Chorzów 15.05.2021
Mityng kwalifikacyjny TS AKS Chorzów [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 12.39 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 Sen SL -0.5 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
2 2 s 1 12.55 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -0.5 II B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
3 3 s 1 12.57 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 Sen SL -0.5 II
4 4 s 1 12.72 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -0.5 II B.D. # Z/4905/19 2023 LDK!
5 5 s 1 12.73 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL -0.5 II
6 7 s 1 12.87 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL -0.5 III ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
7 11 s 1 12.95 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -0.5 III MORKA Piotr # Z/0210/19 2023 LDK!
8 21 s 1 13.33 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U23 LU -0.5 -- BONK Stanisław
1 9 s 2 12.90 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -0.5 III KRUPA Iwona Z/1733/15 2022 4
2 10 s 2 12.94 ¦LUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -0.5 III KRUPA Iwona B.D. Z/5639/18 2023 LDK!
3 12 s 2 13.00 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -0.5 III PILAREK Sławomir B.D. , Z/2407/17 , 2023 LDK!
4 13 s 2 13.08 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -0.5 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2023 LDK! 108
5 17 s 2 13.22 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL -0.5 IV FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
6 24 s 2 13.42 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U23 SL -0.5 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
7 27 s 2 13.46 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U20 SL -0.5 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
1 6 s 3 12.82 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL -0.3 III KUZAK Piotr # Z/0927/18 2023 4
2 8 s 3 12.89 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -0.3 III ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
3 14 s 3 13.14 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.3 III DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/3419/18 , 2023 4 LDK! 66 106
4 15 s 3 13.15 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -0.3 III SPISAK Barbara 4 LDK!
5 18 s 3 13.26 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL -0.3 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
6 30 s 3 13.66 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -0.3 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
7 32 s 3 13.72 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -0.3 IV KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2022 3 LDK!
8 46 s 3 14.12 BACH Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -0.3 --
1 15 s 4 13.15 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U18 SL +1.3 III MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
2 20 s 4 13.29 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.3 IV DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK! 100
3 22 s 4 13.37 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL +1.3 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
4 23 s 4 13.41 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +1.3 IV MICHALSKA Alicja # Z/3253/19 2023 BEZ LDK!
5 25 s 4 13.43 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U16 SL +1.3 IV GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2023 BEZ LDK!
6 28 s 4 13.62 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 2006 U16 SL +1.3 IV FIJAK Krystyna Z/1075/20 2022 LDK!
7 29 s 4 13.65 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.3 IV MICHALSKA Alicja # Z/4620/19 2023 BEZ LDK!
8 34 s 4 13.79 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U18 SL +1.3 IV B.D. Z/1316/23 2023 LDK!
1 19 s 5 13.28 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U16 SL -0.4 IV KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/4548/19 , 2022 BEZ LDK!
2 31 s 5 13.70 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -0.4 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
3 33 s 5 13.78 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.4 IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
4 36 s 5 13.87 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U14 SL -0.4 V FOJCIK Dorota Z/4419/20 2023 LDK!
5 38 s 5 13.97 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL -0.4 V KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2023 LDK!
6 42 s 5 14.06 KAMIŃSKA Ewa Anna RMKS Rybnik 2006 U16 SL -0.4 V FOJCIK Dorota Z/5569/19 2021 LDK!
7 55 s 5 14.34 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -0.4 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK!
1 26 s 6 13.45 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL -0.4 IV GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!
2 38 s 6 13.97 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -0.4 V WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
3 41 s 6 14.05 ¦PIEWAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.4 -- MICHALSKA Alicja # Z/3254/19 2022 BEZ LDK!
4 52 s 6 14.29 PAWLIK Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -0.4 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1022/21 2022 LDK!
5 60 s 6 14.53 KOSTELNIK Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL -0.4 -- BOJKO Bogdan Z/3719/19 2022
6 67 s 6 14.85 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.4 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2023 BEZ
1 48 s 7 14.18 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -0.2 V B.D. Z/3403/18 2023 BEZ LDK!
2 50 s 7 14.22 OWSIANY Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -0.2 --
3 53 s 7 14.32 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -0.2 V ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
4 54 s 7 14.33 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -0.2 V DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2023 BEZ LDK!
5 58 s 7 14.48 UCHNAST Dominika TS AKS Chorzów 2006 U16 SL -0.2 V B.D. Z/4403/19 2021
6 59 s 7 14.52 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.2 -- MICHALSKA Alicja # Z/3930/20 2022 LDK!
7 66 s 7 14.84 WA¦KOWIAK Justyna TL ROW Rybnik 2005 U18 SL -0.2 --
8 72 s 7 15.02 SZMATLOCH Zuzanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL -0.2 -- LDK!
2 45 s 8 14.10 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U16 SL -0.5 V ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
4 63 s 8 14.64 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -0.5 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
5 71 s 8 15.00 SKWAREK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -0.5 --
6 77 s 8 15.16 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów # 2006 U16 SL -0.5 -- B.D. # Z/0959/19 2023 LDK!
7 81 s 8 15.54 ZAMIELA Julia MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -0.5 -- DUDAŁA Piotr Z/4444/19 2021 LDK!
1 51 s 9 14.27 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL -1.5 V PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
2 61 s 9 14.55 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL -1.5 -- PROKSA Robert # Z/2905/19 2023 LDK!
3 65 s 9 14.81 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U14 SL -1.5 -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
4 75 s 9 15.09 RYBAK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -1.5 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1298/21 2023 LDK!
5 76 s 9 15.15 OSSOWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL -1.5 -- GÓRECKA Małgorzata Z/1719/20 2023 LDK!
6 78 s 9 15.19 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -1.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2023 LDK!
7 80 s 9 15.35 ZWIERZYK Amelia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -1.5 -- PEROŃ Katarzyna # Z/3900/20 2022
8 82 s 9 15.63 JAGIELSKA Emilia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -1.5 -- PEROŃ Katarzyna # Z/0932/19 2021 BEZ LDK!
1 49 s 10 14.21 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL +0.4 V WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2023 LDK!
2 68 s 10 14.89 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2023 LDK!
3 73 s 10 15.05 JURGA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +0.4 -- LDK!
4 74 s 10 15.07 MAZUR Anna MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL +0.4 -- DUDAŁA Piotr Z/4445/19 2023 LDK!
5 83 s 10 15.77 ¦WIDERSKA Kinga UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL +0.4 -- LDK!
6 86 s 10 16.38 GAWRON Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +0.4 --
1 44 s 11 14.09 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -0.4 V WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2023 LDK!
2 64 s 11 14.77 DUSZA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -0.4 -- PEROŃ Katarzyna # Z/0658/21 2021 LDK!
3 69 s 11 14.95 DURCZOK Julia TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -0.4 -- LDK!
4 70 s 11 14.99 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -0.4 -- B.D. Z/3794/20 2023
5 83 s 11 15.77 SPIESZ Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.4 -- LDK!
6 85 s 11 16.13 MATUSZCZAK Wioleta TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL -0.4 -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub , Z/4590/19 , 2023 LDK!
1 34 s 12 13.79 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -0.7 IV B.D. Z/12348/21 2023
2 36 s 12 13.87 STRZAŁA Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -0.7 -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2874/21 2023
3 40 s 12 14.03 DELANOWSKA Nicole MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -0.7 -- #
4 56 s 12 14.41 WRONA Zuzanna LKS Pszczyna 2007 U16 SL -0.7 V LDK!
6 62 s 12 14.59 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL -0.7 -- PASZTA Anna # Z/2182/18 2023 BEZ LDK!
7 79 s 12 15.29 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U14 MA -0.7 -- BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2023
200 m K
1 1 s 1 26.46 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +0.2 III ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
2 7 s 1 27.26 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL +0.2 III ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
3 15 s 1 27.64 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U23 SL +0.2 -- B.D.
1 3 s 2 26.55 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -1.5 III DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK! 77 115
2 5 s 2 27.17 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -1.5 III CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
3 9 s 2 27.37 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -1.5 IV LDK!
4 22 s 2 28.15 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U23 SL -1.5 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
1 2 s 3 26.53 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -1.4 III KRUPA Iwona Z/1733/15 2022 4
2 4 s 3 26.99 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U23 LU -1.4 III BONK Stanisław
3 14 s 3 27.53 ¦LUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -1.4 IV KRUPA Iwona B.D. Z/5639/18 2023 LDK!
4 19 s 3 27.97 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL -1.4 IV B.D. B.D. LDK!
5 23 s 3 28.21 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -1.4 IV JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2022 4 LDK!
1 21 s 4 28.04 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.9 IV MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
2 24 s 4 28.32 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U18 SL -0.9 IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
3 28 s 4 28.62 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.9 -- MICHALSKA Alicja # Z/3253/19 2023 BEZ LDK!
4 32 s 4 29.04 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL -0.9 V KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2023 LDK!
5 33 s 4 29.32 PŁONKA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1997/18 2022 LDK!
1 6 s 5 27.20 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL 0.0 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
2 8 s 5 27.30 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL 0.0 III SPISAK Barbara 4 LDK!
3 18 s 5 27.96 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL 0.0 IV DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2023 BEZ LDK! 49 92
4 26 s 5 28.40 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL 0.0 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK!
5 29 s 5 28.64 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL 0.0 -- # LDK!
1 41 s 6 30.19 SZPIR Monika GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -1.2 -- LDK!
2 43 s 6 30.35 KOSTELNIK Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL -1.2 -- BOJKO Bogdan Z/3719/19 2022
3 50 s 6 31.79 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -1.2 -- ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
4 52 s 6 32.07 PIZNAL Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -1.2 -- LDK!
1 9 s 7 27.37 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL +0.3 IV PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2023 LDK!
2 34 s 7 29.33 OWSIANY Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +0.3 --
3 46 s 7 30.65 ¦RUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL +0.3 --
4 48 s 7 31.31 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U16 SL +0.3 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
1 20 s 8 28.00 ŁOMIŃSKA Aleksandra TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -0.6 IV GRUCHEL Marzena Z/3590/20 2022
2 36 s 8 29.78 ALBERSKA Emilia TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -0.6 -- GRUCHEL Marzena Z/3023/18 2022 BEZ
3 40 s 8 30.16 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -0.6 V B.D. Z/3403/18 2023 BEZ LDK!
4 47 s 8 31.30 BALCAR Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -0.6 --
5 51 s 8 31.82 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -0.6 -- CHRIST Marek 4 LDK!
1 27 s 9 28.53 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.3 V DMP U20 JONDA Czesław # Z/1747/19 2023 BEZ LDK! 85
2 30 s 9 28.65 PAWLIK Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +0.3 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1022/21 2022 LDK!
3 35 s 9 29.69 UCHNAST Dominika TS AKS Chorzów 2006 U16 SL +0.3 V B.D. Z/4403/19 2021
4 38 s 9 30.01 SERAFIN Martyna UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL +0.3 --
5 45 s 9 30.51 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U16 SL +0.3 -- B.D. Z/3794/20 2023
1 9 s 10 27.37 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U16 SL +0.5 IV GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2023 BEZ LDK!
2 13 s 10 27.49 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +0.5 IV MARMUR Stanisław # Z/3242/18 2023 LDK!
3 17 s 10 27.91 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL +0.5 IV DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK! 93
4 37 s 10 29.97 WO¬NIAK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.5 V
5 42 s 10 30.25 WA¦KOWIAK Justyna TL ROW Rybnik 2005 U18 SL +0.5 --
1 12 s 11 27.48 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U16 SL +0.3 IV KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/4548/19 , 2022 BEZ LDK!
2 16 s 11 27.72 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +0.3 IV KOTUŁA Krzysztof # Z/1148/17 2022 3 LDK!
3 31 s 11 28.68 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +0.3 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2023 LDK!
4 39 s 11 30.04 CETERA Alicja UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL +0.3 --
5 44 s 11 30.42 KRÓL Julia MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL +0.3 --
1 24 s 12 28.32 SOŁTYS Wiktoria LKS Pszczyna 2006 U16 SL -0.1 IV LDK!
2 49 s 12 31.76 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -0.1 -- DMP CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2023 7
3 53 s 12 32.88 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL -0.1 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2023 LDK!
4 54 s 12 33.12 OSMAŃSKA Laura UKS Chromik Mysłowice 2006 U16 SL -0.1 -- LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.81 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL II MORKA Piotr Z/1004/18 2023 3 LDK!
2 2 s 1 59.59 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2023 3
3 3 s 1 60.99 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL III OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
4 5 s 1 61.47 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL III
5 6 s 1 62.57 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL IV GAWLINA Józef B.D. Z/2138/17 2023 LDK!
6 10 s 1 63.81 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/0666/17 2021 2 LDK!
1 7 s 2 62.88 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL IV CHRIST Marek CHRIST Marek # 3 LDK!
2 8 s 2 63.02 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U20 SL IV ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
3 12 s 2 63.96 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL IV
4 18 s 2 67.36 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U20 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2023
5 21 s 2 68.94 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2021 LDK!
1 15 s 3 65.34 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
2 16 s 3 65.98 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
3 19 s 3 68.08 WELET Maria LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL --
4 20 s 3 68.64 DZIEDZIC Angelika UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL --
5 24 s 3 72.34 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek 5 LDK!
1 13 s 4 64.95 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- LDK!
2 14 s 4 64.96 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2023
3 17 s 4 66.47 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/2512/19 2023 LDK!
4 23 s 4 71.51 WOJNA Amelia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- LDK!
5 26 s 4 74.39 OSMAN Aleksandra MOSM Tychy # 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef # Z/2176/18 2023 LDK!
6 27 s 4 75.25 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL -- DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2023 LDK! 45
1 4 s 5 61.33 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL III PASZTA Anna Z/5459/19 2023 LDK!
2 9 s 5 63.37 OSMAŃSKA Oliwia UKS Chromik Mysłowice 2006 U16 SL IV PROKSA Robert Z/2186/18 2023 BEZ LDK!
3 11 s 5 63.93 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL IV BONK Anna # Z/3971/18 2023 BEZ
4 22 s 5 70.67 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3919/20 2023 LDK!
5 25 s 5 73.73 JARYCH Anita GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL --
600 m K
1 1 s 1 1:41.00 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U18 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 1:43.80 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
3 3 s 1 1:44.15 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/0277/18 2023 LDK!
4 4 s 1 1:46.59 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław # Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:46.99 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA V CHRYCZYK Katarzyna # Z/7789/21 2023
6 6 s 1 1:47.43 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL V WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2023 LDK!
7 7 s 1 1:47.63 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2023 BEZ
8 8 s 1 1:48.19 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 2005 U18 SL -- BIELA Marek Z/2167/19 2021
9 9 s 1 1:49.41 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4170/19 2023
1 10 s 2 1:54.48 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
2 11 s 2 1:56.02 RÓŻAŃSKA Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
3 12 s 2 1:56.88 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK!
4 13 s 2 1:57.02 FRˇCEK Lena KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL -- LDK!
5 14 s 2 1:58.20 ZEIDLER Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL --
6 15 s 2 2:07.96 PORWOŁ Kinga TL ROW Rybnik 2006 U16 SL --
800 m K
1 1 s 1 2:22.57 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL III DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2023 LDK! 108
2 2 s 1 2:22.77 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U18 OP III SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2023 5 LDK!
3 3 s 1 2:23.63 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL III MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1014/18 2023 5 LDK!
4 4 s 1 2:26.84 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U23 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2023
5 6 s 1 2:33.52 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL V PASZTA Wiesław Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
6 9 s 1 2:36.44 GRIMAN Martyna RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/5654/19 2023 LDK!
7 10 s 1 2:44.78 MASARSKA Weronika MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL --
1 5 s 2 2:29.96 MORAWSKA Julia MKS Siechnice # 2000 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz # Z/0809/20 2023
2 7 s 2 2:33.86 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
3 8 s 2 2:34.90 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
4 11 s 2 2:45.36 CHRAPKA Jagoda UKS Chromik Mysłowice 2006 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2879/19 2022 LDK!
5 12 s 2 2:46.18 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL --
6 13 s 2 3:05.38 PODLE¦NY Natalia UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef
1500 m K
1 1 s 1 4:50.71 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL III DMP DMP U20 LAMCH Czesław # Z/4420/18 2023 5 LDK! 61 111
2 2 s 1 4:51.73 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 2004 U18 OP III RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz # , Z/1853/18 , 2023 4 LDK!
4 4 s 1 4:52.73 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U20 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/2286/16 2023
5 5 s 1 4:54.39 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/3718/18 , 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 5:15.27 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2023 BEZ
7 7 s 1 5:15.75 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U18 SK -- LDK!
9 9 s 1 5:38.75 FILEC Wiktoria RMKS Rybnik 1999 U23 SL -- FOJCIK Dorota Z/8957/21 2023
5000 m K
1 1 s 1 17:38.06 GORTEL-MACIUK Agnieszka TS AKS Chorzów 1977 Masters SL II B.D. # Z/3236/11 2023 M
2 2 s 1 19:00.15 BAMBYNEK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III LAMCH Czesław Z/2279/20 2022 LDK!
3 3 s 1 19:38.81 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL -- ZAJˇC Bartosz # Z/1002/11 2023 BEZ
4 4 s 1 19:59.65 BZDYK Katarzyna TS AKS Chorzów 1984 Masters SL -- B.D. Z/12349/21 2021
  s 1 DNF GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U23 SL -- CZECH Klaus Z/1808/15 2023 1
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 IDZIŃSKA Maja TS AKS Chorzów 2005 U18 SL III GRUCHEL Marzena Z/3030/18 2022 5
2 2 f 1 1.50 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV DMP U20 SITARSKI Michał Z/4376/17 2023 5 LDK! 92
3 3 f 1 1.50 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL IV DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK! 56 92
4 4 f 1 1.40 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL -- B.D. B.D. LDK!
5 5 f 1 1.35 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2023 LDK!
6 6 f 1 1.30 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK!
7 7 f 1 1.20 TARGAS Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
W dal K
1 1 f 1 5.70 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL 0.0 II SITARSKI Michał B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
2 2 f 1 5.50 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL +0.9 II
3 3 f 1 5.33 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL -0.1 III KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
4 4 f 1 5.31 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U20 SL -0.4 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
5 5 f 1 5.28 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL +0.3 III
6 6 f 1 5.20 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.4 III MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2023 LDK!
7 7 f 1 4.97 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL 0.0 IV FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
8 8 f 1 4.96 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL +0.3 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
9 9 f 1 4.94 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.4 IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
10 10 f 1 4.85 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -0.2 IV CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
11 11 f 1 4.73 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U18 SL -0.1 -- B.D. Z/1316/23 2023 LDK!
13 13 f 1 4.58 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U18 SL +0.2 -- B.D. Z/12348/21 2023
14 14 f 1 4.50 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL +0.5 -- LDK!
15 15 f 1 4.49 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U20 SL +1.8 -- BIELA Monika # Z/3771/17 2021 5
16 16 f 1 4.41 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
17 17 f 1 4.28 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -0.2 -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
18 18 f 1 4.19 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL -0.8 -- B.D. Z/7889/21 2023 LDK!
19 19 f 1 4.18 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.2 -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2023
20 20 f 1 4.01 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U16 SL -0.7 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
21 21 f 1 3.59 RYBAK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +0.1 -- DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1298/21 2023 LDK! 0 31
  f 1 NM KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL 0.0 -- LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.07 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
2 2 f 1 9.67 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2023 LDK!
3 3 f 1 8.96 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2023 4 LDK!
4 4 f 1 6.94 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
5 5 f 1 6.03 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- LDK!
6 6 f 1 5.71 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- CHRIST Marek 4 LDK!
7 7 f 1 5.33 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 6.66 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL --
Młot (3) K
1 1 f 1 49.96 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U18 SL II WYPIÓR Aleksander # Z/5482/18 2023 5 LDK!
2 2 f 1 35.57 KLĘCZAR Marlena LKS Kłos Olkusz 2006 U16 MA IV B.D. BULKIEWICZ Jan , Z/2401/20 , 2021 LDK!
3 3 f 1 35.01 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 2004 U18 MA IV
4 4 f 1 29.19 MUSIALIK Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- B.D. Z/10896/21 2022
Młot (4) K
1 1 f 1 33.79 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U20 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/1171/16 2023 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 34.62 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2023
2 2 f 1 27.04 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2023
3 3 f 1 23.79 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 19.72 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław # Z/3058/19 2023 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
  f 1 NM ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 1998 Sen SL -- B.D. 1
100 m M
1 1 s 1 11.22 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U20 SL -0.6 II SZYJKA Robert B.D. # Z/5667/15 2023
2 2 s 1 11.31 SZCZECHOWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL -0.6 III #
3 3 s 1 11.47 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -0.6 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
4 4 s 1 11.53 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -0.6 III ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
5 5 s 1 11.59 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -0.6 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
6 6 s 1 11.61 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL -0.6 III ROLAK Dorota Z/3197/16 2023 2
7 7 s 1 11.63 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -0.6 III PILAREK Sławomir Z/2650/20 2023 LDK!
8 16 s 1 12.03 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL -0.6 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2023 LDK!
1 9 s 2 11.67 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -1.6 III RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
2 13 s 2 11.81 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -1.6 IV LDK!
3 17 s 2 12.11 PODSIADŁO Grzegorz MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL -1.6 IV B.D.
4 19 s 2 12.15 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -1.6 IV LAMCH Czesław Z/4213/19 2021 LDK!
5 22 s 2 12.25 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -1.6 -- ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
6 23 s 2 12.31 K¦CIUK Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL -1.6 --
1 8 s 3 11.64 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL +0.6 III LDK!
2 10 s 3 11.80 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.6 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2023 BEZ
3 10 s 3 11.80 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL +0.6 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2023 4 LDK!
4 14 s 3 11.88 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL +0.6 IV WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
5 15 s 3 11.92 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL +0.6 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
6 18 s 3 12.12 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL +0.6 IV
1 10 s 4 11.80 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL 0.0 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
2 20 s 4 12.18 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL 0.0 IV BOJKO Bogdan Z/4169/19 2022
3 24 s 4 12.36 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL 0.0 V FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
4 25 s 4 12.38 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL 0.0 V WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2023 BEZ LDK!
5 27 s 4 12.60 WĘGLAREK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL 0.0 -- BOJKO Bogdan Z/2415/20 2021
6 29 s 4 12.70 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/3758/18 2023 BEZ
7 30 s 4 12.81 SIWY Mariusz UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra # Z/1746/21 2023 LDK!
1 26 s 5 12.49 ROGACZ Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL -0.4 V GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!
2 28 s 5 12.65 OLEJOK Bartosz TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -0.4 V GRUCHEL Marzena Z/4357/19 2022 BEZ LDK!
3 32 s 5 12.88 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -0.4 -- SYZDEK Mariusz Z/1364/19 2023 LDK!
4 33 s 5 12.94 JAFERNIK Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.4 -- LDK!
5 34 s 5 13.04 FILBRANT Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6078/21 2021 LDK!
6 35 s 5 13.08 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -0.4 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
1 31 s 6 12.82 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +0.4 -- PASZTA Wiesław Z/2148/20 2023 LDK!
2 36 s 6 13.12 PASTUSZKA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2007 U16 SL +0.4 -- B.D. Z/2185/18 2023 LDK!
3 40 s 6 13.44 MACHNIK Szymon TS AKS Chorzów 2007 U16 SL +0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/4356/19 2022 BEZ LDK!
4 41 s 6 13.52 WŁODEK Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.4 -- LDK!
5 44 s 6 13.84 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.4 -- #
6 48 s 6 14.60 ZAWISZA Oskar MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL +0.4 -- LAKSA Dariusz Z/1406/20 2022 LDK!
1 37 s 7 13.16 GÓRNY Diego MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL +0.5 -- PEROŃ Katarzyna # Z/3902/20 2022 LDK!
1 37 s 7 13.16 CZAPLA Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +0.5 -- B.D. Z/2395/20 2022
3 47 s 7 14.52 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL +0.5 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2023 LDK!
4 49 s 7 14.62 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL +0.5 -- MARMUR Stanisław # Z/0931/19 2023 BEZ LDK!
5 50 s 7 14.72 BANACH Antoni UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL +0.5 -- PILAREK Sławomir Z/1290/21 2023 LDK!
6 51 s 7 14.86 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL +0.5 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2023 LDK!
7 52 s 7 15.22 LAMPART Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL +0.5 -- PEROŃ Katarzyna # Z/0939/19 2022 LDK!
1 21 s 8 12.21 JANIK Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -0.4 -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2871/21 2023
2 39 s 8 13.37 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.4 -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
3 42 s 8 13.67 DUDA Wiktor TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL -0.4 -- # LDK!
4 43 s 8 13.77 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.4 -- KOS Kamil # Z/3292/20 2023 LDK!
5 45 s 8 13.91 BIZOŃ Grzegorz KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL -0.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/1992/20 2023 LDK!
6 46 s 8 14.35 WASIUK Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -0.4 -- RZEWNICKI Wiktor Z/10895/21 2021
7 53 s 8 16.23 BARSZCZEWSKI Gabriel MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL -0.4 --
200 m M
1 1 s 1 21.22 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU +1.1 M MORKA Piotr B.D. # Z/0303/16 2023 LDK!
2 2 s 1 22.28 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U20 SL +1.1 II SZYJKA Robert B.D. # Z/5667/15 2023
3 3 s 1 22.58 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +1.1 II
4 4 s 1 22.94 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL +1.1 III RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
5 13 s 1 24.30 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +1.1 IV LAMCH Czesław Z/4213/19 2021 LDK!
1 8 s 2 23.76 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL +0.6 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2023 4 LDK!
2 9 s 2 23.90 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.6 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2023 BEZ 97
3 10 s 2 24.13 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL +0.6 IV ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
4 17 s 2 24.68 BERNARD Dawid RMKS Rybnik 2003 U20 SL +0.6 -- FOJCIK Dorota Z/3267/20 2022
1 5 s 3 23.42 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL +0.8 III PASZTA Wiesław # Z/4282/18 2023 BEZ
2 11 s 3 24.15 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.8 IV CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2023
3 14 s 3 24.32 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL +0.8 IV BOJKO Bogdan Z/4169/19 2022
4 16 s 3 24.48 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.8 -- KOS Kamil # Z/2318/19 2023 LDK!
5 19 s 3 25.16 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL +0.8 -- B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
1 12 s 4 24.25 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL +1.5 IV # LDK!
2 15 s 4 24.33 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL +1.5 IV
3 20 s 4 25.59 WĘGLAREK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL +1.5 -- BOJKO Bogdan Z/2415/20 2021
4 21 s 4 25.63 PRZEWODOWSKI Grzegorz MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL +1.5 -- DUBIEL Adam BEZ LDK!
5 26 s 4 27.87 KROCZYK Michał UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL +1.5 --
1 18 s 5 25.00 DAMSKI Mikołaj MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL +0.9 -- PASZTA Anna Z/3972/18 2022 BEZ
2 22 s 5 26.18 FILBRANT Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6078/21 2021 LDK!
3 24 s 5 27.34 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.9 -- PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2023 BEZ LDK!
4 25 s 5 27.64 HEBA Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.9 -- #
1 6 s 6 23.48 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL +0.4 III PILAREK Sławomir Z/2650/20 2023 LDK!
2 7 s 6 23.60 PODSIADŁO Grzegorz MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL +0.4 III B.D.
3 23 s 6 26.54 PASTUSZKA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2007 U16 SL +0.4 -- B.D. Z/2185/18 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 51.66 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2023 LDK!
2 3 s 1 52.48 PIECZKA Adam AZS-AWF Katowice 1996 Sen SL III B.D. BEZ
3 4 s 1 52.84 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP IV MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona # , Z/2074/18 , 2023 LDK!
4 5 s 1 54.50 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U18 SL IV GAWLINA Józef # Z/2206/20 2023
5 8 s 1 55.42 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL --
1 7 s 2 55.34 WYLOTEK Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL --
2 10 s 2 56.38 BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U20 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2212/19 2023
3 14 s 2 57.70 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
4 16 s 2 58.46 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2023
5 18 s 2 59.14 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
1 6 s 3 54.64 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2023 4
2 9 s 3 55.46 HAJDUK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3043/19 2023
3 11 s 3 56.52 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK!
4 12 s 3 57.00 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL -- LDK!
5 17 s 3 58.82 CHRAPUSTA Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- LDK!
1 2 s 4 51.95 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2023
2 13 s 4 57.43 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL -- B.D. B.D. Z/3221/15 2023 BEZ
3 15 s 4 58.11 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice # 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2023 LDK!
4 19 s 4 60.07 DITRICH Mateusz UKS Chromik Mysłowice 2005 U18 SL --
5 20 s 4 63.25 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2023
600 m M
1 1 s 1 1:27.78 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL -- HELBIK Marzanna Z/4565/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 1:28.06 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam 2 LDK!
3 3 s 1 1:30.72 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK!
4 4 s 1 1:30.82 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
5 5 s 1 1:33.46 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL IV BOJKO Bogdan Z/2414/20 2023
6 7 s 1 1:37.72 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4174/19 2022
7 8 s 1 1:38.64 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL V JONDA Czesław Z/2739/20 2023
8 9 s 1 1:38.66 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2023
1 6 s 2 1:37.53 SZOTA Mikołaj UMKS Nadir Jędrzejów 2006 U16 SK V
2 10 s 2 1:42.73 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/3409/19 2023
3 11 s 2 1:43.51 BOCHYNEK Dawid UKS Olimpia Zabrze 2006 U16 SL -- LDK!
4 12 s 2 1:44.49 ¦WIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2023
5 13 s 2 1:44.79 KULA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/7888/21 2023
6 14 s 2 1:45.73 LEWANDOWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 2006 U16 SL -- LDK!
7 15 s 2 1:55.33 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2023 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:04.75 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL -- B.D. B.D. Z/3221/15 2023 BEZ
2 2 s 1 2:07.29 STRZESZKOWSKI Karol UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U18 SK IV
3 4 s 1 2:08.73 KONOPKA Szymon KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/2438/20 2021
4 6 s 1 2:10.37 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ZAPART Stanisław # Z/3050/18 2023 5
5 8 s 1 2:14.37 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2022 LDK!
6 9 s 1 2:17.46 BIEDRAWA Krzysztof LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2920/20 2023
1 3 s 2 2:07.76 KĘDZIOR Marcin LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL --
2 5 s 2 2:09.12 KU¬MIŃSKI Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL --
3 7 s 2 2:11.52 CIAŁOŃ Bartłomiej MOSiR Łaziska Górne 2004 U18 SL -- BONK Anna # Z/3967/18 2023 BEZ
4 10 s 2 2:17.66 KUC Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL --
5 11 s 2 2:22.22 GROBELNY Tymoteusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- B.D. Z/2710/21 2023
1500 m M
1 1 s 1 3:57.46 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL II DMP U20 KOS Kamil Z/5086/19 2023 LDK! 129
2 2 s 1 4:12.08 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2021 4
3 3 s 1 4:16.88 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL IV
4 4 s 1 4:18.60 ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team # 2003 U20 MA IV SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2023 LDK!
5 5 s 1 4:19.26 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2001 U23 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/1062/17 2022 LDK!
6 6 s 1 4:23.80 CZAK Daniel MUKS Gim 2 Nysa 1999 U23 OP -- B.D. B.D.
7 7 s 1 4:28.96 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2023 5
8 8 s 1 4:32.26 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- MALARZ Beata PASZTA Wiesław , Z/3733/18 , 2023 BEZ LDK!
9 9 s 1 4:33.32 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL -- B.D.
12 12 s 1 4:35.50 MIELIMˇKA Tadeusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1900/19 2023 LDK!
13 13 s 1 4:38.26 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2023
14 14 s 1 4:52.48 LAMPART Antoni RMKS Rybnik 2005 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/2513/18 2021 BEZ LDK!
  s 1 DNF SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech LDK!
5000 m M
1 1 s 1 15:47.70 SOKOŁOWSKI Karol SPLA Tychy 1987 Sen SL III B.D. Z/7069/21 2023
2 2 s 1 16:04.56 BUCZEK Paweł SPLA Tychy 1992 Sen SL III B.D. Z/0398/11 2023
3 3 s 1 16:48.49 TRESKA Piotr SPLA Tychy 1986 Masters SL -- B.D. Z/6868/21 2023
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 2002 U20 SL III BIELA Marek Z/3772/17 2021 2
2 2 f 1 1.85 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL III HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2296/17 2023 LDK!
3 3 f 1 1.85 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL III RAMUS Józef Z/1465/19 2023
4 4 f 1 1.65 KOPYCIOK Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- LDK!
5 5 f 1 1.60 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- SITARSKI Michał B.D. Z/5053/18 2023
6 6 f 1 1.50 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- #
7 7 f 1 1.45 ZAJˇC Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- LDK!
8 8 f 1 1.45 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
9 9 f 1 1.40 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/1796/19 2023
W dal M
1 1 f 1 6.39 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL -0.1 III OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
2 2 f 1 6.12 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL +0.3 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 6.07 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL 0.0 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2023 LDK!
4 4 f 1 5.96 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U20 SL +0.7 IV FOJCIK Dorota # Z/3688/18 2022 4
5 5 f 1 5.70 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -1.0 -- DMP CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2023 23
6 6 f 1 5.61 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL +0.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
7 7 f 1 5.46 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL -0.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
8 8 f 1 5.10 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.1 -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
9 9 f 1 5.09 OLEJOK Bartosz TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -0.9 -- GRUCHEL Marzena Z/4357/19 2022 BEZ LDK!
10 10 f 1 5.03 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.2 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
11 11 f 1 4.87 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +0.4 -- BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2023 BEZ
12 12 f 1 4.30 DUDA Wiktor TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL -0.3 -- # LDK!
13 13 f 1 4.23 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL +0.7 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2023 LDK!
14 14 f 1 4.03 BANACH Antoni UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL -0.4 -- PILAREK Sławomir Z/1290/21 2023 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 15.22 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL II PILAREK Sławomir BEZ LDK!
3 3 f 1 12.88 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U16 SL IV KRUPA Iwona # Z/1363/19 2023 LDK!
4 4 f 1 12.05 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
5 5 f 1 11.38 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2023 LDK!
6 6 f 1 9.92 KERNER-FIRSZT Vitalis UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL --
7 7 f 1 8.76 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1295/21 2023 LDK!
8 8 f 1 8.10 LIPSKI Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -- B.D. Z/10898/21 2022
Kula (6) M
2 2 f 1 14.14 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2023 LDK!
3 3 f 1 12.61 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL IV BONK Stanisław # Z/3473/17 2021 BEZ
Kula (7.26) M
1 1 f 1 16.92 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL I
2 2 f 1 14.61 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I
3 3 f 1 10.09 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U23 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
4 4 f 1 9.75 GINTOWT Aleksander MKS-MOS Katowice 2001 U23 SL -- BONK Stanisław Z/2075/20 2021
Młot (5) M
1 1 f 1 48.73 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2023 LDK!
2 2 f 1 47.65 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/3735/18 2022 5
Młot (6) M
1 1 f 1 54.06 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2023 3 LDK!
2 2 f 1 46.25 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan , Z/1961/16 , 2022 3 LDK!
3 3 f 1 46.16 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP III ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1217/17 , 2021 4 LDK!
Młot (7.26) M
1 1 f 1 60.03 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS I B.D. KOTWICA Czesław # , Z/0897/17 , 2023
2 2 f 1 56.51 PTAK Adam WKS ¦l±sk Wrocław 1998 Sen DS I
3 3 f 1 52.32 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1
4 4 f 1 45.72 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 1994 Sen SL II GRUDZIEŃ Adam Z/2353/11 2023 2
5 5 f 1 39.78 WAL Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP III B.D. Z/3604/20 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 36.04 JENEK Andrzej TS AKS Chorzów 1959 Masters SL -- B.D. Z/3950/11 2023 BEZ
2 2 f 1 30.13 SKIBA Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
Oszczep (700) M
1 1 f 1 45.88 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL IV B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 39.93 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/4351/19 2023
3 3 f 1 35.56 SZYSZKA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -- B.D. Z/10897/21 2022
4 4 f 1 23.34 LIPSKI Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -- B.D. Z/10898/21 2022
Oszczep (800) M
1 1 f 1 65.50 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2023 1 114
2 2 f 1 48.48 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL III BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
3 3 f 1 44.94 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL IV B.D. # Z/5379/19 2023
4 4 f 1 44.50 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL IV PRENCEL Piotr # Z/3500/17 2023 II
5 5 f 1 39.37 SIDOROWICZ Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL IV
6 6 f 1 38.85 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 1999 U23 SL -- BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. Z/3214/15 2021

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 35.859152793884 sekund