Gdańsk 02.06.2021
II rzut ligi okręgowej U16 2021 [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 s 1 12.96 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM +1.5 III # LDK!  OSU  
2 s 1 13.50 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U16 PM +1.5 IV CZUBAK Tomasz # LDK!  OSU  
3 s 1 13.70 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +1.5 IV RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2024
4 s 1 13.84 JĘCHOREK Kinga AML Słupsk 2007 U16 PM +1.5 V KOPEĆ Bernadeta # Z/4295/20 2024 LDK!  OSU  
5 s 1 13.98 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM +1.5 V WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2024 BEZ LDK!
6 s 1 13.98 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +1.5 V LDK!
1 s 2 13.90 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM +1.9 V KASZUBA Tomasz # Z/2694/20 2024 LDK!
2 s 2 13.96 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM +1.9 V RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2024 LDK!
3 s 2 14.14 NAWRAT Wiktoria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM +1.9 V LDK!
4 s 2 15.07 GRELA Agata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +1.9 --
1 s 3 13.96 BARTOSZEWICZ Julia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM +0.8 V ADAMCZYK Dariusz # Z/1829/20 2022 LDK!
2 s 3 14.23 MYSZKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.8 V B.D. Z/5684/21 2023
3 s 3 14.33 WIECKA Wiktoria LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U16 PM +0.8 V LDK!
4 s 3 14.68 STROJK Sara ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM +0.8 -- B.D. B.D. RADTKE Marek , Z/5915/21 , 2021 LDK!
5 s 3 15.41 KRUSIŃSKA Kornelia LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM +0.8 -- # LDK!
6 s 3 15.78 POROŻYŃSKA Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM +0.8 -- LDK!
1 s 4 14.08 BEHRENDT Julia UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM +1.3 V MYSZK Ilona Z/0506/18 2021 BEZ LDK!
2 s 4 14.47 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM +1.3 V WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK!
3 s 4 14.71 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.3 -- B.D. Z/7421/21 2024
4 s 4 15.03 SADOWSKA Maja SKLA Sopot 2007 U16 PM +1.3 --
5 s 4 15.13 SZENWALD Anna KUKS Remus Kościerzyna 2006 U16 PM +1.3 -- POBŁOCKI Wojciech Z/0474/20 2024 LDK!
1 s 5 12.11 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM +1.5 I B.D. B.D.  ZKN   WCSS   SKN   OSU  
2 s 5 12.47 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +1.5 II LDK!  ZKN   OSU  
3 s 5 12.81 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +1.5 III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/4662/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 s 5 12.89 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +1.5 III LDK!
5 s 5 13.33 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM +1.5 IV B.D. LDK!
6 s 5 13.40 TROJAN Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +1.5 IV
1 s 6 13.30 ŻYLLA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM +1.9 IV B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/3017/23 , 2024 LDK!
2 s 6 13.58 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM +1.9 IV ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!
3 s 6 14.34 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM +1.9 V SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2024 LDK!
4 s 6 14.40 WOJDA Patrycja MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +1.9 V ADAMCZYK Dariusz # Z/2290/21 2024 LDK!
1 s 7 14.82 JASIŃSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM +0.8 -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/0999/21 2024 LDK!
2 s 7 14.88 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM +0.8 -- DIAK Mateusz Z/0683/21 2024 LDK!
3 s 7 15.06 DOBEK Daria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM +0.8 -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. # Z/1837/21 2024 LDK!
4 s 7 15.12 KŁOSIN Nadia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM +0.8 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1819/20 2024 LDK!
5 s 7 15.30 KLAJBOR Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM +0.8 -- LDK!
1 s 8 13.72 ŁAPKA Karina ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM +0.4 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1106/20 2023 LDK!
2 s 8 14.29 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM +0.4 V SZPALERSKI Adam # Z/3556/20 2023 LDK!
3 s 8 14.76 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM +0.4 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3549/20 , 2024 LDK!
4 s 8 14.78 BANASZAK Julia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM +0.4 -- LDK!
5 s 8 15.43 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +0.4 -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11405/21 2024 LDK!
6 s 8 15.75 KULESZA Inka MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +0.4 -- SKALSKI Krzysztof Z/1048/21 2023 LDK!
1 s 9 12.95 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +2.0 III KASZUBA Tomasz Z/4770/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
2 s 9 13.74 MAŁKOWSKA Helena KL Gdynia 2004 U18 PM +2.0 IV # LDK!
3 s 9 13.89 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM +2.0 -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # Z/3115/19 2024
4 s 9 13.95 SAŁEK Julia LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM +2.0 V B.D. BEZ LDK!
5 s 9 14.55 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM +2.0 -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3552/20 , 2023 LDK!
6 s 9 15.44 BIAŁKOWSKA Maria LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM +2.0 -- # LDK!
300 m K
1 s 1 41.59 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM II # LDK!  OSU  
2 s 1 42.18 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia # 2007 U16 PM II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2024 LDK!  OSU  
3 s 1 42.33 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/2346/20 2024 LDK!
4 s 1 42.54 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U16 PM II CZUBAK Tomasz # LDK!  OSU  
5 s 1 45.43 SZUKALSKA Marcelina SKLA Sopot 2007 U16 PM IV LDK!
6 s 1 46.88 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM V B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2024 LDK!
7 s 1 48.19 KOSTUCH Maja GKS Cartusia Kartuzy # 2007 U16 PM V KRÓL Krzysztof Z/3438/19 2024 LDK!
1 s 2 46.71 BANASZAK Julia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM V LDK!
2 s 2 46.81 WIECKA Wiktoria LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U16 PM V LDK!
3 s 2 48.05 KŁOSIN Nadia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1819/20 2024 LDK!
4 s 2 48.74 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2024 BEZ LDK!
5 s 2 48.86 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK!
6 s 2 48.89 SZENWALD Anna KUKS Remus Kościerzyna 2006 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0474/20 2024 LDK!
7 s 2 48.91 TARNOWSKA Nikola UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/3536/20 2022 LDK!
8 s 2 49.21 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/11444/21 2024 LDK!
1 s 3 47.38 CHOLEWIŃSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM V KRAWCZAK Tomasz Z/0351/20 2022
2 s 3 50.55 KLAJBOR Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- LDK!
3 s 3 50.95 JASIŃSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/0999/21 2024 LDK!
4 s 3 53.28 SIKORSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # Z/2505/20 2024 LDK!
5 s 3 53.84 DOMŻALSKA Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0214/20 2023
6 s 3 55.66 HAMERLIK Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/1278/20 2024 LDK!
7 s 3 56.06 WILCZEWSKA Adrianna MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/5053/21 2022 LDK!
1 s 4 39.48 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024  SKN  
2 s 4 44.17 ŁAPKA Karina ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM III NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1106/20 2023 LDK!
3 s 4 46.73 ZALESKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U14 PM V # LDK!
4 s 4 51.26 SADOWSKA Maja SKLA Sopot 2007 U16 PM --
5 s 4 53.91 SPRENGEL Lena MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- B.D. B.D. # LDK!
600 m K
1 s 1 1:41.27 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U14 PM III DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2024 BEZ LDK!
2 s 1 1:42.55 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0052/18 2024 5 LDK!  OSU  
3 s 1 1:42.73 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U16 PM III WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2024 LDK!
4 s 1 1:46.02 ZINIEWICZ Nicola AML Słupsk 2008 U14 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/4374/20 2024 LDK!
5 s 1 1:47.17 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2024 LDK!
6 s 1 1:47.20 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2024 LDK!
7 s 1 1:48.04 ROGUSKA Lena SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/2323/21 2024 LDK!
8 s 1 1:48.44 TROKA Julita UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM V ZBLEWSKI Leszek Z/1813/18 2022 5 LDK!
9 s 1 1:49.73 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 2006 U16 WN V OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0784/18 , 2024 BEZ LDK!
1 s 2 1:46.32 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0055/18 , 2024 BEZ LDK!
2 s 2 1:49.31 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM V SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2024 LDK!
3 s 2 1:50.37 PILARSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
4 s 2 1:51.26 BIELAWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2009 U14 PM -- URBANEK Ryszard # Z/5945/23 2024 LDK!
5 s 2 1:53.05 ŚMIGOWSKA Nadia LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- B.D. LDK!
6 s 2 1:53.34 ZIELIŃSKA Martyna RKS Rumia 2007 U16 PM -- # LDK!
7 s 2 1:55.14 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Kościerzyna 2008 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3610/19 2024 LDK!
8 s 2 1:55.18 LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2024 LDK!
9 s 2 1:57.84 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4848/18 , 2023 BEZ LDK!
10 s 2 1:57.89 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4925/19 , 2023 LDK!
11 s 2 1:57.89 KOSTECKA Wiktoria KL Lechia Gdańsk 2006 U16 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2698/19 2021
1 s 3 1:57.00 JĘDRZEJEWSKA Paulina MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. LDK!
2 s 3 1:57.15 WALKUSZ Antonina KUKS Remus Kościerzyna 2009 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0510/20 2024 LDK!
3 s 3 1:57.43 MARKOWSKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2508/20 2022 LDK!
4 s 3 1:58.00 MOLENDA Paulina UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/0626/19 2022 LDK!
5 s 3 1:58.64 KOSIŃSKA Natalia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1838/20 , 2023 LDK!
6 s 3 1:58.87 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1809/20 , 2024 LDK!
7 s 3 1:59.16 STENCEL Zuzanna UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3365/20 2023 LDK!
8 s 3 2:00.06 ŚCIGAŁA Zuzanna ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -- WRYCZA Jarosław Z/0328/20 2023 LDK!
9 s 3 2:00.35 PILARSKA Oliwia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
10 s 3 2:06.09 BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Telimena UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/0596/19 2022 LDK!
11 s 3 2:10.20 CHMIELECKA Kamila KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0102/20 2022 LDK!  OSU  
1 s 4 1:57.21 ŁOSIŃSKA Łucja ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. Z/0322/20 2024 LDK!
2 s 4 2:02.02 KAMOLA Michalina UKS Gimpas Pasłęk 2008 U14 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0402/21 , 2023 LDK!
3 s 4 2:05.54 GÓRALEWSKA Krystyna MMKS Gdańsk 2006 U16 PM -- LDK!
4 s 4 2:07.06 DYNEK Kaja ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/0773/21 2024 LDK!
5 s 4 2:07.46 WIERZBANOWSKA Emilia MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/11410/21 2022 LDK!
6 s 4 2:11.21 KLEIN Celia UKS Olimpijczyk Skorzewo # 2010 U12 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3960/23 2024 LDK!
7 s 4 2:13.02 SZEWCZYK Julia UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/3534/20 2021 LDK!
8 s 4 2:21.61 GÓRALEWSKA Helena MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- LDK!
9 s 4 2:22.07 GLIŃSKA Zofia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/1049/21 2024 LDK!
800 m K
1 s 1 2:14.77 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U18 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. # Z/0690/18 2024 LDK!  ZKN  
2 s 1 2:17.03 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  ZKN  
1000 m K
1 s 1 3:08.60 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U14 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2024 LDK!
2 s 1 3:09.21 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2024 LDK!  OSU  
3 s 1 3:09.75 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!  ZKN   OSU  
4 s 1 3:16.08 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U16 PM IV LDK!
5 s 1 3:21.19 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
6 s 1 3:21.71 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2024 LDK!  OSU  
7 s 1 3:25.07 URBAN Paulina KKS Sfora Bojano 2007 U16 PM V # LDK!
8 s 1 3:26.78 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2024 LDK!
9 s 1 3:27.38 ŁAGUNA Anna MMKS Gdańsk # 2009 U14 PM V SKALSKI Krzysztof B.D. # Z/0106/23 2024 LDK!
10 s 1 3:27.45 BORKOWSKA Marcelina SKLA Sopot 2006 U16 PM V LDK!  OSU  
11 s 1 3:29.75 JAŻDŻEWSKA Patrycja CMKL Człuchów 2007 U16 PM V LDK!
12 s 1 3:30.99 JEZNACH Anna MMKS Gdańsk 2006 U16 PM V B.D. LDK!
13 s 1 3:31.75 KLEIN Zofia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V LDK!
14 s 1 3:33.76 KŁOSIŃSKA Iga ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
15 s 1 3:43.09 NIZIOŁEK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM --
16 s 1 3:43.62 TWAROWSKA Milena ULKS Skoczek Pogórze 2006 U16 PM -- LDK!
80 pł K
1 s 1 12.47 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM +1.2 III KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!
2 s 1 12.80 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +1.2 III RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2024
3 s 1 12.91 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM +1.2 III DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK!
4 s 1 13.45 SKOWROŃSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM +1.2 IV LDK!
5 s 1 13.77 PLEWKA Julita KL Gdynia 2007 U16 PM +1.2 IV LDK!
6 s 1 18.84 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +1.2 -- LDK!
1 s 2 13.49 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM +2.0 IV B.D. Z/4951/18 2024 BEZ
2 s 2 14.48 RYBICKA Daria KL Gdynia 2007 U16 PM +2.0 V # LDK!
3 s 2 15.31 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +2.0 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2024
4 s 2 15.49 SUSKA Marika KL Gdynia 2007 U16 PM +2.0 -- LDK!
5 s 2 15.80 JANKOWSKA Olga KL Gdynia 2007 U16 PM +2.0 -- LDK!
1 s 3 13.41 ZĄBEK Natalia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.0 IV B.D. Z/0428/20 2021
2 s 3 14.56 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +1.0 V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/8269/21 2024 LDK!
3 s 3 14.75 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM +1.0 V B.D. Z/7420/21 2024
4 s 3 14.90 WĘGRZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 2007 U16 PM +1.0 --
5 s 3 16.76 MODRZEJEWSKA Agata UKS Lipusz 2006 U16 PM +1.0 --
  s 3 DNF LUBECKA Wiktoria UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM +1.0 -- ZBLEWSKI Leszek Z/1817/18 2021 BEZ LDK!
300 m pł K
1 s 1 42.37 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024  SKN  
2 s 1 49.74 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM IV KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2024 LDK!
3 s 1 51.72 SAŁEK Julia LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM IV B.D. BEZ LDK!
4 s 1 56.41 MODRZEJEWSKA Agata UKS Lipusz 2006 U16 PM --
1 s 2 50.89 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM IV RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2024 LDK!
2 s 2 53.58 MODRZEJEWSKA Anna UKS Lipusz 2007 U16 PM V # LDK!
3 s 2 54.63 SZABLEWSKA Emilia AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM V HUNIEWICZ Klaudia Z/11402/21 2021 LDK!
4 s 2 55.97 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3552/20 , 2023 LDK!
4x100 m K
1 s 1 51.76 JĘCHOREK Kinga
CZEPIEL Milena
PRUSS Magdalena
PATEJUK Milena
AML Słupsk 2007
2006
2006
2006
U16 POM -- KOPEĆ Bernadeta

CZUBAK Tomasz
KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta
Z/4295/20
Z/0020/18
2024
2024


3
2 s 1 52.08 CZOSKA Katarzyna
ANDRZEJCZYK Natalia
LESZEGA Zuzanna
STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra
KL Gdynia 2007
2006
2006
2006
U16 POM -- KASZUBA Tomasz
KASZUBA Tomasz
KASZUBA Tomasz
KASZUBA Tomasz
Z/2694/20
Z/4644/19
Z/2550/20
Z/4646/19
2024
2024
2024
2024




3 s 1 53.89 BORKOWSKA Marcelina
RYNKIEWICZ Róża
SZUKALSKA Marcelina
KRÓLAK Marta
SKLA Sopot 2006
2007
2007
2006
U16 POM --
B.D. KASZUBA Tomasz

ANDRZEJCZAK Paweł B.D.
, Z/2412/19
Z/0052/18
, 2024
2024

5
4 s 1 55.66 STEINIGER Anna
MACIEJEWSKA Magdalena
MACHNIKOWSKA Agata
KOPCZYŃSKA Hanna
LKS Zantyr Sztum 2008
2009
2008
2008
U14 POM -- SZPALERSKI Adam

B.D. SZPALERSKI Adam
SZPALERSKI Adam
Z/2132/21
, Z/3549/20
Z/3556/20
2024
, 2024
2023



5 s 1 57.91 KASZUBOWSKA Amelia
STAWICKA Oliwia
ZĄBEK Natalia
MYSZKA Oliwia
MKS Sambor Tczew 2007
2007
2007
2007
U16 POM -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/1303/21
Z/7421/21
Z/0428/20
Z/5684/21
2022
2024
2021
2023




6 s 1 58.59 BEHRENDT Julia
BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Telimena
MOLENDA Paulina
PSTRĄGOWSKA Natalia
UKS Jedynka Reda 2007
2006
2007
2006
U16 POM -- MYSZK Ilona
MYSZK Ilona
MYSZK Ilona
JĘDRZEJEWSKI Krzysztof
Z/0506/18
Z/0596/19
Z/0626/19
Z/3615/19
2021
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
1 s 2 54.53 SKOWROŃSKA Małgorzata
RODZIEWICZ Laura
MUCHA Michalina
KOSICKA Zofia
AML Słupsk 2006
2006
2007
2007
U16 POM --
B.D.
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz DIAK Mateusz
Z/2343/20
Z/3784/19
2024
2024
BEZ

BEZ
2 s 2 55.95 KLEIN Zofia
KŁOSIŃSKA Iga
PILARSKA Julia
PRZYBYŁOWSKA Zuzanna
ULKS Skoczek Pogórze 2007
2007
2007
2007
U16 POM --


3 s 2 56.22 RYBICKA Daria
JANKOWSKA Olga
GAJEWSKA Marika
ALEKSIAK Antonina
KL Gdynia 2007
2007
1996
2007
Sen POM --


4 s 2 56.22 PIETRZAK Hanna
BENC Oliwia
SZWEDKA Gloria
ŚWIĄTKOWSKA Natalia
MKS GALA Gdańsk 2008
2008
2009
2008
U14 POM -- MAJCHRZAK Katarzyna
RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej B.D.
PROKOP Wojciech
Z/11418/21
Z/11443/21
Z/11444/21
Z/0699/21
2023
2023
2024
2024




5 s 2 56.97 KRUSIŃSKA Kornelia
SAŁEK Julia
BOJANOWSKA Wiktoria
ŚMIGOWSKA Nadia
LKS Zantyr Sztum 2007
2007
2007
2006
U16 POM --
B.D.
B.D. MAZERSKI Bartosz
B.D.
, Z/3552/20
, 2023
BEZ


6 s 2 57.21 LEWANDOWSKA Julia
OLKOWSKA Natalia
MARKOWSKA Oliwia
MILEWSKA Zuzanna
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007
2007
2007
2006
U16 POM -- WRÓBLEWSKI Jarosław
B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław
Z/0850/21
, Z/3567/20
Z/2508/20
Z/4238/20
2024
, 2024
2022
2024




1000 m prz K
1 s 1 3:20.44 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia # 2006 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/4917/18 2024 LDK!  OSU  
2 s 1 3:26.60 SULIKOWSKA Ida SKLA Sopot 2006 U16 PM IV  OSU  
Wzwyż K
1 f 1 1.70 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM I DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2024 3 LDK!  OSU   108 141
2 f 1 1.55 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM III CZUBAK Tomasz # Z/2345/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 1.50 WOŹNIAK Martyna AML Słupsk 2008 U14 PM IV DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2024 LDK! 92
4 f 1 1.40 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM V LDK!  OSU  
4 f 1 1.40 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM V B.D. Z/7421/21 2024
6 f 1 1.35 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM -- B.D. Z/7420/21 2024
7 f 1 1.35 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk 2008 U14 PM -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2023
8 f 1 1.25 GRELA Agata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM --
9 f 1 1.25 ALEKSIAK Antonina KL Gdynia 2007 U16 PM -- # LDK!
9 f 1 1.25 LEWANDOWSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- # LDK!
11 f 1 1.25 KASZUBOWSKA Amelia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. # Z/1303/21 2022
12 f 1 1.20 BRATKOWSKA Katarzyna SKLA Sopot 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/12853/21 2024 LDK!
  f 1 NM BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. # Z/1301/21 2023
Tyczka K
1 f 1 3.85 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM I KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2024 2 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 f 1 3.60 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U23 MZ I SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK!  ZKN   SKN  
3 f 1 3.40 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM I LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4 f 1 3.20 RACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM II LDK!  ZKN   SKN   OSU  
1 f 2 3.35 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U14 PM I KASZUBA Tomasz # Z/0610/19 2024 LDK!
2 f 2 3.00 MELZACKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U14 PM II SZYMCZAK Edward Z/3782/20 2023 LDK!
3 f 2 2.80 WIECZERZAK Kinga SKLA Sopot 2007 U16 PM III JURGA Łukasz Z/12176/21 2024
4 f 2 2.60 MIKOŁAJCZYK Amelia SKLA Sopot 2006 U16 PM IV #
  f 2 NM PACHOLEC Emilia SKLA Sopot 2006 U16 PM -- #
W dal K
1 f 1 5.20 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U18 PM +2.0 III SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/0688/18 , 2024 LDK!
2 f 1 4.93 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 2006 U16 PM +2.7 IV B.D. BEZ LDK!
3 f 1 4.76 BARTOSZEWICZ Julia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM +2.7 V ADAMCZYK Dariusz # Z/1829/20 2022 LDK!
4 f 1 4.60 ZĄBEK Natalia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +2.7 V B.D. Z/0428/20 2021
5 f 1 4.53 ŚWIĄTKOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM +2.1 V PROKOP Wojciech # Z/0699/21 2024 LDK!
6 f 1 4.46 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U16 PM +1.7 -- KASZUBA Tomasz # Z/2550/20 2024 LDK!
7 f 1 4.46 MYSZKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +2.6 -- B.D. Z/5684/21 2023
8 f 1 4.46 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM +1.5 -- SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2024 LDK!
9 f 1 4.42 ŻYLLA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM +1.1 -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/3017/23 , 2024 LDK!
10 f 1 4.28 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM +1.8 -- B.D. Z/4951/18 2024 BEZ
11 f 1 4.15 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +0.7 -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/8269/21 2024 LDK!
12 f 1 4.13 KASZUBOWSKA Amelia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.2 -- B.D. # Z/1303/21 2022
13 f 1 4.03 STROJK Sara ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM +1.2 -- B.D. B.D. RADTKE Marek , Z/5915/21 , 2021 LDK!
14 f 1 3.84 DANILENKO Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +1.9 --
15 f 1 3.73 BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.7 -- B.D. # Z/1301/21 2023
16 f 1 3.48 ŻURAWSKA Marta MMKS Gdańsk 2008 U14 PM +0.8 -- LDK!
17 f 1 3.39 JUCHNIEWICZ Dominika Danuta AML Słupsk 2009 U14 PM +0.7 -- DIAK Mateusz # Z/0166/21 2024 LDK!
18 f 1 3.19 NEUMANN Zuzia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM +2.0 --
  f 1 NM JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM 0.0 -- DIAK Mateusz Z/0683/21 2024 LDK!
  f 1 NM PIETRZAK Hanna MKS GALA Gdańsk 2008 U14 PM 0.0 -- MAJCHRZAK Katarzyna # Z/11418/21 2023
  3.80 ŚWIĄTKOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM +1.0 -- PROKOP Wojciech # Z/0699/21 2024 LDK!
  4.08 MYSZKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.3 -- B.D. Z/5684/21 2023
  4.55 ZĄBEK Natalia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.9 V B.D. Z/0428/20 2021
  4.71 BARTOSZEWICZ Julia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM +1.7 V ADAMCZYK Dariusz # Z/1829/20 2022 LDK!
  4.82 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 2006 U16 PM +1.4 IV B.D. BEZ LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.82 JĘCHOREK Kinga AML Słupsk 2007 U16 PM +0.3 II KOPEĆ Bernadeta # Z/4295/20 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 10.21 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM +1.1 IV KOPEĆ Bernadeta # Z/0782/21 2024 LDK!
3 f 1 9.68 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM +1.5 V DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK!
4 f 1 9.51 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM +2.2 -- CZUBAK Tomasz # Z/2345/20 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 8.85 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM -0.3 -- LDK!  OSU  
  9.49 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM +0.2 -- CZUBAK Tomasz # Z/2345/20 2024 LDK!  OSU  
Kula (3) K
1 f 1 12.45 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2024 BEZ LDK!
2 f 1 11.64 MIOSKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 2005 U18 DS III KOTWICA Czesław B.D. Z/0540/19 2024  ZKN  
3 f 1 9.68 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM V JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3615/19 2022 BEZ LDK!
4 f 1 9.05 SZEFLER Emilia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V B.D. BEZ LDK!
5 f 1 8.56 GAWLIK Lena AML Słupsk 2008 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta # BEZ LDK!
6 f 1 8.51 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej # Z/0169/21 2024 LDK!
7 f 1 8.45 DREJER Maja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5193/19 2022 LDK!
8 f 1 7.89 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2024 3 LDK!  OSU  
9 f 1 7.88 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2023 LDK!
10 f 1 6.82 CIERZUCH Martyna RKS Rumia 2009 U14 PM -- LDK!
11 f 1 6.71 SPRENGEL Lena MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- B.D. B.D. # LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 38.01 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM II WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2024
2 f 1 31.79 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2024 BEZ
3 f 1 28.29 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM IV JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3615/19 2022 BEZ LDK!
4 f 1 25.94 GAWLIK Lena AML Słupsk 2008 U14 PM V KOPEĆ Bernadeta # BEZ LDK!
5 f 1 24.22 KONTNA Karolina ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V # LDK!
6 f 1 20.55 SZYMANKIEWICZ Olivia MKS GALA Gdańsk 2007 U16 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/12192/21 2021
7 f 1 17.25 KUCIŃSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2007 U16 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/14508/21 2022
Dysk (1) K
1 f 1 55.81 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM M WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2024 M  KN   SKN  
2 f 1 45.21 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  KNF   WCSS   SKN   OSU  
3 f 1 44.12 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U20 LD I WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2023 2 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 43.79 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I  KNF   WCSS   SKN   OSU  
5 f 1 32.36 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U18 PM III  ZKN   OSU  
Oszczep (500) K
1 f 1 41.21 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM III WITEK Mirosław Z/4918/19 2024 LDK!
2 f 1 34.68 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM IV B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2024 BEZ LDK!
3 f 1 33.55 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk # 2006 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/2514/20 2024
4 f 1 30.43 MORAWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM V
5 f 1 25.91 JASZEK Julia AML Słupsk 2007 U16 PM -- LDK!
6 f 1 20.45 VLIG Iwona LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/2100/20 2021
7 f 1 20.01 ROKITA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM --
8 f 1 18.28 MILEWSKA Nikola AML Słupsk 2009 U14 PM -- ŁUCZKA Paweł Z/6954/21 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 s 1 15:58.58 ILKOWSKA-KULWAS Patrycja KL Lechia Gdańsk 2004 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2549/18 2022 3  ZKN  
2 s 1 17:39.20 WENDT Zuzanna KL Lechia Gdańsk 2004 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław # Z/8896/21 2024
3 s 1 21:50.84 WILCZEWSKA Adrianna MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/5053/21 2022 LDK!
4 s 1 21:48.41 NEUMANN Zuzia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM --
100 m M
1 s 1 11.92 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM +2.0 IV MYSZK Ilona RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2024 LDK!
2 s 1 12.17 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +2.0 IV # LDK!
3 s 1 12.20 SKOCZYK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM +2.0 IV RADTKE Marek Z/4198/20 2021 LDK!
4 s 1 12.58 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +2.0 V DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2024 LDK!
5 s 1 13.01 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM +2.0 -- DIAK Mateusz Z/7418/21 2024 LDK!
1 s 2 12.70 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +0.7 V LDK!
2 s 2 12.79 SZWEDKA Emanuel AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +0.7 -- SZYMCZAK Edward # Z/3361/20 2024 LDK!
3 s 2 12.80 WILKIEWICZ Dawid ULKS Skoczek Pogórze 2006 U16 PM +0.7 -- LDK!
4 s 2 12.80 BORSUK Bartłomiej LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM +0.7 -- LDK!
5 s 2 12.98 SZEMIOT Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +0.7 -- LDK!
6 s 2 14.90 ŚLEZIŃSKI Adrian UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM +0.7 -- MYSZK Ilona Z/0428/21 2022 LDK!
1 s 3 12.70 BELING Jan MKS GALA Gdańsk 2007 U16 PM +0.2 V
2 s 3 12.83 WAŁDOWSKI Maksymilian RKS Rumia 2006 U16 PM +0.2 -- LDK!
3 s 3 13.09 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM +0.2 -- RATAJCZAK Maciej # Z/12295/21 2024
4 s 3 13.88 KOZIEŁ Jakub MKS GALA Gdańsk 2007 U16 PM +0.2 --
5 s 3 14.66 BOJANOWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +0.2 --
6 s 3 15.31 MAŁKOWSKI Roch KL Gdynia 2007 U16 PM +0.2 -- # LDK!
1 s 4 12.61 KRZESZOWSKI Igor AML Słupsk 2008 U14 PM +1.5 V LDK!
2 s 4 13.69 LITWIN Szymon UKS Lipusz 2008 U14 PM +1.5 -- # LDK!
3 s 4 14.86 KARAŚ Konrad ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM +1.5 -- LDK!
4 s 4 14.91 PAJĄSKI Jacek MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +1.5 -- LDK!
1 s 5 11.21 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +2.0 II RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4125/19 2024
2 s 5 12.47 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM +2.0 V RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK!
3 s 5 13.37 ROHDE Michał RKS Rumia 2008 U14 PM +2.0 -- LDK!
4 s 5 13.53 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM +2.0 -- SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2024 LDK!
5 s 5 14.18 STEINKE Tymoteusz ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM +2.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/0779/21 2024 LDK!
6 s 5 15.07 KUBICA Piotr ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM +2.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/1050/21 2024 LDK!
7 s 5 17.14 WYSZOMIRSKI Cyprian MKS GALA Gdańsk 2008 U14 PM +2.0 --
300 m M
1 s 1 36.77 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/0207/17 2024 LDK!
2 s 1 37.37 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM II SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2024 LDK!
3 s 1 38.05 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM III
4 s 1 40.19 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM IV # LDK!
5 s 1 40.59 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V LDK!
6 s 1 41.21 MACH Robert ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0325/20 2022 LDK!  OSU  
1 s 2 42.24 SZWEDKA Emanuel AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM V SZYMCZAK Edward # Z/3361/20 2024 LDK!
2 s 2 42.54 SZWEDKA Nataniel AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM -- B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/11445/21 , 2024 LDK!
3 s 2 42.86 SZEMIOT Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
4 s 2 43.96 NIEMCZYK Jakub AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/12297/21 2024 LDK!
5 s 2 47.01 WOŹNIAK Jakub UKS Lipusz 2007 U16 PM -- # LDK!
6 s 2 48.39 STEINKE Tymoteusz ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/0779/21 2024 LDK!
7 s 2 50.75 KARAŚ Konrad ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- LDK!
8 s 2 54.62 KUBICA Piotr ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/1050/21 2024 LDK!
600 m M
1 s 1 1:27.09 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2022 5 LDK!  OSU  
2 s 1 1:27.19 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U16 PM II ANDRZEJCZAK Paweł # Z/5421/19 2023 LDK!  OSU  
3 s 1 1:31.92 PELA Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM III RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0326/20 , 2021 LDK!
4 s 1 1:32.82 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2024 LDK!
5 s 1 1:34.21 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2024 LDK!
6 s 1 1:41.02 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3440/19 2024 LDK!
7 s 1 1:45.41 DYLAK Jakub UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM -- JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/0598/19 2021 BEZ LDK!
8 s 1 1:46.84 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2024 LDK!
9 s 1 1:52.27 GUSARSKI Maksymilian KUKS Remus Kościerzyna 2009 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1919/21 2022 LDK!
10 s 1 1:52.61 WYŻLIC Damian ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- LDK!
11 s 1 1:54.48 STENCEL Filip UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3533/20 2023 LDK!
12 s 1 2:03.03 LUBECKI Maksymilian UKS Olimpijczyk Skorzewo 2008 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3404/19 2023 LDK!
13 s 1 2:03.21 SUGIER Franciszek KUKS Remus Kościerzyna 2009 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1921/21 2023 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:54.00 DUSZA Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM V LDK!
2 s 1 2:59.35 MEYER Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2006 U16 PM V LDK!
3 s 1 3:00.49 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2024 LDK!
4 s 1 3:01.68 BIENIOSZEK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- RADTKE Marek Z/0323/20 2021 LDK!
5 s 1 3:02.32 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2024 LDK!
6 s 1 3:02.51 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/2740/19 2024 LDK!
7 s 1 3:06.92 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/3806/20 2024 LDK!
8 s 1 3:08.34 WATRAL Kuba ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4822/18 , 2022 LDK!
9 s 1 3:11.64 BINCZYK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0324/20 2021 LDK!  OSU  
10 s 1 3:12.15 KNAP Dominik ULKS Skoczek Pogórze 2006 U16 PM -- LDK!
1 s 2 2:54.50 KOBIELA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V RADTKE Marek Z/4191/20 2021
2 s 2 2:59.91 STEGART Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V # LDK!
3 s 2 3:13.79 SOWA Krzysztof CMKL Człuchów 2006 U16 PM -- LDK!
4 s 2 3:14.61 MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 2008 U14 PM -- BODZIAK Igor Z/4365/20 2024 LDK!
5 s 2 3:17.26 ŻYWICKI Krystian UKS Lipusz 2008 U14 PM -- # LDK!
6 s 2 3:17.57 WALAS Daniel MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -- KRAWCZAK Tomasz KRAWCZAK Tomasz B.D. # Z/6648/21 2024
7 s 2 3:22.88 GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U14 PM -- RADTKE Marek # Z/5916/21 2024 LDK!
8 s 2 3:25.83 CIERZAN Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4840/18 , 2022 LDK!
9 s 2 3:27.08 PAWŁOWSKI Kacper MKS GALA Gdańsk 2008 U14 PM --
10 s 2 3:28.06 LIPIŃSKI Zbigniew LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2335/21 2024 LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.23 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -2.2 III B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2024 LDK!
2 s 1 17.77 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM -2.2 V DIAK Mateusz Z/7418/21 2024 LDK!
3 s 1 18.09 SZMAGLIK Mateusz UKS Lipusz 2006 U16 PM -2.2 V KRASKOWSKI Tomasz LDK!
300 m pł M
1 s 1 42.65 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM III KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0609/19 2024 BEZ
2 s 1 45.03 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U16 PM V KASZUBA Tomasz Z/5598/18 2024 BEZ LDK!
3 s 1 52.32 FRĄCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. # LDK!
4x100 m M
1 s 1 49.15 CZAJKA Mateusz
WZIĄTEK Szymon
DUSZA Jakub
WILCZEWSKI Jakub
AML Słupsk 2007
2007
2006
2006
U16 POM -- DIAK Mateusz
DIAK Mateusz DIAK Mateusz

DIAK Mateusz
Z/7418/21
, Z/2503/20
Z/0087/21
2024
, 2024
2024



2 s 1 49.31 BINCZYK Dawid
BIENIOSZEK Dawid
MACH Robert
MANIKOWSKI Miłosz
ULKS Talex Borzytuchom 2006
2006
2007
2006
U16 POM -- ŚCIGAŁA Jarosław
RADTKE Marek
ŚCIGAŁA Jarosław
WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław
Z/0324/20
Z/0323/20
Z/0325/20
, Z/4844/18
2021
2021
2022
, 2021




3 s 1 49.51 KAŁASKA Jakub
WILKIEWICZ Dawid
LUNIAK Wojciech
SZEMIOT Jakub
ULKS Skoczek Pogórze 2007
2006
2007
2007
U16 POM --


4 s 1 51.32 DYLAK Jakub
GDANIETZ Szymon
ŚMIELAK Marceli
PODOLSKI Jerzy
UKS Jedynka Reda 2007
2007
2006
2007
U16 POM -- JĘDRZEJEWSKI Krzysztof
MYSZK Ilona
MYSZK Ilona MYSZK Ilona JĘDRZEJEWSKI Krzysztof
KOWNATKE Rafał
Z/0598/19
Z/0604/19
, Z/1613/21
Z/3530/20
2021
2022
, 2021
2024
BEZ



5 s 1 51.44 KWIATKOWSKI Nikodem
BŁĘDOWSKI Kacper
LEWANDOWSKI Oskar
ŚCIŚLAK Ksawery
LKS Zantyr Sztum 2006
2008
2006
2008
U16 POM -- B.D. SZPALERSKI Adam
SZPALERSKI Adam

B.D. PAPROCKA Dorota
, Z/1173/20
Z/3805/20
, Z/3547/20
, 2024
2024
, 2024



6 s 1 52.96 FALK Aleks
PANEK Dawid
SZWEDKA Nataniel
BELING Jan
MKS GALA Gdańsk 2008
2008
2008
2007
U16 POM --

B.D. RATAJCZAK Maciej
, Z/11445/21
, 2024

7 s 1 53.97 MAŁKOWSKI Roch
JANK Adam
GRACZYK Paweł
ZŁOCH Aleksander
KL Gdynia 2007
2006
2007
2006
U16 POM --
KLIMASZEWSKA Bogusława
KASZUBA Tomasz
KASZUBA Tomasz
Z/0609/19
Z/2710/20
Z/5598/18
2024
2022
2024
BEZ

BEZ
1000 m prz M
1 s 1 3:05.86 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2024 LDK!
2 s 1 3:11.73 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U16 PM V LDK!  OSU  
Wzwyż M
1 f 1 1.80 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM IV DIAK Mateusz # Z/0087/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 1.55 GDANIETZ Szymon UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/0604/19 2022 LDK!
3 f 1 1.50 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2024 LDK!
  f 1 NM GLISZCZYŃSKI Łukasz UKS Czapla Białe Błota # 1999 U23 KP -- B.D. Z/4571/18 2024
Tyczka M
1 f 1 4.30 RACZKOWSKI Kacper WKS Flota Gdynia # 2003 U20 PM II KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. , Z/4043/17 , 2023 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 f 1 4.20 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM II LDK!
3 f 1 3.85 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM III KOZŁOWSKI Mateusz 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
1 f 2 3.40 KARASZEWSKI Paweł SKLA Sopot 2006 U16 PM IV JURGA Łukasz # Z/3896/19 2024 BEZ LDK!
2 f 2 3.00 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U14 PM V KASZUBA Tomasz Z/5599/18 2023 BEZ LDK!
3 f 2 2.80 JĄCZYŃSKI Alan MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM V #
4 f 2 2.70 KORALEWSKI Maksymilian SKLA Sopot 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/3899/19 2024 LDK!
5 f 2 2.50 GRACZYK Paweł KL Gdynia 2007 U16 PM -- KASZUBA Tomasz # Z/2710/20 2022 LDK!
6 f 2 2.30 ŁOSIAK Konrad MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2884/20 2024
W dal M
1 f 1 6.14 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM +2.7 IV DMP DMP U20 DIAK Mateusz # Z/0087/21 2024 LDK!  OSU   42 87
2 f 1 5.94 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM +1.8 IV B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2024 LDK!
3 f 1 5.23 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM +0.7 -- # LDK!
4 f 1 4.98 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +0.4 -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2024 LDK!
5 f 1 4.96 SZMAGLIK Mateusz UKS Lipusz 2006 U16 PM +1.7 -- KRASKOWSKI Tomasz LDK!
6 f 1 4.94 KRZESZOWSKI Igor AML Słupsk 2008 U14 PM +2.0 -- LDK!
7 f 1 4.63 POPOWICZ Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2008 U14 PM +1.5 -- RADTKE Marek Z/3400/21 2024 LDK!
  5.90 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM +1.6 IV DMP DMP U20 DIAK Mateusz # Z/0087/21 2024 LDK!  OSU   31 77
Wieloskok M
1 f 1 11.57 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM +1.3 IV # LDK!
2 f 1 11.30 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -1.0 V B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.70 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM IV KOWNATKE Rafał Z/1045/21 2024 LDK!
2 f 1 10.46 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK!
3 f 1 10.20 PEPLIŃSKI Marek UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/2509/20 2024 LDK!
4 f 1 10.06 STANKIEWICZ Juliusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/2502/20 2022
5 f 1 9.96 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
6 f 1 9.72 MIZERKIEWICZ Fabian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM -- GRECKA Ewa # Z/11890/21 2022
7 f 1 9.32 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/3547/20 , 2024 LDK!
8 f 1 9.23 WRYCZ-REKOWSKI Kacper RKS Rumia 2006 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/5652/19 2024 LDK!
9 f 1 9.10 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał # Z/1046/21 2024
10 f 1 8.62 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM -- DIAK Mateusz # Z/0087/21 2024 LDK!  OSU  
11 f 1 8.52 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U14 PM -- DMP U20 NASZKO Andrzej # Z/0168/21 2024 LDK! 50
12 f 1 8.33 ŁAWRUKAJTIS Jan UKS Jedynka Reda # 2006 U16 PM -- JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/2055/20 2023 LDK!
13 f 1 8.28 PODOLSKI Jerzy LKS Ziemi Puckiej Puck # 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał # Z/3530/20 2024 LDK!
14 f 1 8.20 KALINOWSKI Kacper UKS Jedynka Reda # 2006 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/1925/21 2023 LDK!
15 f 1 8.20 WOŁOSEWICZ Igor AML Słupsk # 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa GRECKA Ewa Z/10961/21, Z/10961/21 2022, 2024
16 f 1 8.00 ZAWADZKI Miłosz AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej # Z/4190/20 2024 LDK!
17 f 1 7.58 TOPKA Bartłomiej UKS Lipusz 2006 U16 PM --
18 f 1 7.54 ANTIPENKO Kyrylo AML Słupsk 2008 U14 PM --
19 f 1 6.50 MILEWSKI Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/9589/21 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 40.75 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
2 f 1 35.82 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM IV KOWNATKE Rafał Z/1045/21 2024 LDK!
3 f 1 35.21 PEPLIŃSKI Marek UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM V ZBLEWSKI Leszek Z/2509/20 2024 LDK!
4 f 1 34.64 STANKIEWICZ Juliusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM V JASKUŁKA Teresa Z/2502/20 2022
5 f 1 31.71 BIGUS Bartosz UKS Lipusz 2006 U16 PM V
6 f 1 30.02 BALD Hubert ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- # LDK!
7 f 1 29.72 CYBULSKI Damian UKS Lipusz 2007 U16 PM -- # LDK!
8 f 1 28.11 TUSK Ksawery UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz LDK!
9 f 1 27.91 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał # Z/1046/21 2024
10 f 1 26.72 PEPLIŃSKI Kacper UKS Lipusz 2006 U16 PM -- #
11 f 1 25.67 KRZEMIŃSKI Ignacy MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2881/20 2024
12 f 1 24.11 PODOLSKI Jerzy LKS Ziemi Puckiej Puck # 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał # Z/3530/20 2024 LDK!
13 f 1 23.04 KLAJBOR Kornel ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- # LDK!
14 f 1 23.03 PALIWODA Bartłomiej UKS Lipusz 2006 U16 PM --
15 f 1 19.62 KONOPA Maksymilian UKS Lipusz 2008 U14 PM -- # LDK!
16 f 1 19.31 GDANIEC Antoni AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM -- KAŃSKI Ryszard # Z/6658/21 2024 LDK!
17 f 1 18.01 SŁODKI Seweryn UKS Lipusz 2008 U14 PM -- B.D. KRASKOWSKI Tomasz # , Z/6745/21 , 2024 LDK!
18 f 1 15.31 LORENC Karol MKS GALA Gdańsk 2007 U16 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/11415/21 2022
  f 1 NM MAŁOLEPSZY Cezary MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- #
Młot (5) M
1 f 1 53.06 GROENWALD Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ III GÓRA Marcin # Z/4982/19 2024  ZKN  
2 f 1 36.80 KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2022
1 f 2 28.28 KRZEMIŃSKI Ignacy MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2881/20 2024
Młot (6) M
1 f 1 34.57 PAŚKO Marcel MKS Sambor Tczew 2003 U20 PM IV
Oszczep (600) M
1 f 1 38.20 TUSK Ksawery UKS Lipusz 2006 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz LDK!
2 f 1 37.80 PTASIŃSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM V WALCZAK Leszek # Z/2720/20 2024
3 f 1 37.03 PEPLIŃSKI Kacper UKS Lipusz 2006 U16 PM V #
4 f 1 34.88 DYTRYCH Tomasz MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2883/20 2024
5 f 1 32.07 PALIWODA Bartłomiej UKS Lipusz 2006 U16 PM --
6 f 1 27.80 WOŁOSEWICZ Igor AML Słupsk # 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa GRECKA Ewa Z/10961/21, Z/10961/21 2022, 2024
7 f 1 24.21 ANTIPENKO Kyrylo AML Słupsk 2008 U14 PM --
8 f 1 23.58 MIZERKIEWICZ Fabian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM -- GRECKA Ewa # Z/11890/21 2022
9 f 1 21.73 MAŁOLEPSZY Cezary MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- #
  f 1 NM SŁODKI Seweryn UKS Lipusz 2008 U14 PM -- B.D. KRASKOWSKI Tomasz # , Z/6745/21 , 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 2 39.40 PISKULSKI Oliwer AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- POGORZELSKA Marta 5 LDK!
2 f 2 38.91 SIEŃKOWSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- WALCZAK Leszek # Z/3644/19 2024
3 f 2 38.20 MUSZYŃSKI Jan AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- POGORZELSKA Marta WALCZAK Leszek # , Z/5150/18 , 2023 BEZ LDK!
Chód 3 km M
1 s 1 14:08.55 BARBUŻYŃSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 2004 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2702/19 2024  ZKN  
2 s 1 15:07.88 RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 2002 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/1838/16 2024 4  ZKN  
3 s 1 21:41.41 GRINHOLC Wojciech RKS Rumia 2012 U12 PM -- GRINHOLC Grzegorz # Z/6320/21 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 34.124933004379 sekund