Kraków 08.05.2021
13. Małopolski Memoriał Trenerów [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 12.68 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 2000 U23 MA 0.0 II PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
2 2 s 1 12.81 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 2004 U18 MA 0.0 III LDK!
3 8 s 1 14.10 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 2001 U23 MA 0.0 -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/6011/15 2022
4 9 s 1 14.39 JURCZAK Julia MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/2015/20 2021
5 10 s 1 14.45 KAWIORSKA Małgorzata MLUKS Tarnów 2005 U18 MA 0.0 -- # LDK!
6 11 s 1 14.57 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!
7 12 s 1 14.94 KAWIORSKA Gabriela MLUKS Tarnów 2005 U18 MA 0.0 -- # LDK!
1 3 s 2 13.21 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD +0.8 IV RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
2 4 s 2 13.24 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA +0.8 IV LDK!
3 5 s 2 13.27 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA +0.8 IV
4 6 s 2 13.55 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA +0.8 IV LDK!
5 7 s 2 13.70 KUSTRA Zuzanna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA +0.8 IV SOBCZYK Grzegorz # Z/4144/17 2021
6 13 s 2 15.43 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA +0.8 -- B.D. 5 LDK!
1 1 s 3 13.54 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA +0.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK!
2 7 s 3 14.15 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U14 MA +0.2 V ZAGRODZKI Marcin # Z/2629/20 2023 LDK!
3 20 s 3 14.99 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U12 MA +0.2 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3210/20 2023 LDK!
4 21 s 3 15.12 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +0.2 -- LDK!
5 22 s 3 15.12 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +0.2 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/9372/21 2022
6 32 s 3 15.94 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA +0.2 -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3055/18 2021 BEZ LDK!
7 36 s 3 16.58 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +0.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2023 LDK!
8 37 s 3 16.88 STACHOWICZ Julia MUKS ILKUS Olkusz 2009 U14 MA +0.2 -- BORAWSKA Barbara Z/8968/21 2023
1 2 s 4 13.78 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +0.1 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
2 4 s 4 13.84 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +0.1 V MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
3 9 s 4 14.40 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U14 MA +0.1 V SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2023 LDK!
4 15 s 4 14.75 NOWAK Maria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +0.1 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2996/19 2023 LDK!
5 19 s 4 14.98 KISZKA Julianna MUKS ILKUS Olkusz 2009 U14 MA +0.1 -- BORAWSKI Krzysztof
6 24 s 4 15.27 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA +0.1 -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2023 LDK!
7 33 s 4 16.06 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U14 MA +0.1 -- SKOCZEŃ Marcin # Z/3613/20 2023 LDK!
8 34 s 4 16.53 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2023 LDK!
1 3 s 5 13.78 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.8 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
2 5 s 5 14.02 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.8 V ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
3 14 s 5 14.65 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -0.8 -- WÓJCIK Teodor # Z/0822/21 2023 LDK!
4 17 s 5 14.82 STUDNICKA Zofia Kraków Athletics Team 2008 U14 MA -0.8 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4176/19 2021
5 18 s 5 14.88 ŁUKOWICZ Lena MLUKS Tarnów 2009 U14 MA -0.8 -- # LDK!
6 25 s 5 15.33 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -0.8 -- GUJA Marta # Z/5494/19 2023 LDK!
7 35 s 5 16.58 ZYCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -0.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2511/21 2023 LDK!
8 40 s 5 18.39 LATOCHA Maria MLUKS Tarnów 2009 U14 MA -0.8 -- #
1 8 s 6 14.21 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -1.7 V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2023 LDK!
2 11 s 6 14.54 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U14 MA -1.7 -- SKOCZEŃ Marcin # Z/0820/21 2023 LDK!
3 13 s 6 14.65 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -1.7 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0879/19 2023 LDK!
4 23 s 6 15.16 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -1.7 -- GIZA Karolina Z/3448/21 2023
5 28 s 6 15.74 SKUBIŃSKA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -1.7 -- GIZA Karolina Z/3465/20 2023
6 29 s 6 15.78 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -1.7 -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2627/20 2023 LDK!
7 30 s 6 15.82 PRZYBYLSKA Nikola SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -1.7 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2999/19 2023 LDK!
8 31 s 6 15.94 KOZAK Zofia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -1.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9169/21 2022
1 6 s 7 14.10 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -1.7 V GUJA Marta # Z/0876/19 2023 BEZ LDK!
2 10 s 7 14.46 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -1.7 V ŁYSEK Tadeusz # Z/3411/20 2023
3 12 s 7 14.57 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -1.7 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3276/19 2022
4 16 s 7 14.76 WARIAS Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA -1.7 --
5 26 s 7 15.54 ŻUCHOWICZ Daria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA -1.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9165/21 2023 BEZ LDK!
6 27 s 7 15.73 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA -1.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2023
7 38 s 7 16.96 KISZKA Jasmina MUKS ILKUS Olkusz 2009 U14 MA -1.7 -- BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof Z/8972/21 2023
8 39 s 7 16.97 PAWŁOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -1.7 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2508/21 2023 LDK!
1 1 s 8 12.55 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.4 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
2 3 s 8 13.08 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA +0.4 III ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2023 4 LDK!
3 6 s 8 13.75 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.4 IV LDK!
4 8 s 8 13.89 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U16 MA +0.4 V DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz # Z/4231/19 2023 36 78
5 11 s 8 14.22 BURY Maria MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +0.4 V ŁYSEK Tadeusz Z/3412/20 2022
6 13 s 8 14.69 MIETŁA Oliwia MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +0.4 -- # LDK!
7 15 s 8 14.76 TĘŻYCKA Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.4 -- ZIĘBA Jakub Z/6455/21 2022 LDK!
1 2 s 9 13.02 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD +2.6 III RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2023 LDK!
2 5 s 9 13.55 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +2.6 IV DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2023 BEZ LDK! 48
3 10 s 9 14.10 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA +2.6 V ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
4 14 s 9 14.75 BAKALUS Weronika SKS Kusy Kraków # 2007 U16 MA +2.6 -- LDK!
5 18 s 9 14.99 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA +2.6 -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
1 4 s 10 13.35 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -0.3 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
2 7 s 10 13.80 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.3 IV CZYŻ Radosław Z/1273/22 2023
3 9 s 10 13.95 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U16 LD -0.3 V RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2023 LDK!
4 12 s 10 14.49 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA -0.3 V WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2023
5 16 s 10 14.76 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.3 -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
6 17 s 10 14.98 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA -0.3 -- WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
150 m K
1 3 s 1 18.34 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 5 s 1 18.53 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2023
3 9 s 1 18.74 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej Z/0903/17 2021 LDK!
4 13 s 1 19.43 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2023
5 16 s 1 19.99 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2023 LDK!
6 29 s 1 22.56 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2023 BEZ
1 14 s 2 19.74 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0993/14 2023 2
2 21 s 2 20.87 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2023
3 23 s 2 20.99 JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MIREK Wacław Z/4401/19 2023
4 24 s 2 21.33 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2023 LDK!
5 30 s 2 22.60 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2023
6 31 s 2 24.76 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/3994/20 2023
1 1 s 3 17.80 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
2 7 s 3 18.58 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
3 11 s 3 19.04 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 U23 MA -- B.D. Z/1316/21 2023
4 12 s 3 19.20 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2023 LDK!
5 25 s 3 21.61 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 2001 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/6011/15 2022
6 26 s 3 21.94 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta # Z/0877/19 2023 BEZ LDK!
7 28 s 3 22.46 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
1 2 s 4 18.32 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
2 4 s 4 18.45 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
3 6 s 4 18.53 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M
4 15 s 4 19.98 SZKLARZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 1995 Sen MA -- B.D. Z/1689/12 2021
5 18 s 4 20.57 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2023
6 20 s 4 20.83 POWROŹNIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -- GUJA Marta Z/3502/20 2023 LDK!
7 22 s 4 20.98 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1423/16 2023
1 8 s 5 18.73 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2021 1
2 10 s 5 18.90 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2023
3 17 s 5 20.37 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA --
4 19 s 5 20.65 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
5 27 s 5 22.33 POSMYK Wiktoria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0757/19 , 2023 5 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.22 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.7 II GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2023
2 2 s 1 25.60 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -0.7 II GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
3 4 s 1 27.28 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -0.7 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
4 6 s 1 28.93 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.7 V LDK!
5 9 s 1 30.64 KAWIORSKA Małgorzata MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -0.7 -- # LDK!
6 10 s 1 31.22 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA -0.7 -- WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
7 11 s 1 31.25 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.7 -- WÓJCIK Weronika # Z/3498/19 2023 LDK!
8 13 s 1 31.63 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -0.7 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
1 3 s 2 26.15 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 2004 U18 MA +1.1 II LDK!
2 5 s 2 27.76 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA +1.1 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
3 7 s 2 29.24 KLIMEK Gabriela MLUKS Tarnów 2005 U18 MA +1.1 -- # LDK!
4 8 s 2 30.60 MIETŁA Oliwia MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +1.1 -- # LDK!
5 12 s 2 31.32 KAWIORSKA Gabriela MLUKS Tarnów 2005 U18 MA +1.1 -- # LDK!
6 14 s 2 32.08 KACZMARCZYK Zuzanna WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA +1.1 --
1 1 s 3 28.03 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +1.7 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
2 2 s 3 28.10 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA +1.7 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK! 47 90
3 4 s 3 30.06 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U14 MA +1.7 V SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2023 LDK!
4 8 s 3 31.27 ŁUKOWICZ Lena MLUKS Tarnów 2009 U14 MA +1.7 -- # LDK!
5 9 s 3 31.43 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA +1.7 -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2023 LDK!
6 11 s 3 32.47 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA +1.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2023 BEZ LDK!
1 3 s 4 29.29 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +2.1 V GUJA Marta # Z/0876/19 2023 BEZ LDK!
2 5 s 4 30.21 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U14 MA +2.1 V SKOCZEŃ Marcin # Z/0820/21 2023 LDK!
3 6 s 4 30.78 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +2.1 -- ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2023 LDK!
4 7 s 4 31.14 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA +2.1 -- WÓJCIK Teodor # Z/0822/21 2023 LDK!
5 10 s 4 32.06 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U12 MA +2.1 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3210/20 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 38.90 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M
2 2 s 1 39.64 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
3 3 s 1 39.75 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2021 1
4 4 s 1 39.80 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
5 5 s 1 40.41 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
6 8 s 1 41.32 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -- PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
7 9 s 1 41.40 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2023
1 6 s 2 41.12 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0993/14 2023 2
2 7 s 2 41.32 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!
3 10 s 2 41.41 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
4 11 s 2 41.69 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2023 LDK!
5 12 s 2 41.80 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
6 13 s 2 42.83 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U18 SL -- SIEMIEŃSKA Barbara SZCZYRK Janusz # , Z/2157/20 , 2022 LDK!
7 18 s 2 46.32 JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MIREK Wacław Z/4401/19 2023
  s 2 DNF KUSTRA Zuzanna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/4144/17 2021
1 14 s 3 43.88 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!
2 15 s 3 44.20 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!
3 16 s 3 44.84 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA -- KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2021 2 LDK!
4 17 s 3 45.41 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
5 19 s 3 47.84 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 2003 U20 MA -- WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3016/16 2022 BEZ LDK!
6 20 s 3 48.56 POSMYK Wiktoria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0757/19 , 2023 5 LDK!
7 21 s 3 50.16 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2023
1 1 s 4 48.48 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2023 LDK!
2 3 s 4 50.61 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0879/19 2023 LDK!
3 5 s 4 52.34 SKUBIŃSKA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3465/20 2023
4 7 s 4 53.49 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3166/20 2023 LDK!
5 8 s 4 54.00 CZERWIŃSKA Antonia UKS Lider Siercza 2008 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3169/20 2023
1 2 s 5 49.26 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3448/21 2023
2 4 s 5 50.64 ŁUKASIK Marta WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2751/20 2023 LDK!
3 6 s 5 53.25 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2916/21 2023 LDK!
4 9 s 5 56.25 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2997/19 2023 LDK!
5 10 s 5 58.97 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/3613/20 2023 LDK!
500 m K
1 1 s 1 1:16.71 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2023 LDK!
2 2 s 1 1:17.05 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:17.76 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 1:18.07 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U18 SL -- SIEMIEŃSKA Barbara SZCZYRK Janusz # , Z/2157/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 1:18.31 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2023 5 LDK!
6 6 s 1 1:19.56 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
7 7 s 1 1:28.99 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2023 4 LDK!
8 8 s 1 1:33.86 RYBA Gabriela MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -- # LDK!
1 1 s 2 1:37.23 ZAJĄC Daria TS Wieliczanka Wieliczka # 2010 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3167/20 2023 LDK!
2 2 s 2 1:42.20 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3055/18 2021 BEZ LDK!
3 3 s 2 1:43.70 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2627/20 2023 LDK!
4 4 s 2 1:48.43 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3682/19 2022 LDK!
5 5 s 2 1:59.44 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:42.10 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 2004 U18 MA -- LDK!
2 2 s 1 1:46.84 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 2003 U20 MA -- WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3016/16 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:49.57 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -- JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej # Z/4443/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:49.75 GABRYEL Estera TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA V LDK!
5 5 s 1 1:53.65 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
6 6 s 1 1:53.74 BURY Maria MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3412/20 2022
7 7 s 1 2:04.06 KRAS Zuzanna MLUKS Tarnów 2006 U16 MA -- LDK!
1 1 s 2 1:51.71 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/7789/21 2023
2 2 s 2 1:52.89 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
3 3 s 2 1:53.08 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2629/20 2023 LDK!
4 4 s 2 1:54.24 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/6454/21 2023 LDK!
5 5 s 2 1:54.62 MACIĄŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
6 6 s 2 1:57.00 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2582/18 2023 BEZ
7 7 s 2 1:58.69 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 2008 U14 MA --
8 8 s 2 2:00.09 KISIAŁA Agata KS Olkusz # 2010 U12 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/3313/23 2023
9 9 s 2 2:00.26 GASZYŃSKA Ida KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ZIĘBA Jakub Z/9942/21 2021
10 10 s 2 2:23.83 ZEGAN Róża KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6457/21 2021 LDK!
1000 m K
1 7 s 1 3:02.75 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2138/17 2023 LDK!
2 11 s 1 3:04.38 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2023 LDK!
3 12 s 1 3:04.93 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0509/16 2023
4 16 s 1 3:14.85 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U20 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2023
5 17 s 1 3:17.32 SKOWRON Wiktoria KKL Kielce 2004 U18 SK -- LDK!
6 18 s 1 3:18.55 DRWAL Sara KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/5361/15 2023 LDK!
7 19 s 1 3:22.35 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 1999 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/2129/15 2022
8 20 s 1 3:30.19 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 2001 U23 MA -- # LDK!
9 21 s 1 3:32.86 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
10 22 s 1 4:08.66 BYCZEK Magdalena MUKS ILKUS Olkusz 2005 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof , Z/10300/21 , 2023
1 1 s 2 2:53.00 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
2 2 s 2 2:54.07 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA -- KUBICZ Wojciech B.D. Z/0054/17 2022 LDK!
3 3 s 2 2:58.39 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!
4 4 s 2 3:01.07 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U16 SK II JÓŹWIK Krzysztof # Z/3371/19 2023 LDK!
5 5 s 2 3:01.40 PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U20 MA -- B.D. B.D. Z/1255/16 2023
6 6 s 2 3:01.99 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/5229/18 2022 LDK!
7 8 s 2 3:03.54 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2023
8 9 s 2 3:04.15 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
9 10 s 2 3:04.32 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL -- ZAJĄC Bartosz # Z/1002/11 2023 BEZ
10 13 s 2 3:05.26 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2023 LDK!
11 14 s 2 3:06.07 FIC Renata Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/3016/15 2022
12 15 s 2 3:06.95 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/3284/19 2023 LDK!
1 1 s 3 3:15.38 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV MIREK Wacław # Z/1888/18 2023 5 LDK!
2 2 s 3 3:17.37 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK IV JÓŹWIK Krzysztof # Z/3392/19 2023 LDK!
3 3 s 3 3:19.71 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U16 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2023 LDK!
4 4 s 3 3:28.36 KRZACZEK Aleksandra MLUKS Tarnów 2006 U16 MA V LDK!
5 5 s 3 3:35.03 MARCINIAK Marta UKS Lider Siercza 2006 U16 MA -- DOBAJ Szymon # Z/4041/20 2023 LDK!
6 6 s 3 3:40.40 SZOŁTYSIK Patrycja MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -- # LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:35.55 ŚLIWA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1986 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/9117/21 2021
2 2 s 1 8:06.97 SZCZEPANIK Joanna KS AZS AWF Kraków 1982 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/9097/21 2021
3 3 s 1 8:08.64 MANTERYS Danuta KS AZS AWF Kraków 1970 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/9104/21 2021
4 4 s 1 8:09.83 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3058/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 8:10.35 GALUBA Monika UKS Lider Siercza 1981 Masters MA -- B.D. Z/3583/21 2023
6 6 s 1 8:17.36 HENDEL Magda KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/9458/21 2021
Wzwyż K
1 f 1 1.62 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA II SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!
1 f 1 1.62 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD II RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
3 f 1 1.45 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
4 f 1 1.40 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA V ŁYSEK Tadeusz Z/2570/18 2021 BEZ
W dal K
1 f 1 5.10 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -1.1 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
2 f 1 5.09 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +0.1 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2023
3 f 1 4.77 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.8 V ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
4 f 1 4.49 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -2.1 -- GUJA Marta # Z/0877/19 2023 BEZ LDK!
5 f 1 4.19 JURCZAK Julia MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA -2.0 -- SYSAK Tomasz Z/2015/20 2021
6 f 1 4.08 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.8 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/9372/21 2022
7 f 1 4.06 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA -0.5 -- MUNIAK Michał # Z/0363/16 2023 BEZ
8 f 1 3.93 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +0.5 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3276/19 2022
9 f 1 3.56 WARIAS Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA -1.2 --
10 f 1 3.35 ŻUCHOWICZ Daria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA +1.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9165/21 2023 BEZ LDK!
11 f 1 2.59 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.3 -- WÓJCIK Weronika # Z/3498/19 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.86 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA II BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 8.03 GORYCZKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/5607/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 7.71 CZERWIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/5609/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 6.84 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/8015/21 2023 LDK!
5 f 1 6.68 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/1898/21 2023
6 f 1 6.29 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9166/21 2022
7 f 1 5.29 STACHOWSKA Paulina SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- LDK!
Kula (4) K
1 f 1 9.98 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U20 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 38.85 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/4243/19 2023
2 f 1 34.39 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2023 88
3 f 1 29.89 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA V ŁYSEK Tadeusz # Z/2575/18 2023 BEZ
4 f 1 29.58 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/0377/20 2023
5 f 1 29.21 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/2524/18 2023 LDK!
6 f 1 25.35 CZERWIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/5609/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 23.23 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -- BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 20.23 BEŁZOWSKA Agnieszka WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -- MICHNIAK Jan B.D. Z/3848/21 2022
9 f 1 16.49 GORYCZKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/5607/18 2022 BEZ LDK!
10 f 1 14.91 GRZYBCZYK Jagoda WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA --
Oszczep (600) K
1 f 1 43.98 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2023 2
2 f 1 36.59 SURMIAK Zofia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III
3 f 1 34.89 ŚLIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA III MICHNIAK Jan Z/3737/16 2022
4 f 1 32.14 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA IV B.D. Z/1678/17 2022 4 LDK!
5 f 1 31.78 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U20 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
6 f 1 30.97 SROKA Natalia WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA -- B.D.
100 m M
1 2 s 1 11.21 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U18 MA 0.0 II BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!
2 1 s 1 11.21 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA 0.0 II WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2023 2
3 3 s 1 11.39 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA 0.0 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2022 2 LDK!
4 4 s 1 11.75 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U18 MA 0.0 III # LDK!
5 5 s 1 11.76 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA 0.0 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2023
6 6 s 1 11.87 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U20 MA 0.0 IV GIZA Maciej 3 LDK!
7 7 s 1 14.78 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP 0.0 -- B.D. # Z/1841/20 2023
1 1 s 2 13.67 LEŚNIAK Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U14 MA +0.9 -- KUBICZ Wojciech Z/3518/20 2021 BEZ
2 3 s 2 14.05 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA +0.9 -- WAŁASZEK Jarosław # Z/9170/21 2023 LDK!
3 5 s 2 14.39 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +0.9 -- GUJA Marta Z/3998/20 2023 LDK!
4 8 s 2 14.80 SZOŁTYSIK Przemysław MLUKS Tarnów 2008 U14 MA +0.9 -- # LDK!
5 10 s 2 15.05 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.9 -- GUJA Marta Z/3958/20 2023 LDK!
6 11 s 2 15.41 LEGUTKO Nikodem MLUKS Tarnów 2009 U14 MA +0.9 -- # LDK!
1 2 s 3 13.75 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.2 -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
2 4 s 3 14.25 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA -0.2 -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2023 LDK!
3 6 s 3 14.45 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -0.2 -- GIZA Karolina Z/3464/20 2023
4 7 s 3 14.63 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.2 -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
5 9 s 3 14.83 MIETŁA Szymon MLUKS Tarnów 2009 U14 MA -0.2 -- # LDK!
6 12 s 3 18.71 MŁODZIK Jakub MUKS ILKUS Olkusz 2010 U12 MA -0.2 -- B.D. Z/4088/19 2023
1 s 4 12.44 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.1 V GUJA Marta Z/5151/19 2023 LDK!
2 s 4 12.51 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.1 V GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
3 s 4 12.73 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA +0.1 V ZAGRODZKI Marcin # Z/3053/18 2022 BEZ LDK!
4 s 4 12.95 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +0.1 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
5 s 4 13.15 KUTA Mateusz MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +0.1 --
6 s 4 13.21 ZIELIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA +0.1 -- LDK!
7 s 4 14.02 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +0.1 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2021 BEZ
8 s 4 14.37 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA +0.1 -- GUJA Marta Z/3996/20 2023 LDK!
150 m M
1 2 s 1 17.06 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2021 1
2 17 s 1 19.97 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2023
3 19 s 1 20.29 DZIEŻA Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA --
4 20 s 1 21.65 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2023
5 21 s 1 21.94 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 2006 U16 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4701/18 2021 BEZ LDK!
6 22 s 1 22.39 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP -- B.D. # Z/1841/20 2023
1 1 s 2 16.87 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2023 2
2 6 s 2 17.32 BOROWSKI Mateusz KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- MACIEJEWSKI Janusz GIZA Andrzej ŚLIWKA Rafał , Z/0023/16, Z/0023/16 , 2022, 2023
3 7 s 2 17.36 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- GIZA Maciej Z/0141/17 2021
4 8 s 2 17.53 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków 2003 U20 MA -- ŻĄDŁO Jacek B.D. , Z/0354/17 , 2023 LDK!
5 10 s 2 18.07 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
1 3 s 3 17.07 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
2 4 s 3 17.10 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2022 2 LDK!
3 5 s 3 17.20 KUBALA Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- B.D. GIZA Andrzej , Z/4801/15 , 2021
4 11 s 3 18.27 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA --
5 15 s 3 19.60 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2023 LDK!
6 23 s 3 24.50 AMBROŻKIEWICZ Maciej KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3509/20 2023
1 9 s 4 18.03 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2023
2 12 s 4 18.63 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2021 3 LDK!
3 13 s 4 19.45 PIERZYNKA Maciej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- MUNIAK Michał Z/3450/19 2023 LDK!
4 14 s 4 19.46 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2023
5 16 s 4 19.96 KWAŚNY Jakub KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
6 18 s 4 20.12 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 23.36 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U18 MA +0.4 III # LDK!
2 2 s 1 23.40 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U18 MA +0.4 III BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!
3 5 s 1 24.47 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.4 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2023
4 7 s 1 26.15 MIGAS Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA +0.4 -- LDK!
5 9 s 1 31.53 MIETŁA Szymon MLUKS Tarnów 2009 U14 MA +0.4 -- # LDK!
1 3 s 2 23.80 GORCZYCA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA +0.7 IV B.D. GIZA Andrzej , Z/3868/16 , 2023
2 4 s 2 24.45 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA +0.7 V SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2023 LDK!
3 6 s 2 24.86 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +0.7 -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2023 LDK!
4 8 s 2 28.09 KUTA Mateusz MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +0.7 --
5 10 s 2 33.09 SZOŁTYSIK Przemysław MLUKS Tarnów 2008 U14 MA +0.7 -- # LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.51 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2021 1
2 2 s 1 36.55 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
3 3 s 1 36.64 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- GIZA Maciej Z/0141/17 2021
4 4 s 1 36.73 BOROWSKI Mateusz KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- MACIEJEWSKI Janusz GIZA Andrzej ŚLIWKA Rafał , Z/0023/16, Z/0023/16 , 2022, 2023
5 6 s 1 40.26 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2023 LDK!
1 5 s 2 39.68 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2023 LDK!
2 7 s 2 40.32 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA --
3 8 s 2 40.53 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 2005 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/2645/19 2022 BEZ LDK!
4 9 s 2 42.12 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin # Z/3053/18 2022 BEZ LDK!
5 10 s 2 42.18 MIGAS Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA V LDK!
6 11 s 2 42.53 ZIELIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA -- LDK!
1 1 s 3 46.25 LEŚNIAK Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U14 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3518/20 2021 BEZ
2 2 s 3 47.00 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2023
3 3 s 3 47.81 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2911/21 2023 LDK!
4 4 s 3 48.02 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2914/21 2023 LDK!
5 5 s 3 49.18 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/9170/21 2023 LDK!
6 6 s 3 55.42 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA -- GAJ Paulina Z/2903/21 2023 LDK!
500 m M
1 1 s 1 1:07.37 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 2003 U20 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 1:07.61 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA -- WÓJCIK Teodor B.D. Z/2981/16 2023
3 3 s 1 1:07.96 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2023 3 LDK!
4 4 s 1 1:09.31 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0079/17 2023
600 m M
1 1 s 1 1:32.82 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 2005 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/2645/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:44.62 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 2007 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2307/19 2023
3 3 s 1 1:46.01 MAJ Emil MLUKS Tarnów 2008 U14 MA -- # LDK!
4 4 s 1 1:49.62 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2444/19 2023
5 5 s 1 1:56.50 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3449/21 2023
6 6 s 1 1:57.11 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3212/20 2023
7 7 s 1 2:00.81 TROJANOWSKI Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9171/21 2023 BEZ LDK!
8 8 s 1 2:01.73 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/8014/21 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 2:04.25 JOB Ignacy UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/7936/21 2023 LDK!
10 10 s 1 2:04.40 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2023 LDK!
11 11 s 1 2:10.83 ŚLIWA Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2010 U12 MA -- B.D. KUBICZ Wojciech , Z/8125/21 , 2022
1000 m M
1 19 s 1 2:44.93 DZIURZYŃSKI Adrian UKS Kusy Bukowno 1988 Sen MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2430/20 2023
2 20 s 1 2:45.02 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U18 SL -- GAWLINA Józef # Z/2206/20 2023
3 21 s 1 2:45.51 BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U20 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2212/19 2023
4 28 s 1 2:48.90 FLAK Krystian TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA -- #
5 29 s 1 2:49.34 STRZESZKOWSKI Karol UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U18 SK --
6 30 s 1 2:50.75 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ZAPART Stanisław # Z/3050/18 2023 5
7 31 s 1 2:53.95 KONOPKA Szymon KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/2438/20 2021
8 32 s 1 2:54.76 PAWŁOWSKI Dawid SKL Sucha Beskidzka 1993 Sen MA -- WITKOWSKI Marek Z/1771/12 2023
9 33 s 1 3:13.09 KALICKI Daniel UKS Lider Siercza 1990 Sen MA -- B.D. Z/8039/21 2022
10 34 s 1 3:34.30 PRZĘDZIK Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA --
1 8 s 2 2:35.85 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 2003 U20 SK --
2 10 s 2 2:37.08 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!
3 12 s 2 2:37.95 ZIMNICKI Adam Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. B.D. Z/0133/20 2023
4 13 s 2 2:38.41 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!
5 14 s 2 2:39.21 ZAJĄC Bartosz Krakowska Akademia Lekkoatletyki # 1993 Sen MA -- GAJ Paulina B.D. # Z/1782/18 2023
6 16 s 2 2:42.01 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U20 MA -- JASICZ Ryszard Z/0082/17 2023 4 LDK!
7 17 s 2 2:43.74 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2022
8 18 s 2 2:44.70 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/4806/15 2021
9 22 s 2 2:45.62 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 2001 U23 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna B.D. # Z/5624/18 2023
10 23 s 2 2:45.63 FORYŚ Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/4584/17 2023 LDK!
11 25 s 2 2:46.18 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2023 LDK!
12 26 s 2 2:47.74 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/5690/18 2023 BEZ LDK!
13 27 s 2 2:48.28 MACIĄŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U18 MA -- GIZA Maciej Z/3091/19 2022 LDK!
1 1 s 3 2:25.33 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2023
2 2 s 3 2:28.41 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team 1995 Sen MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2022
3 3 s 3 2:28.80 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
4 4 s 3 2:30.31 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2023 2
5 5 s 3 2:30.47 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2023 LDK!
6 6 s 3 2:32.64 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U20 SK -- JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2023
7 7 s 3 2:35.54 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. # Z/0098/14 2023
8 9 s 3 2:36.70 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/2229/19 2023 BEZ
9 11 s 3 2:37.57 SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2023
10 15 s 3 2:40.50 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team 1995 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/3015/11 2022
11 24 s 3 2:45.68 DĄBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2023
1 1 s 4 3:01.76 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2023 LDK!
2 2 s 4 3:06.74 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/3409/19 2023
3 3 s 4 3:09.23 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -- JASICZ Ryszard # Z/3407/20 2022 LDK!
4 4 s 4 3:12.56 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 2006 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/2444/20 2023
5 5 s 4 3:26.52 PAWŁOWSKI Jakub ULKS Lipinki 2007 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3408/20 2022 LDK!
6 6 s 4 3:26.68 PIÓRKOWSKI Jakub UKS Lider Siercza 2007 U16 MA -- DOBAJ Szymon # Z/4040/20 2023 LDK!
7 7 s 4 3:26.94 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/5754/21 2023 LDK!
8 8 s 4 3:47.54 ANDRZEJEWSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2493/21 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:28.13 ĆWIĘK Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/9187/21 2021
2 2 s 1 6:52.51 ŚLIWA Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1984 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/9099/21 2021
3 3 s 1 6:54.82 TOMCZYK Marcin KS AZS AWF Kraków 1973 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/9100/21 2021
4 4 s 1 7:14.46 ZASTAWNY Tomasz KS AZS AWF Kraków 1980 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/9103/21 2021
5 5 s 1 7:24.77 SZCZEPANIK Piotr KS AZS AWF Kraków 1983 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/9098/21 2021
6 6 s 1 7:38.69 WIĘCŁAW Jacek KS AZS AWF Kraków 1965 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/9112/21 2021
7 7 s 1 8:26.50 PAPROCKI Marcin KS AZS AWF Kraków 1976 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/9456/21 2021
8 8 s 1 8:27.86 LAMIK Paweł KS AZS AWF Kraków 1978 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/9090/21 2021
9 9 s 1 8:56.34 LEŚNIAK Marian KS AZS AWF Kraków 1947 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/0364/19 2023
10 10 s 1 9:00.45 TRELA Jacek KS AZS AWF Kraków 1958 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/9111/21 2023
Wzwyż M
3 f 1 1.88 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2023 72
4 f 1 1.65 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2023
W dal M
1 f 1 6.35 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U20 MA +1.9 III GIZA Maciej 3 LDK!
2 f 1 5.28 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +1.7 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
3 f 1 4.26 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +0.7 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2021 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 11.30 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U16 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/2004/21 2023 LDK!
2 f 1 11.15 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3280/19 2023 LDK!
3 f 1 9.50 WEJMAN Szczepan WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA --
Oszczep (600) M
1 f 1 34.16 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- KARAŚ Stanisław # Z/3519/20 2023
2 f 1 21.69 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 45.08 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U18 MA IV B.D. # Z/4451/18 2022 BEZ
2 f 1 35.62 KĘDZIOR Krzysztof WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA --
3 f 1 33.02 KARWALA Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- B.D. LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 54.62 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 U23 MA III DMP MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2023 75
2 f 1 46.75 OSIŃSKI Dariusz AZS-AWFiS Gdańsk 1990 Sen PM -- PIĄTEK Mirosław # Z/3754/20 2023
3 f 1 39.24 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA IV KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2021 4 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 32.519419908524 sekund