Gdańsk 12.06.2021
Mityng kwalifikacyjny U18 i U20 [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 s 5 13.14 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM +0.8 III SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
2 s 5 13.30 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM +0.8 IV ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!
3 s 5 13.34 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM +0.8 IV KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!
4 s 5 13.36 OSS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U14 PM +0.8 IV B.D. PASZKE Roman , Z/2501/20 , 2023
5 s 5 13.56 PACHOLSKA Sara LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM +0.8 IV PASZKE Roman Z/3076/20 2024
6 s 5 13.83 KUKLIŃSKA Małgorzata MMKS Gdańsk 2007 U16 PM +0.8 V B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1808/20 , 2022 LDK!
7 s 5 13.96 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +0.8 V RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2024
8 s 5 14.00 ZALESKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U14 PM +0.8 V # LDK!
1 s 6 14.31 MIELEWCZYK Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM +0.2 V JASKUŁKA Teresa Z/10482/21 2024
2 s 6 14.95 PRZYBYŁA Agnieszka WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM +0.2 -- PISKULSKI Paweł Z/6569/21 2022
3 s 6 15.06 WASILEWSKA Maja WKS Flota Gdynia 2008 U14 PM +0.2 --
4 s 6 15.13 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +0.2 -- B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1809/20 , 2024 LDK!
5 s 6 15.15 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM +0.2 -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/11444/21 2024 LDK!
6 s 6 15.22 SELKE Karolina LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM +0.2 -- B.D.
7 s 6 15.25 ŻENDARSKA Kinga WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM +0.2 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0836/20 2024
1 e 1 11.99 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN +1.3 I MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2024  ZKN   SKN  
2 e 1 12.08 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM +1.3 I RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
3 e 1 12.60 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +1.3 II LDK!  ZKN   OSU  
4 e 1 12.71 SZARAFIN Anna KKB Starogard Gdański 2002 U20 PM +1.3 II B.D. SADKOWSKI Kazimierz , Z/3353/19 , 2021
1 e 2 12.94 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U23 KP +0.7 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
2 e 2 12.98 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U18 KP +0.7 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2021 3 LDK!
3 e 2 13.10 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +0.7 III KASZUBA Tomasz Z/4770/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
4 e 2 13.39 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 2005 U18 KP +0.7 IV B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/5160/18 , 2021 5 LDK!
1 e 3 13.26 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN +0.6 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2023 5 LDK!
2 e 3 13.43 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +0.6 IV JASKUŁKA Teresa Z/0621/18 2023 5
3 e 3 13.58 TUCKA Róża SKLA Sopot 2004 U18 PM +0.6 IV B.D. B.D. # 2 LDK!  OSU  
4 e 3 13.60 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U18 PM +0.6 IV SZYMAŃSKI Maciej # Z/1787/19 2024 LDK!
5 e 3 13.70 ZALESKA Emilia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM +0.6 IV SZYMCZAK Edward # Z/4663/17 2024 4 LDK!
1 e 4 13.47 KATER Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 KP +0.5 IV B.D. #
2 e 4 13.61 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U18 WN +0.5 IV PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!  ZKN   OSU  
3 e 4 13.64 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +0.5 IV PASZKE Roman Z/4442/18 2022 3
4 e 4 14.50 WYŻKIEWICZ Oliwia MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN +0.5 --
5 e 4 14.87 DARGIEWICZ Ewa KL Lechia Gdańsk 2002 U20 PM +0.5 -- WIETEK Zbigniew Z/3116/17 2021 BEZ
1 f 1 11.98 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN +0.5 I MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2024  ZKN   SKN  
2 f 1 12.00 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM +0.5 I RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
3 f 1 12.73 SZARAFIN Anna KKB Starogard Gdański 2002 U20 PM +0.5 II B.D. SADKOWSKI Kazimierz , Z/3353/19 , 2021
4 f 1 13.04 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U18 KP +0.5 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2021 3 LDK!
5 f 1 13.18 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +0.5 III KASZUBA Tomasz Z/4770/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
6 f 1 13.45 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM +0.5 IV SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
1 f 2 13.20 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN +1.3 III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2023 5 LDK!
2 f 2 13.26 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM +1.3 IV ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!
3 f 2 13.28 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 2005 U18 KP +1.3 IV B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/5160/18 , 2021 5 LDK!
4 f 2 13.35 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM +1.3 IV KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!
5 f 2 13.63 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +1.3 IV JASKUŁKA Teresa Z/0621/18 2023 5
6 f 2 13.66 KATER Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 KP +1.3 IV B.D. #
200 m K
1 s 1 24.23 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +0.2 I B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  SKN  
2 s 1 24.39 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM +0.2 I RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
3 s 1 25.09 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.2 II LDK!  ZKN   OSU  
4 s 1 25.46 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA +0.2 II PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej , Z/1124/17 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
5 s 1 25.82 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM +0.2 II B.D. # Z/1839/16 2023 LDK!
6 s 1 25.85 SZARAFIN Anna KKB Starogard Gdański 2002 U20 PM +0.2 II B.D. SADKOWSKI Kazimierz , Z/3353/19 , 2021
1 s 2 26.70 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN +1.2 III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2023 5 LDK!
2 s 2 26.77 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +1.2 III KASZUBA Tomasz Z/4770/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
3 s 2 26.86 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U18 KP +1.2 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2021 3 LDK!
4 s 2 27.22 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +1.2 III LDK!
5 s 2 27.51 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM +1.2 IV SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
6 s 2 27.76 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U18 PM +1.2 IV SZYMAŃSKI Maciej # Z/1787/19 2024 LDK!
1 s 3 27.47 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +2.9 IV JASKUŁKA Teresa Z/0621/18 2023 5
2 s 3 27.72 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +2.9 IV PASZKE Roman Z/4442/18 2022 3
3 s 3 27.94 TROJAN Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +2.9 IV
4 s 3 28.98 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +2.9 V RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2024
1 s 4 26.45 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U18 PM +0.9 III SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/0688/18 , 2024 LDK!
2 s 4 27.41 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM +0.9 IV KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!
3 s 4 27.55 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia # 2007 U16 PM +0.9 IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2024 LDK!  OSU  
4 s 4 29.15 KORDA Oliwia LKS Zantyr Sztum 2004 U18 PM +0.9 -- B.D. MAZERSKI Bartosz B.D. # LDK!
5 s 4 29.92 DOMŻALSKA Dominika RKS Rumia 2005 U18 PM +0.9 -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/0691/18 2022 LDK!
6 s 4 31.28 DARGIEWICZ Ewa KL Lechia Gdańsk 2002 U20 PM +0.9 -- WIETEK Zbigniew Z/3116/17 2021 BEZ
1 s 5 26.77 OSS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U14 PM +1.5 III B.D. PASZKE Roman , Z/2501/20 , 2023
2 s 5 28.11 KATER Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 KP +1.5 IV B.D. #
3 s 5 28.97 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM +1.5 -- B.D. # LDK!
4 s 5 29.52 KUKLIŃSKA Małgorzata MMKS Gdańsk 2007 U16 PM +1.5 V B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1808/20 , 2022 LDK!
5 s 5 30.70 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM +1.5 -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # Z/3115/19 2024
6 s 5 30.84 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +1.5 -- B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1809/20 , 2024 LDK!
400 m K
1 s 1 58.72 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U23 PM II B.D. B.D. LDK!
2 s 1 62.08 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2023 5 LDK!  OSU  
3 s 1 63.34 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK!  OSU  
4 s 1 64.60 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2004 U18 WN -- LDK!  OSU  
1 s 2 64.05 MEGER Weronika BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP IV
2 s 2 64.30 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia # 2006 U16 PM IV SZYMAŃSKI Maciej Z/4917/18 2024 LDK!  OSU  
3 s 2 64.36 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP IV
4 s 2 68.84 JĘDRZEJEWSKA Paulina MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. LDK!
1 s 3 63.44 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP IV
2 s 3 64.69 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 2000 U23 MZ -- B.D. B.D. Z/3546/19 2020
3 s 3 66.91 ROGUSKA Lena SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/2323/21 2024 LDK!
4 s 3 67.83 LEWAŃCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2006 U16 PM -- B.D. B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1837/20 , 2024 LDK!
800 m K
1 s 1 2:15.20 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń # 2000 U23 KP II B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024  ZKN  
2 s 1 2:16.63 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U18 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2023 4 LDK!  ZKN   OSU  
3 s 1 2:24.93 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM III
4 s 1 2:25.50 DOMINIK Aleksandra UKS Jedynka Reda 2002 U20 PM IV MYSZK Ilona B.D. Z/5526/15 2021 4 LDK!
5 s 1 2:26.46 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN IV  ZKN   OSU  
6 s 1 2:27.97 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 2005 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2024 BEZ LDK!  OSU  
7 s 1 2:30.27 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!  ZKN  
1 s 2 2:14.15 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot 2001 U23 PM II LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2023
2 s 2 2:32.24 KALINOWSKA Emilia MKS Truso Elbląg 2003 U20 WN --  OSU  
3 s 2 2:34.78 MILEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM --
4 s 2 2:37.97 SULIKOWSKA Ida SKLA Sopot 2006 U16 PM --  OSU  
5 s 2 2:43.60 WLIZŁO Anna MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN --  OSU  
6 s 2 2:44.71 ŁAGUNA Anna MMKS Gdańsk # 2009 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. # Z/0106/23 2024 LDK!
1500 m K
1 s 1 4:51.28 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2023
2 s 1 5:05.60 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. B.D. Z/9072/21 2023 LDK!
3 s 1 5:11.52 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/0024/18 2023 5 LDK!  OSU  
4 s 1 5:15.91 GÓRSKA Małgorzata SKLA Sopot 2005 U18 PM -- LDK!  OSU  
5 s 1 5:30.51 CZUBASZEK Weronika GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław Z/3882/18 2021 BEZ LDK!  OSU  
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.29 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +0.7 II KASZUBA Tomasz Z/4770/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
100 m pł K
1 s 1 16.07 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM +0.7 III B.D.  ZKN  
400 m pł K K
1 s 1 59.82 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024  SKN  
2 s 1 67.82 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP III WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2021 2 LDK!  ZKN   OSU  
3 s 1 70.94 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U20 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2021 3 LDK!  OSU  
Tyczka K
1 f 1 3.32 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz # Z/3898/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 3.15 TRACZYK Agata SKLA Sopot 2001 U23 PM II B.D.
3 f 1 2.95 OGIEGŁO Pola WKS Flota Gdynia 2002 U20 PM III B.D. PISKULSKI Paweł , Z/3692/15 , 2024 4
4 f 1 2.85 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2024
5 f 1 2.75 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/0834/20 2024
6 f 1 2.65 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2024
7 f 1 2.65 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 2003 U20 PM IV
8 f 1 2.25 MIKOŁAJCZYK Amelia SKLA Sopot 2006 U16 PM V #
  f 1 NM WIECZERZAK Kinga SKLA Sopot 2007 U16 PM -- JURGA Łukasz Z/12176/21 2024
1 f 2 3.85 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM I ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2024  SKN  
2 f 2 3.85 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 Sen PM I KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # Z/0173/14 2024 LDK!  KN   SKN  
3 f 2 3.65 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U23 PM I MIGDA Leszek B.D. PISKULSKI Paweł B.D. Z/0583/15 2021  ZKN   SKN  
4 f 2 3.45 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz # Z/0374/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
4 f 2 3.45 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U23 MZ I SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK!  ZKN   SKN  
6 f 2 3.25 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM II LDK!  ZKN   SKN   OSU  
  f 2 NM RACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- LDK!  ZKN   SKN   OSU  
  f 2 NM BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2024 2 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
W dal K
1 f 1 5.15 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U23 KP -1.1 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
2 f 1 5.01 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U18 PM -0.3 IV SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/0688/18 , 2024 LDK!
3 f 1 4.97 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM +0.4 -- B.D.  ZKN  
4 f 1 4.81 KOHUTEK Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP -1.4 IV
5 f 1 4.59 PACHOLSKA Sara LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM -0.9 V PASZKE Roman Z/3076/20 2024
6 f 1 4.31 WESSERLING Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -0.1 -- PROKOP Wojciech Z/4659/17 2023 5 LDK!
7 f 1 4.22 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +0.1 -- ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2024 LDK!
8 f 1 4.03 SCHODOWSKA Klaudia WKS Flota Gdynia 2005 U18 PM -1.1 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/4878/19 2024
Trójskok K
1 f 1 11.40 KUBALA Amelia SKLA Sopot # 2003 U20 PM -1.4 III LEWANDOWSKI Michał # Z/2982/17 2024 LDK!  ZKN  
2 f 1 10.21 WESSERLING Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -1.7 IV PROKOP Wojciech Z/4659/17 2023 5 LDK!
  f 1 NM DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN 0.0 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/2295/20 , 2022 LDK!  OSU  
Kula (3) K
1 f 1 9.66 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM V JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3615/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 9.45 TADDA Liliana LKS Ziemi Puckiej Puck # 2006 U16 PM V KOWNATKE Rafał Z/1813/20 2024 LDK!
3 f 1 9.19 SZEFLER Emilia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V B.D. BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 17.47 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD MM DMP NASZKO Andrzej Z/1449/12 2024 MM  KN   SKN   167
2 f 1 12.32 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM II
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.85 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM IV WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2024
2 f 1 28.61 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM IV JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3615/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 28.16 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2024 BEZ
4 f 1 27.81 TADDA Liliana LKS Ziemi Puckiej Puck # 2006 U16 PM V KOWNATKE Rafał Z/1813/20 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 42.97 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  KNF   WCSS   SKN   OSU  
2 f 1 42.68 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I  KNF   WCSS   SKN   OSU  
3 f 1 38.67 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U20 LD II WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2023 2 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 37.12 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM II
5 f 1 31.16 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U18 PM IV  ZKN   OSU  
6 f 1 20.49 DUDZIŃSKA Klaudia MKL Toruń # 2005 U18 KP -- DMP U20 HULISZ Robert Z/4635/19 2024 60
Oszczep (500) K
1 f 1 38.53 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM III WALCZAK Leszek Z/4636/19 2024  ZKN   OSU  
2 f 1 25.57 MORAWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM --
Oszczep (600) K
1 f 1 51.39 BOŁDYSZ-ARCHACKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1993 Sen PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2024 1  SKN  
2 f 1 41.06 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U20 LD II WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2023 2 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 40.92 MĄDRZEJEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM II WALCZAK Leszek SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/0296/19 2024  ZKN   OSU  
Chód 5 km K
1 s 1 27:48.02 ILKOWSKA-KULWAS Patrycja KL Lechia Gdańsk 2004 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/2549/18 2022 3  ZKN  
2 s 1 29:20.00 DREWNICKA Wiktoria KL Lechia Gdańsk 2004 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/11142/21 2022
3 s 1 31:29.47 WENDT Zuzanna KL Lechia Gdańsk 2004 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław # Z/8896/21 2024
4 s 1 33:27.08 GÓRSKA Sandra Oliwia MKS Sambor Tczew 2005 U18 PM IV
100 m M
1 s 1 12.45 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM +1.2 V KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0609/19 2024 BEZ
2 s 1 12.86 SZWEDKA Emanuel AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +1.2 -- SZYMCZAK Edward # Z/3361/20 2024 LDK!
3 s 1 14.15 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM +1.2 -- SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
4 s 1 14.22 PASZCZYK Mateusz MMKS Gdańsk 2008 U14 PM +1.2 -- SKALSKI Krzysztof Z/11411/21 2023 LDK!
5 s 1 14.90 FALK Aleks MKS GALA Gdańsk 2008 U14 PM +1.2 --
6 s 1 15.58 PLATA Marcel KL Lechia Gdańsk 2010 U12 PM +1.2 -- WIETEK Zbigniew Z/0435/20 2021
1 e 1 10.91 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU +0.9 II B.D. B.D. Z/0103/14 2022  SKN  
2 e 1 10.92 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +0.9 II B.D. 1
3 e 1 10.94 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN +0.9 II LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
4 e 1 10.96 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU +0.9 II DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2024  ZKN   SKN   OSU   106
5 e 1 11.15 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN +0.9 II LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2024 2
6 e 1 11.53 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +0.9 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2024 2
1 e 2 11.48 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.2 III RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4125/19 2024
2 e 2 11.52 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.2 III RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/0207/17 2024 LDK!
3 e 2 11.54 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +0.2 III JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2023 5
4 e 2 11.53 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +0.2 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2024
1 e 3 12.08 JĘDRZEJEWSKI Damian MMKS Gdańsk 2005 U18 PM +1.1 IV LDK!
2 e 3 12.17 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +1.1 IV LDK!
3 e 3 12.27 MICHALEWSKI Antoni WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM +1.1 --
4 e 3 12.39 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk 2005 U18 PM +1.1 -- ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2024 LDK!
1 f 1 10.90 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU +1.0 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2024  ZKN   SKN   OSU   111
2 f 1 10.92 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU +1.0 II B.D. B.D. Z/0103/14 2022  SKN  
3 f 1 10.93 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +1.0 II B.D. 1
4 f 1 10.97 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN +1.0 II LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
5 f 1 11.38 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN +1.0 III LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2024 2
6 f 1 11.43 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +1.0 III RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/0207/17 2024 LDK!
7 f 1 11.49 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +1.0 III RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4125/19 2024
8 f 1 11.62 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +1.0 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2024 2
1 f 2 11.43 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +0.6 III JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2023 5
2 f 2 11.64 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +0.6 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2024
3 f 2 12.13 JĘDRZEJEWSKI Damian MMKS Gdańsk 2005 U18 PM +0.6 IV LDK!
4 f 2 12.27 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +0.6 -- LDK!
5 f 2 12.34 MICHALEWSKI Antoni WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM +0.6 --
6 f 2 12.49 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM +0.6 V KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0609/19 2024 BEZ
200 m M
1 s 1 23.06 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +0.6 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2024
2 s 1 23.10 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 1987 Sen LU +0.6 III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2024 3
3 s 1 25.24 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 1984 Masters MZ +0.6 -- B.D.
1 s 2 23.18 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +1.9 III RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/0207/17 2024 LDK!
2 s 2 23.47 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +1.9 III JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2023 5
3 s 2 24.13 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM +1.9 IV MYSZK Ilona RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2024 LDK!
4 s 2 24.75 MICHALEWSKI Antoni WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM +1.9 --
5 s 2 26.84 WOJTAŚ Mateusz LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM +1.9 -- LDK!
400 m M
1 s 1 48.44 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U20 WN I NAGY Czesław B.D. # Z/0051/17 2024  KNF   KN   WCSS   SKN   OSU  
2 s 1 51.85 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP III MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2024 3
3 s 1 52.12 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 1987 Sen LU III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2024 3
4 s 1 52.14 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 2003 U20 KP III
5 s 1 53.00 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM IV  ZKN  
1 s 2 53.35 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM IV SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2024 LDK!
2 s 2 54.00 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł # Z/5421/19 2023 LDK!  OSU  
3 s 2 55.15 POGORZELSKI Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -- #
4 s 2 56.16 ŻALIKOWSKI Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM --
5 s 2 56.28 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz JURGA Łukasz B.D. # Z/0704/18 2024 LDK!  OSU  
6 s 2 56.44 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2024 LDK!
800 m M
1 s 1 1:56.70 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2024 2 LDK!  KNF   WCSS   OSU  
2 s 1 1:57.50 PIWOŃSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP III DMP B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/2012/18 , 2024 LDK!  KNF   OSU   66
3 s 1 1:58.70 CHLEBICKI Stanisław AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM III  ZKN   OSU  
4 s 1 2:03.06 MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy # 2005 U18 PM IV KRÓL Krzysztof # Z/2250/19 2024 LDK!  ZKN  
5 s 1 2:06.16 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2024
6 s 1 2:13.81 PIENIĄŻEK Jakub LKB im. Braci Petk Lębork 2004 U18 PM -- PILARSKA Klaudia Z/4763/17 2024 BEZ LDK!
7 s 1 2:15.48 WOJTAŚ Jakub KS Sokół Zblewo # 2005 U18 PM -- KLEIN Dariusz Z/4222/20 2024 LDK!  OSU  
8 s 1 2:18.40 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U16 PM -- LDK!  OSU  
9 s 1 2:21.83 JANIAK Paweł MKS Truso Elbląg 2004 U18 WN -- NAGY Czesław Z/3864/19 2024 BEZ  OSU  
10 s 1 2:37.92 DYLAK Jakub UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM -- JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/0598/19 2021 BEZ LDK!
1500 m M
1 s 1 4:06.45 BAKA Jakub SKLA Sopot 2003 U20 PM III LDK!  ZKN   OSU  
2 s 1 4:08.11 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom # 2005 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1812/18 2024 LDK!  ZKN  
3 s 1 4:15.76 LEWINSKI Konrad MKL Toruń 2001 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2024
4 s 1 4:16.93 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2023 4
5 s 1 4:19.40 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom # 2004 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # Z/0667/19 2024
6 s 1 4:19.84 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM IV ZBLEWSKI Leszek Z/0265/19 2024 BEZ LDK!
7 s 1 4:25.14 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 2003 U20 PM -- B.D. 2 LDK!  ZKN   OSU  
8 s 1 4:27.77 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2024
9 s 1 4:28.55 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2022 5 LDK!  OSU  
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.76 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM +0.6 V KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0609/19 2024 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.18 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM +0.6 IV KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0681/19 2024
2 s 1 17.83 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U18 PM +0.6 -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/2695/20 2024
400 m pł J MŁ M
1 s 1 58.13 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2024 5 LDK!  OSU  
2 s 1 64.64 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/2695/20 2024
3 s 1 66.63 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0681/19 2024
400 m pł M
1 s 1 56.92 KUBIAK Sebastian MKL Toruń 2001 U23 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1940/15 2021
2 s 1 58.53 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 2003 U20 PM III LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.60 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN --
Tyczka M
1 f 1 4.35 NOWAK Dariusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1997 Sen PM II B.D. MIGDA Leszek , Z/0545/13 , 2023
2 f 1 4.05 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 2003 U20 PM II PISKULSKI Paweł B.D. Z/3424/17 2024  ZKN   WCSS  
  f 1 NM RACZKOWSKI Kacper WKS Flota Gdynia # 2003 U20 PM -- KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. , Z/4043/17 , 2023 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
  f 1 NM ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U14 PM -- KASZUBA Tomasz Z/5599/18 2023 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.74 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 1990 Sen PM +0.1 III
2 f 1 6.10 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 2003 U20 KP -0.5 IV PATYNA Tomasz Z/0349/18 2021 3
3 f 1 6.02 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP +0.3 IV DMP DMP U20 B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!  ZKN   36 82
4 f 1 6.01 KORYCIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -0.3 IV LDK!
5 f 1 5.94 JĘDRZEJEWSKI Damian MMKS Gdańsk 2005 U18 PM +0.4 IV LDK!
6 f 1 5.85 ŁUNIO Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM +0.3 --
7 f 1 5.11 ŁUKOWICZ Jakub WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM -0.1 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/2501/19 2023
Trójskok M
1 f 1 12.45 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN -1.3 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2022 LDK!  OSU  
2 f 1 12.31 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP -1.1 -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!  ZKN  
Kula (5) M
1 f 1 16.49 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM II KOWNATKE Rafał B.D. Z/5117/18 2024  ZKN  
2 f 1 15.58 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 2004 U18 KP II WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2021  ZKN  
3 f 1 13.08 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM IV KOWNATKE Rafał Z/1045/21 2024 LDK!
4 f 1 12.77 RAGAN Jakub KL Gdynia 2005 U18 PM IV
5 f 1 11.48 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
6 f 1 9.97 STANKIEWICZ Juliusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/2502/20 2022
7 f 1 9.69 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2024
8 f 1 8.89 PODOLSKI Jerzy LKS Ziemi Puckiej Puck # 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał # Z/3530/20 2024 LDK!
9 f 1 7.89 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał # Z/1046/21 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 17.20 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Masters PM I KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2024 1  SKN  
2 f 1 14.83 MIELKE Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck 1987 Sen PM I JASKUŁKA Teresa Z/4234/11 2024
Dysk (1) M
1 f 1 37.19 STANKIEWICZ Juliusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM IV JASKUŁKA Teresa Z/2502/20 2022
2 f 1 30.72 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał Z/1045/21 2024 LDK!
3 f 1 29.36 PODOLSKI Jerzy LKS Ziemi Puckiej Puck # 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał # Z/3530/20 2024 LDK!
4 f 1 27.73 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał # Z/1046/21 2024
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.42 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 2004 U18 KP II WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2021  ZKN  
2 f 1 42.16 GROENWALD Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ III GÓRA Marcin # Z/4982/19 2024  ZKN  
Dysk (2) M
1 f 1 48.59 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 1989 Sen PM I PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2021 1
2 f 1 42.36 SKWIERCZ Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 1994 Sen PM II KOWNATKE Rafał Z/3009/11 2024 2
3 f 1 37.22 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/5953/15 2024
Oszczep (700) M
1 f 1 40.31 MUSZYŃSKI Jan AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- POGORZELSKA Marta WALCZAK Leszek , Z/5150/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 38.24 PISKULSKI Oliwer AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- POGORZELSKA Marta 5 LDK!
3 f 1 32.84 ADAMCZYK Wiktor MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/11726/21 2024 LDK!
  f 1 NM BARAN Oliwier SKLA Sopot 2004 U18 PM -- LDK!  OSU  
Oszczep (800) M
1 f 1 74.49 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP M WALCZAK Leszek Z/0021/15 2024 1  KNF   KN   SKN  
2 f 1 69.46 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U20 KP I KRUKOWSKI Michał B.D. # Z/0033/15 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3 f 1 68.32 CHMIELAK Hubert LUKS Hańcza Suwałki 1989 Sen PD I WALCZAK Leszek Z/2665/11 2022  KN   SKN  
4 f 1 65.50 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 1997 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2024 1
5 f 1 53.77 BACH Grzegorz SKLA Sopot 2002 U20 PM III B.D. WERNER Bernard B.D. # , Z/3076/17 , 2024 LDK!  OSU  
Chód 10 km M
1 s 1 50:49.96 BARBUŻYŃSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 2004 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/2702/19 2024  ZKN  
2 s 1 50:57.80 BARBUŻYŃSKI Bogusław KL Lechia Gdańsk 1966 Masters PM III STASIEWICZ Mirosław Z/10553/21 2024
3 s 1 52:26.66 ROGOWSKI Patryk MKL Szczecin 1989 Sen ZP --
4 s 1 54:19.72 RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 2002 U20 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/1838/16 2024 4  ZKN  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 24.065208911896 sekund