Bełchatów 22.05.2021
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U18 i U20 2021 (el. sztafet do PZLA MP U18) [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 13.40 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD -0.1 IV GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022
2 3 s 1 13.80 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.1 IV BELTER Artur # Z/0184/20 2022 LDK!
3 6 s 1 14.57 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.1 -- BARSKA Jolanta Z/3816/19 2022 LDK!
3 5 s 1 14.57 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -0.1 -- KOWALSKI Robert Z/0002/20 2022 LDK!
5 7 s 1 14.59 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -0.1 -- WOŹNIAK Jerzy Z/0092/20 2021 LDK!
1 2 s 2 13.46 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD -0.2 IV GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2022 LDK!
2 4 s 2 14.56 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -0.2 -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/1966/21 , 2022 LDK!
3 8 s 2 14.83 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.2 -- KORWEK Joanna # Z/3813/19 2022 LDK!
4 9 s 2 15.28 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.2 -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
5 10 s 2 15.29 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -0.2 -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2022 LDK!
6 11 s 2 15.41 IZDEBSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.2 -- KOWALSKI Robert Z/0631/21 2022 LDK!
7 12 s 2 15.96 RYDZ Izabella UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -0.2 -- RYBARCZYK Dariusz Z/7884/21 2022 LDK!
1 1 e 3 12.32 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -0.1 II BLAUSZ Henryka SADACH Aneta # Z/2583/16 2022 1 LDK!
2 2 e 3 12.42 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD -0.1 II BLAUSZ Henryka # Z/3968/17 2022 5
3 3 e 3 13.14 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD -0.1 III BARSKA Jolanta Z/2460/17 2022 3 LDK!
4 4 e 3 13.77 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD -0.1 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5 82
5 5 e 3 14.31 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -0.1 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
1 1 e 4 12.30 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD +0.4 II MANTYK Łukasz Z/0304/18 2022 LDK!
2 2 e 4 12.69 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +0.4 II DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022 126
3 3 e 4 12.91 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U18 LD +0.4 III BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022
4 4 e 4 12.92 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +0.4 III NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
5 5 e 4 13.00 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU +0.4 III NAMIOTKO Stanisław # Z/0401/19 2022 LDK!
6 6 e 4 13.50 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +0.4 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
1 7 e 5 13.77 DURAS Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD +0.2 IV KOWALCZYK Katarzyna 5 LDK!
2 8 e 5 14.10 JAROSZ Pola AZS Łódź 2005 U18 LD +0.2 -- PSKIT Małgorzata KUCZKOWSKI Piotr , Z/0222/20 , 2022 LDK!
3 9 e 5 14.11 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U18 LD +0.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1476/20 2022
4 10 e 5 14.13 URBAŃSKA Martyna UKS Cyprianka 2005 U18 KP +0.2 -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5594/18 , 2022 BEZ LDK!
5 11 e 5 14.41 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD +0.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2022
6 12 e 5 14.55 DUDA Martyna AZS Łódź 2004 U18 LD +0.2 --
1 1 f 1 12.42 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD -1.1 II BLAUSZ Henryka # Z/3968/17 2022 5
2 2 f 1 12.53 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -1.1 II BLAUSZ Henryka SADACH Aneta # Z/2583/16 2022 1 LDK!
3 3 f 1 13.06 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD -1.1 III BARSKA Jolanta Z/2460/17 2022 3 LDK!
4 4 f 1 14.03 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD -1.1 -- DMP U20 KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5 74
5 5 f 1 14.53 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -1.1 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
1 1 f 2 12.38 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD +0.6 II MANTYK Łukasz Z/0304/18 2022 LDK!
2 2 f 2 12.72 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +0.6 II DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022 124
3 3 f 2 12.86 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +0.6 III NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
4 4 f 2 13.00 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U18 LD +0.6 III BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022
5 5 f 2 13.02 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU +0.6 III NAMIOTKO Stanisław # Z/0401/19 2022 LDK!
6 6 f 2 13.87 DURAS Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD +0.6 -- KOWALCZYK Katarzyna 5 LDK!
7 7 f 2 14.18 JAROSZ Pola AZS Łódź 2005 U18 LD +0.6 -- PSKIT Małgorzata KUCZKOWSKI Piotr , Z/0222/20 , 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.83 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP +0.2 I RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 25.22 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD +0.2 II MANTYK Łukasz Z/0304/18 2022 LDK!
3 4 s 1 26.23 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +0.2 II DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022 121
4 7 s 1 27.26 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD +0.2 III WASIAK Jarosław Z/0248/18 2022 3
5 8 s 1 27.27 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU +0.2 III DMP U20 NAMIOTKO Stanisław # Z/0401/19 2022 LDK! 102
1 9 s 2 27.40 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -0.9 IV DMP U20 MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2022 LDK! 101
2 10 s 2 27.66 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -0.9 IV RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
3 13 s 2 27.75 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD -0.9 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/5319/19 2022
4 22 s 2 29.65 JAROSZ Pola AZS Łódź 2005 U18 LD -0.9 -- PSKIT Małgorzata KUCZKOWSKI Piotr , Z/0222/20 , 2022 LDK!
5 24 s 2 30.13 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD -0.9 -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2022
1 3 s 3 25.62 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD +1.0 II BLAUSZ Henryka # Z/3968/17 2022 5
2 16 s 3 28.42 KICIŃSKA Marta KS Żeglina Sieradz 2003 U20 LD +1.0 IV NOWAK Mieczysław Z/1605/19 2022
3 17 s 3 28.78 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD +1.0 -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
1 11 s 4 27.67 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD -0.4 IV RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2022 LDK!
2 12 s 4 27.71 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.4 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK!
3 14 s 4 27.75 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD -0.4 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2022 LDK! 95
4 18 s 4 28.89 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.4 V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3461/19 , 2022 BEZ LDK!
5 20 s 4 29.08 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 2006 U16 LD -0.4 V TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2021
6 26 s 4 30.98 ZAŁECZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.4 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2022 LDK!
1 15 s 5 27.91 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD +0.1 IV RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
2 19 s 5 28.92 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.1 V BELTER Artur # Z/0184/20 2022 LDK!
3 21 s 5 29.60 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.1 V BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
4 23 s 5 29.80 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.1 V B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/1966/21 , 2022 LDK!
5 25 s 5 30.51 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +0.1 -- KOWALSKI Robert Z/0002/20 2022 LDK!
1 5 s 6 26.87 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -1.0 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
2 6 s 6 27.23 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD -1.0 III GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2022 LDK!
3 27 s 6 31.88 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -1.0 -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2022 LDK!
4 28 s 6 32.44 PALUSZCZAK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD -1.0 -- RYBARCZYK Dariusz Z/7881/21 2022 LDK!
5 29 s 6 34.18 RYDZ Izabella UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -1.0 -- RYBARCZYK Dariusz Z/7884/21 2022 LDK!
6 30 s 6 34.81 PARADECKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -1.0 -- RYBARCZYK Dariusz Z/7882/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 59.49 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD III B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 60.32 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
3 3 s 1 60.59 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022 109
4 4 s 1 60.81 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U18 LD III BLAUSZ Henryka Z/0503/19 2022
5 5 s 1 61.95 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/5148/18 2022 4 LDK!
6 7 s 1 63.89 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U18 LD IV DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr # Z/2428/20 2022 85
1 6 s 2 62.61 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/5319/19 2022
2 9 s 2 66.46 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
3 10 s 2 66.76 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -- MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2022 LDK!
4 12 s 2 68.97 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD -- LISIAK Adam # Z/2636/19 2022
5 14 s 2 71.55 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2022 BEZ LDK!
6 16 s 2 75.23 KIJAŃSKA Nadia RKS Łódź 2005 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/0762/19 2022 LDK!
1 8 s 3 64.23 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2002 U20 LD IV NOWAK Mieczysław B.D. Z/3503/16 2021
2 11 s 3 68.33 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK! 66
3 13 s 3 71.16 IZDEBSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0631/21 2022 LDK!
4 15 s 3 73.64 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
800 m K
1 1 s 1 2:16.22 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD II NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2022 3
2 2 s 1 2:27.64 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 2:29.06 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2022
4 4 s 1 2:31.29 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV DMP U20 KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2022 BEZ LDK! 82
5 5 s 1 2:33.24 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/0573/16 2021 3
6 6 s 1 2:34.53 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2022
7 7 s 1 2:36.33 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2022
8 8 s 1 2:41.01 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2022
9 9 s 1 2:41.72 KALISZ Agnieszka LKS MOSiR Sieradz 1999 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/1957/17 2021
  s 1 DNF WRÓBEL Natalia MUKS Park Zduńska Wola # 2005 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/11725/21 , 2021 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 f 1 15.85 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP -1.1 III MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 15.97 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -1.1 III KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2022 BEZ
3 3 f 1 17.63 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U18 LD -1.1 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1476/20 2022
4 4 f 1 18.57 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U18 KP -1.1 -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 18.90 KRZYWIEC Zuzanna UKS Cyprianka 2005 U18 KP -1.1 -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/4891/18 , 2021 BEZ LDK!
100 m pł K
1 1 f 1 14.21 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -0.3 I BLAUSZ Henryka SADACH Aneta # Z/2583/16 2022 1 LDK!
2 2 f 1 17.91 CHRZANOWSKA Magdalena UKS Cyprianka 2003 U20 KP -0.3 -- MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/3381/17 2021 5 LDK!
3 3 f 1 20.10 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -0.3 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
300 m pł K
1 1 s 1 45.03 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 51.10 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD IV WOŹNIAK Jerzy Z/0092/20 2021 LDK!
3 3 s 1 51.80 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 67.12 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP III NALEPA Marek Z/1470/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 69.53 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U20 LD IV BLAUSZ Henryka Z/3143/17 2021 3
3 3 s 1 71.30 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 2001 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2022 4
4 4 s 1 71.37 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
4x100 m K
1 1 s 1 49.06 JUSZCZAK Gabriela
NOWAK Natalia
LUBIATOWSKA Małgorzata
ADAMCZEWSKA Zuzanna
AZS Łódź 2004
2004
2005
2005
U18 LDZ -- PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta
BLAUSZ Henryka
BLAUSZ Henryka
BLAUSZ Henryka
, Z/0281/18
Z/1955/21
Z/0457/19
Z/0238/18
, 2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 53.22 JAROSZ Pola
MARCINIAK Julia
KOZIOROWSKA Jolanta
OLBORSKA Nikola
AZS Łódź 2005
2004
2005
2004
U18 LDZ -- PSKIT Małgorzata KUCZKOWSKI Piotr
KUCZKOWSKI Piotr
BLAUSZ Henryka
KUCZKOWSKI Piotr
, Z/0222/20
Z/5319/19
Z/0503/19
Z/2428/20
, 2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF JOŃCZYK Julia
OLCZYK Anna
ZOCHNIAK Amelia
DOMAGAŁA Małgorzata
UKS Czempion Bełchatów 2006
2007
2007
2007
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
Z/3472/19
, Z/3462/19
, Z/3464/19
Z/3465/19
2022
, 2022
, 2022
2022

5
5

  s 1 DQ GROCHULSKA Julia
MATYŚKIEWICZ Maja
MIELCZAREK Martyna
DYBALAK Marita
UKS Czempion Bełchatów 2005
2004
2005
2004
U18 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir
RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
, Z/0892/19
, Z/0895/19
, 2022
, 2022
4

5
4
Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U20 LD III JASZCZAK Stanisław 4 LDK!
1 1 f 1 1.60 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0892/19 , 2022 4 LDK!
3 3 f 1 1.60 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U20 LD III KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2022
4 4 f 1 1.55 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK!
5 5 f 1 1.50 KUŹMIŃSKA Karolina RKS Łódź 2003 U20 LD IV KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2021
6 6 f 1 1.45 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022
7 7 f 1 1.25 LATOCHA Laura MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4731/18 2021 BEZ
W dal K
1 1 f 1 5.43 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.4 II DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK! 116
2 2 f 1 5.31 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +0.4 III BARSKA Jolanta Z/2460/17 2022 3 LDK!
3 3 f 1 4.93 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU +0.5 IV NAMIOTKO Stanisław # Z/0401/19 2022 LDK!
4 4 f 1 4.91 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -0.1 IV MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
5 5 f 1 4.58 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD +0.3 -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2022 BEZ
6 6 f 1 4.15 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.5 -- BARSKA Jolanta Z/3816/19 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 12.16 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź 2004 U18 LD +0.4 I PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta , Z/0281/18 , 2022 LDK!
2 2 f 1 11.62 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD -1.1 II BARSKA Jolanta Z/2460/17 2022 3 LDK!
3 3 f 1 11.22 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +0.6 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0295/18 2022 3 LDK!
4 4 f 1 10.38 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD 0.0 IV DMP U20 KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK! 85
5 5 f 1 10.20 KLESZCZEWSKA Kornelia AZS Łódź 2005 U18 LD +0.1 IV BRÓDKA Daniel SADACH Aneta , Z/5321/19 , 2021 LDK!
6 6 f 1 10.19 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD 0.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2461/17 2022 3
7 7 f 1 9.25 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +0.1 -- DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2022 4 LDK! 63
Kula (3) K
1 1 f 1 12.04 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK!
2 2 f 1 11.47 KLIMCZAK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD III BELTER Artur LDK!
3 3 f 1 11.05 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2022 3 LDK!
4 4 f 1 7.92 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- LDK!
1 1 f 2 7.97 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/3813/19 2022 LDK!
2 2 f 2 7.73 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2022 LDK!
3 3 f 2 7.67 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- DMP U20 BELTER Artur Z/1770/21 2022 LDK! 55
Kula (4) K
1 1 f 1 9.35 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD IV GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3
2 2 f 1 8.82 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP -- NALEPA Marek Z/2559/19 2021 4
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 25.23 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
2 2 f 1 23.33 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2022 LDK!
3 3 f 1 19.51 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- BELTER Artur Z/1770/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 37.87 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD II GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3
2 2 f 1 37.73 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD II JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2040/16 2022 LDK!
3 3 f 1 37.40 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD II DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2022 3 LDK! 127
4 4 f 1 30.63 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP -- NALEPA Marek Z/2559/19 2021 4
5 5 f 1 28.75 KLIMCZAK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV BELTER Artur LDK!
6 6 f 1 27.63 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0212/19 2022 LDK!
7 7 f 1 26.65 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
8 8 f 1 25.71 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2022 5 LDK!
9 9 f 1 25.22 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 46.24 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 30.60 KĘDZIORA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -- B.D. Z/11372/21 2022
3 3 f 1 28.32 FORYSIŃSKA Weronika UKS Błyskawica Domaniewice 2005 U18 LD -- B.D. Z/5277/19 2021
4 4 f 1 25.26 MADEJ Daria MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/8858/21 2021
1 1 f 2 36.59 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2022
2 2 f 2 28.66 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0542/21 2022
Młot (4) K
1 1 f 1 32.12 DOBROWOLSKA Dorota MKS Zduńska Wola 2003 U20 LD IV SULIŃSKI Andrzej Z/3905/17 2022 5
2 2 f 1 29.71 ŁUGOWSKA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD -- B.D. Z/2102/20 2021
Oszczep (500) K
1 1 f 1 40.42 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
2 2 f 1 29.18 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0212/19 2022 LDK! 71
3 3 f 1 28.02 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- LDK!
4 4 f 1 24.85 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022
5 5 f 1 23.53 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2022 BEZ
6 6 f 1 21.30 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
1 1 f 2 22.92 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK!
2 2 f 2 21.41 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/3813/19 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 23.89 LATOCHA Laura MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4731/18 2021 BEZ
2 2 f 1 23.21 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
100 m M
1 1 s 1 11.21 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U23 LD +0.7 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2021
2 2 s 1 11.69 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U23 LD +0.7 III KOPEĆ Dominik Z/2204/19 2022
3 3 s 1 11.71 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 1984 Masters LD +0.7 III ZNYK Stanisław Z/3981/18 2022 BEZ
4 4 s 1 12.10 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD +0.7 IV URBANIAK Mateusz Z/0718/19 2022 BEZ
5 5 s 1 12.24 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.7 V WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
6 6 s 1 12.26 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +0.7 V DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2022 LDK! 79
1 8 s 2 12.61 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -0.9 V WASIAK Jarosław Z/1505/21 2022 LDK!
2 9 s 2 12.69 WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -0.9 V LDK!
3 13 s 2 13.90 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.9 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2022 LDK!
4 14 s 2 14.32 KOTLICKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.9 -- LDK!
1 7 s 3 12.41 DZIADKOWIEC Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -0.6 V TOMCZYK Kazimierz Z/1563/21 2021
2 10 s 3 12.83 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.6 -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2022 LDK!
3 11 s 3 13.48 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U14 LD -0.6 -- MANTYK Łukasz Z/4313/19 2022 LDK!
4 12 s 3 13.76 POŻYCKI Jakub BKL Bełchatów 2007 U16 LD -0.6 -- MANTYK Łukasz Z/7518/21 2022 LDK!
5 15 s 3 14.41 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD -0.6 -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2022 LDK!
1 1 e 1 10.90 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD -0.1 I LDK!
2 2 e 1 10.94 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U20 LD -0.1 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK!
3 3 e 1 11.55 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -0.1 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
4 4 e 1 11.65 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD -0.1 III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/3975/17 , 2022 4 LDK!
5 5 e 1 11.70 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -0.1 III JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2022 BEZ LDK!
1 6 e 2 11.92 PIETRASIAK Igor RKS Łódź 2002 U20 LD +0.6 IV GOWORSKI Tomasz B.D. Z/1502/20 2022
2 7 e 2 12.07 KUKAWSKI Jakub RKS Łódź 2002 U20 LD +0.6 IV
3 8 e 2 12.42 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +0.6 --
4 9 e 2 12.53 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD +0.6 -- ZATORSKI Krzysztof Z/2214/19 2022
5 10 e 2 12.94 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD +0.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2022
1 1 e 3 11.22 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.5 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
2 2 e 3 11.66 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD +0.5 III KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK!
3 3 e 3 11.99 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD +0.5 IV MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!
4 6 e 3 12.21 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U18 LD +0.5 --
1 4 e 4 12.03 KNERA Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD +0.3 IV ZNYK Stanisław Z/3879/20 2021
2 5 e 4 12.20 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.3 IV GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
3 7 e 4 12.51 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U18 LD +0.3 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022
4 8 e 4 12.58 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U18 LD +0.3 -- KOPEĆ Dominik Z/4286/19 2022
5 9 e 4 12.66 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź # 2004 U18 LD +0.3 -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław # , Z/4229/19 , 2022 LDK!
6 10 e 4 21.62 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.3 -- GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
1 1 f 1 10.87 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD -0.9 I LDK!
2 2 f 1 11.03 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U20 LD -0.9 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK!
3 3 f 1 11.51 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -0.9 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
4 4 f 1 11.63 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD -0.9 III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/3975/17 , 2022 4 LDK!
5 5 f 1 11.70 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -0.9 III JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 12.01 KUKAWSKI Jakub RKS Łódź 2002 U20 LD -0.9 IV
7 7 f 1 12.06 PIETRASIAK Igor RKS Łódź 2002 U20 LD -0.9 IV GOWORSKI Tomasz B.D. Z/1502/20 2022
1 1 f 2 11.32 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.1 III GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
2 2 f 2 11.71 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD +0.1 III KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK!
3 3 f 2 11.91 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD +0.1 IV MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!
4 4 f 2 11.96 KNERA Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD +0.1 IV ZNYK Stanisław Z/3879/20 2021
5 5 f 2 12.27 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.1 -- GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
6 6 f 2 12.43 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U18 LD +0.1 --
7 7 f 2 12.50 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U18 LD +0.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022
8 8 f 2 12.64 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U18 LD +0.1 -- KOPEĆ Dominik Z/4286/19 2022
200 m M
1 2 s 1 22.71 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD -0.9 II WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0659/18 2022 4
2 7 s 1 23.12 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.9 III GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
3 9 s 1 23.43 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD -0.9 III DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK! 106
4 17 s 1 24.80 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD -0.9 -- MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!
5 20 s 1 25.51 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U18 LD -0.9 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022
1 14 s 2 24.43 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.3 -- GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
2 16 s 2 24.62 KNERA Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD +0.3 -- ZNYK Stanisław Z/3879/20 2021
3 18 s 2 24.88 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD +0.3 V URBANIAK Mateusz Z/0718/19 2022 BEZ
4 21 s 2 25.55 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +0.3 V BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
5 22 s 2 25.56 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.3 V WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
1 1 s 3 22.13 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U20 LD -1.1 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK!
2 5 s 3 22.93 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD -1.1 III URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
3 6 s 3 23.05 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U20 LD -1.1 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2022 3 LDK!
4 8 s 3 23.31 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 2003 U20 LD -1.1 III RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2022 2 LDK!
5 11 s 3 23.73 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD -1.1 IV DMP U20 BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/3975/17 , 2022 4 LDK! 100
6 15 s 3 24.45 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -1.1 -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
1 12 s 4 24.12 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD +0.4 IV KUŚ Tomasz Z/2186/20 2022
2 13 s 4 24.25 ŚWIATŁY Oliwier UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD +0.4 IV URBANIAK Jarosław Z/0368/20 2021
3 19 s 4 25.19 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD +0.4 -- ZATORSKI Krzysztof Z/2214/19 2022
4 24 s 4 26.17 SOPEL Hubert UMLKS START Wieruszów 2002 U20 LD +0.4 -- URBANIAK Jarosław Z/9209/21 2021
1 23 s 5 26.03 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +0.8 -- B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2022 LDK!
2 26 s 5 28.57 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +0.8 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2022 LDK!
3 27 s 5 28.68 POŻYCKI Jakub BKL Bełchatów 2007 U16 LD +0.8 -- MANTYK Łukasz Z/7518/21 2022 LDK!
4 28 s 5 28.74 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U14 LD +0.8 -- MANTYK Łukasz Z/4313/19 2022 LDK!
5 29 s 5 29.70 KOTLICKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.8 -- LDK!
  s 5 DQ DZIADKOWIEC Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +0.8 -- TOMCZYK Kazimierz Z/1563/21 2021
1 3 s 6 22.76 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP 0.0 II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
2 4 s 6 22.83 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U23 LD 0.0 III MANTYK Łukasz Z/3248/15 2021
3 10 s 6 23.51 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD 0.0 III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
4 25 s 6 26.22 WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD 0.0 -- LDK!
  s 6 DNF MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U23 LD 0.0 -- KOPEĆ Dominik Z/2204/19 2022
400 m M
1 2 s 1 48.63 SZWED Maks AZS Łódź 2004 U18 LD II DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2022 145
2 3 s 1 49.24 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD II DMP U20 BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2022 4 LDK! 139
3 7 s 1 51.60 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD III DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2022 LDK! 114
4 8 s 1 52.23 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2022 4 LDK!
5 9 s 1 52.53 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
1 5 s 2 51.13 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
2 11 s 2 53.46 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
3 12 s 2 54.79 JANKOWSKI Jakub AZS Łódź 2005 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/0456/19 2021
4 13 s 2 55.57 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/3952/20 2022 LDK!
5 14 s 2 56.25 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U18 LD -- DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz # Z/0229/19 2022 LDK! 74
6 15 s 2 58.11 SOPEL Hubert UMLKS START Wieruszów 2002 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/9209/21 2021
1 1 s 3 48.60 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD II URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
2 4 s 3 50.39 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 2003 U20 LD II RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2022 2 LDK!
3 6 s 3 51.50 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!
4 10 s 3 53.14 ŚWIATŁY Oliwier UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD IV URBANIAK Jarosław Z/0368/20 2021
1 16 s 4 60.75 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2022 LDK!
2 17 s 4 65.76 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2022
3 18 s 4 72.35 STOLECKI Szymon UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7886/21 2022 LDK!
4 19 s 4 72.79 TENENTKA Kamil LKS Koluszki 2008 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4295/19 2022
5 20 s 4 79.07 PARADECKI Maksymilian UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- B.D. Z/3468/19 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:55.93 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP II NALEPA Marek Z/1469/17 2022 2
2 2 s 1 2:00.26 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022
3 3 s 1 2:01.44 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD III WOJTAREK Jacek # Z/1487/20 2022 LDK!
4 4 s 1 2:03.71 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
5 5 s 1 2:04.55 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV
6 6 s 1 2:04.84 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD IV
7 7 s 1 2:05.26 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV BELTER Artur LDK!
8 8 s 1 2:06.43 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2022
9 9 s 1 2:07.15 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022 74
10 13 s 1 2:14.19 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD -- DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0240/18 2022 66
1 10 s 2 2:08.94 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2022 72
2 11 s 2 2:10.50 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2832/17 2021 BEZ
3 12 s 2 2:12.78 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2022 LDK!
4 14 s 2 2:15.75 ANDRZEJAK Maksymilian MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3687/20 2022
5 15 s 2 2:17.21 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
6 16 s 2 2:21.66 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2022 LDK!
7 17 s 2 2:28.01 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2022
8 18 s 2 2:33.50 CHOJNACKI Piotr LKS Koluszki 2008 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2580/20 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:21.78 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD IV WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2022 LDK!
2 2 s 1 4:26.20 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1829/19 2022 LDK!
3 3 s 1 4:35.80 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD --
4 4 s 1 4:38.91 MARCINKOWSKI Dawid RKS Łódź 2004 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1500/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 4:47.72 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2022 5
6 6 s 1 5:02.98 WÓDKA Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD -- ZNYK Stanisław Z/3908/20 2021
3000 m M
1 1 s 1 10:09.69 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/2349/18 2021 5 LDK!
2 2 s 1 10:20.16 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 f 1 16.59 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +0.5 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
2 2 f 1 17.04 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +0.5 IV KORWEK Joanna # Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 17.28 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +0.5 IV ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK!
4 4 f 1 19.65 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.5 -- RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3470/19 , 2022 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 f 1 15.82 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U18 LD +1.1 IV KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2022 LDK!
2 2 f 1 16.15 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +1.1 IV PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0257/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 16.17 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD +1.1 IV KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
4 4 f 1 16.37 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD +1.1 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 19.61 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +1.1 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 f 1 14.75 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.5 II B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK!
2 2 f 1 14.98 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U20 LD +0.5 II KUBIAK Robert Z/2563/16 2021 3 LDK!
110 m pł M
1 1 f 1 16.64 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U23 LD +1.1 III KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.82 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 58.37 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U18 LD III WĘGLARSKI Krzysztof Z/0660/18 2022 BEZ
3 3 s 1 59.94 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
4 4 s 1 63.61 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 67.03 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2022 4 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 55.10 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
2 2 s 1 58.17 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 6:38.28 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1158/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 6:38.77 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2022
3 3 s 1 6:40.13 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U18 LD IV BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2022 LDK!
4 4 s 1 6:47.58 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2022 3
5 5 s 1 7:06.43 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2555/19 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 46.63 KOWALSKI Jędrzej
KUKAWSKI Jakub
MIZIOŁEK Wiktor
PIETRASIAK Igor
RKS Łódź 2002
2002
2002
2002
U20 LDZ -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz

GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz B.D.
, Z/3553/16
Z/1478/20
Z/1502/20
, 2022
2022
2022
BEZ


  s 1 DQ JEŻYNA Maciej
CZOŁNOWSKI Beniamin
SOKOŁOWSKI Karol
CHAŁADZIŃSKI Oskar
RKS Łódź 2005
2004
2005
2004
U18 LDZ -- KOPEĆ Dominik
KOPEĆ Dominik

KOPEĆ Dominik
Z/4286/19
Z/0230/19
Z/0231/19
2022
2022
2022



4x400 m M
1 1 s 1 3:26.59 SZWED Maks
PIETRZAK Daniel
WILIŃSKI Jakub
MATERA Mateusz
AZS Łódź 2004
2004
2004
2004
U18 LDZ -- WĘGLARSKI Krzysztof
WĘGLARSKI Krzysztof
WĘGLARSKI Krzysztof
BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof
Z/0459/19
Z/0659/18
Z/0660/18
, Z/0658/18
2022
2022
2022
, 2022

4
BEZ
4
2 2 s 1 3:47.53 WRÓBEL Oskar
ŚWIATŁY Oliwier
SZCZEPANIAK Jakub
SOPEL Hubert
UMLKS START Wieruszów 2003
2003
2003
2002
U20 LDZ -- URBANIAK Jarosław
URBANIAK Jarosław
URBANIAK Jarosław
URBANIAK Jarosław
Z/0369/20
Z/0368/20
Z/3273/17
Z/9209/21
2022
2021
2022
2021


2

3 3 s 1 3:56.91 KOTOWSKI Jędrzej
ANDRZEJAK Maksymilian
SZEWCZYK Maciej
GLINKOWSKI Wiktor
MUKS Park Zduńska Wola 2005
2005
2004
2005
U18 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
Z/8857/21
Z/3687/20
, Z/0672/18
, Z/4374/18
2022
2022
, 2022
, 2021


BEZ

Wzwyż M
1 1 f 1 1.94 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK! 123
2 2 f 1 1.75 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!
3 3 f 1 1.60 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022
4 4 f 1 1.55 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
5 6 f 1 1.50 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3470/19 , 2022 BEZ LDK!
6 5 f 1 1.50 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- LDK!
7 7 f 1 1.45 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2022 LDK!
8 8 f 1 1.35 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3463/19 2022 BEZ LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 3.70 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD III KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3
2 2 f 1 3.70 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U23 LD III KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
3 3 f 1 3.60 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III KUBIAK Robert Z/2573/16 2022 2 LDK!
4 4 f 1 3.40 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD IV DMP U20 KUBIAK Robert Z/4157/19 2022 BEZ LDK! 99
5 5 f 1 3.10 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 87
6 6 f 1 2.80 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
7 7 f 1 2.80 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2022 LDK!
8 8 f 1 2.60 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD -- DMP U20 OSTOJSKI Piotr Z/0588/17 2022 3 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.79 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 2003 U20 LD -0.2 III MANTYK Łukasz Z/3046/17 2022 LDK!
2 2 f 1 6.25 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 2002 U20 LD +0.2 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2022 4 LDK!
3 3 f 1 6.09 NIEKRASZEWICZ Kajetan MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +0.2 IV BELTER Artur BEZ LDK!
4 4 f 1 6.05 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD +0.2 IV DMP U20 SADACH Aneta Z/2888/20 2022 83
5 5 f 1 5.84 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U23 LD +1.3 -- ZNYK Stanisław Z/4029/15 2021 3
6 6 f 1 5.83 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD -0.4 -- LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2022 3
7 7 f 1 5.54 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +0.3 -- ANDRYSIAK Mirosław LDK!
8 8 f 1 5.50 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD +0.3 -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3
9 9 f 1 5.32 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD 0.0 -- KUŚ Tomasz Z/2186/20 2022
10 10 f 1 5.12 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -0.1 -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
11 11 f 1 4.89 ADAMIAK Bartosz LKS MOSiR Sieradz 2004 U18 LD +1.0 -- KUŚ Tomasz Z/8750/21 2022
12 12 f 1 3.70 MATECKI Dawid MUKS Park Zduńska Wola 2001 U23 LD +0.6 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11188/21 2021
Trójskok M
1 f 1 14.22 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 2003 U20 LD +1.7 III MANTYK Łukasz Z/3046/17 2022 LDK!
2 f 1 13.22 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -0.3 III DMP U20 B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2022 4 LDK! 102
3 f 1 13.11 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD -0.5 IV DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2022 3 99
4 f 1 12.82 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD +0.8 IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2494/16 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 12.77 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +1.0 IV SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2021 BEZ LDK!
6 f 1 12.71 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD +1.1 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2022 BEZ LDK!
7 f 1 12.37 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD +0.7 -- SADACH Aneta Z/2888/20 2022
8 f 1 12.29 MURAWSKI Rafał AZS Łódź 2004 U18 LD +0.8 -- DMP U20 SADACH Aneta Z/9667/21 2022 81
9 f 1 12.26 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +0.1 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!
10 f 1 12.23 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -0.5 -- KUŚ Tomasz Z/2186/20 2022
11 f 1 12.00 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 2002 U20 LD +0.4 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2022 4 LDK!
12 f 1 11.65 ADAMIAK Bartosz LKS MOSiR Sieradz 2004 U18 LD -0.5 -- KUŚ Tomasz Z/8750/21 2022
13 f 1 11.42 NIEKRASZEWICZ Kajetan MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -0.3 -- BELTER Artur BEZ LDK!
14 f 1 10.37 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +0.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
  f 1 NM WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD 0.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0058/19 2021 BEZ
Kula (5) M
1 1 f 1 15.33 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2022 LDK!
2 2 f 1 13.63 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD III KUDŁA Jacek Z/0235/19 2022
3 3 f 1 12.31 SROKA Jakub UMLKS START Wieruszów 2005 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/1112/20 2022
4 4 f 1 12.11 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- GOŹDZIK Beata Z/0767/18 2021 3
5 5 f 1 8.88 OBARA Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/10136/21 2021
1 1 f 2 13.58 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK!
2 2 f 2 11.02 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK!
3 3 f 2 8.17 GŁUSZEK Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
4 4 f 2 7.22 SKRZYPCZAK Marcel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
5 5 f 2 6.51 RUSEK Natan MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 13.85 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2022 3 LDK!
2 2 f 1 11.13 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 2003 U20 LD IV
3 3 f 1 9.72 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- GOŹDZIK Beata Z/0313/17 2021 3
Dysk (1) M
1 1 f 1 55.19 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK!
2 2 f 1 38.30 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV BELTER Artur Z/1419/18 2022 LDK!
3 3 f 1 25.12 RUSEK Natan MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
4 4 f 1 23.90 SKRZYPCZAK Marcel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 44.99 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2022 LDK! 126
2 2 f 1 38.71 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD IV GOŹDZIK Beata Z/0767/18 2021 3
3 3 f 1 35.01 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/0235/19 2022
4 4 f 1 32.54 WALCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/1428/18 2022 4 LDK!
5 5 f 1 30.30 DĘBOWSKI Marcel MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3606/19 2021
6 6 f 1 26.70 OBARA Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/10136/21 2021
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 43.79 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2022 3 LDK!
2 2 f 1 34.90 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD IV GOŹDZIK Beata Z/0313/17 2021 3
3 3 f 1 34.55 SZUBA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2485/16 2021 BEZ
4 4 f 1 31.45 DUDEK Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD --
5 5 f 1 30.55 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 2003 U20 LD --
Młot (5) M
1 1 f 1 46.02 OPALIŃSKI Franciszek MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/1284/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 44.26 MES Jerzy MKS Zduńska Wola 2005 U18 LD IV SULIŃSKI Andrzej Z/4277/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 41.95 KOWALSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/4382/18 2021 BEZ
1 1 f 2 47.59 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2022
2 2 f 2 34.55 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2022 BEZ LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 47.61 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2022 3
2 2 f 1 45.43 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 2002 U20 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2022 3
3 3 f 1 35.62 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2022 5
Oszczep (600) M
1 1 f 1 38.41 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V KUBIAK Robert Z/4157/19 2022 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 42.75 DĘBOWSKI Marcel MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3606/19 2021
2 2 f 1 28.63 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- LDK!
3 3 f 1 24.35 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
Oszczep (800) M
1 1 f 1 32.38 SZUBA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2485/16 2021 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 35.480254173279 sekund