Jelenia Góra 20.06.2021
2. Jeleniogórski Mityng Lekkoatletyczny [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 14 e 1 12.86 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS 0.0 III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK!
2 19 e 1 13.10 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U20 DS 0.0 III
3 25 e 1 13.22 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS 0.0 IV KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2023 BEZ LDK!
4 35 e 1 13.85 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB 0.0 -- B.D. # Z/2462/19 2022 LDK!
5 36 e 1 13.87 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS 0.0 --
6 47 e 1 14.61 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS 0.0 --
1 11 e 2 12.69 PICHUR Marta WLKS Wrocław 2004 U18 DS -0.4 II KOBIAŁKA Kamil Z/4680/19 2023 LDK!
2 12 e 2 12.73 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -0.4 II KUCZA Roman B.D. 3 LDK!
3 22 e 2 13.16 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U16 DS -0.4 III KORDASIEWICZ Damian # Z/0596/20 2023 LDK!
4 29 e 2 13.50 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -0.4 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!
5 31 e 2 13.61 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.4 IV WALCZAK Piotr # Z/0814/20 2023 LDK!
6 38 e 2 13.97 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.4 V STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2023 BEZ
1 8 e 3 12.60 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -0.4 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!
2 9 e 3 12.63 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS -0.4 II
3 30 e 3 13.60 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -0.4 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2023 5 LDK!
4 32 e 3 13.71 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -0.4 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023
5 45 e 3 14.52 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -0.4 -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/2920/19 2023
6 46 e 3 14.56 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -0.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2023
1 5 e 4 12.34 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +0.7 II WOSIEK Jacek 4 LDK!
2 13 e 4 12.75 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +0.7 II LDK!
3 17 e 4 13.07 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U20 ZP +0.7 III NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2023 LDK!
4 20 e 4 13.13 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U16 DS +0.7 III B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2023 LDK!
5 33 e 4 13.73 KOTASEK Zofia ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS +0.7 IV SZEREMETA Jarosław Z/1325/20 2022 LDK!
6 41 e 4 14.10 PATEREK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.7 V B.D. Z/0609/21 2023
1 4 e 5 12.08 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +0.1 I ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
2 6 e 5 12.50 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +0.1 II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2023 4 LDK!
3 23 e 5 13.18 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +0.1 III BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2023 LDK!
4 26 e 5 13.22 CIEŚLACHOWSKA Julia SMKS Parasol Wrocław # 2005 U18 DS +0.1 IV B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0442/19 , 2023 LDK!
5 27 e 5 13.26 RADKOWSKA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +0.1 IV ŁOŚ Dariusz Z/2644/20 2023
6 44 e 5 14.32 PISKOROWSKA Dagmara MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS +0.1 V B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William # , Z/0438/20 , 2023 LDK!
1 3 e 6 11.97 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +0.7 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
2 10 e 6 12.65 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +0.7 II MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2023 LDK!
3 15 e 6 12.98 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS +0.7 III HONDOWSKA Aneta ROSTEK William # , Z/0268/19 , 2023 LDK!
4 28 e 6 13.46 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS +0.7 IV
5 39 e 6 14.01 GORYLUK Aleksandra ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS +0.7 V SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/8709/21 , 2022 LDK!
6 40 e 6 14.08 FIGIEL Nikola MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS +0.7 V
1 2 e 7 11.85 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -0.5 M ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
2 21 e 7 13.15 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS -0.5 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2023
3 24 e 7 13.22 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS -0.5 IV KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2023 LDK!
4 34 e 7 13.78 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -0.5 IV B.D. # Z/2461/19 2022 LDK!
5 42 e 7 14.10 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS -0.5 V SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2023
1 1 e 8 11.73 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.5 M CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 7 e 8 12.56 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław # 2007 U16 DS +0.5 II B.D. Z/3881/20 2023 LDK!
3 16 e 8 13.01 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS +0.5 III
4 18 e 8 13.10 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +0.5 III ROSTEK William # Z/0442/20 2023 LDK!
5 37 e 8 13.90 WAWRZYNEK Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS +0.5 V GOLEC Dominik # Z/0286/21 2022 LDK!
6 43 e 8 14.11 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS +0.5 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2023
7 48 e 8 15.40 GOŚCINIECKA Maria MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +0.5 --
1 f 1 11.61 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.1 M CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 f 1 11.93 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +1.1 I ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
3 f 1 12.25 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.1 II WOSIEK Jacek 4 LDK!
4 f 1 12.47 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.1 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!
5 f 1 12.64 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +1.1 II MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2023 LDK!
6 f 1 12.71 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS +1.1 II
200 m K
1 1 s 1 25.00 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -0.7 II LDK!
2 2 s 1 25.39 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -0.7 II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
3 7 s 1 26.37 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław # 2007 U16 DS -0.7 III B.D. Z/3881/20 2023 LDK!
4 11 s 1 26.98 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U20 DS -0.7 III
  s 1 DNF LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -0.7 -- WOSIEK Jacek 4 LDK!
1 3 s 2 25.92 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +0.3 II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2023 4 LDK!
2 4 s 2 26.12 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +0.3 II LDK!
3 6 s 2 26.29 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS +0.3 III
4 13 s 2 27.12 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +0.3 III KUCZA Roman B.D. 3 LDK!
  s 2 DNF CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +0.3 -- ROSTEK William # Z/0442/20 2023 LDK!
1 8 s 3 26.49 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS +0.3 III
2 9 s 3 26.80 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS +0.3 III # LDK!
3 12 s 3 27.04 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS +0.3 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2023
4 14 s 3 27.13 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U16 DS +0.3 III B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2023 LDK!
  s 3 DNF KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS +0.3 -- HONDOWSKA Aneta ROSTEK William # , Z/0268/19 , 2023 LDK!
1 5 s 4 26.23 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +0.2 II SKRZYPACZ Adrian B.D. B.D. Z/1866/16 2023
2 15 s 4 27.42 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS +0.2 IV
3 16 s 4 27.73 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.2 IV KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2023 LDK!
4 22 s 4 28.30 CIEŚLACHOWSKA Julia SMKS Parasol Wrocław # 2005 U18 DS +0.2 IV B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0442/19 , 2023 LDK!
  s 4 DNF PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +0.2 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!
1 17 s 5 27.83 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS +0.6 IV
2 18 s 5 28.04 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.6 IV B.D. # Z/2461/19 2022 LDK!
3 20 s 5 28.19 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.6 IV B.D. # Z/2462/19 2022 LDK!
4 21 s 5 28.21 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.6 IV WALCZAK Piotr # Z/0814/20 2023 LDK!
5 23 s 5 28.63 WAWRZYNEK Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS +0.6 V GOLEC Dominik # Z/0286/21 2022 LDK!
6 27 s 5 29.06 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS +0.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2023
1 24 s 6 28.78 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS -1.3 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2023
2 28 s 6 29.23 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.3 V STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2023 BEZ
3 29 s 6 29.48 PISKOROWSKA Dagmara MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS -1.3 V B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William # , Z/0438/20 , 2023 LDK!
4 30 s 6 29.53 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS -1.3 V SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2023
5 31 s 6 29.54 PATEREK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -1.3 V B.D. Z/0609/21 2023
1 10 s 7 26.89 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U16 DS -1.3 III KORDASIEWICZ Damian # Z/0596/20 2023 LDK!
2 19 s 7 28.09 KOTASEK Zofia ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS -1.3 IV SZEREMETA Jarosław Z/1325/20 2022 LDK!
3 25 s 7 28.86 FIGIEL Nikola MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS -1.3 V
4 26 s 7 28.91 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -1.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2023
400 m K
1 1 s 1 54.54 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB I SASKA Tomasz B.D. Z/0630/17 2023 LDK!
2 2 s 1 54.62 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS I ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
3 3 s 1 54.85 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP I B.D. OGONOWSKI Jakub # , Z/0628/17 , 2023 LDK!
4 4 s 1 55.39 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2023
5 5 s 1 55.99 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS I SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2023
1 6 s 2 57.84 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS II LDK!
2 7 s 2 58.29 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. B.D. Z/1866/16 2023
3 8 s 2 58.49 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2023 LDK!
  s 2 DNF NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2023 LDK!
1 9 s 3 60.13 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS III # LDK!
2 11 s 3 61.50 KOPEĆ Sylwia WLKS Wrocław # 2005 U18 DS III LDK!
3 12 s 3 62.08 BUK Matylda MKS MOS Wrocław # 2005 U18 DS IV B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek # , Z/0093/19 , 2023 LDK!
4 14 s 3 65.69 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2023
  s 3 DNF PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U23 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
1 10 s 4 60.53 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów # 2007 U16 LD III STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2023 LDK!
2 13 s 4 63.35 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2023 LDK!
3 15 s 4 71.15 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
4 16 s 4 72.30 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
800 m K
1 1 s 1 2:24.82 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2023 LDK!
2 2 s 1 2:30.99 BANASIAK Joanna MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV SZOMBURG Tomasz # Z/1031/19 2023 LDK!
3 3 s 1 2:37.18 KACZMAREK Paulina KL Lumel Zielona Góra # 1995 Sen LB -- B.D. LANDYSZKOWSKI Sławomir , Z/9726/21 , 2023
  s 1 DNF ZIELONKO Zuzanna SL GKS Olsza Olszyna 2004 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0653/19 2021 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:49.24 KRUPA Urszula SMKS Parasol Wrocław # 2004 U18 DS III WOSIEK Jacek # Z/1302/19 2023 2
2 2 s 1 4:49.80 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/0280/15 2023 LDK!
3 3 s 1 5:03.23 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U18 OP IV SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2023 5 LDK!
4 4 s 1 5:18.25 FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U16 LB V WISZ Mateusz Z/5626/19 2023 LDK!
5 5 s 1 5:21.51 ZDOBYLAK Zofia SMKS Parasol Wrocław # 2007 U16 DS V GOLEC Dominik Z/0215/21 2023 LDK!
6 6 s 1 5:28.30 BIERNACIK Julia KS SMS Szklarska Poręba 2006 U16 DS V LDK!
7 7 s 1 5:29.61 WIDULIŃSKA Wiktoria MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS -- # LDK!
8 8 s 1 5:46.51 BIEGAŃSKA Gabriela KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- LDK!
  s 1 DNF DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 2004 U18 OP -- RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz # , Z/1853/18 , 2023 4 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.45 ZIOBER Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS -0.2 III BIELAWA Przemysław Z/5189/19 2022 LDK!
  s 1 DQ WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.2 -- SASKA Tomasz # Z/0610/21 2023 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.37 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS -1.3 I ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK!
2 2 s 1 15.16 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -1.3 II B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 15.24 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -1.3 II B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2022 4 LDK!
4 4 s 1 16.05 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS -1.3 III KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2023 BEZ LDK!
  s 1 DNF KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -1.3 --
100 m pł K
1 1 s 1 15.62 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U20 LB -0.5 II LDK!
2 2 s 1 16.69 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U23 DS -0.5 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2023
3 3 s 1 18.49 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS -0.5 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2023
400 m pł K K
1 1 s 1 60.53 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 Sen OP I B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2023
2 2 s 1 60.71 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
3 4 s 1 65.06 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP II WALCZAK Michał Z/0794/16 2023 2
4 5 s 1 67.13 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U20 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2023
5 6 s 1 68.60 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U23 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
1 3 s 2 63.28 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2023 LDK!
2 7 s 2 68.96 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III # LDK!
3 8 s 2 69.99 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U18 DS IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
4 9 s 2 79.29 KUSZAJ Justyna MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- # LDK!
  s 2 DNF GÓROWSKA Oliwia MLKS Echo Twardogóra 2003 U20 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł # , Z/1285/18 , 2022 4 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 46.20 KORCZUK Natalia
MIERZYŃSKA Jagoda
GĄSIOR Adriana
CHOJKA Weronika
KS AZS AWF Wrocław 1998
1998
2001
1997
Sen DOL -- SKRZYPACZ Adrian B.D.
ROSTEK William B.D.
CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William
ROŻEJ Marek
Z/1634/14
Z/0925/14
, Z/3488/15
Z/1561/13
2023
2023
, 2022
2023



2
2 2 s 1 47.92 PODWIKA Lena
TYLAK Martyna
LÜDTKE Martyna
SITEK Zuzanna
MKS MOS Wrocław 2002
2003
2003
2003
U20 DOL --
SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław
WOSIEK Jacek
3
4
3 3 s 1 49.52 ŻABSKA Emilia
KUNCEWICZ Tamara
PINKOSZ Julia
SAMIEC-TALAR Karolina
MKS MOS Wrocław 2004
2004
2004
2004
U18 DOL -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek

SKRZYPIŃSKI Jacek
KUCZA Roman B.D.
, Z/1259/18
Z/1335/19
, 2023
2023
4

3
Wzwyż K
1 f 1 1.65 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2023
2 f 1 1.65 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS II SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2023
3 f 1 1.55 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U20 DS III PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2022 2 LDK!
3 f 1 1.55 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U18 DS III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2023 4 LDK!
5 f 1 1.50 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/3422/19 2023 BEZ LDK!
6 f 1 1.40 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V SASKA Tomasz # Z/0610/21 2023 LDK!
W dal K
1 f 1 5.95 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +1.2 I BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2023 LDK!
2 f 1 5.78 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS +1.6 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
3 f 1 5.59 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +2.8 II
4 f 1 5.47 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP +0.5 II DMP KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2023 LDK! 90
5 f 1 5.45 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U20 DS +1.4 II LDK!
6 f 1 5.30 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U23 DS +0.7 III
7 f 1 5.18 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB +1.9 III LDK!
8 f 1 5.15 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS +1.5 III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2023
9 f 1 4.92 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U23 DS -1.0 -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2023
10 f 1 4.76 OŁYNIEC Krystyna MKS Osa Zgorzelec 1994 Sen DS +0.6 --
11 f 1 4.12 GOŚCINIECKA Maria MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +0.6 --
  f 1 NM ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U18 DS 0.0 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2023 5
  5.58 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +1.0 II
Trójskok K
1 f 1 12.09 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U18 DS -0.6 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
2 f 1 11.20 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB -0.8 III LDK!
3 f 1 10.48 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U23 DS +0.8 --
4 f 1 10.43 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS +0.3 IV B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
5 f 1 10.01 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U18 DS +1.0 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2023 5
6 f 1 9.86 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U16 DS +0.6 V WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.60 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB IV SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina BEZ LDK!
2 f 1 10.59 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U16 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2023
3 f 1 10.10 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2023 LDK!
4 f 1 9.18 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V MAKUCH Beata Z/0819/19 2023
5 f 1 9.10 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023
6 f 1 7.43 FERSZT Agata UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11826/21 2021
Kula (4) K
1 f 1 11.62 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK!
2 f 1 10.48 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS III ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
3 f 1 8.69 GADZIŃSKA Barbara LKS Polkowice 1976 Masters DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2810/20 2023
Dysk (1) K
1 f 1 39.72 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław , Z/2161/16 , 2022 LDK!
2 f 1 37.48 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
3 f 1 36.49 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS III KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2023 LDK!
4 f 1 34.94 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz Z/3772/16 2021 3 LDK!
5 f 1 33.28 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0436/19 2023 LDK!
6 f 1 32.34 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III DMP U20 KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK! 107
7 f 1 29.46 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK!
8 f 1 24.97 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2023 LDK!
9 f 1 24.28 GADZIŃSKA Barbara LKS Polkowice 1976 Masters DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2810/20 2023
  f 1 NM WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 33.87 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław # 2007 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil # Z/1558/18 2023 LDK!
2 f 1 31.71 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/0436/19 2023 LDK!
3 f 1 27.93 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2023
4 f 1 24.62 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2023 LDK!
5 f 1 23.96 ĆMIEL Anastazja UKS Ares Nowa Sól 2004 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/12771/21 2021
6 f 1 21.31 FERSZT Agata UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11826/21 2021
Oszczep (600) K
1 f 1 37.92 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz Z/3772/16 2021 3 LDK!
2 f 1 36.62 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U20 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2022 3 LDK!
3 f 1 36.05 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U23 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3
4 f 1 35.11 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2023 2 LDK!
100 m M
1 6 e 1 11.32 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ +0.1 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2023
2 12 e 1 11.74 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U20 DS +0.1 III LDK!
3 15 e 1 11.92 KOSZELA Maciej Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1978 Masters LB +0.1 -- DRACZYŃSKI Adam Z/1229/20 2023
4 22 e 1 12.57 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +0.1 V SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2023 LDK!
5 25 e 1 13.25 SZACHNIEWICZ Karol MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS +0.1 --
1 2 e 2 10.90 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS +0.7 I ROŻEJ Marek B.D. Z/5139/18 2023 LDK!
2 7 e 2 11.36 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +0.7 III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2023 5 LDK!
3 9 e 2 11.51 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS +0.7 III B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2023
4 17 e 2 12.03 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS +0.7 IV WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2023 LDK!
5 19 e 2 12.23 ŁYCZAK Bartłomiej MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +0.7 --
6 23 e 2 12.84 KOSZELA Szymon UKS Ares Nowa Sól 2006 U16 LB +0.7 --
1 1 e 3 10.74 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.5 I ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2023 LDK!
2 3 e 3 10.99 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS +1.5 II LDK!
3 11 e 3 11.56 GOŹDZIEJEWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS +1.5 III DEJEWSKI Michał ULIASZ Małgorzata # 5 LDK!
4 14 e 3 11.80 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka 2001 U23 DS +1.5 -- B.D. Z/1613/15 2021
5 16 e 3 12.03 MIELCZAREK Jakub MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +1.5 IV B.D.
6 20 e 3 12.44 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS +1.5 V PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2023 LDK!
7 21 e 3 12.46 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS +1.5 V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2023 LDK!
1 4 e 4 11.00 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1999 U23 WP +0.3 II WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2023
2 5 e 4 11.16 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +0.3 II ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ
3 8 e 4 11.39 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U18 DS +0.3 III LDK!
4 10 e 4 11.53 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS +0.3 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022 LDK!
5 13 e 4 11.75 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.3 III KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2023 BEZ LDK!
6 18 e 4 12.08 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +0.3 IV ROSTEK William Z/3314/19 2023
7 24 e 4 12.91 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS +0.3 -- B.D. Z/0626/16 2023
1 f 1 10.60 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +2.7 M ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2023 LDK!
2 f 1 10.75 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS +2.7 I ROŻEJ Marek B.D. Z/5139/18 2023 LDK!
3 f 1 11.00 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS +2.7 II LDK!
4 f 1 11.04 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ +2.7 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2023
200 m M
1 1 s 1 21.64 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -0.9 I ROŻEJ Marek B.D. Z/5139/18 2023 LDK!
2 2 s 1 21.68 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -0.9 I ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023
3 3 s 1 22.51 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS -0.9 II LDK!
1 5 s 2 23.25 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS -0.5 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022 LDK!
2 6 s 2 23.55 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS -0.5 III B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2023
3 9 s 2 24.39 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -0.5 IV WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2023 LDK!
1 4 s 3 22.96 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS -0.9 III B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2023 LDK!
2 7 s 3 23.75 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka 2001 U23 DS -0.9 -- B.D. Z/1613/15 2021
3 8 s 3 24.20 KOSZELA Maciej Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1978 Masters LB -0.9 -- DRACZYŃSKI Adam Z/1229/20 2023
4 10 s 3 24.57 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -0.9 -- ROSTEK William Z/3314/19 2023
5 11 s 3 24.81 GOŹDZIEJEWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS -0.9 -- DEJEWSKI Michał ULIASZ Małgorzata # 5 LDK!
1 12 s 4 25.26 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS -1.0 V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2023 LDK!
2 13 s 4 25.32 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -1.0 V SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2023 LDK!
3 14 s 4 25.52 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS -1.0 -- B.D. Z/0626/16 2023
4 15 s 4 25.69 ŁYCZAK Bartłomiej MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -1.0 --
5 16 s 4 26.25 KOSZELA Szymon UKS Ares Nowa Sól 2006 U16 LB -1.0 --
6 17 s 4 26.90 SZACHNIEWICZ Karol MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS -1.0 --
400 m M
1 1 s 1 47.21 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP I DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2023 138
2 2 s 1 47.79 SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP I DMP ROŻEJ Marek Z/0233/19 2023 127
3 3 s 1 48.85 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS II KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2022 2 LDK!
4 4 s 1 48.91 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia Z/0817/16 2023 3
5 7 s 1 52.81 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0219/16 2022
1 5 s 2 51.18 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2023
2 6 s 2 51.32 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2023 5 LDK!
3 8 s 2 53.84 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV LDK!
4 9 s 2 54.11 ROZBICKI Paweł MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS IV
5 10 s 2 56.15 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2023
6 11 s 2 58.06 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/0513/20 2023 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:57.99 JAWORSKI Oliwier SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS III GOLEC Dominik B.D. Z/0098/19 2021 5 LDK!
2 2 s 1 2:00.51 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U20 DS III SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK!
3 3 s 1 2:13.05 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS -- MATOSZ Włodzimierz # Z/0644/19 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:13.76 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/1011/20 2023
5 5 s 1 2:18.45 WALOSZCZYK Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2696/20 2023 LDK!
6 6 s 1 2:24.83 DAWISKIBA Maciej KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS --
1500 m M
1 1 s 1 4:17.24 JAGUCAK Mikołaj MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/2824/20 2023
2 2 s 1 4:18.13 GAJDA Kuba MLUKS Triathlon Koło 2005 U18 WP IV B.D. Z/3528/20 2021
3 3 s 1 4:19.43 MOKRZYCKI Jan KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS IV ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4688/18 2023 LDK!
4 4 s 1 4:28.71 MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- WOSIEK Jacek Z/3195/20 2023
5 5 s 1 4:28.77 CZAK Daniel MUKS Gim 2 Nysa 1999 U23 OP -- B.D. B.D.
6 6 s 1 4:49.26 FICYGOWSKI Michał MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/4694/17 , 2023 LDK!
7 7 s 1 4:57.55 KOWALSKI Mikołaj MLUKS Triathlon Koło 2003 U20 WP -- B.D. Z/3434/21 2021
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.44 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -1.2 II WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2023 5
2 2 s 1 14.57 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -1.2 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2023 LDK!
3 3 s 1 14.62 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -1.2 II KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
  s 1 DNF FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -1.2 -- PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2023 5 LDK!
1 4 s 2 15.63 SZCZERBA Hubert MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +1.1 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2104/20 2023 LDK!
2 5 s 2 15.95 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.1 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2023 BEZ LDK!
3 6 s 2 15.97 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS +1.1 IV OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2023 LDK!
4 7 s 2 16.17 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS +1.1 IV KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2023
110 m pł M
1 1 s 1 14.35 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +1.8 I DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M 137
2 2 s 1 14.99 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +1.8 I SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2023
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 53.89 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB II PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 59.31 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS IV OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2023 LDK!
3 3 s 1 59.35 SZCZERBA Hubert MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2104/20 2023 LDK!
4 4 s 1 66.40 MROK Radosław MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS --
400 m pł M
1 1 s 1 56.30 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
2 2 s 1 59.87 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U20 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
3 3 s 1 62.05 BINCZAROWSKI Maciej MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian BEZ LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 49.68 STOPA Gabriel
SZARAPO Jakub
WOLAŃSKI Piotr
SZACHNIEWICZ Karol
MKS MOS Wrocław 2006
2006
2007
2006
U16 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
SZOMBURG Tomasz
Z/2659/20
, Z/0473/20
Z/0392/20
2023
, 2023
2023



  s 1 DNF JANKOWSKI Tomasz
ŁUKOMSKI Adam
BUGAJSKI Paweł
SOBCZYK Radosław
KS AZS AWF Wrocław 1999
2001
2001
1998
Sen DOL -- WALCZAK Katarzyna
ROSTEK William B.D.
ROSTEK William B.D.
ŁOŚ Dariusz
Z/0837/15
Z/3032/16
Z/4584/15
Z/0328/14
2023
2023
2023
2021



BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.80 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS IV PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK!
2 f 1 1.70 MYSIOREK Kacper MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- DMP U20 WISZ Dariusz Z/4904/19 2023 LDK! 81
W dal M
1 f 1 7.02 SKRZYPIŃSKI Maciej KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS +1.6 II JOPEK Mateusz B.D. # Z/3928/11 2021 BEZ
2 f 1 6.86 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS +1.5 II GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2023 2 LDK!
3 f 1 6.35 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -1.0 III PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK!
4 f 1 6.24 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +0.7 IV DMP U20 WISZ Dariusz Z/0787/19 2023 BEZ LDK! 91
5 f 1 6.11 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U18 DS +1.5 IV LDK!
6 f 1 5.82 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS +0.6 -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2023
7 f 1 5.81 GRYCZYŃSKI Szymon UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB +1.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra SZPIGUN Zenon WIERZBICKA Małgorzata , Z/2237/20 , 2022 LDK!
8 f 1 5.59 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ -2.4 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2023
9 f 1 5.37 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS +0.6 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2023 LDK!
Trójskok M
1 f 1 15.78 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS -1.1 I JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2023 1
2 f 1 13.57 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +0.7 III KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
3 f 1 13.44 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U20 DS -0.8 III KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2023 5 LDK!
4 f 1 11.76 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.9 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2023 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.15 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS II KUCZAJ Tomasz # Z/5186/19 2023 LDK!
2 f 1 14.72 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS III ULIASZ Małgorzata 2 LDK!
3 f 1 13.65 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U18 LB III
4 f 1 11.63 LORENC Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1939/21 2023 LDK!
5 f 1 11.09 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!
Kula (6) M
1 f 1 16.34 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U20 DS I KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 16.72 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U23 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 58.06 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB I SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
2 f 1 45.07 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS II ULIASZ Małgorzata 2 LDK!
3 f 1 34.72 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U18 LB --
4 f 1 32.38 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2023 LDK!
  f 1 NM LORENC Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1939/21 2023 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 43.60 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U20 DS III KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 49.14 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U23 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
2 f 1 46.25 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław 1999 U23 DS I B.D. #
3 f 1 40.94 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 Sen LB II SZPIGUN Zenon Z/4683/19 2022 3 LDK!
4 f 1 34.47 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 1999 U23 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2190/15 2021 4
Oszczep (700) M
1 f 1 46.02 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna # , Z/2961/19 , 2023 LDK!
2 f 1 42.02 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2023 LDK!
3 f 1 40.06 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2023 BEZ
4 f 1 30.38 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 49.78 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2003 U20 DS III B.D. CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/4203/17 , 2022 4 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 24.041084051132 sekund