Warszawa 06.06.2021
Warszawska Liga Biegowa - 4 runda
60 m K
1 3 s 1 8.65 ¦MIECHOWSKA Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U14 LD 0.0 -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2624/21 2023 LDK!
2 4 s 1 8.70 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/3415/21 2023
3 5 s 1 9.05 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2023 LDK!
4 9 s 1 9.41 DYBYSŁAWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 --
5 12 s 1 10.20 JANISZEWSKA Barbara MKS Syrena Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4187/21 2023 LDK!
1 1 s 2 8.37 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK!
2 2 s 2 8.55 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4339/20 2023 LDK!
3 6 s 2 9.14 DZIEDZIŃSKA Kornelia UKS Otrębusy 2008 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5456/21 2023 LDK!
4 7 s 2 9.21 BOCIANOWSKA Hanna AZS-AWF Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 --
5 8 s 2 9.39 GAŁAT Nikola UKS Otrębusy 2008 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2788/21 2023 LDK!
6 10 s 2 9.64 NOWAKOWSKA Nika KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin Z/7126/21 2023
7 11 s 2 9.89 JAWORSKA Natasza Fit Camp Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/3410/21 2021
1 5 s 3 9.37 PIETRZKIEWICZ Pola Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/4000/21 2022 LDK!
2 6 s 3 9.65 BUJALSKA Nina LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
3 9 s 3 9.82 REDA Oliwia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/1839/23 2023
4 10 s 3 10.39 BˇK Roksana OKS Start Otwock 2009 U14 MZ 0.0 --
1 1 s 4 8.49 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin # Z/0911/21 2023 LDK!
2 2 s 4 8.66 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek # Z/3192/21 2023 LDK!
3 3 s 4 9.15 STOLAREK Maja OKS Skra Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- BALCERZAK Piotr Z/2985/23 2023
4 4 s 4 9.24 CHWAŁOWSKA Kaja UKS Otrębusy 2009 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/6550/21 2023 LDK!
5 7 s 4 9.71 MAJEWSKA Kaja Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. Z/4296/21 2021
6 8 s 4 9.80 KOPER Zuzanna AKL Ursynów Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- B.D. # Z/3308/22 2022
1 3 s 5 9.27 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian Z/2067/20 2023
2 6 s 5 9.77 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
3 7 s 5 9.80 MAJEWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3705/20 2023 LDK!
4 9 s 5 10.35 JANNASZ Marta UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/10226/21 2021
5 10 s 5 10.59 GOŁUB Karolina Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4298/21 2021
6 11 s 5 10.87 JANISZEWSKA Elżbieta MKS Syrena Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4188/21 2023 LDK!
1 1 s 6 9.15 STANISZEWSKA Matylda KS AZS AWF Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- KĘDZIORA Robert # Z/0889/21 2023 LDK!
2 2 s 6 9.22 PARZYCH Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4181/21 2023 LDK!
3 4 s 6 9.39 GŁADYGA Patrycja UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3587/21 2021
4 5 s 6 9.68 TUPALSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3477/22 2022 LDK!
5 8 s 6 10.27 KAROL Antonina KS Zawkrze Mława 2010 U12 MZ 0.0 -- KOZIATEK Krzysztof # Z/2025/21 2021
1 5 s 7 10.06 PARCZEWSKA Joanna Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3431/21 2021
2 6 s 7 10.15 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2679/21 2023
3 7 s 7 10.42 JANAS Joanna RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian # Z/14800/21 2023
4 9 s 7 10.73 AMBROZIAK Łucja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/11478/21 2023
5 10 s 7 11.04 DUBIEL Hanna RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 --
6 11 s 7 12.53 RĘKAWEK Zofia Akademia Sportu Otwock 2011 U12 MZ 0.0 --
1 1 s 8 9.58 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/4176/21 2023 LDK!
2 2 s 8 9.66 SZAJKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3199/21 2023 LDK!
3 3 s 8 9.78 OLCZYK Oliwia RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian Z/5501/21 2022
4 4 s 8 9.80 NAWOTCZYŃSKA Maja KS Zawkrze Mława 2011 U12 MZ 0.0 -- KOZIATEK Krzysztof # Z/7042/21 2021 LDK!
5 8 s 8 10.69 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2023 LDK!
1 1 s 9 9.85 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2688/21 2023
2 2 s 9 10.02 RAFALSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0891/21 2023 LDK!
3 3 s 9 10.02 LE¦NIAK Róża MKS Polonia Warszawa # 2012 U12 MZ 0.0 -- TARASIUK Paweł Z/3561/22 2023
4 4 s 9 10.08 ZEJER Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4008/21 2023 LDK!
5 5 s 9 10.24 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2023 LDK!
6 6 s 9 10.29 STRZEŻEK Dominika Akademia Sportu Otwock 2012 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/3999/21 2022
7 7 s 9 10.33 OGONOWSKA Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D. # Z/3760/21 2023
8 8 s 9 10.54 POTĘPA Julia UKS Otrębusy 2012 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10305/21 2023
1 1 s 10 9.96 KRUPKA Oliwia OKS Start Otwock 2013 U12 MZ 0.0 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4018/21 2023
2 2 s 10 10.20 ¦WIDER Natalia Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4459/21 2021
3 3 s 10 10.21 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4006/21 2023 LDK!
4 4 s 10 10.74 OCZKOWSKA Urszula LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3757/21 2023 LDK!
5 5 s 10 11.30 GLINKA Michalina Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/0864/21 2021
6 6 s 10 11.43 MAJEWSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/5051/21 2023 LDK!
7 7 s 10 12.26 ZACHARSKA Liliana KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2013 U12 MZ 0.0 -- GAZDA Olga # Z/5183/21 2021
1 1 s 11 10.73 RĘKAWEK Emilia Akademia Sportu Otwock 2014 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/3542/21 2021
2 2 s 11 11.87 SZMEL Ewa UKS Orzełki Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- LDK!
3 3 s 11 12.09 SEKUŁA Rozalia Akademia Sportu Otwock 2014 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/2120/21 2021
4 4 s 11 12.53 BARGLIK Milena Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4307/21 2021
5 5 s 11 12.67 POTĘPA Nina UKS Otrębusy 2014 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10309/21 2023
1 1 s 12 11.46 DOBROWOLSKA Alicja UKS Orzełki Warszawa # 2015 U12 MZ 0.0 -- LDK!
2 2 s 12 11.67 KELLAS Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2015 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10598/21 2021
3 3 s 12 11.76 KOT Natalia RK Athletics Warszawa # 2015 U12 MZ 0.0 -- B.D. # Z/3230/22 2023
4 4 s 12 12.20 PIˇTKOWSKA Natalia Fit Camp Warszawa 2015 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4552/21 2021
5 5 s 12 13.09 DUBRAWSKA Celina KS Atak Agrykola Warszawa 2015 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/10208/21 2023 LDK!
6 6 s 12 15.76 MAŁECKA Aniela KS Team ZabieganeDni Warszawa 2015 U12 MZ 0.0 -- ZASĘPA Sebastian Z/3955/21 2021
300 m K
1 3 s 1 45.12 ¦MIECHOWSKA Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U14 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2624/21 2023 LDK!
2 4 s 1 46.55 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2023 LDK!
3 8 s 1 48.46 GAŁAT Nikola UKS Otrębusy 2008 U14 MZ V KOŃCZAK Sebastian Z/2788/21 2023 LDK!
4 17 s 1 55.30 JANISZEWSKA Barbara MKS Syrena Warszawa 2008 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4187/21 2023 LDK!
1 10 s 2 50.51 KOPEĆ Liwia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4338/20 2023 LDK!
2 11 s 2 51.00 KARCZEWSKA Marta KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4341/20 2023 LDK!
3 12 s 2 51.74 NOWAKOWSKA Nika KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/7126/21 2023
4 13 s 2 53.13 SIEŃCZYK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/1352/22 2023
5 14 s 2 53.33 DZIEDZIŃSKA Kornelia UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5456/21 2023 LDK!
6 15 s 2 54.13 NIEPOSTYN Barbara KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3704/20 2023 LDK!
7 16 s 2 54.55 BARGLIK Marcelina KSW Sokudo Otwock 2008 U14 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1052/21 2022
8 18 s 2 56.09 JAWORSKA Natasza Fit Camp Warszawa 2008 U14 MZ -- B.D. Z/3410/21 2021
1 1 s 3 43.12 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ III GRALEWSKI Wojciech # Z/3415/21 2023
2 2 s 3 44.43 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK!
3 5 s 3 46.93 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
4 6 s 3 47.29 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2023 LDK!
5 7 s 3 48.44 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ V GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2023
6 9 s 3 50.46 BAJER Hanna OKS Start Otwock 2008 U14 MZ -- LDK!
1 3 s 4 48.08 PUŁAWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ V PODRAŻKO Marian Z/3206/21 2023 LDK!
2 6 s 4 50.24 STACHELSKA Hanna Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ --
3 14 s 4 53.83 KRAWCZYK Natasza LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4256/21 2023 LDK!
4 15 s 4 56.43 BˇK Roksana OKS Start Otwock 2009 U14 MZ --
1 8 s 5 52.32 KOPER Zuzanna AKL Ursynów Warszawa # 2009 U14 MZ -- B.D. # Z/3308/22 2022
2 9 s 5 53.17 PRUS Karolina MKS Agros Chełm 2009 U14 LU -- LDK!
3 10 s 5 53.25 MAJEWSKA Kaja Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/4296/21 2021
4 11 s 5 53.27 BUJALSKA Nina LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
5 13 s 5 53.46 SERWATKA Milena KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3197/21 2022
6 16 s 5 60.61 BIELECKA Maja KSW Sokudo Otwock 2009 U14 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1734/20 2022 LDK!
1 1 s 6 44.76 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ III RZEPKA Marek # Z/3192/21 2023 LDK!
2 2 s 6 46.86 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD V SUPEŁ Dorota # Z/0485/20 2023 LDK!
3 4 s 6 49.41 DˇBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian # , Z/3706/20 , 2023 LDK!
4 5 s 6 49.90 PIETRZKIEWICZ Pola Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/4000/21 2022 LDK!
5 7 s 6 51.16 KWA¦NIEWSKA Łucja KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- B.D. Z/0897/21 2023
6 12 s 6 53.33 KRASUSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3708/20 2023 LDK!
1 1 s 7 46.10 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/3138/20 2023 LDK!
2 2 s 7 48.45 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U12 MZ V DUKLANOWSKI Hubert # Z/4305/20 2023 LDK!
3 7 s 7 54.90 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa # 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
4 9 s 7 58.95 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4251/21 2023 LDK!
5 11 s 7 64.62 GRABOWSKA Karolina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2010 U12 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/10153/21 2023
6 12 s 7 72.02 JANISZEWSKA Elżbieta MKS Syrena Warszawa 2010 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4188/21 2023 LDK!
1 3 s 8 50.02 PARZYCH Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4181/21 2023 LDK!
2 4 s 8 51.50 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
3 5 s 8 53.15 GŁADYGA Patrycja UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3587/21 2021
4 6 s 8 54.52 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/2067/20 2023
5 8 s 8 58.57 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
6 9 s 8 58.95 KAROL Antonina KS Zawkrze Mława 2010 U12 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # Z/2025/21 2021
1 5 s 9 57.82 NAWOTCZYŃSKA Maja KS Zawkrze Mława 2011 U12 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # Z/7042/21 2021 LDK!
2 6 s 9 58.74 JANAS Joanna RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/14800/21 2023
3 7 s 9 60.30 JAKUBOWSKA Kamila Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/7136/21 2023
4 8 s 9 61.51 BARGLIK Gabriela KSW Sokudo Otwock 2011 U12 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1051/21 2022
5 10 s 9 64.47 DUBIEL Hanna RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ --
1 1 s 10 53.26 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/4176/21 2023 LDK!
2 2 s 10 55.62 SZAJKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3199/21 2023 LDK!
3 3 s 10 56.34 NIEMCZYK Maja Akademia Sportu Otwock 2011 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/10144/21 2023 LDK!
4 4 s 10 56.69 OLCZYK Oliwia RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/5501/21 2022
5 9 s 10 61.57 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2023 LDK!
1 1 s 11 57.32 ZEJER Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4008/21 2023 LDK!
2 2 s 11 59.81 RAFALSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0891/21 2023 LDK!
3 3 s 11 62.88 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2023 LDK!
4 4 s 11 66.03 POTĘPA Julia UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10305/21 2023
1 1 s 12 58.89 OCZKOWSKA Urszula LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3757/21 2023 LDK!
2 2 s 12 59.99 KRUPKA Oliwia OKS Start Otwock 2013 U12 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4018/21 2023
3 3 s 12 60.34 BALTACI Meryem Ducla Academy Warszawa 2013 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/12366/21 2023
4 4 s 12 61.60 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4006/21 2023 LDK!
5 5 s 12 68.36 JANNASZ Felicja UKS Skalar Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/5775/21 2023
1 1 s 13 61.46 KUBA Klaudia LUKS Boguszyce 2014 U12 LD -- B.D. # Z/4265/21 2023 LDK!
2 2 s 13 63.18 RĘKAWEK Emilia Akademia Sportu Otwock 2014 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3542/21 2021
3 3 s 13 63.30 ŁUKOWSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2014 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2677/21 2023
4 4 s 13 76.27 POTĘPA Nina UKS Otrębusy 2014 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10309/21 2023
600 m K
1 1 s 1 1:45.16 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2023 LDK!
2 2 s 1 1:48.68 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:48.97 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U14 LD V MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz # , Z/0484/20 , 2023 LDK!
4 4 s 1 1:50.61 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
5 5 s 1 1:55.82 ¦MIECHOWSKA Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2624/21 2023 LDK!
6 6 s 1 1:55.85 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
7 7 s 1 2:10.81 SIEŃCZYK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/1352/22 2023
1 6 s 2 1:58.07 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3193/21 2023 LDK!
2 7 s 2 2:02.86 CHWAŁOWSKA Kaja UKS Otrębusy 2009 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/6550/21 2023 LDK!
3 8 s 2 2:04.52 JANNASZ Teresa UKS Skalar Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/5776/21 2023
1 1 s 3 1:45.32 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2023 LDK!
2 2 s 3 1:53.06 BIENIECKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- MASTALERZ Janusz MAJ- MATUSIAK Marlena # , Z/2694/21 , 2022 LDK!
3 3 s 3 1:53.11 KOBACKA Julia LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4255/21 2023 LDK!
4 4 s 3 1:54.74 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2023 LDK!
5 5 s 3 1:56.18 KOCZYWˇS Nikola LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0490/20 2023 LDK!
1 1 s 4 1:52.72 WASˇŻNIK Zofia WLKS Nowe Iganie 2010 U12 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/3241/21 2023 LDK!
2 2 s 4 1:55.81 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
3 3 s 4 2:02.34 STAŃCZYK Oliwia LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4260/21 2023 LDK!
1 2 s 5 2:12.94 KOCZUR Emma RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/4105/21 2023
1 1 s 6 2:06.27 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2023 LDK!
60 m M
1 1 s 1 8.15 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
2 2 s 1 8.64 KOWALSKI Czarek UKS Otrębusy 2008 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2787/21 2023 LDK!
3 3 s 1 8.83 BIELIŃSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2008 U14 MZ 0.0 -- # LDK!
4 4 s 1 9.26 SAWICKI Piotr KS AZS AWF Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin Z/4901/21 2023
5 5 s 1 9.87 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2023 LDK!
1 1 s 2 8.39 BANASZEK Marcel UKS Orzełki Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- BOGUCKI Michał Z/0374/22 2023 LDK!
2 2 s 2 8.69 LIS Mateusz KS Sokudo Otwock # 2009 U14 MZ 0.0 -- BIELECKI Marcin Z/2031/21 2023
3 3 s 2 8.80 CIBORSKI Bruno KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin # Z/3548/21 2023 LDK!
4 4 s 2 8.87 ADAMSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2009 U14 MZ 0.0 -- KOZIATEK Krzysztof # Z/2023/21 2023 LDK!
5 5 s 2 9.48 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- BOGUCKI Michał Z/5373/21 2023 LDK!
6 6 s 2 9.49 STELMASZCZYK Tomasz KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4336/20 2023 LDK!
7 7 s 2 10.51 RATYŃSKI Wojtek UKS Otrębusy 2009 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5459/21 2021 LDK!
1 5 s 3 9.54 DUBRAWSKI Bolesław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3878/20 2023 LDK!
2 7 s 3 10.24 ZAJDLER Krzysztof OKS Skra Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- TUZ Damian # Z/3150/22 2023 LDK!
3 8 s 3 10.32 KIETLIŃSKI Szymon Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/6779/21 2021
4 9 s 3 11.12 RACHWALSKI Bartosz KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- LDK!
1 1 s 4 8.95 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ 0.0 -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
2 2 s 4 9.25 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
3 3 s 4 9.44 KIETLIŃSKI Jakub Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/6778/21 2021
4 3 s 4 9.44 OLAWA Kamil LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/6160/21 2021
5 6 s 4 9.79 JEDZINIAK Filip KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3413/21 2023
1 5 s 5 9.70 ROWICKI Maksymilian niest. Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 --
2 6 s 5 9.81 DˇBROWSKI Aleksander UKS Skalar Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3657/22 2022
3 8 s 5 9.88 SAWICKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 --
4 9 s 5 9.91 BATTKE Filip AZS-AWF Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4001/21 2021
5 10 s 5 10.45 HAMERA Stanisław Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- DUKLANOWSKA Edyta Z/9418/21 2023
1 1 s 6 9.10 KRYSZTOFIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie # 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5097/22 2023 LDK!
2 2 s 6 9.19 KRZY¦KÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2023
3 3 s 6 9.26 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2681/21 2023
4 4 s 6 9.27 CZERNY Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/6524/21 2021
5 7 s 6 9.86 WAŻNY Kuba Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 --
1 5 s 7 10.04 SEPIOŁ Antoni Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3412/21 2021
2 6 s 7 10.07 ¦WIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2023 LDK!
3 7 s 7 10.12 BEDNARSKI Franciszek UKS Otrębusy 2012 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10310/21 2023 LDK!
1 1 s 8 9.57 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa # 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2023 LDK!
2 2 s 8 9.76 JAWORSKI Sebastian Akademia Sportu Otwock 2012 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/9408/21 2021
3 3 s 8 9.91 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4014/21 2023 LDK!
4 4 s 8 9.94 KOT Michał RK Athletics Warszawa # 2012 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek # Z/3231/22 2023
1 1 s 9 10.08 WNUSZYŃSKI Stefan Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. B.D. Z/4525/21 2021
2 2 s 9 10.29 GŁADYGA Sebastian UKS Skalar Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3970/21 2021
3 3 s 9 10.87 TURYK Filip LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10149/21 2021
4 4 s 9 10.96 WAGLOWSKI Wiktor RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek # Z/9143/21 2023
5 5 s 9 10.98 KRYSZTOFIAK Jakub Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/9125/21 2021
6 6 s 9 11.29 WAGLOWSKI Juliusz RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek # Z/9144/21 2023
7 7 s 9 11.49 LISAK Dawid Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/3544/21 2021
8 8 s 9 11.87 GOŁUB Bartosz Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4299/21 2021
1 1 s 11 10.55 WARCHOŁ Aleksander KS Atak Agrykola Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 --
2 2 s 11 10.73 GUNIA Ignacy RK Athletics Warszawa # 2014 U12 MZ 0.0 -- KORZENIOWSKI Robert Z/5987/22 2023
3 3 s 11 10.87 SZYMCZAK Piotr Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4526/21 2021
4 4 s 11 11.36 JASIACZYK Jan AZS-AWF Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 --
5 5 s 11 11.63 RAPACKI Antoni Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/6782/21 2021
6 6 s 11 11.77 RÓŻAŃSKI Mikołaj Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3920/21 2021
1 1 s 12 11.09 ADAMCZYK Władysław KS AZS AWF Warszawa # 2015 U12 MZ 0.0 --
2 2 s 12 11.28 DˇBROWSKI Maksymilian UKS Skalar Warszawa # 2015 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3658/22 2022
3 3 s 12 12.91 MRÓZ Franciszek Fit Camp Warszawa 2015 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/10321/21 2021
4 4 s 12 13.46 WNUSZYŃSKI Karol Fit Camp Warszawa 2015 U12 MZ 0.0 -- B.D.
5 5 s 12 15.73 LISAK Jan Akademia Sportu Otwock 2015 U12 MZ 0.0 --
300 m M
1 6 s 1 51.79 STANKIEWICZ Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/10646/21 2023 LDK!
2 7 s 1 55.13 PAWŁOWSKI Jędrzej Fit Camp Warszawa 2008 U14 MZ -- B.D.
3 8 s 1 58.55 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2023 LDK!
1 1 s 2 42.34 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U14 MZ V KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2023 LDK!
2 2 s 2 45.09 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U14 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2023 LDK!
3 3 s 2 45.49 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
4 4 s 2 45.78 KOWALSKI Czarek UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2787/21 2023 LDK!
5 5 s 2 47.20 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2023
1 1 s 3 44.78 BASAJ Kazimierz Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Dominika # Z/0867/21 2023 LDK!
2 3 s 3 47.49 ŻMUDA Jan Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/3411/21 2021
3 5 s 3 48.09 ZIELIŃSKI-BˇBKA Aleksander Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ --
4 10 s 3 50.91 KURANOWSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3194/21 2023
5 11 s 3 56.16 PLEJZNEROWSKI Jakub Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3776/20 2023 LDK!
6 12 s 3 56.18 GRABOWSKI Kamil niest. Warszawa 2009 U14 MZ --
7 13 s 3 58.97 RATYŃSKI Wojtek UKS Otrębusy 2009 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5459/21 2021 LDK!
1 2 s 4 45.52 MAKSYMIUK Marcin KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/0887/21 2023 LDK!
2 4 s 4 47.66 WARCHOŁ Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa # 2009 U14 MZ --
3 6 s 4 48.15 ADAMSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2009 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # Z/2023/21 2023 LDK!
4 7 s 4 48.54 SYGUŁA Aleksander Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/4461/21 2021
5 8 s 4 48.93 MAZUREK Szymon KS Sokudo Otwock # 2009 U14 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1735/20 2023 LDK!
6 9 s 4 50.89 STELMASZCZYK Tomasz KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4336/20 2023 LDK!
1 5 s 5 54.23 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
2 6 s 5 55.85 DROZD Jan RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ --
3 7 s 5 56.52 KIETLIŃSKI Szymon Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/6779/21 2021
1 1 s 6 46.23 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3208/21 2023 LDK!
2 2 s 6 47.25 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2023 LDK!
3 3 s 6 47.55 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
4 4 s 6 53.81 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
1 1 s 7 48.27 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2681/21 2023
2 2 s 7 50.04 SYGUŁA Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/4462/21 2021
3 3 s 7 53.42 KRZY¦KÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2023
4 4 s 7 53.94 GOŁĘBIEWSKI Filip AZS-AWF Warszawa 2011 U12 MZ --
5 5 s 7 54.60 SAWICKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ --
6 6 s 7 56.15 DˇBROWSKI Aleksander UKS Skalar Warszawa # 2011 U12 MZ -- B.D. Z/3657/22 2022
1 1 s 8 50.63 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa # 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2023 LDK!
2 2 s 8 53.25 ¦WIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2023 LDK!
3 3 s 8 54.37 KWIATKOWSKI Mikołaj Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/7137/21 2021
4 4 s 8 58.18 BEDNARSKI Franciszek UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10310/21 2023 LDK!
5 5 s 8 62.41 SZELER Michał UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3592/21 2023
1 1 s 9 59.75 WAGLOWSKI Wiktor RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- JENDRYCH Marek # Z/9143/21 2023
2 2 s 9 61.74 WAGLOWSKI Juliusz RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- JENDRYCH Marek # Z/9144/21 2023
3 3 s 9 62.64 TURYK Filip LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10149/21 2021
4 4 s 9 63.04 LISAK Dawid Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3544/21 2021
1 1 s 10 57.17 WARCHOŁ Aleksander KS Atak Agrykola Warszawa 2014 U12 MZ --
2 2 s 10 61.74 GUNIA Ignacy RK Athletics Warszawa # 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/5987/22 2023
3 3 s 10 62.20 TRZEPLA Bartosz Ducla Academy Warszawa 2014 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2680/21 2023
4 4 s 10 63.53 SZYMCZAK Piotr Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4526/21 2021
5 5 s 10 68.36 RÓŻAŃSKI Mikołaj Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/3920/21 2021
600 m M
1 1 s 1 1:37.49 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U14 MZ V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
2 2 s 1 1:51.62 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
3 3 s 1 2:36.05 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2023
1 1 s 2 1:40.42 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2023 LDK!
2 2 s 2 1:48.68 SYGUŁA Aleksander Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/4461/21 2021
3 3 s 2 1:51.04 LIS Mateusz KS Sokudo Otwock # 2009 U14 MZ -- BIELECKI Marcin Z/2031/21 2023
4 4 s 2 1:52.99 WARCHOŁ Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa # 2009 U14 MZ --
5 5 s 2 1:56.49 WIGIER Stanisław UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3404/20 2023 LDK!
6 6 s 2 2:26.25 GRABOWSKI Kamil niest. Warszawa 2009 U14 MZ --
1 1 s 3 1:58.73 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
2 2 s 3 2:06.75 LIPSKI Bartłomiej LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4257/21 2023 LDK!
3 3 s 3 2:19.21 DRYGAŁA Kordian Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3414/21 2021
1 1 s 4 1:56.71 SYGUŁA Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/4462/21 2021
2 3 s 4 2:06.69 BIELECKI Szymon KSW Sokudo Otwock 2011 U12 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1733/20 2022 LDK!
3 4 s 4 2:09.31 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4704/21 2023 LDK!
4 5 s 4 2:18.70 BANASZCZYK Max KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0880/21 2023 LDK!
1 2 s 5 2:01.43 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa # 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2023 LDK!
2 6 s 5 2:34.79 SZELER Michał UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3592/21 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4113929271698 sekund