Warszawa 06.06.2021
Mistrzostwa Warszawy U16 [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 e 1 12.50 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +1.4 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 2 e 1 13.26 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +1.4 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
3 3 e 1 13.49 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ +1.4 IV PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin Z/5567/18 2023 LDK!
4 4 e 1 13.62 MATYSIAK Julia UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ +1.4 IV RADKE Karol Z/2136/19 2023 LDK!
5 6 e 1 13.67 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.4 IV GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2023
6 7 e 1 13.68 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +1.4 IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2023 85
7 9 e 1 13.96 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +1.4 V LDK!
8 10 e 1 13.99 NOWAKOWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ +1.4 V LDK!
1 8 e 2 13.95 TOKARSKA Alicja AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +1.2 V
2 11 e 2 14.03 RZEPIELA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +1.2 V GOGOŁEK Marcin Z/0869/21 2023
3 12 e 2 14.04 PAVILLET Zoé AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +1.2 V B.D. Z/0681/20 2023
4 13 e 2 14.08 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.2 V B.D. Z/4710/19 2023
5 14 e 2 14.13 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.2 V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
6 18 e 2 14.44 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ +1.2 V BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
7 27 e 2 15.15 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ +1.2 -- RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam # , Z/3992/20 , 2023 LDK!
1 5 e 3 13.64 FLORCZUK Malwina KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 IV OBŁĘKOWSKA Izabella LDK!
2 16 e 3 14.23 NASALSKA Zuzanna AZS-AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 V
3 17 e 3 14.27 SZAROTA Maja RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 V
4 20 e 3 14.46 GRABOWSKA Oliwia AZS-AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 V
5 21 e 3 14.64 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 -- B.D. RADKE Karol Z/11590/21, Z/11590/21 2023,
6 24 e 3 15.05 GOLON Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2007 U16 MZ +1.1 -- SZUSTER Konrad # Z/1804/21 2023 LDK!
7 26 e 3 15.14 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.1 -- KOZERA Piotr # Z/8061/21 2024 LDK!
8 28 e 3 15.19 GOLON Karolina OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ +1.1 --
1 15 e 4 14.20 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 LDK!
2 19 e 4 14.46 PIOTRKOWSKA Oliwia KS Zawkrze Mława 2006 U16 MZ +0.6 V # LDK!
3 22 e 4 14.77 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U16 MZ +0.6 -- GĘBSKI Adam # Z/12111/21 2024
4 23 e 4 14.97 WIEŚNIAK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.6 -- GOGOŁEK Marcin # Z/0874/21 2023
5 25 e 4 15.11 KANARKOWSKA Julia KS Zawkrze Mława 2006 U16 MZ +0.6 -- # LDK!
6 29 e 4 15.92 KAROL Blanka KS Zawkrze Mława 2007 U16 MZ +0.6 -- KOZIATEK Krzysztof # Z/0317/19 2023
7 30 e 4 16.61 BIGOSZEWSKA Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 -- #
1 f 1 12.67 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.3 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 f 1 13.43 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.3 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
3 f 1 13.59 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ +0.3 IV PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin Z/5567/18 2023 LDK!
4 f 1 13.74 FLORCZUK Malwina KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ +0.3 IV OBŁĘKOWSKA Izabella LDK!
5 f 1 13.77 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.3 IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2023 82
6 f 1 13.78 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.3 IV GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2023
7 f 1 14.07 TOKARSKA Alicja AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +0.3 V
8 f 1 14.13 RZEPIELA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.3 V GOGOŁEK Marcin Z/0869/21 2023
1 f 2 13.84 MATYSIAK Julia UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ +1.3 V RADKE Karol Z/2136/19 2023 LDK!
2 f 2 13.95 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.3 V B.D. Z/4710/19 2023
3 f 2 14.01 PAVILLET Zoé AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +1.3 V B.D. Z/0681/20 2023
4 f 2 14.05 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +1.3 V LDK!
5 f 2 14.05 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ +1.3 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 LDK!
6 f 2 14.28 NASALSKA Zuzanna AZS-AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.3 V
7 f 2 14.38 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.3 V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
300 m K
1 1 s 1 42.82 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ II DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2024
2 2 s 1 42.93 LESZCZYŃSKA Agata KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ II DZICZEK Szymon Z/4726/19 2023
3 3 s 1 43.72 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/3227/21 2024 LDK!
4 4 s 1 44.39 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2023 BEZ
5 5 s 1 44.80 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ III LDK!
6 6 s 1 45.29 PAVILLET Zoé AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ IV B.D. Z/0681/20 2023
7 7 s 1 53.87 MATYSIAK Julia UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ -- RADKE Karol Z/2136/19 2023 LDK!
1 s 2 45.12 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2023
2 s 2 45.84 JASTRZĘBSKA Weronika KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4420/19 2023
3 s 2 46.27 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
4 s 2 48.04 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ V RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam # , Z/3992/20 , 2023 LDK!
5 s 2 48.16 TOKARSKA Alicja AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ V
6 s 2 48.30 HADJIEVA Iana Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ V DUKLANOWSKI Hubert Z/12172/21 2024
7 s 2 48.39 WIERZCHOWSKA Dominika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ V #
1 s 3 46.26 CHROMIŃSKA Angelika WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. # Z/0751/20 2023 LDK!
2 s 3 47.11 TŁOCZKOWSKA Natalia LKS Maków Mazowiecki # 2007 U16 MZ V ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1806/21 2024 LDK!
3 s 3 48.52 KOLASA Aleksandra PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- LDK!
4 s 3 48.59 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/3200/21 2023
5 s 3 48.75 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2024 LDK!
6 s 3 50.20 WÓJCIK Amelia KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- ŚWIERDZEWSKI Damian Z/5182/21 2021
1 s 4 48.43 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/4710/19 2023
2 s 4 48.59 PRZYBYSZ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0883/21 2024
3 s 4 49.45 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2024
4 s 4 49.46 BEREZOWSKA Maria UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta B.D. LDK!
5 s 4 51.74 LESZCZYŃSKA Maja KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/10793/21 2022
6 s 4 52.29 PRÓBA Oliwia UKS G-8 Bielany Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:40.41 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2023
2 2 s 1 1:47.48 TWARDOWSKA Lena UKS Melo Błonie 2007 U16 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/4003/20 2022
3 3 s 1 1:49.14 ROCKA Natalia MUKS Wisła Junior Sandomierz 2007 U16 SK V B.D. # Z/3106/20 2023
4 4 s 1 1:49.38 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024
5 5 s 1 1:51.11 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2024 LDK!
6 6 s 1 1:51.72 RÓŻAŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ --
7 7 s 1 1:53.23 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2622/21 2024
8 8 s 1 1:53.92 DESKA Antonina KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/4728/19 2023
9 9 s 1 1:55.25 BIEDRZYCKA Zuzanna KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/10792/21 2023
10 10 s 1 1:57.43 POLTER Lara LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2007 U16 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10154/21 2021
1000 m K
1 s 1 3:06.37 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2023
2 s 1 3:10.86 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA III MIREK Wacław # Z/1888/18 2023 5 LDK!
3 s 1 3:12.51 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0836/18 2024 BEZ LDK!
4 s 1 3:15.28 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV WRONA Grzegorz Z/2853/19 2024
5 s 1 3:24.10 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2023
6 s 1 3:25.95 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U16 MZ V DUKLANOWSKI Hubert # Z/4301/20 2024
7 s 1 3:30.95 KLIŚ Alicja UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ V LDK!
8 s 1 3:44.81 WRÓBEL Adrianna PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ --
9 s 1 3:56.90 KRAWCZYK Hanna UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ -- LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:48.66 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2024 2 LDK!
2 2 s 1 7:06.70 SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD III ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2623/21 2024
3 3 s 1 7:25.68 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ IV GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2023 LDK!
4 4 s 1 7:49.06 WYCZOŁEK Zofia UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ V LDK!
5 5 s 1 7:51.05 BRUDNY Regina RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/12996/21 2024 LDK!
6 6 s 1 8:02.94 KARŁOWSKA Pola KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4407/19 2023
7 7 s 1 8:10.73 KOMOROWSKA Helena OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/10396/21 2023
80 pł K
1 1 e 1 11.89 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.7 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 2 e 1 12.42 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +0.7 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2023 BEZ
3 3 e 1 12.44 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.7 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
4 4 e 1 12.57 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ +0.7 III
5 5 e 1 12.75 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ +0.7 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
6 6 e 1 12.83 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ +0.7 III B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!
7 8 e 1 13.03 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.7 IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!
8 9 e 1 13.49 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 IV BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
1 7 e 2 13.00 WILANTOWICZ Weronika KS Wisła Puławy 2006 U16 LU +1.8 III MURAT Tomasz Sławomir Z/2831/20 2023
2 10 e 2 15.14 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.8 -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2023
3 11 e 2 15.32 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +1.8 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
4 12 e 2 15.76 KOBYLARCZYK Klara UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ +1.8 -- RĄCZKA Elżbieta LDK!
5 13 e 2 16.24 POREMBNA Zuzanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U16 MZ +1.8 --
6 14 e 2 17.84 KORPALSKA Weronika UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U16 MZ +1.8 --
1 f 1 11.74 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +1.0 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 f 1 12.09 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +1.0 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2023 BEZ
3 f 1 12.30 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.0 II MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
4 f 1 12.73 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ +1.0 III B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!
5 f 1 12.88 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ +1.0 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 13.07 WILANTOWICZ Weronika KS Wisła Puławy 2006 U16 LU +1.0 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/2831/20 2023
7 f 1 13.11 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +1.0 IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!
1 f 2 13.19 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +2.6 IV BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
2 f 2 15.22 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +2.6 -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2023
3 f 2 15.26 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +2.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
4 f 2 15.31 KOBYLARCZYK Klara UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ +2.6 -- RĄCZKA Elżbieta LDK!
5 f 2 16.02 POREMBNA Zuzanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U16 MZ +2.6 --
6 f 2 17.33 KORPALSKA Weronika UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U16 MZ +2.6 --
300 m pł K
1 1 s 1 47.81 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ III B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!
2 2 s 1 50.99 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!
3 3 s 1 52.59 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ V LDK!
4 4 s 1 52.72 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2024 BEZ LDK!
5 5 s 1 53.10 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2023 LDK!
6 6 s 1 54.68 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ V BOROŃ Adam # Z/4356/20 2023 LDK!
7 7 s 1 56.60 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
8 8 s 1 59.71 MADEJ Nina UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:35.87 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ IV PARADOWSKI Wiesław # Z/4328/20 2024
2 2 s 1 3:40.29 CIURZYŃSKA Amelia UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ V LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.90 SOLLICH Zuzanna
SUSZCZYŃSKA Karolina
KUCEWICZ Weronika
PODLIPNIAK Weronika
PUKS Jedynka Łosice 2006
2007
2007
2007
U16 MAZ --
WOLIŃSKI Michał
MAKARUK Tadeusz
Z/5441/19
2024


2 2 s 1 53.85 LESZCZYŃSKA Agata
JASTRZĘBSKA Weronika
GAWLAS Anna
SIMON Zofia
KS Czempion Warszawa 2007
2006
2006
2006
U16 MAZ -- DZICZEK Szymon
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
Z/4726/19
Z/4420/19
Z/4413/19
Z/4416/19
2023
2023
2023
2024




3 4 s 1 54.75 SOKOŁOWSKA Wiktoria
SZULKOWSKA Paulina
RADECKA Weronika
SOKOŁOWSKA Patrycja
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007
2006
2006
2007
U16 MAZ --


4 6 s 1 55.95 GOLON Patrycja
GOLON Karolina
TŁOCZKOWSKA Natalia
NAPIÓRKOWSKA Oliwia
OKLA Ostrołęka 2007
2006
2007
2006
U16 MAZ -- SZUSTER Konrad

ŁUNIEWSKI Grzegorz
SZUSTER Katarzyna
Z/1804/21
Z/1806/21
2023
2024


BEZ
5 7 s 1 56.48 PRZYBYSZ Monika
RZEPIELA Barbara
HNATCZUK Julia
ROLKA Julia
AZS-AWF Warszawa 2006
2007
2006
2007
U16 MAZ -- GOGOŁEK Marcin
GOGOŁEK Marcin
GOGOŁEK Marcin
GOGOŁEK Marcin
Z/0883/21
Z/0869/21
Z/0888/21
Z/10784/21
2024
2023
2023
2022




1 3 s 2 54.14 FLORCZUK Malwina
WŁODARKIEWICZ Weronika
ROMANÓW Iga
JAMROZ Lena
KS Atak Agrykola Warszawa 2007
2007
2007
2007
U16 MAZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella

OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
Z/3426/20
Z/2082/21
2024




2 5 s 2 55.02 HADJIEVA Iana
ŁUKOWSKA Zuzanna
NOGA Olena
RABIEJ Julia
Ducla Academy Warszawa 2007
2007
2007
2006
U16 MAZ -- DUKLANOWSKI Hubert
DUKLANOWSKI Hubert
DUKLANOWSKI Hubert
DUKLANOWSKI Hubert
Z/12172/21
Z/4298/20
Z/4302/20
Z/4301/20
2024
2024
2024
2024




3 8 s 2 58.39 JAKUBIAK Paulina
JACZEWSKA Amelia
TRAWIŃSKA Maria
KOT Justyna
UKS LA Basket Warszawa 2007
2006
2006
2007
U16 MAZ -- BOROŃ Adam
RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
Z/2600/20
, Z/3992/20
Z/4356/20
2023
, 2023
2023



  s 2 DQ WIŚNIEWSKA Magdalena
JASIŃSKA Maja
SZYMCZAK Karolina
STEFAŃSKA Marika
AZS-AWF Warszawa 2006
2007
2007
2007
U16 MAZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena
MAJ- MATUSIAK Marlena
KRAWCZYK Michał
MAJ- MATUSIAK Marlena
Z/0877/21
Z/2692/21
Z/3200/21
Z/3547/21
2022
2022
2023
2023




Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ III SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2024 LDK!
2 2 f 1 1.50 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ IV DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK! 92
Tyczka K
1 1 f 1 2.80 KAWKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ III
2 2 f 1 2.40 KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/2690/21 2023
3 3 f 1 2.40 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2024
W dal K
1 1 f 1 5.23 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +0.1 III WOLIŃSKI Michał # Z/5441/19 2024 LDK!
2 2 f 1 5.12 KUCEWICZ Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -0.6 III MAKARUK Tadeusz LDK!
3 3 f 1 4.99 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -0.2 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
4 4 f 1 4.99 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -1.2 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 4.78 NAPIÓRKOWSKA Oliwia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U16 MZ -2.4 V SZUSTER Katarzyna BEZ LDK!
6 6 f 1 4.65 SZAROTA Maja RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -0.7 V
7 7 f 1 4.41 PIOTRKOWSKA Oliwia KS Zawkrze Mława 2006 U16 MZ +0.2 -- # LDK!
8 8 f 1 4.39 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -0.3 -- BOROŃ Adam # Z/4356/20 2023 LDK!
9 9 f 1 4.34 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.1 -- KRAWCZYK Michał # Z/3200/21 2023
10 10 f 1 4.26 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.4 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2023
11 11 f 1 4.24 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.6 -- LDK!
12 12 f 1 4.23 GOLON Karolina OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ -1.5 --
13 13 f 1 4.22 DOBKOWSKA Daria OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2008 U14 MZ -0.4 -- SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz # , Z/1808/21 , 2024 LDK!
14 14 f 1 4.19 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.7 -- KOZERA Piotr # Z/8061/21 2024 LDK!
15 15 f 1 4.13 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 -- DMP U20 BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK! 49
16 16 f 1 4.05 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.1 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2023 LDK!
17 17 f 1 4.00 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.7 -- B.D. RADKE Karol Z/11590/21, Z/11590/21 2023,
18 18 f 1 3.93 WIEŚNIAK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -1.2 -- GOGOŁEK Marcin # Z/0874/21 2023
19 19 f 1 3.90 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -1.7 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
20 20 f 1 3.84 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.1 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
21 21 f 1 3.76 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U16 MZ -1.0 -- GĘBSKI Adam # Z/12111/21 2024
22 22 f 1 3.66 KOT Justyna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -0.2 -- LDK!
23 23 f 1 3.09 KORPALSKA Weronika UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 --
Wieloskok K
1 1 f 1 10.32 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -1.7 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
2 2 f 1 9.79 SOKOŁOWSKA Patrycja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2007 U16 MZ -0.9 V # LDK!
3 3 f 1 9.70 SOKOŁOWSKA Wiktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2007 U16 MZ -0.8 V # LDK!
4 4 f 1 9.62 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ -0.4 V PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin Z/5567/18 2023 LDK!
5 5 f 1 9.60 SZULKOWSKA Paulina MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2006 U16 MZ -0.6 V # LDK!
6 6 f 1 9.26 RADECKA Weronika MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2006 U16 MZ -0.8 -- # LDK!
7 7 f 1 8.58 GOLON Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2007 U16 MZ -2.9 -- SZUSTER Konrad # Z/1804/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 9.98 GREGORCZUK Anna PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ IV
2 2 f 1 9.33 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ V LDK!
3 3 f 1 8.88 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ V LDK!
4 4 f 1 8.42 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/3872/20 2023
5 5 f 1 8.33 PIERZCHANOWSKA Daria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2007 U16 MZ -- # LDK!
6 6 f 1 8.20 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
7 7 f 1 7.80 SZYMAŃSKA Hanna MKS Syrena Warszawa 2007 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/12445/21 2023 LDK!
8 8 f 1 7.31 PRÓBA Oliwia UKS G-8 Bielany Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!
9 9 f 1 6.94 KAROL Blanka KS Zawkrze Mława 2007 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # Z/0317/19 2023
10 10 f 1 6.06 KOBYLARCZYK Klara UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- RĄCZKA Elżbieta LDK!
11 11 f 1 5.57 WYCZOŁEK Zofia UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ -- LDK!
12 12 f 1 5.11 KRAWCZYK Hanna UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ -- LDK!
13 13 f 1 4.92 KLIŚ Alicja UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ -- LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 27.05 GREGORCZUK Anna PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ V
2 f 1 24.18 SZYMAŃSKA Hanna MKS Syrena Warszawa 2007 U16 MZ V LEWANDOWSKA Dorota Z/12445/21 2023 LDK!
3 f 1 20.51 NISIO Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2007 U16 MZ -- SZUSTER Katarzyna # LDK!
4 f 1 18.15 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- LDK!
5 f 1 10.19 KOT Justyna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 30.32 ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V DMP U20 B.D. # Z/2054/20 2023 LDK! 75
2 2 f 1 30.18 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U14 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2023 LDK!
3 3 f 1 28.97 WASILUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ V #
4 4 f 1 28.91 CHMIELNICKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ V #
5 5 f 1 28.04 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V SZYMCZUK Dariusz # Z/5438/19 2024 LDK!
6 6 f 1 26.87 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2024 LDK!
7 7 f 1 25.67 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/3872/20 2023
8 8 f 1 22.64 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2023
9 9 f 1 21.74 WAŚNIEWSKA Zofia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5102/18 2024 BEZ LDK!
10 10 f 1 20.73 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
11 11 f 1 18.01 POREMBNA Zuzanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U16 MZ --
100 m M
1 1 e 1 11.54 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ +1.8 III BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK!
2 2 e 1 11.68 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +1.8 III MERWA Janusz # Z/0376/22 2023 LDK!
3 3 e 1 11.82 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ +1.8 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!
4 4 e 1 12.12 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.8 IV OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
5 5 e 1 12.31 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki 2006 U16 MZ +1.8 V LDK!
6 6 e 1 12.41 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +1.8 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
7 7 e 1 12.59 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +1.8 V OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2023 LDK!
1 8 e 2 12.63 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 V STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2024
2 9 e 2 12.72 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.7 V DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023 69
3 11 e 2 13.09 OKULSKI Miłosz AZS-AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 --
4 12 e 2 13.18 ZBIEJCIK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +1.7 -- LDK!
5 15 e 2 13.64 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +1.7 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2023 LDK!
6 18 e 2 13.93 ZAGAŃCZYK Bartłomiej UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +1.7 -- LDK!
7 20 e 2 14.17 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 --
1 10 e 3 13.09 SZCZECIŃSKI Maciej KS Zawkrze Mława 2007 U16 MZ +1.4 -- # LDK!
2 13 e 3 13.36 WÓJCIK Kacper UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ +1.4 -- RADKE Karol Z/1403/22 2023
3 14 e 3 13.61 JASKUŁKA Michał KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +1.4 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0693/22 2024
4 16 e 3 13.66 CZACHURSKI Maciej KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3786/20 2022
5 17 e 3 13.76 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 -- ZAWADZKI Jacek # Z/3184/21 2023
6 19 e 3 14.14 GÓRECKI Franciszek UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 --
7 21 e 3 15.90 MULIK Mikołaj UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 --
1 f 1 11.62 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ +0.6 III BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK!
2 f 1 11.71 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.6 III MERWA Janusz # Z/0376/22 2023 LDK!
3 f 1 12.15 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.6 IV OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
4 f 1 12.52 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.6 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
5 f 1 12.58 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 V STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2024
6 f 1 12.59 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +0.6 V OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2023 LDK!
7 f 1 12.72 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.6 V DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023 69
8 f 1 13.17 OKULSKI Miłosz AZS-AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 --
1 f 2 11.90 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ +2.7 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!
2 f 2 12.21 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki 2006 U16 MZ +2.7 V LDK!
3 f 2 12.95 ZBIEJCIK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +2.7 -- LDK!
4 f 2 12.95 SZCZECIŃSKI Maciej KS Zawkrze Mława 2007 U16 MZ +2.7 -- # LDK!
5 f 2 13.40 WÓJCIK Kacper UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ +2.7 -- RADKE Karol Z/1403/22 2023
6 f 2 13.50 JASKUŁKA Michał KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +2.7 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0693/22 2024
7 f 2 13.70 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +2.7 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2023 LDK!
8 f 2 13.98 CZACHURSKI Maciej KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ +2.7 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3786/20 2022
300 m M
1 1 s 1 36.04 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ II CZYŻ Maciej Z/1101/18 2024 5 LDK!
2 2 s 1 38.84 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U16 MZ III KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2024
3 3 s 1 39.54 PAWŁOWSKI Jakub UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej BEZ LDK!
4 4 s 1 40.11 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0546/20 2024 LDK!
5 5 s 1 40.14 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5833/19 2022
6 6 s 1 40.21 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki 2006 U16 MZ IV LDK!
1 7 s 2 40.70 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ V STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2024
2 8 s 2 40.88 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2023
3 9 s 2 41.12 ROSIŃSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ V LDK!
4 10 s 2 41.13 GAŁYS Szymon PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ V
5 12 s 2 43.27 CZACHOROWSKI Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0907/21 2022 LDK!
6 15 s 2 44.25 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2024 LDK!
1 11 s 3 43.21 PONTEK Michał OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ --
2 13 s 3 43.87 PIELAK Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/12380/21 2022 LDK!
3 14 s 3 44.25 SEKUŁA Kacper Akademia Sportu Otwock 2006 U16 MZ -- LDK!
4 16 s 3 44.79 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2024 LDK!
5 17 s 3 45.91 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2024 LDK!
6 18 s 3 47.51 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ --
600 m M
1 1 s 1 1:29.16 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ III BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2023
2 2 s 1 1:32.79 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin # Z/0905/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:34.86 ROSIŃSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ IV LDK!
4 4 s 1 1:34.90 MOTYK Radosław KS Czempion Warszawa # 2006 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3348/20 2023
5 5 s 1 1:36.25 GĄSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2023 BEZ
6 6 s 1 1:36.61 PIEKARSKI Filip KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ V #
7 7 s 1 1:38.74 GĄSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2023 BEZ
8 8 s 1 1:39.97 URBAŃSKI Jakub UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3517/18 2022 BEZ
9 9 s 1 1:42.29 SŁOWIK Szymon UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U16 MZ --
10 10 s 1 1:44.58 HUDOWSKI Jacek UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- LDK!
11 11 s 1 1:44.76 CELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 2006 U16 MZ --
12 12 s 1 1:47.05 GĄSIOREK Adam LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- # LDK!
13 13 s 1 1:49.99 JACHIMIAK Olaf UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ -- LDK!
14 14 s 1 1:51.43 BERNHARD Tymoteusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U16 MZ --
1000 m M
1 1 s 1 2:47.46 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0307/19 2023 BEZ
2 2 s 1 2:48.02 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2024 LDK!
3 3 s 1 2:51.64 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
4 4 s 1 2:52.92 KEEHN Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V
5 5 s 1 2:56.80 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2023 LDK!
6 6 s 1 3:09.70 GALICKI Bartosz LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2620/21 2021
7 7 s 1 3:26.54 TETERYCZ Leon KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12379/21 2022
8 8 s 1 3:28.45 KOWALCZYK Mateusz LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- # LDK!
9 9 s 1 3:31.57 PLEJZNEROWSKI Mateusz Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2769/20 2024 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:45.07 MRÓWCZYŃSKI Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!
2 2 s 1 6:52.59 CEBULA Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/0773/20 2021 LDK!
3 3 s 1 6:54.55 LIPSKI Kacper LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- # LDK!
4 4 s 1 6:57.08 ŻACZKIEWICZ Michał MKS Polonia Warszawa # 2007 U16 MZ -- #
5 5 s 1 7:25.36 CIELUCH Dawid LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- B.D. Z/2625/21 2022 LDK!
6 6 s 1 7:30.83 KULIŃSKI Antoni AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3945/20 2023
7 7 s 1 8:08.57 RYMARZ Adam KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12367/21 2023
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.18 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +1.7 III BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2023 LDK!
2 2 s 1 16.30 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +1.7 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
3 3 s 1 17.19 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.7 IV RZEPKA Marek # Z/0906/21 2024 LDK!
4 4 s 1 18.25 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ +1.7 V KOZERA Piotr # Z/0695/20 2024 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 43.51 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
2 2 s 1 46.57 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2023
3 3 s 1 48.80 TYMOSIAK Szymon UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- LDK!
4 4 s 1 49.98 MAREK Przemysław KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4408/19 2023
1000 m prz M
1 1 s 1 3:01.61 SOT Wiktor UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ IV RODOWALD Olaf # Z/5682/19 2023 LDK!
2 2 s 1 3:21.37 BRZUZY Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2007 U16 MZ -- LDK!
3 3 s 1 3:36.16 ANDRZEJEWSKI Wojciech AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -- #
4x100 m M
1 1 s 1 47.90 SYNAJEWSKI Michał
NOWICKI Filip
ANDRZEJCZAK Ignacy
ŻACZKIEWICZ Bartosz
UKS Vis Skierniewice 2007
2006
2006
2006
U16 LDZ -- BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
Z/7588/21
Z/0408/19
Z/0410/19
Z/3580/20
2023
2023
2023
2023


BEZ

2 2 s 1 49.47 STEĆ Oliwier
DĄBROWSKI Krzysztof
SZRAJNERT Błażej
STACHERA Adam
AZS-AWF Warszawa 2006
2006
2006
2006
U16 MAZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella
RZEPKA Marek
GOGOŁEK Marcin
OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech
Z/5833/19
Z/0906/21
Z/3191/21
, Z/5836/19
2022
2024
2023
, 2022




3 3 s 1 52.58 CZACHURSKI Maciej
TETERYCZ Leon
MAREK Przemysław
SAWICKI Ignacy
KS Czempion Warszawa 2007
2007
2007
2007
U16 MAZ -- TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
Z/3786/20
Z/12379/21
Z/4408/19
Z/3787/20
2022
2022
2023
2023




  s 1 DNF BUKOWSKI Mariusz
GÓRECKI Franciszek
SŁOWIK Szymon
PRZYBYSZ Radosław
UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007
2007
2007
2007
U16 MAZ --


Wzwyż M
1 1 f 1 1.55 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.50 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.40 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2024
4 4 f 1 1.40 ZAGAŃCZYK Bartłomiej UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -- LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 3.10 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ V WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2024
2 2 f 1 1.90 CZARNOCKI Rafał SKS Feniks Siedlce 2009 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3960/21 2021
  f 1 NM STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2024
W dal M
1 1 f 1 5.91 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.3 IV DMP DMP U20 MERWA Janusz # Z/0376/22 2023 LDK! 31 77
2 2 f 1 5.02 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +0.2 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2023 LDK!
3 3 f 1 4.92 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ +0.2 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2024
4 4 f 1 4.86 OKULSKI Miłosz AZS-AWF Warszawa 2007 U16 MZ -1.7 --
5 5 f 1 4.66 WÓJCIK Kacper UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ -0.8 -- RADKE Karol Z/1403/22 2023
6 6 f 1 4.54 ZBIEJCIK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +0.1 -- LDK!
7 7 f 1 4.50 SZCZECIŃSKI Maciej KS Zawkrze Mława 2007 U16 MZ -1.5 -- # LDK!
8 8 f 1 4.26 BERNHARD Tymoteusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U16 MZ -1.2 --
9 9 f 1 4.22 PIETRZYK Jerzy AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -1.4 -- B.D. Z/12350/21 2023
Wieloskok M
1 1 f 1 10.84 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ -0.2 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2024
2 2 f 1 10.02 SÓJKA Anatol OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -1.4 -- PAWŁOWSKA Maria Z/0975/21 2023 LDK!
3 3 f 1 9.90 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -0.7 -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2024
4 4 f 1 9.90 BUKOWSKI Mariusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 --
5 5 f 1 9.72 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -1.8 -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
6 6 f 1 9.36 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 -- PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2023
7 7 f 1 8.86 MULIK Mikołaj UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U16 MZ -1.5 --
Kula (5) M
1 1 f 1 12.42 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U16 MZ V SZUSTER Konrad # Z/3188/20 2023 LDK!
2 2 f 1 8.20 SÓJKA Anatol OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0975/21 2023 LDK!
3 3 f 1 8.08 MYKYTCHUK Vadim AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11591/21 2023
4 4 f 1 7.83 PIETRZYK Jerzy AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/12350/21 2023
5 5 f 1 7.72 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2023 LDK!
6 6 f 1 7.12 SZADKOWSKI Michał UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. LDK!
7 7 f 1 6.18 MRÓWCZYŃSKI Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!
8 8 f 1 5.34 JACHIMIAK Olaf UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ -- LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 45.39 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U16 MZ III SZUSTER Konrad # Z/3188/20 2023 LDK!
2 f 1 30.10 ŁADA Igor OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2007 U16 MZ -- SZUSTER Katarzyna SZUSTER Konrad # , Z/1809/21 , 2023 LDK!
3 f 1 23.26 DIŁANIAN Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!
4 f 1 20.25 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- # LDK!
5 f 1 19.23 MYKYTCHUK Vadim AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11591/21 2023
6 f 1 18.28 SZADKOWSKI Michał UKS G-8 Bielany Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 59.01 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U16 MZ II KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał # , Z/4541/18 , 2024 BEZ
2 2 f 1 41.33 DERDZIKOWSKI Borys UKS Gepard Warszawa 2006 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej # Z/3723/20 2023 LDK!
3 3 f 1 30.62 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- # LDK!
4 4 f 1 27.90 PRZYBYSZ Radosław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2007 U16 MZ --
5 5 f 1 21.49 DIŁANIAN Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 23.031181097031 sekund