Żary 15.06.2021
Mistrzostwa Woj. Lubuskiego LDK! [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
60 m K
1 s 1 9.53 KUZIARA Weronika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4397/20 2023 LDK!
2 s 1 9.60 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2023 LDK!
3 s 1 9.63 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2023 LDK!
4 s 1 9.69 WIECZOREK Amelia LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB 0.0 -- LDK!
5 s 1 9.80 PIRÓG Sara LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/8117/21 2023 LDK!
6 s 1 9.98 URBAŃSKA Antonina MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2012 U12 LB 0.0 -- GÓRA Ireneusz Z/0984/21 2023
1 s 2 9.68 CIPIŃSKA Nadia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2924/21 2023 LDK!
2 s 2 9.89 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U12 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2023 LDK!
3 s 2 10.16 TOMASZEWSKA Nikola MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U12 LB 0.0 -- GÓRA Ireneusz Z/0985/21 2022
4 s 2 11.14 CHMARA Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- BOREK Krzysztof BOREK Krzysztof Z/12628/21 2023 LDK!
1 s 3 9.80 BRZESKA Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- LDK!
2 s 3 9.83 SZCZUREK Jagoda ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/8532/21 2023 LDK!
3 s 3 10.24 SZOMBIERSKA Gabriela MLKS Agros Żary 2010 U12 LB 0.0 -- WISZ Mateusz Z/2799/23 2023 LDK!
1 s 4 9.86 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2023 LDK!
2 s 4 10.49 ZACHARCZUK Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7721/21 2022 LDK!
3 s 4 10.76 SALAMON Elena MLKS Agros Żary 2010 U12 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta # Z/3462/21 2023 LDK!
4 s 4 10.91 KORZENIEWSKA Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- LDK!
5 s 4 11.46 LEŃ Emilia MLKS Agros Żary 2010 U12 LB 0.0 -- LDK!
1 s 5 9.98 ŻAL Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/7483/21 2023 LDK!
2 s 5 10.54 NOWAK TRACZ Inez ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin LDK!
2 s 5 10.86 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- DRACZYŃSKI Adam # Z/7497/21 2023 LDK!
3 s 5 10.94 JASIŃSKA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2179/21 2023 LDK!
1 s 6 9.68 TALKOWSKA Maria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- DRACZYŃSKI Adam # Z/8336/21 2023 LDK!
2 s 6 9.92 KA¬MIERSKA Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2010 U12 LB 0.0 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1487/22 2023 LDK!
3 s 6 10.40 KRISTEL Karmen AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- BOREK Krzysztof Z/7617/21 2023 LDK!
4 s 6 10.70 MURAWA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2011 U12 LB 0.0 -- WESOŁEK Krzysztof # Z/12397/21 2023 LDK!
5 s 6 11.05 BEBRYS Ania Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- # LDK!
1 s 7 10.52 JANKOWIAK Barbara ZLKL Zielona Góra # 2010 U12 LB 0.0 -- BISKUP Paweł Z/2988/22 2023 LDK!
2 s 7 10.64 FRˇTCZAK Julia Klaudia ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/14355/21 2021 LDK!
3 s 7 10.78 BARTOSIK Anastazja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7710/21 2022 LDK!
4 s 7 10.90 OLSZEWSKA Oliwia KS Herosi ¦wiebodzin 2010 U12 LB 0.0 --
1 s 8 9.79 MATUSZAK-STENCEL Zofia Anna ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/8434/21 2023 LDK!
2 s 8 10.11 NOWAK TRACZ Nel ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/14408/21 2023 LDK!
3 s 8 10.48 MALUDY Lena Janina ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/4343/22 2023 LDK!
4 s 8 10.70 SZEWCIW Maja LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz # Z/4056/22 2023 LDK!
5 s 8 11.05 MUCHOWSKA Iga UKS Maszewiak Maszewo # 2011 U12 LB 0.0 -- MUCHOWSKI Michał # Z/1249/22 2023 LDK!
6 s 8 12.67 JANCZAK Amelia ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin
1 s 9 10.18 SOWIŃSKA Lena ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 --
2 s 9 10.28 KWIATKOWSKA Malwina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7717/21 2022 LDK!
3 s 9 10.44 HASIÓW Michalina ZLKL Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
4 s 9 10.74 GALENT Oksana ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 --
5 s 9 10.90 WANAT Nadia MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila LDK!
6 s 9 11.63 RYBKA Zuzanna MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila
1 s 10 10.20 REWAJ Wanesa ZLKL Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 --
2 s 10 10.98 WARYAS Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2010 U12 LB 0.0 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0634/22 2023 LDK!
3 s 10 11.30 JESIS Nadia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
4 s 10 11.84 DRYGAS Lena MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila
1 s 11 10.15 OLCHOWA Maja ZLKL Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 --
2 s 11 10.40 BŁASZYK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
3 s 11 10.74 ZIÓŁKOWSKA Maria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
4 s 11 11.05 JESIS Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
5 s 11 11.77 NOWAK TRACZ Inez ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin LDK!
100 m K
1 s 1 13.77 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 IV GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/2436/20 2023 LDK!
2 s 1 13.98 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB 0.0 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2023 LDK!
3 s 1 14.27 PILECKA Małgorzata AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB 0.0 V KONDRATOWICZ Marcin Z/12145/21 2022
4 s 1 14.56 PIRÓG Amelia LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/4607/21 2023 LDK!
1 s 2 14.53 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/1627/20 2023 LDK!
2 s 2 14.79 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB 0.0 -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2023 LDK!
3 s 2 14.90 SŁABY Natalia AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12125/21 2021 LDK!
4 s 2 15.01 KUJAWA Karolina AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
5 s 2 15.22 AUGUSTYNIAK Lena Akademia Biegowa Żary # 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
1 s 3 15.32 MUSZYŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
2 s 3 15.82 KOZŁOWSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/7489/21 2022 LDK!
3 s 3 16.40 MILLER-KAŁCZUGA Karina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7718/21 2022 LDK!
4 s 3 16.59 ŻYLIŃSKA Eliza ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- LDK!
5 s 3 16.92 MAJEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta # Z/12082/21 2023 LDK!
1 s 4 15.40 KRZYWNIAK Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7716/21 2022 LDK!
2 s 4 15.59 SZTEJNA Hanna ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/0296/21 2022 LDK!
3 s 4 15.67 ADAMCZYK Maja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7709/21 2022 LDK!
4 s 4 16.42 MIKOŁAJEWICZ Nadia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- LDK!
5 s 4 16.59 SZCZERBIŃSKA Adrianna ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 --
6 s 4 17.61 MUSIAŁ Helena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/0289/21 2023 LDK!
1 s 5 14.21 WICHMAN Tola UKS Ares Nowa Sól 2008 U14 LB 0.0 V SZPIGUN Zenon Z/12483/21 2023 LDK!
2 s 5 14.69 CHORˇŻYCZEWSKA Patrycja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7713/21 2022 LDK!
3 s 5 15.11 CHOJECKA Zofia AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- BOREK Krzysztof Z/12602/21 2023 LDK!
4 s 5 15.40 WALKOWIAK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/7778/21 2023 LDK!
5 s 5 15.69 NOWACKA Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
6 s 5 16.21 NOWACKA Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7722/21 2022 LDK!
1 s 6 14.84 KRZYSZEWSKA Malwina AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- BOREK Krzysztof Z/0567/20 2023 LDK!
2 s 6 14.87 SCHWARC Anika LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
3 s 6 15.20 KRZYSZEWSKA Justyna AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- BOREK Krzysztof Z/0566/20 2023 LDK!
4 s 6 15.47 GAMALSKA Kaja UKS Maszewiak Maszewo 2009 U14 LB 0.0 -- MUCHOWSKI Michał Z/0189/21 2023 LDK!
1 s 7 13.96 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB 0.0 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2023 LDK!
2 s 7 15.26 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12078/21 2023 LDK!
3 s 7 15.54 PIˇTKOWSKA Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/0378/21 2022 LDK!
4 s 7 15.94 UŁAŃSKA Emilia UKS Bobrówko 2009 U14 LB 0.0 --
5 s 7 15.94 BEJTLICH Hanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/2342/21 2023 LDK!
6 s 7 16.71 RY¦KIEWICZ Katarzyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7725/21 2022 LDK!
1 s 8 15.54 PIECHACZEK Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12084/21 2023 LDK!
2 s 8 16.21 ARCAB Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12077/21 2021
3 s 8 16.40 OLEKSIAK Julia KS Herosi ¦wiebodzin 2009 U14 LB 0.0 -- # LDK!
4 s 8 16.69 MICHAŁOWICZ Marcelina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
5 s 8 16.80 MIERZYŃSKA Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12083/21 2023 LDK!
6 s 8 16.86 LUBIŃSKA Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- LDK!
1 s 9 14.90 BOGDANOWICZ Wiktoria Akademia Biegowa Żary # 2009 U14 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin # Z/13756/21 2023 LDK!
2 s 9 15.90 JAWORCZAK Maja KS Herosi ¦wiebodzin 2009 U14 LB 0.0 -- # LDK!
3 s 9 17.16 ZAWODNIAK Roksana KS Herosi ¦wiebodzin 2008 U14 LB 0.0 -- #
4 s 9 17.30 MACIEJEWSKA Julia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 --
5 s 9 17.49 STACHOWIAK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/12783/21 2021 LDK!
6 s 9 18.15 WIECZOREK Maja niest. Z.Góra 2008 U14 LB 0.0 --
300 m K
1 s 1 45.87 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB IV WISZ Mateusz # Z/5563/18 2023 BEZ LDK!
2 s 1 46.62 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2023 LDK!
3 s 1 49.41 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2023 LDK!
1 s 2 47.79 RAJCHEL Natalia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB V KWAPICH Roman # Z/3243/20 2021 LDK!
2 s 2 48.36 KUBIAK Natasza ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB V MYDŁOWSKA Marta Z/2181/21 2023 LDK!
3 s 2 52.48 KRZYSZEWSKA Malwina AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/0567/20 2023 LDK!
1 s 3 52.37 PILECKA Małgorzata AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12145/21 2022
2 s 3 54.06 MUSZYŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- LDK!
3 s 3 54.26 KRZYSZEWSKA Justyna AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/0566/20 2023 LDK!
4 s 3 56.01 AUGUSTYNIAK Lena Akademia Biegowa Żary # 2008 U14 LB -- LDK!
1 s 4 51.78 PIEKARSKA Julia AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12146/21 2021
2 s 4 53.47 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12078/21 2023 LDK!
3 s 4 54.19 KUJAWA Karolina AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- LDK!
1 s 5 51.57 ŻUREK Lidia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/0295/21 2023 LDK!
2 s 5 51.62 PŁUSA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2008 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1489/22 2022 LDK!
3 s 5 70.69 SIWAK Michalina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- LDK!
1 s 6 56.20 CHOJECKA Zofia AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/12602/21 2023 LDK!
2 s 6 63.59 SZELEST Hanna ZLKL Zielona Góra 2008 U14 LB -- PAWELEC Marcin # Z/6197/21 2022
1 s 7 65.61 URBANOWICZ Hanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/7499/21 2021 LDK!
2 s 7 72.30 MAKSYMIUK Zuzanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- LDK!
1 s 8 56.00 ZAWODNIAK Roksana KS Herosi ¦wiebodzin 2008 U14 LB -- #
2 s 8 58.63 SZKONDZIAK Ariana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U14 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/8354/21 2021 LDK!
3 s 8 61.55 OLCZAK Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB --
4 s 8 63.04 WÓJCIK Weronika ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB --
1 s 9 48.90 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2023 LDK!
2 s 9 51.58 SAŁDAN Julia MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/3181/21 2023 LDK!
3 s 9 53.81 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2023 LDK!
4 s 9 60.30 WYCISZKIEWICZ Weronika MKST Astra Nowa Sól 2008 U14 LB -- WIERZBICKA Małgorzata
1 s 10 55.96 LUFTMAN Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12121/21 2022 LDK!
2 s 10 57.69 ARCAB Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12077/21 2021
3 s 10 65.65 BOBROWICZ Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12115/21 2023 LDK!
600 m K
1 s 1 1:56.05 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2023 LDK!
2 s 1 2:02.85 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2023 LDK!
3 s 1 2:03.60 WIELICZKO Sandra Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- LDK!
4 s 1 2:12.51 HA¦CIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2023 LDK!
5 s 1 2:12.55 HEIN Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1441/20 2023 LDK!
6 s 1 2:12.59 POJNAR Paulina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- LDK!
7 s 1 2:15.62 GASTAL Alina MLKS Agros Żary 2011 U12 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2994/21 2023 LDK!
8 s 1 2:17.53 STACHOWSKA Lena Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7272/21 2023 LDK!
9 s 1 2:19.46 MURAWA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2011 U12 LB -- WESOŁEK Krzysztof # Z/12397/21 2023 LDK!
10 s 1 2:22.20 CYBRUCH Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2011 U12 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0636/22 2023 LDK!
11 s 1 2:22.24 ŁAZDOWSKA Blanka LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4080/19 2023 LDK!
12 s 1 2:26.68 WˇWO¬NA Emilia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- LDK!
13 s 1 2:28.43 WYWROCKA Iwa LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- NOGA Grzegorz LDK!
14 s 1 2:30.08 TRACZ Nela ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB --
15 s 1 2:43.01 KOŁODZIEJ Nadia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- # LDK!
1 s 2 1:45.59 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2023 LDK!
2 s 2 1:48.67 MAZURKIEWICZ Pola UKS Maszewiak Maszewo 2008 U14 LB V MUCHOWSKI Michał Z/0192/21 2022 LDK!
3 s 2 1:51.99 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2023 LDK!
4 s 2 1:52.94 KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/11045/21 2023 LDK!
5 s 2 1:58.86 JASKÓLSKA Julia MLKS Agros Żary # 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman # Z/2551/22 2022 LDK!
6 s 2 1:58.88 PIˇTKOWSKA Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/0378/21 2022 LDK!
7 s 2 2:02.59 GADECKA Daria MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KACZMAREK Adam Z/10391/21 2021 LDK!
8 s 2 2:05.98 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej # Z/0015/22 2023 LDK!
9 s 2 2:06.90 KULIKOWSKA Eliza WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof # Z/5587/21 2023 LDK!
10 s 2 2:08.99 KUŻOWNIK Tatiana MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman Z/10389/21 2021 LDK!
11 s 2 2:11.20 MAJ Hanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3716/21 2023 LDK!
12 s 2 2:12.09 STOLARZ Kornelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof # Z/3521/21 2023 LDK!
13 s 2 2:15.42 CHYLIŃSKA Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U14 LB -- LDK!
1 s 3 1:57.55 DYDA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/7609/21 2023 LDK!
2 s 3 2:05.16 MˇCZKA Julia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam # LDK!
3 s 3 2:10.97 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/2758/21 2023 LDK!
4 s 3 2:11.64 MNIEDŁO Martyna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof # Z/7496/21 2023 LDK!
5 s 3 2:12.94 PIOTROWSKA Lena ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB --
6 s 3 2:14.70 BERE¦ Wanessa Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7711/21 2022 LDK!
7 s 3 2:16.99 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary # 2009 U14 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13755/21 2023 LDK!
8 s 3 2:23.18 DĘBICZAK Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7724/21 2021 LDK!
9 s 3 2:25.87 KOPALA Hanna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/3175/21 2022 LDK!
10 s 3 2:28.16 GODEK Kornelia MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- LDK!
11 s 3 2:29.31 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól # 2009 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2023 LDK!
12 s 3 2:29.94 GÓRECKA Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2008 U14 LB -- LDK!
13 s 3 2:31.78 CZULICKA Julia MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/3406/21 2021 LDK!
14 s 3 2:31.90 PALUCH Karolina ZLKL Zielona Góra 2008 U14 LB -- LDK!
1000 m K
1 s 1 3:24.56 SMOLARCZYK Amelia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1682/18 2023 BEZ LDK!
2 s 1 3:24.74 TOKARSKA Julia ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB V SZWARC Zygmunt Z/6490/21 2023 LDK!
3 s 1 3:24.91 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2023 BEZ LDK!
4 s 1 3:25.43 KOZAK Kalina ZLKL Zielona Góra 2008 U14 LB V BISKUP Paweł # Z/7158/21 2023 LDK!
5 s 1 3:57.83 LATUSEK Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12117/21 2023 LDK!
  s 1 DNF KSIˇG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/3176/21 2023 LDK!
  s 1 DNF WOJTYSIAK Tamara AZS-AWF Gorzów # 2009 U14 LB -- FULARA Maciej Z/14412/21 2023 LDK!
80 m pł ds K
1 s 1 14.28 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB 0.0 -- WISZ Mateusz # Z/5563/18 2023 BEZ LDK!
2 s 1 17.15 SZTEJNA Hanna ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/0296/21 2022 LDK!
3 s 1 17.25 KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/11045/21 2023 LDK!
4 s 1 18.05 STECHLIŃSKA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12085/21 2023 LDK!
5 s 1 18.27 SZELEST Hanna ZLKL Zielona Góra 2008 U14 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin # Z/6197/21 2022
1 s 2 14.45 HAJKOWICZ Nina ZLKL Zielona Góra # 2008 U14 LB 0.0 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/1485/22 2023 LDK!
2 s 2 16.34 ŻUREK Lidia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/0295/21 2023 LDK!
3 s 2 16.49 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB 0.0 -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2023 LDK!
4 s 2 17.74 LATUSEK Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12117/21 2023 LDK!
5 s 2 19.24 KARAKICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/0292/21 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.30 STECHLIŃSKA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12085/21 2023 LDK!
2 f 1 1.30 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2023 LDK!
3 f 1 1.20 SIEMIANOWSKA Tatiana UKS Maszewiak Maszewo 2008 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0195/21 2023 LDK!
4 f 1 1.15 GDANIEC Lena ZLKL Zielona Góra 2008 U14 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/7480/21 2021 LDK!
5 f 1 1.10 STACHOWIAK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/12783/21 2021 LDK!
6 f 1 1.05 PIEKARSKA Julia AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12146/21 2021
7 f 1 1.05 PIECH Iga ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/9157/21 2023 LDK!
8 f 1 ..90 LUFTMAN Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12121/21 2022 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.14 KUZIARA Weronika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4397/20 2023 LDK!
2 f 1 3.98 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2023 LDK!
3 f 1 3.89 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2023 LDK!
4 f 1 3.84 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2023 LDK!
5 f 1 3.53 ZACHARCZUK Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7721/21 2022 LDK!
6 f 1 3.45 BRZESKA Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- LDK!
7 f 1 3.40 MALUDY Lena Janina ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/4343/22 2023 LDK!
8 f 1 3.36 GASTAL Alina MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta Z/2994/21 2023 LDK!
9 f 1 3.36 KWIATKOWSKA Malwina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7717/21 2022 LDK!
10 f 1 3.33 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U12 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2023 LDK!
11 f 1 3.31 BARTOSIK Anastazja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7710/21 2022 LDK!
12 f 1 3.29 SZCZUREK Jagoda ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/8532/21 2023 LDK!
13 f 1 3.24 OLCHOWA Maja ZLKL Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 --
14 f 1 3.22 KRISTEL Karmen AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- BOREK Krzysztof Z/7617/21 2023 LDK!
15 f 1 3.21 KA¬MIERSKA Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2010 U12 LB 0.0 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1487/22 2023 LDK!
16 f 1 3.16 HASIÓW Michalina ZLKL Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
17 f 1 3.12 SOWIŃSKA Lena ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 --
18 f 1 3.09 OLSZEWSKA Oliwia KS Herosi ¦wiebodzin 2010 U12 LB 0.0 --
19 f 1 3.09 CHMARA Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- BOREK Krzysztof BOREK Krzysztof Z/12628/21 2023 LDK!
20 f 1 3.05 SZOMBIERSKA Gabriela MLKS Agros Żary 2010 U12 LB 0.0 -- WISZ Mateusz Z/2799/23 2023 LDK!
21 f 1 3.05 BEBRYS Ania Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- # LDK!
22 f 1 3.04 ŻAL Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/7483/21 2023 LDK!
23 f 1 3.03 WARYAS Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2010 U12 LB 0.0 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0634/22 2023 LDK!
24 f 1 3.02 JANKOWIAK Barbara ZLKL Zielona Góra # 2010 U12 LB 0.0 -- BISKUP Paweł Z/2988/22 2023 LDK!
25 f 1 2.97 JESIS Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
26 f 1 2.97 MATUSZAK-STENCEL Zofia Anna ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/8434/21 2023 LDK!
27 f 1 2.94 JESIS Nadia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
28 f 1 2.77 CZECHOWSKA Hanna ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 --
29 f 1 2.75 SEREDYŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2183/21 2023 LDK!
30 f 1 2.75 GALENT Oksana ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 --
31 f 1 2.68 SZEWCZYK Maja ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 --
32 f 1 2.68 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- DRACZYŃSKI Adam # Z/7497/21 2023 LDK!
33 f 1 2.66 JANCZAK Amelia ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin
34 f 1 2.65 WANAT Nadia MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila LDK!
35 f 1 2.57 RYBKA Zuzanna MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila
36 f 1 2.54 DRYGAS Lena MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila
37 f 1 2.36 NOWAK TRACZ Inez ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin LDK!
  f 1 NM MIERZEJEWSKA Estera MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila
  f 1 NM KOZŁOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2011 U12 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/7488/21 2022 LDK!
  f 1 NM ZIÓŁKOWSKA Maria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
  f 1 NM BŁASZYK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
  f 1 NM SAWIUK Michalina MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila
  f 1 NM SALAMON Elena MLKS Agros Żary 2010 U12 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta # Z/3462/21 2023 LDK!
  f 1 NM KORZENIEWSKA Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- LDK!
1 f 2 4.46 CHORˇŻYCZEWSKA Patrycja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7713/21 2022 LDK!
2 f 2 4.41 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/2436/20 2023 LDK!
3 f 2 4.34 HAJKOWICZ Nina ZLKL Zielona Góra # 2008 U14 LB 0.0 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/1485/22 2023 LDK!
4 f 2 4.29 WICHMAN Tola UKS Ares Nowa Sól 2008 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/12483/21 2023 LDK!
5 f 2 4.24 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/1627/20 2023 LDK!
6 f 2 4.20 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2023 LDK!
7 f 2 4.11 PATAN Wiktoria MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB 0.0 -- KWAPICH Roman Z/10390/21 2021 LDK!
8 f 2 4.06 WIECZOREK Maja niest. Z.Góra 2008 U14 LB 0.0 --
9 f 2 4.02 SŁABY Natalia AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12125/21 2021 LDK!
10 f 2 4.01 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2023 LDK!
11 f 2 4.00 SAŁDAN Julia MLKS Agros Żary 2008 U14 LB 0.0 -- WISZ Mateusz # Z/3181/21 2023 LDK!
12 f 2 3.99 ADAMCZYK Maja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7709/21 2022 LDK!
13 f 2 3.90 PŁUSA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2008 U14 LB 0.0 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1489/22 2022 LDK!
14 f 2 3.89 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7117/21 2023 LDK!
15 f 2 3.87 KRZYWNIAK Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7716/21 2022 LDK!
16 f 2 3.78 WALKOWIAK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/7778/21 2023 LDK!
17 f 2 3.74 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2023 LDK!
18 f 2 3.74 WÓJCIK Weronika ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 --
19 f 2 3.72 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól # 2009 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2023 LDK!
20 f 2 3.72 LUBIŃSKA Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- LDK!
21 f 2 3.60 JAWORCZAK Maja KS Herosi ¦wiebodzin 2009 U14 LB 0.0 -- # LDK!
22 f 2 3.50 NOWACKA Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
23 f 2 3.50 KUBIAK Natasza ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2181/21 2023 LDK!
24 f 2 3.43 OLEKSIAK Julia KS Herosi ¦wiebodzin 2009 U14 LB 0.0 -- # LDK!
25 f 2 3.39 GDANIEC Lena ZLKL Zielona Góra 2008 U14 LB 0.0 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/7480/21 2021 LDK!
26 f 2 3.34 OLCZAK Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB 0.0 --
27 f 2 3.30 NOWACKA Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7722/21 2022 LDK!
28 f 2 3.23 MACIEJEWSKA Julia ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 --
29 f 2 3.23 MILLER-KAŁCZUGA Karina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7718/21 2022 LDK!
30 f 2 3.12 MIERZYŃSKA Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12083/21 2023 LDK!
31 f 2 3.10 PIECH Iga ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Jerzy # Z/9157/21 2023 LDK!
32 f 2 3.09 KOZŁOWSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/7489/21 2022 LDK!
33 f 2 3.04 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9173/21 2023 LDK!
34 f 2 2.89 SZCZERBIŃSKA Adrianna ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 --
35 f 2 2.83 MICHAŁOWICZ Marcelina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
36 f 2 2.76 MUSIAŁ Helena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/0289/21 2023 LDK!
37 f 2 2.46 MAJEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta # Z/12082/21 2023 LDK!
  f 2 NM PIECHACZEK Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12084/21 2023 LDK!
  f 2 NM RY¦KIEWICZ Katarzyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7725/21 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.83 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7117/21 2023 LDK!
2 f 1 8.89 SZEWCIW Kinga LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- NOGA Grzegorz Z/8118/21 2023 LDK!
3 f 1 8.39 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7113/21 2023 LDK!
4 f 1 7.30 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2023 LDK!
5 f 1 7.30 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary # 2009 U14 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13755/21 2023 LDK!
6 f 1 7.08 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/4403/20 2023 LDK!
7 f 1 7.08 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej # Z/0015/22 2023 LDK!
8 f 1 7.02 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/4404/20 2023 LDK!
9 f 1 6.92 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9173/21 2023 LDK!
10 f 1 6.78 MACIEJCZAK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- LDK!
11 f 1 6.35 WALKÓW Zuzanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- CZˇSTKA Karol # Z/7501/21 2023 LDK!
12 f 1 6.25 KOPALA Hanna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/3175/21 2022 LDK!
13 f 1 5.99 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/2758/21 2023 LDK!
14 f 1 5.85 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2023 LDK!
15 f 1 5.78 SZYCHOWSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB --
16 f 1 5.35 KARAKICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/0292/21 2023 LDK!
17 f 1 5.33 BOBROWICZ Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12115/21 2023 LDK!
18 f 1 5.05 MIKOŁAJEWICZ Nadia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- LDK!
Ppal (80) K
1 f 1 27.50 HASIÓW Michalina ZLKL Zielona Góra 2011 U12 LB -- LDK!
2 f 1 20.50 CIPIŃSKA Nadia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2924/21 2023 LDK!
2 f 1 20.50 LEŃ Emilia MLKS Agros Żary 2010 U12 LB -- LDK!
4 f 1 19.50 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U12 LB -- KORSAK Przemysław # Z/2750/21 2023 LDK!
5 f 1 17.50 SAWIUK Michalina MLKS Agros Żary 2011 U12 LB -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila
6 f 1 17.50 SEREDYŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2183/21 2023 LDK!
7 f 1 16.50 MIERZEJEWSKA Estera MLKS Agros Żary 2011 U12 LB -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila
8 f 1 12.50 CZECHOWSKA Hanna ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB --
Młot (3) K
1 f 1 57.16 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB I KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2023 3 LDK!
2 f 1 42.85 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK!
3 f 1 39.99 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB IV LDK!
4 f 1 38.03 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2023 LDK!
1 f 2 40.83 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2023 LDK!
2 f 2 33.68 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2023 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 51.12 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2023
60 m M
1 s 1 8.87 DZIEŁAKOWSKI Gustaw BKS Bydgoszcz # 2010 U12 KP 0.0 -- BAUMGART Iwona Z/5440/23 2023 LDK!
2 s 1 9.49 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary # 2010 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2023 LDK!
3 s 1 9.60 WARIAS Wojciech ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- B.D. LDK!
4 s 1 9.74 SZULERECKI Patryk LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/4058/22 2023 LDK!
5 s 1 9.98 ŻABKA Oliwier LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/8123/21 2023 LDK!
1 s 2 9.90 JELEŃ Igor ZLKL Zielona Góra 2013 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/8435/21 2022 LDK!
2 s 2 10.67 MICHALSKI Gracjan AZS-AWF Gorzów 2010 U12 LB 0.0 -- BOREK Krzysztof Z/7292/21 2023 LDK!
3 s 2 10.80 DREWNIAK Kamil AZS-AWF Gorzów 2010 U12 LB 0.0 -- BOREK Krzysztof Z/7290/21 2021 LDK!
4 s 2 11.10 KOSTRZEWSKI Nikodem AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- BOREK Krzysztof Z/7953/21 2023 LDK!
5 s 2 11.55 SZNAJDER Gracjan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- # LDK!
1 s 3 10.06 ŻMUDA Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2185/21 2023 LDK!
2 s 3 10.27 KOBYLAŃSKI Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
3 s 3 10.44 ANDRYSIAK Marcel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB 0.0 -- LDK!
4 s 3 12.20 FIGIEL Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
1 s 4 9.80 HRECHORECKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/8436/21 2023 LDK!
2 s 4 10.15 GRZYBOWSKI Konrad Henryk ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/8433/21 2022 LDK!
3 s 4 10.40 KOCMAN Bartek MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 --
4 s 4 10.62 CZERNECKI Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- DRACZYŃSKI Adam Z/0380/21 2023 LDK!
5 s 4 11.11 URSZYC Oskar Akademia Biegowa Żary # 2009 U14 LB 0.0 -- LDK!
1 s 5 9.89 ZIĘBA Fabian LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/12856/21 2023 LDK!
3 s 5 10.82 SYGA Dariusz Roman ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/9159/21 2021 LDK!
4 s 5 11.10 NAWROT Michał ZLKL Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 --
5 s 5 11.56 RADZIŃSKI Maurycy ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
1 s 6 9.58 ADYKOWSKI Oskar MKST Astra Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- WIERZBICKA Małgorzata LDK!
2 s 6 9.74 ZIĘBA Hubert MKST Astra Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- WIERZBICKA Małgorzata LDK!
3 s 6 9.98 TOMCZAK Jakub Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2011 U12 LB 0.0 -- DRACZYŃSKI Adam Z/4326/22 2023 LDK!
100 m M
1 s 1 12.56 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB 0.0 V B.D. Z/6488/21 2023 LDK!
2 s 1 14.44 BˇK Kamil LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB 0.0 -- LDK!
3 s 1 14.70 MURAWA Antoni MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Adam Z/12396/21 2023 LDK!
4 s 1 14.91 BˇCZEK Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/12076/21 2023 LDK!
5 s 1 15.34 GRUDZIEŃ Tymon MLKS Agros Żary 2008 U14 LB 0.0 -- B.D. ŁABUL Wioletta # Z/3458/21 2022 LDK!
6 s 1 16.07 KONIOR Maksymylian WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB 0.0 -- LDK!
1 s 2 12.96 PIASKOWSKI Antoni KL Lumel Zielona Góra # 2008 U14 LB 0.0 -- FILIPOWSKI Krzysztof Z/5513/22 2023 LDK!
2 s 2 15.16 BARSZCZYK Milan MLKS Agros Żary 2009 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz # Z/2748/21 2023 LDK!
3 s 2 17.17 KOZŁOWSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- LDK!
1 s 3 13.81 KLUJ Aleksander ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
2 s 3 14.46 KONDRACKI Łukasz ZLKL Zielona Góra 2008 U14 LB 0.0 --
3 s 3 14.53 ŻOK Adrian ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/8531/21 2023
4 s 3 14.74 NACZK Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12118/21 2023 LDK!
5 s 3 14.99 GŁOGOWSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/12079/21 2023 LDK!
6 s 3 15.49 JANUS Wiktor AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/12119/21 2023 LDK!
1 s 4 15.39 MOWCZAN Tomasz ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- LDK!
2 s 4 16.05 LISEK Maciej AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 --
3 s 4 16.30 GRUDZIEŃ Tymon MLKS Agros Żary 2008 U14 LB 0.0 -- B.D. ŁABUL Wioletta # Z/3458/21 2022 LDK!
4 s 4 16.74 JANKOWIAK Witold ZLKL Zielona Góra # 2009 U14 LB 0.0 -- BISKUP Paweł Z/2989/22 2023 LDK!
5 s 4 17.89 KOKUCKI Paweł AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12632/21 2022
300 m M
1 s 1 41.68 PIASKOWSKI Antoni KL Lumel Zielona Góra # 2008 U14 LB V FILIPOWSKI Krzysztof Z/5513/22 2023 LDK!
2 s 1 51.23 BˇCZEK Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/12076/21 2023 LDK!
1 s 2 41.64 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB V B.D. Z/6488/21 2023 LDK!
2 s 2 57.06 JANUS Wiktor AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/12119/21 2023 LDK!
1 s 3 53.00 MAZURKIEWICZ Mateusz Akademia Biegowa Żary # 2008 U14 LB -- # LDK!
2 s 3 59.75 ROSIŃSKI Antoni Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- LDK!
3 s 3 67.36 KOZŁOWSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- LDK!
600 m M
1 s 1 1:45.53 GÓRSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/3288/20 2022 LDK!
2 s 1 1:45.58 KRAWCZYK Jakub MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2008 U14 LB -- GÓRA Ireneusz Z/6866/21 2023
3 s 1 1:45.63 SUWALD Bartłomiej LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- NOGA Grzegorz Z/1629/20 2023 LDK!
4 s 1 1:47.29 PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2023 LDK!
5 s 1 1:57.67 DRZEWIECKI Igor AZS-AWF Gorzów # 2009 U14 LB -- FULARA Maciej Z/14413/21 2023 LDK!
6 s 1 1:57.70 RUSNAK Igor ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U14 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/12633/21 2023 LDK!
7 s 1 2:03.11 MURAWA Antoni MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U14 LB -- KACZMAREK Adam Z/12396/21 2023 LDK!
8 s 1 2:03.15 KUBI¦ Wojciech AZS-AWF Gorzów # 2009 U14 LB -- FULARA Maciej Z/14415/21 2023 LDK!
9 s 1 2:05.28 HARĘŻA Fabian ZSR Start Zielona Góra # 2008 U14 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4550/22 2023 LDK!
10 s 1 2:06.29 ALEKSANDROWICZ Stanisław UKS Maszewiak Maszewo 2009 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0188/21 2023 LDK!
11 s 1 2:07.51 NOWIŃSKI Olaf ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/3745/21 2023 LDK!
12 s 1 2:09.10 DUDZIAK Jan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam # Z/8339/21 2023 LDK!
13 s 1 2:12.81 SZYMAŃSKI Wiktor ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U14 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/2400/21 2022 LDK!
14 s 1 2:14.41 GNIAZDOWSKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/3179/21 2022 LDK!
15 s 1 2:17.67 KĘPIŃSKI Gracjan UKS Bobrówko 2008 U14 LB --
16 s 1 2:18.89 WOJCIECHOWSKI Hubert WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- LDK!
17 s 1 2:18.92 OSZMIAŃCZUK Jakub MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- B.D. # Z/3461/21 2022 LDK!
18 s 1 2:20.46 KAMZELSKI Jan AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/0564/20 2023 LDK!
19 s 1 2:27.01 MATYSIAK Mateusz MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- LDK!
20 s 1 2:30.38 KĘPSKI Piotr MKST Astra Nowa Sól 2009 U14 LB -- WIERZBICKA Małgorzata
21 s 1 2:38.26 LEWICKI Mateusz UKS Bobrówko 2008 U14 LB --
1 s 2 1:51.77 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2023 LDK!
2 s 2 1:52.94 PELC Brajan LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6485/21 2023 LDK!
3 s 2 2:00.46 HRECHORECKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB -- PAWELEC Marcin Z/8436/21 2023 LDK!
4 s 2 2:04.19 MICHALSKI Gracjan AZS-AWF Gorzów 2010 U12 LB -- BOREK Krzysztof Z/7292/21 2023 LDK!
5 s 2 2:09.99 GRZYBOWSKI Konrad Henryk ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB -- PAWELEC Marcin Z/8433/21 2022 LDK!
6 s 2 2:12.23 PELC Leonardo LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6508/21 2023 LDK!
7 s 2 2:14.03 MAJ Michał WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U12 LB -- LDK!
8 s 2 2:14.06 MANDZIEJ Jakub WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U12 LB -- # LDK!
9 s 2 2:16.72 UGOREK Kornel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2184/21 2023 LDK!
10 s 2 2:18.08 DREWNIAK Kamil AZS-AWF Gorzów 2010 U12 LB -- BOREK Krzysztof Z/7290/21 2021 LDK!
11 s 2 2:24.97 NOWAKOWSKI Franciszek AZS-AWF Gorzów # 2010 U12 LB -- FULARA Maciej Z/14417/21 2023 LDK!
12 s 2 2:25.00 ANDEUĆ Kewin UKS Bobrówko 2010 U12 LB --
13 s 2 2:27.75 REWAJ Filip MLKS Agros Żary 2010 U12 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2993/21 2023 LDK!
14 s 2 2:29.33 JĘDRZEJEWSKI Kuba LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- NOGA Grzegorz Z/7989/21 2023 LDK!
15 s 2 2:34.14 LISOWSKI Lucjan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- LDK!
16 s 2 2:35.52 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U12 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2023 LDK!
17 s 2 2:52.24 KOSTOVYCH Rostyslav MLKS Agros Żary 2011 U12 LB -- ŁABUL Wioletta # Z/4392/22 2023 LDK!
1000 m M
1 s 1 3:15.18 ŁOBACZEWSKI Wiktor LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/2238/20 2023 LDK!
2 s 1 3:23.76 WOŻNIAK Michał LLKS Osowa Sień 2008 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8594/21 2023 LDK!
3 s 1 3:23.76 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/3950/20 2023 LDK!
4 s 1 3:39.11 SENDZIAK Aleksander MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3465/21 2023 LDK!
5 s 1 3:52.20 SYPNIEWSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- BOREK Krzysztof Z/0577/20 2023 LDK!
6 s 1 3:54.37 CZERNICKI Dominik UKS Bobrówko 2009 U14 LB --
7 s 1 3:56.70 BOBKIEWICZ Kacper LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4078/19 2023 LDK!
8 s 1 4:13.43 BARTOSZEK Dominik UKS Maszewiak Maszewo 2009 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3402/21 2023 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.30 KOCHAŃSKI Beniamin ZLKL Zielona Góra # 2009 U14 LB -- BISKUP Paweł Z/1844/22 2023 LDK!
2 f 1 1.20 SZYNDEL Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12086/21 2023 LDK!
2 f 1 1.20 RUSNAK Igor ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U14 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/12633/21 2023 LDK!
4 f 1 1.10 PILWIŃSKI Marcel UKS Maszewiak Maszewo 2009 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0193/21 2023 LDK!
5 f 1 1.00 LORENC Bogumił ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12116/21 2023 LDK!
6 f 1 1.00 LISEK Maciej AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB --
W dal strefa M
1 f 1 4.40 DZIEŁAKOWSKI Gustaw BKS Bydgoszcz # 2010 U12 KP 0.0 -- BAUMGART Iwona Z/5440/23 2023 LDK!
2 f 1 4.22 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2023 LDK!
3 f 1 3.87 ZIĘBA Fabian LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/12856/21 2023 LDK!
4 f 1 3.79 WARIAS Wojciech ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- B.D. LDK!
5 f 1 3.70 KOSTRZEWSKI Nikodem AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- BOREK Krzysztof Z/7953/21 2023 LDK!
6 f 1 3.66 ADYKOWSKI Oskar MKST Astra Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- WIERZBICKA Małgorzata LDK!
7 f 1 3.65 ŻMUDA Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2185/21 2023 LDK!
8 f 1 3.63 SKROBANIA Witold ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- ŻUROWSKI Mariusz LDK!
9 f 1 3.63 TOMCZAK Jakub Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2011 U12 LB 0.0 -- DRACZYŃSKI Adam Z/4326/22 2023 LDK!
10 f 1 3.50 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U12 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2023 LDK!
11 f 1 3.47 ZIĘBA Hubert MKST Astra Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- WIERZBICKA Małgorzata LDK!
12 f 1 3.39 ŻABKA Oliwier LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/8123/21 2023 LDK!
13 f 1 3.37 ANDRYSIAK Marcel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB 0.0 -- LDK!
14 f 1 3.32 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary # 2010 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2023 LDK!
15 f 1 3.29 KOBYLAŃSKI Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
16 f 1 3.23 SZULERECKI Patryk LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/4058/22 2023 LDK!
17 f 1 2.99 SZNAJDER Gracjan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB 0.0 -- # LDK!
18 f 1 2.97 JACH Franciszek MKST Astra Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 --
19 f 1 2.90 KOSTOVYCH Rostyslav MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta # Z/4392/22 2023 LDK!
20 f 1 2.90 KORPAN Bartłomiej MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila LDK!
21 f 1 2.87 SYGA Dariusz Roman ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- PAWELEC Marcin Z/9159/21 2021 LDK!
22 f 1 2.82 FIGIEL Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- LDK!
23 f 1 2.69 PASZKIEWICZ Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/12088/21 2023 LDK!
24 f 1 2.60 GOŁˇB Jakub MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 --
25 f 1 2.60 KAMIŃSKI Jakub MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta # Z/4393/22 2023 LDK!
26 f 1 2.53 PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7114/21 2023 LDK!
27 f 1 2.42 CZERNECKI Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- DRACZYŃSKI Adam Z/0380/21 2023 LDK!
1 f 2 4.96 KLUJ Aleksander ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
2 f 2 4.60 GÓRSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/3288/20 2022 LDK!
3 f 2 4.38 ŻOK Adrian ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/8531/21 2023
4 f 2 4.29 KONDRACKI Łukasz ZLKL Zielona Góra 2008 U14 LB 0.0 --
5 f 2 4.05 SZYMAŃSKI Wiktor ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/2400/21 2022 LDK!
6 f 2 4.00 KOCHAŃSKI Beniamin ZLKL Zielona Góra # 2009 U14 LB 0.0 -- BISKUP Paweł Z/1844/22 2023 LDK!
7 f 2 3.95 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/3950/20 2023 LDK!
8 f 2 3.91 MOWCZAN Tomasz ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- LDK!
9 f 2 3.83 GNIAZDOWSKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U14 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta Z/3179/21 2022 LDK!
10 f 2 3.70 BARSZCZYK Milan MLKS Agros Żary 2009 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz # Z/2748/21 2023 LDK!
11 f 2 3.66 GRUDZIEŃ Tymon MLKS Agros Żary 2008 U14 LB 0.0 -- B.D. ŁABUL Wioletta # Z/3458/21 2022 LDK!
12 f 2 3.57 JANKOWIAK Witold ZLKL Zielona Góra # 2009 U14 LB 0.0 -- BISKUP Paweł Z/2989/22 2023 LDK!
13 f 2 3.50 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7112/21 2023 LDK!
14 f 2 3.49 SZYNDEL Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12086/21 2023 LDK!
15 f 2 3.48 NACZK Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12118/21 2023 LDK!
16 f 2 3.28 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7115/21 2023 LDK!
17 f 2 3.13 LORENC Bogumił ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/12116/21 2023 LDK!
18 f 2 3.09 KOKUCKI Paweł AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12632/21 2022
Kula (4) M
1 f 1 8.73 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2023 LDK!
2 f 1 8.22 KURZYŃSKI Adam UKS Maszewiak Maszewo 2008 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/1328/19 2022 LDK!
3 f 1 7.83 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/5131/19 2023 LDK!
4 f 1 7.43 MUCHOWSKI Szymon UKS Maszewiak Maszewo 2008 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0191/21 2023 LDK!
5 f 1 7.40 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2023 LDK!
6 f 1 5.78 KO¦CIELNIAK Krzysztof ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB -- LDK!
7 f 1 5.51 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7116/21 2023 LDK!
8 f 1 5.17 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7112/21 2023 LDK!
9 f 1 5.01 GŁOGOWSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/12079/21 2023 LDK!
Kula (5) M
9 f 1 5.01 GŁOGOWSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/12079/21 2023 LDK!
Ppal (80) M
1 f 1 34.50 SKROBANIA Witold ZLKL Zielona Góra 2010 U12 LB -- ŻUROWSKI Mariusz LDK!
2 f 1 29.50 KURCABA Dawid UKS Maszewiak Maszewo 2010 U12 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3405/21 2023 LDK!
3 f 1 28.50 MANDZIEJ Jakub WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U12 LB -- # LDK!
4 f 1 25.50 JACH Franciszek MKST Astra Nowa Sól 2010 U12 LB --
5 f 1 24.50 RADZIŃSKI Maurycy ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB -- LDK!
6 f 1 23.50 KORPAN Bartłomiej MLKS Agros Żary 2011 U12 LB -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila LDK!
7 f 1 23.50 PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7114/21 2023 LDK!
8 f 1 22.50 UGOREK Kornel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/2184/21 2023 LDK!
9 f 1 22.50 ZIĘBA Hubert MKST Astra Nowa Sól 2010 U12 LB -- WIERZBICKA Małgorzata LDK!
10 f 1 21.50 JANKOWSKI Jan MLKS Agros Żary 2011 U12 LB -- KRZEMIŃSKA-BIELAK Kamila
11 f 1 20.50 CIE¦LA Jakub UKS Maszewiak Maszewo 2010 U12 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3404/21 2023 LDK!
12 f 1 19.50 MUCHOWSKI Dawid UKS Maszewiak Maszewo # 2011 U12 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/1250/22 2023 LDK!
13 f 1 18.50 CIE¦LA Filip UKS Maszewiak Maszewo 2010 U12 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3403/21 2023 LDK!
14 f 1 18.50 GOŁˇB Jakub MLKS Agros Żary 2011 U12 LB --
15 f 1 16.50 KAMIŃSKI Jakub MLKS Agros Żary 2011 U12 LB -- ŁABUL Wioletta # Z/4393/22 2023 LDK!
16 f 1 13.50 REWAJ Filip MLKS Agros Żary 2010 U12 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2993/21 2023 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 29.20 SZKUTA Aleks AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/5256/19 2021
Młot (7.26) M
1 f 1 57.43 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2023 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 31.794863939285 sekund