Słubice 09.05.2021
Mityng kwalifikacyjny do imprez mistrzowskich [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 13.17 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 2000 U23 DS -1.5 III LDK!
2 2 s 1 13.70 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U20 LB -1.5 IV LDK!
3 3 s 1 13.86 PAWELCZYK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U20 LB -1.5 -- SASKA Tomasz Z/2837/20 2021
1 1 s 2 13.46 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -2.7 IV WISZ Dariusz Z/4678/17 2023 3 LDK!
2 2 s 2 13.67 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB -2.7 IV
3 3 s 2 13.98 MINGIELEWICZ Martyna MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS -2.7 -- KNULL Mariusz Z/0690/21 2022
4 4 s 2 14.30 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -2.7 -- B.D. # Z/2461/19 2022 LDK!
5 5 s 2 14.34 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -2.7 -- B.D. # Z/2462/19 2022 LDK!
6 6 s 2 14.59 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB -2.7 -- LDK!
7 7 s 2 14.84 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -2.7 -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2023 5 LDK!
8 8 s 2 14.96 SEREMAK Sandra MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -2.7 -- LDK!
1 1 s 3 12.96 KWA¦NIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -0.1 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2023 LDK!
2 2 s 3 13.50 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -0.1 IV ZIELIŃSKA Janina # Z/1368/20 2023 LDK!
3 3 s 3 13.52 ZIOBER Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS -0.1 IV BIELAWA Przemysław Z/5189/19 2022 LDK!
1 4 s 4 13.94 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.1 V WALCZAK Piotr # Z/0814/20 2023 LDK!
2 6 s 4 14.20 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary # 2009 U14 LB -0.1 V URSZULAK Marcin # Z/13558/21 2023 LDK!
3 7 s 4 14.22 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -0.1 V GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/3663/19 2023
4 9 s 4 14.30 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -0.1 V ZIELIŃSKA Janina # Z/3261/20 2022 LDK!
5 12 s 4 14.37 GŁÓW Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -0.1 V LDK!
6 15 s 4 14.45 WERYK Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -0.1 V GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/3664/19 2022
7 18 s 4 14.58 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.1 -- KOŁACZ Dariusz B.D. # , Z/1025/20 , 2022 LDK!
8 20 s 4 14.69 EINBACHER Julia UKS Ares Nowa Sól 2007 U16 LB -0.1 --
1 11 s 5 14.33 JANKOWSKA Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB -0.1 V WESOŁEK Krzysztof # Z/1486/22 2022 V LDK!
2 14 s 5 14.44 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -0.1 V KNULL Mariusz Z/1896/21 2023 LDK!
3 19 s 5 14.59 ŻABKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB -0.1 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1492/22 2022 LDK!
4 22 s 5 14.96 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -0.1 -- NOGA Grzegorz Z/1627/20 2023 LDK!
5 24 s 5 15.30 EINBACHER Zuzanna UKS Ares Nowa Sól 2007 U16 LB -0.1 --
6 25 s 5 15.53 BRYZEK Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.1 -- LDK!
7 27 s 5 15.82 HRYPIŃSKA Oliwia Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB -0.1 -- LDK!
1 10 s 6 14.33 NASKRENT Adrianna MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -0.2 V # LDK!
2 13 s 6 14.41 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.2 V B.D. # Z/1021/20 2022 LDK!
3 16 s 6 14.54 PATEREK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.2 -- B.D. Z/0609/21 2023
4 17 s 6 14.58 PIRÓG Amelia LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -0.2 -- NOGA Grzegorz Z/4607/21 2023 LDK!
5 21 s 6 14.91 KRZEMIEŃ Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB -0.2 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1488/22 2022 LDK!
6 26 s 6 15.73 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.2 -- WALCZAK Piotr Z/10607/21 2023 LDK!
7 29 s 6 18.16 SZOMBIERSKA Gabriela MLKS Agros Żary 2010 U12 LB -0.2 -- WISZ Mateusz Z/2799/23 2023 LDK!
1 5 s 7 13.95 SALAMOŃSKA Hanna MLKS Sokół Lubin 2006 U16 DS -1.5 V B.D.
2 8 s 7 14.29 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -1.5 V GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/2436/20 2023 LDK!
3 23 s 7 15.25 SZYNKIEWICZ Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -1.5 -- LDK!
4 28 s 7 16.07 MUSZYŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -1.5 -- LDK!
300 m K
1 1 s 1 39.56 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/0630/17 2023 LDK!
2 2 s 1 40.90 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM -- B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
3 3 s 1 41.28 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
4 1 s 1 43.16 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB --
5 4 s 1 46.24 PAWELCZYK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/2837/20 2021
1 2 s 2 44.08 OLEJNICZAK Wiktoria MLKS Agros Żary # 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1439/19 , 2022 LDK!
2 3 s 2 45.44 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- B.D. # Z/2461/19 2022 LDK!
3 4 s 2 45.68 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- B.D. # Z/2462/19 2022 LDK!
4 5 s 2 46.44 KNULL Wiktoria MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS -- KNULL Elżbieta WI¦NIEWSKA Gabriela BEZ LDK!
5 6 s 2 47.27 ŁOGOŻNA Olga MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB -- KWAPICH Roman KWAPICH Roman , Z/1435/19 , 2021 LDK!
6 7 s 2 50.68 SEREMAK Sandra MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!
1 1 s 3 44.94 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB III WALCZAK Piotr # Z/0814/20 2023 LDK!
2 2 s 3 45.63 ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2023 LDK!
3 3 s 3 46.44 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary # 2009 U14 LB IV URSZULAK Marcin # Z/13558/21 2023 LDK!
4 4 s 3 46.86 JANKOWSKA Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB V WESOŁEK Krzysztof # Z/1486/22 2022 V LDK!
1 5 s 4 47.15 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/5144/19 2023
2 6 s 4 48.04 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V KOŁACZ Dariusz B.D. # , Z/1025/20 , 2022 LDK!
3 10 s 4 51.45 SZYNKIEWICZ Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- LDK!
4 13 s 4 57.02 HRYPIŃSKA Oliwia Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB -- LDK!
1 9 s 5 51.34 BRYZEK Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- LDK!
2 12 s 5 53.93 MUSZYŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- LDK!
3 15 s 5 71.16 SZOMBIERSKA Gabriela MLKS Agros Żary 2010 U12 LB -- WISZ Mateusz Z/2799/23 2023 LDK!
1 7 s 6 49.18 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania UMKS Iskra Wolsztyn # 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5148/19 2023 LDK!
2 8 s 6 49.92 PATEREK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- B.D. Z/0609/21 2023
3 11 s 6 51.82 SMOLARCZYK Amelia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1682/18 2023 BEZ LDK!
4 14 s 6 69.04 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 69.29 NOWAK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/2194/21 2022
2 2 s 1 69.64 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2003 U20 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
600 m K
1 1 s 1 1:49.52 SMOLARCZYK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1684/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 1:49.90 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2023 LDK!
3 3 s 1 1:57.32 KOZAK Kalina ZLKL Zielona Góra 2008 U14 LB -- BISKUP Paweł # Z/7158/21 2023 LDK!
4 4 s 1 1:57.97 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:58.03 BŁASZKIEWICZ Sara MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2007 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/0983/21 2021
6 6 s 1 1:59.30 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2023 LDK!
7 7 s 1 2:01.61 SAMEK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1491/22 2022 LDK!
8 8 s 1 2:06.11 KRAWCZYK Wiktoria MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2007 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/5708/19 2022 LDK!
9 9 s 1 2:08.53 TYCZYŃSKA Lidia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1475/20 2023 LDK!
10 10 s 1 2:08.78 HA¦CIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2023 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.76 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.1 III SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
2 2 s 1 12.80 ZIOBER Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS +0.1 III BIELAWA Przemysław Z/5189/19 2022 LDK!
3 3 s 1 13.23 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U16 DS +0.1 IV BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2023 LDK!
4 4 s 1 13.38 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +0.1 IV WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK!
5 5 s 1 13.84 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +0.1 V WALCZAK Piotr Z/1575/19 2023 LDK!
1 6 s 2 14.51 TUTKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -1.0 V
2 7 s 2 14.53 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -1.0 V ZIELIŃSKA Janina # Z/4309/19 2023 LDK!
3 8 s 2 14.56 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania UMKS Iskra Wolsztyn # 2007 U16 WP -1.0 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5148/19 2023 LDK!
4 9 s 2 15.58 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -1.0 -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK!
5 10 s 2 16.47 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -1.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/5144/19 2023
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.58 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2004 U18 WP +1.1 II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
  s 1 DQ GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +1.1 -- WISZ Dariusz Z/4678/17 2023 3 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.70 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM +1.1 II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
2 2 s 1 14.77 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +1.1 II WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
3 3 s 1 15.93 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U20 LB +1.1 III LDK!
4 4 s 1 17.08 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +1.1 IV LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3364/18 2023
400 m pł K K
1 s 1 63.73 ¦WIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U20 LB II LDK!
2 s 1 69.81 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP IV LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3364/18 2023
3 s 1 75.86 KLUCZYCKA Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/1434/19 , 2021 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2004 U18 WP II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
2 2 f 1 1.60 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ III WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
3 3 f 1 1.60 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB III WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
4 4 f 1 1.55 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP III ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2023 BEZ
5 5 f 1 1.55 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U18 LB III DMP U20 KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2023 5 LDK! 103
6 6 f 1 1.50 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/3422/19 2023 BEZ LDK!
7 7 f 1 1.45 TUTKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB IV
7 7 f 1 1.45 KOCHAŃSKA Gabriela MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP IV WI¦NIEWSKI Roman # Z/5169/18 2023 4 LDK!
W dal K
1 f 1 5.10 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +1.8 III ZIELIŃSKA Janina # Z/1368/20 2023 LDK!
2 f 1 4.95 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -1.6 IV ZIELIŃSKA Janina # Z/4309/19 2023 LDK!
3 f 1 4.62 SALAMOŃSKA Hanna MLKS Sokół Lubin 2006 U16 DS -0.9 V B.D.
4 f 1 4.58 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +0.2 V KNULL Mariusz Z/1896/21 2023 LDK!
5 f 1 4.46 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -1.6 -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2023 LDK!
6 f 1 4.34 CZAJKA Maja MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -1.4 -- WI¦NIEWSKI Roman # Z/3488/19 2023 LDK!
7 f 1 4.20 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -2.0 -- GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/2436/20 2023 LDK!
8 f 1 4.19 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +0.3 -- WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK!
9 f 1 4.04 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +0.6 -- GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/3663/19 2023
10 f 1 4.00 ŻABKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB -1.2 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1492/22 2022 LDK!
11 f 1 3.98 WERYK Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB +0.7 -- GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/3664/19 2022
12 f 1 3.86 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -0.3 -- NOGA Grzegorz Z/1627/20 2023 LDK!
13 f 1 3.73 RATAJCZAK Lena MKS Baszta Szamotuły 2007 U16 WP -1.6 --
14 f 1 3.33 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -2.6 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7117/21 2023 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.90 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB -0.1 II CZERNIK Edward Z/2111/17 2023 5
2 2 f 1 10.39 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -0.1 IV ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2023 BEZ
3 3 f 1 9.88 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -1.0 -- SASKA Tomasz Z/3422/19 2023 BEZ LDK!
  f 1 NM BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB 0.0 -- LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.14 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina BEZ LDK!
2 2 f 1 10.35 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2023 LDK!
3 3 f 1 9.90 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2023 LDK!
4 4 f 1 7.81 FERSZT Agata UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11826/21 2021
1 1 f 2 9.53 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2023 LDK!
2 2 f 2 8.67 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK!
3 3 f 2 7.64 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
4 4 f 2 7.26 SZEWCIW Kinga LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- NOGA Grzegorz Z/8118/21 2023 LDK!
5 5 f 2 7.16 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK!
6 6 f 2 7.00 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7113/21 2023 LDK!
7 7 f 2 6.32 KWA¦NIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2023 LDK!
8 8 f 2 6.19 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9173/21 2023 LDK!
9 9 f 2 5.71 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2023 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 11.58 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK!
2 2 f 1 11.48 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM III B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
3 3 f 1 9.56 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB IV LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 34.61 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/5132/19 2023
2 2 f 1 32.82 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2023 LDK!
3 3 f 1 30.25 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/3557/17 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 28.70 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7117/21 2023 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 39.72 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB II CHUSTECKI Ryszard # Z/2178/17 2023 2
2 2 f 1 37.86 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2023 2
3 3 f 1 32.30 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB III KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2023
4 4 f 1 30.99 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB IV CHUSTECKI Ryszard # Z/2615/17 2023 4
5 5 f 1 26.14 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U23 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
1 1 f 2 31.46 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB IV DMP U20 KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK! 104
2 2 f 2 31.01 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2023 3 LDK!
3 3 f 2 29.93 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2023 LDK!
4 4 f 2 25.78 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2023 LDK!
5 5 f 2 24.51 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/4077/19 2023
6 6 f 2 22.64 KRAWCZYK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5347/19 2022 LDK!
7 7 f 2 19.97 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 26.17 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/4077/19 2023
1 f 2 30.01 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/3557/17 2023 BEZ LDK!
2 f 2 20.93 SZUL Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/5660/19 , 2021 LDK!
3 f 2 19.78 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/5132/19 2023
4 f 2 18.07 ŁABUL Aleksandra MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 42.02 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 Sen LB II PAWELSKI Grzegorz B.D. # Z/1107/14 2023
2 f 1 28.58 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB -- LDK!
3 f 1 24.79 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.90 MROZOWSKI Radosław MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2002 U20 LB +0.7 IV KWAPICH Roman Z/10141/21 2021 LDK!
2 2 s 1 11.95 KOSZELA Maciej Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1978 Masters LB +0.7 -- DRACZYŃSKI Adam Z/1229/20 2023
1 1 s 2 11.15 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -1.8 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
2 2 s 2 11.78 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -1.8 IV WISZ Dariusz Z/0787/19 2023 BEZ LDK!
1 3 s 3 11.80 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +0.1 IV
2 4 s 3 12.06 WĘGLARZ Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP +0.1 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/11352/21 2022
3 5 s 3 12.16 JUSZCZAK Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2004 U18 WP +0.1 IV OLEJNICKA Dominika # BEZ LDK!
4 6 s 3 12.29 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +0.1 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4195/18 2023 5
5 7 s 3 12.34 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +0.1 -- LDK!
6 8 s 3 13.32 CIESIELSKI Filip Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2005 U18 LB +0.1 -- DRACZYŃSKI Adam Z/4572/19 2023
1 1 s 4 11.82 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -0.7 IV DMP U20 WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK! 95
2 2 s 4 12.03 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -0.7 IV WISZ Dariusz # Z/5625/19 2023 LDK!
3 3 s 4 12.30 URSZYC Konrad Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB -0.7 V LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/13761/21 2023 LDK!
4 4 s 4 12.33 RUDNIK Błażej KL Lumel Zielona Góra # 2007 U16 LB -0.7 V FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2897/20 2023 LDK!
5 9 s 4 13.12 KOSZELA Szymon UKS Ares Nowa Sól 2006 U16 LB -0.7 --
6 11 s 4 14.47 STANKIEWICZ Szymon Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB -0.7 -- # LDK!
1 5 s 5 12.54 MUSZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -1.6 V WALCZAK Piotr Z/0293/21 2022 LDK!
2 6 s 5 12.67 PAJˇK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -1.6 V ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2023 LDK!
3 7 s 5 12.68 BIAŁASIK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -1.6 V ZIELIŃSKA Janina # Z/4310/19 2023 LDK!
4 8 s 5 12.78 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -1.6 -- GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/8908/21 2023
5 10 s 5 13.91 JASIŃSKI-JASZCZYSZYN Patryk ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -1.6 -- LDK!
6 12 s 5 14.67 BˇK Kamil LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -1.6 -- LDK!
7 13 s 5 15.51 SOBOLEWSKI Wojciech ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -1.6 -- WALCZAK Piotr Z/3285/20 2022 LDK!
300 m M
1 s 1 33.50 SOŁTYSIAK Daniel O¦ AZS Poznań # 2001 U23 WP -- ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2023
2 s 1 33.59 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2023
3 s 1 34.60 SOŁTYSIAK Bartosz O¦ AZS Poznań # 2001 U23 WP -- ROŻEJ Marek Z/0233/19 2023
4 s 1 36.97 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023
5 s 1 37.37 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2023
1 s 2 34.96 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
2 s 2 36.98 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB --
3 s 2 38.63 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!
4 s 2 38.83 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!
5 s 2 39.66 ROZBICKI Paweł MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS --
1 s 3 37.36 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
2 s 3 38.06 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0787/19 2023 BEZ LDK!
3 s 3 41.10 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!
4 s 3 42.45 WĘGLARZ Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/11352/21 2022
5 s 3 46.32 SURA Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5208/19 , 2023 LDK!
1 1 s 4 37.66 MROZOWSKI Radosław MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2002 U20 LB -- KWAPICH Roman Z/10141/21 2021 LDK!
2 1 s 4 37.89 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB III WISZ Dariusz # Z/5625/19 2023 LDK!
3 2 s 4 40.14 URSZYC Konrad Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/13761/21 2023 LDK!
4 3 s 4 40.19 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB IV WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK!
5 6 s 4 41.92 BOGUSZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB V SASKA Tomasz Z/14822/21 2023 LDK!
1 4 s 5 40.84 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB V GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/8908/21 2023
2 5 s 5 41.19 MUSZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0293/21 2022 LDK!
3 7 s 5 42.22 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0840/20 2023 LDK!
4 10 s 5 43.89 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0819/20 2023 LDK!
1 8 s 6 42.47 PAJˇK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2023 LDK!
2 9 s 6 43.16 ZDRZENICKI Kornel MKP My¶libórz 2006 U16 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/1707/18 2021 BEZ LDK!
3 11 s 6 47.62 STANKIEWICZ Szymon Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB -- # LDK!
4 12 s 6 49.12 SOBOLEWSKI Wojciech ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3285/20 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:29.42 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/4688/17 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:53.07 KRAWCZYK Jakub MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2008 U14 LB -- GÓRA Ireneusz Z/6866/21 2023
3 3 s 1 2:06.48 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary # 2010 U12 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2023 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:36.65 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
2 2 s 1 2:38.53 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2023 5 LDK!
3 3 s 1 2:48.17 SZYMAŃSKI Karol AZS-AWF Gorzów # 2005 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/1982/19 2023 LDK!
4 4 s 1 2:48.94 PATOLETA Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/4133/19 2021 LDK!
5 5 s 1 2:49.10 LISIECKI Maksymilian WMLKS Pomorze Stargard # 2007 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1326/19 2023 LDK!
6 6 s 1 2:52.22 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2023 5
7 7 s 1 2:52.67 SUL Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/1486/20 2022 63 LDK!
8 8 s 1 2:53.93 KUŁDOSZ Bartosz MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!
9 9 s 1 2:57.45 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2007 U16 LB V DRACZYŃSKI Adam # Z/3088/22 2023 LDK!
10 10 s 1 3:06.28 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2023 LDK!
11 11 s 1 3:06.76 DOBRZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/1981/19 2023 LDK!
12 12 s 1 3:18.50 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1689/18 2023 BEZ LDK!
13 13 s 1 3:19.38 ŁOBACZEWSKI Wiktor LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/2238/20 2023 LDK!
14 14 s 1 3:48.83 BOBKIEWICZ Kacper LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4078/19 2023 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.30 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -1.1 III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 18.20 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -1.1 -- LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.85 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB III CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
W dal M
1 1 f 1 6.95 WYRWAS Krzysztof LKS Lubusz Słubice 2001 U23 LB -1.4 II CZERNIK Edward Z/2872/16 2022
2 2 f 1 5.74 JUSZCZAK Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2004 U18 WP -0.7 -- OLEJNICKA Dominika # BEZ LDK!
3 3 f 1 5.30 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -0.3 -- LDK!
4 4 f 1 5.11 BIAŁASIK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -0.1 -- ZIELIŃSKA Janina # Z/4310/19 2023 LDK!
5 5 f 1 4.76 RUTKOWSKI Maciej LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +0.2 -- GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/2596/20 2023
Kula (4) M
1 f 1 4.80 KOSZELA Filip UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.86 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB II SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
2 f 1 14.95 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!
3 f 1 13.91 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK!
4 f 1 13.80 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U18 LB III
1 f 2 13.02 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB IV KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2023 LDK!
2 f 2 11.21 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
3 f 2 10.11 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/1801/20 2023 BEZ
4 f 2 9.74 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2023 LDK!
5 f 2 7.36 MAC Igor MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- KORSAK Przemysław Z/10742/21 2021 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.50 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 29.24 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/5131/19 2023 LDK!
2 2 f 1 23.20 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2023 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 50.41 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 49.41 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
3 f 1 48.66 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB II KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2023 LDK!
4 f 1 48.13 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt # Z/5469/19 2023 LDK!
5 f 1 37.58 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/1801/20 2023 BEZ
6 f 1 35.92 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2023 LDK!
7 f 1 24.51 MAC Igor MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- KORSAK Przemysław Z/10742/21 2021 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 50.50 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB II SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
2 2 f 1 44.09 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!
3 3 f 1 43.34 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK!
4 4 f 1 35.84 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U18 LB IV
5 5 f 1 32.43 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2023 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 47.01 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
Dysk (2) M
1 1 f 1 36.81 BOJARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice 1980 Masters LB III CHUSTECKI Ryszard Z/3834/11 2023 2
2 2 f 1 34.25 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 Sen LB -- SZPIGUN Zenon Z/4683/19 2022 3 LDK!
Oszczep (500) M
1 f 1 17.67 KOSZELA Filip UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB -- LDK!
Oszczep (600) M
1 f 2 46.76 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB IV KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 39.32 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2023 BEZ
2 f 1 36.59 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2023 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 46.18 WASZKIEWICZ Krystian O¦ AZS Poznań # 2001 U23 WP -- DMP B.D. B.D. # Z/5938/15 2023 47
2 f 1 46.05 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 Sen LB -- SZPIGUN Zenon Z/4683/19 2022 3 LDK!
  f 1 NM WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.321439027786 sekund