Łódź 29.05.2021
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U16 [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 2 e 1 13.30 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD +0.9 IV GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024
2 3 e 1 13.32 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD +0.9 IV RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2023 LDK!
3 7 e 1 13.50 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.9 IV KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2023 LDK!
4 8 e 1 13.75 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD +0.9 IV GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2023 LDK!
5 9 e 1 13.77 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +0.9 IV DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2024 82
6 11 e 1 13.84 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U16 LD +0.9 V RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2024 LDK!
7 12 e 1 13.90 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +0.9 V KARP Sławomir KOPEĆ Dominik # , Z/1110/21 , 2024 LDK!
8 16 e 1 14.00 GORYLUK Aleksandra ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS +0.9 V SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/8709/21 , 2022 LDK!
1 1 e 2 12.72 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +1.9 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!
2 10 e 2 13.79 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.9 IV KUDŁA Jacek Z/5394/19 2024 LDK!
3 13 e 2 13.91 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +1.9 V LDK!
4 14 e 2 13.96 PIESTRZYŃSKA Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +1.9 V SZEWCZYK Tomasz Z/0541/21 2022
5 15 e 2 13.98 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +1.9 V LDK!
6 20 e 2 14.21 ROGALSKA Kinga ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS +1.9 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/1324/20 , 2022 BEZ LDK!
7 21 e 2 14.29 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.9 V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2023 LDK!
1 6 e 3 13.41 SZWEDZIK Aleksandra Athletics Team Radomsko # 2007 U16 LD +2.2 IV PAŚ Mariusz # Z/3282/20 2024 LDK!
2 17 e 3 14.04 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD +2.2 V MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2023 LDK!
3 18 e 3 14.09 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa # 2006 U16 MZ +2.2 V RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
4 25 e 3 14.85 ADRIAN Kaja LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD +2.2 -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1969/21 , 2022 LDK!
5 26 e 3 15.23 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD +2.2 --
1 4 e 4 13.34 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD +1.0 IV BLAUSZ Henryka # Z/0838/21 2024
2 19 e 4 14.12 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U14 LD +1.0 V KUDŁA Jacek # Z/0730/19 2024 LDK!
3 23 e 4 14.50 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +1.0 V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!
4 24 e 4 14.74 DEDECJUS Ewa AZS Łódź 2006 U16 LD +1.0 -- LDK!
5 27 e 4 15.28 DĘBIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.0 --
6 28 e 4 15.29 MIŁOŚ Nikola ULKS Muflon Bielawa 2006 U16 DS +1.0 -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0043/19 , 2022 BEZ LDK!
7 31 e 4 15.76 KOCIAK Liliana UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD +1.0 -- B.D. LDK!
1 5 e 5 13.39 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U16 LD -0.5 IV BLAUSZ Henryka # Z/0830/21 2024
2 22 e 5 14.40 BIAŁAS Oliwia RKS Łódź 2007 U16 LD -0.5 V
3 29 e 5 15.50 MANIAKOWSKA Marta UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.5 -- # LDK!
4 30 e 5 15.68 OLEJNIK Wiktoria MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD -0.5 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0540/21 2021
5 32 e 5 16.15 BRZOZOWSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.5 -- # LDK!
6 33 e 5 16.30 WOJDA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.5 -- LDK!
7 34 e 5 16.79 PODORSKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -0.5 --
1 f 1 13.04 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -1.3 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!
2 f 1 13.29 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD -1.3 IV BLAUSZ Henryka # Z/0838/21 2024
3 f 1 13.32 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U16 LD -1.3 IV BLAUSZ Henryka # Z/0830/21 2024
4 f 1 13.37 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD -1.3 IV GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024
5 f 1 13.83 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.3 V KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2023 LDK!
6 f 1 14.02 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -1.3 V GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.34 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2023 LDK!
2 2 s 1 43.45 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD III LDK!
3 5 s 1 45.35 OGRODOWCZYK Anna RKS Łódź 2006 U16 LD IV
4 6 s 1 45.66 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2024 LDK!
1 7 s 2 46.85 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/1966/21 , 2023 LDK!
2 11 s 2 47.74 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD V GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2023 LDK!
3 12 s 2 47.77 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V LDK!
4 13 s 2 48.02 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2023 LDK!
5 14 s 2 48.64 BIAŁAS Oliwia RKS Łódź 2007 U16 LD --
6 19 s 2 51.75 ADRIAN Kaja LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1969/21 , 2022 LDK!
1 8 s 3 46.94 POTOCKA Laura AZS Łódź 2007 U16 LD V
2 10 s 3 47.22 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!
3 16 s 3 49.23 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2023 LDK!
4 17 s 3 49.35 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0275/21 2024
1 3 s 4 44.55 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U16 LD III BLAUSZ Henryka # Z/0830/21 2024
2 4 s 4 45.16 KWIATKOWSKA Maria AZS Łódź 2007 U16 LD IV
3 9 s 4 47.17 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD V BLAUSZ Henryka # Z/0838/21 2024
4 15 s 4 48.95 PIESTRZYŃSKA Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0541/21 2022
5 18 s 4 51.47 NIEWIADOMSKA Hanna AZS Łódź 2007 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/7994/21 2024
6 20 s 4 52.91 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2023
7 21 s 4 55.81 BUJACZ Maria AZS Łódź 2007 U16 LD --
600 m K
1 1 s 1 1:44.66 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD IV B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2023 LDK!
2 2 s 1 1:46.11 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:50.10 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 2006 U16 LD --
4 4 s 1 1:53.58 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2622/21 2024
5 5 s 1 2:00.03 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2023 LDK!
6 6 s 1 2:03.13 ILCZUK Małgorzta LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1973/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:03.58 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U16 LD III JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2024
2 2 s 1 3:11.70 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD III URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2024
3 3 s 1 3:18.29 SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2623/21 2024
4 4 s 1 3:30.83 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V LISIECKI Paweł Z/0224/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:36.47 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U16 LD -- LISIAK Adam # Z/0192/20 2023
2000 m K
1 1 s 1 7:14.76 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U16 LD III TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2023
2 2 s 1 7:36.63 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD V JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2023
3 3 s 1 7:42.19 CZERNIK Zuzanna RKS Łódź 2007 U16 LD V
80 pł K
1 1 e 1 12.01 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +4.7 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
2 2 e 1 12.75 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa # 2006 U16 MZ +4.7 III RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
3 3 e 1 13.07 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +4.7 IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
4 5 e 1 13.37 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +4.7 IV KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
5 6 e 1 13.79 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD +4.7 IV LDK!
1 4 e 2 13.13 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko # 2007 U16 LD +1.8 IV PAŚ Mariusz # Z/3198/19 2024 LDK!
2 7 e 2 13.84 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD +1.8 V MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2023 LDK!
3 8 e 2 13.93 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U16 LD +1.8 V # LDK!
4 9 e 2 15.54 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD +1.8 --
5 10 e 2 15.83 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +1.8 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2023
1 f 1 12.27 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.5 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
2 f 1 13.08 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko # 2007 U16 LD -0.5 IV PAŚ Mariusz # Z/3198/19 2024 LDK!
3 f 1 13.41 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -0.5 IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
4 f 1 13.52 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -0.5 IV KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
5 f 1 13.91 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U16 LD -0.5 V # LDK!
6 f 1 13.92 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -0.5 V LDK!
7 f 1 14.06 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD -0.5 V MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2023 LDK!
8 f 1 15.47 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD -0.5 --
300 m pł K
1 1 s 1 44.77 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!
2 2 s 1 50.31 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
3 3 s 1 50.95 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD IV LDK!
4 4 s 1 51.09 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko # 2007 U16 LD IV PAŚ Mariusz # Z/3198/19 2024 LDK!
  s 1 DQ KOTASEK Zofia ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/1325/20 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:45.69 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2023
2 2 s 1 3:52.28 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
4x100 m K
1 3 s 1 52.33 MARCZYK Julia
OGRODOWCZYK Anna
BRZEZIŃSKA Julia
ŚWIERCZYŃSKA Julia
RKS Łódź 2007
2006
2007
2006
U16 LDZ -- KARP Sławomir KOPEĆ Dominik

GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
, Z/1110/21
Z/0274/21
Z/1246/20
, 2024
2024
2024



2 5 s 1 53.44 BORKOWSKA Marta
JEZIORSKA Marika
MAJCHRZAK Antonina
KIJAŃSKA Nikola
MKS Aleksandrów Łódzki 2006
2007
2007
2007
U16 LDZ --
KOWALSKI Robert
ZDRAJKOWSKI Paweł
ZDRAJKOWSKI Paweł
Z/0184/20
Z/0183/20
Z/2630/21
2023
2023
2023



3 6 s 1 54.01 SZWEDZIK Aleksandra
GĄSIOROWSKA Karolina
PURGAŁ Matylda
GROBEL Adrianna
LUKS Strzałków 2007
2007
2007
2006
U16 LDZ -- PAŚ Mariusz
PAŚ Mariusz
MOUELHI Abdessatar
MOUELHI Abdessatar
Z/3282/20
Z/3198/19
Z/3200/19
Z/2168/20
2024
2024
2023
2024




4 9 s 1 57.33 KOZŁOWSKA Julia
URYSIAK Martyna
OWCZARZ Oliwia
SOBCZYŃSKA Marta
AZS Łódź 2006
2006
2006
2006
U16 LDZ --
SADACH Aneta

Z/9733/21
2024

5 11 s 1 57.98 MANIAKOWSKA Marta
BRZOZOWSKA Anna
KOSMATKA Maja
MAGDZIARZ Marika
UKS Vis Skierniewice 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ --


6 12 s 1 60.77 JAROS Paulina
MAKÓWKA Natalia
OLEJNIK Wiktoria
PIESTRZYŃSKA Nikola
MUKS Park Zduńska Wola 2007
2006
2006
2007
U16 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
Z/0533/21
Z/11280/21
Z/0540/21
Z/0541/21
2023
2023
2021
2022




1 1 s 2 50.40 HAŁADAJ Barbara
OLCZYK Anna
ZOCHNIAK Amelia
JOŃCZYK Julia
UKS Czempion Bełchatów 2007
2007
2007
2006
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
, Z/3461/19
, Z/3462/19
, Z/3464/19
Z/3472/19
, 2024
, 2024
, 2024
2023

5
5

2 2 s 2 52.27 OCICKA Julia
CACKOWSKA Patrycja
PRZYBYŁOWSKA Natalia
KARWOWSKA Michalina
PTT Delta Płock 2006
2006
2006
2006
U16 MAZ -- KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
Z/2671/20
Z/2674/20
Z/2672/20
Z/2877/19
2021
2021
2022
2022




3 4 s 2 53.38 POTOCKA Laura
MATECKA Natalia
KWIATKOWSKA Maria
GŁUCH Zofia
AZS Łódź 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ --
BLAUSZ Henryka

BLAUSZ Henryka
Z/0838/21
Z/0830/21
2024
2024


4 7 s 2 55.25 BRYSZEWSKA Agnieszka
WIKIŃSKA Weronika
GAŁAJ Sandra
WIŚNIEWSKA Zuzanna
UKS Dziewiątka Kutno 2007
2006
2007
2007
U16 LDZ -- KUDŁA Jacek

KUDŁA Jacek
KUDŁA Jacek
Z/5219/18
Z/0764/19
Z/5394/19
2024
2024
2024
BEZ


5 8 s 2 56.23 ROGALSKA Kinga
GORYLUK Aleksandra
MIŁOŚ Nikola
KOTASEK Zofia
ULKS Muflon Bielawa 2007
2007
2006
2007
U16 DOL -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław
SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław
SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław
SZEREMETA Jarosław
, Z/1324/20
, Z/8709/21
, Z/0043/19
Z/1325/20
, 2022
, 2022
, 2022
2022
BEZ

BEZ

6 10 s 2 57.65 ADRIAN Kaja
MAKÓWKA Amelia
ILCZUK Małgorzta
PAWŁOWSKA Zuzanna
LKS MOSiR Sieradz 2007
2006
2007
2006
U16 LDZ -- B.D. GABRYSIAK Marcin
GABRYSIAK Marcin
GABRYSIAK Marcin
GABRYSIAK Marcin
, Z/1969/21
Z/2358/21
Z/1973/21
Z/1977/21
, 2022
2021
2022
2023




Wzwyż K
1 f 1 1.60 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U16 LD III ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2023 LDK!
2 f 1 1.40 JAGODZIŃSKA Roksana UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD V B.D. Z/0225/20 2022 LDK!
3 f 1 1.40 DUDEK Otylia UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD V B.D. Z/3643/20 2021
4 f 1 1.35 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
5 f 1 1.35 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2023
6 f 1 1.35 GROBEL Adrianna LUKS Gomunice # 2006 U16 LD -- MOUELHI Abdessatar # Z/2168/20 2024 LDK!
7 f 1 1.30 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U14 LD -- KUDŁA Jacek # Z/0730/19 2024 LDK!
  f 1 NM PODORSKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD --
Tyczka K
1 f 1 3.20 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U16 LD II DMP DMP U20 ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2023 LDK! 101 140
2 f 1 2.40 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK!
W dal K
1 f 1 5.52 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.6 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2023 LDK!
2 f 1 5.17 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD +0.6 III GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
3 f 1 4.88 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD +1.3 IV SADACH Aneta # Z/1867/21 2023 LDK!
4 f 1 4.87 KACZMAREK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.8 IV
5 f 1 4.72 GROBEL Adrianna LUKS Gomunice # 2006 U16 LD +2.2 V MOUELHI Abdessatar # Z/2168/20 2024 LDK!
6 f 1 4.42 CHAMCZYK Julia LUKS Strzałków 2006 U16 LD +1.4 -- # LDK!
7 f 1 4.35 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +1.3 -- LDK!
8 f 1 4.22 SZWEDZIK Aleksandra Athletics Team Radomsko # 2007 U16 LD +1.6 -- PAŚ Mariusz # Z/3282/20 2024 LDK!
9 f 1 4.09 OWCZARZ Oliwia AZS Łódź 2006 U16 LD -1.9 -- LDK!
10 f 1 4.02 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.9 -- KUDŁA Jacek Z/5394/19 2024 LDK!
11 f 1 4.02 URYSIAK Martyna AZS Łódź 2006 U16 LD +3.5 -- SADACH Aneta # Z/9733/21 2024 LDK!
12 f 1 3.94 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.1 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2023
13 f 1 3.92 DEDECJUS Ewa AZS Łódź 2006 U16 LD +1.7 -- LDK!
14 f 1 3.83 KOZŁOWSKA Julia AZS Łódź 2006 U16 LD +3.7 -- LDK!
15 f 1 3.75 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD +1.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2023 LDK!
16 f 1 3.33 OLEJNIK Wiktoria MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD -0.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0540/21 2021
  f 1 NM SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U16 LD 0.0 -- # LDK!
  3.78 KOZŁOWSKA Julia AZS Łódź 2006 U16 LD -0.7 -- LDK!
  3.83 URYSIAK Martyna AZS Łódź 2006 U16 LD +2.0 -- SADACH Aneta # Z/9733/21 2024 LDK!
  4.50 GROBEL Adrianna LUKS Gomunice # 2006 U16 LD +0.9 V MOUELHI Abdessatar # Z/2168/20 2024 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.47 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD +3.5 III GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
2 f 1 10.26 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD -0.2 IV SADACH Aneta # Z/1867/21 2023 LDK!
3 f 1 9.94 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.3 V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
4 f 1 9.09 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD +1.5 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2023 LDK!
5 f 1 8.82 CHAMCZYK Julia LUKS Strzałków 2006 U16 LD +1.2 -- # LDK!
6 f 1 8.76 URYSIAK Martyna AZS Łódź 2006 U16 LD +4.4 -- SADACH Aneta # Z/9733/21 2024 LDK!
7 f 1 8.72 OWCZARZ Oliwia AZS Łódź 2006 U16 LD +0.9 -- LDK!
8 f 1 8.57 SKALMIERSKA Bianka AZS Łódź 2007 U16 LD +0.8 -- LDK!
  8.38 URYSIAK Martyna AZS Łódź 2006 U16 LD 0.0 -- SADACH Aneta # Z/9733/21 2024 LDK!
  9.46 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD +1.6 -- GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.18 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2023 LDK!
2 f 1 8.85 KOZA Ola UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław # Z/9744/21 2023 LDK!
3 f 1 8.68 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
4 f 1 8.60 BOGUSZ Małgorzata UKS GOK Zduny 2007 U16 LD -- ZNYK Stanisław Z/10678/21 2022
5 f 1 8.50 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2023 LDK!
6 f 1 8.40 KOZERA Katarzyna LUKS Strzałków 2006 U16 LD -- LDK!
7 f 1 8.16 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
8 f 1 8.16 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
9 f 1 7.53 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
10 f 1 7.36 GAJEWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD --
11 f 1 7.18 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD --
12 f 1 7.08 ZDZIARSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD -- B.D. Z/3645/20 2023
13 f 1 6.13 DĘBIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD --
14 f 1 6.06 CICHERSKA Alicja UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD --
15 f 1 4.55 JAWORSKA Emilia UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.20 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2023 LDK!
2 f 1 25.96 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
3 f 1 21.32 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2023 LDK!
4 f 1 21.14 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD --
5 f 1 17.37 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
Młot (3) K
1 f 1 45.25 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2023
2 f 1 37.03 ZDZIARSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD IV B.D. Z/3645/20 2023
3 f 1 35.53 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD IV SZEWCZYK Maciej # Z/0542/21 2023
4 f 1 33.06 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2023
5 f 1 24.96 KOZA Ola UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław # Z/9744/21 2023 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 25.20 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK!
2 f 1 23.35 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
3 f 1 21.95 DUDEK Otylia UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD -- B.D. Z/3643/20 2021
4 f 1 21.84 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
5 f 1 19.17 CZECZOTKA Paulina UKS 55 Łódź 2007 U16 LD --
6 f 1 11.92 JAWORSKA Emilia UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.87 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +0.5 IV B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2023 LDK!
2 2 e 1 11.88 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.5 IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
3 3 e 1 12.11 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD +0.5 IV
4 5 e 1 12.37 DZIADKOWIEC Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +0.5 V TOMCZYK Kazimierz Z/1563/21 2021
5 6 e 1 12.39 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.5 V WASIAK Jarosław Z/1505/21 2023 LDK!
6 7 e 1 12.53 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.5 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2023 LDK!
7 9 e 1 13.13 GLIŹNIEWICZ Maks LUKS Strzałków 2006 U16 LD +0.5 -- LDK!
1 8 e 2 12.54 WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -2.2 V LDK!
2 11 e 2 13.41 KUBIAK Jakub UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -2.2 --
3 12 e 2 13.44 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD -2.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2024
4 14 e 2 13.51 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -2.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024
5 15 e 2 13.78 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -2.2 -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
6 16 e 2 13.92 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -2.2 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2023 LDK!
7 18 e 2 14.07 KOTLICKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -2.2 -- LDK!
1 4 e 3 12.26 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +0.7 V
2 10 e 3 13.18 LACHOWICZ Kacper AZS Łódź 2007 U16 LD +0.7 -- SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr # , Z/12015/21 , 2024 LDK!
3 13 e 3 13.50 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD +0.7 --
4 17 e 3 14.01 DOMAŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +0.7 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/7530/21 2021 LDK!
5 19 e 3 14.91 JABŁOŃSKI Jonasz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +0.7 -- KUBIAK Robert Z/7531/21 2022 LDK!
1 f 1 11.77 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +2.2 IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
2 f 1 11.79 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +2.2 IV B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2023 LDK!
3 f 1 12.13 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD +2.2 IV
4 f 1 12.25 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +2.2 V
5 f 1 12.33 DZIADKOWIEC Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +2.2 V TOMCZYK Kazimierz Z/1563/21 2021
6 f 1 12.36 WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +2.2 V LDK!
7 f 1 12.50 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +2.2 V WASIAK Jarosław Z/1505/21 2023 LDK!
8 f 1 12.54 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +2.2 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2023 LDK!
300 m M
1 2 s 1 38.56 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD III
2 3 s 1 38.61 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD III LISIECKI Paweł Z/0246/18 2023 LDK!
3 4 s 1 38.87 KNOBLOCH Kacper AZS Łódź 2006 U16 LD III #
4 6 s 1 41.17 GAJEWSKI Łukasz MUKS Park Zduńska Wola # 2006 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz # Z/3607/19 2023 LDK!
5 8 s 1 41.21 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2023 LDK!
6 14 s 1 45.62 GLIŹNIEWICZ Maks LUKS Strzałków 2006 U16 LD -- LDK!
1 1 s 2 37.92 DZIADKOWIEC Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/1563/21 2021
2 10 s 2 44.01 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2024
3 11 s 2 44.25 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024
4 15 s 2 49.29 RYCHLEWSKI Marcel MKS Zduńska Wola 2006 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3608/19 2023 LDK!
5 16 s 2 51.18 KIERZEK Igor RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2024
6 17 s 2 52.87 WLAZŁO Maciej MKS Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/12023/21 2022 LDK!
1 5 s 3 40.84 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U16 LD V KUCZKOWSKI Piotr # Z/1392/21 2024
2 7 s 3 41.21 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U16 LD V KUCZKOWSKI Piotr # Z/3004/21 2024
3 9 s 3 43.47 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/1391/21 2024
4 12 s 3 45.08 GRUDA Maciej MKS Zduńska Wola 2006 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/5590/21 2022 LDK!
5 13 s 3 45.58 ERDMAN Cezary AZS Łódź 2006 U16 LD --
600 m M
1 1 s 1 1:29.68 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2023
2 2 s 1 1:29.76 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2024 LDK!
3 3 s 1 1:35.60 SUCHARKIEWICZ Jakub AZS Łódź 2006 U16 LD V
4 4 s 1 1:36.02 SZCZEPAŃCZYK Kajetan AZS Łódź 2006 U16 LD V KUCZKOWSKI Piotr # Z/0333/20 2024
5 5 s 1 1:36.08 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2023 LDK!
6 6 s 1 1:37.24 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/1960/21 2023 LDK!
7 7 s 1 1:46.91 DANECKI Michał AZS Łódź 2007 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/0828/21 2024
8 8 s 1 1:51.38 KOWALCZYK Mateusz LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- # LDK!
9 9 s 1 1:57.53 MILCZARSKI Mikołaj RKS Łódź 2007 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
10 10 s 1 2:11.46 STANASZEK Dominik MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0543/21 2021
1000 m M
1 1 s 1 2:50.00 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD IV WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2023 LDK!
2 2 s 1 2:58.58 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2023
3 3 s 1 3:10.12 LIPSKI Kacper LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- # LDK!
4 4 s 1 3:28.72 CIELUCH Dawid LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- B.D. Z/2625/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:34.49 BURIAK Krystian LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1970/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:56.92 KRYSZTOFIAK Dominik MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- LDK!
7 7 s 1 4:05.16 DOMAŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7538/21 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:56.69 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3194/19 2024 LDK!
2 2 s 1 6:58.09 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2023
3 3 s 1 6:58.75 KLECZYK Szymon UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- LDK!
4 4 s 1 6:58.77 GALICKI Bartosz LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2620/21 2021
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 15.74 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +1.6 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
2 2 e 1 16.39 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +1.6 III BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2023 LDK!
3 3 e 1 16.43 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.6 III RZEPKA Marek # Z/3268/20 2024 LDK!
4 4 e 1 16.56 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD +1.6 III B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!
5 5 e 1 17.00 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +1.6 III KORWEK Joanna # Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
1 6 e 2 17.50 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U16 LD +1.6 IV KOWALCZYK Katarzyna LDK!
2 7 e 2 18.64 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD +1.6 --
3 8 e 2 19.39 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.6 -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK!
4 9 e 2 19.98 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD +1.6 --
1 f 1 15.60 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +3.2 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
2 f 1 15.77 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +3.2 III BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2023 LDK!
3 f 1 16.14 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +3.2 III RZEPKA Marek # Z/3268/20 2024 LDK!
4 f 1 16.69 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD +3.2 III B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!
5 f 1 16.79 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +3.2 III KORWEK Joanna # Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
6 f 1 18.05 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U16 LD +3.2 V KOWALCZYK Katarzyna LDK!
7 f 1 18.17 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD +3.2 V
8 f 1 19.41 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +3.2 -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.07 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD III BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2023 LDK!
2 2 s 1 45.00 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V LDK!
3 3 s 1 46.51 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
4 4 s 1 47.69 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD --
5 5 s 1 50.00 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2023 LDK!
6 6 s 1 51.01 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/0409/19 2023 BEZ LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 2:45.32 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2023
2 2 s 1 3:09.70 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2023
3 3 s 1 3:35.53 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD -- NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2024 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 48.94 WYSOCKI Wiktor
ZALEGA Jonatan
ANTCZAK Kacper
KOTLICKI Konrad
MKS Aleksandrów Łódzki 2006
2006
2007
2007
U16 LDZ --
B.D. KOWALSKI Robert
KOWALSKI Robert
, Z/3808/19
Z/1960/21
, 2023
2023


2 2 s 1 48.98 SYNAJEWSKI Michał
NOWICKI Filip
ANDRZEJCZAK Ignacy
ŻACZKIEWICZ Bartosz
UKS Vis Skierniewice 2007
2006
2006
2006
U16 LDZ -- BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
Z/7588/21
Z/0408/19
Z/0410/19
Z/3580/20
2023
2023
2023
2023


BEZ

3 3 s 1 49.36 WILIŃSKI Piotr
KNOBLOCH Kacper
MILLER Tomasz
DRACZYŃSKI Franek
AZS Łódź 2007
2006
2006
2007
U16 LDZ -- KUCZKOWSKI Piotr

KUCZKOWSKI Piotr
Z/1391/21
Z/1392/21
2024
2024


4 4 s 1 53.12 KOWALSKI Hubert
PAWŁOWSKI Daniel
FRYDRYSIAK Igor
KUBIAK Jakub
UKS Dziewiątka Kutno 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ --
THIMM Piotr
KUDŁA Jacek
Z/3194/19
2024
BEZ

  s 1 DQ KRUSZWIC Wiktor
LEPOROWSKI Dariusz
WOŹNIAK Bartosz
STANASZEK Dominik
MUKS Park Zduńska Wola 2006
2007
2007
2007
U16 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
Z/3604/19
Z/0536/21
Z/0544/21
Z/0543/21
2023
2023
2023
2021




Wzwyż M
1 f 1 1.71 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2023 LDK!
2 f 1 1.65 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD V KORWEK Joanna # Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
3 f 1 1.65 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2023 LDK!
4 f 1 1.60 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- LDK!
5 f 1 1.55 KOPER Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/9742/21 2023 LDK!
6 f 1 1.50 WŁODARCZYK Natan MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD --
7 f 1 1.50 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław # Z/3720/21 2023 LDK!
8 f 1 1.45 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK!
9 f 1 1.40 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3463/19 2022 BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.60 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD III KUBIAK Robert Z/4157/19 2023 BEZ LDK!
2 f 1 3.00 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2023 LDK!
3 f 1 3.00 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
4 f 1 2.80 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD V DMP DMP U20 LISIAK Adam Z/1111/20 2024 4 75
5 f 1 2.00 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.05 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.7 IV DMP U20 RZEPKA Marek # Z/3268/20 2024 LDK! 83
2 2 f 1 5.64 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +1.4 V BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
3 3 f 1 5.41 WŁODARCZYK Natan MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.7 --
4 4 f 1 5.38 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +1.7 -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
5 5 f 1 4.89 KUBIAK Jakub UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.4 --
6 6 f 1 4.59 DOMAŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +4.3 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/7530/21 2021 LDK!
7 7 f 1 4.40 LEPOROWSKI Dariusz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +1.9 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0536/21 2023
8 8 f 1 3.98 JABŁOŃSKI Jonasz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.6 -- KUBIAK Robert Z/7531/21 2022 LDK!
9 9 f 1 3.75 PAWŁOWSKI Daniel UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.1 -- THIMM Piotr BEZ LDK!
  4.54 DOMAŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.1 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/7530/21 2021 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 12.34 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD -0.7 II B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!
2 f 1 10.87 PRZYGODZKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.7 -- # LDK!
3 f 1 10.62 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +1.5 -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
4 f 1 9.90 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +0.2 -- KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 9.71 POŻYCKI Jakub BKL Bełchatów 2007 U16 LD +0.4 -- MANTYK Łukasz Z/7518/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.92 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2023 LDK!
2 f 1 11.23 ŚLĄZAK Piotr MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V
3 f 1 10.25 SIBIŃSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD --
4 f 1 8.99 GŁUSZEK Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
5 f 1 7.08 SKRZYPCZAK Marcel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 56.47 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2023 LDK!
2 f 1 38.74 RYNANS Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV LDK!
3 f 1 37.23 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV BELTER Artur Z/1419/18 2023 LDK!
4 f 1 36.69 SIBIŃSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV
5 f 1 34.00 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2023
6 f 1 23.68 PATRYARCHA Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD --
7 f 1 22.52 SKRZYPCZAK Marcel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
8 f 1 22.00 WIECZOREK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki # 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0230/24 2024 LDK!
9 f 1 17.42 GUZIK Marcin LUKS Strzałków 2008 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3841/19 2023 LDK!
  f 1 NM GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2023 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 39.81 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2023
2 f 1 33.70 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 29.36 SŁABY Adam MKS Zduńska Wola 2006 U16 LD -- LDK!
4 f 1 23.54 WOŹNIAK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0544/21 2023
Oszczep (600) M
1 f 1 38.84 ŚLĄZAK Piotr MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V
2 f 1 38.83 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V KUBIAK Robert Z/4157/19 2023 BEZ LDK!
3 f 1 35.16 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław # Z/3720/21 2023 LDK!
4 f 1 33.25 KOPER Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/9742/21 2023 LDK!
5 f 1 28.85 LEPOROWSKI Dariusz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0536/21 2023
6 f 1 28.77 RYNANS Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
7 f 1 26.32 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2023 BEZ LDK!
8 f 1 24.12 GUZIK Marcin LUKS Strzałków 2008 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3841/19 2023 LDK!
9 f 1 21.86 GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2023 LDK!
10 f 1 20.37 LEDWAN Maciej LUKS Strzałków 2007 U16 LD -- MOUELHI Abdessatar # Z/3839/19 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 23.496417999268 sekund