Warszawa 23.05.2021
Warszawska Liga Lekkoatletyczna (I rzut) [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 12.40 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -0.2 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
2 3 s 1 12.51 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ -0.2 II B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2022
3 4 s 1 12.75 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ -0.2 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
4 6 s 1 12.87 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -0.2 III BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
5 9 s 1 12.95 ŚWIETLIK Sonia SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ -0.2 III B.D. PARADOWSKI Wiesław , Z/0359/11 , 2022
6 10 s 1 12.97 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.2 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/0493/17 2021 LDK!
7 13 s 1 13.10 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 1998 Sen MZ -0.2 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
1 5 s 2 12.83 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ -0.9 III BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
2 8 s 2 12.94 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -0.9 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
3 11 s 2 13.01 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -0.9 III RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
4 12 s 2 13.06 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.9 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK!
5 17 s 2 13.37 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -0.9 -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. # Z/4449/15 2022
6 19 s 2 13.39 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -0.9 IV JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2022 4 LDK!
7 32 s 2 13.81 SZTEMBERG Julia UKS Kusy Warszawa 2003 U20 MZ -0.9 -- RADKE Karol Z/0528/20 2021 LDK!
8 39 s 2 13.95 CZYŻ Letina RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -0.9 -- BŁASIŃSKI Artur # 4 LDK!
1 14 s 3 13.16 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U18 MZ -0.8 III GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
2 16 s 3 13.36 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.8 IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
3 20 s 3 13.41 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -0.8 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
4 21 s 3 13.52 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -0.8 IV B.D. Z/3634/18 2022 5
5 23 s 3 13.55 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ -0.8 IV PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2022 BEZ LDK!
6 27 s 3 13.72 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ -0.8 IV B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
7 28 s 3 13.74 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -0.8 IV JADCZAK Bożena # Z/3623/18 2022 LDK!
8 31 s 3 13.79 OCICKA Julia PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -0.8 IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2671/20 2021
1 26 s 4 13.70 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.9 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2022
2 37 s 4 13.88 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.9 -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/9493/21 2022
3 44 s 4 14.12 PRZYBYŁOWSKA Natalia PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -0.9 V KĄPIŃSKI Sławomir Z/2672/20 2022
4 50 s 4 14.25 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.9 V MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2022
5 52 s 4 14.30 MRÓZ Malwina UKS Clan Ostrołęka 2005 U18 MZ -0.9 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3152/20 2022
6 56 s 4 14.37 GĄSIEWSKA Julia MKS Pułtusk 2006 U16 MZ -0.9 V KRYSIAK Sławomir Z/3120/20 2022 BEZ LDK!
1 25 s 5 13.68 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ +0.1 IV GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2022
2 30 s 5 13.77 NOWAKOWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ +0.1 IV RODOWALD Olaf Z/3384/20 2022 LDK!
3 42 s 5 14.01 TOKARSKA Alicja AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +0.1 V
4 53 s 5 14.33 GRABOWSKA Urszula UKS Sprint 2020 Warszawa 2004 U18 MZ +0.1 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1179/18 2021
5 54 s 5 14.34 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.1 V B.D. Z/4710/19 2022
6 64 s 5 14.64 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ +0.1 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
7 65 s 5 14.67 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ +0.1 -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
8 73 s 5 14.90 ZIÓŁEK Zofia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ +0.1 -- SOBIERAJ Aneta # LDK!
1 43 s 6 14.10 RZEPIELA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.4 V GOGOŁEK Marcin Z/0869/21 2022
2 48 s 6 14.16 PAVILLET Zoé AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -0.4 V B.D. Z/0681/20 2022
3 55 s 6 14.35 TWARDOWSKA Lena UKS Melo Błonie 2007 U16 MZ -0.4 V GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/4003/20 2022
4 62 s 6 14.53 LIWIŃSKA Patrycja Zofia MKS Pułtusk 2004 U18 MZ -0.4 -- KRAWCZAK Andrzej Z/10878/21 2021
5 63 s 6 14.60 WŁODARCZYK Paulina OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2881/17 2022
6 68 s 6 14.82 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
7 70 s 6 14.84 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -0.4 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2022 LDK!
1 36 s 7 13.87 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -0.4 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
2 38 s 7 13.93 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.4 -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!
3 49 s 7 14.20 ROLKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.4 V GOGOŁEK Marcin Z/10784/21 2022
4 57 s 7 14.41 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.4 V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3200/21 2022
5 67 s 7 14.74 FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -0.4 -- SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/0390/19 , 2021 BEZ LDK!
6 76 s 7 15.03 ŻUROWSKA Klaudia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -0.4 -- BŁASIŃSKA Aneta B.D. Z/6173/21 2022 LDK!
1 2 s 8 12.48 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ +0.2 II RZEPKA Marek Z/2356/18 2022
2 7 s 8 12.91 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ +0.2 III DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2022 77
3 18 s 8 13.38 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.2 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
4 34 s 8 13.84 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.2 V GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2022
5 40 s 8 13.99 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.2 -- DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022 75
6 51 s 8 14.25 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.2 V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
7 60 s 8 14.52 PRZYBYSZ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.2 -- GOGOŁEK Marcin Z/0883/21 2022
8 79 s 8 15.67 CIELEBĄK Julia UKS Falenica Warszawa 2007 U16 MZ +0.2 -- GAWENDA Małgorzata Z/5513/21 2021 LDK!
1 15 s 9 13.30 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -0.4 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0848/20 2022
2 24 s 9 13.64 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -0.4 IV B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
3 45 s 9 14.12 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3703/20 2022 LDK!
4 66 s 9 14.72 RÓŻAŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -0.4 -- SKORUPSKI Szymon Z/2103/19 2021
5 69 s 9 14.82 DYMIŃSKA Zuzanna UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ -0.4 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3002/17 2022 BEZ
6 71 s 9 14.87 OKRZESIK Aneta RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -0.4 -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/5098/18 , 2021 4 LDK!
7 74 s 9 14.97 KUTKOWSKA Nikola RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -0.4 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/7772/21 , 2022 LDK!
8 77 s 9 15.25 JAROSZ Maja RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.4 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/7027/21 2022 LDK!
1 29 s 10 13.75 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -0.4 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
2 33 s 10 13.81 MATYSIAK Julia UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ -0.4 V RADKE Karol Z/2136/19 2022 LDK!
3 41 s 10 14.00 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -0.4 V CZYŻ Maciej Z/3227/21 2022 LDK!
4 47 s 10 14.15 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -0.4 V BOROŃ Adam # Z/4356/20 2022 LDK!
5 46 s 10 14.15 CHROMIŃSKA Angelika WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ -0.4 V WOJTCZAK-BELNIAK Dorota # Z/0751/20 2022 LDK!
6 61 s 10 14.52 CHMIELEWSKA Kaja Mazovia ProActiv Ciechanów 2006 U16 MZ -0.4 -- KOZIATEK Krzysztof B.D. , Z/10796/21 , 2021 LDK!
7 75 s 10 14.98 GAJEWSKA Malwina UKS Otrębusy 2005 U18 MZ -0.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3153/21 2022
8 80 s 10 16.01 PAWLIK Hanna AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -0.4 -- B.D. Z/10475/21 2021
1 22 s 11 13.53 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -1.3 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
2 35 s 11 13.85 CACKOWSKA Patrycja PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -1.3 V KĄPIŃSKI Sławomir Z/2674/20 2021
3 58 s 11 14.48 PIOTRKOWSKA Oliwia KS Zawkrze Mława 2006 U16 MZ -1.3 V # LDK!
4 59 s 11 14.50 KRZESICKA Ewa PTT Delta Płock 2005 U18 MZ -1.3 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2673/20 2022
5 72 s 11 14.89 GRABOWSKA Oliwia AZS-AWF Warszawa 2007 U16 MZ -1.3 --
6 78 s 11 15.62 RZEPLIŃSKA Zuzanna KS Zawkrze Mława 2007 U16 MZ -1.3 -- ZEMBRZUSKA Justyna # BEZ LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.36 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +0.1 II BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 26.13 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.1 II WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 26.17 ŚWIETLIK Sonia SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ +0.1 II B.D. PARADOWSKI Wiesław , Z/0359/11 , 2022
4 4 s 1 26.29 LENKIEWICZ Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +0.1 III DMP ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0485/18 2022 82
5 9 s 1 26.64 ILCZUK Weronika KS Sprinterzy.com Kraków 1986 Masters MA +0.1 III B.D. LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2022
6 10 s 1 26.74 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ +0.1 III RĄCZKA Paweł Z/4149/19 2022
7 14 s 1 27.52 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa # 1989 Sen MZ +0.1 -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2022
1 5 s 2 26.30 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ 0.0 III BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
2 6 s 2 26.31 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA 0.0 III B.D. Z/1639/13 2022 LDK!
3 7 s 2 26.56 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ 0.0 III TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2022
4 8 s 2 26.63 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ 0.0 III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2022 4 LDK!
5 12 s 2 27.24 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ 0.0 III DMP ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. # Z/4449/15 2022 63
6 13 s 2 27.50 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ 0.0 IV CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
7 18 s 2 28.36 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ 0.0 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
1 15 s 3 27.66 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.5 IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK! 97
2 16 s 3 28.05 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +0.5 IV B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
3 21 s 3 29.06 CZARNOCKA Gabriela MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ +0.5 -- B.D. Z/1240/20 2021
4 24 s 3 29.59 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.5 -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/9493/21 2022
5 25 s 3 29.60 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ +0.5 V BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
6 27 s 3 29.82 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ +0.5 -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2022 BEZ
7 29 s 3 30.45 BAGIŃSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2004 U18 MZ +0.5 -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4351/20 2022
8 31 s 3 31.38 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ +0.5 -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2022 5 LDK!
1 11 s 4 27.07 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.2 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0848/20 2022
2 17 s 4 28.29 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +0.2 -- GOGOŁEK Marcin Z/0562/19 2022
3 22 s 4 29.24 ZAJĄC Emilia Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +0.2 V KALINOWSKA Paulina Z/2766/20 2022 LDK!
4 26 s 4 29.64 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.2 -- DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022 73
5 28 s 4 30.09 NIEBUDEK Wiktoria AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ +0.2 -- B.D. # Z/2107/19 2021
6 30 s 4 30.45 TRZECIAK Klara Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ +0.2 -- KALINOWSKA Paulina Z/3777/20 2022 LDK!
7 32 s 4 31.40 MRÓZ Malwina UKS Clan Ostrołęka 2005 U18 MZ +0.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3152/20 2022
8 33 s 4 34.23 SOBIECH-BAŁDA Karina UKS Herkules Sulejówek 1983 Masters MZ +0.2 --
1 19 s 5 28.70 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ 0.0 -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2022
2 20 s 5 28.96 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ 0.0 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022
3 23 s 5 29.50 ŻYCZYŃSKA Natalia UKS Kusy Warszawa 2005 U18 MZ 0.0 -- RADKE Karol Z/1676/20 2021 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.75 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
2 2 s 1 58.60 STRZELEWICZ Zuzanna LUKS Start Nakło 2002 U20 KP II JANKOWSKI Marcin Z/0024/15 2022 2 LDK!
3 3 s 1 59.04 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD III B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
4 5 s 1 59.50 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2022 LDK!
5 6 s 1 59.72 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
6 7 s 1 61.05 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ III DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2022 LDK!
1 8 s 2 61.59 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ III PARADOWSKA Renata Z/1874/18 2022 4 LDK!
2 9 s 2 61.91 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
3 10 s 2 62.51 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/2108/19 2022
4 13 s 2 63.03 RUCIŃSKA Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2005 U18 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3376/17 2022
5 14 s 2 63.21 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2022
6 18 s 2 64.12 LEWIŃSKA Agata RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ IV TRZOS Leszek # Z/0784/20 2022 LDK!
7 19 s 2 64.19 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 2005 U18 MZ IV NISZTOR Stanisław LDK!
1 11 s 3 62.52 LESZCZYŃSKA Agata KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ IV DZICZEK Szymon Z/4726/19 2022
2 12 s 3 62.91 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2022
3 17 s 3 64.07 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2022
4 20 s 3 66.34 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2022
5 21 s 3 66.83 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
6 24 s 3 69.64 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2022 LDK!
7 25 s 3 70.80 DANISZEWSKA Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2004 U18 MZ -- B.D. Z/2130/19 2021
1 4 s 4 59.20 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U20 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2022
2 15 s 4 63.60 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
3 16 s 4 63.73 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2022
4 22 s 4 66.90 JASTRZĘBSKA Weronika KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4420/19 2022
5 23 s 4 67.65 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U18 MZ -- B.D. # Z/0255/19 2022
6 26 s 4 72.26 KOŹLAK Maria UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ --
800 m K
1 1 s 1 2:18.01 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2022
2 2 s 1 2:18.79 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:19.62 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U18 MZ III MIŁKOWSKI Karol # Z/2180/19 2022
4 4 s 1 2:20.00 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol # 2005 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2022 LDK!
5 5 s 1 2:20.46 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U18 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
6 7 s 1 2:22.92 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!
7 15 s 1 2:28.44 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/0364/17 2022
8 17 s 1 2:31.60 PIOTROWSKA Zofia BKS Wataha Warszawa 2005 U18 MZ IV B.D. Z/2132/19 2022
9 22 s 1 2:44.00 KARŁOWSKA Pola KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4407/19 2022
  s 1 DNF KANARKOWSKA Julia KS Zawkrze Mława 2006 U16 MZ -- # LDK!
1 6 s 2 2:22.25 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2022 2 LDK!
2 8 s 2 2:23.61 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ III BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2022 LDK!
3 9 s 2 2:25.76 KAROLAK Amelia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2022 LDK!
4 12 s 2 2:26.78 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ IV DMP U20 GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2022 95
5 13 s 2 2:27.46 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U18 MZ IV LEMIESZ Aneta Z/3456/18 2022
6 19 s 2 2:41.02 TWARDOWSKA Lena UKS Melo Błonie 2007 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/4003/20 2022
7 23 s 2 2:44.49 WIERZBICKA Karolina UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -- B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/10479/21 , 2021 LDK!
8 24 s 2 2:44.58 DESKA Antonina KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/4728/19 2022
9 26 s 2 2:55.01 JASTRZĘBSKA Sylwia WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/9405/21 2022 LDK!
1 10 s 3 2:26.61 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0836/18 2022 BEZ LDK!
2 11 s 3 2:26.72 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2022
3 14 s 3 2:28.29 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV WRONA Grzegorz Z/2853/19 2022
4 16 s 3 2:29.83 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 2003 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3277/17 2022 3
5 18 s 3 2:37.22 CUDNA Magdalena AZS-AWF Warszawa 2003 U20 MZ --
6 20 s 3 2:43.75 KOMOROWSKA Helena OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/10396/21 2022 65
7 21 s 3 2:43.77 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022 65
8 25 s 3 2:53.71 POLTER Lara LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2007 U16 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10154/21 2021
  s 3 DNF GOSIEWSKA Amelia Dominika MKS Pułtusk # 2006 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/4333/20 2021
1500 m K
1 1 s 1 4:43.41 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 5:28.00 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- B.D. # Z/3370/19 2022
3 3 s 1 5:31.12 SZKLARSKA Karolina UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4998/19 2022 LDK!
4 4 s 1 5:39.15 MAJKOWSKA Monika LKS Maków Mazowiecki 2005 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3417/20 2022
5 5 s 1 5:42.65 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin # 2007 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2022 LDK!
6 6 s 1 5:43.32 PRACHNIAK Oliwia UKS Clan Ostrołęka 2004 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2907/20 2022
7 7 s 1 5:45.20 SZCZERBIŃSKA Hanna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- #
8 8 s 1 5:56.20 SADŁOWSKA Maja AZS-AWF Warszawa 2003 U20 MZ --
3000 m K
1 1 s 1 11:33.77 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2022 5
2 2 s 1 11:54.16 AUGUSTOWSKA Natalia PTT Delta Płock 2003 U20 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5108/18 2021 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.90 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -0.4 I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2022 4 LDK! 163
2 2 s 1 15.09 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.4 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK! 136
100 m pł K
1 1 s 1 14.09 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ -0.4 I DMP B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2022 134
2 2 s 1 14.32 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -0.4 I DMP B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2022 125
  s 1 DNF BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -0.4 -- RĄCZKA Paweł Z/0376/17 2022 LDK!
  s 1 DNF ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ -0.4 -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 64.19 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK! 132
2 2 s 1 65.80 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ II WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 68.49 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U18 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
4 4 s 1 69.47 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ IV B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
5 5 s 1 73.01 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
  s 1 DNF BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
2000 m prz K
1 1 s 1 7:14.93 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2022 2 LDK!
2 2 s 1 7:37.23 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0389/17 , 2022 4 LDK! 115
3 3 s 1 7:39.41 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.78 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2022 1
2 2 f 1 1.70 SZCZUKO Urszula STS Pomerania Szczecin 2001 U23 ZP I NADARZYŃSKI Szymon Z/6560/15 2022 LDK!
3 3 f 1 1.65 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ II BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
4 4 f 1 1.65 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U20 PK II DMP DMP U20 TITTINGER Michał B.D. # Z/3508/17 2022 LDK! 93 130
5 5 f 1 1.60 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ III B.D. 2 LDK!
6 6 f 1 1.50 ŁAPSZYS Dominika KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD IV DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKI Przemysław , Z/5393/18 , 2021 LDK!
7 7 f 1 1.50 GRABOWSKA Urszula UKS Sprint 2020 Warszawa 2004 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1179/18 2021
8 8 f 1 1.50 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ IV B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
9 9 f 1 1.45 GOS Patrycja RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ --
10 10 f 1 1.40 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2022 5 LDK!
11 11 f 1 1.40 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
11 11 f 1 1.40 DYMIŃSKA Zuzanna UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3002/17 2022 BEZ
13 13 f 1 1.35 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
14 14 f 1 1.35 PODLASIEWSKA Joanna MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/10890/21 2022
15 15 f 1 1.30 SKRZYDLAK Nela MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/10887/21 2021
16 16 f 1 1.25 CZECH Nelly MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11735/21 2022
17 17 f 1 1.20 GĄSIEWSKA Julia MKS Pułtusk 2006 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3120/20 2022 BEZ LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.80 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U20 SL I DMP DMP U20 KUBALA Magdalena # Z/3368/15 2022 153 167
2 2 f 1 3.20 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/0336/18 2022 3 101 140
2 2 f 1 3.20 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2022 4 101 140
4 4 f 1 2.80 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2022 72 116
5 5 f 1 2.80 MC MAHON Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ III LDK!
6 6 f 1 2.60 KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/2690/21 2022 104
  f 1 NM KAWKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- MASTALERZ Janusz Z/2840/19 2021
  f 1 NM GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U20 SL -- #
  f 1 NM ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.21 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -0.7 III BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
2 2 f 1 5.13 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -0.2 III RZEPKA Marek Z/3003/17 2022
3 3 f 1 5.08 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +0.9 IV RZEPKA Marek RZEPKA Marek , Z/0311/18 , 2022 LDK!
4 4 f 1 5.04 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +0.9 IV MIERZEJEWSKI Marek ŁUKASIAK Michał Z/5112/18 2022 LDK!
5 5 f 1 4.88 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -0.3 IV
6 6 f 1 4.87 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -1.0 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
  f 2 5.73 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.2 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 138
1 1 f 2 5.85 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +2.2 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 146
2 2 f 2 4.61 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -1.2 -- SOBIERAJ Aneta BALCERZAK Piotr , Z/3470/18 , 2022 5 LDK!
3 3 f 2 4.47 MAŁEK Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.3 -- KOZERA Piotr Z/2347/19 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 10.39 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.2 IV DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4546/18 2022 LDK! 86
2 2 f 1 10.15 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +1.1 -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
3 3 f 1 9.45 JAROSZEWICZ Dominika MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.7 -- KOZERA Piotr Z/0482/19 2022
Kula (2) K
1 1 f 1 13.02 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.55 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ III NISZTOR Kinga Z/0795/20 2022 LDK!
2 2 f 1 11.09 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2022
3 3 f 1 10.61 KUSIŃSKA Natalia MLKL Płock 2005 U18 MZ IV NISZTOR Stanisław Z/0899/20 2022 LDK!
4 4 f 1 9.08 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U18 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2022 4 LDK!
5 5 f 1 8.37 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0312/19 2022 LDK!
1 1 f 2 9.57 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK!
2 2 f 2 7.88 KAROL Blanka KS Zawkrze Mława 2007 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # Z/0317/19 2022
3 3 f 2 5.96 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2022 LDK!
4 4 f 2 5.84 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 14.71 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 13.80 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
3 3 f 1 12.34 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1409/17 2022
4 4 f 1 11.36 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 Sen MZ III NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2022
5 5 f 1 8.73 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3003/17 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.22 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 50.04 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
2 2 f 1 38.50 MROCZKOWSKA Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2002 U20 MZ II SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2021 3
3 3 f 1 30.36 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 Sen MZ -- NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2022
4 4 f 1 19.22 SĘKOWSKA Katarzyna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1982 Masters MZ -- #
1 f 2 34.64 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ III NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
2 f 2 26.94 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ -- NISZTOR Kinga Z/0795/20 2022 LDK!
3 f 2 25.70 KUSIŃSKA Natalia MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Stanisław Z/0899/20 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 35.23 STAŃCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/4941/19 2022 LDK!
2 2 f 1 33.52 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2022
3 3 f 1 31.12 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej # , Z/0372/17 , 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 29.90 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U18 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2022 4 LDK!
5 5 f 1 26.58 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK! 63
6 6 f 1 21.52 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0312/19 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 39.45 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK! 121
2 2 f 1 34.51 ŻUCHOWSKA Natalia RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III LDK!
3 3 f 1 28.42 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/2356/18 2022
4 4 f 1 27.67 WOŹNICA Daria MLKL Płock 2002 U20 MZ -- B.D.
5 5 f 1 25.24 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ --
6 6 f 1 22.92 RĄCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/3154/16 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 18.74 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek RZEPKA Marek , Z/0311/18 , 2022 LDK!
8 8 f 1 18.62 SĘKOWSKA Katarzyna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1982 Masters MZ -- #
9 9 f 1 17.49 GOS Patrycja RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ --
100 m M
1 1 s 1 11.02 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.4 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
2 2 s 1 11.17 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U18 MZ -0.4 II ADAMSKI Robert # Z/0226/18 2022 5
3 3 s 1 11.20 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -0.4 II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2022 LDK!
4 4 s 1 11.33 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -0.4 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2022 LDK!
5 5 s 1 11.35 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -0.4 III B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2022 LDK!
6 6 s 1 11.48 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -0.4 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0433/19 2022
7 8 s 1 11.59 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.4 III
8 14 s 1 11.83 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.4 IV BALCERZAK Piotr ADAMCZYK Dariusz Z/0470/18 2021 LDK!
1 7 s 2 11.59 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -0.1 III BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK!
2 9 s 2 11.59 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -0.1 III DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2022 60 105
3 10 s 2 11.61 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.1 III BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
4 16 s 2 11.86 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ -0.1 IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
5 18 s 2 11.90 WIŚNIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ -0.1 IV PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
6 19 s 2 11.92 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.1 IV MERWA Janusz # Z/0376/22 2022 LDK!
7 20 s 2 11.95 BANACH Piotr RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.1 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2022 LDK!
8 78 s 2 12.07 JENCZ Robert OŚ AZS Poznań 2002 U20 WP -0.1 IV
1 12 s 3 11.68 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ -1.0 III RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
2 13 s 3 11.78 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 2002 U20 MZ -1.0 IV B.D. Z/0546/19 2021
3 25 s 3 12.01 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -1.0 IV CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
4 26 s 3 12.04 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -1.0 IV TRZOS Leszek Z/5753/18 2022 3 LDK!
5 28 s 3 12.09 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -1.0 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
6 30 s 3 12.14 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -1.0 IV
7 36 s 3 12.37 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -1.0 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
1 11 s 4 11.66 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ +0.3 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
2 15 s 4 11.83 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.3 IV GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
3 17 s 4 11.88 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ +0.3 IV ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
4 24 s 4 12.00 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +0.3 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
5 29 s 4 12.11 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ +0.3 IV PODRAŻKO Marian B.D. Z/5566/18 2021 5 LDK!
6 32 s 4 12.15 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ +0.3 IV RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
7 35 s 4 12.36 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ +0.3 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2022 5 LDK!
8 40 s 4 12.53 PAWŁOWSKI Jakub UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ +0.3 V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/5683/19 , 2022 LDK!
1 34 s 5 12.25 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +0.7 V BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2022
2 33 s 5 12.25 CABAJ Kacper MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ +0.7 V KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5085/19 , 2022 LDK!
3 38 s 5 12.50 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.7 V DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK! 73
4 39 s 5 12.52 KOMUDA Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.7 -- RADKE Karol ŻEWŁAKOW Kamil # Z/2856/19 2022 LDK!
5 45 s 5 12.65 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.7 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
6 46 s 5 12.78 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +0.7 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
7 47 s 5 12.80 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki 2006 U16 MZ +0.7 -- BOGUCKI Michał Z/9522/21 2022 LDK!
8 48 s 5 12.81 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ +0.7 -- FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2022 LDK!
1 49 s 6 12.84 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ -1.2 -- WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2022
2 51 s 6 12.94 KRZEWNIAK Maciej MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ -1.2 -- KOSIERADZKI Łukasz KOSIERADZKI Łukasz , Z/0782/20 , 2021 LDK!
3 52 s 6 12.95 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -1.2 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2022 LDK!
4 54 s 6 12.99 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -1.2 -- TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2022 BEZ LDK!
5 55 s 6 13.11 GĄSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ -1.2 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2022 BEZ
6 63 s 6 13.44 BOŁTUĆ Wiktor MKS Bank BS Płońsk 2002 U20 MZ -1.2 --
7 65 s 6 13.51 KOSYL Alan MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -1.2 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/10600/21 2022
8 67 s 6 13.69 FIDELUS Tymoteusz KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -1.2 -- GRALEWSKI Wojciech Z/4138/20 2022
1 22 s 7 11.96 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U23 MZ +0.5 --
2 27 s 7 12.08 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +0.5 IV DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 34 85
3 31 s 7 12.15 MARCZAK Jakub WLKS Nowe Iganie 2003 U20 MZ +0.5 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/8368/21 2022 LDK!
4 56 s 7 13.13 OKULSKI Miłosz AZS-AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.5 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/10785/21 2021
5 58 s 7 13.18 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +0.5 -- PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2022
6 59 s 7 13.21 ZBIEJCIK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +0.5 -- LDK!
7 61 s 7 13.41 URBAŃSKI Jakub UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ +0.5 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3517/18 2022 BEZ
8 71 s 7 13.91 PRZESTRZELSKI Ernest WLKS Nowe Iganie # 2006 U16 MZ +0.5 -- KOSIERADZKI Łukasz KOSIERADZKI Łukasz GOŁAWSKI Janusz , Z/12798/21 , 2022 LDK!
1 23 s 8 11.98 NAJMRODZKI Adam KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +0.6 IV GOGOŁEK Marcin Z/3585/21 2022
2 50 s 8 12.93 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.6 -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2022
3 57 s 8 13.13 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.6 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2022 LDK!
4 62 s 8 13.43 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ +0.6 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2022
5 69 s 8 13.85 GŁADYSZ Szymon UKS Falenica Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 -- GAWENDA Małgorzata Z/4929/21 2022 LDK!
6 72 s 8 13.97 CZACHOROWSKI Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.6 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0907/21 2022 LDK!
7 76 s 8 14.60 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ +0.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
1 42 s 9 12.58 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -1.4 V BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
2 44 s 9 12.63 BUCZKOWSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -1.4 --
3 53 s 9 12.97 ŁAGÓD Cyprian AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ -1.4 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/2848/19 2021
4 64 s 9 13.46 PECKA Dominik RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -1.4 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9081/21 2021 LDK!
5 66 s 9 13.52 ZIELIŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ -1.4 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/11690/21 2021
6 70 s 9 13.90 ZAGAŃCZYK Bartłomiej UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -1.4 -- LDK!
7 73 s 9 14.12 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -1.4 -- ZAWADZKI Jacek # Z/3184/21 2022
8 77 s 9 14.62 KĘPSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -1.4 -- GOGOŁEK Marcin Z/3551/21 2022
1 21 s 10 11.95 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA -0.8 -- B.D. Z/11732/21 2022
2 37 s 10 12.45 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -0.8 V CZYŻ Maciej Z/3615/20 2022 LDK!
3 41 s 10 12.56 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -0.8 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/0338/18 2022
4 43 s 10 12.63 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -0.8 V CZYŻ Maciej Z/0546/20 2022 LDK!
5 60 s 10 13.26 SKIERSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -0.8 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2352/19 , 2022 LDK!
6 68 s 10 13.79 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -0.8 -- KOZERA Piotr # Z/0695/20 2022 LDK!
7 74 s 10 14.35 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 -- B.D. Z/4312/20 2022
8 75 s 10 14.54 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
200 m M
1 1 s 1 21.40 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ -0.1 M WOŁKOWYCKI Andrzej OGONOWSKI Jakub Z/1042/12 2022
2 2 s 1 21.54 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -0.1 I DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2022 1 128
3 3 s 1 21.60 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.1 I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1075/12 2021 BEZ
4 5 s 1 22.20 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.1 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
5 9 s 1 22.76 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U23 MZ -0.1 II ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2022 3
6 11 s 1 23.04 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -0.1 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
7 23 s 1 23.99 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.1 IV BALCERZAK Piotr ADAMCZYK Dariusz Z/0470/18 2021 LDK!
1 4 s 2 22.12 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U18 MZ +0.1 II ADAMSKI Robert # Z/0226/18 2022 5
2 6 s 2 22.44 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ +0.1 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2022 LDK!
3 7 s 2 22.67 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.1 II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0433/19 2022
4 8 s 2 22.74 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 2002 U20 MZ +0.1 II B.D. Z/0546/19 2021
5 10 s 2 22.95 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1985 Masters MZ +0.1 III OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2022 2
6 21 s 2 23.78 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ +0.1 -- CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
7 22 s 2 23.80 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ +0.1 IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
1 13 s 3 23.23 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ +0.1 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK! 110
2 15 s 3 23.45 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U20 MZ +0.1 III CZYŻ Maciej Z/1921/16 2022 BEZ
3 16 s 3 23.48 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ +0.1 III BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
4 17 s 3 23.54 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ +0.1 III RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
5 18 s 3 23.55 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ +0.1 III MACIEJEWSKI Janusz Z/3598/19 2022
6 19 s 3 23.67 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +0.1 IV TRZOS Leszek Z/5753/18 2022 3 LDK!
1 12 s 4 23.07 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ +0.1 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
2 24 s 4 24.04 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ +0.1 IV RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
3 25 s 4 24.15 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ +0.1 IV KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2022
4 26 s 4 24.19 BANACH Piotr RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.1 IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2022 LDK! 91
5 27 s 4 24.22 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +0.1 -- B.D. Z/2038/21 2022
6 28 s 4 24.38 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ +0.1 IV PODRAŻKO Marian B.D. Z/5566/18 2021 5 LDK!
7 34 s 4 25.76 KOMUDA Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.1 -- RADKE Karol ŻEWŁAKOW Kamil # Z/2856/19 2022 LDK!
1 29 s 5 24.39 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ +0.2 IV KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2022
2 31 s 5 25.10 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.2 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
3 32 s 5 25.20 BARAŃCZUK Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ +0.2 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/5431/19 2022
4 33 s 5 25.61 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ +0.2 -- DMP U20 TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2022 BEZ LDK! 72
5 35 s 5 26.22 JASZCZYŃSKI Andrzej AZS-AWF Warszawa 1988 Sen MZ +0.2 -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/1170/20 2021
6 37 s 5 26.76 TYMOSIAK Szymon UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.2 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5441/18 2022 LDK!
7 40 s 5 29.84 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ +0.2 -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2022 BEZ
1 14 s 6 23.27 RODZIEWICZ Jan UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ +0.2 III CZYŻ Maciej Z/0454/21 2022
2 20 s 6 23.72 NAJMRODZKI Adam KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +0.2 IV GOGOŁEK Marcin Z/3585/21 2022
3 30 s 6 24.67 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U16 MZ +0.2 V KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2022
4 36 s 6 26.38 KOŁODZIEJ Radosław UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ +0.2 --
5 38 s 6 27.87 WOŹNIAK Sebastian RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.2 -- TEKLAK Andrzej BŁASIŃSKI Artur , Z/3036/20 , 2021 LDK!
6 39 s 6 28.71 WYSOCKI Konrad UKS Herkules Sulejówek 1982 Masters MZ +0.2 --
400 m M
1 2 s 1 49.30 DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD II DĄBKOWSKI Przemysław Z/1589/17 2021 LDK!
2 3 s 1 49.68 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
3 4 s 1 50.14 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2022 LDK!
4 5 s 1 50.26 LESZCZYŃSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/1419/17 2021
5 6 s 1 51.70 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2001 U23 PD III WARDASZKA Andrzej Z/2168/19 2022
  s 1 DNF CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2022 3
1 1 s 2 49.12 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 2002 U20 KP II JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2022 BEZ LDK!
2 8 s 2 53.07 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U20 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2022 BEZ LDK!
3 9 s 2 53.33 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/1926/18 2022 BEZ
4 10 s 2 54.36 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ IV
5 11 s 2 55.01 PAWSKI Wawrzyniec KS AZS AWF Kraków 1984 Masters MA -- B.D. B.D. , Z/4890/19 , 2021
6 13 s 2 56.61 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 2002 U20 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2022 BEZ LDK!
1 7 s 3 51.84 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2022 LDK!
2 12 s 3 55.75 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa # 2005 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2022
3 14 s 3 57.06 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2021 5
4 15 s 3 57.17 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U18 MZ -- TARASIUK Paweł # Z/4501/18 2022 BEZ
5 16 s 3 59.90 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5833/19 2022 59
6 17 s 3 60.49 KOCERKA Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1976 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1824/21 2022
800 m M
1 1 s 1 1:55.21 LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol 2002 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej # Z/3643/16 2021 LDK!
2 2 s 1 1:57.09 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ III PARADOWSKA Renata # Z/1876/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 1:57.76 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U18 PD III SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2022 3
4 4 s 1 1:58.41 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U20 MZ III MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 1:58.78 ZIELIŃSKI Kamil SRS Kondycja Piaseczno # 1997 Sen MZ III B.D. Z/0300/19 2021
6 6 s 1 1:58.86 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 1987 Sen LU III B.D. Z/5039/19 2022
7 7 s 1 2:01.24 FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD III DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0984/17 , 2022 LDK!
8 8 s 1 2:02.00 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom 2002 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/2642/20 2022
9 9 s 1 2:03.12 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2323/15 2021
10 11 s 1 2:03.44 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2022 3
  s 1 DNF CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2022 3
  s 1 DNF ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
1 10 s 2 2:03.31 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
2 12 s 2 2:04.10 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ IV CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
3 14 s 2 2:04.55 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2022 5 LDK!
4 15 s 2 2:05.27 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ IV WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022
5 17 s 2 2:06.29 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ IV MIŁKOWSKI Karol # Z/2183/19 2022
6 23 s 2 2:08.86 GÓRSKI Krystian PTT Delta Płock 2001 U23 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5096/18 2022 BEZ
7 27 s 2 2:13.05 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 2003 U20 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2697/17 2022 4
8 29 s 2 2:14.60 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL Optima Radom 2002 U20 MZ -- LDK!
1 13 s 3 2:04.42 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ IV PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina # Z/1098/18 2022 5 LDK!
2 18 s 3 2:06.96 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów # 2005 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław # Z/3485/19 2022 LDK!
3 20 s 3 2:07.80 ANTONOWICZ Jan SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0797/20 2022 LDK!
4 24 s 3 2:09.29 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U20 MZ -- KALINOWSKA Paulina B.D. Z/1325/21 2022
5 25 s 3 2:09.41 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2022 LDK!
6 28 s 3 2:14.07 TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/4170/20 2022 LDK! 66
7 30 s 3 2:14.90 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 1979 Masters MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/0612/19 2021
8 33 s 3 2:17.00 KEEHN Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- WRONA Grzegorz Z/10450/21 2021
9 34 s 3 2:19.66 CEBULA Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/0773/20 2021 LDK!
10 40 s 3 2:23.94 PIEKARSKI Filip KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- #
1 16 s 4 2:05.96 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV DMP U20 WRONA Grzegorz Z/2850/19 2022 79
2 35 s 4 2:19.86 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki 2006 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/9522/21 2022 LDK!
3 36 s 4 2:20.64 GĄSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2022 BEZ
4 37 s 4 2:21.33 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/0905/21 2022 LDK!
5 39 s 4 2:23.79 WÓJCIK Kacper UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ -- RADKE Karol Z/1403/22 2022
6 41 s 4 2:25.61 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2022
7 42 s 4 2:25.79 BRZUZY Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2007 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/1958/20 2022 LDK!
8 44 s 4 2:30.38 URBAŃSKI Jakub UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3517/18 2022 BEZ
9 46 s 4 2:31.90 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2022 LDK!
10 47 s 4 2:34.81 SIDELNIK Jan KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/7676/21 2022
1 19 s 5 2:07.23 MILCARZ Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/4327/20 2022
2 21 s 5 2:08.04 ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ V BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4171/20 , 2022 LDK!
3 22 s 5 2:08.22 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ V BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0307/19 2022 BEZ
4 26 s 5 2:10.32 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2022 3 LDK!
5 31 s 5 2:15.24 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
6 32 s 5 2:16.06 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2101/19 2022
7 38 s 5 2:22.86 ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta Z/9141/21 2022 LDK!
8 43 s 5 2:29.20 SZCZECIŃSKI Maciej KS Zawkrze Mława 2007 U16 MZ -- # LDK!
9 45 s 5 2:31.25 BORKOWSKI Antoni WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ -- LDK!
10 48 s 5 2:37.59 ANDRZEJEWSKI Wojciech AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -- B.D. # Z/4311/20 2021
1500 m M
1 1 s 1 4:08.60 GOS Mateusz RLTL Optima Radom 2002 U20 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2022 LDK!
2 2 s 1 4:09.78 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ III DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022 105
3 3 s 1 4:15.50 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U23 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2022 3
4 4 s 1 4:17.21 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ IV WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2022
5 5 s 1 4:17.86 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022
6 6 s 1 4:19.94 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
7 7 s 1 4:31.96 KLECZEWSKI Piotr UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4117/19 2022 LDK!
8 8 s 1 4:36.48 STEFAŃCZYK Jakub KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5352/18 2022 LDK!
9 9 s 1 4:37.62 SZYMAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
10 10 s 1 4:37.98 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 4:58.23 PLEJZNEROWSKI Marcin Akademia Sportu Otwock 1982 Masters MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/1328/21 2022
12 12 s 1 5:37.29 PLEJZNEROWSKI Mateusz Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2769/20 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.02 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ +1.5 III ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 15.03 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +1.5 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 15.44 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +1.5 III RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 16.08 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ +1.5 III BOROŃ Adam Z/0476/18 2021 4
2 2 s 1 16.65 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ +1.5 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
3 3 s 1 17.65 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ +1.5 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2022 5 LDK!
  s 1 DNF KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +1.5 -- DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
1 1 s 2 18.74 DUBIEL Adam KS Orzeł Warszawa 1979 Masters MZ +1.5 -- PODRAŻKO Marian Z/4366/21 2022
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 61.99 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2022 LDK! 83
2 2 s 1 63.56 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/0338/18 2022
400 m pł M
1 1 s 1 56.19 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP II TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
2 2 s 1 56.76 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
3 3 s 1 61.19 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
4 4 s 1 65.16 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ --
  s 1 DNF GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0386/17 , 2021 3 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 6:00.08 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2022 2
2 2 s 1 6:18.73 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 6:20.16 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ III DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4547/18 , 2022 BEZ LDK! 109
4 4 s 1 6:36.87 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2022 3 LDK!
5 5 s 1 6:44.35 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2022
  s 1 DNF WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2323/15 2021
Wzwyż M
1 1 f 1 1.55 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.45 SADOWSKI Jan MKS Pułtusk 2006 U16 MZ --
3 3 f 1 1.40 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1.40 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
5 5 f 1 1.40 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 4.45 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ II DMP MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2022 2 LDK! 103
2 2 f 1 4.25 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
3 3 f 1 3.85 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ III
W dal M
1 1 f 1 6.61 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -1.1 III BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2022 BEZ
2 2 f 1 6.06 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.8 IV ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
3 3 f 1 6.03 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +1.5 IV RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
4 4 f 1 5.70 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +1.5 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 5.67 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ +2.0 --
6 6 f 1 5.58 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +1.2 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/1068/21 2022
7 7 f 1 5.06 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.1 -- RZEPKA Marek # Z/0906/21 2022 LDK!
8 8 f 1 4.70 WÓJCICKI Szymon AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ -0.6 --
1 1 f 2 6.28 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ 0.0 IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
2 2 f 2 5.95 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -1.4 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 5.61 UHERA Roman AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ -1.1 --
4 4 f 2 5.52 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +0.7 -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
Trójskok M
1 1 f 1 15.03 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -1.2 I DMP B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2022 110
2 2 f 1 13.59 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ +1.0 III SOBORA Łukasz # Z/1250/14 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 11.82 WIŚNIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2021 BEZ LDK!
1 1 f 2 12.44 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U16 MZ V SZUSTER Konrad # Z/3188/20 2022 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 14.83 KULA Przemysław RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ II DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2022 3 LDK! 130
Kula (7.26) M
1 1 f 1 16.42 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2000 U23 MZ I SZUSTER Konrad B.D. Z/1812/15 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 38.43 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ IV LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 41.66 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
2 2 f 1 35.72 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew 4 LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 47.03 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2000 U23 MZ I SZUSTER Konrad B.D. Z/1812/15 2022
2 2 f 1 38.84 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
Oszczep (700) M
1 1 f 1 54.63 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej # Z/5570/18 2022 LDK!
2 2 f 1 45.00 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
3 3 f 1 41.89 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 38.23 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/2891/19 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 66.57 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2022 1 118
2 2 f 1 55.67 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ II BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
3 3 f 1 40.42 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
4 4 f 1 38.13 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
5 5 f 1 36.80 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0476/18 2021 4
6 6 f 1 30.91 UHERA Roman AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 37.534888982773 sekund