Żary 23.05.2021
Mityng SWISS KRONO Cup Żary [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 11.65 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań 1995 Sen WP +3.2 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M 153
2 2 s 1 11.88 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +3.2 I ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
3 3 s 1 12.03 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS +3.2 I ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
4 4 s 1 12.04 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB +3.2 I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023
5 5 s 1 12.15 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +3.2 I ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
6 6 s 1 12.37 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +3.2 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!
1 7 s 2 12.42 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB +2.0 II WALCZAK Jerzy Z/5755/19 2023 LDK!
2 8 s 2 12.81 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB +2.0 III PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
3 9 s 2 13.19 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U20 LB +2.0 III LDK!
4 11 s 2 13.25 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +2.0 IV
5 12 s 2 13.57 BARYŁA Nikola KS Team Baryła Gorzów 2004 U18 LB +2.0 IV B.D. Z/4764/19 2023
1 13 s 3 13.68 CHWALISZ Paulina ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +0.8 IV
2 14 s 3 13.70 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.8 IV B.D. # Z/2462/19 2022 LDK!
3 16 s 3 13.82 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.8 -- B.D. # Z/2461/19 2022 LDK!
4 19 s 3 14.49 SEREMAK Sandra MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +0.8 -- LDK!
1 10 s 4 13.21 KOSIKOWSKA Anita AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB +1.5 IV B.D. Z/4759/19 2022
2 15 s 4 13.78 SZUBER Julia AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB +1.5 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12972/21 2021
3 17 s 4 14.01 DĘBIK Oliwia ZLKL Zielona Góra 2003 U20 LB +1.5 --
4 18 s 4 14.43 JAWOREK Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +1.5 --
1 1 s 5 12.74 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +1.1 II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2023 LDK!
2 2 s 5 12.87 KWA¦NIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +1.1 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2023 LDK!
3 3 s 5 12.91 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP +1.1 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2023 LDK!
4 4 s 5 13.03 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +1.1 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
5 5 s 5 13.15 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.1 III SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
6 6 s 5 13.20 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS +1.1 III MARKOWSKI Tomasz # Z/0511/20 2023 LDK!
1 7 s 6 13.36 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS -0.9 IV SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2023 LDK!
2 9 s 6 13.41 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP -0.9 IV BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
3 10 s 6 13.49 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U16 DS -0.9 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2023 LDK!
4 13 s 6 13.64 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -0.9 IV WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK!
5 15 s 6 13.69 ZIOBER Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS -0.9 IV BIELAWA Przemysław Z/5189/19 2022 LDK!
6 24 s 6 14.16 GRABARZ Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -0.9 V WI¦NIEWSKI Paweł Z/0761/21 2023 LDK!
1 8 s 7 13.36 KULTYS Ewa WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2007 U16 LB +0.9 IV SIEŃKO Krzysztof Z/2975/20 2023 LDK!
2 11 s 7 13.60 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.9 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2023
3 14 s 7 13.65 SALAMOŃSKA Hanna MLKS Sokół Lubin 2006 U16 DS +0.9 IV B.D.
4 16 s 7 13.84 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +0.9 V GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/3663/19 2023
5 21 s 7 14.04 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.9 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2023 LDK!
6 23 s 7 14.16 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS +0.9 V SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2023
1 19 s 8 13.98 JANKOWSKA Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB +1.3 V WESOŁEK Krzysztof # Z/1486/22 2022 V LDK!
2 20 s 8 14.00 ŻABKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB +1.3 V WESOŁEK Krzysztof Z/1492/22 2022 LDK!
3 22 s 8 14.10 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB +1.3 V GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/2436/20 2023 LDK!
4 25 s 8 14.20 WERYK Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB +1.3 V GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/3664/19 2022
5 26 s 8 14.21 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP +1.3 V CZARNECKI Mateusz # Z/0035/21 2023 LDK!
6 31 s 8 14.32 NASKRENT Adrianna MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +1.3 V # LDK!
1 17 s 9 13.85 TUROWSKA Alicja ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB +0.1 V LDK!
2 28 s 9 14.25 PIRÓG Amelia LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB +0.1 V NOGA Grzegorz Z/4607/21 2023 LDK!
3 29 s 9 14.30 PATEREK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.1 V B.D. Z/0609/21 2023
4 34 s 9 14.64 EINBACHER Julia UKS Ares Nowa Sól 2007 U16 LB +0.1 --
5 38 s 9 14.92 KURIATA Maja MKS Piast Głogów 2008 U14 DS +0.1 -- BIELAWA Przemysław Z/11026/21 2023 LDK!
1 30 s 10 14.31 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB +2.1 V NOGA Grzegorz Z/1627/20 2023 LDK!
2 33 s 10 14.53 KRZEMIEŃ Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB +2.1 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1488/22 2022 LDK!
3 37 s 10 14.75 SZKUDLAREK Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB +2.1 -- #
4 41 s 10 15.05 SZYNKIEWICZ Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +2.1 -- LDK!
5 42 s 10 15.13 EINBACHER Zuzanna UKS Ares Nowa Sól 2007 U16 LB +2.1 --
6 45 s 10 15.44 BRYZEK Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +2.1 -- LDK!
1 18 s 11 13.87 BURDZY Lena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS +1.5 V MARKOWSKA Małgorzata # Z/0760/21 2023 LDK!
2 36 s 11 14.74 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB +1.5 -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2023 LDK!
3 44 s 11 15.40 PŁUSA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2008 U14 LB +1.5 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1489/22 2022 LDK!
4 46 s 11 15.48 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +1.5 -- WALCZAK Piotr Z/10607/21 2023 LDK!
5 47 s 11 15.55 HRYPIŃSKA Oliwia Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB +1.5 -- LDK!
1 35 s 12 14.66 WIECZOREK Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP +1.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/10316/21 2021
2 39 s 12 14.99 WÓJCIK Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS +1.0 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/6646/21 2023 LDK!
3 43 s 12 15.28 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB +1.0 -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2023
4 48 s 12 15.55 AUGUSTYNIAK Lena Akademia Biegowa Żary # 2008 U14 LB +1.0 -- LDK!
1 12 s 13 13.61 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS +3.5 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2023 LDK!
2 27 s 13 14.24 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS +3.5 V MAKUCH Beata Z/0826/19 2023
3 32 s 13 14.52 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U14 DS +3.5 -- BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2023 LDK!
4 40 s 13 15.05 JACKOWSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS +3.5 -- WI¦NIEWSKI Paweł # Z/0762/21 2022 LDK!
5 49 s 13 16.68 STEPNOWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB +3.5 --
200 m K
1 1 s 1 24.21 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS +2.4 I ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
2 2 s 1 24.26 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań 1995 Sen WP +2.4 I OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M
1 3 s 2 26.30 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -1.1 III WALCZAK Jerzy Z/5755/19 2023 LDK!
2 5 s 2 26.86 OLEJNICZAK Wiktoria MLKS Agros Żary # 2004 U18 LB -1.1 III KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1439/19 , 2022 LDK!
3 8 s 2 27.43 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS -1.1 IV SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2023 LDK!
4 12 s 2 27.91 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB -1.1 IV
1 6 s 3 27.00 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP +0.2 III BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
2 10 s 3 27.49 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS +0.2 IV MARKOWSKI Tomasz # Z/0511/20 2023 LDK!
3 11 s 3 27.66 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP +0.2 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2023 LDK!
4 18 s 3 28.83 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +0.2 V WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK!
1 14 s 4 28.45 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -0.9 IV WALCZAK Piotr Z/1575/19 2023 LDK!
2 25 s 4 30.20 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS -0.9 V SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2023
3 29 s 4 30.78 SEREMAK Sandra MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -0.9 -- LDK!
1 9 s 5 27.45 KOSIKOWSKA Anita AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB +0.9 IV B.D. Z/4759/19 2022
2 26 s 5 30.24 ŁOGOŻNA Olga MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB +0.9 -- KWAPICH Roman KWAPICH Roman , Z/1435/19 , 2021 LDK!
3 30 s 5 31.00 SZKUDLAREK Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB +0.9 -- #
4 33 s 5 31.68 FICYGOWSKA Aleksandra KL Lumel Zielona Góra # 2007 U16 LB +0.9 -- LANDYSZKOWSKI Sławomir # Z/13673/21 2023 LDK!
1 15 s 6 28.51 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -1.3 -- B.D. # Z/2462/19 2022 LDK!
2 16 s 6 28.70 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -1.3 -- B.D. # Z/2461/19 2022 LDK!
3 19 s 6 29.29 SZUBER Julia AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB -1.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12972/21 2021
4 24 s 6 30.02 DĘBIK Oliwia ZLKL Zielona Góra 2003 U20 LB -1.3 --
1 27 s 7 30.54 PATEREK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +1.0 -- B.D. Z/0609/21 2023
2 31 s 7 31.18 KRZEMIEŃ Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB +1.0 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1488/22 2022 LDK!
3 34 s 7 31.82 PRUCNAL Karolina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2005 U18 LB +1.0 -- DRACZYŃSKI Adam Z/0396/21 2023 LDK!
1 7 s 8 27.17 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +0.3 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
2 21 s 8 29.46 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +0.3 V GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/3663/19 2023
3 28 s 8 30.64 WIECZOREK Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP +0.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/10316/21 2021
4 35 s 8 32.28 BRYZEK Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.3 -- LDK!
1 4 s 9 26.78 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -0.2 III PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2023 LDK!
2 20 s 9 29.29 CISZEK Katarzyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS -0.2 V
3 23 s 9 30.01 WERYK Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -0.2 V GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/3664/19 2022
4 32 s 9 31.22 SZYNKIEWICZ Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.2 -- LDK!
1 13 s 10 28.40 KULTYS Ewa WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2007 U16 LB +0.5 IV SIEŃKO Krzysztof Z/2975/20 2023 LDK!
2 17 s 10 28.74 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.5 V WALCZAK Piotr # Z/0814/20 2023 LDK!
3 22 s 10 29.87 ŻABKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB +0.5 V WESOŁEK Krzysztof Z/1492/22 2022 LDK!
4 36 s 10 32.93 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.5 -- WALCZAK Piotr Z/10607/21 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:46.32 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U14 WP V RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:47.09 FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U16 LB V WISZ Mateusz Z/5626/19 2023 LDK!
3 3 s 1 1:49.06 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # Z/0512/20 2023 LDK!
4 4 s 1 1:50.97 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:51.85 SMOLARCZYK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1684/18 2022 5 LDK!
6 6 s 1 1:52.27 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz B.D. # , Z/1025/20 , 2022 LDK!
7 7 s 1 1:52.67 WAWRZYKOWSKA Jagoda MKST Astra Nowa Sól 2006 U16 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard , Z/0806/18 , 2021 BEZ LDK!
8 9 s 1 1:54.13 PIETRASZEWSKA Olimpia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2944/20 2023 LDK!
9 17 s 1 1:59.29 KOZAK Kalina ZLKL Zielona Góra 2008 U14 LB -- BISKUP Paweł # Z/7158/21 2023 LDK!
10 22 s 1 2:04.83 KARBOWIAK Dominika MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/5670/19 2021 LDK!
1 10 s 2 1:55.59 SAWICKA Amelia UKS Sprint Legnica 2008 U14 DS -- # LDK!
2 12 s 2 1:57.65 SZYMCZAK Zofia KS Team Baryła Gorzów 2008 U14 LB -- B.D. Z/5460/19 2022
3 13 s 2 1:57.66 MAZURKIEWICZ Pola UKS Maszewiak Maszewo 2008 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0192/21 2022 LDK!
4 14 s 2 1:57.92 MAJ Hanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3716/21 2023 LDK!
5 15 s 2 1:58.33 JASKÓLSKA Julia MLKS Agros Żary # 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman # Z/2551/22 2022 LDK!
6 16 s 2 1:58.72 SAMEK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1491/22 2022 LDK!
7 24 s 2 2:08.20 KUŻOWNIK Tatiana MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman Z/10389/21 2021 LDK!
8 25 s 2 2:08.30 PIWOWARCZYK Liwia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB -- LDK!
1 8 s 3 1:53.24 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2023 LDK!
2 11 s 3 1:56.11 KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/11045/21 2023 LDK!
3 18 s 3 1:59.34 SOBIERAŃSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2008 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/6634/21 2023 LDK!
4 19 s 3 2:02.32 KUBIAK Natasza ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2181/21 2023 LDK!
5 20 s 3 2:02.99 TOKARSKA Julia ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/6490/21 2023 LDK!
6 21 s 3 2:03.88 GRˇDEK Jagoda UKS Sprint Legnica 2008 U14 DS -- # LDK!
7 23 s 3 2:05.35 TEPPER Marjon UKS Maszewiak Maszewo 2007 U16 LB -- LDK!
8 26 s 3 2:34.34 SZCZECIŃSKA Wiktoria KS Team Baryła Gorzów 2008 U14 LB --
  s 3 DNF ZJAWIN Natalia LLKS Osowa Sień 2006 U16 LB -- KONSUR Paweł ORŁOWSKI Andrzej # , Z/2704/20 , 2023 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:26.51 BERE¦NIEWICZ Aleksandra O¦ AZS Poznań # 2002 U20 WP IV BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/3372/16 2023
2 2 s 1 2:30.64 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/1828/19 2023 LDK!
3 3 s 1 2:32.76 KACZMAREK Paulina KL Lumel Zielona Góra # 1995 Sen LB -- B.D. LANDYSZKOWSKI Sławomir , Z/9726/21 , 2023
4 4 s 1 2:37.31 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2023 LDK!
5 5 s 1 2:39.05 CIEMIERZEWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2003 U20 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1192/17 2022 5
  s 1 DNF MOUSTAID Selma ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- #
80 pł K
1 1 s 1 11.93 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS -0.5 II BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2023 LDK!
2 2 s 1 12.43 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -0.5 III KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 12.51 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.5 III SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
4 4 s 1 12.52 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U16 DS -0.5 III KORDASIEWICZ Damian # Z/0596/20 2023 LDK!
5 5 s 1 12.91 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U16 DS -0.5 III BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2023 LDK!
6 6 s 1 13.11 ZIOBER Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS -0.5 IV BIELAWA Przemysław Z/5189/19 2022 LDK!
1 8 s 2 13.23 ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP +0.3 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2023 LDK!
2 9 s 2 13.44 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +0.3 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2023 BEZ LDK!
3 10 s 2 13.47 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +0.3 IV WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2023 BEZ LDK!
4 11 s 2 13.70 CISZEK Katarzyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS +0.3 IV
5 12 s 2 13.72 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +0.3 IV WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK!
6 14 s 2 13.92 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +0.3 V WALCZAK Piotr Z/1575/19 2023 LDK!
1 7 s 3 13.19 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.6 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2023
2 16 s 3 14.14 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania UMKS Iskra Wolsztyn # 2007 U16 WP +0.6 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5148/19 2023 LDK!
3 17 s 3 14.20 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +0.6 V GRUMAN Bartosz # Z/2899/20 2023 LDK!
4 20 s 3 14.43 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP +0.6 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/5144/19 2023
5 21 s 3 14.51 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.6 V WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK!
1 15 s 4 14.06 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +0.3 V KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2023 LDK!
2 22 s 4 14.76 JACKOWSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS +0.3 V WI¦NIEWSKI Paweł # Z/0762/21 2022 LDK!
3 23 s 4 14.78 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U14 DS +0.3 V BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2023 LDK!
4 24 s 4 15.40 BRONISZ Alicja AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB +0.3 -- KOWALSKI Zenon Z/0674/20 2023 LDK!
5 26 s 4 15.75 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS +0.3 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2023
6 27 s 4 18.02 BOROŃ Magdalena ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB +0.3 -- # LDK!
1 13 s 5 13.84 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.6 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2023 LDK!
2 18 s 5 14.25 POPEK Julia MKS Piast Głogów 2006 U16 DS +0.6 V BIELAWA Przemysław Z/0989/21 2021 LDK!
3 19 s 5 14.35 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB +0.6 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0673/20 2023 LDK!
4 25 s 5 15.52 HAJKOWICZ Nina ZLKL Zielona Góra # 2008 U14 LB +0.6 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/1485/22 2023 LDK!
  s 5 DNF GRABARZ Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +0.6 -- WI¦NIEWSKI Paweł Z/0761/21 2023 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.25 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS +1.0 I ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK!
2 2 s 1 15.28 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.0 II B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 15.73 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.0 II B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2022 4 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 15.10 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U20 LB +1.0 II LDK!
2 2 s 1 15.14 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.0 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!
  s 1 DNF GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.0 -- KNULL Marta 2 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 62.94 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB II PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2023 LDK!
2 2 s 1 65.37 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB II PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2023 LDK!
3 3 s 1 74.93 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U18 WP -- B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
4 4 s 1 75.10 KLUCZYCKA Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/1434/19 , 2021 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.69 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS II SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2023
2 f 1 1.55 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB III WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
3 f 1 1.55 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB III SASKA Tomasz Z/3422/19 2023 BEZ LDK!
4 f 1 1.55 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U18 LB III DMP U20 KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2023 5 LDK! 103
5 f 1 1.40 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB --
1 f 2 1.55 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III GRUMAN Bartosz # Z/2899/20 2023 LDK!
2 f 2 1.55 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS III WI¦NIEWSKI Paweł GRUMAN Bartosz # , Z/3457/19 , 2023 LDK!
3 f 2 1.55 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U16 DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2023 BEZ LDK!
4 f 2 1.45 DOBEK Katarzyna ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV LDK!
5 f 2 1.40 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2023 LDK!
6 f 2 1.35 TUTKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB --
7 f 2 1.35 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
8 f 2 1.35 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr # Z/0814/20 2023 LDK!
9 f 2 1.30 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- SASKA Tomasz # Z/0610/21 2023 LDK!
10 f 2 1.30 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
11 f 2 1.30 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania UMKS Iskra Wolsztyn # 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5148/19 2023 LDK!
12 f 2 1.25 GO¬DZICKA Olga ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -- IDZIKOWSKI Marek BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 5.52 WAWROWSKA Emilia O¦ AZS Poznań # 2003 U20 WP +0.9 II DMP KNULL Mariusz WI¦NIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2023 LDK! 93
2 f 1 5.33 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB +1.3 III PAPUGA Sebastian LDK!
3 f 1 5.17 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +1.6 III KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2023 BEZ LDK!
4 f 1 4.97 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław # 2007 U16 DS +0.6 IV KOBIAŁKA Kamil # Z/1558/18 2023 LDK!
5 f 1 4.91 SALAMOŃSKA Hanna MLKS Sokół Lubin 2006 U16 DS +1.3 IV B.D.
6 f 1 4.65 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP 0.0 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2023 LDK!
7 f 1 4.58 ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP +1.2 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2023 LDK!
8 f 1 4.44 JANKOWSKA Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB +1.7 -- WESOŁEK Krzysztof # Z/1486/22 2022 V LDK!
9 f 1 4.43 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +0.8 -- KNULL Mariusz Z/1896/21 2023 LDK!
10 f 1 4.30 CHWALISZ Paulina ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +2.0 --
11 f 1 4.23 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -0.9 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/5144/19 2023
12 f 1 4.15 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +1.2 -- SASKA Tomasz # Z/0610/21 2023 LDK!
13 f 1 4.13 BURCHARDT Marta ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB +1.9 -- IDZIKOWSKI Marek LDK!
14 f 1 4.11 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB +1.8 --
15 f 1 3.40 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB +1.5 -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2023
16 f 1 3.25 STEPNOWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB +2.4 --
  3.24 STEPNOWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB +1.0 --
Trójskok K
1 f 1 12.08 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB +0.7 I CZERNIK Edward Z/2111/17 2023 5
2 f 1 10.86 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS -1.3 III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2023
3 f 1 10.42 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB +0.6 IV SASKA Tomasz Z/3422/19 2023 BEZ LDK!
4 f 1 10.40 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +1.3 IV LDK!
5 f 1 10.36 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB +1.0 IV PAPUGA Sebastian LDK!
6 f 1 9.48 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB +1.7 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5257/19 2022 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 9.91 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -0.6 V ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
2 f 1 9.82 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U16 DS -1.0 V BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2023 LDK!
3 f 1 9.68 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +1.3 V KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2023 LDK!
4 f 1 9.54 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB +0.6 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0673/20 2023 LDK!
5 f 1 9.39 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -0.9 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/5144/19 2023
6 f 1 9.23 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS +0.5 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2023 LDK!
7 f 1 9.23 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS +0.9 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2023 LDK!
8 f 1 9.04 ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -1.5 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2023 LDK!
9 f 1 8.64 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.8 -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK!
10 f 1 8.50 DOBEK Katarzyna ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +0.6 -- LDK!
11 f 1 7.37 KUBERSKA Maja UKS Sprint Legnica 2009 U14 DS -0.7 -- KUBERSKI Mirosław Z/8703/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.17 GRˇZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2023 5
2 f 1 11.07 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina BEZ LDK!
3 f 1 10.22 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2023 3 LDK!
4 f 1 10.18 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK!
5 f 1 9.60 SALAMON Blanka MLKS Agros Żary 2006 U16 LB V ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz BEZ LDK!
6 f 1 9.39 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2023 LDK!
7 f 1 8.88 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2023 LDK!
8 f 1 8.55 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2023 LDK!
9 f 1 8.50 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2023 LDK!
10 f 1 8.17 PAŁASZ Joanna AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB --
11 f 1 8.08 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2023 LDK!
12 f 1 7.90 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2023 LDK!
13 f 1 7.53 FERSZT Agata UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11826/21 2021
14 f 1 7.11 TYRAKOWSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4114/20 2023
15 f 1 6.48 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2023 LDK!
16 f 1 5.68 GAMALSKA Kamila UKS Maszewiak Maszewo 2007 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0190/21 2023 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.00 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK!
2 f 1 11.34 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2023 3
3 f 1 9.94 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U23 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
4 f 1 9.16 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB IV LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.95 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/5132/19 2023
2 f 1 33.15 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/3557/17 2023 BEZ LDK!
3 f 1 30.15 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U14 DS IV KARPIŃSKI Franciszek # Z/1255/21 2023 LDK!
4 f 1 29.07 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2023 LDK!
5 f 1 24.75 PAŁASZ Joanna AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB V
6 f 1 20.27 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2023 LDK!
7 f 1 16.76 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2023 LDK!
  f 1 NM OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS -- KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2023 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 43.55 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB I CHUSTECKI Ryszard # Z/2178/17 2023 2
2 f 1 38.99 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław , Z/2161/16 , 2022 LDK!
3 f 1 35.53 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2023 3
4 f 1 33.47 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2023 3 LDK!
5 f 1 31.38 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB IV DMP U20 KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK! 104
6 f 1 28.36 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2023 LDK!
7 f 1 28.00 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/4077/19 2023
8 f 1 27.46 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U23 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
9 f 1 25.04 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2023 LDK!
10 f 1 24.42 ¦LAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -- ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
11 f 1 16.22 ĆMIEL Anastazja UKS Ares Nowa Sól 2004 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/12771/21 2021
  f 1 NM GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS -- KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2023 LDK!
  f 1 NM GRˇZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2023 5
100 m M
1 1 s 1 10.84 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.4 I ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK!
2 2 s 1 10.95 GAŁANDZIEJ Jakub O¦ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.4 II B.D. 1
3 3 s 1 10.97 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.4 II ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023
4 4 s 1 10.99 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +0.4 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
5 5 s 1 11.02 WESELA Adrian UKS Orkan ¦roda Wlkp. # 1998 Sen WP +0.4 II B.D. Z/0387/14 2022
1 6 s 2 11.66 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +1.0 III
2 7 s 2 11.67 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U23 WP +1.0 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!
3 11 s 2 13.32 CIESIELSKI Filip Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2005 U18 LB +1.0 -- DRACZYŃSKI Adam Z/4572/19 2023
1 8 s 3 11.87 OGIEŁŁO Olaf AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB +0.6 IV LDK!
2 9 s 3 12.01 KOSZELA Maciej Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1978 Masters LB +0.6 -- DRACZYŃSKI Adam Z/1229/20 2023
3 10 s 3 12.09 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB +0.6 IV PAPUGA Sebastian B.D. Z/4420/20 2022
  s 3 DQ ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +0.6 -- LDK!
1 1 s 4 11.39 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS +0.3 III SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2023
2 2 s 4 11.78 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +0.3 IV DMP U20 WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK! 97
3 3 s 4 11.91 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +0.3 IV WISZ Dariusz # Z/5625/19 2023 LDK!
4 4 s 4 11.95 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB +0.3 IV WALCZAK Piotr # Z/5418/19 2023 LDK!
5 5 s 4 12.06 URSZYC Konrad Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB +0.3 IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/13761/21 2023 LDK!
6 6 s 4 12.09 PAWŁOWSKI Szymon UKS Sprint Legnica 2006 U16 DS +0.3 IV KUBERSKI Mirosław # Z/2674/21 2023
1 7 s 5 12.32 RUDNIK Błażej KL Lumel Zielona Góra # 2007 U16 LB 0.0 V FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2897/20 2023 LDK!
2 8 s 5 12.42 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP 0.0 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2023 LDK!
3 9 s 5 12.49 MUSZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB 0.0 V WALCZAK Piotr Z/0293/21 2022 LDK!
4 13 s 5 12.63 PAJˇK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB 0.0 V ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2023 LDK!
5 14 s 5 12.71 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB 0.0 V GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/8908/21 2023
1 12 s 6 12.62 DZIOK Bartosz MLKS Agros Żary 2007 U16 LB 0.0 V DMP U20 WISZ Dariusz # Z/1623/20 2023 LDK! 71
2 16 s 6 13.01 KOSZELA Szymon UKS Ares Nowa Sól 2006 U16 LB 0.0 --
3 17 s 6 13.01 RATAJCZAK Jonasz KL Lumel Zielona Góra # 2006 U16 LB 0.0 -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2516/20 2023 LDK!
4 19 s 6 15.44 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary # 2010 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2023 LDK!
1 10 s 7 12.49 NIKLEWICZ Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB +0.3 V # LDK!
2 11 s 7 12.50 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB +0.3 V B.D. Z/6488/21 2023 LDK!
3 15 s 7 12.97 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +0.3 -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2023 LDK!
4 18 s 7 13.86 POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.07 WESELA Adrian UKS Orkan ¦roda Wlkp. # 1998 Sen WP 0.0 II B.D. Z/0387/14 2022
2 2 s 1 22.19 GAŁANDZIEJ Jakub O¦ AZS Poznań 1997 Sen WP 0.0 II B.D. 1
1 3 s 2 22.73 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS -0.2 II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2023
2 4 s 2 23.05 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U18 LB -0.2 III BAUMGART Iwona Z/1771/18 2023
3 6 s 2 24.01 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -0.2 -- B.D. Z/3667/15 2023
1 10 s 3 24.60 KOSZELA Maciej Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1978 Masters LB +0.3 -- DRACZYŃSKI Adam Z/1229/20 2023
2 12 s 3 24.99 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +0.3 V WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK!
3 13 s 3 25.11 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +0.3 -- LDK!
1 8 s 4 24.04 OGIEŁŁO Olaf AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB -0.7 IV LDK!
2 16 s 4 25.40 URSZYC Konrad Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB -0.7 V LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/13761/21 2023 LDK!
3 18 s 4 25.57 MUSZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.7 V WALCZAK Piotr Z/0293/21 2022 LDK!
4 23 s 4 26.68 KOSZELA Szymon UKS Ares Nowa Sól 2006 U16 LB -0.7 --
1 7 s 5 24.03 MROZOWSKI Radosław MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2002 U20 LB +1.1 IV KWAPICH Roman Z/10141/21 2021 LDK!
2 9 s 5 24.53 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB +1.1 -- PAPUGA Sebastian B.D. Z/4420/20 2022
3 20 s 5 25.84 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +1.1 -- GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/8908/21 2023
4 24 s 5 27.24 WI¦NIEWSKI Łukasz ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +1.1 --
1 5 s 6 23.92 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -0.4 IV WISZ Dariusz Z/0787/19 2023 BEZ LDK!
2 11 s 6 24.74 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB -0.4 V WALCZAK Piotr # Z/5418/19 2023 LDK!
3 21 s 6 26.08 RATAJ Jędrzej ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -0.4 --
4 22 s 6 26.25 RATAJCZAK Jonasz KL Lumel Zielona Góra # 2006 U16 LB -0.4 -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2516/20 2023 LDK!
1 14 s 7 25.22 NIKLEWICZ Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB +0.6 V # LDK!
2 15 s 7 25.39 PAWŁOWSKI Szymon UKS Sprint Legnica 2006 U16 DS +0.6 V KUBERSKI Mirosław # Z/2674/21 2023
3 17 s 7 25.47 ROZBICKI Paweł MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS +0.6 --
4 19 s 7 25.70 WI¦NIEWSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +0.6 -- WALCZAK Jerzy Z/2195/20 2023
600 m M
1 1 s 1 1:29.96 SUL Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/1486/20 2022 63 LDK!
2 2 s 1 1:35.38 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2007 U16 LB V DRACZYŃSKI Adam # Z/3088/22 2023 LDK!
3 3 s 1 1:36.83 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0840/20 2023 LDK!
4 4 s 1 1:37.76 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2023 LDK!
5 6 s 1 1:44.06 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1689/18 2023 BEZ LDK!
6 9 s 1 1:48.03 STANKIEWICZ Szymon Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB -- # LDK!
7 11 s 1 1:49.45 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/3950/20 2023 LDK!
8 23 s 1 2:10.47 MILEWSKI Michał SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1318/20 2023 LDK!
1 7 s 2 1:46.56 ALEKSANDROWICZ Antoni UKS Maszewiak Maszewo 2007 U16 LB -- LDK!
2 10 s 2 1:48.18 KRASOŃ Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- # LDK!
3 13 s 2 1:53.49 SOBOLEWSKI Wojciech ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3285/20 2022 LDK!
4 14 s 2 1:56.97 ZAPAŁ Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2007 U16 LB -- SZPIGUN Zenon # Z/4571/19 2022 LDK!
5 15 s 2 1:58.47 DˇBROWSKI Xawier KS Team Baryła Gorzów 2008 U14 LB --
6 18 s 2 2:02.74 STOLARSKI Dorian UKS Maszewiak Maszewo 2007 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0196/21 2022 LDK!
7 19 s 2 2:03.40 WIESIOŁEK Dawid UKS Sprint Legnica 2008 U14 DS -- LDK!
1 5 s 3 1:42.19 PIASKOWSKI Antoni KL Lumel Zielona Góra # 2008 U14 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof Z/5513/22 2023 LDK!
2 8 s 3 1:47.45 GÓRSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/3288/20 2022 LDK!
3 12 s 3 1:51.99 ŻYŁKIEWICZ Tymon SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1316/20 2023 LDK!
4 16 s 3 1:58.71 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U14 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2023 LDK!
5 17 s 3 2:00.30 RUTKOWSKI Kajetan SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1317/20 2023 LDK!
6 20 s 3 2:04.45 STASIAK Natan KS Team Baryła Gorzów 2009 U14 LB -- B.D. Z/1797/21 2023
7 21 s 3 2:05.04 ALEKSANDROWICZ Stanisław UKS Maszewiak Maszewo 2009 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał # Z/0188/21 2023 LDK!
8 22 s 3 2:10.04 BARTOSZEK Dominik UKS Maszewiak Maszewo 2009 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3402/21 2023 LDK!
9 24 s 3 2:21.55 WALCZAK Igor KS Team Baryła Gorzów 2008 U14 LB -- B.D. Z/1461/21 2022
1500 m M
1 s 1 4:07.84 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
2 s 1 4:09.73 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2023 5 LDK!
3 s 1 4:11.41 BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U23 ZP III B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1911/15 , 2022 LDK!
4 s 1 4:19.25 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 1998 Sen LB --
5 s 1 4:22.03 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2023 5
6 s 1 4:25.14 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 Sen LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2023
7 s 1 4:32.41 KUŁDOSZ Bartosz MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!
8 s 1 4:33.75 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2023 LDK!
9 s 1 4:35.10 TEPPER Daniel UKS Maszewiak Maszewo 2004 U18 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/4017/18 2023 BEZ LDK!
10 s 1 4:37.13 KUBIAK Kacper MKST Astra Nowa Sól 2000 U23 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/2272/20 2023
11 s 1 4:41.80 FICYGOWSKI Michał MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/4694/17 , 2023 LDK!
12 s 1 4:54.59 KIENDY¦ Wiktor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2544/20 2023 LDK!
  s 1 DNF NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Marcin # Z/5315/18 2023 BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.89 PAJˇK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.3 V ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2023 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.50 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +1.9 II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK!
2 2 s 1 14.62 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB +1.9 II PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2023 5 LDK!
3 3 s 1 14.96 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +1.9 II B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
4 4 s 1 15.07 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS +1.9 III ŁO¦ Dariusz Z/0636/18 2023
5 5 s 1 15.91 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS +1.9 IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 15.98 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +1.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2023 BEZ LDK!
1 7 s 2 15.66 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB +1.3 III GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/4816/19 2023
2 8 s 2 16.76 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +1.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK!
3 9 s 2 16.84 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +1.3 -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2023 BEZ
4 10 s 2 17.86 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +1.3 -- LDK!
110 m pł M
1 1 s 1 15.75 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +1.3 II SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2023
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.06 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB II PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 56.77 KACZMAREK Wojciech KL Lumel Zielona Góra # 2005 U18 LB III FILIPOWSKI Krzysztof # Z/4025/18 2023 LDK!
3 3 s 1 59.10 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/4688/17 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 61.88 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!
1 5 s 2 63.91 KU¬NIK Łukasz ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- # LDK!
2 6 s 2 66.63 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB -- B.D. Z/1784/19 2023 LDK!
3 s 2 74.28 SURA Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5208/19 , 2023 LDK!
400 m pł M
1 s 1 61.62 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2023
Tyczka M
1 f 1 4.60 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2023 1
2 f 1 4.50 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3251/19 2023 LDK!
3 f 1 4.50 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3880/16 2023 106
4 f 1 4.40 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań 2002 U20 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3060/16 2022
5 f 1 4.20 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 2005 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3723/19 2023 LDK!
6 f 1 4.20 KRUGER Filip ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/5690/19 2023 LDK!
7 f 1 4.00 PO¦PIECH Paweł SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/4802/19 2023 LDK!
8 f 1 4.00 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2023 LDK!
9 f 1 4.00 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP II DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/4815/18 2023
10 f 1 3.60 PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III ŁO¦ Dariusz B.D. Z/4760/19 2023
10 f 1 3.60 BUCKI Dawid KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS III ŁO¦ Dariusz B.D. Z/4103/17 2023
W dal M
1 f 1 7.09 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U18 LB +0.5 II BAUMGART Iwona Z/1771/18 2023
2 f 1 6.44 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +1.5 III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK!
3 f 1 6.16 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U23 WP +1.5 -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!
4 f 1 6.05 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +1.1 IV DMP U20 WISZ Dariusz Z/0787/19 2023 BEZ LDK! 83
5 f 1 5.91 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB -0.5 IV CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
6 f 1 5.63 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +1.2 -- LDK!
7 f 1 5.52 GRYCZYŃSKI Szymon UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB +2.6 -- NOWAKOWSKA Aleksandra SZPIGUN Zenon WIERZBICKA Małgorzata , Z/2237/20 , 2022 LDK!
8 f 1 5.49 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.8 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2023 BEZ LDK!
9 f 1 5.38 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS +2.0 -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2023 BEZ LDK!
10 f 1 5.37 WI¦NIEWSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +2.8 -- WALCZAK Jerzy Z/2195/20 2023
11 f 1 5.27 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB -0.7 -- GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/4816/19 2023
12 f 1 4.03 WI¦NIEWSKI Łukasz ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +1.2 --
1 f 2 5.66 BRZYSKI Borys MLKS Sokół Lubin 2006 U16 DS +0.7 V KNULL Marta KNULL Mariusz , Z/2926/20 , 2023 LDK!
2 f 2 5.45 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +2.1 -- LDK!
3 f 2 5.02 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +0.9 -- WISZ Dariusz # Z/5625/19 2023 LDK!
4 f 2 4.68 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +1.2 -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2023 LDK!
5 f 2 4.36 ZAPAŁ Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2007 U16 LB +2.2 -- SZPIGUN Zenon # Z/4571/19 2022 LDK!
6 f 2 3.93 KSIˇŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -1.2 -- WALCZAK Jerzy # Z/6797/21 2023 LDK!
  3.98 ZAPAŁ Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2007 U16 LB -0.9 -- SZPIGUN Zenon # Z/4571/19 2022 LDK!
  5.21 GRYCZYŃSKI Szymon UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -0.5 -- NOWAKOWSKA Aleksandra SZPIGUN Zenon WIERZBICKA Małgorzata , Z/2237/20 , 2022 LDK!
  5.24 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -0.5 -- LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.28 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS -0.8 V KAŁWA Adam # Z/10000/21 2023 LDK!
2 f 1 9.56 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -0.7 -- LDK!
3 f 1 9.35 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U14 DS +0.7 -- WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 17.01 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB II SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
2 f 1 13.47 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U18 LB IV
3 f 1 12.15 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice # 2004 U18 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2023 LDK!
4 f 1 12.04 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/2193/20 2023 LDK!
5 f 1 10.65 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
6 f 1 10.61 LORENC Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1939/21 2023 LDK!
7 f 1 10.33 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/1801/20 2023 BEZ
8 f 1 9.55 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2023 LDK!
9 f 1 9.24 STANIO Kacper UKS Sprint Legnica 2006 U16 DS -- KUBERSKI Mirosław # Z/6685/21 2023
10 f 1 7.74 MAC Igor MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- KORSAK Przemysław Z/10742/21 2021 LDK!
11 f 1 7.22 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2023
12 f 1 6.92 KSIˇŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/6797/21 2023 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 17.00 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U20 LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2023
2 f 1 15.48 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
3 f 1 14.78 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS II MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 17.68 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U23 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
2 f 1 10.53 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U23 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!
Dysk (0.75) M
1 f 1 31.66 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt # Z/3865/21 2023 LDK!
2 f 1 30.13 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2023 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 53.41 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 51.84 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
3 f 1 49.53 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt # Z/5469/19 2023 LDK!
4 f 1 42.49 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2023 LDK!
5 f 1 41.32 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/1801/20 2023 BEZ
6 f 1 25.51 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/5131/19 2023 LDK!
7 f 1 24.70 MAC Igor MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- KORSAK Przemysław Z/10742/21 2021 LDK!
8 f 1 24.70 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2023 LDK!
9 f 1 23.94 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2023
10 f 1 18.50 KURZYŃSKI Adam UKS Maszewiak Maszewo 2008 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/1328/19 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 57.49 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB I SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
2 f 1 34.83 LORENC Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1939/21 2023 LDK!
3 f 1 34.25 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U18 LB --
4 f 1 34.02 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/2193/20 2023 LDK!
5 f 1 33.75 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2023 LDK!
6 f 1 30.74 SZCZEPAŃSKI Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- # LDK!
7 f 1 28.20 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK!
8 f 1 26.47 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/0636/18 2023
9 f 1 23.67 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 46.37 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
  f 1 NM KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U20 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2023
  f 1 NM OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U20 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2023 2 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 52.41 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U23 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
2 f 1 37.91 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 Sen LB III SZPIGUN Zenon Z/4683/19 2022 3 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 49.50 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 33.85 KO¦CIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U16 LB -- HUDYMA Justyna # Z/2928/20 2023
3 f 1 31.79 ALBINOWSKI Aleksander MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- # LDK!
4 f 1 30.25 KORYCKI Dawid MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- LDK!
5 f 1 29.43 JˇDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0027/21 2023 LDK!
6 f 1 28.69 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0026/21 2023 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 43.90 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/0636/18 2023
2 f 1 43.54 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2023 BEZ
3 f 1 37.41 SZCZEPAŃSKI Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- # LDK!
4 f 1 34.31 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2023 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 59.77 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2022 2 LDK!
2 f 1 34.92 ORŁOWSKI Jakub LLKS Osowa Sień 2002 U20 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0513/16 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 31.205368995667 sekund