Kraków 22.05.2021
3. Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Wielobojach [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
60 m K
1 9 s 1 9.84 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2023 LDK!
2 11 s 1 9.87 JUNG Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U12 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/9378/21 2023 LDK!
3 32 s 1 10.46 PAJˇK Martyna WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- LDK!
4 56 s 1 11.28 TRZASKA Magdalena SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2501/21 2023
5 63 s 1 11.56 KUDŁEK Kaja UKS Lider Siercza 2011 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3486/21 2023 LDK!
6 73 s 1 12.54 NOWAKOWSKA Joanna KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA 0.0 -- SIERKA Ewa Z/0929/21 2023 LDK!
7 75 s 1 12.61 ROKOSZ Nadia MUKS ILKUS Olkusz 2012 U12 MA 0.0 -- BORAWSKI Krzysztof Z/8969/21 2023
8 80 s 1 15.10 KUŁAKOWSKA Ida Kraków Athletics Team 2013 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/6835/21 2023
1 17 s 2 9.99 ZYCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2511/21 2023 LDK!
2 21 s 2 10.16 KOWALSKA Matylda UKS Lider Siercza 2010 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/3425/20 2021 LDK!
3 29 s 2 10.33 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków # 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota # Z/1845/22 2023 LDK!
4 36 s 2 10.59 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2023 LDK!
5 43 s 2 10.79 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2023 LDK!
6 51 s 2 11.14 KLEPADŁO Magdalena KS Victoria Trzebinia 2011 U12 MA 0.0 -- SIERKA Ewa # Z/0934/21 2023 LDK!
7 65 s 2 11.64 ARABSKA Wioletta SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2504/21 2023
8 67 s 2 11.88 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia # 2012 U12 MA 0.0 -- SIERKA Ewa # Z/9501/21 2023 LDK!
1 24 s 3 10.25 BRYG Gabriela UKS Kobylanka 2011 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/11566/21 2023 LDK!
2 39 s 3 10.65 PODBIELSKA Karolina SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3965/20 2023
3 40 s 3 10.67 GŁOWACZ Nikola UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/9377/21 2023 LDK!
4 41 s 3 10.73 ¦LIWA Sylwia UKS Kobylanka 2010 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/8893/21 2023 LDK!
5 45 s 3 10.88 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2023 LDK!
6 78 s 3 13.51 ZIĘBA Ewelina UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2901/21 2023 LDK!
1 7 s 4 9.63 KANIA Justyna WKS Wawel Kraków # 2010 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/4581/23 2023 LDK!
2 27 s 4 10.32 WAJDZIK Izabella UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U12 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1998/21 2023 LDK!
3 30 s 4 10.35 WICHROWSKA Anastazja UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2005/21 2023
4 38 s 4 10.64 SOBCZYK Nikola SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2510/21 2023
5 47 s 4 10.92 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2023
6 48 s 4 11.05 ZIĘBA Paulina UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/1905/20 2023 LDK!
7 64 s 4 11.58 SURZYN Daria UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11718/21 2022 LDK!
8 81 s 4 15.79 MOSKAL Milena SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2507/21 2023 LDK!
1 1 s 5 9.28 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/4466/18 2023 BEZ
2 19 s 5 10.10 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2023 LDK!
3 26 s 5 10.31 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2023 LDK!
4 33 s 5 10.51 TERLECKA Aleksandra SKS Kusy Kraków # 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota # Z/1595/22 2023 LDK!
5 44 s 5 10.86 STEFANOWICZ Gaja Kraków Athletics Team 2012 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/8542/21 2023
6 53 s 5 11.25 MALINOWSKA Natalia UKS Lider Siercza 2010 U12 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin # Z/4850/21 2023 LDK!
7 58 s 5 11.34 KŁAPYTA Aleksandra UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1984/21 2022 LDK!
8 68 s 5 11.90 KUŁAKOWSKA Olga Kraków Athletics Team 2011 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/7478/21 2023
1 5 s 6 9.47 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa # 2010 U12 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2023 LDK!
2 15 s 6 9.98 ¦LIWA Lena UKS Sokół Zator 2011 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/7472/21 2021 LDK!
3 34 s 6 10.54 ¦MIETANA Lena SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8225/21 2023 LDK!
4 35 s 6 10.55 PAWŁOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2508/21 2023 LDK!
5 49 s 6 11.10 GÓRA Lena UKS Lider Siercza 2011 U12 MA 0.0 -- DOBAJ Szymon # Z/7934/21 2023 LDK!
6 50 s 6 11.12 SAJDA Julia KS Victoria Trzebinia 2011 U12 MA 0.0 -- # LDK!
7 59 s 6 11.43 ZAJCHOWSKA Antonina Kraków Athletics Team 2012 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/5534/21 2023
1 4 s 7 9.46 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3210/20 2023 LDK!
2 8 s 7 9.80 PACŁAWSKA Aleksandra KS Victoria Trzebinia # 2010 U12 MA 0.0 -- SIERKA Ewa Z/9516/21 2023 LDK!
3 16 s 7 9.99 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U12 MA 0.0 -- DOBAJ Szymon # Z/2188/21 2023 LDK!
4 37 s 7 10.60 HONKISZ-NOWAK Oliwia Kraków Athletics Team 2012 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena # Z/8071/21 2023
5 46 s 7 10.92 KACZMAREK Alicja UKS Lider Siercza 2012 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/2522/21 2023 LDK!
6 74 s 7 12.55 LUPA Amelia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3969/20 2023
1 12 s 8 9.92 KARP Julia UKS Kobylanka 2010 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/8885/21 2023 LDK!
2 14 s 8 9.97 GONDOR Aleksandra UKS Lider Siercza 2010 U12 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin # Z/1733/21 2023 LDK!
3 23 s 8 10.23 KOTOWICZ Nikola UKS Kobylanka 2010 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/8888/21 2023 LDK!
4 54 s 8 11.27 RADZIUKIEWICZ Michalina UKS Lider Siercza 2012 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/6498/21 2023 LDK!
5 61 s 8 11.50 AUGUSTYŃSKA Joanna Kraków Athletics Team 2012 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena # Z/11813/21 2023
6 62 s 8 11.51 MIREK Barbara UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA 0.0 -- LDK!
7 66 s 8 11.75 NOWAKOWSKA Helena KS Victoria Trzebinia 2012 U12 MA 0.0 -- # LDK!
8 71 s 8 12.06 DUDEK Karolina Kraków Athletics Team 2012 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/5535/21 2023
1 6 s 9 9.53 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2023
2 13 s 9 9.93 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2023
3 18 s 9 10.05 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/5001/21 2023 LDK!
4 25 s 9 10.26 KOŁEK Aleksandra UKS Lider Siercza # 2011 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna Z/2412/22 2022 LDK!
5 52 s 9 11.20 GAMRAT Natalia Kraków Athletics Team 2010 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3098/21 2023
6 70 s 9 12.00 RUSIN Zofia UKS Sokół Zator 2011 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/7840/21 2021 LDK!
7 76 s 9 12.64 CHOCHOLSKA Alicja KS Victoria Trzebinia 2011 U12 MA 0.0 -- SIERKA Ewa # Z/0926/21 2023 LDK!
1 3 s 10 9.35 ZAJˇC Daria TS Wieliczanka Wieliczka # 2010 U12 MA 0.0 -- DOBAJ Szymon # Z/3167/20 2023 LDK!
2 10 s 10 9.87 CHMURA Zofia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U12 MA 0.0 -- LDK!
3 20 s 10 10.16 PALIWODA Sonia UKS Sokół Zator 2011 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/7842/21 2021 LDK!
4 28 s 10 10.33 GRODOWSKA Zofia Kraków Athletics Team 2010 U12 MA 0.0 -- SOBCZYK Bogumiła # Z/3470/21 2023
5 57 s 10 11.31 MADEJCZYK Daria SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA 0.0 --
6 69 s 10 11.94 STACHOWICZ Natalia MUKS ILKUS Olkusz 2011 U12 MA 0.0 -- BORAWSKI Krzysztof Z/8971/21 2023
7 72 s 10 12.07 KUDŁEK Blanka UKS Lider Siercza 2013 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3485/21 2023 LDK!
8 79 s 10 13.71 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2023 LDK!
1 2 s 11 9.31 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2023 LDK!
2 22 s 11 10.22 SŁOTA Emilia SAS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA 0.0 --
3 31 s 11 10.36 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2023 LDK!
4 42 s 11 10.73 CIE¦LA Natalia UKS Kobylanka 2010 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/8880/21 2023 LDK!
5 55 s 11 11.28 ZARZYCKA Julia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2497/21 2023 LDK!
6 60 s 11 11.48 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2023
7 77 s 11 13.07 RYSZKOWSKA Izabela UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2900/21 2023 LDK!
100 m K
1 6 s 1 13.96 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +0.6 V MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
2 9 s 1 14.18 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD +0.6 V SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2023 LDK!
3 19 s 1 14.57 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA +0.6 -- WÓJCIK Teodor # Z/0822/21 2023 LDK!
4 53 s 1 15.84 WAJDZIK Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA +0.6 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1991/21 2023 LDK!
5 68 s 1 16.39 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +0.6 -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/3994/20 2023
6 74 s 1 16.82 KU¦MIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +0.6 -- FRˇCZYK Bogusława Z/3682/19 2022 LDK!
7 86 s 1 18.47 NOWAK Ewa Kraków Athletics Team 2009 U14 MA +0.6 -- SOBCZYK Bogumiła # Z/3472/21 2023
1 2 s 2 13.78 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.6 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
2 20 s 2 14.63 CHMURA Antonina Kraków Athletics Team 2008 U14 MA -0.6 -- SOBCZYK Bogumiła # Z/4120/20 2023
3 22 s 2 14.69 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -0.6 -- GIZA Karolina Z/3448/21 2023
4 31 s 2 14.89 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.6 --
5 37 s 2 15.04 PACZE¦NIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.6 -- GUJA Marta Z/3997/20 2023 LDK!
6 75 s 2 16.96 ZAJDA Paulina UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA -0.6 --
7 90 s 2 19.51 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.6 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3963/20 2023
1 15 s 3 14.27 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U14 MA +0.5 V GUJA Marta # Z/5715/23 2023 LDK!
2 16 s 3 14.38 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U14 MA +0.5 V WÓJCIK Teodor # Z/0821/21 2023 LDK!
3 38 s 3 15.10 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 2008 U14 MA +0.5 --
4 43 s 3 15.41 GASZYŃSKA Ida KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.5 -- ZIĘBA Jakub Z/9942/21 2021
5 49 s 3 15.64 DYRCZ Natalia UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA +0.5 -- KRUPA Zdzisław Z/1908/20 2022 LDK!
6 55 s 3 15.94 KU¬LIK Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA +0.5 -- # LDK!
7 66 s 3 16.27 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +0.5 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3009/19 2023 LDK!
8 73 s 3 16.75 SZURA Justyna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +0.5 -- LDK!
1 17 s 4 14.41 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA -0.1 V PERUCKA Kamila Z/9935/21 2023 LDK!
2 41 s 4 15.27 JAKUBISZAK Dominika KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -0.1 -- LDK!
3 42 s 4 15.32 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -0.1 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0879/19 2023 LDK!
4 51 s 4 15.81 KOPA Emilia UKS Kusy Bukowno 2008 U14 MA -0.1 -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/3697/20 2023
5 52 s 4 15.83 DZIKI Wiktoria UKS Kobylanka 2009 U14 MA -0.1 -- B.D. Z/8882/21 2022 LDK!
6 89 s 4 18.84 DUDEK Lena Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -0.1 -- SOBCZYK Bogumiła # Z/5536/21 2023
1 11 s 5 14.21 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +0.2 V ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
2 23 s 5 14.70 GRYBO¦ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U14 MA +0.2 -- WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2023 LDK!
3 25 s 5 14.71 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA +0.2 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1990/21 2023 LDK!
4 63 s 5 16.16 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U14 MA +0.2 -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2627/20 2023 LDK!
5 65 s 5 16.26 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.2 -- GAJ Paulina Z/2916/21 2023 LDK!
6 83 s 5 17.79 KLIMOWICZ Zofia Kraków Athletics Team 2009 U14 MA +0.2 -- SOBCZYK Bogumiła # Z/3471/21 2023
7 88 s 5 18.59 MENTEL Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA +0.2 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1985/21 2022 LDK!
1 13 s 6 14.25 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.4 V ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
2 32 s 6 14.89 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.4 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3411/20 2023
3 45 s 6 15.49 MACIˇŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -0.4 -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
4 48 s 6 15.56 SADOWSKA Magda WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.4 -- LDK!
5 61 s 6 16.12 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -0.4 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2997/19 2023 LDK!
6 81 s 6 17.46 SOBAŃSKA Zofia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA -0.4 -- LDK!
7 85 s 6 18.22 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -0.4 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1997/21 2023 LDK!
1 3 s 7 13.80 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +0.2 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2023 LDK!
2 21 s 7 14.65 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +0.2 -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/8269/21 2023 LDK!
3 34 s 7 14.92 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +0.2 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3276/19 2022
4 47 s 7 15.53 ŁUKASIK Marta WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA +0.2 -- GAJ Paulina Z/2751/20 2023 LDK!
5 60 s 7 16.10 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +0.2 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0878/19 2023 LDK!
6 72 s 7 16.67 MORAWSKA Matylda Kraków Athletics Team 2008 U14 MA +0.2 -- SOBCZYK Bogumiła # Z/3959/20 2023
7 80 s 7 17.43 HAZIK Julia Kraków Athletics Team 2008 U14 MA +0.2 -- DMP U20 MĘDRECKA Małgorzata # Z/11773/21 2023 10
1 7 s 8 13.98 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -0.5 V ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
2 10 s 8 14.20 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2008 U14 MA -0.5 V ZAGRODZKI Marcin # Z/2629/20 2023 LDK!
3 12 s 8 14.21 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA -0.5 V PERUCKA Kamila Z/9381/21 2023 LDK!
4 26 s 8 14.77 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.5 -- ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2023 LDK!
5 59 s 8 16.08 CZERWIŃSKA Antonia UKS Lider Siercza 2008 U14 MA -0.5 -- DOBAJ Szymon # Z/3169/20 2023
6 64 s 8 16.17 KOTFISZ Natalia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.5 --
7 67 s 8 16.32 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -0.5 -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2582/18 2023 BEZ
8 70 s 8 16.52 GAWRONEK Kamila UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -0.5 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1992/21 2023 LDK!
1 14 s 9 14.26 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA 0.0 V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2023 LDK!
2 35 s 9 14.93 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U14 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2023 LDK!
3 39 s 9 15.12 NOWORYTA Julia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota # Z/0948/21 2023 LDK!
4 50 s 9 15.71 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/6454/21 2023 LDK!
5 79 s 9 17.42 KWAK Amelia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA 0.0 -- KUKLA Rafał # Z/1986/21 2023 LDK!
6 91 s 9 20.44 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2008 U14 MA 0.0 -- ZAGRODZKI Marcin # Z/8015/21 2023 LDK!
  s 9 DNF STA¦KO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U14 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin # Z/3613/20 2023 LDK!
1 1 s 10 13.55 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA -0.8 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy DIAK Mateusz # Z/0282/22 2023 LDK!
2 28 s 10 14.81 KULIG Aleksandra KS Victoria Trzebinia # 2009 U14 MA -0.8 -- LDK!
3 40 s 10 15.23 POCHOPIEŃ Maja KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.8 -- GIZA Maciej Z/11713/21 2021 LDK!
4 56 s 10 15.98 NABIAŁCZYK Laura MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.8 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/9373/21 2023
5 57 s 10 16.02 ¦WIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.8 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/9372/21 2022
6 69 s 10 16.40 SKORACZEWSKA Zofia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -0.8 -- LDK!
7 84 s 10 18.04 WOLCZKO Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -0.8 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1993/21 2022 LDK!
1 8 s 11 14.09 ZALESKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U14 PM +0.3 V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/3160/20 2023 BEZ
2 27 s 11 14.78 DIAKUN Kateryna SAS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA +0.3 -- GUJA Marta # Z/5714/23 2023 LDK!
3 29 s 11 14.82 STUDNICKA Zofia Kraków Athletics Team 2008 U14 MA +0.3 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4176/19 2021
4 33 s 11 14.90 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +0.3 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2023
5 54 s 11 15.88 PUDEŁKO Magdalena MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +0.3 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2571/18 2023
6 62 s 11 16.12 POLAK Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA +0.3 -- LDK!
7 71 s 11 16.59 TRˇBIŃSKA Anna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +0.3 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3684/19 2023 LDK!
1 4 s 12 13.81 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA 0.0 V
2 30 s 12 14.85 NOWAK Maria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2996/19 2023 LDK!
3 36 s 12 14.94 CHYCZEWSKA Ismena UKS Kobylanka 2008 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/3516/20 2022 LDK!
4 44 s 12 15.48 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/11607/21 2023 LDK!
5 76 s 12 17.03 BAL Julia UKS Kobylanka 2008 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/11571/21 2021
6 87 s 12 18.52 KUSIA Kamila SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3967/20 2023
1 5 s 13 13.95 KLĘK Julia SAS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA +1.0 V GUJA Marta # Z/5716/23 2023 LDK!
2 18 s 13 14.48 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA +1.0 V SIERKA Ewa Z/0364/20 2023 LDK!
3 24 s 13 14.70 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA +1.0 -- SOBCZYK Bogumiła # Z/5937/21 2023
4 46 s 13 15.52 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U14 MA +1.0 -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3055/18 2021 BEZ LDK!
5 58 s 13 16.05 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA +1.0 -- DOBAJ Szymon # Z/3166/20 2023 LDK!
6 77 s 13 17.03 STACHOWICZ Julia MUKS ILKUS Olkusz 2009 U14 MA +1.0 -- BORAWSKA Barbara Z/8968/21 2023
7 78 s 13 17.05 BIDAS Zofia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2008 U14 MA +1.0 -- LDK!
8 82 s 13 17.66 JEŻOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +1.0 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2877/21 2023 LDK!
1 5 s 14 13.65 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U16 MA +1.0 IV DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz # Z/4231/19 2023 44 86
2 8 s 14 14.26 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA +1.0 V WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2023
3 9 s 14 14.27 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA +1.0 V ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
4 17 s 14 15.54 PIETRZYCKA Julia UKS Kobylanka 2006 U16 MA +1.0 -- B.D. Z/11572/21 2021
5 19 s 14 15.56 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U16 MA +1.0 -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2632/20 2022 LDK!
6 21 s 14 15.88 LUKSA Laura UKS Kobylanka 2007 U16 MA +1.0 -- B.D. Z/11568/21 2022
1 2 s 15 13.38 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA 0.0 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
2 3 s 15 13.54 POWRO¬NIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA 0.0 IV GUJA Marta Z/3502/20 2023 LDK!
3 10 s 15 14.29 DˇBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA 0.0 V GAJ Paulina Z/4998/21 2023 LDK!
4 12 s 15 14.58 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
5 16 s 15 15.10 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA 0.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
1 6 s 16 14.03 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA 0.0 V JASICZ Ryszard Z/4445/18 2023 BEZ LDK!
2 7 s 16 14.09 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA 0.0 V LDK!
3 11 s 16 14.47 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA 0.0 V WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2023 LDK!
4 14 s 16 14.83 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2023 LDK!
5 18 s 16 15.55 GONDOR Emilia UKS Lider Siercza 2007 U16 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin # Z/1732/21 2023 LDK!
1 1 s 17 13.28 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2006 U16 MA -0.2 IV ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2023 4 LDK!
2 4 s 17 13.60 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -0.2 IV DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2023 LDK! 88
3 13 s 17 14.82 TĘŻYCKA Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.2 -- ZIĘBA Jakub Z/6455/21 2022 LDK!
4 15 s 17 14.89 DYBCZAK Tamara Kraków Athletics Team 2006 U16 MA -0.2 -- SOBCZYK Grzegorz # Z/0311/20 2021
5 20 s 17 15.76 SZUREK Emilia UKS Kobylanka 2007 U16 MA -0.2 -- B.D. Z/11569/21 2022
300 m K
1 4 s 1 48.04 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2023 LDK!
2 9 s 1 49.84 CHMURA Antonina Kraków Athletics Team 2008 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła # Z/4120/20 2023
3 12 s 1 50.23 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/11607/21 2023 LDK!
4 21 s 1 54.71 CZERWIŃSKA Antonia UKS Lider Siercza 2008 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3169/20 2023
5 28 s 1 57.40 WAJDZIK Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1991/21 2023 LDK!
6 30 s 1 58.25 HAZIK Julia Kraków Athletics Team 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/11773/21 2023
7 31 s 1 59.74 BAL Julia UKS Kobylanka 2008 U14 MA -- B.D. Z/11571/21 2021
1 2 s 2 46.55 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy DIAK Mateusz # Z/0282/22 2023 LDK!
2 6 s 2 48.95 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3448/21 2023
3 8 s 2 49.47 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2023 LDK!
4 14 s 2 50.99 STUDNICKA Zofia Kraków Athletics Team 2008 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/4176/19 2021
5 17 s 2 53.33 DYRCZ Natalia UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1908/20 2022 LDK!
6 18 s 2 53.76 KOPA Emilia UKS Kusy Bukowno 2008 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/3697/20 2023
7 26 s 2 55.68 BIDAS Zofia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2008 U14 MA -- LDK!
1 16 s 3 52.85 POLAK Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- LDK!
2 19 s 3 54.20 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3166/20 2023 LDK!
3 22 s 3 55.47 KWAK Amelia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA -- KUKLA Rafał # Z/1986/21 2023 LDK!
4 29 s 3 57.85 GAWRONEK Kamila UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1992/21 2023 LDK!
5 34 s 3 71.22 DUDEK Lena Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła # Z/5536/21 2023
1 3 s 4 47.27 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA V ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
2 11 s 4 50.09 KULIG Aleksandra KS Victoria Trzebinia # 2009 U14 MA -- LDK!
3 13 s 4 50.93 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2749/20 2023 LDK!
4 20 s 4 54.64 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2627/20 2023 LDK!
5 23 s 4 55.64 MORAWSKA Matylda Kraków Athletics Team 2008 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła # Z/3959/20 2023
6 24 s 4 55.66 KU¬LIK Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA -- # LDK!
7 27 s 4 56.79 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3055/18 2021 BEZ LDK!
1 1 s 5 46.45 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA IV ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
2 5 s 5 48.53 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2023 LDK!
3 7 s 5 49.09 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2023 LDK!
4 10 s 5 50.04 PACZE¦NIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3997/20 2023 LDK!
5 15 s 5 51.03 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2023
6 25 s 5 55.68 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- GAJ Paulina Z/5002/21 2023 LDK!
7 32 s 5 60.87 ZAJDA Paulina UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA --
8 33 s 5 65.03 WOLCZKO Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1993/21 2022 LDK!
1 1 s 6 50.99 ZAJˇC Daria TS Wieliczanka Wieliczka # 2010 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3167/20 2023 LDK!
2 4 s 6 54.03 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA -- GAJ Paulina Z/5001/21 2023 LDK!
3 8 s 6 58.03 GRODOWSKA Zofia Kraków Athletics Team 2010 U12 MA -- SOBCZYK Bogumiła # Z/3470/21 2023
4 16 s 6 63.52 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2023 LDK!
5 19 s 6 64.55 GAMRAT Natalia Kraków Athletics Team 2010 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3098/21 2023
6 21 s 6 65.18 KUDŁEK Kaja UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3486/21 2023 LDK!
1 7 s 7 56.80 BRYG Gabriela UKS Kobylanka 2011 U12 MA -- B.D. Z/11566/21 2023 LDK!
2 14 s 7 61.73 AUGUSTYŃSKA Joanna Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena # Z/11813/21 2023
3 15 s 7 62.44 MIREK Barbara UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA -- LDK!
4 20 s 7 65.04 KLEPADŁO Magdalena KS Victoria Trzebinia 2011 U12 MA -- SIERKA Ewa # Z/0934/21 2023 LDK!
  19 s 7 DQ CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2023
1 6 s 8 54.85 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2023 LDK!
2 11 s 8 59.08 KOTOWICZ Nikola UKS Kobylanka 2010 U12 MA -- B.D. Z/8888/21 2023 LDK!
3 23 s 8 66.70 MALINOWSKA Natalia UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/4850/21 2023 LDK!
4 28 s 8 78.58 RYSZKOWSKA Izabela UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2900/21 2023 LDK!
1 9 s 9 58.45 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków # 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota # Z/1845/22 2023 LDK!
2 17 s 9 63.78 CIE¦LA Natalia UKS Kobylanka 2010 U12 MA -- B.D. Z/8880/21 2023 LDK!
3 18 s 9 63.81 RADZIUKIEWICZ Michalina UKS Lider Siercza 2012 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/6498/21 2023 LDK!
4 22 s 9 65.76 KUDŁEK Blanka UKS Lider Siercza 2013 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3485/21 2023 LDK!
5 25 s 9 68.24 DUDEK Karolina Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5535/21 2023
6 26 s 9 73.26 KACZMAREK Alicja UKS Lider Siercza 2012 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/2522/21 2023 LDK!
7 27 s 9 77.55 ZIĘBA Ewelina UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2901/21 2023 LDK!
1 2 s 10 51.82 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa # 2010 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2023 LDK!
2 3 s 10 53.40 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/4466/18 2023 BEZ
3 5 s 10 54.51 KANIA Justyna WKS Wawel Kraków # 2010 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/4581/23 2023 LDK!
4 10 s 10 58.87 GŁOWACZ Nikola UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/9377/21 2023 LDK!
5 12 s 10 60.78 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2023
6 13 s 10 61.53 ZIĘBA Paulina UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1905/20 2023 LDK!
7 24 s 10 67.20 SURZYN Daria UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11718/21 2022 LDK!
1 2 s 11 44.90 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2006 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2023 4 LDK!
2 3 s 11 45.62 ZAJˇC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV MIREK Wacław # Z/1888/18 2023 5 LDK!
3 4 s 11 45.76 POWRO¬NIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV GUJA Marta Z/3502/20 2023 LDK!
4 7 s 11 47.65 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U16 MA V PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2023 LDK!
5 11 s 11 49.17 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
6 16 s 11 51.78 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2632/20 2022 LDK!
1 1 s 12 43.71 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
2 6 s 12 46.56 DˇBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V GAJ Paulina Z/4998/21 2023 LDK!
3 13 s 12 50.19 ZAJˇC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3062/18 2023 BEZ LDK!
4 14 s 12 50.36 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2023
5 15 s 12 50.81 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
7 17 s 12 52.02 TĘŻYCKA Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6455/21 2022 LDK!
1 5 s 13 45.85 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV LDK!
2 8 s 13 47.75 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U16 MA V SOBCZYK Grzegorz # Z/4231/19 2023
3 9 s 13 47.84 MARCINIAK Marta UKS Lider Siercza 2006 U16 MA V DOBAJ Szymon # Z/4041/20 2023 LDK!
4 10 s 13 48.46 DYBCZAK Tamara Kraków Athletics Team 2006 U16 MA V SOBCZYK Grzegorz # Z/0311/20 2021
5 12 s 13 49.61 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2023 LDK!
600 m K
1 2 s 1 1:56.89 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9935/21 2023 LDK!
2 3 s 1 1:57.33 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/0364/20 2023 LDK!
3 4 s 1 1:57.96 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/6454/21 2023 LDK!
4 6 s 1 2:01.12 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 2008 U14 MA --
5 8 s 1 2:02.72 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2582/18 2023 BEZ
6 11 s 1 2:20.14 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2912/21 2023 LDK!
1 1 s 2 1:55.96 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2008 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2629/20 2023 LDK!
2 5 s 2 2:00.80 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2750/20 2023 LDK!
3 7 s 2 2:01.50 MACIˇŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
4 9 s 2 2:04.25 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1990/21 2023 LDK!
5 10 s 2 2:05.20 GASZYŃSKA Ida KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ZIĘBA Jakub Z/9942/21 2021
1 1 s 3 2:08.30 HONKISZ-NOWAK Oliwia Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena # Z/8071/21 2023
2 2 s 3 2:08.82 CHMURA Zofia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U12 MA -- LDK!
3 3 s 3 2:14.03 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/2188/21 2023 LDK!
4 4 s 3 2:17.95 GÓRA Lena UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/7934/21 2023 LDK!
5 5 s 3 2:18.16 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2023 LDK!
6 6 s 3 2:20.23 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2023 LDK!
7 7 s 3 2:22.47 PACŁAWSKA Aleksandra KS Victoria Trzebinia # 2010 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/9516/21 2023 LDK!
8 8 s 3 2:47.94 NOWAKOWSKA Helena KS Victoria Trzebinia 2012 U12 MA -- # LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:11.46 ZAJˇC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA III MIREK Wacław # Z/1888/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 3:20.00 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U16 MA IV PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2023 LDK!
3 3 s 1 3:25.52 MARCINIAK Marta UKS Lider Siercza 2006 U16 MA V DOBAJ Szymon # Z/4041/20 2023 LDK!
4 4 s 1 3:31.45 ZAJˇC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin # Z/3062/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:35.71 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
80 pł K
1 1 s 1 12.47 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.5 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2023 BEZ LDK!
1 1 s 1 13.23 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.5 IV CZYŻ Radosław Z/1898/21 2023
2 2 s 1 12.68 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.5 III CZYŻ Radosław Z/1273/22 2023
2 2 s 1 15.48 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.5 -- LDK!
3 3 s 1 13.16 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -0.5 IV JASICZ Ryszard Z/4445/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 16.01 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.5 -- MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2023
4 4 s 1 15.64 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.5 -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
300 m pł K
1 1 s 1 51.59 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 56.43 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
Kula (3) K
1 f 1 9.09 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U16 PK V TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz # , Z/4606/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 8.82 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA V PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 8.68 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -- B.D. Z/3740/19 2022 BEZ
4 f 1 7.81 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2575/18 2023 BEZ
5 f 1 6.24 SAŁATA Martyna SKS Kusy Kraków 2006 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2637/18 2021 BEZ
6 f 1 6.04 KAWA Oliwia UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/11567/21 2021
7 f 1 5.13 PĘCHORZEWSKA Marika SKS Kusy Kraków 2006 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3098/18 2021 BEZ
60 m M
1 3 s 1 9.17 KORGUL Bruno SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3982/20 2023
2 9 s 1 9.80 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/2903/21 2023 LDK!
3 12 s 1 10.10 ZˇBCZYK Paweł SAS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3038/21 2023 LDK!
4 31 s 1 11.04 LISIEWICZ Natan Kraków Athletics Team 2011 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena # Z/11811/21 2023
5 34 s 1 11.15 JĘDROCHA Konrad UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/1906/20 2023 LDK!
6 36 s 1 11.19 LE¦NIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/4994/21 2022 LDK!
7 44 s 1 11.96 MOKWA Adrian UKS Sokół Zator 2010 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/4034/20 2021 LDK!
8 45 s 1 11.98 TARNAWSKI Tadeusz UKS Lider Siercza 2014 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/1731/21 2023 LDK!
1 4 s 2 9.61 ŁAPCZYŃSKI Jan SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/4171/21 2023
2 5 s 2 9.72 GOŁDA Piotr UKS Sokół Zator 2011 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/4021/20 2021 LDK!
3 30 s 2 10.96 OPLUSTIL Krzysztof Kraków Athletics Team 2013 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/11342/21 2023
4 33 s 2 11.06 ZĘBALA Beniamin Kraków Athletics Team 2011 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3171/21 2023
5 40 s 2 11.83 ZGUDZIAK Michał SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA 0.0 --
6 46 s 2 12.32 ¦WIERKOSZ Dominik SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 --
7 48 s 2 12.75 FIOŁEK Szymon Kraków Athletics Team 2011 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/3093/21 2023
1 11 s 3 9.93 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/2909/21 2023 LDK!
2 15 s 3 10.21 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/7933/21 2023 LDK!
3 24 s 3 10.60 ¦LIWIŃSKI Rafał UKS Sokół Zator 2010 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/7841/21 2021 LDK!
4 26 s 3 10.76 KWARCIAK Miłosz UKS Lider Siercza 2010 U12 MA 0.0 -- DOBAJ Szymon # Z/2187/21 2023 LDK!
5 32 s 3 11.04 MIREK Jakub UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/3674/21 2023 LDK!
6 39 s 3 11.61 DYRCZ Paweł UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/1909/20 2022 LDK!
1 6 s 4 9.73 MAJCHER Adam UKS Lider Siercza 2013 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/5948/21 2023 LDK!
2 7 s 4 9.75 WĘGRZYN Oliwier MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/11114/21 2023
3 16 s 4 10.25 CHAIEB Borys WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA 0.0 --
4 23 s 4 10.51 DRONSZCZYK Stanisław UKS Lider Siercza 2010 U12 MA 0.0 -- DOBAJ Szymon # Z/3487/21 2023 LDK!
5 42 s 4 11.84 KAJTOCH Adrian UKS Sokół Zator 2010 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/7470/21 2021 LDK!
6 43 s 4 11.96 ŻABA Mateusz UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA 0.0 -- LDK!
1 2 s 5 9.09 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U12 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2023 LDK!
2 17 s 5 10.31 ZAJˇC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA 0.0 -- DOBAJ Szymon # Z/3482/21 2023 LDK!
3 19 s 5 10.44 SIWIEC Sebastian Kraków Athletics Team 2010 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/8070/21 2023
4 29 s 5 10.96 WCISŁO Karol UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11716/21 2023 LDK!
5 35 s 5 11.17 GRODOWSKI Hubert Kraków Athletics Team 2013 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/3469/21 2023
6 37 s 5 11.37 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/9948/21 2023 LDK!
7 47 s 5 12.41 BALAWEJDER Sebastian SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3803/21 2023
1 1 s 6 9.03 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2023 LDK!
2 10 s 6 9.87 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2023
3 14 s 6 10.18 DŁUGOSZ Bruno SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8558/21 2023 LDK!
4 27 s 6 10.82 GAWROŃSKI Krystian SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/5649/22 2023
5 28 s 6 10.89 NIE¦CIORUK Jakub SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3802/21 2023
6 38 s 6 11.50 LE¦NIAK Dawid UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11717/21 2023 LDK!
7 41 s 6 11.84 PTAK Franciszek UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2899/21 2023 LDK!
1 8 s 7 9.79 RYCHLIK Filip UKS Sokół Zator 2010 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/4020/20 2021 BEZ LDK!
2 13 s 7 10.17 INDYKA Jan WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- LDK!
3 18 s 7 10.40 BOLIGŁOWA Piotr Kraków Athletics Team 2010 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3100/21 2023
4 20 s 7 10.44 SŁOŃSKI Mikołaj UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U12 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/9385/21 2023 LDK!
5 21 s 7 10.45 TALIK Oskar MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/11115/21 2023
6 22 s 7 10.49 KUBAS Wiktor SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8218/21 2023 LDK!
7 25 s 7 10.69 WCISŁO Wojciech UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11715/21 2023 LDK!
100 m M
1 1 s 1 12.72 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA +0.2 V KUKLA Rafał # Z/2001/21 2023 LDK!
2 8 s 1 14.33 PIENIˇŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA +0.2 -- LDK!
3 10 s 1 14.51 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA +0.2 -- GIZA Karolina Z/3464/20 2023
4 26 s 1 15.81 ZIELEŃ Szymon UKS Kobylanka 2009 U14 MA +0.2 -- B.D. Z/5491/19 2022 LDK!
5 32 s 1 16.28 PAWŁOWSKI Filip UKS Sokół Zator 2009 U14 MA +0.2 -- KAJTOCH Jolanta Z/7473/21 2021 LDK!
6 38 s 1 17.90 ZIĘBA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA +0.2 -- KRUPA Zdzisław Z/1747/20 2023 LDK!
7 39 s 1 19.26 RYBARZ Antoni UKS Sokół Zator 2009 U14 MA +0.2 -- KAJTOCH Jolanta Z/6460/21 2021 LDK!
1 6 s 2 14.18 ANDRZEJEWSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.5 -- ZIĘBA Jakub Z/2493/21 2022 LDK!
2 12 s 2 14.66 KLIMKIEWICZ Łukasz KS Victoria Trzebinia # 2009 U14 MA -0.5 -- SIERKA Ewa Z/13906/21 2023 LDK!
3 15 s 2 14.76 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.5 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/4465/18 2022 BEZ
4 18 s 2 14.90 SMYRAK Karol SKL Sucha Beskidzka 2009 U14 MA -0.5 --
5 20 s 2 14.98 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.5 -- GAJ Paulina Z/2911/21 2023 LDK!
6 27 s 2 15.86 POCHOPIEŃ Kacper UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA -0.5 -- LDK!
7 29 s 2 16.02 PACHACZ Sebastian UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA -0.5 -- LDK!
8 37 s 2 17.50 NAWROT Mateusz KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.5 -- ZIĘBA Jakub Z/6456/21 2021 LDK!
1 2 s 3 13.73 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA +1.6 -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2023 LDK!
2 4 s 3 13.88 WOŁOWIEC Grzegorz WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA +1.6 -- CZYŻ Radosław # Z/0846/23 2023 LDK!
3 16 s 3 14.81 NYIREGYHAZKI Niko WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +1.6 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/4999/21 2023 LDK!
4 24 s 3 15.42 AMBROŻKIEWICZ Maciej KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +1.6 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3509/20 2023
5 36 s 3 17.30 CEBULA Franciszek UKS Lider Siercza 2009 U14 MA +1.6 -- DOBAJ Szymon # Z/7935/21 2023 LDK!
  s 3 DQ ZAJˇC Samuel UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA +1.6 -- LDK!
1 3 s 4 13.76 ZˇBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.8 -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
2 9 s 4 14.40 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.8 -- GUJA Marta Z/3998/20 2023 LDK!
3 22 s 4 15.07 LE¦NIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U14 MA -0.8 -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
4 31 s 4 16.07 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U14 MA -0.8 -- ZAGRODZKI Marcin # Z/8014/21 2022 BEZ LDK!
5 34 s 4 16.83 KUCHTA Filip SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.8 -- GUJA Marta Z/2876/21 2023 LDK!
1 5 s 5 14.02 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.1 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2023
2 11 s 5 14.53 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +0.1 -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
3 14 s 5 14.75 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA +0.1 -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/3212/20 2023
4 23 s 5 15.36 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA +0.1 -- GIZA Karolina Z/3449/21 2023
5 25 s 5 15.53 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +0.1 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2023 BEZ LDK!
6 28 s 5 15.95 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA +0.1 -- GIZA Karolina Z/3499/19 2023 LDK!
7 30 s 5 16.02 STRZAŁA Antoni KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +0.1 -- ZIĘBA Jakub Z/10904/21 2022
1 7 s 6 14.23 RZˇDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -0.3 -- LDK!
2 13 s 6 14.67 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.3 -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2023 LDK!
3 17 s 6 14.87 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.3 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/5155/19 2023
4 19 s 6 14.95 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.3 -- GAJ Paulina Z/2914/21 2023 LDK!
5 21 s 6 15.01 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -0.3 -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2444/19 2023
6 33 s 6 16.55 FOGEL Ignacy MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -0.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0531/21 2021
7 35 s 6 16.99 REMUS Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -0.3 -- GIZA Karolina Z/7930/21 2022
1 1 s 7 12.27 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.2 V CZYŻ Radosław Z/3144/20 2023
2 5 s 7 12.85 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.2 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2023
3 6 s 7 12.93 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -0.2 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
4 8 s 7 13.11 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.2 -- DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2023 62
1 9 s 8 13.20 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.4 -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2023
2 10 s 8 13.58 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 2007 U16 MA +0.4 -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2307/19 2023
3 11 s 8 13.84 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +0.4 -- LDK!
4 12 s 8 14.44 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 2006 U16 MA +0.4 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4701/18 2021 BEZ LDK!
1 2 s 9 12.28 WˇSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.4 V WˇSOWICZ Marek # Z/3174/18 2023 BEZ LDK!
2 3 s 9 12.38 TRˇBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.4 V GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
3 4 s 9 12.84 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA +0.4 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2023 LDK!
4 7 s 9 13.00 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 2007 U16 MA +0.4 -- KAJTOCH Jolanta Z/4887/19 2021 BEZ LDK!
5 13 s 9 15.50 SIERKA Oliwier KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +0.4 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1915/17 , 2021 BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 43.79 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2023 LDK!
2 2 s 1 44.09 ZˇBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
3 5 s 1 48.09 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
4 8 s 1 51.03 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/4465/18 2022 BEZ
5 9 s 1 52.15 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2023 LDK!
1 3 s 2 46.84 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2023
2 4 s 2 47.51 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2023 LDK!
3 6 s 2 48.95 LE¦NIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
4 7 s 2 49.30 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3449/21 2023
5 10 s 2 54.09 KUCHTA Filip SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/2876/21 2023 LDK!
1 2 s 3 52.81 MAJCHER Adam UKS Lider Siercza 2013 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/5948/21 2023 LDK!
2 3 s 3 55.18 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA -- GAJ Paulina Z/2909/21 2023 LDK!
3 6 s 3 58.36 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA -- GAJ Paulina Z/2903/21 2023 LDK!
4 10 s 3 62.07 JĘDROCHA Konrad UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1906/20 2023 LDK!
5 12 s 3 62.56 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9948/21 2023 LDK!
6 14 s 3 68.74 DYRCZ Paweł UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1909/20 2022 LDK!
7 15 s 3 70.22 TARNAWSKI Tadeusz UKS Lider Siercza 2014 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/1731/21 2023 LDK!
1 4 s 4 57.93 ZˇBCZYK Paweł SAS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA -- GUJA Marta Z/3038/21 2023 LDK!
2 7 s 4 58.63 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/7933/21 2023 LDK!
3 11 s 4 62.12 LE¦NIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/4994/21 2022 LDK!
4 17 s 4 72.56 ŻABA Mateusz UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA -- LDK!
5 18 s 4 73.00 FIOŁEK Szymon Kraków Athletics Team 2011 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/3093/21 2023
1 1 s 5 48.59 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2023 LDK!
2 5 s 5 57.96 SIWIEC Sebastian Kraków Athletics Team 2010 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/8070/21 2023
3 8 s 5 59.35 LISIEWICZ Natan Kraków Athletics Team 2011 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena # Z/11811/21 2023
4 9 s 5 59.43 MIREK Jakub UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/3674/21 2023 LDK!
5 13 s 5 63.89 OPLUSTIL Krzysztof Kraków Athletics Team 2013 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/11342/21 2023
6 16 s 5 72.00 PTAK Franciszek UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2899/21 2023 LDK!
1 s 6 40.04 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/3144/20 2023
2 s 6 42.42 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/3141/20 2023
3 s 6 43.39 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2628/20 2023 LDK!
4 s 6 44.89 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 2006 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/2444/20 2023
600 m M
1 1 s 1 2:09.76 BOLIGŁOWA Piotr Kraków Athletics Team 2010 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3100/21 2023
2 2 s 1 2:09.77 ZAJˇC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3482/21 2023 LDK!
3 3 s 1 2:10.68 SŁOŃSKI Mikołaj UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/9385/21 2023 LDK!
4 4 s 1 2:17.58 GRODOWSKI Hubert Kraków Athletics Team 2013 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/3469/21 2023
1000 m M
1 1 s 1 3:18.47 ZAJˇC Samuel UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -- LDK!
2 2 s 1 3:30.66 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2914/21 2023 LDK!
3 3 s 1 3:31.33 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/3212/20 2023
4 4 s 1 3:33.09 PACHACZ Sebastian UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA -- LDK!
5 5 s 1 3:35.83 ANDRZEJEWSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2493/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:37.77 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2444/19 2023
7 7 s 1 3:45.53 SMYRAK Karol SKL Sucha Beskidzka 2009 U14 MA --
8 8 s 1 3:46.75 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/8014/21 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 3:47.61 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2023 LDK!
10 10 s 1 3:59.90 STRZAŁA Antoni KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- ZIĘBA Jakub Z/10904/21 2022
11 11 s 1 4:06.42 CEBULA Franciszek UKS Lider Siercza 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/7935/21 2023 LDK!
12 12 s 1 4:29.16 NAWROT Mateusz KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6456/21 2021 LDK!
1 1 s 2 3:15.88 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2628/20 2023 LDK!
2 2 s 2 3:19.75 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 2006 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/2444/20 2023
3 3 s 2 3:23.28 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 2007 U16 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2307/19 2023
110 m pł MŁ M
1 s 1 19.94 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.2 -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2023
2 s 1 22.52 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA +0.2 -- GUJA Marta Z/3996/20 2023 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.48 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2023 LDK!
2 2 s 1 48.09 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2023
3 3 s 1 57.06 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- GUJA Marta Z/3996/20 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.23 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA V SIERKA Ewa # BEZ LDK!
2 f 1 10.13 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/2004/21 2023 LDK!
3 f 1 6.70 BRUSIK Bartosz UKS Sokół Zator 2007 U16 MA -- KAJTOCH Jolanta Z/3872/19 2021 BEZ LDK!
4 f 1 5.59 GAWROŃSKI Natan CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- SAMAGALSKI Tomasz # Z/4612/18 2023 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 35.774732112885 sekund