Warszawa 22.05.2021
Mistrzostwa Warszawy Dzieci [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
60 m K
1 6 e 1 9.50 KRAWIEC Marta OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ +0.7 -- B.D. Z/11650/21 2021
2 13 e 1 9.85 PERDUBIŃSKA Zuzanna MKS Bank BS Płońsk 2010 U12 MZ +0.7 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2926/21 2023 LDK!
3 30 e 1 10.36 ZIELIŃSKA Matylda UKS Falenica Warszawa 2010 U12 MZ +0.7 -- GAWENDA Małgorzata Z/4923/21 2023 LDK!
4 37 e 1 10.50 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ +0.7 -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
5 40 e 1 10.59 JĘDRUSZCZAK Zuzanna MKS Bank BS Płońsk 2010 U12 MZ +0.7 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2928/21 2023 LDK!
6 41 e 1 10.62 PIETRUS Lena UKS Orzełki Warszawa 2012 U12 MZ +0.7 -- LDK!
7 48 e 1 10.95 KU¦MIERCZYK Oliwia UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ +0.7 -- TYBOROWSKI Stanisław # Z/3233/21 2023
  e 1 DNF ORACKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2010 U12 MZ +0.7 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8063/21 2023 LDK!
1 9 e 2 9.57 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -0.3 -- RODOWALD Olaf Z/2051/21 2023 LDK!
2 12 e 2 9.83 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -0.3 -- RACZYŁO Damian Z/2067/20 2023
3 20 e 2 10.05 SAWICKA Blanka MKS Bank BS Płońsk 2010 U12 MZ -0.3 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2925/21 2023 LDK!
4 43 e 2 10.79 SUCHENEK Nina UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ -0.3 -- LDK!
5 59 e 2 11.39 KUROWSKA Natalia UKS Orzełki Warszawa 2012 U12 MZ -0.3 -- LDK!
6 60 e 2 11.49 LEWANDOWSKA Hanna UKS Melo Błonie 2010 U12 MZ -0.3 --
7 61 e 2 11.55 SZAJNA Marlena UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ -0.3 --
8 67 e 2 12.50 SZMEL Ewa UKS Orzełki Warszawa 2014 U12 MZ -0.3 -- LDK!
1 11 e 3 9.72 MAJEWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ +0.9 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3705/20 2023 LDK!
2 14 e 3 9.89 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ +0.9 -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
3 19 e 3 10.05 ZEJER Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ +0.9 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4008/21 2023 LDK!
4 27 e 3 10.19 BAŁABAN Zofia UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ +0.9 -- MIŁKOWSKI Karol # Z/3406/20 2023
5 28 e 3 10.28 KRÓLAK Karolina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ +0.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5464/21 2023 LDK!
6 29 e 3 10.32 WOJTASIK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ +0.9 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4335/20 2023 LDK!
7 46 e 3 10.90 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ +0.9 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4006/21 2023 LDK!
8 62 e 3 11.63 MAJEWSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ +0.9 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/5051/21 2023 LDK!
1 3 e 4 9.36 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ +0.2 -- PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2023 LDK!
2 5 e 4 9.40 BURKIEWICZ Amelia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2010 U12 MZ +0.2 -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3258/20 2023 LDK!
3 8 e 4 9.57 GŁADYGA Patrycja UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ +0.2 -- B.D. Z/3587/21 2021
4 16 e 4 9.90 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ +0.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
5 39 e 4 10.58 JANNASZ Marta UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ +0.2 -- B.D. Z/10226/21 2021
6 45 e 4 10.87 GŁADYSZ Patrycja UKS Falenica Warszawa 2010 U12 MZ +0.2 -- GAWENDA Małgorzata Z/4928/21 2023 LDK!
7 53 e 4 11.01 STRZEŻEK Dominika Akademia Sportu Otwock 2012 U12 MZ +0.2 -- KALINOWSKA Paulina Z/3999/21 2022
1 36 e 5 10.48 WACHNIK Helena UKS Gepard Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/5521/21 2023
2 52 e 5 10.99 LEWANDOWSKA Joanna UKS Melo Błonie 2010 U12 MZ 0.0 --
3 54 e 5 11.03 MICHALSKA Zofia UKS Młodzik Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/4918/21 2022 LDK!
4 57 e 5 11.32 MRÓZ Oliwia UKS Młodzik Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/8853/21 2022 LDK!
5 58 e 5 11.35 MRÓZ Natalia UKS Młodzik Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/8852/21 2022 LDK!
6 65 e 5 12.11 KOPEĆ Lena OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/0961/21 2022
7 68 e 5 12.88 BALCERSKA Helena KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2014 U12 MZ 0.0 -- LDK!
8 70 e 5 13.77 PAWLUKOJĆ Łucja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2014 U12 MZ 0.0 -- # LDK!
1 17 e 6 9.92 NOWAK Matylda UKS Gepard Warszawa 2010 U12 MZ +0.7 -- JANCIK Mariusz Z/5523/21 2023
2 23 e 6 10.10 BAHRO Rosa AKL Ursynów Warszawa 2011 U12 MZ +0.7 -- B.D. Z/10781/21 2023
3 24 e 6 10.11 KRUPKA Oliwia OKS Start Otwock 2013 U12 MZ +0.7 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4018/21 2023
4 26 e 6 10.15 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ +0.7 -- ZAWADZKI Jacek # Z/11780/21 2023 LDK!
5 44 e 6 10.80 KORCZ Maria OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ +0.7 -- B.D. Z/11777/21 2021
6 51 e 6 10.99 ¦MIECH Helena OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ +0.7 -- TUZ Damian # Z/0957/21 2023 LDK!
1 1 e 7 8.95 STANISZEWSKA Matylda KS AZS AWF Warszawa 2010 U12 MZ +0.2 -- KĘDZIORA Robert # Z/0889/21 2023 LDK!
2 2 e 7 9.30 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ +0.2 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2023 LDK!
3 25 e 7 10.14 BOLCZAK Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ +0.2 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10572/21 2023
4 38 e 7 10.56 ŁUCZAK Liliana OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ +0.2 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10576/21 2023
5 42 e 7 10.77 KUBACKA Alicja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2012 U12 MZ +0.2 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10156/21 2023
6 47 e 7 10.93 CHMIELIŃSKA Hanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ +0.2 -- B.D. Z/11664/21 2023
7 56 e 7 11.29 MAŁECKA Julia UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ +0.2 -- B.D. Z/3593/21 2021
8 69 e 7 13.33 MARCINIAK Amelia OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ +0.2 -- TUZ Damian # Z/11651/21 2023
1 10 e 8 9.62 KLIMKIEWICZ Kaja AKL Ursynów Warszawa 2010 U12 MZ -0.3 --
2 15 e 8 9.90 KOWALSKA Antonina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -0.3 -- B.D. Z/11677/21 2023
3 31 e 8 10.36 DOROMONIEC Weronika UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -0.3 -- B.D. Z/11668/21 2023
4 35 e 8 10.46 ZDUNEK Maria AKL Ursynów Warszawa 2010 U12 MZ -0.3 -- B.D. Z/11599/21 2022
5 49 e 8 10.97 BOGUC Mia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ -0.3 --
6 50 e 8 10.99 MANTUR Helena UKS Młodzik Warszawa 2010 U12 MZ -0.3 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/4910/21 2022 LDK!
7 63 e 8 11.77 WANIOŁKA Nadia UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ -0.3 -- LDK!
8 66 e 8 12.31 JELIŃSKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2010 U12 MZ -0.3 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/9371/21 2021
1 4 e 9 9.40 PARZYCH Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -1.4 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4181/21 2023 LDK!
2 7 e 9 9.52 BORY¦ Paulina UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -1.4 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8843/21 2023 LDK!
3 18 e 9 10.04 KRZYCKA Joanna UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -1.4 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8844/21 2022 LDK!
4 34 e 9 10.45 ORACKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2010 U12 MZ -1.4 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8063/21 2023 LDK!
5 55 e 9 11.14 RADZISZEWSKA Helena UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -1.4 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/9425/21 2022 LDK!
6 64 e 9 11.86 BIELA Irena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2014 U12 MZ -1.4 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/6159/21 2021
1 21 e 10 10.05 RAFALSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ +0.2 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0891/21 2023 LDK!
2 22 e 10 10.10 ZAJˇC Nina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ +0.2 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3818/20 2023
3 32 e 10 10.43 KARWOWSKA Hanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ +0.2 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3833/20 2022
4 33 e 10 10.45 RUDOWSKA Lilia KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ +0.2 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0892/21 2022 LDK!
1 f 1 8.99 STANISZEWSKA Matylda KS AZS AWF Warszawa 2010 U12 MZ +1.2 -- KĘDZIORA Robert # Z/0889/21 2023 LDK!
2 f 1 9.13 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ +1.2 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2023 LDK!
3 f 1 9.27 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ +1.2 -- PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2023 LDK!
4 f 1 9.43 PARZYCH Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ +1.2 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4181/21 2023 LDK!
5 f 1 9.44 KRAWIEC Marta OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ +1.2 -- B.D. Z/11650/21 2021
6 f 1 9.56 BORY¦ Paulina UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ +1.2 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8843/21 2023 LDK!
7 f 1 9.66 BURKIEWICZ Amelia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2010 U12 MZ +1.2 -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3258/20 2023 LDK!
8 f 1 9.69 GŁADYGA Patrycja UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ +1.2 -- B.D. Z/3587/21 2021
100 m K
1 6 e 1 14.40 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -1.3 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2023
2 19 e 1 15.11 DOMAGAŁA Nikola UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -1.3 -- B.D. LDK!
3 21 e 1 15.18 BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ -1.3 -- CZYŻ Maciej Z/3222/21 2023 LDK!
4 28 e 1 15.62 NOWAKOWSKA Nika KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -1.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/7126/21 2023
5 30 e 1 15.70 LISTOPADZKA Anna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2008 U14 MZ -1.3 -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/5494/21 2023
6 47 e 1 16.73 SEKLECKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -1.3 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10577/21 2023
7 51 e 1 16.99 MAJEWSKA Aleksandra MKS Syrena Warszawa 2009 U14 MZ -1.3 --
8 56 e 1 17.40 FIOŁEK Hanna OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -1.3 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0997/20 2022
1 14 e 2 14.92 STOLAREK Maja OKS Skra Warszawa # 2009 U14 MZ -1.3 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/2985/23 2023 57
2 18 e 2 15.10 ¦WIETLICKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -1.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/0871/21 2023
3 36 e 2 16.06 WIDULIŃSKA Natalia MKS Bank BS Płońsk 2009 U14 MZ -1.3 -- LDK!
4 39 e 2 16.17 KU¦MIERCZYK Zuzanna UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -1.3 -- # LDK!
5 43 e 2 16.33 MUCHA Monika Anna UKS Kresy Otwock 2008 U14 MZ -1.3 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/11603/21 2021 LDK!
6 46 e 2 16.55 NOWAK Sandra UKS Melo Błonie 2009 U14 MZ -1.3 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8915/21 2021
7 54 e 2 17.26 SERWATKA Milena KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -1.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/3197/21 2022
8 55 e 2 17.28 KOCHANOWSKA Alicja KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ -1.3 -- PODRAŻKO Marian Z/4898/21 2023 LDK!
1 7 e 3 14.52 DRZEWIEC Milena WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ +0.1 -- GˇSIOROWSKI Tadeusz # Z/9404/21 2023 LDK!
2 12 e 3 14.72 MAŁACHOWSKA Patrycja RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ +0.1 --
3 15 e 3 14.96 DZIEDZIŃSKA Kornelia UKS Otrębusy 2008 U14 MZ +0.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5456/21 2023 LDK!
4 26 e 3 15.56 KWIATKOWSKA Łucja KS Orzeł Warszawa 2008 U14 MZ +0.1 -- PODRAŻKO Marian # Z/4897/21 2023 LDK!
5 29 e 3 15.65 PAROL Martyna UKS Otrębusy 2009 U14 MZ +0.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5458/21 2023 LDK!
6 32 e 3 15.78 KOPER Zuzanna AKL Ursynów Warszawa # 2009 U14 MZ +0.1 -- B.D. # Z/3308/22 2022
7 44 e 3 16.34 JANISZEWSKA Barbara MKS Syrena Warszawa 2008 U14 MZ +0.1 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4187/21 2023 LDK!
8 59 e 3 18.54 WILIŃSKA Joanna MKS Syrena Warszawa 2009 U14 MZ +0.1 -- LEWANDOWSKA Dorota LDK!
1 1 e 4 12.99 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -0.1 III DMP U20 GOGOŁEK Marcin # Z/0911/21 2023 LDK! 112
2 8 e 4 14.59 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -0.1 -- LDK!
3 23 e 4 15.41 SZERYPO Zofia UKS Młodzik Warszawa 2008 U14 MZ -0.1 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/4914/21 2023 LDK!
4 25 e 4 15.52 CHWAŁOWSKA Kaja UKS Otrębusy 2009 U14 MZ -0.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/6550/21 2023 LDK!
5 34 e 4 15.95 DZIUK Alicja MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ -0.1 -- LDK!
6 52 e 4 17.02 GRALA Zoja UKS Falenica Warszawa 2009 U14 MZ -0.1 -- GAWENDA Małgorzata Z/4919/21 2022 LDK!
7 62 e 4 27.14 ZAWADZKA Michalina UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -0.1 --
1 4 e 5 13.93 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 V DMP U20 RZEPKA Marek # Z/3192/21 2023 LDK! 77
2 20 e 5 15.11 CHODZEŃ Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/5775/19 2023 LDK!
3 31 e 5 15.73 PARZYSZEK Maria UKS Gepard Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/5794/19 2023
4 40 e 5 16.21 URBAŃSKA Julia RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- LEMIESZEWSKA Marta # Z/6512/21 2023
5 41 e 5 16.23 SALWA Nina OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/0956/21 2021
6 45 e 5 16.53 ROKICKA Oliwia UKS Młodzik Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- LDK!
7 49 e 5 16.81 BRZOZOWSKA Helena OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/3186/21 2022
1 16 e 6 15.00 DŁUGOSIELSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -0.2 -- GOGOŁEK Marcin # Z/4702/21 2023 LDK!
2 33 e 6 15.83 KIERSNOWSKA Joanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -0.2 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/8060/21 2021
3 37 e 6 16.07 KISIEL Julka UKS Młodzik Warszawa 2008 U14 MZ -0.2 -- LDK!
4 38 e 6 16.12 PLUTECKA Antonina UKS Gepard Warszawa 2008 U14 MZ -0.2 -- JANCIK Mariusz Z/5793/19 2023
5 50 e 6 16.86 OŁOWSKA Antonina RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ -0.2 -- GAJDUS Grzegorz # Z/11781/21 2022
6 53 e 6 17.11 BˇK Roksana OKS Start Otwock 2009 U14 MZ -0.2 --
7 58 e 6 17.42 CZEKATOWSKA Marcelina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -0.2 -- RˇCZKA Elżbieta RˇCZKA Elżbieta , Z/11766/21 , 2021 LDK!
8 57 e 6 17.42 PRĘDKA Agnieszka UKS Młodzik Warszawa 2009 U14 MZ -0.2 -- RONEK-GLIWA Aneta RONEK-GLIWA Aneta , Z/4913/21 , 2023 LDK!
1 11 e 7 14.72 SOCHACKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -0.1 -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/0573/23 2023 LDK!
2 17 e 7 15.07 BAHRO Alea AKL Ursynów Warszawa 2009 U14 MZ -0.1 -- B.D. Z/10780/21 2023
3 22 e 7 15.35 RYBARCZYK Maria UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -0.1 -- STRZAŁKOWSKA Joanna # Z/3998/19 2023
4 35 e 7 16.04 BORKOWSKA Marta UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ -0.1 --
5 42 e 7 16.30 DAKOWSKA Krystyna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -0.1 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3839/20 2023
6 48 e 7 16.76 IZDEBSKA Katarzyna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -0.1 -- LDK!
7 60 e 7 18.67 BAUKE Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ -0.1 -- STRZAŁKOWSKA Joanna # Z/4002/19 2023
8 61 e 7 19.36 BILLIK Hanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -0.1 -- STRZAŁKOWSKA Joanna # Z/4001/19 2023
1 2 e 8 13.37 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -0.3 IV BALCERZAK Piotr # Z/0952/21 2023 LDK!
2 3 e 8 13.70 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -0.3 IV OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4339/20 2023 LDK!
3 5 e 8 14.10 MARKUSZEWSKA Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -0.3 V NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3827/20 2023
4 9 e 8 14.59 DˇBROWSKA Julia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2008 U14 MZ -0.3 -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/5479/21 2023 LDK!
5 10 e 8 14.68 WACHOWIAK Miriam UKS Bieniewiczanka Błonie 2008 U14 MZ -0.3 --
6 13 e 8 14.80 DRABIO Oliwia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2009 U14 MZ -0.3 -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3253/20 2023 LDK!
7 24 e 8 15.51 WIˇCEK Milena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ -0.3 --
8 27 e 8 15.61 KOŻUCHOWSKA Małgorzata UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ -0.3 --
1 f 1 12.70 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 II DMP U20 GOGOŁEK Marcin # Z/0911/21 2023 LDK! 125
2 f 1 13.36 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 IV BALCERZAK Piotr # Z/0952/21 2023 LDK!
3 f 1 13.71 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 IV DMP U20 RZEPKA Marek # Z/3192/21 2023 LDK! 84
4 f 1 13.94 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 V OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4339/20 2023 LDK!
5 f 1 14.30 MARKUSZEWSKA Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 V NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3827/20 2023
6 f 1 14.41 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2023
7 f 1 14.45 DRZEWIEC Milena WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ 0.0 V GˇSIOROWSKI Tadeusz # Z/9404/21 2023 LDK!
300 m K
1 3 s 1 46.30 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ IV WOJTCZAK-BELNIAK Dorota # Z/3424/21 2023 LDK!
2 10 s 1 48.78 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3226/21 2023 LDK!
3 19 s 1 50.73 CHWAŁOWSKA Kaja UKS Otrębusy 2009 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/6550/21 2023 LDK!
4 26 s 1 51.97 LUBIEJEWSKA Gabriela UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ -- LDK!
5 43 s 1 56.13 JANISZEWSKA Barbara MKS Syrena Warszawa 2008 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4187/21 2023 LDK!
6 59 s 1 61.50 KRAKÓWKA Kamila MKS Syrena Warszawa 2009 U14 MZ -- LDK!
1 6 s 2 47.33 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
2 16 s 2 50.02 PUŁAWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3206/21 2023 LDK!
3 23 s 2 51.18 KULIBERDA Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5838/19 2022
4 47 s 2 56.87 ROSZCZYK Martyna UKS G-8 Bielany Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
5 51 s 2 58.58 JACHIMIAK Lena UKS G-8 Bielany Warszawa 2009 U14 MZ -- LDK!
6 58 s 2 61.21 MATUSIEWICZ Iga UKS G-8 Bielany Warszawa 2009 U14 MZ -- LDK!
7 60 s 2 61.58 MAJEWSKA Aleksandra MKS Syrena Warszawa 2009 U14 MZ --
8 62 s 2 62.09 KOPEĆ Lilianna UKS G-8 Bielany Warszawa 2009 U14 MZ -- LDK!
1 9 s 3 48.64 KISIAŁA Wiktoria UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1339/20 2023 LDK!
2 11 s 3 48.84 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2791/20 2023 LDK!
3 12 s 3 49.23 ŁUCZYK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3707/20 2023 LDK!
4 13 s 3 49.50 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2023 LDK!
5 18 s 3 50.11 JASKULSKA Amelia Maria UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
6 24 s 3 51.21 PIETRZKIEWICZ Pola Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/4000/21 2022 LDK!
7 25 s 3 51.63 KOPEĆ Liwia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4338/20 2023 LDK!
8 44 s 3 56.24 GˇTKOWSKA Nikola Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3769/20 2023 LDK!
1 1 s 4 44.42 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2023 LDK!
2 5 s 4 47.25 PIEKART Zofia UKS Gepard Warszawa 2008 U14 MZ V ORZESZEK Krzysztof Z/4206/19 2023
3 31 s 4 52.89 ZALEWSKA Weronika UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Inga # Z/5514/21 2023 LDK!
4 37 s 4 54.54 DAKOWSKA Jadwiga KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3885/21 2023 LDK!
5 40 s 4 55.21 STAWICKA Eliza UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3379/20 2023 LDK!
6 46 s 4 56.77 GUMIŃSKA Weronika UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8932/21 2023 LDK!
7 57 s 4 60.79 BENIGNI Anita UKS G-8 Bielany Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
1 7 s 5 47.61 SO¦NIERZ Hanna UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ V LDK!
2 14 s 5 49.51 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2023
3 20 s 5 50.91 GOCŁOWSKA Zuzanna AZS-AWF Warszawa 2009 U14 MZ --
4 30 s 5 52.55 BAHRO Alea AKL Ursynów Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/10780/21 2023
5 48 s 5 56.87 NIEMIRSKA Zofia UKS Młodzik Warszawa 2009 U14 MZ -- RONEK-GLIWA Aneta RONEK-GLIWA Aneta , Z/4916/21 , 2023 LDK!
6 50 s 5 58.05 OŁOWSKA Antonina RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/11781/21 2022
7 56 s 5 60.72 BRZOZOWSKA Helena OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/3186/21 2022
8 63 s 5 62.39 PASKO Anna UKS Młodzik Warszawa 2009 U14 MZ -- RONEK-GLIWA Aneta Z/4912/21 2022 LDK!
1 2 s 6 46.11 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2023
2 8 s 6 48.03 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2023 LDK!
3 17 s 6 50.04 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0898/21 2023 LDK!
4 21 s 6 51.02 ŁAKOMSKA Magdalena AKL Ursynów Warszawa 2008 U14 MZ -- SKORUPSKI Szymon # Z/3870/20 2023
5 32 s 6 53.48 PIOTROWSKA Laura MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew # Z/0516/21 2023 LDK!
6 35 s 6 53.89 ROSZAK Beata KS Czempion Warszawa 2008 U14 MZ --
7 49 s 6 57.82 TOBOLSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2009 U14 MZ -- RONEK-GLIWA Aneta Z/4915/21 2023 LDK!
8 61 s 6 61.60 JAKUBOWSKA Julia OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna # Z/11484/21 2023
1 29 s 7 52.45 BARANOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- LDK!
2 39 s 7 55.05 KIERSNOWSKA Joanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/8060/21 2021
3 41 s 7 55.42 PIWOŃSKA Zuzanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2008 U14 MZ -- SULWIRSKI Rafał # Z/7736/21 2023
4 42 s 7 55.94 SERWATKA Milena KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3197/21 2022
5 52 s 7 58.95 WALENDZIK Nikola UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ --
6 53 s 7 59.15 NOWAK Sandra UKS Melo Błonie 2009 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8915/21 2021
7 54 s 7 59.16 KRZYWANIA Wiktoria RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/3259/21 2022
8 55 s 7 59.38 ŁADYŃSKA Laura UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ --
1 4 s 8 46.38 GROMEK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0885/21 2023
2 15 s 8 49.64 WACHOWIAK Miriam UKS Bieniewiczanka Błonie 2008 U14 MZ --
3 27 s 8 52.10 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2023 LDK!
4 28 s 8 52.33 SMOLARCZYK Pola KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- MASTALERZ Janusz Z/6332/22 2023
5 33 s 8 53.69 GRABOWSKA Weronika UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/4357/20 2023 LDK!
6 34 s 8 53.75 SIEŃCZYK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/1352/22 2023
7 36 s 8 53.95 OGORZAŁEK Izabela UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
8 38 s 8 54.86 CHOIM Olga UKS Gepard Warszawa 2009 U14 MZ --
1 22 s 9 51.09 SOBOLEWSKA Barbara UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna # Z/3990/19 2023
2 45 s 9 56.70 PADUSZYŃSKA Natalia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/3987/19 2023
1 4 s 10 52.68 KRZYCKA Joanna UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8844/21 2022 LDK!
2 7 s 10 54.00 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa # 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
3 20 s 10 57.97 ŁUCZAK Liliana OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10576/21 2023
4 24 s 10 58.97 WYPIÓR Marika RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- #
5 25 s 10 59.27 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
6 35 s 10 63.77 LEWANDOWSKA Joanna UKS Melo Błonie 2010 U12 MZ --
7 39 s 10 74.95 LEWANDOWSKA Hanna UKS Melo Błonie 2010 U12 MZ --
  s 10 DNF SAWICKA Blanka MKS Bank BS Płońsk 2010 U12 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2925/21 2023 LDK!
1 5 s 11 53.24 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/4176/21 2023 LDK!
2 6 s 11 53.65 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2688/21 2023
3 8 s 11 54.07 STEPHENS Lena UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -- LDK!
4 13 s 11 56.01 PIKUS Lena Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2678/21 2023
5 15 s 11 56.80 MILEWSKA Maja KS Lemiesz Team Warszawa # 2011 U12 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3862/23 2023 LDK!
6 23 s 11 58.55 ZIELINSKA Wiktoria UKS 48 Warszawa 2011 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/11437/21 2023
7 38 s 11 69.93 JANNASZ Felicja UKS Skalar Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/5775/21 2023
1 3 s 12 52.33 PARZYSZEK Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2010 U12 MZ -- JANCIK Mariusz Z/2019/21 2023
2 9 s 12 54.63 ¦LED¬ Laura UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/4359/20 2022 LDK!
3 16 s 12 57.16 DRYJA Marianna Akademia Sportu Otwock 2010 U12 MZ --
4 19 s 12 57.88 ZDUNEK Maria AKL Ursynów Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/11599/21 2022
5 27 s 12 60.05 KABAŁA Marta UKS 48 Warszawa 2011 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/1724/20 2023
6 32 s 12 62.03 KRUPKA Oliwia OKS Start Otwock 2013 U12 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4018/21 2023
7 34 s 12 63.30 SZAFRAŃSKA-STAROS Zuzanna OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/11490/21 2023
1 10 s 13 54.81 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6731/21 2023 LDK!
2 11 s 13 55.20 BOLCZAK Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10572/21 2023
3 14 s 13 56.65 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/4360/20 2023 LDK!
4 18 s 13 57.82 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek # 2011 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0570/22 2023 LDK!
5 26 s 13 59.92 RADZISZEWSKA Helena UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/9425/21 2022 LDK!
6 33 s 13 62.81 SELENTA Natalia UKS Młodzik Warszawa 2010 U12 MZ -- RONEK-GLIWA Aneta Z/8854/21 2022 LDK!
7 36 s 13 65.23 MAŁECKA Julia UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3593/21 2021
8 40 s 13 82.15 KOPIEC Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ -- LDK!
1 1 s 14 49.28 RAFALONT Antonina KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0899/21 2022 LDK!
2 2 s 14 50.82 BORY¦ Paulina UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8843/21 2023 LDK!
3 12 s 14 55.98 CISOWSKA Lena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/11666/21 2023
4 22 s 14 58.33 KOŁODZIEJ Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/11675/21 2023
5 31 s 14 61.89 SIEDLEWSKA Lena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/11683/21 2023
6 37 s 14 68.45 ZWIERZYŃSKA Helena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/11687/21 2023
1 17 s 15 57.38 KOWALSKA Maja UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3832/20 2023
2 21 s 15 58.19 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
3 28 s 15 60.49 OCZKOWSKA Urszula LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3757/21 2023 LDK!
4 29 s 15 60.78 KOZIBˇK Klaudia UKS Gepard Warszawa # 2011 U12 MZ -- ORZESZEK Krzysztof Z/4681/23 2023 LDK!
5 30 s 15 60.93 ELIS Nina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3837/20 2023
600 m K
1 2 s 1 1:50.06 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2023 LDK!
2 3 s 1 1:50.49 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2023
3 4 s 1 1:50.59 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2023 LDK!
4 6 s 1 1:54.33 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
5 7 s 1 1:55.27 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/0536/20 2023
6 9 s 1 1:57.02 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
7 10 s 1 2:01.46 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2023 LDK!
8 12 s 1 2:04.28 PODGÓRSKA Julia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ --
9 19 s 1 2:10.60 MURAŃSKA Marcelina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ --
10 20 s 1 2:12.05 WRÓBLEWSKA Monika MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2009 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3729/20 2023 LDK!
1 1 s 2 1:48.13 ŁUCZKO Maja UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/0753/20 2022 LDK!
2 5 s 2 1:51.37 RUDNIK Iga RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/4100/21 2023
3 8 s 2 1:55.73 WRÓBLEWSKA Michalina KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/7140/21 2023
4 11 s 2 2:03.32 JANAS Marianna KS Czempion Warszawa 2008 U14 MZ -- DZICZEK Szymon # Z/11657/21 2023 LDK!
5 13 s 2 2:05.18 SYCZ Juliana RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ -- CHYLIŃSKI Andrzej # Z/3250/21 2023
6 14 s 2 2:05.48 RUSZKIEWICZ Natalia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna # Z/4006/19 2023
7 15 s 2 2:07.74 BLIŻYCKA Matylda UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- #
8 16 s 2 2:08.73 SIEŃCZYK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/1352/22 2023
9 17 s 2 2:08.77 SUBCZYŃSKA Natalia UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- # LDK!
10 18 s 2 2:09.95 JANNASZ Teresa UKS Skalar Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/5776/21 2023
11 21 s 2 2:13.07 BERLIŃSKA Hanna KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- # LDK!
1 1 s 3 1:48.02 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/3138/20 2023 LDK!
2 2 s 3 1:50.76 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U12 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4305/20 2023 LDK!
3 3 s 3 1:57.66 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
4 4 s 3 2:04.65 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
5 5 s 3 2:05.13 BAŁABAN Zofia UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/3406/20 2023
6 6 s 3 2:06.27 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2023 LDK!
7 8 s 3 2:12.02 ZIMOWICZ Alicja Ducla Academy Warszawa 2010 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2683/21 2023
8 11 s 3 2:14.67 OSADCZUK Laura UKS 48 Warszawa 2011 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/11436/21 2022
9 13 s 3 2:22.65 GAŁECKA Helena UKS Herkules Sulejówek 2010 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6536/21 2023 LDK!
1 7 s 4 2:11.83 CYRANKOWSKA Klaudia AKL Ursynów Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3226/20 2023
2 9 s 4 2:13.22 JAKUBOWSKA Kamila Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/7136/21 2023
3 10 s 4 2:13.62 PODGÓRSKA Natalia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3824/20 2023
4 12 s 4 2:16.32 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek # 2011 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0571/22 2023 LDK!
5 14 s 4 2:26.60 DESKA Hanna KS Czempion Warszawa 2010 U12 MZ --
6 15 s 4 2:28.46 SZWYKOWSKA-TYTMAN Zofia KS Czempion Warszawa 2010 U12 MZ -- #
7 16 s 4 2:29.48 LISTOPADZKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2011 U12 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/5493/21 2023
8 17 s 4 2:37.38 JANISZEWSKA Elżbieta MKS Syrena Warszawa 2010 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4188/21 2023 LDK!
  s 4 DNF STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.45 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ IV RODOWALD Olaf Z/0687/20 2023 LDK!
2 f 1 1.35 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 1.25 KALINOWSKA Olga MKS Pułtusk 2009 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11737/21 2023
4 f 1 1.20 KALINOWSKA Izabela MKS Pułtusk 2008 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11736/21 2023
5 f 1 1.20 JAWORSKA Katarzyna MKS Pułtusk 2009 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11740/21 2023
6 f 1 1.20 FALENCKA Oliwia MKS Pułtusk 2008 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11742/21 2021
7 f 1 1.20 GRABOWSKA Weronika UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/4357/20 2023 LDK!
8 f 1 1.15 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2023
8 f 1 1.15 DOMAGAŁA Nikola UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- B.D. LDK!
8 f 1 1.15 DAKOWSKA Jadwiga KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3885/21 2023 LDK!
11 f 1 1.15 FILIPKOWSKA Alicja MKS Pułtusk 2008 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11739/21 2023
  f 1 NM BILLIK Hanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna # Z/4001/19 2023
  f 1 NM KOCHANOWSKA Alicja KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4898/21 2023 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 3.90 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
2 2 f 1 3.85 ZARZYCKA Helena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3817/20 2023
3 3 f 1 3.75 ROGOWSKA Iga UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3823/20 2023
4 4 f 1 3.75 KRAWIEC Marta OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/11650/21 2021
5 5 f 1 3.71 ¦LED¬ Laura UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona # Z/4359/20 2022 LDK!
6 6 f 1 3.70 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
7 7 f 1 3.64 PERDUBIŃSKA Zuzanna MKS Bank BS Płońsk 2010 U12 MZ 0.0 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2926/21 2023 LDK!
8 8 f 1 3.62 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ 0.0 -- RODOWALD Olaf Z/2051/21 2023 LDK!
9 10 f 1 3.58 BURKIEWICZ Amelia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2010 U12 MZ 0.0 -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3258/20 2023 LDK!
10 11 f 1 3.52 ORACKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2010 U12 MZ 0.0 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8063/21 2023 LDK!
11 9 f 1 3.58 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian Z/2067/20 2023
12 13 f 1 3.50 CYRANKOWSKA Klaudia AKL Ursynów Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3226/20 2023
13 12 f 1 3.50 WACHNIK Helena UKS Gepard Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/5521/21 2023
14 14 f 1 3.48 NOWAK Matylda UKS Gepard Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/5523/21 2023
15 15 f 1 3.45 PARZYSZEK Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/2019/21 2023
16 16 f 1 3.45 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek # 2011 U12 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta # Z/0571/22 2023 LDK!
17 17 f 1 3.42 MAJEWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3705/20 2023 LDK!
18 18 f 1 3.40 JĘDRUSZCZAK Zuzanna MKS Bank BS Płońsk 2010 U12 MZ 0.0 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2928/21 2023 LDK!
19 19 f 1 3.35 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
20 20 f 1 3.33 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona # Z/4360/20 2023 LDK!
21 21 f 1 3.31 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek # Z/11780/21 2023 LDK!
22 22 f 1 3.30 DOROMONIEC Weronika UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/11668/21 2023
23 23 f 1 3.28 WYPIÓR Marika RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- #
24 24 f 1 3.25 MILEWSKA Maja KS Lemiesz Team Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- LEMIESZ Aneta Z/3862/23 2023 LDK!
25 25 f 1 3.25 OSADCZUK Laura UKS 48 Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- MIŁKOWSKI Karol # Z/11436/21 2022
26 26 f 1 3.20 STRZEŻEK Dominika Akademia Sportu Otwock 2012 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/3999/21 2022
27 27 f 1 3.10 ZEJER Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4008/21 2023 LDK!
28 28 f 1 3.10 KOZIBˇK Klaudia UKS Gepard Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- ORZESZEK Krzysztof Z/4681/23 2023 LDK!
29 29 f 1 3.00 BOGUC Mia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 --
30 30 f 1 3.00 STEPHENS Lena UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ 0.0 -- LDK!
31 31 f 1 3.00 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek # 2011 U12 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta # Z/0570/22 2023 LDK!
32 32 f 1 2.99 LEWANDOWSKA Kalina KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian # Z/3202/21 2023 LDK!
33 33 f 1 2.95 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4006/21 2023 LDK!
34 35 f 1 2.90 KOŁODZIEJ Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/11675/21 2023
35 34 f 1 2.90 WOJTASIK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4335/20 2023 LDK!
36 36 f 1 2.90 SELENTA Natalia UKS Młodzik Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/8854/21 2022 LDK!
37 37 f 1 2.85 MICHALSKA Zofia UKS Młodzik Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/4918/21 2022 LDK!
38 38 f 1 2.75 MRÓZ Natalia UKS Młodzik Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/8852/21 2022 LDK!
38 39 f 1 2.75 KABAŁA Marta UKS 48 Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- MIŁKOWSKI Karol # Z/1724/20 2023
40 40 f 1 2.70 KOWALSKA Antonina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/11677/21 2023
41 41 f 1 2.70 LISTOPADZKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/5493/21 2023
42 43 f 1 2.68 KUBACKA Alicja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10156/21 2023
43 42 f 1 2.68 GŁADYSZ Patrycja UKS Falenica Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- GAWENDA Małgorzata Z/4928/21 2023 LDK!
44 44 f 1 2.65 ZIELINSKA Wiktoria UKS 48 Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- MIŁKOWSKI Karol # Z/11437/21 2023
45 46 f 1 2.50 WANIOŁKA Nadia UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- LDK!
46 45 f 1 2.50 MRÓZ Oliwia UKS Młodzik Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/8853/21 2022 LDK!
47 47 f 1 2.45 MAJEWSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/5051/21 2023 LDK!
48 48 f 1 2.00 BALCERSKA Helena KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2014 U12 MZ 0.0 -- LDK!
49 49 f 1 1.95 PAWLUKOJĆ Łucja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2014 U12 MZ 0.0 -- # LDK!
1 1 f 2 4.57 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- BALCERZAK Piotr # Z/0952/21 2023 LDK!
2 2 f 2 4.44 MARKUSZEWSKA Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3827/20 2023
3 3 f 2 4.40 IWANICKA Lena KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3883/21 2022 LDK!
4 4 f 2 4.37 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ 0.0 -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota # Z/3424/21 2023 LDK!
5 5 f 2 4.35 DˇBROWSKA Julia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2008 U14 MZ 0.0 -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/5479/21 2023 LDK!
6 6 f 2 4.28 GROMEK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin Z/0885/21 2023
7 7 f 2 4.21 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4339/20 2023 LDK!
8 8 f 2 4.19 MATUSIEWICZ Iga UKS G-8 Bielany Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- LDK!
9 9 f 2 4.12 RUDNIK Iga RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- GAJDUS Grzegorz # Z/4100/21 2023
10 10 f 2 4.08 BIENIECKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- MASTALERZ Janusz MAJ- MATUSIAK Marlena # , Z/2694/21 , 2022 LDK!
11 11 f 2 4.02 SOBOLEWSKA Barbara UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- STRZAŁKOWSKA Joanna # Z/3990/19 2023
12 13 f 2 3.97 SMOLARCZYK Pola KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- MASTALERZ Janusz Z/6332/22 2023
13 12 f 2 3.97 CHODZEŃ Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/5775/19 2023 LDK!
14 14 f 2 3.95 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0898/21 2023 LDK!
15 19 f 2 3.92 ŁUCZYK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3707/20 2023 LDK!
16 15 f 2 3.92 KOŻUCHOWSKA Małgorzata UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 --
17 18 f 2 3.92 BRYNDZA Zofia UKS Gepard Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/2895/19 2023
18 17 f 2 3.92 DRABIO Oliwia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2009 U14 MZ 0.0 -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3253/20 2023 LDK!
19 16 f 2 3.92 KRUPA Agata KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin Z/0881/21 2022
20 20 f 2 3.91 DZIEDZIŃSKA Kornelia UKS Otrębusy 2008 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5456/21 2023 LDK!
21 21 f 2 3.84 DRZEWIEC Milena WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ 0.0 -- GˇSIOROWSKI Tadeusz # Z/9404/21 2023 LDK!
22 22 f 2 3.83 ¦WIETLICKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin Z/0871/21 2023
23 23 f 2 3.81 KWIATKOWSKA Łucja KS Orzeł Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian # Z/4897/21 2023 LDK!
24 24 f 2 3.77 KULIBERDA Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5838/19 2022
25 26 f 2 3.76 SOCHACKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/0573/23 2023 LDK!
26 25 f 2 3.76 SZERYPO Zofia UKS Młodzik Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/4914/21 2023 LDK!
27 28 f 2 3.75 KISIEL Julka UKS Młodzik Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- LDK!
28 27 f 2 3.75 NIEMIRSKA Zofia UKS Młodzik Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- RONEK-GLIWA Aneta RONEK-GLIWA Aneta , Z/4916/21 , 2023 LDK!
29 29 f 2 3.74 PUŁAWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian Z/3206/21 2023 LDK!
30 30 f 2 3.67 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2023 LDK!
31 31 f 2 3.66 KOPEĆ Liwia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4338/20 2023 LDK!
32 32 f 2 3.65 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
33 35 f 2 3.64 PLUTECKA Antonina UKS Gepard Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/5793/19 2023
34 34 f 2 3.64 LISTOPADZKA Anna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/5494/21 2023
35 33 f 2 3.64 MUCHA Monika Anna UKS Kresy Otwock 2008 U14 MZ 0.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/11603/21 2021 LDK!
36 36 f 2 3.58 DZIUK Alicja MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ 0.0 -- LDK!
37 37 f 2 3.54 SYCZ Juliana RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- CHYLIŃSKI Andrzej # Z/3250/21 2023
38 38 f 2 3.53 ZARZYCKA Kalina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 --
39 39 f 2 3.52 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2023 LDK!
40 40 f 2 3.50 KOPER Zuzanna AKL Ursynów Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. # Z/3308/22 2022
41 41 f 2 3.48 CHOIM Olga UKS Gepard Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 --
42 42 f 2 3.45 SOBCZAK Paulina MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2008 U14 MZ 0.0 -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/5483/21 2022 LDK!
43 43 f 2 3.44 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- MIŁKOWSKI Karol # Z/0536/20 2023
44 44 f 2 3.40 DAKOWSKA Krystyna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3839/20 2023
45 45 f 2 3.34 RUSZKIEWICZ Natalia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- STRZAŁKOWSKA Joanna # Z/4006/19 2023
46 46 f 2 3.32 GRALA Zoja UKS Falenica Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- GAWENDA Małgorzata Z/4919/21 2022 LDK!
47 47 f 2 3.30 NOWAKOWSKA Nika KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin Z/7126/21 2023
48 49 f 2 3.08 TOBOLSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/4915/21 2023 LDK!
49 48 f 2 3.22 KOPEĆ Lilianna UKS G-8 Bielany Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- LDK!
50 50 f 2 3.05 PAROL Martyna UKS Otrębusy 2009 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5458/21 2023 LDK!
51 53 f 2 3.00 BERLIŃSKA Hanna KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
52 51 f 2 3.00 IZDEBSKA Katarzyna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ 0.0 -- LDK!
53 52 f 2 3.00 WIDULIŃSKA Natalia MKS Bank BS Płońsk 2009 U14 MZ 0.0 -- LDK!
54 54 f 2 2.96 PASKO Anna UKS Młodzik Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/4912/21 2022 LDK!
55 55 f 2 2.92 JAROSZ Aniela Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/11597/21 2022 LDK!
56 56 f 2 2.91 PARZYSZEK Maria UKS Gepard Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/5794/19 2023
57 57 f 2 2.89 SALWA Nina OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/0956/21 2021
58 58 f 2 2.86 JACHIMIAK Lena UKS G-8 Bielany Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- LDK!
59 59 f 2 2.75 WALENDZIK Nikola UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 --
  f 2 NM STOLAREK Maja OKS Skra Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- BALCERZAK Piotr Z/2985/23 2023
Ppal (80) K
1 1 f 1 37.00 KOWALSKA Maja UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3832/20 2023
2 2 f 1 33.00 GŁADYGA Patrycja UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3587/21 2021
3 3 f 1 31.00 KARWOWSKA Hanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3833/20 2022
4 4 f 1 31.00 ZARZYCKA Helena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3817/20 2023
5 5 f 1 25.00 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
6 6 f 1 25.00 ZIELIŃSKA Matylda UKS Falenica Warszawa 2010 U12 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4923/21 2023 LDK!
7 7 f 1 24.00 ZAJˇC Nina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3818/20 2023
7 7 f 1 24.00 MANTUR Helena UKS Młodzik Warszawa 2010 U12 MZ -- RONEK-GLIWA Aneta Z/4910/21 2022 LDK!
8 8 f 1 22.00 ROGOWSKA Iga UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3823/20 2023
9 9 f 1 21.00 ELIS Nina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/3837/20 2023
9 9 f 1 21.00 CISOWSKA Lena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/11666/21 2023
11 11 f 1 20.00 CHMIELIŃSKA Hanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/11664/21 2023
12 12 f 1 19.00 JELIŃSKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/9371/21 2021
13 13 f 1 18.00 ZWIERZYŃSKA Helena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/11687/21 2023
13 13 f 1 18.00 SIEDLEWSKA Lena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/11683/21 2023
14 f 1 15.00 JANISZEWSKA Elżbieta MKS Syrena Warszawa 2010 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4188/21 2023 LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 36.00 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
2 f 1 35.00 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2023 LDK!
3 f 1 35.00 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 34.00 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0687/20 2023 LDK!
5 f 1 31.00 CIOŁKO Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2008 U14 MZ --
6 f 1 30.00 PRĘDKA Agnieszka UKS Młodzik Warszawa 2009 U14 MZ -- RONEK-GLIWA Aneta RONEK-GLIWA Aneta , Z/4913/21 , 2023 LDK!
7 f 1 29.00 BORKOWSKA Marta UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ --
8 f 1 28.00 RYBARCZYK Maria UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna # Z/3998/19 2023
8 f 1 28.00 ROSZCZYK Martyna UKS G-8 Bielany Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
8 f 1 28.00 BAUKE Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna # Z/4002/19 2023
11 f 1 27.00 BIAŁOKOZIEWICZ Aleksandra MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2008 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/5480/21 2023 LDK!
12 f 1 26.00 PADUSZYŃSKA Natalia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/3987/19 2023
12 f 1 26.00 POWIERŻA Aleksandra MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2009 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/5485/21 2023 LDK!
14 f 1 25.00 BENIGNI Anita UKS G-8 Bielany Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
14 f 1 25.00 ŁAKOMSKA Magdalena AKL Ursynów Warszawa 2008 U14 MZ -- SKORUPSKI Szymon # Z/3870/20 2023
14 f 1 25.00 WIˇCEK Milena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ --
14 f 1 25.00 MURAŃSKA Marcelina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ --
18 f 1 23.00 JASKULSKA Amelia Maria UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
18 f 1 23.00 SUBCZYŃSKA Natalia UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- # LDK!
20 f 1 21.00 ŁADYŃSKA Laura UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ --
21 f 1 20.00 CZEKATOWSKA Marcelina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- RˇCZKA Elżbieta RˇCZKA Elżbieta , Z/11766/21 , 2021 LDK!
21 f 1 20.00 WILIŃSKA Joanna MKS Syrena Warszawa 2009 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota LDK!
23 f 1 18.00 KRAKÓWKA Kamila MKS Syrena Warszawa 2009 U14 MZ -- LDK!
60 m M
1 3 e 1 9.15 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -0.5 -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
2 12 e 1 9.80 OLAWA Kamil LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2010 U12 MZ -0.5 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/6160/21 2021
3 18 e 1 10.03 KRZY¦KÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ -0.5 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2023
4 23 e 1 10.15 ZAJDLER Krzysztof OKS Skra Warszawa # 2010 U12 MZ -0.5 -- TUZ Damian # Z/3150/22 2023 LDK!
5 24 e 1 10.18 MARKOWSKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 2013 U12 MZ -0.5 -- PODRAŻKO Marian Z/3156/23 2023 LDK!
6 34 e 1 10.53 KAMIŃSKI Marcel OKS Skra Warszawa # 2011 U12 MZ -0.5 -- ZAWADZKI Jacek # Z/1865/23 2023
7 46 e 1 11.88 ZAKRZEWSKI Antoni LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2012 U12 MZ -0.5 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10596/21 2021
1 2 e 2 9.13 JODŁOWSKI Maciej UKS Falenica Warszawa 2010 U12 MZ -0.4 -- GAWENDA Małgorzata Z/4927/21 2023 LDK!
2 4 e 2 9.45 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -0.4 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
3 6 e 2 9.54 LITWINIEC Aleksander Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -0.4 -- BOGUCKI Michał Z/1346/21 2023 LDK!
4 14 e 2 9.93 CZERWIŃSKI Karol Akademia Sportu Otwock 2011 U12 MZ -0.4 -- KALINOWSKA Paulina Z/6074/21 2023 LDK!
5 20 e 2 10.13 SAWICKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ -0.4 --
6 21 e 2 10.15 WŁODARCZAK Jan UKS Falenica Warszawa 2010 U12 MZ -0.4 -- GAWENDA Małgorzata Z/5118/21 2022 LDK!
7 29 e 2 10.41 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -0.4 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4014/21 2023 LDK!
1 5 e 3 9.52 KRYSZTOFIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie # 2011 U12 MZ -0.2 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5097/22 2023 LDK!
2 9 e 3 9.73 ZADRˇG Karol OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ -0.2 -- ZAWADZKI Jacek # Z/1067/21 2023
3 17 e 3 10.00 DUBRAWSKI Florian KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -0.2 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/5050/21 2023 LDK!
4 33 e 3 10.48 KORZENIOWSKI Xawery RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -0.2 -- B.D. # Z/2066/20 2023
5 39 e 3 11.11 ZARZYCKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2011 U12 MZ -0.2 -- B.D. Z/11589/21 2021
6 41 e 3 11.26 RACHWALSKI Bartosz KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ -0.2 -- # LDK!
7 45 e 3 11.71 SABADASZ Antoni KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U12 MZ -0.2 -- # LDK!
1 16 e 4 9.99 TARAS Hleb RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -0.2 --
2 26 e 4 10.26 BOLCZAK Jan OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -0.2 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10573/21 2023
3 31 e 4 10.43 CZARNECKI Gustaw RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -0.2 -- B.D. # Z/11782/21 2023
4 35 e 4 10.59 DROZD Jan RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -0.2 --
5 36 e 4 10.65 NOSARZEWSKI Franciszek OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ -0.2 -- ZAWADZKI Jacek # Z/2035/21 2023
6 40 e 4 11.24 TOKARSKI Tomasz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2013 U12 MZ -0.2 -- LDK!
7 43 e 4 11.47 KOWALCZUK Ariel KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2014 U12 MZ -0.2 -- LDK!
1 8 e 5 9.63 STASIEWICZ Tomasz UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ +0.2 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/10318/21 2023 LDK!
2 10 e 5 9.73 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ +0.2 -- BOROŃ Aldona # Z/11703/21 2023 LDK!
3 15 e 5 9.96 IWANIUK-BART Jan UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ +0.2 -- B.D. Z/11673/21 2023
4 22 e 5 10.15 JANUS Wojciech UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ +0.2 -- B.D. Z/11674/21 2023
5 28 e 5 10.37 ¦WIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ +0.2 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2023 LDK!
6 32 e 5 10.46 BŁASZCZYK Kamil UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ +0.2 -- LDK!
1 1 e 6 8.96 HREHORUK Krzysztof UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ +0.2 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11763/21 2023 LDK!
2 11 e 6 9.76 KOPAŃSKI Alan KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ +0.2 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10464/21 2022 LDK!
3 25 e 6 10.25 DˇBROWSKI Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ +0.2 -- B.D. Z/11667/21 2023
4 42 e 6 11.27 WITEK Karol LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2010 U12 MZ +0.2 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/11476/21 2021
5 44 e 6 11.53 KRASUSKI Stanisław AZS-AWF Warszawa 2012 U12 MZ +0.2 -- LDK!
6 47 e 6 12.57 TOKARSKI Michał KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ +0.2 -- LDK!
1 7 e 7 9.55 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U12 MZ +0.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
2 19 e 7 10.03 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ +0.1 -- B.D. Z/3591/21 2023
3 27 e 7 10.30 ĆWIˇKAŁA Mikołaj UKS Skalar Warszawa 2011 U12 MZ +0.1 -- B.D. Z/3586/21 2021
4 37 e 7 10.70 GŁADYGA Sebastian UKS Skalar Warszawa 2013 U12 MZ +0.1 -- B.D. Z/3970/21 2021
1 13 e 8 9.84 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ +0.3 -- LDK!
2 30 e 8 10.42 BULASIŃSKI Mikołaj RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ +0.3 --
3 38 e 8 10.91 KNIAZIOWSKI Aleksander UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ +0.3 -- LDK!
1 f 1 8.84 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ 0.0 -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
2 f 1 8.87 HREHORUK Krzysztof UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11763/21 2023 LDK!
3 f 1 9.07 KRYSZTOFIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie # 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5097/22 2023 LDK!
4 f 1 9.10 JODŁOWSKI Maciej UKS Falenica Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- GAWENDA Małgorzata Z/4927/21 2023 LDK!
5 f 1 9.27 LITWINIEC Aleksander Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- BOGUCKI Michał Z/1346/21 2023 LDK!
6 f 1 9.28 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
7 f 1 9.43 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
8 f 1 9.51 STASIEWICZ Tomasz UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/10318/21 2023 LDK!
100 m M
1 4 e 1 13.91 KORACH Tadeusz Ducla Academy Warszawa # 2008 U14 MZ +0.3 -- DUKLANOWSKA Edyta DUKLANOWSKA Edyta # , Z/5167/23 , 2023
2 6 e 1 14.07 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ +0.3 -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2023 LDK!
3 13 e 1 14.80 PIETKIEWICZ Wiktor UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ +0.3 -- LDK!
4 20 e 1 15.19 WRZOSEK Łukasz UKS Melo Błonie 2008 U14 MZ +0.3 -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3117/20 2022
5 21 e 1 15.24 JAŻWIŃSKI Stanisław UKS Melo Błonie 2008 U14 MZ +0.3 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8913/21 2023
6 27 e 1 15.62 ELIASZ Franciszek UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +0.3 --
7 36 e 1 16.94 DZIWISZEK Filip UKS Melo Błonie 2009 U14 MZ +0.3 -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/4002/20 2023
1 8 e 2 14.12 DZIADEK Karol UKS Kresy Otwock 2008 U14 MZ +0.3 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/11601/21 2022 LDK!
2 19 e 2 15.16 JOŃSKI Igor UKS Olimp Kozienice 2009 U14 MZ +0.3 -- MISZTAL Janusz Z/2068/20 2023 LDK!
3 35 e 2 16.68 CZARNOCKI Filip UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ +0.3 -- LDK!
4 38 e 2 17.27 PIÓRCZYŃSKI Kuba UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ +0.3 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11151/21 2022 LDK!
5 40 e 2 17.40 MIELCARZ Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +0.3 -- #
6 41 e 2 17.50 GRYZ Krystian UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +0.3 -- #
7 42 e 2 17.65 BORUCKI Michał UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +0.3 -- TYBOROWSKI Stanisław # Z/3900/21 2023
1 1 e 3 13.08 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U14 MZ -0.3 -- KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2023 LDK!
2 9 e 3 14.31 MAZGAJSKI Tymoteusz UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -0.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/11783/21 2023
3 16 e 3 14.92 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ -0.3 -- BOGUCKI Michał Z/5373/21 2023 LDK!
4 22 e 3 15.37 BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -0.3 -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4200/19 2023
5 30 e 3 15.99 SZUDY Julian UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -0.3 -- TYBOROWSKI Stanisław # Z/3217/21 2023
6 33 e 3 16.18 STELMASZCZYK Tomasz KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -0.3 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4336/20 2023 LDK!
7 37 e 3 17.12 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ -0.3 -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2023 LDK!
1 3 e 4 13.84 ZIÓŁEK Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -0.2 -- #
2 11 e 4 14.68 SZYMBORSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -0.2 -- B.D. Z/11652/21 2021
3 12 e 4 14.73 DASIEWICZ Szymon UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ -0.2 --
4 15 e 4 14.82 KRAKOWSKI Tymon OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -0.2 -- BUKIS-OWSIAK Anna # Z/11487/21 2023
5 32 e 4 16.17 DUDZIAK Maks OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -0.2 -- BUKIS-OWSIAK Anna # Z/0969/21 2023
6 34 e 4 16.51 GÓRKA Szymon OKS Start Otwock 2009 U14 MZ -0.2 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6289/21 2023
7 39 e 4 17.28 POTOCKI Stanisław UKS Gepard Warszawa 2008 U14 MZ -0.2 -- B.D. Z/5802/19 2023
1 5 e 5 14.07 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa # 2008 U14 MZ -0.1 -- BOGUCKI Michał Z/3556/22 2023 LDK!
2 7 e 5 14.10 MˇCZYŃSKI Stanisław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -0.1 -- B.D. REDESTOWICZ Robert , Z/11688/21 , 2023 LDK!
3 26 e 5 15.62 SOBALA Maksymilian RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ -0.1 -- KORZENIOWSKI Robert # Z/2060/20 2023
4 28 e 5 15.77 ZBONIKOWSKI Mateusz UKS Falenica Warszawa 2009 U14 MZ -0.1 -- GAWENDA Małgorzata Z/5122/21 2023 LDK!
5 29 e 5 15.93 CYWIŃSKI Mikołaj UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -0.1 -- REDESTOWICZ Robert Z/3841/20 2023
6 31 e 5 16.15 BOBER Hubert RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ -0.1 --
1 10 e 6 14.64 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ +0.4 -- GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2023
2 14 e 6 14.80 PERTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ +0.4 -- GOGOŁEK Marcin Z/0875/21 2023
3 17 e 6 14.95 JACHOWICZ Wojciech AZS-AWF Warszawa 2008 U14 MZ +0.4 --
4 24 e 6 15.52 OBŁÓJ Piotr AZS-AWF Warszawa 2009 U14 MZ +0.4 -- LDK!
5 43 e 6 18.80 SIERPIŃSKI Olek UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ +0.4 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/11602/21 2021 LDK!
1 2 e 7 13.35 HREHORUK Szymon UKS Filipides Teresin # 2008 U14 MZ -0.4 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5788/23 2023 LDK!
2 18 e 7 14.96 BIAŁOBRZESKI Dominik OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -0.4 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1261/20 2023
3 23 e 7 15.44 PYRA Bartosz UKS Melo Błonie 2008 U14 MZ -0.4 -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/8922/21 2023
4 25 e 7 15.60 KRZESIAK Olaf AKL Ursynów Warszawa 2008 U14 MZ -0.4 --
1 f 1 13.08 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U14 MZ -0.4 -- KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2023 LDK!
2 f 1 13.46 HREHORUK Szymon UKS Filipides Teresin # 2008 U14 MZ -0.4 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5788/23 2023 LDK!
3 f 1 13.65 DZIADEK Karol UKS Kresy Otwock 2008 U14 MZ -0.4 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/11601/21 2022 LDK!
4 f 1 13.80 MˇCZYŃSKI Stanisław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -0.4 -- B.D. REDESTOWICZ Robert , Z/11688/21 , 2023 LDK!
5 f 1 13.94 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa # 2008 U14 MZ -0.4 -- BOGUCKI Michał Z/3556/22 2023 LDK!
6 f 1 13.96 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -0.4 -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2023 LDK!
7 f 1 13.96 ZIÓŁEK Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -0.4 -- #
300 m M
1 1 s 1 41.25 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U14 MZ V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
2 2 s 1 43.22 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/11152/21 2023 LDK!
3 10 s 1 47.37 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2023
4 14 s 1 49.37 STASIEWICZ Jakub UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4486/23 2023 LDK!
5 17 s 1 50.35 JOŃSKI Igor UKS Olimp Kozienice 2009 U14 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2068/20 2023 LDK!
6 18 s 1 50.43 ROZBICKI Kacper UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4203/19 2023
7 27 s 1 61.13 PLEJZNEROWSKI Jakub Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3776/20 2023 LDK!
1 5 s 2 46.53 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2023 LDK!
2 7 s 2 47.05 MAKSYMIUK Marcin KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/0887/21 2023 LDK!
3 8 s 2 47.15 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2932/21 2023 LDK!
4 11 s 2 47.74 TYBOROWSKI Antoni UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3221/21 2023 LDK!
5 21 s 2 53.20 KRZESIAK Olaf AKL Ursynów Warszawa 2008 U14 MZ --
6 22 s 2 54.08 WYSOKIŃSKI SAKOWSKI Dawid AKL Ursynów Warszawa 2009 U14 MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/9413/21 2023
7 23 s 2 55.44 JAŻWIŃSKI Stanisław UKS Melo Błonie 2008 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8913/21 2023
8 25 s 2 58.05 GAWENDA Piotr UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3835/20 2023
1 6 s 3 46.56 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U14 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2023 LDK!
2 13 s 3 49.18 KWIATKOWSKI Ksawery BKS Wataha Warszawa 2008 U14 MZ -- B.D. Z/4458/18 2023
3 15 s 3 50.11 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/11154/21 2023 LDK!
4 16 s 3 50.21 CZECH Gustaw UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ --
5 24 s 3 55.76 ŁAPIŃSKI Jan KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ -- DZICZEK Szymon Z/7120/21 2023
1 3 s 4 44.97 HREHORUK Szymon UKS Filipides Teresin # 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5788/23 2023 LDK!
2 4 s 4 46.45 MAZGAJSKI Tymoteusz UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/11783/21 2023
3 9 s 4 47.28 BASAJ Kazimierz Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Dominika # Z/0867/21 2023 LDK!
4 12 s 4 49.15 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
5 19 s 4 51.65 BIAŁOBRZESKI Dominik OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1261/20 2023
6 20 s 4 52.43 DOBROWOLSKI Tomasz UKS Gepard Warszawa 2008 U14 MZ -- JANCIK Mariusz Z/2896/19 2023
7 26 s 4 60.57 CZECH Miłosz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3840/20 2023
8 28 s 4 65.09 KROCHMALSKI Jacek UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3831/20 2023
1 12 s 5 53.32 KRZY¦KÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2023
2 13 s 5 53.44 DUBRAWSKI Bolesław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3878/20 2023 LDK!
3 22 s 5 57.56 BOLCZAK Jan OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10573/21 2023
4 28 s 5 62.64 ZEMBROWSKI Mikołaj LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10150/21 2023
5 29 s 5 63.49 BAGIŃSKI Jan Ducla Academy Warszawa 2010 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2685/21 2023
1 1 s 6 46.96 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian # Z/3208/21 2023 LDK!
2 2 s 6 48.72 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2681/21 2023
3 5 s 6 51.10 ¦CIUBA Dawid UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3590/21 2023
4 10 s 6 52.64 KRAWCZYK Kacper Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2676/21 2023
5 14 s 6 54.42 KOPYT Kamil KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0893/21 2023 LDK!
6 23 s 6 59.35 KUTYŁA Hubert UKS G-8 Bielany Warszawa 2010 U12 MZ -- LDK!
7 25 s 6 61.71 RYBAK Stanisław UKS G-8 Bielany Warszawa 2010 U12 MZ -- LDK!
8 32 s 6 65.14 BEIDA Marcel UKS G-8 Bielany Warszawa 2010 U12 MZ --
1 11 s 7 53.16 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2023 LDK!
2 17 s 7 55.52 SŁONIEWSKI Leon AKL Ursynów Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3229/20 2023
3 19 s 7 55.87 WALKOWICZ Stefan OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ -- TUZ Damian # Z/3187/21 2022 LDK!
4 26 s 7 62.08 LEWANDOWSKI Tymon KS Orzeł Warszawa 2012 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3207/21 2022 LDK!
5 31 s 7 65.08 KAPLAN Hazar OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/11750/21 2022
6 33 s 7 66.87 CZARNECKI Gustaw RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. # Z/11782/21 2023
1 9 s 8 51.84 ¦WIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2023 LDK!
2 16 s 8 55.26 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ -- LDK!
3 20 s 8 56.35 DROZD Jan RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ --
4 21 s 8 56.63 KOPEĆ Adam OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0958/21 2023
5 27 s 8 62.27 ZARZYCKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/11589/21 2021
6 34 s 8 66.90 KRUKOWSKI Ksawery OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/11482/21 2023
1 3 s 9 49.56 HREHORUK Krzysztof UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11763/21 2023 LDK!
2 4 s 9 50.89 ROKITA Bruno RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- JENDRYCH Marek Z/3251/21 2023
3 8 s 9 51.75 STASIEWICZ Tomasz UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/10318/21 2023 LDK!
4 15 s 9 54.43 DŁUGOSIELSKI Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4703/21 2023 LDK!
5 24 s 9 59.57 MIRECKI Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/11679/21 2023
6 30 s 9 63.57 LISZEWSKI Antoni UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/11678/21 2023
1 6 s 10 51.13 LISZEWSKI Przemysław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3830/20 2023
2 7 s 10 51.75 DOLNY Michał UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3838/20 2023
3 18 s 10 55.81 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/4361/20 2023 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:41.29 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2023 LDK!
2 2 s 1 1:44.01 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4201/19 2023
3 3 s 1 1:44.09 BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4200/19 2023
4 4 s 1 1:44.13 KˇCKI Konstanty RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/3814/20 2023
5 5 s 1 1:46.01 STEFAŃSKI Michał RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/4309/20 2023
6 7 s 1 1:51.70 KORACH Tadeusz Ducla Academy Warszawa # 2008 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta DUKLANOWSKA Edyta # , Z/5167/23 , 2023
7 8 s 1 1:54.29 WRZOSEK Łukasz UKS Melo Błonie 2008 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3117/20 2022
8 10 s 1 1:57.63 TKACZ Bruno UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/2052/21 2023 LDK!
9 12 s 1 1:59.29 PRACHNIO Franciszek UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław # Z/3232/21 2023
10 16 s 1 2:02.78 WIGIER Stanisław UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3404/20 2023 LDK!
11 18 s 1 2:06.59 MALALE Charles UKS Gepard Warszawa 2009 U14 MZ -- ORZESZEK Krzysztof # Z/5801/19 2023
12 19 s 1 2:07.43 PIOTROWSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0873/21 2023 LDK!
13 23 s 1 2:20.20 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2023
1 6 s 2 1:48.61 LE¦NIAK Igor UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ --
2 9 s 2 1:55.26 PYRA Bartosz UKS Melo Błonie 2008 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/8922/21 2023
3 11 s 2 1:59.07 LIS Mateusz KS Sokudo Otwock # 2009 U14 MZ -- BIELECKI Marcin Z/2031/21 2023
4 13 s 2 2:00.57 PIOTROWSKI Dominik UKS Gepard Warszawa 2009 U14 MZ -- JANCIK Mariusz Z/10301/21 2023
5 14 s 2 2:00.81 STANKIEWICZ Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/10646/21 2023 LDK!
6 15 s 2 2:01.98 BŁACHNIO Borys UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -- #
7 17 s 2 2:03.91 SPOCIŃSKI Filip UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/3994/19 2023
8 20 s 2 2:11.56 WYPYCH Łukasz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3819/20 2023
9 21 s 2 2:13.87 SIEMIENIAK Maksymilian UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/4004/19 2023
10 22 s 2 2:18.67 JACKOWICZ Tymoteusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3834/20 2023
1 1 s 3 1:52.91 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
2 2 s 3 2:09.39 ŁODEJ Stanisław UKS G-8 Bielany Warszawa 2010 U12 MZ -- LDK!
3 3 s 3 2:09.92 MALEC Stefan AKL Ursynów Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/10782/21 2021
4 4 s 3 2:15.71 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4704/21 2023 LDK!
5 5 s 3 2:17.17 JACHYMSKI Grzegorz UKS G-8 Bielany Warszawa 2011 U12 MZ --
6 6 s 3 2:31.11 ZYGADŁO Maksymilian KS Orzeł Warszawa 2012 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/7032/21 2023 LDK!
7 7 s 3 2:33.42 SZELER Michał UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3592/21 2023
8 8 s 3 2:33.91 WITEK Karol LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/11476/21 2021
9 9 s 3 2:37.48 DOMINIAK Krzysztof UKS G-8 Bielany Warszawa 2010 U12 MZ --
Wzwyż M
1 f 1 1.45 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2008 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3255/20 2023 BEZ LDK!
2 f 1 1.30 CIBORSKI Bruno KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/3548/21 2023 LDK!
3 f 1 1.15 DZIWISZEK Filip UKS Melo Błonie 2009 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/4002/20 2023
1 f 2 1.30 ZIĘCINA Konstanty WLKS Nowe Iganie 2010 U12 MZ -- GˇSIOROWSKI Tadeusz # Z/3425/21 2023 LDK!
2 f 2 1.10 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 3.70 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona # Z/11703/21 2023 LDK!
2 f 1 3.65 JODŁOWSKI Maciej UKS Falenica Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- GAWENDA Małgorzata Z/4927/21 2023 LDK!
3 f 1 3.60 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
4 f 1 3.58 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona # Z/4361/20 2023 LDK!
5 f 1 3.52 ZADRˇG Karol OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek # Z/1067/21 2023
6 f 1 3.51 DUBRAWSKI Bolesław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3878/20 2023 LDK!
7 f 1 3.42 NOSARZEWSKI Franciszek OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek # Z/2035/21 2023
8 f 1 3.40 KORZENIOWSKI Xawery RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. # Z/2066/20 2023
9 f 1 3.40 WALKOWICZ Stefan OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- TUZ Damian # Z/3187/21 2022 LDK!
10 f 1 3.38 SŁONIEWSKI Leon AKL Ursynów Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3229/20 2023
11 f 1 3.32 OLAWA Kamil LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/6160/21 2021
12 f 1 3.31 KOPYT Kamil KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0893/21 2023 LDK!
13 f 1 3.30 BADLIUK Maksym UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
14 f 1 3.28 KAMIŃSKI Marcel OKS Skra Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek # Z/1865/23 2023
15 f 1 3.25 ZALEWSKI Wiktor OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek # Z/3185/21 2023
16 f 1 3.25 TARAS Hleb RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 --
17 f 1 3.20 BŁASZCZYK Kamil UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- LDK!
18 f 1 3.20 OSTROWSKI Juliusz OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/11489/21 2022
19 f 1 3.20 BULASIŃSKI Mikołaj RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 --
20 f 1 3.15 WŁODARCZAK Jan UKS Falenica Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- GAWENDA Małgorzata Z/5118/21 2022 LDK!
21 f 1 3.05 IWANIUK-BART Jan UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/11673/21 2023
22 f 1 3.00 ŁODEJ Stanisław UKS G-8 Bielany Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- LDK!
23 f 1 3.00 JANUS Wojciech UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/11674/21 2023
24 f 1 3.00 CZERWIŃSKI Karol Akademia Sportu Otwock 2011 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/6074/21 2023 LDK!
25 f 1 3.00 DUBRAWSKI Florian KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/5050/21 2023 LDK!
26 f 1 3.00 KNIAZIOWSKI Aleksander UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- LDK!
27 f 1 2.98 JACHYMSKI Grzegorz UKS G-8 Bielany Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 --
28 f 1 2.90 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
29 f 1 2.80 ZYGADŁO Maksymilian KS Orzeł Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian Z/7032/21 2023 LDK!
30 f 1 2.70 KRASUSKI Stanisław AZS-AWF Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- LDK!
31 f 1 2.60 KRUKOWSKI Ksawery OKS Skra Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek # Z/11482/21 2023
32 f 1 2.60 TOKARSKI Tomasz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2013 U12 MZ 0.0 -- LDK!
33 f 1 2.40 CZACHURA Bartosz OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- TUZ Damian # Z/11486/21 2023 LDK!
34 f 1 2.38 SABADASZ Antoni KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- # LDK!
35 f 1 2.30 KOWALCZUK Ariel KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2014 U12 MZ 0.0 -- LDK!
36 f 1 2.30 TOKARSKI Michał KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ 0.0 -- LDK!
37 f 1 2.30 ZAKRZEWSKI Antoni LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10596/21 2021
1 f 2 5.08 MˇCZYŃSKI Stanisław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. REDESTOWICZ Robert , Z/11688/21 , 2023 LDK!
2 f 2 4.69 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2023 LDK!
3 f 2 4.53 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
4 f 2 4.38 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U14 MZ 0.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/11152/21 2023 LDK!
5 f 2 4.36 STEFAŃSKI Michał RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- GAJDUS Grzegorz # Z/4309/20 2023
6 f 2 4.29 KˇCKI Konstanty RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- GAJDUS Grzegorz # Z/3814/20 2023
7 f 2 4.18 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2023 LDK!
8 f 2 4.15 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4201/19 2023
9 f 2 4.15 DZIADEK Karol UKS Kresy Otwock 2008 U14 MZ 0.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/11601/21 2022 LDK!
10 f 2 3.93 LIS Mateusz KS Sokudo Otwock # 2009 U14 MZ 0.0 -- BIELECKI Marcin Z/2031/21 2023
11 f 2 3.92 STANKIEWICZ Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/10646/21 2023 LDK!
12 f 2 3.87 SPOCIŃSKI Filip UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/3994/19 2023
13 f 2 3.85 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U14 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2023 LDK!
14 f 2 3.84 GRABOWSKI Adam KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- DZICZEK Szymon Z/7119/21 2023
15 f 2 3.80 TKACZ Bruno UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta # Z/2052/21 2023 LDK!
16 f 2 3.80 DASIEWICZ Szymon UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 --
17 f 2 3.79 SZYMBORSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/11652/21 2021
18 f 2 3.78 WIGIER Stanisław UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta # Z/3404/20 2023 LDK!
19 f 2 2.76 GORAJ Tomasz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ 0.0 -- LDK!
20 f 2 3.67 WYPYCH Łukasz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- REDESTOWICZ Robert Z/3819/20 2023
21 f 2 3.58 DOBROWOLSKI Tomasz UKS Gepard Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/2896/19 2023
22 f 2 3.50 PIÓRCZYŃSKI Kuba UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ 0.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11151/21 2022 LDK!
23 f 2 3.47 JUZIUCZUK Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 --
24 f 2 3.44 ¦LUSARSKI Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/3774/20 2023 LDK!
25 f 2 3.37 PA¦K Mikołaj UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- #
26 f 2 3.36 BANA¦ Filip UKS G-8 Bielany Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- LDK!
26 f 2 3.36 MOLENDA Bruno UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 --
28 f 2 3.32 ROZBICKI Kacper UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4203/19 2023
29 f 2 3.32 JANIK Karol OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/0951/21 2022
30 f 2 3.16 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2023 LDK!
31 f 2 2.78 SIERPIŃSKI Olek UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ 0.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/11602/21 2021 LDK!
Ppal (80) M
1 f 1 45.00 DOLNY Michał UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3838/20 2023
2 f 1 37.00 RYBAK Stanisław UKS G-8 Bielany Warszawa 2010 U12 MZ -- LDK!
3 f 1 34.00 LITWINIEC Aleksander Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/1346/21 2023 LDK!
4 f 1 33.00 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3591/21 2023
5 f 1 32.00 MIRECKI Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/11679/21 2023
6 f 1 29.00 ROKITA Bruno RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- JENDRYCH Marek Z/3251/21 2023
6 f 1 29.00 KUTYŁA Hubert UKS G-8 Bielany Warszawa 2010 U12 MZ -- LDK!
8 f 1 27.00 DˇBROWSKI Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/11667/21 2023
8 f 1 27.00 LISZEWSKI Antoni UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/11678/21 2023
10 f 1 25.00 ZAJDLER Krzysztof OKS Skra Warszawa # 2010 U12 MZ -- TUZ Damian # Z/3150/22 2023 LDK!
10 f 1 25.00 ZEJER Jakub KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4009/21 2023 LDK!
12 f 1 23.00 DOMINIAK Krzysztof UKS G-8 Bielany Warszawa 2010 U12 MZ --
13 f 1 22.00 ĆWIˇKAŁA Mikołaj UKS Skalar Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/3586/21 2021
14 f 1 21.00 KˇCKI Ignacy RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/2849/21 2023
15 f 1 20.00 RACHWALSKI Bartosz KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ -- # LDK!
15 f 1 20.00 GORAJ Tomasz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- LDK!
17 f 1 19.00 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4014/21 2023 LDK!
18 f 1 18.00 SZAROTA Jacek RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/3248/21 2022
18 f 1 18.00 BEIDA Marcel UKS G-8 Bielany Warszawa 2010 U12 MZ --
18 f 1 18.00 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U12 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
18 f 1 18.00 SAWICKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ --
18 f 1 18.00 PIETRZYCA Jakub RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ --
23 f 1 11.00 LEWANDOWSKI Tymon KS Orzeł Warszawa 2012 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3207/21 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 55.00 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
2 f 1 41.00 CZECH Gustaw UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ --
3 f 1 40.00 SOBALA Maksymilian RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert # Z/2060/20 2023
4 f 1 39.00 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/11154/21 2023 LDK!
5 f 1 36.00 BOBER Hubert RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ --
5 f 1 36.00 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/5373/21 2023 LDK!
7 f 1 35.00 PA¦K Mikołaj UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -- #
8 f 1 31.00 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa # 2008 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3556/22 2023 LDK!
9 f 1 30.00 BŁACHNIO Borys UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -- #
10 f 1 29.00 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2023 LDK!
11 f 1 28.00 STELMASZCZYK Tomasz KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4336/20 2023 LDK!
11 f 1 28.00 ZIMNOWODZKI Rafał KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4896/21 2023 LDK!
13 f 1 25.00 JUZIUCZUK Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2008 U14 MZ --
14 f 1 24.00 PIERZCHAŁA Julian UKS Olimp Kozienice 2009 U14 MZ -- MISZTAL Janusz Z/6546/21 2023 LDK!
15 f 1 23.00 KROCHMALSKI Jacek UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2010 U12 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3831/20 2023
16 f 1 22.00 CZECH Miłosz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/3840/20 2023
17 f 1 20.00 BANA¦ Filip UKS G-8 Bielany Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 52.201220035553 sekund