Bydgoszcz 01 - 05.06.2021
7. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
7 s 1 14.94 PIOTROWSKA Marta WZSN Start Wrocław 1991 Sen DS +2.0 -- B.D. Z/12509/21 2022
8 s 1 15.12 RYBICKA Dominika SSR Start Poznań 2000 U23 WP +2.0 -- B.D. Z/10274/21 2021
3 s 2 16.12 KIBIL Jagoda RSSiRON Start Radom 1999 U23 MZ +1.1 -- SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11053/21 2024
1 s 3 23.59 DOMINIKOWSKA Miriam Rekord Poznań # 2001 U23 WP +1.0 -- B.D. Z/11208/21 2024
3 s 4 20.19 KAŁUCKA Zofia Frame Running Poland # 2002 U20 WP +1.0 -- OLSZEWSKI Remigiusz # Z/11218/21 2024
1 1 e 1 12.47 JEROMIN Alicja RSSiRON Start Radom 1985 Masters MZ -0.3 II SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11054/21 2023
6 11 e 1 13.81 PAŹDZIOR Marta SSR Start Poznań 2003 U20 WP -0.3 -- B.D. Z/2703/18 2022
5 10 e 2 13.68 KISIEL Katarzyna RSSiRON Start Radom # 2004 U18 MZ +0.6 IV SZCZERBA Mariusz SZCZYGIEŁ Jacek # , Z/0314/17 , 2024 LDK!
1 f 3 12.29 JEROMIN Alicja RSSiRON Start Radom 1985 Masters MZ +2.0 II SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11054/21 2023
200 m K
2 s 1 33.14 KIBIL Jagoda RSSiRON Start Radom 1999 U23 MZ -3.4 -- SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11053/21 2024
7 s 2 32.29 RYBICKA Dominika SSR Start Poznań 2000 U23 WP +1.2 -- B.D. Z/10274/21 2021
2 2 e 1 26.16 JEROMIN Alicja RSSiRON Start Radom 1985 Masters MZ +1.0 II SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11054/21 2023
3 e 1 28.96 MAZUR Joanna TZSN Start Tarnów 1990 Sen MA +1.8 -- TOTT Bartłomiej Z/3010/20 2024 BEZ
4 7 e 1 28.79 KRZYWDZIŃSKA Agata MKL Toruń # 1994 Sen KP +1.0 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2869/21 2024
4 8 e 2 29.05 GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. # 2003 U20 LB +1.6 -- WOŹNIAK Daniel # Z/1741/18 2024
1 f 1 25.57 JEROMIN Alicja RSSiRON Start Radom 1985 Masters MZ -1.4 II SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11054/21 2023
5 f 1 28.39 KRZYWDZIŃSKA Agata MKL Toruń # 1994 Sen KP -1.4 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2869/21 2024
6 f 1 28.65 GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. # 2003 U20 LB -1.4 -- WOŹNIAK Daniel # Z/1741/18 2024
400 m K
1 s 1 63.90 MAZUR Joanna TZSN Start Tarnów 1990 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/3010/20 2024 BEZ
5 5 s 1 73.83 RYBICKA Dominika SSR Start Poznań 2000 U23 WP -- B.D. Z/10274/21 2021
2 2 s 2 73.07 KISIEL Katarzyna RSSiRON Start Radom # 2004 U18 MZ -- SZCZERBA Mariusz SZCZYGIEŁ Jacek # , Z/0314/17 , 2024 LDK!
3 3 s 2 64.88 GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. # 2003 U20 LB -- WOŹNIAK Daniel # Z/1741/18 2024
4 4 s 2 65.85 KRZYWDZIŃSKA Agata MKL Toruń # 1994 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2869/21 2024
2 3 e 1 60.11 FRANIECZEK Justyna SSiRON Start Bydgoszcz # 1989 Sen KP III B.D. Z/3752/11 2024
3 4 e 1 60.69 STENKA Sabina KSI Start Szczecin # 1985 Masters ZP III B.D. # Z/0012/19 2024
2 f 2 59.09 FRANIECZEK Justyna SSiRON Start Bydgoszcz # 1989 Sen KP III B.D. Z/3752/11 2024
3 f 2 60.07 STENKA Sabina KSI Start Szczecin # 1985 Masters ZP III B.D. # Z/0012/19 2024
1500 m K
1 s 1 5:03.24 MAZUR Joanna TZSN Start Tarnów 1990 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/3010/20 2024 BEZ
W dal K
3 f 1 4.44 PIOTROWSKA Marta WZSN Start Wrocław 1991 Sen DS -1.1 -- B.D. Z/12509/21 2022
6 f 1 2.62 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA -1.5 -- MUNIAK Michał # Z/0363/16 2024 BEZ
1 f 2 6.13 KUCHARCZYK Karolina GZSN START Gorzów Wlkp. # 1991 Sen LB -1.5 I JUSIAK Bogusław # Z/3271/11 2024
7 f 2 4.13 GONTARZ Magdalena RSSiRON Start Radom 2006 U16 MZ -0.4 -- SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11079/21 2024
Kula (2) K
3 f 1 2.82 KOZAKOWSKA Róża TZSN Start Tarnów 1989 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/11175/21 2024
Kula (3) K
1 f 8.75 ŚLIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 1996 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3046/20 2024 BEZ
1 f 1 6.62 OLEKSIUK Joanna KSI Start Szczecin 1992 Sen ZP -- B.D. Z/11252/21 2024
4 f 1 7.53 OWCZAREK Natalia GKS Olimpia Grudziądz # 1990 Sen KP -- CHOCHLIUK Grażyna # Z/11173/21 2024
5 f 1 6.68 KOPROWSKA Iwona GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3045/20 2024
1 f 2 8.78 KORNOBYS Lucyna WZSN Start Wrocław 1978 Masters DS -- B.D. Z/12508/21 2024
3 f 2 8.67 MALISZEWSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 1992 Sen KP -- CHOCHLIUK Grażyna # Z/11172/21 2024
Dysk (0.75) K
1 f 1 24.77 ŚLIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 1996 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3046/20 2024 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 34.58 KOTŁOWSKA Faustyna GZSN START Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB III LEWKOWICZ Zbigniew B.D. # Z/2397/18 2024
1 f 2 19.76 STRAWIŃSKA Karolina KSN Start Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. # Z/11005/21 2024
2 f 3 24.62 OWCZAREK Natalia GKS Olimpia Grudziądz # 1990 Sen KP -- CHOCHLIUK Grażyna # Z/11173/21 2024
Oszczep (600) K
3 f 1 16.12 KORNOBYS Lucyna WZSN Start Wrocław 1978 Masters DS -- B.D. Z/12508/21 2024
3 f 1 34.89 PIEKART Katarzyna IKS Siedlce 1986 Masters MZ III B.D. Z/11067/21 2024 BEZ
4 f 1 11.74 OLEKSIUK Joanna KSI Start Szczecin 1992 Sen ZP -- B.D. Z/11252/21 2024
5 f 1 24.09 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 U23 SL -- B.D. # Z/11098/21 2024
100 m M
5 11 e 1 11.77 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 Sen ZP -2.4 -- #
2 5 e 2 11.19 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1987 Sen LB +2.4 II CUCH Tadeusz Z/0530/17 2021 1
1 f 1 11.00 DERUS Michał TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA -0.2 II WAŁASZEK Jarosław # Z/1201/12 2024
2 f 1 12.64 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 1997 Sen LB +0.1 -- WOŹNIAK Daniel Z/2406/20 2024 BEZ
4 f 1 17.02 KOŁEK Samuel WZSN Start Wrocław 1984 Masters DS -0.6 -- B.D. B.D. , Z/2489/23 , 2024
8 f 1 12.84 KOTKOWSKI Michał SSR Start Poznań 1998 Sen WP +2.4 -- B.D. Z/11013/21 2024
200 m M
2 f 1 23.31 KOTKOWSKI Michał SSR Start Poznań 1998 Sen WP +1.0 III B.D. Z/11013/21 2024
400 m M
5 10 e 1 54.87 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 1993 Sen MZ -- B.D. Z/0039/13 2021 3
3 6 e 2 54.77 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 Sen ZP -- #
  e 2 DNF MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1987 Sen LB -- CUCH Tadeusz Z/0530/17 2021 1
2 f 1 52.40 KOTKOWSKI Michał SSR Start Poznań 1998 Sen WP III B.D. Z/11013/21 2024
2 f 1 56.54 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 1997 Sen LB -- WOŹNIAK Daniel Z/2406/20 2024 BEZ
4 f 1 57.57 KOŁEK Samuel WZSN Start Wrocław 1984 Masters DS -- B.D. B.D. , Z/2489/23 , 2024
5 f 1 51.36 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 Sen ZP III #
5 f 1 54.41 MAJCHRZAK Michał SSR Start Poznań 1997 Sen WP -- B.D. B.D. Z/11044/21 2024
800 m M
4 f 1 1:53.37 KOŁEK Samuel WZSN Start Wrocław 1984 Masters DS II B.D. B.D. , Z/2489/23 , 2024
1500 m M
2 f 1 4:09.88 KOSSAKOWSKI Aleksander RSSiRON Start Radom 1994 Sen MZ III SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11108/21 2024
5 f 1 3:55.38 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań 1984 Masters WP II GRENDA Jan B.D. Z/10382/21 2024
5 f 1 4:22.04 CWENAR Robert WZSN Start Wrocław 1997 Sen DS -- B.D. Z/12511/21 2024
11 f 1 4:09.53 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 1993 Sen MZ III B.D. Z/0039/13 2021 3
13 f 1 4:15.13 PEK Daniel UKS Olimpijczyk Skorzewo 1991 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3509/11 2024 BEZ
5000 m M
1 f 1 16:55.10 KOSSAKOWSKI Aleksander RSSiRON Start Radom 1994 Sen MZ -- SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11108/21 2024
3 f 1 15:02.41 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań 1984 Masters WP II GRENDA Jan B.D. Z/10382/21 2024
Wzwyż M
1 f 1 2.08 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB I LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2024 1
3 f 1 1.75 MAMCZARZ Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB -- NIEMCZYN Dariusz Z/11132/21 2024 BEZ
W dal M
3 f 1 6.00 OWCZAREK Mateusz RSSiRON Start Radom 1996 Sen MZ +1.1 -- SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11071/21 2024
4 f 1 6.09 KOZDRA Tycjan UKS Mieszko Chojna 1997 Sen ZP +1.3 -- CZUTO Piotr Z/3633/19 2024
Kula (2) M
3 f 1 8.86 SOCHAL Maciej SSN Start Koszalin 1987 Sen ZP -- B.D. Z/11259/21 2024 32
Kula (3) M
2 f 1 7.77 GÓRCZAK Bartosz GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11140/21 2024
2 f 1 10.46 GŁĄB Michał GZSN START Gorzów Wlkp. 1992 Sen LB -- NIEMCZYN Dariusz Z/11141/21 2024 BEZ
Kula (4) M
1 f 1 13.51 TYSZKOWSKI Bartosz GZSN START Gorzów Wlkp. 1994 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/2407/20 2024 2
1 f 1 13.90 ROKICKI Janusz IKS Cieszyn 1974 Masters SL --
2 f 1 10.88 PAULINSKI Tomasz SSiRON Start Bydgoszcz 1989 Sen KP -- B.D. Z/11387/21 2024
2 f 1 12.07 STOLTMAN Lech GZSN START Gorzów Wlkp. 1985 Masters LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11128/21 2024
3 f 1 12.95 KĄKOL Piotr MKL Toruń 1982 Masters KP -- HULISZ Robert Z/11004/21 2024
4 f 1 11.04 LIGĘZA Damian TZSN Start Tarnów 1987 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11199/21 2024
5 f 1 11.50 PIOTROWSKI Paweł WZSN Start Wrocław 1985 Masters DS -- B.D. Z/12510/21 2024
Kula (5) M
4 f 1 13.28 ŚCIUBAK Tomasz MKL Toruń # 1982 Masters KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/11386/21 2024
5 f 1 12.78 MIROSŁAW Jakub WZSN Start Wrocław 2000 U23 DS -- B.D. Z/12507/21 2024
6 f 1 11.45 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2024 BEZ
Kula (7.26) M
4 f 1 12.87 WIETECKI Marek GZSN START Gorzów Wlkp. 1983 Masters LB III NIEMCZYN Dariusz Z/11164/21 2024 2
5 f 1 11.67 MADZIA Mirosław BZSR Start Bielsko-Biała # 1979 Masters SL -- B.D. Z/11167/21 2024 F1
9 f 1 11.61 RYDZKOWSKI Piotr SRS Szansa-Start Gdańsk 1994 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek PIĄTEK Mirosław # Z/11284/21 2024
11 f 1 11.46 WALCZAK Łukasz UKS Olimpijczyk Skorzewo 1991 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/2396/18 2024 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 20.86 KOSEWICZ Piotr WZSN Start Wrocław 1974 Masters DS -- B.D. Z/12506/21 2024
2 f 1 20.18 JACHIMOWICZ Robert SSN Start Koszalin 1967 Masters ZP -- B.D. Z/11282/21 2024 52
4 f 1 18.92 ROCKI Rafał IKS Atak Elbląg 1976 Masters WN -- B.D. Z/11369/21 2024
4 f 1 38.07 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2024 BEZ
5 f 1 28.99 BIERNAT Mateusz KSN Start Warszawa 2001 U23 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11008/21 2024
6 f 1 28.32 DRABIUK Łukasz PSSON Start Białystok 1986 Masters PD -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/11099/21 2024
7 f 1 32.04 WRÓBLEWSKI Damian KSI Start Szczecin 1999 U23 ZP -- B.D. Z/11244/21 2024
Dysk (2) M
1 f 1 37.16 MADZIA Mirosław BZSR Start Bielsko-Biała # 1979 Masters SL III B.D. Z/11167/21 2024 F1
Oszczep (600) M
2 f 1 46.86 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2024 BEZ
3 f 1 25.11 WOJNICKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1989 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11126/21 2024
5 f 1 21.24 SZAFRAŃSKI Michał Sprawniejsi.pl Nieznanowice 1985 Masters SK -- MOŻDŻONEK Waldemar Z/11296/21 2024
5 f 1 37.33 WRÓBLEWSKI Damian KSI Start Szczecin 1999 U23 ZP -- B.D. Z/11244/21 2024
11 f 1 26.02 WRÓBEL Tomasz IKS Cieszyn # 1984 Masters SL -- B.D. Z/4493/23 2024
Oszczep (800) M
2 f 1 58.76 WIETECKI Marek GZSN START Gorzów Wlkp. 1983 Masters LB II NIEMCZYN Dariusz Z/11164/21 2024 2
7 f 1 47.51 OSIŃSKI Dariusz AZS-AWFiS Gdańsk 1990 Sen PM III PIĄTEK Mirosław # Z/3754/20 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.46869301796 sekund