Bia造stok 20.06.2021
3. Mityng Kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski w kat. m這dzie穎wych [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 e 1 12.60 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Bia造stok 1998 Sen PD -0.5 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
2 e 1 12.67 DENKIEWICZ Aleksandra KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 1999 U23 LU -0.5 II K犵RA Stanis豉w Z/3316/19 2021
3 e 1 12.89 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 2000 U23 LU -0.5 III 名IERDZEWSKI Damian MAKARUK Tadeusz Z/2505/15 2022
4 e 1 13.18 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD -0.5 III DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/0010/21 , 2022 LDK! 64 104
1 e 2 12.90 MURACH Maja UKS Atos Wo幡ice 2006 U16 WN -1.3 III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
2 e 2 13.80 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik August闚 2006 U16 PD -1.3 IV SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5466/19 , 2022 LDK!
3 e 2 13.93 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN -1.3 V BRYNDA Marcin # Z/0225/21 2022 LDK!
4 e 2 13.97 SUSZY垶KA Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -1.3 -- DMP DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/4300/19 2022 LDK! 33 76
5 e 2 14.34 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -1.3 V DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2022 LDK! 68
6 e 2 14.35 KARCZEWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -1.3 V LDK!
7 e 2 14.65 KOΜDZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U14 WN -1.3 -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin # , Z/10901/21 , 2022 LDK!
1 e 3 14.34 KOSK Julia LKS Sprinter Siemiatycze 2006 U16 PD +0.3 V KOWALCZYK Pawe KOWALCZYK Pawe Z/2803/20 2022 5 LDK!
2 e 3 14.46 MUSKAx Nikola LKS Korab Olecko 2007 U16 WN +0.3 V BRYNDA Marcin Z/0223/21 2022 LDK!
3 e 3 14.52 BARAN Anna KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD +0.3 -- GRYNIEWICZ Wiktor # Z/5898/21 2022 LDK!
4 e 3 14.56 KORZUN Wiktoria LKS Korab Olecko 2007 U16 WN +0.3 -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin # , Z/0226/21 , 2022 LDK!
5 e 3 14.61 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.3 -- LDK!
6 e 3 15.68 MILEWSKA Joanna UKS Clan Ostro喚ka 2006 U16 MZ +0.3 -- GIERS Konrad # Z/1218/18 2021 BEZ
1 f 1 12.53 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Bia造stok 1998 Sen PD -0.1 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
2 f 1 12.69 DENKIEWICZ Aleksandra KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 1999 U23 LU -0.1 II K犵RA Stanis豉w Z/3316/19 2021
3 f 1 12.95 MURACH Maja UKS Atos Wo幡ice 2006 U16 WN -0.1 III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
4 f 1 13.31 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD -0.1 IV DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/0010/21 , 2022 LDK! 58 99
5 f 1 13.82 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN -0.1 V BRYNDA Marcin # Z/0225/21 2022 LDK!
6 f 1 13.91 SUSZY垶KA Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -0.1 -- DMP DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/4300/19 2022 LDK! 35 78
200 m K
1 s 1 26.58 CHWAΜWSKA Natalia UKS Otr瑿usy 2005 U18 MZ +0.4 III GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
2 s 1 26.78 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 2000 U23 LU +0.4 III 名IERDZEWSKI Damian MAKARUK Tadeusz Z/2505/15 2022
3 s 1 26.96 KONDRACKA Gabriela UKS Technik August闚 2001 U23 PD +0.4 III SOW粌 Bogus豉w 3 LDK!
4 s 1 28.13 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Wo幡ice 2004 U18 WN +0.4 IV MORGA Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
5 s 1 28.21 STRZYMI垶KA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD +0.4 IV DMP DMP U20 BAJKO Andrzej SIENKIEWICZ Karol # , Z/2533/20 , 2022 LDK! 45 89
1 s 2 28.04 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD -2.2 IV MORGA Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!
2 s 2 28.91 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN -2.2 V BRYNDA Marcin # Z/0225/21 2022 LDK!
3 s 2 29.67 KOSZEWSKA Dominika UKS Technik August闚 2005 U18 PD -2.2 -- SOW粌 Bogus豉w LDK!
4 s 2 30.38 MUSKAx Nikola LKS Korab Olecko 2007 U16 WN -2.2 -- BRYNDA Marcin Z/0223/21 2022 LDK!
5 s 2 30.55 KORZUN Wiktoria LKS Korab Olecko 2007 U16 WN -2.2 -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin # , Z/0226/21 , 2022 LDK!
6 s 2 31.25 MR紌 Malwina UKS Clan Ostro喚ka 2005 U18 MZ -2.2 -- PIERZCHAx Halina Z/3152/20 2022
300 m K
1 s 1 42.00 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Bia造stok 1998 Sen PD -- DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
2 s 1 46.84 KOSK Julia LKS Sprinter Siemiatycze 2006 U16 PD V KOWALCZYK Pawe KOWALCZYK Pawe Z/2803/20 2022 5 LDK!
3 s 1 47.10 SALIK Oliwia UKS Technik August闚 2006 U16 PD V SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/1291/19 , 2022 LDK!
4 s 1 47.87 KOΜDZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U14 WN V NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin # , Z/10901/21 , 2022 LDK!
5 s 1 48.35 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ V CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
1 s 2 49.34 WNUKOWSKA Justyna UKS Technik August闚 2006 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/0208/21 2022 LDK!
2 s 2 51.48 JASIONOWSKA Karolina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2007 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena SAWICKA Izabela # , Z/1757/21 , 2022 LDK!
3 s 2 51.79 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2413/21 , 2022 LDK!
4 s 2 53.12 CZULEWICZ Kamila UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/2412/21 2022 LDK!
5 s 2 54.03 SZACU Maja UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/2416/21 2022 LDK!
400 m K
1 s 1 58.75 KONDRACKA Gabriela UKS Technik August闚 2001 U23 PD II SOW粌 Bogus豉w 3 LDK!
2 s 1 59.31 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 1999 U23 PD III NIED柱IECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. Z/4521/15 2022
3 s 1 60.50 JABΜ垶KA Oliwia MKS Aleksandr闚 鏚zki 2005 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022 110
4 s 1 61.30 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD III MORGA Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!
1 s 2 61.55 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Wo幡ice 2004 U18 WN III MORGA Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
2 s 2 64.60 KU映ICKA Emilia MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD -- B.D. Z/1717/21 2022
3 s 2 67.33 DEMCZUK Natalia MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD -- KUKLI垶KI Pawe Z/1955/18 2022 BEZ
4 s 2 67.67 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- SUPRO Jaros豉w # Z/4193/20 2022
5 s 2 68.48 JANUSZKO Julia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina , Z/1546/18 , 2021 LDK!
6 s 2 71.11 STANKIEWICZ Martyna MKS Juvenia Bia造stok 2005 U18 PD -- B.D. Z/10551/21 2021
600 m K
1 s 1 1:52.13 LISOWSKA Weronika MKS 畝k Bia豉 Podlaska 2006 U16 LU -- FRO哸ZUK Rafa Z/4226/20 2021 LDK!
2 s 1 1:53.80 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 2007 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2022
3 s 1 1:55.99 FILIPKOWSKA Natalia UKS Technik August闚 2006 U16 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5593/19 , 2022 LDK!
4 s 1 1:58.14 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandr闚 鏚zki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
5 s 1 1:58.19 SCENDO Martyna KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3836/21 , 2022 LDK!
6 s 1 1:59.57 CHORU玆 Karolina LKS Korab Olecko 2008 U14 WN -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin # , Z/10899/21 , 2022 LDK!
7 s 1 2:02.34 HORBIK Natalia KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 2007 U16 LU -- 名IERDZEWSKI Damian Z/4226/21 2021 LDK!
800 m K
1 s 1 2:27.07 KARWOWSKA Maja KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD IV ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPI垶KI Jerzy Z/4894/19 2021
2 s 1 2:27.79 STASIUK Wiktoria MKS Pogo Siedlce 2003 U20 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/3370/19 2022
3 s 1 2:35.66 RUCI垶KA Wiktoria MKS Pogo Siedlce 2005 U18 MZ -- KOSIERADZKI ㄆkasz Z/3376/17 2022 BEZ
4 s 1 2:37.59 SUPRANOWICZ Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -- KALINOWSKI Pawe MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina , Z/1823/18 , 2021 5 LDK!
  s 1 DNF OPOLSKA Paulina KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- DMP U20 MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/2446/19 2022 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:27.89 STEYKA Alicja UKS MOSiR Dzia責owo 2007 U16 WN V CYTLA Jacek Z/1081/20 2022
2 s 1 3:28.01 JARMOSZKO Gabriela GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0478/20 , 2022 LDK!
3 s 1 3:35.74 PRACHNIAK Oliwia UKS Clan Ostro喚ka 2004 U18 MZ -- PIERZCHAx Halina Z/2907/20 2022
1500 m K
1 s 1 4:36.47 BUDZIΒK Martyna UKS Si鏚emka Ostro喚ka 1996 Sen MZ II D、ROWSKI Dariusz Z/0397/12 2022 3
2 s 1 4:40.97 KARPIUK Ma貪orzata KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD II MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina # Z/0431/18 2022 LDK!
3 s 1 4:41.70 KLIMEK Beata KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 1999 U23 LU II 名IERDZEWSKI Damian 名IERDZEWSKI Damian Z/0820/17 2022
4 s 1 4:50.52 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Dzia責owo 1991 Sen WN III CYTLA Jacek Z/4177/11 2022 3
5 s 1 5:03.26 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD IV DMP MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina SIENKIEWICZ Karol # Z/2313/19 2022 LDK! 38
6 s 1 5:09.10 MARCI哸ZYK Izabela UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2003 U20 MZ IV D、ROWSKI Dariusz Z/0832/18 2022 BEZ LDK!
7 s 1 5:16.76 WIERZBOWSKA Ma貪orzata UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2005 U18 MZ -- D、ROWSKI Dariusz Z/1260/17 2022 BEZ LDK!
80 p K
1 s 1 14.41 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -1.6 V LDK!
2 s 1 14.72 SALIK Oliwia UKS Technik August闚 2006 U16 PD -1.6 V SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/1291/19 , 2022 LDK!
3 s 1 17.18 MLONKA Oliwia LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -1.6 -- KOWALCZYK Pawe Z/3000/21 2022 LDK!
100 m p J M K
1 s 1 14.47 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -0.3 I DMP U20 SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0448/19 2022 LDK! 148
2 s 1 15.48 TYNIEWICKA Emilia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -0.3 II SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0450/19 2022 LDK!
3 s 1 17.62 狹KOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -0.3 IV SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0449/19 2022 LDK!
4 s 1 19.25 MR紌 Malwina UKS Clan Ostro喚ka 2005 U18 MZ -0.3 -- PIERZCHAx Halina Z/3152/20 2022
100 m p K
1 s 1 15.76 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD +0.1 III SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w , Z/0591/17 , 2021 2 LDK!
2 s 1 16.14 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD +0.1 III DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w Z/5742/18 2022 LDK! 65 118
300 m p K
1 s 1 48.96 SZCZOTKA Matylda MKS Juvenia Bia造stok 2006 U16 PD III B.D. Z/2366/20 2021
2 s 1 52.31 MURAWSKA Julia UKS Technik August闚 2006 U16 PD V SOW粌 Jolanta SOW粌 Jolanta LDK!
3 s 1 54.45 KOL犵A Dominika UKS Technik August闚 2007 U16 PD V SOW粌 Bogus豉w Z/2358/20 2022 LDK!
4 s 1 55.02 MLONKA Oliwia LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3000/21 2022 LDK!
5 s 1 58.83 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandr闚 鏚zki 2007 U16 LD -- BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
400 m p K K
1 s 1 64.67 MIKOxNIS Karolina UKS Technik August闚 2003 U20 PD II SOW粌 Bogus豉w 2 LDK!
2 s 1 66.02 SIMONIENKO Julia UKS Technik August闚 2005 U18 PD III SOW粌 Bogus豉w SOW粌 Bogus豉w , Z/5014/18 , 2022 4 LDK!
3 s 1 68.11 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD III DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0447/19 2022 LDK! 67 109
4 s 1 68.22 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria J璚znik 2004 U18 WN III JESIE Anna # Z/3019/19 2022
5 s 1 68.31 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno 2004 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
6 s 1 69.30 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK!
7 s 1 69.46 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD IV DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w Z/3243/21 2022 59 103
8 s 1 71.64 THEBLINE Elisa MKS Aleksandr闚 鏚zki 2004 U18 LD IV B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
Wzwy K
1 f 1 1.71 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD I B.D.
2 f 1 1.60 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD III DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2022 1 LDK! 80
3 f 1 1.60 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 2001 U23 LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2022
4 f 1 1.55 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD III SAWICKA Izabela # Z/0139/20 2022 LDK!
5 f 1 1.50 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD IV DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1489/18 2022 4 92
6 f 1 1.45 HO列IΜ 畝neta GOKSiT Suchowola 2003 U20 PD IV KRYSTO Wojciech 3 LDK!
7 f 1 1.40 SxWI垶KA Kamila GOKSiT Suchowola 2003 U20 PD -- KRYSTO Wojciech 4 LDK!
8 f 1 1.35 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
W dal K
1 f 1 5.76 J茯WICKA Ma貪orzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +1.2 II DMP MERWA Janusz Z/2037/16 2022 2 110
2 f 1 5.75 STYPUΘOWSKA Agata KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 1997 Sen LU -0.7 II
3 f 1 5.66 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 1999 U23 LU +0.1 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2022
4 f 1 5.46 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -0.4 II DMP DMP U20 KALINOWSKI Pawe GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1490/18 , 2022 5 LDK! 89 118
5 f 1 5.39 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD -0.6 III GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor # Z/2836/15 2022 2 LDK!
6 f 1 5.33 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa 2001 U23 MZ +1.7 III B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
7 f 1 5.00 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2003 U20 PD -0.7 IV KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
8 f 1 4.84 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U18 WN +1.6 IV BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # , Z/0767/19 , 2022 LDK!
  f 1 NM CZERWI垶KA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD 0.0 --
1 f 2 5.25 MURACH Maja UKS Atos Wo幡ice 2006 U16 WN +1.3 III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
2 f 2 4.99 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD +1.0 IV SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/0010/21 , 2022 LDK!
3 f 2 4.99 W.OΜWSKA Wiktoria UKS Atos Wo幡ice 2006 U16 WN +0.4 IV PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech # Z/0834/19 2022 LDK!
4 f 2 4.77 PIELKA Kinga UKS Atos Wo幡ice 2006 U16 WN -0.6 V BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2022 LDK!
5 f 2 4.74 DYDZI垶KA Nadia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD +1.3 V ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5612/19 , 2022 LDK!
6 f 2 4.40 CYTLA Maria UKS MOSiR Dzia責owo 2009 U14 WN -0.2 -- CYTLA Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
7 f 2 4.38 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik August闚 2006 U16 PD +1.9 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5466/19 , 2022 LDK!
8 f 2 4.32 ZYSKOWSKA Wiktoria UKS Technik August闚 2007 U16 PD +0.3 -- SOW粌 Jolanta SKOWRO垶KA Justyna , Z/4672/21 , 2021 LDK!
9 f 2 4.29 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD +0.2 -- SAWICKA Izabela # Z/0139/20 2022 LDK!
10 f 2 4.13 KARCZEWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.3 -- LDK!
11 f 2 4.07 MURAWSKA Julia UKS Technik August闚 2006 U16 PD +0.7 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Jolanta LDK!
12 f 2 4.03 KOL犵A Dominika UKS Technik August闚 2007 U16 PD +0.2 -- SOW粌 Bogus豉w Z/2358/20 2022 LDK!
13 f 2 3.93 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +1.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2022 LDK!
14 f 2 3.65 WNUKOWSKA Justyna UKS Technik August闚 2006 U16 PD -0.3 -- SOW粌 Bogus豉w # Z/0208/21 2022 LDK!
15 f 2 3.58 FILIPKOWSKA Natalia UKS Technik August闚 2006 U16 PD +1.1 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5593/19 , 2022 LDK!
16 f 2 3.57 KLIMOWICZ Hanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.2 -- # LDK!
Tr鎩skok K
1 f 1 11.01 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Dzia責owo 2002 U20 WN -0.5 III
2 f 1 10.77 PYSKΜ Wiktoria UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2003 U20 MZ -0.1 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2022
Wieloskok K
1 f 1 10.72 W.OΜWSKA Wiktoria UKS Atos Wo幡ice 2006 U16 WN -0.3 III PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech # Z/0834/19 2022 LDK!
2 f 1 10.47 PIELKA Kinga UKS Atos Wo幡ice 2006 U16 WN +0.8 III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2022 LDK!
3 f 1 10.05 CYTLA Maria UKS MOSiR Dzia責owo 2009 U14 WN +1.4 IV CYTLA Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
4 f 1 10.01 DYDZI垶KA Nadia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD +0.6 IV ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5612/19 , 2022 LDK!
5 f 1 7.89 MILEWSKA Joanna UKS Clan Ostro喚ka 2006 U16 MZ -0.9 -- GIERS Konrad # Z/1218/18 2021 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 13.08 WO昧IAK Dominika KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD II DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2022 3 LDK!
2 f 1 11.51 WYGNA Marta KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD III TRZONKOWSKA Beata Z/5312/19 2021 LDK!
3 f 1 11.31 MICHALEC Marta KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III ZABAWSKI Przemys豉w Z/1493/18 2022 LDK!
4 f 1 10.40 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Dzia責owo 2006 U16 WN IV CYTLA Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
5 f 1 10.27 MASΜWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 2004 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2022 5 LDK!
6 f 1 10.05 ZYSKOWSKA Wiktoria UKS Technik August闚 2007 U16 PD IV SOW粌 Jolanta SKOWRO垶KA Justyna , Z/4672/21 , 2021 LDK!
7 f 1 9.92 MIELECH Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD IV DMP U20 SIENKIEWICZ Karol # Z/3296/20 2022 LDK! 82
8 f 1 8.12 KONSTANCIUK Aleksandra LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3001/21 2022 BEZ LDK!
9 f 1 6.50 ST襾KOWSKA Julia LKS Sprinter Siemiatycze 2006 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe KOZIARSKI Cezary # Z/4615/21 2021 LDK!
10 f 1 5.47 MOCZULSKA Angelika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3584/20 2022
Kula (4) K
1 f 1 13.00 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD I DMP DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/1458/20 2022 108 141
2 f 1 12.08 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD II DMP ZABAWSKI Przemys豉w B.D. B.D. Z/1954/15 2022 95
3 f 1 10.62 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD III DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w ZABAWSKI Przemys豉w , Z/3135/17 , 2022 4 LDK! 73 114
4 f 1 10.59 WO昧IAK Dominika KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III DMP DMP U20 DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2022 3 LDK! 72 114
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.43 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Dzia責owo 2006 U16 WN IV CYTLA Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
2 f 1 20.51 ST襾KOWSKA Julia LKS Sprinter Siemiatycze 2006 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe KOZIARSKI Cezary # Z/4615/21 2021 LDK!
3 f 1 18.10 BOROWICKA Martyna KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/12784/21 2022
4 f 1 17.94 GRYSZEL Malwina KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/11459/21 2022
Dysk (1) K
1 f 1 55.40 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M DMP B.D. KAMI垶KI Damian B.D. , Z/4129/11 , 2022 157
2 f 1 51.36 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ I DMP KAMI垶KI Damian B.D. Z/4824/15 2022 142
3 f 1 48.31 MUSZY垶KA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I DMP KAMI垶KI Damian B.D. Z/6092/15 2022 131
4 f 1 47.70 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata , Z/2813/11 , 2022
5 f 1 38.12 WOLDT Sandra STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP II JUNIEWICZ Jakub Z/3386/17 2022 LDK!
6 f 1 35.31 WRZESI垶KA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2004 U18 PD III KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2022
7 f 1 30.99 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 2001 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2758/18 2022
8 f 1 27.47 MASΜWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 2004 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2022 5 LDK!
9 f 1 22.98 MOCZULSKA Angelika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3584/20 2022
10 f 1 18.30 FIEDORCZYK Ewa GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0599/20 2022 LDK!
11 f 1 18.16 FRANCISZKOWICZ Ewelina GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0418/20 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 39.05 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sok馧 W璕orzewo 2005 U18 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
2 f 1 32.08 MARTYNIUK Wiktoria UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U18 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/5765/21 2021
3 f 1 28.65 CHREN Oliwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U18 PD -- MYDLARZ Adrian WOJSZKO Krzysztof , Z/1372/20 , 2022 LDK!
4 f 1 23.55 TUSI垶KA Patrycja UKS Clan Ostro喚ka 2004 U18 MZ -- PIERZCHAx Halina Z/2310/17 2022 BEZ
5 f 1 22.61 CHOMICZEWSKA Emila KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/4235/20 2022 50
6 f 1 17.31 MACKOWIAK Oliwka LKS Sprinter Siemiatycze 2006 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/12109/21 2021 LDK!
7 f 1 14.32 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 45.81 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czw鏎ka Bia造stok 2002 U20 PD I WOJNA Cezary B.D. Z/3069/17 2022
2 f 1 32.60 xGODA Paulina UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2003 U20 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2022
100 m M
1 e 1 10.55 ΣPI垶KI Rafa KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD +0.3 M DMP GRANASZEWSKI Artur Z/2667/18 2022 M 143
2 e 1 11.01 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 1992 Sen LU +0.3 II K犵RA Stanis豉w Z/2533/11 2022 2
3 e 1 11.02 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD +0.3 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
4 e 1 11.13 CZARNOCKI Damian KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 2000 U23 LU +0.3 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2651/16 2022
5 e 1 11.14 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD +0.3 II B.D. DUDEK Bartosz # , Z/2454/20 , 2022
6 e 1 11.18 TUREK Bartosz UKS Atos Wo幡ice 2002 U20 WN +0.3 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2
7 e 1 11.24 SAWICKI Marek KS Podlasie Bia造stok 1996 Sen PD +0.3 II DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2022 3 84
1 e 2 11.52 RYBACKI Kornel LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2003 U20 PD +0.1 III STACHURSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaros豉w , Z/0660/17 , 2022 2 LDK!
2 e 2 11.74 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD +0.1 III GRANASZEWSKI Artur Z/3009/20 2022
3 e 2 11.82 D、KOWSKI Jakub UKS MOSiR Dzia責owo 2006 U16 WN +0.1 IV CYTLA Jacek Z/1079/20 2022
4 e 2 11.91 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +0.1 IV GRANASZEWSKI Artur SUPRO Jaros豉w Z/0452/19 2022 LDK!
  e 2 DQ TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD +0.1 -- B.D. Z/1455/21 2022
1 e 3 11.72 MΧNARCZYK Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +1.8 III GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2022
2 e 3 11.92 SADOWSKI Bartosz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U18 PD +1.8 IV JUTKIEWICZ Jaros豉w Z/2867/21 2022
3 e 3 12.65 PIOTROWSKI Dominik LKS Korab Olecko 2006 U16 WN +1.8 V BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0243/19 2022 LDK!
4 e 3 13.11 xPI垶KI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD +1.8 -- DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/4929/19 , 2022 LDK! 4 62
1 e 4 12.76 BANEL Filip KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -0.1 -- DMP U20 SUPRO Jaros豉w # Z/11579/21 2022 68
2 e 4 13.31 MALINOWSKI Pawe LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -0.1 -- KOWALCZYK Pawe Z/3002/21 2022 LDK!
3 e 4 13.90 ZΜTNIK Karol LKS Korab Olecko 2008 U14 WN -0.1 -- BRYNDA Marcin Z/12402/21 2022 LDK!
1 e 5 12.88 玆LI垶KI Mateusz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U18 PD -1.6 -- JUTKIEWICZ Jaros豉w Z/0140/20 2022 LDK!
2 e 5 13.89 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -1.6 -- JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2022 LDK!
3 e 5 15.09 KONDRACKI Mateusz UKS Technik August闚 2008 U14 PD -1.6 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2414/21 , 2022 LDK!
4 e 5 15.59 BANEL Kacper KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -1.6 -- BAJKO Andrzej Z/3868/21 2022 LDK!
5 e 5 15.88 SAWCZUK Gabriel LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -1.6 -- KOWALCZYK Pawe Z/3715/21 2021 LDK!
1 f 1 11.20 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD -1.8 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
2 f 1 11.22 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 1992 Sen LU -1.8 II K犵RA Stanis豉w Z/2533/11 2022 2
3 f 1 11.30 SAWICKI Marek KS Podlasie Bia造stok 1996 Sen PD -1.8 II DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2022 3 79
4 f 1 11.30 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD -1.8 II B.D. DUDEK Bartosz # , Z/2454/20 , 2022
5 f 1 11.36 TUREK Bartosz UKS Atos Wo幡ice 2002 U20 WN -1.8 III BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2
200 m M
1 s 1 22.03 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD -1.5 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
2 s 1 22.52 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD -1.5 II B.D. DUDEK Bartosz # , Z/2454/20 , 2022
3 s 1 22.68 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 1992 Sen LU -1.5 II K犵RA Stanis豉w Z/2533/11 2022 2
4 s 1 22.95 SAWICKI Marek KS Podlasie Bia造stok 1996 Sen PD -1.5 III GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2022 3
1 s 2 23.70 MΧNARCZYK Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -0.2 IV DMP DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2022 54 101
2 s 2 24.25 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -0.2 IV GRANASZEWSKI Artur SUPRO Jaros豉w Z/0452/19 2022 LDK!
3 s 2 24.43 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD -0.2 -- B.D. Z/1455/21 2022
4 s 2 24.98 SADOWSKI Bartosz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U18 PD -0.2 -- JUTKIEWICZ Jaros豉w Z/2867/21 2022
5 s 2 25.81 DUCHNOWSKI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -0.2 -- SUPRO Jaros豉w LDK!
300 m M
1 s 1 37.40 D、KOWSKI Jakub UKS MOSiR Dzia責owo 2006 U16 WN II CYTLA Jacek Z/1079/20 2022
2 s 1 41.29 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandr闚 鏚zki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
3 s 1 42.36 KOSENKO Mykyta UKS Technik August闚 2006 U16 PD V OLSZEWSKI Ryszard LDK!
4 s 1 42.67 xPI垶KI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/4929/19 , 2022 LDK!
5 s 1 43.74 BIELAWSKI Maciej UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- SOW粌 Jolanta LDK!
1 s 2 38.90 JABΜ垶KI Hubert MKS Aleksandr闚 鏚zki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2022
2 s 2 43.76 MALINOWSKI Pawe LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3002/21 2022 LDK!
3 s 2 44.68 WASILEWSKI Jakub UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- # LDK!
4 s 2 45.34 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Wo幡ice 2006 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0252/19 2021 LDK!
5 s 2 46.04 ZΜTNIK Karol LKS Korab Olecko 2008 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/12402/21 2022 LDK!
6 s 2 48.55 ZIE哸INA Karol UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/2419/21 2022 LDK!
7 s 2 51.18 SAWCZUK Gabriel LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3715/21 2021 LDK!
400 m M
1 s 1 51.87 KIJEWSKI Micha UKS Sok馧 W璕orzewo 2005 U18 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
2 s 1 52.30 WYSZY垶KI Pawe MKS Juvenia Bia造stok 2003 U20 PD III B.D. Z/2499/20 2021
3 s 1 52.79 STA哸ZUK Jan UKS M這dzik Warszawa 2005 U18 MZ IV RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
4 s 1 53.32 BITOWSKI Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD IV MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/4192/20 2022
5 s 1 58.50 D牞OWSKI Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol Z/4930/19 2021 LDK!
6 s 1 62.09 SIECH Bartosz MKS Aleksandr闚 鏚zki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2022
600 m M
1 s 1 1:39.21 PIEKARSKI Filip KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ V B.D. # Z/3210/21 2022
2 s 1 1:42.13 MALINOWSKI Bartosz GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- LDK!
3 s 1 1:45.05 SALA Szymon UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2007 U16 MZ -- D、ROWSKI Dariusz Z/2783/20 2022 LDK!
4 s 1 1:47.45 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2420/21 , 2022 LDK!
5 s 1 1:56.94 ZAWADZKI Kamil UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2418/21 , 2022 LDK!
800 m M
1 s 1 1:56.55 SZCZYKOWSKI Daniel UKS Technik August闚 2002 U20 PD II SOW粌 Bogus豉w LDK!
2 s 1 1:58.00 ULI垶KI Kacper MKS Aleksandr闚 鏚zki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022
3 s 1 2:02.60 HRYNIEWICKI ㄆkasz KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD IV DMP DMP U20 PO同IECH Anna ZALEWSKI Jan # , Z/4893/19 , 2022 LDK! 36 94
4 s 1 2:03.89 ZI、KA Oliwier MKS Aleksandr闚 鏚zki 2005 U18 LD IV DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022 88
5 s 1 2:06.40 KLIMEK Rafa MKS 畝k Bia豉 Podlaska 1999 U23 LU -- WILCZEK Janusz Z/2537/15 2021 BEZ
6 s 1 2:20.04 JAMIOΘOWSKI Jakub KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- NIWI垶KI Andrzej Z/4997/18 2021 LDK!
7 s 1 2:20.65 POPxWSKI Jan LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U18 PD -- ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/3880/19 , 2022 LDK!
8 s 1 2:26.74 ROSZKOWSKI ㄆkasz KS Podlasie Bia造stok 1988 Sen PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/2557/18 2022
110 m p M M
1 s 1 17.24 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Dzia責owo 2006 U16 WN -0.4 IV CYTLA Jacek Z/3600/19 2022
  s 1 DQ JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok # 2006 U16 PD -0.4 -- WOJSZKO Krzysztof # Z/10367/21 2022
110 m p J M M
1 s 1 15.27 KONOPKO Piotr LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD -0.3 III STACHURSKA Agnieszka # Z/1459/19 2022 LDK!
2 s 1 15.66 SOBOTA Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD -0.3 III JUTKIEWICZ Jaros豉w STACHURSKA Agnieszka Z/4283/18 2022 LDK!
3 s 1 16.87 POPOWSKI Piotr KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -0.3 -- DMP U20 SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0451/19 2022 LDK! 76
110 m p M (99.1) M
1 s 1 14.99 RYBACKI Kornel LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2003 U20 PD -0.5 II STACHURSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaros豉w , Z/0660/17 , 2022 2 LDK!
2 s 1 15.46 MIEZIANKO Pawe UKS Czw鏎ka Bia造stok 2003 U20 PD -0.5 II WOJSZKO Krzysztof Z/1650/20 2022
110 m p M
1 s 1 16.64 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD -0.5 III DMP NABIAΒK ㄆkasz B.D. Z/2032/15 2022 47
2 s 1 17.29 POMIAN Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD -0.5 -- DMP SUPRO Jaros豉w B.D. Z/1518/15 2022 31
300 m p M
1 s 1 42.26 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Dzia責owo 2006 U16 WN III CYTLA Jacek Z/3600/19 2022
2 s 1 46.26 PRAWDZIK Wiktor UKS Technik August闚 2006 U16 PD V SOW粌 Jolanta LDK!
3 s 1 57.92 ZIE哸INA Oskar UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/0209/21 2022 LDK!
400 m p J M M
1 s 1 58.23 KUBE Marek KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III KUBE Stanis豉w Z/4569/18 2022 5
2 s 1 58.41 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD III SUPRO Jaros豉w Z/4613/19 2022
3 s 1 61.60 灣IKOWSKI Pawe LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaros豉w STACHURSKA Agnieszka Z/4154/18 2022 5 LDK!
4 s 1 61.82 GΜWALA Micha UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLI垶KI Sebastian # Z/0338/18 2022
5 s 1 63.16 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Wo幡ice 2005 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech LDK!
2000 m prz J M M
1 s 1 6:40.46 JAKUCEWICZ Bartosz UKS Technik August闚 2005 U18 PD -- SOW粌 Bogus豉w LDK!
2 s 1 6:43.52 STEFA哸ZYK Jakub KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5352/18 2022 LDK!
3 s 1 6:49.72 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- DMP U20 PO同IECH Anna ZALEWSKI Jan # , Z/4891/19 , 2022 LDK! 78
Wzwy M
1 f 1 2.05 KONOPKO Piotr LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD II STACHURSKA Agnieszka # Z/1459/19 2022 LDK!
2 f 1 2.05 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 2004 U18 LU II MAKARUK Tadeusz Z/2233/18 2022 5
3 f 1 1.85 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD III DMP DMP U20 FILEWICZ Stanis豉w NAZARKIEWICZ Robert , Z/3640/17 , 2022 5 LDK! 66 108
4 f 1 1.75 KURZYNA Maciej KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD IV KULESZA Agnieszka GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1963/19 , 2021 LDK!
5 f 1 1.70 ODOLI垶KI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLI垶KI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 1.60 JENIEC Jakub UKS Czw鏎ka Bia造stok # 2006 U16 PD -- WOJSZKO Krzysztof # Z/10367/21 2022
W dal M
1 f 1 6.79 WYSZY垶KI Pawe KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD +0.7 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3665/18 2022
2 f 1 6.76 CZARNOCKI Damian KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 2000 U23 LU -1.1 III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2651/16 2022
3 f 1 6.60 KONOPKA Dawid KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +0.9 III DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert # Z/4947/19 2022 66 110
4 f 1 6.58 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 2003 U20 LU +1.3 III HODUN Rafa MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
5 f 1 5.95 ODOLI垶KI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -0.6 IV ODOLI垶KI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 5.68 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2005 U18 PD -0.3 -- KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2022
1 f 2 5.89 CHLUDZI垶KI Mateusz LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2006 U16 PD -0.5 V KOTOWSKI Jan Z/2201/20 2021
2 f 2 5.02 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +1.6 -- DMP DMP U20 JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2022 LDK! 4 54
3 f 2 4.82 PRAWDZIK Wiktor UKS Technik August闚 2006 U16 PD +0.5 -- SOW粌 Jolanta LDK!
4 f 2 4.44 ΜBODA Micha UKS Technik August闚 2008 U14 PD +1.1 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2415/21 , 2022 LDK!
5 f 2 4.39 STOJAK Cezary KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -1.3 -- STOJAK Danuta Daria Z/7960/21 2022
6 f 2 4.38 BIELAWSKI Maciej UKS Technik August闚 2007 U16 PD +0.1 -- SOW粌 Jolanta LDK!
7 f 2 4.30 WASILEWSKI Jakub UKS Technik August闚 2007 U16 PD +2.6 -- # LDK!
8 f 2 3.96 ZIE哸INA Oskar UKS Technik August闚 2007 U16 PD +1.7 -- SOW粌 Bogus豉w # Z/0209/21 2022 LDK!
9 f 2 3.75 KONDRACKI Mateusz UKS Technik August闚 2008 U14 PD +0.8 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2414/21 , 2022 LDK!
10 f 2 3.72 TOMASZEWSKI Kacper KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD +0.2 -- STOJAK Danuta Daria Z/8334/21 2022
Tr鎩skok M
1 f 1 13.50 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska 2003 U20 LU +0.1 III HODUN Rafa MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 10.76 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Wo幡ice 2006 U16 WN +0.2 -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0252/19 2021 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.48 ZAKRZEWSKI Micha KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD IV DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/0391/20 2022 102
2 f 1 12.71 BOJARZY垶KI Mateusz GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD IV LDK!
3 f 1 11.94 WI吉IEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLI垶KI Sebastian Z/1109/18 2021 BEZ LDK!
4 f 1 11.64 KRZEBIETKE Patryk KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- B.D. LDK!
5 f 1 10.94 KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Wo幡ice 2006 U16 WN V BRODOWSKI Wojciech Z/0115/20 2022 LDK!
6 f 1 10.71 玆LI垶KI Mateusz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaros豉w Z/0140/20 2022 LDK!
7 f 1 10.46 W粑TOWICZ Bartosz KS Polonia Pas喚k # 2006 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
8 f 1 9.72 TOMASZEWSKI Kacper KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -- DMP U20 STOJAK Danuta Daria Z/8334/21 2022 62
9 f 1 9.24 STARANOWICZ Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2268/20 2022 LDK!
10 f 1 7.55 ZAWADZKI Kacper GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/0042/21 2022 LDK!
11 f 1 6.25 MARCHEL Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2797/21 2022 LDK!
  f 1 NM CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -- DMP U20 STOJAK Danuta Daria # Z/2806/20 2022
Kula (6) M
1 f 1 16.73 STARAK Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD I DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w ZAJKOWSKA Barbara SUPRO Jaros豉w Z/3133/17 2022 2 LDK! 150
2 f 1 16.39 KRYSZYN Pawe UKS Technik August闚 2003 U20 PD I SOW粌 Bogus豉w SOW粌 Bogus豉w , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!
3 f 1 13.35 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD III KRYSTO Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2144/19 , 2022 LDK!
4 f 1 12.10 TYMINSKI Mateusz UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2003 U20 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/5715/21 2022
Dysk (1) M
1 f 1 57.67 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD II STOJAK Danuta Daria # Z/2806/20 2022
2 f 1 44.25 STOJAK Cezary KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD III STOJAK Danuta Daria Z/7960/21 2022
3 f 1 36.12 W粑TOWICZ Bartosz KS Polonia Pas喚k # 2006 U16 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
4 f 1 32.57 FEDE哸ZUK Kuba KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD V STOJAK Danuta Daria Z/11458/21 2022
5 f 1 31.55 MIELECH Rafa KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD V
6 f 1 30.76 KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Wo幡ice 2006 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0115/20 2022 LDK!
7 f 1 27.95 STARANOWICZ Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2268/20 2022 LDK!
8 f 1 23.70 ZAWADZKI Kacper GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/0042/21 2022 LDK!
9 f 1 20.27 MARCHEL Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2797/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 40.31 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III
2 f 1 38.65 SZYMANIAK Mateusz UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U18 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/3586/20 2022
3 f 1 36.78 BOJARZY垶KI Mateusz GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD IV LDK!
4 f 1 28.85 MICHALIK Antoni UKS Liceum sportowe υm瘸 2005 U18 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/10885/21 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 51.19 KRYSZYN Pawe UKS Technik August闚 2003 U20 PD I SOW粌 Bogus豉w SOW粌 Bogus豉w , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!
2 f 1 49.58 STARAK Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD II ZABAWSKI Przemys豉w ZAJKOWSKA Barbara SUPRO Jaros豉w Z/3133/17 2022 2 LDK!
3 f 1 37.86 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD IV DMP U20 KRYSTO Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2144/19 , 2022 LDK! 106
4 f 1 26.75 SKURCZY垶KI Kamil UKS Czw鏎ka Bia造stok 2003 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/11761/21 2022
Dysk (2) M
1 f 1 39.63 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD III BERNATOWICZ Jolanta Z/2724/15 2021 2
M這t (5) M
1 f 1 46.86 KARALUS Norbert LUKS Atletic Bia造stok 2005 U18 PD IV ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPI垶KI Jerzy Z/8984/21 2022
2 f 1 44.50 JAWOROWSKI Krystian LUKS Atletic Bia造stok 2005 U18 PD IV ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPI垶KI Jerzy Z/8983/21 2022
3 f 1 38.76 BAGI垶KI Piotr LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4996/18 2021 BEZ LDK!
M這t (7.26) M
1 f 1 66.11 MAZUR Micha KS Agros Zamo嗆 1999 U23 LU I DMP ROSA Miko豉j Z/3659/15 2022 1 147
Oszczep (600) M
1 f 1 37.21 WOJNA Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2022 LDK!
2 f 1 32.58 SANIUKIEWICZ Damian KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4283/21 , 2022 LDK!
3 f 1 32.18 BIELI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4273/21 , 2022 LDK!
4 f 1 24.58 KAMI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4779/21 2022 LDK!
5 f 1 22.91 名ITECKI Mi這sz KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/8869/21 , 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 40.97 WOΧNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej # Z/5007/19 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 74.31 TREJGO Oskar KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD M DMP WOJNA Cezary B.D. Z/2049/16 2022 148
2 f 1 54.54 PIELOCH Dawid KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD III DMP ROSZKOWSKI Mariusz B.D. Z/2719/16 2022 74
3 f 1 47.28 KUSZNIER Adrian KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD III DMP DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/1532/20 2022 51 106
4 f 1 47.04 JAROMA Micha KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD III DMP DMP U20 KRYSTO Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2536/17 , 2022 LDK! 50 106
5 f 1 42.70 SKURCZY垶KI Kamil UKS Czw鏎ka Bia造stok 2003 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/11761/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 35.472311973572 sekund