Poznań 29.05.2021
Mistrzostwa Wielkopolski U16 2021. I rzut klubowej ligi U16 (el. sztafet do PZLA MP U18) [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 4 e 1 12.73 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U18 WP -0.2 II GOŚCINIAK Mateusz # Z/4198/18 2022 LDK!
2 7 e 1 13.07 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U18 WP -0.2 III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!
3 10 e 1 13.19 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP -0.2 III ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2023
4 15 e 1 13.69 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -0.2 IV BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
5 20 e 1 15.03 PIEKUTA Małgorzata UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP -0.2 --
6 21 e 1 15.18 KRYVYCH Viktoriia UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP -0.2 -- TYLAK Łukasz Z/0448/21 2023
1 6 e 2 13.01 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU -0.3 III B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2023
2 9 e 2 13.17 TROCHOLEPSZA Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -0.3 III GOŚCINIAK Marcin GIZA Maciej B.D. , Z/0297/17 , 2023 LDK!
3 13 e 2 13.47 SZCZĘSNA Weronika LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2005 U18 WP -0.3 IV GRAŚ Jarosław Z/3097/19 2023
4 18 e 2 13.88 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -0.3 -- WISZ Dariusz Z/1029/20 2023 LDK!
5 22 e 2 15.36 PRUCNAL Karolina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2005 U18 LB -0.3 -- DRACZYŃSKI Adam Z/0396/21 2023 LDK!
6 23 e 2 15.52 SZCZODRZYŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -0.3 -- LDK!
1 1 e 3 12.43 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +1.1 II JAGACIAK Jarosław # Z/1793/18 2023 5 LDK!
2 5 e 3 12.95 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U20 WP +1.1 III GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
3 8 e 3 13.08 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +1.1 III BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
4 14 e 3 13.48 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U23 WP +1.1 --
5 19 e 3 13.94 TARENT Natalia LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2005 U18 WP +1.1 --
1 2 e 4 12.60 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.4 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2023 1
2 3 e 4 12.61 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +0.4 II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2023 2
3 11 e 4 13.23 GRAMZA Oliwia OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP +0.4 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1134/17 2022 4 LDK!
4 12 e 4 13.24 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.4 IV BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2023
5 16 e 4 13.80 MORKIS Natalia GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2004 U18 WP +0.4 IV MAĆKOWIAK Robert Z/10555/21 2023
6 17 e 4 13.83 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS +0.4 -- ROSTEK William # Z/2103/20 2023
1 6 e 5 13.66 ŻWIRKO Sonia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +0.7 IV NALEPA Marek Z/0337/20 2022 LDK!
2 16 e 5 13.93 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP +0.7 V B.D. Z/5030/19 2023 LDK!
3 54 e 5 15.07 RITTER Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP +0.7 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3083/21 2022 LDK!
4 58 e 5 15.11 BURCHACKA Maria UKS Przełaj Żerków 2009 U14 WP +0.7 -- WYDUBA Roman # Z/1649/19 2023 LDK!
5 70 e 5 16.20 SKOCZYŃSKA Marika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +0.7 -- #
6 73 e 5 16.66 SZYMAŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +0.7 --
1 3 e 6 13.14 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.3 III SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
2 18 e 6 14.00 MENCH Paulina LUKS Orkan Września 2007 U16 WP +1.3 V PAWLAK Przemysław Z/12066/21 2023
3 23 e 6 14.14 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP +1.3 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2828/19 2023 LDK!
4 43 e 6 14.72 SZUMOWSKA Paulina LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2006 U16 WP +1.3 --
5 44 e 6 14.81 MAZURKIEWICZ Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2006 U16 WP +1.3 -- LDK!
6 63 e 6 15.58 WITEK Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +1.3 -- WALCZAK Katarzyna # Z/8395/21 2023 LDK!
7 64 e 6 15.62 KALIŃSKA Kinga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +1.3 -- LDK!
1 20 e 7 14.05 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +2.7 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2023 LDK!
2 21 e 7 14.09 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +2.7 V WALCZAK Michał # Z/1062/18 2023 BEZ LDK!
3 37 e 7 14.59 ADISSOU Lilli KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +2.7 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0275/20 2023 LDK!
4 50 e 7 14.98 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +2.7 -- WALCZAK Marek # Z/0257/20 2023 LDK!
5 59 e 7 15.13 BUGAJEWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +2.7 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2378/20 2022 LDK!
  e 7 DNF ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +2.7 -- BIERŁA Dawid # Z/0745/18 2022 BEZ
1 2 e 8 13.14 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP +1.3 III BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4
2 14 e 8 13.86 GŁÓW Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +1.3 V LDK!
3 27 e 8 14.47 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP +1.3 V CZARNECKI Mateusz # Z/0035/21 2023 LDK!
4 47 e 8 14.87 LACHMAN Barbara GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2007 U16 WP +1.3 -- MAĆKOWIAK Robert Z/10361/21 2021
4 48 e 8 14.87 CZEKAŁA Amelia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP +1.3 --
6 61 e 8 15.42 DUDZIŃSKA Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +1.3 -- # LDK!
7 62 e 8 15.50 BEDNAREK Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +1.3 -- # LDK!
8 67 e 8 15.96 KRAWCZYK Katarzyna PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP +1.3 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12049/21 2022 LDK!
1 1 e 9 13.01 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.9 III WALCZAK Michał # Z/1060/18 2023 BEZ LDK!
2 13 e 9 13.85 MATERNIK Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U14 WP +1.9 V LDK!
3 17 e 9 13.97 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +1.9 V # LDK!
4 19 e 9 14.05 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U14 WP +1.9 V OLSZYNA Waldemar # Z/2592/21 2023 LDK!
5 29 e 9 14.48 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U14 WP +1.9 V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2023 LDK!
6 52 e 9 15.01 KURCZABA Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP +1.9 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0266/20 2023 LDK!
7 66 e 9 15.83 WITKOWSKA Amelia GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2006 U16 WP +1.9 -- MAĆKOWIAK Robert Z/10363/21 2021
1 4 e 10 13.27 SPŁAWSKA Oliwia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP +2.8 IV LDK!
2 15 e 10 13.91 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP +2.8 V GOŚCINIAK Marcin # Z/0551/22 2022 LDK!
3 39 e 10 14.60 PITTNER Oliwia MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +2.8 -- LDK!
4 41 e 10 14.66 WIATROWSKA Wiktoria UKS Achilles Leszno 2008 U14 WP +2.8 -- LDK!
5 65 e 10 15.75 WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +2.8 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0276/20 2023 LDK!
6 72 e 10 16.37 RATAJ Magdalena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP +2.8 -- # LDK!
7 74 e 10 16.77 STEC Magdalena PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP +2.8 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12057/21 2022 LDK!
1 5 e 11 13.35 NOWAKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew 2006 U16 WP +1.8 IV LDK!
2 22 e 11 14.13 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +1.8 V ZIELIŃSKA Janina # Z/3261/20 2022 LDK!
3 32 e 11 14.54 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +1.8 -- WALCZAK Michał # Z/0269/20 2023 LDK!
4 45 e 11 14.84 CZAJKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP +1.8 -- KACZOR Mieczysław Z/11324/21 2021
5 53 e 11 15.04 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +1.8 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0261/20 2023 LDK!
6 57 e 11 15.07 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +1.8 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0250/20 2023 LDK!
1 7 e 12 13.67 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP +0.3 IV BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2023 LDK!
2 31 e 12 14.53 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP +0.3 -- B.D. Z/0109/19 2023 LDK!
3 35 e 12 14.55 PIETRZYK Aleksandra LUKS Orkan Września 2006 U16 WP +0.3 -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/12157/21 2021
4 40 e 12 14.63 ANTONIEWICZ Zofia RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP +0.3 -- LDK!
5 46 e 12 14.85 RYCHŁA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 2008 U14 WP +0.3 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika # Z/0721/21 2023 LDK!
6 75 e 12 17.12 GÓRSKA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP +0.3 -- KAROLEWSKI Marcin # Z/8635/21 2023 LDK!
  e 12 DQ PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U16 WP +0.3 -- WIADEREK Piotr Z/9444/21 2023
1 9 e 13 13.69 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.3 IV WALCZAK Katarzyna # Z/0267/20 2023 LDK!
2 24 e 13 14.18 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP +0.3 V PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2023 LDK!
3 26 e 13 14.28 PYTLAK Nikola PZS Gontyniec Chodzież 2007 U16 WP +0.3 V LDK!
4 28 e 13 14.48 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.3 V # LDK!
5 30 e 13 14.53 KUCNER Maja MKS Baszta Szamotuły 2008 U14 WP +0.3 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika # Z/0717/21 2023 LDK!
6 33 e 13 14.55 SZYMKOWIAK Nikola LUKS Orkan Września 2008 U14 WP +0.3 -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/12155/21 2022 LDK!
7 69 e 13 16.12 TWORO Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP +0.3 -- KAROLEWSKI Marcin # Z/0260/20 2023 LDK!
8 71 e 13 16.26 GALUSIK Martyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP +0.3 -- # LDK!
1 8 e 14 13.68 KOWALSKA Aleksandra UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP +1.1 IV OLSZYNA Waldemar # Z/0246/20 2023 LDK!
2 12 e 14 13.81 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.1 V # LDK!
3 34 e 14 14.55 WRÓBEL Zuzanna UKS 12 Kalisz 2008 U14 WP +1.1 -- LDK!
4 42 e 14 14.67 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP +1.1 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina # Z/2390/20 2023 LDK!
5 55 e 14 15.07 WILANT Hanna PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP +1.1 -- ŁAPACZ Zbigniew # Z/12059/21 2023 LDK!
6 56 e 14 15.07 MISZCZAK Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP +1.1 -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5629/21 2023 LDK!
7 60 e 14 15.22 KLISZEWSKA Milena UKS Orkan Środa Wlkp. # 2007 U16 WP +1.1 -- SZOSTAK Janusz Z/3280/22 2023 LDK!
8 76 e 14 17.46 KWAŚNIEWSKA Michalina PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP +1.1 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12050/21 2023 LDK!
1 10 e 15 13.77 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP +1.8 IV ZAWORSKI Marek # Z/0302/20 2023 LDK!
2 11 e 15 13.78 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +1.8 IV WALCZAK Michał Z/1069/18 2023 5 LDK!
3 25 e 15 14.23 SERBA Magdalena KS Energetyk Poznań 2006 U16 WP +1.8 V GRENDA Jan Z/0632/20 2023 LDK!
4 36 e 15 14.58 KACZMAREK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP +1.8 -- B.D. Z/2136/21 2023 LDK!
5 38 e 15 14.60 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP +1.8 -- NALEPA Marek Z/12677/21 2022 LDK!
6 49 e 15 14.96 KASICA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. # 2007 U16 WP +1.8 -- SZOSTAK Janusz Z/3279/22 2022 LDK!
7 51 e 15 14.98 HODURA Lena UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +1.8 -- LDK!
8 68 e 15 16.09 FURMANIAK Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +1.8 -- LDK!
1 1 f 1 12.64 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +0.5 II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2023 2
2 2 f 1 12.73 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.5 II JAGACIAK Jarosław # Z/1793/18 2023 5 LDK!
3 3 f 1 12.98 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU +0.5 III B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2023
4 4 f 1 13.00 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.5 III BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
1 1 f 2 13.09 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP +0.2 III BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4
2 2 f 2 13.23 SPŁAWSKA Oliwia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP +0.2 IV LDK!
3 3 f 2 13.33 NOWAKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew 2006 U16 WP +0.2 IV LDK!
4 4 f 2 13.34 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.2 IV WALCZAK Michał # Z/1060/18 2023 BEZ LDK!
5 5 f 2 13.54 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP +0.2 IV BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2023 LDK!
6 6 f 2 13.76 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.2 IV WALCZAK Katarzyna # Z/0267/20 2023 LDK!
7 7 f 2 13.82 ŻWIRKO Sonia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +0.2 V NALEPA Marek Z/0337/20 2022 LDK!
8 8 f 2 13.82 KOWALSKA Aleksandra UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP +0.2 V OLSZYNA Waldemar # Z/0246/20 2023 LDK!
1 9 f 3 13.78 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP +0.5 IV ZAWORSKI Marek # Z/0302/20 2023 LDK!
2 10 f 3 13.86 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.5 V WALCZAK Michał Z/1069/18 2023 5 LDK!
3 11 f 3 14.22 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP +0.5 V GOŚCINIAK Marcin # Z/0551/22 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.42 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.4 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2023 1
2 3 s 1 26.20 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +0.4 II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
3 5 s 1 26.43 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.4 III BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
4 8 s 1 26.47 TROCHOLEPSZA Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA +0.4 III GOŚCINIAK Marcin GIZA Maciej B.D. , Z/0297/17 , 2023 LDK!
1 2 s 2 25.72 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U18 WP +0.3 II GOŚCINIAK Mateusz # Z/4198/18 2022 LDK!
2 4 s 2 26.43 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U18 WP +0.3 III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!
3 6 s 2 26.44 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U20 WP +0.3 III GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
4 7 s 2 26.47 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.3 III JAGACIAK Jarosław # Z/1793/18 2023 5 LDK!
5 9 s 2 27.03 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.3 III DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2023 106
6 11 s 2 28.00 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP +0.3 IV B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2023 LDK!
1 10 s 3 27.55 GRAMZA Oliwia OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP +0.5 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1134/17 2022 4 LDK!
2 13 s 3 28.54 KOGUT Maja KS Energetyk Poznań 2005 U18 WP +0.5 -- DMP U20 B.D. GRENDA Jan , Z/4238/18 , 2023 5 LDK! 85
3 14 s 3 28.65 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP +0.5 -- BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
4 17 s 3 29.26 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS +0.5 -- ROSTEK William # Z/2103/20 2023
5 18 s 3 29.72 PIETRZKIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP +0.5 -- SZOSTAK Janusz Z/2834/18 2023 BEZ
1 12 s 4 28.30 JĘCHOREK Karla KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP -0.1 IV GRENDA Jan Z/1258/20 2022 LDK!
2 15 s 4 28.93 MORKIS Natalia GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2004 U18 WP -0.1 -- MAĆKOWIAK Robert Z/10555/21 2023
3 16 s 4 29.19 KUC Agnieszka OKL Oborniki 2003 U20 WP -0.1 -- NOWICKI Sebastian Z/3862/18 2022 BEZ
4 19 s 4 30.59 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -0.1 -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2023
5 20 s 4 32.81 PRUCNAL Karolina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2005 U18 LB -0.1 -- DRACZYŃSKI Adam Z/0396/21 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.64 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2023 LDK!
2 2 s 1 42.65 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP II WIADEREK Piotr Z/9441/21 2023
3 3 s 1 44.17 SPŁAWSKA Oliwia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III LDK!
4 4 s 1 44.94 NOWAKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew 2006 U16 WP III LDK!
5 7 s 1 45.75 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP IV PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2023 LDK!
1 5 s 2 45.47 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB IV SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
2 6 s 2 45.58 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP IV BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2023 LDK!
3 9 s 2 46.49 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV WALCZAK Michał # Z/1062/18 2023 BEZ LDK!
4 12 s 2 46.97 PYTLAK Nikola PZS Gontyniec Chodzież 2007 U16 WP V LDK!
5 17 s 2 47.46 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin # Z/0551/22 2022 LDK!
6 18 s 2 48.04 WICHŁACZ Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U16 WP V LDK!
1 11 s 3 46.80 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U14 WP V GRENDA Jan # Z/2279/21 2023 LDK!
2 13 s 3 47.08 SERBA Magdalena KS Energetyk Poznań 2006 U16 WP V GRENDA Jan Z/0632/20 2023 LDK!
3 15 s 3 47.33 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U14 WP V GRENDA Jan # Z/1365/21 2023 LDK!
4 19 s 3 48.32 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP V WALCZAK Michał # Z/0269/20 2023 LDK!
5 20 s 3 48.65 LIPOWICZ Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -- LDK!
6 23 s 3 49.35 KACZMAREK Katarzyna PLKS Gwda Piła 2009 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1531/20 2023 LDK!
7 27 s 3 49.93 BUGAJEWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2378/20 2022 LDK!
1 26 s 4 49.78 MAZURKIEWICZ Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2006 U16 WP -- LDK!
2 28 s 4 50.15 RYCHŁA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 2008 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika # Z/0721/21 2023 LDK!
3 34 s 4 51.46 KRAWCZAK Antonina OŚ AZS Poznań 2008 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10966/21 2023 LDK!
4 36 s 4 52.39 NOWAK Gabriela MKS Baszta Szamotuły 2008 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika # Z/0722/21 2023 LDK!
5 50 s 4 55.67 FILAR Zofia UKS 12 Kalisz 2008 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/2131/20 2023 LDK!
1 35 s 5 52.03 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/2469/20 2023 LDK!
2 40 s 5 53.35 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0028/21 2023 LDK!
3 42 s 5 54.02 KACZMAREK Michalina UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP -- OLSZYNA Waldemar # Z/0928/20 2023 LDK!
4 44 s 5 54.52 WITKOWSKA Amelia GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2006 U16 WP -- MAĆKOWIAK Robert Z/10363/21 2021
5 49 s 5 55.34 RAKOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2008 U14 WP -- # LDK!
1 8 s 6 46.37 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP IV ZIELIŃSKA Janina # Z/3261/20 2022 LDK!
2 22 s 6 49.03 MAŁECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/2138/20 2022 LDK!
3 24 s 6 49.45 DERDA Antonina UKS Skoczek Władysławów 2008 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0018/21 2023 LDK!
4 33 s 6 51.45 MOSKWA Otylia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5632/21 2023 LDK!
5 51 s 6 55.82 JAŁOWIEC Lilianna MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/9326/21 2022 LDK!
6 53 s 6 57.22 GRONEK Paula MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- LDK!
7 56 s 6 61.49 TWORO Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- KAROLEWSKI Marcin # Z/0260/20 2023 LDK!
1 16 s 7 47.44 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP V RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2023 LDK!
2 25 s 7 49.49 ŻWIRKO Sonia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0337/20 2022 LDK!
3 31 s 7 50.58 MUSIAŁ Zuzanna PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1527/20 2022 LDK!
4 39 s 7 53.20 DUDZIŃSKA Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- # LDK!
5 41 s 7 53.67 BURCHACKA Maria UKS Przełaj Żerków 2009 U14 WP -- WYDUBA Roman # Z/1649/19 2023 LDK!
6 46 s 7 54.81 SZCZUPAK Kinga UKS 12 Kalisz 2008 U14 WP -- LDK!
7 47 s 7 55.22 DZIUBALSKA Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/9325/21 2022 LDK!
1 10 s 8 46.55 BARANOWSKA Lena LUKS Orkan Września 2008 U14 WP V PUJDAK Andrzej # Z/12065/21 2023 LDK!
2 32 s 8 50.85 CHARTER Viktoria UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- LDK!
3 37 s 8 52.61 ADISSOU Lilli KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0275/20 2023 LDK!
4 38 s 8 52.94 OLEJNICZAK Amelia LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -- SZYMKOWIAK Tomasz # Z/2963/21 2022 LDK!
5 45 s 8 54.63 WITEK Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/8395/21 2023 LDK!
6 48 s 8 55.30 SKOCZYŃSKA Marika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- #
7 52 s 8 56.19 WOŹNIAK Antonina LUKS Orkan Września 2008 U14 WP -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/12156/21 2023 LDK!
8 54 s 8 60.11 GALUSIK Martyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -- # LDK!
1 14 s 9 47.28 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP V ZAWORSKI Marek # Z/0302/20 2023 LDK!
2 21 s 9 48.75 ŁUKASZCZYK Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina # Z/0306/20 2023 LDK!
3 29 s 9 50.36 LACHMAN Barbara GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2007 U16 WP -- MAĆKOWIAK Robert Z/10361/21 2021
4 30 s 9 50.50 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0250/20 2023 LDK!
5 43 s 9 54.08 BEDNAREK Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- # LDK!
6 55 s 9 60.93 KARPIESIUK Zofia MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika # Z/1080/21 2023 LDK!
7 57 s 9 62.30 GÓRSKA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -- KAROLEWSKI Marcin # Z/8635/21 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:34.28 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2023 LDK!
2 2 s 1 1:36.71 DOROBA Zuzanna AZS-AWF Gorzów # 2006 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/14843/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:38.06 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U16 WP II OKONIEWSKI Zbigniew # Z/1824/19 2023
4 4 s 1 1:39.55 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U16 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2023 4 LDK!
5 5 s 1 1:43.62 STAŚKIEWICZ Zofia OKL Oborniki 2007 U16 WP IV NOWICKI Sebastian Z/1918/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:45.01 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP IV ZDONEK Filip Z/2009/20 2023 LDK!
7 9 s 1 1:53.87 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 2008 U14 WP -- GRENDA Jan # Z/0171/19 2023 LDK!
8 14 s 1 1:59.79 BABISTA Dominika KS Energetyk Poznań 2006 U16 WP -- PIEKARCZYK Leszek GRENDA Jan , Z/4239/18 , 2023 BEZ LDK!
1 8 s 2 1:53.76 BIERNACZYK Joanna UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP -- LDK!
2 10 s 2 1:57.64 GOLANOWSKA Iga UKS 12 Kalisz 2008 U14 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł # Z/0163/20 2023 LDK!
3 12 s 2 1:58.95 SKRZYPCZAK Zuzanna UKS Jedynka Gostyń 2008 U14 WP -- B.D. Z/8271/21 2023
4 13 s 2 1:59.47 FUTRO Patrycja MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U16 WP -- SZOSTAK Janusz LDK!
5 17 s 2 2:03.77 GRACZYKOWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2008 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/2594/21 2023 LDK!
6 18 s 2 2:04.60 KOTARA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- ŁUCZAK Bernadeta # Z/2967/21 2022 LDK!
7 19 s 2 2:05.70 LEŚNIAK Julianna GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2008 U14 WP -- MAĆKOWIAK Robert Z/10362/21 2023
8 20 s 2 2:08.27 OLEJNICZAK Martyna LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/2964/21 2022 LDK!
9 22 s 2 2:12.11 PACHOLSKA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- LDK!
10 25 s 2 2:14.18 MRUGALSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0033/21 2023 LDK!
1 7 s 3 1:49.22 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP V NALEPA Marek # Z/1810/21 2023 LDK!
2 11 s 3 1:58.44 KLEIBER Blanka MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/12063/21 2023 LDK!
3 15 s 3 2:00.16 PRUCHNIEWICZ Olga UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/3085/21 2023 LDK!
4 16 s 3 2:01.64 KOZŁOWSKA Maja LUKS Orkan Września 2008 U14 WP -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/12158/21 2023 LDK!
5 21 s 3 2:10.41 ROSIŃSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/11895/21 2023 LDK!
6 23 s 3 2:12.35 FAMBERSKA Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- LDK!
7 24 s 3 2:12.53 DUDEK Lena UKS Orkan Środa Wlkp. # 2008 U14 WP -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina # Z/3278/22 2023 LDK!
8 26 s 3 2:19.24 KLOREK Joanna MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika # Z/12064/21 2023 LDK!
9 27 s 3 2:24.42 KUCZYŃSKA Laura LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U14 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5627/21 2023 LDK!
1 1 w 1 1:55.69 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2023 LDK! 426
2 2 w 1 1:56.20 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2023 BEZ LDK! 418
3 3 w 1 1:57.69 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek # Z/1812/21 2023 LDK! 394
4 4 w 1 1:58.58 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK! 380
5 5 w 1 2:00.75 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK! 347
6 6 w 1 2:02.83 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2023 LDK! 317
7 7 w 1 2:04.84 GAWLICKA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -- LDK! 289
8 8 w 1 2:19.85 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania UMKS Iskra Wolsztyn # 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5148/19 2023 LDK! 120
9 9 w 1 2:39.42 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/0394/20 2023 LDK! 7
1000 m K
1 1 s 1 3:06.78 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U16 WP III GRENDA Jan Z/12439/21 2023 LDK!
2 2 s 1 3:06.99 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2023 LDK!
3 3 s 1 3:09.81 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U14 WP III RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:19.96 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB IV KOŁACZ Dariusz B.D. # , Z/1025/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 3:21.40 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2023 LDK!
6 6 s 1 3:24.54 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2023 LDK!
7 7 s 1 3:27.67 WAWRZYKOWSKA Jagoda MKST Astra Nowa Sól 2006 U16 LB V CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard , Z/0806/18 , 2021 BEZ LDK!
8 8 s 1 3:32.03 CHOJNACKA Kalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP V CIEŚLICKA Elżbieta # Z/2388/20 2023 LDK!
9 9 s 1 3:32.37 BOCHNIAK Milena KS Stal Pleszew 2006 U16 WP V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3062/20 2023 LDK!
10 10 s 1 3:40.95 SIPORZYŃSKA Hanna MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP -- LDK!
11 11 s 1 4:01.92 PIWOWARCZYK Liwia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB -- LDK!
3000 m K
1 1 s 1 9:36.10 WAWRZYNIAK Oliwia OŚ AZS Poznań 2002 U20 WP I BYTNIEWSKI Szymon # Z/0256/16 2023 LDK!
2 2 s 1 10:07.97 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP II
3 3 s 1 10:10.56 WOJTKOWIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/1891/19 2023 LDK!
4 4 s 1 10:39.15 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U18 LB III MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!
5 5 s 1 10:39.87 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2023 LDK!
6 6 s 1 11:10.27 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB IV BIESIADA Ryszard # Z/0061/20 2023 LDK!
7 7 s 1 11:29.66 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2023 BEZ
8 8 s 1 11:40.68 ODZIEMEK Olga UKS 12 Kalisz 2004 U18 WP -- KISIEL Krzysztof # Z/2724/18 2023 BEZ
2000 m K
1 1 s 1 6:52.91 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP II CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2023 LDK!
2 2 s 1 7:04.91 ZAREMBA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP III ŁUCZAK Bernadeta # Z/0989/22 2023 LDK!
3 3 s 1 7:26.90 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP IV ZDONEK Filip Z/2007/20 2023 LDK!
4 4 s 1 8:00.33 ANTKOWIAK Klaudia UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł # Z/1601/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 8:13.39 WIŚNIEWSKA Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/0713/21 2023 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.07 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP -0.4 II BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4
2 2 s 1 12.49 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U16 WP -0.4 III PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2023
3 3 s 1 12.74 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -0.4 III BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
4 5 s 1 13.74 ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -0.4 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2023 LDK!
  s 1 DNF SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2006 U16 WP -0.4 -- LDK!
  s 1 DNF NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -0.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2023 LDK!
1 4 s 2 13.71 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP +1.7 IV JAGACIAK Jarosław # Z/0605/22 2023 LDK!
2 6 s 2 14.46 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP +1.7 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/5144/19 2023
3 7 s 2 15.52 FRANCZAK Agata LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +1.7 -- LDK!
  s 2 DQ ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP +1.7 -- CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022
1 2 w 1 12.90 SALAMON Blanka MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -0.7 III ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz BEZ LDK! 726
2 3 w 1 13.31 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -0.7 IV WALCZAK Piotr Z/1575/19 2023 LDK! 665
3 4 w 1 13.61 GAWLICKA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.7 IV LDK! 623
4 7 w 1 14.06 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -0.7 V KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2023 LDK! 562
5 9 w 1 14.15 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -0.7 V WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK! 550
1 1 w 2 12.71 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.8 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2023 BEZ LDK! 754
2 5 w 2 13.88 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.8 V WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK! 586
3 6 w 2 13.92 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -0.8 V NALEPA Marek # Z/1812/21 2023 LDK! 580
4 8 w 2 14.14 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania UMKS Iskra Wolsztyn # 2007 U16 WP -0.8 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5148/19 2023 LDK! 551
5 10 w 2 14.62 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -0.8 V WALCZAK Michał Z/0394/20 2023 LDK! 489
300 m pł K
1 1 s 1 48.68 GĄSIOROWSKA Maja UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP III # LDK!
2 3 s 1 50.25 LASIK Lena OŚ AZS Poznań # 2007 U16 WP IV REJEWSKI Robert Z/3713/20 2023 LDK!
3 4 s 1 50.55 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP IV BIERŁA Dawid # Z/0745/18 2022 BEZ
4 6 s 1 51.94 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP IV BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
5 7 s 1 51.96 STECZKO Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2007 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Roman Z/4797/19 2023 LDK!
1 2 s 2 49.67 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U16 WP IV PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2023
2 5 s 2 51.15 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022
3 8 s 2 52.80 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/5144/19 2023
4 9 s 2 57.03 FRANCZAK Agata LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 65.76 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/1240/17 , 2022 2 LDK!
2 2 s 1 66.83 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III LDK!
3 3 s 1 67.37 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP III DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2023 LDK! 113
4 4 s 1 67.80 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/0255/16 2023 3 LDK! 111
5 5 s 1 71.14 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP IV B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek 3 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:14.47 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP II BUŚKO Przemysław # Z/6140/21 2023 2 LDK!
2 2 s 1 3:15.84 FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U16 LB II WISZ Mateusz Z/5626/19 2023 LDK!
3 3 s 1 3:21.18 GOLA Daria MKL Jarocin 2006 U16 WP III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0687/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 3:29.12 ŁAŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4688/19 2023 LDK!
5 5 s 1 3:34.57 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań # 2007 U16 WP IV GRENDA Jan Z/13050/21 2023 LDK!
6 6 s 1 3:40.47 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V B.D. # Z/1021/20 2022 LDK!
4x100 m K
1 3 s 1 54.71 UKS Orkan Środa Wlkp.


brak daty WLP --
2 5 s 1 55.13 KS Stal LA Ostrów Wlkp.


brak daty WLP --
3 8 s 1 57.38 LKS Orkan Ostrzeszów


brak daty WLP --
4 9 s 1 58.66 LUKS Orkan Września


brak daty WLP --
  s 1 DQ KS Stal LA Ostrów Wlkp.


brak daty WLP --
1 1 s 2 52.83 MKS Baszta Szamotuły


brak daty WLP --
2 2 s 2 53.37 UKS Przełaj Żerków


brak daty WLP --
3 4 s 2 55.10 KS Gwardia Piła


brak daty WLP --
4 6 s 2 56.82 OŚ AZS Poznań


brak daty WLP --
5 7 s 2 57.34 UKS Sprinter Słodków


brak daty WLP --
Wzwyż K
1 1 f 1 1.45 SOBAŃSKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U16 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0743/20 2023 LDK!
2 2 f 1 1.45 KOCHAŃSKA Gabriela MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Roman # Z/5169/18 2023 4 LDK!
3 3 f 1 1.45 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP IV JAGACIAK Jarosław # Z/0605/22 2023 LDK!
4 4 f 1 1.35 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/1811/21 2023 LDK!
4 4 f 1 1.35 OLEJNICZAK Julia LUKS Orkan Września 2008 U14 WP -- PUJDAK Andrzej Z/11894/21 2023
6 6 f 1 1.30 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0028/21 2023 LDK!
7 7 f 1 1.30 KOZIELSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina # Z/3086/21 2023 LDK!
8 8 f 1 1.25 WOJCIECHOWSKA Małgorzata UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0036/21 2022 LDK!
9 9 f 1 1.20 GALUSIŃSKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek # Z/0264/20 2023 LDK!
10 10 f 1 1.10 BUCZEK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek # Z/1107/21 2023 LDK!
1 1 w 1 1.45 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP IV RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2023 BEZ LDK! 566
2 2 w 1 1.42 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V NALEPA Marek # Z/1812/21 2023 LDK! 534
3 3 w 1 1.42 GAWLICKA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP V LDK! 534
4 4 w 1 1.39 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania UMKS Iskra Wolsztyn # 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5148/19 2023 LDK! 502
5 5 w 1 1.36 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/0394/20 2023 LDK! 470
6 6 w 1 1.36 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2023 LDK! 470
7 7 w 1 1.30 SALAMON Blanka MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz BEZ LDK! 409
8 8 w 1 1.27 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK! 379
8 8 w 1 1.27 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK! 379
10 10 w 1 1.24 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2023 LDK! 350
Tyczka K
1 1 f 1 3.90 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U20 SL I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023 157
2 2 f 1 3.10 BRIAŃSKA Nina SL Olimpia Poznań 2005 U18 WP II DZIAMSKI Krzysztof # Z/3724/19 2021
3 3 f 1 2.60 KOWALAK Martyna SL Olimpia Poznań 1998 Sen WP -- B.D. CZERNIAK Przemysław , Z/1237/21 , 2021
4 4 f 1 2.60 PUK Sonia SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP IV CZERNIAK Przemysław B.D. Z/0990/21 2023
  f 1 NM STĄPOREK Urszula SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP -- CECH Aleksandra DZIAMSKI Krzysztof B.D. , Z/2179/17 , 2023 LDK!
1 1 f 2 2.90 BRZEZINSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1692/20 2023 LDK!
2 2 f 2 2.80 IDŹKOWSKA Antonina SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/5222/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 2.80 NAWRATIL Aleksandra SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/5174/18 2022 5 LDK!
4 4 f 2 2.60 SOBCZAK Julia SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/4801/19 2023 LDK!
5 5 f 2 2.60 ADAMCZEWSKA Bianka SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP IV GULCZYŃSKA Grażyna CZERNIAK Przemysław , Z/2368/20 , 2023 LDK!
6 6 f 2 2.40 ZAPŁATA Hanna SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1697/20 2023 LDK!
7 7 f 2 2.40 JANKOWSKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1694/20 2023 LDK!
8 8 f 2 2.40 GORGOSZ Aleksandra SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/0304/21 2023 LDK!
9 9 f 2 2.40 LADWICH Lena SL Olimpia Poznań 2010 U12 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1695/20 2023 LDK!
10 10 f 2 2.30 KLESSA Lena SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/0108/21 2022 LDK!
11 11 f 2 1.90 TUR Alicja SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/8373/21 2023 LDK!
  f 2 NM BURDA Patrycja SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/1693/20 2023 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.61 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP 0.0 II WALCZAK Michał Z/1061/18 2023 5 LDK!
2 2 f 1 5.30 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +0.4 III ZIELIŃSKA Janina # Z/4309/19 2023 LDK!
3 3 f 1 5.10 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP 0.0 III ZIELIŃSKA Janina # Z/1368/20 2023 LDK!
4 4 f 1 4.96 WAŁĘSA Katarzyna MKL Jarocin 2006 U16 WP +0.3 IV KOŚCIELNIAK Marzena GOŚCINIAK Mateusz , Z/3507/18 , 2021 4 LDK!
5 5 f 1 4.74 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP 0.0 V # LDK!
6 6 f 1 4.72 ASTAPCZYK Aleksandra PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP +0.2 V WAWRUSZAK Andrzej # Z/1671/20 2022 LDK!
7 7 f 1 4.33 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.1 -- # LDK!
8 8 f 1 4.25 DZIERLA Patrycja PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP +0.8 -- B.D. B.D. SOBKOWSKI Przemysław , Z/5157/19 , 2023 LDK!
9 9 f 1 4.21 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2023 LDK!
10 10 f 1 4.15 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.5 -- # LDK!
11 11 f 1 4.15 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP +0.5 -- SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2023 BEZ LDK!
12 12 f 1 4.10 DŁUGA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP +0.6 -- LDK!
13 13 f 1 4.04 RATAJCZAK Lena MKS Baszta Szamotuły 2007 U16 WP +0.4 --
14 14 f 1 3.95 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP +0.5 -- NALEPA Marek Z/12677/21 2022 LDK!
15 15 f 1 3.91 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +0.3 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0261/20 2023 LDK!
16 16 f 1 3.90 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +0.3 -- WALCZAK Marek # Z/0257/20 2023 LDK!
17 17 f 1 3.83 KUCNER Maja MKS Baszta Szamotuły 2008 U14 WP +0.1 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika # Z/0717/21 2023 LDK!
18 18 f 1 3.79 BUCZEK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +0.6 -- WALCZAK Marek # Z/1107/21 2023 LDK!
19 19 f 1 3.78 KASICA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. # 2007 U16 WP 0.0 -- SZOSTAK Janusz Z/3279/22 2022 LDK!
20 20 f 1 3.76 BERLIŃSKA Patrycja UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP +0.4 -- BERLIŃSKI Florian Z/0146/21 2023 LDK!
21 21 f 1 3.75 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +1.2 -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2023 LDK!
22 22 f 1 3.73 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U14 WP +0.1 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2023 LDK!
23 23 f 1 3.56 GALUSIŃSKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +0.2 -- WALCZAK Marek # Z/0264/20 2023 LDK!
24 24 f 1 3.35 WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +1.0 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0276/20 2023 LDK!
25 25 f 1 3.31 WIATROWSKA Wiktoria UKS Achilles Leszno 2008 U14 WP 0.0 -- LDK!
26 26 f 1 3.28 KURCZABA Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP +1.1 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0266/20 2023 LDK!
27 27 f 1 3.07 HODURA Lena UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +0.1 -- LDK!
28 28 f 1 3.06 PAŃCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP +0.4 -- B.D. Z/12054/21 2022 LDK!
29 29 f 1 2.75 RATAJ Magdalena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP +1.1 -- # LDK!
  f 1 NM CZAJKA Maja MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP 0.0 -- WIŚNIEWSKI Roman # Z/3488/19 2023 LDK!
1 1 w 1 5.01 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.3 IV RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2023 BEZ LDK! 562
2 2 w 1 4.65 GAWLICKA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.1 V LDK! 466
3 3 w 1 4.62 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +0.1 V WALCZAK Piotr Z/1575/19 2023 LDK! 459
4 4 w 1 4.29 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -0.2 -- WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK! 376
5 5 w 1 4.24 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania UMKS Iskra Wolsztyn # 2007 U16 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5148/19 2023 LDK! 364
6 6 w 1 4.21 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -0.9 -- KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2023 LDK! 357
7 7 w 1 4.09 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP +0.4 -- NALEPA Marek # Z/1812/21 2023 LDK! 329
8 8 w 1 3.89 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.2 -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK! 283
9 9 w 1 3.83 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +0.4 -- WALCZAK Michał Z/0394/20 2023 LDK! 270
  w 1 DNS SALAMON Blanka MLKS Agros Żary 2006 U16 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz BEZ LDK! 0
Trójskok K
1 1 f 1 12.67 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP +1.2 I ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2023
2 2 f 1 11.87 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U23 WP +1.0 II
3 3 f 1 10.70 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +1.4 IV KACZOR Mieczysław B.D. Z/3766/17 2021 LDK!
4 4 f 1 10.66 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +0.6 IV ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2023 BEZ
5 5 f 1 9.97 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U18 WP +0.7 -- GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2023
6 6 f 1 9.76 SŁUPSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP +0.2 -- ZAWORSKI Marek Z/4803/19 2022 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 11.22 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -0.9 II WALCZAK Michał Z/1061/18 2023 5 LDK!
2 2 f 1 11.11 ASTAPCZYK Aleksandra PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -1.0 II WAWRUSZAK Andrzej # Z/1671/20 2022 LDK!
3 3 f 1 10.96 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2006 U16 WP +0.6 II LDK!
4 4 f 1 10.78 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -2.3 III ZIELIŃSKA Janina # Z/4309/19 2023 LDK!
5 5 f 1 10.47 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +1.6 III ZIELIŃSKA Janina # Z/1368/20 2023 LDK!
6 6 f 1 10.37 WAŁĘSA Katarzyna MKL Jarocin 2006 U16 WP +1.0 IV KOŚCIELNIAK Marzena GOŚCINIAK Mateusz , Z/3507/18 , 2021 4 LDK!
7 7 f 1 9.82 KLUCZYŃSKA Amelia KS Gwardia Piła 2007 U16 WP -1.5 V CHWAŁEK Jarosław Z/2602/21 2022
8 8 f 1 9.77 CZAJKA Maja MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -2.1 V WIŚNIEWSKI Roman # Z/3488/19 2023 LDK!
9 9 f 1 9.62 BIELAWIAK Julia PZS Gontyniec Chodzież 2007 U16 WP -1.7 V LDK!
10 10 f 1 9.59 CZAJKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP -1.4 -- KACZOR Mieczysław Z/11324/21 2021
11 11 f 1 9.24 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP -0.2 -- SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2023 BEZ LDK!
12 12 f 1 9.09 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP +0.3 -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina # Z/2390/20 2023 LDK!
13 13 f 1 8.96 ANTONIEWICZ Zofia RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP -2.1 -- LDK!
14 14 f 1 8.13 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP -0.8 -- ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2023 LDK!
15 15 f 1 8.07 MOSKWA Otylia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP -0.7 -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5632/21 2023 LDK!
16 16 f 1 7.78 MISZCZAK Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP -3.4 -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5629/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.88 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
2 2 f 1 10.80 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB IV SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina BEZ LDK!
3 3 f 1 9.14 WOLIŃSKA Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0398/20 2023
4 4 f 1 8.52 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2023
1 1 f 2 11.78 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP III ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2023 LDK!
2 2 f 2 10.96 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 2 9.05 KOSMECKA Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP V NOWAK Grzegorz # Z/3512/20 2021 LDK!
4 4 f 2 8.22 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/1811/21 2023 LDK!
5 5 f 2 8.18 MATUSZAK Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/2587/21 2022 LDK!
6 6 f 2 7.73 TYCZYŃSKA Gabriela WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -- LDK!
7 7 f 2 7.61 KAMIŃSKA Roksana PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5156/19 2023 LDK!
8 8 f 2 7.60 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2023
9 9 f 2 7.28 WALKOWIAK Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -- LDK!
10 10 f 2 6.93 DĘBOWSKA Julia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/0473/21 2023 LDK!
11 11 f 2 6.88 GILOWSKA Emilia MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U16 WP -- LDK!
12 12 f 2 6.82 RADZIMSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP --
13 13 f 2 6.82 DOLIŃSKA Monika MKS Baszta Szamotuły 2008 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika # Z/3769/21 2023 LDK!
14 14 f 2 6.60 WAWRZYNOWICZ Kamila WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -- LDK!
15 15 f 2 6.35 WRÓBEL Milena LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- LDK!
16 16 f 2 6.32 REIMANN Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP --
17 17 f 2 6.15 GŁADYSIAK Katarzyna RKL Kusy Rokietnica 2008 U14 WP -- LDK!
18 18 f 2 5.92 POŁOMSKA Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- B.D. CICHOWLAS Agnieszka , Z/4695/21 , 2022 LDK!
19 19 f 2 5.73 MATUSZAK Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- NOWAK Grzegorz # Z/12055/21 2022 LDK!
20 20 f 2 5.58 PAŃCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- B.D. Z/12054/21 2022 LDK!
1 1 w 1 9.80 SALAMON Blanka MLKS Agros Żary 2006 U16 LB IV ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz BEZ LDK! 516
2 2 w 1 8.80 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V NALEPA Marek # Z/1812/21 2023 LDK! 451
3 3 w 1 8.57 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2023 BEZ LDK! 436
4 4 w 1 8.18 GAWLICKA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -- LDK! 411
5 5 w 1 8.10 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania UMKS Iskra Wolsztyn # 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5148/19 2023 LDK! 406
6 6 w 1 7.89 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK! 392
7 7 w 1 7.73 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/0394/20 2023 LDK! 382
8 8 w 1 7.53 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2023 LDK! 369
9 9 w 1 7.52 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK! 368
10 10 w 1 6.38 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2023 LDK! 295
Kula (4) K
1 1 f 1 16.24 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP M NOWAK Grzegorz Z/2107/11 2022 M
2 2 f 1 12.12 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP II CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!
3 3 f 1 11.52 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK!
4 4 f 1 11.26 ZARAŚ Katarzyna UKS 12 Kalisz 2001 U23 WP III MAŁECKI Marcin NOWAK Łukasz Z/5277/15 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 34.00 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP III MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 31.14 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno # 2007 U16 WP IV B.D. Z/3237/22 2023 LDK!
3 3 f 1 25.23 MICHALAK Marcelina LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V WIECZOREK Elżbieta Z/2371/20 2021 LDK!
4 4 f 1 23.23 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP -- ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2023 LDK!
5 5 f 1 21.25 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2023 LDK!
6 6 f 1 20.08 GRUDZINSKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/5031/19 2021 LDK!
7 7 f 1 19.40 GŁADYSIAK Katarzyna RKL Kusy Rokietnica 2008 U14 WP -- LDK!
8 8 f 1 18.52 WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP -- LDK!
9 9 f 1 18.20 RADZIMSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP --
10 10 f 1 17.62 KOSMECKA Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP -- NOWAK Grzegorz # Z/3512/20 2021 LDK!
11 11 f 1 17.30 MATUSZAK Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/2587/21 2022 LDK!
12 12 f 1 15.28 MATUSZAK Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- NOWAK Grzegorz # Z/12055/21 2022 LDK!
13 13 f 1 14.77 TYCZYŃSKA Gabriela WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -- LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 44.72 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP III BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2023
2 2 f 1 42.36 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK!
3 3 f 1 36.53 SZERSZEŃ Maja UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP IV LDK!
1 1 f 2 44.30 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno # 2007 U16 WP III B.D. Z/3237/22 2023 LDK!
2 2 f 2 38.00 WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP IV LDK!
3 3 f 2 31.96 MROWIŃSKA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP V DMP U20 NOWAK Grzegorz Z/10594/21 2023 76
4 4 f 2 26.78 MICHALAK Marcelina LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/2371/20 2021 LDK!
5 5 f 2 26.05 WALKOWIAK Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -- LDK!
6 6 f 2 20.65 WAWRZYNOWICZ Kamila WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -- LDK!
7 7 f 2 20.22 KOŁACKA Michalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- BIERNACKI Jacek Z/10593/21 2023
Młot (4) K
1 1 f 1 59.61 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/3234/11 2023 1 158
2 2 f 1 52.98 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2023
3 3 f 1 45.27 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/5341/15 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 32.65 GRUDZINSKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/5031/19 2021 LDK!
2 2 f 1 26.35 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2828/19 2023 LDK!
3 3 f 1 24.33 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2023 LDK!
4 4 f 1 21.78 WOJCIECHOWSKA Małgorzata UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0036/21 2022 LDK!
5 5 f 1 19.91 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2023
6 6 f 1 16.20 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0035/21 2023 LDK!
7 7 f 1 14.68 KWAŚNIEWSKA Michalina PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12050/21 2023 LDK!
5-bój K MŁ K
1 1 f 1 2736 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 2323 GAWLICKA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP IV LDK!
3 3 f 1 2315 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB IV WALCZAK Piotr Z/1575/19 2023 LDK!
4 4 f 1 2288 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V NALEPA Marek # Z/1812/21 2023 LDK!
5 5 f 1 2053 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK!
6 6 f 1 1987 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK!
7 7 f 1 1955 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2023 LDK!
8 8 f 1 1943 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania UMKS Iskra Wolsztyn # 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5148/19 2023 LDK!
9 9 f 1 1618 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/0394/20 2023 LDK!
  f 1 DNF SALAMON Blanka MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz BEZ LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:26.80 TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/0162/20 2023 LDK!
2 2 s 1 16:17.62 ŚLEDZIŃSKA Martyna UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP III BIERŁA Dawid # Z/2816/18 2023 BEZ
3 3 s 1 18:16.30 WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP IV BIERŁA Dawid Z/0747/18 2023 BEZ
4 4 s 1 21:10.13 WOLDAŃSKA Nadia UKS 12 Kalisz 2008 U14 WP -- KISIEL Krzysztof # Z/11317/21 2023
5 5 s 1 21:41.73 CIARCIŃSKA Marlena UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/0308/20 2023 LDK!
6 6 s 1 22:04.35 PŁÓCIENNICZAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP -- WINKLER Beata ZAWORSKI Marek # , Z/0318/20 , 2022 LDK!
100 m M
1 2 e 1 10.89 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.2 I B.D. 1
2 6 e 1 11.38 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP +0.2 III DMP BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023 74
3 11 e 1 12.11 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +0.2 IV PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2023
4 14 e 1 12.24 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS +0.2 -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2023
5 20 e 1 12.99 KĘDZIERSKI Hubert OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.2 --
1 3 e 2 11.11 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.4 II
2 4 e 2 11.23 NAPIERAŁA Alan OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.4 II DMP BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2023 84
3 8 e 2 11.55 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP +0.4 III GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2023 LDK!
4 12 e 2 12.11 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP +0.4 IV GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2023 5 LDK!
5 13 e 2 12.21 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +0.4 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4195/18 2023 5
6 17 e 2 12.65 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK!
1 5 e 3 11.30 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.2 II PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2023 LDK!
2 7 e 3 11.45 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +0.2 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
3 15 e 3 12.45 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP +0.2 -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2023
4 16 e 3 12.64 BUSZCZAK Wojciech GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2005 U18 WP +0.2 -- MAĆKOWIAK Robert Z/10557/21 2022
1 1 e 4 10.80 ZIELIŃSKI Bartosz GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 1999 U23 WP +0.6 I MAĆKOWIAK Robert BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2021
2 9 e 4 11.67 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.6 III DMP BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2023 55
3 10 e 4 11.70 KOMINEK Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +0.6 III KACZOR Mieczysław Z/1168/20 2022
4 18 e 4 12.66 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 2005 U18 WP +0.6 -- LDK!
5 19 e 4 12.85 MAĆKOWIAK Hubert LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U18 WP +0.6 -- GRAŚ Jarosław Z/3092/19 2023
1 3 e 5 11.94 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +0.5 IV DMP U20 WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK! 90
2 9 e 5 12.50 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzież 2006 U16 WP +0.5 V CHWAŁEK Jarosław Z/3445/20 2023 LDK!
3 20 e 5 13.10 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.5 -- BERLIŃSKI Florian # Z/3768/21 2023 LDK!
4 26 e 5 13.82 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN +0.5 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2023 LDK!
5 27 e 5 13.86 NAMYSŁ Jan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.5 -- LDK!
6 37 e 5 15.95 WRÓBEL Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP +0.5 -- WALCZAK Marek # Z/1104/21 2023 LDK!
1 1 e 6 11.81 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U16 WP +0.4 IV CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2023 LDK!
2 8 e 6 12.48 POGODSKI Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP +0.4 V CIEŚLICKA Elżbieta Z/1761/20 2023 LDK!
3 14 e 6 12.78 LUBCZYŃSKI Stanisław MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP +0.4 -- LDK!
4 15 e 6 12.79 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.4 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0015/21 2023 LDK!
5 32 e 6 14.97 KAZUBEK Marcin UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +0.4 -- LDK!
6 35 e 6 15.57 KONIECZNY Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP +0.4 -- WALCZAK Marek # Z/1106/21 2023 LDK!
1 4 e 7 11.98 URSZYC Konrad Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB +0.4 IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/13761/21 2023 LDK!
2 10 e 7 12.56 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +0.4 V WALCZAK Katarzyna # Z/2370/20 2023 LDK!
3 18 e 7 12.94 JANOWSKI Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP +0.4 -- LDK!
4 19 e 7 12.96 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP +0.4 -- GÓRSKA Hanna # Z/4025/21 2023 LDK!
5 24 e 7 13.45 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +0.4 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2023 BEZ LDK!
6 25 e 7 13.82 BĄK Filip KS Gwardia Piła 2007 U16 WP +0.4 -- CHWAŁEK Jarosław Z/11310/21 2022
7 36 e 7 15.94 TWARDOWSKI Mariusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +0.4 -- # LDK!
1 2 e 8 11.94 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP +0.2 IV BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2023
2 7 e 8 12.48 KOZERA Kamil MUKS Szok Bojanowo 2006 U16 WP +0.2 V LDK!
3 12 e 8 12.66 MUSZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.2 V WALCZAK Piotr Z/0293/21 2022 LDK!
4 16 e 8 12.80 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +0.2 -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2023 LDK!
5 22 e 8 13.35 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP +0.2 -- BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2023 LDK!
6 28 e 8 13.92 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +0.2 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0475/21 2023 LDK!
7 38 e 8 16.69 TOMCZAK Norbert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +0.2 -- # LDK!
1 6 e 9 12.03 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.6 IV WALCZAK Michał Z/1068/18 2023 BEZ LDK!
2 11 e 9 12.60 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.6 V CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2023 LDK!
3 21 e 9 13.20 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +0.6 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
4 29 e 9 14.06 MROCZKOWSKI Paweł PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP +0.6 -- ŁAPACZ Zbigniew Z/11710/21 2022
5 30 e 9 14.23 GÓRSKI Michał UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP +0.6 -- LDK!
6 39 e 9 17.03 SEREDA Marcel LUKS Orkan Września 2009 U14 WP +0.6 -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/12154/21 2023 LDK!
1 5 e 10 11.99 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.3 IV DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2023 LDK! 88
2 13 e 10 12.77 WITKE Adam WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP +0.3 -- LDK!
3 17 e 10 12.86 ROSIŃSKI Jakub KS Gwardia Piła 2007 U16 WP +0.3 -- CHWAŁEK Jarosław Z/11311/21 2022
4 23 e 10 13.38 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +0.3 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0280/20 2023 LDK!
5 31 e 10 14.78 MARECIK Wojciech UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP +0.3 -- LDK!
6 33 e 10 15.07 JASZKA Gabriel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +0.3 -- #
7 34 e 10 15.46 MUSS Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +0.3 -- WALCZAK Marek # Z/1099/21 2023 LDK!
1 1 f 1 10.75 ZIELIŃSKI Bartosz GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 1999 U23 WP +0.3 I MAĆKOWIAK Robert BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2021
2 2 f 1 10.78 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.3 I B.D. 1
3 3 f 1 11.09 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.3 II
4 4 f 1 11.25 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP +0.3 II DMP BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023 83
5 5 f 1 11.27 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.3 II PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2023 LDK!
6 6 f 1 11.54 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +0.3 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
  f 1 DQ NAPIERAŁA Alan OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.3 -- DMP BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2023
1 1 f 2 11.53 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U16 WP +0.6 III CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2023 LDK!
2 2 f 2 11.83 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.6 IV WALCZAK Michał Z/1068/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 2 11.94 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.6 IV DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2023 LDK! 90
4 4 f 2 12.03 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP +0.6 IV BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2023
5 5 f 2 12.28 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzież 2006 U16 WP +0.6 V CHWAŁEK Jarosław Z/3445/20 2023 LDK!
6 6 f 2 12.31 POGODSKI Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP +0.6 V CIEŚLICKA Elżbieta Z/1761/20 2023 LDK!
1 9 f 3 12.64 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP 0.0 V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0015/21 2023 LDK!
2 10 f 3 12.83 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP 0.0 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.69 ZIELIŃSKI Bartosz GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 1999 U23 WP +0.4 I MAĆKOWIAK Robert BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2021
2 2 s 1 22.01 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.4 II BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan Z/3182/17 2023
3 3 s 1 22.04 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.4 II
4 4 s 1 22.21 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 Sen WP +0.4 II B.D. Z/0387/14 2022
5 5 s 1 22.49 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.4 II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/2341/21 2023
6 8 s 1 23.57 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +0.4 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
1 6 s 2 22.84 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP -0.1 III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2023
2 7 s 2 23.00 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP -0.1 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
3 10 s 2 24.14 KOMINEK Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -0.1 IV KACZOR Mieczysław Z/1168/20 2022
4 11 s 2 24.50 CIEŚLA Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -0.1 -- ZAWORSKI Marek Z/1167/20 2022
1 9 s 3 24.11 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP +0.3 IV GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2023 5 LDK!
2 13 s 3 24.78 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +0.3 -- PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2023
3 14 s 3 25.08 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +0.3 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4195/18 2023 5
4 17 s 3 26.65 ŁESZYK Maksymilian OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP +0.3 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2937/18 2022 BEZ LDK!
5 18 s 3 26.84 MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem 1957 Masters WP +0.3 -- B.D. Z/2561/21 2023
6 19 s 3 27.29 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 U23 WP +0.3 -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2023
1 12 s 4 24.53 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.3 -- BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2023
2 15 s 4 25.98 BUSZCZAK Wojciech GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2005 U18 WP +0.3 -- MAĆKOWIAK Robert Z/10557/21 2022
3 16 s 4 26.12 KĘDZIERSKI Hubert OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.3 --
4 20 s 4 29.48 CHUDZIK Mariusz KS Sprinterzy.com Kraków 1973 Masters MA +0.3 -- B.D. Z/1507/20 2021
300 m M
1 1 s 1 37.21 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U16 WP II CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2023 LDK!
2 2 s 1 37.80 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP III ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka # Z/0300/20 2023 LDK!
3 3 s 1 38.23 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP III WALCZAK Michał Z/1068/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 39.48 POGODSKI Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1761/20 2023 LDK!
5 s 1 40.70 URSZYC Konrad Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB V LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/13761/21 2023 LDK!
6 5 s 1 40.91 MALINOWSKI Filip UKS 20 Poznań 2007 U16 WP V
1 6 s 2 40.93 ROSIŃSKI Jakub KS Gwardia Piła 2007 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/11311/21 2022
2 7 s 2 41.25 KOZERA Kamil MUKS Szok Bojanowo 2006 U16 WP V LDK!
3 8 s 2 43.42 KACZMAREK Mikołaj OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1764/20 2022 LDK!
4 10 s 2 43.97 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2023 LDK!
5 11 s 2 44.32 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2023 LDK!
1 s 3 44.56 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2023 LDK!
2 14 s 3 45.19 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
3 16 s 3 45.44 PIASZCZYŃSKI Filip UKS Achilles Leszno 2008 U14 WP -- GÓRSKA Hanna # Z/5649/21 2022 LDK!
4 17 s 3 47.53 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2023 LDK!
5 s 3 48.04 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Marek # Z/0254/20 2023 LDK!
6 21 s 3 52.39 GAŁĘZOWSKI Jakub UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- # LDK!
1 9 s 4 43.93 JANOWSKI Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- LDK!
2 12 s 4 44.69 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -- PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina # Z/3084/21 2023 LDK!
3 15 s 4 45.26 BĄK Filip KS Gwardia Piła 2007 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/11310/21 2022
4 23 s 4 56.76 JASZKA Gabriel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- #
5 s 4 62.67 MUSS Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek # Z/1099/21 2023 LDK!
1 13 s 5 45.02 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2023 LDK!
2 18 s 5 48.22 LENARCZYK Marek OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0299/21 2022 LDK!
3 19 s 5 48.39 MARCZAK Tymoteusz LUKS Orkan Września 2008 U14 WP -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/12153/21 2022 LDK!
4 20 s 5 50.83 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/0268/21 2023 LDK!
5 s 5 51.26 WRÓBEL Maksymilian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Marek # Z/0249/20 2023 LDK!
6 22 s 5 52.47 SERAFIN Norbert LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -- SZYMKOWIAK Tomasz Z/12160/21 2022
7 s 5 56.96 KONIECZNY Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Marek # Z/1106/21 2023 LDK!
1 s 6 33.83 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0690/19 2023
2 s 6 34.28 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka # 1991 Sen MA -- CZYŻ Radosław Z/3806/11 2023
3 s 6 34.30 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2023
4 s 6 35.01 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/2341/21 2023
5 s 6 35.02 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan Z/3182/17 2023
6 s 6 35.47 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2023 LDK!
7 s 6 35.71 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2023
600 m M
1 1 s 1 1:32.75 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 1:33.44 GOWGIEL Kacper UKS Piątka Jarocin 2007 U16 WP IV SZYMKOWIAK Marcin Z/3132/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:33.81 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP IV BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2023
4 4 s 1 1:34.83 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP IV BERLIŃSKI Florian # Z/0143/21 2023 LDK!
5 5 s 1 1:36.62 MAĆKOWSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP V ZDONEK Filip # Z/4276/19 2023 LDK!
6 6 s 1 1:38.86 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U16 WP V TALIKADZE Roman # Z/4225/20 2023
7 7 s 1 1:39.08 KRASZEWSKI Maciej UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP V OLSZYNA Waldemar # Z/2130/20 2023 LDK!
8 8 s 1 1:41.37 NAWROCKI Filip LUKS Orkan Września 2006 U16 WP -- PUJDAK Andrzej Z/2137/20 2022
9 9 s 1 1:43.34 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2023 LDK!
10 10 s 1 1:49.06 ŻOK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0037/21 2022 LDK!
11 11 s 1 1:49.97 GOWGIEL Jakub UKS Piątka Jarocin 2008 U14 WP -- SZYMKOWIAK Marcin Z/2585/21 2022 LDK!
12 12 s 1 1:55.72 STANKIEWICZ Szymon Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB -- # LDK!
13 13 s 1 2:13.49 WAWRZYNIAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- # LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:41.77 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2023
2 2 s 1 3:04.08 JANKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2377/20 2023 LDK!
3 3 s 1 3:09.01 KRYSTEK Szymon UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP -- OLSZYNA Waldemar # Z/2973/21 2023 LDK!
4 4 s 1 3:10.47 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 2008 U14 WP -- B.D. Z/0298/20 2023 LDK!
5 5 s 1 3:11.75 KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3137/19 2022 LDK!
6 6 s 1 3:21.14 GRZYMSKI Franciszek UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0290/20 2023 LDK!
7 7 s 1 3:26.07 KOŁODZIEJEWSKI Gracjan PZS Gontyniec Chodzież 2007 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2470/20 2022 LDK!
8 8 s 1 3:28.57 ROLIŃSKI Dawid UKS 12 Kalisz 2008 U14 WP -- LDK!
9 9 s 1 3:42.06 FISCHER Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP --
10 10 s 1 4:27.15 STAROSTA Franciszek MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika # Z/0720/21 2023 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:37.00 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań 1984 Masters WP II GRENDA Jan B.D. Z/10382/21 2022
2 2 s 1 8:41.32 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0711/15 2023 LDK!
3 3 s 1 8:49.31 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 1988 Sen LB III BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2023 3
4 4 s 1 8:50.71 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP III GRENDA Jan Z/4315/19 2023 LDK!
5 5 s 1 8:53.23 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2023
6 6 s 1 8:55.90 GRAD Filip OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2023
7 7 s 1 9:11.19 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP III GRENDA Jan NOWAK Łukasz Z/0605/18 2022
8 8 s 1 9:13.78 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 2001 U23 LB III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0932/16 2023
9 9 s 1 9:18.38 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2023 5 LDK!
10 10 s 1 9:19.18 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP IV TALIKADZE Roman # Z/1765/20 2023
11 11 s 1 9:19.44 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 Sen LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2023
12 12 s 1 9:22.83 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U20 WP IV CHMIELARZ Lucyna BYTNIEWSKI Szymon B.D. # , Z/0923/16 , 2023 LDK!
13 13 s 1 9:34.75 WEBER Marek UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/1602/18 2022 5
14 14 s 1 9:36.19 BOSY Daniel LKS Sana Kościan 1989 Sen WP -- TALIKADZE Roman Z/1451/11 2023 BEZ
15 15 s 1 9:36.20 MALUŚKI Tomasz OKL Oborniki 2005 U18 WP IV NOWICKI Sebastian Z/11729/21 2023
16 16 s 1 9:38.19 KUŁDO Jakub OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP IV
17 17 s 1 9:40.26 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U20 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2023
18 18 s 1 9:48.28 MATYJA Kamil OŚ AZS Poznań 2002 U20 WP IV
19 19 s 1 9:52.56 HAUPT Maciej OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP IV DMP U20 GRENDA Jan Z/5207/18 2023 BEZ 91
20 20 s 1 10:03.05 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP IV GRENDA Jan Z/1110/17 2023 4 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:24.75 SKRZYPCZAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 2006 U16 WP V B.D. Z/1505/20 2023
2 2 s 1 6:42.68 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2023 LDK!
3 3 s 1 7:01.61 GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0161/20 2023 LDK!
4 4 s 1 7:01.78 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/2384/20 2023 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.86 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +1.9 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK!
2 2 s 1 16.36 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP +1.9 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka # , Z/2833/18 , 2021 BEZ LDK!
3 3 s 1 17.85 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U16 WP +1.9 V PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2023
300 m pł M
1 2 s 1 43.66 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB IV WISZ Dariusz # Z/5625/19 2023 LDK!
2 3 s 1 44.61 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U16 WP V PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2023
3 4 s 1 46.08 LITKE Kamil UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP V CICHOWLAS Agnieszka Z/3735/20 2022 LDK!
4 5 s 1 46.63 BIAŁASIK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -- ZIELIŃSKA Janina # Z/4310/19 2023 LDK!
5 8 s 1 49.83 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP -- GÓRSKA Hanna # Z/4025/21 2023 LDK!
1 1 s 2 43.60 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB IV ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2023 LDK!
2 6 s 2 49.09 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2023 BEZ LDK!
3 7 s 2 49.77 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0030/21 2023 LDK!
4 9 s 2 49.96 SOBCZAK Jakub MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
5 10 s 2 50.97 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0840/20 2023 LDK!
400 m pł J MŁ M
2 1 s 1 61.68 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2023 BEZ LDK!
3 2 s 1 72.37 CZAJKA Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/2831/19 2023
  s 1 DQ JUSZCZAK Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2004 U18 WP -- OLEJNICKA Dominika BEZ LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 58.52 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. , Z/1433/17 , 2022 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 3:05.27 SUSZKA Franciszek OŚ AZS Poznań # 2006 U16 WP V GRENDA Jan # Z/1656/19 2023 LDK!
2 2 s 1 3:26.92 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/3446/20 2023 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 46.62 KS Stal LA Ostrów Wlkp.


brak daty WLP --
2 2 s 1 48.35 OŚ AZS Poznań


brak daty WLP --
3 3 s 1 49.19 UKS Orkan Środa Wlkp.


brak daty WLP --
4 4 s 1 52.83 ALKS AJP Gorzów Wlkp.


brak daty LBU --
Wzwyż M
1 1 f 1 1.65 SZPAKOWICZ Franciszek PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy # , Z/5102/19 , 2022 LDK!
2 2 f 1 1.60 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1643/19 2023 LDK!
3 3 f 1 1.60 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0027/21 2023 LDK!
4 4 f 1 1.55 LITKE Kamil UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3735/20 2022 LDK!
5 5 f 1 1.50 WESOŁOWSKI Maksymilian SL Olimpia Poznań # 2007 U16 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/5170/19 2023 LDK!
6 6 f 1 1.45 DOBBER Gabriel PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8630/21 2023 LDK!
6 6 f 1 1.45 SZUKALSKI Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3514/20 2022 LDK!
8 8 f 1 1.40 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/5149/19 2023 LDK!
9 9 f 1 1.35 MAŚLAK Kewin PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8632/21 2022 LDK!
10 10 f 1 1.30 KRYGIER Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/12053/21 2022 LDK!
11 11 f 1 1.20 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Marek # Z/0254/20 2023 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 4.50 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2023
2 2 f 1 4.30 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań 2002 U20 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3060/16 2022
3 3 f 1 4.10 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 2005 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3723/19 2023 LDK!
1 1 f 2 4.20 POŚPIECH Paweł SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/4802/19 2023 LDK!
2 2 f 2 4.10 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2023 LDK!
3 3 f 2 3.80 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2023 LDK!
4 4 f 2 2.80 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/1698/20 2023 LDK!
5 5 f 2 2.50 WRÓBLEWSKI Witold SL Olimpia Poznań 2010 U12 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/1699/20 2023 LDK!
6 6 f 2 2.30 ROGALSKI Wojciech SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/1700/20 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.92 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +2.0 IV WALCZAK Michał # Z/3106/19 2023 LDK!
2 2 f 1 5.77 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP +1.2 V LDK!
3 3 f 1 5.67 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.2 V WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK!
4 4 f 1 5.40 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.6 -- WALCZAK Michał # Z/0262/20 2023 LDK!
5 5 f 1 5.39 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +1.6 -- LDK!
6 6 f 1 5.37 KISZKA Marcel MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP +0.2 -- LDK!
7 7 f 1 5.03 KWAŚNIEWSKI Filip PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP +0.9 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1670/20 2022 LDK!
8 8 f 1 4.94 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +1.5 -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2023 LDK!
9 9 f 1 4.90 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +1.8 -- WALCZAK Katarzyna # Z/2370/20 2023 LDK!
10 10 f 1 4.80 ZIELIŃSKI Franciszek MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +2.1 -- WIŚNIEWSKI Roman Z/3262/20 2023 LDK!
11 11 f 1 4.66 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +0.5 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0280/20 2023 LDK!
12 12 f 1 4.55 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U14 WP +0.4 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2023 LDK!
13 13 f 1 4.43 BIAŁASIK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +0.7 -- ZIELIŃSKA Janina # Z/4310/19 2023 LDK!
14 14 f 1 4.41 NAMYSŁ Jan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.9 -- LDK!
15 15 f 1 4.33 KASPRZAK Kajetan PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -0.1 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12056/21 2023 BEZ LDK!
16 16 f 1 4.27 KAZUBEK Marcin UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +0.2 -- LDK!
17 17 f 1 4.19 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -0.7 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0475/21 2023 LDK!
18 18 f 1 4.16 POSPIESZNY Hubert MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP +0.5 -- LDK!
19 19 f 1 4.07 SCHAB Aleksander LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2007 U16 WP +0.4 -- GRAŚ Jarosław Z/1884/22 2023
20 20 f 1 3.91 LENARCZYK Marek OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.6 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0299/21 2022 LDK!
21 21 f 1 3.87 KANTECKI Kacper UKS Achilles Leszno 2008 U14 WP 0.0 -- LDK!
22 22 f 1 3.80 PODOLSKI Jan PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -0.3 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12048/21 2023 LDK!
23 23 f 1 3.77 TOMCZAK Norbert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +0.4 -- # LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 12.78 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 2005 U18 WP +0.3 IV LDK!
2 2 f 1 12.61 FIBNER Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -0.4 IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław , Z/2830/18 , 2021 BEZ LDK!
3 3 f 1 12.42 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP +0.4 -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 10.65 MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem 1957 Masters WP -0.2 -- B.D. Z/2561/21 2023
Wieloskok M
1 1 f 1 12.54 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP +1.0 II LDK!
2 2 f 1 12.44 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.7 II WALCZAK Michał # Z/3106/19 2023 LDK!
3 3 f 1 11.51 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP +1.0 IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka # , Z/2833/18 , 2021 BEZ LDK!
4 4 f 1 10.86 KISZKA Marcel MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP +0.6 -- LDK!
5 5 f 1 10.65 JANKOWSKI Alan PZS Gontyniec Chodzież 2006 U16 WP +0.9 -- CHWAŁEK Jarosław Z/3445/20 2023 LDK!
6 6 f 1 10.25 WESOŁOWSKI Maksymilian SL Olimpia Poznań # 2007 U16 WP +1.5 -- CZERNIAK Przemysław Z/5170/19 2023 LDK!
7 7 f 1 9.50 SOBCZAK Jakub MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +0.9 -- LDK!
Kula (3) M
1 1 f 1 9.93 DOBIECKI Kamil LUKS Orkan Września 2004 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/2417/20 2023
Kula (5) M
1 1 f 1 15.92 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2023 LDK!
2 2 f 1 11.02 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2023
3 3 f 1 9.87 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK!
4 4 f 1 9.85 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 7.40 JURGIEL Jerzy OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP -- BIERNACKI Jacek Z/12345/21 2023
1 1 f 2 12.42 GLINKA Jakub LUKS Orkan Września # 2006 U16 WP V PAWLAK Przemysław Z/2607/20 2023 LDK!
2 2 f 2 11.90 ŻARNECKI Odyseusz UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP V LDK!
3 3 f 2 10.83 WAWRZYNIAK Filip LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V LDK!
4 4 f 2 10.78 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2023 LDK!
5 5 f 2 10.42 GRELAK Igor WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -- LDK!
6 6 f 2 10.22 CISZEWSKI-TORZ Jarosław LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4793/19 2021 LDK!
7 7 f 2 10.20 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września # 2007 U16 WP -- PAWLAK Przemysław # Z/2586/21 2023 LDK!
8 8 f 2 9.72 DOLATA Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek Z/10694/21 2022 LDK!
9 9 f 2 8.98 KUCZYŃSKI Krzysztof PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/3443/20 2022 LDK!
10 10 f 2 8.56 ZIMNY Antoni LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -- PAWLAK Przemysław Z/9042/21 2022
11 11 f 2 8.45 JAKUBOWSKI Paweł KS Stal Pleszew 2006 U16 WP -- LDK!
12 12 f 2 8.26 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0293/20 2023 LDK!
13 13 f 2 7.70 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2023 LDK!
14 14 f 2 7.58 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/12140/21 2023
15 15 f 2 7.42 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
16 16 f 2 7.04 DRYGAS Igor LUKS Orkan Września # 2007 U16 WP -- PAWLAK Przemysław # Z/12052/21 2023 LDK!
17 17 f 2 6.70 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
18 18 f 2 5.55 GALLAGHER Maciej SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/11711/21 2023 LDK!
19 19 f 2 4.65 NOWAK Maksymilian MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- # LDK!
  f 2 NM GLINKA Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/3087/21 2023 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 17.60 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno # 2003 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej # Z/4273/18 2023 LDK!
2 2 f 1 15.77 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 2002 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/4814/18 2021 BEZ LDK!
3 3 f 1 13.86 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2023
4 4 f 1 12.54 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2023
Dysk (1) M
1 1 f 1 49.27 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB II KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2023 LDK!
2 2 f 1 44.88 ŻARNECKI Odyseusz UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP III LDK!
3 3 f 1 39.52 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP IV ZAWORSKI Marek # Z/2634/20 2023 LDK!
4 4 f 1 35.46 GLINKA Jakub LUKS Orkan Września # 2006 U16 WP V PAWLAK Przemysław Z/2607/20 2023 LDK!
5 5 f 1 35.05 GRELAK Igor WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP V LDK!
6 6 f 1 35.02 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września # 2007 U16 WP V PAWLAK Przemysław # Z/2586/21 2023 LDK!
7 7 f 1 31.94 DOLATA Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V NALEPA Marek Z/10694/21 2022 LDK!
8 8 f 1 30.47 SOBOTA Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -- LDK!
9 9 f 1 29.23 WAWRZYNIAK Filip LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- LDK!
10 10 f 1 27.40 SZEFER Marcel MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
11 11 f 1 26.84 DRYGAS Igor LUKS Orkan Września # 2007 U16 WP -- PAWLAK Przemysław # Z/12052/21 2023 LDK!
12 12 f 1 26.50 KORYCKI Dawid MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- LDK!
13 13 f 1 25.85 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2023 LDK!
14 14 f 1 25.24 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2023 LDK!
15 15 f 1 23.95 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej # Z/8628/21 2023 LDK!
16 16 f 1 23.88 PRZYBYLAK Bartosz UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1605/18 2023 BEZ LDK!
17 17 f 1 22.98 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
18 18 f 1 21.50 GLINKA Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/3087/21 2023 LDK!
19 19 f 1 20.42 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
20 20 f 1 12.55 GILOWSKI Franciszek MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U14 WP -- LDK!
  f 1 NM WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2023 LDK!
  f 1 NM ZIMNY Antoni LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -- PAWLAK Przemysław Z/9042/21 2022
Młot (5) M
1 1 f 1 60.28 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP II BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2023 4
1 1 f 2 25.65 BOJANOWSKI Stanisław UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3588/20 2023 LDK!
2 2 f 2 22.70 SOBOTA Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -- LDK!
3 3 f 2 22.58 KRUMREY Dawid PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/12060/21 2022
4 4 f 2 22.50 KUCZYŃSKI Krzysztof PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/3443/20 2022 LDK!
5 5 f 2 22.20 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/12140/21 2023
6 6 f 2 19.46 KUCZKOWSKI Fryderyk UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP -- LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 69.13 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP I CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2023 LDK!
2 2 f 1 47.86 NOGAŁA Adam UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP III LDK!
3 3 f 1 44.95 KNOPKIEWICZ Hubert LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/3347/19 2021 LDK!
Młot (7.26) M
1 1 f 1 71.65 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP M DMP NOWAK Grzegorz B.D. # Z/1594/12 2023 1 165
2 2 f 1 58.58 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2023 1
3 3 f 1 52.25 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2023 2
Oszczep (600) M
1 1 f 1 43.42 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP IV ZAWORSKI Marek # Z/2634/20 2023 LDK!
2 2 f 1 34.39 PRZYBYLAK Bartosz UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1605/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 33.71 WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2023 LDK!
4 4 f 1 33.29 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0027/21 2023 LDK!
5 5 f 1 32.75 CISZEWSKI-TORZ Jarosław LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4793/19 2021 LDK!
6 6 f 1 32.26 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0026/21 2023 LDK!
7 7 f 1 32.12 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0293/20 2023 LDK!
8 8 f 1 31.89 SZEFER Marcel MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
9 9 f 1 28.88 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/5149/19 2023 LDK!
10 10 f 1 25.48 WALOSZ Mateusz UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP --
11 11 f 1 24.59 BOJANOWSKI Stanisław UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3588/20 2023 LDK!
12 12 f 1 21.34 JAKUBOWSKI Piotr KS Stal Pleszew 2006 U16 WP -- LDK!
Chód 3 km M
1 1 s 1 22:57.01 PAWŁOWSKI Franciszek KS Stal Pleszew 2007 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3063/20 2023 LDK!
2 2 s 1 24:22.62 SZUKALSKI Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3514/20 2022 LDK!
3 3 s 1 25:40.32 KRYGIER Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/12053/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 63.7156021595 sekund