Bielsko-Biała 02.06.2021
¦l±ska Liga U16 2021 - II rzut [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 13.18 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -3.5 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
2 3 s 1 13.32 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -3.5 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2023 LDK! 99
3 4 s 1 13.33 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -3.5 IV KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
4 5 s 1 13.42 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL -3.5 IV FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
5 7 s 1 13.49 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -3.5 IV SPISAK Barbara 4 LDK!
6 8 s 1 13.62 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL -3.5 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK!
7 9 s 1 13.75 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -3.5 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
1 2 s 2 13.29 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.1 IV DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK! 100
2 6 s 2 13.46 CZYSZCZON Daria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -1.1 IV LDK!
3 10 s 2 13.78 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -1.1 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
4 11 s 2 13.87 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -1.1 V ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
5 12 s 2 13.89 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -1.1 V ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
6 14 s 2 14.00 KAMIŃSKA Ewa Anna RMKS Rybnik 2006 U16 SL -1.1 V FOJCIK Dorota Z/5569/19 2021 LDK!
1 13 s 3 13.91 BARYCKA Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -1.8 V SZYJKA Anna # Z/2804/21 2022 LDK!
2 15 s 3 14.21 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -1.8 V B.D. Z/3403/18 2023 BEZ LDK!
3 16 s 3 14.31 WĘGRZYN Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -1.8 V JUSTYNIAK Joanna Z/3877/19 2021 LDK!
4 17 s 3 14.35 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -1.8 V ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
5 21 s 3 14.74 SKORUPKA Maja MKS Żywiec 2007 U16 SL -1.8 -- FIJAK Krystyna Z/1074/20 2022 LDK!
6 34 s 3 15.58 KRUPA Nikola KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -1.8 -- LDK!
1 20 s 4 14.70 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U14 SL -2.3 -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
2 23 s 4 14.86 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -2.3 -- LDK!
3 23 s 4 14.86 TENDERA Magdalena MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -2.3 -- SZYJKA Beata Z/2827/21 2022 LDK!
4 27 s 4 15.15 DUL Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -2.3 -- LDK!
5 29 s 4 15.24 BOBAK Gabriela SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -2.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6077/21 2022 LDK!
6 31 s 4 15.32 TOMASZEK Zofia MKS Żywiec 2008 U14 SL -2.3 -- FIJAK Krystyna Z/4569/19 2022 LDK!
7 49 s 4 18.82 WIENCEK Julia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2010 U12 SL -2.3 -- LDK!
1 18 s 5 14.54 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -3.7 -- DMP DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2105/20 2023 LDK! 17 64
2 25 s 5 15.02 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -3.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2023 LDK!
3 28 s 5 15.16 KUSTO¦ Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL -3.7 -- BOJKO Bogdan Z/6086/21 2023
4 30 s 5 15.28 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -3.7 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2023 LDK! 51
5 32 s 5 15.51 NOWIŃSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -3.7 -- LDK!
6 38 s 5 15.90 GOŁUCH Milena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -3.7 -- ŻUK Bartłomiej Z/5563/21 2022 LDK!
7 38 s 5 15.90 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -3.7 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2023 LDK!
8 40 s 5 16.04 GAWLAS Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -3.7 -- LDK!
1 19 s 6 14.60 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -3.7 -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2023 LDK!
2 33 s 6 15.57 FRANCUZ Marianna KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U12 SL -3.7 -- DMP DĘBOWSKI Michał Z/4054/20 2023 LDK! 1
3 36 s 6 15.80 ŁˇCZKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -3.7 --
4 42 s 6 16.24 SENYK Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -3.7 -- SITARSKI Michał Z/1792/19 2023
5 43 s 6 16.97 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -3.7 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2023 LDK!
6 44 s 6 17.05 MI¦KOWIEC Marlena TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -3.7 -- LDK!
7 47 s 6 17.36 MOJ Lena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -3.7 -- CZYŻ Katarzyna Z/6241/21 2022 LDK!
8 48 s 6 18.28 WIENCEK Małgorzata MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2010 U12 SL -3.7 -- B.D. Z/3047/21 2023 LDK!
1 22 s 7 14.78 MAŁYSIAK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -2.9 -- LDK!
2 26 s 7 15.08 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -2.9 -- B.D. Z/4665/19 2023 LDK!
3 35 s 7 15.65 MOŻEJKO Nikola MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL -2.9 --
4 37 s 7 15.85 WRÓŻEK Nadia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -2.9 -- SITARSKI Michał Z/1798/19 2023
5 41 s 7 16.12 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL -2.9 -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2023 LDK!
6 44 s 7 17.05 BIELSKA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -2.9 -- SITARSKI Michał Z/1817/19 2023
7 46 s 7 17.12 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -2.9 -- DMP STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2991/21 2023 LDK! 0
300 m K
1 1 s 1 39.89 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
2 2 s 1 42.64 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL II RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK!
3 3 s 1 43.41 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL III MARMUR Stanisław # Z/3242/18 2023 LDK!
4 4 s 1 43.57 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL III PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2023 LDK!
5 6 s 1 45.99 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław # Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
6 8 s 1 46.44 PODOLSKA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL IV LDK!
7 9 s 1 46.61 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL V CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2023 LDK!
1 5 s 2 44.29 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/4548/19 , 2022 BEZ LDK!
2 7 s 2 46.09 BANKO Dominika UKS Diament Godów 2005 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2076/20 2023
3 12 s 2 47.68 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL V MORKA Piotr # Z/2816/21 2023 LDK!
4 14 s 2 48.13 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
5 16 s 2 48.79 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3315/20 2023 LDK!
6 18 s 2 49.41 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2023 LDK!
7 19 s 2 49.60 WRONA Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- LDK!
8 28 s 2 50.58 WIKAR Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2128/20 2023 LDK!
1 17 s 3 49.37 DURCZOK Julia TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -- LDK!
2 20 s 3 49.92 TKOCZ Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2735/20 2023 LDK!
3 21 s 3 50.02 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/2813/21 2023 LDK!
4 22 s 3 50.05 JAWORSKA Klaudia MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6325/22 2023
5 23 s 3 50.22 PRZYBYŁEK Alicja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
6 25 s 3 50.35 NACHREBECKA Anna UKS 5 Plus Rydułtowy 2008 U14 SL --
7 32 s 3 51.92 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2023 LDK!
8 39 s 3 53.80 KU¦MIERCZYK Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
1 10 s 4 46.76 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław # Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
2 26 s 4 50.52 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2087/20 2023 LDK!
3 30 s 4 51.41 KONDROT Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4564/19 2023
4 35 s 4 52.67 RYSZKA Wiktoria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U14 SL -- LDK!
5 36 s 4 53.27 JAWORSKA Julia MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6324/22 2023
6 42 s 4 54.92 BOLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5145/21 2023 LDK!
1 15 s 5 48.18 KSINIEWICZ Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3262/18 2023 BEZ
2 27 s 5 50.56 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3319/20 2023 BEZ LDK!
3 34 s 5 52.55 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/3328/20 2023 LDK!
4 37 s 5 53.45 ŻWAK Estera LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL --
5 40 s 5 54.01 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2089/20 2023 LDK!
6 43 s 5 55.43 KLE¦TA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2734/20 2023 LDK!
7 45 s 5 56.93 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2023 LDK!
8 47 s 5 57.68 JAROSZEK Aleksandra MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U14 SL -- LDK!
1 24 s 6 50.25 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław # Z/3058/19 2023 BEZ LDK!
2 31 s 6 51.45 SZCZĘSNA Zuzanna LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL --
3 38 s 6 53.73 KRAMARCZYK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1726/19 2022 LDK!
4 41 s 6 54.09 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2987/21 2023 LDK!
5 44 s 6 55.50 PIECUCH Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1730/19 2022 LDK!
6 48 s 6 62.19 PLAZA Magdalena TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -- # LDK!
7 50 s 6 67.08 SMOLORZ Weronika UKS Diament Godów 2012 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/7673/21 2023
1 11 s 7 47.21 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki # 2008 U14 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2023
2 13 s 7 47.95 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2023 LDK!
3 29 s 7 51.40 WARNICKA Karolina UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL --
4 33 s 7 52.14 CZARNYNOGA Jolanta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL --
5 46 s 7 57.21 HOŁOMEK Laura UKS Brenna Górki 2009 U14 SL -- B.D. Z/12312/21 2021
6 49 s 7 65.28 KWIATOŃ Agata UKS Diament Godów 2012 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/12175/21 2023
600 m K
1 1 s 1 1:46.03 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 2007 U16 SL V LDK!
2 2 s 1 1:46.43 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2023 LDK!
3 4 s 1 1:50.31 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2023 BEZ LDK!
4 5 s 1 1:50.55 RONIN Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL -- # LDK!
5 6 s 1 1:50.71 RAKUS Antonina LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4098/20 2023 LDK!
6 7 s 1 1:50.83 SKOCZEWSKA Lena MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U14 SL -- KĘDZIOR Paweł # Z/2819/21 2023 LDK!
7 8 s 1 1:51.41 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
8 14 s 1 1:56.57 RÓŻAŃSKA Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
1 10 s 2 1:54.70 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2023 BEZ LDK!
2 11 s 2 1:55.01 SMYLA Julia UKS Diament Godów 2008 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2086/20 2023 LDK!
3 13 s 2 1:56.18 BARANOWSKA Daria LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL --
4 16 s 2 1:59.06 DYBCZYŃSKA Amelia MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/6321/22 2023
5 17 s 2 1:59.44 JAWORSKA Milena MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3318/20 2023 LDK!
6 18 s 2 1:59.48 KOSZANY Emilia UKS Diament Godów 2008 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2084/20 2023 LDK!
7 19 s 2 1:59.58 BOGACZ Milena MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/6320/22 2023
8 21 s 2 2:01.59 KRAKOWCZYK Julia UKS Diament Godów 2007 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2081/20 2022 LDK!
9 23 s 2 2:04.39 PYTEL Łucja MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/2826/21 2023 LDK!
1 3 s 3 1:49.04 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki # 2005 U18 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/5738/21 2023
2 9 s 3 1:53.85 SZYMAŃSKA Daria KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
3 12 s 3 1:55.05 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2023 LDK!
4 15 s 3 1:58.92 NIEWRZOŁ Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/1138/20 2023
5 20 s 3 2:00.97 SOBU¦ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4063/20 2023 LDK!
6 22 s 3 2:02.20 PORWOŁ Kinga TL ROW Rybnik 2006 U16 SL --
7 24 s 3 2:15.10 BIAŁEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
  s 3 DNF SZATANIK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2006 U16 SL --
1000 m K
1 1 s 1 3:09.78 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL III RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:12.61 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U16 SL IV KALINOWSKI Stefan # Z/2078/20 2023 LDK!
3 3 s 1 3:19.06 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL IV BOJKO Bogdan Z/4170/19 2023
4 4 s 1 3:22.71 URBA¦ Sara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL V RU¦NIAK Stefan Z/2777/19 2023 LDK!
5 5 s 1 3:23.62 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2023 BEZ
6 6 s 1 3:25.85 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U16 SL V KALINOWSKI Stefan # Z/2077/20 2023 LDK!
7 7 s 1 3:25.92 KOŁTON Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V RU¦NIAK Stefan # Z/3247/20 2023
8 8 s 1 3:30.60 MACIEJOWSKA Dominika KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL V
9 12 s 1 3:35.10 JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2023 LDK!
1 9 s 2 3:33.54 WIĘZIK Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4065/20 2023 LDK!
2 10 s 2 3:33.77 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -- BOJKO Bogdan Z/3721/19 2023
3 11 s 2 3:34.61 KOWRYGO Antonina KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9245/21 2023 LDK!
4 13 s 2 3:37.87 WACŁAWEK Natasza MKS Żywiec 2008 U14 SL -- B.D. FIJAK Krystyna , Z/4567/19 , 2023 LDK!
5 14 s 2 3:44.70 MOJ Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- LDK!
6 15 s 2 3:47.69 MATUSZCZAK Wioleta TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub , Z/4590/19 , 2023 LDK!
7 16 s 2 3:48.37 CHOBOT Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
8 17 s 2 3:52.62 CHROMIK Justyna LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL --
80 pł K
1 1 s 1 12.98 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL -0.7 III KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2023 LDK!
2 2 s 1 13.15 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -0.7 IV SZYJKA Anna # Z/2803/21 2023 LDK!
3 3 s 1 14.06 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -0.7 V OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 14.84 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2023 LDK!
5 5 s 1 15.58 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -0.7 -- ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK!
6 6 s 1 15.73 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -0.7 -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2023 LDK!
7 7 s 1 16.49 SMUDA Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -0.7 -- LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 47.25 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
2 2 s 1 52.22 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL V OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 53.58 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL V KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2023 LDK!
4 4 s 1 54.31 CUBER Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL V SZYJKA Beata # Z/2806/21 2023 LDK!
  s 1 DNF ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL --
1000 m prz K
1 1 s 1 3:22.21 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
  s 1 DNF CZYSZCZON Daria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 52.05 ROMANIAK Jagoda
MILICZEK Magdalena
YOUSSEF Hanna
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006
2006
2006
2007
U16 SLK -- PRENCEL Piotr
MARMUR Stanisław
SPISAK Barbara
PRENCEL Piotr
Z/0001/19
Z/3242/18
Z/5604/18
2023
2023
2023


4
5
2 4 s 1 54.64 CUBER Karolina
TENDERA Magdalena
BARYCKA Oliwia
BAŁAZY Karolina
MKS-SMS Victoria Racibórz 2008
2007
2007
2007
U16 SLK -- SZYJKA Beata
SZYJKA Beata
SZYJKA Anna
SZYJKA Anna
Z/2806/21
Z/2827/21
Z/2804/21
Z/2803/21
2023
2022
2022
2023




3 7 s 1 55.45 WIKAR Jagoda
WRONA Jagoda
MIKOŁAJEWSKA Barbara
KRUCZEK Martyna
KS Sprint Bielsko-Biała 2008
2008
2008
2006
U16 SLK -- DOBIJA Katarzyna

DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/2128/20
Z/2780/19
Z/2983/18
2023
2022
2023


5
4 8 s 1 55.46 SKORUPKA Maja
GÓRNY Natalia
TOMASZEK Zofia
CICHOWSKA Laura
MKS Żywiec 2007
2008
2008
2007
U16 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/1074/20
Z/4566/19
Z/4569/19
Z/1072/20
2022
2023
2022
2023




5 9 s 1 56.70 WĘGRZYN Zofia
KĘDZIORA Justyna
CZARNYNOGA Jolanta
ŻUKOWSKA Jagoda
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2006
2006
2006
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
ŻUK Bartłomiej

JUSTYNIAK Joanna
Z/3877/19
Z/3305/19
Z/1994/20
2021
2022
2023



6 14 s 1 58.66 SZCZĘSNA Zuzanna
MACIEICZEK Amelia
ANDRZEJEWSKA Kamila
GRUSZCZYK Klaudia
LKS Pogórze Skoczów 2007
2009
2007
2006
U16 SLK --
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
Z/5729/19
Z/0981/18
Z/5378/18
2023
2023
2023

BEZ
BEZ
1 2 s 2 53.91 MASŁOWSKA Karolina
ZAWADZKA Lena
SZENDZIELORZ Kinga
CHROSTEK Klaudia
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007
2009
2006
2006
U16 SLK -- B.D.
OWCZAREK Konrad LACH Magdalena
B.D.
B.D.
Z/3416/18
, Z/14305/21
Z/3403/18
Z/3394/18
2023
, 2023
2023
2023
BEZ

BEZ
4
2 5 s 2 55.06 LURKA Oliwia
STRONCZEK Natalia
GUZIUK Nikola
KAMIŃSKA Ewa Anna
RMKS Rybnik 2008
2006
2006
2006
U16 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
Z/5571/19
Z/5573/19
Z/5568/19
Z/5569/19
2023
2023
2023
2021




3 6 s 2 55.44 STOJEK Emilia
KRĘCIOCH Martyna
KRĘCIOCH Aneta
KRĘCIOCH Agnieszka
MKS Tempo Kęty 2008
2008
2009
2006
U16 MLP -- ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
Z/3274/19
Z/5153/19
Z/5152/19
Z/2568/18
2023
2023
2023
2023
BEZ


BEZ
4 10 s 2 57.13 JAWORSKA Milena
PAWLIK Oliwia
SZYLDER Zuzanna
MACHEJ Emilia
MKS Czechowice-Dziedzice 2009
2008
2008
2009
U14 SLK -- JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
Z/3318/20
Z/3315/20
Z/3319/20
Z/3575/18
2023
2023
2023
2023


BEZ
BEZ
5 13 s 2 57.99 METLAK Martyna
DURCZOK Julia
PIETRYKA Emilia
STEC Nicola
TL Athletics Jastrzębie 2006
2008
2009
2008
U16 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub

B.D.
Z/1178/20
2023


1 3 s 3 53.98 CZYSZCZON Daria
CZYŻ Zuzanna
FLORCZYK Zofia
PODGÓRSKA Magdalena
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006
2006
2007
2007
U16 SLK --
CZYŻ Katarzyna
JONDA Czesław
JONDA Czesław
Z/3212/18
Z/4363/19
Z/1747/19
2023
2023
2023
BEZ
BEZ
BEZ
2 11 s 3 57.26 ROSZKOWSKA Amelia
BOBAK Gabriela
WIEJA Roksana
¦LUSARCZYK Julia
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006
2007
2008
2007
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/1993/18
Z/6077/21
Z/3330/20
Z/6079/21
2023
2022
2023
2023




3 12 s 3 57.51 ŁAZARCZYK Lena
SZATAN Amelia
DUL Małgorzata
DOPIERAŁA Zofia
KS Sprint Bielsko-Biała 2007
2008
2007
2008
U16 SLK --
DĘBOWSKI Michał

DĘBOWSKI Michał
Z/2118/20
Z/2105/20
2023
2023


4 15 s 3 60.79 SPILOK Patrycja
RYSZKA Wiktoria
JAROSZEK Aleksandra
RYCZKO Wirginia
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009
2008
2008
2009
U14 SLK -- B.D.


B.D.
Z/3328/20
Z/4665/19
2023
2023


5 16 s 3 64.07 GIBAS Julia
MI¦KOWIEC Marlena
LIGENZA Michalina
MATUSZCZAK Wioleta
TL Athletics Jastrzębie 2009
2008
2008
2007
U16 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub

STA¦KIEWICZ Jakub
B.D. STA¦KIEWICZ Jakub
Z/4520/19
Z/10880/21
, Z/4590/19
2023
2023
, 2023



Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
2 2 f 1 1.50 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
3 3 f 1 1.50 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV DMP U20 SITARSKI Michał Z/4376/17 2023 5 LDK! 92
4 4 f 1 1.40 JOPEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2525/19 2022 LDK!
5 5 f 1 1.35 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2023 LDK!
6 6 f 1 1.35 MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
7 7 f 1 1.30 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK!
8 8 f 1 1.30 BAHER Fryel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- SITARSKI Michał # Z/4651/19 2023 LDK!
9 9 f 1 1.25 KUCZA Ewa MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL -- LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.80 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U20 SL I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023 153
2 2 f 1 3.20 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U18 SL II #
3 3 f 1 2.70 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL III KUBALA Magdalena # Z/2212/20 2023 LDK!
4 4 f 1 2.50 KUBIAK Karina UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/5755/21 2023 LDK!
4 4 f 1 2.50 KAPKA Agnieszka UKS Olimp Mazańcowice 2006 U16 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/4236/19 2021
6 6 f 1 2.10 SZCZOTKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała # 2009 U14 SL V DMP KUBALA Magdalena Z/0699/23 2023 LDK! 33
7 7 f 1 1.90 PYTLAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 2008 U14 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/5757/21 2023 LDK!
7 7 f 1 1.90 MA¦LANKA Amelia UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/5756/21 2023 LDK!
9 9 f 1 1.70 TOMICZEK Justyna UKS Olimp Mazańcowice 2010 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/10936/21 2023 LDK!
10 10 f 1 1.70 KUPISZ Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2010 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/10934/21 2023 LDK!
11 11 f 1 1.50 GOŁˇBEK Eliza MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL -- LDK!
12 12 f 1 1.30 ORTYL Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2010 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/10935/21 2023 LDK!
12 12 f 1 1.30 HANUS Maja UKS Olimp Mazańcowice 2010 U12 SL --
  f 1 NM STROŃSKA Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/5758/21 2023 LDK!
  f 1 NM FILU¦ Viktoria UKS Olimp Mazańcowice 2007 U16 SL --
W dal K
1 1 f 1 5.67 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL +2.4 II SITARSKI Michał B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
2 2 f 1 5.23 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.3 III DMP DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK! 74
3 3 f 1 5.06 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL +4.9 IV FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
4 4 f 1 4.94 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL +1.9 IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
5 5 f 1 4.83 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +2.3 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
6 6 f 1 4.51 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +2.7 V DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK! 32 62
7 7 f 1 4.44 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +1.7 -- DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2022 LDK!
8 8 f 1 4.23 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U14 SL +2.3 -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
9 9 f 1 3.89 STEC Nicola TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL +2.2 -- # LDK!
10 10 f 1 3.88 BECHER Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL +0.2 -- SITARSKI Michał # Z/4652/19 2023 LDK!
11 11 f 1 3.52 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL +2.3 -- SITARSKI Michał Z/1808/19 2023
12 12 f 1 3.42 KLYTA Barbara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -0.2 -- SITARSKI Michał Z/1811/19 2023
13 13 f 1 3.37 PASZEK Malwina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +2.1 -- SITARSKI Michał Z/1804/19 2023
14 14 f 1 3.31 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2023 LDK!
15 15 f 1 3.29 PYZIK Ewa TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL +1.0 -- # LDK!
16 16 f 1 3.16 SZCZUREK Iga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +2.6 -- SITARSKI Michał Z/1800/19 2023
17 17 f 1 3.11 PODOLSKA Matylda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL +2.4 -- SITARSKI Michał Z/1803/19 2023
18 18 f 1 3.00 GÓRKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -0.2 -- SITARSKI Michał Z/1815/19 2023
  f 1 NM PIETRYKA Emilia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL 0.0 -- B.D. # LDK!
  2.87 PODOLSKA Matylda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL +0.9 -- SITARSKI Michał Z/1803/19 2023
  3.34 PASZEK Malwina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +0.5 -- SITARSKI Michał Z/1804/19 2023
  4.17 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U14 SL +0.4 -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
  4.42 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.9 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK! 28 59
  4.68 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +1.2 V ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
  4.89 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL +1.1 IV FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 10.34 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL +0.7 IV B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
2 2 f 1 9.13 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U16 SL +2.5 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
3 3 f 1 9.12 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U16 SL +2.8 -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2023 LDK!
4 4 f 1 8.70 RESZKO Patrycja KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +3.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/2778/19 2022 LDK!
  8.98 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U16 SL +1.7 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.31 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
2 2 f 1 10.12 BALAS Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/6075/21 2021 LDK!
3 3 f 1 9.91 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 8.64 STYPA Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL --
5 5 f 1 8.04 DURAJ Natalia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL --
6 6 f 1 8.03 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
7 7 f 1 7.26 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2023 LDK!
8 8 f 1 7.19 POLAK Patrycja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL --
9 9 f 1 6.34 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/4656/19 2023 LDK!
10 10 f 1 6.16 KRUPA Nikola KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
11 11 f 1 4.51 KÓSKA Mira KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 30.21 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA V ŁYSEK Tadeusz # Z/2575/18 2023 BEZ
2 2 f 1 28.51 WYSOWSKA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/12301/21 2021 LDK!
3 3 f 1 20.25 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2023
4 4 f 1 15.62 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław # Z/3058/19 2023 BEZ LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 17:14.17 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- # LDK!
2 2 s 1 17:15.05 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2023 LDK!
3 3 s 1 18:05.48 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL IV KOBĘDZA Jan # Z/2472/20 2023 LDK!
  s 1 DQ PODOLSKA Matylda KS Sprint Bielsko-Biała # 2005 U18 SL --
100 m M
1 1 s 1 11.54 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -2.1 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
2 2 s 1 11.58 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -2.1 III ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
3 3 s 1 11.90 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -2.1 IV DMP U20 B.D. # Z/2984/18 2023 BEZ LDK! 92
4 4 s 1 12.43 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -2.1 -- DMP U20 KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2023 BEZ LDK! 74
5 5 s 1 12.55 JONKISZ Michał MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL -2.1 V # LDK!
6 6 s 1 12.75 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL -2.1 V DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2023 LDK! 11 68
7 7 s 1 13.21 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -2.1 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
8 8 s 1 13.39 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -2.1 -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2023 LDK!
1 10 s 2 13.68 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.6 -- #
2 11 s 2 13.83 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 2007 U16 SL -1.6 -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2021 BEZ LDK!
3 12 s 2 14.47 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2023 LDK!
4 13 s 2 15.01 GORZAWSKI Maciej MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2010 U12 SL -1.6 -- B.D. Z/3059/21 2021 LDK!
1 8 s 3 13.39 CICHOŃ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -2.4 -- LDK!
2 14 s 3 15.69 PERDUTA Oskar RMKS Rybnik 2009 U14 SL -2.4 -- FOJCIK Dorota Z/4417/20 2023 LDK!
3 15 s 3 16.31 KOWOL Jan MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2010 U12 SL -2.4 -- LDK!
4 16 s 3 17.37 GUZIUK Bartłomiej RMKS Rybnik 2010 U12 SL -2.4 -- LDK!
5 17 s 3 17.43 BEMBEN Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -2.4 -- CZYŻ Katarzyna Z/5143/21 2023
300 m M
1 1 s 1 38.23 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL III
2 2 s 1 38.31 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2023 LDK!
3 4 s 1 41.11 FILBRANT Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/6078/21 2021 LDK!
4 5 s 1 42.17 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL V JARCZOK Miłosz # Z/3316/20 2023 LDK!
5 6 s 1 42.37 WOSKOWSKI Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL V MORKA Piotr # Z/2823/21 2023 LDK!
6 8 s 1 43.38 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- JONDA Czesław Z/2739/20 2023
7 10 s 1 44.13 SAWCZUK Grzegorz LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL --
8 11 s 1 44.51 BIZOŃ Grzegorz KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/1992/20 2023 LDK!
1 9 s 2 43.62 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2023 BEZ LDK!
2 12 s 2 45.37 SUFA Dominik MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna # Z/0007/21 2022 LDK!
3 13 s 2 45.80 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/4366/19 2023 LDK!
4 14 s 2 47.29 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2023 LDK!
5 15 s 2 47.83 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
6 16 s 2 48.07 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/1906/21 2023 LDK!
7 20 s 2 51.01 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2023 LDK!
8 21 s 2 51.57 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4057/20 2023 LDK!
1 3 s 3 38.46 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2023 BEZ LDK!
2 17 s 3 48.25 MIKOŁAJCZAK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4060/20 2023 LDK!
3 24 s 3 54.84 DEPO Kacper TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL -- LDK!
4 25 s 3 56.60 OGÓREK Jakub LKS Pogórze Skoczów 2010 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5731/19 2023 LDK!
5 27 s 3 59.46 BRYŁA Kajetan TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0824/20 2023 LDK!
6 29 s 3 60.69 SAWULA Tomasz TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -- LDK!
7 31 s 3 64.39 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2023 LDK!
1 7 s 4 43.23 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/9197/21 2023
2 18 s 4 48.99 DZIERŻĘGA Igor UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -- BOJKO Bogdan # Z/6085/21 2023
3 19 s 4 49.58 SOBCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/2820/21 2023 LDK!
4 22 s 4 52.49 JAROSZEK Karol MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- LDK!
5 23 s 4 52.68 FOJT Jakub UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL --
6 26 s 4 58.52 MOSKAŁA Gabriel UKS Brenna Górki 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/12313/21 2021
7 28 s 4 60.38 BOGDAŃSKI Olaf UKS Diament Godów 2011 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/7669/21 2023 LDK!
8 30 s 4 63.61 CZYŻ Adrian UKS Diament Godów 2010 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/7670/21 2023 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:32.01 FRAŃCZUK Przemysław MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U16 SL IV # LDK!
2 2 s 1 1:34.66 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
3 3 s 1 1:36.65 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4174/19 2022
4 4 s 1 1:38.66 CZERNECKI Franciszek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL V KOS Kamil Z/1991/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:39.18 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V KOS Kamil # Z/3292/20 2023 LDK!
6 6 s 1 1:41.75 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2023
7 7 s 1 1:43.36 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2023
1 8 s 2 1:45.25 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2023
2 9 s 2 1:47.94 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/3250/20 2023
3 10 s 2 1:48.37 KANTYKA Kacper KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/8554/21 2023
4 11 s 2 1:48.95 DUDEK Maksymilian LKS Kłos Olkusz 2006 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3612/20 2021
5 12 s 2 1:58.11 ULBRICH Wojciech TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL --
6 13 s 2 2:11.72 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1177/20 2023 LDK!
7 14 s 2 2:23.03 ŁAPOT Franciszek TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1810/19 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:50.13 FRAŃCZUK Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U16 SL V # LDK!
2 2 s 1 3:01.88 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/2414/20 2023
3 3 s 1 3:05.04 ZIOBROWSKI Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
4 4 s 1 3:08.75 PAWLIK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3314/20 2023 LDK!
5 5 s 1 3:10.01 ¦WIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2023
6 6 s 1 3:12.62 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:19.75 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2023 LDK!
8 8 s 1 3:20.49 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- KOS Kamil # Z/5565/21 2023 LDK!
9 9 s 1 3:24.66 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0983/18 2023 BEZ
10 10 s 1 3:30.01 KANCLERZ Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U12 SL -- SZYJKA Beata Z/2828/21 2023 LDK!
11 11 s 1 3:37.05 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2023 LDK!
4x100 m M
1 2 s 1 47.66 PISZ Mikołaj
LIBURA Jakub
SIKORA Szymon
LIBURA Sebastian
LKS Pogórze Skoczów 2006
2006
2006
2006
U16 SLK -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
ROLAK Dorota
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
ROLAK Dorota
Z/0980/18
Z/0978/18
Z/1469/19
Z/0979/18
2023
2023
2023
2023
BEZ



2 3 s 1 51.90 BIZOŃ Grzegorz
CZERNECKI Franciszek
LEGIEŃ Wojciech
FILBRANT Igor
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2006
2007
2007
U16 SLK -- DOBIJA Katarzyna
KOS Kamil
KOS Kamil
JUSTYNIAK Joanna
Z/1992/20
Z/1991/20
Z/3292/20
Z/6078/21
2023
2022
2023
2021




3 4 s 1 51.98 BRUNER Adrian
SKIBA Jakub
STAWINOGA Bartosz
REMISZ Dawid
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2007
2006
2007
U16 SLK -- PRENCEL Piotr

JONDA Czesław
JONDA Czesław
Z/1713/19
Z/2739/20
Z/3125/20
2023
2023
2023
BEZ


4 5 s 1 53.70 SUFA Dominik
OKRZESIK Maksymilian
BURY Tomasz
BIRECKI Bartłomiej
MKS Żywiec 2008
2007
2008
2006
U16 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/0007/21
Z/5216/18
Z/4036/20
Z/4169/18
2022
2021
2022
2023

BEZ

BEZ
5 10 s 1 59.98 WOJACZEK Remigiusz
DEPO Kacper
BRÓZDA Szymon
DUDA Wiktor
TL Athletics Jastrzębie 2006
2010
2010
2007
U16 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub

STA¦KIEWICZ Jakub
Z/1177/20
2023


  s 1 DNF SIWIŁO Jakub
MADRAK Marcin
KURZYNIEC Jan
ZAJˇC Bartosz
KS Sprint Bielsko-Biała 2006
2006
2009
2006
U16 SLK -- DOBIJA Katarzyna
B.D.
DĘBOWSKI Michał
DOBIJA Katarzyna
Z/2116/20
Z/2984/18
Z/2108/20
Z/2127/20
2023
2023
2023
2023

BEZ


1 1 s 2 46.71 RODZOŃ Bartosz
KAŁUŻA Wiktor
WITOS Mikołaj
WIˇCEK Tomasz
KS Sprint Bielsko-Biała 2004
2005
2004
2004
U18 SLK --
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/3245/20
Z/4249/17
Z/4251/17
2023
2023
2023

BEZ
4
2 6 s 2 53.95 PIETRZYK Konrad
JORDAN Gabriel
SURMA Igor
SZYMAŃSKI Nikodem
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2008
2007
2008
U16 SLK --
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
SITARSKI Michał
Z/4366/19
Z/3272/18
Z/4312/18
2023
2023
2022

BEZ
BEZ
3 7 s 2 55.94 CZYŻ Paweł
RUDY Maksymilian
KIERMASZ August
MIKOŁAJCZAK Rafał
MKS Czechowice-Dziedzice 2009
2008
2007
2009
U16 SLK -- JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
Z/4057/20
Z/3316/20
Z/1906/21
Z/4060/20
2023
2023
2023
2023




4 8 s 2 56.28 SZOPNIEWSKI Jacek
GORZAWSKI Maciej
JAROSZEK Karol
MAJEWSKI Dominik
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009
2010
2009
2007
U16 SLK -- B.D.
B.D.

B.D.
Z/2283/20
Z/3059/21
Z/3163/19
2023
2021
2023



5 9 s 2 58.12 TALIK Piotr
RAKOCZY Jan
WˇTROBA Tymoteusz
ANUS Maksymilian
KS Sprint Bielsko-Biała 2008
2009
2009
2008
U14 SLK -- RU¦NIAK Stefan
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DOBIJA Katarzyna
Z/3250/20
Z/2114/20
Z/2121/20
Z/2129/20
2023
2023
2023
2023




Wzwyż M
1 1 f 1 1.55 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- #
2 2 f 1 1.55 KOPYCIOK Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- LDK!
3 3 f 1 1.50 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
4 4 f 1 1.40 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/1796/19 2023
5 5 f 1 1.35 SALACHNA Marek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/12306/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.35 MYSZOR Hubert RMKS Rybnik 2009 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4418/20 2023 LDK!
7 7 f 1 1.25 KMIECIK Marcin RMKS Rybnik 2009 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4415/20 2021 LDK!
8 8 f 1 1.20 GROSS Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL --
Tyczka M
1 1 f 1 3.80 JAWORSKI Tyberiusz MKS Ustroń 2003 U20 SL III #
2 2 f 1 3.20 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U18 SL IV #
3 3 f 1 2.70 BANA¦ Xavier MKS Ustroń 2006 U16 SL -- # LDK!
4 4 f 1 2.50 KUBIK Mikołaj MKS Ustroń 2008 U14 SL --
5 5 f 1 1.90 POLOK Patryk MKS Ustroń 2009 U14 SL -- KUBALA Magdalena # Z/6084/21 2023 LDK!
6 6 f 1 1.70 MILICZEK Artur UKS Olimp Mazańcowice 2008 U14 SL -- LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.99 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U20 SL +2.8 IV SITARSKI Michał # Z/0577/19 2023 3
2 2 f 1 5.66 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U20 SL +2.7 -- SITARSKI Michał B.D. Z/5053/18 2023
3 3 f 1 5.55 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +4.3 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2023 LDK! 18 67
4 4 f 1 5.39 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL -0.8 -- FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 5.24 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL +2.7 -- LDK!
6 6 f 1 4.99 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +3.5 -- BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2023 BEZ
7 7 f 1 4.89 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL +2.3 -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
8 8 f 1 4.70 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U14 SL +1.6 -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2023 52 LDK!
9 9 f 1 4.64 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -0.4 -- SITARSKI Michał Z/4312/18 2022 BEZ LDK!
10 10 f 1 4.51 DUDA Wiktor TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL +1.0 -- # LDK!
11 11 f 1 4.17 GASZCZYK Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +1.4 -- SPISAK Barbara Z/5152/21 2023 LDK!
12 12 f 1 3.93 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +3.1 -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2023 LDK!
13 13 f 1 3.92 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U14 SL +3.8 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2023 LDK!
  3.69 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +0.8 -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2023 LDK!
  3.86 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U14 SL +1.0 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2023 LDK!
  4.19 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +1.4 -- BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2023 BEZ
  4.69 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U20 SL +0.8 -- SITARSKI Michał # Z/0577/19 2023 3
  4.82 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.6 -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
  5.45 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.2 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2023 LDK! 15 64
  5.63 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U20 SL +1.0 -- SITARSKI Michał B.D. Z/5053/18 2023
Wieloskok M
1 1 f 1 11.69 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +1.5 IV B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
2 2 f 1 10.24 WIELOCH Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL +2.0 -- LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 9.61 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2023 LDK! 61
2 2 f 1 8.67 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2023 LDK! 52
3 3 f 1 8.60 GIŻYCKI Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/0279/21 2023 LDK! 51
4 4 f 1 7.70 WIERZGOŃ Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- SZYJKA Beata Z/2822/21 2023 LDK!
5 5 f 1 7.47 WOJACZEK Remigiusz TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub # LDK!
6 6 f 1 7.29 ZAJDA Tymoteusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
Dysk (1) M
1 1 f 1 46.58 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA II SIERKA Ewa # BEZ LDK!
2 2 f 1 29.73 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2023
3 3 f 1 29.41 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2023 LDK!
4 4 f 1 26.16 BADOŃ Oliwier UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- LDK!
5 5 f 1 25.76 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- LDK!
6 6 f 1 21.42 SZERSZENIEWSKI Aleksander RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/10133/21 2022 LDK!
7 7 f 1 20.67 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2023 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 26.47 SKIBA Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
2 2 f 1 25.61 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- #
3 3 f 1 23.58 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
4 4 f 1 21.56 KONIECZNY Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
5 5 f 1 15.06 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/2283/20 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 31.109747886658 sekund