Bielsko-Biała 05.06.2021
20. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic (el. sztafet do PZLA MP U18) [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
60 m K
1 1 s 1 7.99 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U14 OP +0.3 -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
2 2 s 1 8.10 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +0.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
3 3 s 1 8.26 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA +0.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2022 LDK!
4 5 s 1 8.44 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.3 -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
5 6 s 1 8.45 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +0.3 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
6 8 s 1 8.57 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +0.3 -- GUJA Marta # Z/0876/19 2023 BEZ LDK!
7 10 s 1 8.63 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +0.3 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
8 11 s 1 8.74 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL +0.3 -- PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
1 4 s 2 8.34 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +2.1 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2023
2 7 s 2 8.55 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +2.1 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2022 LDK!
3 9 s 2 8.59 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +2.1 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0877/19 2023 BEZ LDK!
4 12 s 2 8.76 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +2.1 -- DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2022 LDK!
5 13 s 2 8.81 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA +2.1 -- SIERKA Ewa Z/0364/20 2023 LDK!
6 17 s 2 9.11 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U12 MA +2.1 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/4466/18 2023 BEZ
7 22 s 2 9.29 WRONA Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +2.1 -- LDK!
1 14 s 3 8.85 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA +1.4 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3411/20 2023
2 16 s 3 9.00 SZTAJNERT Zofia BKL Bełchatów 2010 U12 LD +1.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2352/20 2023 LDK!
3 21 s 3 9.24 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +1.4 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0879/19 2022 LDK!
4 25 s 3 9.41 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +1.4 -- PASEK Magdalena # Z/1418/20 2023 LDK!
5 27 s 3 9.43 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA +1.4 -- GUJA Marta Z/12838/21 2023 LDK!
6 37 s 3 9.61 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL +1.4 -- LDK!
7 40 s 3 9.71 PRZYBYLSKA Nikola SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +1.4 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2999/19 2023 LDK!
8 60 s 3 10.14 ZYCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +1.4 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2511/21 2023 LDK!
1 18 s 4 9.15 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +0.7 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/5494/19 2023 LDK!
2 19 s 4 9.16 PACZE¦NIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +0.7 -- GUJA Marta Z/3997/20 2023 LDK!
3 27 s 4 9.43 ¦WIDERSKA Kinga UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL +0.7 -- LDK!
4 30 s 4 9.51 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +0.7 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2997/19 2023 LDK!
5 31 s 4 9.53 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL +0.7 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2023 LDK!
6 55 s 4 10.09 WOJDYŁO Milena TL ROW Rybnik 2012 U12 SL +0.7 -- OLSZAR Michał Z/8126/21 2023 LDK!
7 63 s 4 10.18 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +0.7 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2022 LDK!
8 76 s 4 10.68 DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA +0.7 -- GUJA Marta Z/4340/21 2023 LDK!
1 37 s 5 9.61 KWIECIŃSKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -1.0 -- ROLAK Dorota Z/1030/21 2023 LDK!
2 44 s 5 9.87 WRONA Patrycja MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -1.0 -- BIELA Monika Z/1717/20 2022 LDK!
3 45 s 5 9.89 CATOVIC Stella MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2010 U12 OP -1.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/11009/21 2023 LDK!
4 52 s 5 10.04 CATOVIC Tessa MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2012 U12 OP -1.0 -- SACZKO Andrzej # Z/11010/21 2023 LDK!
5 61 s 5 10.16 KOŁEK Aleksandra UKS Lider Siercza # 2011 U12 MA -1.0 -- KAMIŃSKA Joanna Z/2412/22 2022 LDK!
6 73 s 5 10.55 POWRO¬NIK Maja SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -1.0 -- GUJA Marta Z/3039/21 2023 LDK!
7 74 s 5 10.56 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -1.0 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3009/19 2023 LDK!
1 24 s 6 9.39 KA¬MIERCZUK Blanka MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -0.7 -- ROLAK Dorota Z/1029/21 2023 LDK!
2 41 s 6 9.76 SENYK Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -0.7 -- SITARSKI Michał Z/1792/19 2023
3 61 s 6 10.16 WRONA Dominika MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -0.7 -- BIELA Monika Z/1716/20 2022 LDK!
4 65 s 6 10.22 BIELSKA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -0.7 -- SITARSKI Michał Z/1817/19 2023
5 67 s 6 10.40 MICHALIK Agnieszka MCKiS Jaworzno 2008 U14 SL -0.7 -- KUZAK Piotr # Z/2600/19 2023 LDK!
6 69 s 6 10.44 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -0.7 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2991/21 2023 LDK!
7 77 s 6 10.86 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -0.7 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2022 LDK!
1 15 s 7 8.97 KĘPIŃSKA Julia GKS Start Długołęka # 2010 U12 DS -0.9 -- BENKOWSKI Henryk Z/6375/22 2023 LDK!
2 25 s 7 9.41 WIKAR Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -0.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/2128/20 2023 LDK!
3 33 s 7 9.59 NOWORYTA Julia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -0.9 -- ROLAK Dorota # Z/0948/21 2023 LDK!
4 33 s 7 9.59 ¦WIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.9 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/9372/21 2022
5 36 s 7 9.60 PUDEŁKO Magdalena MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.9 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2571/18 2023
6 46 s 7 9.90 SKRUDLIK Roksana LKS Orzeł Kozy 2010 U12 SL -0.9 -- HARAT Beata # Z/4066/20 2023 LDK!
7 53 s 7 10.06 BETLEJA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -0.9 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/12341/21 2023 LDK!
8 72 s 7 10.51 SZYPUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -0.9 -- JA¬WIŃSKA Izabela Z/3611/21 2021 LDK!
1 19 s 8 9.16 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +1.0 --
2 32 s 8 9.54 KOTFISZ Natalia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +1.0 --
3 43 s 8 9.79 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +1.0 -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1585/21 2023 LDK!
4 48 s 8 9.92 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +1.0 -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/3994/20 2023
5 57 s 8 10.11 POŁĘTEK Laura Pola MCKiS Jaworzno 2011 U12 SL +1.0 -- KUZAK Piotr # Z/12226/21 2023 LDK!
6 57 s 8 10.11 KOPEK Magdalena MCKiS Jaworzno 2010 U12 SL +1.0 -- KUZAK Piotr # Z/12219/21 2023 LDK!
7 66 s 8 10.38 URBANIK Zofia MCKiS Jaworzno 2010 U12 SL +1.0 -- KUZAK Piotr # Z/12228/21 2023 LDK!
1 29 s 9 9.50 GOŁUCH Milena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -1.3 -- ŻUK Bartłomiej Z/5563/21 2022 LDK!
2 39 s 9 9.65 BORAL Marcelina UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL -1.3 -- KRUPA Iwona # Z/0244/21 2023 LDK!
3 49 s 9 9.96 ZAKŁOS Maja UKS Czwórka Żory 2010 U12 SL -1.3 -- KRUPA Iwona # Z/0248/21 2023 LDK!
4 54 s 9 10.08 WIEJA Dagmara SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -1.3 -- ŻUK Bartłomiej Z/5576/21 2023 LDK!
5 56 s 9 10.10 URBANIK Maria MCKiS Jaworzno 2008 U14 SL -1.3 -- KUZAK Piotr # Z/12227/21 2022 LDK!
6 70 s 9 10.45 DRUKAŁA Alicja MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -1.3 -- JA¬WIŃSKA Izabela Z/3599/21 2023 LDK!
7 71 s 9 10.49 PIECZARA Liwia MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -1.3 -- KUZAK Piotr # Z/12232/21 2023 LDK!
1 47 s 10 9.91 KRACZKOWSKA Ewelina MKS Iskra Pszczyna 2008 U14 SL -1.3 -- BIELA Monika Z/7262/21 2021 LDK!
2 50 s 10 10.00 SIKORA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U12 SL -1.3 -- JARCZOK Miłosz # Z/12391/21 2023 LDK!
3 51 s 10 10.03 BIAŁAS Aleksandra MKS Iskra Pszczyna 2008 U14 SL -1.3 -- BIELA Monika Z/12389/21 2021 LDK!
4 67 s 10 10.40 WÓJCIK Julia UKS Czwórka Żory 2010 U12 SL -1.3 -- KRUPA Iwona # Z/0249/21 2023 LDK!
5 78 s 10 10.95 KOLANOWSKA Anna SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA -1.3 -- GUJA Marta Z/2495/21 2023 LDK!
6 79 s 10 11.05 KACPERSKA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U12 SL -1.3 -- KWA¦NIAK Oliwia # Z/12392/21 2023 LDK!
7 80 s 10 11.29 GAŁCZYŃSKA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U12 SL -1.3 -- KWA¦NIAK Oliwia # Z/12393/21 2023 LDK!
1 23 s 11 9.31 STANIA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2010 U12 SL -1.2 -- BIELA Monika Z/7263/21 2023 LDK!
2 33 s 11 9.59 BECHER Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -1.2 -- SITARSKI Michał # Z/4652/19 2023 LDK!
3 42 s 11 9.77 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -1.2 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2987/21 2023 LDK!
4 59 s 11 10.12 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL -1.2 -- PASZTA Anna Z/6377/21 2023 LDK!
5 63 s 11 10.18 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -1.2 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2023 LDK!
6 75 s 11 10.60 KLIMEK Hanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -1.2 -- ŻUK Bartłomiej Z/5566/21 2023 LDK!
100 m K
1 1 s 1 13.01 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -0.7 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2023 LDK! 111
2 2 s 1 13.11 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -0.7 III DMP U20 ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK! 107
3 3 s 1 13.12 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.7 III PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
4 4 s 1 13.19 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL -0.7 III RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK!
5 6 s 1 13.24 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2006 U16 MA -0.7 IV ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2023 4 LDK!
6 7 s 1 13.30 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -0.7 IV DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
7 7 s 1 13.30 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -0.7 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
8 10 s 1 13.58 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.7 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
1 4 s 2 13.19 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -0.7 III PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0919/18 2023 5 LDK!
2 9 s 2 13.46 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.7 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2023 BEZ LDK!
3 10 s 2 13.58 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -0.7 IV DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2023 LDK! 89
4 12 s 2 13.59 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.7 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
5 13 s 2 13.62 POWRO¬NIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.7 IV GUJA Marta Z/3502/20 2023 LDK!
6 14 s 2 13.74 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL -0.7 IV CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
7 15 s 2 13.92 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 2006 U16 SL -0.7 V FIJAK Krystyna Z/1075/20 2022 LDK!
8 18 s 2 14.23 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -0.7 V DMP U20 CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022 70
1 17 s 3 14.19 PAWLIK Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -1.6 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1022/21 2022 LDK!
2 19 s 3 14.28 SZAFARCZYK Emilia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -1.6 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/0526/20 2022 LDK!
3 20 s 3 14.40 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -1.6 V DMP U20 JARCZOK Miłosz # Z/3315/20 2023 LDK! 67
4 22 s 3 14.45 PALKA Agata UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -1.6 V LDK!
5 24 s 3 14.50 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -1.6 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
6 26 s 3 14.62 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -1.6 -- CHRIST Marek BEZ LDK!
7 28 s 3 14.64 WĘGRZYN Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -1.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3877/19 2021 LDK!
8 30 s 3 14.66 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -1.6 -- ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
1 21 s 4 14.42 TARASENKOVA Waleriia KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -1.3 V MARMUR Stanisław Z/6032/21 2022 LDK!
2 23 s 4 14.49 ¦WIERCZEK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz # 2007 U16 SL -1.3 V SZYJKA Anna Z/3238/20 2023 LDK!
3 25 s 4 14.61 SKORUPKA Maja MKS Żywiec 2007 U16 SL -1.3 -- FIJAK Krystyna Z/1074/20 2022 LDK!
4 26 s 4 14.62 JAGIELSKA Emilia MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -1.3 -- DUDAŁA Piotr Z/5871/21 2022
5 28 s 4 14.64 MUNARI Sara MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -1.3 -- LDK!
6 32 s 4 14.78 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -1.3 -- BIELA Monika Z/3860/19 2023 LDK!
7 35 s 4 14.98 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -1.3 -- BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2023 BEZ LDK!
8 37 s 4 15.13 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -1.3 -- DMP U20 JARCZOK Miłosz # Z/3319/20 2023 BEZ LDK! 53
1 31 s 5 14.72 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U16 SL -1.8 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
2 34 s 5 14.96 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -1.8 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2023 LDK! 57
3 36 s 5 14.99 GROSZ Kamila MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -1.8 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/2242/20 2022 LDK!
4 38 s 5 15.23 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -1.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2023 LDK!
5 42 s 5 15.63 ŻAK Alicja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -1.8 -- LDK!
6 43 s 5 15.79 ZĘBALA Laura KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -1.8 -- ZAPART Stanisław Z/0845/23 2023 LDK!
7 44 s 5 16.04 RAJCHEL Wiktoria MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -1.8 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3237/20 2022 LDK!
1 16 s 6 13.94 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -1.3 V CZYŻ Radosław Z/1898/21 2023
2 33 s 6 14.87 SZTAJNERT Zofia BKL Bełchatów 2010 U12 LD -1.3 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2352/20 2023 LDK!
3 39 s 6 15.35 PANASZ Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -1.3 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1936/19 2022 BEZ LDK!
4 40 s 6 15.39 SMALCUGA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -1.3 -- LDK!
5 41 s 6 15.49 SMUDA Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -1.3 -- LDK!
6 44 s 6 16.04 DOMAGAŁA Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -1.3 -- LDK!
7 46 s 6 16.50 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -1.3 -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2022
1 1 e 1 11.71 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.2 M KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2023 M
2 8 e 1 12.55 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.2 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
3 15 e 1 12.85 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS +0.2 III
4 22 e 1 13.08 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.2 III HOMA Wioleta # Z/2032/18 2023 4 LDK!
5 32 e 1 13.89 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.2 -- LDK!
6 35 e 1 14.32 WA¦KOWIAK Justyna TL ROW Rybnik 2005 U18 SL +0.2 --
1 2 e 2 11.82 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -0.3 M OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 9 e 2 12.59 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL -0.3 II ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
3 18 e 2 13.00 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U20 DS -0.3 III KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2022 LDK!
4 23 e 2 13.09 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -0.3 III
5 31 e 2 13.78 DELANOWSKA Nicole MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -0.3 IV HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2872/21 2022
6 34 e 2 14.19 JURCZAK Julia MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA -0.3 -- SYSAK Tomasz Z/2015/20 2021
1 3 e 3 11.94 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -0.3 I KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2023
2 14 e 3 12.82 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -0.3 III SYSAK Tomasz GIZA Andrzej , Z/0065/17 , 2023 LDK!
3 16 e 3 12.88 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U20 SL -0.3 III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
4 20 e 3 13.00 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL -0.3 III KUZAK Piotr # Z/0927/18 2023 4
5 25 e 3 13.26 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL -0.3 IV GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!
6 27 e 3 13.52 STRZAŁA Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -0.3 IV HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2874/21 2023
7 33 e 3 14.18 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U20 SL -0.3 -- ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2023 3
1 7 e 4 12.48 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 Sen SL +1.9 II
2 12 e 4 12.75 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL +1.9 II MORKA Piotr # Z/0210/19 2023 LDK!
3 17 e 4 12.93 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL +1.9 III FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
4 18 e 4 13.00 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL +1.9 III HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/0757/20 2023
5 26 e 4 13.35 SUROWIECKA Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +1.9 IV LDK!
6 36 e 4 14.65 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U20 MA +1.9 -- LDK!
1 6 e 5 12.44 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 U23 MA +0.4 II B.D. Z/1316/21 2023
2 10 e 5 12.69 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.4 II B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
3 11 e 5 12.70 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.4 II KRUPA Iwona B.D. Z/1733/15 2022
4 21 e 5 13.06 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.4 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
5 29 e 5 13.60 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP +0.4 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2023 4 LDK!
6 30 e 5 13.64 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U18 SL +0.4 IV B.D. Z/1316/23 2023 LDK!
7 37 e 5 14.99 SPIESZ Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.4 -- LDK!
1 4 e 6 12.34 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL +0.6 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
2 5 e 6 12.41 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +0.6 II
3 13 e 6 12.80 SZKLARZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 1995 Sen MA +0.6 III B.D. B.D. , Z/1689/12 , 2021
4 24 e 6 13.17 GREGULEC Luiza AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.6 III PLASKOTA Krzysztof # Z/2735/18 2023 LDK!
5 28 e 6 13.59 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL +0.6 IV LDK!
6 38 e 6 15.70 BOCHEŃSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U20 OP +0.6 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1950/16 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 11.58 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.6 M KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2023 M
2 2 f 1 11.74 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.6 M KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2023
3 3 f 1 11.80 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +0.6 M OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
4 4 f 1 12.34 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL +0.6 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
5 5 f 1 12.44 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 U23 MA +0.6 II B.D. Z/1316/21 2023
6 6 f 1 12.48 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.6 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
7 7 f 1 12.59 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 Sen SL +0.6 II
200 m K
1 1 s 1 23.92 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +1.9 M OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 2 s 1 24.30 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL +1.9 I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2023 LDK!
3 3 s 1 24.81 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL +1.9 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
4 4 s 1 25.31 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL +1.9 II MORKA Piotr Z/1004/18 2023 3 LDK!
5 5 s 1 25.43 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +1.9 II ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
6 10 s 1 26.08 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL +1.9 II
1 6 s 2 25.81 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA +0.4 II SYSAK Tomasz GIZA Andrzej , Z/0065/17 , 2023 LDK!
2 7 s 2 25.88 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +0.4 II ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
3 8 s 2 25.92 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U20 SL +0.4 II PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
4 13 s 2 26.17 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.4 II KRUPA Iwona B.D. Z/1733/15 2022
5 15 s 2 26.25 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 Sen SL +0.4 II
6 17 s 2 26.41 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS +0.4 III
1 9 s 3 26.03 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL +0.4 II
2 10 s 3 26.08 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U23 LU +0.4 II BONK Stanisław
3 14 s 3 26.24 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +0.4 II PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0919/18 2023 5 LDK!
4 16 s 3 26.27 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.4 III DMP U20 HOMA Wioleta # Z/2032/18 2023 4 LDK! 120
5 18 s 3 26.43 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U20 DS +0.4 III KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2022 LDK!
6 20 s 3 26.57 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL +0.4 III RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK!
7 22 s 3 27.11 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL +0.4 III PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2023 LDK!
1 12 s 4 26.09 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U14 OP +0.7 II OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
2 19 s 4 26.55 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.7 III KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
3 21 s 4 26.85 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL +0.7 III GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!
4 24 s 4 27.32 ŁOMIŃSKA Aleksandra TS AKS Chorzów 2005 U18 SL +0.7 IV GRUCHEL Marzena Z/3590/20 2022
5 25 s 4 27.68 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP +0.7 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2023 4 LDK!
6 26 s 4 27.95 PŁONKA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.7 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1997/18 2022 LDK! 92
1 27 s 5 28.01 SUROWIECKA Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +1.1 IV LDK!
2 29 s 5 28.22 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U20 SL +1.1 IV ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2023 3
3 31 s 5 29.34 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA +1.1 V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
4 34 s 5 29.84 WA¦KOWIAK Justyna TL ROW Rybnik 2005 U18 SL +1.1 --
5 35 s 5 29.98 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP +1.1 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
1 32 s 6 29.39 OSTYŃSKA Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +2.4 -- LDK!
2 36 s 6 30.12 BALCAR Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +2.4 -- DMP U20 70
3 38 s 6 30.26 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL +2.4 -- CHRIST Marek 5 LDK!
4 40 s 6 31.57 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +2.4 -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/2612/18 , 2022 5 LDK!
5 44 s 6 33.52 RAJCHEL Wiktoria MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +2.4 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3237/20 2022 LDK!
1 23 s 7 27.29 GREGULEC Luiza AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.1 III PLASKOTA Krzysztof # Z/2735/18 2023 LDK!
2 30 s 7 28.31 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD +1.1 IV MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2023 BEZ LDK!
3 33 s 7 29.56 SZAFARCZYK Emilia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP +1.1 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/0526/20 2022 LDK!
4 37 s 7 30.14 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +1.1 V DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2022 BEZ LDK!
5 43 s 7 33.13 BOCHEŃSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U20 OP +1.1 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1950/16 2022 BEZ LDK!
1 28 s 8 28.20 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.3 IV DMP CZYŻ Radosław Z/1898/21 2023 46
2 39 s 8 30.31 ¦WIERCZEK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz # 2007 U16 SL +0.3 -- SZYJKA Anna Z/3238/20 2023 LDK!
3 41 s 8 32.10 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD +0.3 -- MANTYK Łukasz # Z/3278/20 2023 LDK!
4 42 s 8 32.60 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U14 LD +0.3 -- MANTYK Łukasz # Z/3279/20 2023 LDK!
5 45 s 8 34.16 ¦WIERK Malwina BKL Bełchatów 2008 U14 LD +0.3 -- LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.62 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2022 LDK!
2 2 s 1 44.27 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA III ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
3 3 s 1 45.33 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2022 LDK!
4 4 s 1 45.78 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA IV SIERKA Ewa Z/0364/20 2023 LDK!
5 5 s 1 45.83 POTOCZNY Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2008 U14 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/2488/23 2023 LDK!
6 6 s 1 46.17 PODOLSKA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL IV LDK!
7 8 s 1 47.04 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U14 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2023 LDK!
8 14 s 1 48.49 WRONA Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL V LDK!
1 7 s 2 46.95 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U14 SL V HELBIK Marzanna # Z/4551/19 2023 LDK!
2 9 s 2 47.51 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA V GUJA Marta # Z/0876/19 2023 BEZ LDK!
3 11 s 2 47.90 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL V JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2023 BEZ LDK!
4 16 s 2 48.78 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
5 18 s 2 49.52 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0879/19 2022 LDK!
6 19 s 2 49.74 DURCZOK Julia TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -- LDK!
1 13 s 3 48.45 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL V ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK!
2 21 s 3 49.99 DYRCZ Natalia UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1908/20 2022 LDK!
3 24 s 3 50.46 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1583/21 2023 LDK!
4 29 s 3 51.20 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- PASEK Magdalena # Z/1418/20 2023 LDK!
5 30 s 3 51.25 SOBU¦ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4063/20 2023 LDK!
6 33 s 3 51.85 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2023 LDK!
1 12 s 4 48.04 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U14 SL V PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2022
2 20 s 4 49.95 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2023 LDK!
3 25 s 4 50.56 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2916/21 2023 LDK!
4 32 s 4 51.75 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/4466/18 2023 BEZ
5 33 s 4 51.85 GAŻA Hanna LKS Pszczyna 2009 U14 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4640/18 2023 BEZ LDK!
6 35 s 4 52.02 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1808/19 2023
7 41 s 4 55.81 ANDRZEJEWSKA Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/6080/21 2021 LDK!
1 26 s 5 50.65 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3279/20 2023 LDK!
2 27 s 5 50.82 ¦WIERK Malwina BKL Bełchatów 2008 U14 LD -- LDK!
3 31 s 5 51.51 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2022
4 36 s 5 52.34 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2997/19 2023 LDK!
5 37 s 5 52.60 KACZOROWSKA Iga MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -- BIELA Monika Z/1712/20 2023 LDK!
6 44 s 5 57.23 KOZIEŁ Emilia MKS-MOS Katowice 2010 U12 SL --
1 10 s 6 47.76 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA V MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2022 LDK!
2 15 s 6 48.59 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0877/19 2023 BEZ LDK!
3 23 s 6 50.11 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -- BIELA Monika Z/3861/19 2023 LDK!
4 39 s 6 55.49 TRˇBIŃSKA Anna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3684/19 2023 LDK!
5 42 s 6 55.88 SAJDOK Martyna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -- BIELA Monika Z/1715/20 2023 LDK!
6 45 s 6 59.72 JEŻOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- FRˇCZYK Bogusława Z/2877/21 2023 LDK!
1 17 s 7 48.99 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
2 22 s 7 50.06 KOMANDER Natalia LKS Pszczyna 2008 U14 SL -- HELBIK Marzanna # Z/6107/21 2023 LDK!
3 27 s 7 50.82 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/5494/19 2023 LDK!
4 38 s 7 54.68 SENYK Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1792/19 2023
5 40 s 7 55.55 HOŁOMEK Laura UKS Brenna Górki 2009 U14 SL -- B.D. Z/12312/21 2021
6 43 s 7 56.39 SZYPUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -- JA¬WIŃSKA Izabela Z/3611/21 2021 LDK!
7 46 s 7 61.35 DRUKAŁA Alicja MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -- JA¬WIŃSKA Izabela Z/3599/21 2023 LDK!
1 1 s 8 42.27 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL II CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
2 2 s 8 42.96 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA II ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
3 4 s 8 43.94 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2006 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2023 4 LDK!
4 5 s 8 44.74 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2023 BEZ LDK!
5 6 s 8 45.36 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA IV LDK!
6 8 s 8 45.79 POWRO¬NIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV GUJA Marta Z/3502/20 2023 LDK!
7 9 s 8 45.84 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV SIERKA Ewa Z/2614/19 2023 LDK!
1 3 s 9 43.54 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U16 SL III GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2023 BEZ LDK!
2 7 s 9 45.48 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK!
3 10 s 9 46.66 SZYMAŃSKA Daria KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V LDK!
4 11 s 9 48.47 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL V BIELA Monika Z/3860/19 2023 LDK!
5 12 s 9 48.90 BOBAK Gabriela SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/6077/21 2022 LDK!
6 13 s 9 50.31 MUNARI Sara MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- LDK!
7 14 s 9 51.18 KORABIK Sara UKS Jedynka Tokarnia 2007 U16 MA -- LDK!
8 15 s 9 52.45 MATUSZCZAK Wioleta TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub , Z/4590/19 , 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.01 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2023 2 LDK!
2 2 s 1 59.64 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2023 3
3 3 s 1 60.68 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL III OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
4 5 s 1 62.95 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U23 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
5 9 s 1 63.71 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
1 4 s 2 62.58 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- DMP B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2023 52
2 6 s 2 63.55 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL IV
3 7 s 2 63.56 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL IV
4 11 s 2 64.59 MICHALAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL --
5 12 s 2 65.03 TROSZYŃSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U18 OP -- LDK!
6 13 s 2 65.61 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2023
1 10 s 3 64.25 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2023 4
2 17 s 3 66.39 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- WIKTOR Dagmara 4 LDK!
3 18 s 3 66.64 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U20 MA -- LDK!
4 20 s 3 69.07 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- LDK!
5 21 s 3 70.50 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2022
1 8 s 4 63.58 MATYSEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/4354/20 2021
2 14 s 4 66.02 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL V ROLAK Dorota # Z/0921/18 2023 BEZ LDK!
3 15 s 4 66.15 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/3957/18 2021 BEZ LDK!
4 16 s 4 66.29 GRIMAN Martyna RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/5654/19 2023 LDK!
5 19 s 4 68.99 STRˇCZYŃSKA Gabriela KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/5266/21 2021
6 22 s 4 70.58 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2023
600 m K
1 1 s 1 1:41.02 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL III PASZTA Anna Z/5459/19 2023 LDK!
2 2 s 1 1:46.04 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki # 2008 U14 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2023
3 3 s 1 1:47.47 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2008 U14 MA V ZAGRODZKI Marcin # Z/2629/20 2023 LDK!
4 4 s 1 1:50.84 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL -- PASZTA Anna Z/2182/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:52.25 URBA¦ Sara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2777/19 2023 LDK!
6 7 s 1 1:53.50 MACIEJOWSKA Dominika KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL --
7 9 s 1 1:55.60 KOSZANY Emilia UKS Diament Godów 2008 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2084/20 2023 LDK!
8 14 s 1 2:00.89 THAMM Malwina MKS-MOS Katowice 2010 U12 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4443/19 2023
1 8 s 2 1:53.56 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3278/20 2023 LDK!
2 10 s 2 1:56.09 DYBCZYŃSKA Amelia MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/6321/22 2023
3 11 s 2 1:57.37 BOGACZ Milena MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/6320/22 2023
4 12 s 2 1:57.91 JAWORSKA Klaudia MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6325/22 2023
5 13 s 2 1:58.93 JAWORSKA Julia MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6324/22 2023
6 15 s 2 2:02.41 ZIENTEK Natalia MKS-MOS Katowice # 2009 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1781/22 2022 LDK!
7 19 s 2 2:07.84 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2089/20 2023 LDK!
8 23 s 2 2:23.17 GÓRKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1815/19 2023
1 6 s 3 1:52.28 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2023 LDK!
2 16 s 3 2:02.44 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2087/20 2023 LDK!
3 17 s 3 2:05.60 KONIECZNA Liliana KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9244/21 2022 LDK!
4 18 s 3 2:07.44 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa # 2010 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2023 LDK!
5 20 s 3 2:11.23 BETLEJA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/12341/21 2023 LDK!
6 21 s 3 2:17.61 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2023 LDK!
7 22 s 3 2:18.43 BEDNARZ Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/2244/20 2023 LDK!
8 24 s 3 2:23.45 ZIĘBA Paulina UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1905/20 2023 LDK!
9 25 s 3 2:24.30 MIREK Barbara UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA -- LDK!
1 1 s 4 1:42.10 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U16 SL III KALINOWSKI Stefan # Z/2078/20 2023 LDK!
2 2 s 4 1:43.00 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2023 LDK!
3 3 s 4 1:46.51 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław # Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
4 4 s 4 1:47.11 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 4 1:50.56 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2023 LDK!
6 6 s 4 1:51.49 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
7 7 s 4 1:52.92 KOŁTON Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan # Z/3247/20 2023
8 8 s 4 1:54.39 WIĘZIK Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4065/20 2023 LDK!
9 9 s 4 1:54.93 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław # Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
10 10 s 4 1:55.98 JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2023 LDK!
11 11 s 4 1:58.37 PORWOŁ Kinga TL ROW Rybnik 2006 U16 SL --
12 12 s 4 2:09.43 BIAŁEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:16.67 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U18 SL II BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
2 2 s 1 2:16.75 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL II
3 3 s 1 2:17.72 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U18 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
4 4 s 1 2:18.11 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 2:21.55 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U20 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2023 3
6 6 s 1 2:22.15 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL III MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1019/18 2023 4 LDK!
7 7 s 1 2:23.45 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL III MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1014/18 2023 5 LDK!
8 8 s 1 2:23.48 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U23 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2023
1 9 s 2 2:29.21 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2023 BEZ
2 10 s 2 2:30.29 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL IV JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2023 3 LDK!
3 11 s 2 2:31.09 WERESZKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota KRÓL Krzysztof Z/0906/18 2021 LDK!
4 12 s 2 2:32.62 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 2005 U18 SL -- BIELA Marek Z/2167/19 2021
5 13 s 2 2:32.65 PIECZARKA Magdalena MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/10892/21 2023
6 14 s 2 2:34.87 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/5205/19 2023 LDK!
7 15 s 2 2:35.51 FILEC Wiktoria RMKS Rybnik 1999 U23 SL -- FOJCIK Dorota Z/8957/21 2023
8 16 s 2 2:40.30 MATURA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- DMP DMP U20 12 68
1000 m K
1 1 s 1 3:03.71 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL III DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:29.40 ZAJˇC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin # Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:31.23 KOWRYGO Antonina KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9245/21 2023 LDK!
4 4 s 1 3:40.69 SMYLA Julia UKS Diament Godów 2008 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2086/20 2023 LDK!
5 5 s 1 3:53.39 KRAKOWCZYK Julia UKS Diament Godów 2007 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2081/20 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:40.85 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U20 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!
2 2 s 1 4:41.06 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL II SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2023 2 LDK!
3 3 s 1 4:42.29 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U20 SL II DMP RU¦NIAK Stefan Z/3180/16 2023 2 79
4 4 s 1 4:55.07 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/3718/18 , 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 4:55.34 OLEKSIAK Magda UMKS Nadir Jędrzejów 2005 U18 SK III
6 6 s 1 5:06.44 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2023 BEZ LDK!
7 7 s 1 5:16.25 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki # 2005 U18 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/5738/21 2023
8 8 s 1 5:19.24 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- DZIUBA Jacek # Z/3248/19 2022
9 9 s 1 5:28.38 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
10 10 s 1 5:33.37 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2077/20 2023 LDK!
11 11 s 1 5:33.71 MASARSKA Weronika MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL --
12 12 s 1 5:48.69 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3058/18 2023 BEZ LDK!
13 13 s 1 5:56.03 LELEK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1982/18 2023 BEZ LDK! 57
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.13 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL +1.0 II JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 15.22 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.0 II MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK!
3 3 s 1 15.23 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL +1.0 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
4 5 s 1 16.73 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL +1.0 III CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
5 6 s 1 16.79 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +1.0 III # LDK!
1 4 s 2 15.83 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL +1.4 III OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
2 7 s 2 17.07 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +1.4 IV CHRIST Marek CHRIST Marek # 3 LDK!
3 8 s 2 17.96 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL +1.4 -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2023
4 9 s 2 18.39 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL +1.4 -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/1002/18 2023 BEZ
  s 2 DNF MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U18 SL +1.4 -- MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 15.16 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL +0.3 II MEHLICH Ronald B.D. # Z/2036/17 2023 LDK!
2 2 s 1 16.38 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +0.3 III B.D. LDK!
3 3 s 1 16.74 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL +0.3 III B.D. 3 LDK!
4 4 s 1 19.33 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL +0.3 --
1500 m prz K
1 1 s 1 4:58.49 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL I PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2023 3 LDK!
2 2 s 1 5:00.77 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U23 SL -- PASZTA Wiesław Z/2532/15 2021 1
3 3 s 1 5:38.15 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 6:28.73 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- LDK!
4x400 m K
1 1 s 1 4:05.75 MAZUR Zuzanna
SZATNY Maria
JASZCZAK Aleksandra
KROK Agnieszka
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004
2004
2004
2004
U18 OPL -- BU¦KO Michał

JASIŃSKI Cyprian
JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof
Z/2201/17
, Z/4783/17
2023
, 2023
4


2 2 s 1 4:10.09 DZIUBA Natalia
TOMALA Emilia
RĘBISZ Patrycja
KU¬MIŃSKA Justyna
MKS-SMS Victoria Racibórz 2005
2004
2004
2004
U18 SLK -- SZYJKA Beata MORKA Piotr
MORKA Piotr SZYJKA Beata
SZYJKA Beata MORKA Piotr
MORKA Piotr
, Z/3718/18
Z/1019/18
, Z/1013/18
Z/1004/18
, 2023
2023
, 2023
2023
BEZ
4
2
3
3 3 s 1 4:30.62 WALICKA Anna
BˇBEL Karolina
PLAMINIAK Roksana
STĘPIEŃ Dagmara
AZS-AWF Katowice 2005
2005
2005
2005
U18 SLK --
CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
Z/0814/18
2023
4
4
3
Wzwyż K
1 1 f 1 1.70 KWA¦NY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA I DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK! 108 141
2 2 f 1 1.65 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA II DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK! 130
3 3 f 1 1.65 ¦LUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP II DMP DMP U20 DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2023 LDK! 93 130
4 4 f 1 1.60 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DMP U20 MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK! 115
5 5 f 1 1.60 IDZIŃSKA Maja TS AKS Chorzów 2005 U18 SL III GRUCHEL Marzena Z/3030/18 2022 5
6 6 f 1 1.50 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2023 LDK! 56 92
7 7 f 1 1.50 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV SITARSKI Michał Z/4376/17 2023 5 LDK!
8 8 f 1 1.50 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP DMP U20 LDK! 56 92
8 8 f 1 1.50 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
10 10 f 1 1.45 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3173/18 2022 BEZ LDK!
11 11 f 1 1.40 JOPEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2525/19 2022 LDK! 68
12 12 f 1 1.40 JANIK Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V # LDK!
13 13 f 1 1.35 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK! 62
14 14 f 1 1.30 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- LDK!
  f 1 NM MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.80 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U20 SL I DMP DMP U20 SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/3368/15 2023 153 167
  f 1 NM GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U20 SL -- #
1 1 f 2 3.10 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U18 SL II #
2 2 f 2 3.10 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 94
3 3 f 2 2.80 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL III KUBALA Magdalena # Z/2212/20 2023 LDK!
4 4 f 2 2.20 STROŃSKA Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/5758/21 2022 LDK!
4 4 f 2 2.20 SZCZOTKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała # 2009 U14 SL V KUBALA Magdalena Z/0699/23 2023 LDK!
6 6 f 2 2.00 MA¦LANKA Amelia UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/5756/21 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 6.04 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +1.1 I DMP 130
2 2 f 1 5.88 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok # 1996 Sen PK +1.8 I B.D. BORA Piotr # , Z/1399/12 , 2022
3 3 f 1 5.62 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL +1.7 II SITARSKI Michał # Z/1629/17 2023 LDK!
4 4 f 1 5.38 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.6 III BIELA Marek B.D. Z/0307/15 2023
5 5 f 1 5.36 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U20 SL +1.0 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
6 6 f 1 5.32 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL +0.9 III
7 7 f 1 5.23 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -1.3 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK! 74 99
8 8 f 1 5.08 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL +0.5 --
9 9 f 1 5.07 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.1 IV B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
10 10 f 1 5.05 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +0.6 IV B.D. LDK!
11 11 f 1 5.04 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL +1.2 --
12 12 f 1 4.88 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U18 SL +1.4 IV B.D. Z/1316/23 2023 LDK!
13 13 f 1 4.87 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL +1.6 IV B.D. 3 LDK!
14 14 f 1 4.81 SZKLARZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 1995 Sen MA +0.6 -- B.D. B.D. , Z/1689/12 , 2021
15 15 f 1 4.68 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL +0.4 -- FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
16 16 f 1 4.61 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ +2.1 -- DMP B.D. B.D. , Z/0650/15 , 2022 38
17 17 f 1 4.53 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL +1.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
18 18 f 1 4.48 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL 0.0 -- LDK!
19 19 f 1 4.15 JURCZAK Julia MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA +0.6 -- SYSAK Tomasz Z/2015/20 2021
20 20 f 1 3.43 PIECHA Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.2 --
1 1 f 2 5.11 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +1.2 III ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
2 2 f 2 5.07 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL 0.0 IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
3 3 f 2 4.58 PANASZ Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +0.5 V DMP U20 RZEWNICKI Wiktor # Z/1936/19 2022 BEZ LDK! 64
4 4 f 2 4.56 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.5 V FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
5 5 f 2 4.54 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -1.8 V DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK! 34 63
6 6 f 2 4.28 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK!
7 7 f 2 4.18 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -1.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2023 LDK!
8 8 f 2 3.92 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +0.4 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
9 9 f 2 3.74 SMALCUGA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -0.9 -- LDK!
10 10 f 2 3.06 MATUSZCZAK Wioleta TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL -1.3 -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub , Z/4590/19 , 2023 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.81 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
2 2 f 1 4.78 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
3 3 f 1 4.58 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
4 4 f 1 4.55 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2022 LDK!
5 5 f 1 4.51 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
6 6 f 1 4.44 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA 0.0 --
7 7 f 1 4.26 PACZE¦NIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3997/20 2023 LDK!
8 8 f 1 4.25 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2023 BEZ LDK!
9 9 f 1 4.25 DURCZOK Julia TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL 0.0 -- LDK!
10 10 f 1 4.21 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL 0.0 -- PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
11 11 f 1 4.21 ¦WIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/9372/21 2022
12 12 f 1 4.18 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2023
13 13 f 1 4.16 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U14 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2022
14 14 f 1 4.15 NOWAK Maria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2996/19 2023 LDK!
15 15 f 1 4.12 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0878/19 2022 LDK!
16 16 f 1 4.06 NOWORYTA Julia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota # Z/0948/21 2023 LDK!
17 17 f 1 4.02 KĘPIŃSKA Julia GKS Start Długołęka # 2010 U12 DS 0.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/6375/22 2023 LDK!
18 18 f 1 4.01 BECHER Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/4652/19 2023 LDK!
19 19 f 1 3.96 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3411/20 2023
20 20 f 1 3.94 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL 0.0 -- SITARSKI Michał Z/1808/19 2023
21 21 f 1 3.91 STEC Nicola TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL 0.0 -- # LDK!
22 22 f 1 3.83 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/12838/21 2023 LDK!
23 23 f 1 3.81 KOTFISZ Natalia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA 0.0 --
24 24 f 1 3.77 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL 0.0 -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1585/21 2023 LDK!
25 25 f 1 3.74 PUDEŁKO Magdalena MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2571/18 2023
26 26 f 1 3.73 BESZTA-BOROWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2010 U12 SL 0.0 -- KRUPA Iwona # Z/0247/21 2023 LDK!
27 27 f 1 3.71 KWIECIŃSKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1030/21 2023 LDK!
28 28 f 1 3.65 KLYTA Barbara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL 0.0 -- SITARSKI Michał Z/1811/19 2023
29 29 f 1 3.64 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2987/21 2023 LDK!
30 30 f 1 3.54 CATOVIC Tessa MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2012 U12 OP 0.0 -- SACZKO Andrzej # Z/11010/21 2023 LDK!
31 31 f 1 3.52 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2022 LDK!
32 32 f 1 3.51 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/3994/20 2023
33 33 f 1 3.48 KOŁEK Aleksandra UKS Lider Siercza # 2011 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna Z/2412/22 2022 LDK!
34 34 f 1 3.47 KA¬MIERCZUK Blanka MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1029/21 2023 LDK!
35 35 f 1 3.46 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2023 LDK!
36 36 f 1 3.39 KLIMEK Hanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/5566/21 2023 LDK!
37 37 f 1 3.36 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2022 LDK!
38 38 f 1 3.34 KRACZKOWSKA Ewelina MKS Iskra Pszczyna 2008 U14 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/7262/21 2021 LDK!
39 39 f 1 3.29 ZYCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2511/21 2023 LDK!
40 40 f 1 3.18 CATOVIC Stella MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2010 U12 OP 0.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/11009/21 2023 LDK!
41 41 f 1 3.11 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2023 LDK!
42 42 f 1 3.09 DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/4340/21 2023 LDK!
43 43 f 1 2.96 POWRO¬NIK Maja SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3039/21 2023 LDK!
44 44 f 1 2.93 WOJDYŁO Milena TL ROW Rybnik 2012 U12 SL 0.0 -- OLSZAR Michał Z/8126/21 2023 LDK!
45 45 f 1 2.92 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2991/21 2023 LDK!
46 46 f 1 2.91 KOLANOWSKA Anna SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/2495/21 2023 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 9.33 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -1.1 -- CHRIST Marek BEZ LDK!
2 2 f 1 9.27 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL -1.1 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
3 3 f 1 9.01 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U16 SL -0.9 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
4 4 f 1 8.72 RESZKO Patrycja KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.8 -- DOBIJA Katarzyna Z/2778/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 13.86 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA II BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 13.38 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA II MICHNIAK Jan # Z/4005/18 2022 3
3 3 f 1 10.62 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
4 4 f 1 10.13 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2023 LDK!
5 5 f 1 9.78 WILIŃSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała # 2006 U16 SL V GALON Piotr Jan # Z/2270/20 2023 LDK!
6 6 f 1 9.00 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- LDK!
7 7 f 1 8.62 CHODACKA Anna MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL -- KUZAK Piotr # Z/3782/19 2023 LDK!
  f 1 NM DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/4088/20 2023
Kula (4) K
1 1 f 1 9.96 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec 2001 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2023 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 40.43 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/4243/19 2023 111
2 2 f 1 32.88 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2023
3 3 f 1 31.64 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0377/20 2023 79
4 4 f 1 30.08 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2524/18 2023 LDK! 74
5 5 f 1 18.26 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław # Z/3058/19 2023 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
2 2 f 1 40.59 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL II MARMUR Stanisław # Z/6409/15 2023 1
3 3 f 1 35.35 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK! 106
4 4 f 1 35.35 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U20 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
5 5 f 1 33.31 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec 2001 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2023 LDK!
6 6 f 1 33.28 ¦LIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA -- MICHNIAK Jan Z/3737/16 2022
60 m M
1 2 s 1 8.17 CICHOŃ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -0.9 -- LDK!
2 3 s 1 8.22 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -0.9 -- SYZDEK Mariusz Z/1364/19 2023 LDK!
3 4 s 1 8.32 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -0.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2023 LDK!
4 5 s 1 8.42 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U14 SL -0.9 -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2023 52 LDK!
5 7 s 1 8.53 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.9 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2023
6 8 s 1 8.56 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -0.9 -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
7 10 s 1 8.65 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -0.9 -- BIELA Monika Z/3171/20 2022 LDK!
8 15 s 1 9.02 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.9 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2023 LDK!
1 1 s 2 7.81 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -1.5 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2023 LDK!
2 6 s 2 8.43 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -1.5 -- CZYŻ Katarzyna # Z/4366/19 2023 LDK!
3 11 s 2 8.74 RZˇDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -1.5 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4838/19 2023 LDK!
4 13 s 2 8.95 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -1.5 -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2023 LDK!
5 14 s 2 9.01 GIBUŁA Radosław MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -1.5 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1582/21 2023 LDK!
6 19 s 2 9.18 PORAWSKI Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL -1.5 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1304/20 2023
7 23 s 2 9.34 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U14 SL -1.5 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2023 LDK!
8 26 s 2 9.47 WÓJCIK Paweł SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1998/18 2021 LDK!
1 16 s 3 9.08 GROSS Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -1.5 --
2 18 s 3 9.13 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -1.5 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/4465/18 2022 BEZ
3 22 s 3 9.31 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL -1.5 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2022 LDK!
4 23 s 3 9.34 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -1.5 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/5155/19 2023
5 25 s 3 9.46 ŁAPCZYŃSKI Jan SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -1.5 -- MUNIAK Michał Z/4171/21 2023
6 29 s 3 9.55 RYBKA Mateusz UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -1.5 -- LDK!
7 31 s 3 9.68 LIPSKI Franciszek MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -1.5 -- KUZAK Piotr # Z/1362/20 2023 LDK!
8 33 s 3 9.86 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -1.5 -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2023
1 20 s 4 9.26 BARANOWSKI Jan MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -0.4 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1580/21 2022 LDK!
2 21 s 4 9.29 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -0.4 -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2023 LDK!
3 28 s 4 9.49 WIˇCEK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -0.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/0438/21 2023 LDK!
4 30 s 4 9.66 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL -0.4 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1177/20 2023 LDK!
5 36 s 4 10.31 BRYŁA Kajetan TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL -0.4 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0824/20 2023 LDK!
6 37 s 4 10.32 NOWAK Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -0.4 -- SPISAK Barbara # Z/3694/19 2023
1 17 s 5 9.11 KAMIŃSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -0.2 -- JA¬WIŃSKA Izabela Z/3603/21 2021 LDK!
2 32 s 5 9.73 PIL¦NIAK Julian CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL -0.2 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/10581/21 2022
3 35 s 5 9.98 KUBALA Mikolaj MKS Ustroń 2011 U12 SL -0.2 -- KUBALA Magdalena # Z/8277/21 2022 LDK!
4 38 s 5 10.66 KRAKOWIAN Brunon CTL ORLĘTA Częstochowa 2013 U12 SL -0.2 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/12340/21 2023
5 39 s 5 10.86 BOBYK Yevhen MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -0.2 -- KUZAK Piotr # Z/12215/21 2022 LDK!
6 40 s 5 10.88 SZCZEPANIK Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL -0.2 -- ROLAK Dorota Z/1027/21 2023
1 9 s 6 8.64 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -1.6 -- SITARSKI Michał Z/4312/18 2022 BEZ LDK!
2 12 s 6 8.75 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -1.6 -- GUJA Marta Z/3958/20 2023 LDK!
3 27 s 6 9.48 PIECHOTA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5569/21 2023 LDK!
4 34 s 6 9.91 BIAŁAS Miłosz MKS Iskra Pszczyna 2010 U12 SL -1.6 -- BIELA Monika Z/12390/21 2021 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.58 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -1.2 III DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK! 106
2 2 s 1 11.94 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -1.2 IV DMP U20 B.D. # Z/2984/18 2023 BEZ LDK! 90
3 3 s 1 12.32 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -1.2 V CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
4 4 s 1 12.39 WRZAL Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -1.2 V
5 5 s 1 12.41 TRˇBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.2 V DMP U20 GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK! 74
6 6 s 1 12.46 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -1.2 V DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2023 LDK!
7 7 s 1 12.50 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -1.2 V GUJA Marta Z/5151/19 2023 LDK!
1 8 s 2 12.68 JONKISZ Michał MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL -2.1 V DMP U20 JARCZOK Miłosz # Z/1686/20 2022 BEZ LDK! 69
2 9 s 2 12.74 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL -2.1 V DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2023 LDK!
3 10 s 2 13.01 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -2.1 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
4 11 s 2 13.29 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -2.1 -- JARCZOK Miłosz # Z/3316/20 2023 LDK!
5 12 s 2 13.41 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -2.1 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
6 16 s 2 13.81 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -2.1 -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
7 17 s 2 13.90 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -2.1 -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
1 13 s 3 13.58 POŻYCKI Jakub BKL Bełchatów 2007 U16 LD -2.6 -- MANTYK Łukasz Z/7518/21 2022 LDK!
2 14 s 3 13.67 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -2.6 -- #
3 15 s 3 13.68 SKIBA Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -2.6 --
4 18 s 3 14.54 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -2.6 -- JARCZOK Miłosz # Z/1906/21 2023 LDK!
5 19 s 3 14.75 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -2.6 -- GUJA Marta Z/3996/20 2023 LDK!
6 20 s 3 14.76 MIKOŁAJCZAK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -2.6 -- JARCZOK Miłosz # Z/4060/20 2023 LDK!
7 21 s 3 15.38 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -2.6 -- JARCZOK Miłosz # Z/11997/21 2023 LDK!
1 1 e 1 10.63 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamo¶ć # 2002 U20 LU +1.1 M DMP KUKLA Rafał B.D. # Z/2859/16 2023 LDK! 135
2 9 e 1 11.10 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U20 SL +1.1 II SZYJKA Robert # Z/5667/15 2023
3 13 e 1 11.27 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U20 SL +1.1 II DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2022 123
4 22 e 1 11.69 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL +1.1 III KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2022 BEZ
5 27 e 1 11.84 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +1.1 IV CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2023
6 29 e 1 11.88 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL +1.1 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
7 35 e 1 12.38 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +1.1 -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2023 BEZ LDK!
1 2 e 2 10.65 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL -0.1 M B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2023
2 6 e 2 11.01 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL -0.1 II KRUPA Iwona # Z/5054/18 2022
3 16 e 2 11.51 KWA¦NY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U23 MA -0.1 III B.D.
4 23 e 2 11.71 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL -0.1 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
5 24 e 2 11.73 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 1994 Sen MA -0.1 III B.D. Z/4912/19 2022
6 30 e 2 11.90 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL -0.1 IV KASIŃSKI Marek # Z/3936/19 2023 LDK!
7 37 e 2 12.53 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL -0.1 -- PODCHUL Krzysztof Z/3758/18 2023 BEZ
1 3 e 3 10.69 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -0.5 I KUKLA Rafał # Z/1155/19 2022 LDK!
2 7 e 3 11.02 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -0.5 II ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ
3 14 e 3 11.28 SZCZECHOWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL -0.5 II
4 19 e 3 11.58 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2003 U20 MA -0.5 III KUKLA Rafał 2 LDK!
5 28 e 3 11.86 PODSIADŁO Grzegorz MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL -0.5 IV
6 38 e 3 12.61 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.5 -- HOMA Wioleta Z/5506/19 2023 BEZ LDK!
7 39 e 3 12.64 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -0.5 -- LDK!
8 42 e 3 13.71 KOWALCZYK Przemysław KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -0.5 -- RU¦NIAK Stefan Z/2875/20 2023
1 5 e 4 10.79 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL -0.4 I HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
2 8 e 4 11.05 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -0.4 II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1
3 17 e 4 11.55 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -0.4 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2023 4 LDK! 63 107
4 21 e 4 11.63 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -0.4 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023
5 32 e 4 12.08 JANIK Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -0.4 IV HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2871/21 2023
6 33 e 4 12.09 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 Sen DS -0.4 --
7 43 e 4 13.85 WASIUK Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -0.4 -- RZEWNICKI Wiktor Z/10895/21 2021
1 4 e 5 10.71 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA +0.8 I DMP 128
2 10 e 5 11.11 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.8 II HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
3 12 e 5 11.15 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.8 II CZYŻ Radosław Z/5432/18 2023 4 LDK!
4 15 e 5 11.35 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL +0.8 III KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
5 25 e 5 11.78 PORĘBSKI Robert MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL +0.8 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1929/19 2022
6 26 e 5 11.82 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.8 IV DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2023 BEZ LDK! 95
7 36 e 5 12.46 RODZOŃ Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.8 --
1 11 e 6 11.14 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -1.2 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2023
2 18 e 6 11.56 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -1.2 III LDK!
3 20 e 6 11.59 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -1.2 III KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
4 31 e 6 11.95 WIECZOREK Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -1.2 IV
5 34 e 6 12.16 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -1.2 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2023 31 83
6 40 e 6 13.01 JAFERNIK Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -1.2 -- LDK!
7 41 e 6 13.04 DZIEŻA Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -1.2 -- DMP U20 63
1 1 f 1 10.50 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamo¶ć # 2002 U20 LU +0.1 M DMP KUKLA Rafał B.D. # Z/2859/16 2023 LDK! 148
2 2 f 1 10.58 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL +0.1 M HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
3 3 f 1 10.59 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA +0.1 M KUKLA Rafał # Z/1155/19 2022 LDK!
4 4 f 1 10.67 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL +0.1 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2023
5 5 f 1 10.68 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA +0.1 I DMP 130
6 6 f 1 10.87 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL +0.1 I MARMUR Stanisław Z/0991/20 2023
7 7 f 1 11.03 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +0.1 II ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ
200 m M
1 1 s 1 21.24 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL +1.1 M B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2023
2 2 s 1 21.82 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP +1.1 I ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2023
3 3 s 1 21.94 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL +1.1 II KRUPA Iwona # Z/5054/18 2022
4 4 s 1 22.31 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.1 II DMP DMP U20 CZYŻ Radosław Z/5432/18 2023 4 LDK! 98 135
5 6 s 1 22.71 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +1.1 II
6 13 s 1 23.48 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +1.1 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2023
1 7 s 2 22.81 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL +0.5 III KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
2 9 s 2 23.09 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U20 SL +0.5 III KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2022
3 10 s 2 23.33 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP +0.5 III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2023
4 12 s 2 23.45 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA +0.5 III LDK!
5 17 s 2 23.76 PODSIADŁO Grzegorz MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL +0.5 IV
1 5 s 3 22.53 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL 0.0 II HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
2 11 s 3 23.44 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL 0.0 III DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023 106
3 15 s 3 23.59 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U18 SL 0.0 III KRUPA Iwona Z/3617/18 2022
4 16 s 3 23.71 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL 0.0 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
5 19 s 3 24.78 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA 0.0 V DMP U20 CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022 82
6 24 s 3 25.20 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2023 BEZ LDK!
1 18 s 4 24.74 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +1.0 -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2023
2 20 s 4 24.83 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +1.0 -- DMP U20 HOMA Wioleta Z/5506/19 2023 BEZ LDK! 81
3 21 s 4 24.87 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL +1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK!
4 22 s 4 24.88 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL +1.0 -- KASIŃSKI Marek # Z/3936/19 2023 LDK!
5 23 s 4 25.03 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +1.0 -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2023 BEZ LDK!
6 25 s 4 25.40 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +1.0 -- LDK!
1 8 s 5 22.97 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2003 U20 MA -0.4 III KUKLA Rafał 2 LDK!
2 14 s 5 23.58 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -0.4 III JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
3 26 s 5 27.77 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.4 -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
300 m M
1 1 s 1 42.41 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
2 2 s 1 43.93 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/4366/19 2023 LDK!
3 3 s 1 44.23 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/4567/18 , 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 45.38 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
5 8 s 1 48.40 LE¦NIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
6 9 s 1 49.05 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/4465/18 2022 BEZ
7 10 s 1 50.31 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2023 LDK!
1 5 s 2 45.41 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2023 LDK!
2 7 s 2 48.02 KAMIŃSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- JA¬WIŃSKA Izabela Z/3603/21 2021 LDK!
3 12 s 2 51.80 GASZCZYK Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/5152/21 2023 LDK!
4 15 s 2 57.00 ZIĘBA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1747/20 2023 LDK!
5 16 s 2 59.47 LE¦NIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/4994/21 2022 LDK!
6 18 s 2 59.56 ŁUKAJCZYK Nikodem MCKiS Jaworzno 2010 U12 SL -- # LDK!
1 6 s 3 45.93 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2023 LDK!
2 11 s 3 51.35 PLUTA Damian LKS Pszczyna 2008 U14 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4550/19 2023 LDK!
3 13 s 3 54.73 SADOWSKI Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1586/21 2023 LDK!
4 14 s 3 55.47 MOSKAŁA Gabriel UKS Brenna Górki 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/12313/21 2021
5 17 s 3 59.51 ŁAPOT Franciszek TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1810/19 2022
6 19 s 3 73.12 KLIMEK Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5567/21 2022 LDK!
1 1 s 4 38.29 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2023 LDK!
2 3 s 4 39.93 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
3 4 s 4 40.36 DUK Aleksander UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP IV MEHLICH Ronald Z/2726/21 2023
4 5 s 4 41.14 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL V PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
5 6 s 4 41.66 TRˇBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA V GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
6 7 s 4 42.21 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
7 10 s 4 43.79 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP -- MEHLICH Ronald Z/1290/20 2023
1 2 s 5 39.18 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV GUJA Marta Z/5151/19 2023 LDK!
2 8 s 5 42.47 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2023 BEZ LDK!
3 9 s 5 43.59 BIZOŃ Grzegorz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/1992/20 2023 LDK!
4 11 s 5 45.86 MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2023
5 12 s 5 50.34 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- GUJA Marta Z/3996/20 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 47.85 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP I ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2023
2 2 s 1 49.09 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2023
3 3 s 1 49.89 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP II DMP OLCZYK Hubert # Z/0665/16 2023 3 LDK! 91
4 4 s 1 50.79 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL III LDK!
5 5 s 1 50.87 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2023
6 8 s 1 53.03 GORCZYCA Jakub UKS Polfin O¶więcim 2002 U20 MA IV KRZYŻAK Stanisław Z/3868/16 2022 3
7 11 s 1 53.53 PIECZKA Adam AZS-AWF Katowice 1996 Sen SL -- B.D. BEZ
1 6 s 2 52.55 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP III DMP LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK! 54
2 9 s 2 53.15 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL IV DMP U20 KOS Kamil # Z/2318/19 2023 LDK! 99
3 10 s 2 53.25 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U20 SL IV
4 12 s 2 53.73 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV
5 13 s 2 53.92 WALCZAK Adam UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP IV MEHLICH Ronald Z/0632/19 2022
6 14 s 2 54.27 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV LACH Magdalena # Z/0209/19 2023 LDK!
7 15 s 2 55.48 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2021 4
1 7 s 3 52.92 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV LACH Magdalena # Z/2804/18 2023 LDK!
2 16 s 3 57.54 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
3 18 s 3 58.03 NETER Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL --
4 21 s 3 59.25 JOJKO Jakub UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL --
5 22 s 3 61.72 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
1 16 s 4 57.54 BIEDRAWA Krzysztof LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2920/20 2023
2 19 s 4 58.23 KOWALCZYK Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2785/19 2023 BEZ 66
3 20 s 4 59.22 WŁODARCZYK Maciej UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/5257/21 2023
4 23 s 4 63.02 SZCZYGIEŁ Kacper KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/5267/21 2021
600 m M
1 1 s 1 1:41.13 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2023 LDK!
2 2 s 1 1:41.67 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1593/21 2023 LDK!
3 3 s 1 1:46.18 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/3250/20 2023
4 4 s 1 1:48.67 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2023 LDK!
5 5 s 1 1:51.29 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U14 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4650/19 2023 LDK!
6 6 s 1 1:51.81 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2911/21 2023 LDK!
7 7 s 1 1:53.08 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2914/21 2023 LDK!
8 8 s 1 1:57.38 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4057/20 2023 LDK!
9 9 s 1 2:11.70 MIREK Jakub UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/3674/21 2022 LDK!
10 10 s 1 2:12.14 PASOWICZ Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/0442/21 2023
  s 1 DNF SZYMURA Franciszek MKS Iskra Pszczyna 2010 U12 SL -- BIELA Monika Z/7264/21 2023 LDK!
1 1 s 2 1:32.39 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2023 LDK!
2 2 s 2 1:34.35 DANKÓW Franciszek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2007 U16 OP IV LACH Magdalena # Z/10873/21 2023 LDK!
3 3 s 2 1:35.38 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL V JONDA Czesław Z/2739/20 2023
4 4 s 2 1:35.50 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U16 SL V WERNER Mirosław Z/9197/21 2023
5 5 s 2 1:36.97 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V KOS Kamil # Z/3292/20 2022 LDK!
6 6 s 2 1:39.23 KU¦ Przemysław MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V ROLAK Dorota Z/7652/21 2022
7 7 s 2 1:44.09 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2023
8 8 s 2 1:48.78 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:00.29 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2023
2 2 s 1 2:01.62 LORANC Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL III DMP DMP U20 41 99
3 3 s 1 2:02.11 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U23 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2022
4 4 s 1 2:02.23 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV DMP LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2023 LDK! 38
5 5 s 1 2:03.98 SKURA Bartosz LKS Pszczyna 2002 U20 SL IV LDK!
6 10 s 1 2:09.55 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2023 4
1 6 s 2 2:06.34 KUZIAK David MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL IV MORKA Piotr Z/1003/18 2023 BEZ LDK!
2 7 s 2 2:07.69 KU¬MIŃSKI Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1894/20 2022
3 8 s 2 2:07.75 HAJDUK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3043/19 2023
4 9 s 2 2:07.82 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- FOJCIK Dorota # Z/0956/18 2021 BEZ
5 11 s 2 2:11.01 WAMBUI Denzel MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL --
6 12 s 2 2:11.33 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL -- LDK!
7 13 s 2 2:16.52 LAMPART Antoni RMKS Rybnik 2005 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/2513/18 2021 BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:55.59 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V LACH Magdalena Z/1356/20 2023 LDK!
2 2 s 1 2:57.04 ZIOBROWSKI Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V LDK!
3 3 s 1 2:57.73 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin # Z/2628/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:20.06 CZERNECKI Franciszek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- KOS Kamil Z/1991/20 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:00.56 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL II KOS Kamil Z/5086/19 2023 LDK!
2 2 s 1 4:02.10 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U20 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0785/17 2023 3
3 3 s 1 4:14.14 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL IV HELBIK Marzanna Z/4565/18 2023 5 LDK!
4 4 s 1 4:17.51 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 2004 U18 MA IV WŁODARCZYK Mirosław Z/3432/18 2022 BEZ
5 5 s 1 4:17.65 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA IV B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!
6 6 s 1 4:18.15 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U18 SL IV FIJAK Krystyna Z/3749/17 2023 5
7 7 s 1 4:22.93 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL -- B.D.
8 8 s 1 4:26.61 BABIUCH Eryk UKS Miotacz Sosnowiec 2003 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/2797/20 2023
9 9 s 1 4:26.63 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- MALARZ Beata PASZTA Wiesław , Z/3733/18 , 2023 BEZ LDK!
10 10 s 1 4:40.67 PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DMP LACHOWSKA Magdalena Z/3249/20 2023 3
11 11 s 1 4:41.30 MY¦LIWIEC Jan MKS-MOSM Bytom 1965 Masters SL -- B.D. Z/8311/21 2023
12 12 s 1 4:50.98 GĘDŁEK Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/10893/21 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.22 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +0.6 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2023
2 2 s 1 15.47 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.6 III DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 16.19 ZAZULAK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +0.6 IV
4 4 s 1 16.58 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.6 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2022 BEZ LDK! 84
5 5 s 1 17.78 WˇSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.6 -- WˇSOWICZ Marek # Z/3174/18 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 18.50 NETER Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.6 --
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.47 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.1 I B.D. RˇCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK!
2 2 s 1 15.48 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +0.1 II ROLAK Dorota Z/3197/16 2023 2
3 3 s 1 15.92 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP +0.1 III JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
4 4 s 1 16.53 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP +0.1 IV SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald # , Z/0633/19 , 2023 LDK!
5 5 s 1 16.68 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.1 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK! 95
4x100 m M
1 1 s 1 45.33 RODZOŃ Bartosz
KAŁUŻA Wiktor
WITOS Mikołaj
WIˇCEK Tomasz
KS Sprint Bielsko-Biała 2004
2005
2004
2004
U18 SLK --
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/3245/20
Z/4249/17
Z/4251/17
2023
2023
2023

BEZ
4
2 2 s 1 46.40 WASIUK Sebastian
PORĘBSKI Robert
MARUSA Maksymilian
WIECZOREK Bartosz
MOS CSiR D±browa Górnicza 2005
2005
2004
2004
U18 SLK -- RZEWNICKI Wiktor
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/10895/21
Z/1929/19
Z/5531/19
2021
2022
2023



Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL III HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2296/17 2023 LDK!
2 2 f 1 1.85 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA III DMP U20 SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK! 108
3 3 f 1 1.65 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- SITARSKI Michał Z/5053/18 2022
4 4 f 1 1.65 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- SITARSKI Michał # Z/0577/19 2023 3
5 5 f 1 1.55 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- #
6 6 f 1 1.50 SALACHNA Marek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/12306/21 2022 LDK! 58
7 7 f 1 1.45 LADA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- LDK!
8 8 f 1 1.40 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/1796/19 2023
Tyczka M
1 1 f 1 4.60 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2022 1
2 2 f 1 4.40 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL II SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3251/19 2023 LDK!
1 1 f 2 3.80 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK!
2 2 f 2 3.80 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U18 SL III #
3 3 f 2 3.60 JAWORSKI Tyberiusz MKS Ustroń 2003 U20 SL III #
4 4 f 2 2.80 BANA¦ Xavier MKS Ustroń 2006 U16 SL V # LDK!
5 5 f 2 2.40 KUBIK Mikołaj MKS Ustroń 2008 U14 SL --
6 6 f 2 1.80 POLOK Patryk MKS Ustroń 2009 U14 SL -- KUBALA Magdalena # Z/6084/21 2023 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.96 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL -0.4 II MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2023
2 2 f 1 6.39 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL -1.4 III OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
3 3 f 1 6.21 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U20 SL -0.7 IV FOJCIK Dorota # Z/3688/18 2022 4
4 4 f 1 6.09 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U18 MA -0.5 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2022 BEZ
5 5 f 1 5.99 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U20 SL -0.9 IV SITARSKI Michał # Z/0577/19 2023 3
6 6 f 1 5.97 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U20 SL -1.4 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
7 7 f 1 5.93 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -0.4 IV DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2023 78
8 8 f 1 5.91 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U23 MA -0.4 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
9 9 f 1 5.81 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U20 SL -0.7 -- SITARSKI Michał Z/5053/18 2022
10 10 f 1 5.77 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 Sen DS +0.3 --
11 11 f 1 5.56 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2762/20 2022
12 12 f 1 5.34 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -1.2 -- LDK!
13 13 f 1 5.08 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL -0.4 -- LDK!
1 1 f 2 5.98 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -1.2 IV ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
2 2 f 2 5.67 WˇSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.6 V DMP DMP U20 WˇSOWICZ Marek # Z/3174/18 2023 BEZ LDK! 22 70
3 3 f 2 5.66 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.4 V DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2023 LDK! 22 70
4 4 f 2 5.46 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -1.5 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
5 5 f 2 4.99 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -0.1 -- LDK!
6 6 f 2 4.77 DUDA Wiktor TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL 0.0 -- # LDK!
7 7 f 2 4.08 WOJACZEK Remigiusz TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL +0.6 -- STA¦KIEWICZ Jakub # LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 5.18 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U14 SL 0.0 -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2023 52 LDK!
2 2 f 1 5.03 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2023
3 3 f 1 4.85 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL 0.0 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2023 LDK!
4 4 f 1 4.75 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/3171/20 2022 LDK!
5 5 f 1 4.69 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL 0.0 -- SITARSKI Michał Z/4312/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 4.51 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
7 7 f 1 4.46 SUFA Dominik MKS Żywiec 2008 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna # Z/0007/21 2022 LDK!
8 8 f 1 4.42 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3958/20 2023 LDK!
9 9 f 1 4.41 CICHOŃ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL 0.0 -- LDK!
10 10 f 1 4.25 GASZCZYK Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/5152/21 2023 LDK!
11 11 f 1 4.18 RZˇDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4838/19 2023 LDK!
12 12 f 1 4.12 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U14 SL 0.0 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2023 LDK!
13 13 f 1 4.03 GIBUŁA Radosław MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1582/21 2023 LDK!
14 14 f 1 4.02 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2023
15 15 f 1 3.97 BARANOWSKI Jan MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1580/21 2022 LDK!
16 16 f 1 3.91 PORAWSKI Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL 0.0 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1304/20 2023
17 17 f 1 3.82 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/5155/19 2023
18 18 f 1 3.82 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2023 LDK!
19 19 f 1 3.81 ŁAPCZYŃSKI Jan SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/4171/21 2023
20 20 f 1 3.78 GOLEC Antoni MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL 0.0 -- KMAK Angelika Z/2247/20 2023 LDK!
21 21 f 1 3.71 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL 0.0 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2022 LDK!
22 22 f 1 3.57 BRACHANIEC Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1023/21 2023 LDK!
23 23 f 1 3.56 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1177/20 2023 LDK!
24 24 f 1 3.53 PIL¦NIAK Julian CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL 0.0 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/10581/21 2022
25 25 f 1 3.51 LIPSKI Franciszek MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL 0.0 -- KUZAK Piotr # Z/1362/20 2023 LDK!
26 26 f 1 3.41 NOWAK Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara # Z/3694/19 2023
27 27 f 1 3.32 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U12 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2023 LDK!
28 28 f 1 3.13 BRYŁA Kajetan TL Athletics Jastrzębie 2010 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0824/20 2023 LDK!
29 29 f 1 2.97 KRAKOWIAN Brunon CTL ORLĘTA Częstochowa 2013 U12 SL 0.0 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/12340/21 2023
Wieloskok M
1 1 f 1 11.63 DUK Aleksander UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP -0.1 IV MEHLICH Ronald Z/2726/21 2023
2 2 f 1 10.45 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -0.2 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 10.21 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +2.1 -- LDK!
4 4 f 1 9.77 WIELOCH Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL +1.0 -- LDK!
5 5 f 1 9.28 POŻYCKI Jakub BKL Bełchatów 2007 U16 LD +0.5 -- MANTYK Łukasz Z/7518/21 2022 LDK!
6 6 f 1 8.66 MARKOWSKI Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP +1.3 -- MEHLICH Ronald Z/1289/20 2023
Kula (5) M
1 1 f 1 15.90 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2023 LDK!
2 2 f 1 14.14 GAWˇD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2005 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin # Z/3057/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 12.86 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
4 4 f 1 11.99 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U16 SL V KRUPA Iwona # Z/1363/19 2022 LDK!
5 5 f 1 11.01 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3280/19 2023 LDK!
6 6 f 1 10.11 KERNER-FIRSZT Vitalis UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL --
7 7 f 1 9.12 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2023 LDK! 56
8 8 f 1 6.65 WOJACZEK Remigiusz TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub # LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 12.53 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL IV BONK Stanisław # Z/3473/17 2021 BEZ
Kula (7.26) M
1 1 f 1 10.44 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U23 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
Oszczep (600) M
1 1 f 1 29.21 SKIBA Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
2 2 f 1 26.00 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- #
3 3 f 1 23.63 KONIECZNY Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
4 4 f 1 19.65 KLEFAS Jakub UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 44.47 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL -- DMP U20 B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK! 91
2 2 f 1 43.05 BRZOZOWSKI Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0997/18 2022 5
3 3 f 1 36.99 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/4351/19 2023
4 4 f 1 35.88 KĘDZIOR Krzysztof WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/3271/20 2022
5 5 f 1 34.38 KARWALA Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- B.D. LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 48.90 GURZKOWSKI Jakub MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław # Z/5379/19 2022
2 2 f 1 48.28 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL III BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
3 3 f 1 46.39 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL IV BONK Stanisław PRENCEL Piotr # Z/3500/17 2022 II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 65.060000896454 sekund