Częstochowa 02.06.2021
¦l±ska Liga U16 2021 - II rzut [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 13.27 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.3 IV MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
2 2 s 1 13.50 DUDEK Oliwia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL +0.3 IV B.D. Z/2643/21 2022
3 3 s 1 13.82 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.3 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. , Z/4415/17 , 2023 LDK!
4 4 s 1 13.90 ¦PIEWAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.3 -- MICHALSKA Alicja # Z/3254/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 14.63 LECHOWSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +0.3 -- LAMCH Czesław Z/12570/21 2021 LDK!
1 1 s 2 12.48 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +0.8 II B.D. # Z/4905/19 2023 LDK!
2 2 s 2 12.78 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +0.8 III ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
3 3 s 2 12.89 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +0.8 III ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
4 5 s 2 13.14 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL +0.8 III GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!
5 6 s 2 13.24 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.8 IV LAMCH Czesław # Z/1527/19 2023 LDK!
6 8 s 2 13.43 WYPARŁO Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +0.8 IV PEROŃ Katarzyna Z/3899/20 2022
7 9 s 2 13.58 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.8 IV MICHALSKA Alicja # Z/4620/19 2023 BEZ LDK!
8 14 s 2 13.76 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.8 IV DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja # Z/2265/20 2023 LDK! 40 83
1 7 s 3 13.43 KADZIMIERZ Jessica MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL +1.8 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof # Z/1396/20 2023 LDK! 94
2 10 s 3 13.58 BARANOWICZ Laura UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL +1.8 IV WAJDA Aleksandra Z/1002/21 2023 LDK!
3 11 s 3 13.65 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +1.8 IV ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
4 12 s 3 13.68 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL +1.8 IV DMP U20 RAMUS Józef Z/2680/20 2023 LDK! 85
5 13 s 3 13.74 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL +1.8 IV WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
6 15 s 3 13.87 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +1.8 V MICHALSKA Alicja # Z/0938/20 2023 BEZ LDK!
7 16 s 3 13.97 OWCZAREK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.8 V MICHALSKA Alicja Z/4637/19 2021 LDK!
8 24 s 3 14.41 MATYSIAK Amelia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +1.8 V
1 17 s 4 14.06 PAWLIK Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -0.3 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1022/21 2022 LDK!
2 18 s 4 14.09 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -0.3 V DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2023 LDK!
3 19 s 4 14.10 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -0.3 V SZCZYRK Janusz # Z/1403/20 2023 LDK!
4 20 s 4 14.19 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -0.3 V DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2023 BEZ LDK!
5 21 s 4 14.23 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -0.3 V WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2023 LDK!
6 28 s 4 14.59 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.3 -- MICHALSKA Alicja # Z/3930/20 2022 LDK!
7 29 s 4 14.63 CNOTA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -0.3 --
8 39 s 4 14.99 SZMATLOCH Zuzanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL -0.3 -- LDK!
1 22 s 5 14.31 JAGIELSKA Emilia MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +1.5 V DUDAŁA Piotr Z/5871/21 2022
2 23 s 5 14.33 TARASENKOVA Waleriia KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +1.5 V MARMUR Stanisław Z/6032/21 2022 LDK!
3 25 s 5 14.42 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +1.5 V RZEWNICKI Wiktor # Z/1589/21 2023 LDK!
4 31 s 5 14.73 ZAMIELA Julia MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +1.5 -- DUDAŁA Piotr Z/4444/19 2021 LDK!
5 33 s 5 14.81 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów # 2006 U16 SL +1.5 -- B.D. Z/0959/19 2023 LDK!
6 36 s 5 14.92 ZWIERZYK Amelia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +1.5 -- PEROŃ Katarzyna Z/3900/20 2022
7 38 s 5 14.95 SKWAREK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +1.5 --
8 40 s 5 15.03 MAZUR Anna MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL +1.5 -- DUDAŁA Piotr Z/4445/19 2023 LDK!
1 35 s 6 14.90 GROSZ Kamila MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +0.5 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/2242/20 2022 LDK!
2 37 s 6 14.94 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza # 2010 U12 SL +0.5 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2023 LDK!
3 42 s 6 15.10 DUBIEL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL +0.5 -- PASZTA Wiesław # Z/11744/21 2023
4 44 s 6 15.14 OSSOWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL +0.5 -- GÓRECKA Małgorzata Z/1719/20 2023 LDK!
5 45 s 6 15.21 KARCZEWSKA Paulina MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL +0.5 -- PEROŃ Katarzyna Z/1397/20 2021
6 46 s 6 15.27 JAGIELSKA Emilia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +0.5 -- PEROŃ Katarzyna Z/0932/19 2021 BEZ LDK!
7 48 s 6 15.47 KURASZ Paulina UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL +0.5 -- LDK!
8 49 s 6 15.51 KORGEL Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +0.5 -- RAMUS Józef Z/0120/21 2023 LDK!
1 43 s 7 15.10 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -0.1 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2023 LDK!
2 50 s 7 15.76 JANIA Julia MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -0.1 -- DUDAŁA Piotr Z/4438/19 2022 BEZ
3 51 s 7 15.80 WINIARSKA Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL -0.1 --
4 53 s 7 15.88 KROT Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -0.1 --
5 56 s 7 16.03 WODARCZYK Maja MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -0.1 -- PEROŃ Katarzyna Z/1405/20 2022 LDK!
6 58 s 7 16.26 GAWRON Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -0.1 --
  s 7 DQ JĘDRZEJCZYK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -0.1 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/2738/21 2021 LDK!
1 41 s 8 15.08 FRˇCZEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.2 -- RUSZEL Piotr # Z/4609/19 2023 BEZ LDK!
2 55 s 8 16.00 STASIOK Sandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +1.2 -- LDK!
3 59 s 8 16.34 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL +1.2 -- PASZTA Anna Z/6377/21 2023 LDK!
4 60 s 8 16.43 BOJARSKA Zofia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +1.2 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7916/21 2021 LDK!
5 63 s 8 16.64 KMIEĆ Amelia MOSiR Łaziska Górne 2008 U14 SL +1.2 -- BONK Anna # Z/2729/21 2023 LDK!
6 64 s 8 17.18 GÓRNIAK Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL +1.2 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7910/21 2022 LDK!
7 65 s 8 17.23 PLACHETKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL +1.2 -- RUSZEL Piotr # Z/7915/21 2022 LDK!
8 67 s 8 17.64 DZIWIŃSKA Liliana CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL +1.2 -- ZIĘTAL Agnieszka # Z/7912/21 2023 LDK!
1 26 s 9 14.48 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -0.7 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
2 27 s 9 14.51 RÓŻYCKA Lena UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL -0.7 -- WAJDA Aleksandra Z/4510/19 2023 LDK!
3 47 s 9 15.32 JÓ¬WIAK Zofia CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -0.7 -- MICHALSKA Alicja
4 52 s 9 15.81 ZAWIERUCHA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL -0.7 -- LDK!
5 66 s 9 17.51 GRABEK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -0.7 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/12308/21 2022 LDK!
6 68 s 9 18.27 PACH Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -0.7 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7921/21 2022 LDK!
1 4 s 10 13.09 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.2 III DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/3419/18 , 2023 4 LDK! 68 108
2 32 s 10 14.74 JANIK Alicja MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U14 SL -0.2 --
3 54 s 10 15.92 MASŁOWSKA Eliza MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U14 SL -0.2 -- B.D. Z/5860/21 2023
4 57 s 10 16.19 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U12 SL -0.2 -- PASZTA Anna # Z/10255/21 2023 LDK!
5 62 s 10 16.51 MATYSIAK Milena MOSiR Łaziska Górne 2008 U14 SL -0.2 -- BONK Anna # Z/2730/21 2023 LDK!
1 30 s 11 14.70 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL +1.0 -- RAMUS Józef Z/0121/21 2023 LDK!
2 34 s 11 14.87 GAŁUSZKA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U14 SL +1.0 --
3 61 s 11 16.47 SUCHANEK Wiktoria MOSiR Łaziska Górne 2008 U14 SL +1.0 -- BONK Anna # Z/2731/21 2023 LDK!
4 69 s 11 18.93 NAPIÓRA Nadia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +1.0 -- DUDAŁA Piotr Z/4441/19 2023 BEZ LDK!
5 70 s 11 21.02 WIERZOWIECKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +1.0 -- PEROŃ Katarzyna Z/1417/20 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 39.56 JA¬WIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0651/15 2023
2 2 s 1 41.58 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL II PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0919/18 2023 5 LDK!
3 3 s 1 42.47 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL II ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
4 4 s 1 42.78 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2023 LDK!
5 6 s 1 43.73 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL III PASZTA Anna Z/5459/19 2023 LDK!
6 9 s 1 44.33 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U16 SL III ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
1 5 s 2 43.00 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL II DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2023 BEZ LDK!
2 7 s 2 44.09 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL III MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2023 BEZ LDK!
3 8 s 2 44.15 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK!
4 11 s 2 44.91 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2023 LDK!
5 12 s 2 44.93 OSMAŃSKA Oliwia UKS Chromik Mysłowice 2006 U16 SL III PROKSA Robert Z/2186/18 2023 BEZ LDK!
6 15 s 2 45.29 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2023 LDK!
1 10 s 3 44.50 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
2 13 s 3 45.06 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2023 LDK!
3 16 s 3 45.41 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL IV ROLAK Dorota # Z/0921/18 2023 BEZ LDK!
4 17 s 3 45.46 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2023 LDK!
5 20 s 3 46.74 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL V PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
1 14 s 4 45.23 KUPCZAK Olga MKS-SMS Victoria Racibórz # 2008 U14 SL IV RUSZEL Piotr SZYJKA Anna # , Z/1636/23 , 2023 LDK!
2 18 s 4 45.97 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/0938/20 2023 BEZ LDK!
3 21 s 4 47.05 CETERA Alicja UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL --
4 22 s 4 47.31 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL V PASZTA Anna Z/2182/18 2023 BEZ LDK!
5 23 s 4 47.48 GAWRON Łucja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL V
6 25 s 4 48.35 GÓRNY Janet MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V PEROŃ Katarzyna Z/3903/20 2022
1 19 s 5 46.29 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL IV PROKSA Robert # Z/2905/19 2023 LDK!
2 24 s 5 48.24 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2023 BEZ LDK!
3 27 s 5 48.73 SOJKA Justyna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5872/21 2023 LDK!
4 30 s 5 49.72 ŁˇGIEWKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3929/20 2023 LDK!
5 33 s 5 50.28 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2023 LDK!
6 34 s 5 50.62 JURGA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -- LDK!
1 29 s 6 49.32 PARYS Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3940/20 2023 LDK!
2 31 s 6 50.09 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2023 LDK!
3 36 s 6 51.02 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- PASEK Magdalena # Z/1418/20 2023 LDK!
4 39 s 6 52.10 PASIEKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- RUSZEL Piotr # Z/10545/21 2022 LDK!
5 40 s 6 52.28 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U14 SL -- B.D. Z/4076/20 2023
6 41 s 6 52.39 KA¬MIERCZUK Blanka MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -- ROLAK Dorota Z/1029/21 2023 LDK!
1 32 s 7 50.17 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
2 35 s 7 50.80 THAMM Malwina MKS-MOS Katowice 2010 U12 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4443/19 2023
3 45 s 7 53.48 STĘPNIAREK Marta CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- ZIĘTAL Agnieszka Z/4073/21 2021 LDK!
4 46 s 7 53.71 MAJ Natasza CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- RUSZEL Piotr # Z/7911/21 2022 LDK!
5 47 s 7 53.88 PIETRASIŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3935/20 2023 LDK!
6 49 s 7 54.32 MATYKA Zuzanna MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -- BONK Anna # Z/4099/20 2023 LDK!
1 26 s 8 48.48 LECHOWSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/12570/21 2021 LDK!
2 28 s 8 49.21 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL -- WAJDA Aleksandra # Z/1741/21 2023 LDK!
3 43 s 8 53.12 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2023 LDK!
4 51 s 8 56.37 MIELESZKO Maria MKS-MOSM Bytom 2010 U12 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/0680/21 2022 LDK!
1 37 s 9 51.23 ¦MIETANA Emilia MOSiR Łaziska Górne 2006 U16 SL -- BONK Anna # Z/3123/21 2021 LDK!
2 38 s 9 51.67 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U12 SL -- MARMUR Stanisław # Z/3901/20 2023 LDK!
3 42 s 9 52.97 KOWASZ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- RUSZEL Piotr # Z/7922/21 2022 LDK!
4 44 s 9 53.39 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/3905/20 2023 LDK!
5 48 s 9 53.94 BOROWICZ Anna MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- B.D. Z/1411/20 2021
6 50 s 9 56.03 KHELOUF Malika UKS Trójka Mikołów # 2010 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/0562/22 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:38.97 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2023 LDK!
2 2 s 1 1:40.10 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 1:41.69 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2023 LDK!
4 4 s 1 1:41.74 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2023 LDK!
5 5 s 1 1:41.85 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:42.06 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
7 7 s 1 1:42.31 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1408/20 2022 LDK!
8 8 s 1 1:45.66 ZIĘBA Lena MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3790/20 2022 LDK!
9 9 s 1 1:45.89 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL -- BONK Anna # Z/3971/18 2023 BEZ
10 11 s 1 1:48.27 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL V WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2023 LDK!
11 14 s 1 1:50.85 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1413/20 2023 LDK!
12 21 s 1 2:00.07 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2023 5 LDK!
1 10 s 2 1:46.98 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
2 12 s 2 1:48.73 DRO¦ Olga CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3584/18 2023 5 LDK!
3 13 s 2 1:49.56 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL V JACYSZYN Lechosław # Z/0957/19 2023 LDK!
4 15 s 2 1:53.59 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3892/20 2023 LDK!
5 16 s 2 1:54.05 KAPUSTA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- LDK!
6 17 s 2 1:55.22 MARCJANEK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3928/20 2022 LDK!
7 19 s 2 1:57.73 MIKU¦KIEWICZ Emilia UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2331/18 2023 BEZ LDK!
8 20 s 2 1:59.09 LEMAŃSKA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3931/20 2021 BEZ LDK!
9 22 s 2 2:00.12 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3919/20 2023 LDK!
10 26 s 2 2:02.83 PODLE¦NY Natalia UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef
1 18 s 3 1:55.65 JAŁOWIECKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- # LDK!
2 23 s 3 2:00.25 WALCZUCH Anna MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/3942/20 2022 LDK!
3 24 s 3 2:00.61 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2023
4 25 s 3 2:02.71 CZARNECKA Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- PASEK Magdalena # Z/3941/20 2023 LDK!
5 27 s 3 2:03.91 DITRICH Marlena UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL -- PROKSA Robert # Z/6380/21 2023 LDK!
6 28 s 3 2:06.84 PORADA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4251/20 2023 LDK!
7 29 s 3 2:08.46 FIC Maria UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL -- # LDK!
8 30 s 3 2:08.76 BRUDNOWSKA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL --
9 31 s 3 2:09.03 CIEPAŁ Iga MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/6123/21 2022
1 1 w 1 1:57.48 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK! 397
2 2 w 1 1:59.52 MIZGAŁA Nela CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3893/20 2021 LDK! 366
3 3 w 1 2:04.40 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK! 295
4 4 w 1 2:12.20 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- LDK! 198
5 5 w 1 2:12.85 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4603/19 , 2022 BEZ LDK! 190
6 6 w 1 2:18.80 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4602/19 2021 LDK! 129
7 7 w 1 2:19.35 KUZIOROWICZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4604/19 2021 LDK! 124
1000 m K
1 1 s 1 3:18.51 GRADOŃ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL IV RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr # , Z/4616/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:20.64 MLECZEK Natalia MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL --
3 3 s 1 3:27.11 BOCHEŃSKA Zofia MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1592/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:29.52 KUSZYK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1939/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:34.67 CHRAPKA Jagoda UKS Chromik Mysłowice 2006 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2879/19 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:12.84 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 7:13.82 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2021 5 LDK!
3 3 s 1 7:21.85 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 7:29.20 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL IV LAMCH Czesław # Z/4608/19 2023 LDK!
5 5 s 1 7:38.16 BURZYŃSKA Oliwia MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- BONK Stanisław # Z/6124/21 2022
6 6 s 1 7:39.47 WERESZKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota KRÓL Krzysztof Z/0906/18 2021 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 11.92 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +0.9 II B.D. # Z/4905/19 2023 LDK!
2 2 s 1 12.33 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +0.9 II CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
3 3 s 1 14.54 RZESZUTKO Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U16 SL +0.9 V
4 4 s 1 14.79 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U16 SL +0.9 V B.D. Z/5858/21 2022
5 5 s 1 15.09 NOWORYTA Julia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.9 -- ROLAK Dorota # Z/0948/21 2023 LDK!
7 6 s 1 15.31 TARASENKOVA Waleriia KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +0.9 -- MARMUR Stanisław Z/6032/21 2022 LDK!
1 1 w 1 13.44 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -0.4 IV B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK! 647
2 2 w 1 15.28 MIZGAŁA Nela CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.4 -- MICHALSKA Alicja Z/3893/20 2021 LDK! 410
3 3 w 1 15.65 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.4 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4603/19 , 2022 BEZ LDK! 368
4 4 w 1 16.36 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -0.4 -- MICHALSKA Alicja # Z/4602/19 2021 LDK! 294
5 5 w 1 16.90 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -0.4 -- CHRIST Marek BEZ LDK! 242
6 6 w 1 17.26 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -0.4 -- LDK! 211
7 7 w 1 17.64 KUZIOROWICZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -0.4 -- MICHALSKA Alicja Z/4604/19 2021 LDK! 179
300 m pł K
1 1 s 1 48.74 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/0666/17 2021 2 LDK!
2 2 s 1 49.46 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- LDK!
3 3 s 1 50.14 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/2512/19 2023 LDK!
4 4 s 1 50.65 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2023 3 LDK!
5 5 s 1 54.50 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/3253/19 2023 BEZ LDK!
1 1 s 2 49.36 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL III CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
2 2 s 2 53.66 NICIA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/4595/19 2021 BEZ LDK!
3 3 s 2 55.15 KICIA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL --
1000 m prz K
1 s 1 3:23.85 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL III PASZTA Wiesław Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
2 s 1 3:44.23 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL V CHRIST Marek 4 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 49.97 PAWLIK Zuzanna
PRZEWIE¬LIK Julia
SRAGA Zuzanna
NAWROT Paulina
MOS CSiR D±browa Górnicza 2006
2006
2006
2006
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
Z/1022/21
Z/0919/18
, Z/0013/20
Z/0918/18
2022
2023
, 2023
2023

5

4
2 2 s 1 50.77 TRˇBCZYŃSKA Nadia
KALINOWSKA Agata
JUNDZIŁŁ Maja
CYRULIŃSKA Oliwia
CKS Budowlani Częstochowa 2005
2005
2005
2005
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław
Z/2920/18
Z/3253/19
Z/3255/19
, Z/3419/18
2021
2023
2023
, 2023
5
BEZ

4
3 5 s 1 53.20 MUSIK Maja
KUBISZ Julia
STEC Hanna
MUCHA Kinga
UKS Chromik Mysłowice 2010
2008
2008
2006
U16 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
ROLAK Dorota
Z/2182/18
Z/5459/19
Z/2179/18
Z/3699/19
2023
2023
2023
2023
BEZ

BEZ

4 8 s 1 54.21 SOCHACKA Julia
CYGANEK Marta
ROCZNIAK Zofia
MATYSIAK Oliwia
GKS Piast Gliwice 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/1180/19
Z/1192/19
Z/1179/19
Z/0115/21
2023
2023
2023
2023
5



5 14 s 1 56.92 SIKORSKA Marcelina
DUDA Patrycja
KALINO Paulina
KARMELITA Julia
AZS-AWF Katowice 2006
2007
2006
2007
U16 SLK -- CHRIST Marek
CHRIST Marek

CHRIST Marek
Z/1533/19
2023
4
BEZ

1 3 s 2 52.35 KUBIK Julia
LIPSKA Aleksandra
WO¦ Kinga
TRˇBCZYŃSKA Julia
CKS Budowlani Częstochowa 2007
2006
2006
2007
U16 SLK -- MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja
Z/4620/19
Z/2265/20
Z/1527/19
Z/4622/19
2023
2023
2023
2023
BEZ


BEZ
2 4 s 2 53.16 ZAMIELA Julia
JENDRZEJ Alicja
THAMM Michalina
SŁOMSKA Magdalena
MKS-MOS Katowice 2007
2007
2007
2006
U16 SLK -- DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
ROLAK Dorota
Z/4444/19
Z/3500/18
Z/3487/18
Z/1946/19
2021
2023
2023
2023

BEZ
BEZ

3 7 s 2 53.40 WÓJCIK Magdalena
BARANOWICZ Laura
KACZMAREK Gabriela
ABSYL Wiktoria
UKS Trójka Mikołów 2007
2008
2007
2007
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
ROLAK Dorota
Z/2316/18
Z/1002/21
Z/4508/19
Z/2319/18
2023
2023
2023
2023
BEZ



4 15 s 2 57.52 RZESZUTKO Julia
KICIA Milena
KOZOK Tatiana
GAŁUSZKA Milena
MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006
2007
2006
2008
U16 SLK --

B.D.
Z/5858/21
2022

5 19 s 2 60.36 SYCHLA Emilia
WINIARSKA Wiktoria
ZAWIERUCHA Aleksandra
OSSOWSKA Karolina
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009
2008
2009
2008
U14 SLK -- PASZTA Anna


GÓRECKA Małgorzata
Z/2147/20
Z/1719/20
2023
2023


1 6 s 3 53.27 BOCHENEK Jagoda
WYSYPOŁ Karolina
DUDA Magdalena
AUGUSTINIOK Kamila
MKS-MOSM Bytom 2006
2007
2007
2006
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/3405/19
Z/1408/20
Z/0928/19
Z/0961/19
2023
2022
2022
2023




2 10 s 3 55.29 CNOTA Oliwia
MATYSIAK Amelia
BAZYLAK Maja
ZIĘBA Lena
MOS CSiR D±browa Górnicza 2006
2006
2007
2008
U16 SLK --

ROLAK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/0921/18
Z/3790/20
2023
2022
BEZ

3 11 s 3 55.52 MALIGŁÓWKA Aleksandra
KUPCZAK Olga
DˇDELA Wiktoria
OWCZAREK Ewa
CKS Budowlani Częstochowa 2006
2008
2007
2007
U16 SLK -- MICHALSKA Alicja
RUSZEL Piotr SZYJKA Anna
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
Z/0938/20
, Z/1636/23
Z/3930/20
Z/4637/19
2023
, 2023
2022
2021
BEZ



4 12 s 3 55.80 SOJKA Justyna
MAZUR Anna
KOTOWICZ Hanna
ŁASZEWICZ Violetta
MKS-MOS Katowice 2009
2008
2009
2009
U14 SLK -- DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
ROLAK Dorota
Z/5872/21
Z/4445/19
Z/4448/19
Z/5588/19
2023
2023
2023
2023




5 16 s 3 57.73 BUDKOWSKA Stella
DITRICH Marlena
PODLE¦NY Natalia
OSMAŃSKA Oliwia
UKS Chromik Mysłowice 2008
2009
2007
2006
U16 SLK -- PROKSA Robert
PROKSA Robert
GAWLINA Józef
PROKSA Robert
Z/2905/19
Z/6380/21
Z/2186/18
2023
2023
2023



BEZ
1 9 s 4 55.06 DUBIEL Aleksandra
GAWRON Łucja
KAZIMIERCZYK Zuzanna
SKWAREK Dominika
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006
2006
2006
2007
U16 SLK -- PASZTA Wiesław

GÓRECKA Małgorzata
Z/11744/21
2023

BEZ
2 13 s 4 56.77 KOSIŃSKA Pola
KURASZ Paulina
JURKA Daniela
JARCZYK Milena
UKS Trójka Mikołów 2006
2008
2007
2007
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra

WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/1741/21
Z/4507/19
Z/4666/19
2023
2023
2023



3 17 s 4 58.21 MADEJA Zuzanna
BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina
KRUPIŃSKA Agata
KORGEL Martyna
GKS Piast Gliwice 2008
2007
2008
2009
U16 SLK -- RAMUS Józef
¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
RAMUS Józef
Z/10981/21
Z/0113/21
Z/2680/20
Z/0120/21
2023
2023
2023
2023




4 18 s 4 59.75 KOLMAN Martyna
KLINOWSKA Nina
JANIK Alicja
MĘDRALA Emilia
MKS Pałac Młodzieży Katowice 2010
2007
2009
2008
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof


B.D.
Z/1449/22
Z/4076/20
2023
2023


Wzwyż K
1 f 1 1.50 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL IV DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK! 56 92
1 f 2 1.37 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2023 4 LDK!
4 f 2 1.30 MADEJA Zuzanna GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/10981/21 2023 LDK!
1 1 w 1 1.40 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU V B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK! 512
2 2 w 1 1.34 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- LDK! 449
3 3 w 1 1.31 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4602/19 2021 LDK! 419
4 4 w 1 1.28 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK! 389
5 5 w 1 1.25 KUZIOROWICZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4604/19 2021 LDK! 359
6 6 w 1 1.19 MIZGAŁA Nela CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3893/20 2021 LDK! 302
7 7 w 1 1.10 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4603/19 , 2022 BEZ LDK! 222
W dal K
1 f 1 5.26 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK -0.1 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2023
2 f 1 4.92 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.7 IV MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2023 LDK!
3 f 1 4.50 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -1.0 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK!
4 f 1 3.89 SOWULA Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.4 -- CIUK Marek Z/2209/20 2021 LDK!
1 f 2 4.46 PANASZ Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -0.2 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1936/19 2022 BEZ LDK!
2 f 2 4.04 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +1.0 -- PASZTA Anna # Z/2147/20 2023 LDK!
3 f 2 3.98 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL +0.9 -- B.D. Z/7889/21 2023 LDK!
4 f 2 3.98 KLINOWSKA Nina MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL +0.7 --
5 f 2 3.98 SMALCUGA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +0.5 -- LDK!
6 f 2 3.96 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -0.3 -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1585/21 2023 LDK!
7 f 2 3.77 JÓ¬WIAK Zofia CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL +0.7 -- MICHALSKA Alicja
8 f 2 3.45 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U12 SL +1.2 -- BONK Anna # Z/2543/20 2023 LDK!
9 f 2 3.35 SUCHARZEWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.2 -- CIUK Marek # Z/2739/21 2021 LDK!
10 f 2 3.27 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -0.5 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
11 f 2 3.00 PEŁKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +0.2 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/2257/20 2023 LDK!
1 1 w 1 4.52 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -2.0 V B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK! 433
2 2 w 1 4.31 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -1.1 -- CHRIST Marek BEZ LDK! 381
3 3 w 1 3.93 KUZIOROWICZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -1.0 -- MICHALSKA Alicja Z/4604/19 2021 LDK! 292
4 4 w 1 3.86 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL +1.4 -- LDK! 276
5 5 w 1 3.73 MIZGAŁA Nela CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.3 -- MICHALSKA Alicja Z/3893/20 2021 LDK! 248
6 6 w 1 3.58 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -2.8 -- MICHALSKA Alicja # Z/4602/19 2021 LDK! 216
7 7 w 1 3.56 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.2 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4603/19 , 2022 BEZ LDK! 212
Kula (3) K
1 f 1 12.29 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL III LAMCH Czesław # Z/2945/21 2023 LDK!
2 f 1 5.40 FIELAUF Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL --
1 f 2 10.88 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL IV DMP U20 WRÓBEL Krzysztof # Z/4073/20 2023 LDK! 95
2 f 2 9.33 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL V DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK! 75
3 f 2 8.64 JANIK Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/1184/19 2022 LDK!
4 f 2 7.82 ZIMOŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- CIUK Marek # Z/4074/21 2021 LDK!
5 f 2 7.69 WASZCZYK Łucja CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4639/19 2023 LDK!
6 f 2 7.47 GARKOWIENKO Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/2744/21 2021 LDK!
7 f 2 7.40 MROCZEK Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/2742/21 2021 LDK!
8 f 2 6.95 KOZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- ZIĘTAL Agnieszka Z/4069/21 2021 LDK!
9 f 2 6.91 FOŁTARZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- CIUK Marek # Z/6064/21 2021 LDK!
10 f 2 6.87 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/12523/21 2023 LDK!
11 f 2 6.76 ZABAWCZUK Paulina GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/3314/18 2022 LDK!
12 f 2 6.67 SADOWNIK Martyna GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3310/18 2022 LDK!
13 f 2 5.82 POPCZYK Eliza CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- CIUK Marek # Z/2737/21 2021 LDK!
14 f 2 5.57 WOLNA Olga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof # LDK!
1 1 w 1 10.41 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU IV B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK! 556
2 2 w 1 6.89 KUZIOROWICZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4604/19 2021 LDK! 328
3 3 w 1 6.76 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4602/19 2021 LDK! 320
4 4 w 1 6.39 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- LDK! 296
5 5 w 1 6.36 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4603/19 , 2022 BEZ LDK! 294
6 6 w 1 6.02 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK! 273
7 7 w 1 4.91 MIZGAŁA Nela CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3893/20 2021 LDK! 203
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.37 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/4088/20 2023
2 f 1 26.34 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V MARMUR Stanisław Z/1398/20 2023
3 f 1 22.05 MROCZEK Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/2742/21 2021 LDK!
4 f 1 19.99 GARKOWIENKO Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/2744/21 2021 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 52.56 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL II LAMCH Czesław # Z/2945/21 2023 LDK!
1 f 2 35.64 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL IV WRÓBEL Krzysztof # Z/4073/20 2023 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 24.04 BRYK Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL --
2 f 1 22.80 MUSIOŁ Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3898/20 2023
1 f 2 31.35 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/0936/20 2022 BEZ LDK!
2 f 2 26.54 BOREK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0926/19 2022 BEZ LDK!
3 f 2 19.87 DURKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- CIUK Marek # Z/2741/21 2021 LDK!
4 f 2 19.81 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK!
5 f 2 17.87 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/13554/21 2023 LDK!
6 f 2 14.17 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/12523/21 2023 LDK!
5-bój K MŁ K
1 f 1 2443 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU IV B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
2 f 1 1682 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK!
3 f 1 1529 MIZGAŁA Nela CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3893/20 2021 LDK!
4 f 1 1430 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- LDK!
5 f 1 1378 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4602/19 2021 LDK!
6 f 1 1286 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4603/19 , 2022 BEZ LDK!
7 f 1 1282 KUZIOROWICZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4604/19 2021 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:20.33 TOMASIK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0905/18 2023 BEZ
2 2 s 1 17:05.23 WALASZEK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4182/20 2022 LDK!
3 3 s 1 17:29.84 WEŻGOWIEC Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/2923/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 18:25.55 KURPIOS Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3704/18 2022 BEZ LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.47 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U20 SL +0.6 III BONK Anna # Z/3904/18 2022 4
2 2 s 1 11.81 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +0.6 IV LAMCH Czesław Z/4213/19 2021 LDK!
3 3 s 1 11.98 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.6 IV CIUK Marek Z/3695/18 2023 5 LDK!
4 4 s 1 12.03 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL +0.6 IV KASIŃSKI Marek # Z/3936/19 2023 LDK!
  s 1 DQ PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL +0.6 -- KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17 2022
1 5 s 2 12.13 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.6 IV MICHALSKA Alicja # Z/1023/19 2022 BEZ LDK!
2 6 s 2 12.19 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.6 IV RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/1026/19 , 2023 BEZ LDK!
3 7 s 2 12.32 MIZGAŁA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.6 -- LAMCH Czesław Z/3174/19 2022 LDK!
4 8 s 2 12.50 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.6 -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2023 BEZ LDK!
5 9 s 2 13.09 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.6 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/2445/19 , 2023 BEZ LDK!
1 1 s 3 11.73 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL +0.5 III WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 3 12.18 WRZAL Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL +0.5 IV
3 3 s 3 12.22 GADAJ Kacper GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL +0.5 V RAMUS Józef Z/5518/19 2021 LDK!
4 4 s 3 12.32 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL +0.5 V WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 3 12.52 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL +0.5 V DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2023 LDK! 17 72
6 7 s 3 12.85 SIWY Mariusz UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL +0.5 -- WAJDA Aleksandra # Z/1746/21 2023 LDK!
7 8 s 3 12.88 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +0.5 -- PASZTA Wiesław Z/2148/20 2023 LDK!
1 6 s 4 12.80 LEWANDOWICZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.5 -- RUSZEL Piotr Z/10818/21 2022 LDK!
2 11 s 4 13.06 WRÓBEL Michał MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL +0.5 -- PEROŃ Katarzyna Z/0956/19 2021 BEZ LDK!
3 10 s 4 13.06 KIJAS Filip MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +0.5 -- PEROŃ Katarzyna Z/0935/19 2022 BEZ LDK!
4 12 s 4 13.17 BOROWICZ Adam CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.5 -- RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/10777/21 , 2021 BEZ LDK!
5 13 s 4 13.40 CZAPLA Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +0.5 -- B.D. Z/2395/20 2022
6 14 s 4 13.52 MIKUŁA Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL +0.5 -- PASZTA Anna # Z/2144/20 2023
7 19 s 4 14.62 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 2007 U16 SL +0.5 -- DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK! 0 34
1 16 s 5 13.70 NOWAK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -2.4 -- PEROŃ Katarzyna Z/0945/19 2021 BEZ LDK!
2 20 s 5 14.64 ZAWISZA Oskar MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -2.4 -- LAKSA Dariusz Z/1406/20 2022 LDK!
3 22 s 5 14.91 SADŁO Mateusz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -2.4 --
4 23 s 5 14.93 SZOŁTYSIK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -2.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/3943/20 2023 LDK!
5 24 s 5 14.98 SU¦LIK Jakub CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL -2.4 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/4223/19 2023
6 26 s 5 15.25 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL -2.4 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2023 LDK!
7 28 s 5 15.42 PORAWSKI Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL -2.4 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1304/20 2023
1 15 s 6 13.59 STAWOWY Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL -1.8 -- PASZTA Anna # Z/4166/19 2023 LDK!
2 21 s 6 14.81 DŁUGOSZ Marcel UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL -1.8 -- LDK!
3 25 s 6 15.25 ¦LIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -1.8 -- # LDK!
4 27 s 6 15.28 LAMPART Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -1.8 -- PEROŃ Katarzyna Z/0939/19 2022 LDK!
5 29 s 6 15.69 BARSZCZEWSKI Gabriel MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL -1.8 --
6 31 s 6 16.11 PIL¦NIAK Julian CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL -1.8 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/10581/21 2022
7 35 s 6 18.02 GAGULEWICZ Maciej MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -1.8 -- DUDAŁA Piotr Z/5868/21 2023
1 9 s 7 13.03 KALISZ Maciej UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra , Z/4518/18 , 2023 BEZ LDK!
2 17 s 7 14.07 MASZEWSKI Bartosz CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL 0.0 -- RUSZEL Piotr ZIĘTAL Agnieszka LDK!
3 18 s 7 14.55 ŁYSAKOWSKI Franciszek CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL 0.0 -- CIUK Marek LDK!
4 30 s 7 16.05 CIAŁOŃ Tomasz MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL 0.0 -- BONK Anna # Z/4101/20 2023 LDK!
5 32 s 7 16.25 BENDKOWSKI Bartłomiej MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL 0.0 -- PEROŃ Katarzyna Z/0925/19 2022
6 33 s 7 16.87 FUCHS Kamil MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL 0.0 -- BONK Anna # Z/2727/21 2023 LDK!
7 34 s 7 16.91 KOWASZ-SOBONIAK Emil CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL 0.0 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7914/21 2022 LDK!
8 36 s 7 18.22 TOLL Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL 0.0 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7920/21 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 38.43 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/1026/19 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 38.49 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/1023/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 38.67 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- CIUK Marek Z/3695/18 2023 5 LDK!
4 4 s 1 38.81 MIZGAŁA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/3174/19 2022 LDK!
5 5 s 1 39.79 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4213/19 2021 LDK!
1 1 s 2 38.97 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK!
2 2 s 2 41.27 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice # 2007 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2023 LDK!
3 3 s 2 42.08 PASTUSZKA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2007 U16 SL V B.D. Z/2185/18 2023 LDK!
4 4 s 2 42.60 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -- B.D. Z/4074/20 2023
  s 2 DQ GÓRNY Diego MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/3902/20 2022 LDK!
1 5 s 3 43.58 ZANDER Filip MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1590/21 2023 LDK!
2 6 s 3 44.69 KŁODA Adam GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3303/18 2022 LDK!
3 8 s 3 46.74 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2023 LDK!
4 9 s 3 47.05 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2023 LDK!
5 13 s 3 50.06 GˇTARSKI Filip MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1410/20 2023 LDK!
1 10 s 4 47.43 SŁUPIK Szymon MOSiR Łaziska Górne 2008 U14 SL -- LDK!
2 12 s 4 49.32 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0931/19 2023 BEZ LDK!
3 15 s 4 50.68 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2023 LDK!
4 16 s 4 50.88 NIECHCIAŁ Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- GŁˇB Magdalena # Z/1588/21 2023 LDK!
5 17 s 4 50.94 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2023 LDK!
6 19 s 4 51.35 SERAFIN Samuel MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1402/20 2023 LDK!
1 11 s 5 48.43 ZIĘTAL Adrian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/2740/21 2023 LDK!
2 18 s 5 50.94 STAJKOWSKI Cezary MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -- BONK Anna # Z/4010/18 2023 BEZ LDK!
3 20 s 5 52.78 ŁUKOSZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/3938/20 2023
4 22 s 5 54.21 BOŃCZYK Tymoteusz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- PASEK Magdalena # Z/10994/21 2022
5 25 s 5 57.95 TRZEBA Dawid MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- B.D. Z/0677/21 2021
1 7 s 6 45.69 KUBICZEK Filip MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0937/19 2022 BEZ LDK!
2 14 s 6 50.13 WRÓBLEWSKI Maksymilian GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- LDK!
3 21 s 6 52.79 ZIĘTAL Adam CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7923/21 2022 LDK!
4 23 s 6 54.91 JEGERCZYK Maciej MKS-MOSM Bytom 2010 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/0941/21 2021 LDK!
5 24 s 6 55.90 NIEDZIELA Wiktor MKS-MOSM Bytom 2010 U12 SL -- PASEK Magdalena # Z/0668/21 2023 LDK!
6 26 s 6 60.38 SZANTYR Maciej MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- B.D. Z/0673/21 2021
400 m M
1 1 s 1 52.42 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2023 LDK!
2 2 s 1 52.76 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP IV MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona # , Z/2074/18 , 2023 LDK!
3 3 s 1 65.46 KASPRZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2002 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/2305/21 2021 LDK!
600 m M
1 s 1 1:24.80 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2023 LDK!
2 s 1 1:32.54 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL IV PASZTA Wiesław # Z/4953/19 2023
3 s 1 1:37.60 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice # 2007 U16 SL V DARLIŃSKI Artur # Z/0136/22 2023 LDK!
4 s 1 1:38.83 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1593/21 2023 LDK!
5 s 1 1:40.76 KULA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/7888/21 2023
6 s 1 1:41.90 JANKOWSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4084/20 2023 LDK!
7 s 1 1:42.53 ZAŁĘCKI Łukasz GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- LDK!
8 s 1 1:43.39 GWÓ¬D¬ Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1395/20 2022 LDK!
9 s 1 1:51.49 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1301/20 2023 LDK!
1 s 2 1:33.19 WAMBUI Denzel MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL --
2 s 2 1:34.67 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2022 LDK!
3 s 2 1:35.17 GĘDŁEK Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/10893/21 2022
4 s 2 1:38.02 ¦LIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/4599/19 2022 BEZ LDK!
5 s 2 1:43.37 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2023 LDK!
6 s 2 1:52.23 KARWACKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- # LDK!
7 s 2 1:52.53 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2023 LDK!
8 s 2 2:01.02 ARIK Emin MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- B.D. Z/1412/20 2023
9 s 2 2:04.03 BONARSKI Bartosz MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5865/21 2022
10 s 2 2:08.58 ZACZYK Piotr MKS-MOSM Bytom 2010 U12 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/3172/20 2023 LDK!
11 s 2 2:11.35 SADOWSKI Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1586/21 2023 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:42.92 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 2:43.24 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!
3 3 s 1 2:44.82 ¦WIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2023 LDK!
4 4 s 1 2:49.24 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
5 5 s 1 2:49.62 KASPRZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2002 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/2305/21 2021 LDK!
6 6 s 1 2:50.83 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2023 LDK!
7 7 s 1 2:54.66 CIAŁOŃ Bartłomiej MOSiR Łaziska Górne 2004 U18 SL -- BONK Anna # Z/3967/18 2023 BEZ
8 8 s 1 2:56.64 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2023
9 9 s 1 2:57.18 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2023 LDK!
10 10 s 1 2:59.72 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0966/18 2021 BEZ
11 11 s 1 3:01.44 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2023 LDK!
12 12 s 1 3:03.95 KU¦ Przemysław MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/7652/21 2022
13 13 s 1 3:06.02 BOCHYNEK Dawid UKS Olimpia Zabrze 2006 U16 SL -- LDK!
14 14 s 1 3:07.12 DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5867/21 2023
15 15 s 1 3:09.09 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3922/20 2023 LDK!
16 16 s 1 3:09.93 LEWANDOWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 2006 U16 SL -- LDK!
17 17 s 1 3:19.35 KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/5532/19 2023 LDK!
1 w 1 3:29.56 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2023 BEZ LDK! 404
2 w 1 3:29.78 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2023 LDK! 402
3 w 1 3:33.95 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK! 370
2000 m M
1 1 s 1 6:12.57 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2023 5
2 2 s 1 6:12.88 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2023
110 m pł MŁ M
1 w 1 17.32 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -2.3 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2023 BEZ LDK! 591
2 w 1 18.98 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -2.3 -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2023 LDK! 434
3 w 1 20.66 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -2.3 -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK! 299
4x100 m M
1 2 s 1 49.53 KLUCZNY Alan
DYJA Maciej
JAŁOCHA Szymon
MUSIAŁ Patryk
CKS Budowlani Częstochowa 2006
2007
2007
2006
U16 SLK -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
Z/4597/19
Z/4607/19
Z/4601/19
Z/0937/20
2023
2023
2022
2022
BEZ


BEZ
2 3 s 1 52.60 CZAPLA Dominik
STAWOWY Mateusz
MIKUŁA Mateusz
WIDŁAK Julian
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007
2008
2008
2007
U16 SLK -- B.D.
PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Wiesław
Z/2395/20
Z/4166/19
Z/2144/20
Z/2148/20
2022
2023
2023
2023




3 4 s 1 53.25 SUWALSKI Krzysztof
SŁOWIKOWSKI Sebastian
RYCHLIK Patryk
KRĘBLEWSKI Mateusz
MOS CSiR D±browa Górnicza 2008
2007
2008
2008
U16 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
Z/1593/21
Z/5529/19
Z/3788/20
Z/1584/21
2023
2023
2023
2023




4 5 s 1 54.30 KŁODA Adam
CZERNEL Olivier
ZAŁĘCKI Łukasz
DARLIŃSKI Dawid
GKS Piast Gliwice 2008
2006
2007
2007
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam

DARLIŃSKI Artur
Z/3303/18
Z/1193/19
Z/0136/22
2022
2023
2023



1 1 s 2 48.38 SIWY Mariusz
DUTKIEWICZ Kuba
KALISZ Maciej
PIETRZYK Filip
UKS Trójka Mikołów 2006
2006
2006
2006
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/1746/21
Z/2324/18
, Z/4518/18
Z/2323/18
2023
2023
, 2023
2023

BEZ
BEZ
BEZ
2 6 s 2 56.34 DŁUGOSZ Marcel
PASTUSZKA Adam
PŁONKA Szymon
GRZYBOWSKI Jeremiasz
UKS Chromik Mysłowice 2009
2007
2010
2007
U16 SLK --
B.D.
PASZTA Anna
DUDAŁA Piotr
Z/2185/18
Z/2017/20
Z/2018/20
2023
2023
2023



3 7 s 2 56.47 BARANOWSKI Jan
NIECHCIAŁ Daniel
ZANDER Filip
NIECHCIAŁ Dawid
MOS CSiR D±browa Górnicza 2009
2009
2008
2009
U14 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
GŁˇB Magdalena
Z/1580/21
Z/1587/21
Z/1590/21
Z/1588/21
2022
2023
2023
2023




Wzwyż M
1 f 1 1.50 MUSIAŁ Patryk CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/0937/20 2022 BEZ LDK!
1 1 w 1 1.61 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2023 BEZ LDK! 472 24 69
2 2 w 1 1.55 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2023 LDK! 426
3 3 w 1 1.34 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK! 276
W dal M
1 f 1 5.79 JÓ¬WIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.1 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2023 BEZ LDK!
2 f 1 5.10 DZIK Tobiasz CKS Budowlani Częstochowa # 2000 U23 SL +0.3 -- LAMCH Czesław Z/3350/19 2021
1 f 2 4.02 NIECHCIAŁ Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +0.1 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1587/21 2023 LDK!
2 f 2 4.01 JAŁOCHA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.4 -- MICHALSKA Alicja Z/4601/19 2022 LDK!
3 f 2 3.87 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U16 SL -0.1 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2023 LDK!
4 f 2 3.73 BARANOWSKI Jan MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +0.4 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1580/21 2022 LDK!
5 f 2 3.70 TRˇBCZYŃSKI Nikodem CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL +0.1 -- MICHALSKA Alicja Z/4600/19 2023 LDK!
1 1 w 1 5.14 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.6 -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2023 LDK! 409
2 2 w 1 4.62 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.9 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2023 BEZ LDK! 312
3 3 w 1 4.18 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -1.7 -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK! 235
Kula (5) M
1 f 1 11.57 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/4641/19 2023 LDK!
2 f 1 9.55 MICHALAK Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- WRÓBEL Krzysztof
3 f 1 8.36 BONARSKI Paweł MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- #
4 f 1 8.17 STRADOMSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4068/20 2023 LDK!
5 f 1 7.55 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4638/19 2023 LDK!
6 f 1 7.50 CENDROWSKI Marcel GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- LDK!
7 f 1 7.43 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- DMP U20 WRÓBEL Krzysztof # Z/13694/21 2023 LDK! 39
8 f 1 7.33 TARASIUK Kewin CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/2743/21 2021 LDK!
9 f 1 5.15 FIELAUF Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/2745/21 2022 LDK!
10 f 1 4.55 WOJTASIK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/12524/21 2022 LDK!
1 1 w 1 6.63 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK! 286
2 2 w 1 6.12 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2023 LDK! 256
3 3 w 1 5.49 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2023 BEZ LDK! 219
Dysk (1) M
1 f 1 37.24 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/4641/19 2023 LDK!
2 f 1 26.80 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4638/19 2023 LDK!
3 f 1 18.58 BONARSKI Paweł MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- #
Dysk (1.5) M
1 f 1 36.61 DĘBOWSKI Marcel MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/3606/19 2021
Młot (5) M
1 f 1 29.98 PALUDKIEWICZ Maksymilian CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/3783/20 , 2023 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 27.68 SZCZEPAŃSKI Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL --
Oszczep (600) M
1 f 1 24.38 STRADOMSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4068/20 2023 LDK!
2 f 1 22.31 ZGADZAJ Karol GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/3316/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 17.39 RYGUŁA Bartosz GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3309/18 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 50.36 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III LAMCH Czesław # Z/3425/19 2023 5 LDK!
2 f 1 41.45 DĘBOWSKI Marcel MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3606/19 2021
5-bój M MŁ M
1 f 1 1998 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2023 BEZ LDK!
2 f 1 1927 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2023 LDK!
3 f 1 1466 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 35.745672941208 sekund