Włocławek 30.05.2021
Mistrzostwa Województwa Kuj.-Pom. U18 i U20 (el. sztafet do PZLA MP U18) [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 e 1 12.01 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +2.1 I B.D. 2 LDK!
2 5 e 1 12.42 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +2.1 II WALCZAK Michał Z/1058/18 2023 3 LDK!
3 7 e 1 12.54 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +2.1 II WALCZAK Michał # Z/1077/18 2023 LDK!
4 9 e 1 12.79 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP +2.1 III B.D.
5 13 e 1 12.91 MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica # 2002 U20 KP +2.1 III GOTÓWKA Monika # Z/3584/17 2023
6 16 e 1 13.07 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 2005 U18 KP +2.1 III B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/5160/18 , 2021 5 LDK!
7 22 e 1 13.43 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń # 2002 U20 KP +2.1 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
8 26 e 1 13.58 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +2.1 IV WALCZAK Michał Z/0650/19 2023 LDK!
1 3 e 2 12.21 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U18 KP +2.1 II PLISZKA Julia Z/4615/17 2023 2 LDK!
2 6 e 2 12.49 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP +2.1 II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2023 3 LDK!
3 10 e 2 12.81 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +2.1 III B.D. B.D. B.D. # Z/0071/15 2023 LDK!
4 12 e 2 12.90 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U18 KP +2.1 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2021 3 LDK!
5 14 e 2 12.96 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP +2.1 III MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
6 17 e 2 13.15 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +2.1 III LDK!
7 18 e 2 13.17 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U18 KP +2.1 III B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2023 4 LDK!
8 21 e 2 13.37 RAUK Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP +2.1 IV
1 2 e 3 12.05 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP +0.3 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2023 126
2 4 e 3 12.27 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP +0.3 II RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
3 8 e 3 12.64 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD +0.3 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2023 LDK!
4 11 e 3 12.83 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +0.3 III DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2023 BEZ LDK! 119
5 15 e 3 13.04 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP +0.3 III
6 20 e 3 13.33 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP +0.3 IV WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
7 23 e 3 13.52 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD +0.3 IV RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
8 27 e 3 13.65 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U20 WP +0.3 IV ZAŃKO Albin B.D. B.D. B.D. B.D. # Z/2622/17 2023 LDK!
1 19 e 4 13.18 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP +2.4 III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał # Z/2401/19 2023 LDK!
2 24 e 4 13.52 KATER Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 KP +2.4 IV B.D. #
3 25 e 4 13.53 SADŁOWSKA Natalia MUKS Płock 2005 U18 MZ +2.4 IV DOBRZENIAK Jarosław Z/0189/19 2021 LDK!
4 28 e 4 13.69 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U18 KP +2.4 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/2305/18 2022 5 LDK!
5 30 e 4 13.80 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U16 KP +2.4 IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2023
6 33 e 4 13.87 SŁUPSKA Otylia LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP +2.4 V ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5201/18 2022 LDK!
7 35 e 4 14.02 TAŃSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U18 KP +2.4 --
1 29 e 5 13.70 ŁADOŃ Julia KSLZS Kruszwica # 2007 U16 KP +2.1 IV GOTÓWKA Monika # Z/1031/20 2023
2 31 e 5 13.82 ŚLIZANOWSKA Marta KSLZS Kruszwica # 2007 U16 KP +2.1 V LUZAK Andrzej # Z/1032/20 2023
3 32 e 5 13.83 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2005 U18 KP +2.1 -- GOTÓWKA Monika # Z/3556/18 2023
4 34 e 5 13.90 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +2.1 V DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2023 LDK!
5 36 e 5 14.42 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ +2.1 V DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2023 LDK!
6 37 e 5 14.59 ŚLIZANOWSKA Julia KSLZS Kruszwica # 2005 U18 KP +2.1 -- LUZAK Andrzej # Z/11508/21 2023
1 f 1 12.15 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP -0.3 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2023 120
2 f 1 12.16 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -0.3 II B.D. 2 LDK!
3 f 1 12.20 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U18 KP -0.3 II PLISZKA Julia Z/4615/17 2023 2 LDK!
4 f 1 12.72 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -0.3 II WALCZAK Michał # Z/1077/18 2023 LDK!
1 f 2 12.68 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +0.9 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2023 BEZ LDK! 126
2 f 2 12.79 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +0.9 III B.D. B.D. B.D. # Z/0071/15 2023 LDK!
3 f 2 12.84 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U18 KP +0.9 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2021 3 LDK!
4 f 2 12.87 MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica # 2002 U20 KP +0.9 III GOTÓWKA Monika # Z/3584/17 2023
5 f 2 12.92 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP +0.9 III MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
6 f 2 13.04 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 2005 U18 KP +0.9 III B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/5160/18 , 2021 5 LDK!
200 m K
1 s 1 23.9 r PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U18 KP +9.9 -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2023 2 LDK!
2 s 1 24.4 r KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +9.9 -- B.D. # LDK!
3 s 1 24.8 r KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +9.9 -- LDK!
4 s 1 24.9 r ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +9.9 -- BAUMGART Iwona Z/1011/19 2023 BEZ
5 s 1 25.2 r CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP +9.9 --
6 s 1 25.3 r WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +9.9 -- DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2023 BEZ LDK!
7 s 1 25.9 r DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U18 KP +9.9 -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2021 3 LDK!
1 s 2 25.4 r NAWACKA Martyna BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP +9.9 -- RUDNIK Damian # Z/0526/19 2023 LDK!
2 s 2 25.9 r CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP +9.9 -- BAUMGART Iwona Z/0110/18 2023 3
3 s 2 26.6 r ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP +9.9 -- KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna # , Z/7628/21 , 2023 LDK!
4 s 2 26.7 r SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U18 KP +9.9 -- WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK!
5 s 2 26.7 r MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica # 2002 U20 KP +9.9 -- GOTÓWKA Monika # Z/3584/17 2023
6 s 2 27.0 r WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +9.9 -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary # , Z/0497/19 , 2023 5 LDK!
1 s 3 27.5 r ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 2005 U18 KP +9.9 -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/5160/18 , 2021 5 LDK!
2 s 3 27.7 r WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP +9.9 -- BAUMGART Iwona Z/0758/20 2023
3 s 3 28.0 r PESTA Natalia MUKL Brodnica 2006 U16 KP +9.9 --
4 s 3 28.1 r PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +9.9 -- LDK!
5 s 3 28.4 r HENNIG Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U20 KP +9.9 -- KENSIK Jan LDK!
6 s 3 28.4 r NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2005 U18 KP +9.9 -- GOTÓWKA Monika # Z/3556/18 2023
7 s 3 28.8 r LEWANDOWSKA Barbara LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +9.9 -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0990/19 2022 LDK!
1 s 4 26.8 r GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +9.9 -- DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2023 BEZ LDK!
2 s 4 27.6 r LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U16 KP +9.9 -- KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2023
3 s 4 27.9 r KATER Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 KP +9.9 -- B.D. #
4 s 4 28.8 r ŚLIZANOWSKA Marta KSLZS Kruszwica # 2007 U16 KP +9.9 -- LUZAK Andrzej # Z/1032/20 2023
5 s 4 29.6 r SCHULTZ Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +9.9 -- DEJEWSKI Michał # 5 LDK!
6 s 4 29.9 r ŚLIZANOWSKA Julia KSLZS Kruszwica # 2005 U18 KP +9.9 -- LUZAK Andrzej # Z/11508/21 2023
1 s 5 26.6 r SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +9.9 -- CZUBASZEK Jarosław PRZYBYŁ Janusz CZUBASZEK Jarosław NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/5655/18 , 2023 LDK!
2 s 5 28.2 r ŁADOŃ Julia KSLZS Kruszwica # 2007 U16 KP +9.9 -- GOTÓWKA Monika # Z/1031/20 2023
3 s 5 28.5 r SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +9.9 -- DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2023 LDK!
4 s 5 29.0 r POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP +9.9 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2023 BEZ LDK!
5 s 5 31.1 r HAŚKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP +9.9 -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0342/18 2023 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.20 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP II B.D. LDK!
2 2 s 1 59.41 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP III DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2023 LDK! 81
3 3 s 1 61.34 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0374/20 2023 LDK!
4 4 s 1 61.97 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
5 5 s 1 64.09 ZIÓŁKOWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP IV
6 8 s 1 65.89 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2023 3
1 6 s 2 64.23 MEGER Weronika BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP IV
2 7 s 2 64.92 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
3 9 s 2 66.30 LISOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5204/18 2021 BEZ LDK!
4 10 s 2 67.23 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2023 BEZ LDK!
5 11 s 2 69.76 WRÓBLEWSKA Urszula MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/9074/21 2023 LDK!
6 12 s 2 71.02 MAZUROWSKA Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- LDK!
7 13 s 2 71.41 TAŃSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U18 KP --
800 m K
1 s 1 2:19.58 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U18 KP III DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2023 4 LDK! 70 116
2 s 1 2:23.25 DĄBRÓWKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III # LDK!
3 s 1 2:33.67 IGLEWSKA Żaneta LUKS Start Nakło 2003 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D.
4 s 1 2:38.50 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1080/18 2023 4
5 s 1 2:46.66 GRABOWSKI Laura LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- B.D. ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/2471/21 , 2023 LDK!
  s 1 DNF GÓRECKA Alicja MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2023 LDK!
1500 m K
1 s 1 4:54.1 r BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP -- B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2023 LDK!
2 s 1 4:55.3 r PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0351/18 2023 2 LDK! 102
3 s 1 5:00.9 r KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina # Z/0193/18 2023 LDK!
4 s 1 5:03.6 r LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP --
5 s 1 5:05.7 r KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U18 KP -- DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/9072/21 2023 LDK! 34 86
6 s 1 5:08.1 r CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2023
7 s 1 5:17.5 r KUJOTH Kinga MKS Inowrocław 2005 U18 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3765/19 2023
8 s 1 5:19.7 r SZTOK Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0173/20 2022
9 s 1 5:21.5 r OLACH Laura LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka 4 LDK!
10 s 1 5:23.8 r CZUBASZEK Weronika GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław Z/3882/18 2021 BEZ LDK!
11 s 1 5:40.2 r DANIELEWICZ Julia GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP -- # LDK!
12 s 1 5:50.2 r KEMPA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/4542/19 2023
13 s 1 5:53.0 r WARCZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. SOBOWIEC Bartosz # , Z/0078/20 , 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.56 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +0.6 II KOHUTEK Artur # Z/4012/17 2023 4 LDK!
2 2 s 1 15.30 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +0.6 II DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary # , Z/0497/19 , 2023 5 LDK!
3 3 s 1 15.41 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP +0.6 II MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
4 5 s 1 17.40 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U18 KP +0.6 IV JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2023 BEZ LDK!
100 m pł K
1 4 s 1 16.10 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U20 KP +0.6 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2022 4
400 m pł K K
1 1 s 1 65.07 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP II DMP U20 KOHUTEK Artur # Z/0168/18 2023 4 LDK! 126
2 2 s 1 65.35 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
3 3 s 1 66.48 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP III DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2023 4 LDK! 118
4 4 s 1 66.66 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0851/16 2023 LDK!
5 6 s 1 70.83 OKSANICZ Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/11382/21 2023
1 5 s 2 70.04 MILAK Majka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/1762/18 2023 BEZ LDK!
2 7 s 2 71.92 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U23 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew # Z/3458/19 2023
3 8 s 2 73.85 BĄK Julia MKL Toruń 2005 U18 KP -- GĘSICKI Marian MAŃKOWSKI Gabriel B.D. , Z/0763/18 , 2021 4 LDK!
4 9 s 2 75.09 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Stanisław LDK!
5 10 s 2 75.49 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2021 3 LDK!
4x100 m K
1 s 1 49.32 PIASZCZYŃSKA Ewa
KLAR Oliwia
ADAMCIO Dagmara
KANICKA Inga
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004
2005
2005
2005
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1077/18
Z/1091/18
Z/1055/18
Z/1058/18
2023
2023
2023
2023

4
4
3
2 s 1 50.86 PŁÓCIENNICZAK Amelia
PODRUCZNA Julia
UŁASIK Julia
TWARDOWSKA Emilia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2005
2004
2005
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał

KOPEĆ Bernadeta
Z/0650/19
Z/4988/18
Z/1059/18
2023
2023
2023

5

  s 1 DNF OSTROWSKA Anna
KRAWIEC Wiktoria
OKSANICZ Alicja
MILAK Majka
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004
2004
2005
2005
U18 KPO -- KOHUTEK Artur

LEWANDOWSKI Jacek B.D.
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0168/18
Z/11382/21
Z/1762/18
2023
2023
2023
4

BEZ
1 s 2 47.57 CIURKOT Noemi
KOGUT Zuzanna
FORC Wiktoria
MAŁKOWSKA Dominika
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002
2002
2002
2002
U20 KPO -- B.D. B.D. B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/0071/15
2023



2
4x400 m K
1 s 1 3:59.16 DYBALAK Marita
MATYŚKIEWICZ Maja
KOŁODZIEJCZUK Maria
MIELCZAREK Martyna
UKS Czempion Bełchatów 2004
2004
2004
2005
U18 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
, Z/0895/19
, Z/0755/19
, 2023
, 2023
4


5
2 s 1 4:06.09 PŁÓCIENNICZAK Amelia
KLAR Oliwia
ADAMCIO Dagmara
KANICKA Inga
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2005
2005
2005
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/0650/19
Z/1091/18
Z/1055/18
Z/1058/18
2023
2023
2023
2023

4
4
3
3 s 1 4:06.45 BIAŁEK Magdalena
DOMŻALSKA Daria
KULIKOWSKA Julia
URBANIAK Sara
RKS Rumia 2005
2005
2005
2004
U18 POM -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej
SZYMAŃSKI Maciej
SZYMAŃSKI Maciej
SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej
, Z/0629/19
Z/0690/18
Z/1787/19
, Z/0688/18
, 2023
2023
2023
, 2023

4


4 s 1 4:09.57 URBANIAK Kalina
RUNKA Laura
KOGUT Maja
JĘCHOREK Karla
KS Energetyk Poznań 2004
2004
2005
2004
U18 WLP -- B.D. GRENDA Jan
GRENDA Jan
B.D. GRENDA Jan
GRENDA Jan
, Z/1531/17
Z/0255/16
, Z/4238/18
Z/1258/20
, 2023
2023
, 2023
2022

3
5

5 s 1 4:10.63 NAWACKA Martyna
SCHULTZ Martyna
SIEDLECKA Hanna
DANIELEWICZ Julia
GKS Olimpia Grudziądz 2005
2005
2005
2004
U18 KPO -- RUDNIK Damian
DEJEWSKI Michał
CZUBASZEK Jarosław PRZYBYŁ Janusz CZUBASZEK Jarosław NOWAKOWSKA Agnieszka
Z/0526/19
, Z/5655/18
2023
, 2023

5

Wzwyż K
1 f 1 1.70 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U20 LD I DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2023 108
2 f 1 1.65 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk # 2005 U18 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2023 LDK! 130
3 f 1 1.60 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U20 LD III JASZCZAK Stanisław 4 LDK!
4 f 1 1.60 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP III DEJEWSKI Michał BEZ LDK!
5 f 1 1.55 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III WALCZAK Marek # Z/1066/18 2023 4 LDK!
6 f 1 1.55 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2023 4 LDK!
7 f 1 1.55 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
8 f 1 1.50 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP IV LDK!
9 f 1 1.50 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP IV # LDK!
10 f 1 1.45 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP IV LDK!
11 f 1 1.40 KUŹMIŃSKA Karolina RKS Łódź 2003 U20 LD -- KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2022
12 f 1 1.40 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2023 BEZ LDK!
13 f 1 1.35 KRZYWIEC Zuzanna UKS Cyprianka 2005 U18 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/4891/18 , 2021 BEZ LDK!
13 f 1 1.35 ŚWIDER Kinga GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/0384/20 2023 BEZ LDK!
15 f 1 1.35 SALA Malwina AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM -- DEJEWSKI Michał KAŃSKI Ryszard , Z/3889/18 , 2023 LDK!
W dal K
  f 1 4.67 KOHUTEK Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP +1.4 --
  f 1 5.27 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP +0.8 III B.D.
  f 1 5.30 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP +0.3 III WALCZAK Michał Z/1128/14 2023
1 f 1 5.72 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP +1.3 II B.D.
2 f 1 5.60 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.7 II WALCZAK Michał Z/4988/18 2023 5 LDK!
3 f 1 5.40 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP +4.3 II WALCZAK Michał Z/1128/14 2023
4 f 1 5.35 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.7 III WALCZAK Michał Z/1055/18 2023 4 LDK!
5 f 1 5.29 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP +5.5 III B.D.
6 f 1 5.15 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +0.6 III # LDK!
7 f 1 5.04 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP +1.4 IV LDK!
8 f 1 4.95 KOHUTEK Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP +3.6 IV
9 f 1 4.93 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U20 WP -0.4 IV ZAŃKO Albin B.D. B.D. B.D. B.D. # Z/2622/17 2023 LDK!
10 f 1 4.60 KUCIŃSKA Marta BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP +4.2 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0109/18 2023 BEZ
11 f 1 4.58 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U18 KP +0.2 -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2023 4 LDK!
12 f 1 4.53 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP +2.8 V DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz # , Z/4855/19 , 2023 LDK!
13 f 1 4.48 RAUK Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP +0.3 --
14 f 1 4.43 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 2003 U20 KP +1.7 --
15 f 1 4.41 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +1.3 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
16 f 1 4.32 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +1.4 -- DMP U20 B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2023 4 LDK! 55
17 f 1 4.23 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ +1.7 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2023 LDK!
18 f 1 3.99 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +0.6 -- DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2023 BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.55 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +0.8 II # LDK!
2 f 1 10.92 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD +2.1 III DMP DMP U20 KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2023 4 LDK! 69 101
3 f 1 10.50 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -0.1 IV LDK!
4 f 1 10.48 KUCIŃSKA Marta BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP +0.8 IV KAŹMIERCZAK Daniel Z/0109/18 2023 BEZ
5 f 1 9.69 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 2003 U20 KP +1.2 --
Kula (3) K
1 f 1 13.35 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP II DMP U20 KENSIK Jan Z/0145/20 2023 LDK! 127
2 f 1 10.74 WEBER Ewelina MUKS Płock 2004 U18 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław # , Z/3457/18 , 2021 4 LDK!
3 f 1 10.65 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0520/19 2023
4 f 1 10.55 KUSIŃSKA Natalia MLKL Płock 2005 U18 MZ IV LDK!
5 f 1 10.43 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ IV LDK!
6 f 1 9.08 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2023 4 LDK!
7 f 1 8.08 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/0533/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 6.80 GÓRNIKIEWICZ Julia MLKL Płock 2007 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0904/20 2023 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.52 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 Sen MZ III NISZTOR Stanisław
1 f 2 14.15 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2023 3 LDK!
2 f 2 12.61 BANACH Patrycja KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL I #
3 f 2 10.15 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U20 KP III LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2023 LDK!
4 f 2 8.98 TRAN Dominika MKS Inowrocław 2003 U20 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3851/19 2022
5 f 2 8.78 WOŹNICA Daria MLKL Płock 2002 U20 MZ -- B.D.
Dysk (1) K
1 f 1 32.47 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 Sen MZ III NISZTOR Stanisław
2 f 1 29.76 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2023 3
1 f 2 36.17 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U20 KP III LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2023 LDK!
2 f 2 35.30 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 2002 U20 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3766/16 2023 3 LDK!
3 f 2 19.46 TRAN Dominika MKS Inowrocław 2003 U20 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3851/19 2022
1 f 3 35.97 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ III NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2023 3 LDK!
2 f 3 30.01 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/0520/19 2023 99
3 f 3 28.41 DUDZIŃSKA Klaudia UKS Duo-Set Świecie 2005 U18 KP IV WYSOCKI Waldemar Z/4635/19 2021
4 f 3 27.73 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ IV LDK!
5 f 3 25.90 KUSIŃSKA Natalia MLKL Płock 2005 U18 MZ -- LDK!
6 f 3 21.68 USOWSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0519/19 2023 LDK!
7 f 3 21.24 KUBACKA Anika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan Z/9905/21 2023
Młot (3) K
  f 1 33.04 ZACHAREK Marika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP V LDK!
1 f 1 57.10 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP I WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2023 2 LDK!
2 f 1 56.46 WRÓBLEWSKA Laura LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP I WIERZBICKI Dariusz Z/4711/17 2022 BEZ LDK!
3 f 1 53.69 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP I DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2023 LDK! 141
4 f 1 48.25 BRZEZIŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2005 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/1583/19 2023 LDK!
5 f 1 36.55 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2023 LDK!
6 f 1 33.00 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP V DMP U20 WIERZBICKI Dariusz ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0577/18 2023 BEZ LDK! 77
7 f 1 25.09 GAŁECKA Aniela LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz LDK!
Młot (4) K
1 f 1 49.04 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP I B.D.
1 f 2 59.19 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U20 KP I GÓRA Marcin B.D. # Z/6533/15 2023 LDK!
2 f 2 48.40 AUGUSTYNIAK Kinga BKS Bydgoszcz 2003 U20 KP I DREGER Jacek Z/3886/18 2023
3 f 2 42.36 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP III KOZŁOWSKI Krzysztof 4 LDK!
4 f 2 38.23 CHILLA Dominika BKS Bydgoszcz 2002 U20 KP III
Oszczep (500) K
1 f 1 43.64 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM II WALCZAK Leszek Z/4636/19 2023
2 f 1 39.98 POSZYTEK Olga MKL Toruń 2004 U18 KP III HULISZ Robert Z/2254/18 2023
3 f 1 30.54 SZYMAŃSKA Karolina BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP -- DREGER Jacek Z/3487/20 2022
4 f 1 29.78 WEBER Ewelina MUKS Płock 2004 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław # , Z/3457/18 , 2021 4 LDK!
5 f 1 28.70 MOSZCZYŃSKA Patrycja MUKL Brodnica 2004 U18 KP -- AFELTOWICZ Karol Z/0236/19 2022 4
6 f 1 16.14 GÓRNIKIEWICZ Julia MLKL Płock 2007 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0904/20 2023 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 42.54 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U23 KP II LDK!
1 f 2 34.98 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 2003 U20 MZ III MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław , Z/0605/17 , 2021 3 LDK!
2 f 2 30.47 WOŹNICA Daria MLKL Płock 2002 U20 MZ IV B.D.
Chód 5 km K
1 s 1 26:30.13 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U23 KP -- KENSIK Jan Z/2094/16 2023 3 LDK!
2 s 1 26:41.53 ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP II DOBROSIELSKA Martyna Z/4710/17 2023 5 LDK!
3 s 1 29:35.05 MARGIEL Maja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP III KENSIK Jan Z/9904/21 2023 LDK!
4 s 1 29:42.68 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 2005 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna Z/5200/18 2023 BEZ LDK!
5 s 1 34:23.81 WAGNER Klara MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.87 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +2.9 I WALCZAK Michał Z/0168/20 2023 LDK!
2 6 e 1 11.20 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +2.9 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
3 8 e 1 11.21 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS +2.9 II B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!
4 10 e 1 11.32 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +2.9 III WALCZAK Michał Z/3104/19 2023 LDK!
5 15 e 1 11.52 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP +2.9 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
6 18 e 1 11.55 JOPEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.9 III
7 21 e 1 11.80 GRUSZCZYŃSKI Jakub MKL Toruń 2005 U18 KP +2.9 IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/11050/21 2022
8 e 1 12.28 ISKRA Bartosz UKB Szubin 2003 U20 KP +2.9 -- WOCHNA Marek Z/1131/16 2022 3 LDK!
1 2 e 2 10.90 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP +3.2 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK! 144
2 5 e 2 11.12 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +3.2 II NIEBUDEK Sylwester B.D. # Z/0178/20 2023
3 11 e 2 11.36 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +3.2 III B.D. 2 LDK!
4 13 e 2 11.40 BUDZIAK Oskar BKS Bydgoszcz 2002 U20 KP +3.2 III SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/4129/19 2023 BEZ
5 14 e 2 11.44 STAWICKI Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +3.2 III WALCZAK Michał Z/4484/23 2023
6 20 e 2 11.56 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP +3.2 III B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK!
7 26 e 2 12.51 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U18 KP +3.2 -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/3190/20 2023
1 3 e 3 10.98 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +3.3 II B.D. B.D. # Z/0440/19 2023 LDK!
2 4 e 3 11.06 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP +3.3 II LDK!
3 7 e 3 11.20 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP +3.3 II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2023 3 LDK!
4 9 e 3 11.23 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP +3.3 II MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2023 3
5 12 e 3 11.36 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.3 III WALCZAK Michał Z/2369/20 2023
6 16 e 3 11.52 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP +3.3 III WAWRZYNIAK Paweł # Z/5614/18 2023 LDK!
7 17 e 3 11.53 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP +3.3 III #
8 19 e 3 11.55 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +3.3 III
1 22 e 4 12.04 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +3.2 IV PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2023 LDK!
2 23 e 4 12.20 WILAMOWSKI Igor MUKL Brodnica 2004 U18 KP +3.2 IV
3 25 e 4 12.26 LANGE Hubert MKS Inowrocław 2005 U18 KP +3.2 -- #
3 24 e 4 12.26 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +3.2 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2023
5 27 e 4 13.06 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +3.2 -- DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0574/18 2023 BEZ LDK!
6 28 e 4 13.20 BRĄGIEL Filip UKB Szubin # 2002 U20 KP +3.2 -- PAWLAK Sandra Z/0219/15 2021 BEZ LDK!
1 f 1 10.96 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +0.5 II WALCZAK Michał Z/0168/20 2023 LDK!
2 f 1 11.01 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +0.5 II B.D. B.D. # Z/0440/19 2023 LDK!
3 f 1 11.20 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP +0.5 II DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK! 127
4 f 1 11.29 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +0.5 II NIEBUDEK Sylwester B.D. # Z/0178/20 2023
5 f 1 11.30 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS +0.5 II B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!
6 f 1 11.39 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +0.5 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
1 f 2 11.30 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +2.7 II WALCZAK Michał Z/3104/19 2023 LDK!
2 f 2 11.37 BUDZIAK Oskar BKS Bydgoszcz 2002 U20 KP +2.7 III SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/4129/19 2023 BEZ
3 f 2 11.44 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +2.7 III WALCZAK Michał Z/2369/20 2023
4 f 2 11.50 STAWICKI Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.7 III WALCZAK Michał Z/4484/23 2023
5 f 2 11.55 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP +2.7 III B.D. 2 LDK!
6 f 2 11.57 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP +2.7 III WAWRZYNIAK Paweł # Z/5614/18 2023 LDK!
7 f 2 11.67 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP +2.7 III #
200 m M
1 s 1 21.8 r PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP +9.9 -- DMP BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2023 LDK! 117
2 s 1 22.2 r URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP +9.9 -- LDK!
3 s 1 22.3 r ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +9.9 -- WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!
4 s 1 22.3 r GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP +9.9 -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2023 3 LDK!
5 s 1 22.6 r DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +9.9 -- WALCZAK Michał B.D. Z/1075/18 2023
6 s 1 22.7 r KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +9.9 --
7 s 1 23.4 r TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U20 KP +9.9 -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK!
8 s 1 25.3 r KARNAS Kacper UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP +9.9 -- KARNAS Zbigniew Z/3127/18 2023 LDK!
1 s 2 22.9 r SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP +9.9 -- WAWRZYNIAK Paweł # Z/5614/18 2023 LDK!
2 s 2 23.5 r KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP +9.9 -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
3 s 2 24.8 r DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +9.9 -- BAUMGART Iwona Z/0214/16 2023 BEZ
4 s 2 25.5 r CZMARA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP +9.9 -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0554/20 2023 LDK!
5 s 2 26.4 r NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +9.9 -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2023 LDK!
6 s 2 26.6 r SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +9.9 -- DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0574/18 2023 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.38 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP II KARNAS Zbigniew 3 LDK!
2 2 s 1 50.36 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2023
3 3 s 1 50.68 KULPA Michał KS Wda Świecie 1987 Sen KP III B.D. Z/0781/11 2021 2
4 6 s 1 52.21 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz # 2005 U18 KP III PRZYBYŁ Janusz # Z/0383/20 2023 LDK!
5 8 s 1 52.94 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP -- B.D.
1 7 s 2 52.77 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 2003 U20 KP IV
2 9 s 2 53.04 FRĄTCZAK Jerzy CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP IV B.D.
3 12 s 2 55.81 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2023 LDK!
4 13 s 2 57.36 RUTKOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP --
5 15 s 2 57.71 KĘDZIERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota # 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/7685/21 2023 LDK!
1 4 s 3 50.99 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
2 5 s 3 51.20 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP III MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2023 3
3 10 s 3 53.98 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2023 LDK!
4 11 s 3 54.17 CICHOWICZ Kamil UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3119/18 2023 BEZ LDK!
5 14 s 3 57.62 LANGE Hubert MKS Inowrocław 2005 U18 KP -- #
800 m M
1 s 1 2:02.26 WIECZOREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U23 DS -- WOSIEK Jacek Z/3234/17 2023
2 s 1 2:05.62 TOBOLSKI Konrad BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP IV DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian # , Z/3888/18 , 2023 LDK!
3 s 1 2:06.91 WALENDZIAK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV B.D. # Z/3183/20 2022
4 s 1 2:11.45 KMIEĆ Jędrzej UKB Szubin 2005 U18 KP -- PAWLAK Sandra Z/0945/18 2021 BEZ LDK!
1500 m M
1 s 1 3:59.5 r WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -- B.D. 3 LDK!
2 s 1 4:18.2 r LEWINSKI Konrad MKL Toruń 2001 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2023
3 s 1 4:24.1 r MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2023 3
4 s 1 4:28.0 r CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester # Z/1013/19 2023 LDK!
5 s 1 4:30.9 r POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2023
6 s 1 4:39.4 r JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2023
7 s 1 5:01.7 r LOSY Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1071/18 2023 BEZ LDK!
3000 m M
1 s 1 9:03.29 WOLSKI Jędrzej MKL Tlen Mogilno 2004 U18 KP III KRASICKI Adam B.D. # Z/3292/18 2023 LDK!
2 s 1 9:12.68 SZCZEŚNIAK Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP III
3 s 1 9:49.80 GRUSZKA Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP -- B.D. Z/4674/18 2023
4 s 1 10:47.03 KRZYWDZIŃSKI Dominik UKB Szubin 2003 U20 KP -- PAWLAK Sandra Z/0209/15 2022 5
5 s 1 11:10.22 PIETRZAK Michał LKS Vectra Włocławek 2005 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0991/19 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/5022/19 2023 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.47 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP +1.2 II KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2023 LDK!
2 s 1 16.43 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +1.2 IV KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
3 s 1 17.75 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +1.2 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2023
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.93 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +1.2 II RZEPKA Marek B.D. # Z/1572/16 2023
400 m pł J MŁ M
1 s 1 58.66 MAJER Mikołaj KSLZS Kruszwica 2004 U18 KP IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/4557/17 , 2022 LDK!
2 s 1 59.03 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2023 4 LDK!
3 s 1 60.19 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP IV KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
4 s 1 63.13 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. B.D. # Z/5226/18 2022
5 s 1 65.52 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2023 LDK!
6 s 1 67.29 SZYMCZAK Maciej KSLZS Kruszwica 2005 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/2334/20 2021 LDK!
400 m pł M
1 s 1 53.34 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP I B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
2 s 1 57.14 KUBIAK Sebastian MKL Toruń 2001 U23 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1940/15 2021
3 s 1 58.54 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
1 s 2 54.85 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP II WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2022 3 LDK!
2000 m prz M
1 s 1 6:19.96 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP III CZUBASZEK Jarosław # Z/2216/19 2023 4 LDK!
2 s 1 6:22.98 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP III DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian , Z/3491/17 , 2023 LDK!
3 s 1 6:39.54 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U18 LD IV BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2023 LDK!
4 s 1 6:43.89 MAĆKOWSKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV KENSIK Jan Z/5138/18 2023 5
5 s 1 6:58.19 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2023 4 LDK!
6 s 1 6:59.14 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2023 LDK! 75
7 s 1 7:14.62 WĄSIK Oskar SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/3553/20 2023
4x100 m M
1 s 1 42.90 BOIŃSKI Dominik
MALENDOWICZ Filip
KASZYŃSKI Dawid
GRZEGRZÓŁKA Jakub
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002
2003
2002
2002
U20 KPO -- NIEBUDEK Sylwester B.D.
KARNAS Zbigniew
B.D.
B.D. B.D.
Z/0178/20
Z/0440/19
2023
2023

3
2

1 s 2 43.37 JOPEK Michał
GRZĄKA Dawid
ZIMNIAK Kacper
BŁASZCZAK Karol
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2004
2004
2005
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/3104/19
Z/0168/20
Z/0651/19
Z/2369/20
2023
2023
2023
2023




  s 2 DNF STOJANOWSKI Piotr
POLAK Bartosz
CEGŁA Kacper
LOSY Michał
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004
2005
2004
2005
U18 WLP -- WALCZAK Michał
GRZEGOROWSKA Kamila
WALCZAK Michał
GRZEGOROWSKA Kamila
Z/0649/19
Z/1825/21
Z/5024/19
Z/1071/18
2023
2023
2023
2023



BEZ
Wzwyż M
1 f 1 2.13 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP I KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. , Z/3296/17 , 2023 LDK!
2 f 1 2.00 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2003 U20 KP II KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/4605/17 2023 5 LDK!
3 f 1 1.95 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ II B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/0257/19 , 2023
4 f 1 1.95 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP II CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2022 3 LDK!
5 f 1 1.95 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP II MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. Z/0798/15 2023 LDK!
6 f 1 1.90 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2002 U20 KP III SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/6464/15 2023
7 f 1 1.90 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP III KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2023 LDK!
W dal M
  f 1 5.62 KIECA Piotr BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP +1.6 --
  f 1 5.97 ISKRA Bartosz UKB Szubin 2003 U20 KP -0.3 IV WOCHNA Marek Z/1131/16 2022 3 LDK!
1 f 1 6.45 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP +2.9 III JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2023 3 LDK!
2 f 1 6.38 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP +0.9 III DMP DMP U20 B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK! 54 98
3 f 1 6.29 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.3 IV RZEPKA Marek B.D. # Z/1572/16 2023
4 f 1 6.23 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 2003 U20 KP +0.6 IV PATYNA Tomasz Z/0349/18 2021 3
5 f 1 6.11 BUDZIAK Oskar BKS Bydgoszcz 2002 U20 KP +1.3 IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/4129/19 2023 BEZ
6 f 1 6.10 ISKRA Bartosz UKB Szubin 2003 U20 KP +2.9 IV WOCHNA Marek Z/1131/16 2022 3 LDK!
7 f 1 5.89 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +1.1 -- WALCZAK Michał Z/0649/19 2023 LDK!
8 f 1 5.74 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP +1.0 -- #
9 f 1 5.69 KIECA Piotr BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP +2.2 --
10 f 1 5.39 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD +2.9 -- KUŚ Tomasz Z/2186/20 2023
11 f 1 4.97 ADAMIAK Bartosz LKS MOSiR Sieradz 2004 U18 LD +1.5 -- KUŚ Tomasz Z/8750/21 2022
Trójskok M
  f 1 11.67 ADAMIAK Bartosz LKS MOSiR Sieradz 2004 U18 LD +1.5 -- KUŚ Tomasz Z/8750/21 2022
1 f 1 14.89 DAROSZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1991 Sen KP +1.1 I
2 f 1 13.76 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP +0.4 III JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2023 3 LDK!
3 f 1 12.82 KIECA Piotr BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP +2.0 IV
4 f 1 12.65 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD +1.0 IV KUŚ Tomasz Z/2186/20 2023
5 f 1 12.56 SZURKIEWICZ Kacper UKS Wyspiański Szubin 2004 U18 KP 0.0 --
6 f 1 11.68 ADAMIAK Bartosz LKS MOSiR Sieradz 2004 U18 LD +2.1 -- KUŚ Tomasz Z/8750/21 2022
Kula (5) M
1 f 1 15.51 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 2004 U18 KP II WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2021
2 f 1 13.45 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV
3 f 1 12.85 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV LDK!
4 f 1 12.63 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP IV KENSIK Jan Z/5137/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 11.07 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2023 LDK!
6 f 1 10.59 PILCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 13.17 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP III KENSIK Jan Z/2941/16 2022 3 LDK!
2 f 1 12.63 KULIGOWSKI Michał UKS Cyprianka 2003 U20 KP IV ŁABĘCKI Adam JETTER Piotr Z/2519/16 2021 2 LDK!
3 f 1 7.19 SOLETA Kajetan LUKS Start Nakło 2003 U20 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0282/17 2023 5 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 34.15 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2023 LDK!
2 f 1 28.78 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2023 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.25 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 2004 U18 KP II WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2021
2 f 1 42.75 OSTAŁOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP III KENSIK Jan Z/4964/18 2023 4
3 f 1 40.70 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP III LDK!
4 f 1 37.50 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP IV DMP U20 B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2023 5 LDK! 101
5 f 1 35.84 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0590/18 2023 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 37.41 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP IV KENSIK Jan Z/2941/16 2022 3 LDK!
2 f 1 17.80 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2023 5 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 62.04 BANACH Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP II JUSZCZAK Stanisław Z/5368/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 55.50 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U18 KP III HULISZ Robert # Z/3315/19 2022 LDK!
3 f 1 54.45 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III KENSIK Jan Z/5137/18 2023 BEZ LDK!
4 f 1 54.42 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP III KENSIK Jan Z/4965/18 2023 5
5 f 1 49.23 KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP IV DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/3021/17 2023 LDK! 110
6 f 1 46.02 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2023 5 LDK!
7 f 1 45.25 GĄSIOR Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP IV JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/0049/15 2023 5 LDK!
8 f 1 40.43 FEDEJKO Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP IV B.D. LDK!
9 f 1 39.31 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2023 LDK!
10 f 1 33.77 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0590/18 2023 BEZ
Młot (6) M
1 f 1 61.60 SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP I WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2023 5 LDK!
2 f 1 52.43 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP II KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2023 5 LDK!
3 f 1 46.40 WŁADOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/0139/17 2023 5 LDK!
4 f 1 44.59 SOLETA Kajetan LUKS Start Nakło 2003 U20 KP III KSOBIECH Bartosz Z/0282/17 2023 5 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 52.50 KOSSAKOWSKI Oskar KS Podlasie Białystok # 2005 U18 PD III ROSZKOWSKI Mariusz # Z/3881/19 2023
2 f 1 49.40 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV
3 f 1 41.23 KRÓL Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- JUSZCZAK Stanisław Z/11374/21 2023 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 43.29 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U20 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK!
2 f 1 43.18 BARTOSIAK Damian LKS Maraton Turek 2003 U20 WP IV ZAŃKO Albin B.D. # Z/8865/21 2023
3 f 1 41.60 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP IV BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2023 LDK!
Chód 5 km M
1 s 1 22:02.67 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U23 KP -- KENSIK Jan Z/1990/15 2023 2 LDK!
2 s 1 23:09.72 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U23 KP -- KENSIK Jan Z/1988/15 2023 3 LDK!
3 s 1 24:22.57 KUKAWKA Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz KULIG Marzena # Z/2492/20 2023 LDK!
4 s 1 25:53.94 SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP -- KENSIK Jan Z/0682/16 2022 4 LDK!
5 s 1 26:20.48 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U20 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2023 4 LDK!
6 s 1 27:26.80 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0132/18 2023 5
7 s 1 27:30.85 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0147/20 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 27.039684057236 sekund