Warszawa 25.04.2021
Warszawska Liga Biegowa - Runda 3
60 m K
1 9 s 1 9.28 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2023
2 11 s 1 9.44 GAŁAT Nikola UKS Otrębusy 2008 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2788/21 2023 LDK!
3 16 s 1 9.88 PARZYSZEK Maria UKS Gepard Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/5794/19 2023
4 17 s 1 9.95 SZKLARCZYK Helena RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 --
5 18 s 1 10.04 JANISZEWSKA Barbara MKS Syrena Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4187/21 2023 LDK!
6 20 s 1 11.58 KUZKA Maria AP Marcovia Marki 2008 U14 MZ 0.0 -- LDK!
1 4 s 2 8.93 CZAJKA Agnieszka Fit Camp Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 --
2 11 s 2 9.44 WÓJCIK Oliwia KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2008 U14 MZ 0.0 -- ¦WIERDZEWSKI Damian Z/5711/21 2021
3 13 s 2 9.47 BOCIANOWSKA Hanna AZS-AWF Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 --
4 14 s 2 9.69 NOWAKOWSKA Nika KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin Z/7126/21 2023
5 15 s 2 9.83 JAWORSKA Natasza Fit Camp Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/3410/21 2021
6 19 s 2 10.32 GRZONEK Pola LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/4065/21 2023
7 21 s 2 13.35 BAUER Agnieszka niest. Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 --
1 1 s 3 8.55 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4339/20 2023 LDK!
2 2 s 3 8.56 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK!
3 3 s 3 8.79 DŁUGOSIELSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin # Z/4702/21 2023 LDK!
4 5 s 3 9.01 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2023 LDK!
5 6 s 3 9.04 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
6 7 s 3 9.13 DZIEDZIŃSKA Kornelia UKS Otrębusy 2008 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5456/21 2023 LDK!
7 8 s 3 9.14 SIERGIEJ Agnieszka KS Zawkrze Mława 2008 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
8 10 s 3 9.32 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
1 9 s 4 9.35 GRZESIUK Malwina UKS Otrębusy 2009 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2785/21 2022 LDK!
2 9 s 4 9.35 CHWAŁOWSKA Kaja UKS Otrębusy 2009 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/6550/21 2023 LDK!
3 11 s 4 9.37 CHODZEŃ Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/5775/19 2023 LDK!
4 21 s 4 10.14 PAROL Martyna UKS Otrębusy 2009 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5458/21 2023 LDK!
5 24 s 4 10.85 BˇK Roksana OKS Start Otwock 2009 U14 MZ 0.0 --
1 4 s 5 9.01 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2023
2 17 s 5 9.79 BRYNDZA Zofia UKS Gepard Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- JANCIK Mariusz Z/2895/19 2023
3 17 s 5 9.79 DˇBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian # , Z/3706/20 , 2023 LDK!
4 19 s 5 10.03 URBAŃSKA Julia RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- LEMIESZEWSKA Marta # Z/6512/21 2023
5 22 s 5 10.28 SZCZEPAŃSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 --
6 23 s 5 10.71 KWIATKOWSKA Barbara Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/7138/21 2021
1 6 s 6 9.18 STOLAREK Maja OKS Skra Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- BALCERZAK Piotr Z/2985/23 2023
2 13 s 6 9.59 MAJEWSKA Kaja Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/4296/21 2021
3 14 s 6 9.63 KRYNICKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4017/21 2021
4 15 s 6 9.73 KOPER Zuzanna AKL Ursynów Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. # Z/3308/22 2022
5 16 s 6 9.77 SMOLARCZYK Pola KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- MASTALERZ Janusz Z/6332/22 2023
6 20 s 6 10.06 JAREK Zuzanna KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2009 U14 MZ 0.0 -- GAZDA Olga # Z/4005/21 2023
7 25 s 6 11.10 WILIŃSKA Joanna MKS Syrena Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- LEWANDOWSKA Dorota LDK!
1 1 s 7 8.34 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin # Z/0911/21 2023 LDK!
2 2 s 7 8.61 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek # Z/3192/21 2023 LDK!
3 3 s 7 8.75 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota # Z/0486/20 2023 LDK!
4 5 s 7 9.04 SOCHACKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/0573/23 2023 LDK!
5 7 s 7 9.19 IWANICKA Lena KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3883/21 2022 LDK!
6 8 s 7 9.27 KRZY¦KÓW Klara KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3785/20 2023
7 11 s 7 9.37 BARANOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- LDK!
1 8 s 8 9.50 ZAJˇC Daria TS Wieliczanka Wieliczka # 2010 U12 MA 0.0 -- DOBAJ Szymon # Z/3167/20 2023 LDK!
2 26 s 8 11.05 JANISZEWSKA Elżbieta MKS Syrena Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4188/21 2023 LDK!
1 12 s 9 9.89 SOBOWIEC Lena UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/10225/21 2022
2 15 s 9 10.03 ZIMIŃSKA Pola KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- # LDK!
3 17 s 9 10.16 BARTNICKA Milena Kyoko Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/10163/21 2021
4 18 s 9 10.21 BĘTKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian Z/9150/21 2023
5 19 s 9 10.32 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
6 21 s 9 10.41 FIJAŁKOWSKA Maja Kyoko Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/10168/21 2021
7 23 s 9 10.72 PIOTROWSKA Monika RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek Z/6156/22 2023
8 24 s 9 10.75 JANNASZ Marta UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/10226/21 2021
1 2 s 10 9.27 PARZYCH Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4181/21 2023 LDK!
2 5 s 10 9.36 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2023 LDK!
3 7 s 10 9.39 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
4 10 s 10 9.73 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U12 KP 0.0 -- ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2023
5 14 s 10 10.00 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
6 16 s 10 10.06 KAROL Antonina KS Zawkrze Mława 2010 U12 MZ 0.0 -- KOZIATEK Krzysztof # Z/2025/21 2021
7 22 s 10 10.43 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian # Z/3254/21 2023
8 25 s 10 10.87 GOŁUB Karolina Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4298/21 2021
1 1 s 11 9.24 RAFALONT Antonina KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0899/21 2022 LDK!
2 3 s 11 9.29 STANISZEWSKA Matylda KS AZS AWF Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- KĘDZIORA Robert # Z/0889/21 2023 LDK!
3 3 s 11 9.29 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2023 LDK!
4 6 s 11 9.38 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3210/20 2023 LDK!
5 9 s 11 9.67 GŁADYGA Patrycja UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3587/21 2021
6 10 s 11 9.73 RÓJ Alicja KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- # LDK!
7 13 s 11 9.98 TUPALSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3477/22 2022 LDK!
8 20 s 11 10.37 WYPIÓR Marika RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- #
1 8 s 12 10.27 NAWOTCZYŃSKA Maja KS Zawkrze Mława 2011 U12 MZ 0.0 -- KOZIATEK Krzysztof # Z/7042/21 2021 LDK!
2 14 s 12 10.62 TURYK Matylda MKS Syrena Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4192/21 2023 LDK!
3 15 s 12 10.64 OSTROWSKA Nadia KS Zawkrze Mława 2011 U12 MZ 0.0 --
4 16 s 12 10.90 PRUS Helena MKS Agros Chełm 2011 U12 LU 0.0 -- LDK!
5 20 s 12 11.89 CHRZANOWSKA Gabriela RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 --
1 2 s 13 9.84 HARTFIL Liliana AZS-AWF Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 --
2 5 s 13 10.01 SZAJKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3199/21 2023 LDK!
3 6 s 13 10.02 OLCZYK Oliwia RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian Z/5501/21 2022
4 9 s 13 10.41 MILEWSKA Maja KS Lemiesz Team Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- LEMIESZ Aneta Z/3862/23 2023 LDK!
5 11 s 13 10.50 PROCNER Nina RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek # Z/3256/21 2023
6 13 s 13 10.60 GRZONEK Helena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 --
7 18 s 13 11.19 JASTRZĘBSKA Alicja RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek Z/9146/21 2023
8 19 s 13 11.32 DUBIEL Hanna RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 --
1 1 s 14 9.47 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2023 LDK!
2 3 s 14 9.96 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/4176/21 2023 LDK!
3 4 s 14 9.98 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
4 7 s 14 10.18 KOCZUR Emma RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian # Z/4105/21 2023
5 10 s 14 10.47 SUCHENEK Nina UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- LDK!
6 11 s 14 10.50 RUDOWSKA Lilia KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0892/21 2022 LDK!
7 17 s 14 11.07 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3702/20 2023 LDK!
1 2 s 15 10.61 CZAJKOWSKA Oliwia Kyoko Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/10169/21 2022
2 3 s 15 10.79 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2023 LDK!
3 5 s 15 10.89 GIL Kaja Kyoko Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/10167/21 2021
4 6 s 15 11.12 POTĘPA Julia UKS Otrębusy 2012 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10305/21 2023
5 7 s 15 11.15 KUBACKA Alicja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10156/21 2023
6 8 s 15 11.21 WALAS Helena UKS Otrębusy 2012 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10307/21 2023
1 1 s 16 10.33 ZEJER Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4008/21 2023 LDK!
2 4 s 16 10.84 STRZEŻEK Dominika Akademia Sportu Otwock 2012 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/3999/21 2022
3 9 s 16 11.67 BISTUŁA Antonina RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 --
1 6 s 17 10.99 SOBOWIEC Hanna UKS Skalar Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3594/21 2021
2 8 s 17 11.32 SOSNOWSKA Helena Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/0863/21 2021
3 9 s 17 11.54 MAJEWSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/5051/21 2023 LDK!
4 10 s 17 11.64 GLINKA Michalina Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/0864/21 2021
5 11 s 17 12.93 ZACHARSKA Liliana KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2013 U12 MZ 0.0 -- GAZDA Olga # Z/5183/21 2021
1 1 s 18 10.19 KRUPKA Oliwia OKS Start Otwock 2013 U12 MZ 0.0 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4018/21 2023
2 2 s 18 10.45 DERDA Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2013 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4178/21 2022
3 3 s 18 10.65 ¦WIDER Natalia Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4459/21 2021
4 4 s 18 10.84 OCZKOWSKA Urszula LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3757/21 2023 LDK!
5 5 s 18 10.95 VASILEVA Lea KS AZS AWF Warszawa # 2013 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4180/21 2023
6 7 s 18 11.06 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4006/21 2023 LDK!
1 3 s 19 11.82 BIELA Irena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2014 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/6159/21 2021
2 4 s 19 12.21 SZMEL Ewa UKS Orzełki Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- LDK!
3 5 s 19 12.49 ZAKRZEWSKA Dominika Kyoko Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/9691/21 2021
4 6 s 19 12.52 POTĘPA Nina UKS Otrębusy 2014 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10309/21 2023
1 1 s 20 11.13 RACHWAŁ Iga 12tri.pl Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4062/21 2021
2 2 s 20 11.52 MˇDRZAK Katarzyna Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4306/21 2021
3 7 s 20 12.64 BERNATOWICZ Zofia Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4304/21 2021
4 8 s 20 12.94 BARGLIK Milena Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4307/21 2021
5 9 s 20 15.11 SANNI Aishat KSW Sokudo Otwock 2014 U12 MZ 0.0 -- BIELECKI Marcin Z/1059/21 2021
1 1 s 21 13.06 DOBROWOLSKA Alicja UKS Orzełki Warszawa # 2015 U12 MZ 0.0 -- LDK!
2 2 s 21 13.31 PIˇTKOWSKA Natalia Fit Camp Warszawa 2015 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4552/21 2021
3 3 s 21 14.48 DUBRAWSKA Celina KS Atak Agrykola Warszawa 2015 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/10208/21 2023 LDK!
4 4 s 21 15.57 MAŁECKA Aniela KS Team ZabieganeDni Warszawa 2015 U12 MZ 0.0 -- ZASĘPA Sebastian Z/3955/21 2021
300 m K
1 4 s 1 49.58 KISIAŁA Wiktoria UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1339/20 2023 LDK!
2 5 s 1 49.72 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
3 6 s 1 50.29 BAJER Hanna OKS Start Otwock 2008 U14 MZ -- LDK!
4 11 s 1 53.55 ZALEWSKA Weronika UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Inga # Z/5514/21 2023 LDK!
5 13 s 1 54.26 GRZONEK Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2008 U14 MZ --
6 19 s 1 59.10 JANISZEWSKA Barbara MKS Syrena Warszawa 2008 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4187/21 2023 LDK!
7 20 s 1 91.55 BAUER Agnieszka niest. Warszawa 2008 U14 MZ --
1 10 s 2 53.28 KARCZEWSKA Marta KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4341/20 2023 LDK!
2 12 s 2 54.02 NOWAKOWSKA Nika KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/7126/21 2023
3 14 s 2 54.86 BARGLIK Marcelina KSW Sokudo Otwock 2008 U14 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1052/21 2022
4 15 s 2 54.95 SIEŃCZYK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/1352/22 2023
5 16 s 2 55.03 DZIEDZIŃSKA Kornelia UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5456/21 2023 LDK!
6 17 s 2 55.14 JAWORSKA Natasza Fit Camp Warszawa 2008 U14 MZ -- B.D. Z/3410/21 2021
7 18 s 2 57.49 NIEPOSTYN Barbara KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3704/20 2023 LDK!
1 1 s 3 47.85 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ V GRALEWSKI Wojciech # Z/3415/21 2023
2 2 s 3 48.48 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2023 LDK!
3 3 s 3 48.66 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4339/20 2023 LDK!
4 7 s 3 50.86 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2023
5 8 s 3 51.89 JASKULSKA Amelia Maria UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
6 9 s 3 52.70 KOPEĆ Liwia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4338/20 2023 LDK!
1 1 s 4 47.19 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ V RZEPKA Marek # Z/3192/21 2023 LDK!
2 3 s 4 49.65 GEŻYŃSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- PIERZCHAŁA Halina # LDK!
3 19 s 4 54.88 MAJEWSKA Kaja Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/4296/21 2021
4 21 s 4 56.30 PAROL Martyna UKS Otrębusy 2009 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5458/21 2023 LDK!
5 23 s 4 57.09 KACZMARCZYK Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/4015/21 2023
1 10 s 5 51.82 DˇBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian # , Z/3706/20 , 2023 LDK!
2 15 s 5 53.53 BUJALSKA Nina LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
3 17 s 5 53.80 PIETRZKIEWICZ Pola Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/4000/21 2022 LDK!
4 18 s 5 54.63 GˇTKOWSKA Nikola Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3769/20 2023 LDK!
5 22 s 5 56.48 SERWATKA Milena KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3197/21 2022
6 24 s 5 59.60 BIELECKA Maja KSW Sokudo Otwock 2009 U14 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1734/20 2022 LDK!
7 25 s 5 62.88 KWIATKOWSKA Barbara Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/7138/21 2021
  s 5 DNF RACHWAŁ Iga 12tri.pl Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4062/21 2021
1 6 s 6 51.41 ŁUCZYK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3707/20 2023 LDK!
2 11 s 6 51.90 KRASUSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3708/20 2023 LDK!
3 12 s 6 52.83 KWA¦NIEWSKA Łucja KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- B.D. Z/0897/21 2023
4 13 s 6 53.17 KRYNICKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4017/21 2021
5 14 s 6 53.22 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/5508/21 2023
6 15 s 6 53.53 KOPER Zuzanna AKL Ursynów Warszawa # 2009 U14 MZ -- B.D. # Z/3308/22 2022
7 20 s 6 55.38 STAWICKA Eliza UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3379/20 2023 LDK!
1 2 s 7 49.12 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0485/20 2023 LDK!
2 4 s 7 50.58 SOCHACKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/0573/23 2023 LDK!
3 5 s 7 51.03 BARANOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- LDK!
4 7 s 7 51.68 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2023
5 8 s 7 51.73 KRZY¦KÓW Klara KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3785/20 2023
6 9 s 7 51.77 KULIBERDA Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5838/19 2022
1 4 s 8 53.76 PARZYSZEK Zuzanna UKS Gepard Warszawa 2010 U12 MZ -- JANCIK Mariusz Z/2019/21 2023
2 8 s 8 55.04 ZIMIŃSKA Pola KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ -- # LDK!
3 11 s 8 56.28 SOBOWIEC Lena UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/10225/21 2022
4 13 s 8 57.26 BĘTKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/9150/21 2023
5 17 s 8 61.39 SKOCZYLAS Michalina UKS Rusiec 2010 U12 MZ -- LDK!
6 18 s 8 64.23 KU¦MIERZAK Nikola UKS Rusiec 2010 U12 MZ -- LDK!
1 1 s 9 51.59 RAFALONT Antonina KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0899/21 2022 LDK!
2 2 s 9 52.18 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2023 LDK!
3 3 s 9 52.48 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
4 7 s 9 54.69 GŁADYGA Patrycja UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3587/21 2021
5 15 s 9 59.07 KAROL Antonina KS Zawkrze Mława 2010 U12 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # Z/2025/21 2021
6 16 s 9 60.46 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/3254/21 2023
1 5 s 10 53.78 ZAJˇC Daria TS Wieliczanka Wieliczka # 2010 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3167/20 2023 LDK!
2 6 s 10 54.26 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3210/20 2023 LDK!
3 9 s 10 55.27 PARZYCH Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4181/21 2023 LDK!
4 10 s 10 55.85 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/2067/20 2023
5 12 s 10 56.42 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa # 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/5809/22 2023 LDK!
6 14 s 10 58.25 MAJEWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3705/20 2023 LDK!
1 2 s 11 51.98 BORY¦ Paulina UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8843/21 2023 LDK!
2 10 s 11 59.82 TURYK Matylda MKS Syrena Warszawa 2011 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4192/21 2023 LDK!
3 12 s 11 60.04 PROCNER Nina RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- JENDRYCH Marek # Z/3256/21 2023
4 15 s 11 63.02 NIEMCZYK Maja Akademia Sportu Otwock 2011 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/10144/21 2023 LDK!
5 16 s 11 63.63 OSTROWSKA Nadia KS Zawkrze Mława 2011 U12 MZ --
6 17 s 11 67.09 JENDRYCH Kamila RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- JENDRYCH Marek Z/6513/21 2023
1 1 s 12 50.32 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2023 LDK!
2 6 s 12 57.32 OLCZYK Oliwia RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/5501/21 2022
3 7 s 12 58.60 MIODUSZEWSKA Kinga KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/2691/21 2022 LDK!
4 8 s 12 59.42 MILEWSKA Maja KS Lemiesz Team Warszawa # 2011 U12 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3862/23 2023 LDK!
5 11 s 12 59.84 MADEJSKA Pola Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2682/21 2023
6 13 s 12 62.05 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3702/20 2023 LDK!
7 14 s 12 62.56 RUDOWSKA Lilia KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0892/21 2022 LDK!
1 3 s 13 53.63 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/4176/21 2023 LDK!
2 4 s 13 55.10 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2679/21 2023
3 5 s 13 55.94 GRZONEK Helena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2011 U12 MZ --
4 9 s 13 59.67 SZAJKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3199/21 2023 LDK!
1 1 s 14 54.92 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2688/21 2023
2 2 s 14 56.79 ZABOROWSKA Antonina Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2687/21 2023
3 3 s 14 59.37 ZEJER Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4008/21 2023 LDK!
4 4 s 14 65.57 WALAS Helena UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10307/21 2023
5 5 s 14 69.49 POTĘPA Julia UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10305/21 2023
1 1 s 15 58.69 DERDA Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4178/21 2022
2 2 s 15 60.30 OCZKOWSKA Urszula LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3757/21 2023 LDK!
3 3 s 15 62.20 KRUPKA Oliwia OKS Start Otwock 2013 U12 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4018/21 2023
4 4 s 15 63.98 PÓŁTORAK Łucja Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/3923/21 2021
5 5 s 15 66.95 VASILEVA Lea KS AZS AWF Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4180/21 2023
6 6 s 15 69.86 JANNASZ Felicja UKS Skalar Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/5775/21 2023
7 7 s 15 70.47 SOBOWIEC Hanna UKS Skalar Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/3594/21 2021
8 8 s 15 71.56 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4006/21 2023 LDK!
1 1 s 16 65.43 KUBA Klaudia LUKS Boguszyce 2014 U12 LD -- B.D. # Z/4265/21 2023 LDK!
2 2 s 16 65.80 ŁUKOWSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2014 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2677/21 2023
3 3 s 16 67.67 MˇDRZAK Katarzyna Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4306/21 2021
4 4 s 16 71.89 PIOTROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/0896/21 2023
5 5 s 16 75.13 POTĘPA Nina UKS Otrębusy 2014 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10309/21 2023
600 m K
1 6 s 1 1:56.80 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
2 10 s 1 2:01.77 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2023 LDK!
3 12 s 1 2:02.90 SYCZ Juliana RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ -- CHYLIŃSKI Andrzej # Z/3250/21 2023
4 13 s 1 2:03.09 SIEŃCZYK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/1352/22 2023
5 14 s 1 2:13.04 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2023
6 15 s 1 2:16.31 NOWAK Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U14 MZ -- LDK!
1 1 s 2 1:47.51 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2023 LDK!
2 2 s 2 1:47.55 ¦MIECHOWSKA Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U14 LD V ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2624/21 2023 LDK!
3 3 s 2 1:51.50 ŁUCZKO Maja UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/0753/20 2022 LDK!
4 4 s 2 1:51.75 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
5 5 s 2 1:54.12 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/3415/21 2023
6 7 s 2 1:57.32 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2023 LDK!
7 8 s 2 1:57.38 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U14 LD -- MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz # , Z/0484/20 , 2023 LDK!
8 9 s 2 1:58.76 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
9 11 s 2 2:02.29 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK!
1 5 s 3 1:58.70 WRÓBLEWSKA Michalina KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/7140/21 2023
2 6 s 3 1:58.81 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2023 LDK!
3 9 s 3 2:01.18 MIELNICKA Lila UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- SZUSTER Katarzyna # LDK!
4 12 s 3 2:02.81 STACHELSKA Hanna Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ --
5 13 s 3 2:03.87 CHWAŁOWSKA Kaja UKS Otrębusy 2009 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/6550/21 2023 LDK!
6 16 s 3 2:09.37 JANNASZ Teresa UKS Skalar Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/5776/21 2023
7 17 s 3 2:10.26 MIELNICKA Nela UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- SZUSTER Katarzyna # LDK!
8 18 s 3 2:12.15 KRAWCZYK Natasza LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4256/21 2023 LDK!
9 19 s 3 2:16.34 GRZESIUK Malwina UKS Otrębusy 2009 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2785/21 2022 LDK!
1 1 s 4 1:45.65 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2023 LDK!
2 2 s 4 1:49.03 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ V RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2023 LDK!
3 3 s 4 1:53.13 BIENIECKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- MASTALERZ Janusz MAJ- MATUSIAK Marlena # , Z/2694/21 , 2022 LDK!
4 4 s 4 1:58.37 RUDNIK Iga RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/4100/21 2023
5 7 s 4 2:00.24 KOBACKA Julia LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4255/21 2023 LDK!
6 8 s 4 2:00.73 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2023 LDK!
7 10 s 4 2:01.72 KOCZYWˇS Nikola LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0490/20 2023 LDK!
8 11 s 4 2:02.59 DUBAN Magdalena Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/3419/21 2021
9 14 s 4 2:04.26 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3193/21 2023 LDK!
10 15 s 4 2:08.16 JAREK Zuzanna KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- GAZDA Olga # Z/4005/21 2023
1 1 s 5 1:54.13 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/3138/20 2023 LDK!
2 2 s 5 1:54.46 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U12 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4305/20 2023 LDK!
3 3 s 5 1:56.73 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2023 LDK!
4 4 s 5 1:57.08 WASˇŻNIK Zofia WLKS Nowe Iganie 2010 U12 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/3241/21 2023 LDK!
5 5 s 5 2:03.44 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
6 6 s 5 2:09.06 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa # 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
7 7 s 5 2:11.17 PÓŁTORAK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U12 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1743/20 2023 LDK!
8 8 s 5 2:13.85 ZIMOWICZ Alicja Ducla Academy Warszawa 2010 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2683/21 2023
9 9 s 5 2:14.53 SMOŁKOWSKA Maria UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0944/20 2023 LDK!
10 10 s 5 2:20.73 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4251/21 2023 LDK!
1 1 s 6 2:05.97 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2023 LDK!
2 2 s 6 2:08.79 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2023 LDK!
3 3 s 6 2:15.39 KOCZUR Emma RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/4105/21 2023
4 4 s 6 2:18.06 JAKUBOWSKA Kamila Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/7136/21 2023
5 5 s 6 2:28.27 ¦MIGIEL Oliwia LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U12 LD -- B.D. Z/10125/21 2021
6 6 s 6 2:29.73 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2023 LDK!
7 7 s 6 2:35.82 SZYNKOWSKA Iga Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3919/21 2021
8 8 s 6 2:36.65 DURAJ Blanka Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. B.D. Z/3428/21 2021
60 m M
1 5 s 1 8.84 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/3201/21 2023 LDK!
2 7 s 1 9.18 PERTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin Z/0875/21 2023
3 8 s 1 9.54 SOBALA Maksymilian RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- KORZENIOWSKI Robert # Z/2060/20 2023
4 9 s 1 9.63 ŻYDOK Ignacy UKS Skalar Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/3597/21 2021
5 11 s 1 9.91 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2023 LDK!
1 1 s 2 8.31 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U14 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2023 LDK!
2 2 s 2 8.35 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
3 3 s 2 8.57 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2023 LDK!
4 4 s 2 8.74 KOWALSKI Czarek UKS Otrębusy 2008 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2787/21 2023 LDK!
5 6 s 2 9.12 BIELIŃSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2008 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
6 10 s 2 9.64 SAWICKI Piotr KS AZS AWF Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin Z/4901/21 2023
1 7 s 3 9.41 PROCNER Franciszek RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek Z/3255/21 2022
2 8 s 3 9.46 MIROWSKI Michał Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/4458/21 2021
3 12 s 3 10.22 BIKOWSKI Stanisław AP Marcovia Marki 2009 U14 MZ 0.0 -- BOGUCKI Michał Z/9527/21 2022 LDK!
1 8 s 4 9.46 STELMASZCZYK Tomasz KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4336/20 2023 LDK!
2 10 s 4 9.52 SYGUŁA Aleksander Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/4461/21 2021
3 11 s 4 9.87 BIENIEK Mieszko UKS Gepard Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/5798/19 2022
4 12 s 4 10.22 GÓRKA Szymon OKS Start Otwock 2009 U14 MZ 0.0 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6289/21 2023
5 14 s 4 10.71 RATYŃSKI Wojtek UKS Otrębusy 2009 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5459/21 2021 LDK!
1 1 s 5 8.32 BANASZEK Marcel UKS Orzełki Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- BOGUCKI Michał Z/0374/22 2023 LDK!
2 2 s 5 8.86 ADAMSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2009 U14 MZ 0.0 -- KOZIATEK Krzysztof # Z/2023/21 2023 LDK!
3 3 s 5 8.87 CIBORSKI Bruno KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin # Z/3548/21 2023 LDK!
4 4 s 5 8.99 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- BOGUCKI Michał Z/5373/21 2023 LDK!
5 5 s 5 9.32 SNOPEK Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin # Z/3880/21 2023 LDK!
6 6 s 5 9.36 WARCHOŁ Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 --
1 6 s 6 9.52 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
2 8 s 6 9.65 SOBCZAK Adam Kyoko Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/10164/21 2021
3 9 s 6 9.72 MARKIEWICZ Mateusz Akademia Sportu Otwock 2010 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/3770/20 2023 LDK!
4 11 s 6 10.06 SIEMIŃSKI Tymoteusz Kyoko Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/10165/21 2021
5 14 s 6 10.37 REDLIŃSKI Tymoteusz UKS Rusiec 2010 U12 MZ 0.0 -- NOWOCIEŃ Jacek Z/3535/21 2021 LDK!
1 10 s 7 9.76 DUBRAWSKI Bolesław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3878/20 2023 LDK!
2 12 s 7 10.18 ZAJDLER Krzysztof OKS Skra Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- TUZ Damian # Z/3150/22 2023 LDK!
3 13 s 7 10.25 KIETLIŃSKI Szymon Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/6779/21 2021
4 15 s 7 11.15 RACHWALSKI Bartosz KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- # LDK!
1 1 s 8 8.93 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ 0.0 -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
2 2 s 8 9.24 KIETLIŃSKI Jakub Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/6778/21 2021
3 3 s 8 9.35 OLAWA Kamil LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/6160/21 2021
4 4 s 8 9.41 JEDZINIAK Filip KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3413/21 2023
5 5 s 8 9.49 DUITS Thomas Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4460/21 2021
6 7 s 8 9.55 LITWINIEC Aleksander Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- BOGUCKI Michał Z/1346/21 2023 LDK!
1 6 s 9 9.44 OLEKSIŃSKI Mikołaj Kyoko Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/10166/21 2021
2 11 s 9 10.02 KORZENIOWSKI Xawery RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. # Z/2066/20 2023
3 12 s 9 10.03 BAWOR Antoni Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D.
4 13 s 9 10.05 NADSTAWNY Kajtek UKS Otrębusy 2011 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5462/21 2023 LDK!
5 19 s 9 10.91 ZEMBROWSKI Mikołaj LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10150/21 2023
1 8 s 10 9.79 WAŻNY Kuba Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 --
2 9 s 10 9.92 CZERWIŃSKI Karol Akademia Sportu Otwock 2011 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/6074/21 2023 LDK!
3 10 s 10 10.00 ROWICKI Maksymilian niest. Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 --
4 14 s 10 10.14 DˇBROWSKI Aleksander UKS Skalar Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3657/22 2022
5 16 s 10 10.26 SAWICKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 --
6 17 s 10 10.45 ĆWIˇKAŁA Mikołaj UKS Skalar Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3586/21 2021
7 18 s 10 10.58 SOSNOWSKI Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/0862/21 2023 LDK!
1 1 s 11 9.18 KRZY¦KÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2023
2 2 s 11 9.24 KRYSZTOFIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie # 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5097/22 2023 LDK!
3 2 s 11 9.24 CZERNY Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/6524/21 2021
4 4 s 11 9.25 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2681/21 2023
5 5 s 11 9.41 SYGUŁA Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4462/21 2021
6 7 s 11 9.47 MˇDRALA Mateusz RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. # Z/3852/20 2023
7 15 s 11 10.17 BATTKE Filip AZS-AWF Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4001/21 2021
1 4 s 12 10.16 BULASIŃSKI Mikołaj RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 --
2 8 s 12 10.28 BEDNARSKI Franciszek UKS Otrębusy 2012 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10310/21 2023 LDK!
3 16 s 12 11.32 KRASUSKI Stanisław AZS-AWF Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- LDK!
4 17 s 12 11.58 USS Franciszek RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian # Z/2934/21 2023
1 3 s 13 10.14 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4014/21 2023 LDK!
2 5 s 13 10.17 JAWORSKI Sebastian Akademia Sportu Otwock 2012 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/9408/21 2021
3 9 s 13 10.29 KWIATKOWSKI Mikołaj Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/7137/21 2021
4 12 s 13 10.57 DOBROWOLSKI Adam Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/6776/21 2021 LDK!
5 14 s 13 10.74 MIROWSKI Jan Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D.
6 15 s 13 10.97 ZEJER Jakub KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4009/21 2023 LDK!
1 1 s 14 9.65 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa # 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2023 LDK!
2 2 s 14 9.72 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3591/21 2023
3 6 s 14 10.23 KOT Michał RK Athletics Warszawa # 2012 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek # Z/3231/22 2023
4 7 s 14 10.24 ¦WIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2023 LDK!
5 10 s 14 10.37 PANEK Szymon LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/5492/21 2021
6 11 s 14 10.52 CZERNY Jan KS AZS AWF Warszawa # 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1810/22 2023
7 13 s 14 10.67 WYSZOMIRSKI Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 --
1 7 s 15 11.12 WAGLOWSKI Wiktor RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek # Z/9143/21 2023
2 8 s 15 11.16 WAGLOWSKI Juliusz RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek # Z/9144/21 2023
3 9 s 15 11.20 TURYK Filip LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10149/21 2021
4 10 s 15 11.33 KRYSZTOFIAK Jakub Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/9125/21 2021
5 11 s 15 11.44 WI¦NIEWSKI Ignacy LKS Górnik Wałbrzych 2013 U12 DS 0.0 -- JOŃSKA Ilona Natalia # Z/5359/21 2023 LDK!
6 12 s 15 11.93 GOŁUB Bartosz Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4299/21 2021
1 1 s 16 9.66 MAJCHER Adam UKS Lider Siercza 2013 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/5948/21 2023 LDK!
2 2 s 16 10.02 MARKOWSKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 2013 U12 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian Z/3156/23 2023 LDK!
3 3 s 16 10.45 DERDA Jacek KS AZS AWF Warszawa # 2013 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4179/21 2022
4 4 s 16 10.46 GŁADYGA Sebastian UKS Skalar Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3970/21 2021
5 5 s 16 10.62 WNUSZYŃSKI Stefan Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. B.D. Z/4525/21 2021
6 6 s 16 10.98 STOLAREK Wojciech LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3949/21 2021
1 7 s 17 11.46 GˇTKOWSKI Oliwier Akademia Sportu Otwock 2014 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/9407/21 2021
2 8 s 17 11.50 TRZEPLA Bartosz Ducla Academy Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2680/21 2023
3 10 s 17 11.55 SZCZEPAŃSKI Kajetan AZS-AWF Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 --
4 11 s 17 11.98 SADZIK Patryk Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/6525/21 2021
5 12 s 17 12.34 MˇDRALA Michał Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/6523/21 2021
6 13 s 17 12.41 RÓŻAŃSKI Mikołaj Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3920/21 2021
7 14 s 17 12.89 RAPACKI Antoni Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/6782/21 2021
1 1 s 18 10.72 JASIACZYK Jan AZS-AWF Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 --
2 2 s 18 10.77 GUNIA Ignacy RK Athletics Warszawa # 2014 U12 MZ 0.0 -- KORZENIOWSKI Robert Z/5987/22 2023
3 3 s 18 10.83 WARCHOŁ Aleksander KS Atak Agrykola Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 --
4 4 s 18 10.84 JOŃSKI Tymon LKS Górnik Wałbrzych 2014 U12 DS 0.0 -- JOŃSKA Ilona Natalia # Z/5086/21 2022 LDK!
5 5 s 18 11.11 SZYMCZAK Piotr Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4526/21 2021
6 6 s 18 11.28 JAREK Jakub KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2014 U12 MZ 0.0 -- GAZDA Olga # Z/4004/21 2023
7 9 s 18 11.51 CICHOCKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3961/21 2022
1 1 s 19 11.42 ADAMCZYK Władysław KS AZS AWF Warszawa # 2015 U12 MZ 0.0 --
2 2 s 19 11.62 DˇBROWSKI Maksymilian UKS Skalar Warszawa # 2015 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3658/22 2022
3 3 s 19 13.47 MRÓZ Franciszek Fit Camp Warszawa 2015 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/10321/21 2021
4 4 s 19 13.75 WNUSZYŃSKI Karol Fit Camp Warszawa 2015 U12 MZ 0.0 -- B.D.
5 5 s 19 17.09 ¦WIERCZYŃSKI Nataniel Akademia Sportu Otwock 2015 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/2117/21 2021
300 m M
1 4 s 1 48.74 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/3201/21 2023 LDK!
2 7 s 1 52.50 SOBALA Maksymilian RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert # Z/2060/20 2023
3 9 s 1 54.56 BOBER Hubert RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ --
4 10 s 1 55.86 PAWŁOWSKI Jędrzej Fit Camp Warszawa 2008 U14 MZ -- B.D.
5 11 s 1 58.99 MAKAREWICZ Krzysztof UKS Skalar Warszawa 2008 U14 MZ -- B.D. Z/3589/21 2021
6 12 s 1 60.42 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2023 LDK!
1 1 s 2 46.30 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
2 2 s 2 46.45 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U14 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2023 LDK!
3 3 s 2 47.47 KOWALSKI Czarek UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2787/21 2023 LDK!
4 5 s 2 49.11 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2023
5 6 s 2 52.05 PERTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0875/21 2023
6 8 s 2 54.12 SIERGIEJ Kacper KS Zawkrze Mława 2008 U14 MZ -- # LDK!
1 4 s 3 49.57 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2932/21 2023 LDK!
2 8 s 3 52.32 STELMASZCZYK Tomasz KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4336/20 2023 LDK!
3 12 s 3 57.37 PLEJZNEROWSKI Jakub Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3776/20 2023 LDK!
4 13 s 3 57.92 ROSIŃSKI Jakub LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4309/21 2021
5 14 s 3 62.48 RATYŃSKI Wojtek UKS Otrębusy 2009 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5459/21 2021 LDK!
6 15 s 3 64.06 MATUSIEWICZ Bartosz Fundacja HANDICAP Zakopane # 1998 Sen MA -- B.D. #
7 16 s 3 66.12 PERKOWSKI Damian niest. Warszawa 2009 U14 MZ --
1 1 s 4 48.55 MAKSYMIUK Marcin KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/0887/21 2023 LDK!
2 2 s 4 48.72 STEFAŃSKI Michał RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/4309/20 2023
3 3 s 4 49.45 WARCHOŁ Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa # 2009 U14 MZ --
4 5 s 4 49.77 CIBORSKI Bruno KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/3548/21 2023 LDK!
5 6 s 4 50.65 ADAMSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2009 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # Z/2023/21 2023 LDK!
6 7 s 4 51.47 SNOPEK Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/3880/21 2023 LDK!
7 8 s 4 52.32 SYGUŁA Aleksander Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/4461/21 2021
8 10 s 4 53.13 MAZUREK Szymon KS Sokudo Otwock # 2009 U14 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1735/20 2023 LDK!
9 11 s 4 56.89 GRABOWSKI Kamil niest. Warszawa 2009 U14 MZ --
1 8 s 5 55.97 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
2 9 s 5 56.86 ULATOWSKI Dominik RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/14845/21 2023
3 10 s 5 57.01 MARKIEWICZ Mateusz Akademia Sportu Otwock 2010 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3770/20 2023 LDK!
4 11 s 5 58.37 DWORZAŃSKI Szymon UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/2050/21 2022 LDK!
5 12 s 5 60.34 KIETLIŃSKI Szymon Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/6779/21 2021
1 1 s 6 47.33 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian # Z/3208/21 2023 LDK!
2 2 s 6 47.97 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
3 3 s 6 48.38 ¦CIUBA Dawid UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3590/21 2023
4 4 s 6 49.79 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2023 LDK!
5 5 s 6 51.37 LITWINIEC Aleksander Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/1346/21 2023 LDK!
6 6 s 6 54.25 DUITS Thomas Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/4460/21 2021
7 7 s 6 54.55 KOPYT Kamil KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0893/21 2023 LDK!
1 7 s 7 56.25 BAWOR Antoni Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D.
2 8 s 7 56.37 DˇBROWSKI Aleksander UKS Skalar Warszawa # 2011 U12 MZ -- B.D. Z/3657/22 2022
3 9 s 7 57.28 NADSTAWNY Kajtek UKS Otrębusy 2011 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5462/21 2023 LDK!
4 10 s 7 57.58 SAWICKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ --
5 12 s 7 59.51 POLNIUK Zacharij niest. Warszawa 2011 U12 MZ --
6 13 s 7 59.95 KORZENIOWSKI Xawery RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. # Z/2066/20 2023
7 14 s 7 60.53 WI¦NIEWSKI Ryszard LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- KARPIŃSKI Franciszek # Z/5358/21 2023 LDK!
1 1 s 8 48.93 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2681/21 2023
2 2 s 8 49.31 SYGUŁA Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/4462/21 2021
3 3 s 8 52.55 KRZY¦KÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2023
4 4 s 8 53.01 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2023 LDK!
5 5 s 8 54.65 MˇDRALA Mateusz RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. # Z/3852/20 2023
6 6 s 8 54.90 GOŁĘBIEWSKI Filip AZS-AWF Warszawa 2011 U12 MZ --
7 11 s 8 58.10 KRĘGIEL Marcin UKS Skalar Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/3595/21 2021
1 7 s 9 57.50 ZEJER Jakub KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4009/21 2023 LDK!
2 8 s 9 58.36 MIROWSKI Jan Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D.
3 9 s 9 59.41 BEDNARSKI Franciszek UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10310/21 2023 LDK!
4 11 s 9 60.00 CZERNY Jan KS AZS AWF Warszawa # 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1810/22 2023
5 12 s 9 61.66 MIKOŁAJCZYK Leon LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10155/21 2021
6 13 s 9 64.23 SZELER Michał UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3592/21 2023
1 1 s 10 51.18 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa # 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2023 LDK!
2 2 s 10 52.74 ¦WIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2023 LDK!
3 3 s 10 53.26 DŁUGOSIELSKI Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4703/21 2023 LDK!
4 4 s 10 56.31 DUBRAWSKI Florian KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/5050/21 2023 LDK!
5 5 s 10 57.07 KWIATKOWSKI Mikołaj Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/7137/21 2021
6 6 s 10 57.11 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4014/21 2023 LDK!
7 10 s 10 59.85 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3591/21 2023
1 1 s 11 54.71 MAJCHER Adam UKS Lider Siercza 2013 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/5948/21 2023 LDK!
2 2 s 11 57.95 TARUŁKA Igor AZS-AWF Warszawa 2013 U12 MZ --
3 3 s 11 58.62 DERDA Jacek KS AZS AWF Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4179/21 2022
4 4 s 11 62.02 WAGLOWSKI Wiktor RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- JENDRYCH Marek # Z/9143/21 2023
5 5 s 11 62.63 WAGLOWSKI Juliusz RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- JENDRYCH Marek # Z/9144/21 2023
6 6 s 11 65.80 LISAK Dawid Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3544/21 2021
7 7 s 11 66.03 WI¦NIEWSKI Ignacy LKS Górnik Wałbrzych 2013 U12 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia # Z/5359/21 2023 LDK!
8 8 s 11 66.24 DAJNOWICZ Piotr MKS Syrena Warszawa 2013 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4190/21 2023 LDK!
9 9 s 11 66.35 TURYK Filip LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10149/21 2021
1 1 s 12 60.79 WARCHOŁ Aleksander KS Atak Agrykola Warszawa 2014 U12 MZ --
2 2 s 12 62.77 GUNIA Ignacy RK Athletics Warszawa # 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/5987/22 2023
3 3 s 12 64.15 JAREK Jakub KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2014 U12 MZ -- GAZDA Olga # Z/4004/21 2023
4 4 s 12 65.52 RAPACKI Antoni Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/6782/21 2021
5 5 s 12 68.49 JOŃSKI Tymon LKS Górnik Wałbrzych 2014 U12 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia # Z/5086/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:41.89 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2023 LDK!
2 2 s 1 1:43.64 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
3 3 s 1 1:54.07 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
4 4 s 1 1:54.69 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2023
5 5 s 1 2:03.01 STANKIEWICZ Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/10646/21 2023 LDK!
6 6 s 1 2:24.73 MAKAREWICZ Krzysztof UKS Skalar Warszawa 2008 U14 MZ -- B.D. Z/3589/21 2021
1 4 s 2 1:56.66 STEFAŃSKI Michał RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/4309/20 2023
2 7 s 2 2:03.74 KAMIŃSKI Marcin KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- GAZDA Olga # Z/5178/21 2021
3 8 s 2 2:04.27 PIOTROWSKI Dominik UKS Gepard Warszawa 2009 U14 MZ -- JANCIK Mariusz Z/10301/21 2023
4 11 s 2 2:13.93 BIAŁCZAK Adrian UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- LDK!
5 12 s 2 2:16.08 GIACOBELLI Daniel Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D.
6 13 s 2 2:28.64 GRABOWSKI Kamil niest. Warszawa 2009 U14 MZ --
7 14 s 2 2:43.41 MATUSIEWICZ Bartosz Fundacja HANDICAP Zakopane # 1998 Sen MA -- B.D. #
1 1 s 3 1:47.48 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2023 LDK!
2 2 s 3 1:54.58 SYGUŁA Aleksander Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/4461/21 2021
3 3 s 3 1:55.85 TKACZ Bruno UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/2052/21 2023 LDK!
4 5 s 3 1:57.94 LIS Mateusz KS Sokudo Otwock # 2009 U14 MZ -- BIELECKI Marcin Z/2031/21 2023
5 6 s 3 2:02.89 ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2626/21 2023 LDK!
6 9 s 3 2:05.28 KOCAN Przemysław UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- LDK!
7 10 s 3 2:07.59 MIROWSKI Michał Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/4458/21 2021
1 1 s 4 1:52.34 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
2 2 s 4 1:52.53 MAJER Bartosz KS Czempion Warszawa # 2010 U12 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3613/22 2023
3 3 s 4 2:00.95 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2023 BEZ LDK!
4 4 s 4 2:04.77 ¦CIUBA Dawid UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3590/21 2023
1 1 s 5 2:03.78 SYGUŁA Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/4462/21 2021
2 2 s 5 2:13.99 BIELECKI Szymon KSW Sokudo Otwock 2011 U12 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1733/20 2022 LDK!
3 3 s 5 2:15.31 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4704/21 2023 LDK!
4 4 s 5 2:18.53 GIACOBELLI Gabriel Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D.
5 5 s 5 2:31.94 WI¦NIEWSKI Ryszard LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- KARPIŃSKI Franciszek # Z/5358/21 2023 LDK!
6 6 s 5 2:51.43 SZELER Michał UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3592/21 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.5357661247253 sekund