Przemyśl 17.06.2021
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego U14, U13 [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 s 1 13.37 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK +0.3 IV # LDK!
2 s 1 13.65 DOLOT Milena LKS Stal Mielec 2008 U14 PK +0.3 IV # LDK!
3 s 1 13.81 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U14 PK +0.3 V TORBA Tomasz # Z/2589/20 2024 LDK!
4 s 1 13.96 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK +0.3 V DMP U20 MAJCHROWICZ Rena # Z/0972/21 2024 LDK! 76
5 s 1 14.15 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK +0.3 V BARSZCZ Mirosław # Z/0061/21 2024 LDK!
6 s 1 14.92 TRZPIS Veronica LKS Stal Mielec 2008 U14 PK +0.3 -- KULIG Marzena # Z/3712/21 2024 LDK!
7 s 1 15.29 DEJNAKA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK +0.3 -- LDK!
1 s 2 13.83 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK +1.3 V BARSZCZ Mirosław # Z/0058/21 2024 LDK!
2 s 2 14.85 DUDEK Iga CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK +1.3 -- # LDK!
3 s 2 14.99 BAK Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK +1.3 -- LDK!
4 s 2 15.23 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK +1.3 -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4179/20 2024 LDK!
5 s 2 15.41 PIECHNIAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK +1.3 -- LDK!
6 s 2 15.48 TRZPIS Emilia LKS Stal Mielec 2008 U14 PK +1.3 -- KULIG Marzena # Z/3711/21 2024 LDK!
1 s 3 13.95 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -0.5 V DMP U20 BARSZCZ Mirosław # Z/3158/21 2024 LDK! 76
2 s 3 14.23 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -0.5 V BARSZCZ Mirosław # Z/0202/22 2024 LDK!
3 s 3 14.30 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -0.5 V GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK!
4 s 3 14.33 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -0.5 V WRÓBEL Marcin # Z/6841/21 2024 LDK!
5 s 3 14.38 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U12 PK -0.5 V B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
6 s 3 14.81 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -0.5 -- BARSZCZ Mirosław # Z/0212/22 2024 LDK!
7 s 3 15.02 BAŁA Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -0.5 -- BIGUS Anna # Z/3233/19 2024 LDK!
1 s 4 15.69 KRUCZEK Oliwia KML Lubaczów 2009 U14 PK -0.6 -- LDK!
2 s 4 15.74 MIĄSO Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -0.6 -- TITTINGER Katarzyna # Z/3687/21 2024 LDK!
3 s 4 16.13 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -0.6 -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2024 LDK!
4 s 4 16.14 WOJTUŃ Lena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -0.6 -- # LDK!
5 s 4 16.20 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK -0.6 -- GUZIK Paweł # Z/6561/21 2024 LDK!
6 s 4 16.49 RATUSIŃSKA Julia LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -0.6 -- TORBA Agnieszka Z/3702/21 2024 LDK!
7 s 4 19.09 TOPÓR Magdalena LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -0.6 -- TORBA Agnieszka Z/12684/21 2022 LDK!
1 s 5 14.32 METZGER Daria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK +1.2 V MOŹDZIOCH Adolf Z/12673/21 2021
2 s 5 14.94 OLSZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2009 U14 PK +1.2 -- GUZIK Paweł # Z/3686/21 2024 LDK!
3 s 5 15.92 MAZUR Maja KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK +1.2 -- # LDK!
4 s 5 16.08 WCISŁO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +1.2 -- WRÓBEL Marcin # Z/1773/21 2024 LDK!
5 s 5 16.25 KASJAN Roksana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK +1.2 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/12672/21 2021
6 s 5 16.35 NOWAK Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +1.2 -- LDK!
7 s 5 17.47 WĄŻ Aleksandra LKS Stal Mielec 2011 U12 PK +1.2 -- TORBA Agnieszka Z/3707/21 2024 LDK!
1 s 6 15.11 BIENIEK Julia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -0.3 -- LDK!
2 s 6 15.86 STROKOŃ Maja LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -0.3 -- # LDK!
3 s 6 15.89 DZIEDZIC Gabriela KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -0.3 -- ŁYP Jacek # Z/3155/21 2024 LDK!
4 s 6 16.21 PUSTELAK Kinga CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -0.3 -- LDK!
5 s 6 16.27 CIEŚLA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -0.3 -- LDK!
6 s 6 16.43 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK -0.3 -- GUZIK Paweł # Z/6560/21 2024 LDK!
7 s 6 16.63 TUTAK Kinga KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK -0.3 -- LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.67 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK III BARSZCZ Mirosław # Z/0058/21 2024 LDK!
2 2 s 1 45.13 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U14 PK IV TORBA Tomasz # Z/3599/19 2024 LDK!
3 3 s 1 46.69 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK V SUGIER Maria # Z/2610/20 2024 LDK!
4 4 s 1 48.41 RADZIK Lena KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK V BARSZCZ Mirosław # Z/0060/21 2024 LDK!
5 5 s 1 49.55 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/3712/19 2024 LDK!
1 6 s 2 49.99 STANKIEWICZ Pola KML Lubaczów 2008 U14 PK -- LDK!
2 7 s 2 50.11 DEJNAKA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- LDK!
3 10 s 2 51.32 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- # LDK!
4 12 s 2 53.83 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2024 LDK!
1 8 s 3 50.63 DUDEK Iga CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- # LDK!
2 9 s 3 51.20 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0061/21 2024 LDK!
3 11 s 3 51.43 BAK Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- LDK!
1 s 4 46.77 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK V GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK!
2 s 4 48.35 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK V WRÓBEL Marcin # Z/6841/21 2024 LDK!
3 s 4 49.90 NAZARCZUK Lena KML Lubaczów 2010 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3395/20 2024 LDK!
4 s 4 52.14 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0212/22 2024 LDK!
5 s 4 57.21 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK -- GUZIK Paweł # Z/6560/21 2024 LDK!
1 s 5 51.29 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U12 PK -- B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
2 s 5 52.46 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/3709/21 2024 LDK!
3 s 5 56.57 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK -- GUZIK Paweł # Z/6561/21 2024 LDK!
4 s 5 56.87 WOLSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3235/19 2024 LDK!
1 s 6 49.13 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3158/21 2024 LDK!
2 s 6 55.59 WCISŁO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/1773/21 2024 LDK!
3 s 6 60.37 BABULA Nadia LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- KULIG Marzena # Z/3479/21 2024 LDK!
4 s 6 64.30 RACHWAŁ Magdalena UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK -- B.D. Z/6784/21 2022 LDK!
1 s 7 52.03 KICIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3156/21 2023 LDK!
2 s 7 53.98 WOJTUŃ Lena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- # LDK!
3 s 7 56.07 MAZUR Maja KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- # LDK!
4 s 7 58.07 MAKSOŃ Maja LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/6557/21 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:50.64 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów 2008 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3397/20 2024 LDK!
2 s 1 1:51.95 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2024 LDK!
3 s 1 1:55.18 WANDAS Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- DUDA Bogusław # Z/1134/21 2024 LDK!
4 s 1 2:01.10 OZIMEK Hanna KML Lubaczów 2008 U14 PK -- LDK!
5 s 1 2:08.45 GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3536/19 2024 LDK!
6 s 1 2:13.20 BABULA Marika LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- # LDK!
7 s 1 2:13.91 LASEK Amelia LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3697/21 2024 LDK!
8 s 1 2:15.12 SZTORC Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U14 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/9777/21 2022 LDK!
9 s 1 2:21.91 RUBACH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U14 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/9776/21 2021 LDK!
10 s 1 2:27.46 STACHOWICZ Patrycja LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3705/21 2023 LDK!
1 1 s 2 1:57.51 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2024 LDK!
2 2 s 2 2:01.13 WAŻNY Gabriela KML Lubaczów 2009 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3398/20 2024 LDK!
3 3 s 2 2:04.25 PYRCZ Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- KOWAL Piotr # Z/8549/21 2024 LDK!
4 4 s 2 2:09.84 PYRCZ Roksana CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- KOWAL Piotr # Z/8550/21 2024 LDK!
5 5 s 2 2:17.58 ZAJDEL Kornelia KKB MOSiR Krosno 2012 U12 PK -- SOCHA Tomasz Z/12371/21 2024 LDK!
6 6 s 2 2:18.67 DUDEK Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/3839/21 2024 LDK!
7 7 s 2 2:27.40 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/3159/21 2024 LDK!
8 8 s 2 2:29.59 DZIEWIT Julia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/12682/21 2021 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:27.95 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK V ZIĘBA Julian # Z/1194/18 2024 BEZ LDK!
2 s 1 3:31.00 KUCAP Marlena UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U14 PK V B.D. Z/3477/20 2022 LDK!
3 s 1 3:31.51 TOKARZ Zuzanna KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK V LDK!
4 s 1 3:34.85 MASZLANKA Patrycja CWKS Resovia Rzeszów # 2008 U14 PK -- KOWAL Piotr Z/3396/20 2024 LDK!
5 s 1 3:37.80 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3160/21 2024 LDK!
6 s 1 4:08.44 RADYK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- LDK!
7 s 1 4:09.17 BUKSA Inga KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof # Z/2159/21 2023 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.94 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -0.7 -- GUJA Marta # Z/5716/23 2024 LDK!
2 2 s 1 14.08 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -0.7 -- SUGIER Maria # Z/2610/20 2024 LDK!
3 3 s 1 16.04 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -0.7 -- # LDK!
4 4 s 1 16.13 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -0.7 -- SOBOLAK Piotr # Z/2579/20 2024 LDK!
5 5 s 1 16.75 GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -0.7 -- KULIG Marzena # Z/3536/19 2024 LDK!
6 6 s 1 17.23 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK -0.7 -- JANIK Emilia # Z/11078/21 2024 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.46 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2024 BEZ LDK!
2 f 1 1.43 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK V JANIK Emilia # Z/2578/20 2024 LDK!
3 f 1 1.35 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2024
4 f 1 1.30 ZAJCHOWSKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1362/21 2024 LDK!
5 f 1 1.20 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2024 LDK!
5 f 1 1.20 KAMIŃSKA Kaja LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- # LDK!
7 f 1 1.15 BUKSA Inga KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof # Z/2159/21 2023 LDK!
7 f 1 1.15 KICIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3156/21 2023 LDK!
9 f 1 1.15 HAJDUK Natalia MLUKS Tarnów # 2008 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław # LDK!
10 f 1 1.15 MURZYN Emilia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3700/21 2024 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.52 BIENIEK Julia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- LDK!
2 f 1 4.39 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK 0.0 -- BARSZCZ Mirosław # Z/0202/22 2024 LDK!
3 f 1 4.05 METZGER Daria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK 0.0 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/12673/21 2021
4 f 1 4.04 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK 0.0 -- TORBA Tomasz # Z/3709/21 2024 LDK!
5 f 1 4.01 BAŁA Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK 0.0 -- BIGUS Anna # Z/3233/19 2024 LDK!
6 f 1 3.88 NOWAK Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- LDK!
7 f 1 3.84 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK 0.0 -- BIGUS Anna # Z/3237/19 2024 LDK!
8 f 1 3.83 ZAJCHOWSKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna # Z/1362/21 2024 LDK!
9 f 1 3.82 MIĄSO Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna # Z/3687/21 2024 LDK!
10 f 1 3.81 STROKOŃ Maja LKS Stal Mielec 2009 U14 PK 0.0 -- # LDK!
11 f 1 3.73 RATUSIŃSKA Julia LKS Stal Mielec 2010 U12 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/3702/21 2024 LDK!
12 f 1 3.72 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK 0.0 -- JANIK Emilia # Z/11078/21 2024 LDK!
13 f 1 3.69 MIŁOŚ Maja LKS Stal Mielec 2009 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/4653/21 2024 LDK!
14 f 1 3.68 BABULA Nadia LKS Stal Mielec 2010 U12 PK 0.0 -- KULIG Marzena # Z/3479/21 2024 LDK!
15 f 1 3.65 WOLSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK 0.0 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3235/19 2024 LDK!
16 f 1 3.64 GODEK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U12 PK 0.0 -- MARSZAŁEK Alicja Z/9903/21 2024 LDK!
17 f 1 3.62 CIEŚLA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- LDK!
18 f 1 3.55 DZIEDZIC Gabriela KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK 0.0 -- ŁYP Jacek # Z/3155/21 2024 LDK!
19 f 1 3.46 PUSTELAK Kinga CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- LDK!
20 f 1 3.39 MOŁDOCH Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- LDK!
21 f 1 3.38 TUTAK Kinga KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK 0.0 -- LDK!
1 f 2 4.80 DOLOT Milena LKS Stal Mielec 2008 U14 PK 0.0 -- # LDK!
2 f 2 4.78 TRZPIS Emilia LKS Stal Mielec 2008 U14 PK 0.0 -- KULIG Marzena # Z/3711/21 2024 LDK!
3 f 2 4.74 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U14 PK 0.0 -- TORBA Tomasz # Z/3599/19 2024 LDK!
4 f 2 4.66 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK 0.0 -- # LDK!
5 f 2 4.60 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U14 PK 0.0 -- TORBA Tomasz # Z/2589/20 2024 LDK!
6 f 2 4.57 RADZIK Lena KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK 0.0 -- BARSZCZ Mirosław # Z/0060/21 2024 LDK!
7 f 2 4.41 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK 0.0 -- JANIK Emilia # Z/2578/20 2024 LDK!
8 f 2 4.40 GRABIŃSKA Amelia LKS Stal Mielec 2008 U14 PK 0.0 -- LDK!
9 f 2 4.38 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK 0.0 -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0972/21 2024 LDK!
10 f 2 4.29 HAJDUK Natalia MLUKS Tarnów # 2008 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław # LDK!
11 f 2 4.27 TRZPIS Veronica LKS Stal Mielec 2008 U14 PK 0.0 -- KULIG Marzena # Z/3712/21 2024 LDK!
12 f 2 4.21 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK 0.0 -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4179/20 2024 LDK!
13 f 2 4.08 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK 0.0 -- SOBOLAK Piotr # Z/2579/20 2024 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.52 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2024 BEZ LDK!
2 f 1 9.22 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- BIGUS Anna # Z/3237/19 2024 LDK!
3 f 1 9.14 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2024
4 f 1 9.02 SZAŁAŃSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów # 2008 U14 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2798/23 2024 LDK!
5 f 1 8.57 GUZ Oktawia KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- # LDK!
6 f 1 8.42 BIERCZYŃSKA Małgorzata KML Lubaczów 2008 U14 PK -- LDK!
7 f 1 7.75 PIECHNIAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- LDK!
8 f 1 7.40 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2024 LDK!
9 f 1 6.87 KIEDRZYŃSKA Tola KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- DRAPAŁA Paweł # Z/0210/22 2024 LDK!
10 f 1 6.28 ŚWIST Paulina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/12674/21 2024
11 f 1 5.88 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3160/21 2024 LDK!
12 f 1 5.58 TOKARZ Zuzanna KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- LDK!
100 m M
1 s 1 12.90 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -0.4 -- DMP U20 BARSZCZ Mirosław # Z/0059/21 2024 LDK! 65
2 s 1 13.52 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -0.4 -- DMP DMP U20 MAJCHROWICZ Rena # Z/3973/21 2024 LDK! 0 54
3 s 1 13.84 ZARZYCZNY Bartłomiej UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U14 PK -0.4 -- B.D. Z/3453/20 2022 LDK!
1 s 2 13.39 NAWROCKI Wojciech KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK +0.1 -- ŁYP Jacek # Z/12676/21 2023 LDK!
2 s 2 14.13 TROJNAR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK +0.1 -- # LDK!
3 s 2 14.96 JANICKI Szymon UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U14 PK +0.1 -- B.D. Z/3469/20 2022 LDK!
4 s 2 15.33 WIŚNIEWSKI Hieronim CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK +0.1 -- MAJCHROWICZ Rena # Z/8552/21 2024 LDK!
1 s 3 14.13 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK +0.2 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2024 LDK!
2 s 3 14.29 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK +0.2 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK!
3 s 3 14.77 BROŻONOWICZ Leon LKS Stal Mielec 2009 U14 PK +0.2 -- TORBA Tomasz # Z/2588/20 2024 LDK!
4 s 3 14.99 JANIEC Gabriel KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK +0.2 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0206/22 2022 LDK!
5 s 3 15.08 PASZKOWSKI Kajetan KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK +0.2 -- SOCHA Tomasz Z/2568/21 2024 LDK!
6 s 3 16.07 PLEŚNIAK Arkadiusz CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +0.2 -- LDK!
7 s 3 16.32 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK +0.2 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2024 LDK!
1 s 4 14.18 MYJAK Szymon LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -0.1 -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3710/21 2024 LDK!
2 s 4 14.93 MIŁOŚ Jakub LKS Stal Mielec 2011 U12 PK -0.1 -- TORBA Agnieszka Z/3699/21 2022 LDK!
3 s 4 15.29 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -0.1 -- SUGIER Maria # Z/5748/21 2024 LDK!
4 s 4 16.29 POLACZEK Jan CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -0.1 -- LDK!
5 s 4 19.00 GOLEŃ Piotr KKB MOSiR Krosno 2011 U12 PK -0.1 -- SOCHA Tomasz Z/11408/21 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 42.63 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/1044/21 2024 LDK!
2 2 s 1 45.87 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0059/21 2024 LDK!
3 4 s 1 48.29 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- KOWAL Piotr # Z/4610/18 2024 BEZ LDK!
4 6 s 1 53.18 KOMARSKI Sylwester UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U14 PK -- B.D. Z/3471/20 2022 LDK!
1 3 s 2 46.47 ZARZYCZNY Bartłomiej UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U14 PK -- B.D. Z/3453/20 2022 LDK!
2 5 s 2 49.78 ŚCIERANKA Mateusz UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U14 PK -- B.D. Z/3474/20 2022 LDK!
1 s 3 45.12 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/2573/20 2024 LDK!
2 s 3 47.35 MYJAK Szymon LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3710/21 2024 LDK!
3 s 3 58.91 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2024 LDK!
1 s 4 50.63 KLACZKOWSKI Mikołaj CWKS Resovia Rzeszów 2010 U12 PK -- # LDK!
2 s 4 51.11 FILAR Wojciech CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- LDK!
3 s 4 55.76 KOLIS Jakub LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3694/21 2024 LDK!
4 s 4 60.67 POLACZEK Jan CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- LDK!
600 m M
1 s 1 1:58.68 PŁAZA Maksymilian KKB MOSiR Krosno 2008 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2074/21 2024 LDK!
2 s 1 2:06.91 MIKA Jan MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U14 PK -- BIGUS Anna # Z/9897/21 2024 LDK!
1 1 s 2 1:47.13 KILIAN Rafał LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3573/19 2023 LDK!
2 2 s 2 2:05.10 SUWAJ Jakub KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2563/21 2024 LDK!
3 3 s 2 2:08.14 BUKAŁA Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1723/20 2024 LDK!
4 4 s 2 2:08.43 WÓJCIK Cezary MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/6763/21 2021
5 5 s 2 2:10.34 KAWALEC Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2010 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/3685/21 2024 LDK!
6 6 s 2 2:12.96 ZAWADZKI Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2010 U12 PK -- # LDK!
7 7 s 2 2:13.44 BROŹ Kamil KML Lubaczów 2010 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6038/21 2024 LDK!
8 8 s 2 2:13.59 MISZTAL Maciej KML Lubaczów 2012 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/5747/21 2023 LDK!
9 9 s 2 2:14.07 STRÓŻ Piotr MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/6556/21 2024 LDK!
10 10 s 2 2:44.48 WOJCIECHOWSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- LDK!
1000 m M
1 s 1 3:12.05 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1462/18 2023 BEZ LDK!
2 s 1 3:15.17 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2024
3 s 1 4:13.52 BUTRYN Maksymilian KKL Stal Stalowa Wola # 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/8367/21 2024 LDK!
4 s 1 4:30.15 KIJANKA Mateusz KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- LDK!
5 s 1 4:35.02 CZUBA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- LDK!
100 m pł M
1 s 1 18.07 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -1.3 -- MAJCHROWICZ Rena # Z/1044/21 2024 LDK!
2 s 1 18.19 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -1.3 -- SUGIER Maria # Z/2573/20 2024 LDK!
3 s 1 19.36 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -1.3 -- KOWAL Piotr # Z/4610/18 2024 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.52 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- RADOCHOŃSKI Marek # Z/5584/19 2024 LDK!
2 f 1 1.20 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2024 LDK!
3 f 1 1.20 WÓJCIK Cezary MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/6763/21 2021
4 f 1 1.10 BIELENDA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- LDK!
5 f 1 1.05 TITTINGER Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1021/21 2024 LDK!
  f 1 NM RATUSZNIAK Kamil LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3703/21 2023 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.61 KILIAN Rafał LKS Stal Mielec 2009 U14 PK 0.0 -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3573/19 2023 LDK!
2 f 1 4.54 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK 0.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2024 LDK!
3 f 1 4.40 BROŻONOWICZ Leon LKS Stal Mielec 2009 U14 PK 0.0 -- TORBA Tomasz # Z/2588/20 2024 LDK!
4 f 1 4.24 PASZKOWSKI Kajetan KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK 0.0 -- SOCHA Tomasz Z/2568/21 2024 LDK!
5 f 1 4.15 JANIEC Gabriel KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK 0.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0206/22 2022 LDK!
6 f 1 4.08 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK 0.0 -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2024 LDK!
7 f 1 4.06 MIŁOŚ Jakub LKS Stal Mielec 2011 U12 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/3699/21 2022 LDK!
8 f 1 3.88 KLACZKOWSKI Mikołaj CWKS Resovia Rzeszów 2010 U12 PK 0.0 -- # LDK!
9 f 1 3.75 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK 0.0 -- SUGIER Maria # Z/5748/21 2024 LDK!
10 f 1 3.73 ŻYRA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- LDK!
11 f 1 3.67 PLEŚNIAK Arkadiusz CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- LDK!
12 f 1 3.59 ZAWADZKI Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2010 U12 PK 0.0 -- # LDK!
13 f 1 3.56 GOLEŃ Piotr KKB MOSiR Krosno 2011 U12 PK 0.0 -- SOCHA Tomasz Z/11408/21 2024 LDK!
14 f 1 3.43 WOJCIECHOWSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK 0.0 -- LDK!
15 f 1 3.41 KAWALEC Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2010 U12 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna # Z/3685/21 2024 LDK!
16 f 1 3.37 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK 0.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK!
17 f 1 3.27 MAGDA Filip LKS Stal Mielec 2010 U12 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/12683/21 2022 LDK!
18 f 1 3.24 BIELENDA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 -- LDK!
19 f 1 3.23 TITTINGER Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna # Z/1021/21 2024 LDK!
20 f 1 3.02 RATUSZNIAK Kamil LKS Stal Mielec 2009 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/3703/21 2023 LDK!
1 f 2 4.79 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK 0.0 -- MAJCHROWICZ Rena # Z/3973/21 2024 LDK!
2 f 2 4.64 TROJNAR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK 0.0 -- # LDK!
3 f 2 4.61 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U14 PK 0.0 -- TORBA Tomasz # Z/2591/20 2024 LDK!
4 f 2 4.53 CEPIL Maciej KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK 0.0 -- # LDK!
5 f 2 4.33 BOGUCKI Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK 0.0 -- LDK!
6 f 2 3.97 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK 0.0 -- RADOCHOŃSKI Marek # Z/5584/19 2024 LDK!
7 f 2 3.81 WIŚNIEWSKI Hieronim CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK 0.0 -- MAJCHROWICZ Rena # Z/8552/21 2024 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 9.25 KOMARSKI Sylwester UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U14 PK -- B.D. Z/3471/20 2022 LDK!
2 f 1 8.66 ŚCIERANKA Mateusz UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U14 PK -- B.D. Z/3474/20 2022 LDK!
3 f 1 6.70 WNĘK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3242/19 2022
4 f 1 5.16 PIKUL Mikołaj LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/4652/21 2023 LDK!
5 f 1 5.08 CEPIL Maciej KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- # LDK!
6 f 1 3.90 NAWROCKI Wojciech KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- ŁYP Jacek # Z/12676/21 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 25.776244163513 sekund