Poznań 19 - 20.06.2021
Mistrzostwa Wielkopolski U18 i U20 [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 4 e 1 12.66 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -1.1 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2023 2
2 8 e 1 12.81 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP -1.1 III JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2024 5 LDK!  ZKN  
3 10 e 1 12.95 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -1.1 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2024 LDK!
4 17 e 1 13.50 KORNECKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 1990 Sen WP -1.1 --
5 19 e 1 13.74 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -1.1 IV DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1069/18 2024 5 LDK!  OSU   41 83
6 20 e 1 13.80 BIEDNA Alicja SKSG Korona Szczecin # 2001 U23 ZP -1.1 -- ŚLIWKA Rafał # Z/2103/20 2024
1 2 e 2 12.61 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP -2.2 II B.D. # LDK!  ZKN   OSU  
2 11 e 2 12.96 RYDELEK Alicja MKL Szczecin 2002 U20 ZP -2.2 III #  OSU  
3 16 e 2 13.43 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -2.2 IV WALCZAK Michał # Z/1060/18 2024 BEZ LDK!
4 22 e 2 13.94 LASIK Lena OŚ AZS Poznań # 2007 U16 WP -2.2 V REJEWSKI Robert Z/3713/20 2024 LDK!
1 6 e 3 12.77 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP -0.8 III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024
2 7 e 3 12.81 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -0.8 III DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024 82
3 12 e 3 12.98 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP -0.8 III BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4
4 21 e 3 13.83 ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -0.8 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2023 LDK!  OSU  
5 23 e 3 14.10 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -0.8 V # LDK!
6 24 e 3 14.26 ŻMUDA Zofia MKL Szczecin 2003 U20 ZP -0.8 -- MILEWICZ Renata # 4 LDK!
1 1 e 4 12.55 MARSZEWSKA Natalia KMS Szczecin # 2005 U18 ZP -1.0 II NADARZYŃSKI Szymon # Z/5022/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 9 e 4 12.88 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U20 ZP -1.0 III MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy # , Z/2030/17 , 2024 4 LDK!  OSU  
3 13 e 4 13.22 SPŁAWSKA Oliwia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -1.0 IV LDK!  OSU  
4 14 e 4 13.36 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP -1.0 IV BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2024 LDK!  OSU  
5 25 e 4 14.28 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP -1.0 V B.D. Z/0109/19 2024 LDK!
1 3 e 5 12.65 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -0.8 II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2024 2
2 5 e 5 12.73 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U23 WP -0.8 II JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2024 3
3 15 e 5 13.42 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -0.8 IV
4 18 e 5 13.63 KŁOS Helena MKL Szczecin 2004 U18 ZP -0.8 IV # LDK!  OSU  
5 26 e 5 14.33 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.8 V WALCZAK Michał # Z/1062/18 2024 BEZ LDK!
1 1 e 6 11.88 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -0.5 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 e 6 12.55 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.5 II JAGACIAK Jarosław # Z/1793/18 2023 5 LDK!
3 3 e 6 12.73 STAŚKOWIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.5 II
4 4 e 6 13.31 RAUK Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP -0.5 IV
5 5 e 6 13.56 JANOWSKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP -0.5 IV  OSU  
6 6 e 6 13.65 KOWALCZYK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -0.5 IV  OSU  
7 7 e 6 13.73 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U20 WP -0.5 IV ZAŃKO Albin B.D. # Z/2622/17 2024 LDK!
1 1 e 7 12.42 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -0.2 II DMP WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  ZKN   OSU   103
2 3 e 7 12.88 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -0.2 III NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!  OSU  
3 6 e 7 13.19 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -0.2 III BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2024  OSU  
4 8 e 7 13.93 FRANZKOWIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP -0.2 -- GRENDA Jan Z/0169/19 2022 LDK!  OSU  
5 11 e 7 14.61 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -0.2 -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
1 2 e 8 12.70 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -1.0 II LDK!  OSU  
2 4 e 8 12.90 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -1.0 III DMP MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  ZKN   OSU   77
3 5 e 8 13.07 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -1.0 III WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  OSU  
4 9 e 8 14.25 SZULC Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -1.0 --
5 10 e 8 14.36 POMYKAŁA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -1.0 --
1 7 e 9 13.79 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP +0.6 IV JAGACIAK Jarosław # Z/4822/19 2023
2 12 e 9 15.10 KRYVYCH Viktoriia UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP +0.6 -- TYLAK Łukasz Z/0448/21 2023
3 13 e 9 15.13 PIEKUTA Małgorzata UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP +0.6 --
1 1 f 1 12.39 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP -0.4 II B.D. # LDK!  ZKN   OSU  
2 2 f 1 12.46 MARSZEWSKA Natalia KMS Szczecin # 2005 U18 ZP -0.4 II NADARZYŃSKI Szymon # Z/5022/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 f 1 12.62 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -0.4 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2023 2
4 4 f 1 12.77 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -0.4 III DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024 84
5 5 f 1 12.79 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP -0.4 III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024
6 6 f 1 12.90 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP -0.4 III JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2024 5 LDK!  ZKN  
1 1 f 2 11.94 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -0.4 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 f 2 12.63 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.4 II JAGACIAK Jarosław # Z/1793/18 2023 5 LDK!
3 3 f 2 12.77 STAŚKOWIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.4 III
4 4 f 2 13.45 RAUK Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP -0.4 IV
5 6 f 2 13.70 KOWALCZYK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -0.4 IV  OSU  
6 5 f 2 13.70 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U20 WP -0.4 IV ZAŃKO Albin B.D. # Z/2622/17 2024 LDK!
7 7 f 2 14.23 JANOWSKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP -0.4 --  OSU  
1 1 f 3 12.23 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -0.4 II DMP WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  ZKN   OSU   115
2 2 f 3 12.52 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.4 II LDK!  OSU  
3 3 f 3 12.75 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -0.4 II DMP MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  ZKN   OSU   85
4 4 f 3 12.89 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -0.4 III NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!  OSU  
5 5 f 3 12.93 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.4 III WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  OSU  
6 6 f 3 13.32 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -0.4 IV BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2024  OSU  
200 m K
1 1 s 1 23.88 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -2.2 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2024 2
2 2 s 1 24.28 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB -2.2 I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 3 s 1 25.21 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP -2.2 II B.D. # LDK!  ZKN   OSU  
4 4 s 1 25.31 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP -2.2 II B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023
5 5 s 1 25.48 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -2.2 II GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024  ZKN  
6 6 s 1 25.61 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM -2.2 II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   KN   SKN  
7 10 s 1 26.29 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -2.2 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2023 2
1 7 s 2 26.08 MARSZEWSKA Natalia KMS Szczecin # 2005 U18 ZP -1.3 II NADARZYŃSKI Szymon # Z/5022/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 8 s 2 26.13 RYDELEK Alicja MKL Szczecin 2002 U20 ZP -1.3 II #  OSU  
2 9 s 2 26.13 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -1.3 II OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024
4 11 s 2 27.07 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U20 ZP -1.3 III MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy # , Z/2030/17 , 2024 4 LDK!  OSU  
5 12 s 2 27.25 KORNECKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 1990 Sen WP -1.3 III
6 14 s 2 27.79 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP -1.3 IV DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2024 LDK!  OSU   95
1 13 s 3 27.63 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U16 WP -1.6 IV PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2024 LDK!  OSU  
2 15 s 3 28.26 BIEDNA Alicja SKSG Korona Szczecin # 2001 U23 ZP -1.6 -- ŚLIWKA Rafał # Z/2103/20 2024
3 16 s 3 28.52 KLIMEK Nadzieja UKS Dąb Suchy Las 2006 U16 WP -1.6 V CECH Aleksandra LDK!
4 17 s 3 29.57 SERBA Magdalena KS Energetyk Poznań 2006 U16 WP -1.6 V DMP U20 GRENDA Jan Z/0632/20 2024 LDK!  OSU   74
5 18 s 3 30.68 MAŁECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U16 WP -1.6 -- LDK!
1 1 s 4 24.28 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -1.5 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU   134
2 2 s 4 24.50 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -1.5 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   128
3 3 s 4 25.94 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -1.5 II PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
4 4 s 4 26.37 STAŚKOWIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.5 III
5 5 s 4 26.57 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.5 III JAGACIAK Jarosław # Z/1793/18 2023 5 LDK!
1 6 s 5 27.77 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP -1.7 IV B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek 3 LDK!
2 7 s 5 28.57 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -1.7 -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/2811/18 2024
3 8 s 5 28.99 KUC Agnieszka OKL Oborniki 2003 U20 WP -1.7 -- NOWICKI Sebastian Z/3862/18 2022 BEZ
4 9 s 5 29.39 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -1.7 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
1 1 s 6 26.13 TROCHOLEPSZA Martyna AZS-AWF Gorzów # 2004 U18 LB -1.2 II B.D. PAPUGA Sebastian , Z/0297/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 6 26.65 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -1.2 III BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2024  OSU  
1 3 s 7 27.34 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -1.6 IV WALCZAK Michał Z/0650/19 2024 LDK!  OSU  
2 5 s 7 27.63 KOCZOROWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -1.6 IV KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/5326/19 2023 LDK!
3 6 s 7 27.97 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -1.6 IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1697/18 2023 LDK!  OSU  
4 7 s 7 28.96 PERZ Marianna UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP -1.6 -- GULCZYŃSKA Grażyna BEZ LDK!
5 11 s 7 30.39 PIETRZKIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -1.6 -- SZOSTAK Janusz Z/2834/18 2023 BEZ
1 4 s 8 27.41 GRAMZA Oliwia OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP -1.0 IV LDK!
2 8 s 8 29.52 KOZŁOWSKA Marika MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -1.0 --
3 9 s 8 29.91 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -1.0 -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
4 10 s 8 30.21 POMYKAŁA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -1.0 --
1 1 w 1 28.76 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP 0.0 -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK! 572
2 2 w 1 29.59 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP 0.0 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK! 511
3 3 w 1 29.93 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP 0.0 -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ZKN   487
4 4 w 1 29.95 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP 0.0 -- FERFET Marek B.D. B.D. NADARZYŃSKI Szymon # , Z/4539/18 , 2023 LDK! 486
5 5 w 1 30.77 MATUSZ Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP 0.0 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/7726/21 , 2022 LDK! 430
1 6 w 2 27.38 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań # 2005 U18 WP -1.3 IV JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0286/20 2024 LDK!  ZKN   OSU   681
2 7 w 2 29.23 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -1.3 -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK! 537
3 8 w 2 29.44 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -1.3 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2024 LDK! 522
4 9 w 2 29.91 MICHALAK Dominika PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -1.3 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1619/20 2022  OSU   488
5 10 w 2 30.83 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -1.3 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2024 BEZ LDK! 426
400 m K
1 1 s 1 56.23 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL I DMP PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   116
2 2 s 1 56.85 DAMS Wiktoria AZS-AWF Gorzów # 2003 U20 LB II PAPUGA Sebastian B.D. Z/0414/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 1 58.03 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP II B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 4 s 1 58.35 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!  ZKN   OSU  
5 5 s 1 59.46 KOSIKOWSKA Anita AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB III
6 6 s 1 60.40 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP III LDK!  OSU  
7 7 s 1 61.12 MATUSZCZAK Gabriela OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP III GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin REJEWSKI Robert B.D. , Z/0300/17 , 2024 LDK!  OSU  
8 8 s 1 66.43 KUC Agnieszka OKL Oborniki 2003 U20 WP -- NOWICKI Sebastian Z/3862/18 2022 BEZ
1 2 s 2 56.58 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!  ZKN   OSU  
2 3 s 2 57.38 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U18 WP II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # Z/4198/18 2022 LDK!  ZKN   OSU  
3 4 s 2 57.80 TROCHOLEPSZA Martyna AZS-AWF Gorzów # 2004 U18 LB II DMP B.D. PAPUGA Sebastian , Z/0297/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU   98
4 5 s 2 59.34 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP III GRENDA Jan Z/0255/16 2023 3 LDK!  OSU  
5 6 s 2 59.79 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP III B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 7 s 2 60.25 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2024 LDK!
1 8 s 3 62.30 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/0650/19 2024 LDK!  OSU   55 97
2 9 s 3 63.43 KOGUT Maja KS Energetyk Poznań 2005 U18 WP IV B.D. GRENDA Jan , Z/4238/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
3 10 s 3 64.06 JĘCHOREK Karla KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP IV GRENDA Jan Z/1258/20 2022 LDK!  OSU  
4 11 s 3 64.48 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek B.D. Z/3363/18 2024 LDK!  OSU  
5 12 s 3 64.93 ROŻEK Olga MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP --
1 1 s 4 56.38 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
2 13 s 4 66.19 ŻURAWSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP --
3 14 s 4 70.65 PIETRZKIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2834/18 2023 BEZ
4 15 s 4 72.10 ŚRAMA Olga OKL Oborniki 2005 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/5090/19 2023
600 m K
1 1 s 1 1:40.04 STAŚKIEWICZ Zofia OKL Oborniki 2007 U16 WP III NOWICKI Sebastian Z/1918/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:49.19 DŁUŻYK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U16 WP V ZIÓŁKOWSKA Joanna LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:12.12 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2024  ZKN  
2 2 s 1 2:34.88 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U23 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew # Z/3458/19 2024
1 1 s 2 2:15.56 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP II LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 2 2:17.12 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP II B.D. LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 2 2:20.56 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III
4 4 s 2 2:27.12 MARCINEK Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP IV LDK!
5 5 s 2 2:32.52 SZTOK Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP --
6 6 s 2 2:34.11 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP --
1 1 s 3 2:15.38 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP II B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 3 2:17.61 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP III LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 3 2:21.26 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna B.D. # Z/1944/19 2024 LDK!  ZKN  
4 4 s 3 2:21.90 GOŹDZIEWICZ Julia UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/2726/18 2022 BEZ LDK!  OSU  
5 5 s 3 2:25.26 PACHOCKA Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV # LDK!
6 6 s 3 2:27.78 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP IV ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/1831/19 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 3 2:37.05 ROŻEK Olga MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP --
8 8 s 3 2:39.41 KLUPŚ Marta PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2935/18 2022 5 LDK!  OSU  
9 9 s 3 2:43.86 PEKSA Danuta PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1565/21 2023 LDK!  OSU  
10 10 s 3 2:46.46 ŻURAWSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP --
11 11 s 3 2:49.08 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U18 DS -- ADAMEK Marek Z/3131/19 2024
12 12 s 3 2:52.94 ŚRAMA Olga OKL Oborniki 2005 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/5090/19 2023
1 1 w 1 2:43.24 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK! 536
2 2 w 1 2:47.37 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań # 2005 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0286/20 2024 LDK!  ZKN   OSU   491
3 3 w 1 2:47.41 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK! 491
4 4 w 1 2:49.04 MICHALAK Dominika PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1619/20 2022  OSU   474
5 5 w 1 2:53.25 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- FERFET Marek B.D. B.D. NADARZYŃSKI Szymon # , Z/4539/18 , 2023 LDK! 430
6 6 w 1 2:54.60 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ZKN   417
7 7 w 1 3:09.18 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2024 BEZ LDK! 285
8 8 w 1 3:09.54 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK! 282
9 9 w 1 3:09.74 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2024 LDK! 280
10 10 w 1 3:18.49 MATUSZ Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/7726/21 , 2022 LDK! 212
1000 m K
1 1 s 1 2:58.20 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 3:03.13 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U16 WP III GRENDA Jan Z/12439/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 3:03.22 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2024 LDK!
4 4 s 1 3:19.66 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2024 LDK!
5 5 s 1 3:26.76 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań # 2007 U16 WP V GRENDA Jan Z/13050/21 2024 LDK!  OSU  
1500 m K
1 1 s 1 4:32.44 WAWRZYNIAK Oliwia OŚ AZS Poznań 2002 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon # Z/0256/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   OSU  
2 2 s 1 4:33.26 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań # 2004 U18 WP II GRENDA Jan Z/1642/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 1 4:36.28 WOJTKOWIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/1891/19 2024 LDK!  ZKN   OSU   93
4 4 s 1 4:42.33 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP II LDK!  ZKN   OSU  
5 5 s 1 4:51.03 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2024 LDK!
6 6 s 1 4:57.75 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP IV CHMIELARZ Lucyna B.D. # Z/1944/19 2024 LDK!  ZKN  
7 7 s 1 4:59.05 KURASZ Justyna OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP IV BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/4898/18 2024  ZKN  
8 8 s 1 5:05.66 PACHOCKA Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV # LDK!
9 9 s 1 5:06.86 DROŻDŻEWSKA Paulina MKS Hermes Gryfino 2003 U20 ZP IV LDK!
10 10 s 1 5:07.87 SZTOK Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP IV
11 11 s 1 5:08.13 OLEJNICZAK Magdalena MKL Szczecin 2002 U20 ZP IV SKRODZKI Dariusz # BEZ LDK!
12 12 s 1 5:12.56 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. # Z/5023/19 2023
13 13 s 1 5:13.52 MARCINEK Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- LDK!
14 14 s 1 5:31.52 SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota LDK!
  s 1 DNF BABISTA Dominika KS Energetyk Poznań 2006 U16 WP -- PIEKARCZYK Leszek GRENDA Jan , Z/4239/18 , 2023 BEZ LDK!  OSU  
3000 m K
1 1 s 1 9:36.23 WAWRZYNIAK Oliwia OŚ AZS Poznań 2002 U20 WP I BYTNIEWSKI Szymon # Z/0256/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   OSU  
2 2 s 1 10:39.22 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań # 2004 U18 WP III GRENDA Jan Z/1642/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 1 10:43.16 BIELECKA Patrycja UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP III B.D. LDK!  ZKN   OSU  
4 4 s 1 10:55.30 WOJTKOWIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/1891/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 5 s 1 10:57.55 KURASZ Justyna OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/4898/18 2024  ZKN  
6 6 s 1 10:58.24 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP III ZDONEK Filip # Z/0987/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
7 7 s 1 11:41.36 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. # Z/5023/19 2023
8 8 s 1 12:17.00 MIKOŚ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- LDK!  OSU  
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.55 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU -0.6 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. # , Z/4328/18 , 2024  ZKN  
2 2 e 1 14.77 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -0.6 II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 3 e 1 15.35 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -0.6 II WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK!  OSU  
4 4 e 1 15.61 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP -0.6 II JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2024 5 LDK!  ZKN  
5 5 e 1 16.12 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -0.6 III JAGACIAK Jarosław # Z/4822/19 2023
6 6 e 1 16.21 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -0.6 III KASPRZYK Marek B.D. # LDK!
7 7 e 1 17.67 SZAREJKO Natalia PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -0.6 IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/0263/18 , 2023 5 LDK!  OSU  
1 1 f 1 14.60 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU -1.2 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. # , Z/4328/18 , 2024  ZKN  
2 2 f 1 15.24 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP -1.2 II JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2024 5 LDK!  ZKN  
3 3 f 1 15.45 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -1.2 II JAGACIAK Jarosław # Z/4822/19 2023
4 4 f 1 15.74 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -1.2 II KASPRZYK Marek B.D. # LDK!
5 5 f 1 17.35 SZAREJKO Natalia PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -1.2 IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/0263/18 , 2023 5 LDK!  OSU  
1 1 w 1 17.11 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +0.4 IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK! 584
2 2 w 1 17.14 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP +0.4 IV KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK! 581
3 3 w 1 17.35 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP +0.4 IV KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ZKN   558
4 4 w 1 17.36 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP +0.4 IV FERFET Marek B.D. B.D. NADARZYŃSKI Szymon # , Z/4539/18 , 2023 LDK! 556
5 7 w 1 18.46 MICHALAK Dominika PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP +0.4 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1619/20 2022  OSU   442
1 5 w 2 17.40 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań # 2005 U18 WP +0.6 IV JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0286/20 2024 LDK!  ZKN   OSU   552
2 6 w 2 17.99 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +0.6 -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK! 489
3 8 w 2 18.52 MATUSZ Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP +0.6 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/7726/21 , 2022 LDK! 436
4 9 w 2 18.73 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP +0.6 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2024 BEZ LDK! 416
100 m pł K
1 1 e 1 14.05 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB -1.2 I DMP ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU   135
2 2 e 1 14.80 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM -1.2 II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   KN   SKN  
3 3 e 1 15.15 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -1.2 II GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024  ZKN  
4 4 e 1 15.69 WESOŁOWSKA Kaja AZS-AWF Gorzów # 2001 U23 LB -1.2 II DMP ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/1328/15 2024 77
5 5 e 1 15.90 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -1.2 III #
6 6 e 1 16.76 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -1.2 III LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
1 1 f 1 13.89 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB -1.0 I DMP ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU   142
2 2 f 1 14.68 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM -1.0 II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   KN   SKN  
3 3 f 1 14.96 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -1.0 II GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024  ZKN  
4 4 f 1 15.68 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -1.0 II #
1 w 1 20.58 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP +0.6 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2024 LDK! 256
400 m pł K K
1 1 s 1 63.11 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP II BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
2 2 s 1 63.40 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB II DMP PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2024 LDK!  ZKN   103
3 3 s 1 65.04 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP II LDK!  OSU  
4 4 s 1 65.93 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP II LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024
5 5 s 1 66.22 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III LDK!  OSU  
6 6 s 1 68.24 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP III B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
7 7 s 1 71.24 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP IV B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek 3 LDK!
1 1 s 2 65.10 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/1240/17 , 2022 2 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 2 66.32 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP III DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2024 LDK! 119
3 3 s 2 66.86 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP III GRENDA Jan Z/0255/16 2023 3 LDK!  OSU  
4 4 s 2 67.57 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP III KASPRZYK Marek B.D. # LDK!
5 5 s 2 67.64 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2024 3 LDK!  OSU  
6 6 s 2 71.91 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek B.D. Z/3363/18 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 2 75.18 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- GÓRSKI Dariusz # Z/4277/19 2024 LDK!  OSU  
8 8 s 2 75.49 SZULC Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP --
4x100 m K
1 1 s 1 48.29 UŁASIK Julia
ADAMCIO Dagmara
KLAR Oliwia
PIASZCZYŃSKA Ewa
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004
2005
2005
2004
U18 WLP --
WALCZAK Michał

WALCZAK Michał
Z/1055/18
Z/1077/18
2024
2024
4

2 2 s 1 51.16 LEWANDOWSKA Iga
TROCHOLEPSZA Martyna
NOBIK Julia
SZULC Zofia
MKS Juvenia Puszczykowo 2004
2004
2005
2004
U18 WLP -- JAGACIAK Jarosław
B.D. PAPUGA Sebastian
JAGACIAK Jarosław B.D.
Z/4822/19
, Z/0297/17
Z/0286/20
2023
, 2024
2024



3 3 s 1 51.54 WOJCIECHOWSKA Zofia
PŁÓCIENNICZAK Amelia
PODRUCZNA Julia
TWARDOWSKA Emilia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004
2005
2005
2005
U18 WLP --
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
KOPEĆ Bernadeta
Z/0650/19
Z/4988/18
Z/1059/18
2024
2024
2024

5

4 4 s 1 53.48 SŁUPSKA Amelia
PIETRZKIEWICZ Amelia
WOLIŃSKA Zuzanna
KADŁUBOWICZ Weronika
UKS Orkan Środa Wlkp. 2005
2005
2005
2004
U18 WLP -- ZAWORSKI Marek
SZOSTAK Janusz
SZOSTAK Janusz
SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek
Z/4803/19
Z/2834/18
Z/0398/20
Z/3764/17
2022
2023
2023
2023

BEZ

3
1 1 s 2 46.63 DAMS Wiktoria
GUZOWSKA Martyna
MAJEWSKA Marika
ZIMNA Marta
LUKS Orkan Września 2003
2003
2002
2002
U20 WLP -- PAPUGA Sebastian B.D.
PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
ZALESKA-POSMYK Izabela B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
Z/0414/17
, Z/4476/15
Z/2685/16
Z/2210/19
2024
, 2024
2024
2024




2 2 s 2 48.48 DZIAMSKA Julia
PRZYBYŁ Małgorzata
STAŚKOWIAK Anna
MATUSZCZAK Gabriela
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2003
2003
2003
U20 WLP -- OSIK Tadeusz B.D.
JAGACIAK Jarosław

GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin REJEWSKI Robert B.D.
Z/0868/15
Z/1793/18
, Z/0300/17
2024
2023
, 2024

5

  s 2 DNF PŁONKA Oliwia
SZLACHTA Olga
KANICKA Lena
KALIŃSKA Oliwia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006
2006
2007
2006
U16 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Katarzyna
Z/1069/18
Z/1061/18
Z/1060/18
Z/0267/20
2024
2024
2024
2024
5
5
BEZ

1500 m prz K
1 1 s 1 5:39.63 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/1828/19 2023 LDK!
2 2 s 1 5:42.78 MIKOŚ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV LDK!  OSU  
3 3 s 1 5:52.01 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 6:00.00 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U18 WP IV B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
5 5 s 1 6:00.08 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
  s 1 DNF KOT Aldona UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 7:17.05 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 7:19.45 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP II B.D. LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 1 7:20.35 BIELECKA Patrycja UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP II B.D. LDK!  ZKN   OSU  
4 4 s 1 7:28.19 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 2003 U20 WP II  ZKN  
5 5 s 1 7:30.69 MALAK Łucja MKL Szczecin 2002 U20 ZP III B.D. #  ZKN   OSU  
6 6 s 1 7:30.89 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III
7 7 s 1 7:47.86 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP III GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
8 8 s 1 8:50.89 HADRYSIAK Eliza UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP IV
  s 1 DNF MAĆKOWIAK Milena MUKS Kadet Rawicz 2003 U20 WP --
4x400 m K
1 1 s 1 4:00.80 DZIAMSKA Julia
JANKOWSKA Gracjana
MORSZNER Zofia
MATUSZCZAK Gabriela
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2003
2003
2003
U20 WLP -- OSIK Tadeusz B.D.


GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin REJEWSKI Robert B.D.
Z/0868/15
, Z/0300/17
2024
, 2024


1 1 s 2 4:07.98 RUNKA Laura
JĘCHOREK Karla
KOGUT Maja
URBANIAK Kalina
KS Energetyk Poznań 2004
2004
2005
2004
U18 WLP -- GRENDA Jan
GRENDA Jan
B.D. GRENDA Jan
B.D. GRENDA Jan
Z/0255/16
Z/1258/20
, Z/4238/18
, Z/1531/17
2023
2022
, 2024
, 2024
3

5

2 2 s 2 4:14.93 MUSIELAK Jagoda
PACHOCKA Natalia
SZULC Julia
ROŻEK Olga
MKS Juvenia Puszczykowo 2004
2005
2004
2005
U18 WLP -- CHMIELARZ Lucyna B.D.


Z/1944/19
2024

  s 2 DQ TWARDOWSKA Emilia
PODRUCZNA Julia
PŁÓCIENNICZAK Amelia
CHMIELARZ Sandra
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2005
2005
2005
U18 WLP -- KOPEĆ Bernadeta
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
GRZEGOROWSKA Kamila B.D.
Z/1059/18
Z/4988/18
Z/0650/19
Z/5023/19
2024
2024
2024
2023

5


Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 SZCZUKO Urszula STS Pomerania Szczecin 2001 U23 ZP II B.D. # Z/6560/15 2023 LDK!
1 1 f 1 1.65 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U20 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2023 1 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 f 1 1.50 SOBAŃSKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U16 WP IV LDK!
1 1 f 2 1.65 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk # 2005 U18 PM II DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   93 130
2 2 f 2 1.59 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 3 f 2 1.56 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP III # LDK!  OSU  
4 4 f 2 1.56 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP III ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2024 BEZ
5 5 f 2 1.53 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV # LDK!  OSU  
6 6 f 2 1.45 STRZELCZYK Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV LDK!
1 1 w 1 1.57 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP III KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ZKN   701
2 2 w 1 1.51 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK! 632
3 3 w 1 1.51 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP IV FERFET Marek B.D. B.D. NADARZYŃSKI Szymon # , Z/4539/18 , 2023 LDK! 632
4 4 w 1 1.48 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK! 599
5 5 w 1 1.42 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań # 2005 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0286/20 2024 LDK!  ZKN   OSU   534
6 6 w 1 1.39 MICHALAK Dominika PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1619/20 2022  OSU   502
7 7 w 1 1.39 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2024 BEZ LDK! 502
8 8 w 1 1.33 MATUSZ Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/7726/21 , 2022 LDK! 439
9 9 w 1 1.30 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2024 LDK! 409
10 10 w 1 1.24 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK! 350
Tyczka K
1 1 f 1 3.40 BRIAŃSKA Nina SL Olimpia Poznań 2005 U18 WP I #  ZKN   SKN  
2 2 f 1 3.30 GABORSKA Zofia KMS Szczecin # 2004 U18 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/2600/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 f 1 2.80 KOWAL Maja MKL Szczecin 2007 U16 ZP III #
4 4 f 1 2.60 CZERNIAWSKA Julianna SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/2683/17 2022 2
5 5 f 1 2.50 PUK Sonia SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP IV CZERNIAK Przemysław B.D. Z/0990/21 2024
  f 1 NM KULPA Zofia KMS Szczecin # 2005 U18 ZP -- SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/5354/19 2024
W dal K
1 1 f 1 5.50 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP +1.2 II ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  KNF   SKN  
1 1 f 1 6.15 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP +1.5 I DMP GOŚCINIAK Mateusz B.D. # Z/2912/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU   138
2 2 f 1 5.21 DUBISZ Michalina UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP +1.4 III LDK!  OSU  
2 2 f 1 5.99 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 U23 WP +1.5 I ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 3 f 1 4.96 KOHUTEK Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP +1.1 IV
3 3 f 1 5.98 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM +1.3 I B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   KN   SKN  
4 4 f 1 4.94 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U20 WP +1.0 IV GÓRSKA Hanna B.D. LDK!  ZKN   OSU  
4 4 f 1 5.58 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.9 II WALCZAK Michał Z/1061/18 2024 5 LDK!  OSU  
5 5 f 1 4.90 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U20 LB +0.8 IV ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2680/17 2024 LDK!  ZKN  
5 5 f 1 5.36 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.1 III DMP JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2024 2 83
6 6 f 1 4.78 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U20 WP +1.1 -- ZAŃKO Albin B.D. # Z/2622/17 2024 LDK!
6 6 f 1 5.21 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +0.5 III ZIELIŃSKA Janina # Z/4309/19 2024 LDK!
7 7 f 1 5.21 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP +0.4 III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024
8 8 f 1 5.09 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +1.2 IV ZIELIŃSKA Janina # Z/1368/20 2024 LDK!
9 9 f 1 4.97 WICHER Anna AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB +1.5 IV LDK!
10 10 f 1 4.62 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.7 V # LDK!
11 11 f 1 4.53 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP +0.5 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2024 LDK!
1 1 f 2 5.53 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.7 II DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2024 5 LDK!  ZKN   OSU   94 124
2 2 f 2 5.53 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U18 WP +1.4 II LDK!  ZKN  
3 3 f 2 5.41 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.9 II DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  OSU   86 114
4 4 f 2 5.26 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U18 WP +1.0 III GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2023
5 5 f 2 5.05 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +0.9 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!  OSU  
6 6 f 2 5.00 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk # 2005 U18 PM +2.2 IV KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
7 7 f 2 4.68 SZCZĘSNA Weronika LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2005 U18 WP +1.6 -- GRAŚ Jarosław Z/3097/19 2024
8 8 f 2 4.47 SZULC Amelia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP +0.3 --
9 9 f 2 4.09 PIEKUTA Małgorzata UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP +1.8 --
10 10 f 2 3.86 KRYVYCH Viktoriia UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP +2.6 -- TYLAK Łukasz Z/0448/21 2023
1 1 w 1 5.35 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań # 2005 U18 WP +1.7 III DMP DMP U20 JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0286/20 2024 LDK!  ZKN   OSU   657 82 110
2 2 w 1 4.61 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +4.0 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK! 456
3 3 w 1 4.56 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP +1.2 -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK! 443
4 4 w 1 4.53 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP +2.5 -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ZKN   436
5 5 w 1 4.36 MICHALAK Dominika PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP +2.4 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1619/20 2022  OSU   393
6 6 w 1 4.11 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +2.9 -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK! 333
7 7 w 1 4.07 MATUSZ Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP +2.2 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/7726/21 , 2022 LDK! 324
8 8 w 1 4.05 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP +1.0 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2024 BEZ LDK! 319
9 9 w 1 3.98 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP +2.3 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2024 LDK! 303
10 10 w 1 3.90 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP +1.7 -- FERFET Marek B.D. B.D. NADARZYŃSKI Szymon # , Z/4539/18 , 2023 LDK! 285
Trójskok K
  f 1 10.63 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U20 LB +0.8 IV ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2680/17 2024 LDK!  ZKN  
1 1 f 1 12.82 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP +0.9 I ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  KNF   SKN  
2 2 f 1 11.74 DUBISZ Michalina UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP +1.8 II LDK!  OSU  
3 3 f 1 11.14 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U20 WP +2.9 III GÓRSKA Hanna B.D. LDK!  ZKN   OSU  
4 4 f 1 10.78 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U20 LB +2.3 III ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2680/17 2024 LDK!  ZKN  
5 5 f 1 10.34 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP +0.7 IV GÓRSKA Hanna 5 LDK!  OSU  
6 6 f 1 9.44 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP +2.0 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
1 1 f 2 11.94 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U18 WP +1.7 II LDK!  ZKN  
2 2 f 2 11.10 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +0.9 III ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2024 BEZ
3 3 f 2 10.56 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +2.1 IV KACZOR Mieczysław B.D. Z/3766/17 2021 LDK!  OSU  
4 4 f 2 10.34 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB +1.4 IV LDK!
5 5 f 2 10.04 SZULC Amelia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP +0.2 --
6 6 f 2 9.69 SŁUPSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP +0.4 -- ZAWORSKI Marek Z/4803/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.43 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2023 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 f 1 12.43 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 3 f 1 11.30 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP III UNGER Krzysztof Z/3111/19 2024
4 4 f 1 10.98 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB IV
5 5 f 1 10.23 WÓJCIK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV TOMCZAK - BACHARA Dominika # Z/5269/21 2024
6 6 f 1 9.96 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2024 LDK!
7 7 f 1 9.74 GIL Kinga LKS OSiR Pleszew 2005 U18 WP --
8 8 f 1 9.20 KRAWCZYK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5347/19 2022 LDK!  OSU  
9 9 f 1 8.64 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2024  ZKN   OSU  
10 10 f 1 8.12 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2024  OSU  
11 11 f 1 8.06 WOLIŃSKA Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0398/20 2023
1 1 f 2 11.45 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP III ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2023 LDK!
2 2 f 2 11.09 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP III MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2023 BEZ LDK!
1 w 1 10.48 MICHALAK Dominika PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1619/20 2022  OSU   561
2 w 1 9.29 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK! 483
3 w 1 9.23 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań # 2005 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0286/20 2024 LDK!  ZKN   OSU   479
4 w 1 9.22 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK! 479
5 w 1 8.89 MATUSZ Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/7726/21 , 2022 LDK! 457
6 w 1 8.72 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ZKN   446
7 w 1 8.40 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK! 425
8 w 1 6.40 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- FERFET Marek B.D. B.D. NADARZYŃSKI Szymon # , Z/4539/18 , 2023 LDK! 297
9 w 1 6.02 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2024 BEZ LDK! 273
Kula (4) K
1 1 f 1 12.22 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP II CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 2 f 1 11.73 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław B.D. LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 3 f 1 8.55 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia Z/3762/17 2022 LDK!
4 4 f 1 7.49 OGRODOWCZYK Sandra UKS Sprinter Słodków 2003 U20 WP --
1 1 f 2 11.07 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2024 3
1 w 1 6.92 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2024 LDK! 330
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 29.83 PRACHARCZYK Maria OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ IV ROSA Mikołaj # Z/3237/22 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1) K
1 1 f 1 37.91 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2024 2
2 2 f 1 34.52 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2024 3
3 3 f 1 31.95 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U23 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
1 1 f 2 40.79 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U20 KP II LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2023 LDK!  ZKN  
2 2 f 2 38.72 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB II CHUSTECKI Ryszard B.D. # Z/2178/17 2024  ZKN   SKN  
3 3 f 2 37.77 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP II CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4 4 f 2 31.84 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB IV CHUSTECKI Ryszard # Z/2615/17 2023 4
5 5 f 2 30.86 TYCZYŃSKA Zuzanna UKS Olimp Duszniki 2003 U20 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1340/16 2023 4
1 1 f 3 26.95 KRAWCZYK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5347/19 2022 LDK!  OSU  
2 2 f 3 26.36 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2024  OSU  
3 3 f 3 25.96 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2024 LDK!
4 4 f 3 25.42 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/3111/19 2024
5 5 f 3 23.60 GIL Kinga LKS OSiR Pleszew 2005 U18 WP --
6 6 f 3 22.99 SZERSZEŃ Maja UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- LDK!  OSU  
7 7 f 3 21.85 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1697/19 2023 LDK!  ZKN   OSU  
Młot (3) K
1 1 f 1 39.47 PRACHARCZYK Maria OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ IV DMP U20 ROSA Mikołaj # Z/3237/22 2024 LDK!  OSU   92
2 2 f 1 32.92 MROWIŃSKA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP V NOWAK Grzegorz Z/10594/21 2024
3 3 f 1 22.86 KOŁACKA Michalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- BIERNACKI Jacek Z/10593/21 2024
1 1 f 2 47.56 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP II BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2024  ZKN   OSU  
2 2 f 2 33.53 SZERSZEŃ Maja UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- LDK!  OSU  
Młot (4) K
1 1 f 1 58.61 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/3234/11 2024 1  SKN   155
2 2 f 1 45.72 JAGIEŁKA Gabriela OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II B.D.  ZKN   OSU  
3 3 f 1 45.54 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II B.D.  ZKN  
1 1 f 2 47.62 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław B.D. LDK!  ZKN   SKN   OSU  
Oszczep (500) K
1 1 f 1 37.20 KOSIOREK Wiktoria UKS Olimp Duszniki 2005 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3932/17 2023 BEZ
2 2 f 1 35.95 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021
3 3 f 1 29.40 LISIECKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP --
4 4 f 1 27.31 HAUZA Dominika UKS Achilles Leszno 2004 U18 WP -- LDK!  OSU  
5 5 f 1 22.70 NOWICKA Magdalena MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP --
6 6 f 1 19.32 WOLIŃSKA Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0398/20 2023
1 1 f 2 19.26 KOZŁOWSKA Karolina OKL Oborniki 2006 U16 WP -- NOWICKI Sebastian Z/2356/20 2024 LDK!
1 1 w 1 29.88 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK! 474
2 2 w 1 26.79 MATUSZ Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/7726/21 , 2022 LDK! 416
3 3 w 1 25.75 MICHALAK Dominika PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1619/20 2022  OSU   396
4 4 w 1 25.63 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK! 394
5 5 w 1 24.06 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ZKN   365
6 6 w 1 21.17 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK! 311
7 7 w 1 20.93 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań # 2005 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0286/20 2024 LDK!  ZKN   OSU   306
8 8 w 1 19.42 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- FERFET Marek B.D. B.D. NADARZYŃSKI Szymon # , Z/4539/18 , 2023 LDK! 278
9 9 w 1 18.96 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2024 BEZ LDK! 270
Oszczep (600) K
1 1 f 1 41.08 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U20 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1339/16 2023
2 2 f 1 32.42 MIGDAŁEK Alicja UKS Olimp Duszniki 2003 U20 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0867/15 2022 3
3 3 f 1 31.83 PIERÓG Alicja MKL Szczecin 2003 U20 ZP IV B.D. # LDK!  OSU  
4 4 f 1 26.26 NOWACKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP --
5 5 f 1 25.67 GÓRCZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2002 U20 LB --
6 6 f 1 24.30 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia Z/3762/17 2022 LDK!
1 1 f 2 39.90 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   KN   SKN  
1 10 w 1 13.40 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2024 LDK! 167
7-bój J MŁ K
1 f 1 3700 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań # 2005 U18 WP III JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0286/20 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 3585 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 3410 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 3259 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!
5 f 1 3256 MICHALAK Dominika PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1619/20 2022  OSU  
6 f 1 3118 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK!
7 f 1 2964 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- FERFET Marek B.D. B.D. NADARZYŃSKI Szymon # , Z/4539/18 , 2023 LDK!
8 f 1 2714 MATUSZ Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/7726/21 , 2022 LDK!
9 f 1 2491 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2024 BEZ LDK!
7-bój K
1 f 1 2267 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2024 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 25:22.80 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP II ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. , Z/1239/17 , 2024 2 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 2 s 1 26:13.91 KRZYŻANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2004 U18 LB II WOŹNIAK Agnieszka # Z/4792/18 2024 LDK!  ZKN   KNF  
3 3 s 1 27:24.89 TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/0162/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 29:10.21 BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. Z/3763/17 2023 2 LDK!  ZKN   OSU  
5 5 s 1 29:21.46 ODZIEMEK Olga UKS 12 Kalisz 2004 U18 WP III KISIEL Krzysztof # Z/2724/18 2023 BEZ  OSU  
6 6 s 1 29:40.32 WALCZAK Weronika UKS Przełaj Żerków 2004 U18 WP III #
7 7 s 1 32:12.41 GRALA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV ZAWORSKI Marek Z/2240/20 2023 LDK!  OSU  
  s 1 DNF SOBIŚ Anna UKS 12 Kalisz 2004 U18 WP -- #  OSU  
100 m M
1 1 e 1 10.98 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -0.9 II
2 4 e 1 11.17 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP -0.9 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
3 7 e 1 11.33 BŁASZCZYK Jakub OŚ AZS Poznań # 2005 U18 WP -0.9 III DMP DMP U20 OSIK Tadeusz B.D. # Z/5011/19 2024 LDK!  ZKN   OSU   77 119
4 8 e 1 11.47 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U18 ZP -0.9 III IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2024 LDK!  OSU  
5 13 e 1 12.19 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP -0.9 IV BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2024
1 3 e 2 11.17 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995 Sen LU -0.9 II B.D. Z/5085/11 2022 M
2 5 e 2 11.25 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U20 ZP -0.9 II MŁYNARCZYK Marta # LDK!  ZKN   OSU  
3 6 e 2 11.30 SZCZĘSNY Michał MKL Szczecin 2005 U18 ZP -0.9 II # LDK!  ZKN   OSU  
4 11 e 2 11.76 PIETRAS Mateusz MKL Szczecin 2004 U18 ZP -0.9 IV MŁYNARCZYK Marta # 5 LDK!  OSU  
5 12 e 2 11.78 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U23 WP -0.9 -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!  ZKN  
6 14 e 2 12.19 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 2003 U20 WP -0.9 IV
7 16 e 2 12.22 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.9 V CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2024 LDK!
8 18 e 2 13.09 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP -0.9 -- GÓRSKI Dariusz # Z/4025/21 2024 LDK!
1 2 e 3 11.05 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP -1.2 II JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2022 1 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 9 e 3 11.54 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 U23 ZP -1.2 III IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. Z/4932/15 2024 LDK!
3 10 e 3 11.55 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -1.2 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2024 2
4 15 e 3 12.21 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -1.2 V LDK!  OSU  
5 17 e 3 12.54 WITKE Adam WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -1.2 V LDK!  OSU  
1 1 e 4 11.47 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP 0.0 III BIEDERMANN Roman
2 2 e 4 11.63 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U20 WP 0.0 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
3 3 e 4 11.72 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP 0.0 III
4 4 e 4 12.12 STAWICKI Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP 0.0 IV WALCZAK Michał Z/4484/23 2023  OSU  
5 5 e 4 12.15 CIEŚLA Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP 0.0 IV ZAWORSKI Marek Z/1167/20 2022  OSU  
6 6 e 4 12.81 SALAMON Nikodem MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP 0.0 --
1 2 e 5 11.27 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -0.8 II DMP WALCZAK Michał Z/0168/20 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU   82
2 5 e 5 11.47 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.8 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/2369/20 2024  OSU   111
3 7 e 5 11.54 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -0.8 III LDK!  ZKN   OSU  
4 8 e 5 11.56 FILAR Igor OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -0.8 III PAPUGA Sebastian B.D. # Z/3111/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
5 12 e 5 12.14 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -0.8 IV
6 13 e 5 12.55 JĄDRZYK Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -0.8 -- JAGACIAK Jarosław # Z/3151/21 2023
7 15 e 5 12.83 SIKORSKI Jakub LKS Maraton Turek 2004 U18 WP -0.8 -- B.D. ZAŃKO Albin # , Z/0993/19 , 2023 BEZ
1 1 e 6 11.18 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -2.1 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF  
2 6 e 6 11.50 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -2.1 III  ZKN   OSU  
3 11 e 6 11.84 KAMIŃSKI Kacper MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -2.1 IV
4 17 e 6 13.22 WĘGLARZ Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -2.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/11352/21 2022  OSU  
1 3 e 7 11.31 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -1.8 III PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2024 LDK!  OSU  
2 4 e 7 11.47 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -1.8 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK!  OSU   111
3 9 e 7 11.66 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -1.8 III KACZOR Mieczysław B.D. Z/4272/18 2022 5 LDK!
4 10 e 7 11.83 KOMINEK Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -1.8 IV KACZOR Mieczysław Z/1168/20 2022  OSU  
5 14 e 7 12.68 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -1.8 -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2024
6 16 e 7 13.02 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -1.8 -- FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 1 10.88 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP +0.2 I JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2022 1 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 2 f 1 11.12 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP +0.2 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
3 3 f 1 11.14 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995 Sen LU +0.2 II B.D. Z/5085/11 2022 M
4 4 f 1 11.19 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP +0.2 II
5 5 f 1 11.20 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U20 ZP +0.2 II MŁYNARCZYK Marta # LDK!  ZKN   OSU  
6 6 f 1 11.45 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U18 ZP +0.2 III IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 2 11.54 STAWICKI Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -1.5 III WALCZAK Michał Z/4484/23 2023  OSU  
1 1 f 2 11.54 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP -1.5 III BIEDERMANN Roman
3 3 f 2 11.67 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U20 WP -1.5 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
4 4 f 2 11.69 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -1.5 III
1 1 f 3 10.81 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -0.1 I DMP WALCZAK Michał Z/0168/20 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU   119
2 2 f 3 10.96 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -0.1 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF  
3 3 f 3 11.21 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -0.1 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2024 LDK!  OSU  
4 5 f 3 11.41 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.1 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/2369/20 2024  OSU   115
4 4 f 3 11.41 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.1 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK!  OSU   115
6 6 f 3 11.53 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -0.1 III LDK!  ZKN   OSU  
7 7 f 3 16.84 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -0.1 --  ZKN   OSU  
1 1 w 1 11.57 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -1.2 III B.D. # Z/5135/19 2023 LDK! 738
2 2 w 1 12.16 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -1.2 IV B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK! 620
3 3 w 1 12.19 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -1.2 IV LDK! 614
4 4 w 1 12.26 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -1.2 -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024 601
5 6 w 1 12.39 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -1.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024 576
1 5 w 2 12.29 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK! 595
2 7 w 2 12.51 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -0.5 -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/9294/21, Z/9294/21 2023, LDK! 554
3 8 w 2 12.51 ŻYCHOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -0.5 -- B.D. # Z/2972/20 2022 LDK! 554
4 9 w 2 12.73 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   515
5 10 w 2 12.81 CHRZANOWSKI Michał LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -0.5 -- 501
6 11 w 2 13.33 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -0.5 -- MILEWICZ Magda B.D. # , Z/5023/18 , 2023 LDK! 413
200 m M
1 1 s 1 21.53 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U23 WP -1.1 I BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2024
2 2 s 1 22.48 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -1.1 II BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan Z/3182/17 2024
3 4 s 1 22.75 SZCZĘSNY Michał MKL Szczecin 2005 U18 ZP -1.1 II # LDK!  ZKN   OSU  
4 6 s 1 23.03 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP -1.1 III GRENDA Jan  WCSS  
5 12 s 1 23.93 MALISZEWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -1.1 --
1 9 s 2 23.27 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -2.1 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2024 2
2 11 s 2 23.58 MASSIEL Krystian MKL Szczecin # 1997 Sen ZP -2.1 III BINDASZEWSKA Hanna Z/1383/13 2024
3 13 s 2 24.01 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -2.1 IV ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka # Z/0300/20 2024 LDK!
4 15 s 2 24.81 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP -2.1 V DMP U20 BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2024 81
5 16 s 2 25.31 POGODSKI Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP -2.1 V CIEŚLICKA Elżbieta Z/1761/20 2023 LDK!
6 17 s 2 25.54 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -2.1 V DMP U20 CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2024 LDK! 72
1 3 s 3 22.56 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U20 ZP -0.7 II MŁYNARCZYK Marta # LDK!  ZKN   OSU  
2 5 s 3 22.86 BŁASZCZYK Jakub OŚ AZS Poznań # 2005 U18 WP -0.7 III OSIK Tadeusz B.D. # Z/5011/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 7 s 3 23.13 NOWAK Wojciech OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -0.7 III
4 8 s 3 23.25 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 U23 ZP -0.7 III IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. Z/4932/15 2024 LDK!
5 10 s 3 23.27 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U18 ZP -0.7 III IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2024 LDK!  OSU  
6 14 s 3 24.71 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP -0.7 V CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka # , Z/2833/18 , 2021 BEZ LDK!
7 18 s 3 28.18 KACZMAREK Mikołaj OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP -0.7 -- LDK!
1 1 s 4 21.67 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP -1.0 I ROŻEJ Marek # Z/0690/19 2024  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 2 s 4 22.96 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -1.0 III WALCZAK Michał B.D. Z/1075/18 2023  OSU  
3 3 s 4 23.18 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP -1.0 III BIEDERMANN Roman
4 4 s 4 23.24 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -1.0 III
5 5 s 4 23.72 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U20 WP -1.0 IV WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
6 6 s 4 23.95 SADOWSKI Fryderyk MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.0 IV LDK!
7 7 s 4 26.08 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -1.0 -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/7712/21 2024
  s 4 DQ GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -1.0 -- PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2023 3 LDK!  ZKN   OSU  
1 1 s 5 22.36 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -1.2 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF  
2 2 s 5 22.76 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -1.2 II WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!  OSU  
3 3 s 5 23.04 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -1.2 III PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2024 LDK!  OSU  
4 5 s 5 23.32 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -1.2 III WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK!  OSU  
1 4 s 6 23.28 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -1.8 III WALCZAK Michał Z/2369/20 2024  OSU  
2 6 s 6 24.07 KAMIŃSKI Kacper MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -1.8 IV
3 7 s 6 25.18 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -1.8 --
4 8 s 6 25.96 KĘDZIERSKI Hubert OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -1.8 --
400 m M
1 1 s 1 49.39 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP II DMP ROŻEJ Marek # Z/0690/19 2024  ZKN   KNF   SKN   OSU   99
2 2 s 1 50.89 BIELECKI Marek MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 1 51.24 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III WALCZAK Michał B.D. Z/1075/18 2023  OSU  
4 4 s 1 52.32 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP III B.D.
5 5 s 1 55.93 ŻAK Mateusz OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP -- B.D. B.D. CIEŚLICKA Elżbieta , Z/1576/18 , 2022 4 LDK!
6 6 s 1 59.79 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/7712/21 2024
1 2 s 2 49.25 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2023 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 4 s 2 49.79 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP II WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!  OSU  
3 5 s 2 52.03 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP III GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
4 6 s 2 52.26 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 7 s 2 54.03 MAJEWSKI Mateusz MKL Jarocin 2004 U18 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/1754/19 2021 LDK!
6 9 s 2 54.69 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP IV OLSZYNA Waldemar # Z/0160/20 2024
1 1 s 3 48.34 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP I DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # Z/2341/21 2024 117
2 3 s 3 49.47 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2024 97
3 8 s 3 54.39 KUBASIK Jakub KS Stal Pleszew 2005 U18 WP IV # LDK!
4 10 s 3 57.47 KĘDZIERSKI Hubert OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP --
5 11 s 3 57.80 MATUSZAK Piotr MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz # Z/1753/19 2021 LDK!
6 12 s 3 61.70 CZAJKA Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP --
1 1 w 1 54.33 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP IV B.D. # Z/5135/19 2023 LDK! 626
2 2 w 1 55.41 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   582
3 3 w 1 56.01 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024 559
4 5 w 1 57.12 CHRZANOWSKI Michał LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- 516
5 6 w 1 57.18 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- LDK! 514
1 4 w 2 56.92 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK! 524
2 7 w 2 58.13 ŻYCHOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. # Z/2972/20 2022 LDK! 479
3 8 w 2 59.61 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda B.D. # , Z/5023/18 , 2023 LDK! 427
4 9 w 2 59.68 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/9294/21, Z/9294/21 2023, LDK! 424
  w 2 DNF PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024 0
  w 2 DNF TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK! 0
600 m M
1 1 s 1 1:33.47 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP IV BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2024
2 2 s 1 1:34.53 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP IV BERLIŃSKI Florian # Z/0143/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:36.00 JANKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V BYTNIEWSKI Szymon # Z/2377/20 2024 LDK!
4 4 s 1 1:40.86 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U16 WP -- TALIKADZE Roman # Z/4225/20 2024
5 5 s 1 1:49.96 KOPEK Piotr OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0266/21 2024 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:53.78 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2024
2 2 s 1 1:56.12 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U20 ZP II WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał B.D. , Z/4639/17 , 2024 LDK!
3 3 s 1 1:58.26 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań 1984 Masters WP III GRENDA Jan B.D. Z/10382/21 2024
4 4 s 1 1:58.45 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2024
5 5 s 1 1:58.79 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2023
6 6 s 1 1:59.04 WIECZOREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U23 DS III WOSIEK Jacek Z/3234/17 2024
7 7 s 1 2:01.22 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0863/15 2024
8 8 s 1 2:01.89 MALIK Jakub SMKS Parasol Wrocław # 2001 U23 DS III B.D. B.D. Z/1355/20 2024
9 9 s 1 2:20.90 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 U23 WP -- TALIKADZE Roman # Z/1710/20 2024
1 1 s 2 1:54.67 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2024  ZKN   87
2 2 s 2 1:55.54 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2024 BEZ LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 3 s 2 1:55.87 BIELECKI Marek MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon LDK!  ZKN   OSU  
4 4 s 2 1:59.25 PRZYBYLSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP III DMP OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/4274/18 2024 LDK!  OSU   55
5 5 s 2 2:00.38 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0605/18 2024  ZKN   OSU  
6 6 s 2 2:00.46 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
7 7 s 2 2:09.46 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- LDK!  OSU  
8 8 s 2 2:14.39 ŻAK Mateusz OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP -- B.D. B.D. CIEŚLICKA Elżbieta , Z/1576/18 , 2022 4 LDK!
1 1 s 3 1:57.19 TWARDOŃ Szymon OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP III GRENDA Jan GRENDA Jan Z/4315/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 3 2:01.91 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP III GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
3 3 s 3 2:03.60 KUBASIK Jakub KS Stal Pleszew 2005 U18 WP IV # LDK!
4 4 s 3 2:04.02 NOWAK Jan UKS 12 Kalisz 2004 U18 WP IV OLSZYNA Waldemar # Z/1477/19 2023
5 5 s 3 2:05.30 MARZYŃSKI Paweł MKL Jarocin 2005 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3061/20 2023 LDK!
6 6 s 3 2:06.55 BURCHACKI Jakub UKS Przełaj Żerków 2005 U18 WP IV B.D. # BEZ LDK!
7 7 s 3 2:07.35 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV
8 8 s 3 2:09.37 LOSY Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- LDK!
9 9 s 3 2:20.38 PAWEŁCZYK Kamil MKL Jarocin 2005 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1854/20 2021 LDK!
10 10 s 3 2:23.49 DZIERAN Adam LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2993/20 2021
11 11 s 3 2:26.98 PRZYBYLSKI Jędrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/5767/21 2024
1500 m M
1 5 s 1 3:58.41 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2024  ZKN  
2 7 s 1 3:59.77 TWARDOŃ Szymon OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP II GRENDA Jan GRENDA Jan Z/4315/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 8 s 1 4:00.17 ADAMCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/1073/18 2024  ZKN  
4 13 s 1 4:08.60 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2024 BEZ LDK!  ZKN   KNF   OSU  
5 14 s 1 4:11.16 NAPIERAŁA Jakub KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS III ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/5169/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 15 s 1 4:12.00 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0605/18 2024  ZKN   OSU  
7 17 s 1 4:13.85 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U20 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2024
8 22 s 1 4:20.21 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP IV GRENDA Jan Z/1110/17 2024 4 LDK!  ZKN   OSU  
9 23 s 1 4:20.52 ŚLIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2024 LDK!  OSU  
10 24 s 1 4:23.00 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP --
11 26 s 1 4:25.34 MATYJA Kamil OŚ AZS Poznań 2002 U20 WP --
12 27 s 1 4:26.39 HAUPT Maciej OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- GRENDA Jan Z/5207/18 2024 BEZ  OSU  
13 28 s 1 4:32.22 WAJDA Michał UKS Achilles Leszno 2004 U18 WP --
14 29 s 1 4:36.84 WOJTCZAK Mikołaj UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar # Z/0245/20 2024 LDK!
15 30 s 1 4:39.41 LOSY Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- LDK!
1 1 s 2 3:52.92 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II DMP WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2024 96
2 2 s 2 3:56.52 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań 1984 Masters WP II GRENDA Jan B.D. Z/10382/21 2024
3 3 s 2 3:56.65 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ II WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2024 2
4 4 s 2 3:58.26 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U20 ZP II  ZKN   OSU  
5 6 s 2 3:58.65 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II DMP GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2024 74
6 9 s 2 4:00.37 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek B.D. # , Z/0488/17 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
7 10 s 2 4:00.96 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 Sen DS II WOSIEK Jacek # Z/3276/15 2024
8 11 s 2 4:03.28 GRAD Filip OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2023
9 12 s 2 4:07.00 WIECZOREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U23 DS III WOSIEK Jacek Z/3234/17 2024
10 16 s 2 4:12.26 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2023
11 18 s 2 4:13.93 KEMPA Maciej OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/0932/16 2023
12 19 s 2 4:15.05 MALIK Jakub SMKS Parasol Wrocław # 2001 U23 DS -- B.D. B.D. Z/1355/20 2024
13 20 s 2 4:15.37 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
14 21 s 2 4:16.86 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP IV GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
15 25 s 2 4:23.70 WOLSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/3292/18 , 2024 LDK!  ZKN  
  s 2 DNF MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0863/15 2024
1 3 w 1 5:08.60 CHRZANOWSKI Michał LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- 511
2 4 w 1 5:29.02 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- B.D. # Z/5135/19 2023 LDK! 404
3 5 w 1 5:32.85 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda B.D. # , Z/5023/18 , 2023 LDK! 385
4 6 w 1 5:42.80 ŻYCHOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. # Z/2972/20 2022 LDK! 339
5 7 w 1 5:53.80 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/9294/21, Z/9294/21 2023, LDK! 290
6 8 w 1 5:56.65 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK! 278
7 9 w 1 5:57.30 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- LDK! 275
1 1 w 2 5:00.21 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   559
2 2 w 2 5:07.23 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024 519
  w 2 DNF PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024 0
  w 2 DNF TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK! 0
3000 m M
1 1 s 1 8:52.68 ADAMCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/1073/18 2024  ZKN  
2 2 s 1 8:57.43 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP III  ZKN  
3 3 s 1 9:22.32 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U20 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2024
4 4 s 1 9:24.90 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1158/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
5 5 s 1 9:28.74 NAPIERAŁA Jakub KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS IV ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/5169/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 6 s 1 9:33.66 MALUŚKI Tomasz OKL Oborniki 2005 U18 WP IV NOWICKI Sebastian Z/11729/21 2024
7 7 s 1 9:38.82 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1829/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
8 8 s 1 9:40.09 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP IV TALIKADZE Roman # Z/1765/20 2024  ZKN  
9 9 s 1 9:40.12 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP IV GRENDA Jan Z/1110/17 2024 4 LDK!  ZKN   OSU  
10 10 s 1 9:55.18 MATYJA Kamil OŚ AZS Poznań 2002 U20 WP IV
11 11 s 1 9:55.69 OLSZAŃSKI Igor MLKS Echo Twardogóra 2004 U18 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar LDK!  OSU  
12 12 s 1 10:01.62 HAUPT Maciej OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP IV GRENDA Jan Z/5207/18 2024 BEZ  OSU  
13 13 s 1 10:33.71 GORWA Hubert UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.26 FILAR Igor OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP +0.1 II PAPUGA Sebastian B.D. # Z/3111/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 2 e 1 14.45 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +0.1 II WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2024 5  ZKN   OSU  
3 3 e 1 14.71 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP +0.1 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2024 3
4 4 e 1 14.86 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS +0.1 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  ZKN  
1 5 e 2 15.14 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP 0.0 III KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 6 e 2 15.50 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP 0.0 III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
3 7 e 2 17.56 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP 0.0 -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2021 BEZ
4 8 e 2 18.11 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP 0.0 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2024
1 1 f 1 14.60 FILAR Igor OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -1.0 II PAPUGA Sebastian B.D. # Z/3111/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 2 f 1 14.63 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -1.0 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2024 3
3 3 f 1 14.64 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -1.0 II WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2024 5  ZKN   OSU  
4 4 f 1 14.68 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -1.0 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  ZKN  
5 5 f 1 15.04 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -1.0 III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
6 6 f 1 17.45 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -1.0 -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2021 BEZ
7 7 f 1 17.82 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -1.0 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2024
1 1 w 1 15.18 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -0.4 III ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024 828
2 2 w 1 16.22 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -0.4 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   708
3 3 w 1 16.35 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -0.4 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK! 694
4 4 w 1 16.73 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -0.4 -- B.D. # Z/5135/19 2023 LDK! 653
5 5 w 1 17.08 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -0.4 -- LDK! 616
1 6 w 2 17.95 ŻYCHOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -1.6 -- B.D. # Z/2972/20 2022 LDK! 529
2 7 w 2 18.86 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -1.6 -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/9294/21, Z/9294/21 2023, LDK! 445
3 8 w 2 19.78 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -1.6 -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK! 367
4 9 w 2 19.97 CHRZANOWSKI Michał LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -1.6 -- 352
5 10 w 2 21.69 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -1.6 -- MILEWICZ Magda B.D. # , Z/5023/18 , 2023 LDK! 228
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.91 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U20 ZP -0.4 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 e 1 15.06 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.4 II JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 e 1 15.12 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -0.4 II  ZKN   SKN  
4 4 e 1 15.15 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -0.4 II PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2023 3 LDK!  ZKN   OSU  
5 5 e 1 15.99 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2003 U20 WP -0.4 III
6 6 e 1 16.22 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -0.4 III PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2023
7 7 e 1 16.27 SADOWSKI Fryderyk MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.4 III LDK!
1 1 f 1 14.83 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U20 ZP -1.3 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 f 1 14.94 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -1.3 II  ZKN   SKN  
3 3 f 1 15.05 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -1.3 II PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2023 3 LDK!  ZKN   OSU  
4 4 f 1 15.25 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.3 II JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 5 f 1 15.97 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2003 U20 WP -1.3 III
6 6 f 1 16.16 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -1.3 III PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2023
7 7 f 1 16.21 SADOWSKI Fryderyk MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.3 III LDK!
110 m pł M
1 w 2 17.01 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -1.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024 623
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.71 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U18 KP III KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman B.D. , Z/4507/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 57.73 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP III WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2024 3
3 3 s 1 58.90 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota Z/2477/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 4 s 1 59.41 SZCZEPANIAK Paweł UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP IV LDK!  OSU  
5 5 s 1 60.41 JUSZCZAK Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2004 U18 WP IV OLEJNICKA Dominika BEZ LDK!
6 6 s 1 68.44 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2024
400 m pł M
1 1 s 1 59.74 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. , Z/1433/17 , 2022 LDK!  OSU  
2 2 s 1 59.75 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP IV  ZKN   SKN  
4x100 m M
1 1 s 1 43.26 BŁASZCZAK Karol
GRZĄKA Dawid
JOPEK Michał
ZIMNIAK Kacper
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2004
2005
2004
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/2369/20
Z/0168/20
Z/3104/19
Z/0651/19
2024
2024
2024
2023




2 2 s 1 44.38 FIBNER Jakub
KOMINEK Igor
MANICKI Patryk
KACZOR Marcin
UKS Orkan Środa Wlkp. 2005
2004
2004
2004
U18 WLP -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław
KACZOR Mieczysław
KACZOR Mieczysław B.D.
CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D.
, Z/2830/18
Z/1168/20
Z/4272/18
, Z/4323/17
, 2024
2022
2022
, 2024
BEZ

5

1 1 s 2 42.78 DROZDOWSKI Damian
KAROLEWSKI Marcin
KĘDZIERSKI Mikołaj
STAWICKI Kacper
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003
2002
2003
2003
U20 WLP -- WALCZAK Michał B.D.
ROŻEJ Marek

WALCZAK Michał
Z/1075/18
Z/0690/19
Z/4484/23
2023
2024
2023



2 2 s 2 44.24 JANKOWSKI Oliwer
KOWALSKI Bartosz
SADOWSKI Fryderyk
SALAMON Nikodem
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2003
2003
2003
U20 WLP -- JAGACIAK Jarosław
PAWLAK Przemysław

Z/0288/17
2024

3
3 3 s 2 45.77 RAK Piotr
JAŃCZAK Szymon
OPIELEWICZ Bartosz
ŁUCZAK Bartłomiej
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006
2006
2006
2007
U16 WLP --


WALCZAK Michał
Z/0262/20
2024

2000 m prz M
1 1 s 1 6:26.39 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
2 2 s 1 6:40.82 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP IV LDK!  OSU  
3 3 s 1 6:44.70 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2023 5  OSU  
4 4 s 1 6:49.20 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz B.D. , Z/5308/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 5 s 1 6:50.53 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2024
6 6 s 1 7:31.92 WEBER Marek UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/1602/18 2022 5  OSU  
1 1 s 2 6:34.08 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2022 5 LDK!  OSU  
2 2 s 2 6:50.27 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -- TALIKADZE Roman # Z/1765/20 2024  ZKN  
3 3 s 2 7:28.67 KUŁDOSZ Bartosz MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!  OSU  
4 4 s 2 7:31.72 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -- LDK!
5 5 s 2 7:31.91 TUZIMEK Arkadiusz LKS OSiR Pleszew 2005 U18 WP -- LDK!
4x400 m M
1 1 s 1 3:32.59 ADAMCIO Cyprian
CHMIELARZ Jakub
DROZDOWSKI Damian
KAROLEWSKI Marcin
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003
2002
2003
2002
U20 WLP -- WALCZAK Michał
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
WALCZAK Michał B.D.
ROŻEJ Marek
Z/0845/17
Z/0692/19
Z/1075/18
Z/0690/19
2024
2024
2023
2024




1 1 s 2 3:56.79 BŁASZCZAK Karol
JOPEK Michał
ROBOTNIKOWSKI Jakub
ZIMNIAK Kacper
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2005
2004
2004
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał

WALCZAK Michał
Z/2369/20
Z/3104/19
Z/0651/19
2024
2024
2023



Wzwyż M
1 1 f 1 1.98 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław 3 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 f 1 1.90 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej 3 LDK!  ZKN   OSU  
1 1 w 1 1.85 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024 670
2 2 w 1 1.82 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP III B.D. # Z/5135/19 2023 LDK! 644
3 3 w 1 1.82 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024 644
4 4 w 1 1.76 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   593
5 5 w 1 1.67 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK! 520
6 6 w 1 1.64 ŻYCHOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. # Z/2972/20 2022 LDK! 496
7 7 w 1 1.61 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- LDK! 472
8 8 w 1 1.58 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK! 449
9 9 w 1 1.55 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda B.D. # , Z/5023/18 , 2023 LDK! 426
10 10 w 1 1.49 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/9294/21, Z/9294/21 2023, LDK! 381
11 11 w 1 1.37 CHRZANOWSKI Michał LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- 297
Tyczka M
1 1 f 1 4.40 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań 2002 U20 WP II  ZKN  
2 2 f 1 4.20 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 2005 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3723/19 2024 LDK!  ZKN   KNF  
3 3 f 1 3.60 ASMOLOV Illia MKL Szczecin 2001 U23 ZP III B.D. # 3
  f 1 NM PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/4760/19 2024
1 1 w 1 3.60 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024 509
2 2 w 1 3.20 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   406
3 3 w 1 3.10 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- LDK! 381
4 4 w 1 3.00 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024 357
5 5 w 1 2.70 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK! 286
6 6 w 1 2.60 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- B.D. # Z/5135/19 2023 LDK! 264
7 7 w 1 2.50 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK! 242
8 8 w 1 2.20 ŻYCHOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. # Z/2972/20 2022 LDK! 179
9 9 w 1 2.10 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/9294/21, Z/9294/21 2023, LDK! 159
10 10 w 1 2.00 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda B.D. # , Z/5023/18 , 2023 LDK! 140
  w 1 NM CHRZANOWSKI Michał LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- 0
W dal M
  f 1 5.48 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.7 -- DMP DMP U20 WALCZAK Michał # Z/0262/20 2024 LDK!  OSU   16 65
1 1 f 1 6.84 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +1.7 II JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
1 1 f 1 7.26 STRZAŁKOWSKI Adrian MKL Szczecin # 1990 Sen ZP +1.6 I B.D. Z/3196/11 2024
2 2 f 1 6.39 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 2002 U20 WP +1.3 III SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2022 3 LDK!
2 2 f 1 6.68 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP +1.2 III JAGACIAK Jarosław # Z/1368/15 2023 3  ZKN  
3 3 f 1 5.99 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP +0.3 IV GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota LDK!  ZKN   OSU  
3 3 f 1 6.29 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +1.7 IV PAWLAK Przemysław 3 LDK!  ZKN   OSU  
4 4 f 1 5.87 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 2003 U20 WP +1.3 --
5 5 f 1 5.72 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +1.4 V # LDK!  OSU  
6 6 f 1 5.67 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +2.1 V DMP DMP U20 WALCZAK Michał # Z/0262/20 2024 LDK!  OSU   22 70
7 7 f 1 5.40 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +1.0 -- LDK!  OSU  
8 8 f 1 5.22 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0027/21 2024 LDK!
1 1 f 2 6.20 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP +1.3 IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2023 BEZ LDK!  OSU  
2 2 f 2 6.17 PACHOCKI Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP +0.8 IV
3 3 f 2 5.95 JUSZCZAK Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2004 U18 WP +1.8 IV OLEJNICKA Dominika BEZ LDK!
4 4 f 2 5.86 MOTYLEWSKI Kornel LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN +2.0 -- JASZCZYK Krzysztof Z/3218/20 2024
5 5 f 2 5.78 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 2005 U18 WP +1.5 -- LDK!  ZKN  
6 6 f 2 5.74 SOBIERAJSKI Oskar PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP +2.2 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1645/19 2024 BEZ
7 7 f 2 5.45 MAĆKOWIAK Hubert LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U18 WP +1.2 -- GRAŚ Jarosław Z/3092/19 2023
8 8 f 2 4.72 SIKORSKI Jakub LKS Maraton Turek 2004 U18 WP +1.2 -- B.D. ZAŃKO Albin # , Z/0993/19 , 2023 BEZ
1 1 w 1 6.09 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +0.5 IV ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024 606
2 2 w 1 5.77 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +1.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024 537
3 3 w 1 5.71 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP +0.3 -- B.D. # Z/5135/19 2023 LDK! 525
4 4 w 1 5.63 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   508
5 5 w 1 5.60 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP +0.7 -- LDK! 502
6 6 w 1 5.59 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP +0.6 -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK! 500
7 7 w 1 5.48 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK! 477
8 8 w 1 5.42 ŻYCHOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +0.8 -- B.D. # Z/2972/20 2022 LDK! 465
9 9 w 1 5.12 CHRZANOWSKI Michał LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -0.4 -- 405
10 10 w 1 4.87 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP 0.0 -- MILEWICZ Magda B.D. # , Z/5023/18 , 2023 LDK! 358
11 11 w 1 4.80 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -0.6 -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/9294/21, Z/9294/21 2023, LDK! 345
Trójskok M
1 1 f 1 13.17 DZIEŁAKOWSKI Gabriel BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP +1.2 IV BAUMGART Iwona KARPOWICZ Tadeusz # Z/1771/18 2024  ZKN  
2 2 f 1 12.95 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +0.8 IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D. # , Z/4323/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 f 1 12.82 FIBNER Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP +2.4 IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław , Z/2830/18 , 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
4 4 f 1 12.49 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 2005 U18 WP +1.1 -- LDK!  ZKN  
5 5 f 1 12.39 PACHOCKI Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP +1.3 --
6 6 f 1 12.37 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -0.3 -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2023 BEZ LDK!  OSU  
7 7 f 1 11.81 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK!
8 8 f 1 11.30 KOMINEK Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP +0.5 -- KACZOR Mieczysław Z/1168/20 2022  OSU  
1 1 f 2 12.32 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 2002 U20 WP +2.4 -- SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2022 3 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 16.24 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 f 1 14.96 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2024 LDK!
3 3 f 1 12.87 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice # 2004 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2023 LDK!
4 4 f 1 11.91 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!  OSU  
1 w 1 13.52 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP III B.D. # Z/5135/19 2023 LDK! 699
2 w 1 11.60 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024 582
3 w 1 10.27 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- LDK! 502
4 w 1 9.56 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK! 459
5 w 1 9.52 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   457
6 w 1 9.50 ŻYCHOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. # Z/2972/20 2022 LDK! 456
7 w 1 9.28 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK! 443
8 w 1 9.28 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda B.D. # , Z/5023/18 , 2023 LDK! 443
9 w 1 9.19 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/9294/21, Z/9294/21 2023, LDK! 437
10 w 1 8.80 CHRZANOWSKI Michał LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- 414
Kula (6) M
1 1 f 1 17.82 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września # 2003 U20 WP I PAWLAK Przemysław # Z/4273/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 2 f 1 16.56 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 2002 U20 WP I PAWLAK Przemysław Z/4814/18 2021 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
3 3 f 1 15.30 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2  ZKN  
4 4 f 1 14.52 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2023  OSU  
5 5 f 1 13.45 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2024  OSU  
6 6 f 1 10.66 CHUDAŚ Daniel UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1985/19 2023
Kula (7.26) M
1 1 f 1 15.23 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2024 1  SKN  
2 2 f 1 10.08 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U23 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!  ZKN  
1 w 1 9.65 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024 465
Dysk (1) M
1 1 f 1 37.66 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września # 2007 U16 WP IV PAWLAK Przemysław # Z/2586/21 2024 LDK!
2 2 f 1 37.40 WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2023 LDK!
3 3 f 1 26.62 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 46.87 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2024 LDK!
2 2 f 1 43.55 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 f 1 36.47 GAJEWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2205/20 2022 LDK!  OSU  
4 4 f 1 34.50 ROSPŁOCH Kacper PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -- LDK!  OSU  
5 5 f 1 33.97 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP -- BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2024 4  ZKN   OSU  
6 6 f 1 28.10 JURGIEL Jerzy OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP -- BIERNACKI Jacek Z/12345/21 2024
1 w 1 33.98 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024 543
2 w 1 29.00 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- B.D. # Z/5135/19 2023 LDK! 445
3 w 1 26.67 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK! 399
4 w 1 26.16 ŻYCHOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. # Z/2972/20 2022 LDK! 389
5 w 1 23.85 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK! 345
5 w 1 23.85 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- LDK! 345
7 w 1 23.84 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/9294/21, Z/9294/21 2023, LDK! 345
8 w 1 22.18 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda B.D. # , Z/5023/18 , 2023 LDK! 313
9 w 1 21.44 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   299
10 w 1 20.14 CHRZANOWSKI Michał LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- 275
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 54.39 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września # 2003 U20 WP I PAWLAK Przemysław # Z/4273/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 2 f 1 50.64 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 2002 U20 WP I PAWLAK Przemysław Z/4814/18 2021 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
3 3 f 1 46.83 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2  ZKN  
4 4 f 1 38.47 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2023  OSU  
5 5 f 1 32.21 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2024  OSU  
6 6 f 1 31.88 KNOPKIEWICZ Hubert LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław Z/3347/19 2021 LDK!  OSU  
7 7 f 1 31.47 CHUDAŚ Daniel UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1985/19 2023
Dysk (2) M
1 1 f 1 45.34 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 2001 U23 ZP II B.D. #
1 w 1 25.98 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024 386
Młot (5) M
1 1 f 1 25.37 KUCZKOWSKI Fryderyk UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP -- LDK!  OSU  
1 1 f 1 61.00 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP II BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2024 4  ZKN   OSU  
2 2 f 1 59.18 PRACHARCZYK Jakub OKS Skra Warszawa # 2005 U18 MZ II ROSA Mikołaj # Z/5101/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 f 1 40.03 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB IV WALCZAK Jerzy # Z/2193/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 31.97 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice # 2004 U18 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2023 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 67.92 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP I CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 2 f 1 44.63 NOGAŁA Adam UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP III LDK!  OSU  
3 3 f 1 41.53 KNOPKIEWICZ Hubert LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/3347/19 2021 LDK!  OSU  
Młot (7.26) M
1 1 f 1 53.98 MODRZEJEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2897/16 2021 2  ZKN   SKN   OSU  
2 2 f 1 53.18 BARTOSIEWICZ Gracjan LLKS Pomorze Stargard 2001 U23 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2359/17 2023 4
Oszczep (600) M
1 1 f 1 44.18 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP IV ZAWORSKI Marek # Z/2634/20 2024 LDK!
2 2 f 1 32.52 WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2023 LDK!
  f 1 NM JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0027/21 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 w 1 42.28 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024 475
2 w 1 36.46 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- LDK! 391
3 w 1 34.02 ŻYCHOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. # Z/2972/20 2022 LDK! 356
4 w 1 33.82 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- B.D. # Z/5135/19 2023 LDK! 353
5 w 1 33.38 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   347
6 w 1 32.85 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK! 340
7 w 1 31.62 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda B.D. # , Z/5023/18 , 2023 LDK! 322
8 w 1 30.72 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/9294/21, Z/9294/21 2023, LDK! 309
9 w 1 27.06 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK! 258
  w 1 NM CHRZANOWSKI Michał LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- 0
Oszczep (800) M
1 1 f 1 55.00 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP II B.D. B.D. # Z/5938/15 2024  ZKN  
1 1 f 2 54.28 NAMYSŁ Jan MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U20 WP III CHMIELARZ Lucyna ŁUCZAK Bernadeta CHMIELARZ Lucyna , Z/2697/16 , 2023 4 LDK!
2 2 f 2 49.96 FAJFER Wojciech MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III  ZKN   OSU  
3 3 f 2 44.11 BARTOSIAK Damian LKS Maraton Turek 2003 U20 WP IV ZAŃKO Albin # Z/8865/21 2023
4 4 f 2 43.88 NYKAZA Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2003 U20 WP IV LDK!
5 5 f 2 34.14 KOZŁOWSKI Marceli LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław Z/9532/21 2023
1 w 1 33.77 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024 353
10-bój J MŁ M
1 f 1 5892 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024
2 f 1 5351 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP III B.D. # Z/5135/19 2023 LDK!
3 f 1 4974 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
4 f 1 4612 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP IV LDK!
5 f 1 4277 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK!
6 f 1 4242 ŻYCHOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. # Z/2972/20 2022 LDK!
7 f 1 3689 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/9294/21, Z/9294/21 2023, LDK!
8 f 1 3519 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK!
9 f 1 3455 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda B.D. # , Z/5023/18 , 2023 LDK!
10 f 1 3271 CHRZANOWSKI Michał LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP --
10-bój M
1 f 1 3941 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024
Chód 10 km M
1 1 s 1 60:21.27 FRIEBE Nikodem UKS Przełaj Żerków 2005 U18 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 68.12651515007 sekund