Ruda ¦l±ska 08.05.2021
¦l±ska Liga U16 2021 - I rzut [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 12.97 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.8 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2023 LDK! 113
2 2 s 1 13.21 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL +1.8 IV SPISAK Barbara 4 LDK!
3 4 s 1 13.28 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.8 IV DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK! 100
4 7 s 1 13.78 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 2006 U16 SL +1.8 IV FIJAK Krystyna Z/1075/20 2022 LDK!
5 8 s 1 13.79 CZYSZCZON Daria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL +1.8 IV LDK!
6 12 s 1 14.35 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.8 V ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
7 14 s 1 14.43 WIKŁO Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.8 V # LDK!
1 3 s 2 13.22 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL +2.6 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK!
2 9 s 2 14.17 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +2.6 V DMP DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2105/20 2023 LDK! 27 71
3 13 s 2 14.40 SKORUPKA Maja MKS Żywiec 2007 U16 SL +2.6 V FIJAK Krystyna Z/1074/20 2022 LDK!
4 15 s 2 14.68 TOMASZEK Zofia MKS Żywiec 2008 U14 SL +2.6 -- FIJAK Krystyna Z/4569/19 2022 LDK!
5 19 s 2 15.01 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL +2.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2023 LDK!
6 23 s 2 15.42 GOŁUCH Milena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL +2.6 -- ŻUK Bartłomiej Z/5563/21 2022 LDK!
1 6 s 3 13.66 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.2 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
2 21 s 3 15.23 NOWIŃSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -0.2 -- LDK!
3 22 s 3 15.32 STAWOWCZYK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -0.2 -- ŻUK Bartłomiej Z/5570/21 2021 LDK!
4 24 s 3 15.72 GAWLAS Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -0.2 -- LDK!
5 27 s 3 16.02 NOWAK Katarzyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -0.2 --
6 32 s 3 16.94 MI¦KOWIEC Marlena TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -0.2 -- LDK!
1 5 s 4 13.64 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +1.1 IV MARMUR Stanisław # Z/3242/18 2023 LDK!
2 11 s 4 14.31 KRUPA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.1 V DOBIJA Katarzyna Z/5533/21 2023 LDK!
3 18 s 4 14.85 DUL Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.1 -- LDK!
4 20 s 4 15.17 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.1 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2023 LDK! 53
5 25 s 4 15.90 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL +1.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2023 LDK!
6 26 s 4 15.99 ŁˇCZKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.1 --
7 30 s 4 16.70 MOJ Lena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL +1.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/6241/21 2022 LDK!
1 10 s 5 14.28 BARYCKA Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL +1.2 V SZYJKA Anna # Z/2804/21 2022 LDK!
2 16 s 5 14.73 TARASENKOVA Waleriia KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +1.2 -- MARMUR Stanisław Z/6032/21 2022 LDK!
3 17 s 5 14.84 TENDERA Magdalena MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL +1.2 -- SZYJKA Beata Z/2827/21 2022 LDK!
4 28 s 5 16.05 SENYK Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +1.2 -- SITARSKI Michał Z/1792/19 2023
5 29 s 5 16.59 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL +1.2 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2023 LDK!
6 31 s 5 16.82 PASZEK Malwina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +1.2 -- SITARSKI Michał Z/1804/19 2023
300 m K
1 1 s 1 42.18 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
2 2 s 1 43.71 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL III PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2023 LDK!
3 3 s 1 46.08 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2023 LDK!
4 4 s 1 46.83 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław # Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
5 6 s 1 48.44 WRONA Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL V LDK!
6 7 s 1 48.77 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
1 5 s 2 48.15 TARASENKOVA Waleriia KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL V MARMUR Stanisław Z/6032/21 2022 LDK!
2 13 s 2 50.29 WO¬NIAK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
3 18 s 2 50.86 TKOCZ Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2735/20 2023 LDK!
4 20 s 2 52.44 KU¦MIERCZYK Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
5 23 s 2 53.32 KONDROT Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4564/19 2023
6 27 s 2 54.88 ŻWAK Estera LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL --
1 14 s 3 50.44 WIKAR Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2128/20 2023 LDK!
2 16 s 3 50.71 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/2813/21 2023 LDK!
3 19 s 3 51.96 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2023 LDK!
4 21 s 3 52.54 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2023 LDK!
5 25 s 3 54.56 ANDRZEJEWSKA Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/6080/21 2021 LDK!
6 28 s 3 56.38 KLE¦TA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2734/20 2023 LDK!
1 8 s 4 48.99 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2023 LDK!
2 12 s 4 49.77 BOBAK Gabriela SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/6077/21 2022 LDK!
3 15 s 4 50.50 JAWORSKA Klaudia MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6325/22 2023
4 16 s 4 50.71 DURCZOK Julia TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -- LDK!
5 24 s 4 53.99 BOLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5145/21 2023 LDK!
6 29 s 4 56.74 SULIGA Victoria RMKS Rybnik # 2010 U12 SL -- FOJCIK Dorota # Z/13706/21 2022 LDK!
1 9 s 5 49.17 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL -- MORKA Piotr # Z/2816/21 2023 LDK!
2 10 s 5 49.48 KUSTO¦ Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/6086/21 2023
3 11 s 5 49.65 NIEWRZOŁ Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/1138/20 2023
4 22 s 5 52.65 JAWORSKA Julia MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6324/22 2023
5 26 s 5 54.58 BOGACZ Milena MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/6320/22 2023
600 m K
1 1 s 1 1:43.21 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:45.50 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2023 LDK!
3 4 s 1 1:48.34 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław # Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
4 6 s 1 1:50.55 RAKUS Antonina LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4098/20 2023 LDK!
5 7 s 1 1:51.34 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -- BOJKO Bogdan Z/3721/19 2023
6 9 s 1 1:52.32 MOJ Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- LDK!
7 15 s 1 2:00.73 HUCULAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3900/19 2021 LDK!
1 5 s 2 1:49.54 URBA¦ Sara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL V RU¦NIAK Stefan Z/2777/19 2023 LDK!
2 8 s 2 1:51.72 KOŁTON Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan # Z/3247/20 2023
3 11 s 2 1:54.99 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2023 BEZ LDK!
4 13 s 2 1:56.10 CHOBOT Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
5 14 s 2 1:58.12 CHROMIK Justyna LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL --
6 16 s 2 2:02.63 NACHREBECKA Anna UKS 5 Plus Rydułtowy 2008 U14 SL --
7 19 s 2 2:14.18 SZCZUREK Iga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1800/19 2023
1 3 s 3 1:45.70 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki # 2008 U14 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2023
2 10 s 3 1:54.14 SKOCZEWSKA Lena MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U14 SL -- KĘDZIOR Paweł # Z/2819/21 2023 LDK!
3 12 s 3 1:55.19 RONIN Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL -- # LDK!
4 17 s 3 2:04.96 PYTEL Łucja MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/2826/21 2023 LDK!
5 18 s 3 2:05.98 DYBCZYŃSKA Amelia MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/6321/22 2023
6 20 s 3 2:15.16 BARTNICKA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- KOS Kamil # Z/5560/21 2023 LDK!
7 21 s 3 2:24.26 GÓRKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1815/19 2023
1000 m K
1 1 s 1 3:15.48 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:18.79 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL IV BOJKO Bogdan Z/4170/19 2023
3 3 s 1 3:20.03 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2023 BEZ
4 4 s 1 3:33.04 MACIEJOWSKA Dominika KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL --
5 5 s 1 3:40.59 ZEIDLER Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL --
6 6 s 1 4:04.81 MATUSZCZAK Wioleta TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub , Z/4590/19 , 2023 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.57 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +0.6 III B.D. # Z/4905/19 2023 LDK!
2 2 s 1 15.44 ¦LOSARCZYK Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4634/19 2021 LDK!
3 3 s 1 15.49 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +0.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2023 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 54.93 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL V SZYJKA Anna # Z/2803/21 2023 LDK!
2 2 s 1 57.13 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2023 LDK!
3 3 s 1 57.87 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.93 ROMANIAK Jagoda
MILICZEK Magdalena
YOUSSEF Hanna
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006
2006
2006
2007
U16 SLK -- PRENCEL Piotr
MARMUR Stanisław
SPISAK Barbara
PRENCEL Piotr
Z/0001/19
Z/3242/18
Z/5604/18
2023
2023
2023


4
5
2 2 s 1 53.54 SKORUPKA Maja
PYCLIK Joanna
CICHOWSKA Laura
KRZESAK Patrycja
MKS Żywiec 2007
2006
2007
2007
U16 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/1074/20
Z/1075/20
Z/1072/20
Z/2514/19
2022
2022
2023
2023




3 3 s 1 54.26 KRUPA Aleksandra
WRONA Jagoda
MIKOŁAJEWSKA Barbara
BISKUP Wiktoria
KS Sprint Bielsko-Biała 2009
2008
2008
2008
U14 SLK -- DOBIJA Katarzyna

DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/5533/21
Z/2780/19
Z/2787/19
2023
2022
2023



4 5 s 1 55.24 CUBER Karolina
TENDERA Magdalena
BARYCKA Oliwia
BAŁAZY Karolina
MKS-SMS Victoria Racibórz 2008
2007
2007
2007
U16 SLK -- SZYJKA Beata
SZYJKA Beata
SZYJKA Anna
SZYJKA Anna
Z/2806/21
Z/2827/21
Z/2804/21
Z/2803/21
2023
2022
2022
2023




5 6 s 1 56.00 JOPEK Wiktoria
KĘDZIORA Justyna
WIEJA Roksana
ŻUKOWSKA Jagoda
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008
2006
2008
2006
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/2525/19
Z/3305/19
Z/3330/20
Z/1994/20
2022
2022
2023
2023




6 8 s 1 58.65 METLAK Martyna
DURCZOK Julia
STEC Nicola
PIETRYKA Emilia
TL Athletics Jastrzębie 2006
2008
2008
2009
U16 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub


B.D.
Z/1178/20
2023


1 4 s 2 54.79 PODGÓRSKA Magdalena
FLORCZYK Zofia
CZYŻ Zuzanna
CZYSZCZON Daria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2007
2006
2006
U16 SLK -- JONDA Czesław
JONDA Czesław
CZYŻ Katarzyna
Z/1747/19
Z/4363/19
Z/3212/18
2023
2023
2023
BEZ
BEZ
BEZ
2 7 s 2 58.26 KONIECZNA Maja
BˇK Adrianna
TOMASZEK Zofia
GÓRNY Natalia
MKS Żywiec 2011
2007
2008
2008
U16 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/4037/20
Z/4565/19
Z/4569/19
Z/4566/19
2023
2022
2022
2023




3 9 s 2 59.13 RAKUS Antonina
ANDRZEJEWSKA Kamila
GRUSZCZYK Klaudia
MACIEICZEK Amelia
LKS Pogórze Skoczów 2009
2007
2006
2009
U16 SLK -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
Z/4098/20
Z/0981/18
Z/5378/18
Z/5729/19
2023
2023
2023
2023

BEZ
BEZ

4 10 s 2 64.79 GIBAS Julia
MATUSZCZAK Wioleta
MI¦KOWIEC Marlena
SULIGA Victoria
TL Athletics Jastrzębie 2009
2007
2008
2010
U16 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub
B.D. STA¦KIEWICZ Jakub

FOJCIK Dorota
Z/4520/19
, Z/4590/19
Z/13706/21
2023
, 2023
2022



  s 2 DQ ŁAZARCZYK Lena
WIKŁO Wiktoria
DUL Małgorzata
DOPIERAŁA Zofia
KS Sprint Bielsko-Biała 2007
2007
2007
2008
U16 SLK --


DĘBOWSKI Michał
Z/2105/20
2023

  s 2 DQ ¦LOSARCZYK Maja
LASATOWICZ Maja
STAWOWCZYK Emilia
¦LUSARCZYK Julia
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2007
2008
2007
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
Z/4634/19
Z/2548/19
Z/5570/21
Z/6079/21
2021
2023
2021
2023




Wzwyż K
1 1 f 1 1.53 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV DMP U20 SITARSKI Michał Z/4376/17 2023 5 LDK! 98
2 2 f 1 1.45 JOPEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/2525/19 2022 LDK!
3 3 f 1 1.40 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2023 LDK!
4 4 f 1 1.30 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK!
5 5 f 1 1.25 TARGAS Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
6 6 f 1 1.25 BAHER Fryel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- SITARSKI Michał # Z/4651/19 2023 LDK!
7 7 f 1 1.25 WRÓŻEK Nadia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1798/19 2023
8 8 f 1 1.25 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2023 LDK!
9 9 f 1 1.10 KUCZA Ewa MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL -- LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.00 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U18 SL II #
2 2 f 1 2.40 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL IV KUBALA Magdalena # Z/2212/20 2023 LDK!
  f 1 NM CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U20 SL -- DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023
W dal K
1 1 f 1 4.90 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL +1.2 IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
2 2 f 1 4.43 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -1.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2022 LDK!
3 3 f 1 4.25 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.5 -- LDK!
4 4 f 1 4.24 BECHER Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL +1.3 -- SITARSKI Michał # Z/4652/19 2023 LDK!
5 5 f 1 4.14 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U14 SL -1.3 -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
6 6 f 1 3.97 PIETRYKA Emilia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -1.5 -- B.D. # LDK!
7 7 f 1 3.95 STEC Nicola TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -1.7 -- # LDK!
8 8 f 1 3.50 KLYTA Barbara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -1.2 -- SITARSKI Michał Z/1811/19 2023
9 9 f 1 3.35 PODOLSKA Matylda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -2.0 -- SITARSKI Michał Z/1803/19 2023
10 10 f 1 3.32 SĘDŁAK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +0.4 -- SITARSKI Michał Z/6244/21 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 8.38 CUBER Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL -- SZYJKA Beata # Z/2806/21 2023 LDK!
2 2 f 1 6.12 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/4656/19 2023 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 21.23 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław # Z/3058/19 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 16.08 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław # Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 14.15 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław # Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 17:34.50 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- # LDK!
2 2 s 1 18:00.53 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL IV KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2023 LDK!
3 3 s 1 18:35.05 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL IV KOBĘDZA Jan # Z/2472/20 2023 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.47 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +1.5 III ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
2 2 s 1 11.52 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +1.5 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
3 3 s 1 11.57 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.5 III DMP U20 B.D. # Z/2984/18 2023 BEZ LDK! 106
4 4 s 1 12.30 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL +1.5 V FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
5 6 s 1 13.19 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +1.5 -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2023 LDK!
6 8 s 1 13.74 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.5 -- #
7 10 s 1 13.99 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 2007 U16 SL +1.5 -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2021 BEZ LDK!
8 12 s 1 14.57 WOJACZEK Remigiusz TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL +1.5 -- STA¦KIEWICZ Jakub # LDK!
1 9 s 2 13.98 KMIEĆ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.7 -- LDK!
2 11 s 2 14.09 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.7 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2023 LDK!
3 13 s 2 14.81 DZIURLA Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL +1.7 -- LDK!
4 15 s 2 15.17 PIECHOTA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5569/21 2023 LDK!
5 16 s 2 15.50 DEPO Kacper TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL +1.7 -- # LDK!
6 17 s 2 15.57 SZAFRANEK Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.7 -- LDK!
7 21 s 2 17.44 BRYŁA Kajetan TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL +1.7 -- DMP STA¦KIEWICZ Jakub # Z/0824/20 2023 LDK! 0
8 24 s 2 20.72 CHORCHOS Bruno TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL +1.7 -- CIEMAŁA Krystian # Z/2984/21 2023 LDK!
1 5 s 3 13.07 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.3 -- #
2 7 s 3 13.65 HEBA Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.3 -- #
3 14 s 3 15.00 HEMLECKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL +1.3 -- CZYŻ Katarzyna Z/5564/19 2023 LDK!
4 18 s 3 15.94 KISIAŁA Maciej UKS Brenna Górki 2008 U14 SL +1.3 -- B.D. Z/5528/21 2022
5 19 s 3 16.80 SAWULA Tomasz TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL +1.3 -- # LDK!
5 19 s 3 16.80 OGÓREK Jakub LKS Pogórze Skoczów 2010 U12 SL +1.3 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5731/19 2023 LDK!
7 22 s 3 17.85 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL +1.3 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/4643/19 2023 LDK!
8 23 s 3 18.14 STEFAŃSKI Borys TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL +1.3 -- # LDK!
300 m M
1 1 s 1 38.16 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL III # LDK!
2 2 s 1 39.55 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2023 LDK!
3 4 s 1 43.48 SAWCZUK Grzegorz LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL --
4 7 s 1 45.17 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
5 8 s 1 45.25 SUFA Dominik MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna # Z/0007/21 2022 LDK!
6 11 s 1 45.83 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/4366/19 2023 LDK!
1 6 s 2 45.11 BIZOŃ Grzegorz KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/1992/20 2023 LDK!
2 9 s 2 45.80 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- JONDA Czesław Z/3123/20 2023
3 12 s 2 46.19 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2023 BEZ LDK!
4 13 s 2 46.54 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2023 LDK!
5 15 s 2 51.13 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2023 LDK!
1 3 s 3 41.00 FILBRANT Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/6078/21 2021 LDK!
2 5 s 3 43.62 WOSKOWSKI Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/2823/21 2023 LDK!
3 10 s 3 45.81 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2023
4 14 s 3 47.13 MUSIAŁ Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL --
5 16 s 3 54.61 DROŻNIEWICZ Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1721/19 2022 LDK!
600 m M
1 3 s 1 1:38.28 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2023
2 4 s 1 1:38.36 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL V JONDA Czesław Z/2739/20 2023
3 5 s 1 1:40.22 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2023
4 6 s 1 1:41.03 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- KOS Kamil # Z/3292/20 2023 LDK!
5 7 s 1 1:43.38 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
6 8 s 1 1:44.54 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2023
7 10 s 1 1:53.77 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2023 LDK!
1 1 s 2 1:34.05 FRAŃCZUK Przemysław MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U16 SL IV # LDK!
2 2 s 2 1:37.84 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U16 SL V WERNER Mirosław Z/9197/21 2023
3 9 s 2 1:48.63 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/3250/20 2023
4 11 s 2 2:00.77 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2023 LDK!
5 12 s 2 2:00.93 NOWAK Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL --
1000 m M
1 1 s 1 2:52.20 FRAŃCZUK Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U16 SL V # LDK!
2 2 s 1 2:53.16 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/2414/20 2023
3 3 s 1 2:58.62 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
4 4 s 1 3:05.88 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/4174/19 2022
5 5 s 1 3:05.93 ¦WIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2023
6 6 s 1 3:08.80 CZERNECKI Franciszek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- KOS Kamil Z/1991/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:24.34 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- KOS Kamil # Z/5565/21 2023 LDK!
8 8 s 1 3:52.20 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/1177/20 2023 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 48.79 LIBURA Jakub
SIKORA Szymon
SAWCZUK Grzegorz
LIBURA Sebastian
LKS Pogórze Skoczów 2006
2006
2007
2006
U16 SLK -- ROLAK Dorota
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław

ROLAK Dorota
Z/0978/18
Z/1469/19
Z/0979/18
2023
2023
2023



2 5 s 1 59.20 WOJACZEK Remigiusz
DEPO Kacper
BRÓZDA Szymon
DUDA Wiktor
TL Athletics Jastrzębie 2006
2010
2010
2007
U16 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub

STA¦KIEWICZ Jakub
Z/1177/20
2023


  s 1 DNF OSTROWSKI Adrian
GIED¬ Michał
STAWINOGA Bartosz
DUDA Piotr
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2006
2006
2006
U16 SLK --

JONDA Czesław
CZYŻ Katarzyna
Z/2739/20
Z/3229/18
2023
2023

BEZ
  s 1 DQ SIWIŁO Jakub
MADRAK Marcin
KMIEĆ Kacper
ZAJˇC Bartosz
KS Sprint Bielsko-Biała 2006
2006
2007
2006
U16 SLK -- DOBIJA Katarzyna
B.D.

DOBIJA Katarzyna
Z/2116/20
Z/2984/18
Z/2127/20
2023
2023
2023

BEZ

  s 1 DQ DZIURLA Jakub
BIZOŃ Grzegorz
LEGIEŃ Wojciech
FILBRANT Igor
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008
2007
2007
2007
U16 SLK --
DOBIJA Katarzyna
KOS Kamil
JUSTYNIAK Joanna
Z/1992/20
Z/3292/20
Z/6078/21
2023
2023
2021



1 2 s 2 48.92 OKRZESIK Maksymilian
SZYMOŃSKI Michał
GAWRON Mateusz
BIRECKI Bartłomiej
MKS Żywiec 2007
2007
2006
2006
U16 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/5216/18
Z/4171/18
Z/4170/18
Z/4169/18
2021
2023
2023
2023
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
2 3 s 2 54.85 REMISZ Dawid
BODZIANOWSKI Paweł
SURMA Igor
JORDAN Gabriel
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2008
2007
2008
U16 SLK -- JONDA Czesław
JONDA Czesław
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/3125/20
Z/3123/20
Z/3272/18
Z/4366/19
2023
2023
2023
2023


BEZ

3 4 s 2 57.23 RAKOCZY Jan
KURZYNIEC Jan
WˇTROBA Tymoteusz
ANUS Maksymilian
KS Sprint Bielsko-Biała 2009
2009
2009
2008
U14 SLK -- DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DOBIJA Katarzyna
Z/2114/20
Z/2108/20
Z/2121/20
Z/2129/20
2023
2023
2023
2023




4 6 s 2 70.58 WOJACZEK Tymoteusz
STEFAŃSKI Borys
SAWULA Tomasz
BRYŁA Kajetan
TL Athletics Jastrzębie 2010
2010
2011
2010
U12 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub


STA¦KIEWICZ Jakub
Z/4643/19
Z/0824/20
2023
2023


Wzwyż M
1 1 f 1 1.70 KOPYCIOK Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- LDK!
2 2 f 1 1.45 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
2 2 f 1 1.45 ZAJˇC Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- LDK!
4 4 f 1 1.45 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- #
5 5 f 1 1.25 SENYK Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
W dal M
  s 1 5.89 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL +0.8 V FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
1 1 f 1 6.33 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL +2.1 III FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 5.46 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -1.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 5.23 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.7 -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 5.06 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +1.3 -- BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2023 BEZ
5 5 f 1 5.06 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL -0.6 -- LDK!
6 6 f 1 4.55 KMIEĆ Kacper KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.1 -- LDK!
7 7 f 1 4.29 GASZCZYK Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +0.2 -- SPISAK Barbara Z/5152/21 2023 LDK!
8 8 f 1 4.28 DUDA Wiktor TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL +0.9 -- # LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 11.00 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -0.8 V CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 10.42 ZAJˇC Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL +1.6 -- LDK!
3 3 f 1 10.00 WIELOCH Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL +0.6 -- LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.28 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL V DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2023 LDK!
2 2 f 1 9.45 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2023 LDK! 59
3 3 f 1 8.05 OLESZKO Maksymilian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL --
Oszczep (600) M
1 1 f 1 29.63 SKIBA Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
2 2 f 1 21.13 MAZUR Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
3 3 f 1 19.66 KONIECZNY Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
4 4 f 1 15.79 KOTULA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 22.78657412529 sekund