Łomża 20.05.2021
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego U18 i U20. Memoriał Tadeusza Susoła (el. sztafet do PZLA MP U18) [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 s 1 12.39 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +1.5 II NIED¬WIECKI Wojciech B.D. Z/2041/15 2022
2 s 1 12.43 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ +1.5 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
3 s 1 12.43 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +1.5 II SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK!
4 s 1 13.51 KU¬MICKA Emilia MKS Juvenia Białystok 2004 U18 PD +1.5 IV B.D. Z/1717/21 2022
1 s 2 13.41 TYNIEWICKA Emilia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD 0.0 IV SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0450/19 2022 LDK!
2 s 2 13.48 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ 0.0 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
3 s 2 13.53 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD 0.0 IV SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2022
4 s 2 13.56 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD 0.0 IV SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0447/19 2022 LDK!
5 s 2 13.83 NOWICKA Ewelina MKS Juvenia Białystok 2005 U18 PD 0.0 -- B.D. Z/2443/20 2021
6 s 2 14.02 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ 0.0 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/2104/18 , 2022 5 LDK!
7 s 2 14.22 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD 0.0 -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/1545/18 , 2022 5 LDK!
200 m K
1 s 1 25.11 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +1.0 II NIED¬WIECKI Wojciech B.D. Z/2041/15 2022
2 s 1 26.95 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD +1.0 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
3 s 1 27.03 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +1.0 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
4 s 1 27.56 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol # 2005 U18 PD +1.0 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2022 LDK!
5 s 1 27.93 KU¬MICKA Emilia MKS Juvenia Białystok 2004 U18 PD +1.0 IV B.D. Z/1717/21 2022
6 s 1 28.36 DŁUGOZIMA Agata KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD +1.0 IV B.D. KORYTKOWSKI Andrzej , Z/4994/18 , 2022 LDK!
7 s 1 29.19 NOWICKA Ewelina MKS Juvenia Białystok 2005 U18 PD +1.0 -- B.D. Z/2443/20 2021
400 m K
1 s 1 58.69 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
2 s 1 59.47 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD III DˇBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2021 M
3 s 1 61.20 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol # 2005 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2022 LDK!
4 s 1 64.10 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU IV HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
5 s 1 67.05 DEMCZUK Natalia MKS Juvenia Białystok 2004 U18 PD -- KUKLIŃSKI Paweł Z/1955/18 2022 BEZ
6 s 1 67.77 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek 4 LDK!
7 s 1 68.50 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław # Z/4193/20 2022
8 s 1 71.04 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ -- LDK!
800 m K
1 s 1 2:18.65 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U18 LU III WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
2 s 1 2:19.63 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ III DˇBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2022 3
3 s 1 2:21.73 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD III DˇBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2022 2
4 s 1 2:21.76 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ III DˇBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2022 BEZ LDK!
5 s 1 2:28.67 KARWOWSKA Maja KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD IV ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/4894/19 2021
6 s 1 2:38.97 SIMONIENKO Julia UKS Technik Augustów 2005 U18 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/5014/18 , 2022 4 LDK!
7 s 1 2:39.83 ZIELIŃSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- LDK!
8 s 1 2:39.86 PRACHNIAK Oliwia UKS Clan Ostrołęka 2004 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2907/20 2022
9 s 1 2:40.50 SUPRANOWICZ Patrycja KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD -- KALINOWSKI Paweł MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina , Z/1823/18 , 2021 5 LDK!
1500 m K
1 s 1 5:01.61 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD IV MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # Z/0431/18 2022 LDK!
2 s 1 5:08.40 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD IV DMP MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol # Z/2313/19 2022 LDK! 30
3 s 1 5:56.55 OPOLSKA Paulina KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/2446/19 2022 LDK!
4 s 1 6:14.68 RADŁOWSKA Kamila UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2002 U20 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5722/21 2021
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.67 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.7 II DMP U20 SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK! 144
2 s 1 15.74 TYNIEWICKA Emilia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.7 II SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0450/19 2022 LDK!
3 s 1 17.06 ŻUKOWSKA Julia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.7 IV SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0449/19 2022 LDK!
4 s 1 17.08 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.7 IV SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0447/19 2022 LDK!
5 s 1 18.58 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.7 -- SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2022
6 s 1 19.31 MACHELSKA Weronika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.7 -- SUPROŃ Jarosław LDK!
100 m pł K
1 s 1 15.51 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +0.7 II DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK! 83 129
2 s 1 16.10 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +0.7 III DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/5742/18 2022 LDK! 66 119
3 s 1 16.24 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +0.7 III SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław , Z/0591/17 , 2021 2 LDK!
400 m pł K K
1 s 1 64.93 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ II WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2022 3 LDK!
2 s 1 65.51 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 2003 U20 PD II SOWÓL Bogusław 2 LDK!
3 s 1 68.84 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK!
2000 m prz K
1 s 1 8:13.22 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2022 LDK!
  s 1 DNF PIECHOCIŃSKA Oliwia UKS Liceum sportowe Łomża 2005 U18 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/3672/20 2022
  s 1 DNF DŁUGOZIMA Agata KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- B.D. KORYTKOWSKI Andrzej , Z/4994/18 , 2022 LDK!
4x100 m K
1 s 1 50.52 ANTONOWICZ Dominika
BOGUSZEWSKA Klaudia
TYNIEWICKA Emilia
SŁABIŃSKA Julia
KS Podlasie Białystok 2005
2005
2004
2004
U18 POD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
BOROWIK Włodzimierz NAZARKIEWICZ Robert
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert
Z/0448/19
, Z/4815/19
Z/0450/19
, Z/1231/18
2022
, 2022
2022
, 2022




2 s 1 54.37 MACIOROWSKA Aleksandra
KALINOWSKA Kamila
MACHELSKA Weronika
ŻUKOWSKA Julia
KS Podlasie Białystok 2005
2005
2005
2004
U18 POD -- SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
Z/3243/21
Z/0447/19
Z/0449/19
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.60 JASIELON Julia LUKS Hańcza Suwałki 2009 U14 PD III SAWICKA Izabela # Z/0139/20 2022 LDK!
2 f 1 1.55 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD III DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2022 1 LDK! 68
3 f 1 1.55 ŁAPSZYS Dominika KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD III DˇBKOWSKI Przemysław DˇBKOWSKI Przemysław , Z/5393/18 , 2021 LDK!
4 f 1 1.50 HO¦CIŁO Żaneta GOKSiT Suchowola 2003 U20 PD IV KRYSTOŃ Wojciech 3 LDK!
5 f 1 1.50 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD IV DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1489/18 2022 4 92
6 f 1 1.40 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 2004 U18 PD -- ANESZKO Marta JUTKIEWICZ Jarosław , Z/1230/18 , 2022 4 LDK!
7 f 1 1.40 HOŁUB Aleksandra LUKS Hańcza Suwałki 2007 U16 PD V ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jarosław , Z/0138/20 , 2022 LDK!
8 f 1 1.35 SŁAWIŃSKA Kamila GOKSiT Suchowola 2003 U20 PD -- KRYSTOŃ Wojciech 4 LDK!
W dal K
1 f 1 5.62 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -0.4 II DMP DMP U20 BOROWIK Włodzimierz NAZARKIEWICZ Robert # , Z/4815/19 , 2022 LDK! 100 131
2 f 1 5.55 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD -0.9 II KOTOWSKI Jan # Z/2525/17 2022 4 LDK!
3 f 1 5.49 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U20 PD -0.6 II KOTOWSKI Jan # Z/1824/16 2021 3 LDK!
4 f 1 5.46 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD -0.1 II DMP DMP U20 STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert # , Z/1231/18 , 2022 LDK! 89 118
5 f 1 5.33 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ +0.5 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2022 4
6 f 1 5.27 PRUSIK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2005 U18 MZ +0.5 III SZUSTER Katarzyna SZUSTER Katarzyna # , Z/1790/18 , 2022 5 LDK!
7 f 1 5.22 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.1 III DMP DMP U20 KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1490/18 , 2022 5 LDK! 74 98
8 f 1 5.16 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD +0.2 III KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
9 f 1 5.07 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ -0.2 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2022 BEZ LDK!
10 f 1 4.96 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2004 U18 PD -0.5 IV KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2022 3 LDK!
11 f 1 4.93 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +1.6 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2022
12 f 1 4.91 CZERWIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD +0.5 IV
13 f 1 4.90 NAPIÓRKOWSKA Oliwia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U16 MZ +0.2 IV SZUSTER Katarzyna SZUSTER Katarzyna , Z/2870/19 , 2022 LDK!
14 f 1 4.55 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.5 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2022 5 LDK!
15 f 1 4.43 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD -1.2 -- DMP U20 SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/1545/18 , 2022 5 LDK! 59
16 f 1 4.08 MODZELEWSKA Wiktoria LKS Narew Kurpiewski Łomża 2004 U18 PD +1.6 -- KOTOWSKI Jan Z/5002/18 2021 BEZ
Trójskok K
1 f 1 11.73 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U20 PD +0.1 II KOTOWSKI Jan # Z/1824/16 2021 3 LDK!
2 f 1 11.68 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD +0.8 II KOTOWSKI Jan # Z/2525/17 2022 4 LDK!
3 f 1 11.37 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD +0.5 III KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
4 f 1 10.58 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +0.6 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2022
5 f 1 9.97 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -0.3 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/2104/18 , 2022 5 LDK!
6 f 1 9.69 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -0.1 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2022 5 LDK!
7 f 1 9.44 JAROSZEWICZ Dominika MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.3 -- KOZERA Piotr Z/0482/19 2022
Kula (3) K
1 f 1 12.68 WO¬NIAK Dominika KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2022 3 LDK!
2 f 1 12.59 MICHALEC Marta KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD III ZABAWSKI Przemysław Z/1493/18 2022 LDK!
3 f 1 12.49 TARASIEWICZ Sylwia UKS Czwórka Białystok 2005 U18 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/1327/20 2022
4 f 1 10.56 MASŁOWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 2004 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2022 5 LDK!
5 f 1 10.44 WYGNAŁ Marta KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD IV TRZONKOWSKA Beata Z/5312/19 2021 LDK!
6 f 1 9.40 PUCHALSKA Oliwia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3585/20 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.54 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
2 f 1 13.12 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/1458/20 2022 110 142
3 f 1 12.15 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1409/17 2022
4 f 1 10.11 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław ZABAWSKI Przemysław , Z/3135/17 , 2022 4 LDK! 64 108
Dysk (1) K
1 f 1 50.57 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
2 f 1 40.53 WOLDT Sandra STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP II JUNIEWICZ Jakub Z/3386/17 2022 LDK!
3 f 1 35.60 MROCZKOWSKA Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2002 U20 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2021 3
4 f 1 35.30 GRZESZCZYK Karolina OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna # Z/2730/18 2022 3 LDK!
5 f 1 31.49 WRZESIŃSKA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2004 U18 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2022
6 f 1 29.23 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ IV SZUSTER Konrad Z/1409/17 2022
7 f 1 28.78 MASŁOWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 2004 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2022 5 LDK!
8 f 1 21.15 PUCHALSKA Oliwia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3585/20 2022 LDK!
9 f 1 19.74 PIECHOCIŃSKA Oliwia UKS Liceum sportowe Łomża 2005 U18 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/3672/20 2022
10 f 1 19.68 FIEDORCZYK Ewa GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0599/20 2022 LDK!
11 f 1 17.90 MOCZULSKA Angelika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3584/20 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 36.28 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN IV PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
2 f 1 29.76 CHREN Oliwia UKS Czwórka Białystok 2005 U18 PD -- MYDLARZ Adrian WOJSZKO Krzysztof , Z/1372/20 , 2022 LDK!
3 f 1 28.53 MARTYNIUK Wiktoria UKS Czwórka Białystok 2005 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/5765/21 2021
4 f 1 23.76 CHOMICZEWSKA Emila KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/4235/20 2022 54
Oszczep (600) K
1 f 1 32.08 ŁAGODA Paulina UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2003 U20 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2022
2 f 1 31.58 GRUCA Gabriela UKS Sokół Węgorzewo 2003 U20 WN IV PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/3543/17 2022 5 LDK!
100 m M
1 s 1 11.16 DˇBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD +0.4 II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2022 LDK!
2 s 1 11.25 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD +0.4 II DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2022 3 83
3 s 1 11.31 DˇBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD +0.4 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2022 LDK!
4 s 1 11.57 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD +0.4 III KOWALCZYK Paweł SUPROŃ Paweł , Z/3841/17 , 2021 4 LDK!
5 s 1 11.90 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U23 MZ +0.4 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2021 3
6 s 1 11.98 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ +0.4 IV
7 s 1 12.19 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 2004 U18 PD +0.4 IV JUTKIEWICZ Jarosław STACHURSKA Agnieszka Z/1226/18 2022 3 LDK!
1 s 2 11.72 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -0.2 III GRANASZEWSKI Artur Z/3009/20 2022
2 s 2 11.74 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Białystok 2004 U18 PD -0.2 III B.D. Z/1455/21 2022
3 s 2 11.99 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2001 U23 PD -0.2 -- WARDASZKA Andrzej Z/2168/19 2021
4 s 2 12.11 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -0.2 IV DMP SUPROŃ Jarosław Z/4613/19 2022 33
5 s 2 12.14 DĘBOWSKI Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -0.2 IV SIENKIEWICZ Karol Z/4930/19 2021 LDK!
6 s 2 12.26 SADOWSKI Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 2005 U18 PD -0.2 -- JUTKIEWICZ Jarosław Z/2867/21 2022
200 m M
1 s 1 22.69 DˇBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD 0.0 II KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2022 LDK!
2 s 1 22.82 DˇBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD 0.0 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2022 LDK!
3 s 1 22.88 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD 0.0 III DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
4 s 1 23.31 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2003 U20 PD 0.0 III STACHURSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jarosław , Z/0660/17 , 2022 2 LDK!
5 s 1 23.37 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD 0.0 III GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2022 3
6 s 1 23.96 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD 0.0 IV DMP DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/3009/20 2022 48 95
7 s 1 24.95 FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD 0.0 -- DˇBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0984/17 , 2022 LDK!
1 s 2 23.66 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD -0.5 IV KOWALCZYK Paweł SUPROŃ Paweł , Z/3841/17 , 2021 4 LDK!
2 s 2 23.90 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2001 U23 PD -0.5 -- WARDASZKA Andrzej Z/2168/19 2021
3 s 2 24.25 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -0.5 IV SUPROŃ Jarosław Z/4613/19 2022
4 s 2 24.35 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U16 PD -0.5 IV KORYTKOWSKI Andrzej # Z/10643/21 2022 LDK!
5 s 2 24.54 DĘBOWSKI Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -0.5 -- SIENKIEWICZ Karol Z/4930/19 2021 LDK!
6 s 2 24.81 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2004 U18 PD -0.5 -- JUTKIEWICZ Jarosław STACHURSKA Agnieszka Z/4283/18 2022 LDK!
400 m M
1 s 1 52.56 WYSZYŃSKI Paweł MKS Juvenia Białystok 2003 U20 PD III B.D. Z/2499/20 2021
2 s 1 53.46 FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD IV DˇBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0984/17 , 2022 LDK!
3 s 1 54.18 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD IV KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2022 5
4 s 1 54.36 BITOWSKI Wiktor KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD IV MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/4192/20 2022
5 s 1 57.44 DUCHNOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław LDK!
6 s 1 60.09 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 2005 U18 PD -- ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/3880/19 , 2022 LDK!
800 m M
1 s 1 1:57.92 SZCZYKOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 2002 U20 PD III SOWÓL Bogusław LDK!
2 s 1 1:58.05 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
3 s 1 1:59.08 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U18 PD III SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2022 3
4 s 1 2:00.88 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD III DMP DMP U20 PO¦PIECH Anna ZALEWSKI Jan # , Z/4893/19 , 2022 LDK! 45 102
5 s 1 2:01.20 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ III PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina # Z/1098/18 2022 5 LDK!
6 s 1 2:04.84 HOŁOWIENKO Marcin KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD IV ROSZKO Damian Z/5318/18 2021 3
7 s 1 2:05.14 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U23 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2022 3
8 s 1 2:14.45 PIÓRKOWSKI Kacper OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ -- PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina # Z/1777/20 2022
9 s 1 2:19.78 TARANTA Jakub KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # , Z/2311/19 , 2021 LDK!
10 s 1 2:23.42 LEWICKI Adam KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- LDK!
11 s 1 2:25.36 ROSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 1988 Sen PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/2557/18 2022
12 s 1 2:35.90 GAJEWSKI Oskar Daniel KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- GRANASZEWSKI Artur # Z/9786/21 2022
  s 1 DNF KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
3000 m M
1 s 1 9:59.23 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD IV PO¦PIECH Anna ZALEWSKI Jan # , Z/4891/19 , 2022 LDK!
2 s 1 10:08.22 MATEUSIAK Radosław KS Prefbet-Sonarol # 1998 Sen PD -- B.D. Z/0342/14 2022
110 m pł J MŁ M
1 s 1 17.43 POPOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.1 -- DMP U20 SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0451/19 2022 LDK! 69
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.33 MIEZIANKO Paweł UKS Czwórka Białystok 2003 U20 PD +0.1 II WOJSZKO Krzysztof Z/1650/20 2022
110 m pł M
1 s 1 13.43 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD +1.4 MM DMP JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2022 MM 188
2 s 1 14.83 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +1.4 I DMP NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2022 113
3 s 1 15.61 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD +1.4 II
Wzwyż M
1 f 1 2.08 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2022 LDK! 120 150
2 f 1 1.95 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 2004 U18 PD II STACHURSKA Agnieszka # Z/1459/19 2022 LDK!
3 f 1 1.80 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U20 PD IV KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2022 4
4 f 1 1.75 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD IV DMP DMP U20 FILEWICZ Stanisław NAZARKIEWICZ Robert , Z/3640/17 , 2022 5 LDK! 46 90
W dal M
1 f 1 7.00 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD +0.1 II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2022 2 LDK! 91
2 f 1 6.81 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.6 II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert # Z/4947/19 2022 79 120
3 f 1 6.73 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U20 PD -0.3 III KOTOWSKI Jan # Z/3265/16 2022 3 LDK!
4 f 1 6.72 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -0.9 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3665/18 2022
5 f 1 6.69 FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD 0.0 III DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3772/19 2022 71
6 f 1 6.53 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol 1999 U23 PD -0.3 III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek , Z/0332/15 , 2021
7 f 1 6.35 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.4 III WI¦NIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
8 f 1 5.91 GONTARCZUK Krystian UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2004 U18 PD -0.3 IV KOZIARSKI Cezary Z/1487/18 2022
9 f 1 5.58 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 2005 U18 PD +0.1 -- KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2022
10 f 1 5.47 CHLUDZIŃSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 2006 U16 PD -0.7 -- KOTOWSKI Jan Z/2201/20 2021
  f 1 NM NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ 0.0 --
Trójskok M
1 f 1 12.60 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U20 PD +0.1 IV KOTOWSKI Jan # Z/3265/16 2022 3 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.18 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD IV
2 f 1 12.59 BOJARZYŃSKI Mateusz GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD IV LDK!
3 f 1 12.16 ZAKRZEWSKI Michał KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/0391/20 2022 91
4 f 1 11.75 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U16 MZ V SZUSTER Konrad # Z/3188/20 2022 LDK!
5 f 1 11.51 OLEKSIEWICZ Kacper KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/5008/19 2021
6 f 1 11.34 SZYMANIAK Mateusz UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3586/20 2022
7 f 1 10.99 KRZEBIETKE Patryk KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- B.D. LDK!
8 f 1 9.41 MICHALIK Antoni UKS Liceum sportowe Łomża 2005 U18 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/10885/21 2022
Kula (6) M
1 f 1 16.47 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP U20 ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2022 2 LDK! 147
2 f 1 16.43 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 2003 U20 PD I SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!
3 f 1 12.48 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD IV KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2144/19 , 2022 LDK!
4 f 1 9.81 DˇBROWSKI Paweł UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2003 U20 PD --
Dysk (1.5) M
1 f 1 40.87 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD III
2 f 1 38.66 SZYMANIAK Mateusz UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/3586/20 2022
3 f 1 36.94 BOJARZYŃSKI Mateusz GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD IV LDK!
4 f 1 33.70 WOŁYNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej # Z/5007/19 2022 LDK!
5 f 1 29.62 MICHALIK Antoni UKS Liceum sportowe Łomża 2005 U18 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/10885/21 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 49.49 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2022 LDK!
2 f 1 48.71 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD II ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2022 2 LDK!
3 f 1 47.98 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 2003 U20 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!
4 f 1 37.23 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD IV DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2144/19 , 2022 LDK! 104
5 f 1 27.34 DˇBROWSKI Paweł UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2003 U20 PD --
Oszczep (700) M
1 f 1 48.29 WOŁYNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej # Z/5007/19 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 51.92 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD III DMP ROSZKOWSKI Mariusz B.D. Z/2719/16 2022 66
2 f 1 49.22 KUSZNIER Adrian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III DMP DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/1532/20 2022 57 110
3 f 1 45.73 JAROMA Michał KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD IV DMP DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2536/17 , 2022 LDK! 46 103

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.945033073425 sekund