Gliwice 12 - 13.06.2021
Mistrzostwa Woj. ¦l±skiego S, U20, U18 2021 (el. sztafet do PZLA MP U18) [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 e 1 11.94 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +0.3 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
2 3 e 1 12.69 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 Sen SL +0.3 II
3 6 e 1 12.74 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +0.3 II KRUPA Iwona B.D. Z/1733/15 2022
4 7 e 1 13.35 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U23 SL +0.3 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
5 9 e 1 13.46 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL +0.3 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2022 3
1 2 e 2 12.27 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.7 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/3835/15 2022
2 4 e 2 12.71 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 Sen SL +0.7 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2022 BEZ
3 5 e 2 12.74 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL +0.7 II KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2022
4 8 e 2 13.45 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL +0.7 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2022 3
1 1 e 3 12.54 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL +0.5 II PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
2 5 e 3 12.95 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL +0.5 III KUZAK Piotr # Z/0927/18 2022 4
3 6 e 3 14.14 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.5 --
1 2 e 4 12.63 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL +0.3 II
2 3 e 4 12.77 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +0.3 III ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
3 4 e 4 12.86 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL +0.3 III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK! 79 118
4 7 e 4 14.17 DŻUMAŁO Oliwia MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +0.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/2074/20 2022
1 1 e 5 12.55 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.6 II KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK!
2 5 e 5 12.99 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.6 III KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2022 4 LDK!
3 11 e 5 13.21 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.6 IV HOMA Wioleta # Z/2032/18 2022 4 LDK!
4 14 e 5 13.59 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U18 SL +0.6 IV B.D. Z/12348/21 2022
5 17 e 5 13.68 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL +0.6 IV LDK!
6 24 e 5 14.34 OSTYŃSKA Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.6 -- LDK!
7 26 e 5 14.55 WA¦KOWIAK Justyna TL ROW Rybnik 2005 U18 SL +0.6 -- OLSZAR Michał Z/8101/21 2022
1 2 e 6 12.62 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.3 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
2 6 e 6 13.08 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.3 III DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 69 108
3 10 e 6 13.17 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U18 SL +0.3 III MORKA Piotr # Z/0501/20 2022 LDK!
4 15 e 6 13.64 STRZAŁA Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL +0.3 IV SKALIK Joanna Z/2874/21 2022
5 18 e 6 13.76 DELANOWSKA Nicole MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL +0.3 IV SKALIK Joanna Z/2872/21 2022
6 23 e 6 14.33 OWSIANY Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +0.3 -- ROLAK Dorota Z/5484/19 2022
7 25 e 6 14.49 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.3 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2022 BEZ
1 3 e 7 12.78 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL +0.8 III SZYJKA Anna # Z/0210/19 2022 LDK!
2 7 e 7 13.09 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL +0.8 III SKALIK Joanna Z/0757/20 2022
3 12 e 7 13.35 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.8 IV MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
4 13 e 7 13.43 DUDEK Oliwia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL +0.8 IV B.D. Z/2643/21 2022
5 21 e 7 13.95 BACH Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +0.8 -- DMP U20 ROLAK Dorota Z/5482/19 2022 76
6 22 e 7 14.26 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.8 -- LDK!
1 4 e 8 12.95 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL +0.5 III PILAREK Sławomir B.D. , Z/2407/17 , 2022 LDK!
2 8 e 8 13.11 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.5 III MICHALSKA Alicja # Z/3253/19 2022 BEZ LDK!
3 9 e 8 13.13 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL +0.5 III DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK! 106
4 16 e 8 13.64 SUROWIECKA Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.5 IV LDK!
5 19 e 8 13.82 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.5 -- LDK!
6 20 e 8 13.84 ¦PIEWAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.5 -- MICHALSKA Alicja # Z/3254/19 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 11.81 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -0.1 M OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
2 2 f 1 12.17 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 Sen SL -0.1 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2022 BEZ
3 3 f 1 12.18 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -0.1 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/3835/15 2022
4 4 f 1 12.38 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL -0.1 II KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2022
5 5 f 1 12.68 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 Sen SL -0.1 II
6 6 f 1 12.88 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -0.1 III KRUPA Iwona B.D. Z/1733/15 2022
7 7 f 1 13.35 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL -0.1 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2022 3
8 8 f 1 13.45 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U23 SL -0.1 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
1 1 f 2 12.56 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL -0.1 II PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
2 2 f 2 12.65 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL -0.1 II
3 3 f 2 12.74 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL -0.1 II ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
4 4 f 2 12.85 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL -0.1 III KUZAK Piotr # Z/0927/18 2022 4
5 5 f 2 12.96 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -0.1 III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK! 74 114
6 6 f 2 14.18 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -0.1 --
7 7 f 2 14.27 DŻUMAŁO Oliwia MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -0.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/2074/20 2022
1 1 f 3 12.51 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.1 II KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK!
2 2 f 3 12.68 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -0.1 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
3 3 f 3 12.86 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -0.1 III SZYJKA Anna # Z/0210/19 2022 LDK!
4 4 f 3 12.90 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.1 III KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2022 4 LDK!
5 5 f 3 12.92 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.1 III DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 76 115
6 6 f 3 12.95 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -0.1 III PILAREK Sławomir B.D. , Z/2407/17 , 2022 LDK!
7 7 f 3 13.11 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.1 III MICHALSKA Alicja # Z/3253/19 2022 BEZ LDK!
8 8 f 3 13.19 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -0.1 III SKALIK Joanna Z/0757/20 2022
200 m K
1 1 s 1 24.31 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -3.5 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
2 2 s 1 24.96 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 Sen SL -3.5 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2022 BEZ
3 3 s 1 25.92 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -3.5 II KRUPA Iwona B.D. Z/0900/15 2022
4 4 s 1 26.21 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U23 SL -3.5 II CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2022
5 5 s 1 26.62 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -3.5 III KRUPA Iwona B.D. Z/1733/15 2022
1 6 s 2 26.73 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 1998 Sen SL +0.9 III
2 7 s 2 26.81 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U23 SL +0.9 III PRENCEL Piotr Z/0364/18 2022 2
3 8 s 2 27.49 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U23 SL +0.9 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
4 9 s 2 28.15 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL +0.9 -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022
1 1 s 3 25.20 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL +1.1 II PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
2 2 s 3 25.83 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +1.1 II ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
3 3 s 3 26.45 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL +1.1 III
4 4 s 3 26.66 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U20 SL +1.1 III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
5 5 s 3 26.70 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL +1.1 III KUZAK Piotr # Z/0927/18 2022 4
1 6 s 4 26.91 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL +0.4 III RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK!
2 7 s 4 27.42 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL +0.4 IV CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2022 3
3 8 s 4 28.02 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.4 IV
4 9 s 4 28.04 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +0.4 IV KOTUŁA Krzysztof Z/1148/17 2022 3 LDK!
5 11 s 4 28.19 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U20 SL +0.4 IV ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2022 3
1 10 s 5 28.09 MICHALAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -2.1 IV
2 12 s 5 29.89 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -2.1 -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2022
3 13 s 5 30.38 PIZNAL Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -2.1 -- LDK!
4 14 s 5 31.34 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -2.1 -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022
1 1 s 6 25.87 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.2 II DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK! 128
2 2 s 6 26.33 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -0.2 III DMP U20 HOMA Wioleta # Z/2032/18 2022 4 LDK! 119
3 3 s 6 26.43 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -0.2 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
4 4 s 6 27.05 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -0.2 III ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK!
5 5 s 6 27.36 ŁOMIŃSKA Aleksandra TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -0.2 IV GRUCHEL Marzena Z/3590/20 2022
1 6 s 7 27.38 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -4.7 IV PILAREK Sławomir B.D. , Z/2407/17 , 2022 LDK!
2 8 s 7 27.95 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -4.7 IV MICHALSKA Alicja # Z/3253/19 2022 BEZ LDK!
3 9 s 7 28.20 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -4.7 IV MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
4 13 s 7 28.89 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -4.7 -- JACYSZYN Lechosław Z/0929/19 2021 BEZ LDK!
5 16 s 7 29.45 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -4.7 -- CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2022 4
1 7 s 8 27.80 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +1.0 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/3419/18 , 2022 4 LDK!
2 10 s 8 28.22 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL +1.0 IV OLSZAR Michał Z/2889/20 2021
3 11 s 8 28.30 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL +1.0 IV LDK!
4 14 s 8 29.07 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL +1.0 -- LDK!
5 19 s 8 29.80 OWSIANY Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +1.0 -- DMP U20 ROLAK Dorota Z/5484/19 2022 72
1 15 s 9 29.16 SZPIR Monika GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -0.9 -- DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1189/19 2022 LDK! 31 78
2 20 s 9 30.15 WA¦KOWIAK Justyna TL ROW Rybnik 2005 U18 SL -0.9 -- OLSZAR Michał Z/8101/21 2022
3 22 s 9 30.48 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -0.9 -- CHRIST Marek 5 LDK!
1 12 s 10 28.62 DUDEK Oliwia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL +0.1 -- B.D. Z/2643/21 2022
2 17 s 10 29.67 OSTYŃSKA Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.1 -- LDK!
3 18 s 10 29.69 BALCAR Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +0.1 -- DMP U20 ROLAK Dorota Z/5483/19 2022 73
4 21 s 10 30.47 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.1 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2022 BEZ
5 23 s 10 31.42 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.1 -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/2612/18 , 2022 5 LDK!
1 1 w 1 27.55 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL -0.4 IV B.D. 3 LDK! 667
1 1 w 2 27.37 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -0.4 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK! 681
2 2 w 2 28.64 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -0.4 -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK! 581
3 3 w 2 29.66 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -0.4 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2022 5 LDK! 506
400 m K
1 1 s 1 55.84 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I KRUPA Iwona B.D. Z/0900/15 2022
2 2 s 1 57.70 HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0670/14 2022
3 3 s 1 62.86 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- DMP B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022 50
1 1 s 2 57.49 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U20 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
2 2 s 2 58.67 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL II
3 3 s 2 60.04 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2022 3
4 4 s 2 60.60 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
5 5 s 2 61.38 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III KOTUŁA Krzysztof Z/1148/17 2022 3 LDK!
6 6 s 2 61.81 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2022 BEZ LDK!
1 7 s 3 63.57 MICHALAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL IV
2 8 s 3 64.03 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U20 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2022
1 1 s 4 56.08 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL I MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
2 2 s 4 57.16 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
3 3 s 4 60.07 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/3731/17 2021 2 LDK!
4 4 s 4 60.35 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2022 3 LDK!
5 5 s 4 60.97 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 4 62.42 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL IV B.D. Z/3971/18 2022 BEZ
1 7 s 5 63.15 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2022 4
2 8 s 5 63.28 BANKO Dominika UKS Diament Godów 2005 U18 SL IV KALINOWSKI Stefan # Z/2076/20 2022
3 9 s 5 64.63 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2022 5 LDK!
4 10 s 5 65.80 KOSTELNIK Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/3719/19 2022
5 12 s 5 66.40 LE¦NIAK Matylda GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1177/19 2022 LDK!
1 11 s 6 66.07 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 2005 U18 SL -- BIELA Marek Z/2167/19 2021
2 13 s 6 67.30 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- LDK!
3 14 s 6 69.92 KURKOWSKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2005 U18 SL --
4 15 s 6 71.19 BALCAR Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/5483/19 2022
800 m K
1 1 s 1 2:18.12 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL III DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2022 BEZ LDK! 76 121
2 2 s 1 2:18.57 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
3 3 s 1 2:20.36 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL III
4 4 s 1 2:20.83 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2138/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 2:24.60 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2022 LDK!
6 6 s 1 2:27.94 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U20 SL IV GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2022
7 7 s 1 2:30.79 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2022 BEZ
8 8 s 1 2:31.20 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL IV
9 9 s 1 2:33.05 FILEC Wiktoria RMKS Rybnik 1999 U23 SL -- FOJCIK Dorota Z/8957/21 2022
1 1 s 2 2:16.47 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
2 2 s 2 2:24.31 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL III MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1014/18 2022 5 LDK!
3 3 s 2 2:24.77 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2022 BEZ LDK! 101
4 5 s 2 2:29.53 LE¦NIAK Matylda GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1177/19 2022 LDK!
5 6 s 2 2:30.16 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2022 3 LDK!
6 7 s 2 2:31.21 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL IV B.D. Z/3971/18 2022 BEZ
7 8 s 2 2:31.21 PIECZARKA Magdalena MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/10892/21 2022
8 10 s 2 2:35.43 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 2005 U18 SL -- BIELA Marek Z/2167/19 2021
1 4 s 3 2:25.82 STOKŁOSA Marlena MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV SZCZYRK Janusz # Z/12165/21 2022
2 9 s 3 2:35.27 GRIMAN Martyna RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/5654/19 2022 LDK!
3 11 s 3 2:35.82 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2022 5 LDK!
4 12 s 3 2:45.06 WIDERA Emilia KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/9471/21 2022
5 13 s 3 2:55.58 JARYCH Anita GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2254/21 2022
6 14 s 3 3:09.51 CIEPAŁ Iga MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/6123/21 2022
1 1 w 1 3:00.09 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL -- B.D. 3 LDK! 364
1 1 w 2 2:37.37 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK! 603
2 2 w 2 2:39.66 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK! 577
3 3 w 2 3:12.36 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2022 5 LDK! 259
1500 m K
1 1 s 1 4:48.22 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U18 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
2 2 s 1 4:48.64 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U20 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2022 3
3 3 s 1 4:54.18 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2138/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 4:55.49 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL III ZAJˇC Bartosz # Z/1002/11 2022 BEZ
5 5 s 1 5:00.59 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL IV MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1019/18 2022 4 LDK!
6 6 s 1 5:03.36 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki # 2005 U18 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/5738/21 2022
7 7 s 1 5:03.46 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U23 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2022
8 8 s 1 5:05.04 WERESZKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota KRÓL Krzysztof Z/0906/18 2021 LDK!
9 9 s 1 5:08.47 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U20 SL IV GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2022
10 10 s 1 5:13.41 MLECZEK Natalia MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL --
11 11 s 1 5:32.65 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/5205/19 2022 LDK!
12 12 s 1 5:40.01 BURZYŃSKA Oliwia MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- BONK Stanisław # Z/6124/21 2022
3000 m K
1 1 s 1 10:05.53 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U23 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2022 1
2 2 s 1 10:06.20 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL II SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2022 2 LDK!
3 3 s 1 10:11.51 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U20 SL II RU¦NIAK Stefan Z/3180/16 2022 2
4 4 s 1 10:29.16 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2022 LDK!
5 5 s 1 10:44.95 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/3718/18 , 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 11:01.65 BAMBYNEK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III LAMCH Czesław Z/2279/20 2022 LDK!
7 7 s 1 11:05.28 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2022 BEZ
8 8 s 1 11:28.54 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2021 5 LDK!
9 9 s 1 11:58.23 MASARSKA Weronika MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/1902/20 2022
5000 m K
1 1 s 1 17:13.12 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 Sen SL I
2 2 s 1 17:16.06 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL II DMP CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2022 1 117
3 3 s 1 18:04.17 RĘBISZ Judyta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 Sen SL II CZYŻ Katarzyna Z/0209/13 2022
4 4 s 1 18:31.26 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL III ZAJˇC Bartosz # Z/1002/11 2022 BEZ
5 5 s 1 18:44.55 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1997 Sen SL III LAMCH Czesław Z/0764/13 2021 2
  s 1 DNF NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL -- B.D. Z/4043/11 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 f 1 15.03 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.6 II JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2022 4 LDK!
2 2 f 1 15.34 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL +0.6 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2022
3 3 f 1 16.50 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL +0.6 III OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
4 4 f 1 17.69 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL +0.6 IV SKALIK Joanna Z/1002/18 2022 BEZ
1 1 w 1 16.14 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL +0.9 III CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK! 697
2 2 w 1 16.58 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.9 III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK! 645
3 3 w 1 18.04 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +0.9 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2022 5 LDK! 484
100 m pł K
1 1 f 1 17.60 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.6 IV WIKTOR Dagmara 4 LDK!
2 2 f 1 19.07 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.6 -- DMP U20 WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja , Z/4415/17 , 2022 4 LDK! 57
1 1 w 1 16.27 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL +0.9 III B.D. 3 LDK! 682
400 m pł K K
1 1 s 1 68.17 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U20 SL III ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2022 3
2 2 s 1 69.87 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/0666/17 2021 2 LDK!
3 3 s 1 72.72 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL IV WIKTOR Dagmara 4 LDK!
1 1 s 2 66.79 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL III OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
2 2 s 2 67.88 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL III DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2022 110
3 3 s 2 70.30 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja # Z/2512/19 2022 LDK! 54 99
4 4 s 2 88.10 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2889/20 2021
  s 2 DNF BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/3957/18 2021 BEZ LDK!
  s 2 DNF CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2022 3 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:06.67 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL II LAMCH Czesław Z/4420/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 5:17.22 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U18 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 5:25.01 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III MIREK Wacław # Z/0277/18 2022 LDK!
4 4 s 1 5:30.40 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL III JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2022 3 LDK!
5 5 s 1 5:41.72 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/3090/18 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF DRO¦ Olga CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3584/18 2022 5 LDK!
4x100 m K
1 2 s 1 50.26 KALINOWSKA Agata
JUNDZIŁŁ Maja
CYRULIŃSKA Oliwia
TRˇBCZYŃSKA Nadia
CKS Budowlani Częstochowa 2005
2005
2005
2005
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/3253/19
Z/3255/19
, Z/3419/18
Z/2920/18
2022
2022
, 2022
2021
BEZ

4
5
2 3 s 1 51.01 ERING Emilia
DZIADZIA Anna
PRZYPALIŃSKA Zuzanna
ZIMOLˇG Oliwia
MKS-MOSM Bytom 2005
2004
2005
2005
U18 SLK -- JACYSZYN Lechosław
¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
Z/0929/19
, Z/3294/18
Z/0951/19
Z/0457/18
2021
, 2022
2022
2022
BEZ

BEZ
3
3 4 s 1 52.16 WALICKA Anna
STĘPIEŃ Dagmara
PLAMINIAK Roksana
BˇBEL Karolina
AZS-AWF Katowice 2005
2005
2005
2005
U18 SLK --
CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
, Z/0820/18
Z/0814/18
, 2022
2022
3
4
4
  s 1 DNF SUROWIECKA Klaudia
LAZAR Malwina
GIBAS Gabriela
STASIK Nicole
MKS Czechowice-Dziedzice 2005
2005
2004
2004
U18 SLK --
KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan

HOMA Wioleta
, Z/2528/18
Z/2032/18
, 2022
2022
4
4
1 1 s 2 49.35 STRZAŁA Aleksandra
BOGUNIEWICZ Martyna
¦LIWIŃSKA Emilia
KU¬MIŃSKA Justyna
MKS-SMS Victoria Racibórz 2004
2004
2005
2004
U18 SLK -- SKALIK Joanna
SKALIK Joanna
SZYJKA Anna
MORKA Piotr
Z/2874/21
Z/0757/20
Z/0210/19
Z/1004/18
2022
2022
2022
2022



3
2 5 s 2 54.84 BACH Oliwia
OWSIANY Marcelina
BALCAR Julia
ROKICKA Weronika
MOS CSiR D±browa Górnicza 2004
2004
2004
2005
U18 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/5482/19
Z/5484/19
Z/5483/19
Z/1930/19
2022
2022
2022
2022




  s 2 DQ MAZUR Zuzanna
JASZCZAK Aleksandra
GREGULEC Luiza
SZATNY Maria
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004
2004
2005
2004
U18 OPL -- BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław
JASIŃSKI Cyprian
PLASKOTA Krzysztof
ZIEMBA Krzysztof
, Z/3706/17
Z/2201/17
Z/2735/18
Z/2857/18
, 2022
2022
2022
2022




4x400 m K
1 1 s 1 4:04.64 SMAL Aleksandra
TOMALA Emilia
RĘBISZ Patrycja
KU¬MIŃSKA Justyna
MKS-SMS Victoria Racibórz 2004
2004
2004
2004
U18 SLK -- MORKA Piotr SZYJKA Beata
MORKA Piotr SZYJKA Beata
SZYJKA Beata MORKA Piotr
MORKA Piotr
Z/1014/18
Z/1019/18
, Z/1013/18
Z/1004/18
2022
2022
, 2022
2022
5
4
2
3
2 2 s 1 4:24.30 KROMOŁOWSKA Iga
WIERZBICKA Zuzanna
MOŃKA Katarzyna
LIZIŃSKA Anna
CKS Budowlani Częstochowa 2005
2004
2005
2004
U18 SLK -- LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
Z/4364/18
Z/5606/19
Z/2512/19
Z/4420/18
2022
2021
2022
2022
4


5
Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 IDZIŃSKA Maja TS AKS Chorzów 2005 U18 SL III GRUCHEL Marzena Z/3030/18 2022 5
2 2 f 1 1.60 WIĘCKOWSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/5087/19 2022 LDK!
3 3 f 1 1.50 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV SITARSKI Michał Z/4376/17 2022 5 LDK!
4 4 f 1 1.45 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2022 4 LDK!
5 5 f 1 1.30 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL -- LDK!
1 1 w 1 1.45 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL IV B.D. 3 LDK! 566
1 1 w 2 1.54 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2022 5 LDK! 666
2 2 w 2 1.51 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL IV CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK! 632
3 3 w 2 1.45 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK! 566
Tyczka K
1 1 f 1 3.60 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U20 SL I DMP DMP U20 KUBALA Magdalena # Z/3368/15 2022 135 158
2 2 f 1 3.20 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U18 SL II KUBALA Magdalena # Z/2689/17 2022 3
3 3 f 1 2.60 KAPKA Agnieszka UKS Olimp Mazańcowice 2006 U16 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/4236/19 2021
3 3 f 1 2.60 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL IV KUBALA Magdalena # Z/2212/20 2022 LDK!
5 5 f 1 2.00 FILU¦ Viktoria UKS Olimp Mazańcowice 2007 U16 SL V
  f 1 NM GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U20 SL -- #
W dal K
1 1 f 1 5.71 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL +0.4 II KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2022
2 2 f 1 5.54 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL +0.1 II SITARSKI Michał # Z/1629/17 2022 LDK!
3 3 f 1 5.35 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL 0.0 III
4 4 f 1 5.34 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL +0.8 III
5 5 f 1 5.04 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL +0.8 -- DMP RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2022 3 62
6 6 f 1 4.89 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL +0.4 --
7 7 f 1 4.36 SEWERYN Natalia JKLA Jawor Jaworzno 1997 Sen SL 0.0 -- B.D. Z/0633/14 2021
1 1 f 2 5.43 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U20 SL +0.2 II PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
2 2 f 2 5.31 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.4 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK! 79 106
3 3 f 2 5.23 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL +0.7 III FOJCIK Dorota Z/3624/16 2022 3 LDK!
4 4 f 2 5.19 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +0.6 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
5 5 f 2 4.97 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL +0.8 IV LDK!
6 6 f 2 4.82 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL 0.0 IV DMP DMP U20 49 72
7 7 f 2 4.65 DŻUMAŁO Oliwia MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +0.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/2074/20 2022
  f 2 NM RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL 0.0 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022
1 1 f 3 5.17 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.3 III MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2022 LDK!
2 2 f 3 5.14 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -0.5 III JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2022 4 LDK!
3 3 f 3 4.90 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U18 SL +0.8 IV B.D. LDK!
4 4 f 3 4.45 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U18 SL +0.2 -- B.D. Z/12348/21 2022
5 5 f 3 4.19 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/0929/19 2021 BEZ LDK!
1 1 w 1 5.06 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL -0.3 IV B.D. 3 LDK! 576
1 1 w 2 4.79 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -1.0 -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK! 503
2 2 w 2 4.70 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +1.0 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2022 5 LDK! 479
3 3 w 2 4.58 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL +1.0 -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK! 448
Trójskok K
1 1 f 1 11.83 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL -0.5 II SITARSKI Michał # Z/1629/17 2022 LDK!
2 2 f 1 11.15 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL +1.0 III
3 3 f 1 11.03 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL +0.7 III
4 4 f 1 10.73 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL +0.5 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2022 3
1 1 f 2 11.31 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -0.3 III DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK! 113
2 2 f 2 10.29 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U20 SL +0.2 IV BIELA Monika # Z/3771/17 2021 5
1 1 f 3 11.05 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.5 III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2022 LDK! 73 105
2 2 f 3 10.79 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.3 III DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2022 4 LDK! 97
3 3 f 3 10.65 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U18 SL +0.2 IV B.D. LDK!
4 4 f 3 9.45 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -0.1 -- SITARSKI Michał Z/4376/17 2022 5 LDK!
5 5 f 3 8.94 SOWULA Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -2.1 -- CIUK Marek Z/2209/20 2021 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.96 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL III CIUK Marek # Z/2945/21 2022 LDK!
2 2 f 1 11.72 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL III BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2022 5
3 3 f 1 10.21 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2022 LDK!
4 4 f 1 9.88 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL IV BONK Stanisław # Z/1948/19 2022
5 5 f 1 9.08 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- LDK!
6 6 f 1 8.81 POPIK Anastazja MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
1 1 w 1 8.67 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2022 5 LDK! 443
2 2 w 1 8.49 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK! 431
3 3 w 1 8.39 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK! 425
Kula (4) K
1 1 f 1 10.23 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL III ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
2 2 f 1 10.00 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK!
3 3 f 1 9.32 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U20 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1608/16 , 2022 LDK!
4 4 f 1 8.61 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 8.42 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2022 LDK!
1 1 f 2 11.85 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL II B.D. 2
2 2 f 2 9.25 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec 2001 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2022 LDK!
3 3 f 2 7.14 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2022 BEZ
1 1 w 1 7.38 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL -- B.D. 3 LDK! 359
Dysk (1) K
1 1 f 1 36.51 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL III B.D. 2
2 2 f 1 31.81 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec 2001 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2022 LDK!
3 3 f 1 27.04 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 1998 Sen SL -- B.D. 1
1 1 f 2 38.98 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL II DMP DMP U20 ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK! 93 132
2 2 f 2 25.42 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 24.23 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2022 LDK!
  f 2 NM NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1608/16 , 2022 LDK!
1 1 f 3 34.91 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL III KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir Z/2410/17 2022 3 LDK!
2 2 f 3 34.58 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL III GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2022 4 LDK!
3 3 f 3 33.79 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U18 SL III WYPIÓR Aleksander # Z/5572/19 2022 LDK!
4 4 f 3 25.27 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2022 5
5 5 f 3 21.58 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0553/17 , 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 50.64 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL II CIUK Marek # Z/2945/21 2022 LDK!
2 2 f 1 47.16 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U18 SL III WYPIÓR Aleksander # Z/5482/18 2022 5 LDK!
3 3 f 1 34.99 WŁODARCZYK Maja UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/2396/20 2022
4 4 f 1 31.28 MUSIALIK Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- B.D. Z/10896/21 2022
5 5 f 1 31.13 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/5572/19 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 44.06 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U20 SL II WYPIÓR Aleksander Z/3615/16 2022 1 LDK!
2 2 f 1 30.35 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/1171/16 2022 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 36.59 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL IV KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir Z/2410/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 34.69 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL IV BONK Stanisław # Z/1948/19 2022
3 3 f 1 32.95 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL IV GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2022 4 LDK!
4 4 f 1 22.69 MUSIOŁ Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3898/20 2022
1 1 w 1 27.64 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2022 5 LDK! 432
2 2 w 1 21.05 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK! 308
3 3 w 1 16.94 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK! 232
Oszczep (600) K
1 1 f 1 42.44 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL II MARMUR Stanisław # Z/6409/15 2022 1
2 2 f 1 40.48 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 1998 Sen SL II B.D. 1
3 3 f 1 29.61 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL -- RAMUS Józef Z/2913/15 2021 3
1 1 f 2 35.19 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK! 105
2 2 f 2 19.48 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL -- B.D. 3 LDK!
1 1 w 1 21.70 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL -- B.D. 3 LDK! 321
7-bój J MŁ K
1 1 f 1 3674 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL III CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
2 2 f 1 3655 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
3 3 f 1 3269 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2022 5 LDK!
7-bój K
1 1 f 1 3535 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL IV B.D. 3 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 25:48.42 TOMASIK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL II PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0905/18 2022 BEZ
2 2 s 1 30:00.50 WEŻGOWIEC Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III LAMCH Czesław Z/2923/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 30:37.00 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL III DMP U20 KOBĘDZA Jan # Z/1517/19 2022 LDK! 86
4 4 s 1 31:26.02 KURPIOS Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/3704/18 2022 BEZ LDK!
  s 1 DQ WALASZEK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/4182/20 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.76 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL 0.0 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
2 2 s 1 10.89 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL 0.0 I KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2022
3 3 s 1 11.33 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL 0.0 III KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
4 4 s 1 11.38 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL 0.0 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2022 2
5 5 s 1 11.47 SZUBERT Marek TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1996 Sen SL 0.0 III
1 1 s 2 11.01 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL +0.1 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
2 2 s 2 11.16 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.1 II
3 3 s 2 11.33 SZCZECHOWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL +0.1 III SKALIK Joanna Z/1895/20 2021
4 4 s 2 11.51 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL +0.1 III KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
5 5 s 2 11.52 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U20 SL +0.1 III DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2022 109
6 6 s 2 11.69 K¦CIUK Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL +0.1 III
7 7 s 2 12.17 BERNARD Dawid RMKS Rybnik 2003 U20 SL +0.1 IV FOJCIK Dorota Z/3267/20 2022
8 8 s 2 12.37 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U20 SL +0.1 -- LDK!
1 1 s 3 10.89 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -1.1 I KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2022
2 2 s 3 11.08 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -1.1 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
3 3 s 3 11.42 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -1.1 III KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
4 4 s 3 11.55 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -1.1 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2022 2
1 1 e 1 11.46 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.7 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK! 68 112
2 3 e 1 11.51 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +0.7 III LAMCH Czesław Z/4213/19 2021 LDK!
3 6 e 1 11.60 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U18 SL +0.7 III KRUPA Iwona Z/3617/18 2022
4 10 e 1 11.80 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL +0.7 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
5 11 e 1 11.80 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL +0.7 IV ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
6 23 e 1 12.89 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U18 SL +0.7 -- GAWLINA Józef # Z/2206/20 2022
1 7 e 2 11.63 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +0.2 III LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
2 12 e 2 11.83 PORĘBSKI Robert MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL +0.2 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1929/19 2022
3 14 e 2 11.89 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL +0.2 IV KASIŃSKI Marek # Z/3936/19 2022 LDK!
4 19 e 2 12.10 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL +0.2 IV BOJKO Bogdan Z/4169/19 2022
5 20 e 2 12.10 ZĘBIK Tymoteusz LKS Pogórze Skoczów 2004 U18 SL +0.2 IV
6 24 e 2 12.99 JAFERNIK Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1993/20 2022 LDK!
7 26 e 2 13.23 JANKOWSKI Robert UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL +0.2 --
1 2 e 3 11.48 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL 0.0 III PILAREK Sławomir Z/2650/20 2022 LDK!
2 5 e 3 11.59 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL 0.0 III PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2022 4
3 9 e 3 11.78 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL 0.0 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2022 4 LDK!
4 16 e 3 12.02 JANIK Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL 0.0 IV SKALIK Joanna Z/2871/21 2022
5 17 e 3 12.08 NOWAK Jacek RMKS Rybnik 2004 U18 SL 0.0 IV FOJCIK Dorota Z/3720/19 2022
6 25 e 3 13.03 SOBECZKO Piotr RMKS Rybnik 2005 U18 SL 0.0 --
1 4 e 4 11.54 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +0.3 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022
2 8 e 4 11.76 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.3 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2022 BEZ
3 13 e 4 11.86 JANOTA Maciej AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL +0.3 IV
4 15 e 4 12.02 WIECZOREK Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL +0.3 IV
5 18 e 4 12.08 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.3 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022 34 85
6 21 e 4 12.43 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.3 -- HOMA Wioleta Z/5506/19 2022 BEZ LDK!
7 22 e 4 12.46 RODZOŃ Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/2035/20 2022
8 27 e 4 13.47 RECHLEWICZ Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.3 --
1 1 f 1 11.38 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -0.6 III PILAREK Sławomir Z/2650/20 2022 LDK!
2 2 f 1 11.41 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -0.6 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK! 72 115
3 3 f 1 11.52 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -0.6 III PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2022 4
4 4 f 1 11.56 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -0.6 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022
5 5 f 1 11.63 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U18 SL -0.6 III KRUPA Iwona Z/3617/18 2022
6 6 f 1 11.66 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -0.6 III LAMCH Czesław Z/4213/19 2021 LDK!
7 7 f 1 11.78 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.6 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2022 BEZ
8 8 f 1 11.80 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -0.6 IV LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.53 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL -0.4 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
2 2 s 1 21.92 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -0.4 II KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2022
3 3 s 1 22.71 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -0.4 II KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
4 4 s 1 23.29 SZUBERT Marek TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1996 Sen SL -0.4 III
1 5 s 2 23.56 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -2.1 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2022 2
2 6 s 2 23.58 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL -2.1 III PĘKALA Łukasz Z/3074/18 2022 3
3 7 s 2 25.39 DZIK Tobiasz CKS Budowlani Częstochowa # 2000 U23 SL -2.1 -- LAMCH Czesław Z/3350/19 2021
1 1 s 3 21.25 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU +0.6 M MORKA Piotr # Z/0303/16 2022 LDK!
2 2 s 3 22.13 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL +0.6 II KRUPA Iwona # Z/5054/18 2022
3 3 s 3 22.22 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL +0.6 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
4 4 s 3 22.45 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U20 SL +0.6 II SKALIK Joanna Z/5667/15 2022
5 5 s 3 22.69 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.6 II
6 6 s 3 22.88 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL +0.6 III WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2021 4 LDK!
1 7 s 4 23.16 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U20 SL 0.0 III KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2022
2 8 s 4 23.36 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL 0.0 III KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
3 11 s 4 24.08 PODSIADŁO Grzegorz MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL 0.0 IV ROLAK Dorota Z/2280/21 2022
  s 4 DNF SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U20 SL 0.0 -- BONK Anna Z/3904/18 2022 4
1 9 s 5 23.85 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U20 SL -1.0 IV
2 10 s 5 23.93 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -1.0 IV CIUK Marek Z/3695/18 2022 5 LDK!
3 12 s 5 24.80 BERNARD Dawid RMKS Rybnik 2003 U20 SL -1.0 -- FOJCIK Dorota Z/3267/20 2022
1 1 s 6 22.52 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -1.7 II HOMA Wioleta # Z/2034/18 2022 5 LDK!
2 2 s 6 22.66 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL -1.7 II KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
3 4 s 6 23.23 MARUSA Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -1.7 III DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022 110
4 6 s 6 23.50 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -1.7 III PASZTA Wiesław # Z/4282/18 2022 BEZ
1 3 s 7 23.22 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.8 III DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK!
2 5 s 7 23.29 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.8 III DMP DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK! 66
3 7 s 7 23.65 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U18 SL +0.8 IV KRUPA Iwona Z/3617/18 2022
4 8 s 7 23.76 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +0.8 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2022 BEZ 99
5 9 s 7 24.03 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL +0.8 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2022 4 LDK! 94
6 10 s 7 24.12 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL +0.8 IV DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK! 44 92
1 11 s 8 24.21 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL +0.3 IV CZYŻ Katarzyna Z/4294/18 2022 5
2 13 s 8 24.45 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL +0.3 -- LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
3 14 s 8 24.53 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.3 -- KOS Kamil # Z/2318/19 2022 LDK!
4 15 s 8 24.91 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
5 16 s 8 24.93 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL +0.3 -- BOJKO Bogdan Z/4169/19 2022
6 19 s 8 25.39 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.3 -- DMP U20 HOMA Wioleta Z/5506/19 2022 BEZ LDK! 73
1 17 s 9 25.33 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.3 -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2022 BEZ LDK!
2 18 s 9 25.36 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.3 -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2022 BEZ LDK!
3 22 s 9 28.03 WOLAK Mikołaj MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL -0.3 -- B.D. Z/12342/21 2022
1 12 s 10 24.38 PORĘBSKI Robert MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -0.9 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1929/19 2022
2 20 s 10 27.02 JOJKO Jakub UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL -0.9 --
3 21 s 10 27.86 RECHLEWICZ Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.9 --
400 m M
1 1 s 1 48.99 BARY¦ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa 1997 Sen SL II DMP RUSZEL Piotr Z/0477/15 2022 106
2 2 s 1 52.92 PIECZKA Adam AZS-AWF Katowice 1996 Sen SL -- B.D. BEZ
3 3 s 1 53.89 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2021 2 LDK!
1 1 s 2 47.82 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL I KRUPA Iwona # Z/5054/18 2022
2 2 s 2 50.11 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL II WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2021 4 LDK!
3 3 s 2 50.71 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U20 SL III SKALIK Joanna Z/5667/15 2022
4 4 s 2 51.52 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK!
5 5 s 2 52.19 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III LAMCH Czesław Z/3696/18 2022 3 LDK!
6 9 s 2 54.26 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U20 SL IV
1 6 s 3 53.00 PODSIADŁO Grzegorz MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/2280/21 2022
2 7 s 3 53.59 MIZGAŁA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL IV LAMCH Czesław Z/3174/19 2022 LDK!
3 8 s 3 53.72 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL IV DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3695/18 2022 5 LDK! 41 94
4 10 s 3 54.70 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 2002 U20 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2021 3 LDK!
1 1 s 4 49.04 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL II DMP U20 HOMA Wioleta # Z/2034/18 2022 5 LDK! 141
2 2 s 4 49.94 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL II KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
3 3 s 4 51.16 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022
4 4 s 4 53.40 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL IV DMP U20 KOS Kamil # Z/2318/19 2022 LDK! 97
5 6 s 4 53.97 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/4294/18 2022 5
1 5 s 5 53.95 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV DMP DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/1026/19 , 2022 BEZ LDK! 38 92
2 7 s 5 56.94 CHRAPUSTA Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3306/19 2021 LDK!
  s 5 DQ RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
800 m M
1 1 s 1 2:03.82 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2021 2 LDK!
2 2 s 1 2:05.34 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U23 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2022
3 3 s 1 2:05.85 PIECZKA Adam AZS-AWF Katowice 1996 Sen SL -- B.D. BEZ
4 4 s 1 2:06.66 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2001 U23 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/1062/17 2022 LDK!
5 5 s 1 2:20.76 MY¦LIWIEC Jan MKS-MOSM Bytom 1965 Masters SL -- B.D. Z/8311/21 2022
1 1 s 2 1:54.64 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U20 SL II DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0785/17 2022 3 131
2 2 s 2 1:55.20 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK!
3 3 s 2 1:59.77 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3696/18 2022 3 LDK! 52 108
4 4 s 2 2:00.44 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2021 4
5 5 s 2 2:06.08 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2022 3 LDK!
6 6 s 2 2:08.54 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/0956/18 2021 BEZ
7 7 s 2 2:24.95 BOGACKI Arkadiusz TL ROW Rybnik 2003 U20 SL -- OLSZAR Michał Z/2968/18 2022 BEZ LDK!
  s 2 DNF RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 2002 U20 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2021 3 LDK!
1 1 s 3 1:57.65 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL III DMP U20 KOS Kamil Z/5086/19 2022 LDK! 118
2 2 s 3 2:00.91 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL III DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022 102
3 3 s 3 2:02.31 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U18 SL IV GAWLINA Józef # Z/2206/20 2022
4 4 s 3 2:02.74 KUZIAK David MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL IV MORKA Piotr Z/1003/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 3 2:02.98 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK! 92
6 6 s 3 2:08.98 HAJDUK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3043/19 2022
1 7 s 4 2:12.47 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2022 4
2 8 s 4 2:13.34 WAMBUI Denzel MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL --
3 9 s 4 2:14.05 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL -- LDK!
4 10 s 4 2:15.43 CIAŁOŃ Bartłomiej MOSiR Łaziska Górne 2004 U18 SL -- B.D. Z/3967/18 2022 BEZ
5 11 s 4 2:15.95 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
6 12 s 4 2:16.53 GĘDŁEK Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/10893/21 2022
1500 m M
1 1 s 1 3:57.54 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL II KOS Kamil Z/5086/19 2022 LDK!
2 2 s 1 4:04.87 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2021 4
3 3 s 1 4:05.53 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL III HELBIK Marzanna Z/4565/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 4:09.96 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2022 3 LDK! 104
5 5 s 1 4:10.27 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL III NOWAK Monika Z/1856/11 2022 2
6 6 s 1 4:15.00 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2001 U23 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/1062/17 2022 LDK!
7 7 s 1 4:18.29 BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U20 SL IV GAWLINA Józef # Z/2212/19 2022
8 8 s 1 4:23.44 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK!
9 9 s 1 4:23.98 ANTCZAK Robert MKS-SMS Victoria Racibórz 1981 Masters SL -- SZYJKA Robert Z/2873/21 2022
10 10 s 1 4:25.61 SKURA Bartosz LKS Pszczyna 2002 U20 SL -- LDK!
11 11 s 1 4:30.99 MIELIMˇKA Tadeusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1900/19 2022 LDK!
12 12 s 1 4:32.73 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/0956/18 2021 BEZ
13 13 s 1 4:34.45 PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DMP LACHOWSKA Magdalena Z/3249/20 2022 7
14 14 s 1 4:41.74 KUC Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL -- MORKA Piotr Z/0741/17 2022 BEZ
15 15 s 1 4:45.74 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL -- LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:48.91 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III LAMCH Czesław Z/1831/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 8:53.93 PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa 1984 Masters SL III PAŁKA Piotr Z/1643/11 2022 2
3 3 s 1 8:56.84 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 1989 Sen SL III B.D. Z/1863/11 2022 3
4 4 s 1 9:23.54 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL IV WERNER Mirosław B.D. Z/2163/19 2022
5 5 s 1 9:24.68 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2022 5 LDK!
6 6 s 1 9:29.82 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
7 7 s 1 9:33.89 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
8 8 s 1 9:48.36 KĘDZIOR Marcin LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1467/19 2022
9 9 s 1 9:50.35 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL IV MALARZ Beata PASZTA Wiesław , Z/3733/18 , 2022 BEZ LDK!
10 10 s 1 10:02.58 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/2445/19 , 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 10:05.86 GROBELNY Tymoteusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL IV B.D. Z/2710/21 2022
5000 m M
1 1 s 1 15:37.01 SOKOŁOWSKI Karol SPLA Tychy 1987 Sen SL III B.D. Z/7069/21 2022
2 2 s 1 15:54.28 BUCZEK Paweł SPLA Tychy 1992 Sen SL III B.D. Z/0398/11 2022
3 3 s 1 15:57.28 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL III B.D. B.D. Z/3221/15 2022 BEZ
4 4 s 1 16:28.84 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 1999 U23 SL --
5 5 s 1 16:30.52 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice # 2001 U23 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2022
6 6 s 1 16:48.85 GRZEGORZYCA Marcin GKS Piast Gliwice 1984 Masters SL -- DMP B.D. Z/6846/21 2022 16
7 7 s 1 16:52.22 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2022 BEZ
8 8 s 1 17:28.19 OLEJNIK Franciszek TL ROW Rybnik 1995 Sen SL -- B.D. Z/7070/21 2022
9 9 s 1 17:32.84 STRZODA Marcin Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 1997 Sen SL -- OPUCHLIK Tomasz Z/3125/21 2022
10 10 s 1 18:38.16 KULESZA Łukasz TL ROW Rybnik 1985 Masters SL -- CIEPŁAK Maciej Z/3300/20 2022
  s 1 DNF STRZELCZAK Sebastian TL ROW Rybnik 1977 Masters SL -- CIEPŁAK Maciej Z/3605/20 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 f 1 15.08 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.1 III DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 16.52 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.1 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2022 BEZ LDK! 86
3 3 f 1 17.96 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2022 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 f 1 15.40 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL +0.1 II ROLAK Dorota Z/3197/16 2022 2
2 2 f 1 16.56 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.1 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK! 99
3 3 f 1 16.67 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL +0.1 IV RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.31 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP III MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona # , Z/2074/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 59.51 PRZEWODOWSKI Grzegorz MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL IV DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3484/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 62.93 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
4 4 s 1 64.05 NETER Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL --
400 m pł M
1 1 s 1 62.96 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 63.49 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 6:01.54 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 1991 Sen SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3967/11 2022 2
2 2 s 1 6:09.95 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U18 SL II FIJAK Krystyna Z/3749/17 2022 5
3 3 s 1 7:00.49 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2022 LDK!
4 4 s 1 7:23.20 BABIUCH Eryk UKS Miotacz Sosnowiec 2003 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/2797/20 2022
4x100 m M
1 1 s 1 44.62 BIEDROŃ Mateusz
GRYGIERCZYK Rafał
JAREMKO Grzegorz
MIKOŁAJCZAK Szymon
MKS Czechowice-Dziedzice 2005
2005
2005
2004
U18 SLK -- HOMA Wioleta
KOBĘDZA Jan JARCZOK Miłosz
KOBĘDZA Jan
HOMA Wioleta
Z/5506/19
, Z/2531/18
Z/2532/18
Z/2034/18
2022
, 2022
2022
2022
BEZ
BEZ
BEZ
5
2 2 s 1 44.82 RODZOŃ Bartosz
KAŁUŻA Wiktor
WITOS Mikołaj
WIˇCEK Tomasz
KS Sprint Bielsko-Biała 2004
2005
2004
2004
U18 SLK -- DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/2035/20
Z/3245/20
Z/4249/17
Z/4251/17
2022
2022
2022
2022


BEZ
4
3 3 s 1 45.11 WAMBUI Denzel
PORĘBSKI Robert
MARUSA Maksymilian
WIECZOREK Bartosz
MOS CSiR D±browa Górnicza 2005
2005
2004
2004
U18 SLK --
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/1929/19
Z/5531/19
2022
2022


4 4 s 1 45.45 BORAWSKI Mikołaj
BARTŁOMIEJCZYK Radosław
SZCZERBA Kacper
DAWISKIBA Mateusz
CKS Budowlani Częstochowa 2005
2004
2004
2004
U18 SLK -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
, Z/1026/19
, Z/2074/18
Z/4213/19
Z/3693/18
, 2022
, 2022
2021
2022
BEZ


5
4x400 m M
1 1 s 1 3:37.18 BARTŁOMIEJCZYK Radosław
OBRZUT Kacper
SZCZERBA Kacper
BORAWSKI Mikołaj
CKS Budowlani Częstochowa 2004
2005
2004
2005
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
RUSZEL Piotr LAMCH Czesław
, Z/2074/18
Z/1023/19
Z/4213/19
, Z/1026/19
, 2022
2022
2021
, 2022

BEZ

BEZ
2 2 s 1 3:41.97 PALECZNY Bartosz
GRZESIOWSKI Igor
BIZOŃ Marcin
HERZYK Kamil
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005
2005
2004
2004
U18 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
KOS Kamil
KOS Kamil
Z/4867/18
Z/2000/18
Z/2318/19
Z/5086/19
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ


Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL III SKALIK Joanna Z/2296/17 2022 LDK!
2 2 f 1 1.85 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 2002 U20 SL III BIELA Marek Z/3772/17 2021 2
3 3 f 1 1.80 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL -- DMP RAMUS Józef Z/1465/19 2022 55
4 4 f 1 1.60 ZIMOŃ Łukasz RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/12575/21 2022
5 5 f 1 1.55 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 1.55 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- SITARSKI Michał Z/5053/18 2022
7 7 f 1 1.45 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 1.40 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/1796/19 2022
Tyczka M
1 1 f 1 4.80 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2022 1
2 2 f 1 4.60 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr B.D. Z/3251/19 2022 LDK!
3 3 f 1 3.90 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U18 SL III KUBALA Magdalena # Z/4061/18 2022 5
4 4 f 1 3.70 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2022 LDK!
5 5 f 1 2.90 BANA¦ Xavier MKS Ustroń 2006 U16 SL V KUBALA Magdalena # Z/8275/21 2022 LDK!
  f 1 NM BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 2003 U20 SL -- KRUPIŃSKI Piotr ŁO¦ Dariusz Z/4103/17 2022
  f 1 NM JAWORSKI Tyberiusz MKS Ustroń 2003 U20 SL -- KUBALA Magdalena # Z/2124/21 2022
W dal M
1 1 f 1 6.79 ¦WIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL -0.8 III KORZEŃ Robert B.D. Z/0485/14 2022
2 2 f 1 5.67 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL -0.5 -- RAMUS Józef Z/1465/19 2022
3 3 f 1 5.39 DZIK Tobiasz CKS Budowlani Częstochowa # 2000 U23 SL -0.3 -- LAMCH Czesław Z/3350/19 2021
4 4 f 1 5.01 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL -0.3 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2022 BEZ
1 1 f 2 6.19 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.4 IV DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2022 89
2 2 f 2 6.06 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U20 SL -0.5 IV SITARSKI Michał # Z/0577/19 2022 3
3 3 f 2 5.88 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +0.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2022 5 LDK!
4 4 f 2 5.77 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U20 SL -0.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
5 5 f 2 5.51 JÓ¬WIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.1 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2022 BEZ LDK!
  f 2 NM RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U20 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/3688/18 2022 4
1 1 f 3 6.64 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL -0.2 III OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
2 2 f 3 6.51 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL +0.2 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2022 LDK!
3 3 f 3 5.85 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL +0.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
4 4 f 3 5.45 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.4 -- KOBĘDZA Jan JARCZOK Miłosz # , Z/2531/18 , 2022 BEZ LDK!
5 5 f 3 5.40 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL -0.7 -- SITARSKI Michał Z/1497/19 2022 LDK!
6 6 f 3 5.37 LISZKA Jakub AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -0.3 -- ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam BEZ LDK!
7 7 f 3 5.27 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.3 -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 3 5.22 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL +0.1 -- PASZTA Wiesław # Z/4282/18 2022 BEZ
9 9 f 3 4.97 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL +0.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
Trójskok M
1 1 f 1 12.35 JÓ¬WIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +1.1 -- DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2022 BEZ LDK! 34 82
2 2 f 1 12.32 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U20 SL -1.7 -- SITARSKI Michał Z/5053/18 2022
3 3 f 1 12.31 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U20 SL +0.8 -- FOJCIK Dorota Z/3688/18 2022 4
4 4 f 1 12.31 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U20 SL -0.7 -- SITARSKI Michał # Z/0577/19 2022 3
5 5 f 1 12.28 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL +0.6 -- SKALIK Joanna Z/2296/17 2022 LDK!
6 6 f 1 11.12 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +0.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2022 5 LDK!
  f 1 NM WOJTKOWIAK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/0456/18 2022 LDK!
  f 1 NM WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL 0.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2022
1 1 f 2 13.04 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL +0.2 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
2 2 f 2 12.93 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL +0.3 IV OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
3 3 f 2 11.58 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.9 -- KOBĘDZA Jan JARCZOK Miłosz # , Z/2531/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 f 2 11.23 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL -0.2 -- SITARSKI Michał Z/1497/19 2022 LDK!
  f 3 NM ¦WIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL 0.0 -- KORZEŃ Robert B.D. Z/0485/14 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 14.55 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/2651/20 , 2021 LDK!
2 2 f 1 12.36 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/4367/19 2022 LDK!
3 3 f 1 12.23 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/2650/20 2022 LDK!
4 4 f 1 12.02 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0911/18 2022 5
5 5 f 1 11.87 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2022 LDK!
6 6 f 1 11.82 WĘGLAREK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2415/20 2021
7 7 f 1 10.38 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- BONK Stanisław Z/4351/19 2022
8 8 f 1 9.66 KERNER-FIRSZT Vitalis UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/10273/21 2022
Kula (6) M
1 1 f 1 13.11 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2022 LDK!
2 2 f 1 13.01 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U20 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
3 3 f 1 12.86 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL IV BONK Stanisław # Z/3473/17 2021 BEZ
4 4 f 1 11.66 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2022 4 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.07 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL M B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
2 2 f 1 16.53 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2021 1
3 3 f 1 16.34 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I
4 4 f 1 11.03 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U23 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2022
5 5 f 1 9.83 GINTOWT Aleksander MKS-MOS Katowice 2001 U23 SL -- BONK Stanisław Z/2075/20 2021
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 46.15 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/2651/20 , 2021 LDK!
2 2 f 1 37.35 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0911/18 2022 5
3 3 f 1 34.01 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2022 LDK!
  f 1 NM PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 42.93 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2022 LDK!
2 2 f 1 40.97 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U20 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
3 3 f 1 40.54 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U20 SL III DMP U20 GŁˇB Magdalena # Z/0794/17 2022 3 115
4 4 f 1 37.04 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2022 4 LDK! 103
5 5 f 1 28.81 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL -- BONK Stanisław # Z/3473/17 2021 BEZ
Dysk (2) M
1 1 f 1 43.89 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2022 1
2 2 f 1 36.16 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U23 SL III KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2022
3 3 f 1 33.65 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 1999 U23 SL -- BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. Z/3214/15 2021
4 4 f 1 28.03 GINTOWT Aleksander MKS-MOS Katowice 2001 U23 SL -- BONK Stanisław Z/2075/20 2021
Młot (5) M
1 1 f 1 48.24 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/3735/18 2022 5
Młot (6) M
1 1 f 1 36.64 ¦WIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U20 SL IV B.D. BEZ LDK!
Młot (7.26) M
1 1 f 1 53.81 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2022 1
2 2 f 1 47.35 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 1994 Sen SL II GRUDZIEŃ Adam Z/2353/11 2022 2
Oszczep (700) M
1 1 f 1 51.36 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL III DMP U20 B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK! 104
2 2 f 1 46.25 BRZOZOWSKI Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL IV SKALIK Joanna Z/0997/18 2022 5
3 3 f 1 46.00 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV DMP U20 LAMCH Czesław # Z/3425/19 2022 5 LDK! 94
4 4 f 1 42.19 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- BONK Stanisław Z/4351/19 2022
5 5 f 1 39.89 WOJNA Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/1974/18 2021 5 LDK!
6 6 f 1 36.07 SZYSZKA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -- DMP U20 B.D. Z/10897/21 2022 66
7 7 f 1 32.78 LIPSKI Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -- DMP U20 B.D. Z/10898/21 2022 57
8 8 f 1 32.09 WĘGLAREK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2415/20 2021
Oszczep (800) M
1 1 f 1 47.64 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL III BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
2 2 f 1 47.17 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław # Z/3500/17 2022 4
3 3 f 1 45.66 GURZKOWSKI Jakub MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL IV BONK Stanisław # Z/5379/19 2022
4 4 f 1 37.99 SIDOROWICZ Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/3208/19 2021
Chód 10 km M
1 1 s 1 42:48.72 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL I LAMCH Czesław KALKA Kamil Z/4459/11 2022
2 2 s 1 61:18.53 GRUBECKI Wiktor CKS Budowlani Częstochowa # 2004 U18 SL I DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/4976/18 2022 LDK! 2 68
3 3 s 1 62:16.79 MAŁECKI Waldemar UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1958 Masters SL I B.D. Z/1661/11 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 43.131731033325 sekund