Jelenia Góra 22.05.2021
Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 i U20 (el. sztafet do PZLA MP U18) [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 e 1 11.92 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +2.3 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
2 2 e 1 11.95 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +2.3 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024  KN   132
3 3 e 1 12.01 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS +2.3 I ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2024 2
4 8 e 1 12.55 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +2.3 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
  e 1 DNF GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +2.3 -- KNULL Marta 2 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
  e 1 DNF GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +2.3 -- CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
1 4 e 2 12.29 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +0.2 II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!  ZKN   OSU  
2 5 e 2 12.31 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.2 II WOSIEK Jacek 4 LDK!  ZKN   OSU  
3 6 e 2 12.38 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.2 II SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek 3 LDK!  ZKN  
4 7 e 2 12.40 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS +0.2 II LDK!  ZKN   OSU  
5 9 e 2 12.85 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.2 III LDK!  ZKN   OSU  
6 12 e 2 13.31 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 2000 U23 DS +0.2 -- LDK!
1 10 e 3 12.86 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS +2.5 III
2 11 e 3 13.06 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U20 ZP +2.5 III B.D. # Z/4749/17 2023 LDK!
3 13 e 3 13.51 JURCZAK Maja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS +2.5 --
4 14 e 3 13.71 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS +2.5 IV
5 15 e 3 13.72 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +2.5 IV WOSIEK Jacek 5 LDK!
1 1 e 4 12.21 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +2.6 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 2 e 4 12.52 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +2.6 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 e 4 12.65 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +2.6 II LDK!  OSU  
4 4 e 4 12.77 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS +2.6 III
5 20 e 4 14.28 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U18 DS +2.6 -- LDK!
  e 4 DNF SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +2.6 -- KUCZA Roman B.D. 3 LDK!  ZKN   OSU  
1 5 e 5 13.18 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +2.2 III KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 6 e 5 13.22 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS +2.2 IV
3 7 e 5 13.29 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS +2.2 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1314/20 2024 LDK!  OSU  
4 8 e 5 13.36 MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +2.2 IV KOTYNIA Hanna LDK!  OSU  
5 10 e 5 13.37 CIEŚLACHOWSKA Julia SMKS Parasol Wrocław # 2005 U18 DS +2.2 IV B.D. MILANOWICZ Aleksandra , Z/0442/19 , 2023 LDK!
6 12 e 5 13.47 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +2.2 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!  OSU  
7 13 e 5 13.54 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +2.2 IV LDK!
1 9 e 6 13.37 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS +2.5 IV WOŚ Michał LDK!
2 14 e 6 13.56 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2004 U18 DS +2.5 IV LDK!
3 16 e 6 13.84 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +2.5 --
4 17 e 6 13.94 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS +2.5 -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0661/20 2024
5 18 e 6 14.02 PUZIO Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2004 U18 DS +2.5 -- # LDK!
6 19 e 6 14.09 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS +2.5 --
7 25 e 6 14.71 LISOWSKA Martyna GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +2.5 -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1354/19 , 2021 LDK!  OSU  
1 11 e 7 13.38 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U18 ZP +2.5 IV DMP U20 JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2024 LDK! 96
2 15 e 7 13.57 DOMANIECKA Zofia MLKS Sokół Lubin # 2004 U18 DS +2.5 IV
3 21 e 7 14.28 ROZMUS Aleksandra MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +2.5 -- LDK!
4 22 e 7 14.36 BRZÓSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +2.5 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0472/20 2023 LDK!  OSU  
5 23 e 7 14.38 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U18 DS +2.5 --
6 24 e 7 14.47 KRĘŻLIK Julia MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +2.5 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1334/19 2023 LDK!  OSU  
7 26 e 7 14.95 KLIMKIEWICZ Maja LKS Polkowice 2005 U18 DS +2.5 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/3436/20 2022
1 f 1 11.99 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +2.4 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
2 f 1 12.08 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +2.4 I WOSIEK Jacek 4 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 12.15 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +2.4 I ULIASZ Małgorzata 3 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 12.34 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +2.4 II SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek 3 LDK!  ZKN  
5 f 1 12.40 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS +2.4 II LDK!  ZKN   OSU  
6 f 1 12.48 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +2.4 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
7 f 1 12.89 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS +2.4 III
1 f 2 12.16 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +1.2 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 f 2 12.52 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +1.2 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 2 12.57 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +1.2 II LDK!  OSU  
4 f 2 12.76 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS +1.2 III
5 f 2 13.16 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +1.2 III KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
6 f 2 13.27 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS +1.2 IV
7 f 2 13.33 MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +1.2 IV KOTYNIA Hanna LDK!  OSU  
8 f 2 13.36 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS +1.2 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1314/20 2024 LDK!  OSU  
200 m K
1 1 s 1 24.81 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +0.1 I ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024  KN  
2 2 s 1 24.82 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +0.1 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
3 3 s 1 25.16 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS +0.1 II LDK!  ZKN   OSU  
4 5 s 1 25.43 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.1 II WOSIEK Jacek 4 LDK!  ZKN   OSU  
1 4 s 2 25.23 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -0.5 II SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek 3 LDK!  ZKN  
2 6 s 2 25.52 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -0.5 II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!  ZKN   OSU  
3 7 s 2 26.88 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS -0.5 III
4 8 s 2 27.35 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U20 ZP -0.5 IV B.D. # Z/4749/17 2023 LDK!
1 9 s 3 28.05 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U23 DS -1.9 -- CHORZĘPA Przemysław B.D. Z/0501/17 2022
2 10 s 3 28.62 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -1.9 -- WOSIEK Jacek 5 LDK!
3 11 s 3 28.76 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS -1.9 --
4 12 s 3 29.22 JURCZAK Maja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS -1.9 --
1 1 s 4 25.72 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +2.1 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 4 25.97 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +2.1 II LDK!  OSU  
3 3 s 4 26.57 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS +2.1 III
4 4 s 4 27.10 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +2.1 III KUCZA Roman B.D. 3 LDK!  ZKN   OSU  
5 5 s 4 27.14 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS +2.1 III B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
6 8 s 4 28.11 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +2.1 IV LDK!
1 6 s 5 27.67 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS +2.2 IV
2 7 s 5 27.99 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS +2.2 IV
3 10 s 5 28.71 MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +2.2 -- KOTYNIA Hanna LDK!  OSU  
4 11 s 5 28.93 DOMANIECKA Zofia MLKS Sokół Lubin # 2004 U18 DS +2.2 --
5 13 s 5 29.65 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS +2.2 -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0661/20 2024
  s 5 DNF BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +2.2 --  ZKN  
1 9 s 6 28.30 CIEŚLACHOWSKA Julia SMKS Parasol Wrocław # 2005 U18 DS +1.1 IV B.D. MILANOWICZ Aleksandra , Z/0442/19 , 2023 LDK!
2 12 s 6 29.64 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS +1.1 --
3 14 s 6 30.27 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +1.1 --
4 15 s 6 30.51 KRĘŻLIK Julia MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +1.1 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1334/19 2023 LDK!  OSU  
5 16 s 6 31.17 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U18 DS +1.1 --
  s 6 DNF BRZÓSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +1.1 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0472/20 2023 LDK!  OSU  
400 m K
1 1 s 1 56.75 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS II DMP ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2024 2 110
2 2 s 1 58.75 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS II LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 1 61.34 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS III # LDK!  OSU  
4 4 s 1 70.13 JĘDRASZEK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS --
5 5 s 1 85.85 TKACZ Paulina MKS Piast Głogów 2003 U20 DS -- LDK!
1 1 s 2 60.40 NOWAK Nadia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2024 LDK!  OSU  
2 3 s 2 63.42 KOPEĆ Sylwia WLKS Wrocław # 2005 U18 DS IV LDK!  OSU  
3 5 s 2 63.87 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U18 DS IV
4 7 s 2 64.74 BUK Matylda MKS MOS Wrocław # 2005 U18 DS -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek # , Z/0093/19 , 2023 LDK!  OSU  
1 2 s 3 61.93 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław # 2005 U18 DS III B.D. KOBIAŁKA Kamil # , Z/0051/22 , 2024 LDK!
2 4 s 3 63.80 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!  OSU  
3 6 s 3 64.19 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2004 U18 DS IV LDK!
4 8 s 3 67.00 KNULL Wiktoria MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS -- KNULL Elżbieta WIŚNIEWSKA Gabriela BEZ LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:11.77 ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 9 s 1 2:46.23 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!
3 10 s 1 2:52.86 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław 2003 U20 DS -- LDK!  OSU  
  s 1 DNF ROSTKOWSKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 1980 Masters DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/0016/13 2024 BEZ
1 2 s 2 2:16.96 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/4930/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 3 s 2 2:22.55 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 2004 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/5048/18 2022 LDK!  ZKN   OSU  
3 4 s 2 2:23.24 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna # Z/2231/18 2024 LDK!  OSU  
4 5 s 2 2:27.37 BANASIK Marcelina GKS Start Długołęka 2004 U18 DS IV BENKOWSKA Nina # Z/1275/18 2022 LDK!  OSU  
5 6 s 2 2:27.75 BANASIAK Joanna MKS Siechnice # 2004 U18 DS IV SOBCZYK Tomasz B.D. # Z/1031/19 2024 LDK!  OSU  
6 7 s 2 2:27.77 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U18 DS IV ADAMEK Marek Z/3131/19 2024
7 8 s 2 2:35.81 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
8 11 s 2 2:56.98 SZUMACHER Apolonia MLKS Polonia Środa Śląska 2005 U18 DS -- B.D. LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:01.59 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2002 U20 DS IV LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 5:25.92 WRÓBEL Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U18 DS -- ŚWIERCZYŃSKI Dariusz JANECZEK Jarosław , Z/1315/19 , 2023 LDK!
3 3 s 1 5:39.46 PONIKOWSKA Alicja GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0497/20 2022  OSU  
4 4 s 1 5:42.53 KLIM Nadia SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS -- LDK!  OSU  
5 5 s 1 6:04.60 KUCHARCZYK Emilia MKS MOS Wrocław 2002 U20 DS --
3000 m K
1 1 s 1 10:12.40 KRUPA Urszula SMKS Parasol Wrocław # 2004 U18 DS II WOSIEK Jacek # Z/1302/19 2023 2  ZKN  
2 2 s 1 10:22.62 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 2003 U20 DS II  ZKN   OSU  
3 3 s 1 12:00.11 BIEGAŃSKA Gabriela KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- LDK!  OSU  
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.06 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +1.9 I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 14.11 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA +1.9 I GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 3 s 1 14.62 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS +1.9 II
4 4 s 1 15.48 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.9 II B.D. BEZ LDK!  ZKN  
5 7 s 1 16.08 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U18 ZP +1.9 III JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2024 LDK!
1 5 s 2 15.50 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +2.6 II B.D. 4 LDK!  ZKN  
2 6 s 2 15.57 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +2.6 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 8 s 2 16.26 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS +2.6 III FIT Wiktor B.D. # Z/0467/19 2023 BEZ LDK!
4 9 s 2 16.69 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS +2.6 III # LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.41 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.9 I KNULL Marta 2 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 2 s 1 15.23 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.9 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 3 s 1 17.23 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +1.9 IV STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2024
4 4 s 1 17.31 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS +1.9 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!
5 5 s 1 17.42 KALENIK Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U20 DS +1.9 IV WIŚNIEWSKI Paweł B.D. # Z/3623/17 2023 LDK!  ZKN   OSU  
400 m pł K K
1 1 s 1 64.88 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U20 DS II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2024  ZKN   OSU  
2 2 s 1 68.09 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2024
3 3 s 1 70.23 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U18 DS IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
4 4 s 1 72.27 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS IV LDK!  OSU  
5 6 s 1 72.66 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U20 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4  OSU  
1 5 s 2 72.60 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP IV PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2024 BEZ LDK!
2 7 s 2 72.73 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV DMP DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/1405/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   41 89
3 8 s 2 77.38 KUSZAJ Justyna MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- # LDK!  OSU  
  s 2 DNF BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- # LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 48.90 NOWAK Nadia
KUBIS Paulina
RUGOWSKA Anna
PICHUR Marta
WLKS Wrocław 2004
2004
2004
2004
U18 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil B.D.
KOBIAŁKA Kamil B.D.
Z/2695/18
Z/0743/18
Z/0742/18
2024
2024
2024



2 2 s 1 49.93 ŻABSKA Emilia
KUNCEWICZ Tamara
SAMIEC-TALAR Karolina
PINKOSZ Julia
MKS MOS Wrocław 2004
2004
2004
2004
U18 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek

KUCZA Roman B.D.
SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/1259/18
Z/1335/19
2024
2023

3

3 3 s 1 54.51 ADAMCZYK Anna
SZYDŁOWSKA Vanessa
NOWAK Tola
SZMYD Natalia
KS AZS AWF Wrocław 2004
2005
2004
2004
U18 DOL -- SKRZYPACZ Adrian B.D.


SKRZYPACZ Adrian
Z/0661/20
Z/0698/20
2024
2024


4 4 s 1 55.60 GUZOWSKA Karolina
PUZIO Izabela
BRZEZIŃSKA Karina
CHLASTAWA Karolina
MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005
2004
2004
2005
U18 DOL -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz


, Z/1405/19
, 2024
BEZ
1000 m prz K
1 1 s 1 3:25.80 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2007 U16 DS III STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 3:42.15 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS V BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2023 BEZ LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 6:00.72 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 6:01.88 ZAWADA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 6:41.82 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U20 DS I B.D. B.D. B.D. # Z/0442/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
  s 1 DNF ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
  s 1 DNF KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS -- # LDK!  OSU  
4x400 m MIX
1 1 s 1 3:43.34 KAWIŃSKI Karol
BENKOWSKA Hanna
PUZIO Dorota
BRZEZIŃSKI Konrad
GKS Start Długołęka 2003
2002
2003
2003
U20 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk B.D.
BENKOWSKI Henryk B.D.
BENKOWSKI Henryk B.D.
Z/2847/17
Z/0104/15
Z/0251/17
Z/2442/17
2022
2024
2024
2024
4



  2 s 1 DQ KÖSTER Nicole
PIECHOWICZ Katarzyna
RYMUT Konrad
SZMIT Patryk
KS SMS Szklarska Poręba 2003
2002
2003
2003
U20 DOL --


ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D.
Z/3933/17
2024

1 1 s 2 3:56.10 CIEŚLIK Wiktoria
KLATKA Anna
MOKRZYCKI Jan
FRANCZAK Mateusz
KS SMS Szklarska Poręba 2004
2005
2005
2004
U18 DOL -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr
ROSTKOWSKA Anna
ŻAK Dariusz
Z/5048/18
Z/2231/18
Z/4688/18
2022
2024
2024



2 2 s 2 4:02.79 CZERWIŃSKI Piotr
PONIKOWSKA Alicja
BANASIK Marcelina
GONKIEWICZ Jan
GKS Start Długołęka 2005
2005
2004
2005
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKA Nina
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
Z/3763/19
Z/0497/20
Z/1275/18
, Z/5731/18
2024
2022
2022
, 2024



5
3 3 s 2 4:09.03 WKS Oleśniczanka Oleśnica


brak daty DOL --
Wzwyż K
1 f 1 1.66 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U20 DS II LDK!  ZKN   SKN  
1 f 2 1.62 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 f 2 1.58 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022  ZKN   OSU  
3 f 2 1.50 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U18 DS IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2024 4 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 2 1.35 KOŁTON Julia GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKA Nina Z/5297/19 2021 LDK!  OSU  
Tyczka K
1 f 1 3.40 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS I ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022  ZKN   OSU  
2 f 1 3.00 KAMIŃSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ II MASTALERZ Janusz B.D. Z/1476/21 2024
3 f 1 2.80 RADKOWSKA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/2644/20 2023
4 f 1 2.70 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/2920/19 2023
W dal K
1 f 1 5.67 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP +1.5 II DMP KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   103
2 f 1 5.14 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS +1.5 III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!
3 f 1 4.92 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +3.1 IV STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2024
4 f 1 4.62 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +2.7 -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4  OSU  
5 f 1 4.01 NIEZGODA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS +1.6 -- WYSOCKA Wanda # 5 LDK!
1 f 2 5.87 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +2.6 I BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 2 5.55 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +5.3 II DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  ZKN   OSU   95
3 f 2 4.84 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS +2.1 IV WOŚ Michał LDK!
4 f 2 4.62 RYŚ Magdalena MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS +1.2 -- WIŚNIEWSKA Gabriela WIŚNIEWSKA Gabriela LDK!
5 f 2 4.34 WACH Aleksandra GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +1.1 -- BENKOWSKI Henryk Z/5318/19 2022  OSU  
  4.58 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS +1.9 -- WOŚ Michał LDK!
  4.70 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +1.8 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2024
  5.19 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +0.5 III DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  ZKN   OSU   72
  5.85 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +0.5 I BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
Trójskok K
1 f 1 10.32 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP +2.4 IV LDK!
2 f 1 10.26 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS +2.7 IV B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
3 f 1 9.87 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.6 -- B.D. BEZ LDK!  ZKN  
4 f 1 9.52 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.9 -- B.D. 4 LDK!  ZKN  
5 f 1 9.12 WACH Aleksandra GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +3.8 -- BENKOWSKI Henryk Z/5318/19 2022  OSU  
  9.10 WACH Aleksandra GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +1.3 -- BENKOWSKI Henryk Z/5318/19 2022  OSU  
  9.24 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP +0.6 -- LDK!
  9.70 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS +1.9 -- B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.45 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS III KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2024 LDK!  ZKN  
2 f 1 10.64 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0436/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 10.58 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 2004 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/5324/18 2021 5  ZKN  
4 f 1 10.45 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
5 f 1 8.72 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS --  ZKN  
Kula (4) K
1 f 1 11.28 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U23 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/2687/15 2021 2  ZKN  
2 f 1 10.80 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/0443/17 2021 3  ZKN   SKN  
3 f 1 9.63 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS IV ULIASZ Małgorzata 3 LDK!  ZKN  
4 f 1 9.60 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS IV  OSU  
Dysk (1) K
1 f 1 41.69 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II KUBALA Łukasz 1 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 f 1 38.62 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS II KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2024 LDK!  ZKN  
3 f 1 36.48 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz Z/3772/16 2021 3 LDK!  OSU  
4 f 1 32.12 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS III ULIASZ Małgorzata 3 LDK!  ZKN  
5 f 1 26.72 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
6 f 1 26.35 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/0436/19 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 22.23 JOŚKO Julita MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/3416/20 2023 LDK!  OSU  
8 f 1 21.76 ŻAK Kaja LKS Polkowice 2003 U20 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/5261/21 2024
9 f 1 18.77 ADAMCZYK Marzena LKS Polkowice 1975 Masters DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/5262/21 2022
  f 1 NM PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U23 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
Młot (3) K
1 f 1 36.50 CHOROSZEWICZ Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 2005 U18 DS IV URBATZKA Natalia # Z/3925/17 2022 BEZ LDK!
2 f 1 36.06 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 36.02 JOŚKO Julita MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/3416/20 2023 LDK!  OSU  
4 f 1 34.14 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/0533/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
1 f 2 38.06 JANAS Hanna MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS IV OLSZAŃSKI Paweł # Z/1571/21 2023 LDK!  OSU  
2 f 2 34.13 SZPOND Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2006 U16 DS V WOCHNA Robert Z/8257/21 2024 LDK!
3 f 2 31.12 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0201/21 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
Młot (4) K
1 f 1 50.00 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS I KUBALA Łukasz 1 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 f 1 46.48 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II DMP BIERNACKI Jacek B.D. Z/2924/17 2024  ZKN   OSU   102
3 f 1 41.92 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 2002 U20 DS III B.D. B.D. 3 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 33.07 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS IV  OSU  
5 f 1 30.51 MATJEJÓS Anna MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- LDK!  OSU  
Oszczep (500) K
1 f 1 38.02 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 2004 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/5324/18 2021 5  ZKN  
2 f 1 33.96 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0533/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 33.75 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 22.89 JANCZYŃSKA Laura UKS Sprint Legnica 2005 U18 DS --
Oszczep (600) K
1 f 1 44.32 RZEŹNICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS I WOCHNA Robert Z/2812/17 2023 2 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 39.20 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/0443/17 2021 3  ZKN   SKN  
3 f 1 38.00 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2024 2 LDK!  OSU  
4 f 1 36.73 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U20 DS III LDK!  ZKN   OSU  
5 f 1 33.56 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz Z/3772/16 2021 3 LDK!  OSU  
6 f 1 22.79 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS --
100 m M
1 1 e 1 10.72 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.7 I ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 2 e 1 10.74 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.7 I ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  ZKN  
3 4 e 1 10.86 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS +1.7 I DMP KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2024 M LDK!  KNF   KN   SKN   OSU   114
4 5 e 1 10.95 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +1.7 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024  ZKN   OSU  
5 6 e 1 11.13 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ +1.7 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2024
6 7 e 1 11.29 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.7 II LDK!  ZKN  
7 8 e 1 11.30 JANUKOWICZ Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 2001 U23 DS +1.7 II
8 10 e 1 11.55 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U23 DS +1.7 III PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
1 3 e 2 10.80 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.6 I DMP ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2024 LDK!  ZKN   120
2 9 e 2 11.47 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS +0.6 III KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3 11 e 2 11.60 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +0.6 III
4 12 e 2 11.82 POLAK Szczepan KL Ziemia Kłodzka 2000 U23 DS +0.6 --
5 13 e 2 11.97 POLAK Bartosz KL Ziemia Kłodzka 2003 U20 DS +0.6 IV WOŚ Michał Z/0399/17 2022
6 14 e 2 12.03 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS +0.6 IV WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2024 LDK!  OSU  
8 15 e 2 12.24 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U20 DS +0.6 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2024 4 LDK!
1 1 e 3 10.96 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS +1.5 II LDK!  ZKN   OSU  
2 3 e 3 11.45 ROGALA Jan KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +1.5 III KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2024 LDK!  OSU  
3 4 e 3 11.59 KURIATA Dawid MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.5 III LDK!
4 5 e 3 11.63 GOŹDZIEJEWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS +1.5 III DEJEWSKI Michał ULIASZ Małgorzata # 5 LDK!  OSU  
5 6 e 3 11.64 KITTAY Jan MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +1.5 III LDK!  OSU  
6 9 e 3 11.88 BASIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +1.5 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2658/20 2023  ZKN   OSU  
1 2 e 4 11.40 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.2 III KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2023 BEZ LDK!  ZKN  
2 7 e 4 11.65 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +1.2 III ROSTEK William Z/11177/21 2024
3 8 e 4 11.84 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +1.2 IV BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2024  OSU  
4 10 e 4 12.10 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U18 DS +1.2 IV BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2023 5  OSU  
5 11 e 4 12.34 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +1.2 -- ROSTEK William Z/3314/19 2024
6 12 e 4 13.42 PRZEPIÓRKOWSKI Stanisław Marcel MKS Piast Głogów 2004 U18 DS +1.2 -- LDK!
1 f 1 10.75 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS +1.2 I DMP KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2024 M LDK!  KNF   KN   SKN   OSU   124
2 f 1 10.99 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +1.2 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024  ZKN   OSU  
3 f 1 11.12 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ +1.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2024
4 f 1 11.29 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.2 II LDK!  ZKN  
5 f 1 11.44 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +1.2 III
6 f 1 11.94 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS +1.2 IV WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2024 LDK!  OSU  
  f 1 DNF GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS +1.2 -- KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
1 f 2 11.00 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS +0.9 II LDK!  ZKN   OSU  
2 f 2 11.43 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.9 III KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2023 BEZ LDK!  ZKN  
3 f 2 11.46 ROGALA Jan KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +0.9 III KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 11.63 KITTAY Jan MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +0.9 III LDK!  OSU  
5 f 2 11.63 KURIATA Dawid MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.9 III LDK!
6 f 2 11.64 GOŹDZIEJEWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS +0.9 III DEJEWSKI Michał ULIASZ Małgorzata # 5 LDK!  OSU  
7 f 2 11.83 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +0.9 IV BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2024  OSU  
8 f 2 11.91 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +0.9 IV ROSTEK William Z/11177/21 2024
200 m M
1 1 s 1 21.52 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.8 I DMP ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   129
2 2 s 1 21.64 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.8 I DMP ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  ZKN   124
3 3 s 1 21.99 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.8 II ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2024 LDK!  ZKN  
4 4 s 1 22.66 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U20 OP +1.8 II POKORA Tomasz Z/0669/16 2021 2  SKN  
1 5 s 2 22.81 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.7 III LDK!  ZKN  
2 6 s 2 22.97 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U23 DS +1.7 III PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
3 7 s 2 23.41 JANUKOWICZ Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 2001 U23 DS +1.7 III
4 9 s 2 24.27 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 Sen DS +1.7 --
1 8 s 3 23.85 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +1.2 IV
2 10 s 3 24.65 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS +1.2 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2024 LDK!  OSU  
3 11 s 3 24.73 POLAK Szczepan KL Ziemia Kłodzka 2000 U23 DS +1.2 --
4 12 s 3 24.75 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS +1.2 -- URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
5 13 s 3 25.20 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U20 DS +1.2 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2024 4 LDK!
1 1 s 4 21.86 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +2.7 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF  
2 2 s 4 22.97 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS +2.7 III LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 4 23.45 ROGALA Jan KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +2.7 III KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2024 LDK!  OSU  
4 5 s 4 23.66 WÓJCIK Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS +2.7 IV LDK!
1 4 s 5 23.59 KURIATA Dawid MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +4.8 III LDK!
2 6 s 5 24.41 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +4.8 -- ROSTEK William Z/11177/21 2024
3 7 s 5 24.80 GOŹDZIEJEWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS +4.8 -- DEJEWSKI Michał ULIASZ Małgorzata # 5 LDK!  OSU  
400 m M
1 1 s 1 50.34 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2024 3  ZKN  
2 2 s 1 51.32 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0219/16 2024  ZKN   OSU  
3 3 s 1 52.89 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2024
1 4 s 2 53.25 POLAK Bartosz KL Ziemia Kłodzka 2003 U20 DS IV WOŚ Michał Z/0399/17 2022
2 5 s 2 54.35 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U20 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4  OSU  
3 6 s 2 55.77 JASIŃSKI Karol KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- LDK!  OSU  
1 1 s 3 52.30 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 3 53.02 WÓJCIK Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS IV LDK!
3 3 s 3 53.72 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS IV MATOSZ Włodzimierz # Z/0644/19 2024 BEZ LDK!
4 4 s 3 56.00 KULON Kacper WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- # LDK!
800 m M
1 2 s 1 2:01.65 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS III LDK!  ZKN   OSU  
2 3 s 1 2:06.32 MALIK Jakub SMKS Parasol Wrocław # 2001 U23 DS -- B.D. B.D. Z/1355/20 2024
3 4 s 1 2:07.24 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 2002 U20 DS IV KUCZA Roman # Z/4181/18 2022 4
1 1 s 2 2:00.32 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 2004 U18 DS III LDK!  ZKN   OSU  
2 5 s 2 2:13.22 ROZBICKI Paweł MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS --
3 6 s 2 2:13.94 SOKOŁOWSKI Wiktor SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS -- LDK!  OSU  
4 7 s 2 2:15.52 BONDROW Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- LDK!
5 8 s 2 2:19.08 WALOSZCZYK Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2696/20 2024 LDK!  OSU  
6 9 s 2 2:26.99 SZUMACHER Jan MLKS Polonia Środa Śląska 2005 U18 DS -- B.D. LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:04.84 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 4:14.64 STIPPA Adam Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/4181/20 2022
3 3 s 1 4:17.25 JANAS Filip SMKS Parasol Wrocław # 2004 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/1589/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
4 4 s 1 4:18.78 JAGUCAK Mikołaj MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/2824/20 2023  OSU  
5 5 s 1 4:22.30 MOKRZYCKI Jan MKS Stal Nowa Dęba # 2005 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/4688/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 6 s 1 4:43.30 MATUSIEWICZ Kamil WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS --
7 7 s 1 4:45.41 LIBURA Jakub MKS Siechnice 2002 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1311/20 2024
8 8 s 1 4:45.92 OLSZAŃSKI Igor MLKS Echo Twardogóra 2004 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar LDK!  OSU  
9 9 s 1 4:58.28 BĄK Michał KRT Jelenia Góra # 2005 U18 DS -- B.D. Z/2252/21 2024
3000 m M
1 1 s 1 9:17.00 MAJEWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław # 2004 U18 DS IV # LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 9:24.73 KACZOR Jan LKS Górnik Wałbrzych # 2002 U20 DS IV B.D. # Z/7696/21 2024 LDK!
3 3 s 1 10:35.05 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2002 U20 DS -- LDK!  OSU  
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.48 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.2 II KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!  ZKN  
2 2 s 1 16.28 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.2 IV KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2023 BEZ LDK!  ZKN  
3 3 s 1 16.29 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.2 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.56 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS +1.9 II LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 14.81 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS +1.9 II KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 1 15.12 MIŚKÓW Kasjan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U20 OP +1.9 II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/2885/18 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 17.87 SZNAJDER Patryk MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +1.9 -- LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 60.15 SZCZERBA Hubert MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2104/20 2023 LDK!  OSU  
2 2 s 1 65.33 KARPIŃSKI Jakub MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -- LDK!
3 3 s 1 66.31 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -- ROSTEK William Z/3314/19 2024
400 m pł M
1 1 s 1 57.65 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 59.13 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS IV BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024  ZKN   OSU  
3 3 s 1 64.58 BINCZAROWSKI Maciej MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian BEZ LDK!  OSU  
4x100 m M
1 1 s 1 45.55 BIAŁEK Kacper
CZERWIŃSKI Piotr
GONKIEWICZ Jan
SKRZEK Bartłomiej
GKS Start Długołęka 2004
2005
2005
2005
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk
Z/2774/18
Z/3763/19
, Z/5731/18
, Z/1353/19
2023
2024
, 2024
, 2023
5

5

2 2 s 1 45.63 BASIŃSKI Paweł
DIDYK Mateusz
KITTAY Jan
SZCZERBA Hubert
MKS MOS Wrocław 2005
2005
2005
2004
U18 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
ROSTEK William

SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/2658/20
Z/3314/19
Z/2104/20
2023
2024
2023



1000 m prz M
1 1 s 1 3:01.29 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata # Z/0513/20 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:05.85 SZPYRKA Alan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2006 U16 DS V MATOSZ Włodzimierz B.D. ŚWIERCZYŃSKI Dariusz # Z/1277/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:13.48 TRZCINKA Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS -- LDK!
4 4 s 1 3:37.57 KAPSZEWICZ Paweł MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- # LDK!  OSU  
5 5 s 1 3:43.37 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3002/20 2024 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 6:33.40 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
2 2 s 1 6:50.34 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata # Z/0664/19 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 1 6:56.45 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2023 5  OSU  
4 4 s 1 7:29.02 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -- LDK!
5 5 s 1 7:39.22 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4331/18 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 7:53.99 DURTKA Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.92 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U23 DS III
2 f 1 1.84 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U20 DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
3 f 1 1.75 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2023 2 LDK!  ZKN   OSU  
1 f 2 1.80 BUTRA Tobiasz AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U18 PM IV KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/3035/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 2 1.75 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1347/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 2 1.75 ROMANOWSKI Filip WKS Śląsk Wrocław # 2004 U18 DS IV SIERADZKI Andrzej B.D. Z/0732/18 2024
4 f 2 1.65 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -- LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.40 KORCZYŃSKI Tymon MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV
2 f 1 3.40 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS IV LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 3.20 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 3.20 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2023  OSU  
W dal M
1 f 1 6.51 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS +2.0 III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2024 2
2 f 1 6.47 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS -1.0 III GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2023 2 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 6.22 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +1.6 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2024 5 LDK!  ZKN  
4 f 1 6.10 MIŚKÓW Kasjan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U20 OP +1.3 IV PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/2885/18 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 6.07 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U20 DS +3.2 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
6 f 1 6.06 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ +2.2 IV BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2024
7 f 1 5.99 MIELCZAREK Jakub MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +3.5 IV
8 f 1 5.71 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -0.6 -- #
9 f 1 5.44 SZNAJDER Patryk MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +1.8 -- LDK!
1 f 2 6.31 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.9 III KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!  ZKN  
2 f 2 5.99 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +2.1 IV B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!  OSU  
3 f 2 5.13 PIĘTA Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U18 DS +1.2 -- JANECZEK Jarosław FIT Wiktor # , Z/1273/18 , 2023 4 LDK!
  5.91 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -0.6 IV B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!  OSU  
  6.03 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U20 DS +0.5 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
  6.04 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ +1.0 IV BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2024
Trójskok M
1 f 1 14.07 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +2.8 III KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2024 5 LDK!  ZKN  
2 f 1 13.82 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +3.5 III KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
3 f 1 13.75 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS +1.0 III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2024 2
4 f 1 13.12 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U20 DS +0.5 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
5 f 1 12.25 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U20 DS +2.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2021 4  OSU  
6 f 1 12.04 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U18 DS +0.6 -- LDK!
7 f 1 11.96 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +3.5 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!  OSU  
8 f 1 11.83 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +2.4 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
  11.64 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +0.6 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!  OSU  
  11.76 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +2.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
  13.36 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +1.6 III KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
  13.92 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U20 DS -1.1 III KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2024 5 LDK!  ZKN  
Kula (5) M
1 f 1 14.50 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2024 LDK!
2 f 1 14.32 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS III ULIASZ Małgorzata 2 LDK!  ZKN  
3 f 1 12.95 SOCHA Paweł UKS Sprint Legnica 2004 U18 DS IV
4 f 1 11.63 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2023 LDK!  OSU  
5 f 1 11.39 LORENC Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- LDK!  OSU  
Kula (6) M
1 f 1 15.81 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U20 DS II KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 f 1 15.69 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS II MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 14.68 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U20 DS II B.D. 2 LDK!  ZKN   SKN  
4 f 1 14.60 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2  ZKN  
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.84 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS II ULIASZ Małgorzata 2 LDK!  ZKN  
2 f 1 45.63 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2024 LDK!
3 f 1 40.65 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS III ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1347/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 34.97 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2023  OSU  
5 f 1 34.03 LORENC Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- LDK!  OSU  
6 f 1 33.42 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/0614/20 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 26.86 CIEŚLIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U18 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 57.35 ANDRZEJCZAK Jarosław KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ I CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon # , Z/0452/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 f 1 45.12 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2  ZKN  
3 f 1 43.89 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U20 DS III B.D. 2 LDK!  ZKN   SKN  
4 f 1 42.43 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U20 DS III MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 1 41.72 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U20 DS III KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2024 LDK!  ZKN   SKN  
6 f 1 40.61 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK!  OSU  
7 f 1 38.49 CYUNEL Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U20 OP III
Młot (5) M
1 f 1 45.47 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz B.D. Z/4495/18 2022 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 41.15 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0614/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 35.72 CIEŚLIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U18 DS --
4 f 1 34.65 PSIUCH Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/0515/20 , 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 32.68 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2023 LDK!  OSU  
6 f 1 31.72 SARAFIN Rafał MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- LDK!  OSU  
1 f 2 28.45 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 28.01 BONK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/11586/21 2024 LDK!  OSU   59
3 f 2 23.81 BORODACZ Piotr MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- # LDK!
Młot (6) M
1 f 1 52.23 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS II MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 46.84 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U20 DS III MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 46.74 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS III LDK!  OSU  
Oszczep (700) M
1 f 1 49.29 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna # , Z/2961/19 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 37.02 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz B.D. Z/4495/18 2022 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 36.84 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/3921/17 2023 BEZ LDK!
4 f 1 33.49 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2023 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 55.37 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS II WOCHNA Robert Z/1037/16 2024 3 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 52.44 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2003 U20 DS III B.D. # 4 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 43.01 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK!  OSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 44.417896032333 sekund