Słubice 04 - 06.06.2021
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS U18 i U20 2021 (el. sztafet do PZLA MP U18) [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 2 e 1 12.02 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -0.4 I DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 156
2 4 e 1 12.27 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB -0.4 II SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
3 7 e 1 12.96 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -0.4 III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!
4 8 e 1 13.07 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U20 ZP -0.4 III DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK! 109
5 10 e 1 13.37 DŁUGOZIMA Agata KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -0.4 IV B.D. KORYTKOWSKI Andrzej , Z/4994/18 , 2022 LDK!
6 13 e 1 13.69 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -0.4 IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/9287/21 2022 LDK! 85
1 1 e 2 11.91 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -0.1 I OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK!
2 3 e 2 12.25 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -0.1 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
3 5 e 2 12.73 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U20 DS -0.1 II BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
4 6 e 2 12.82 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -0.1 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
5 9 e 2 13.16 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP -0.1 III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK!
6 11 e 2 13.51 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU -0.1 IV MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2021 4
7 12 e 2 13.64 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU -0.1 IV MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2021 3
8 14 e 2 13.86 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -0.1 -- SUPROŃ Jarosław Z/5742/18 2022 LDK!
1 4 e 3 12.46 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 2004 U18 MA +0.9 II JASICZ Ryszard Z/0227/18 2022 3 LDK!
2 6 e 3 12.48 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ +0.9 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
3 7 e 3 12.56 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB +0.9 II WALCZAK Jerzy Z/5755/19 2021 LDK!
4 14 e 3 12.96 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U18 LU +0.9 III GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK!
5 17 e 3 13.13 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU +0.9 III DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022 66 106
6 22 e 3 13.32 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP +0.9 IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK!
7 31 e 3 13.85 BARYŁA Nikola KS Team Baryła Gorzów 2004 U18 LB +0.9 -- B.D. Z/4764/19 2022
1 5 e 4 12.48 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.9 II WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK!
2 8 e 4 12.59 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +1.9 II SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK!
3 12 e 4 12.92 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +1.9 III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
4 15 e 4 13.00 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +1.9 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2022 2 LDK! 112
5 18 e 4 13.15 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +1.9 III WALCZAK Piotr Z/4648/18 2021 5
6 21 e 4 13.30 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM +1.9 IV SĘKOWSKA Anna B.D. Z/0297/16 2022 LDK!
7 26 e 4 13.54 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS +1.9 IV WOŚ Michał WOŚ Michał Z/1304/19 2022 LDK!
1 2 e 5 12.39 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +1.4 II DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 139
2 3 e 5 12.43 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.4 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK! 137
3 11 e 5 12.91 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +1.4 III WALCZAK Michał Z/4987/18 2022 5 LDK!
4 16 e 5 13.11 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U18 WN +1.4 III TYKARSKI Marek # Z/0071/18 2022 BEZ LDK!
5 23 e 5 13.36 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U18 OP +1.4 IV GŁOWACKI Leszek Z/2691/18 2022 BEZ LDK!
6 27 e 5 13.58 CHWALISZ Paulina ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +1.4 IV WALCZAK Jerzy Z/1501/20 2022
1 1 e 6 12.38 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS -1.7 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
2 9 e 6 12.87 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -1.7 III NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
3 20 e 6 13.27 CIOS Angelika KS Agros Zamość 2004 U18 LU -1.7 IV DMP U20 BIKOWSKI Wojciech Z/1225/19 2022 LDK! 101
4 24 e 6 13.44 TYNIEWICKA Emilia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD -1.7 IV SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0450/19 2022 LDK!
5 28 e 6 13.65 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM -1.7 IV JASKUŁKA Teresa Z/0621/18 2022 5
6 34 e 6 14.33 ZALEWSKA Marta LKS Lubawa 2004 U18 WN -1.7 -- TYKARSKI Marek Z/10560/21 2021 LDK!
1 10 e 7 12.88 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -0.7 III SĘKOWSKA Anna Z/4661/17 2022 4 LDK!
2 13 e 7 12.93 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U18 WN -0.7 III KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/5707/18 , 2022 BEZ LDK!
3 19 e 7 13.26 BIAŁEK Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN -0.7 IV JASZCZYK Krzysztof Z/1288/19 2022
4 25 e 7 13.51 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.7 IV WALCZAK Michał Z/0650/19 2022 LDK!
5 29 e 7 13.65 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -0.7 IV LESZCZYŃSKI Damian # Z/4351/18 2022 BEZ LDK!
6 30 e 7 13.66 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -0.7 IV WISZ Dariusz Z/1029/20 2022 LDK!
7 32 e 7 14.10 MAŁKOWSKA Paulina LKS Lubawa 2004 U18 WN -0.7 -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/1943/21 2022
8 33 e 7 14.12 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.7 -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/9493/21 2022
1 f 1 11.69 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP +1.8 M OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK!
2 f 1 11.90 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +1.8 I DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 162
3 f 1 11.98 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +1.8 I ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
4 f 1 12.08 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB +1.8 I SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
5 f 1 12.59 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +1.8 II WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
6 f 1 12.67 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U20 DS +1.8 II BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
7 f 1 12.73 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.8 II WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!
8 f 1 13.01 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U20 ZP +1.8 III DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK! 111
1 f 2 12.13 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS +1.2 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
2 f 2 12.31 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +1.2 II DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 142
3 f 2 12.32 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.2 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK! 142
4 f 2 12.36 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ +1.2 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
5 f 2 12.37 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 2004 U18 MA +1.2 II JASICZ Ryszard Z/0227/18 2022 3 LDK!
6 f 2 12.40 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.2 II WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK!
7 f 2 12.50 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB +1.2 II WALCZAK Jerzy Z/5755/19 2021 LDK!
8 f 2 12.54 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +1.2 II SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.74 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB +1.7 M PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 26.10 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +1.7 II WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
1 1 s 2 24.00 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU +0.6 M B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2022 LDK!
2 2 s 2 24.03 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP +0.6 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK! 142
3 3 s 2 24.52 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB +0.6 I SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
4 4 s 2 24.67 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +0.6 I BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2
5 5 s 2 25.05 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB +0.6 II B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/2685/16 , 2022 LDK!
6 6 s 2 25.18 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU +0.6 II SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK!
1 8 s 3 26.12 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP +0.7 II B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
2 9 s 3 26.45 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.7 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
3 10 s 3 27.28 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U20 ZP +0.7 III NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK!
4 11 s 3 27.29 ZABIELSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2003 U20 ZP +0.7 III JUNIEWICZ Jakub Z/2876/20 2022
5 15 s 3 28.23 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +0.7 IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # Z/4927/18 2022 4 LDK!
6 16 s 3 28.32 DŁUGOZIMA Agata KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD +0.7 IV B.D. KORYTKOWSKI Andrzej , Z/4994/18 , 2022 LDK!
1 7 s 4 26.02 STRZELEWICZ Zuzanna LUKS Start Nakło 2002 U20 KP +1.0 II JANKOWSKI Marcin Z/0024/15 2022 2 LDK!
2 12 s 4 27.54 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU +1.0 IV MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2021 3
3 13 s 4 27.91 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS +1.0 IV MARKOWSKI Tomasz Z/0832/17 2021 4 LDK!
4 14 s 4 28.11 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU +1.0 IV MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2021 4
5 17 s 4 28.34 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +1.0 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/9287/21 2022 LDK!
1 1 s 5 25.21 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.3 II WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK!
2 2 s 5 25.47 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 2004 U18 MA +0.3 II JASICZ Ryszard Z/0227/18 2022 3 LDK!
3 3 s 5 25.49 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U18 LU +0.3 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
4 8 s 5 26.05 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ +0.3 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
1 5 s 6 25.66 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +0.1 II WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK!
2 6 s 6 25.85 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB +0.1 II WALCZAK Jerzy Z/5755/19 2021 LDK!
3 7 s 6 26.03 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM +0.1 II ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
4 10 s 6 26.43 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP +0.1 III JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2022 5 LDK!
5 15 s 6 26.68 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U18 LU +0.1 III DMP DMP U20 GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK! 74 112
1 9 s 7 26.14 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM +2.1 II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
2 11 s 7 26.49 ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 2005 U18 WN +2.1 III OSTANEK Aneta Z/0114/20 2022
3 12 s 7 26.51 OLEJNICZAK Wiktoria MLKS Agros Żary # 2004 U18 LB +2.1 III KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1439/19 , 2022 LDK!
4 16 s 7 26.74 AUGUSTYNIAK Klaudia LKS Fenix Słupsk 2005 U18 PM +2.1 III B.D. Z/1638/20 2021
5 17 s 7 26.92 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD +2.1 III B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
1 14 s 8 26.58 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -0.5 III NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
2 23 s 8 27.35 LUDWICKA Oliwia AML Słupsk # 2004 U18 PM -0.5 IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0126/19 2022
3 25 s 8 27.52 CIOS Angelika KS Agros Zamość 2004 U18 LU -0.5 IV BIKOWSKI Wojciech Z/1225/19 2022 LDK!
4 26 s 8 27.57 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U18 WN -0.5 IV TYKARSKI Marek # Z/0071/18 2022 BEZ LDK!
1 4 s 9 25.63 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -0.2 II PRUSAKOWSKI Leon MARUSZEWSKI Piotr , Z/5432/19 , 2022 LDK!
2 18 s 9 27.07 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB -0.2 III WALCZAK Piotr Z/4648/18 2021 5
3 20 s 9 27.25 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.2 III WALCZAK Michał Z/0650/19 2022 LDK!
4 22 s 9 27.32 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -0.2 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
5 28 s 9 27.60 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP -0.2 IV PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
1 19 s 10 27.07 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U18 WN +0.7 III KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/5707/18 , 2022 BEZ LDK!
2 24 s 10 27.39 BIAŁEK Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN +0.7 IV JASZCZYK Krzysztof Z/1288/19 2022
3 29 s 10 27.72 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS +0.7 IV GOLEC Dominik B.D. # Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
4 31 s 10 27.84 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +0.7 IV PASZKE Roman Z/4442/18 2022 3
5 34 s 10 28.00 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U18 WN +0.7 IV MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
6 35 s 10 28.39 BARYŁA Nikola KS Team Baryła Gorzów 2004 U18 LB +0.7 IV B.D. Z/4764/19 2022
1 27 s 11 27.60 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU -0.9 IV GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022
2 33 s 11 27.93 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U18 WN -0.9 IV PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2022 LDK!
3 36 s 11 28.43 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD -0.9 IV MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!
4 37 s 11 28.61 CHWALISZ Paulina ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -0.9 -- WALCZAK Jerzy Z/1501/20 2022
5 38 s 11 28.88 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -0.9 -- MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian # , Z/4350/18 , 2022 5 LDK!
6 39 s 11 29.09 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU -0.9 -- HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
1 13 s 12 26.57 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U18 DS -0.7 III KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK!
2 21 s 12 27.30 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -0.7 III MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2022 5 LDK!
3 30 s 12 27.75 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM -0.7 IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2022 4 LDK!
4 32 s 12 27.92 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM -0.7 IV JASKUŁKA Teresa Z/0621/18 2022 5
5 40 s 12 29.91 RÓŻAŃSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -0.7 -- WALCZAK Piotr Z/1101/19 2022
400 m K
1 1 s 1 55.73 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL I PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2022 LDK!
2 2 s 1 56.45 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U20 WN I PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2022 LDK!
3 3 s 1 56.75 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U20 WP II B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2022 3 LDK!
4 4 s 1 57.36 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
5 5 s 1 58.50 STRZELEWICZ Zuzanna LUKS Start Nakło 2002 U20 KP II JANKOWSKI Marcin Z/0024/15 2022 2 LDK!
1 6 s 2 59.09 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U20 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2021 3
2 7 s 2 59.47 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U20 LU III KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
3 8 s 2 59.61 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP III B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
4 9 s 2 60.39 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U20 LB III SASKA Tomasz Z/5696/15 2022 LDK!
1 10 s 3 61.25 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP III NALEPA Marek Z/1470/17 2022 3 LDK!
2 11 s 3 63.01 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U20 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # Z/4927/18 2022 4 LDK!
3 12 s 3 65.66 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2022 4 LDK!
  s 3 DQ GÓROWSKA Oliwia MLKS Echo Twardogóra 2003 U20 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/1285/18 , 2022 4 LDK!
1 1 s 4 56.36 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP I WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew , Z/4956/19 , 2022 LDK!
2 2 s 4 56.80 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
3 3 s 4 57.57 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U18 WP II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
4 5 s 4 57.73 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0688/19 , 2022 3 LDK!
  s 4 DQ KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
1 6 s 5 57.93 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
2 8 s 5 58.54 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U18 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK!
3 10 s 5 59.70 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2022 LDK!
4 12 s 5 59.86 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
5 18 s 5 61.03 ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 2005 U18 WN III OSTANEK Aneta Z/0114/20 2022
1 4 s 6 57.70 CZESZEWSKA Weronika WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP II MAKSYMIUK Zbigniew Z/4946/18 2022
2 7 s 6 58.19 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
3 9 s 6 59.61 AUGUSTYNIAK Klaudia LKS Fenix Słupsk 2005 U18 PM III B.D. Z/1638/20 2021
4 14 s 6 60.47 OLEJNICZAK Wiktoria MLKS Agros Żary # 2004 U18 LB III KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1439/19 , 2022 LDK!
5 15 s 6 60.48 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2022 3 LDK!
1 13 s 7 60.41 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4368/17 2022 2
2 16 s 7 60.51 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2022 5 LDK!
3 17 s 7 60.73 KOCZOROWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/5326/19 2022 LDK!
4 19 s 7 61.42 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/0772/18 2022 2 LDK!
1 20 s 8 61.74 KOPEĆ Sylwia WLKS Wrocław # 2005 U18 DS III LDK!
2 21 s 8 61.95 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1697/18 2022 LDK!
3 22 s 8 62.05 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM IV PASZKE Roman Z/4442/18 2022 3
4 23 s 8 62.13 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD IV MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!
5 31 s 8 65.32 LUDWICKA Oliwia AML Słupsk # 2004 U18 PM -- DMP U20 DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0126/19 2022 76
1 11 s 9 59.83 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
2 24 s 9 62.89 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno 2004 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
3 25 s 9 63.18 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
4 30 s 9 65.23 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2004 U18 DS -- WOŚ Michał Z/1301/18 2022 BEZ LDK!
5 34 s 9 65.86 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU -- HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
6 35 s 9 66.37 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław Z/5635/18 2022 LDK!
1 27 s 10 63.48 SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 2004 U18 PM IV CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz , Z/4646/17 , 2022 3 LDK!
2 28 s 10 64.00 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS IV GOLEC Dominik B.D. # Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
3 32 s 10 65.32 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
4 36 s 10 66.45 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- DMP U20 MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian # , Z/4350/18 , 2022 5 LDK! 72
1 26 s 11 63.22 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS IV ROSTKOWSKA Anna # Z/2231/18 2022 LDK!
2 29 s 11 64.72 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U18 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
3 33 s 11 65.48 RÓŻAŃSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/1101/19 2022
4 37 s 11 66.56 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 2004 U18 WN -- OSTANEK Aneta Z/0337/19 2021 BEZ LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:15.20 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA II KUBICZ Wojciech Z/0054/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 2:15.53 PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U20 MA II B.D. Z/1255/16 2022 4
3 3 s 1 2:15.75 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy 2002 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1272/15 2022 I LDK!
4 4 s 1 2:15.91 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM II RUMIŃSKI Wojciech Z/2544/18 2022 4
5 6 s 1 2:19.39 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2022 BEZ LDK!
6 7 s 1 2:19.61 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2002 U20 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/5718/18 2021 LDK!
7 8 s 1 2:20.64 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1076/18 2022 4
8 9 s 1 2:20.86 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U20 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2021 3
1 5 s 2 2:18.85 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
2 10 s 2 2:22.61 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U20 PM III KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2022 4 LDK!
3 11 s 2 2:22.74 IGLEWSKA Żaneta LUKS Start Nakło 2003 U20 KP III JANKOWSKI Marcin Z/1531/18 2022
4 12 s 2 2:23.79 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz # Z/4925/18 2022 BEZ
5 13 s 2 2:26.74 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/1080/18 2022 4
6 14 s 2 2:28.17 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2022 LDK!
7 15 s 2 2:31.26 SZTOK Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/0173/20 2022
1 1 s 3 2:12.64 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM II RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2022 4 LDK!
2 2 s 3 2:12.81 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
3 3 s 3 2:13.01 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP II KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!
4 4 s 3 2:13.65 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
5 6 s 3 2:16.74 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM II RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2022 4 LDK!
6 7 s 3 2:18.14 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U18 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
7 8 s 3 2:21.38 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0374/20 2022 LDK!
8 11 s 3 2:21.73 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/0772/18 2022 2 LDK!
1 5 s 4 2:16.55 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U18 LU II WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
2 9 s 4 2:21.44 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol # 2005 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2022 LDK!
3 10 s 4 2:21.47 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna # Z/2231/18 2022 LDK!
4 12 s 4 2:22.52 GOŹDZIEWICZ Julia UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/2726/18 2022 BEZ LDK!
5 16 s 4 2:31.98 BANASIK Marcelina GKS Start Długołęka 2004 U18 DS IV BENKOWSKA Nina # Z/1275/18 2022 LDK!
1 13 s 5 2:25.87 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2022 LDK!
2 14 s 5 2:29.41 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP IV ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/1831/19 2022 LDK!
3 15 s 5 2:30.99 POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM IV ZBLEWSKI Leszek B.D. B.D. B.D. Z/1814/18 2022 LDK!
4 17 s 5 2:36.23 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2022
5 18 s 5 2:40.81 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:37.53 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA II KUBICZ Wojciech Z/0054/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 4:38.69 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy 2002 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1272/15 2022 I LDK!
3 3 s 1 4:45.78 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM III DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/2544/18 2022 4 118
4 4 s 1 4:49.86 PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U20 MA III B.D. Z/1255/16 2022 4
5 5 s 1 5:02.74 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP IV DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/1076/18 2022 4 89
6 6 s 1 5:06.76 IGLEWSKA Żaneta LUKS Start Nakło 2003 U20 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/1531/18 2022
7 7 s 1 5:07.68 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz # Z/4925/18 2022 BEZ
8 8 s 1 5:18.61 SZTOK Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0173/20 2022
9 9 s 1 5:31.74 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2022 BEZ LDK!
1 1 s 2 4:40.80 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
2 2 s 2 4:42.28 KRUPA Urszula SSMKS Parasol Wrocław # 2004 U18 DS II WOSIEK Jacek # Z/1302/19 2022 2
3 3 s 2 4:43.05 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U18 LU II WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
4 4 s 2 4:45.83 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U18 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
5 5 s 2 4:47.57 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!
6 6 s 2 4:49.45 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2022 4 LDK! 113
7 7 s 2 4:55.18 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/0351/18 2022 2 LDK! 102
8 8 s 2 4:59.68 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2022 LDK!
9 9 s 2 5:05.94 CHMIEL Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 2004 U18 LU IV FROŃCZUK Rafał Z/1535/20 2021
10 10 s 2 5:17.85 WASZCZYK Martyna KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS -- WOŚ Michał Z/1785/19 2022 LDK!
  s 2 DNF POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek B.D. B.D. B.D. Z/1814/18 2022 LDK!
  s 2 DNF CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2022
3000 m K
1 1 s 1 10:43.12 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III KENSIK Jan Z/0351/18 2022 2 LDK!
2 2 s 1 11:08.13 KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/2174/17 2022 2 LDK!
3 3 s 1 11:12.52 CHMIEL Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 2004 U18 LU IV FROŃCZUK Rafał Z/1535/20 2021
4 4 s 1 11:20.16 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2022 5
5 5 s 1 11:27.52 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
6 6 s 1 11:31.84 RAK Wiktoria LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek , Z/2478/19 , 2022 LDK!
7 7 s 1 11:47.42 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/1828/19 2022 LDK!
8 8 s 1 12:38.16 URBAN Weronika MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- WDOWIAK Aneta MAZUREK Marek LDK!
  s 1 DNF SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/0934/18 , 2022 LDK!
5000 m K
1 1 s 1 19:18.49 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP III KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew , Z/1324/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 21:29.32 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/3372/16 2022
3 3 s 1 21:46.18 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U20 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2021 4 LDK!
  s 1 DNF ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 4 e 1 14.35 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U18 LU +0.8 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
2 5 e 1 14.46 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS +0.8 I ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
3 6 e 1 14.79 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.8 II DMP U20 SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK! 142
4 8 e 1 15.21 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.8 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK! 134
5 10 e 1 15.43 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP +0.8 II MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
6 12 e 1 15.81 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP +0.8 III JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2022 5 LDK!
7 14 e 1 17.57 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U18 KP +0.8 IV JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2022 BEZ LDK!
1 1 e 2 13.98 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +0.9 I PRUSAKOWSKI Leon MARUSZEWSKI Piotr , Z/5432/19 , 2022 LDK!
2 2 e 2 14.17 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U18 DS +0.9 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
3 3 e 2 14.31 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU +0.9 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2022
4 7 e 2 15.13 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U18 WN +0.9 II PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2022 LDK!
5 9 e 2 15.36 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +0.9 II DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
6 11 e 2 15.45 TYNIEWICKA Emilia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.9 II SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0450/19 2022 LDK!
7 13 e 2 16.28 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS +0.9 III MARKOWSKA Małgorzata Z/1746/18 2022 4 LDK!
1 f 1 14.17 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U18 DS -0.4 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
2 f 1 14.36 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -0.4 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
3 f 1 14.47 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU -0.4 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2022
4 f 1 14.55 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS -0.4 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
5 f 1 14.73 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -0.4 II DMP U20 SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK! 143
6 f 1 15.23 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.4 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK! 134
7 f 1 15.39 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U18 WN -0.4 II PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2022 LDK!
  f 1 DNF STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -0.4 -- PRUSAKOWSKI Leon MARUSZEWSKI Piotr , Z/5432/19 , 2022 LDK!
100 m pł K
1 3 e 1 14.32 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -0.1 I DMP U20 SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK! 153
2 4 e 1 14.90 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -0.1 II WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
3 6 e 1 15.42 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -0.1 II DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK! 86 131
4 8 e 1 15.60 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -0.1 II BIERŁA Władysław # Z/0705/17 2022 3
5 11 e 1 16.80 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB -0.1 III WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK!
1 1 e 2 13.59 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB +1.8 M B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/2685/16 , 2022 LDK!
2 2 e 2 13.79 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU +1.8 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2022 LDK!
3 5 e 2 15.28 ZABIELSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2003 U20 ZP +1.8 II JUNIEWICZ Jakub Z/2876/20 2022
4 7 e 2 15.57 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U20 LB +1.8 II WISZ Dariusz Z/0485/16 2021 2 LDK!
5 9 e 2 15.99 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +1.8 III SUPROŃ Jarosław 2 LDK!
6 10 e 2 16.11 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +1.8 III DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/5742/18 2022 LDK! 66 118
1 f 1 13.56 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB +0.5 M B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/2685/16 , 2022 LDK!
2 f 1 13.81 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU +0.5 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2022 LDK!
3 f 1 14.24 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU +0.5 I DMP U20 SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK! 156
4 f 1 15.14 ZABIELSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2003 U20 ZP +0.5 II JUNIEWICZ Jakub Z/2876/20 2022
5 f 1 15.69 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U20 LB +0.5 II WISZ Dariusz Z/0485/16 2021 2 LDK!
  f 1 DNF ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +0.5 -- DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK!
  f 1 DNF DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP +0.5 -- BIERŁA Władysław # Z/0705/17 2022 3
400 m pł K K
1 1 s 1 60.29 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U20 WN I PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2022 LDK!
2 2 s 1 61.73 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL I PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2022 LDK!
3 3 s 1 62.60 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U20 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
4 4 s 1 62.62 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2 142
5 5 s 1 63.44 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U20 LB II SASKA Tomasz Z/5696/15 2022 LDK!
1 6 s 2 64.67 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP II DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK! 129
2 7 s 2 65.54 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP II NALEPA Marek Z/1470/17 2022 3 LDK!
3 8 s 2 67.26 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!
4 9 s 2 68.52 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK!
5 10 s 2 69.66 FUCZEK Alexandra MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN IV BUKOWIECKI Maciej # Z/3177/19 2022
1 11 s 3 69.73 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA IV KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2021 2 LDK!
2 12 s 3 73.39 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0832/17 2021 4 LDK!
  s 3 DNF GÓROWSKA Oliwia MLKS Echo Twardogóra 2003 U20 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/1285/18 , 2022 4 LDK!
1 1 s 4 61.09 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
2 2 s 4 63.32 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ II MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
3 4 s 4 65.55 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ II WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2022 3 LDK!
4 5 s 4 65.70 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
5 7 s 4 67.08 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2022 LDK!
1 3 s 5 64.96 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/1240/17 , 2022 2 LDK!
2 6 s 5 66.92 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP III DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK! 116
3 8 s 5 68.61 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2022 3 LDK!
4 10 s 5 69.71 CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV DZIUBA Jacek Z/2388/19 2022 LDK!
5 11 s 5 69.83 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
1 9 s 6 68.66 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno 2004 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
2 12 s 6 69.85 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
3 14 s 6 70.43 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP IV PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
4 15 s 6 71.19 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 2004 U18 WN IV OSTANEK Aneta Z/0337/19 2021 BEZ LDK!
  s 6 DQ ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4368/17 2022 2
1 13 s 7 70.23 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV DMP DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/1405/19 , 2022 BEZ LDK! 54 99
2 16 s 7 71.72 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/2461/19 2022 LDK!
3 17 s 7 74.31 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław Z/5635/18 2022 LDK!
4 18 s 7 75.16 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/2462/19 2022 LDK!
5 19 s 7 77.91 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian # Z/4351/18 2022 BEZ LDK! 71
1500 m prz K
1 1 s 1 5:12.19 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP II B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2022 LDK!
2 2 s 1 5:13.30 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM II RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2022 4 LDK!
3 3 s 1 5:16.43 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!
4 4 s 1 5:28.88 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol # 2005 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2022 LDK!
5 5 s 1 5:35.49 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/3112/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 5:40.45 KOT Aldona UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP IV ZDONEK Filip Z/4213/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 5:41.08 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP IV KARNAS Kamila # Z/3143/18 2021 BEZ LDK!
8 8 s 1 5:56.54 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2022 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 7:09.59 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2022 4 LDK!
2 2 s 1 7:27.97 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP II KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew , Z/1324/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 7:35.44 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0389/17 , 2022 4 LDK! 116
4 4 s 1 7:51.16 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2022 LDK!
5 5 s 1 7:57.22 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP III GÓRSKA Hanna GÓRSKA Hanna # , Z/0850/17 , 2022 5 LDK!
  s 1 DNF SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
4x100 m K
1 1 s 1 46.71 DAMS Wiktoria
GUZOWSKA Martyna
MAJEWSKA Marika
ZIMNA Marta
LUKS Orkan Września 2003
2003
2002
2002
U20 WLP -- B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław
PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela
OSIK Tadeusz B.D.
, Z/0414/17
, Z/4476/15
, Z/2685/16
Z/2210/19
, 2022
, 2022
, 2022
2022
3



2 2 s 1 50.87 LECZOWICZ Daria
WALIDUDA Klaudia
TWARÓG Anna
MYCEK Anita
LZS KL Kotwica Brzeg 2003
2003
2003
2003
U20 OPL -- ZOK Roman
ZOK Roman ZOK Roman
PILCH Danuta ZOK Roman
MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman
Z/1263/18
, Z/1380/17
, Z/3066/19
, Z/0436/17
2021
, 2021
, 2021
, 2021
BEZ
4


3 3 s 1 51.56 OSTAPCZUK Dominika
KSEPKO Katarzyna
JANKOWSKA Aleksandra
ZACZKIEWICZ Oliwia
KS Podlasie Białystok 2003
2003
2002
2003
U20 POD -- SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna
Z/5742/18
Z/0448/16
Z/3886/17
2022
2022
2022
2

1
BEZ
4 4 s 1 52.86 ZDUNOWSKA Marta
JAROSZEWICZ Dominika
WIDULIŃSKA Wiktoria
CHOJNACKA Klaudia
MKS Bank BS Płońsk 2003
2003
2003
2003
U20 MAZ -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr
KOZERA Piotr
ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr
WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew
, Z/2104/18
Z/0482/19
, Z/4737/18
, Z/1019/17
, 2022
2022
, 2022
, 2022
5

5
3
1 1 s 2 47.80 PIASZCZYŃSKA Ewa
KLAR Oliwia
ADAMCIO Dagmara
KANICKA Inga
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004
2005
2005
2005
U18 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1077/18
Z/1091/18
Z/1055/18
Z/1058/18
2022
2022
2022
2022

4
4
3
2 2 s 2 49.35 FALK Natalia
GLAZA Julia
SOBOLEWSKA Natalia
SMOROŃ Nadia
AZS-AWFiS Gdańsk 2005
2005
2004
2005
U18 POM -- SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna B.D.
POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna
Z/4661/17
Z/0059/19
Z/0297/16
, Z/4662/17
2022
2022
2022
, 2022
4
5

5
3 4 s 2 50.41 BOGUSZEWSKA Klaudia
ANTONOWICZ Dominika
TYNIEWICKA Emilia
SŁABIŃSKA Julia
KS Podlasie Białystok 2005
2005
2004
2004
U18 POD -- BOROWIK Włodzimierz NAZARKIEWICZ Robert
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert
, Z/4815/19
Z/0448/19
Z/0450/19
, Z/1231/18
, 2022
2022
2022
, 2022




4 5 s 2 50.48 PŁÓCIENNICZAK Amelia
PODRUCZNA Julia
UŁASIK Julia
TWARDOWSKA Emilia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2005
2004
2005
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
KOPEĆ Bernadeta
Z/0650/19
Z/4988/18
Z/4987/18
Z/1059/18
2022
2022
2022
2022

5
5

1 3 s 3 49.62 SZCZĘSNA Natalia
ADAMCZYK Julia
BROŻYNA Nikola
GREGORCZYK Klaudia
RLTL Optima Radom 2004
2005
2005
2005
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta
BŁASIŃSKA Aneta
, Z/1105/18
, Z/1104/18
, Z/1554/18
Z/9493/21
, 2022
, 2022
, 2022
2022
2
2


2 6 s 3 52.09 DUBERT Martyna
WUJEK Marta
WOJCIECHOWSKA Agata
KADŁUBOWICZ Weronika
UKS Orkan Środa Wlkp. 2004
2005
2004
2004
U18 WLP -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek
ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka
KACZOR Mieczysław B.D.
SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek
, Z/1240/17
Z/1831/19
Z/3766/17
Z/3764/17
, 2022
2022
2021
2022
2


3
3 7 s 3 52.26 MAŁKOWSKA Paulina
ZALEWSKA Marta
ZDROJEWSKA Wiktoria
SZAUER Anna
LKS Lubawa 2004
2004
2004
2005
U18 WMZ -- KOŁODZIEJSKI Leszek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek
Z/1943/21
Z/10560/21
Z/0071/18
, Z/5707/18
2022
2021
2022
, 2022


BEZ
BEZ
4 8 s 3 53.41 SENIURA Tetiana
DURAJ Dominika
CZAJA Olga
RATHNAU Magdalena
LKS Ziemi Puckiej Puck 2004
2005
2004
2004
U18 POM -- PASZKE Roman
JASKUŁKA Teresa
PŁOMIEŃ Waldemar
JASKUŁKA Teresa
Z/4442/18
Z/3720/17
Z/3724/17
Z/0621/18
2022
2022
2022
2022
3
2
3
5
4x400 m K
1 1 s 1 4:13.14 MYCEK Anita
WALIDUDA Klaudia
LECZOWICZ Daria
TWARÓG Anna
LZS KL Kotwica Brzeg 2003
2003
2003
2003
U20 OPL -- MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman
ZOK Roman ZOK Roman
ZOK Roman
PILCH Danuta ZOK Roman
, Z/0436/17
, Z/1380/17
Z/1263/18
, Z/3066/19
, 2021
, 2021
2021
, 2021

4
BEZ

2 2 s 1 4:34.81 KAMIEŃ Julia
ŚMIETANKA Olga
TARNOWSKA Karolina
KAMIEŃ Wiktoria
MKS Unia Hrubieszów 2002
2003
2003
2002
U20 LBE -- MAGDZIAK Tomasz
KAMIEŃ Mirosław
KAMIEŃ Mirosław
MAGDZIAK Tomasz
Z/3086/16
Z/3073/17
Z/2259/17
Z/3000/16
2021
2021
2021
2021
4
3
4
3
1 1 s 2 3:55.38 KOCZOROWSKA Julia
CZESZEWSKA Weronika
BEDNARCZYK Aleksandra
REJCHERT Anna
WMLKS Pomorze Stargard 2004
2004
2004
2004
U18 ZPO -- KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia
MAKSYMIUK Zbigniew
KRZYSIEK Zbigniew
WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew
Z/5326/19
Z/4946/18
Z/1697/18
, Z/4956/19
2022
2022
2022
, 2022




2 2 s 2 4:10.95 CICHOŃ Julianna
RAK Wiktoria
OBLONK Marta
GLATKI Ewa
LUKS Podium Kup 2005
2005
2005
2005
U18 OPL -- DZIUBA Jacek
OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek
DZIUBA Jacek
DZIUBA Jacek
Z/2388/19
, Z/2478/19
Z/5234/19
Z/2744/18
2022
, 2022
2022
2022



BEZ
3 3 s 2 4:16.44 ANHALT Anna
JABŁOŃSKA Adrianna
KONERA Wiktoria
BYCZKOWSKA Amelia
UKS Czapla Białe Błota 2005
2004
2005
2005
U18 KPO -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga
KARNAS Kamila
KARNAS Zbigniew
BAUMGART Iwona
Z/3112/18
Z/3143/18
Z/2658/16
Z/0374/20
2022
2021
2022
2022
BEZ
BEZ
2

4 4 s 2 4:23.25 SZCZOTKA Julia
KLUCZYCKA Julia
ŁOGOŻNA Olga
OLEJNICZAK Wiktoria
MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004
2004
2004
2004
U18 LBU -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman
KACZMAREK Adam KWAPICH Roman
KWAPICH Roman KWAPICH Roman
KACZMAREK Adam KWAPICH Roman
, Z/1448/19
, Z/1434/19
, Z/1435/19
, Z/1439/19
, 2022
, 2021
, 2021
, 2022




Wzwyż K
1 f 1 1.73 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U20 PM I KOPEĆ Bernadeta B.D. Z/0038/16 2022 3 LDK!
2 f 1 1.60 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U20 WP III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2022 1 LDK!
2 f 1 1.60 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD III DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2022 1 LDK! 80
4 f 1 1.60 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB III WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
4 f 1 1.60 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U20 DS III PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2022 2 LDK!
4 f 1 1.60 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB III CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. , Z/0910/16 , 2022 LDK!
7 f 1 1.55 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3
1 f 2 1.75 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM I DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2022 4 LDK! 151
2 f 2 1.70 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U18 WN I GIERYSZEWSKI Andrzej Z/0917/19 2022 LDK!
3 f 2 1.65 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk # 2005 U18 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2022 LDK! 130
4 f 2 1.65 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB II SASKA Tomasz Z/3422/19 2022 BEZ LDK!
5 f 2 1.65 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ II B.D. 2 LDK!
6 f 2 1.60 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III WIELGOSZ Sławomir Z/0587/18 2022 4 LDK!
7 f 2 1.55 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM III PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2022 3
7 f 2 1.55 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U18 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2022 5 LDK!
9 f 2 1.55 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP III WALCZAK Marek # Z/1084/18 2022 BEZ LDK!
10 f 2 1.50 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD IV DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1489/18 2022 4 92
10 f 2 1.50 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV DMP U20 WALCZAK Marek # Z/1066/18 2022 4 LDK! 92
W dal K
1 f 1 5.45 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U20 PD +0.9 II KOTOWSKI Jan Z/1824/16 2021 3 LDK!
2 f 1 5.40 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS +1.7 II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
3 f 1 5.37 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.9 III WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
4 f 1 5.35 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB +0.8 III CZERNIK Edward Z/2111/17 2022 5
5 f 1 5.34 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2002 U20 LB +1.0 III
6 f 1 5.26 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD +0.8 III KOTOWSKI Jan Z/2525/17 2022 4 LDK!
7 f 1 5.22 CZERWIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD +0.8 III
8 f 1 5.20 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +0.7 III KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK!
9 f 1 5.02 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD +1.0 IV KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
10 f 1 4.81 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +0.8 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2022 BEZ LDK!
11 f 1 4.80 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS +1.4 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
12 f 1 4.55 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U20 LB +2.1 -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK!
13 f 1 4.54 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +1.1 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2022
14 f 1 4.08 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -0.4 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2022 5 LDK!
1 f 2 5.82 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.6 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 144
2 f 2 5.52 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +0.5 II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
3 f 2 5.44 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.8 II DMP DMP U20 BOROWIK Włodzimierz NAZARKIEWICZ Robert # , Z/4815/19 , 2022 LDK! 88 117
4 f 2 5.41 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +1.2 II DMP DMP U20 STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert # , Z/1231/18 , 2022 LDK! 86 114
5 f 2 5.40 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.2 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK! 114
6 f 2 5.34 BORCHARDT Maja LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP +1.4 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir # Z/1609/18 2022 LDK!
7 f 2 5.25 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ +0.8 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2022 4
8 f 2 4.88 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2004 U18 PD -0.5 IV KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2022 3 LDK!
9 f 2 4.87 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.6 IV DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK! 74
10 f 2 4.87 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +1.0 IV SASKA Tomasz Z/5210/19 2022 LDK!
11 f 2 4.79 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.9 -- DMP DMP U20 KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1490/18 , 2022 5 LDK! 48 71
12 f 2 4.72 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +1.4 -- DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
13 f 2 4.70 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U18 WN +0.5 -- BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # , Z/0767/19 , 2022 LDK!
14 f 2 4.57 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP +0.3 -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
15 f 2 4.50 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS +0.3 -- WOŚ Michał WOŚ Michał Z/1304/19 2022 LDK!
16 f 2 4.42 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U18 OP +0.2 -- GŁOWACKI Leszek Z/2691/18 2022 BEZ LDK!
  f 2 NM TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk # 2005 U18 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.33 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB -1.6 I CZERNIK Edward Z/2111/17 2022 5
2 f 1 12.11 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU -0.2 I DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK! 113 137
3 f 1 11.57 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U20 PD 0.0 II KOTOWSKI Jan Z/1824/16 2021 3 LDK!
4 f 1 11.51 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +0.3 II MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 11.41 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD +0.5 III KOTOWSKI Jan Z/2525/17 2022 4 LDK!
6 f 1 11.37 DUBISZ Michalina UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP -0.2 III GÓRSKA Hanna Z/1948/20 2021 LDK!
7 f 1 11.12 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD 0.0 III KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
8 f 1 10.88 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U20 WP +0.1 III GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0611/16 2021 3 LDK!
9 f 1 10.36 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP 0.0 IV GÓRSKA Hanna 5 LDK!
10 f 1 10.24 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U20 PM +0.1 IV KOPEĆ Bernadeta B.D. Z/0038/16 2022 3 LDK!
11 f 1 9.86 KOSZYK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP -0.5 -- OSIEWACZ Stefan Z/1232/17 2022 BEZ LDK!
12 f 1 9.84 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.1 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/2104/18 , 2022 5 LDK!
13 f 1 9.40 JAROSZEWICZ Dominika MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.2 -- KOZERA Piotr Z/0482/19 2022
14 f 1 9.33 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -0.3 -- BIERŁA Władysław # Z/0705/17 2022 3
  f 1 NM PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ 0.0 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2022
1 f 2 11.86 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U18 DS +0.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
2 f 2 11.42 BORCHARDT Maja LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -0.6 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir # Z/1609/18 2022 LDK!
3 f 2 10.62 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U18 PM +0.2 IV DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4735/17 , 2022 BEZ LDK! 92
4 f 2 10.59 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -0.2 IV SASKA Tomasz Z/3422/19 2022 BEZ LDK!
5 f 2 10.28 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -1.1 IV DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0587/18 2022 4 LDK! 82
6 f 2 10.12 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS -0.4 -- B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
7 f 2 9.99 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP +0.3 -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
8 f 2 9.95 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +0.5 -- PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2022 3
9 f 2 9.88 KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2005 U18 PM +0.1 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2021 4 LDK!
10 f 2 9.88 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -0.5 -- KACZOR Mieczysław B.D. Z/3766/17 2021 LDK!
11 f 2 9.83 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.6 -- DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4546/18 2022 LDK! 72
12 f 2 9.28 MAŁEK Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -0.4 -- KOZERA Piotr Z/2347/19 2022 LDK!
  f 2 NM BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB 0.0 -- SASKA Tomasz Z/5210/19 2022 LDK!
  f 2 NM WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU 0.0 -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2022
  f 2 NM SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP 0.0 -- WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021
Kula (3) K
1 f 1 16.99 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
2 f 1 12.48 MIOSKOWSKA Aleksandra LKS Fenix Słupsk 2005 U18 PM III GRECKA Ewa Z/0540/19 2022 5
3 f 1 12.43 MICHALEC Marta KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD III ZABAWSKI Przemysław Z/1493/18 2022 LDK!
4 f 1 11.85 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
5 f 1 11.72 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek # Z/3086/19 2022 LDK!
6 f 1 11.64 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
7 f 1 11.55 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
8 f 1 11.27 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2022 5
9 f 1 10.77 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS IV KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
10 f 1 10.66 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB IV SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina KORSAK Przemysław , Z/2164/18 , 2022 BEZ LDK!
11 f 1 10.50 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2022
12 f 1 10.45 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U18 PM IV RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2022 4
13 f 1 10.45 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0520/19 2022
14 f 1 9.77 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2637/20 2022 LDK!
15 f 1 9.75 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
16 f 1 9.74 LEWANDOWSKA Oliwia KKL Rodło Kwidzyn 2005 U18 PM -- LDK!
17 f 1 9.32 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 14.58 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
2 f 1 10.58 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ III WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
1 f 2 14.51 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ I DMP BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK! 129
2 f 2 12.32 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP II CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2022 3 LDK!
3 f 2 12.30 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD II DMP DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/1458/20 2022 98 133
4 f 2 12.15 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1409/17 2022
5 f 2 11.79 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
6 f 2 11.46 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK!
7 f 2 10.87 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław ZABAWSKI Przemysław , Z/3135/17 , 2022 4 LDK! 77 117
8 f 2 10.71 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK!
9 f 2 10.16 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB III CHUSTECKI Ryszard # Z/2178/17 2022 2
10 f 2 8.55 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- WOCHNA Robert Z/4338/18 2022 BEZ
11 f 2 8.29 ORLIŃSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD -- ZIMNY Emanuel B.D. , Z/0284/18 , 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 42.41 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB II CHUSTECKI Ryszard # Z/2178/17 2022 2
2 f 1 40.99 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. , Z/2161/16 , 2022 LDK!
3 f 1 38.04 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ II BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK!
4 f 1 37.13 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U20 KP II LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2022 LDK!
5 f 1 36.73 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2022 3 LDK!
6 f 1 36.58 MROCZKOWSKA Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2002 U20 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2021 3
7 f 1 33.01 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB III CHUSTECKI Ryszard # Z/2615/17 2022 4
8 f 1 32.74 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ III SZUSTER Konrad Z/1409/17 2022
9 f 1 30.94 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U20 KP IV GÓRA Marcin B.D. # Z/6533/15 2022 LDK!
  f 1 NM SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz Z/3772/16 2021 3 LDK!
1 f 2 40.19 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ II NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
2 f 2 38.75 WOLDT Sandra STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP II JUNIEWICZ Jakub Z/3386/17 2022 LDK!
3 f 2 36.25 LEWANDOWSKA Oliwia KKL Rodło Kwidzyn 2005 U18 PM III LDK!
4 f 2 34.66 GRZESZCZYK Karolina OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna # Z/2730/18 2022 3 LDK!
5 f 2 33.50 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
6 f 2 31.35 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP IV GŁOWACKI Leszek # Z/3086/19 2022 LDK!
7 f 2 29.56 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/0520/19 2022 97
8 f 2 29.55 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/4077/19 2022
9 f 2 28.46 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2022 LDK!
10 f 2 26.77 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2022
11 f 2 26.12 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
12 f 2 25.10 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2022 LDK!
13 f 2 24.30 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2022 5 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 59.76 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP I WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2022 2 LDK!
2 f 1 54.06 WRÓBLEWSKA Laura LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP I WIERZBICKI Dariusz Z/4711/17 2022 BEZ LDK!
3 f 1 51.05 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2022 5 LDK!
4 f 1 48.88 BRZEZIŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2005 U18 KP II DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1583/19 2022 LDK! 125
5 f 1 48.64 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U18 PM II RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2022 4
6 f 1 45.78 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4 113
7 f 1 45.22 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4 111
8 f 1 44.47 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2022 LDK!
9 f 1 41.02 MARCZEWSKA Wiktoria LLKS Pomorze Stargard 2005 U18 ZP III GOŁDYN Bartosz B.D. RÓŻYCZKA Marek # , Z/4534/19 , 2022 LDK!
10 f 1 40.99 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
11 f 1 39.35 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2022 LDK!
12 f 1 38.54 JOŚKO Julita MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/3416/20 2022 LDK!
13 f 1 37.75 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2787/18 2022 4 LDK!
14 f 1 37.43 KĘDZIORA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD IV B.D. Z/11372/21 2022
15 f 1 36.93 ZIEMBA Zuzanna LLKS Pomorze Stargard 2005 U18 ZP IV RÓŻYCZKA Marek # Z/5053/19 2022
16 f 1 35.48 SZERSZEŃ Maja UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP IV GÓRSKA Hanna Z/2008/20 2021 LDK!
17 f 1 35.00 DYL Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 2004 U18 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ROSIŃSKI Stanisław , Z/5458/18 , 2022 BEZ LDK!
18 f 1 31.22 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2022
19 f 1 30.55 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2022 5
Młot (4) K
1 f 1 54.51 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U20 KP I GÓRA Marcin B.D. # Z/6533/15 2022 LDK!
2 f 1 50.96 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS I DMP KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. , Z/2161/16 , 2022 LDK! 122
3 f 1 50.73 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP I DMP PAWLAK Przemysław NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK! 121
4 f 1 47.84 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II BIERNACKI Jacek B.D. Z/2924/17 2022
5 f 1 47.63 JAGIEŁKA Gabriela OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/3375/16 2022
6 f 1 42.05 ORLIŃSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD III ZIMNY Emanuel B.D. , Z/0284/18 , 2022 LDK!
7 f 1 39.26 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 2002 U20 DS III B.D. B.D. KOZANECKA Anna , Z/2417/16 , 2021 3 LDK!
8 f 1 36.72 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 2002 U20 LU IV DMP PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2022 3 63
9 f 1 32.09 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/4338/18 2022 BEZ
10 f 1 31.92 MATJEJÓS Anna MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- WOCHNA Robert Z/2883/18 2021 BEZ LDK!
  f 1 NM JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 2003 U20 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2021 3 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 39.97 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
2 f 1 39.89 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP III WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021
3 f 1 38.33 KOSIOREK Wiktoria UKS Olimp Duszniki 2005 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3932/17 2022 BEZ
4 f 1 38.16 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 2004 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/5324/18 2021 5
5 f 1 37.43 STAŃCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/4941/19 2022 LDK!
6 f 1 37.09 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0533/19 2022 LDK!
7 f 1 36.73 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN IV PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
8 f 1 36.08 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2022
9 f 1 32.64 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
10 f 1 31.62 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2637/20 2022 LDK!
11 f 1 29.49 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2022 LDK! 72
12 f 1 29.44 GRZYWACZ Agata LKS Lubawa 2004 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3104/18 2021 BEZ LDK!
13 f 1 25.34 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/4077/19 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 45.45 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 2003 U20 PD I SIKORSKI Karol Z/2544/17 2022 1
2 f 1 43.52 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U20 DS II PIERZCHAŁA Władysław Z/0443/17 2021 3
3 f 1 40.95 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U20 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1339/16 2022 3
4 f 1 40.33 RZEŹNICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS II WOCHNA Robert Z/2812/17 2022 2 LDK!
5 f 1 39.74 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ II DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK! 122
6 f 1 39.33 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. KORDASIEWICZ Damian , Z/2798/17 , 2022 2 LDK!
7 f 1 37.26 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U20 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2022 3 LDK!
8 f 1 35.02 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz Z/3772/16 2021 3 LDK!
9 f 1 33.50 MIGDAŁEK Alicja UKS Olimp Duszniki 2003 U20 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0867/15 2022 3
10 f 1 33.24 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA IV B.D. Z/1678/17 2022 4 LDK!
11 f 1 31.01 GRUCA Gabriela UKS Sokół Węgorzewo 2003 U20 WN IV PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/3543/17 2022 5 LDK!
12 f 1 30.95 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
13 f 1 27.29 SUSKA Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2002 U20 WN -- GIERYSZEWSKI Andrzej Z/2949/16 2021 BEZ
14 f 1 25.39 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3
Chód 5 km K
1 1 s 1 25:35.82 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP II ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. , Z/1239/17 , 2022 2 LDK!
2 2 s 1 26:02.78 BŁAŻEJEWSKA Amelia UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/0642/17 2022 3
3 3 s 1 27:39.98 TARNOWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2003 U20 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/2259/17 2021 4 LDK!
4 4 s 1 29:27.68 MARGIEL Maja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP III KENSIK Jan Z/9904/21 2022 LDK!
1 1 s 2 24:47.39 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB II WOŹNIAK Agnieszka Z/2001/18 2022 3 LDK!
2 2 s 2 25:55.37 KRZYŻANOWSKA Izabela STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP II JUNIEWICZ Andrzej # Z/4792/18 2022 5 LDK!
3 3 s 2 26:09.39 CYMBALIŃSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ II GOŁAWSKA Agnieszka Z/4555/18 2022 3
4 4 s 2 26:36.95 WIŚNIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/1053/18 2022 3 LDK!
5 5 s 2 27:41.45 ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna Z/4710/17 2022 5 LDK!
6 6 s 2 30:06.67 WALCZAK Weronika UKS Przełaj Żerków 2004 U18 WP III BIERŁA Władysław # Z/2595/17 2022 5
7 7 s 2 31:21.48 GRALA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV ZAWORSKI Marek Z/2240/20 2022 LDK!
8 8 s 2 31:31.22 JANECZEK Amelia WLKS Nowe Iganie 2005 U18 MZ IV GOŁAWSKI Janusz Z/4555/19 2022
9 9 s 2 34:44.48 SOSZYŃSKA Martyna MKS Pogoń Siedlce # 2004 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz # Z/4553/18 2022
100 m M
1 2 e 1 10.86 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U20 LU +0.8 I DMP GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK! 114
2 4 e 1 11.04 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD +0.8 II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2022 LDK!
3 7 e 1 11.30 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +0.8 II PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
4 10 e 1 11.55 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.8 III WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
5 11 e 1 11.66 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +0.8 III GRANASZEWSKI Artur Z/3009/20 2022
1 1 e 2 10.80 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U20 DS +1.2 I KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 LDK!
2 3 e 2 10.95 SAMULEWICZ Jan KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U20 WN +1.2 II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1128/17 , 2022 LDK!
3 8 e 2 11.46 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD +1.2 III KOWALCZYK Paweł SUPROŃ Paweł , Z/3841/17 , 2021 4 LDK!
4 14 e 2 12.57 MAŁOLEPSZY Rafał LKS Lubawa 2002 U20 WN +1.2 -- TYKARSKI Marek Z/3319/17 2021 BEZ LDK!
  e 2 DNF KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm # 2003 U20 LU +1.2 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2022 LDK!
1 5 e 3 11.11 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U20 PM +0.6 II DIAK Mateusz Z/2843/16 2022 2 LDK!
2 6 e 3 11.12 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +0.6 II BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
3 9 e 3 11.47 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +0.6 III LESZCZYŃSKI Damian # Z/2806/17 2022 2 LDK!
4 12 e 3 11.76 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U20 PM +0.6 IV DIAK Mateusz Z/5097/19 2022
5 13 e 3 11.89 MARCZAK Jakub WLKS Nowe Iganie 2003 U20 MZ +0.6 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/8368/21 2022 LDK!
1 3 e 4 11.01 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +0.2 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/0168/20 2022 138
2 7 e 4 11.29 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +0.2 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
3 8 e 4 11.37 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP +0.2 III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
4 15 e 4 11.75 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU +0.2 III GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
5 21 e 4 11.91 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U18 PM +0.2 IV DMP U20 CZUBAK Tomasz # Z/0930/20 2022 LDK! 91
6 27 e 4 12.97 WIŚNIEWSKI Łukasz ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +0.2 -- WALCZAK Jerzy Z/2196/20 2022
1 5 e 5 11.05 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +0.6 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK! 135
2 9 e 5 11.37 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.6 III WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
3 10 e 5 11.41 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +0.6 III JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2022 5
4 17 e 5 11.79 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM +0.6 IV CZUBAK Tomasz # Z/1637/19 2022 LDK!
5 22 e 5 11.92 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.6 IV GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
6 26 e 5 12.54 WIŚNIEWSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +0.6 -- WALCZAK Jerzy Z/2195/20 2022
1 4 e 6 11.03 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS +1.7 II LDK!
2 6 e 6 11.18 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +1.7 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
3 12 e 6 11.43 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U18 DS +1.7 III KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2022 5 LDK!
4 14 e 6 11.65 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +1.7 III WALCZAK Piotr Z/4022/18 2021 4
5 16 e 6 11.77 KNERA Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD +1.7 IV ZNYK Stanisław Z/3879/20 2021
6 18 e 6 11.81 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB +1.7 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2022 4
7 20 e 6 11.89 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN +1.7 IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2022 LDK!
8 25 e 6 12.52 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +1.7 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
1 1 e 7 10.80 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +2.0 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
2 2 e 7 10.90 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +2.0 I CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
3 11 e 7 11.43 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +2.0 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/2369/20 2022 114
4 13 e 7 11.54 MOTYLEWSKI Kornel LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN +2.0 III JASZCZYK Krzysztof Z/3218/20 2022
5 19 e 7 11.86 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +2.0 IV WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK!
6 23 e 7 12.17 KOZACZUK Kacper AML Słupsk 2004 U18 PM +2.0 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4645/17 , 2022 4 LDK!
7 24 e 7 12.19 KOZACZUK Jakub AML Słupsk 2004 U18 PM +2.0 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4644/17 , 2022 5 LDK!
1 f 1 10.54 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U20 DS +1.9 M KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 LDK!
1 f 1 10.54 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U20 LU +1.9 M DMP GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK! 144
3 f 1 10.81 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U20 PM +1.9 I DIAK Mateusz Z/2843/16 2022 2 LDK!
4 f 1 10.83 SAMULEWICZ Jan KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U20 WN +1.9 I PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1128/17 , 2022 LDK!
5 f 1 10.91 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD +1.9 II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2022 LDK!
6 f 1 11.10 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +1.9 II BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
7 f 1 11.13 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +1.9 II PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
8 f 1 11.16 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD +1.9 II KOWALCZYK Paweł SUPROŃ Paweł , Z/3841/17 , 2021 4 LDK!
1 f 2 10.74 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP 0.0 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/0168/20 2022 154
2 f 2 10.80 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP 0.0 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
3 f 2 10.87 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ 0.0 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK! 146
4 f 2 10.89 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM 0.0 I CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
5 f 2 10.99 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS 0.0 II LDK!
6 f 2 11.15 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP 0.0 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
7 f 2 11.27 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP 0.0 II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
8 f 2 11.32 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD 0.0 III GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.66 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U20 DS 0.0 I KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 LDK!
2 2 s 1 21.68 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP 0.0 I WALCZAK Michał Z/0690/19 2022
3 3 s 1 21.98 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002 U20 LU 0.0 II GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2022 1 LDK!
4 4 s 1 22.38 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 2002 U20 KP 0.0 II JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2022 BEZ LDK!
5 7 s 1 22.69 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD 0.0 II URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
1 5 s 2 22.50 SAMULEWICZ Jan KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U20 WN +0.8 II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1128/17 , 2022 LDK!
2 6 s 2 22.67 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD +0.8 II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2022 LDK!
3 10 s 2 23.17 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.8 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/1075/18 2022 3 112
4 11 s 2 23.33 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +0.8 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
1 12 s 3 23.46 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +0.3 III PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
2 13 s 3 23.52 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.3 III WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
3 14 s 3 23.61 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD +0.3 IV KOWALCZYK Paweł SUPROŃ Paweł , Z/3841/17 , 2021 4 LDK!
4 15 s 3 23.83 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +0.3 IV DMP DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/3009/20 2022 51 98
5 16 s 3 23.94 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U20 PM +0.3 IV DIAK Mateusz Z/5097/19 2022
1 17 s 4 24.02 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS +0.4 IV URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
2 18 s 4 24.22 ŚWIATŁY Oliwier UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD +0.4 IV URBANIAK Jarosław Z/0368/20 2021
3 19 s 4 24.36 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +0.4 IV PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
1 8 s 5 22.94 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -0.3 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
2 9 s 5 23.09 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP -0.3 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2822/16 2021
3 20 s 5 25.71 SOPEL Hubert UMLKS START Wieruszów 2002 U20 LD -0.3 -- URBANIAK Jarosław Z/9209/21 2021
4 21 s 5 25.82 MAŁOLEPSZY Rafał LKS Lubawa 2002 U20 WN -0.3 -- TYKARSKI Marek Z/3319/17 2021 BEZ LDK!
1 1 s 6 21.76 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +0.8 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
2 2 s 6 21.97 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +0.8 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2022 4 LDK! 144
3 3 s 6 22.31 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS +0.8 II LDK!
4 5 s 6 22.69 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +0.8 II WALCZAK Michał Z/0168/20 2022
5 6 s 6 22.76 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP +0.8 II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
6 7 s 6 22.76 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +0.8 II WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
1 4 s 7 22.65 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +1.8 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
2 8 s 7 22.85 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U18 PM +1.8 III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # Z/2545/18 2022 LDK! 120
3 9 s 7 22.88 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.8 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK! 119
4 10 s 7 23.12 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN +1.8 III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
5 15 s 7 23.31 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +1.8 III JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2022 5
1 12 s 8 23.19 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM +1.2 III RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
2 14 s 8 23.30 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +1.2 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2022 BEZ LDK!
3 16 s 8 23.32 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U18 DS +1.2 III KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2022 5 LDK!
4 17 s 8 23.34 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU +1.2 III GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
5 21 s 8 23.95 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 2004 U18 LU +1.2 IV GDAŃSKI Andrzej Z/2626/18 2021 BEZ LDK!
1 18 s 9 23.51 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.1 III WALCZAK Michał Z/2369/20 2022
2 19 s 9 23.76 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -0.1 IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
3 22 s 9 24.10 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U18 PM -0.1 IV CZUBAK Tomasz # Z/0930/20 2022 LDK!
4 23 s 9 24.18 BANACH Piotr RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.1 IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2022 LDK! 91
5 26 s 9 24.39 KNERA Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -0.1 IV ZNYK Stanisław Z/3879/20 2021
1 25 s 10 24.29 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +0.2 IV WISZ Dariusz Z/3047/20 2022 LDK!
2 27 s 10 24.84 KOZACZUK Kacper AML Słupsk 2004 U18 PM +0.2 -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4645/17 , 2022 4 LDK!
3 28 s 10 25.22 KOZACZUK Jakub AML Słupsk 2004 U18 PM +0.2 -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4644/17 , 2022 5 LDK!
4 29 s 10 25.40 WIŚNIEWSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +0.2 -- WALCZAK Jerzy Z/2195/20 2022
5 31 s 10 27.24 WIŚNIEWSKI Łukasz ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB +0.2 -- WALCZAK Jerzy Z/2196/20 2022
1 11 s 11 23.18 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +1.4 III WALCZAK Piotr Z/4022/18 2021 4
2 13 s 11 23.21 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +1.4 III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
3 20 s 11 23.87 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB +1.4 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2022 4
4 23 s 11 24.18 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +1.4 IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2022
5 30 s 11 26.04 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Woźnice 2005 U18 WN +1.4 -- BRODOWSKI Wojciech LDK!
400 m M
1 1 s 1 47.74 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP I WALCZAK Michał Z/0690/19 2022
2 2 s 1 47.90 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD I URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
3 3 s 1 48.79 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS II KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2022 2 LDK!
4 4 s 1 49.11 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 2002 U20 KP II JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 50.04 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP II MAKSYMIUK Zbigniew Z/2822/16 2021
1 6 s 2 50.06 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
2 7 s 2 50.38 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U20 ZP II JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2021 2 LDK!
3 8 s 2 50.86 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U20 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2022 BEZ
4 10 s 2 51.03 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III WALCZAK Michał Z/1075/18 2022 3
5 13 s 2 52.52 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U20 MA III DMP SOBCZYK Grzegorz # Z/0079/17 2022 54
1 9 s 3 50.86 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U20 KP III JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2022 BEZ LDK!
2 12 s 3 52.43 PRZYBYLSKI Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP III ZAWORSKI Marek B.D. Z/4274/18 2022 5 LDK!
3 14 s 3 53.05 POLAK Bartosz KL Ziemia Kłodzka 2003 U20 DS IV WOŚ Michał Z/0399/17 2022
4 15 s 3 53.28 ŚWIATŁY Oliwier UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD IV URBANIAK Jarosław Z/0368/20 2021
1 11 s 4 51.78 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP III
2 16 s 4 54.17 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U20 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/0547/19 2022
3 17 s 4 54.73 ZDROJEWSKI Bartłomiej LKS Lubawa 2002 U20 WN IV TYKARSKI Marek Z/2984/20 2021
4 18 s 4 54.87 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U20 DS -- URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
5 19 s 4 58.04 SOPEL Hubert UMLKS START Wieruszów 2002 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/9209/21 2021
1 1 s 5 49.49 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
2 2 s 5 50.21 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP II DMP U20 WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK! 129
3 3 s 5 50.23 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
4 4 s 5 50.67 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2022 5 LDK! 124
1 5 s 6 50.86 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
2 6 s 6 51.08 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U18 OP III ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!
3 7 s 6 51.50 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2022 LDK! 115
4 10 s 6 53.25 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2022
1 8 s 7 52.71 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 2004 U18 LU III GDAŃSKI Andrzej Z/2626/18 2021 BEZ LDK!
2 9 s 7 52.92 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U18 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/3794/18 , 2022 BEZ LDK!
3 12 s 7 53.64 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM IV DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0016/18 , 2022 BEZ LDK! 95
4 15 s 7 53.95 FORYŚ Mateusz Kraków Athletics Team 2004 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/4584/17 2021 LDK!
5 17 s 7 54.67 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/2303/19 2021 LDK!
1 11 s 8 53.54 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD IV POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan # , Z/4893/19 , 2022 LDK!
2 13 s 8 53.64 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
3 14 s 8 53.88 KAMIŃSKI Adrian WMLKS Pomorze Stargard 2005 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/4368/18 2021 5 LDK!
4 16 s 8 54.28 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB IV KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!
5 18 s 8 54.78 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:55.81 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2022
2 2 s 1 1:56.01 LEWANDOWSKI Filip GKS Cartusia Kartuzy 2003 U20 PM II B.D. B.D. KRÓL Krzysztof , Z/2219/17 , 2021 LDK!
3 4 s 1 1:56.72 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U20 MA II DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2022 LDK! 72
4 5 s 1 1:57.22 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP III NALEPA Marek Z/1469/17 2022 2
5 7 s 1 1:58.03 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
6 9 s 1 1:58.45 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 2002 U20 LU III JAMROZ Mieczysław Z/1403/19 2022
7 10 s 1 1:58.81 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2022 LDK!
8 13 s 1 2:03.27 KOROŚ Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 2002 U20 DS IV ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/5717/18 2022 LDK!
9 17 s 1 2:07.62 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2022 LDK!
1 3 s 2 1:56.20 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2022 BEZ LDK!
2 6 s 2 1:57.24 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/0965/17 2022 LDK!
3 8 s 2 1:58.07 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/0079/17 2022
4 11 s 2 2:01.62 PRZYBYLSKI Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP III ZAWORSKI Marek B.D. Z/4274/18 2022 5 LDK!
5 15 s 2 2:03.73 FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD IV DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0984/17 , 2022 LDK!
1 12 s 3 2:02.87 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2022 5
2 14 s 3 2:03.50 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2003 U20 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2022 3
3 16 s 3 2:05.82 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U20 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/0547/19 2022
4 18 s 3 2:09.20 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2022
5 19 s 3 2:11.79 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4751/17 2022 5
1 3 s 4 2:00.37 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U18 PD III SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2022 3
2 4 s 4 2:00.69 JAWORSKI Oliwier SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS III GOLEC Dominik B.D. Z/0098/19 2021 5 LDK!
3 5 s 4 2:00.85 BIELASZEWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U18 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1561/18 2022
4 6 s 4 2:02.65 CZERWONKA Miłosz MKS Agros Chełm 2005 U18 LU IV DMP U20 WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz # , Z/4237/20 , 2022 LDK! 93
5 7 s 4 2:02.75 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM IV B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2022 BEZ LDK!
6 8 s 4 2:02.88 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ IV PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina # Z/1098/18 2022 5 LDK!
7 10 s 4 2:03.17 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 2004 U18 DS IV ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3923/17 2022 LDK!
8 12 s 4 2:04.03 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD IV DMP DMP U20 POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan # , Z/4893/19 , 2022 LDK! 30 87
1 1 s 5 1:59.06 TYBURSKI Igor LKS Zantyr Sztum 2004 U18 PM III B.D. MAZERSKI Bartosz MAZERSKI Bartosz # , Z/1477/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 5 1:59.97 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD III WOJTAREK Jacek # Z/1487/20 2022 LDK!
3 9 s 5 2:03.12 FORYŚ Mateusz Kraków Athletics Team 2004 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/4584/17 2021 LDK!
4 11 s 5 2:03.25 PAUL Jakub WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1714/18 2022 LDK!
5 14 s 5 2:04.81 NOWAK Jan UKS 12 Kalisz 2004 U18 WP IV OLSZYNA Waldemar # Z/1477/19 2022
6 16 s 5 2:07.22 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2022 3 LDK!
7 19 s 5 2:09.89 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2022 LDK!
1 15 s 6 2:06.74 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2022 5 LDK!
2 17 s 6 2:07.67 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/3952/20 2022 LDK!
3 20 s 6 2:09.93 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2022 LDK!
4 21 s 6 2:09.94 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Marcin # Z/5315/18 2022 BEZ LDK!
5 23 s 6 2:10.97 WRÓBEL Miłosz MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/1810/18 2022 BEZ LDK!
6 24 s 6 2:11.37 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2022 69
7 25 s 6 2:15.12 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2022 5
1 13 s 7 2:04.74 KUBASIK Jakub KS Stal Pleszew 2005 U18 WP IV B.D. # Z/0798/19 2022 LDK!
2 18 s 7 2:09.58 LOSY Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1071/18 2022 BEZ LDK!
3 22 s 7 2:10.39 KAMIŃSKI Adrian WMLKS Pomorze Stargard 2005 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4368/18 2021 5 LDK!
4 26 s 7 2:18.44 FICYGOWSKI Michał Akademia Biegowa Żary # 2004 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz SKORUPA Krzysztof # , Z/4694/17 , 2022 LDK!
5 27 s 7 2:33.39 PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- B.D. Z/1376/20 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:05.93 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2022
2 2 s 1 4:06.50 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 4:06.88 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 4:08.30 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU III FUS Mirosław Z/3703/18 2022 3
5 5 s 1 4:09.41 LEWANDOWSKI Filip GKS Cartusia Kartuzy 2003 U20 PM III B.D. B.D. KRÓL Krzysztof , Z/2219/17 , 2021 LDK!
6 6 s 1 4:17.97 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 2002 U20 LU IV JAMROZ Mieczysław Z/1403/19 2022
7 7 s 1 4:17.98 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2003 U20 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2022 3
8 8 s 1 4:22.95 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4751/17 2022 5
9 9 s 1 4:23.59 FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0984/17 , 2022 LDK!
10 10 s 1 4:24.20 ŚLIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2022 LDK!
11 11 s 1 4:24.67 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2021 4 LDK!
12 12 s 1 4:29.14 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
13 13 s 1 4:32.45 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2555/19 2022 LDK!
14 14 s 1 4:36.60 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2022
15 15 s 1 4:38.59 PATOLETA Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U20 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/4133/19 2021 LDK!
16 16 s 1 4:49.41 WÓDKA Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD -- ZNYK Stanisław Z/3908/20 2021
1 1 s 2 4:10.10 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U18 PD III SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2022 3
2 2 s 2 4:10.64 TYBURSKI Igor LKS Zantyr Sztum 2004 U18 PM III B.D. MAZERSKI Bartosz MAZERSKI Bartosz # , Z/1477/18 , 2022 5 LDK!
3 3 s 2 4:11.20 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ III PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina # Z/1098/18 2022 5 LDK!
4 4 s 2 4:11.79 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 2004 U18 DS III GOLEC Dominik # Z/0465/18 2022 4 LDK!
5 5 s 2 4:13.94 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2022
6 6 s 2 4:15.43 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1829/19 2022 LDK!
7 7 s 2 4:15.94 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD IV WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2022 LDK!
8 8 s 2 4:17.03 JAGUCAK Mikołaj MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/2824/20 2022
9 9 s 2 4:17.75 CZERWONKA Miłosz MKS Agros Chełm 2005 U18 LU IV WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz # , Z/4237/20 , 2022 LDK!
10 10 s 2 4:17.76 BIELASZEWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1561/18 2022
11 12 s 2 4:20.89 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 2004 U18 LU IV DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz # Z/1240/18 2022 BEZ LDK! 21 85
12 13 s 2 4:21.90 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2022 BEZ LDK!
13 15 s 2 4:25.88 ARMUŁA Karol Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz # Z/3526/20 2022 15 76
14 19 s 2 4:28.32 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2022 LDK!
15 23 s 2 4:34.23 FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2022 LDK!
1 11 s 3 4:19.61 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM IV B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2022 BEZ LDK!
2 14 s 3 4:22.33 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2022 5 LDK!
3 16 s 3 4:27.00 PAUL Jakub WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1714/18 2022 LDK!
4 17 s 3 4:27.66 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2022
5 18 s 3 4:27.83 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/1765/20 2022
6 20 s 3 4:29.88 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2022 LDK!
7 21 s 3 4:31.15 MARZYŃSKI Paweł MKL Jarocin 2005 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3061/20 2022 LDK!
8 22 s 3 4:32.39 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD --
9 24 s 3 4:37.69 OLSZAŃSKI Igor MLKS Echo Twardogóra 2004 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar LDK!
10 25 s 3 4:39.52 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2022 BEZ LDK!
11 26 s 3 4:40.58 LOSY Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1071/18 2022 BEZ LDK!
12 27 s 3 4:50.72 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2022 5
13 28 s 3 5:07.31 DOBRZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1981/19 2022 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 9:10.94 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 2004 U18 DS III GOLEC Dominik # Z/0465/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 9:19.51 ARMUŁA Karol Kraków Athletics Team 2005 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/3526/20 2022
3 3 s 1 9:19.60 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP IV TALIKADZE Roman Z/1765/20 2022
4 4 s 1 9:23.67 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 2004 U18 LU IV KUZDRA Dariusz # Z/1240/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 9:30.90 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2022
6 6 s 1 9:42.23 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U18 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2022
7 7 s 1 9:45.60 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2022 LDK!
8 8 s 1 9:46.68 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 9:56.73 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
10 10 s 1 10:03.30 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2022 LDK!
11 11 s 1 10:07.47 OLSZAŃSKI Igor MLKS Echo Twardogóra 2004 U18 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar LDK!
12 12 s 1 10:11.31 WĄSIK Oskar SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/3553/20 2022
13 13 s 1 10:30.86 WOJTCZAK Mikołaj UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar # Z/0245/20 2022 LDK!
  s 1 DNF ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1158/18 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD --
5000 m M
1 1 s 1 17:59.35 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU -- FUS Mirosław Z/3703/18 2022 3
2 2 s 1 18:05.94 ŚLIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2022 LDK!
3 3 s 1 18:07.47 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2021 4 LDK!
4 4 s 1 18:10.41 KŁOCZKO Kacper LKS Korab Olecko 2003 U20 WN -- BRYNDA Marcin Z/5337/18 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.41 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB +0.7 II PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2022 5 LDK!
2 4 e 1 14.83 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +0.7 II BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
3 6 e 1 15.08 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB +0.7 III GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/4816/19 2022
4 7 e 1 15.08 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS +0.7 III WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
5 8 e 1 15.65 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU +0.7 III MAGDZIAK Tomasz # Z/4054/19 2022
6 9 e 1 15.78 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +0.7 IV DMP U20 KENSIK Jan Z/3453/19 2022 LDK! 110
7 13 e 1 16.36 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +0.7 IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ
1 2 e 2 14.79 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +0.9 II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
2 3 e 2 14.81 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +0.9 II B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
3 5 e 2 14.87 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP +0.9 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3
4 10 e 2 16.24 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS +0.9 IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK!
5 11 e 2 16.27 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.9 IV DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/4613/19 2022 93
6 12 e 2 16.35 STRZAŁKA Kacper AML Słupsk 2004 U18 PM +0.9 IV B.D. LDK!
7 14 e 2 16.46 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.9 IV KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2022 5
8 15 e 2 18.00 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +0.9 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
1 f 1 14.25 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -1.1 II PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2022 5 LDK!
2 f 1 14.74 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -1.1 II B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
3 f 1 14.79 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -1.1 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3
4 f 1 14.82 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB -1.1 II GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/4816/19 2022
5 f 1 15.10 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -1.1 III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
6 f 1 15.18 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -1.1 III WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
7 f 1 15.32 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -1.1 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
8 f 1 16.00 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -1.1 IV MAGDZIAK Tomasz # Z/4054/19 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.50 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2003 U20 PD -0.2 I STACHURSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jarosław , Z/0660/17 , 2022 2 LDK!
2 4 e 1 15.06 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -0.2 II
3 7 e 1 16.59 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -0.2 IV PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
1 2 e 2 14.76 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS +1.1 II WOCHNA Robert Z/1036/16 2022 2 LDK!
2 3 e 2 14.84 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS +1.1 II KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!
3 5 e 2 15.21 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +1.1 II PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2022 3 LDK!
4 6 e 2 15.41 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS +1.1 II GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2022 2 LDK!
5 8 e 2 18.93 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U20 PM +1.1 -- MICHALSKI Henryk Z/1603/19 2022 LDK!
1 f 1 14.22 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2003 U20 PD +1.3 I STACHURSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jarosław , Z/0660/17 , 2022 2 LDK!
2 f 1 14.49 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS +1.3 I WOCHNA Robert Z/1036/16 2022 2 LDK!
3 f 1 14.55 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS +1.3 II KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!
4 f 1 15.08 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +1.3 II PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2022 3 LDK!
5 f 1 15.51 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS +1.3 II GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2022 2 LDK!
6 f 1 16.43 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP +1.3 III PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
  f 1 DNF JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP +1.3 --
110 m pł M
1 1 s 1 14.54 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP -0.2 I JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 54.58 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB II PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 55.31 KACZMAREK Wojciech ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB II FILIPOWSKI Krzysztof Z/4025/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 56.89 MAJER Mikołaj KSLZS Kruszwica 2004 U18 KP III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/4557/17 , 2022 LDK!
4 4 s 1 56.89 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2022 4 LDK!
5 7 s 1 57.94 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD III KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2022 5
1 5 s 2 57.37 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III KENSIK Jan Z/3453/19 2022 LDK!
2 8 s 2 58.10 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD III SUPROŃ Jarosław Z/4613/19 2022
3 9 s 2 58.49 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U18 LB III WISZ Mateusz Z/4688/17 2022 BEZ LDK!
4 10 s 2 58.74 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU IV MAGDZIAK Tomasz # Z/4054/19 2022
1 11 s 3 60.27 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB IV KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!
2 14 s 3 63.03 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U18 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2022 5
3 16 s 3 64.85 KUŹNIK Łukasz ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- PAWELEC Marcin # Z/3424/19 2022 LDK!
4 17 s 3 66.20 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Woźnice 2005 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech LDK!
1 6 s 4 57.61 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
2 12 s 4 61.39 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2022 LDK!
3 13 s 4 61.81 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2022 4 LDK!
4 15 s 4 64.49 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK!
5 18 s 4 67.58 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB -- B.D. Z/1784/19 2022 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 54.80 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U20 KP II WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 55.64 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU II DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian # Z/2806/17 2022 2 LDK! 130
3 3 s 1 56.56 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3 122
4 4 s 1 56.98 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2022 4 LDK!
5 5 s 1 57.47 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U20 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2022 BEZ
1 6 s 2 58.34 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2022 3 LDK!
  s 2 DQ JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2021 2 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 5:54.09 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U20 MZ I MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 6:05.99 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP II NALEPA Marek Z/1469/17 2022 2
3 3 s 1 6:09.70 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 6:12.86 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
5 5 s 1 6:51.08 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2022 5
  s 1 DNF ORACZKO Denis RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2022 3 LDK!
1 1 s 2 6:17.16 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
2 2 s 2 6:17.61 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ III DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2022 BEZ LDK! 113
3 3 s 2 6:32.60 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1158/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 2 6:35.71 MAĆKOWSKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV KENSIK Jan Z/5138/18 2022 5
5 5 s 2 6:41.48 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz # Z/0664/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 2 6:45.64 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2022 5 LDK!
7 7 s 2 6:54.42 SZYMAŃSKI Karol AZS-AWF Gorzów # 2005 U18 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian , Z/1982/19 , 2022 LDK!
8 8 s 2 7:01.10 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan # , Z/4891/19 , 2022 LDK!
9 9 s 2 7:02.41 STASZCZAK Antoni LKS Znicz Biłgoraj 2005 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/0319/20 2021
10 10 s 2 7:04.37 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2022 4 LDK!
11 11 s 2 7:04.97 KUŁDOSZ Bartosz MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/5228/19 2021 LDK!
12 12 s 2 7:06.41 STEFAŃCZYK Jakub KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5352/18 2022 LDK!
13 13 s 2 7:07.99 WĄSIK Oskar SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/3553/20 2022
14 14 s 2 7:14.28 KIENDYŚ Wiktor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2544/20 2022 LDK!
  s 2 DNF PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- B.D. Z/1376/20 2022
4x100 m M
1 1 s 1 43.42 KĘDZIERSKI Mikołaj
KAROLEWSKI Marcin
DROZDOWSKI Damian
CHMIELARZ Jakub
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003
2002
2003
2002
U20 WLP -- WALCZAK Marek
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
GRZEGOROWSKA Kamila
Z/0171/20
Z/0690/19
Z/1075/18
Z/0692/19
2022
2022
2022
2022


3

2 2 s 1 43.51 WĘGRZYN Jakub
GRUZD Wiktor
KORDASIEWICZ Filip
UZAREK Aleksander
MKS Osa Zgorzelec 2002
2002
2002
2003
U20 DOL -- WOCHNA Robert
KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz
KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian
Z/1036/16
Z/2442/16
Z/3471/16
, Z/2749/17
2022
2022
2021
, 2022
2
2
4
4
3 3 s 1 43.70 FIEDORCZUK Dominik
TOMCZYK Wojciech
HREHOROWICZ Bartosz
MIŁKOWSKI Gabriel
KS Podlasie Białystok 2002
2002
2003
2002
U20 POD -- NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
GRANASZEWSKI Artur
KOWALCZYK Paweł SUPROŃ Paweł
Z/3772/19
Z/2836/16
Z/3009/20
, Z/3841/17
2022
2022
2022
, 2021

2

4
1 1 s 2 42.57 DEPTA Szymon
KOŁODZIEJSKI Oliwier
ZAKRZEWSKI Marek
GOSTOMCZYK Jan
AML Słupsk 2004
2005
2005
2005
U18 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
Z/2545/18
, Z/4002/18
, Z/2543/18
Z/3217/19
2022
, 2022
, 2022
2022

5
4

2 3 s 2 43.94 SINGH Kewin
REWAJ Dawid
MLECZKO Gabriel
JUNG Marcin
MLKS Agros Żary 2004
2004
2004
2004
U18 LBU -- WISZ Dariusz
WISZ Mateusz
WISZ Dariusz
KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz
Z/0787/19
Z/4688/17
Z/3047/20
, Z/4684/17
2022
2022
2022
, 2022
BEZ
BEZ

4
3 6 s 2 45.53 BIAŁEK Kacper
GONKIEWICZ Jan
CZERWIŃSKI Piotr
SKRZEK Bartłomiej
GKS Start Długołęka 2004
2005
2005
2005
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk
Z/2774/18
, Z/5731/18
Z/3763/19
, Z/1353/19
2022
, 2022
2022
, 2022
5
5


  s 2 DQ JOPEK Michał
GRZĄKA Dawid
ZIMNIAK Kacper
BŁASZCZAK Karol
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2004
2004
2005
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/3104/19
Z/0168/20
Z/0651/19
Z/2369/20
2022
2022
2022
2022




1 2 s 3 43.84 BAZANIAK Bartek
RUTOWICZ Hubert
WÓJCIAK Adrian
SZYMAŃSKI Daniel
UMLKS Pegaz Opoczno 2005
2004
2005
2005
U18 LDZ -- GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
Z/1901/21
Z/0414/19
Z/1902/21
Z/1022/19
2022
2022
2022
2022




2 4 s 3 44.99 AMBROZIEWICZ Aleks
WOJTON Robert
RYCHLICKI Damian
ZIĘTARSKI Szymon
STS Pomerania Szczecin 2004
2004
2004
2005
U18 ZPO -- NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
NADARZYŃSKI Szymon
Z/4396/18
Z/5135/19
Z/5136/19
Z/9294/21
2022
2022
2022
2022




3 5 s 3 45.17 KOZACZUK Kacper
OSIŃSKI Jan
KOZACZUK Jakub
GZYLEWSKI Kacper
AML Słupsk 2004
2005
2004
2005
U18 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
, Z/4645/17
Z/0930/20
, Z/4644/17
Z/1637/19
, 2022
2022
, 2022
2022
4

5

4x400 m M
1 1 s 1 3:29.53 PYSZKA Mikołaj
ZAMOROWSKI Bartosz
GIL Grzegorz
TRZCIŃSKI Dawid
LUKS Start Nakło 2002
2003
2003
2002
U20 KPO -- JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin B.D. B.D.
KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKI Marcin
Z/0579/16
Z/0208/16
Z/0278/17
Z/1327/16
2022
2022
2022
2022
BEZ
3
5
BEZ
2 2 s 1 3:33.19 GIBKI Jakub
GAJDA Michał
DZIDECZEK Michał
KOMODA Dawid
WMLKS Pomorze Stargard 2003
2003
2002
2003
U20 ZPO -- MAKSYMIUK Zbigniew
KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew
KRZYSIEK Zbigniew
KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew
Z/2822/16
, Z/0950/18
Z/1491/16
, Z/1700/18
2021
, 2022
2021
, 2022


4

3 3 s 1 3:39.64 WRÓBEL Oskar
ŚWIATŁY Oliwier
SOPEL Hubert
SZCZEPANIAK Jakub
UMLKS START Wieruszów 2003
2003
2002
2003
U20 LDZ -- URBANIAK Jarosław
URBANIAK Jarosław
URBANIAK Jarosław
URBANIAK Jarosław
Z/0369/20
Z/0368/20
Z/9209/21
Z/3273/17
2022
2021
2021
2022



2
4 4 s 1 3:42.74 CZECHOWICZ Mikołaj
SZAREJKO Mikołaj
WŁODARCZAK Jacek
KRÓL Marcin
PLKS Gwda Piła 2003
2003
2002
2003
U20 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian
KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej
, Z/1434/17
, Z/1433/17
Z/3565/16
, Z/2672/17
, 2022
, 2022
2022
, 2022
BEZ
3
3
3
1 1 s 2 3:28.45 KUCZEROWSKI Kamil
KASPRZYK Kacper
DEPTA Szymon
KOŁODZIEJSKI Oliwier
AML Słupsk 2005
2005
2004
2005
U18 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
, Z/3794/18
, Z/0016/18
Z/2545/18
, Z/4002/18
, 2022
, 2022
2022
, 2022
BEZ
BEZ

5
2 2 s 2 3:28.47 SZYMAŃSKI Daniel
RUTOWICZ Hubert
BAZANIAK Bartek
WÓJCIAK Adrian
UMLKS Pegaz Opoczno 2005
2004
2005
2005
U18 LDZ -- GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
Z/1022/19
Z/0414/19
Z/1901/21
Z/1902/21
2022
2022
2022
2022




3 3 s 2 3:33.79 CZERWIŃSKI Piotr
SKRZEK Bartłomiej
BIAŁEK Kacper
GONKIEWICZ Jan
GKS Start Długołęka 2005
2005
2004
2005
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
Z/3763/19
, Z/1353/19
Z/2774/18
, Z/5731/18
2022
, 2022
2022
, 2022


5
5
Wzwyż M
1 f 1 2.13 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2022 LDK! 133 159
2 f 1 2.08 NIELUB Jakub AML Słupsk 2003 U20 PM I DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/5098/19 2022 LDK! 150
3 f 1 2.01 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II DMP B.D. B.D. # Z/1553/17 2022 102
4 f 1 1.94 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ
5 f 1 1.90 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB III CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
5 f 1 1.90 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS III PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
7 f 1 1.85 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej , Z/2672/17 , 2022 3 LDK!
8 f 1 1.85 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2022 4
9 f 1 1.80 PIASECKI Adrian LLKS Osowa Sień 2003 U20 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1479/20 2022
10 f 1 1.75 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP IV GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2022 4 LDK!
1 f 2 1.96 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2022 5 LDK! 126
2 f 2 1.96 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 2004 U18 PD II STACHURSKA Agnieszka # Z/1459/19 2022 LDK!
3 f 2 1.85 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III PIASECKI Grzegorz # Z/3035/19 2022 LDK!
4 f 2 1.80 DERLATKA Kacper PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy # , Z/4250/18 , 2022 BEZ LDK!
5 f 2 1.75 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB IV GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/4816/19 2022
5 f 2 1.75 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP IV NADARZYŃSKI Szymon Z/5135/19 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.80 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U20 MZ III WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
2 f 1 3.10 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
3 f 1 3.00 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2022 2 LDK!
1 f 2 3.20 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2022
2 f 2 3.10 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022
3 f 2 3.00 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022
4 f 2 2.90 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
W dal M
1 f 1 7.20 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD +0.7 II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2022 2 LDK! 105
2 f 1 6.92 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS +0.4 II DMP DMP U20 GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! 86 126
3 f 1 6.77 FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD +1.0 III DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3772/19 2022 76
4 f 1 6.47 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U20 PD +0.9 III KOTOWSKI Jan Z/3265/16 2022 3 LDK!
5 f 1 6.45 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 2002 U20 WP +0.9 III SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2022 3 LDK!
6 f 1 6.45 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 2003 U20 KP +0.8 III PATYNA Tomasz Z/0349/18 2021 3
7 f 1 6.44 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U20 DS +0.2 III KOBIAŁKA Kamil # Z/3034/19 2022 LDK!
8 f 1 6.14 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U20 DS +0.5 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
9 f 1 6.13 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +0.7 IV PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
10 f 1 5.97 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.7 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
11 f 1 5.89 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD -0.4 -- SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2021 BEZ LDK!
12 f 1 5.80 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB +0.4 -- CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
13 f 1 5.57 SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP +0.5 --
14 f 1 5.34 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 2003 U20 PM +0.8 -- MICHALSKI Henryk Z/1603/19 2022 LDK!
1 f 2 7.06 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +1.9 II BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2022 BEZ
2 f 2 6.83 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U18 LB +1.8 II ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
3 f 2 6.70 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP +0.8 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz # Z/4453/17 2022 3 LDK!
4 f 2 6.61 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD 0.0 III DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert # Z/4947/19 2022 66 110
5 f 2 6.35 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +0.6 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2022 BEZ LDK!
6 f 2 6.28 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.5 IV ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
7 f 2 6.27 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +1.2 IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
8 f 2 6.07 JARMUŁ Piotr AML Słupsk 2004 U18 PM +0.9 IV LDK!
9 f 2 6.07 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP -0.6 IV GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2022 LDK!
10 f 2 5.91 MOTYLEWSKI Kornel LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN +0.8 IV JASZCZYK Krzysztof Z/3218/20 2022
11 f 2 5.78 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM +0.3 -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
12 f 2 5.72 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP +1.4 -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2022 BEZ LDK!
13 f 2 5.71 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP +0.3 -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3
  f 2 NM ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP 0.0 -- DMP U20 WALCZAK Marek Z/1078/18 2022 4 LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.31 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U20 DS +0.3 III KOBIAŁKA Kamil # Z/3034/19 2022 LDK!
2 f 1 13.43 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP +0.1 III JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2022 3 LDK!
3 f 1 12.90 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +47.0 IV SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2021 BEZ LDK!
4 f 1 12.87 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U20 PD -0.2 IV KOTOWSKI Jan Z/3265/16 2022 3 LDK!
5 f 1 12.50 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U20 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ
6 f 1 12.42 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 2002 U20 WP -0.2 -- SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2022 3 LDK!
7 f 1 11.85 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP +0.1 -- GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2022 4 LDK!
8 f 1 11.63 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +0.1 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0386/17 , 2021 3 LDK!
1 f 2 14.00 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP +0.4 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz # Z/4453/17 2022 3 LDK!
2 f 2 12.95 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD 0.0 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!
3 f 2 12.90 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +0.1 IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
4 f 2 12.52 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN +0.3 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2022 LDK!
5 f 2 12.47 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD +0.3 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2022 BEZ LDK!
6 f 2 12.45 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +0.3 -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
7 f 2 12.15 SZURKIEWICZ Kacper UKS Wyspiański Szubin 2004 U18 KP +0.6 --
8 f 2 11.76 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP +0.4 -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2022 BEZ LDK!
9 f 2 11.12 KOMINEK Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -0.2 -- KACZOR Mieczysław Z/1168/20 2022
10 f 2 10.70 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +0.1 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
Kula (5) M
1 f 1 17.32 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM II KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
2 f 1 16.92 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U18 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
3 f 1 16.16 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2022 LDK!
4 f 1 15.73 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U18 PM II B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2022 4
5 f 1 15.61 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!
6 f 1 14.93 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2022 LDK!
7 f 1 14.76 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2022 BEZ LDK!
8 f 1 14.58 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS III ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
9 f 1 13.21 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV DOMIN Adam # Z/5204/19 2022 LDK!
10 f 1 12.37 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice # 2004 U18 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
11 f 1 12.36 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/4963/18 2021 5
12 f 1 12.20 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/2193/20 2022 LDK!
13 f 1 12.14 AMBROZIAK Marcel MKL Jurand Szczytno 2004 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2021
14 f 1 12.08 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/4495/18 2022 BEZ LDK!
15 f 1 11.93 GNACIŃSKI Michał LKS Jantar Ustka 2004 U18 PM -- MICHALSKI Henryk Z/2703/19 2022 LDK!
16 f 1 11.90 ŻYLIŃSKI Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 2005 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jarosław Z/0140/20 2022 LDK!
17 f 1 11.74 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
18 f 1 11.74 BISKUP Filip ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- BISKUP Paweł # Z/10170/21 2022
19 f 1 11.35 SROKA Jakub UMLKS START Wieruszów 2005 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/1112/20 2022
  f 1 NM KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 17.53 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno # 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej # , Z/4273/18 , 2022 LDK!
2 f 1 16.80 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP U20 ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2022 2 LDK! 150
3 f 1 16.48 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
4 f 1 16.11 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 2002 U20 WP I PAWLAK Przemysław Z/4814/18 2021 BEZ LDK!
5 f 1 15.54 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS II MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!
6 f 1 15.44 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
7 f 1 15.14 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U20 DS II KUCZAJ Tomasz Z/2796/17 2022 2 LDK!
8 f 1 15.06 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2022 LDK!
9 f 1 14.29 KULA Przemysław RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ II DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2022 3 LDK! 122
10 f 1 11.55 PIECZYŃSKI Dominik LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U20 PM IV RÓŻYCKI Ryszard Z/9319/21 2022
11 f 1 11.51 CYUNEL Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/3619/19 2022
12 f 1 10.86 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U20 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2022 3
13 f 1 10.33 SADURSKI Cyryl ZLKL Zielona Góra 2003 U20 LB --
14 f 1 10.21 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2022 5 LDK!
15 f 1 6.61 SOLETA Kajetan LUKS Start Nakło 2003 U20 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0282/17 2022 5 LDK!
  f 1 NM KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U20 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 57.35 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB I SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!
2 f 1 53.60 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U18 OP I DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
3 f 1 47.47 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP II DOMIN Adam # Z/5204/19 2022 LDK!
4 f 1 45.98 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
5 f 1 44.61 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM III KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
6 f 1 44.14 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2022 LDK!
7 f 1 43.13 GROENWALD Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM III B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/4982/19 , 2022
8 f 1 42.70 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
9 f 1 40.50 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2022 BEZ LDK!
10 f 1 40.42 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U18 PM III B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2022 4
11 f 1 40.33 AMBROZIAK Marcel MKL Jurand Szczytno 2004 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2021
12 f 1 39.03 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2354/19 2022 LDK!
13 f 1 35.59 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2022 LDK!
14 f 1 35.22 ROSPŁOCH Kacper PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/8897/21 2022 LDK!
15 f 1 34.16 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice # 2004 U18 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
16 f 1 24.86 KULPIŃSKI Piotr LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- MICHALSKI Henryk Z/0469/19 2022 LDK!
  f 1 NM KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 57.41 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ I CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0452/16 , 2022 LDK!
2 f 1 53.80 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
3 f 1 52.44 RODZIAK Damian