Opole 19.06.2021
Mistrzostwa Województwa Opolskiego LDK U16 oraz Mityng [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 6 s 1 14.29 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U14 OP -0.5 V ROSIŃSKI Stanisław # Z/0507/20 2022 LDK!
2 10 s 1 16.06 CIUNEK Hanna NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -0.5 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/12728/21 2022 LDK!
3 11 s 1 16.30 ZABŁOCKA Julia NKS Start Namysłów 2008 U14 OP -0.5 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8965/21 2022 LDK!
4 12 s 1 16.56 CEBULA Julia NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -0.5 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/9673/21 2022 LDK!
5 13 s 1 16.92 MARYNIAK Amelia NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -0.5 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/12236/21 2022 LDK!
6 14 s 1 17.11 SZEWCZUK Laura NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -0.5 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/9684/21 2022 LDK!
7 15 s 1 17.13 NOWAK Nikola NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -0.5 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8963/21 2022 LDK!
8 16 s 1 17.35 LEWANDOWSKA Weronika NKS Start Namysłów 2008 U14 OP -0.5 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/9685/21 2022 LDK!
1 1 s 2 12.56 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP 0.0 II LACH Magdalena # Z/1145/20 2022 LDK!
2 2 s 2 13.05 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP 0.0 III ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
3 3 s 2 13.40 GREGULEC Luiza AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP 0.0 IV PLASKOTA Krzysztof # Z/2735/18 2022 LDK!
4 4 s 2 13.63 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP 0.0 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
5 5 s 2 14.17 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD 0.0 V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2022 LDK!
6 7 s 2 14.83 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
7 8 s 2 15.62 KOCAŃDA Aleksandra NKS Start Namysłów 2008 U14 OP 0.0 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/9681/21 2022 LDK!
8 9 s 2 15.65 BOCHEŃSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U20 OP 0.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1950/16 2022 BEZ LDK!
1 7 s 3 14.47 OŁPIŃSKA Paula NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -0.3 V KACPRZAK Arkadiusz # Z/8327/21 2022 LDK!
2 8 s 3 14.53 KACZOR Amelia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP -0.3 -- PIERÓG Paweł Z/0197/19 2022 BEZ LDK!
3 9 s 3 15.13 RADOMSKA Natalia UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -0.3 -- ZIEMBA Krzysztof # Z/10921/21 2021 LDK!
4 10 s 3 15.26 RAJCHEL Wiktoria MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -0.3 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3237/20 2022 LDK!
5 11 s 3 15.37 KORCZAK Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP -0.3 -- PIERÓG Paweł Z/0198/19 2022 BEZ LDK!
6 12 s 3 15.72 PACAN Małgorzata MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP -0.3 -- LDK!
1 1 s 4 13.09 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.1 III KACPRZAK Arkadiusz # Z/7269/21 2022 LDK!
2 2 s 4 13.31 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.1 IV KACPRZAK Arkadiusz # Z/7268/21 2022 LDK!
3 3 s 4 13.84 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +0.1 V PIERÓG Paweł Z/9269/21 2022 LDK!
4 4 s 4 14.04 SZAFARCZYK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP +0.1 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/0526/20 2022 LDK!
5 5 s 4 14.27 WOJTKOWIAK Julia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP +0.1 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/4874/19 2022 LDK!
6 6 s 4 14.31 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +0.1 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.66 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -0.4 III ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
2 2 s 1 27.53 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP -0.4 IV PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 27.78 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -0.4 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
4 4 s 1 30.22 JAKÓBCZAK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -0.4 -- LDK!
5 5 s 1 32.04 BOCHEŃSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U20 OP -0.4 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1950/16 2022 BEZ LDK!
6 s 1 36.12 OPAS Milena NKS Start Namysłów 2008 U14 OP -0.4 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/12238/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.70 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP III KACPRZAK Arkadiusz # Z/7268/21 2022 LDK!
2 2 s 1 45.74 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP IV SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2022 LDK!
3 8 s 1 50.30 OGRODNIK Alicja MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/10002/21 2022 LDK!
4 9 s 1 53.91 ROSKOSZ Katarzyna LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11090/21 2022 LDK!
1 3 s 2 46.09 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek # Z/2534/20 2022 LDK!
2 4 s 2 47.19 OŁPIŃSKA Paula NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V KACPRZAK Arkadiusz # Z/8327/21 2022 LDK!
3 5 s 2 47.24 PALKA Agata UKS-MOS Opole 2007 U16 OP V LACH Magdalena Z/5382/19 2021 LDK!
4 6 s 2 47.68 KUCHARSKA Marta UKS-MOS Opole 2008 U14 OP V JURCZYŃSKI Rafał # Z/12251/21 2022 LDK!
5 7 s 2 48.11 ZUZEL Hanna LUKS Namysłów 2007 U16 OP V GŁOWACKI Leszek # Z/8705/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.75 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2022 LDK!
2 2 s 1 61.94 MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3706/17 , 2022 LDK!
3 3 s 1 62.43 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 67.73 FRˇCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
600 m K
1 1 s 1 1:46.24 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP V ZOK Roman Z/3028/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:46.98 BˇBELEWSKA Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP V ZOK Roman Z/3027/19 2021 5 LDK!
3 3 s 1 1:56.61 BARTOSZ Paulina LUKS Podium Kup 2008 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11760/21 2022 LDK!
4 4 s 1 2:01.72 WOJTAKOWSKA Hanna NKS Start Namysłów 2008 U14 OP -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/12237/21 2022 LDK!
5 5 s 1 2:06.19 ADAMCZAK Jagna NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8962/21 2022 LDK!
6 6 s 1 2:21.37 KORCZYŃSKA Anastazja NKS Start Namysłów 2008 U14 OP -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/9682/21 2022 LDK!
7 7 s 1 2:27.83 KUKUCZKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:22.47 GRUBIAK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP IV DZIUBA Jacek Z/2390/19 2021 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:24.02 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 11:29.27 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP IV DZIUBA Jacek # Z/3248/19 2022
2 2 s 1 11:55.07 RAK Wiktoria LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -- OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek , Z/2478/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 12:30.65 ŻOŁˇDKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1147/20 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.23 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -0.6 II LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK!
2 2 s 1 12.67 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -0.6 III ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 13.09 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -0.6 IV DZIUBA Jacek Z/2389/19 2021 BEZ LDK!
4 4 s 1 14.44 POLAK Martyna LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -0.6 V ZOK Patrycja # Z/2164/21 2021 LDK!
5 5 s 1 14.48 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -0.6 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
6 6 s 1 14.65 SIWY Anna MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP -0.6 V RYSZEWSKI Jacek Z/5313/21 2022 LDK!
7 7 s 1 15.17 OGRODNIK Alicja MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP -0.6 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/10002/21 2022 LDK!
8 8 s 1 15.39 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -0.6 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2022
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.62 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -0.7 -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata Z/11745/21 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 14.03 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U14 OP -0.7 -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0507/20 2022 LDK!
3 3 s 1 14.72 ¦WIERCZEK Zofia UKS-MOS Opole 2008 U14 OP -0.7 -- KOMAR Patryk Z/11812/21 2021 LDK!
4 4 s 1 15.01 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -0.7 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.53 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -0.2 II SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr , Z/2888/15 , 2022 LDK!
2 2 s 1 15.09 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -0.2 II DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 15.51 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -0.2 II PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2022 LDK!
4 4 s 1 16.06 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -0.2 III DMP U20 MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK! 118
6 5 s 1 17.92 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -0.2 -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
100 m pł K
5 s 1 16.26 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -0.2 III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022
300 m pł K
1 1 s 1 49.23 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP III LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK!
2 2 s 1 51.46 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP IV DZIUBA Jacek Z/2389/19 2021 BEZ LDK!
  s 1 DQ JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 63.90 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP II DMP OLCZYK Hubert B.D. # Z/2011/16 2022 98
2 2 s 1 66.40 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 68.98 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP III PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 69.54 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV DMP U20 LACH Magdalena Z/2803/18 2022 LDK! 103
5 5 s 1 71.09 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV B.D. LDK!
6 6 s 1 73.53 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 53.46 PALKA Agata
BUSZKA Natalia
LACH Alicja
KLESZNO Maja
UKS-MOS Opole 2007
2006
2006
2006
U16 OPL -- LACH Magdalena
LACH Magdalena
LACH Magdalena
LACH Magdalena
Z/5382/19
Z/5381/19
Z/0206/19
Z/4183/19
2021
2022
2022
2022




2 2 s 1 53.61 WŁODARCZYK Oliwia
BURSAKOWSKA Oliwia
OŁPIŃSKA Paula
KOZAN Zuzanna
NKS Start Namysłów 2007
2007
2007
2007
U16 OPL -- KACPRZAK Arkadiusz
KACPRZAK Arkadiusz
KACPRZAK Arkadiusz
KACPRZAK Arkadiusz
Z/8961/21
Z/7268/21
Z/8327/21
Z/7269/21
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 55.23 SZAFARCZYK Emilia
WOJTKOWIAK Julia
RAJCHEL Wiktoria
¦WIERCZEK Laura
MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006
2006
2007
2007
U16 OPL -- SKRZYDLEWSKI Marek
SKRZYDLEWSKI Marek
SKRZYDLEWSKI Marek
SKRZYDLEWSKI Marek
Z/0526/20
Z/4874/19
Z/3237/20
Z/3238/20
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 56.87 SIWY Anna
DYMEK Otylia
ZBOROWSKA Oliwia
MALARA Aleksandra
MUKS Gim 2 Nysa 2007
2007
2007
2006
U16 OPL -- RYSZEWSKI Jacek


RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł
Z/5313/21
, Z/5605/19
2022
, 2022


5 5 s 1 58.88 KORCZAK Weronika
KACZOR Amelia
KŁOSOWSKA Klaudia
BŁAWICKA Julia
MULKS Juvenia Głuchołazy 2007
2007
2006
2007
U16 OPL -- PIERÓG Paweł
PIERÓG Paweł
PIERÓG Paweł
PIERÓG Paweł
Z/0198/19
Z/0197/19
Z/11531/21
Z/9269/21
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ


6 6 s 1 62.88 BŁAWICKA Julia
CIUNEK Hanna
ADAMCZAK Jagna
KOCAŃDA Aleksandra
NKS Start Namysłów 2007
2009
2009
2008
U16 OPL -- PIERÓG Paweł
MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
Z/9269/21
Z/12728/21
Z/8962/21
Z/9681/21
2022
2022
2022
2022




7 7 s 1 66.07 NOWAK Nikola
MARYNIAK Amelia
CEBULA Julia
OPAS Milena
NKS Start Namysłów 2009
2009
2009
2008
U14 OPL -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
KACPRZAK Arkadiusz
Z/8963/21
Z/12236/21
Z/9673/21
Z/12238/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.67 ¦LUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP II DMP DMP U20 DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2022 LDK! 99 134
2 f 1 1.60 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III DMP DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2022 LDK! 80 115
3 f 1 1.40 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U14 OP V JANAS-LUECKGEN Małgorzata Z/11745/21 2022 BEZ LDK!
4 f 1 1.40 PIˇTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2022 LDK!
5 f 1 1.35 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK!
6 f 1 1.30 KALICUN Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/12741/21 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.35 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +0.7 III DMP DMP U20 LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK! 82 110
2 f 1 5.12 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.4 III DMP MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK! 67
3 f 1 5.02 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.9 IV KACPRZAK Arkadiusz # Z/7269/21 2022 LDK!
4 f 1 4.99 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U18 OP +2.1 IV GŁOWACKI Leszek Z/2691/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 4.80 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy # 2006 U16 OP +1.7 IV RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2022 LDK!
6 f 1 4.61 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP +0.5 -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
7 f 1 4.54 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +2.3 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022
8 f 1 4.29 KACZOR Amelia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +0.5 -- PIERÓG Paweł Z/0197/19 2022 BEZ LDK!
9 f 1 4.29 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -0.3 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0545/21 , 2022 LDK!
10 f 1 4.05 PACAN Małgorzata MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP +2.4 -- LDK!
11 f 1 3.98 KORCZAK Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +1.6 -- PIERÓG Paweł Z/0198/19 2022 BEZ LDK!
12 f 1 3.67 KOCAŃDA Aleksandra NKS Start Namysłów 2008 U14 OP +0.5 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/9681/21 2022 LDK!
13 f 1 3.53 ADAMCZAK Jagna NKS Start Namysłów 2009 U14 OP +1.7 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8962/21 2022 LDK!
14 f 1 3.27 OPAS Milena NKS Start Namysłów 2008 U14 OP +1.0 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/12238/21 2022 LDK!
15 f 1 3.26 MARYNIAK Amelia NKS Start Namysłów 2009 U14 OP +1.7 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/12236/21 2022 LDK!
16 f 1 3.24 PASIAR Milena NKS Start Namysłów 2008 U14 OP +1.8 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/9671/21 2022 LDK!
17 f 1 3.24 CEBULA Julia NKS Start Namysłów 2009 U14 OP +1.0 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/9673/21 2022 LDK!
18 f 1 3.23 ROSKOSZ Katarzyna LUKS Podium Kup 2009 U14 OP +1.0 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11090/21 2022 LDK!
19 f 1 3.14 NOWAK Nikola NKS Start Namysłów 2009 U14 OP +0.9 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8963/21 2022 LDK!
20 f 1 3.09 CIUNEK Hanna NKS Start Namysłów 2009 U14 OP +1.1 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/12728/21 2022 LDK!
21 f 1 3.06 LEWANDOWSKA Weronika NKS Start Namysłów 2008 U14 OP +1.4 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/9685/21 2022 LDK!
22 f 1 2.94 SZEWCZUK Laura NKS Start Namysłów 2009 U14 OP +1.9 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/9684/21 2022 LDK!
  3.90 PACAN Małgorzata MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP -0.2 -- LDK!
  4.54 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +0.8 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022
  4.82 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 2005 U18 OP -0.4 IV GŁOWACKI Leszek Z/2691/18 2022 BEZ LDK!
Wieloskok K
1 f 1 9.65 BUCZKOWSKA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP +0.5 V OSIEWACZ Stefan Z/2778/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 9.24 PALKA Agata UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -0.4 -- LACH Magdalena Z/5382/19 2021 LDK!
3 f 1 9.12 DĘDYS Paulina LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U14 OP +0.8 -- OSIEWACZ Stefan Z/12743/21 2022 LDK!
4 f 1 8.50 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +1.9 -- PIERÓG Paweł Z/9269/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.88 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek # Z/3086/19 2022 LDK!
2 f 1 10.60 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
3 f 1 10.35 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK!
4 f 1 10.05 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2637/20 2022 LDK!
5 f 1 9.70 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
6 f 1 6.43 PODGÓRSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2005 U18 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0524/20 2022 LDK!
1 f 2 10.04 SOBALAK Liwia LUKS Namysłów 2006 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek Z/2697/18 2021 BEZ LDK!
2 f 2 9.39 KOCUBA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0379/19 2022 BEZ LDK!
3 f 2 8.89 KWIATKOWSKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0196/19 2022 LDK!
4 f 2 8.83 GIZA Weronika LUKS Podium Kup 2007 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/11088/21 2021 LDK!
5 f 2 8.52 CHODACKA Anna MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL -- KUZAK Piotr # Z/3782/19 2022 LDK!
6 f 2 8.43 KŁOSOWSKA Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11531/21 2022 LDK!
7 f 2 7.73 WYPYCH Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/3779/20 2021 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.87 SOBALAK Liwia LUKS Namysłów 2006 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek Z/2697/18 2021 BEZ LDK!
2 f 1 29.15 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
3 f 1 25.84 KOCUBA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0379/19 2022 BEZ LDK!
4 f 1 24.32 CHODACKA Anna MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL V KUZAK Piotr # Z/3782/19 2022 LDK!
5 f 1 22.24 GIZA Weronika LUKS Podium Kup 2007 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11088/21 2021 LDK!
6 f 1 17.86 SMOTER Justyna NKS Start Namysłów # 2006 U16 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/8710/21 2022 LDK!
7 f 1 15.33 SZUBIŃSKA Angelika LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/12742/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 29.94 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP IV GŁOWACKI Leszek # Z/3086/19 2022 LDK!
2 f 1 28.24 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
3 f 1 25.02 HUZAR Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/2779/18 2022 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 38.88 DYL Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 2004 U18 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ROSIŃSKI Stanisław , Z/5458/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 34.99 BUCZKOWSKA Magdalena LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/1164/19 2022 LDK!
1 f 2 24.24 ¦MIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2022
2 f 2 22.10 WYPYCH Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/3779/20 2021 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 29.22 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2637/20 2022 LDK!
2 f 1 23.98 PAWŁOWSKA Matylda MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/12770/21 2021
1 f 2 31.13 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V DMP U20 LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK! 78
2 f 2 25.12 SMOTER Justyna NKS Start Namysłów # 2006 U16 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/8710/21 2022 LDK!
3 f 2 20.07 KWIATKOWSKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0196/19 2022 LDK!
4 f 2 18.97 KŁOSOWSKA Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11531/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 24.71 DENISZ Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP --
Chód 2 km K
1 1 s 1 12:50.63 ALEKSANDROWICZ Alicja LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1163/19 2021 LDK!
2 2 s 1 13:42.74 CHUDEK Jagoda LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/3484/20 2021 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.93 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.4 IV KACPRZAK Arkadiusz # Z/7266/21 2022 LDK!
2 2 s 1 12.24 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +0.4 V BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
3 3 s 1 12.43 KOCHANOWSKI Wiktor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +0.4 V JASIŃSKI Cyprian # Z/10859/21 2022 LDK!
4 4 s 1 12.74 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +0.4 V JASIŃSKI Cyprian # Z/10831/21 2022 LDK!
5 5 s 1 12.93 BIENIEK Kajetan LUKS Namysłów # 2008 U14 OP +0.4 -- GŁOWACKI Leszek # Z/3847/22 2022 LDK!
6 6 s 1 13.38 WIECZOREK Maksymilian UKS-MOS Opole 2006 U16 OP +0.4 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10924/21 2021 LDK!
200 m M
1 1 s 1 24.46 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.3 -- LACH Magdalena # Z/0209/19 2022 LDK!
2 2 s 1 25.94 WŁODARCZYK Maciej UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U18 OP +0.3 -- MEHLICH Ronald Z/5257/21 2022
3 3 s 1 27.02 BIENIEK Kajetan LUKS Namysłów # 2008 U14 OP +0.3 -- GŁOWACKI Leszek # Z/3847/22 2022 LDK!
4 4 s 1 27.18 CELIŃSKI Emil UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U18 OP +0.3 -- MEHLICH Ronald Z/5258/21 2022
300 m M
1 1 s 1 43.64 JAROSIŃSKI Teodor UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/10355/21 2021 LDK!
2 2 s 1 46.54 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2938/20 2022 LDK!
3 3 s 1 46.56 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/3654/19 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.29 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U23 OP II DZIUBA Jacek B.D. Z/3316/15 2022
2 2 s 1 51.52 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U18 OP III ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!
3 3 s 1 51.93 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/2423/17 2022 3
4 4 s 1 54.06 WALCZAK Adam UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP IV MEHLICH Ronald Z/0632/19 2022
5 5 s 1 55.05 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- DMP LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK! 28
6 6 s 1 56.26 LIBURA Jakub MKS Siechnice 2002 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/1311/20 2022
7 7 s 1 58.86 HALUSHKO Dymytro LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/2737/18 2022 BEZ LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:34.89 DANKÓW Franciszek UKS-MOS Opole 2007 U16 OP IV LACH Magdalena # Z/10873/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:41.17 JACHEĆ Grzegorz LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- WALIDUDA Anna # Z/3344/20 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:52.48 MIŁOSZ Adam MKS Siechnice 2006 U16 DS V MARKOWSKI Mateusz SOBCZYK Tomasz , Z/9999/21 , 2021 LDK!
2 2 s 1 2:56.25 GALA Mateusz NKS Start Namysłów 2006 U16 OP V MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/12730/21 2021 LDK!
3 3 s 1 2:58.67 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP V KADŁUCZKA Jan # Z/2938/20 2022 LDK!
4 4 s 1 2:58.74 MAŃKIEWICZ Kacper LUKS Podium Kup 2007 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/2097/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:21.49 KULIŃSKI Maciej LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja # Z/10236/21 2022
3000 m M
1 1 s 1 9:43.82 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2022 LDK!
  s 1 DNF KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2938/20 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
3 1 s 1 15.68 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -0.6 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
4 2 s 1 15.89 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -0.6 III PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
7 3 s 1 16.88 DUK Aleksander UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP -0.6 III MEHLICH Ronald Z/2726/21 2022
8 4 s 1 17.69 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -0.6 IV JASIŃSKI Cyprian # Z/2853/18 2021 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.47 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -0.6 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2022
5 2 s 1 16.10 ZAZULAK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -0.6 IV
110 m pł M (99.1) M
2 1 s 1 15.66 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -0.6 II JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
6 2 s 1 16.23 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP -0.6 III SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald # , Z/0633/19 , 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 41.70 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 46.94 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP -- MEHLICH Ronald Z/1290/20 2022
3 3 s 1 48.71 DZAŁBA Wojciech UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/10875/21 2022 LDK!
4 4 s 1 50.88 MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2022
400 m pł M
1 1 s 1 53.22 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP I DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2022 LDK! 123
2 2 s 1 58.20 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
  s 1 DNF GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 47.80 CELIŃSKI Emil
MEHLICH Piotr
WŁODARCZYK Maciej
WALCZAK Adam
UKS Komar Strzelce Opolskie 2004
2003
2004
2003
U20 OPL -- MEHLICH Ronald
SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
Z/5258/21
, Z/0633/19
Z/5257/21
Z/0632/19
2022
, 2022
2022
2022




2 2 s 1 49.23 WIECZOREK Maksymilian
KOCHANOWSKI Michał
KOCHANOWSKI Wiktor
CZERNIK Karol
UKS-MOS Opole 2006
2006
2006
2006
U16 OPL -- JASIŃSKI Cyprian
JASIŃSKI Cyprian
JASIŃSKI Cyprian
JASIŃSKI Cyprian
Z/10924/21
Z/10831/21
Z/10859/21
Z/2853/18
2021
2022
2022
2021



BEZ
3 3 s 1 49.45 MIKU¦KIEWICZ Lucjan
GALA Mateusz
GŁOWACKI Michał
MIKU¦KIEWICZ Emilian
NKS Start Namysłów 2007
2006
2007
2007
U16 OPL -- KACPRZAK Arkadiusz
MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
KACPRZAK Arkadiusz
KACPRZAK Arkadiusz
Z/7267/21
Z/12730/21
Z/8328/21
Z/7266/21
2022
2021
2022
2022




4 4 s 1 53.84 DUK Aleksander
MEHLICH Wojciech
MARKOWSKI Tomasz
MARKOWSKI Wojciech
UKS Komar Strzelce Opolskie 2006
2006
2006
2007
U16 OPL -- MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
Z/2726/21
Z/1290/20
Z/1288/20
Z/1289/20
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 2.00 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II DMP B.D. B.D. # Z/1553/17 2022 99
2 f 1 1.60 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK!
3 f 1 1.60 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.60 STEFANEK Kuba LUKS Namysłów 2006 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/8706/21 2022 LDK!
5 f 1 1.45 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0366/21 2022 LDK!
6 f 1 1.30 OLSZA Krzysztof LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U14 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12309/21 2022 LDK!
7 f 1 1.30 OLSZA Stanisław LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/11792/21 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.58 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -0.1 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
2 f 1 5.98 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +1.0 IV KACPRZAK Arkadiusz # Z/7266/21 2022 LDK!
3 f 1 5.58 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +1.8 -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK!
4 f 1 5.30 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP 0.0 -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
5 f 1 4.80 JAROSIŃSKI Teodor UKS-MOS Opole 2006 U16 OP +3.0 -- LACH Magdalena # Z/10355/21 2021 LDK!
6 f 1 4.67 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.1 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/7267/21 2022 LDK!
7 f 1 4.43 OLSZA Krzysztof LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U14 OP +1.5 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12309/21 2022 LDK!
8 f 1 4.29 KRAWCZYK Jakub LUKS Podium Kup 2009 U14 OP +0.7 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11089/21 2022 LDK!
  4.67 JAROSIŃSKI Teodor UKS-MOS Opole 2006 U16 OP +0.7 -- LACH Magdalena # Z/10355/21 2021 LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.74 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP 0.0 II OSIEWACZ Stefan Z/0453/11 2021 1
2 f 1 12.27 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -0.2 -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK!
3 f 1 11.53 KUBASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +1.2 -- DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/12598/21 2022 69
Wieloskok M
1 f 1 11.57 DUK Aleksander UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP +0.8 IV MEHLICH Ronald Z/2726/21 2022
2 f 1 10.83 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +0.1 -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK!
3 f 1 10.10 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +1.1 -- KADŁUCZKA Jan # Z/3654/19 2022 LDK!
4 f 1 9.68 BIAŁOWˇS Borys UKS-MOS Opole 2006 U16 OP +0.6 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10858/21 2021 LDK!
5 f 1 8.85 MARKOWSKI Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP +1.0 -- MEHLICH Ronald Z/1289/20 2022
Kula (5) M
1 f 1 15.93 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
2 f 1 15.63 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2022 LDK!
3 f 1 15.50 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
4 f 1 13.65 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP III DOMIN Adam # Z/5204/19 2022 LDK!
1 f 2 13.39 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
2 f 2 11.49 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
3 f 2 11.12 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
4 f 2 10.94 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2022 LDK!
5 f 2 9.23 SZTUCKI Szymon MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/5326/21 2022 LDK!
6 f 2 9.19 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0366/21 2022 LDK!
7 f 2 9.15 MˇKOSZ Andrzej LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/3482/20 2022 LDK!
8 f 2 8.41 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0199/19 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.50 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP II DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 f 1 13.06 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U20 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
3 f 1 11.99 CYUNEL Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/3619/19 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 13.55 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław Z/3676/19 2022 2
2 f 1 12.68 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP III B.D. Z/11723/21 2022
3 f 1 10.39 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U23 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2022
Dysk (1) M
1 f 1 42.24 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL III BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
2 f 1 39.94 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U16 OP IV SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2022 LDK!
3 f 1 35.89 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
4 f 1 34.85 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
5 f 1 33.49 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0199/19 2022 LDK!
6 f 1 32.25 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław # Z/0366/21 2022 LDK!
7 f 1 28.65 SZTUCKI Szymon MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/5326/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.22 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
2 f 1 51.22 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
3 f 1 48.81 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP II DOMIN Adam # Z/5204/19 2022 LDK!
4 f 1 48.20 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 52.86 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 f 1 42.93 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U20 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
3 f 1 37.68 CYUNEL Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/3619/19 2022
Dysk (2) M
1 f 1 45.38 JARMOŁOWICZ Michał WKS ¦l±sk Wrocław 1999 U23 DS II B.D. #
2 f 1 42.76 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław Z/3676/19 2022 2
3 f 1 34.50 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U23 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2022
Młot (5) M
1 f 1 47.78 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2022 LDK!
1 f 2 52.96 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2022
2 f 2 35.36 MˇKOSZ Andrzej LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP V OSIEWACZ Stefan Z/3482/20 2022 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 55.46 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2022 3 LDK!
2 f 1 48.32 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan , Z/1961/16 , 2022 3 LDK!
3 f 1 46.46 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP III ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1217/17 , 2021 4 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 39.90 MAJCHRZAK Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP V RYSZEWSKI Jacek Z/5290/21 2022 LDK!
2 f 1 35.29 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
3 f 1 26.00 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0199/19 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 36.57 KRYNICKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena Z/0205/19 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 50.45 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP III DMP ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2022 1 LDK! 61
2 f 1 46.22 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 31.39506316185 sekund