Złocieniec 05.06.2021
Międzywojewódzki mityng LA w Złocieńcu [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 e 1 12.75 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP +0.7 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024
2 2 e 1 12.87 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +0.7 III LDK!
3 3 e 1 12.93 SZYNAL Patrycja MKL Szczecin 2003 U20 ZP +0.7 III # LDK!  OSU  
4 4 e 1 13.40 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +0.7 IV STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2024 LDK!
5 8 e 1 13.64 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +0.7 IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2024 LDK!
1 5 e 2 13.53 SUDNIKOWICZ Joanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +0.5 IV BARTA Franciszek Z/2521/20 2022
2 6 e 2 13.57 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U14 ZP +0.5 IV RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2024 LDK!
3 10 e 2 13.83 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U14 WP +0.5 V WIADEREK Piotr Z/9442/21 2024
4 14 e 2 14.06 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP +0.5 V BARTA Franciszek Z/4331/19 2024
5 17 e 2 14.18 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +0.5 V WIADEREK Piotr Z/9450/21 2024
1 7 e 3 13.63 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U16 WP +1.8 IV WIADEREK Piotr Z/9444/21 2024
2 9 e 3 13.82 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin # 2007 U16 ZP +1.8 V FERFET Marek Z/0075/22 2024 LDK!
3 13 e 3 14.02 REICH Zofia KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP +1.8 -- LDK!
4 20 e 3 14.40 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +1.8 V OBERLAN Paulina BEZ LDK!
1 12 e 4 13.93 LISZEWSKA Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U14 ZP -0.2 V BARTA Franciszek Z/8425/21 2021 LDK!
2 16 e 4 14.14 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -0.2 V KAMIŃSKI Ryszard # Z/2993/19 2024 LDK!
3 18 e 4 14.29 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -0.2 V # LDK!
4 21 e 4 14.40 BARAN Karolina KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP -0.2 -- RUDZIK Grzegorz Z/4701/19 2024 LDK!
5 23 e 4 14.64 KALIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 2004 U18 ZP -0.2 -- LDK!
1 11 e 5 13.90 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +1.1 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!
2 15 e 5 14.10 NIEWIADOMSKA Maja KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP +1.1 -- BARTA Franciszek Z/2183/20 2021
3 26 e 5 14.73 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +1.1 -- WIADEREK Piotr Z/9438/21 2024
4 28 e 5 15.02 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP +1.1 -- # LDK!
5 29 e 5 15.08 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +1.1 -- OBERLAN Paulina 5 LDK!
6 30 e 5 15.18 ZYGOŃ Aleksandra UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +1.1 -- # LDK!
1 18 e 6 14.32 ZIÓŁKOWSKA Maja UKS 20 Poznań 2008 U14 WP +1.7 V WIADEREK Piotr Z/9449/21 2024
2 22 e 6 14.48 WIECZOREK Hanna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP +1.7 V STEFAŃSKI Jacek Z/9286/21 2024 LDK!  OSU  
3 24 e 6 14.64 KRÓLAK Zuzanna CMKL Człuchów 2007 U16 PM +1.7 -- LDK!
4 25 e 6 14.72 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +1.7 -- LDK!
5 32 e 6 15.63 TAMULONEK Julia UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP +1.7 -- LDK!
6 38 e 6 16.44 BAŁTYKA Hanna UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +1.7 -- FERFET Marek Z/1597/21 2024 LDK!
1 36 e 7 16.23 ZYGOŃ Blanka UKL Ósemka Police 2010 U12 ZP -1.0 -- LDK!
2 40 e 7 16.84 RYDZEWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -1.0 -- FERFET Marek Z/4808/19 2024 LDK!
3 41 e 7 17.07 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -1.0 -- FERFET Marek Z/1186/20 2024 LDK!
4 43 e 7 17.43 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP -1.0 -- FERFET Marek Z/1599/21 2024 LDK!
5 44 e 7 17.44 ZIELIŃSKA Wiktoria UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -1.0 -- FERFET Marek Z/3632/20 2024 LDK!
6 46 e 7 18.43 ZIELIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -1.0 -- FERFET Marek Z/3631/20 2024 LDK!
1 27 e 8 14.82 CHATŁAS Jagoda MKL Szczecin # 2009 U14 ZP +0.5 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/0766/24 2024 LDK!
2 31 e 8 15.19 SMOŁUCH Alicja MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +0.5 -- BORATYŃSKA Dorota LDK!
3 42 e 8 17.08 DWORCZAK Wiktoria UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +0.5 -- LDK!
4 45 e 8 17.57 RADAWIEC Oliwia MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +0.5 -- BORATYŃSKA Dorota LDK!
5 47 e 8 20.14 BIS Laura UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP +0.5 -- FERFET Marek Z/1180/20 2024 LDK!
1 33 e 9 15.70 OLECHNOWSKA Michalina MKS Hermes Gryfino 2008 U14 ZP -1.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/10951/21 2024 LDK!
2 34 e 9 15.80 ŻELECH Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -1.0 -- LDK!
3 35 e 9 16.13 KAWICKA Milena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -1.0 -- LDK!
4 37 e 9 16.35 BANY Dominika UKL Ósemka Police 2010 U12 ZP -1.0 -- # LDK!
5 39 e 9 16.80 ANYSZEWSKA Zuzanna MKL Szczecinek 2011 U12 ZP -1.0 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/12388/21 2022
1 f 1 12.74 SZYNAL Patrycja MKL Szczecin 2003 U20 ZP +0.4 II # LDK!  OSU  
2 f 1 12.76 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP +0.4 III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024
3 f 1 12.85 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +0.4 III LDK!
4 f 1 13.40 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U14 ZP +0.4 IV RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2024 LDK!
5 f 1 13.57 SUDNIKOWICZ Joanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +0.4 IV BARTA Franciszek Z/2521/20 2022
200 m K
1 1 s 1 27.02 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -0.3 III LDK!
2 2 s 1 28.56 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP -0.3 V BARTA Franciszek Z/4331/19 2024
1 5 s 2 29.33 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 1990 Sen ZP +0.6 -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. B.D. Z/1202/14 2023 LDK!
2 8 s 2 29.49 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +0.6 V OBERLAN Paulina BEZ LDK!
1 4 s 3 28.93 RECKA Julia AML Słupsk # 2008 U14 PM -0.3 V DIAK Mateusz Z/5504/22 2024 LDK!
2 7 s 3 29.36 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U16 -0.3 V NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK!
3 17 s 3 33.17 LISZEWSKA Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U14 ZP -0.3 -- BARTA Franciszek Z/8425/21 2021 LDK!
1 6 s 4 29.35 NIEWIADOMSKA Maja KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP +0.5 -- BARTA Franciszek Z/2183/20 2021
2 9 s 4 29.77 CENIUCH Anna UKL Ósemka Police 2005 U18 ZP +0.5 -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
3 10 s 4 29.95 KALIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 2004 U18 ZP +0.5 -- LDK!
1 11 s 5 30.03 JEGER Liwia UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +0.5 V WIADEREK Piotr Z/9440/21 2024
2 13 s 5 30.25 DĄBROWSKA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP +0.5 V # LDK!
3 19 s 5 33.44 ZYGOŃ Aleksandra UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +0.5 -- # LDK!
1 3 s 6 28.65 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U14 ZP +0.5 V RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2024 LDK!
2 12 s 6 30.12 ANTKOWIAK Nikola UKS 20 Poznań 2008 U14 WP +0.5 V WIADEREK Piotr Z/9439/21 2024
3 15 s 6 31.19 PODRAZA Pola UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +0.5 -- WIADEREK Piotr Z/9445/21 2024
4 18 s 6 33.28 MAZUR Nadia MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +0.5 --
1 14 s 7 30.70 MATUSZ Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP +0.9 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/7726/21 , 2022 LDK!
2 16 s 7 31.24 KRÓLAK Zuzanna CMKL Człuchów 2007 U16 PM +0.9 -- LDK!
3 20 s 7 33.92 TAMULONEK Julia UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP +0.9 -- LDK!
300 m K
1 1 s 1 49.72 CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 2008 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/2484/20 2024 LDK!
2 3 s 1 51.49 GADZIŃSKA-TOMASZEWSKA Aniela MKS Olimp Łobez 2007 U16 ZP --
3 4 s 1 52.90 ENGELER Veronika MKS Hermes Gryfino 2008 U14 ZP -- # LDK!
4 5 s 1 53.13 WOJDYŁA Zuzanna MKS Hermes Gryfino 2008 U14 ZP -- LDK!
1 2 s 2 50.21 BUJAROWICZ Natalia MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U14 ZP -- KECLER Szymon Z/4534/18 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 60.44 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U23 ZP III JACEWICZ Edward B.D. # Z/3119/15 2024
2 2 s 1 63.12 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 1990 Sen ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. B.D. Z/1202/14 2023 LDK!
3 4 s 1 64.15 PORADOWSKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/1197/20 2022
4 5 s 1 64.65 SAŁACH Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/2519/20 2022
1 3 s 2 63.62 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP IV WIADEREK Piotr Z/9441/21 2024
2 6 s 2 67.18 KUCHARSKA Bogumiła UKL Ósemka Police 2003 U20 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard 4 LDK!
3 7 s 2 71.37 CHRYPO Alicja KS Gwardia Piła # 2007 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław # Z/1610/18 2024
600 m K
1 1 s 1 1:56.68 ORGANKA Zuzanna LŁKB Trucht Łobez 2007 U16 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/1550/19 2022
2 2 s 1 1:57.13 PRZYSIĘŻNA Maja CMKL Człuchów 2009 U14 PM -- BODZIAK Igor B.D. # Z/1436/20 2024 LDK!
3 3 s 1 1:57.75 GRZESZCZUK Maja STS Pomerania Szczecinek # 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/5069/22 2023 LDK!
4 4 s 1 1:58.71 BABIAK Natalia MKL Szczecinek 2005 U18 ZP -- KNAJDROWSKI Tomasz # Z/3334/19 2023 BEZ
5 5 s 1 1:59.93 PIEC Tola LŁKB Trucht Łobez 2008 U14 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/3807/19 2024
6 6 s 1 2:01.54 ŁOSIN Maja MKL Szczecinek 2009 U14 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/12386/21 2021
1000 m K
1 1 s 1 3:20.12 SŁOBODA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz # Z/1323/19 2022
2 2 s 1 3:32.37 MATUŁA Nikola LŁKB Trucht Łobez 2006 U16 ZP V ORGANKA Bogusława Z/1546/19 2021
3 3 s 1 3:38.27 BRODZIŃSKA Oliwia LŁKB Trucht Łobez 2008 U14 ZP -- KIEDROWICZ Piotr # Z/1547/19 2022
Wzwyż K
1 f 1 1.74 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP I DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2024 LDK! 150
2 f 1 1.56 MIŚCIUR Agnieszka OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP III JAGACIAK Jarosław # Z/0286/19 2022
3 f 1 1.51 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!
3 f 1 1.51 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP IV LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
5 f 1 1.31 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin # 2007 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0075/22 2024 LDK!
  f 1 NM MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1186/20 2024 LDK!
  f 1 NM RYDZEWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/4808/19 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 5.43 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP +1.1 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024
2 f 1 5.09 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +1.1 IV LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
3 f 1 4.97 REICH Zofia KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP +1.1 IV LDK!
4 f 1 4.90 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U16 +1.5 IV NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK!
5 f 1 4.39 MIELCAREK Maja LŁKB Trucht Łobez 2007 U16 ZP -0.1 -- ORGANKA Bogusława Z/1549/19 2021
6 f 1 4.16 BUJAROWICZ Natalia MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U14 ZP +1.3 -- KECLER Szymon Z/4534/18 2024 LDK!
7 f 1 4.10 CENIUCH Anna UKL Ósemka Police 2005 U18 ZP +0.4 -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
8 f 1 3.95 WIECZOREK Hanna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP +1.9 -- STEFAŃSKI Jacek Z/9286/21 2024 LDK!  OSU  
9 f 1 3.82 SMOŁUCH Alicja MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -0.1 -- BORATYŃSKA Dorota LDK!
10 f 1 3.73 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP +0.5 -- # LDK!
11 f 1 3.64 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP +0.6 -- # LDK!
12 f 1 3.61 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP +1.2 -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/2993/19 2024 LDK!
13 f 1 3.59 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +1.2 -- LDK!
1 f 2 4.07 CHATŁAS Jagoda MKL Szczecin # 2009 U14 ZP -0.2 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/0766/24 2024 LDK!
2 f 2 3.76 OLECHNOWSKA Michalina MKS Hermes Gryfino 2008 U14 ZP +1.9 -- STEFAŃSKI Jacek Z/10951/21 2024 LDK!
3 f 2 3.68 DĄBROWSKA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP +0.1 -- # LDK!
4 f 2 3.55 KAWICKA Milena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +0.4 -- LDK!
5 f 2 3.53 ŻELECH Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP 0.0 -- LDK!
6 f 2 3.51 BANY Dominika UKL Ósemka Police 2010 U12 ZP +0.3 -- # LDK!
7 f 2 3.35 RADAWIEC Oliwia MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +0.9 -- BORATYŃSKA Dorota LDK!
8 f 2 3.28 DWORCZAK Wiktoria UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +1.2 -- LDK!
9 f 2 3.25 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/1599/21 2024 LDK!
10 f 2 3.21 ZYGOŃ Blanka UKL Ósemka Police 2010 U12 ZP +0.4 -- LDK!
11 f 2 2.93 BAŁTYKA Hanna UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +1.1 -- FERFET Marek Z/1597/21 2024 LDK!
12 f 2 2.58 ZIELIŃSKA Wiktoria UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP +1.6 -- FERFET Marek Z/3632/20 2024 LDK!
13 f 2 2.36 BIS Laura UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/1180/20 2024 LDK!
  f 2 NM ZIELIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/3631/20 2024 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 7.63 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/1599/21 2024 LDK!
2 f 1 6.55 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP +1.3 -- FERFET Marek Z/1186/20 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.11 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2024  ZKN   OSU  
2 f 1 9.59 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 2004 U18 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
3 f 1 8.73 KALINOWSKA Małgorzata MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP -- BORATYŃSKA Dorota LDK!
4 f 1 8.47 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2024 LDK!
5 f 1 8.35 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2024 LDK!
6 f 1 7.88 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina 5 LDK!
7 f 1 7.15 MAZUR Martyna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- BORATYŃSKA Dorota Z/2856/21 2023 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.38 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024
Dysk (1) K
1 f 1 37.23 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2024  ZKN   OSU  
2 f 1 30.72 BORZĘCKA Klaudia ULKS Tychowo 2004 U18 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/2496/18 2023 5
3 f 1 26.64 TYM Wiktoria UKS Lipusz 2005 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3601/18 2024 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 43.36 TOBIASZ Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/2885/16 2023  ZKN   OSU  
2 f 1 31.32 PIETKIEWICZ Nina MKS Junior Złocieniec 2006 U16 ZP V
3 f 1 27.40 MATUSZ Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/7726/21 , 2022 LDK!
4 f 1 27.27 ZAWOJSKA Małgorzata ULKS Tychowo 2004 U18 ZP --
5 f 1 23.78 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!
6 f 1 23.73 TARAS Patrycja MKS Junior Złocieniec 2006 U16 ZP --
Oszczep (600) K
1 f 1 31.53 KAWA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U20 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/2676/19 2021  OSU  
2 f 1 17.46 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
100 m M
1 1 e 1 11.09 DRĘŻEK Arkadiusz KU AZS WAT w Warszawie # 1999 U23 MZ +2.8 II B.D. Z/3300/15 2021 2
2 2 e 1 11.33 CHMURA Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP +2.8 III SZPAK Robert # BEZ LDK!
3 3 e 1 11.42 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP +2.8 III ŚLIWKA Rafał # Z/8730/21 2024
4 6 e 1 11.90 WAŁĘGA Krystian KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U20 ZP +2.8 IV #
1 4 e 2 11.84 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U20 ZP -0.7 IV ŚLIWKA Rafał # Z/8732/21 2024
2 5 e 2 11.86 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 2001 U23 ZP -0.7 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/2243/17 2024
3 9 e 2 12.34 SADOWSKI Krystian UKL Ósemka Police 2004 U18 ZP -0.7 --
4 11 e 2 12.44 WYSOCKI Nikodem MKL Szczecin # 2005 U18 ZP -0.7 -- BINDASZEWSKA Hanna # Z/5277/18 2024 LDK!
1 7 e 3 12.25 DĄBROWSKI Jan MKL Szczecinek 2005 U18 ZP +1.4 -- KNAJDROWSKI Tomasz # Z/3337/19 2024 BEZ
2 8 e 3 12.27 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz KL Bałtyk Koszalin 2005 U18 ZP +1.4 -- JACEWICZ Edward # Z/5417/19 2024
3 13 e 3 12.86 JAKUBIK Bartosz MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +1.4 -- BORATYŃSKA Dorota LDK!
4 14 e 3 12.97 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP +1.4 -- FERFET Marek Z/10634/21 2024 LDK!
5 15 e 3 13.03 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP +1.4 -- FERFET Marek Z/0081/22 2023 LDK!
6 18 e 3 13.14 JĘDRZEJCZYK Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +1.4 -- ŻUROMSKI Kazimierz # Z/12240/21 2021
1 17 e 4 13.10 WÓJCIK Mikołaj UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP +1.0 -- LDK!
2 21 e 4 14.32 KOPEĆ Kacper KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP +1.0 -- GIZA Zdzisław # Z/8424/21 2023
3 22 e 4 14.39 RYDZEWSKI Kacper UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP +1.0 -- FERFET Marek Z/0074/22 2024 LDK!
4 24 e 4 15.21 WRĘGA Stanisław MKL Szczecin # 2009 U14 ZP +1.0 -- FERFET Marek IWIŃSKI Jerzy , Z/0768/24 , 2024 LDK!
5 25 e 4 15.65 KAMELSKI Szymon MKS Święc Sławno 2010 U12 ZP +1.0 -- KAPAŁA Leszek Z/0518/18 2022
6 29 e 4 19.98 GAŁKA Mikołaj MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP +1.0 --
1 12 e 5 12.86 KOPCZYK Grzegorz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP +0.4 -- #
2 16 e 5 13.09 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +0.4 -- PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2024 LDK!
3 19 e 5 13.43 PRZYBYSZ Adrian SKB Dzik Police 1997 Sen ZP +0.4 -- WÓJCIK Rafał B.D. Z/1221/13 2017
4 26 e 5 16.36 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/12515/21 2024 LDK!
5 27 e 5 16.95 BIS Nikodem UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/3415/19 2024 LDK!
6 28 e 5 17.01 MITUTA Igor UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/12516/21 2024 LDK!
1 10 e 6 12.38 LINIEWSKI Piotr MKL Szczecinek 2006 U16 ZP -0.5 V SZYMAŃSKI Sylwester Z/12387/21 2021
2 20 e 6 13.83 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -0.5 -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2024 LDK!
3 23 e 6 15.03 SZABAŃSKI Maciej KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP -0.5 -- #
1 f 1 11.03 DRĘŻEK Arkadiusz KU AZS WAT w Warszawie # 1999 U23 MZ -0.1 II B.D. Z/3300/15 2021 2
2 f 1 11.41 CHMURA Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP -0.1 III SZPAK Robert # BEZ LDK!
3 f 1 11.48 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP -0.1 III ŚLIWKA Rafał # Z/8730/21 2024
4 f 1 11.71 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U20 ZP -0.1 III ŚLIWKA Rafał # Z/8732/21 2024
5 f 1 11.76 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 2001 U23 ZP -0.1 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/2243/17 2024
6 f 1 12.03 WAŁĘGA Krystian KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U20 ZP -0.1 IV #
200 m M
1 1 s 1 22.41 DRĘŻEK Arkadiusz KU AZS WAT w Warszawie # 1999 U23 MZ -1.5 II B.D. Z/3300/15 2021 2
2 2 s 1 23.27 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP -1.5 III ŚLIWKA Rafał # Z/8730/21 2024
3 3 s 1 23.32 CHMURA Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP -1.5 III SZPAK Robert # BEZ LDK!
4 5 s 1 24.37 WAŁĘGA Krystian KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U20 ZP -1.5 IV #
1 4 s 2 23.88 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U20 ZP +0.3 IV ŚLIWKA Rafał # Z/8732/21 2024
2 6 s 2 24.72 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP +0.3 -- ŚLIWKA Rafał # Z/8735/21 2024
3 8 s 2 25.01 WYSOCKI Nikodem MKL Szczecin # 2005 U18 ZP +0.3 -- BINDASZEWSKA Hanna # Z/5277/18 2024 LDK!
4 9 s 2 25.14 SADOWSKI Krystian UKL Ósemka Police 2004 U18 ZP +0.3 --
1 7 s 3 24.89 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz KL Bałtyk Koszalin 2005 U18 ZP +1.6 -- JACEWICZ Edward # Z/5417/19 2024
2 10 s 3 26.41 KOPCZYK Grzegorz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP +1.6 -- #
3 11 s 3 31.48 SZABAŃSKI Maciej KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP +1.6 -- #
300 m M
1 1 s 1 39.55 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U16 ZP IV MIKUL Kazimierz # Z/5068/19 2024
2 3 s 1 43.87 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina # Z/8340/21 2024
3 7 s 1 48.96 BUZE Igor MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek # Z/3514/19 2023
1 5 s 2 47.52 GROCHULSKI Jakub MKS Olimp Łobez 2009 U14 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/1631/20 2024
2 6 s 2 48.45 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1666/20 2024 LDK!
3 9 s 2 50.46 KASPRZAK Bartosz MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP --
4 11 s 2 54.82 ILEWICZ Bartosz MKS Olimp Łobez 2009 U14 ZP --
1 2 s 3 42.73 SIENKIEWICZ Wiktor CMKL Człuchów 2007 U16 PM -- LDK!
2 4 s 3 44.13 LANZING Oskar KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- #
3 8 s 3 49.07 A A MKS Hermes Gryfino 2008 U14 ZP -- LDK!
4 10 s 3 52.63 ZAWOLSKI Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP -- BARTA Franciszek # Z/14840/21 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.01 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4  ZKN  
2 2 s 1 53.83 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał # Z/8735/21 2024
3 3 s 1 54.10 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 1998 Sen ZP -- B.D.
1 4 s 2 57.09 PODSTAWKA Aleksander ULKS Tychowo 2004 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2625/20 2023
2 5 s 2 58.37 DYGAS Michał ULKS Tychowo 2004 U18 ZP --
3 6 s 2 59.19 MALINOWSKI Filip UKS 20 Poznań 2007 U16 WP --
4 7 s 2 59.35 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał # Z/8734/21 2024
600 m M
1 1 s 1 1:41.93 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0081/22 2023 LDK!
2 2 s 1 1:43.56 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2024 LDK!
3 3 s 1 1:45.13 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:27.95 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 1960 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2024 BEZ
2 s 1 DNF CHUDEREWICZ Jakub ULKS Tychowo # 2007 U16 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/8342/21 2024
Wzwyż M
1 f 1 1.95 BRZEZICKI Bartosz KL Iskra Białogard 2003 U20 ZP II RUDZIK Grzegorz Z/1708/18 2024 5 LDK!
2 f 1 1.81 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 2007 U16 ZP IV KAPAŁA Leszek Z/0517/18 2022 BEZ
3 f 1 1.61 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał # Z/8735/21 2024
4 f 1 1.41 NOWICKI Wiktor KMS Szczecin # 2006 U16 ZP -- SZCZEPAŃSKI Marcin Z/2903/20 2024 LDK!
5 f 1 1.41 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin LDK!
6 f 1 1.31 KAMELSKI Szymon MKS Święc Sławno 2010 U12 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0518/18 2022
7 f 1 1.31 RYDZEWSKI Kacper UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0074/22 2024 LDK!
W dal M
1 f 1 5.42 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP +1.8 -- ŚLIWKA Rafał # Z/8735/21 2024
2 f 1 5.22 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +1.9 -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/7712/21 2024
3 f 1 5.00 SOBOCIŃSKI Bartosz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP +0.3 -- GIZA Zdzisław # Z/10196/21 2021
4 f 1 4.95 WÓJCIK Mikołaj UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP -0.4 -- LDK!
5 f 1 4.93 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +1.5 -- PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2024 LDK!
6 f 1 4.88 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP +0.1 -- KECLER Szymon Z/1663/20 2024 LDK!
7 f 1 4.88 JAKUBIK Bartosz MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +1.1 -- BORATYŃSKA Dorota LDK!
8 f 1 4.38 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP +1.1 -- FERFET Marek Z/0077/22 2024 LDK!
9 f 1 4.37 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP +0.1 -- KECLER Szymon # Z/1666/20 2024 LDK!
10 f 1 4.33 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +1.1 -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2024 LDK!
11 f 1 3.88 KASPRZAK Bartosz MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +1.2 --
12 f 1 3.61 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +0.5 -- FERFET Marek Z/12515/21 2024 LDK!
13 f 1 3.18 BIS Nikodem UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -0.1 -- FERFET Marek Z/3415/19 2024 LDK!
14 f 1 2.84 BUZE Igor MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +1.1 -- KAPAŁA Leszek # Z/3514/19 2023
15 f 1 2.25 MITUTA Igor UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +0.6 -- FERFET Marek Z/12516/21 2024 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.94 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP +1.0 III GIZA Zdzisław Z/2748/19 2024
2 f 1 10.24 NOWICKI Wiktor KMS Szczecin # 2006 U16 ZP +0.5 -- SZCZEPAŃSKI Marcin Z/2903/20 2024 LDK!
3 f 1 7.71 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +0.5 -- FERFET Marek Z/12515/21 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.77 WŁODARSKI Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/2750/19 2021 BEZ  OSU  
2 f 1 12.76 CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg # 2006 U16 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2024
3 f 1 12.03 BRELIŃSKI Grzegorz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP --  OSU  
Kula (6) M
1 f 1 10.91 DAWID Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U20 ZP --  OSU  
Kula (7.26) M
1 f 1 10.38 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał # Z/8733/21 2024
2 f 1 8.37 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał # Z/8735/21 2024
Dysk (1) M
1 f 1 25.73 CHUDEREWICZ Jakub ULKS Tychowo # 2007 U16 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/8342/21 2024
2 f 1 20.30 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2024 LDK!
3 f 1 17.23 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.16 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2024 4 LDK!  ZKN  
2 f 1 30.86 SZWEJDA Paweł MKS Junior Złocieniec 2004 U18 ZP --
Oszczep (600) M
1 f 1 41.45 CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg # 2006 U16 ZP V SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2024
2 f 1 38.83 ŻELAZEK Krzysztof MKS Junior Złocieniec 2006 U16 ZP V #
3 f 1 34.30 PIWOWARCZYK Oskar MKS Święc Sławno 2006 U16 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0519/18 2022 BEZ
Oszczep (700) M
1 f 1 57.14 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo 2004 U18 ZP II GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2024  ZKN  
2 f 1 55.08 KULAS Gracjan UKS Lipusz 2005 U18 PM III KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
3 f 1 45.27 WŁODARSKI Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/2750/19 2021 BEZ  OSU  
Oszczep (800) M
1 f 1 48.59 SMYK Szymon OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP III B.D. 2
2 f 1 38.78 DAWID Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U20 ZP --  OSU  
3 f 1 29.39 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/7712/21 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 24.350522041321 sekund