Kraków 18.06.2021
15. Otwarty Puchar Krakowa. 13. Memoriał Gwiazd Małopolskiej Lekkoatletyki [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 7 e 1 12.57 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -0.3 II GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M  SKN  
2 15 e 1 13.01 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL -0.3 III KUZAK Piotr # Z/0927/18 2024 4
3 24 e 1 13.59 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.3 IV SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!  ZKN   OSU  
4 25 e 1 13.65 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.3 IV
5 28 e 1 13.75 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -0.3 IV KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
6 41 e 1 14.43 JAWIEŃ Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.3 -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/2486/18 2021
7 49 e 1 15.37 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -0.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
1 3 e 2 12.17 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -0.6 II B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  ZKN   KNF   KN   SKN  
2 9 e 2 12.72 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.6 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
3 18 e 2 13.13 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB -0.6 III LDK!  OSU  
4 21 e 2 13.29 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL -0.6 IV GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!  OSU  
5 23 e 2 13.58 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.6 IV CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024
6 29 e 2 13.78 SHEPPARD Dejunae KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -0.6 IV ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław B.D.
7 42 e 2 14.48 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.6 V WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK!
8 46 e 2 15.01 GROSZ Kamila MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -0.6 -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/2242/20 2022 LDK!
1 6 e 3 12.46 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 Sen SL +0.1 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2024 BEZ
2 11 e 3 12.93 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA +0.1 III B.D. Z/2405/15 2024
3 13 e 3 12.97 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD +0.1 III GRABOLUS Marek Z/0413/19 2024 LDK!
4 27 e 3 13.71 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA +0.1 IV B.D.
5 32 e 3 13.82 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA +0.1 V WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
6 35 e 3 13.95 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +0.1 V SZCZYRK Janusz # Z/1403/20 2023 LDK!
7 48 e 3 15.29 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów # 2006 U16 SL +0.1 -- B.D. Z/0959/19 2024 LDK!
1 4 e 4 12.19 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -0.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021
2 12 e 4 12.94 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -0.5 III DMP DMP U20 CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # , Z/0013/20 , 2024 LDK! 75 114
3 16 e 4 13.01 SZKLARZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 1995 Sen MA -0.5 III B.D. Z/1689/12 2021
4 22 e 4 13.44 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.5 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
5 33 e 4 13.89 SUTKOWSKA Gabriela MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -0.5 -- # LDK!
6 39 e 4 14.35 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/7703/21 2024
7 47 e 4 15.20 CZOSNEK Oliwia KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.5 -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/2485/18 2021
1 5 e 5 12.45 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -0.1 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2024  ZKN  
2 10 e 5 12.75 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.1 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!
3 19 e 5 13.24 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 30 e 5 13.78 KOWALCZE Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA -0.1 IV JABŁOŃSKI Piotr Z/9182/21 2023
5 43 e 5 14.51 BARSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.1 --
1 1 e 6 11.87 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.2 I GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  KNF   KN   SKN  
2 8 e 6 12.60 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 -0.2 II B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  ZKN  
3 14 e 6 13.01 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA -0.2 III ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2024 4 LDK!
4 26 e 6 13.66 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U16 MA -0.2 IV DMP DMP U20 SOBCZYK Bogumiła # Z/4231/19 2024 44 86
5 31 e 6 13.82 PAWŁOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -0.2 -- LDK!
6 36 e 6 14.00 BACH Oliwia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U18 SL -0.2 --
7 38 e 6 14.35 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.2 V CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024
8 45 e 6 14.64 POLAK Amelia UKS Gimpel Nowy Targ 2006 U16 MA -0.2 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/9963/21 2021
1 2 e 7 11.88 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -0.5 I DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024  SKN   137
2 17 e 7 13.12 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -0.5 III ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!
3 20 e 7 13.26 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U18 SL -0.5 IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
4 34 e 7 13.93 POLAK Oliwia Maria UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U18 MA -0.5 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2457/20 2023
5 37 e 7 14.26 MATYSIAK Amelia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -0.5 V
6 40 e 7 14.38 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA -0.5 V WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
7 44 e 7 14.59 WIERZOWIECKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -0.5 -- PEROŃ Katarzyna Z/1417/20 2023 LDK!
1 f 1 11.87 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -1.3 I GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  KNF   KN   SKN  
2 f 1 11.97 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -1.3 I DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024  SKN   131
3 f 1 12.14 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -1.3 I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  ZKN   KNF   KN   SKN  
4 f 1 12.14 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -1.3 I GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021
5 f 1 12.59 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -1.3 II GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M  SKN  
200 m K
1 20 s 1 28.81 PAWŁOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -0.5 -- LDK!
2 21 s 1 28.87 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA -0.5 V WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
3 24 s 1 29.35 KOWALCZE Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA -0.5 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/9182/21 2023
4 27 s 1 30.45 CNOTA Oliwia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -0.5 --
5 29 s 1 31.21 TĘŻYCKA Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.5 -- ZIĘBA Jakub Z/6455/21 2022 LDK!
6 32 s 1 32.24 NOWAK Oliwia MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -0.5 -- GOLEC Bartłomiej BEZ LDK!
1 23 s 2 29.15 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/7703/21 2024
2 25 s 2 29.54 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.5 V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!
3 26 s 2 29.82 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA +0.5 V WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
4 28 s 2 30.67 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.5 -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK!
5 30 s 2 31.70 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +0.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
6 31 s 2 31.73 CZOSNEK Oliwia KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.5 -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/2485/18 2021
1 14 s 3 27.12 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.2 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 15 s 3 27.38 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB -0.2 IV LDK!  OSU  
3 17 s 3 27.70 JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -0.2 IV MIREK Wacław Z/4401/19 2023
4 18 s 3 27.98 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -0.2 IV KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
5 19 s 3 28.66 POLAK Oliwia Maria UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U18 MA -0.2 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2457/20 2023
6 22 s 3 29.08 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U16 LD -0.2 V RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2024 LDK!
1 7 s 4 25.81 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.3 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
2 9 s 4 25.90 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.3 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!
3 10 s 4 26.26 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA -0.3 III B.D. Z/2405/15 2024
4 11 s 4 26.51 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD -0.3 III GRABOLUS Marek Z/0413/19 2024 LDK!
5 12 s 4 26.56 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA -0.3 III ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2024 4 LDK!
6 13 s 4 27.06 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.3 III SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!  ZKN   OSU  
7 16 s 4 27.41 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -0.3 -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
1 1 s 5 23.66 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -0.3 M OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
2 2 s 5 23.89 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK -0.3 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
3 3 s 5 24.21 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU -0.3 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024
4 4 s 5 24.30 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -0.3 I GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M  SKN  
5 5 s 5 24.38 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -0.3 I B.D. # Z/0180/12 2024 M  KN   SKN  
6 6 s 5 25.36 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -0.3 II LACH Magdalena B.D. # Z/1145/20 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
7 8 s 5 25.86 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -0.3 II GIZA Andrzej B.D. Z/2054/16 2021 3
400 m K
1 14 s 1 59.72 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U16 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/3503/19 2024 LDK!
2 26 s 1 65.62 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2024 LDK!  OSU  
3 28 s 1 65.86 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA V LDK!
4 30 s 1 66.31 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
5 31 s 1 67.51 BRACH Eryka MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -- JASICZ Ryszard # BEZ LDK!
6 33 s 1 69.42 RYBA Gabriela MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -- # LDK!
1 24 s 2 63.02 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV LDK!  OSU  
2 25 s 2 64.62 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/3960/17 2021 LDK!  OSU  
3 27 s 2 65.79 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- DMP SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2024 5 LDK! 29
4 29 s 2 66.20 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U20 MA -- B.D. LDK!
5 32 s 2 68.96 TWOREK Inga UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/9184/21 2023
6 34 s 2 71.94 BALCAR Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U18 SL --
7 35 s 2 79.09 ŚWIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1887/18 2021 BEZ
1 12 s 3 59.36 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2024 LDK!  OSU  
2 16 s 3 60.85 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL III LDK!  OSU  
3 17 s 3 60.87 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III MARKOWSKI Jacek # Z/0961/19 2024 LDK!  OSU  
4 19 s 3 61.44 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław # 2005 U18 DS III B.D. KOBIAŁKA Kamil # , Z/0051/22 , 2024 LDK!
5 20 s 3 61.78 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/1955/17 2024
6 21 s 3 61.83 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III LDK!
7 23 s 3 62.68 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV LDK!  OSU  
1 6 s 4 57.21 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2024  ZKN  
2 8 s 4 57.97 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA II GIZA Andrzej GIZA Maciej B.D. , Z/0274/18 , 2022 LDK!  ZKN   OSU  
3 9 s 4 58.01 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 2000 U23 MA II PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021  ZKN  
4 11 s 4 58.77 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!  ZKN   OSU  
5 13 s 4 59.38 SALA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1543/16 2024 LDK!  OSU  
6 15 s 4 59.98 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U18 SL III SIEMIEŃSKA Barbara # 3 LDK!  ZKN   OSU  
7 18 s 4 61.02 PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U20 MA III B.D. B.D. Z/1255/16 2023  ZKN  
8 22 s 4 61.85 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL III LDK!  ZKN   OSU  
1 1 s 5 54.30 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2024  ZKN   KNF   KN   139
2 2 s 5 54.59 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024
3 3 s 5 55.24 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA I GIZA Andrzej Z/1061/13 2021 1
4 4 s 5 55.65 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  ZKN   KNF   SKN  
5 5 s 5 56.26 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB I PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
6 7 s 5 57.75 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz # Z/0993/14 2023 2
7 10 s 5 58.04 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU II KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2024  ZKN   SKN  
500 m K
1 1 s 1 1:36.08 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa # 2010 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2023 LDK!
2 2 s 1 1:37.55 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2024
3 3 s 1 1:39.23 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2024 LDK!
4 4 s 1 1:41.70 ANDRZEJCZYK Kalina KS Olkusz 2011 U12 MA -- TALAGA Dawid # Z/4833/19 2024 LDK!
5 5 s 1 1:42.35 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA -- GAJ Paulina Z/5001/21 2024 LDK!
6 6 s 1 1:45.57 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/2188/21 2024 LDK!
7 7 s 1 1:45.99 GÓRA Lena UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/7934/21 2024 LDK!
8 8 s 1 1:47.55 GRODOWSKA Zofia TS Wieliczanka Wieliczka # 2010 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/0940/24 2024
9 9 s 1 1:48.11 ZYCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2511/21 2024 LDK!
10 10 s 1 1:48.52 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków # 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota # Z/1845/22 2024 LDK!
11 11 s 1 1:52.16 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2024 LDK!
12 12 s 1 1:53.36 KOWALCZYK Lucja KS Olkusz 2011 U12 MA --
13 13 s 1 1:53.90 MIREK Barbara UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA -- LDK!
14 14 s 1 1:54.32 SZYDŁAK Jaoanna SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2503/21 2024 LDK!
15 15 s 1 1:55.15 PAWŁOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2508/21 2024 LDK!
16 16 s 1 1:57.71 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2024 LDK!
17 17 s 1 1:59.69 SOBCZYK Nikola SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2510/21 2024
18 18 s 1 1:59.83 ARABSKA Wioletta SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2504/21 2024 LDK!
19 19 s 1 2:04.62 TRZASKA Magdalena SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2501/21 2024
1 1 s 2 1:49.78 HONKISZ-NOWAK Oliwia Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/8071/21 2023
2 2 s 2 1:52.54 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2024
3 3 s 2 1:54.61 ZIĘBA Paulina UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1905/20 2024 LDK!
4 4 s 2 1:55.95 RADZIUKIEWICZ Michalina UKS Lider Siercza 2012 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/6498/21 2024 LDK!
5 5 s 2 1:57.81 ZYCH Maria Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/12171/21 2024
6 6 s 2 1:59.59 AUGUSTYŃSKA Joanna Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/11813/21 2024
7 7 s 2 2:26.77 ZIĘBA Ewelina UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2901/21 2024 LDK!
600 m K
1 5 s 1 1:57.51 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3448/21 2024
2 7 s 1 1:58.42 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/11607/21 2024 LDK!
3 8 s 1 1:59.00 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2916/21 2024 LDK!
4 9 s 1 1:59.31 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/6458/21 2024 LDK!
5 11 s 1 2:01.41 SKUBIŃSKA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3465/20 2023
6 12 s 1 2:03.91 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta # Z/5714/23 2024 LDK!
7 15 s 1 2:09.53 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2024
8 16 s 1 2:13.42 TRĄBIŃSKA Anna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3684/19 2023 LDK!
9 17 s 1 2:19.28 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- LDK!
10 18 s 1 2:21.42 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- LDK!
1 1 s 2 1:46.61 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2024 LDK!
2 2 s 2 1:48.22 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL V JACYSZYN Lechosław # Z/0957/19 2023 LDK!
3 3 s 2 1:50.34 MACIĄŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
4 4 s 2 1:53.02 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2023 LDK!
5 6 s 2 1:58.12 ADAMCZYK Maja KS Olkusz 2008 U14 MA -- KALEMBKA Kamil # Z/12071/21 2022 LDK!
6 10 s 2 2:00.95 DYRCZ Natalia UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1908/20 2023 LDK!
7 13 s 2 2:05.18 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0879/19 2023 LDK!
8 14 s 2 2:08.25 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2997/19 2023 LDK!
800 m K
1 24 s 1 2:28.34 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV DMP U20 MIREK Wacław # Z/1888/18 2024 5 LDK! 91
2 28 s 1 2:30.19 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!  OSU  
3 30 s 1 2:35.20 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 31 s 1 2:36.04 MACH Ewa KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/2026/20 2022
5 32 s 1 2:43.23 CHLIPAŁA Agnieszka UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA --
6 33 s 1 2:48.06 HRYC Martyna UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2269/19 2023
7 34 s 1 2:56.39 KACZMARCZYK Zuzanna WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA --
  s 1 DNF BELCZYK Marzena ULKS Lipinki 2002 U20 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3017/16 2023 BEZ LDK!
1 18 s 2 2:21.98 STOKŁOSA Marlena MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL III SZCZYRK Janusz # Z/12165/21 2024  OSU  
2 19 s 2 2:22.38 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 2004 U18 PK III TORBA Agnieszka 4 LDK!
3 21 s 2 2:23.04 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 2003 U20 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2022 2 LDK!
4 23 s 2 2:26.74 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U20 SL IV GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2024
5 25 s 2 2:28.52 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof # Z/0947/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
6 26 s 2 2:28.74 SKOWRON Wiktoria KKL Kielce 2004 U18 SK IV LDK!  OSU  
7 27 s 2 2:29.82 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U16 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2023 LDK!
8 29 s 2 2:32.06 MARCINIAK Marta UKS Lider Siercza 2006 U16 MA V DOBAJ Szymon # Z/4041/20 2023 LDK!
1 9 s 3 2:15.14 HERÓD Magdalena KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/1590/14 , 2022
2 10 s 3 2:15.99 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA II DMP SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej B.D. , Z/2054/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU   86
3 11 s 3 2:16.07 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!  ZKN  
4 12 s 3 2:17.37 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK II ŁACHETA Grażyna 3 LDK!  ZKN   OSU  
5 13 s 3 2:17.98 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024
6 14 s 3 2:18.74 KOZIK Karolina KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL III B.D. B.D. , Z/2138/17 , 2024 LDK!
7 15 s 3 2:19.83 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA III B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
8 16 s 3 2:20.80 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PASZTA Anna # 3 LDK!  ZKN   OSU  
9 17 s 3 2:21.52 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/3284/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
10 22 s 3 2:24.45 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK III JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof # , Z/2298/19 , 2023 BEZ LDK!  OSU  
1 1 s 4 2:09.57 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA I MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
2 2 s 4 2:09.62 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL I SZCZYRK Janusz B.D. B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
3 3 s 4 2:09.84 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U20 SL I PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!  KNF   SKN   OSU  
4 4 s 4 2:12.01 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA II KUBICZ Wojciech B.D. Z/0054/17 2022 LDK!  ZKN  
5 5 s 4 2:12.83 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!  ZKN   102
6 6 s 4 2:13.22 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
7 7 s 4 2:14.33 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ II PARADOWSKA Renata B.D. B.D. B.D. # Z/2079/15 2024 LDK!
8 8 s 4 2:14.98 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U16 SK II DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2024 LDK! 130
9 20 s 4 2:22.60 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III SUDOŁ Grzegorz Z/2768/16 2021 LDK!  ZKN  
1500 m K
1 1 s 1 4:31.81 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK I SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir B.D. , Z/3619/17 , 2024 LDK!  ZKN   KNF  
2 2 s 1 4:32.82 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ II PARADOWSKA Renata # Z/1874/18 2024 4 LDK!  ZKN  
3 3 s 1 4:35.44 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!  ZKN   OSU  
4 4 s 1 4:35.81 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK II KUBIEC Dawid Z/5354/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF  
5 5 s 1 4:47.10 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP III MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian B.D. , Z/1433/18 , 2024 LDK!  ZKN  
6 6 s 1 4:50.20 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS III B.D. LDK!  ZKN  
7 7 s 1 4:53.19 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
8 8 s 1 4:55.05 OLEKSIAK Magda UMKS Nadir Jędrzejów 2005 U18 SK III  ZKN  
9 9 s 1 5:02.10 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA IV MIREK Wacław # Z/0277/18 2023 LDK!  ZKN  
10 10 s 1 5:16.87 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U18 SK -- LDK!
11 11 s 1 5:19.71 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U16 MA V PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2024 LDK!
12 12 s 1 5:26.31 ZADORA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 2003 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1799/20 2022
13 13 s 1 5:26.90 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.01 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -0.5 II DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 15.29 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.5 II  ZKN  
3 3 s 1 15.33 ROKICKA Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U18 SL -0.5 II JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023  ZKN  
4 4 s 1 15.41 JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -0.5 II MIREK Wacław Z/4401/19 2023
5 5 s 1 15.80 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -0.5 III MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!  ZKN  
100 m pł K
1 1 s 1 13.55 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -0.8 M DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  ZKN   KNF   KN   SKN   157
2 2 s 1 13.56 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -0.8 M DMP GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU   157
3 3 s 1 13.98 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 -0.8 I B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  ZKN  
4 4 s 1 15.45 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.8 II GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
400 m pł K K
1 16 s 1 68.93 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!  ZKN  
2 19 s 1 69.97 SKALSKA Maja Kraków Athletics Team 2005 U18 MA IV #  OSU  
3 20 s 1 71.84 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 2004 U18 SK IV MIREK Andrzej Z/2713/16 2021 3
4 22 s 1 73.62 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 2003 U20 MA -- WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3016/16 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF ŚLUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL --
1 12 s 2 65.85 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA II B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
2 13 s 2 66.56 ŁOS Izabela UKS Młodzik Warszawa # 2003 U20 MZ III B.D. RADKE Karol , Z/1399/17 , 2023 LDK!  OSU  
3 14 s 2 68.04 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA III LDK!  ZKN  
4 15 s 2 68.39 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA III KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2021 2 LDK!
5 21 s 2 73.37 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2024
  s 2 DNF SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL -- LDK!  ZKN  
1 6 s 3 63.61 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP II DMP RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   101
2 7 s 3 63.97 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP II OLCZYK Hubert B.D. # Z/2011/16 2024
3 9 s 3 64.24 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U23 DS II B.D. #  ZKN  
4 10 s 3 64.72 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U20 SK II TIETIERIN Paweł B.D. LDK!  ZKN   OSU  
5 11 s 3 65.19 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP II DMP DMP U20 DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2024 LDK!  ZKN   OSU   88 126
6 17 s 3 69.01 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U20 SK IV MIREK Andrzej Z/2710/16 2021 3  ZKN  
7 18 s 3 69.23 KUSTRA Zuzanna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/4144/17 2021  ZKN   OSU  
1 1 s 4 57.54 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL M DMP PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2024 LDK!  KN   SKN   160
2 2 s 4 59.60 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I DMP B.D. KĘDZIORA Robert , Z/2324/15 , 2024  KNF   138
3 3 s 4 59.94 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I DMP B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2024 135
4 4 s 4 60.14 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   KNF   KN   SKN  
5 5 s 4 62.86 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/2054/16 2021 3
6 8 s 4 64.20 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # , Z/2934/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2000 m prz K
1 1 s 1 7:38.15 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022  OSU  
2 2 s 1 8:08.59 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III LDK!  OSU  
Wzwyż K
1 f 1 1.56 SOBCZYK Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U20 PM III B.D. KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/0002/17 , 2024 LDK!  ZKN  
2 f 1 1.52 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA IV ZAPART Stanisław B.D. Z/3049/18 2023  ZKN  
3 f 1 1.52 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 1.52 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U18 PK IV TORBA Agnieszka 4 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 1 1.48 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!  ZKN  
6 f 1 1.48 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   52 85
7 f 1 1.44 WĄSOWICZ Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -- SIKORA Ryszard BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 5.94 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok # 1996 Sen PK -0.4 I BORA Piotr # Z/1399/12 2023
2 f 1 5.92 FRĄCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL +0.3 I KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023  ZKN  
3 f 1 5.83 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +0.5 I  KN   SKN  
4 f 1 5.34 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U20 SL -0.5 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
5 f 1 5.32 SHEPPARD Junise BKS Bydgoszcz # 2001 U23 KP -1.4 III SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/1847/23 2024
6 f 1 5.25 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA -0.9 III SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2024  ZKN  
7 f 1 5.24 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -1.3 III TORBA Tomasz LDK!  ZKN   OSU  
8 f 1 5.19 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +0.7 III JANIK Emilia B.D. # Z/5149/15 2023
9 f 1 5.11 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -1.2 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
10 f 1 5.10 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -1.6 III DMP DMP U20 B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU   66 88
11 f 1 4.84 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA +0.3 IV LDK!  ZKN   OSU  
12 f 1 4.34 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.4 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3173/18 2024 LDK!  OSU  
  f 1 NM DYBCZAK Tamara Kraków Athletics Team 2006 U16 MA 0.0 -- #
Kula (3) K
1 f 1 14.11 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno # 2006 U16 WN I BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2024 LDK!
2 f 1 11.62 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA III B.D. LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.48 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA III
Oszczep (500) K
1 f 1 40.77 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA III MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2024
2 f 1 32.93 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV
3 f 1 31.02 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 25.00 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!  ZKN  
Oszczep (600) K
1 f 1 43.66 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2024 2
2 f 1 40.68 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA II DMP DMP U20 MICHNIAK Jan Z/4243/19 2024  ZKN   OSU   97 125
3 f 1 36.16 SURMIAK Zofia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III
4 f 1 35.29 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA III B.D. Z/1678/17 2022 4 LDK!
5 f 1 32.12 ŚLIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA --
6 f 1 31.48 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U20 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!  OSU  
7 f 1 29.47 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 2003 U20 SK -- B.D.
8 f 1 25.06 DENISZ Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP --
100 m M
1 4 e 1 10.92 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA 0.0 II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  ZKN   SKN  
2 11 e 1 11.43 KUBALA Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA 0.0 III B.D. GIZA Andrzej , Z/4801/15 , 2021
3 13 e 1 11.51 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA 0.0 III SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2471/20 2023  OSU  
4 15 e 1 11.54 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD 0.0 III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!
5 18 e 1 11.77 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL 0.0 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2024 4  ZKN  
6 26 e 1 11.92 GWIZDAK Filip KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA 0.0 IV ZALEWSKA Ewa B.D. Z/11109/21 2021
7 32 e 1 12.41 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U20 MA 0.0 -- B.D.
8 37 e 1 13.07 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
1 2 e 2 10.70 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA +1.3 I TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1155/19 2023 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 7 e 2 11.22 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +1.3 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  ZKN  
3 17 e 2 11.72 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL +1.3 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2024 LDK!  ZKN  
4 24 e 2 11.85 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +1.3 IV
5 27 e 2 12.02 ZAHORA Karol UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA +1.3 IV DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/9180/21 2024 87
6 29 e 2 12.20 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL +1.3 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
7 30 e 2 12.21 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +1.3 -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  ZKN  
8 35 e 2 12.79 BANACH Gabriel KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +1.3 -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/2700/18 2022
1 5 e 3 10.93 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -2.0 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN  
2 8 e 3 11.23 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -2.0 II SZKOŁA Sebastian  ZKN   OSU  
3 19 e 3 11.78 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -2.0 IV
4 21 e 3 11.83 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 1994 Sen MA -2.0 --
5 28 e 3 12.04 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -2.0 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024  ZKN  
6 31 e 3 12.27 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U20 MA -2.0 --
7 36 e 3 12.89 PIERZYNKA Maciej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -2.0 -- LDK!
8 38 e 3 13.07 WRÓBEL Michał MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -2.0 -- LDK!
1 3 e 4 10.71 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U20 LU -1.4 I DMP SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU   128
2 6 e 4 11.17 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U18 MA -1.4 II BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!  ZKN  
3 10 e 4 11.35 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA -1.4 III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2023 2
4 14 e 4 11.51 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -1.4 III LDK!
5 23 e 4 11.85 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -1.4 IV MUNIAK Michał BEZ LDK!
6 25 e 4 11.86 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U18 MA -1.4 IV PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022  ZKN  
7 33 e 4 12.53 DUTKA Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -1.4 --
8 39 e 4 13.29 KIJAS Filip MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -1.4 -- LDK!
1 1 e 5 10.69 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA +0.4 I  SKN  
2 9 e 5 11.29 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +0.4 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2024 2
3 12 e 5 11.48 MARUSA Maksymilian KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL +0.4 III DMP KOTUŁA Krzysztof Z/5531/19 2024  ZKN   67
4 16 e 5 11.62 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U23 MA +0.4 III B.D.
5 20 e 5 11.80 FIJAŁKOWSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA +0.4 -- ZAPART Stanisław Z/11373/21 2021
6 22 e 5 11.85 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U18 MA +0.4 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2023 BEZ
7 34 e 5 12.60 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.4 V BIELA Marek # Z/2843/18 2024 BEZ LDK!
1 f 1 10.49 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U20 LU -0.2 M DMP SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU   149
2 f 1 10.58 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -0.2 M TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1155/19 2023 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 f 1 10.83 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -0.2 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN  
4 f 1 10.91 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -0.2 II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  ZKN   SKN  
5 f 1 11.13 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -0.2 II SZKOŁA Sebastian  ZKN   OSU  
6 f 1 11.16 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U18 MA -0.2 II BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!  ZKN  
7 f 1 11.30 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.2 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  ZKN  
  f 1 DQ STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA -0.2 --  SKN  
200 m M
1 13 s 1 24.80 ZAHORA Karol UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA +0.1 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/9180/21 2024
2 14 s 1 25.52 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL +0.1 V JACYSZYN Lechosław # Z/1393/20 2024 LDK!
3 15 s 1 25.67 PIERZYNKA Maciej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.1 -- LDK!
4 16 s 1 26.21 ZIELIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA +0.1 -- LDK!
5 17 s 1 27.63 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA +0.1 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
1 4 s 2 22.78 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U18 MA -0.1 II BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!  ZKN  
2 6 s 2 22.99 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.1 III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!
3 8 s 2 23.22 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -0.1 III PLASKOTA Krzysztof # Z/1351/17 2024 4 LDK!  OSU  
4 10 s 2 23.99 PORĘBSKI Robert MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U18 SL -0.1 IV JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1929/19 2022
5 11 s 2 24.11 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 1994 Sen MA -0.1 --
6 12 s 2 24.65 MIREK Kacper KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -0.1 -- MIREK Wacław B.D. Z/11273/21 2023
1 1 s 3 21.16 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U20 LU -1.1 M SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 2 s 3 21.39 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -1.1 M TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1155/19 2023 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 3 s 3 21.66 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -1.1 I CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  ZKN   SKN  
4 5 s 3 22.87 KUBALA Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -1.1 III B.D. GIZA Andrzej , Z/4801/15 , 2021
5 7 s 3 23.06 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA -1.1 III SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2471/20 2023  OSU  
6 9 s 3 23.23 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -1.1 III GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  ZKN  
400 m M
1 7 s 1 51.08 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/0414/19 2024 LDK!  ZKN  
2 9 s 1 52.02 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA III LDK!
3 11 s 1 52.19 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB III PAPUGA Sebastian B.D. Z/4420/20 2022  OSU  
4 12 s 1 52.47 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA III B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!  ZKN  
5 13 s 1 53.19 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir BEZ LDK!
6 14 s 1 54.71 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U18 SL IV GAWLINA Józef # Z/2206/20 2024
7 15 s 1 57.30 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2024 LDK!
1 1 s 2 48.07 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I HOŁUB Grzegorz B.D. # Z/4557/15 2024  KN  
2 2 s 2 48.87 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
3 3 s 2 49.13 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2003 U20 MA II KUKLA Rafał 2 LDK!  ZKN   OSU  
4 4 s 2 50.01 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 2003 U20 LD II B.D. LDK!  ZKN  
5 5 s 2 50.14 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA II B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
6 6 s 2 50.93 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!  ZKN  
7 8 s 2 51.38 BOROWSKI Mateusz SKSG Korona Szczecin # 1995 Sen ZP III MACIEJEWSKI Janusz ŚLIWKA Rafał , Z/0023/16 , 2024
8 10 s 2 52.06 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
500 m M
1 1 s 1 1:36.11 ZIEMBLA Szymon UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1748/20 2023 LDK!
2 2 s 1 1:37.94 ZAJĄC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3482/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:38.25 BRÓG Michał KS Olkusz 2010 U12 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/4832/19 2024 LDK!
4 4 s 1 1:43.38 LISIEWICZ Natan Kraków Athletics Team 2011 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/11811/21 2023
5 5 s 1 1:43.44 LEŚNIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/4994/21 2023 LDK!
6 6 s 1 1:43.68 KORDASZEWSKI Konrad KS Olkusz 2010 U12 MA --
7 7 s 1 1:45.46 WNĘK Dawid UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/12609/21 2023 LDK!
8 8 s 1 1:47.16 ZĘBALA Beniamin Kraków Athletics Team 2011 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3171/21 2024
9 9 s 1 1:55.40 KOŚMIDER Igor UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA -- LDK!
1 1 s 2 1:38.54 MAJCHER Adam UKS Lider Siercza 2013 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/5948/21 2024 LDK!
2 2 s 2 1:42.35 MIREK Jakub UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/3674/21 2023 LDK!
3 3 s 2 1:53.92 JĘDROCHA Konrad UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1906/20 2024 LDK!
4 4 s 2 2:01.20 DZIURZYŃSKI Marcel UKS Kusy Bukowno 2012 U12 MA --
5 5 s 2 2:06.27 DYRCZ Paweł UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1909/20 2023 LDK!
6 6 s 2 2:18.92 ŻABA Mateusz UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA -- LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:50.59 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2024
2 2 s 1 1:50.94 ANDRZEJEWSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2493/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:52.95 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
4 4 s 1 1:54.56 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2444/19 2024
5 5 s 1 1:54.83 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3449/21 2024
6 6 s 1 1:54.98 PACHACZ Sebastian UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA -- LDK!
7 7 s 1 1:57.45 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2024 LDK!
8 8 s 1 2:00.97 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
9 9 s 1 2:04.61 STRZAŁA Antoni KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- ZIĘBA Jakub Z/10904/21 2022
10 10 s 1 2:09.80 ZIĘBA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1747/20 2024 LDK!
800 m M
1 26 s 1 2:04.80 DZIURZYŃSKI Adrian UKS Kusy Bukowno 1988 Sen MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2430/20 2023
2 27 s 1 2:05.32 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 2001 U23 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna # Z/5624/18 2023 BEZ
3 31 s 1 2:06.91 ŚWIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2024 LDK!  OSU   19 75
4 33 s 1 2:10.71 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2024 LDK!  OSU   9 70
5 34 s 1 2:12.27 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2023 LDK!
6 35 s 1 2:12.99 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
7 37 s 1 2:14.24 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2024  OSU  
8 38 s 1 2:17.50 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2024 LDK!  OSU  
1 20 s 2 1:59.61 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2024  OSU  
2 24 s 2 2:02.15 FORYŚ Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/4584/17 2024 LDK!  OSU  
3 25 s 2 2:03.03 ZAJĄC Bartosz Krakowska Akademia Lekkoatletyki # 1993 Sen MA -- GAJ Paulina B.D. Z/1782/18 2023
4 28 s 2 2:05.52 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/4806/15 2021
5 29 s 2 2:05.85 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA IV TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/5690/18 2023 BEZ LDK!  OSU  
6 30 s 2 2:06.06 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2023 5 LDK!  OSU  
7 32 s 2 2:09.02 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- DMP DMP U20 LACH Magdalena # Z/0209/19 2024 LDK!  OSU   13 72
8 36 s 2 2:13.05 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ZAPART Stanisław B.D. # Z/3050/18 2024
1 8 s 3 1:55.07 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK II B.D.
2 9 s 3 1:55.28 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U20 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2024  ZKN  
3 12 s 3 1:55.52 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U18 PK II DMP KOWAL Piotr # Z/0440/22 2024 LDK!  ZKN   80
4 15 s 3 1:56.56 DĄBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2024
5 16 s 3 1:56.89 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK II LDK!  ZKN  
6 17 s 3 1:57.55 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0079/17 2024  OSU  
7 18 s 3 1:57.86 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław # Z/1876/18 2024 3 LDK!  ZKN  
8 21 s 3 2:00.08 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 2003 U20 SK III B.D.
9 22 s 3 2:01.61 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2022
10 23 s 3 2:01.75 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK III TIETIERIN Paweł KĘDZIORA Robert # Z/2229/19 2023  ZKN  
1 1 s 4 1:51.87 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ II
2 2 s 4 1:52.14 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024
3 3 s 4 1:52.56 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP II B.D.
4 4 s 4 1:52.61 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2024
5 5 s 4 1:53.90 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U23 MA II DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024 93
6 6 s 4 1:54.26 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2024 2
7 7 s 4 1:54.86 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U20 ZP II WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał B.D. , Z/4639/17 , 2024 LDK!
8 10 s 4 1:55.38 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team 1995 Sen MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2024
9 11 s 4 1:55.49 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2023 2
10 13 s 4 1:55.59 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2024 2
11 14 s 4 1:55.80 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U20 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
12 19 s 4 1:59.24 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA III GIZA Maciej B.D. # Z/0098/14 2024
1500 m M
1 1 s 1 4:02.64 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ III PARADOWSKA Renata B.D. # Z/1215/16 2024 LDK!
2 2 s 1 4:03.36 SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2024
3 3 s 1 4:08.31 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 2003 U20 PK III TORBA Tomasz 2 LDK!  ZKN   OSU  
4 4 s 1 4:09.40 ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team # 2003 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 4:10.11 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 2002 U20 SK III
6 6 s 1 4:12.13 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 2004 U18 MA IV WŁODARCZYK Mirosław B.D. Z/3432/18 2024
7 7 s 1 4:12.25 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U20 MA IV JASICZ Ryszard Z/0082/17 2024 4 LDK!
8 8 s 1 4:13.66 FLAK Krystian TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA IV #
9 9 s 1 4:14.23 PIWOWARCZYK Dominik UKS Lider Siercza 1988 Sen MA -- B.D. Z/2166/19 2024
10 10 s 1 4:15.93 STRZESZKOWSKI Karol UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U18 SK IV
11 11 s 1 4:16.26 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL IV  OSU  
12 12 s 1 4:16.59 BONDARCHUK Oleh Kraków Athletics Team # 1996 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/1967/20 2024
13 13 s 1 4:17.73 ARMUŁA Karol Kraków Athletics Team 2005 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/3526/20 2024  ZKN   OSU  
14 14 s 1 4:18.08 BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U20 SL IV GAWLINA Józef B.D. # Z/2212/19 2024  OSU  
15 15 s 1 4:19.71 KOWAL Daniel KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA IV CHRYCZYK Katarzyna # Z/11660/21 2024
16 16 s 1 4:21.34 WRONA Daniel UKS Lider Siercza 1992 Sen MA -- B.D. Z/8996/21 2021
17 17 s 1 4:23.30 ANTONOWICZ Jan SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0797/20 2024 LDK!
18 18 s 1 4:26.78 BACHLEDA Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2497/19 2024
19 19 s 1 5:35.39 PIÓRKOWSKI Jakub UKS Lider Siercza 2007 U16 MA -- DOBAJ Szymon # Z/4040/20 2023 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.85 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 2005 U18 MA +0.4 IV ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/2645/19 2022 BEZ LDK!  ZKN  
2 s 1 19.01 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.4 -- LDK!  OSU  
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.19 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.4 I B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 15.78 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA +0.4 III KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
3 3 s 1 16.10 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +0.4 III RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  ZKN  
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.52 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/0414/19 2024 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 60.93 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 2005 U18 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/2645/19 2022 BEZ LDK!  ZKN  
400 m pł M
1 9 s 1 55.33 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP II OLCZYK Hubert B.D. # Z/0665/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 10 s 1 55.94 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U23 OP II B.D.  ZKN  
3 11 s 1 56.69 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa 2002 U20 MZ III ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!  ZKN   OSU  
4 12 s 1 56.71 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA III WÓJCIK Teodor B.D. B.D. Z/2981/16 2024  ZKN  
1 1 s 2 50.93 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 Sen MA M CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  KN   SKN  
2 2 s 2 52.54 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP I B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
3 3 s 2 53.34 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024  ZKN   122
4 4 s 2 53.46 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U23 SL I KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1  ZKN   SKN  
5 5 s 2 53.90 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP I DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2024 LDK!  ZKN   114
6 6 s 2 54.26 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA I GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2021 1
7 7 s 2 54.61 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA II DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # Z/0021/16 2024 LDK!  ZKN   WCSS   SKN   OSU   105
8 8 s 2 55.25 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II DMP HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2024  ZKN   97
2000 m prz M
1 s 1 5:51.33 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U23 SK -- MIREK Andrzej Z/2504/17 2024 1  KNF   KN  
2 s 1 5:59.23 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021  ZKN  
3 s 1 6:07.51 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team # 2002 U20 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2024  ZKN  
4 s 1 6:23.22 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!  OSU  
5 s 1 6:30.28 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL IV
6 s 1 6:34.00 MACIĄŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U18 MA IV GIZA Maciej Z/3091/19 2022 LDK!  ZKN   OSU  
7 s 1 6:37.42 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U18 LD IV LDK!  ZKN  
8 s 1 7:03.12 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.08 HOŁUB Jakub KU AZS AWP w Lublinie # 2002 U20 LU I B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 1.95 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
3 f 1 1.88 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 2002 U20 SL III BIELA Marek Z/3772/17 2021 2  ZKN  
4 f 1 1.84 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ
4 f 1 1.84 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA III SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  ZKN  
6 f 1 1.76 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  ZKN   48 92
7 f 1 1.76 WOLAŃSKI Nikodem WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA IV B.D.
8 f 1 1.68 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2024
W dal M
1 f 1 7.36 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA -0.5 I  KN   SKN  
2 f 1 6.76 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 2001 U23 PK -0.2 III LDK!  ZKN  
3 f 1 6.65 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL +0.5 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 6.53 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA +0.6 III WAŁASZEK Jarosław # Z/3745/16 2024 3
5 f 1 6.47 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U18 MA -0.4 III WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2023 BEZ
6 f 1 6.18 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U18 MA +0.5 IV PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022  ZKN  
7 f 1 6.16 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP +0.2 IV PLASKOTA Krzysztof # Z/1351/17 2024 4 LDK!  OSU  
8 f 1 6.10 FIJAŁKOWSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA +0.3 -- ZAPART Stanisław Z/11373/21 2021
9 f 1 6.00 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL -0.2 IV OLSZAR Michał B.D. Z/4928/19 2024  ZKN  
10 f 1 5.99 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.6 IV WĄSOWICZ Marek # Z/3174/18 2024 BEZ LDK!
11 f 1 5.86 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA +0.2 -- B.D. BEZ LDK!
12 f 1 5.77 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U23 MA +0.1 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
13 f 1 5.65 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -0.2 -- LDK!
14 f 1 5.53 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.3 --  ZKN   OSU  
15 f 1 5.22 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.1 -- LDK!  OSU  
  f 1 NM MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2024 4  ZKN  
  f 1 NM WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 2003 U20 PK 0.0 -- LDK!  ZKN   OSU  
Kula (5) M
1 f 1 12.53 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA IV ZAGRODZKI Marcin # Z/3057/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
2 f 1 8.94 WEJMAN Szczepan WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA --
Kula (6) M
1 f 1 10.91 SIĘKA Łukasz Jan UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/9183/21 2024
2 f 1 10.07 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- NIERODA Renata Z/4052/17 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 15.94 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków 1981 Masters MA I B.D. Z/3880/20 2024 1
Oszczep (700) M
1 f 1 51.44 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U18 MA III B.D. # Z/4451/18 2022 BEZ  ZKN  
2 f 1 37.42 KARWALA Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- B.D. LDK!
3 f 1 33.29 KĘDZIOR Krzysztof WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA --
Oszczep (800) M
1 f 1 56.26 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/5898/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   80
2 f 1 52.43 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 U23 MA III DMP MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2024 67
3 f 1 46.65 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5
4 f 1 31.00 GOŁYŹNIAK Maksymilian UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/9181/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 44.542100191116 sekund