Bia造stok 30.05.2021
2. Mityng Kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski w kat. m這dzie穎wych (el. sztafet do PZLA MP U18) [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 s 1 12.20 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD +2.8 II DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor # Z/2836/15 2022 2 LDK! 116
2 s 1 12.79 MIKOxNIS Karolina UKS Technik August闚 2003 U20 PD +2.8 III SOW粌 Bogus豉w 2 LDK!
3 s 1 13.36 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD +2.8 IV DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/0010/21 , 2022 LDK! 56 97
4 s 1 13.56 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +2.8 IV SUPRO Jaros豉w Z/3243/21 2022
1 s 2 13.76 KARCZ Martyna LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2007 U16 PD +0.6 IV KORYTKOWSKA Justyna GRYGO Pawe Z/0436/20 2022 LDK!
2 s 2 14.01 SALIK Oliwia UKS Technik August闚 2006 U16 PD +0.6 V SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/1291/19 , 2022 LDK!
3 s 2 14.10 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD +0.6 V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2022 LDK!
4 s 2 14.22 GO牞IOWSKA Joanna MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD +0.6 V GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2531/20 2022
5 s 2 14.37 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.6 V DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2022 LDK! 68
6 s 2 14.42 MACHELSKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +0.6 -- SUPRO Jaros豉w LDK!
7 s 2 14.57 KOSZEWSKA Dominika UKS Technik August闚 2005 U18 PD +0.6 -- SOW粌 Bogus豉w LDK!
1 s 3 14.12 ZYSKOWSKA Wiktoria UKS Technik August闚 2007 U16 PD +1.1 V SOW粌 Jolanta SKOWRO垶KA Justyna , Z/4672/21 , 2021 LDK!
2 s 3 15.05 GAUZA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD +1.1 -- 名IDERSKI Pawe 名IDERSKI Pawe , Z/4772/21 , 2021 LDK!
3 s 3 15.43 SADOWSKA Michalina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD +1.1 -- SAWICKA Izabela # Z/6362/21 2022 LDK!
4 s 3 15.46 DOBROGOWSKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD +1.1 -- WOJNA Cezary Z/4275/21 2021 LDK!
5 s 3 15.70 SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD +1.1 -- WOJNA Cezary Z/4282/21 2022 LDK!
1 s 4 14.67 DYDZI垶KA Nadia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD +1.1 -- ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5612/19 , 2022 LDK!
2 s 4 16.30 GRYSZEL Malwina KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +1.1 -- STOJAK Danuta Daria Z/11459/21 2022
3 s 4 21.22 NOWIKOWSKA Kornelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD +1.1 -- STACHURSKA Agnieszka Z/1458/19 2022 LDK!
200 m K
1 s 1 25.90 MIKOxNIS Karolina UKS Technik August闚 2003 U20 PD +1.2 II SOW粌 Bogus豉w 2 LDK!
2 s 1 27.54 KU映ICKA Emilia MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD +1.2 IV B.D. Z/1717/21 2022
3 s 1 31.67 FRANCISZKOWSKA Ada KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +1.2 -- 名IDERSKI Pawe Z/3835/21 2021 LDK!
300 m K
1 s 1 46.06 GO牞IOWSKA Joanna MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD IV GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2531/20 2022
2 s 1 46.39 NAZARUK Magdalena KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD IV GRYGORUK Andrzej Z/1128/20 2022 LDK!
3 s 1 48.66 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -- SAWICKA Izabela # Z/0139/20 2022 LDK!
4 s 1 50.11 SCENDO Martyna KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3836/21 , 2022 LDK!
5 s 1 52.85 O名IECI垶KA Kornelia MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/1772/21 2021
1 s 2 52.07 SADOWSKA Michalina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD -- SAWICKA Izabela # Z/6362/21 2022 LDK!
2 s 2 53.20 DOBROGOWSKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4275/21 2021 LDK!
3 s 2 54.85 BARSZCZEWSKA Agata LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD -- SAWICKA Izabela # Z/1755/21 2022 LDK!
4 s 2 55.46 SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4282/21 2022 LDK!
400 m K
1 s 1 66.24 DΣGOZIMA Agata KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- B.D. KORYTKOWSKI Andrzej , Z/4994/18 , 2022 LDK!
2 s 1 66.51 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2022 LDK!
3 s 1 68.17 LIPSKA Weronika KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2267/20 2022 LDK!
4 s 1 69.92 POT癿A Weronika LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2568/20 2021 LDK!
5 s 1 71.31 STANKIEWICZ Martyna MKS Juvenia Bia造stok 2005 U18 PD -- B.D. Z/10551/21 2021
600 m K
1 s 1 1:48.52 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik August闚 2006 U16 PD V SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5466/19 , 2022 LDK!
2 s 1 1:49.71 狹KOWSKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD V 名IDERSKI Pawe 名IDERSKI Pawe , Z/3825/21 , 2022 LDK!
3 s 1 1:51.15 NIEMIEC Gabriela MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2532/20 2022
4 s 1 1:52.05 KOSK Julia LKS Sprinter Siemiatycze 2006 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe KOWALCZYK Pawe Z/2803/20 2022 5 LDK!
5 s 1 1:52.25 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- SUPRO Jaros豉w # Z/4193/20 2022
6 s 1 1:59.29 JANUSZKO Julia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina , Z/1546/18 , 2021 LDK!
7 s 1 2:01.05 CZULEWICZ Kamila UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/2412/21 2022 LDK!
8 s 1 2:01.20 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2413/21 , 2022 LDK!
9 s 1 2:06.30 SZACU Maja UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/2416/21 2022 LDK!
800 m K
1 s 1 2:13.95 KRAWCZY垶KA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
2 s 1 2:38.34 DEMCZUK Natalia MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD -- KUKLI垶KI Pawe Z/1955/18 2022 BEZ
3 s 1 2:41.90 OPOLSKA Paulina KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- DMP U20 MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/2446/19 2022 LDK! 67
  s 1 DNF MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina KS Podlasie Bia造stok 1992 Sen PD -- D、ROWSKI Tomasz Z/3113/11 2021 M
1000 m K
1 s 1 3:35.49 JARMOSZKO Gabriela GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0478/20 , 2022 LDK!
2 s 1 3:36.16 JASIONOWSKA Karolina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2007 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena SAWICKA Izabela # , Z/1757/21 , 2022 LDK!
1500 m K
1 s 1 5:03.79 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD IV DMP MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina SIENKIEWICZ Karol # Z/2313/19 2022 LDK! 37
2 s 1 5:12.73 KARWOWSKA Maja KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPI垶KI Jerzy Z/4894/19 2021
3 s 1 5:59.87 SUPRANOWICZ Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -- KALINOWSKI Pawe MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina , Z/1823/18 , 2021 5 LDK!
  s 1 DNF MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina KS Podlasie Bia造stok 1992 Sen PD -- D、ROWSKI Tomasz Z/3113/11 2021 M
80 p K
1 s 1 16.23 MLONKA Oliwia LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD +2.5 -- KOWALCZYK Pawe Z/3000/21 2022 LDK!
2 s 1 16.35 BARSZCZEWSKA Agata LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD +2.5 -- SAWICKA Izabela # Z/1755/21 2022 LDK!
3 s 1 18.60 PUxWSKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD +2.5 -- WOJNA Cezary Z/4777/21 2022 LDK!
4 s 1 18.90 BIELI垶KA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD +2.5 -- WOJNA Cezary Z/4272/21 2022 LDK!
5 s 1 19.28 TARASIEWICZ R騜a KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD +2.5 -- WOJNA Cezary Z/4291/21 2022 LDK!
100 m p J M K
1 s 1 17.15 狹KOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +2.3 IV SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0449/19 2022 LDK!
2 s 1 18.50 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +2.3 -- SUPRO Jaros豉w Z/3243/21 2022
3 s 1 18.81 MACHELSKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +2.3 -- SUPRO Jaros豉w LDK!
4 s 1 19.50 SAWICKA Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD +2.3 -- ANESZKO Marta JUTKIEWICZ Jaros豉w , Z/1230/18 , 2022 4 LDK!
100 m p K
1 s 1 15.20 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD +2.3 II DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK! 93 135
2 s 1 16.01 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD +2.3 III SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w , Z/0591/17 , 2021 2 LDK!
3 s 1 16.15 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD +2.3 III DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w Z/5742/18 2022 LDK! 64 118
300 m p K
1 s 1 51.12 MURAWSKA Julia UKS Technik August闚 2006 U16 PD IV SOW粌 Jolanta SOW粌 Jolanta LDK!
2 s 1 54.52 WYGNA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2007 U16 PD V GRYGO Pawe GRYGO Pawe KORYTKOWSKA Justyna , Z/13543/21 , 2022 LDK!
3 s 1 56.91 FILIPKOWSKA Natalia UKS Technik August闚 2006 U16 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5593/19 , 2022 LDK!
4 s 1 57.41 MLONKA Oliwia LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3000/21 2022 LDK!
5 s 1 58.42 WNUKOWSKA Justyna UKS Technik August闚 2006 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/0208/21 2022 LDK!
6 s 1 59.04 FERENC Amelia KS Prefbet-Sonarol # 2006 U16 PD -- GRYGO Pawe KORYTKOWSKI Andrzej # , Z/13542/21 , 2021 LDK!
1 s 2 57.96 BAGI垶KA Natalia KS Prefbet-Sonarol # 2007 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/13494/21 2022 LDK!
2 s 2 66.08 TARASIEWICZ R騜a KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4291/21 2022 LDK!
3 s 2 66.39 BIELI垶KA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4272/21 2022 LDK!
400 m p K K
1 s 1 70.40 SIMONIENKO Julia UKS Technik August闚 2005 U18 PD IV SOW粌 Bogus豉w SOW粌 Bogus豉w , Z/5014/18 , 2022 4 LDK!
2 s 1 73.28 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0447/19 2022 LDK! 39 87
3 s 1 75.78 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor 4 LDK!
4x100 m K
1 s 1 50.38 ANTONOWICZ Dominika
KALINOWSKA Kamila
MACIOROWSKA Aleksandra
TYNIEWICKA Emilia
KS Podlasie Bia造stok 2005
2005
2005
2004
U18 POD -- SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w
SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w
SUPRO Jaros豉w
SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w
Z/0448/19
Z/0447/19
Z/3243/21
Z/0450/19
2022
2022
2022
2022




2 s 1 55.94 KASPERUK Aleksandra
MACHELSKA Weronika
JANUSZKO Julia
狹KOWSKA Julia
KS Podlasie Bia造stok 2005
2005
2004
2004
U18 POD -- SUPRO Jaros豉w
SUPRO Jaros豉w
KLESZCZEWSKA Joanna MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina
SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w
Z/4193/20
, Z/1546/18
Z/0449/19
2022
, 2021
2022




Wzwy K
1 f 1 1.65 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD II DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2022 1 LDK! 93
2 f 1 1.55 xPSZYS Dominika KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD III D、KOWSKI Przemys豉w D、KOWSKI Przemys豉w , Z/5393/18 , 2021 LDK!
3 f 1 1.50 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD IV SAWICKA Izabela # Z/0139/20 2022 LDK!
4 f 1 1.45 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD IV DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1489/18 2022 4 75
5 f 1 1.35 DUSZAK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor # Z/11327/21 2021
6 f 1 1.20 W﹖EWICZ Karolina GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/2234/20 , 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.75 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD +0.6 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor # Z/2836/15 2022 2 LDK!
2 f 1 5.17 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +0.2 III DMP DMP U20 KALINOWSKI Pawe GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1490/18 , 2022 5 LDK! 70 93
3 f 1 4.89 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD +0.4 IV SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/0010/21 , 2022 LDK!
4 f 1 4.29 SCENDO Martyna KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.3 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3836/21 , 2022 LDK!
5 f 1 4.23 SALIK Oliwia UKS Technik August闚 2006 U16 PD -0.2 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/1291/19 , 2022 LDK!
6 f 1 4.16 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD -0.1 -- DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2022 LDK! 15 50
7 f 1 4.01 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD +0.6 -- GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2022 LDK!
8 f 1 3.97 KARCZ Martyna LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2007 U16 PD +0.2 -- KORYTKOWSKA Justyna GRYGO Pawe Z/0436/20 2022 LDK!
9 f 1 3.91 MASAJΜ Oliwia KS Parkiet Hajn闚ka 2009 U14 PD +0.9 -- LDK!
10 f 1 3.86 FERENC Amelia KS Prefbet-Sonarol # 2006 U16 PD +1.1 -- GRYGO Pawe KORYTKOWSKI Andrzej # , Z/13542/21 , 2021 LDK!
11 f 1 3.72 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.2 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2022 LDK!
12 f 1 3.68 xPSZYS Dominika KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD +0.5 -- D、KOWSKI Przemys豉w D、KOWSKI Przemys豉w , Z/5393/18 , 2021 LDK!
13 f 1 3.26 PUxWSKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD -0.1 -- WOJNA Cezary Z/4777/21 2022 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.09 DYDZI垶KA Nadia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD +1.6 IV ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5612/19 , 2022 LDK!
  f 1 NM BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD 0.0 -- GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.74 WO昧IAK Dominika KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2022 3 LDK!
2 f 1 11.87 MICHALEC Marta KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III ZABAWSKI Przemys豉w Z/1493/18 2022 LDK!
3 f 1 11.24 TARASIEWICZ Sylwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U18 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/1327/20 2022
4 f 1 11.16 WYGNA Marta KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD III TRZONKOWSKA Beata Z/5312/19 2021 LDK!
5 f 1 10.77 MASΜWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 2004 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2022 5 LDK!
6 f 1 9.63 TUREL Patrycja GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0808/20 , 2022 LDK!
7 f 1 9.63 NOWIKOWSKA Kornelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD V STACHURSKA Agnieszka Z/1458/19 2022 LDK!
8 f 1 8.31 KONIUCH Weronika UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U18 PD -- WOJNA Cezary Z/1326/20 2021
9 f 1 7.02 KONSTANCIUK Aleksandra LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3001/21 2022 BEZ LDK!
10 f 1 6.57 ST襾KOWSKA Julia LKS Sprinter Siemiatycze 2006 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe KOZIARSKI Cezary # Z/4615/21 2021 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.29 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
2 f 1 12.39 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD II DMP DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/1458/20 2022 100 134
3 f 1 12.08 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD II DMP ZABAWSKI Przemys豉w B.D. B.D. Z/1954/15 2022 95
4 f 1 10.91 WO昧IAK Dominika KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III DMP DMP U20 DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2022 3 LDK! 77 117
5 f 1 10.04 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD III DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w ZABAWSKI Przemys豉w , Z/3135/17 , 2022 4 LDK! 63 107
Dysk (0.75) K
1 f 1 27.59 TUREL Patrycja GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0808/20 , 2022 LDK!
2 f 1 25.82 ZYSKOWSKA Wiktoria UKS Technik August闚 2007 U16 PD V SOW粌 Jolanta SKOWRO垶KA Justyna , Z/4672/21 , 2021 LDK!
3 f 1 24.83 MARECKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD V 名IDERSKI Pawe 名IDERSKI Pawe , Z/3832/21 , 2022 LDK!
4 f 1 24.23 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD V BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2022 LDK!
5 f 1 17.91 SAKOWICZ Justyna GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2233/20 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 52.20 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
2 f 1 35.47 WRZESI垶KA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2004 U18 PD III KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2022
3 f 1 26.16 MASΜWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 2004 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2022 5 LDK!
4 f 1 22.94 MOCZULSKA Angelika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3584/20 2022
5 f 1 21.80 FIEDORCZYK Ewa GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0599/20 2022 LDK!
6 f 1 15.18 PIECHOCI垶KA Oliwia UKS Liceum sportowe υm瘸 2005 U18 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/3672/20 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 30.96 MARTYNIUK Wiktoria UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/5765/21 2021
2 f 1 26.93 CHREN Oliwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U18 PD -- MYDLARZ Adrian WOJSZKO Krzysztof , Z/1372/20 , 2022 LDK!
3 f 1 20.17 CHOMICZEWSKA Emila KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/4235/20 2022 42
4 f 1 16.12 ST襾KOWSKA Julia LKS Sprinter Siemiatycze 2006 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe KOZIARSKI Cezary # Z/4615/21 2021 LDK!
5 f 1 15.88 MACKOWIAK Oliwka LKS Sprinter Siemiatycze 2006 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/12109/21 2021 LDK!
6 f 1 13.11 KONSTANCIUK Aleksandra LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3001/21 2022 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 46.32 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2003 U20 PD I SIKORSKI Karol Z/2544/17 2022 1
2 f 1 31.89 xGODA Paulina UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2003 U20 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2022
100 m M
1 s 1 11.18 D、ROWSKI Pawe KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -0.2 II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2022 LDK!
2 s 1 11.47 WA匠IEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Krak闚 2000 U23 MA -0.2 III B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
3 s 1 11.53 MIΘOWSKI Gabriel KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD -0.2 III KOWALCZYK Pawe SUPRO Pawe , Z/3841/17 , 2021 4 LDK!
4 s 1 11.63 PONIATOWSKI Emil KS Podlasie Bia造stok # 2002 U20 PD -0.2 III KOWALCZYK Pawe B.D. B.D. , Z/3429/16 , 2021 LDK!
5 s 1 11.86 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD -0.2 IV GRANASZEWSKI Artur Z/3009/20 2022
6 s 1 12.02 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD -0.2 IV B.D. Z/1455/21 2022
1 s 2 11.85 ROGI垶KI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U16 PD +0.8 IV KORYTKOWSKI Andrzej # Z/10643/21 2022 LDK!
2 s 2 11.92 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +0.8 IV GRANASZEWSKI Artur SUPRO Jaros豉w Z/0452/19 2022 LDK!
3 s 2 11.96 GULBIERZ Pawe LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD +0.8 IV JUTKIEWICZ Jaros豉w STACHURSKA Agnieszka Z/1226/18 2022 3 LDK!
4 s 2 12.33 D牞OWSKI Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +0.8 -- SIENKIEWICZ Karol Z/4930/19 2021 LDK!
5 s 2 13.68 NAZARUK Pawe KS Parkiet Hajn闚ka 2005 U18 PD +0.8 -- GRYGORUK Andrzej LDK!
1 s 3 12.23 DUCHNOWSKI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +1.9 -- SUPRO Jaros豉w LDK!
2 s 3 12.68 WORONIECKI Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U18 PD +1.9 -- B.D. WOJSZKO Krzysztof , Z/11803/21 , 2022 LDK!
3 s 3 12.75 xPI垶KI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD +1.9 V DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/4929/19 , 2022 LDK! 11 68
4 s 3 12.79 BOLESTA Dawid GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD +1.9 -- LDK!
5 s 3 13.24 TANKIEWICZ Adam KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +1.9 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4284/21 , 2022 LDK!
6 s 3 13.47 MALINOWSKI Pawe LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD +1.9 -- KOWALCZYK Pawe Z/3002/21 2022 LDK!
7 s 3 13.83 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD +1.9 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4276/21 , 2022 LDK!
200 m M
1 s 1 22.21 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD +2.5 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
2 s 1 22.34 D、ROWSKI Pawe KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD +2.5 II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2022 LDK!
3 s 1 23.12 PONIATOWSKI Emil KS Podlasie Bia造stok # 2002 U20 PD +2.5 III KOWALCZYK Pawe B.D. B.D. , Z/3429/16 , 2021 LDK!
4 s 1 23.19 WA匠IEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Krak闚 2000 U23 MA +2.5 III B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
5 s 1 23.97 ROGI垶KI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U16 PD +2.5 IV KORYTKOWSKI Andrzej # Z/10643/21 2022 LDK!
6 s 1 24.40 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD +2.5 IV B.D. Z/1455/21 2022
7 s 1 26.65 BOLESTA Dawid GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD +2.5 -- LDK!
300 m M
1 s 1 44.14 WACxWIK Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4213/21 2021 LDK!
2 s 1 45.07 MALINOWSKI Pawe LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3002/21 2022 LDK!
400 m M
1 s 1 49.98 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
2 s 1 50.04 DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD II D、KOWSKI Przemys豉w Z/1589/17 2021 LDK!
3 s 1 50.42 D、ROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2022 LDK!
4 s 1 51.60 SZCZYKOWSKI Daniel UKS Technik August闚 2002 U20 PD III SOW粌 Bogus豉w LDK!
5 s 1 52.96 WYSZY垶KI Pawe MKS Juvenia Bia造stok 2003 U20 PD IV B.D. Z/2499/20 2021
6 s 1 54.49 HRYNIEWICKI ㄆkasz KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD IV PO同IECH Anna ZALEWSKI Jan # , Z/4893/19 , 2022 LDK!
600 m M
1 s 1 1:49.35 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2420/21 , 2022 LDK!
2 s 1 1:50.97 ZAWADZKI Kamil UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2418/21 , 2022 LDK!
3 s 1 1:53.57 GONTARZ Szymon LKS Sprinter Siemiatycze 2009 U14 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/12159/21 2022 LDK!
4 s 1 1:53.75 ZIE哸INA Karol UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/2419/21 2022 LDK!
5 s 1 1:55.24 ZIE哸INA Oskar UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/0209/21 2022 LDK!
6 s 1 1:55.94 SAWCZUK Gabriel LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3715/21 2021 LDK!
7 s 1 1:57.05 KALINOWSKI Bartosz LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/4614/21 2022 LDK!
800 m M
1 s 1 2:06.43 HOΜWIENKO Marcin KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD IV ROSZKO Damian Z/5318/18 2021 3
2 s 1 2:07.24 DANOWSKI Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD -- MYDLARZ Adrian B.D. Z/2282/19 2021
3 s 1 2:11.51 BITOWSKI Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/4192/20 2022
4 s 1 2:19.64 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina # , Z/3025/20 , 2022 LDK!
5 s 1 2:20.91 POPxWSKI Jan LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U18 PD -- ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/3880/19 , 2022 LDK!
6 s 1 2:24.66 ROSZKOWSKI ㄆkasz KS Podlasie Bia造stok 1988 Sen PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/2557/18 2022
1000 m M
1 s 1 2:56.96 WALICKI Adam KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD V B.D. # Z/10570/21 2022
2 s 1 3:06.93 MIECZNIK Albert MKS Juvenia Bia造stok 1998 Sen PD -- MYDLARZ Jerzy B.D. Z/12011/21 2021
3 s 1 3:12.39 MALINOWSKI Bartosz GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- LDK!
110 m p J M M
1 s 1 15.89 KUBE Marek KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +1.6 IV KUBE Stanis豉w Z/4569/18 2022 5
2 s 1 16.47 POPOWSKI Piotr KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +1.6 IV DMP U20 SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0451/19 2022 LDK! 87
110 m p M
1 s 1 16.02 POMIAN Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD +1.6 III DMP SUPRO Jaros豉w B.D. Z/1518/15 2022 66
300 m p M
1 s 1 46.89 JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok # 2006 U16 PD -- WOJSZKO Krzysztof # Z/10367/21 2022
2 s 1 48.85 LEBIEDZI垶KI Gabriel KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK!
3 s 1 49.17 BIELAWSKI Maciej UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- SOW粌 Jolanta LDK!
4 s 1 50.53 KOCHANOWSKI Jakub LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2006 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/2359/20 2021 LDK!
5 s 1 51.34 WASILEWSKI Jakub UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- # LDK!
6 s 1 52.08 BIELI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4273/21 , 2022 LDK!
400 m p J M M
1 s 1 59.38 SOBOTA Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaros豉w STACHURSKA Agnieszka Z/4283/18 2022 LDK!
  s 1 DNF 灣IKOWSKI Pawe LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaros豉w STACHURSKA Agnieszka Z/4154/18 2022 5 LDK!
400 m p M
1 s 1 53.40 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Bia造stok 1992 Sen PD I DUDEK Bartosz Z/3483/11 2022
2000 m prz J M M
1 s 1 6:41.91 JAKUCEWICZ Bartosz UKS Technik August闚 2005 U18 PD -- SOW粌 Bogus豉w LDK!
2 s 1 6:46.83 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- DMP U20 PO同IECH Anna ZALEWSKI Jan # , Z/4891/19 , 2022 LDK! 80
3 s 1 6:48.71 STEFA哸ZYK Jakub KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5352/18 2022 LDK!
4 s 1 7:36.96 JAMIOΘOWSKI Jakub KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- NIWI垶KI Andrzej Z/4997/18 2021 LDK!
4x100 m M
  s 1 DNF FIEDORCZUK Dominik
TOMCZYK Wojciech
HREHOROWICZ Bartosz
MIΘOWSKI Gabriel
KS Podlasie Bia造stok 2002
2002
2003
2002
U20 POD -- NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
GRANASZEWSKI Artur
KOWALCZYK Pawe SUPRO Pawe
Z/3772/19
Z/2836/16
Z/3009/20
, Z/3841/17
2022
2022
2022
, 2021

2

4
  s 1 DNF 犴ZYCKI Artur
ΣPI垶KI Rafa
POMIAN Rados豉w
WYSZY垶KI Pawe
KS Podlasie Bia造stok 2000
2001
2000
2001
U23 POD -- B.D. KOTUx Krzysztof B.D.
GRANASZEWSKI Artur
SUPRO Jaros豉w B.D.
NAZARKIEWICZ Robert B.D.
, Z/1532/15
Z/2667/18
Z/1518/15
Z/3665/18
, 2022
2022
2022
2022

M


1 s 2 45.61 D牞OWSKI Szymon
DUCHNOWSKI Sebastian
MAKSYMIUK Piotr
PIETRASZKO Szymon
KS Podlasie Bia造stok 2005
2004
2004
2005
U18 POD -- SIENKIEWICZ Karol
SUPRO Jaros豉w
GRANASZEWSKI Artur SUPRO Jaros豉w
SUPRO Jaros豉w
Z/4930/19
Z/0452/19
Z/4613/19
2021
2022
2022




4x400 m M
1 s 1 3:38.46 BITOWSKI Wiktor
HRYNIEWICKI ㄆkasz
KUBE Marek
PIETRASZKO Szymon
KS Podlasie Bia造stok 2005
2005
2004
2005
U18 POD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina
PO同IECH Anna ZALEWSKI Jan
KUBE Stanis豉w
SUPRO Jaros豉w
Z/4192/20
, Z/4893/19
Z/4569/18
Z/4613/19
2022
, 2022
2022
2022


5

2 s 1 3:57.78 DUCHNOWSKI Sebastian
BALCEWICZ Szymon
D牞OWSKI Szymon
MAKSYMIUK Piotr
KS Podlasie Bia造stok 2004
2005
2005
2004
U18 POD -- SUPRO Jaros豉w
PO同IECH Anna ZALEWSKI Jan
SIENKIEWICZ Karol
GRANASZEWSKI Artur SUPRO Jaros豉w
, Z/4891/19
Z/4930/19
Z/0452/19
, 2022
2021
2022




Wzwy M
1 f 1 1.98 KONOPKO Piotr LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD II STACHURSKA Agnieszka # Z/1459/19 2022 LDK!
2 f 1 1.40 LEBIEDZI垶KI Gabriel KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK! 48
W dal M
1 f 1 6.04 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2005 U18 PD +0.7 IV KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2022
2 f 1 5.58 GONTARCZUK Krystian UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2004 U18 PD +1.6 -- KOZIARSKI Cezary Z/1487/18 2022
3 f 1 5.30 xPI垶KI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD +1.2 -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/4929/19 , 2022 LDK!
4 f 1 5.24 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.3 -- DMP DMP U20 JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2022 LDK! 9 59
5 f 1 5.06 KOSENKO Mykyta UKS Technik August闚 2006 U16 PD +1.5 -- OLSZEWSKI Ryszard LDK!
6 f 1 4.87 JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok # 2006 U16 PD +0.7 -- WOJSZKO Krzysztof # Z/10367/21 2022
7 f 1 4.80 SANIUKIEWICZ Damian KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +1.5 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4283/21 , 2022 LDK!
8 f 1 4.73 TANKIEWICZ Adam KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.4 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4284/21 , 2022 LDK!
9 f 1 4.46 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD +0.2 -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4276/21 , 2022 LDK! 40
10 f 1 4.41 WACxWIK Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD +0.9 -- KARΣK Marek Z/4213/21 2021 LDK!
11 f 1 4.38 ΜBODA Micha UKS Technik August闚 2008 U14 PD +1.4 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2415/21 , 2022 LDK!
12 f 1 4.21 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD +1.5 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4277/21 , 2022 LDK!
13 f 1 4.05 WOJNA Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.5 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2022 LDK!
14 f 1 3.58 KONDRACKI Mateusz UKS Technik August闚 2008 U14 PD +1.9 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2414/21 , 2022 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 10.11 LEBIEDZI垶KI Gabriel KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +2.2 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK!
2 f 1 10.10 BIELI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.5 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4273/21 , 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.74 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD III DMP U20 STOJAK Danuta Daria # Z/2806/20 2022 113
2 f 1 12.18 ZAKRZEWSKI Micha KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/0391/20 2022 91
3 f 1 12.17 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD --
4 f 1 11.17 KRZEBIETKE Patryk KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- B.D. LDK!
5 f 1 11.10 SZYMANIAK Mateusz UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3586/20 2022
6 f 1 10.72 TOMASZEWSKI Kacper KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD V DMP U20 STOJAK Danuta Daria Z/8334/21 2022 72
7 f 1 10.21 STOJAK Cezary KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/7960/21 2022
8 f 1 9.63 KOSENKO Mykyta UKS Technik August闚 2006 U16 PD -- OLSZEWSKI Ryszard LDK!
9 f 1 8.14 STARANOWICZ Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2268/20 2022 LDK!
10 f 1 7.45 ZAWADZKI Kacper GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/0042/21 2022 LDK!
11 f 1 6.69 MARCHEL Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2797/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 16.61 KRYSZYN Pawe UKS Technik August闚 2003 U20 PD I SOW粌 Bogus豉w SOW粌 Bogus豉w , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!
2 f 1 15.69 STARAK Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD II DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w ZAJKOWSKA Barbara SUPRO Jaros豉w Z/3133/17 2022 2 LDK! 139
Dysk (1) M
1 f 1 51.11 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD II STOJAK Danuta Daria # Z/2806/20 2022
2 f 1 44.33 STOJAK Cezary KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD III STOJAK Danuta Daria Z/7960/21 2022
3 f 1 32.48 CZARNECKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD V STOJAK Danuta Daria # Z/4234/20 2022
4 f 1 29.95 STARANOWICZ Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2268/20 2022 LDK!
5 f 1 26.33 ZAWADZKI Kacper GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/0042/21 2022 LDK!
6 f 1 24.71 JACHIMCZUK Maksymilian UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U16 PD --
7 f 1 19.50 MARCHEL Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2797/21 2022 LDK!
8 f 1 17.77 KAMI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4779/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 41.31 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III
2 f 1 38.49 SZYMANIAK Mateusz UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/3586/20 2022
3 f 1 33.22 WOΧNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej # Z/5007/19 2022 LDK!
4 f 1 27.97 MICHALIK Antoni UKS Liceum sportowe υm瘸 2005 U18 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/10885/21 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.06 KRYSZYN Pawe UKS Technik August闚 2003 U20 PD II SOW粌 Bogus豉w SOW粌 Bogus豉w , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!
2 f 1 44.45 STARAK Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD II ZABAWSKI Przemys豉w ZAJKOWSKA Barbara SUPRO Jaros豉w Z/3133/17 2022 2 LDK!
3 f 1 38.08 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD III DMP U20 KRYSTO Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2144/19 , 2022 LDK! 106
4 f 1 31.32 SKURCZY垶KI Kamil UKS Czw鏎ka Bia造stok 2003 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/11761/21 2022
Dysk (2) M
1 f 1 41.86 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD II BERNATOWICZ Jolanta Z/2724/15 2021 2
M這t (5) M
1 f 1 40.85 JAWOROWSKI Krystian LUKS Atletic Bia造stok 2005 U18 PD IV ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPI垶KI Jerzy Z/8983/21 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 34.44 WOJNA Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2022 LDK!
2 f 1 28.09 SANIUKIEWICZ Damian KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4283/21 , 2022 LDK!
3 f 1 26.84 名ITECKI Mi這sz KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/8869/21 , 2022 LDK!
4 f 1 25.99 KAMI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4779/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 57.33 玆LI垶KI Mateusz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U18 PD II JUTKIEWICZ Jaros豉w Z/0140/20 2022 LDK!
2 f 1 52.10 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaros豉w STACHURSKA Agnieszka Z/1232/18 2022 4 LDK!
3 f 1 45.44 WOΧNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej # Z/5007/19 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 45.49 JAROMA Micha KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD IV DMP DMP U20 KRYSTO Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2536/17 , 2022 LDK! 45 102
2 f 1 37.33 SKURCZY垶KI Kamil UKS Czw鏎ka Bia造stok 2003 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/11761/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 30.442020893097 sekund