Opole 29.05.2021
Mistrzostwa Woj. Opolskiego U18 i U20 (el. sztafet do PZLA MP U18) [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 9 s 1 14.10 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP +1.1 V PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK!
2 12 s 1 14.21 WINKOWSKA Aleksandra WKS ¦l±sk Wrocław 2008 U14 DS +1.1 V BACHAR Paulina SIERADZKI Andrzej , Z/7990/21 , 2022 LDK!
3 15 s 1 14.98 JAWORSKA Zofia UKS-MOS Opole 2008 U14 OP +1.1 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10925/21 2022 LDK!
4 16 s 1 15.61 RADOMSKA Natalia UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +1.1 -- ZIEMBA Krzysztof # Z/10921/21 2021 LDK!
5 17 s 1 15.64 SIEŃCZEWSKA Zuzanna UKS-MOS Opole 2008 U14 OP +1.1 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10877/21 2022 LDK!
6 18 s 1 15.75 PATEROK Julia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +1.1 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4067/19 2022 BEZ LDK!
1 8 s 2 13.88 LECZOWICZ Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP +2.1 -- ZOK Roman Z/1263/18 2021 BEZ
2 10 s 2 14.15 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP +2.1 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
3 11 s 2 14.20 PALKA Agata UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +2.1 V LACH Magdalena Z/5382/19 2021 LDK!
4 13 s 2 14.41 SZAFARCZYK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP +2.1 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/0526/20 2022 LDK!
5 14 s 2 14.65 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +2.1 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
1 1 s 3 12.83 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +1.5 III SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2022 LDK!
2 2 s 3 12.84 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL +1.5 III SKALIK Joanna Z/0210/19 2022 LDK!
3 3 s 3 13.09 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP +1.5 III ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
4 4 s 3 13.32 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U18 OP +1.5 IV GŁOWACKI Leszek Z/2691/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 3 13.42 MYCEK Anita LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP +1.5 IV MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman , Z/0436/17 , 2021 LDK!
6 6 s 3 13.58 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +1.5 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
7 7 s 3 13.61 GREGULEC Luiza AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.5 IV PLASKOTA Krzysztof # Z/2735/18 2022 LDK!
200 m K
1 4 s 1 27.81 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP +0.3 IV PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
2 5 s 1 28.29 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U16 OP +0.3 IV GŁOWACKI Leszek # Z/2534/20 2022 LDK!
3 8 s 1 29.11 WI¦NIEWSKA Natalia LUKS Namysłów 2005 U18 OP +0.3 -- GŁOWACKI Leszek # Z/3088/19 2022 LDK!
4 9 s 1 29.45 PALKA Agata UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +0.3 V LACH Magdalena Z/5382/19 2021 LDK!
5 10 s 1 29.58 ZUZEL Hanna LUKS Namysłów 2007 U16 OP +0.3 V GŁOWACKI Leszek # Z/8705/21 2022 LDK!
6 11 s 1 29.97 POLAK Martyna LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP +0.3 V ZOK Patrycja # Z/2164/21 2021 LDK!
7 12 s 1 30.61 CZECHOWSKA Sandra LUKS Namysłów 2005 U18 OP +0.3 -- GŁOWACKI Leszek Z/3727/19 2021 LDK!
1 1 s 2 26.39 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM 0.0 III B.D. MODELSKI Michał , Z/4649/15 , 2022 LDK!
2 2 s 2 26.79 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP 0.0 III ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
3 3 s 2 27.73 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U18 OP 0.0 IV ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
4 6 s 2 28.50 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U14 OP 0.0 IV ZOK Patrycja # Z/10983/21 2022 LDK!
5 7 s 2 28.87 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U23 DS 0.0 -- B.D.
400 m K
1 1 s 1 58.20 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2022 LDK!
2 2 s 1 61.11 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof # Z/2857/18 2022 LDK!
3 3 s 1 61.23 MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3706/17 , 2022 LDK!
4 4 s 1 61.49 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III DMP U20 JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2022 LDK! 102
5 5 s 1 61.67 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP III DMP U20 SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK! 101
6 6 s 1 61.95 TWARÓG Anna LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP III PILCH Danuta ZOK Roman , Z/3066/19 , 2021 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:25.81 RAK Wiktoria LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek , Z/2478/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 2:31.17 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP IV DMP U20 DZIUBA Jacek # Z/3248/19 2022 83
1500 m K
1 1 s 1 5:41.52 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- ZOK Roman Z/3028/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 5:42.79 BˇBELEWSKA Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- ZOK Roman Z/3027/19 2021 5 LDK!
3 3 s 1 6:05.02 TELEUCKA Sandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP -- #
80 pł K
1 1 s 1 12.36 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +1.6 II LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK!
2 2 s 1 12.79 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP +1.6 III ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 12.95 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP +1.6 III DZIUBA Jacek Z/2389/19 2021 BEZ LDK!
4 4 s 1 13.30 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +1.6 IV LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK!
5 5 s 1 15.45 OGRODNIK Alicja MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP +1.6 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/10002/21 2022 LDK!
6 6 s 1 18.11 SIWY Anna MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP +1.6 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5313/21 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.82 WINKOWSKA Aleksandra WKS ¦l±sk Wrocław 2008 U14 DS +1.9 -- BACHAR Paulina SIERADZKI Andrzej , Z/7990/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 14.10 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U14 OP +1.9 -- ZOK Patrycja # Z/10983/21 2022 LDK!
3 3 s 1 14.55 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U14 OP +1.9 -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0507/20 2022 LDK!
4 4 s 1 14.75 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP +1.9 -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK!
5 5 s 1 15.76 JAWORSKA Zofia UKS-MOS Opole 2008 U14 OP +1.9 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10925/21 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.56 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +0.8 II SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2022 LDK!
2 2 s 1 15.09 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +0.8 II DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 15.32 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U18 OP +0.8 II ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
4 4 s 1 15.38 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +0.8 II JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2022 LDK!
5 5 s 1 15.43 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.8 II MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2022 LDK!
6 6 s 1 15.58 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.8 II PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2022 LDK!
7 7 s 1 16.17 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.8 III DMP U20 MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK! 116
8 8 s 1 16.40 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +0.8 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4360/18 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.78 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM +1.0 II B.D. MODELSKI Michał , Z/4649/15 , 2022 LDK!
2 2 s 1 15.41 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL +1.0 II MEHLICH Ronald B.D. # Z/2036/17 2022 LDK!
3 3 s 1 16.65 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +1.0 III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022
  s 1 DNF PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +1.0 -- B.D. LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 48.03 MIRECKA Julia LLKS Osowa Sień 2006 U16 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1454/20 2022 LDK!
2 2 s 1 48.81 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP III ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 49.10 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP III LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK!
4 4 s 1 49.32 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP III DZIUBA Jacek Z/2389/19 2021 BEZ LDK!
  s 1 DNF BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 67.33 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 68.44 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DMP U20 LACH Magdalena Z/2803/18 2022 LDK! 108
3 3 s 1 68.54 CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 2005 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/2388/19 2022 LDK!
4 4 s 1 72.09 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP IV PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.69 LECZOWICZ Daria
WALIDUDA Klaudia
TWARÓG Anna
MYCEK Anita
LZS KL Kotwica Brzeg 2003
2003
2003
2003
U20 OPL -- ZOK Roman
ZOK Roman ZOK Roman
PILCH Danuta ZOK Roman
MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman
Z/1263/18
, Z/1380/17
, Z/3066/19
, Z/0436/17
2021
, 2021
, 2021
, 2021
BEZ
4


2 2 s 1 53.09 SZAFARCZYK Emilia
WOJTKOWIAK Julia
RAK Alicja
ŻYGADŁO Aleksandra
MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006
2006
2004
2003
U20 OPL -- SKRZYDLEWSKI Marek
SKRZYDLEWSKI Marek
SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr
SKRZYDLEWSKI Marek
Z/0526/20
Z/4874/19
, Z/2888/15
Z/2917/18
2022
2022
, 2022
2022



4
3 3 s 1 55.48 BˇBELEWSKA Klaudia
JOŃSKA Natalia
BˇBELEWSKA Daria
POLAK Martyna
LZS KL Kotwica Brzeg 2006
2006
2006
2007
U16 OPL -- ZOK Roman
ZOK Roman
ZOK Roman
ZOK Patrycja
Z/3028/19
Z/3029/19
Z/3027/19
Z/2164/21
2022
2022
2021
2021
BEZ
BEZ
5

4x400 m K
1 1 s 1 4:07.52 MAZUR Zuzanna
KROK Agnieszka
SZATNY Maria
JASZCZAK Aleksandra
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004
2004
2004
2004
U18 OPL -- BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław
JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof
ZIEMBA Krzysztof
JASIŃSKI Cyprian
, Z/3706/17
, Z/4783/17
Z/2857/18
Z/2201/17
, 2022
, 2022
2022
2022




2 2 s 1 4:14.76 CICHOŃ Julianna
RAK Wiktoria
OBLONK Marta
GLATKI Ewa
LUKS Podium Kup 2005
2005
2005
2005
U18 OPL -- DZIUBA Jacek
OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek
DZIUBA Jacek
DZIUBA Jacek
Z/2388/19
, Z/2478/19
Z/5234/19
Z/2744/18
2022
, 2022
2022
2022



BEZ
3 3 s 1 4:15.54 WOJTAS Marta
RACZKOWSKA Natalia
RARÓG Aleksandra
GREGULEC Luiza
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005
2005
2005
2005
U18 OPL -- LACH Magdalena
MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof
MARCINÓW Ryszard
PLASKOTA Krzysztof
Z/2803/18
, Z/4803/18
Z/0851/20
Z/2735/18
2022
, 2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.60 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III DMP DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2022 LDK! 80 115
2 f 1 1.60 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
2 f 1 1.60 ¦LUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DMP DMP U20 DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2022 LDK! 80 115
4 f 1 1.50 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 2003 U20 OP IV
5 f 1 1.50 DOWNER Jagoda WKS ¦l±sk Wrocław 2007 U16 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
5 f 1 1.50 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK!
7 f 1 1.45 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP IV LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK!
8 f 1 1.40 CZECHOWSKA Sandra LUKS Namysłów 2005 U18 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/3727/19 2021 LDK!
8 f 1 1.40 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK!
8 f 1 1.40 MAREK Joanna LUKS Namysłów 2008 U14 OP V GŁOWACKI Leszek # Z/8707/21 2022 LDK!
11 f 1 1.40 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4360/18 2022 LDK!
  f 1 NM WOLF Amelia LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/8708/21 2022 LDK!
W dal K
  f 1 4.89 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP +1.5 IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
1 f 1 5.18 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +1.4 III DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
2 f 1 5.06 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U18 OP +1.6 IV GŁOWACKI Leszek Z/2691/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 5.03 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP +3.2 IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
4 f 1 5.03 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +1.0 IV B.D. LDK!
5 f 1 4.95 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.0 IV DMP MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2022 LDK! 57
6 f 1 4.73 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +1.9 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022
7 f 1 4.66 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy # 2006 U16 OP +1.4 V RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2022 LDK!
8 f 1 4.61 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +1.2 V ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
9 f 1 4.05 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U14 OP +0.8 -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0507/20 2022 LDK!
10 f 1 3.24 SIEŃCZEWSKA Zuzanna UKS-MOS Opole 2008 U14 OP +1.8 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10877/21 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.58 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U23 DS -0.5 -- B.D.
2 f 1 10.53 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP +1.2 IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
3 f 1 10.20 KOSZYK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP -0.6 IV OSIEWACZ Stefan Z/1232/17 2022 BEZ LDK!
4 f 1 9.58 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -1.6 -- DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.52 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek # Z/3086/19 2022 LDK!
2 f 1 10.27 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK!
3 f 1 10.23 GREGULEC Luiza AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/2735/18 2022 LDK!
4 f 1 9.22 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
5 f 1 9.02 KOCUBA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0379/19 2022 BEZ LDK!
6 f 1 8.88 KWIATKOWSKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0196/19 2022 LDK!
7 f 1 8.82 WIECHOWSKA Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2005 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0852/19 2021 BEZ LDK!
8 f 1 8.28 SOBALAK Liwia LUKS Namysłów 2006 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2697/18 2021 BEZ LDK!
9 f 1 8.01 GIZA Weronika LUKS Podium Kup 2007 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11088/21 2021 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.96 SOBALAK Liwia LUKS Namysłów 2006 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek Z/2697/18 2021 BEZ LDK!
2 f 1 24.64 KOCUBA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0379/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 21.79 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
4 f 1 21.11 GIZA Weronika LUKS Podium Kup 2007 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11088/21 2021 LDK!
5 f 1 16.59 SMOTER Justyna NKS Start Namysłów # 2006 U16 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/8710/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 33.99 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek # Z/3086/19 2022 LDK!
2 f 1 28.45 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
3 f 1 26.40 HUZAR Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/2779/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 21.14 WIECHOWSKA Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2005 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0852/19 2021 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 35.36 DYL Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 2004 U18 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ROSIŃSKI Stanisław # , Z/5458/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 34.18 BUCZKOWSKA Magdalena LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/1164/19 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 32.78 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2637/20 2022 LDK!
2 f 1 31.75 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK!
3 f 1 21.18 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2022 LDK!
1 f 2 28.62 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V DMP U20 LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK! 70
2 f 2 26.27 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
3 f 2 25.76 KWIATKOWSKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0196/19 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 25.83 DENISZ Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP --
2 f 1 25.64 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022
100 m M
1 1 s 1 11.72 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +0.6 III LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK!
2 2 s 1 11.97 ZABŁUDOWSKI Oliwier AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.6 IV JASIŃSKI Cyprian LDK!
3 3 s 1 12.70 KOCHANOWSKI Wiktor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +0.6 V JASIŃSKI Cyprian # Z/10859/21 2022 LDK!
4 4 s 1 13.01 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +0.6 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/10831/21 2022 LDK!
5 5 s 1 13.34 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP +0.6 -- MEHLICH Ronald Z/1290/20 2022
6 6 s 1 13.83 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP +0.6 -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
7 7 s 1 14.20 GOWIN Patryk UKS-MOS Opole 2008 U14 OP +0.6 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/10876/21 2022 LDK!
8 8 s 1 15.48 MARKOWSKI Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP +0.6 -- MEHLICH Ronald Z/1289/20 2022
200 m M
1 1 s 1 23.85 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +0.8 IV LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK!
2 2 s 1 25.35 DUK Aleksander UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP +0.8 V MEHLICH Ronald Z/2726/21 2022
3 3 s 1 26.37 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP +0.8 -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.53 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2022
2 2 s 1 49.68 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2022
3 3 s 1 50.44 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2022
4 4 s 1 51.46 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U18 OP III ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!
5 5 s 1 51.95 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2022
6 6 s 1 53.25 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2022 LDK!
800 m M
1 s 1 2:08.23 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- DMP U20 LACH Magdalena # Z/0209/19 2022 LDK! 73
2 s 1 2:09.99 GRZYBOWSKI Maciej LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -- WALIDUDA Anna WALIDUDA Anna Z/10986/21 2022
3 s 1 2:10.88 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2022 LDK!
4 s 1 2:17.07 DANKÓW Franciszek UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/10873/21 2022 LDK!
5 s 1 2:17.18 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1356/20 2022 LDK!
6 s 1 2:24.18 BUDREWICZ Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/5726/21 2022 LDK!
7 s 1 2:24.39 JACHEĆ Grzegorz LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- WALIDUDA Anna # Z/3344/20 2022 LDK!
8 s 1 2:39.30 PACEK Szymon LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja # Z/10237/21 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:19.66 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2022 LDK!
2 2 s 1 4:31.29 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 5:37.28 KULIŃSKI Maciej LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja # Z/10236/21 2022
110 m pł MŁ M
3 1 s 1 15.70 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP +1.1 II PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
6 2 s 1 17.35 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 2006 U16 OP +1.1 IV JASIŃSKI Cyprian # Z/2853/18 2021 BEZ LDK!
7 3 s 1 18.01 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +1.1 V ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.41 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +1.1 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2022
4 2 s 1 16.36 ZAZULAK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +1.1 IV
100 m pł M
1 1 s 1 16.81 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +1.9 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 17.44 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP +1.9 -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
2 1 s 1 15.43 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP +1.1 II JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
5 2 s 1 16.89 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP +1.1 IV SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald # , Z/0633/19 , 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 43.96 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 47.59 DZAŁBA Wojciech UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/10875/21 2022 LDK!
3 3 s 1 50.20 MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2022
400 m pł J MŁ M
3 1 s 1 58.39 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III LACH Magdalena # Z/2804/18 2022 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 55.00 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP II DZIUBA Jacek Z/0665/16 2022 3 LDK!
2 2 s 1 58.19 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
4 3 s 1 58.55 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
4x100 m M
1 1 s 1 50.12 CELIŃSKI Emil
MEHLICH Piotr
WŁODARCZYK Maciej
GRUSZKA Kacper
UKS Komar Strzelce Opolskie 2004
2003
2004
2004
U20 OPL -- MEHLICH Ronald
SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
Z/5258/21
, Z/0633/19
Z/5257/21
Z/1620/20
2022
, 2022
2022
2021




2 2 s 1 50.43 KOCHANOWSKI Michał
CZERNIK Karol
WIECZOREK Borys
KOCHANOWSKI Wiktor
UKS-MOS Opole 2006
2006
2006
2006
U16 OPL -- JASIŃSKI Cyprian
JASIŃSKI Cyprian
ZIEMBA Krzysztof
JASIŃSKI Cyprian
Z/10831/21
Z/2853/18
Z/0208/19
Z/10859/21
2022
2021
2022
2022

BEZ


3 3 s 1 55.08 MARKOWSKI Wojciech
MEHLICH Wojciech
MARKOWSKI Tomasz
DUK Aleksander
UKS Komar Strzelce Opolskie 2007
2006
2006
2006
U16 OPL -- MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
Z/1289/20
Z/1290/20
Z/1288/20
Z/2726/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.90 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III DMP B.D. B.D. # Z/1553/17 2022 76
2 f 1 1.85 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 2002 U20 OP III GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2021 3
3 f 1 1.70 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
4 f 1 1.70 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK!
5 f 1 1.60 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
6 f 1 1.55 STEFANEK Kuba LUKS Namysłów 2006 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/8706/21 2022 LDK!
7 f 1 1.50 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2008 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5292/21 2022 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.60 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U18 OP -0.4 III SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
2 f 1 6.45 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +2.3 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
3 f 1 5.51 ZABŁUDOWSKI Oliwier AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.2 -- JASIŃSKI Cyprian LDK!
4 f 1 5.18 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP +1.3 -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
5 f 1 5.06 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +0.8 -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK!
6 f 1 4.10 BLOEMEN Marcel UKS-MOS Opole 2006 U16 OP +1.7 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10856/21 2021 LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.20 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -0.8 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
2 f 1 11.70 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U18 OP -0.9 -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 17.77 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP I DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
2 f 1 17.24 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
3 f 1 15.17 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2022 LDK!
4 f 1 12.05 SZENFELD Patryk MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0935/18 2021 BEZ LDK!
  f 1 NM WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -- DOMIN Adam # Z/5204/19 2022 LDK!
1 f 2 11.68 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
2 f 2 11.44 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
3 f 2 9.60 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2853/18 2021 BEZ LDK!
4 f 2 9.20 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0199/19 2022 LDK!
5 f 2 8.91 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0366/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.91 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP II DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 f 1 12.03 CYUNEL Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/3619/19 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 14.33 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2022 2
2 f 1 13.87 PTAK Adam WKS ¦l±sk Wrocław 1998 Sen DS II
3 f 1 12.99 JARMOŁOWICZ Michał WKS ¦l±sk Wrocław 1999 U23 DS III B.D. #
4 f 1 12.91 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP III B.D. Z/11723/21 2022
  f 1 NM ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS --
Dysk (1) M
1 f 1 35.44 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
2 f 1 33.95 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
3 f 1 33.35 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0199/19 2022 LDK!
4 f 1 28.23 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0366/21 2022 LDK!
5 f 1 20.89 KOJDER Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- ZIEMBA Krzysztof # Z/2537/20 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 50.36 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
2 f 1 49.74 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
3 f 1 46.29 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2022 LDK!
4 f 1 39.59 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP III DOMIN Adam # Z/5204/19 2022 LDK!
  f 1 NM SZENFELD Patryk MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0935/18 2021 BEZ LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 49.30 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP II DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 f 1 32.04 CYUNEL Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/3619/19 2022
3 f 1 21.68 WOJDYŁA Karol UKS Komar Strzelce Opolskie 2002 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/0635/19 2021
Dysk (2) M
1 f 1 49.54 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS I
2 f 1 44.79 JARMOŁOWICZ Michał WKS ¦l±sk Wrocław 1999 U23 DS II B.D. #
3 f 1 42.77 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2022 2
Młot (5) M
1 f 1 52.43 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2022 LDK!
2 f 1 24.87 KOJDER Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- ZIEMBA Krzysztof # Z/2537/20 2022 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 53.67 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2022 3 LDK!
2 f 1 44.68 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan , Z/1961/16 , 2022 3 LDK!
3 f 1 42.63 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1217/17 , 2021 4 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 57.13 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS I DMP B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2022 116
2 f 1 54.40 PTAK Adam WKS ¦l±sk Wrocław 1998 Sen DS I
3 f 1 52.64 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2022 1
4 f 1 35.88 WAL Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -- B.D. Z/3604/20 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 45.14 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 36.79 MAJCHRZAK Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5290/21 2022 LDK!
3 f 1 32.41 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 39.97 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2022 LDK!
2 f 1 34.75 KRYNICKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena Z/0205/19 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 51.20 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP III DMP ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2022 1 LDK! 63
2 f 1 37.88 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 38.203740119934 sekund