Chorzów 19.06.2021
Zawody lekkoatletyczne Pożegnanie szkoły [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
60 m K
1 1 s 1 8.73 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.4 -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2024 LDK!
2 2 s 1 8.84 RYNKIEWICZ Zuzanna RMKS Rybnik 2008 U14 SL +0.4 -- LDK!
3 3 s 1 8.97 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza # 2010 U12 SL +0.4 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2024 LDK!
4 4 s 1 9.15 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +0.4 -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2024 LDK!
5 5 s 1 9.25 ŁUŻNIAK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL +0.4 -- B.D. Z/3094/20 2023
6 10 s 1 9.75 SENYK Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +0.4 --
1 6 s 2 9.35 WRÓŻEK Nadia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -0.3 --
2 9 s 2 9.72 FORNALIK Hanna TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -0.3 -- GRUCHEL Marzena Z/8130/21 2022 BEZ LDK!
3 12 s 2 9.97 KLYTA Barbara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -0.3 --
4 13 s 2 10.00 OLBRICH Alicja TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -0.3 -- LDK!
5 14 s 2 10.08 BIELSKA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -0.3 --
6 16 s 2 10.63 HOBA Karolina TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -0.3 -- B.D. Z/0259/21 2021
7 18 s 2 11.54 STAWINOGA Zofia TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -0.3 -- B.D. Z/2856/20 2024 LDK!
1 6 s 3 9.35 SITKO Magdalena RMKS Rybnik 2008 U14 SL +0.2 -- FOJCIK Dorota Z/12734/21 2024
2 8 s 3 9.39 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL +0.2 -- LDK!
3 11 s 3 9.94 SZCZUREK Iga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +0.2 --
4 15 s 3 10.29 KELER Magdalena TS AKS Chorzów 2012 U12 SL +0.2 -- GRUCHEL Marzena # Z/2217/22 2024 LDK!
5 17 s 3 10.66 PODOLSKA Matylda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL +0.2 --
6 19 s 3 12.14 PŁACZEK Milena TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.2 -- LDK!
7 20 s 3 12.15 KHELOUF Aliyah UKS Trójka Mikołów # 2014 U12 SL +0.2 -- WAJDA Aleksandra Z/0561/22 2024 LDK!
100 m K
1 1 s 1 12.71 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -0.6 II SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 2 s 1 12.89 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.6 III MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 1 12.91 ¦LIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -0.6 III MORKA Piotr # Z/0210/19 2024 LDK!  ZKN  
4 5 s 1 13.07 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.6 III DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek # , Z/3419/18 , 2024 4 LDK! 69 109
5 6 s 1 13.12 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL -0.6 III FOJCIK Dorota B.D. Z/3624/16 2024 LDK!
6 7 s 1 13.16 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -0.6 III ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2024 BEZ
7 10 s 1 13.28 DZIADZIA Anna KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL -0.6 IV DMP ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/3294/18 , 2024 LDK!  ZKN   60
8 12 s 1 13.36 KRUCZEK Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2006 U16 SL -0.6 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2983/18 2024 LDK! 97
1 4 s 2 13.05 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U16 SL 0.0 III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/4548/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 8 s 2 13.18 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL 0.0 III LDK!
3 9 s 2 13.27 DUDEK Oliwia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL 0.0 IV
4 11 s 2 13.32 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U18 SL 0.0 IV B.D. Z/12348/21 2024
5 13 s 2 13.60 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U18 SL 0.0 IV B.D. Z/1316/23 2024 LDK!
6 14 s 2 14.06 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL 0.0 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. , Z/4415/17 , 2023 LDK!
1 15 s 3 14.14 TARASENKOVA Waleriia KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -0.1 V MARMUR Stanisław Z/6032/21 2024 LDK!
2 17 s 3 14.18 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U16 SL -0.1 V FOJCIK Dorota Z/5568/19 2023 LDK!
3 18 s 3 14.19 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -0.1 V LDK!
4 19 s 3 14.40 JURCZAK Julia MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA -0.1 --
5 20 s 3 14.48 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.1 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2023 BEZ
6 23 s 3 14.72 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -0.1 -- B.D. Z/3416/18 2024 BEZ LDK!
7 24 s 3 14.90 WIKŁO Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.1 -- # LDK!
1 15 s 4 14.14 RYBAK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -0.2 V RZEWNICKI Wiktor Z/1298/21 2024 LDK!
2 21 s 4 14.51 GROSZ Kamila MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -0.2 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/2242/20 2022 LDK!
3 22 s 4 14.60 DUL Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.2 -- LDK!
4 25 s 4 15.19 ŁATA¦ Magdalena MOSM Tychy 2006 U16 SL -0.2 --
5 26 s 4 15.25 STOLECKA Julia UKS Chromik Mysłowice # 2007 U16 SL -0.2 -- SZRENIAWA Paweł Z/6248/21 2024
6 27 s 4 15.36 CISZEK Kinga RMKS Rybnik 2007 U16 SL -0.2 -- FOJCIK Dorota Z/12733/21 2024 LDK!
7 28 s 4 16.17 GACEK Matylda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U16 SL -0.2 --
200 m K
1 1 s 1 26.49 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -0.4 III ROLAK Dorota Z/1946/19 2024 LDK!  OSU  
2 5 s 1 26.95 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -0.4 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023  ZKN  
3 6 s 1 27.06 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U16 SL -0.4 III GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2024 BEZ LDK!
4 9 s 1 27.79 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -0.4 IV SPISAK Barbara 4 LDK!
5 10 s 1 27.93 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -0.4 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2024 3
1 2 s 2 26.59 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -0.4 III ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2024 BEZ
2 4 s 2 26.63 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.4 III PRENCEL Piotr Z/5604/18 2024 5 LDK!
3 7 s 2 27.11 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U16 SL -0.4 III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/4548/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 8 s 2 27.35 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U23 SL -0.4 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2024 3
5 11 s 2 28.24 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -0.4 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2024 5 LDK!
1 13 s 3 28.55 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.0 V DMP U20 JONDA Czesław # Z/1747/19 2024 BEZ LDK! 85
2 14 s 3 29.13 UCHNAST Dominika TS AKS Chorzów 2006 U16 SL -1.0 V B.D. Z/4403/19 2021
3 17 s 3 30.15 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -1.0 V B.D. Z/3794/20 2024
4 19 s 3 30.59 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -1.0 -- LDK!
5 21 s 3 31.46 ŁATA¦ Magdalena MOSM Tychy 2006 U16 SL -1.0 --
1 3 s 4 26.61 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.1 III MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 12 s 4 28.35 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U18 SL -0.1 IV B.D. Z/1316/23 2024 LDK!
3 14 s 4 29.13 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.1 V LDK!
4 16 s 4 29.63 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U16 SL -0.1 V B.D. Z/5858/21 2024
5 18 s 4 30.45 KICIA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -0.1 --
6 20 s 4 31.27 STOLECKA Julia UKS Chromik Mysłowice # 2007 U16 SL -0.1 -- SZRENIAWA Paweł Z/6248/21 2024
300 m K
1 1 s 1 44.84 POTOCZNY Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2008 U14 SL III CZYŻ Katarzyna Z/2488/23 2024 LDK!
2 2 s 1 46.04 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U14 SL IV HELBIK Marzanna # Z/4551/19 2024 LDK!
3 3 s 1 46.43 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki # 2008 U14 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2024
4 7 s 1 48.82 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2024 LDK!
5 8 s 1 49.14 KOMANDER Natalia LKS Pszczyna 2008 U14 SL -- HELBIK Marzanna # Z/6107/21 2023 LDK!
6 9 s 1 49.72 JAWORSKA Klaudia MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6325/22 2024
1 6 s 2 48.58 JANIK Alicja MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U14 SL --
2 10 s 2 50.44 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2024 LDK!
3 13 s 2 51.10 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL --
4 15 s 2 51.54 GAŻA Hanna LKS Pszczyna 2009 U14 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4640/18 2024 BEZ LDK!
5 17 s 2 52.49 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- PASEK Magdalena # Z/1418/20 2024 LDK!
1 12 s 3 50.97 JAWORSKA Julia MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6324/22 2024
2 14 s 3 51.15 KROCZYK Emilia UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/1544/20 2023 LDK!
3 16 s 3 51.57 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U14 SL -- B.D. Z/4076/20 2024
4 19 s 3 53.71 BOGACZ Milena MKS Brenna Górki # 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/6320/22 2024
5 20 s 3 54.01 HOŁOMEK Laura UKS Brenna Górki 2009 U14 SL -- B.D. Z/12312/21 2021
6 21 s 3 55.51 KHELOUF Malika UKS Trójka Mikołów # 2010 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/0562/22 2024 LDK!
1 4 s 4 47.09 GAŁUSZKA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U14 SL V
2 5 s 4 47.39 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U14 SL V B.D. Z/4079/20 2024
3 11 s 4 50.57 WRÓŻEK Nadia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL --
4 18 s 4 53.49 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2024 LDK!
5 22 s 4 56.97 KRÓL Nikola TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -- LDK!
6 23 s 4 70.03 JUREK Nikola TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -- B.D. Z/0233/21 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.75 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U20 SL II HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 59.09 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA III SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
3 3 s 1 60.13 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2024 3
4 5 s 1 63.13 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL IV BONK Anna # Z/3971/18 2024 BEZ
5 6 s 1 63.43 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
6 8 s 1 64.35 BANKO Dominika UKS Diament Godów 2005 U18 SL IV KALINOWSKI Stefan # Z/2076/20 2024
1 4 s 2 63.10 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2024 LDK! 48 91
2 7 s 2 64.26 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław # Z/4363/19 2024 BEZ LDK!
3 10 s 2 65.40 GRIMAN Martyna RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/5654/19 2024 LDK!
4 11 s 2 67.36 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- LDK!
5 13 s 2 69.44 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2023
6 15 s 2 70.84 KURKOWSKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2005 U18 SL --
1 9 s 3 64.74 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2024 LDK!
2 12 s 3 69.37 CETERA Alicja UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL --
3 14 s 3 69.89 WOJNA Amelia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:23.64 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2023 LDK!
2 2 s 1 2:27.82 LE¦NIAK Matylda GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL IV LDK!
3 3 s 1 2:31.64 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL IV BOJKO Bogdan Z/4170/19 2024
4 4 s 1 2:37.28 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U20 MA -- B.D. LDK!
5 5 s 1 2:41.10 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
6 6 s 1 2:52.78 JARYCH Anita GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL --
  s 1 DNF NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2023
1500 m K
1 1 s 1 5:08.39 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL -- B.D. Z/0438/11 2023 3
2 2 s 1 5:10.63 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2024 3 LDK!  ZKN  
3 3 s 1 5:17.87 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U16 SL V KALINOWSKI Stefan # Z/2078/20 2024 LDK!
4 4 s 1 5:22.11 NOWAK Monika SKSG Korona Szczecin 1981 Masters ZP -- ¦LIWKA Rafał # Z/8903/21 2024
5 5 s 1 5:23.21 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- LDK!
6 6 s 1 5:25.47 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U16 SL V KALINOWSKI Stefan # Z/2077/20 2024 LDK!
7 7 s 1 5:31.11 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
8 8 s 1 5:35.15 BURZYŃSKA Oliwia MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- #
9 9 s 1 5:36.29 MASARSKA Weronika MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL --
300 m pł K
1 1 s 1 45.28 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL II CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # , Z/0013/20 , 2024 LDK!
2 2 s 1 51.90 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL IV KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2023 LDK!
3 3 s 1 58.22 PORWOŁ Kinga TL ROW Rybnik 2006 U16 SL --
400 m pł K K
1 1 s 1 67.25 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL III LDK!  ZKN  
2 2 s 1 67.64 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U20 SL III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
3 3 s 1 70.55 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL IV
4 4 s 1 71.61 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/2512/19 2023 LDK!  OSU  
  s 1 DNF CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2023 3 LDK!  OSU  
Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!  ZKN  
2 2 f 1 1.50 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV LDK!
3 3 f 1 1.50 KU¬MIŃSKA Karolina RKS ŁódĽ 2003 U20 LD IV KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2022
4 4 f 1 1.45 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
5 5 f 1 1.25 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL -- RAMUS Józef Z/0121/21 2024 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.37 ¦LIWA Julia MOSM Tychy # 2003 U20 SL +0.6 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!  ZKN  
2 2 f 1 4.90 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL +0.9 IV FOJCIK Dorota B.D. Z/3624/16 2024 LDK!
3 3 f 1 4.89 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL +1.5 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2024 3
4 4 f 1 4.64 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +1.4 V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!
5 5 f 1 4.54 KRUCZEK Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2006 U16 SL -1.2 V JUSTYNIAK Joanna Z/2983/18 2024 LDK!
6 6 f 1 4.41 RYBAK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -0.1 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1298/21 2024 LDK!
7 7 f 1 4.35 JURCZAK Julia MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA +0.1 --
8 8 f 1 3.95 KLINOWSKA Nina MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL +0.2 --
9 9 f 1 3.75 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno # 2006 U16 WN +0.7 -- BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 14.01 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno # 2006 U16 WN I BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2024 LDK!
2 2 f 1 11.08 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL III BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2024 5  ZKN  
3 3 f 1 9.95 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir 4 LDK!
4 4 f 1 9.66 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V MARMUR Stanisław Z/4088/20 2024
5 5 f 1 8.59 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/5572/19 2024 LDK!
6 6 f 1 8.02 WŁODARCZYK Maja TS AKS Chorzów # 2005 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/2396/20 2023  ZKN  
7 7 f 1 7.35 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!
8 8 f 1 7.32 GÓRNY Oliwia TS AKS Chorzów 2008 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3589/20 2023
9 9 f 1 6.94 LASOTA Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0229/21 2024
10 10 f 1 6.62 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL -- LDK!
11 11 f 1 6.56 RYBAK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1298/21 2024 LDK!
12 12 f 1 5.96 OSTROWSKA Nikola MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL --
Młot (2) K
1 1 f 1 26.97 GÓRNY Oliwia TS AKS Chorzów 2008 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3589/20 2023
2 2 f 1 21.53 LASOTA Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0229/21 2024
Młot (3) K
1 1 f 1 47.49 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U18 SL III WYPIÓR Aleksander # Z/5482/18 2024 5 LDK!  ZKN  
2 2 f 1 36.21 WŁODARCZYK Maja TS AKS Chorzów # 2005 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/2396/20 2023  ZKN  
3 3 f 1 34.33 KLĘCZAR Marlena LKS Kłos Olkusz 2006 U16 MA V B.D. BEZ LDK!
4 4 f 1 31.65 MUSIALIK Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 31.33 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2024  ZKN   OSU  
2 2 f 1 30.13 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA V ŁYSEK Tadeusz # Z/2575/18 2023 BEZ
3 3 f 1 26.11 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK!  OSU  
4 4 f 1 25.97 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3416/18 2024 BEZ LDK!
5 5 f 1 25.69 BARAN Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- # LDK!
6 6 f 1 23.89 MUSIOŁ Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3898/20 2023
7 7 f 1 15.52 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław # Z/4363/19 2024 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 50.43 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom 1999 U23 MZ I B.D. LDK!  KNF   KN   SKN  
2 2 f 1 35.17 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III B.D. LDK!
60 m M
1 1 s 1 8.42 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL +0.2 -- LDK!
2 4 s 1 9.05 BANACH Antoni UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL +0.2 -- LDK!
3 5 s 1 9.23 OLSZEWSKI Marcel RMKS Rybnik 2009 U14 SL +0.2 -- FOJCIK Dorota Z/4412/20 2023 LDK!
4 7 s 1 9.41 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2024 LDK!
5 8 s 1 9.59 SANECKI Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/4053/20 2024 LDK!
1 2 s 2 8.51 MENDYK Ignacy KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -1.0 -- LDK!
2 3 s 2 8.72 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U14 SL -1.0 -- HELBIK Marzanna # Z/4650/19 2024 LDK!
3 9 s 2 10.11 GUZIUK Bartłomiej RMKS Rybnik 2010 U12 SL -1.0 -- LDK!
4 11 s 2 10.32 NOWAK Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U12 SL -1.0 -- SPISAK Barbara # Z/3694/19 2023
5 13 s 2 10.65 PINKAWA Mikołaj TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -1.0 -- PODCHUL Krzysztof # Z/2857/20 2024 LDK!
1 6 s 3 9.33 PERDUTA Oskar RMKS Rybnik 2009 U14 SL +0.2 -- FOJCIK Dorota Z/4417/20 2023 LDK!
2 10 s 3 10.17 DENIS Krzesimir TS AKS Chorzów 2008 U14 SL +0.2 -- LDK!
3 12 s 3 10.59 BANA¦ Kacper TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.2 -- PODCHUL Krzysztof # Z/0228/21 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.38 SZUBERT Marek TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1996 Sen SL 0.0 III
2 2 s 1 11.47 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL 0.0 III PILAREK Sławomir Z/2650/20 2024 LDK!  ZKN  
3 3 s 1 11.61 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA 0.0 III LDK!
4 4 s 1 11.63 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA 0.0 III GIZA Andrzej B.D. Z/4249/17 2024 LDK!  ZKN  
5 5 s 1 11.69 BRILLA Cyprian KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL 0.0 III KRUPA Iwona B.D. Z/0803/17 2024
6 6 s 1 11.72 MARUSA Maksymilian KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL 0.0 III DMP KOTUŁA Krzysztof Z/5531/19 2024  ZKN   52
7 7 s 1 11.73 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL 0.0 III DMP DĘBOWSKI Michał # Z/2984/18 2024 BEZ LDK! 52
8 8 s 1 11.77 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL 0.0 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2024 BEZ
1 9 s 2 11.97 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U20 SL -0.3 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
2 11 s 2 12.00 PORĘBSKI Robert MOS CSiR D±browa Górnicza 2005 U18 SL -0.3 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1929/19 2022
3 13 s 2 12.10 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.3 IV DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2024
4 15 s 2 12.20 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL -0.3 IV BOJKO Bogdan Z/4169/19 2022
5 16 s 2 12.22 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -0.3 V B.D. Z/3163/19 2024 LDK!
1 10 s 3 11.98 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.2 IV DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2024 LDK!
2 11 s 3 12.00 BERNARD Dawid RMKS Rybnik 2003 U20 SL +0.2 IV
3 17 s 3 12.40 WĘGLAREK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL +0.2 -- BOJKO Bogdan Z/2415/20 2021
4 18 s 3 12.67 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL +0.2 -- B.D. # Z/3758/18 2024 BEZ
5 19 s 3 13.02 SOBECZKO Piotr RMKS Rybnik 2005 U18 SL +0.2 --
1 14 s 4 12.16 ZIMOŃ Łukasz RMKS Rybnik 2004 U18 SL -1.3 IV
2 20 s 4 13.52 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -1.3 -- PILAREK Sławomir Z/1295/21 2024 LDK!
3 21 s 4 13.76 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.3 -- #
4 22 s 4 13.98 MACHNIK Szymon TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -1.3 -- LDK!
5 23 s 4 14.24 JEŻEWSKI Filip UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -1.3 -- PILAREK Sławomir LDK!
6 24 s 4 14.52 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL -1.3 -- GAWLINA Józef Z/3409/19 2024
200 m M
1 1 s 1 23.07 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA +0.3 III LDK!
2 2 s 1 23.16 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL +0.3 III PILAREK Sławomir Z/2650/20 2024 LDK!  ZKN  
3 3 s 1 23.27 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA +0.3 III GIZA Andrzej B.D. Z/4249/17 2024 LDK!  ZKN  
4 4 s 1 23.31 MARUSA Maksymilian KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL +0.3 III KOTUŁA Krzysztof Z/5531/19 2024  ZKN  
5 6 s 1 23.72 BRILLA Cyprian KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL +0.3 IV KRUPA Iwona B.D. Z/0803/17 2024
1 5 s 2 23.61 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.8 IV DMP U20 DĘBOWSKI Michał # Z/2984/18 2024 BEZ LDK! 102
2 8 s 2 24.16 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL +0.8 IV
3 10 s 2 24.67 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL +0.8 -- BOJKO Bogdan Z/4169/19 2022
1 7 s 3 23.95 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -0.4 IV DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2024 LDK!
2 9 s 3 24.41 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.4 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2024 38 87
3 13 s 3 27.37 WOLAK Mikołaj MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL -0.4 -- B.D. Z/12342/21 2024
1 11 s 4 25.07 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL 0.0 V B.D. Z/3163/19 2024 LDK!
2 12 s 4 27.05 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL 0.0 -- B.D. Z/4074/20 2024
3 14 s 4 28.05 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL 0.0 -- #
1 15 s 5 28.48 KANTYKA Kacper Kraków Athletics Team # 2007 U16 MA -1.6 -- SOBCZYK Grzegorz Z/8554/21 2024
2 16 s 5 29.71 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL -1.6 -- GAWLINA Józef Z/3409/19 2024
300 m M
1 1 s 1 43.90 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2023 LDK!
2 2 s 1 44.10 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/4567/18 , 2024 BEZ LDK!
3 4 s 1 46.57 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2023 LDK!
4 5 s 1 46.92 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2024 LDK!
5 6 s 1 49.56 SZAFRON Piotr LKS Pszczyna 2008 U14 SL -- HELBIK Marzanna # Z/6108/21 2023 LDK!
6 7 s 1 50.67 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2023 LDK!
1 3 s 2 46.03 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- LDK!
2 8 s 2 53.59 KISIAŁA Maciej UKS Brenna Górki 2008 U14 SL -- B.D. Z/5528/21 2022
3 9 s 2 54.37 SOBOL Ignacy MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U14 SL --
4 10 s 2 59.09 MOSKAŁA Gabriel UKS Brenna Górki 2010 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/12313/21 2021
5 11 s 2 61.97 BANA¦ Kacper TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -- PODCHUL Krzysztof # Z/0228/21 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 52.36 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U18 SL III KRUPA Iwona KRUPA Iwona Z/3617/18 2023
2 2 s 1 53.18 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U20 SL IV B.D.
3 3 s 1 53.66 GORCZYCA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA IV B.D. SZKOŁA Sebastian # , Z/3868/16 , 2024
4 4 s 1 54.72 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL IV DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2024 LDK! 31 85
5 5 s 1 55.06 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam 2 LDK!
6 7 s 1 56.06 HAJDUK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL --
1 6 s 2 55.36 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL V
2 8 s 2 56.62 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  ZKN  
3 9 s 2 57.28 ZAJˇC Kamil GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- KOSTRZEWA Jacek 5 LDK!
4 10 s 2 58.80 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- JONDA Czesław Z/2739/20 2024
5 11 s 2 61.02 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2024
800 m M
1 1 s 1 2:03.92 SKURA Bartosz LKS Pszczyna 2002 U20 SL IV LDK!  OSU  
2 2 s 1 2:04.10 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL -- NOWAK Monika Z/1856/11 2024 2
3 3 s 1 2:04.50 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL IV
4 4 s 1 2:05.40 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2067/18 2023
5 5 s 1 2:07.12 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U23 SL --
6 6 s 1 2:12.78 BABIUCH Eryk UKS Miotacz Sosnowiec 2003 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/2797/20 2024
7 7 s 1 2:15.08 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL -- BOJKO Bogdan # Z/2414/20 2024
8 8 s 1 2:17.30 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2024
9 9 s 1 2:17.92 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/4174/19 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:28.38 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL -- B.D.
2 2 s 1 4:40.22 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2024
3 3 s 1 4:42.64 KUC Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL --  OSU  
4 4 s 1 4:53.88 KU¦ Przemysław MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL --  OSU  
Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL III # LDK!  ZKN   OSU  
2 2 f 1 1.80 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL -- DMP RAMUS Józef Z/1465/19 2024 55
3 3 f 1 1.60 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- #
4 4 f 1 1.35 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
  f 1 NM JEŻEWSKI Filip UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.96 JÓ¬WIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.9 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2024 BEZ LDK!
2 2 f 1 5.90 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U20 SL +0.2 IV FOJCIK Dorota B.D. # Z/5053/18 2024
3 3 f 1 5.50 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL 0.0 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2024 LDK! 16 66
4 4 f 1 5.39 ZIMOŃ Łukasz RMKS Rybnik 2004 U18 SL -0.2 --
5 5 f 1 5.17 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL 0.0 -- LDK!
6 6 f 1 4.43 JEŻEWSKI Filip UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +0.2 -- PILAREK Sławomir LDK!
7 7 f 1 3.89 BANACH Antoni UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL -0.8 -- LDK!
8 8 f 1 3.72 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U16 SL -0.9 -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1448/22 2024 LDK!
  f 1 NM WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U20 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
  f 1 NM RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U20 SL 0.0 --
Kula (5) M
1 1 f 1 15.38 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL II PILAREK Sławomir BEZ LDK!  ZKN  
2 2 f 1 13.06 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U16 SL IV KRUPA Iwona # Z/1363/19 2023 LDK!
3 3 f 1 12.33 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2023 LDK!
4 4 f 1 11.74 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U18 SL --
5 5 f 1 11.33 WĘGLAREK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2415/20 2021
6 6 f 1 10.36 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2024 LDK!
7 7 f 1 10.33 KERNER-FIRSZT Vitalis UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL --
8 8 f 1 8.84 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1295/21 2024 LDK!
9 9 f 1 8.26 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2024 LDK! 47
10 10 f 1 7.34 BADOŃ Oliwier UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 14.15 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
Kula (7.26) M
1 1 f 1 16.25 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL I  SKN  
2 2 f 1 13.18 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL III
Młot (5) M
1 1 f 1 51.08 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL III  ZKN  
2 2 f 1 20.87 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2024
Młot (7.26) M
1 1 f 1 57.38 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL I GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2024 1
2 2 f 1 48.02 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 1994 Sen SL II GRUDZIEŃ Adam Z/2353/11 2023 2
Oszczep (600) M
1 1 f 1 27.85 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- #
2 2 f 1 27.07 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U16 SL -- KRUPA Iwona # Z/1363/19 2023 LDK!
3 3 f 1 25.82 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
4 4 f 1 25.14 KONIECZNY Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
5 5 f 1 21.90 PREISNER Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/12768/21 2023 LDK!
6 6 f 1 19.80 KOTULA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
Oszczep (700) M
1 1 f 1 45.39 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL IV B.D. Z/3404/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
2 2 f 1 42.32 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/4351/19 2023
Oszczep (800) M
1 1 f 1 47.03 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL III DMP KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/3500/17 2024 II  ZKN   OSU   50
2 2 f 1 44.00 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL IV DMP KONSTANTYNOWICZ Wiktor B.D. # Z/5379/19 2024  OSU   40
3 3 f 1 35.81 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 29.765767097473 sekund