Opole 15.05.2021
Mityng z okazji 75-lecia WZ LZS w Opolu [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 4 s 1 13.39 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -1.5 IV KACPRZAK Arkadiusz # Z/7269/21 2022 LDK!
2 10 s 1 13.85 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -1.5 V KACPRZAK Arkadiusz # Z/7268/21 2022 LDK!
3 18 s 1 14.38 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -1.5 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
4 23 s 1 15.10 POLAK Martyna LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -1.5 -- ZOK Patrycja # Z/2164/21 2021 LDK!
5 25 s 1 15.26 SMOTER Justyna NKS Start Namysłów # 2006 U16 OP -1.5 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/8710/21 2022 LDK!
6 29 s 1 15.82 TURZAŃSKA Oliwia ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2007 U16 DS -1.5 -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6156/21 2021 LDK!
1 8 s 2 13.77 TWARÓG Anna LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP +0.9 IV PILCH Danuta ZOK Roman , Z/3066/19 , 2021 LDK!
2 9 s 2 13.80 MYCEK Anita LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP +0.9 IV MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman , Z/0436/17 , 2021 LDK!
3 21 s 2 14.50 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +0.9 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
4 22 s 2 15.02 MAZURKIEWICZ Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2006 U16 WP +0.9 -- WALCZAK Michał Z/1899/21 2022 LDK!
5 24 s 2 15.17 FRANCZAK Agata LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +0.9 -- NALEPA Marek Z/0395/20 2021 LDK!
6 26 s 2 15.34 WŁODARCZYK Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.9 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8961/21 2022 LDK!
1 14 s 3 14.12 PALKA Agata UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -0.2 V LACH Magdalena Z/5382/19 2021 LDK!
2 16 s 3 14.15 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP -0.2 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
3 17 s 3 14.33 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP -0.2 V PIERÓG Paweł Z/9269/21 2022 LDK!
4 19 s 3 14.41 SZAFARCZYK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP -0.2 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/0526/20 2022 LDK!
5 27 s 3 15.40 RAJCHEL Wiktoria MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -0.2 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3237/20 2022 LDK!
6 28 s 3 15.70 PATEROK Julia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -0.2 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4067/19 2022 BEZ LDK!
7 30 s 3 16.18 BOCHEŃSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U20 OP -0.2 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1950/16 2022 BEZ LDK!
1 6 s 4 13.60 GREGULEC Luiza AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -1.7 IV PLASKOTA Krzysztof # Z/2735/18 2022 LDK!
2 11 s 4 13.90 WYPARŁO Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -1.7 V PEROŃ Katarzyna # Z/3899/20 2022
3 12 s 4 13.93 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -1.7 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
4 13 s 4 14.04 KOWALCZYK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -1.7 -- NALEPA Marek Z/1601/20 2022
5 15 s 4 14.14 KADZIMIERZ Jessica MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -1.7 V PEROŃ Katarzyna # Z/1396/20 2022 LDK!
6 20 s 4 14.42 LECZOWICZ Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -1.7 -- ZOK Roman Z/1263/18 2021 BEZ
1 1 s 5 12.46 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP 0.0 II LACH Magdalena # Z/1145/20 2022 LDK!
2 2 s 5 12.88 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP 0.0 III NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
3 3 s 5 13.10 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP 0.0 III ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
4 31 s 5 13.37 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U18 OP 0.0 IV ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
5 32 s 5 13.37 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP 0.0 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
6 5 s 5 13.48 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U18 OP 0.0 IV GŁOWACKI Leszek Z/2691/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 5 13.61 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA 0.0 IV ZALEWSKA Ewa Z/4191/18 2021 4
200 m K
1 11 s 1 28.25 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -1.3 IV DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
2 20 s 1 29.84 ZUZEL Hanna LUKS Namysłów 2007 U16 OP -1.3 V GŁOWACKI Leszek # Z/8705/21 2022 LDK!
3 24 s 1 31.22 MAZURKIEWICZ Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2006 U16 WP -1.3 -- WALCZAK Michał Z/1899/21 2022 LDK!
4 27 s 1 32.19 FRANCZAK Agata LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -1.3 -- NALEPA Marek Z/0395/20 2021 LDK!
5 28 s 1 33.30 TURZAŃSKA Oliwia ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2007 U16 DS -1.3 -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6156/21 2021 LDK!
1 8 s 2 27.95 CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -1.7 IV DZIUBA Jacek Z/2388/19 2022 LDK!
2 16 s 2 29.04 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U16 OP -1.7 V GŁOWACKI Leszek # Z/2534/20 2022 LDK!
3 19 s 2 29.71 LECZOWICZ Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -1.7 -- ZOK Roman Z/1263/18 2021 BEZ
4 22 s 2 30.40 POLAK Martyna LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -1.7 -- ZOK Patrycja # Z/2164/21 2021 LDK!
5 23 s 2 30.52 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS -1.7 -- SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
6 25 s 2 31.31 CHIROWSKA Zuzanna LUKS Namysłów 2007 U16 OP -1.7 -- GŁOWACKI Leszek Z/8966/21 2021 LDK!
7 26 s 2 31.32 OŁPIŃSKA Paula NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -1.7 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8327/21 2022 LDK!
1 10 s 3 28.24 TWARÓG Anna LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -2.1 IV PILCH Danuta ZOK Roman , Z/3066/19 , 2021 LDK!
2 12 s 3 28.27 MYCEK Anita LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -2.1 IV MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman , Z/0436/17 , 2021 LDK!
3 15 s 3 28.94 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -2.1 V ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
4 18 s 3 29.68 KOWALCZYK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -2.1 -- NALEPA Marek Z/1601/20 2022
5 21 s 3 30.08 PALKA Agata UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -2.1 V LACH Magdalena Z/5382/19 2021 LDK!
1 3 s 4 27.34 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.9 IV KACPRZAK Arkadiusz # Z/7268/21 2022 LDK!
2 4 s 4 27.39 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +0.9 IV DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
3 7 s 4 27.85 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.9 IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK!
4 14 s 4 28.44 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP +0.9 IV DZIUBA Jacek Z/2389/19 2021 BEZ LDK!
5 17 s 4 29.23 ROLSKA Helena WKS ¦l±sk Wrocław 2004 U18 DS +0.9 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2022 5
1 1 s 5 26.93 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -1.1 III ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
2 2 s 5 27.17 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -1.1 III NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
3 5 s 5 27.42 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -1.1 IV KACPRZAK Arkadiusz # Z/7269/21 2022 LDK!
4 6 s 5 27.59 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -1.1 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
5 9 s 5 28.20 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U18 OP -1.1 IV ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
6 13 s 5 28.41 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U23 DS -1.1 -- B.D.
400 m K
1 6 s 1 64.05 LIEBENTHAL Julia WKS ¦l±sk Wrocław # 2007 U16 DS IV ADAMEK Marek Z/0988/22 2022 LDK!
2 8 s 1 68.05 CHĘCIŃSKA Magdalena LKS Victoria Olesno # 2005 U18 OP -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/2450/19 , 2022 LDK!
3 9 s 1 70.49 MESSYASZ Amelia ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2006 U16 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/3733/20 2021 LDK!
4 10 s 1 71.83 JURASIK Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- NALEPA Marek Z/6249/21 2022
5 11 s 1 72.67 GOLEC Michalina LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/8704/21 2021 LDK!
1 1 s 2 58.71 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2022 LDK!
2 2 s 2 59.64 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP III OLCZYK Hubert B.D. # Z/2011/16 2022
3 3 s 2 61.15 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP III DMP U20 SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK! 105
4 4 s 2 61.82 MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3706/17 , 2022 LDK!
5 5 s 2 62.75 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV DMP U20 JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2022 LDK! 93
6 7 s 2 65.27 TROSZYŃSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP -- LACH Magdalena Z/10928/21 2022 LDK!
800 m K
1 s 1 2:18.17 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 U23 DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2022
2 s 1 2:26.07 RAK Wiktoria LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek , Z/2478/19 , 2022 LDK!
3 s 1 2:27.34 STANEK Oliwia LKS Victoria Olesno # 2004 U18 OP IV KU¦ Bogumił Z/5886/21 2022 LDK!
4 s 1 2:30.66 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP IV SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2022 LDK!
5 s 1 2:32.04 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- DMP U20 DZIUBA Jacek # Z/3248/19 2022 80
6 s 1 2:33.89 FRˇCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
7 s 1 2:35.81 WIENCIERZ Julia KS Victoria Olesno 2005 U18 OP -- LDK!
8 s 1 2:38.33 FABIJAN Maria MKS Siechnice 2001 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/3602/15 2022
9 s 1 2:41.43 MIKO¦ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/4127/18 2022 BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:01.24 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP IV BU¦KO Przemysław # Z/6140/21 2022 2 LDK!
2 2 s 1 5:18.41 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno # 2004 U18 OP -- KU¦ Bogumił Z/5885/21 2022 LDK!
3 3 s 1 5:19.27 KORALEWSKA Barbara AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP -- #
4 4 s 1 5:22.18 GRUBIAK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DZIUBA Jacek Z/2390/19 2021 BEZ LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.32 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -1.2 II LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK!
2 2 s 1 12.92 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -1.2 III LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK!
3 3 s 1 13.25 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -1.2 IV DZIUBA Jacek Z/2389/19 2021 BEZ LDK!
4 4 s 1 13.29 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -1.2 IV ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 13.58 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -1.2 IV LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK!
6 6 s 1 15.73 OGRODNIK Alicja MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP -1.2 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/10002/21 2022 LDK!
7 7 s 1 15.78 KAMIENIK Hanna UKS-MOS Opole # 2007 U16 OP -1.2 -- B.D. ZIEMBA Krzysztof , Z/2573/22 , 2022 LDK!
8 8 s 1 17.35 PACAN Małgorzata MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP -1.2 -- LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.94 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -1.3 II SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2022 LDK!
2 2 s 1 15.49 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -1.3 II JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2022 LDK!
3 3 s 1 15.66 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -1.3 II PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2022 LDK!
4 4 s 1 16.12 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -1.3 III MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2022 LDK!
5 5 s 1 17.69 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -1.3 IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
100 m pł K
1 s 1 14.86 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM -1.3 II B.D. MODELSKI Michał , Z/4649/15 , 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 62.50 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP I DMP JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2022 M 110
2 2 s 1 64.73 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U23 DS II B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
3 6 s 1 68.95 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP III B.D. LDK!
1 3 s 2 65.38 KUREK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA II KUCZEK Piotr Z/1288/18 2021 LDK!
2 4 s 2 66.13 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
3 5 s 2 68.55 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof # Z/2857/18 2022 LDK!
  s 2 DNF CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/2388/19 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.77 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP I DMP DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2022 LDK! 129 155
2 f 1 1.65 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
3 f 1 1.65 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II DMP MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2022 93
4 f 1 1.60 ¦LUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DMP DMP U20 DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2022 LDK! 80 115
4 f 1 1.60 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM III B.D. MODELSKI Michał , Z/4649/15 , 2022 LDK!
6 f 1 1.55 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DMP U20 MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2022 LDK! 103
7 f 1 1.55 DOWNER Jagoda WKS ¦l±sk Wrocław 2007 U16 DS III SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
8 f 1 1.50 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 2003 U20 OP IV
9 f 1 1.50 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK!
9 f 1 1.50 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2022 LDK!
11 f 1 1.50 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV B.D. LDK!
12 f 1 1.45 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP IV LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK!
13 f 1 1.45 MAREK Joanna LUKS Namysłów 2008 U14 OP IV GŁOWACKI Leszek # Z/8707/21 2022 LDK!
14 f 1 1.40 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4360/18 2022 LDK!
15 f 1 1.40 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
16 f 1 1.35 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK!
17 f 1 1.25 WOLF Amelia LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/8708/21 2022 LDK!
18 f 1 1.20 CHIROWSKA Zuzanna LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/8966/21 2021 LDK!
W dal K
1 f 1 5.64 STRˇCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +0.2 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022
2 f 1 5.62 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +1.0 II B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2022 3
3 f 1 5.49 LEGASZEWSKA Maria KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS +1.7 II JOPEK Mateusz B.D. # Z/1426/17 2022
4 f 1 5.23 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U23 DS +1.9 III B.D.
5 f 1 5.12 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +1.6 III WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021
6 f 1 5.11 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +0.7 III DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
7 f 1 5.06 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U18 OP +1.6 IV GŁOWACKI Leszek Z/2691/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 4.86 ROLSKA Helena WKS ¦l±sk Wrocław 2004 U18 DS +1.0 IV SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2022 5
9 f 1 4.64 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy # 2006 U16 OP +2.0 V RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2022 LDK!
10 f 1 4.27 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +2.3 -- NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
11 f 1 4.10 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP 0.0 -- NALEPA Marek Z/12677/21 2022 LDK!
12 f 1 4.05 NOWACKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP +2.0 -- WIECZOREK Elżbieta Z/2465/20 2021
13 f 1 4.00 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP +1.0 -- NALEPA Marek # Z/2648/21 2022 LDK!
14 f 1 3.79 JARYCH Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -0.3 -- NALEPA Marek Z/10614/21 2021
15 f 1 3.69 PACAN Małgorzata MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP +1.0 -- LDK!
16 f 1 3.68 OŁPIŃSKA Paula NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +1.6 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8327/21 2022 LDK!
17 f 1 3.67 WŁODARCZYK Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.3 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8961/21 2022 LDK!
  3.91 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +2.0 -- NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 9.96 KOSZYK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP +2.0 -- OSIEWACZ Stefan Z/1232/17 2022 BEZ LDK!
2 f 1 9.70 DOWNER Jagoda WKS ¦l±sk Wrocław 2007 U16 DS +2.3 V SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
3 f 1 9.55 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP +2.2 -- NALEPA Marek # Z/2648/21 2022 LDK!
4 f 1 9.42 BUCZKOWSKA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP +1.4 -- OSIEWACZ Stefan Z/2778/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 8.65 SIEŃCZEWSKA Zuzanna UKS-MOS Opole 2008 U14 OP +1.3 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10877/21 2022 LDK!
6 f 1 8.50 JAWORSKA Zofia UKS-MOS Opole 2008 U14 OP +2.3 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10925/21 2022 LDK!
  8.42 JAWORSKA Zofia UKS-MOS Opole 2008 U14 OP +1.3 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10925/21 2022 LDK!
  9.54 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP +1.0 -- NALEPA Marek # Z/2648/21 2022 LDK!
  9.70 DOWNER Jagoda WKS ¦l±sk Wrocław 2007 U16 DS +1.5 V SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.55 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek # Z/3086/19 2022 LDK!
2 f 1 10.84 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
3 f 1 10.19 GREGULEC Luiza AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/2735/18 2022 LDK!
4 f 1 9.66 SOBALAK Liwia LUKS Namysłów 2006 U16 OP V GŁOWACKI Leszek Z/2697/18 2021 BEZ LDK!
5 f 1 9.55 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
6 f 1 8.53 KWIATKOWSKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0196/19 2022 LDK!
7 f 1 8.46 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
8 f 1 8.27 KOCUBA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0379/19 2022 BEZ LDK!
9 f 1 7.54 GIZA Weronika LUKS Podium Kup 2007 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11088/21 2021 LDK!
10 f 1 6.36 WRÓBEL Milena LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.71 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
2 f 1 28.68 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 28.48 SOBALAK Liwia LUKS Namysłów 2006 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek Z/2697/18 2021 BEZ LDK!
4 f 1 25.23 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V MARMUR Stanisław Z/1398/20 2022
5 f 1 22.98 KOCUBA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0379/19 2022 BEZ LDK!
6 f 1 16.80 KWIATKOWSKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0196/19 2022 LDK!
7 f 1 14.76 GIZA Weronika LUKS Podium Kup 2007 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11088/21 2021 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 41.59 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0682/14 2022 2
2 f 1 28.70 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
3 f 1 25.77 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
  f 1 NM TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP -- NALEPA Marek Z/2559/19 2021 4
  f 1 NM DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/3086/19 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 37.87 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 37.54 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2022 LDK! 99
3 f 1 36.47 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021
4 f 1 31.04 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V DMP U20 LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK! 77
5 f 1 30.32 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK!
6 f 1 28.82 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2637/20 2022 LDK!
7 f 1 24.87 MUSIOŁ Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3898/20 2022
8 f 1 23.27 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
9 f 1 20.41 BOREK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- DMP U20 MARMUR Stanisław # Z/0926/19 2022 BEZ LDK! 43
10 f 1 16.23 SMOTER Justyna NKS Start Namysłów # 2006 U16 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/8710/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 44.04 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS I JOPEK Mateusz # Z/0619/13 2021 1
2 f 1 34.29 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK! 101
3 f 1 32.58 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM IV B.D. MODELSKI Michał , Z/4649/15 , 2022 LDK!
4 f 1 27.41 NOWACKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/2465/20 2021
100 m M
1 4 s 1 12.23 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U18 OP -2.2 -- ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!
2 5 s 1 12.36 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -2.2 V KACPRZAK Arkadiusz # Z/7266/21 2022 LDK!
3 8 s 1 13.92 BIAŁOWˇS Borys UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -2.2 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10858/21 2021 LDK!
4 9 s 1 13.93 WIECZOREK Borys AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -2.2 -- ZIEMBA Krzysztof # Z/0208/19 2022 LDK!
5 10 s 1 14.48 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -2.2 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/7267/21 2022 LDK!
6 11 s 1 14.48 GŁOWACKI Michał NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -2.2 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8328/21 2022 LDK!
1 1 s 2 11.24 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -0.3 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
2 2 s 2 11.54 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -0.3 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
3 3 s 2 11.81 CIELECKI Jarosław UKS Orlica Domaniów 1998 Sen DS -0.3 --
4 6 s 2 12.54 KOCHANOWSKI Wiktor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -0.3 V JASIŃSKI Cyprian # Z/10859/21 2022 LDK!
5 7 s 2 12.81 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -0.3 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/10831/21 2022 LDK!
200 m M
1 5 s 1 24.86 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -1.6 V KACPRZAK Arkadiusz # Z/7266/21 2022 LDK!
2 6 s 1 25.01 WALCZAK Adam UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP -1.6 -- MEHLICH Ronald Z/0632/19 2022
3 8 s 1 25.71 DUK Aleksander UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP -1.6 -- MEHLICH Ronald Z/2726/21 2022
4 9 s 1 26.80 WŁODARCZYK Maciej UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U18 OP -1.6 -- MEHLICH Ronald Z/5257/21 2022
5 10 s 1 27.26 JAROSIŃSKI Teodor UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -1.6 -- LACH Magdalena # Z/10355/21 2021 LDK!
6 11 s 1 27.88 CELIŃSKI Emil UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U18 OP -1.6 -- MEHLICH Ronald Z/5258/21 2022
7 13 s 1 29.45 MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP -1.6 -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2022
1 1 s 2 23.00 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -2.3 III MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
2 2 s 2 23.82 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP -2.3 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2022
3 3 s 2 24.26 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U18 OP -2.3 IV ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!
4 4 s 2 24.36 CIELECKI Jarosław UKS Orlica Domaniów 1998 Sen DS -2.3 --
5 7 s 2 25.12 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP -2.3 -- SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald # , Z/0633/19 , 2022 LDK!
6 12 s 2 28.91 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP -2.3 -- MEHLICH Ronald Z/1290/20 2022
400 m M
1 1 s 1 52.33 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP III DMP LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK! 57
2 2 s 1 58.93 WRÓBEL Kacper KS Victoria Olesno 2006 U16 OP -- LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:08.83 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- DMP U20 LACH Magdalena # Z/0209/19 2022 LDK! 72
2 2 s 1 2:14.43 BLUKOT Denis LKS Victoria Olesno # 2003 U20 OP -- CHODURA Marcel # Z/5884/21 2022
3 3 s 1 2:16.28 LIBURA Jakub MKS Siechnice 2002 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/1311/20 2022
4 4 s 1 2:16.64 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1356/20 2022 LDK!
5 5 s 1 2:18.49 DANKÓW Franciszek UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/10873/21 2022 LDK!
6 6 s 1 2:18.62 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2938/20 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:12.69 WENDLAND Michał MKS Siechnice 1989 Sen DS -- B.D. B.D. , Z/3283/11 , 2022
2 2 s 1 4:21.51 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2022 LDK!
3 3 s 1 4:31.30 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 4:31.97 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2022 LDK!
5 5 s 1 4:39.63 GRZYBOWSKI Maciej LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -- WALIDUDA Anna WALIDUDA Anna Z/10986/21 2022
6 6 s 1 4:40.20 MIŁOSZ Adam MKS Siechnice 2006 U16 DS -- MARKOWSKI Mateusz SOBCZYK Tomasz , Z/9999/21 , 2021 LDK!
7 7 s 1 4:49.72 MAŃKIEWICZ Kacper LUKS Podium Kup 2007 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2097/20 2022 LDK!
8 8 s 1 4:58.93 JACHEĆ Grzegorz LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- WALIDUDA Anna # Z/3344/20 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.10 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -2.1 III PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 19.47 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -2.1 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2853/18 2021 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.72 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -2.1 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2022
2 2 s 1 16.98 ZAZULAK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -2.1 --
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.69 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -2.1 II JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
110 m pł M
1 s 1 15.00 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -2.1 I DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022 106
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.08 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III LACH Magdalena # Z/2804/18 2022 LDK!
2 2 s 1 60.12 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2022
400 m pł M
1 1 s 1 52.95 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP I DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2022 127
2 2 s 1 53.84 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP I DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2022 LDK! 115
3 3 s 1 54.52 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U23 OP II DMP DZIUBA Jacek B.D. Z/3316/15 2022 106
4 4 s 1 55.60 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP II DZIUBA Jacek Z/0665/16 2022 3 LDK!
5 5 s 1 57.01 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
6 6 s 1 58.41 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.95 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 2002 U20 OP II GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2021 3
2 f 1 1.95 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II DMP B.D. B.D. # Z/1553/17 2022 87
3 f 1 1.90 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS III B.D.
4 f 1 1.50 STEFANEK Kuba LUKS Namysłów 2006 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/8706/21 2022 LDK!
5 f 1 1.50 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2008 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5292/21 2022 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 7.51 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin # 1991 Sen LU +1.8 I B.D. Z/4261/11 2022
2 f 1 7.47 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +2.0 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2022 125
3 f 1 7.29 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP +2.0 I PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022
4 f 1 6.05 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +2.0 IV JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2022 5 LDK!
5 f 1 6.03 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +1.4 -- B.D.
6 f 1 5.72 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP +3.0 V PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 5.17 FIKUS Bartosz LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +0.4 --
8 f 1 4.92 JAROSIŃSKI Teodor UKS-MOS Opole 2006 U16 OP +0.7 -- LACH Magdalena # Z/10355/21 2021 LDK!
9 f 1 4.64 GŁOWACKI Michał NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +3.7 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8328/21 2022 LDK!
10 f 1 4.58 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +2.5 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/7267/21 2022 LDK!
  4.27 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.6 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/7267/21 2022 LDK!
  4.58 GŁOWACKI Michał NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.3 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8328/21 2022 LDK!
  5.50 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP +1.5 -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
Wieloskok M
1 f 1 10.24 KOCHANOWSKI Wiktor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +2.3 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/10859/21 2022 LDK!
2 f 1 9.80 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 2006 U16 OP +1.4 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2853/18 2021 BEZ LDK!
3 f 1 9.56 BIAŁOWˇS Borys UKS-MOS Opole 2006 U16 OP +1.8 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10858/21 2021 LDK!
4 f 1 9.50 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +0.3 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/10831/21 2022 LDK!
5 f 1 9.13 GOWIN Patryk UKS-MOS Opole 2008 U14 OP 0.0 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/10876/21 2022 LDK!
6 f 1 8.99 MARKOWSKI Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP +2.2 -- MEHLICH Ronald Z/1289/20 2022
7 f 1 8.94 DZAŁBA Wojciech UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +2.1 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/10875/21 2022 LDK!
8 f 1 8.62 BLOEMEN Marcel UKS-MOS Opole 2006 U16 OP +0.9 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10856/21 2021 LDK!
  8.69 DZAŁBA Wojciech UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +1.4 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/10875/21 2022 LDK!
  8.90 MARKOWSKI Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP +1.9 -- MEHLICH Ronald Z/1289/20 2022
Kula (5) M
1 f 1 18.38 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP I BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
2 f 1 16.89 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
3 f 1 15.77 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2022 LDK!
4 f 1 14.06 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP III DOMIN Adam # Z/5204/19 2022 LDK!
5 f 1 11.98 LORENC Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1939/21 2022 LDK!
6 f 1 11.00 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
7 f 1 10.71 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
8 f 1 10.59 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
9 f 1 10.40 WAWRZYNIAK Filip LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek Z/10695/21 2021 LDK!
10 f 1 10.13 DOLATA Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek Z/10694/21 2022 LDK!
11 f 1 8.76 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0199/19 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 16.73 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 f 1 12.05 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U20 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK!
3 f 1 11.88 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2022 4 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 16.83 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U23 DS I DMP MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK! 135
2 f 1 16.20 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS I
3 f 1 14.90 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS I KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2022 2
Dysk (1) M
1 f 1 34.80 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
2 f 1 33.42 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
3 f 1 32.28 DOLATA Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V NALEPA Marek Z/10694/21 2022 LDK!
4 f 1 31.96 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0199/19 2022 LDK!
5 f 1 30.19 WAWRZYNIAK Filip LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek Z/10695/21 2021 LDK!
6 f 1 25.45 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.69 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP I BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
2 f 1 49.93 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
3 f 1 47.66 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP II DOMIN Adam # Z/5204/19 2022 LDK!
4 f 1 45.64 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2022 LDK!
5 f 1 23.27 LORENC Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1939/21 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 52.35 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 f 1 41.13 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U20 DS III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK!
3 f 1 33.85 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2022 4 LDK! 93
Dysk (2) M
1 f 1 52.34 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U23 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
2 f 1 51.10 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS I
3 f 1 47.84 JARMOŁOWICZ Michał WKS ¦l±sk Wrocław 1999 U23 DS I B.D. #
4 f 1 41.87 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2022 2
5 f 1 40.89 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 42.66 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 36.07 MAJCHRZAK Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5290/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 35.94 KRYNICKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena Z/0205/19 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 51.02 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022
2 f 1 49.71 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP III WIECZOREK Elżbieta Z/4324/18 2021 2
3 f 1 38.76 MISIAK Adam LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 42.766658067703 sekund