Łódź 15.05.2021
1. Mityng ŁOZLA [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 e 1 12.04 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +1.7 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
2 3 e 1 12.06 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD +1.7 I JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN  
3 6 e 1 12.35 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ +1.7 II MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  ZKN  
4 9 e 1 12.57 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +1.7 II DMP WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  ZKN   OSU   95
5 34 e 1 13.13 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD +1.7 III SADACH Aneta # Z/1867/21 2023 LDK!
6 47 e 1 13.61 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +1.7 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Maciej # , Z/0545/21 , 2024 LDK!
7 87 e 1 15.09 GŁUSZCZ Agata UKS Vis Skierniewice 1983 Masters LD +1.7 -- BARSKA Jolanta Z/11366/21 2024
8 92 e 1 15.38 SAJNÓG Livia RKS Łódź 2006 U16 LD +1.7 --
1 2 e 2 12.05 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP +2.5 I DMP MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU   126
2 4 e 2 12.20 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD +2.5 II #  ZKN  
3 11 e 2 12.62 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ +2.5 II RĄCZKA Paweł B.D. B.D. Z/1754/17 2024
4 36 e 2 13.32 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD +2.5 IV DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka # Z/0838/21 2024 58 99
5 60 e 2 13.90 KALISZEWSKA Martyna AZS Łódź 2006 U16 LD +2.5 V
6 67 e 2 14.07 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +2.5 V # LDK!  OSU  
1 5 e 3 12.29 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.3 II WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 7 e 3 12.38 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.3 II LDK!  OSU  
3 14 e 3 12.67 ADAMCZYK Julia RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ +1.3 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
4 19 e 3 12.76 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD +1.3 III SADACH Aneta B.D. LDK!
5 62 e 3 13.98 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U14 DS +1.3 V BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1076/20 , 2024 LDK!
6 90 e 3 15.24 CIEŚLAK Weronika RKS Łódź 2005 U18 LD +1.3 --
7 95 e 3 15.80 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +1.3 -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2024 LDK!
1 8 e 4 12.52 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +3.0 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  ZKN  
2 10 e 4 12.62 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +3.0 II LDK!  OSU  
3 12 e 4 12.64 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU +3.0 II GDAŃSKI Andrzej B.D. # Z/0401/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 64 e 4 14.02 KOWALSKA Julia AZS Łódź 2000 U23 LD +3.0 -- B.D.
5 89 e 4 15.22 MAZUROWSKA Hanna MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +3.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0539/21 2021
6 94 e 4 15.77 OLEJNIK Wiktoria MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD +3.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0540/21 2021
1 15 e 5 12.71 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD -0.9 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2024 87 125
2 27 e 5 13.02 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.9 III B.D. 2
3 33 e 5 13.11 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP -0.9 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 37 e 5 13.32 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -0.9 IV MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!  ZKN   OSU  
5 68 e 5 14.08 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -0.9 V TOMCZYK Kazimierz # Z/0001/20 2024 LDK!
6 77 e 5 14.44 KACZMAREK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.9 V
7 82 e 5 14.83 ZIÓŁCZYŃSKA Magdalena RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -0.9 --
1 13 e 6 12.65 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +2.0 II WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
2 20 e 6 12.82 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U18 LD +2.0 III
3 41 e 6 13.36 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD +2.0 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2024
4 58 e 6 13.80 KANDERSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +2.0 IV # LDK!
5 91 e 6 15.35 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +2.0 -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
6 93 e 6 15.66 DEFRATYKA Zuzanna AZS Łódź 2006 U16 LD +2.0 -- LDK!
7 98 e 6 17.29 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +2.0 -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2024 LDK!
1 16 e 7 12.71 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +2.7 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 18 e 7 12.74 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ +2.7 II LDK!  OSU  
3 21 e 7 12.83 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U20 DS +2.7 III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2024  ZKN   OSU  
4 30 e 7 13.07 WOJNOWICZ Weronika KS Żeglina Sieradz 2003 U20 LD +2.7 III NOWAK Mieczysław Z/2819/20 2022
5 42 e 7 13.39 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U16 LD +2.7 IV BLAUSZ Henryka # Z/0830/21 2024
6 83 e 7 14.90 CHOJNOWSKA Oliwia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ +2.7 -- # LDK!
7 96 e 7 16.45 HUMENIUK Marlena UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD +2.7 -- KUDŁA Jacek # Z/0615/21 2024 LDK!
1 22 e 8 12.90 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +2.5 III WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  OSU  
2 23 e 8 12.91 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U23 LD +2.5 III B.D.
3 24 e 8 12.92 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +2.5 III LDK!  OSU  
4 31 e 8 13.10 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD +2.5 III LDK!
5 35 e 8 13.18 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +2.5 III WALCZAK Michał Z/1061/18 2024 5 LDK!  OSU  
6 52 e 8 13.71 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +2.5 IV # LDK!  OSU  
1 25 e 9 12.97 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD +2.2 III BLAUSZ Henryka B.D. # Z/5319/19 2024
2 26 e 9 13.00 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +2.2 III WALCZAK Michał Z/4988/18 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
3 28 e 9 13.05 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +2.2 III WALCZAK Michał # Z/1060/18 2024 BEZ LDK!
4 29 e 9 13.07 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD +2.2 III GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024
5 32 e 9 13.11 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS +2.2 III BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
6 46 e 9 13.59 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U20 WP +2.2 IV ZAŃKO Albin B.D. B.D. B.D. B.D. # Z/2622/17 2024 LDK!
7 54 e 9 13.73 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD +2.2 IV #
1 17 e 10 12.73 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź 2004 U18 LD +1.9 II PALISZEWSKI Maciej 2 LDK!  ZKN   KNF  
2 38 e 10 13.34 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.9 IV WALCZAK Michał Z/0650/19 2024 LDK!  OSU  
3 39 e 10 13.34 RAUK Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP +1.9 IV
4 44 e 10 13.50 KICUŁA Daria KS AZS AWF Wrocław # 2008 U14 DS +1.9 IV ROSTEK William # Z/2436/21 2024 LDK!
5 43 e 10 13.50 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.9 IV KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2024 LDK!
  e 10 DNF WIETESKA Daria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ +1.9 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/4734/19 , 2022 LDK!
1 40 e 11 13.35 LESZCZYŃSKA Agata KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ +4.1 IV DZICZEK Szymon Z/4726/19 2024
2 50 e 11 13.65 JAROSZ Pola AZS Łódź 2005 U18 LD +4.1 IV PSKIT Małgorzata LDK!
3 49 e 11 13.65 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS +4.1 IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/0606/20 , 2023 LDK!  OSU  
4 51 e 11 13.68 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +4.1 IV GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2024
5 53 e 11 13.73 WACH Aleksandra GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +4.1 IV BENKOWSKI Henryk Z/5318/19 2022  OSU  
6 59 e 11 13.87 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +4.1 -- # LDK!
7 66 e 11 14.04 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +4.1 V LDK!
  e 11 DQ KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +4.1 -- # LDK!
1 45 e 12 13.54 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.6 IV WALCZAK Katarzyna # Z/0267/20 2024 LDK!  OSU  
2 48 e 12 13.63 RUS Maja AZS Łódź 2009 U14 LD +0.6 IV LDK!
3 56 e 12 13.77 SZEMPLIŃSKA Aleksandra KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ +0.6 IV MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2355/19 2024
4 57 e 12 13.78 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +0.6 IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4  OSU  
5 61 e 12 13.98 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.6 V # LDK!
6 63 e 12 14.02 GREGORCZYK Klaudia RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ +0.6 -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/9493/21 2024
7 69 e 12 14.14 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +0.6 V KARP Sławomir # LDK!
1 70 e 13 14.19 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.9 V WALCZAK Michał # Z/1062/18 2024 BEZ LDK!
2 73 e 13 14.29 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U14 LD -0.9 V KUDŁA Jacek # Z/0730/19 2024 LDK!
3 74 e 13 14.31 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -0.9 V WALCZAK Michał # Z/0269/20 2024 LDK!
4 75 e 13 14.42 DUDA Martyna AZS Łódź 2004 U18 LD -0.9 --
5 76 e 13 14.43 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD -0.9 -- # LDK!
6 78 e 13 14.50 PIESTRZYŃSKA Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -0.9 V SZEWCZYK Tomasz Z/0541/21 2022
7 79 e 13 14.54 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -0.9 -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
8 80 e 13 14.62 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -0.9 -- BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2024  OSU  
1 55 e 14 13.74 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.6 IV
2 71 e 14 14.24 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD +1.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2024
3 72 e 14 14.25 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +1.6 V LDK!
4 84 e 14 14.93 DEFRATYKA Zofia AZS Łódź 2006 U16 LD +1.6 -- LDK!
5 86 e 14 15.04 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +1.6 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2024
6 88 e 14 15.13 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.6 -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
1 65 e 15 14.03 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +1.4 V LDK!  OSU  
2 81 e 15 14.69 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +1.4 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0261/20 2024 LDK!
3 85 e 15 14.96 LASKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +1.4 -- LDK!
4 97 e 15 16.70 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 2010 U12 LD +1.4 -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2024 LDK!
1 f 1 11.93 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP +1.6 I DMP MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU   134
2 f 1 12.00 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +1.6 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
3 f 1 12.07 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD +1.6 I #  ZKN  
4 f 1 12.21 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.6 II WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
5 f 1 12.22 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ +1.6 II MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  ZKN  
6 f 1 12.31 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.6 II LDK!  OSU  
7 f 1 12.42 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +1.6 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  ZKN  
8 f 1 12.47 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +1.6 II DMP WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  ZKN   OSU   100
1 f 2 12.39 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +2.8 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2024 105 139
2 f 2 12.49 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU +2.8 II GDAŃSKI Andrzej B.D. # Z/0401/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 2 12.63 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +2.8 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
4 f 2 12.65 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U20 DS +2.8 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2024  ZKN   OSU  
5 f 2 12.65 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U18 LD +2.8 II
200 m K
1 1 s 1 24.70 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP +1.6 I MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 2 s 1 25.23 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +1.6 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
3 7 s 1 26.00 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD +1.6 II SADACH Aneta B.D. LDK!
4 45 s 1 29.38 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.6 V TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
5 82 s 1 36.71 WIĘCKOWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD +1.6 -- ZATORSKI Krzysztof Z/7578/21 2024 LDK!
1 3 s 2 25.32 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.2 II DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  ZKN   KNF   OSU   106 139
2 4 s 2 25.42 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom # 2006 U16 MZ +0.2 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU  
3 5 s 2 25.68 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.2 II LDK!  OSU  
4 10 s 2 26.29 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.2 III WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
5 80 s 2 35.58 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +0.2 -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2024 LDK!
6 84 s 2 37.71 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +0.2 -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2024 LDK!
1 6 s 3 25.94 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +1.4 II WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 11 s 3 26.48 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U23 LD +1.4 III B.D.
3 13 s 3 26.59 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP +1.4 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 14 s 3 26.60 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD +1.4 III NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2023 3  ZKN  
5 25 s 3 27.52 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 IV DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2024
6 49 s 3 29.71 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.4 V B.D. LDK!
7 61 s 3 31.00 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2024
8 72 s 3 32.06 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U16 LD +1.4 -- GOWORSKI Tomasz # Z/0275/21 2024
1 9 s 4 26.29 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD -1.3 III DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  ZKN   82 120
2 18 s 4 27.22 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD -1.3 III
3 19 s 4 27.23 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -1.3 III MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!  ZKN   OSU  
4 46 s 4 29.38 GREGORCZYK Klaudia RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -1.3 -- DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta # Z/9493/21 2024 76
5 60 s 4 30.74 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -1.3 -- B.D. 2 LDK!
6 65 s 4 31.25 GOS Patrycja RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -1.3 --
1 12 s 5 26.53 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -0.3 III DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej B.D. # Z/0401/19 2024 LDK!  ZKN   OSU   77 115
2 15 s 5 27.07 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD -0.3 III BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2024
3 23 s 5 27.47 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.3 IV WALCZAK Michał # Z/1060/18 2024 BEZ LDK!
4 57 s 5 30.43 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.3 -- LDK!  OSU  
5 69 s 5 31.56 MAZUROWSKA Hanna MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -0.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0539/21 2021
6 70 s 5 31.78 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -0.3 -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2024 LDK!
1 17 s 6 27.19 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -0.6 III WALCZAK Michał Z/1061/18 2024 5 LDK!  OSU  
2 21 s 6 27.34 WOJNOWICZ Weronika KS Żeglina Sieradz 2003 U20 LD -0.6 IV NOWAK Mieczysław Z/2819/20 2022
3 24 s 6 27.49 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.6 IV WALCZAK Michał Z/0650/19 2024 LDK!  OSU  
4 26 s 6 27.66 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.6 IV WALCZAK Michał Z/4988/18 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
5 52 s 6 29.89 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -0.6 V WALCZAK Michał # Z/0269/20 2024 LDK!
6 53 s 6 29.93 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD -0.6 V SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!
1 8 s 7 26.12 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.2 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 16 s 7 27.18 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +0.2 III LDK!  OSU  
3 22 s 7 27.39 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD +0.2 IV LDK!
4 27 s 7 27.72 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD +0.2 IV WASIAK Jarosław Z/5148/18 2024 4 LDK!  ZKN  
5 30 s 7 28.17 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.2 IV WALCZAK Katarzyna # Z/0267/20 2024 LDK!  OSU  
6 38 s 7 29.08 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.2 V WALCZAK Michał # Z/1062/18 2024 BEZ LDK!
7 75 s 7 32.54 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +0.2 -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
8 77 s 7 33.14 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD +0.2 --
1 20 s 8 27.27 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD -1.3 III DMP BLAUSZ Henryka B.D. # Z/5319/19 2024 62
2 35 s 8 28.83 JAROSZ Pola AZS Łódź 2005 U18 LD -1.3 -- PSKIT Małgorzata LDK!
3 43 s 8 29.33 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -1.3 V BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/0606/20 , 2023 LDK!  OSU  
4 51 s 8 29.81 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -1.3 V TOMCZYK Kazimierz # Z/0001/20 2024 LDK!
5 58 s 8 30.52 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -1.3 -- LDK!
6 68 s 8 31.52 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -1.3 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0261/20 2024 LDK!
1 28 s 9 27.94 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -0.9 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2024 LDK!
2 36 s 9 28.92 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.9 V DMP U20 KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2024 LDK! 81
3 40 s 9 29.08 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.9 V # LDK!
4 39 s 9 29.08 KALISZEWSKA Martyna AZS Łódź 2006 U16 LD -0.9 V
5 41 s 9 29.15 KOWALSKA Julia AZS Łódź 2000 U23 LD -0.9 -- B.D.
6 44 s 9 29.37 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -0.9 -- # LDK!
7 67 s 9 31.36 KEJNA Patrycja RKS Łódź 2007 U16 LD -0.9 -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
1 32 s 10 28.42 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -1.2 IV BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
2 42 s 10 29.17 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -1.2 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0464/19 2024 LDK!
3 47 s 10 29.64 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -1.2 V KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2024 BEZ LDK!
4 66 s 10 31.28 BAGIŃSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2004 U18 MZ -1.2 -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4351/20 2023
5 78 s 10 34.12 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -1.2 -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/2688/21 2024
6 81 s 10 36.22 MATUSIAK Maja UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD -1.2 -- LISIECKI Paweł # Z/11337/21 2024
7 85 s 10 37.92 ZIMOWICZ Alicja Ducla Academy Warszawa 2010 U12 MZ -1.2 -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/2683/21 2024
1 33 s 11 28.62 DURAS Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD -2.5 -- KOWALCZYK Katarzyna 5 LDK!
2 37 s 11 28.99 MIELCZAREK Dominika LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -2.5 -- FIRLIT Roman Z/0654/20 2022
3 54 s 11 29.94 PIESTRZYŃSKA Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -2.5 V SZEWCZYK Tomasz Z/0541/21 2022
4 55 s 11 29.95 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -2.5 V KUDŁA Jacek Z/5394/19 2024 LDK!
5 73 s 11 32.16 CHOJNOWSKA Oliwia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -2.5 -- # LDK!
6 79 s 11 35.25 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -2.5 -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/2679/21 2024
7 83 s 11 36.73 ZALEPIŃSKA Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -2.5 -- ZATORSKI Krzysztof Z/11336/21 2023 LDK!
1 29 s 12 28.14 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U16 LD -2.1 IV DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka # Z/0830/21 2024 46 90
2 31 s 12 28.40 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD -2.1 IV BLAUSZ Henryka # Z/0838/21 2024
3 34 s 12 28.73 OGRODOWCZYK Anna RKS Łódź 2006 U16 LD -2.1 V
4 48 s 12 29.68 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -2.1 V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Maciej # , Z/0545/21 , 2024 LDK!
5 50 s 12 29.72 RAUK Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP -2.1 --
6 56 s 12 30.33 MARCHWICKA Nadia RKS Łódź 2005 U18 LD -2.1 --
  s 12 DNF CZARNECKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD -2.1 --
1 s 13 29.86 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U18 LD +0.2 --
2 s 13 29.91 POTOCKA Laura AZS Łódź 2007 U16 LD +0.2 V
3 59 s 13 30.56 BIAŁAS Oliwia RKS Łódź 2007 U16 LD +0.2 --
4 62 s 13 31.03 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.2 -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
5 74 s 13 32.34 GŁUSZCZ Agata UKS Vis Skierniewice 1983 Masters LD +0.2 -- BARSKA Jolanta Z/11366/21 2024
6 76 s 13 32.87 KOCIAK Liliana UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD +0.2 -- B.D. LDK!
1 63 s 14 31.21 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -1.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2024
2 64 s 14 31.21 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U16 MZ -1.2 -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4301/20 2024
3 71 s 14 31.80 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -1.2 -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.16 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD II B.D.  ZKN  
2 4 s 1 59.17 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ III LDK!  OSU  
3 5 s 1 59.32 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD III NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2024 3  ZKN  
4 6 s 1 59.58 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD III URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
5 7 s 1 59.88 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD III B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!  ZKN  
6 10 s 1 63.49 KICIŃSKA Marta KS Żeglina Sieradz 2003 U20 LD IV NOWAK Mieczysław Z/1605/19 2022
7 12 s 1 63.72 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2002 U20 LD IV NOWAK Mieczysław B.D. Z/3503/16 2021
1 2 s 2 58.52 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2024 4 LDK!  ZKN  
2 3 s 2 58.96 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2005 U18 MZ II MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024  ZKN  
3 9 s 2 61.95 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U18 LD III
4 13 s 2 63.76 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U18 LD IV #
5 15 s 2 66.93 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
6 17 s 2 67.57 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/2713/20 2024  OSU  
7 18 s 2 79.99 ROMANEK Emilia GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0607/20 2022  OSU  
1 8 s 3 61.31 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024 104
2 11 s 3 63.62 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD IV B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!
3 14 s 3 65.19 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2024 BEZ LDK!
4 16 s 3 66.96 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!
600 m K
1 1 w 1 2:01.61 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK! 335
2 2 w 1 2:03.49 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK! 308
3 3 w 1 2:16.10 DUKACZEWSKA Róża KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- LDK! 156
800 m K
1 1 s 1 2:24.58 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U18 MZ III MIŁKOWSKI Karol B.D. # Z/2180/19 2024
2 2 s 1 2:29.44 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2023 3  ZKN  
3 6 s 1 2:45.75 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2024
4 7 s 1 2:46.54 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2622/21 2024
5 10 s 1 2:52.76 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD -- #
6 13 s 1 2:57.56 KIJAŃSKA Nadia RKS Łódź 2005 U18 LD -- LDK!
1 3 s 2 2:35.09 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD V LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2024 LDK!
2 4 s 2 2:40.28 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -- LDK!
3 5 s 2 2:44.13 ŚMIECHOWSKA Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2624/21 2023 LDK!
4 8 s 2 2:48.98 KOBACKA Julia LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4255/21 2024 LDK!
5 9 s 2 2:50.36 DESKA Antonina KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/4728/19 2023
6 11 s 2 2:52.78 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
7 12 s 2 2:54.80 KULETA Wiktoria LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- # LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:01.83 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP IV MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian B.D. , Z/1433/18 , 2024 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 5:45.35 PONIKOWSKA Alicja GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0497/20 2022  OSU  
2000 m K
1 1 s 1 6:55.71 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U16 LD II JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2024
2 2 s 1 6:57.73 WALCZAK Julia RLTL GGG Radom # 2006 U16 MZ II BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 6:58.71 KAROLAK Amelia RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 6:59.68 FAŁDROWICZ Dorota RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/0389/17 , 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 7:20.98 SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2623/21 2024
6 6 s 1 7:24.09 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U16 LD IV TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2024
7 7 s 1 7:31.95 GIEJBATOW Julia RLTL GGG Radom # 2008 U14 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!
8 8 s 1 7:37.48 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD V JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2024
9 9 s 1 7:47.70 CZERNIK Zuzanna RKS Łódź 2007 U16 LD V
10 10 s 1 8:04.32 ŁUCZKO Maja UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- # LDK!
11 11 s 1 8:16.09 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U16 LD -- LISIAK Adam # Z/0192/20 2024
80 pł K
1 1 e 1 11.63 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom # 2006 U16 MZ +2.2 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU  
2 2 e 1 12.55 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP +2.2 III # LDK!  OSU  
3 3 e 1 12.63 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP +2.2 III KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!  OSU  
4 5 e 1 13.15 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa # 2006 U16 MZ +2.2 IV RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
5 7 e 1 13.33 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +2.2 IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
  e 1 DNF WIETESKA Daria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ +2.2 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/4734/19 , 2022 LDK!
1 4 e 2 13.07 KICUŁA Daria KS AZS AWF Wrocław # 2008 U14 DS +2.5 IV ROSTEK William # Z/2436/21 2024 LDK!
2 6 e 2 13.18 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +2.5 IV BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK!
3 8 e 2 13.67 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +2.5 IV KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
4 9 e 2 13.77 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD +2.5 IV LDK!
5 10 e 2 16.00 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD +2.5 --
1 f 1 12.49 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP +0.7 III # LDK!  OSU  
2 f 1 12.86 KICUŁA Daria KS AZS AWF Wrocław # 2008 U14 DS +0.7 III ROSTEK William # Z/2436/21 2024 LDK!
3 f 1 12.90 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP +0.7 III KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!  OSU  
4 f 1 13.43 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +0.7 IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
5 f 1 13.45 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 IV BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK!
6 f 1 13.86 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +0.7 V KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
  f 1 DNF GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom # 2006 U16 MZ +0.7 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU  
  f 1 DQ URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa # 2006 U16 MZ +0.7 -- RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
1 1 w 1 14.75 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +1.4 V LDK! 473
2 2 w 1 16.95 DUKACZEWSKA Róża KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ +1.4 -- LDK! 238
  w 1 DQ MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +1.4 -- LDK! 0
100 m pł J MŁ K
1 e 2 15.17 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.2 II BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
2 e 2 16.44 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ +0.2 III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # , Z/0372/17 , 2024 LDK!
4 e 2 17.78 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD +0.2 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023
1 e 3 13.79 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +3.7 I BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 e 3 15.01 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ +3.7 II BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2024 LDK!
3 e 3 15.35 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD +3.7 II B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  ZKN  
4 e 3 15.84 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD +3.7 III B.D. #  ZKN  
  e 3 DNF BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U18 LD +3.7 --
1 f 1 13.75 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +0.7 I BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
5 f 1 14.94 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ +0.7 II BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2024 LDK!
  f 1 DNF LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD +0.7 -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  ZKN  
  f 1 DQ JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.7 -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
100 m pł K
1 e 1 13.68 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD +2.3 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   151
2 e 1 14.29 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ +2.3 I B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2023
3 e 1 14.72 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ +2.3 II LDK!  OSU  
4 e 1 15.34 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ +2.3 II B.D. 2
5 e 1 19.71 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD +2.3 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2023 BEZ
3 e 2 16.75 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ +0.2 III DMP RĄCZKA Paweł B.D. B.D. Z/1754/17 2024 50
5 e 2 19.35 LATOCHA Laura MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD +0.2 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4731/18 2021 BEZ
2 f 1 zasł.wiatr 13.79 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD +9.9 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   147
3 f 1 zasł.wiatr 14.54 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ +9.9 II B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2023
4 f 1 zasł.wiatr 14.78 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ +9.9 II LDK!  OSU  
6 f 1 zasł.wiatr 15.43 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ +9.9 II B.D. 2
300 m pł K
1 s 1 48.18 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 1999 U23 LD --
2 s 1 48.56 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!  OSU  
3 s 1 48.56 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  ZKN  
4 s 1 50.28 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 2001 U23 LD --
5 s 1 50.45 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP IV # LDK!  OSU  
1 s 2 51.48 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2024 LDK!
2 s 2 51.66 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!
3 s 2 52.07 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
4 s 2 53.19 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD V LDK!
5 s 2 54.31 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2024  OSU  
6 s 2 62.43 KOWALEWSKA Amelia RKS Łódź 2007 U16 LD --
400 m pł K K
1 1 s 1 65.39 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U20 DS II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2024  ZKN   OSU  
2 2 s 1 69.72 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U20 LD IV B.D.
3 3 s 1 71.10 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir B.D. Z/0087/18 2022
4 4 s 1 71.88 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U20 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4  OSU  
5 5 s 1 74.26 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U23 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew # Z/3458/19 2024
6 6 s 1 78.68 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 2003 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław 3 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.68 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk # 2005 U18 PM II DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   102 136
2 f 1 1.68 SKOCZYLAS Patrycja RKS Łódź 1999 U23 LD II B.D.
3 f 1 1.65 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ II BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!  ZKN  
4 f 1 1.59 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U20 LD III JASZCZAK Stanisław 4 LDK!  ZKN  
5 f 1 1.56 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  ZKN  
6 f 1 1.53 KUŹMIŃSKA Karolina RKS Łódź 2003 U20 LD IV KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2022
7 f 1 1.50 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ IV GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022
8 f 1 1.50 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
9 f 1 1.50 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP IV # LDK!  OSU  
10 f 1 1.47 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
11 f 1 1.47 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023
12 f 1 1.38 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  ZKN  
13 f 1 1.35 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ --
14 f 1 1.35 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- B.D. #  ZKN  
15 f 1 1.35 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024 28 62
16 f 1 1.35 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U14 LD -- KUDŁA Jacek # Z/0730/19 2024 LDK!
18 f 1 1.32 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
19 f 1 1.32 SKIBICKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- B.D.
20 f 1 1.32 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2023 BEZ
21 f 1 1.29 LATOCHA Laura MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4731/18 2021 BEZ
22 f 1 1.20 LISIECKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0538/21 2022
23 f 1 1.11 ZAWADA Patrycja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- LDK!
  f 1 NM KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U18 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2024 4 LDK!  ZKN   OSU  
1 1 w 1 1.26 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK! 369
2 2 w 1 1.23 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK! 340
3 3 w 1 1.23 DUKACZEWSKA Róża KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- LDK! 340
Tyczka K
1 f 1 3.52 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U23 LD I B.D.  ZKN   SKN  
1 f 1 3.52 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U20 LD I LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2024  ZKN   SKN  
3 f 1 3.42 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD I OSTOJSKI Piotr # Z/0295/18 2022 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4 f 1 3.32 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U20 LD I LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2024  ZKN  
5 f 1 3.02 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U16 LD II DMP DMP U20 ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2024 LDK! 88 131
6 f 1 2.82 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U18 LD III DMP LISIAK Adam B.D. Z/1477/20 2024  ZKN   73
7 f 1 2.72 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD III KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!
8 f 1 2.72 KOPERSKA Kalina MKLA Łęczyca 2004 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0422/18 2021 4 LDK!
9 f 1 2.42 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ IV GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022
10 f 1 2.42 WALICKA Hanna RKS Łódź 2005 U18 LD IV
11 f 1 2.22 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK!
12 f 1 2.22 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
13 f 1 2.02 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ --
W dal K
1 1 w 1 4.35 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +1.8 -- LDK! 391
2 2 w 1 4.25 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.6 -- LDK! 367
3 3 w 1 3.78 DUKACZEWSKA Róża KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ +1.4 -- LDK! 259
Trójskok K
1 f 1 13.75 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.8 M DMP SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2024  KN   SKN   172
2 f 1 13.26 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 Sen LD +1.2 I DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2024 1  KN   SKN   155
3 f 1 12.26 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD +1.0 I SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
4 f 1 12.16 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź 2004 U18 LD +0.7 I PALISZEWSKI Maciej 2 LDK!  ZKN   KNF  
5 f 1 11.57 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD +1.1 II B.D.  ZKN  
6 f 1 11.28 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP +1.6 III DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN   OSU   80
7 f 1 10.60 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD +1.3 IV DMP KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  ZKN   59
8 f 1 10.50 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP +0.7 -- B.D.
9 f 1 10.26 KLESZCZEWSKA Kornelia AZS Łódź 2005 U18 LD +1.3 IV BRÓDKA Daniel # LDK!
10 f 1 10.18 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.8 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur LDK!
11 f 1 9.75 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.3 -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
12 f 1 9.74 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +1.4 -- ZABOROWSKI Marcin 5 LDK!
13 f 1 9.12 JAROSZEWICZ Dominika MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +1.9 --
14 f 1 8.26 WACH Aleksandra GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +0.4 -- BENKOWSKI Henryk Z/5318/19 2022  OSU  
  f 1 NM KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +0.2 -- B.D.
  f 1 NM MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +0.3 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2024 4 LDK!
Wieloskok K
  f 1 8.03 URYSIAK Martyna AZS Łódź 2006 U16 LD +0.9 -- SADACH Aneta # Z/9733/21 2024 LDK!
  f 1 9.83 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U14 DS +1.3 V BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1076/20 , 2024 LDK!
1 f 1 10.80 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.6 II LDK!
2 f 1 10.48 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD +0.4 III SADACH Aneta # Z/1867/21 2023 LDK!
3 f 1 10.32 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U14 DS +2.9 IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1076/20 , 2024 LDK!
4 f 1 9.83 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.8 V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
5 f 1 9.20 RUS Maja AZS Łódź 2009 U14 LD +1.8 -- LDK!
6 f 1 8.95 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD +1.8 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2024 LDK!
7 f 1 8.88 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD +3.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2024
8 f 1 8.86 DEDECJUS Ewa AZS Łódź 2006 U16 LD +1.7 -- LDK!
9 f 1 8.55 OWCZARZ Oliwia AZS Łódź 2006 U16 LD +1.8 -- LDK!
10 f 1 8.36 KOZŁOWSKA Julia AZS Łódź 2006 U16 LD +1.3 -- LDK!
11 f 1 8.14 URYSIAK Martyna AZS Łódź 2006 U16 LD +2.6 -- SADACH Aneta # Z/9733/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.04 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 11.40 KLIMCZAK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD III BELTER Artur LDK!
3 f 1 9.67 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- B.D. #  ZKN  
4 f 1 8.94 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  ZKN  
5 f 1 7.90 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -- B.D. 2 LDK!
1 f 2 9.07 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK! 72
2 f 2 8.94 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V LDK!
3 f 2 6.75 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2024
4 f 2 6.64 BRZEZIŃSKA Oliwia GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -- BENKOWSKA Nina CHUDA Julia # , Z/1077/20 , 2022 LDK!
5 f 2 5.85 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2024
6 f 2 5.82 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4301/20 2024
1 f 3 6.78 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2024 LDK!
2 f 3 5.78 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD -- SZEWCZYK Maciej # Z/0542/21 2024
3 f 3 5.69 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3812/19 2024 LDK!
1 f 4 11.14 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!
1 f 5 6.78 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2024 LDK!
2 f 5 5.78 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD -- SZEWCZYK Maciej # Z/0542/21 2024
3 f 5 5.69 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3812/19 2024 LDK!
1 f 6 8.70 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD V # LDK!  OSU  
2 f 6 4.81 JAWORSKA Emilia UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
1 1 w 1 7.45 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK! 364
2 2 w 1 7.08 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK! 340
3 3 w 1 5.85 DUKACZEWSKA Róża KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- LDK! 262
Kula (4) K
1 f 1 6.58 GOS Patrycja RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ --
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.92 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!
2 f 1 28.78 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
3 f 1 21.88 ZUCHNIEWICZ Michalina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- LDK!
4 f 1 18.82 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD --
5 f 1 16.90 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
6 f 1 15.50 BRZEZIŃSKA Oliwia GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -- BENKOWSKA Nina CHUDA Julia # , Z/1077/20 , 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 41.61 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD II B.D. LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 39.62 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD II B.D.  ZKN  
3 f 1 22.18 GUZ Karolina MUKS Park Zduńska Wola 1998 Sen LD -- B.D. BEZ
1 f 2 39.91 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD II GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2023 3  ZKN  
1 f 3 40.73 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD II DMP JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2024 3 LDK!  ZKN   OSU   100
2 f 3 29.30 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV LDK!  OSU  
3 f 3 27.48 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz 5 LDK!  ZKN   OSU  
Młot (3) K
1 f 1 48.00 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD II SZEWCZYK Tomasz 5 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 31.03 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD V SZEWCZYK Maciej # Z/0542/21 2024
3 f 1 28.26 MADEJ Daria MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD --
  f 1 NM PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2024 5 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
1 f 2 35.55 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2024
2 f 2 25.90 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2024
Młot (4) K
1 f 1 66.65 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2024  KN   SKN  
2 f 1 61.61 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2024 LDK!  SKN  
3 f 1 45.82 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II DMP TUZ Damian B.D. # Z/2464/20 2024  ZKN   OSU   99
4 f 1 33.70 GUZ Karolina MUKS Park Zduńska Wola 1998 Sen LD -- B.D. BEZ
1 f 2 48.80 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U20 SK I FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2023 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 f 2 44.11 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ II  ZKN   OSU  
5-bój K MŁ K
1 f 1 1852 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
2 f 1 1435 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
3 f 1 1255 DUKACZEWSKA Róża KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.45 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK +1.5 M DMP MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU   153
2 5 e 1 10.67 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP +1.5 I WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   KN   SKN  
3 8 e 1 10.81 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD +1.5 I MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
4 14 e 1 11.19 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U23 LD +1.5 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
5 82 e 1 13.44 DAMAS Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD +1.5 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0530/21 2023
6 89 e 1 14.27 SULEJ Wiktor UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD +1.5 -- LDK!
7 94 e 1 14.88 MARUNOWSKI Borys UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +1.5 -- LISIECKI Paweł Z/8013/21 2024
8 95 e 1 15.03 URBANEK Mateusz AZS Łódź 2007 U16 LD +1.5 --
1 6 e 2 10.70 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ +1.3 I WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2024 1  SKN  
2 9 e 2 10.88 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1999 U23 WP +1.3 I DMP WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2024 112
3 13 e 2 11.12 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +1.3 II
4 18 e 2 11.32 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +1.3 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
5 70 e 2 12.61 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź # 2004 U18 LD +1.3 -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna # BEZ LDK!
6 80 e 2 13.09 GRAMSZ Miłosz UKS Azymut Pabianice 2008 U14 LD +1.3 -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
7 93 e 2 14.63 BRYNKIEWICZ Oliwier UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +1.3 -- LISIECKI Paweł Z/1963/21 2024 LDK!
8 97 e 2 15.91 BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +1.3 -- LISIECKI Paweł Z/1964/21 2024 LDK!
1 2 e 3 10.45 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ +4.3 M TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 3 e 3 10.64 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +4.3 M DMP WALCZAK Michał Z/0168/20 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU   134
3 4 e 3 10.65 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP +4.3 M ROŻEJ Marek # Z/0690/19 2024  ZKN   KNF   SKN   OSU  
4 7 e 3 10.75 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ +4.3 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 11 e 3 11.07 MIROCHA Grzegorz AZS Łódź 2000 U23 LD +4.3 II B.D.
6 60 e 3 12.24 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +4.3 V
7 86 e 3 13.81 MATECKI Dawid MUKS Park Zduńska Wola 2001 U23 LD +4.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11188/21 2021
1 12 e 4 11.09 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +0.3 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024  ZKN   OSU  
2 16 e 4 11.30 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.3 II WALCZAK Katarzyna # Z/1082/18 2024 3  ZKN   OSU  
3 19 e 4 11.33 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U23 LD +0.3 III B.D. #
4 49 e 4 11.98 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +0.3 IV PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz BEZ LDK!
5 88 e 4 13.94 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +0.3 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0475/21 2024 LDK!
6 96 e 4 15.68 GRUSZKA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 2008 U14 LD +0.3 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9736/21 2023
1 10 e 5 11.06 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.2 II WALCZAK Michał Z/0845/17 2024  ZKN  
2 21 e 5 11.35 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.2 III WALCZAK Michał B.D. Z/1075/18 2023  OSU  
3 22 e 5 11.36 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD +2.2 III LDK!  ZKN  
4 25 e 5 11.42 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD +2.2 III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2024 LDK!
5 57 e 5 12.15 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD +2.2 IV SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0835/21 , 2023 LDK!
6 71 e 5 12.62 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U16 LD +2.2 V DMP KUCZKOWSKI Piotr # Z/1392/21 2024 14
7 92 e 5 14.40 KIERUBIŃSKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD +2.2 -- LDK!
1 15 e 6 11.23 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +2.2 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK!  OSU   125
2 17 e 6 11.31 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD +2.2 III # LDK!  ZKN  
3 20 e 6 11.33 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +2.2 III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
4 28 e 6 11.54 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP +2.2 III B.D.
5 30 e 6 11.57 JOPEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.2 III  OSU  
6 73 e 6 12.68 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +2.2 V KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK!
7 78 e 6 12.94 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U16 LD +2.2 -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
8 98 e 6 16.25 TOMCZAK Norbert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +2.2 -- # LDK!
1 26 e 7 11.49 STAWICKI Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.8 III WALCZAK Michał Z/4484/23 2023  OSU  
2 31 e 7 11.70 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ +0.8 III BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2024 LDK!  OSU  
3 34 e 7 11.76 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.8 IV
4 37 e 7 11.82 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U23 MZ +0.8 --
5 42 e 7 11.89 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U20 LD +0.8 IV PALISZEWSKI Maciej 4 LDK!
6 48 e 7 11.98 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +0.8 IV LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0587/17 2023  ZKN  
  e 7 DQ UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ +0.8 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/4109/18 2023 LDK!  OSU  
1 24 e 8 11.41 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.9 III OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!  OSU  
2 27 e 8 11.54 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.9 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/2369/20 2024  OSU   108
3 32 e 8 11.71 STOJANOWSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM +0.9 III RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0649/19 2024 LDK!  OSU  
4 36 e 8 11.81 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ +0.9 IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK! 96
5 41 e 8 11.87 BANACH Piotr RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.9 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2022 LDK!  OSU  
6 46 e 8 11.93 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD +0.9 IV MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!  OSU  
7 58 e 8 12.16 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U18 DS +0.9 IV BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2023 5  OSU  
  e 8 DNF GÓRNY Damian BKL Bełchatów # 2004 U18 LD +0.9 -- MANTYK Łukasz Z/3080/20 2022 LDK!  OSU  
1 23 e 9 11.38 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ +2.6 III RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!  OSU  
2 29 e 9 11.56 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +2.6 III LDK!  ZKN   OSU  
3 33 e 9 11.75 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ +2.6 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. # , Z/0379/17 , 2024 LDK!  OSU  
4 38 e 9 11.84 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +2.6 IV LDK!  OSU  
5 47 e 9 11.95 PIETRASIAK Igor RKS Łódź 2002 U20 LD +2.6 IV B.D.
6 52 e 9 12.04 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ +2.6 IV LDK!  OSU  
7 56 e 9 12.14 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD +2.6 -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2024
8 55 e 9 12.14 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +2.6 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2023 LDK!
1 35 e 10 11.78 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +1.1 IV B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!  OSU  
2 43 e 10 11.89 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +1.1 IV B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2024 LDK!
3 45 e 10 11.92 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +1.1 IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!
4 50 e 10 11.99 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +1.1 IV LDK!  OSU  
5 59 e 10 12.21 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD +1.1 V
6 61 e 10 12.28 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ +1.1 -- LDK!  OSU  
7 76 e 10 12.90 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U18 LD +1.1 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!  OSU  
1 40 e 11 11.87 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U18 LD +1.1 IV
2 44 e 11 11.92 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +1.1 IV # LDK!  OSU  
3 53 e 11 12.08 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +1.1 IV GRALEWSKI Wojciech # Z/1068/21 2024
4 54 e 11 12.10 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +1.1 IV RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2024 LDK!  OSU  
5 62 e 11 12.37 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.1 V DMP WALCZAK Michał # Z/0477/21 2024 LDK! 22
6 68 e 11 12.54 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U18 LD +1.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
7 67 e 11 12.54 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD +1.1 -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
8 69 e 11 12.55 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.1 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
1 39 e 12 11.85 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.2 IV MERWA Janusz # Z/0376/22 2024 LDK!
2 51 e 12 12.03 KUKAWSKI Jakub RKS Łódź 2002 U20 LD -0.2 IV
3 63 e 12 12.47 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -0.2 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5833/19 2022
4 64 e 12 12.48 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -0.2 V WASIAK Jarosław Z/1505/21 2024 LDK!
5 65 e 12 12.48 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -0.2 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
6 72 e 12 12.68 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U18 LD -0.2 --
7 74 e 12 12.70 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.2 V WALCZAK Michał # Z/0262/20 2024 LDK!  OSU  
8 79 e 12 12.97 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.2 -- WALCZAK Michał # Z/3103/19 2024 LDK!
1 66 e 13 12.51 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -0.2 V DMP U20 WALCZAK Michał # Z/2370/20 2024 LDK! 73
2 75 e 13 12.86 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U14 LD -0.2 -- LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof , Z/5247/19 , 2024 LDK!
3 77 e 13 12.90 RUSEK Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -0.2 -- LDK!
4 81 e 13 13.11 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -0.2 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0280/20 2024 LDK!
5 83 e 13 13.57 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.2 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2024 LDK!
6 84 e 13 13.67 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -0.2 -- KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2024 LDK!
7 85 e 13 13.69 NAMYSŁ Jan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.2 -- LDK!
1 87 e 14 13.82 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +1.7 -- BARSKA Jolanta Z/0409/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 90 e 14 14.29 WROCIŃSKI Bartłomiej UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD +1.7 -- B.D. LDK!
3 91 e 14 14.30 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ +1.7 -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2024 LDK!
1 f 1 10.57 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ +1.5 M TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 f 1 10.74 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD +1.5 I MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 f 1 10.77 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ +1.5 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 10.86 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +1.5 I DMP WALCZAK Michał Z/0168/20 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU   114
1 f 2 10.97 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +1.3 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024  ZKN   OSU  
2 f 2 11.00 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +1.3 II
3 f 2 11.14 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.3 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK!  OSU   130
4 f 2 11.18 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U23 LD +1.3 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
5 f 2 11.23 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +1.3 II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
6 f 2 11.25 MIROCHA Grzegorz AZS Łódź 2000 U23 LD +1.3 II B.D.
200 m M
1 1 s 1 21.02 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK 0.0 M MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 2 s 1 21.06 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP 0.0 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KN   SKN  
3 3 s 1 21.27 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP 0.0 M DMP WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   KN   SKN   140
4 4 s 1 21.53 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ 0.0 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   KN   SKN  
5 5 s 1 21.77 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ 0.0 I WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2024 1  SKN  
6 61 s 1 26.35 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek # Z/0906/21 2024 LDK!
7 76 s 1 27.79 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD 0.0 -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
1 6 s 2 21.79 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP +0.2 I ROŻEJ Marek # Z/0690/19 2024  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 8 s 2 22.74 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1999 U23 WP +0.2 II WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2024
3 10 s 2 22.78 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U23 LD +0.2 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
4 82 s 2 28.83 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +0.2 -- BARSKA Jolanta Z/0409/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 85 s 2 29.69 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +0.2 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0475/21 2024 LDK!
6 87 s 2 30.28 KIERUBIŃSKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD +0.2 -- LDK!
7 91 s 2 31.69 MARUNOWSKI Borys UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +0.2 -- LISIECKI Paweł Z/8013/21 2024
1 9 s 3 22.78 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +0.2 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024  ZKN   OSU  
2 13 s 3 23.01 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +0.2 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
3 17 s 3 23.36 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U23 LD +0.2 III
4 29 s 3 24.06 JOPEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.2 IV  OSU  
5 45 s 3 25.43 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź # 2004 U18 LD +0.2 -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna # BEZ LDK!
6 63 s 3 26.62 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD +0.2 -- DMP GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2024 6
7 74 s 3 27.69 DAMAS Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD +0.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0530/21 2023
1 7 s 4 22.37 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -0.3 II DMP WALCZAK Michał Z/0845/17 2024  ZKN   96
2 12 s 4 22.89 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD -0.3 III LDK!  ZKN  
3 86 s 4 29.96 OPALCZYK Bartosz UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -0.3 -- LISIECKI Paweł Z/1910/19 2024 LDK!
4 92 s 4 33.56 BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -0.3 -- LISIECKI Paweł Z/1964/21 2024 LDK!
1 11 s 5 22.86 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +0.4 III WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!  OSU  
2 16 s 5 23.34 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD +0.4 III # LDK!  ZKN  
3 20 s 5 23.51 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD +0.4 III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2024 LDK!
4 22 s 5 23.57 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP +0.4 III B.D.
5 28 s 5 24.01 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD +0.4 IV JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
6 30 s 5 24.14 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +0.4 IV PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz BEZ LDK!
7 73 s 5 27.59 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +0.4 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0280/20 2024 LDK!
1 14 s 6 23.14 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +1.0 III OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!  OSU  
2 27 s 6 23.79 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ +1.0 IV BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2024 LDK!  OSU  
3 33 s 6 24.41 JASIAK Kacper LKS MOSiR Sieradz 2002 U20 LD +1.0 -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2023 BEZ
4 39 s 6 24.78 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +1.0 V LDK!  OSU  
5 41 s 6 24.85 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ +1.0 -- LDK!  OSU  
6 54 s 6 25.80 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +1.0 -- # LDK!  OSU  
7 65 s 6 26.64 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.0 -- WALCZAK Michał # Z/0262/20 2024 LDK!  OSU  
8 69 s 6 26.78 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.0 -- DMP U20 WALCZAK Michał # Z/3103/19 2024 LDK! 62
1 18 s 7 23.38 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ +1.5 III RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!  OSU  
2 26 s 7 23.72 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +1.5 IV GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2023
3 31 s 7 24.21 JANKOWSKI Jakub AZS Łódź 2005 U18 LD +1.5 IV #
4 53 s 7 25.76 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.5 -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
5 67 s 7 26.65 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +1.5 -- WALCZAK Michał # Z/2370/20 2024 LDK!
6 93 s 7 34.10 TOMCZAK Norbert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +1.5 -- # LDK!
1 21 s 8 23.53 STAWICKI Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -0.3 III WALCZAK Michał Z/4484/23 2023  OSU  
2 23 s 8 23.62 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -0.3 IV
3 25 s 8 23.65 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.3 IV WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK!  OSU  
4 36 s 8 24.68 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -0.3 V DMP DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2024 LDK! 32 83
5 68 s 8 26.66 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.3 -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK!
6 84 s 8 29.32 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -0.3 -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2024 LDK!
7 88 s 8 30.44 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -0.3 -- KOWALSKI Robert Z/0633/21 2024 LDK!
1 15 s 9 23.27 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -0.4 III WALCZAK Michał B.D. Z/1075/18 2023  OSU  
2 19 s 9 23.44 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U18 LB -0.4 III MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  OSU  
3 38 s 9 24.75 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -0.4 V LDK!  OSU  
4 56 s 9 25.84 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD -0.4 -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2024
5 57 s 9 25.95 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U18 LD -0.4 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!  OSU  
6 58 s 9 26.12 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U16 LD -0.4 -- DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr # Z/1392/21 2024 68
7 81 s 9 28.78 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -0.4 -- BARSKA Jolanta # Z/3156/20 2023 LDK!
1 24 s 10 23.63 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -0.2 IV BALCERZAK Piotr B.D. Z/4109/18 2023 LDK!  OSU  
2 35 s 10 24.61 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ -0.2 V BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK!
3 43 s 10 25.03 SKALSKI Filip RKS Łódź 2004 U18 LD -0.2 --
4 44 s 10 25.09 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD -0.2 V
5 71 s 10 27.19 WEDER Paweł RKS Łódź 2005 U18 LD -0.2 -- LDK!
6 72 s 10 27.54 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD -0.2 -- DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr # Z/1391/21 2024 56
1 32 s 11 24.38 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U18 LD -0.6 IV
2 40 s 11 24.82 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD -0.6 --
3 42 s 11 24.92 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -0.6 V BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  OSU  
4 55 s 11 25.83 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U16 LD -0.6 -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/3004/21 2024
5 62 s 11 26.46 MACIASZEK Szymon RKS Łódź 2003 U20 LD -0.6 --
6 89 s 11 31.23 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -0.6 -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/2681/21 2024
1 37 s 12 24.75 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.1 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/1068/21 2024
2 48 s 12 25.48 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U18 LD +0.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
3 47 s 12 25.48 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD +0.1 V SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0835/21 , 2023 LDK!
4 50 s 12 25.64 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD +0.1 -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
5 51 s 12 25.67 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.1 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
6 77 s 12 27.94 MAJEWSKI Krzysztof AZS Łódź 2008 U14 LD +0.1 -- DMP KUCZKOWSKI Piotr # Z/1645/21 2024 0
7 78 s 12 27.95 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD +0.1 --
1 46 s 13 25.45 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -1.6 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5833/19 2022
2 59 s 13 26.13 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -1.6 -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!
3 64 s 13 26.63 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U16 LD -1.6 -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
4 66 s 13 26.65 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -1.6 -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 70 s 13 26.82 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD -1.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2024
6 80 s 13 28.25 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -1.6 -- KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2024 LDK!
7 83 s 13 29.09 ERDMAN Cezary AZS Łódź 2006 U16 LD -1.6 --
8 90 s 13 31.33 WROCIŃSKI Bartłomiej UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -1.6 -- B.D. LDK!
1 34 s 14 24.50 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ -0.9 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. # , Z/0379/17 , 2024 LDK!  OSU  
2 49 s 14 25.59 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U18 LD -0.9 --
3 52 s 14 25.74 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -0.9 -- LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
4 60 s 14 26.20 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -0.9 -- LDK!
5 75 s 14 27.76 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -0.9 -- DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024 55
6 79 s 14 28.17 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.9 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.67 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U20 LD II SADACH Aneta 3 LDK!  ZKN   SKN  
2 2 s 1 48.69 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD II BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2023 4 LDK!  ZKN   KNF   KN  
3 3 s 1 48.89 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA II B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4 4 s 1 49.34 SZWED Maksymilian AZS Łódź 2004 U18 LD II DMP WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2024  ZKN   KNF   100
5 5 s 1 49.60 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
6 6 s 1 49.64 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 U23 LD II B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/0930/17 , 2024
7 9 s 1 52.21 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III LDK!  OSU  
1 8 s 2 51.95 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U18 LD III WĘGLARSKI Krzysztof Z/0660/18 2024 BEZ
2 10 s 2 53.02 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024
3 11 s 2 53.37 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD IV WASIAK Jarosław GRABOLUS Marek Z/0055/19 2023 LDK!
4 12 s 2 53.93 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD IV
5 14 s 2 54.03 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK!  OSU  
6 15 s 2 54.76 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD --
7 23 s 2 57.40 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2023 LDK!
1 7 s 3 50.99 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD III #  ZKN  
2 18 s 3 55.26 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U18 LD -- # LDK!
3 19 s 3 55.37 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD --
4 21 s 3 56.68 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/2183/19 2024
5 22 s 3 57.17 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD --
6 24 s 3 57.57 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U18 LD --
7 27 s 3 67.33 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD -- NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2024 LDK!
1 13 s 4 54.01 DZIADKOWIEC Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/1563/21 2021
2 16 s 4 54.79 KNOBLOCH Kacper AZS Łódź 2006 U16 LD V #
3 17 s 4 55.21 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD V LISIECKI Paweł Z/0246/18 2024 LDK!
4 20 s 4 55.38 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2024
5 25 s 4 58.27 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024
6 26 s 4 62.76 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2024 LDK!
7 28 s 4 67.75 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- DMP U20 KOWALSKI Robert Z/0633/21 2024 LDK! 28
8 29 s 4 73.89 TENENTKA Kamil LKS Koluszki 2008 U14 LD --
800 m M
1 s 1 1:59.14 ŁAGODZIŃSKI Krzysztof RKS Łódź 1992 Sen LD III B.D.
2 s 1 2:02.13 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 1997 Sen LD --
3 s 1 2:04.91 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2023
4 s 1 2:07.77 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- BELTER Artur LDK!
5 s 1 2:08.69 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!  OSU  
6 s 1 2:11.58 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- LDK!
7 s 1 2:13.23 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4  OSU  
8 s 1 2:15.63 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2023 5
9 s 1 2:36.62 ŚLADEWSKI Stanisław KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2004 U18 MZ --
1 s 2 2:09.89 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2024
2 s 2 2:10.82 KLONOWSKI Andrzej LKS Osuchów # 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3744/19 2024 LDK!  ZKN  
3 s 2 2:12.05 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD --
4 s 2 2:12.08 OLEJNIK Mikołaj RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0393/19 2024 LDK!
5 s 2 2:13.02 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów # 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław # Z/3485/19 2024 LDK!
6 s 2 2:14.24 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2024 LDK!
7 s 2 2:14.38 TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4170/20 2022 LDK!
8 s 2 2:16.81 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD --
9 s 2 2:21.69 SUCHARKIEWICZ Jakub AZS Łódź 2006 U16 LD --
10 s 2 2:26.61 DZIERAN Adam LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2993/20 2021
1 s 3 2:20.84 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2023
2 s 3 2:21.68 PIEKARSKI Filip KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- #
3 s 3 2:25.03 SZCZEPAŃCZYK Kajetan AZS Łódź 2006 U16 LD -- DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr # Z/0333/20 2024 54
4 s 3 2:35.23 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U16 LD --
5 s 3 2:36.88 CHOJNACKI Piotr LKS Koluszki 2008 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2580/20 2024
6 s 3 2:38.07 DANECKI Michał AZS Łódź 2007 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/0828/21 2024
7 s 3 2:40.44 GĄSIOREK Adam LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- # LDK!
8 s 3 2:43.63 CIELUCH Dawid LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- B.D. Z/2625/21 2022 LDK!
1000 m M
1 w 1 2:42.53 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024 846
2 w 1 3:05.69 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD -- B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU   610
3 w 1 3:26.74 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU   426
4 w 1 3:29.43 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK! 405
5 w 1 3:32.51 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2023 381
6 w 1 3:39.19 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK! 332
7 w 1 4:08.77 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK! 153
1500 m M
1 s 1 4:24.26 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2021 4
2 s 1 4:24.27 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław B.D. Z/0133/19 2024
3 s 1 4:42.44 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD --
1 s 2 4:20.62 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1158/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
2 s 2 4:21.19 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1829/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 s 2 4:42.11 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
4 s 2 4:42.89 MARCINKOWSKI Dawid RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
5 s 2 5:14.45 LIPSKI Kacper LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- # LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:45.00 GOS Mateusz RLTL GGG Radom # 2002 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 2 s 1 5:47.95 PIETRZAK Tomasz LKS Maraton Turek 1997 Sen WP -- PANFIL Łukasz Z/0394/14 2022 3
3 3 s 1 5:55.82 JANDUŁA Wiktor RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 4 s 1 5:56.43 BAJORSKI Adam RLTL GGG Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4547/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 5 s 1 5:58.20 SKIBIŃSKI Mikołaj Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4352/20 2024
6 6 s 1 6:00.58 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17, Z/3056/17 2024,
7 7 s 1 6:11.30 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2023 3
8 8 s 1 6:15.59 ABRAMCZYK Piotr RLTL GGG Radom # 2006 U16 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4171/20 , 2024 LDK!
9 9 s 1 6:23.82 WIECZOREK Michał LKS Koluszki 1999 U23 LD --
10 10 s 1 6:26.21 ORACZKO Denis RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2024 3 LDK!  OSU  
11 11 s 1 6:27.07 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
12 12 s 1 6:30.68 WITOWSKI Jan RK Athletics Warszawa # 2008 U14 MZ V GAJDUS Grzegorz # Z/4381/23 2024 LDK!
13 13 s 1 6:43.89 MIERZWA Karol GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2772/18 , 2022 BEZ LDK!  OSU  
14 14 s 1 6:52.87 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3194/19 2024 LDK!
15 15 s 1 6:57.66 GALICKI Bartosz LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2620/21 2021
110 m pł MŁ M
2 2 e 2 16.25 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +2.3 III BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2024 LDK!  OSU  
3 5 e 2 17.01 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +2.3 IV KORWEK Joanna # Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 8 e 2 19.78 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD +2.3 --
  e 2 DNF ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +2.3 -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  OSU  
  e 2 DNF CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD +2.3 --
2 f 2 16.14 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +1.9 III BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 16.17 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +1.9 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 17.33 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +1.9 IV KORWEK Joanna # Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
6 f 2 22.70 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD +1.9 --
1 w 1 16.34 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +3.6 III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024 695
2 w 1 16.77 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD +3.6 III B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU   648
3 w 1 18.16 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +3.6 V KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK! 509
4 w 1 18.50 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +3.6 V ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!  OSU   477
5 w 1 19.53 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +3.6 -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK! 387
6 w 1 19.56 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD +3.6 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU   385
7 w 1 20.14 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +3.6 -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK! 338
8 w 1 24.11 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD +3.6 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2023 98
110 m pł J MŁ M
1 3 e 1 16.42 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD +2.9 IV KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
  e 1 DNF ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.9 -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
1 1 e 2 16.24 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +2.3 IV RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2024 LDK!  OSU  
4 7 e 2 17.60 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +2.3 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2024
2 f 1 15.33 JEDYNAK Kacper RLTL GGG Radom # 2004 U18 MZ +1.5 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!
4 f 1 16.95 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.5 -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
1 f 2 15.85 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +1.9 IV RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2024 LDK!  OSU  
5 f 2 17.80 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +1.9 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2024
110 m pł M (99.1) M
3 6 e 1 17.47 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ +2.9 IV LDK!  OSU  
  e 1 DNF ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +2.9 -- B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
1 f 1 14.43 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +1.5 I B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 1 17.86 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ +1.5 -- LDK!  OSU  
110 m pł M
2 4 e 1 16.71 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD +2.9 -- DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/3705/15 2024 45
3 f 1 16.02 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD +1.5 III DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/3705/15 2024 66
300 m pł M
1 s 1 40.81 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U20 LD -- PALISZEWSKI Maciej 4 LDK!
2 s 1 42.68 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD III BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2024 LDK!  OSU  
3 s 1 48.28 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2023 BEZ LDK!  OSU  
4 s 1 48.74 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3155/20 2024 LDK!
5 s 1 49.85 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2024 LDK!
6 s 1 50.49 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD --
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.59 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2023 4 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 2 s 1 59.70 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
400 m pł M
1 1 s 1 59.24 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 63.91 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/3705/15 2024
3 3 s 1 65.97 STRYKOWSKI Jakub OKS Skra Warszawa 1999 U23 MZ -- B.D. B.D. , Z/8751/21 , 2021
Wzwyż M
1 f 1 2.04 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 1.77 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 1.65 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- #
4 f 1 1.59 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
5 f 1 1.53 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
6 f 1 1.53 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- LDK!
7 f 1 1.23 GRUSZKA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 2008 U14 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9736/21 2023
1 1 w 1 1.95 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD II DMP DMP U20 B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU   758 87 125
2 2 w 1 1.59 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD -- DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU   457 21 67
3 3 w 1 1.56 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024 434
4 4 w 1 1.56 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK! 434
5 6 w 1 1.44 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK! 345
6 5 w 1 1.44 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK! 345
7 7 w 1 1.23 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2023 206
  w 1 DNS PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!  OSU   0
Tyczka M
1 f 1 4.62 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 Sen LD I B.D.
2 f 1 3.82 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD III KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3  ZKN  
3 f 1 3.32 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2024 5
4 f 1 3.12 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU  
5 f 1 3.12 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD V DMP DMP U20 LISIAK Adam Z/1111/20 2024 21 88
6 f 1 3.02 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2024  OSU  
7 f 1 2.82 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
W dal M
  w 1 3.44 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD +0.4 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2023 122
  w 1 4.61 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +0.6 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!  OSU   310
  w 1 5.02 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +1.2 -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK! 386
  w 1 5.20 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +0.4 -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK! 421
  w 1 5.43 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +1.8 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024 467
1 1 w 1 5.57 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD +1.2 -- B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU   496
2 2 w 1 5.50 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +4.1 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024 481
3 3 w 1 5.31 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +1.3 -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK! 443
4 4 w 1 5.08 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD +1.7 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU   398
5 5 w 1 5.07 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +2.3 -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK! 396
6 6 w 1 4.68 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +2.6 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!  OSU   323
7 7 w 1 4.11 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD +1.4 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2023 224
8 8 w 1 3.93 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.7 -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK! 195
Trójskok M
1 f 1 14.30 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U20 LD 0.0 III DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  ZKN   OSU   87
2 f 1 13.80 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +0.3 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 13.39 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD 0.0 III B.D. 4 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 13.19 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ +0.1 -- SOBORA Łukasz # Z/1250/14 2024
5 f 1 13.16 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD 0.0 IV LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0587/17 2023  ZKN  
6 f 1 12.94 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +0.3 IV SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2021 BEZ LDK!  OSU  
7 f 1 12.92 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD 0.0 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
8 f 1 12.79 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD 0.0 IV B.D. BEZ LDK!
9 f 1 12.52 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD 0.0 -- SADACH Aneta Z/2888/20 2023
10 f 1 12.36 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U18 LB +0.2 -- MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  OSU  
11 f 1 11.93 NIEKRASZEWICZ Kajetan MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +0.1 -- BELTER Artur BEZ LDK!
12 f 1 11.90 MURAWSKI Rafał AZS Łódź 2004 U18 LD +0.6 -- SADACH Aneta Z/9667/21 2023
13 f 1 11.86 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +0.3 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!  ZKN   OSU  
14 f 1 11.69 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +0.1 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!  OSU  
15 f 1 10.15 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +0.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2024
  f 1 NM WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD 0.0 --
Wieloskok M
1 1 f 1 10.88 PRZYGODZKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.6 -- # LDK!
Kula (3) M
1 f 1 9.30 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3155/20 2024 LDK!
2 f 1 7.16 WIETESKA Piotr UKS Błyskawica Domaniewice # 2009 U14 LD -- SZYMAJDA Mieczysław SZYMAJDA Mieczysław # , Z/3290/23 , 2024 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 6.56 WIETESKA Piotr UKS Błyskawica Domaniewice # 2009 U14 LD -- SZYMAJDA Mieczysław SZYMAJDA Mieczysław # , Z/3290/23 , 2024 LDK!
2 f 1 4.66 GORAJ Tomasz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 10.01 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur Z/0471/21 2024
1 f 2 13.99 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!
2 f 2 8.41 GŁUSZEK Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
3 f 2 7.60 SKRZYPCZAK Marcel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
4 f 2 6.85 RUSEK Natan MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
1 1 w 1 11.87 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD V B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU   599
2 2 w 1 10.21 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK! 498
3 3 w 1 9.16 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024 435
4 4 w 1 9.12 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK! 433
5 5 w 1 8.11 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK! 373
6 6 w 1 7.89 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!  OSU   360
7 7 w 1 6.36 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU   270
8 8 w 1 6.31 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2023 267
Kula (6) M
1 f 1 14.33 KULA Przemysław RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ II LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 14.13 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD II LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 12.20 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 2003 U20 LD IV
Dysk (0.75) M
1 f 1 21.80 PAPIS Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 54.02 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!
2 f 1 36.22 SIBIŃSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV
3 f 1 35.80 RYNANS Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV LDK!  OSU  
4 f 1 26.16 RUSEK Natan MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
5 f 1 23.50 SKRZYPCZAK Marcel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
6 f 1 22.82 PATRYARCHA Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD --
Dysk (1.5) M
1 f 1 43.93 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 41.11 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD III GOŹDZIK Beata Z/0767/18 2021 3  ZKN  
3 f 1 35.72 WALCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV LDK!
4 f 1 34.94 DĘBOWSKI Marcel MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3606/19 2021  OSU  
5 f 1 32.00 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur Z/0471/21 2024
6 f 1 31.50 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- LDK!  ZKN  
7 f 1 30.72 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU  
8 f 1 26.13 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2024  OSU  
9 f 1 19.43 OBARA Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/10136/21 2021
Dysk (1.75) M
1 f 1 45.41 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD II LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 40.40 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew 4 LDK!
3 f 1 36.26 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD IV GOŹDZIK Beata Z/0313/17 2021 3
4 f 1 36.19 SZUBA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD IV
5 f 1 31.02 DUDEK Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD --
6 f 1 30.50 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 2003 U20 LD --
Dysk (2) M
1 f 1 36.55 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 2000 U23 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2023 2
Młot (5) M
1 f 1 43.08 OPALIŃSKI Franciszek MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/1284/20 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
1 f 2 50.22 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2024  OSU  
2 f 2 35.21 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 f 2 25.75 WOŹNIAK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0544/21 2023
Młot (6) M
1 f 1 59.70 DZIOBA Jakub OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/4493/18 2024  ZKN   SKN   OSU  
2 f 1 59.72 WALCZAK Mariusz KS AZS AWF Warszawa # 1971 Masters MZ -- GÓRA Marcin # Z/4412/11 2024 1
5-bój M MŁ M
  f 1 1074 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2023
  f 1 1869 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
1 f 1 3111 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD +9.9 II B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 2891 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +9.9 III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024
3 f 1 2242 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +9.9 V KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!
4 f 1 1936 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD +9.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 1891 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +9.9 -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
6 f 1 1453 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +9.9 -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK!
7 f 1 1176 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD +9.9 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2023
  f 1 DNF PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!  OSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 69.79680109024 sekund