Opole 08.05.2021
Mityng inaugracji sezonu 2021 [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 10 s 1 13.66 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U14 OP +2.7 IV ZOK Patrycja # Z/10983/21 2022 LDK!
2 15 s 1 13.74 MYCEK Anita LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP +2.7 IV MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman , Z/0436/17 , 2021 LDK!
3 21 s 1 14.14 GROBELNA Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS +2.7 V MAKUCH Beata Z/0821/19 2022
4 23 s 1 14.25 TROSZYŃSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP +2.7 -- DMP U20 LACH Magdalena Z/10928/21 2022 LDK! 70
5 31 s 1 14.72 POLAK Martyna LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP +2.7 -- ZOK Patrycja # Z/2164/21 2021 LDK!
6 34 s 1 15.18 PASEK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP +2.7 -- WOLAK Magdalena Z/9267/21 2022 LDK!
7 35 s 1 15.22 WOŁOWICZ Maja LZS KL Kotwica Brzeg # 2007 U16 OP +2.7 -- ZOK Patrycja # Z/11037/21 2021
8 39 s 1 16.07 WOJNAR Dorota UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS +2.7 -- MAKUCH Beata Z/0828/19 2022
1 4 s 2 13.34 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +3.4 IV KACPRZAK Arkadiusz # Z/7269/21 2022 LDK!
2 6 s 2 13.42 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +3.4 IV KACPRZAK Arkadiusz # Z/7268/21 2022 LDK!
3 7 s 2 13.46 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP +3.4 IV SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK!
4 24 s 2 14.29 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS +3.4 V MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
5 29 s 2 14.65 BOKWA Alina WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2008 U14 DS +3.4 -- B.D. SZAŁEK Andrzej , Z/6001/21 , 2022 LDK!
6 30 s 2 14.67 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +3.4 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
7 33 s 2 15.03 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP +3.4 -- NALEPA Marek Z/12677/21 2022 LDK!
8 38 s 2 15.71 JARYCH Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +3.4 -- NALEPA Marek Z/10614/21 2021
1 17 s 3 13.86 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP +1.6 V ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
2 18 s 3 14.05 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP +1.6 V NALEPA Marek # Z/2648/21 2022 LDK!
3 26 s 3 14.32 BOJKO Patrycja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +1.6 V JURCZYŃSKI Rafał # Z/10356/21 2021 LDK!
4 28 s 3 14.44 BUTWICKA Aleksandra WKS ¦l±sk Wrocław 2006 U16 DS +1.6 V
5 36 s 3 15.38 RAJCHEL Wiktoria MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +1.6 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3237/20 2022 LDK!
6 37 s 3 15.58 PATEROK Julia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +1.6 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4067/19 2022 BEZ LDK!
1 11 s 4 13.71 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U14 DS +1.3 IV ¦WIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk # , Z/2436/21 , 2022 LDK!
2 19 s 4 14.08 MACIUSZEK Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2008 U14 OP +1.3 V LDK!
3 22 s 4 14.23 SZAFARCZYK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP +1.3 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/0526/20 2022 LDK!
4 32 s 4 15.03 CIUPRYK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS +1.3 -- MAKUCH Beata Z/1156/20 2022
  s 4 DQ BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +1.3 -- PIERÓG Paweł Z/9269/21 2022 LDK!
1 9 s 5 13.62 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U18 OP +1.1 IV GŁOWACKI Leszek Z/2691/18 2022 BEZ LDK!
2 12 s 5 13.72 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +1.1 IV DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
3 14 s 5 13.74 KOWALCZYK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP +1.1 IV NALEPA Marek Z/1601/20 2022
4 16 s 5 13.76 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +1.1 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
5 20 s 5 14.12 LECZOWICZ Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP +1.1 -- ZOK Roman Z/1263/18 2021 BEZ
6 25 s 5 14.31 PALKA Agata UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +1.1 V LACH Magdalena Z/5382/19 2021 LDK!
7 27 s 5 14.36 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP +1.1 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
1 1 s 6 12.95 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +1.9 III SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2022 LDK!
2 2 s 6 13.01 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP +1.9 III ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
3 3 s 6 13.25 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U18 OP +1.9 IV ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
4 5 s 6 13.40 MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +1.9 IV BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3706/17 , 2022 LDK!
5 8 s 6 13.50 CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +1.9 IV DZIUBA Jacek Z/2388/19 2022 LDK!
6 13 s 6 13.73 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +1.9 IV DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
200 m K
1 6 s 1 28.34 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +1.2 IV KACPRZAK Arkadiusz # Z/7268/21 2022 LDK!
2 10 s 1 28.69 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U14 OP +1.2 V ZOK Patrycja # Z/10983/21 2022 LDK!
3 13 s 1 30.47 POLAK Martyna LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP +1.2 -- ZOK Patrycja # Z/2164/21 2021 LDK!
4 15 s 1 33.19 GRAJ Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +1.2 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5288/21 2022 LDK!
5 16 s 1 34.83 PSYK Julia LKS Victoria Olesno # 2007 U16 OP +1.2 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/11049/21 2022 LDK!
1 4 s 2 27.95 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -1.2 IV KACPRZAK Arkadiusz # Z/7269/21 2022 LDK!
2 5 s 2 28.22 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -1.2 IV DZIUBA Jacek Z/2389/19 2021 BEZ LDK!
3 9 s 2 28.65 MYCEK Anita LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -1.2 -- MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman , Z/0436/17 , 2021 LDK!
4 11 s 2 29.10 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -1.2 V ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
5 12 s 2 29.81 LECZOWICZ Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -1.2 -- ZOK Roman Z/1263/18 2021 BEZ
6 14 s 2 30.47 KAMIENIK Hanna UKS-MOS Opole # 2007 U16 OP -1.2 -- B.D. ZIEMBA Krzysztof , Z/2573/22 , 2022 LDK!
1 1 s 3 26.80 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP -1.7 III JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2022 M
2 2 s 3 27.55 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP -1.7 -- OLCZYK Hubert B.D. # Z/2011/16 2022
3 3 s 3 27.65 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -1.7 IV ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
4 7 s 3 28.35 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -1.7 IV JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2022 LDK!
5 8 s 3 28.36 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U18 OP -1.7 IV ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
300 m K
1 7 s 1 47.44 TROSZYŃSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP -- LACH Magdalena Z/10928/21 2022 LDK!
2 9 s 1 47.87 MARCINIAK Maja WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2006 U16 DS V JANECZEK Jarosław Z/5188/19 2022 LDK!
3 20 s 1 51.05 CHIROWSKA Zuzanna LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/8966/21 2021 LDK!
4 21 s 1 51.51 FRANCZAK Agata LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0395/20 2021 LDK!
1 6 s 2 46.81 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP V NALEPA Marek # Z/2648/21 2022 LDK!
2 8 s 2 47.46 WRZESIAK Natalia WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2007 U16 DS V JANECZEK Jarosław # Z/0798/21 2022 LDK!
3 10 s 2 47.87 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno # 2004 U18 OP -- KU¦ Bogumił Z/5885/21 2022 LDK!
4 14 s 2 49.23 WINKOWSKA Aleksandra WKS ¦l±sk Wrocław 2008 U14 DS -- BACHAR Paulina SIERADZKI Andrzej , Z/7990/21 , 2022 LDK!
5 18 s 2 50.75 OŁPIŃSKA Paula NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8327/21 2022 LDK!
6 24 s 2 56.34 KU¬NIAK Magdalena NKS Start Namysłów 2008 U14 OP -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8964/21 2022 LDK!
1 12 s 3 48.13 WI¦NIEWSKA Natalia LUKS Namysłów 2005 U18 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/3088/19 2022 LDK!
2 15 s 3 49.62 CZECHOWSKA Sandra LUKS Namysłów 2005 U18 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/3727/19 2021 LDK!
3 16 s 3 49.63 DOPIERAŁA Lidia WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2009 U14 DS -- JANECZEK Jarosław Z/5065/21 2022 LDK!
4 17 s 3 50.55 ZUZEL Hanna LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/8705/21 2022 LDK!
5 19 s 3 50.99 BUTWICKA Aleksandra WKS ¦l±sk Wrocław 2006 U16 DS --
6 22 s 3 52.89 PŁOCH Olivia WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2009 U14 DS -- JANECZEK Jarosław Z/6002/21 2022 LDK!
7 23 s 3 53.10 HRYNCZYSZYN Zuzanna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5289/21 2022 LDK!
1 1 s 4 41.60 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2022 M
2 2 s 4 43.05 MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3706/17 , 2022 LDK!
3 3 s 4 43.93 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof # Z/2857/18 2022 LDK!
4 4 s 4 44.21 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2022 LDK!
5 5 s 4 45.56 TWARÓG Anna LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -- PILCH Danuta ZOK Roman , Z/3066/19 , 2021 LDK!
6 11 s 4 48.05 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U16 OP V GŁOWACKI Leszek # Z/2534/20 2022 LDK!
7 13 s 4 48.57 PALKA Agata UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- LACH Magdalena Z/5382/19 2021 LDK!
400 m K
1 s 1 57.63 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II DMP LACH Magdalena # Z/1145/20 2022 LDK! 100
2 s 1 62.03 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
3 s 1 62.34 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP IV DMP U20 SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK! 96
4 s 1 62.61 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV LACH Magdalena Z/2803/18 2022 LDK!
5 s 1 63.76 CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV DZIUBA Jacek Z/2388/19 2022 LDK!
6 s 1 64.00 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP IV PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
7 s 1 64.94 STANEK Oliwia LKS Victoria Olesno # 2004 U18 OP -- KU¦ Bogumił Z/5886/21 2022 LDK!
8 s 1 68.28 FRˇCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
600 m K
1 1 s 1 1:42.04 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP III BU¦KO Przemysław # Z/6140/21 2022 2 LDK!
2 2 s 1 1:45.26 BIEZMIENOW Oliwia WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2007 U16 DS IV JANECZEK Jarosław Z/0795/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:45.93 BˇBELEWSKA Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP IV ZOK Roman Z/3027/19 2021 5 LDK!
4 4 s 1 1:47.06 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP V ZOK Roman Z/3028/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:48.28 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno # 2004 U18 OP -- KU¦ Bogumił Z/5885/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:49.35 GRUBIAK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DZIUBA Jacek Z/2390/19 2021 BEZ LDK!
7 7 s 1 1:51.47 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP -- PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 1:51.86 CHĘCIŃSKA Magdalena LKS Victoria Olesno # 2005 U18 OP -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/2450/19 , 2022 LDK!
9 12 s 1 1:57.92 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP -- PIERÓG Paweł # Z/1080/19 2022 LDK!
10 14 s 1 1:59.42 KOWALSKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5298/21 2022 LDK!
1 9 s 2 1:55.34 TRACZ Natalia WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2009 U14 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1997/19 2022 LDK!
2 10 s 2 1:55.61 PRZYWARA Oliwia LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11759/21 2022 LDK!
3 11 s 2 1:55.94 HĘCINSKA Julia KS Victoria Olesno 2005 U18 OP -- MI¦KIEWICZ Krzysztof # Z/6088/21 2021
4 13 s 2 1:58.49 SKOWRONEK Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP -- PIERÓG Paweł # Z/0200/19 2022 BEZ LDK!
5 15 s 2 2:01.14 ROSKOSZ Katarzyna LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11090/21 2022 LDK!
6 16 s 2 2:02.66 LISOWSKA Hanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/0383/19 2022 LDK!
7 17 s 2 2:05.34 FˇFERKO Julia LZS KL Kotwica Brzeg 2009 U14 OP -- ZOK Patrycja # Z/11038/21 2021 LDK!
8 18 s 2 2:09.73 UZNAŃSKA Julia LKS Victoria Olesno # 2007 U16 OP -- B.D. CHĘCIŃSKI Artur , Z/8136/21 , 2022 LDK!
1 1 w 1 1:48.33 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK! 553
2 2 w 1 1:57.49 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK! 397
  w 1 DNF BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK! 0
1000 m K
1 1 s 1 3:03.39 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2022
2 2 s 1 3:13.08 RAK Wiktoria LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -- OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek , Z/2478/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 3:19.09 STANEK Oliwia LKS Victoria Olesno # 2004 U18 OP -- KU¦ Bogumił Z/5886/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:19.82 WRÓBEL Paulina WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2004 U18 DS -- ¦WIERCZYŃSKI Dariusz JANECZEK Jarosław , Z/1315/19 , 2022 LDK!
5 5 s 1 3:25.86 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- DZIUBA Jacek # Z/3248/19 2022
6 6 s 1 3:28.46 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP V NALEPA Marek # Z/1810/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:28.90 FABIJAN Maria MKS Siechnice 2001 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/3602/15 2022
8 8 s 1 3:38.05 WIENCIERZ Julia KS Victoria Olesno 2005 U18 OP -- LDK!
9 9 s 1 4:08.14 ZIOBROWSKA Zuzanna LZS KL Kotwica Brzeg 2009 U14 OP -- ZOK Patrycja Z/11036/21 2022
80 pł K
1 s 1 13.08 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP +1.1 IV DZIUBA Jacek Z/2389/19 2021 BEZ LDK!
2 s 1 15.19 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +1.1 -- PIERÓG Paweł Z/9269/21 2022 LDK!
3 s 1 15.33 OGRODNIK Alicja MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP +1.1 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/10002/21 2022 LDK!
4 s 1 16.02 SIWY Anna MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP +1.1 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5313/21 2022 LDK!
1 1 w 1 12.66 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -0.6 III LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK! 762
2 2 w 1 13.34 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -0.6 IV LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK! 661
3 3 w 1 14.60 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -0.6 V LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK! 492
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.79 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U14 DS +2.0 -- ¦WIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk # , Z/2436/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 14.14 WINKOWSKA Aleksandra WKS ¦l±sk Wrocław 2008 U14 DS +2.0 -- BACHAR Paulina SIERADZKI Andrzej , Z/7990/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 14.81 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS +2.0 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
  s 1 DNF BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U14 OP +2.0 -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0507/20 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.03 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -0.9 III DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 16.13 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -0.9 III ZIEMBA Krzysztof # Z/2857/18 2022 LDK!
3 3 s 1 18.32 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -0.9 -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
4 4 s 1 19.07 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -0.9 -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 16.51 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +1.2 III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022
2 2 s 1 16.93 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +1.2 IV B.D. LDK!
3 3 s 1 19.16 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL +1.2 --
Wzwyż K
1 f 1 1.60 ¦LUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DMP DMP U20 DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2022 LDK! 80 115
2 f 1 1.50 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 2003 U20 OP IV
3 f 1 1.45 CZECHOWSKA Sandra LUKS Namysłów 2005 U18 OP IV GŁOWACKI Leszek Z/3727/19 2021 LDK!
4 f 1 1.45 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/4360/18 2022 LDK!
5 f 1 1.45 CIECIERSKA Amelia UKS Orlica Domaniów 2008 U14 DS IV MIKODA Lilla Z/9473/21 2022 LDK!
6 f 1 1.40 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
6 f 1 1.40 KOŁTON Julia GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKA Nina Z/5297/19 2021 LDK!
8 f 1 1.35 WOLF Amelia LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/8708/21 2022 LDK!
9 f 1 1.30 CHIROWSKA Zuzanna LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/8966/21 2021 LDK!
10 f 1 1.25 CIECIERSKA Emilia UKS Orlica Domaniów 2008 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9474/21 2022 LDK!
11 f 1 1.20 JAKLEWICZ Julia UKS Orlica Domaniów 2008 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/10988/21 2022 LDK!
12 f 1 1.10 LIPNIAK Paulina UKS Orlica Domaniów 2009 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/10989/21 2022 LDK!
1 1 w 1 1.51 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP IV LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK! 632
2 2 w 1 1.33 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK! 439
3 3 w 1 1.30 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK! 409
Tyczka K
1 f 1 3.30 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS I ŁO¦ Dariusz Z/2921/19 2022
2 f 1 3.20 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022 101
3 f 1 3.00 KAMIŃSKA Barbara MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS II DMP U20 ŁO¦ Dariusz Z/1476/21 2022 130
4 f 1 2.40 BARTOSIEWICZ Łucja MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS IV ŁO¦ Dariusz Z/10700/21 2022
5 f 1 2.40 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV ŁO¦ Dariusz Z/2920/19 2022
6 f 1 2.20 WALKÓW Bianka MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS V ŁO¦ Dariusz Z/10693/21 2022
7 f 1 2.10 LICHOTA Laura MKS MOS Wrocław 2008 U14 DS V ŁO¦ Dariusz Z/1076/21 2022
  f 1 NM RADKOWSKA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- DMP U20 ŁO¦ Dariusz Z/2644/20 2022
W dal K
  f 1 3.57 KU¬NIAK Magdalena NKS Start Namysłów 2008 U14 OP +0.4 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8964/21 2022 LDK!
1 f 1 5.72 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM +0.5 II B.D. MODELSKI Michał , Z/4649/15 , 2022 LDK!
2 f 1 5.08 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +1.3 IV B.D. LDK!
3 f 1 4.86 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +1.0 IV DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
4 f 1 4.62 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U18 OP -0.9 -- GŁOWACKI Leszek Z/2691/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 4.54 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy # 2006 U16 OP +0.6 V RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2022 LDK!
6 f 1 4.17 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U14 OP +0.7 -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0507/20 2022 LDK!
7 f 1 4.05 SKOWRONEK Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP +0.8 -- PIERÓG Paweł # Z/0200/19 2022 BEZ LDK!
8 f 1 3.78 CIUPRYK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -1.0 -- MAKUCH Beata Z/1156/20 2022
9 f 1 3.68 KU¬NIAK Magdalena NKS Start Namysłów 2008 U14 OP +2.6 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8964/21 2022 LDK!
10 f 1 3.67 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -1.0 -- NALEPA Marek Z/12677/21 2022 LDK!
11 f 1 3.64 OŁPIŃSKA Paula NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.1 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8327/21 2022 LDK!
12 f 1 3.59 BOKWA Alina WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2008 U14 DS +0.9 -- B.D. SZAŁEK Andrzej , Z/6001/21 , 2022 LDK!
13 f 1 3.57 JARYCH Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -0.2 -- NALEPA Marek Z/10614/21 2021
14 f 1 3.54 WOJNAR Dorota UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.9 -- MAKUCH Beata Z/0828/19 2022
15 f 1 3.33 PASEK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP -0.7 -- WOLAK Magdalena Z/9267/21 2022 LDK!
1 1 w 1 5.36 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +1.3 III DMP DMP U20 LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK! 660 83 110
2 2 w 1 4.19 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +0.8 -- LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK! 352
3 3 w 1 4.10 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -0.4 -- LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK! 331
Trójskok K
1 f 1 11.27 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL -1.2 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
2 f 1 10.66 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -0.5 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
3 f 1 10.57 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL +0.7 --
4 f 1 10.02 KOSZYK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP +0.1 -- OSIEWACZ Stefan Z/1232/17 2022 BEZ LDK!
5 f 1 10.01 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP +0.8 -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
6 f 1 9.76 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -1.4 -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
7 f 1 9.63 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -0.4 -- DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
  f 1 NM BUCZKOWSKA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP 0.0 -- OSIEWACZ Stefan Z/2778/18 2022 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.71 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP IV GŁOWACKI Leszek # Z/3086/19 2022 LDK!
2 f 1 10.21 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
3 f 1 9.64 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2637/20 2022 LDK!
4 f 1 9.43 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
5 f 1 9.05 KWIATKOWSKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0196/19 2022 LDK!
6 f 1 8.72 WIECHOWSKA Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2005 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0852/19 2021 BEZ LDK!
7 f 1 8.56 SOBALAK Liwia LUKS Namysłów 2006 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2697/18 2021 BEZ LDK!
8 f 1 8.12 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
9 f 1 8.09 KOCUBA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0379/19 2022 BEZ LDK!
10 f 1 7.72 GIZA Weronika LUKS Podium Kup 2007 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11088/21 2021 LDK!
11 f 1 7.21 MICHALAK Marcelina LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/2371/20 2021 LDK!
12 f 1 7.18 KACZOR Honorata LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2280/20 2021 LDK!
13 f 1 6.31 FRANCZAK Agata LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0395/20 2021 LDK!
14 f 1 5.96 MOROZ Laura UKS Orlica Domaniów 2009 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9480/21 2022 LDK!
15 f 1 5.28 PODGÓRSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2005 U18 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0524/20 2022 LDK!
1 1 w 1 9.91 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP IV LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK! 524
2 2 w 1 8.91 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK! 458
3 3 w 1 6.11 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK! 278
Kula (4) K
1 f 1 10.59 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM III B.D. MODELSKI Michał , Z/4649/15 , 2022 LDK!
2 f 1 8.98 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.78 KOZŁOWSKA Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP IV OSIEWACZ Stefan ŻABIŃSKI Mariusz , Z/2777/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 27.50 SOBALAK Liwia LUKS Namysłów 2006 U16 OP V GŁOWACKI Leszek Z/2697/18 2021 BEZ LDK!
3 f 1 25.20 MICHALAK Marcelina LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V WIECZOREK Elżbieta Z/2371/20 2021 LDK!
4 f 1 21.99 KOCUBA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0379/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 14.82 KWIATKOWSKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0196/19 2022 LDK!
6 f 1 14.29 GIZA Weronika LUKS Podium Kup 2007 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11088/21 2021 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 31.82 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP IV GŁOWACKI Leszek # Z/3086/19 2022 LDK!
2 f 1 27.70 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK! 39 90
3 f 1 27.54 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
4 f 1 25.30 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2022 5 LDK!
5 f 1 25.09 HUZAR Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/2779/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 21.55 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
7 f 1 20.80 WIECHOWSKA Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2005 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0852/19 2021 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 37.18 KOZŁOWSKA Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP IV OSIEWACZ Stefan ŻABIŃSKI Mariusz , Z/2777/18 , 2022 BEZ LDK!
1 f 1 48.15 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2022 5 LDK!
2 f 1 32.96 BUCZKOWSKA Magdalena LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/1164/19 2022 LDK!
3 f 1 31.14 DYL Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 2004 U18 OP -- ROSIŃSKI Stanisław ROSIŃSKI Stanisław # , Z/5458/18 , 2022 BEZ LDK!
5-bój K MŁ K
1 f 1 3131 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP II LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK!
2 f 1 2256 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK!
3 f 1 1561 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK!
100 m M
1 11 s 1 12.07 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +2.7 IV KACPRZAK Arkadiusz # Z/7266/21 2022 LDK!
2 16 s 1 13.35 WIECZOREK Maksymilian UKS-MOS Opole 2006 U16 OP +2.7 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10924/21 2021 LDK!
3 18 s 1 13.84 KLAWE Michał MKS Siechnice 2007 U16 DS +2.7 -- MARKOWSKI Mateusz SOBCZYK Tomasz , Z/5110/21 , 2022 LDK!
4 19 s 1 14.17 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +2.7 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/7267/21 2022 LDK!
5 20 s 1 15.26 WŁADYKA Michał MKS Siechnice 2008 U14 DS +2.7 -- SOBCZYK Tomasz Z/5360/21 2022
6 22 s 1 16.35 KALICINSKI Aleksander MKS Siechnice 2008 U14 DS +2.7 -- SOBCZYK Tomasz Z/4555/21 2022
7 23 s 1 17.75 DˇCER Franek MKS Siechnice # 2009 U14 DS +2.7 -- SOBCZYK Tomasz Z/4869/21 2022
1 4 s 2 11.62 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +1.5 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
2 10 s 2 11.90 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U18 OP +1.5 IV SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
3 12 s 2 12.67 KOCHANOWSKI Wiktor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +1.5 V JASIŃSKI Cyprian # Z/10859/21 2022 LDK!
4 13 s 2 12.76 JAWORSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2000 U23 OP +1.5 --
5 14 s 2 12.84 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +1.5 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/10831/21 2022 LDK!
6 15 s 2 13.08 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP +1.5 -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
7 17 s 2 13.36 JAROSIŃSKI Teodor UKS-MOS Opole 2006 U16 OP +1.5 -- LACH Magdalena # Z/10355/21 2021 LDK!
8 21 s 2 16.19 WˇCHOCKI Jakub MKS Siechnice 2009 U14 DS +1.5 -- SOBCZYK Tomasz Z/3789/21 2022
1 1 s 3 11.22 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U23 OP +2.2 II DZIUBA Jacek B.D. Z/3316/15 2022
2 2 s 3 11.38 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP +2.2 III PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2022 LDK!
3 3 s 3 11.57 GRYWKOWIEC Michał WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2000 U23 DS +2.2 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
4 5 s 3 11.65 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +2.2 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
5 6 s 3 11.67 CIELECKI Jarosław UKS Orlica Domaniów 1998 Sen DS +2.2 III
6 7 s 3 11.73 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +2.2 III DZIUBA Jacek Z/0665/16 2022 3 LDK!
7 8 s 3 11.74 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP +2.2 III DZIUBA Jacek Z/2423/17 2022 3
8 9 s 3 11.81 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +2.2 IV LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK!
200 m M
1 1 s 1 23.31 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +2.1 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
2 2 s 1 23.49 GRYWKOWIEC Michał WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2000 U23 DS +2.1 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
3 3 s 1 24.46 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP +2.1 -- SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald # , Z/0633/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 25.90 GRUSZKA Kacper UKS Komar Strzelce Opolskie # 2004 U18 OP +2.1 -- MEHLICH Ronald Z/1620/20 2021
5 5 s 1 28.63 MACEK Marcin LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U18 OP +2.1 -- PAŃKOWSKI Łukasz Z/9758/21 2022
300 m M
1 9 s 1 46.51 MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2022
2 10 s 1 47.30 LYSY Jan LKS Victoria Olesno # 2009 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2022 LDK!
3 11 s 1 47.83 RATAJCZYK Szymon LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja # Z/10238/21 2021 LDK!
4 12 s 1 50.30 WILMAN Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2008 U14 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5311/21 2022 BEZ LDK!
5 15 s 1 65.64 WI¦NIEWSKI Jędrzej MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/4553/21 2022
1 5 s 2 41.39 DUK Aleksander UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP V MEHLICH Ronald Z/2726/21 2022
2 7 s 2 44.84 RAJEWSKI Jan WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2007 U16 DS -- B.D. SZAŁEK Andrzej # , Z/0801/21 , 2022 LDK!
3 8 s 2 45.85 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2022 BEZ LDK!
4 13 s 2 52.28 MARKOWSKI Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP -- MEHLICH Ronald Z/1289/20 2022
5 14 s 2 52.35 KLIN Rafał LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja # Z/11035/21 2021
1 1 s 3 35.16 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2022
2 2 s 3 35.80 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2022
3 3 s 3 36.75 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U18 OP -- ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!
4 4 s 3 36.83 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
5 6 s 3 42.59 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP -- MEHLICH Ronald Z/1290/20 2022
400 m M
1 7 s 1 54.13 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV LACH Magdalena # Z/0209/19 2022 LDK!
2 9 s 1 57.54 BLUKOT Denis LKS Victoria Olesno # 2003 U20 OP -- CHODURA Marcel # Z/5884/21 2022
3 12 s 1 61.75 WŁODARCZYK Maciej UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/5257/21 2022
1 6 s 2 53.78 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2022 LDK!
2 8 s 2 55.77 WALCZAK Adam UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/0632/19 2022
3 10 s 2 59.52 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2555/19 2022 LDK!
4 11 s 2 59.59 JAWORSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2000 U23 OP --
5 13 s 2 61.87 CELIŃSKI Emil UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/5258/21 2022
6 14 s 2 85.69 LACHOWICZ Gracjan LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U14 OP -- ZOK Patrycja Z/11039/21 2021
1 1 s 3 49.22 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2022 LDK!
2 2 s 3 50.46 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U23 OP II DZIUBA Jacek B.D. Z/3316/15 2022
3 3 s 3 50.53 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP III DMP DZIUBA Jacek Z/0665/16 2022 3 LDK! 81
4 4 s 3 51.56 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
5 5 s 3 52.48 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/2423/17 2022 3
600 m M
1 1 s 1 1:23.17 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U23 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2022
2 2 s 1 1:33.04 KUŁEK Dawid WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2007 U16 DS IV JANECZEK Jarosław Z/0462/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:33.22 SZPYRKA Alan WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2006 U16 DS IV MATOSZ Włodzimierz B.D. ¦WIERCZYŃSKI Dariusz # Z/1277/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:35.25 LIBURA Jakub MKS Siechnice 2002 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/1311/20 2022
5 5 s 1 1:38.16 DANKÓW Franciszek UKS-MOS Opole 2007 U16 OP V LACH Magdalena # Z/10873/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:46.31 BIRLET Michał LKS Victoria Olesno # 2007 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8138/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:54.96 PACEK Szymon LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja # Z/10237/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:59.59 NOWAK Maksymilian MUKS Gim 2 Nysa 2008 U14 OP -- LDK!
9 9 s 1 2:07.72 DOSZAK Bruno LUKS Podium Kup 2008 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11091/21 2022 LDK!
10 10 s 1 2:12.54 KRAWCZYK Jakub LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11089/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:44.55 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1829/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:48.31 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:53.89 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2022 LDK!
4 4 s 1 2:56.16 MIŁOSZ Adam MKS Siechnice 2006 U16 DS V MARKOWSKI Mateusz SOBCZYK Tomasz , Z/9999/21 , 2021 LDK!
5 5 s 1 2:56.21 GRZYBOWSKI Maciej LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -- WALIDUDA Anna WALIDUDA Anna Z/10986/21 2022
6 6 s 1 3:00.05 WRÓBEL Kacper KS Victoria Olesno 2006 U16 OP -- LDK!
7 7 s 1 3:05.93 MAŃKIEWICZ Kacper LUKS Podium Kup 2007 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2097/20 2022 LDK!
8 8 s 1 3:08.87 JACHEĆ Grzegorz LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- WALIDUDA Anna # Z/3344/20 2022 LDK!
9 9 s 1 3:25.01 GŁOWACKI Michał NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8328/21 2022 LDK!
10 10 s 1 3:32.06 KULIŃSKI Maciej LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja # Z/10236/21 2022
11 11 s 1 3:32.76 SZCZEPAŃSKI Daniel LZS KL Kotwica Brzeg 2009 U14 OP -- ZOK Patrycja # Z/10982/21 2021 LDK!
1 1 w 1 3:12.83 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK! 544
2 2 w 1 3:21.89 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK! 466
3 3 w 1 3:34.13 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2853/18 2021 BEZ LDK! 369
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 16.36 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP +2.3 III PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK! 693
2 2 w 1 17.48 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 2006 U16 OP +2.3 IV JASIŃSKI Cyprian # Z/2853/18 2021 BEZ LDK! 575
3 3 w 1 18.35 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +2.3 V ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK! 491
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.63 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -0.9 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2022
2 2 s 1 19.16 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.9 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK! 51
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.65 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -0.9 II JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.00 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II DMP B.D. B.D. # Z/1553/17 2022 99
2 f 1 1.95 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 2002 U20 OP II GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2021 3
3 f 1 1.80 AULIN Andrzej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- OWCZAREK Konrad B.D. Z/11731/21 2021
4 f 1 1.50 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2008 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5292/21 2022 BEZ LDK!
5 f 1 1.50 STEFANEK Kuba LUKS Namysłów 2006 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/8706/21 2022 LDK!
1 1 w 1 1.68 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK! 528
2 2 w 1 1.68 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK! 528
3 3 w 1 1.56 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2853/18 2021 BEZ LDK! 434
Tyczka M
1 f 1 3.10 KORCZYŃSKI Tymon MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- DMP U20 ŁO¦ Dariusz Z/2645/20 2022 87
2 f 1 2.50 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -- DMP U20 BEDNAREK Agata ŁO¦ Dariusz , Z/10699/21 , 2022 LDK! 58
W dal M
  f 1 4.20 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -2.0 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/7267/21 2022 LDK!
1 f 1 6.72 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP -0.6 III DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2022 73
2 f 1 6.47 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U18 OP 0.0 III SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
3 f 1 6.41 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -0.6 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
4 f 1 5.79 ZABŁUDOWSKI Oliwier AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.9 -- JASIŃSKI Cyprian LDK!
5 f 1 5.70 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.9 V KACPRZAK Arkadiusz # Z/7266/21 2022 LDK!
6 f 1 5.20 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP +0.3 -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
7 f 1 4.38 TARCHAŁA Piotr MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP +1.2 -- PIERÓG Paweł Z/0201/19 2022 LDK!
8 f 1 4.36 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +2.8 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/7267/21 2022 LDK!
9 f 1 4.04 LYSY Jan LKS Victoria Olesno # 2009 U14 OP -0.6 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2022 LDK!
10 f 1 3.76 WI¦NIEWSKI Szymon MKS Siechnice 2007 U16 DS -2.4 -- SOBCZYK Tomasz Z/4554/21 2022
1 1 w 1 5.27 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -0.3 -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK! 435
2 2 w 1 5.24 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -0.6 -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK! 429
3 3 w 1 4.79 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 2006 U16 OP +0.6 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2853/18 2021 BEZ LDK! 343
Trójskok M
1 f 1 13.99 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP -2.1 III OSIEWACZ Stefan Z/0453/11 2021 1
2 f 1 12.38 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -2.7 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 17.51 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP I BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
2 f 1 15.52 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
3 f 1 15.42 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2022 LDK!
4 f 1 14.51 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP III DOMIN Adam # Z/5204/19 2022 LDK!
5 f 1 11.26 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
6 f 1 10.57 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2022 LDK!
7 f 1 9.37 SZTUCKI Szymon MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/5326/21 2022 LDK!
8 f 1 9.24 DOLATA Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek Z/10694/21 2022 LDK!
9 f 1 9.01 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0366/21 2022 LDK!
10 f 1 8.76 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0199/19 2022 LDK!
1 1 w 1 9.73 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK! 469
2 2 w 1 8.98 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2853/18 2021 BEZ LDK! 425
3 3 w 1 8.58 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK! 401
Kula (6) M
1 f 1 16.65 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 12.44 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP III B.D. Z/11723/21 2022
Dysk (1) M
1 f 1 35.59 DOLATA Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP IV NALEPA Marek Z/10694/21 2022 LDK!
2 f 1 35.32 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2022 LDK!
3 f 1 33.91 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0199/19 2022 LDK!
4 f 1 27.29 SZTUCKI Szymon MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/5326/21 2022 LDK!
5 f 1 24.72 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0366/21 2022 LDK!
6 f 1 23.36 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.76 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
2 f 1 48.97 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
3 f 1 44.63 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2022 LDK!
4 f 1 42.42 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP III DOMIN Adam # Z/5204/19 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 55.53 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 50.30 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2022 LDK!
2 f 1 43.24 OPALIŃSKI Franciszek MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/1284/20 , 2022 LDK!
3 f 1 29.05 KUBASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/12598/21 2022
1 f 2 48.74 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2022
2 f 2 35.63 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2022 BEZ LDK!
3 f 2 26.30 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
4 f 2 21.31 KOJDER Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- ZIEMBA Krzysztof # Z/2537/20 2022 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 51.33 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2022 3 LDK!
2 f 1 45.88 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan , Z/1961/16 , 2022 3 LDK!
3 f 1 45.46 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP III ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1217/17 , 2021 4 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 39.88 WAL Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP III B.D. Z/3604/20 2022
5-bój M MŁ M
1 f 1 2663 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 2321 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK!
3 f 1 2146 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 2006 U16 OP V JASIŃSKI Cyprian # Z/2853/18 2021 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 39.46896481514 sekund