Kraków 26.06.2021
30. Mityng Lekkoatletyczny KRAK [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 13.09 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U14 PM +1.2 III DIAK Mateusz # Z/7089/23 2024 LDK!
2 2 s 1 13.30 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +1.2 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
3 3 s 1 13.58 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +1.2 IV
4 4 s 1 14.26 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U14 MA +1.2 V SKOCZEŃ Marcin # Z/0821/21 2024 LDK!
5 5 s 1 14.45 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +1.2 V ZAWADZKA Gabriela Z/3276/19 2022
6 6 s 1 14.54 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA +1.2 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3411/20 2023
7 9 s 1 14.92 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +1.2 -- LDK!
8 10 s 1 15.05 KOTFISZ Natalia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +1.2 --
1 8 s 2 14.87 DOBEK Daria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM +0.3 -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. # Z/1837/21 2024 LDK!
2 11 s 2 15.14 ŁUKASIK Marta WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA +0.3 -- GAJ Paulina Z/2751/20 2024 LDK!
3 13 s 2 15.25 ZĘBALA Laura KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA +0.3 -- ZAPART Stanisław Z/0845/23 2023 LDK!
4 15 s 2 15.39 WAJDZIK Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA +0.3 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1991/21 2023 LDK!
5 17 s 2 15.55 PRZYBYLSKA Nikola SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +0.3 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2999/19 2023 LDK!
1 12 s 3 15.16 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA +0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2023 LDK!
2 16 s 3 15.50 KUŹLIK Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA +0.1 -- # LDK!
3 19 s 3 15.83 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +0.1 -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/3994/20 2023
4 20 s 3 16.25 WOJNICZ-SIANOŻĘCKA Paulina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.1 -- LDK!
5 21 s 3 16.28 KISZKA Jasmina MUKS ILKUS Olkusz 2009 U14 MA +0.1 -- BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof Z/8972/21 2023
6 22 s 3 16.31 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA +0.1 -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2024 LDK!
7 29 s 3 17.10 KOZERA Zofia SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.1 -- GUJA Marta Z/4085/21 2023
1 7 s 4 14.59 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U12 MA +0.5 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/4466/18 2023 BEZ
2 14 s 4 15.31 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA +0.5 -- GAJ Paulina Z/5001/21 2024 LDK!
3 22 s 4 16.31 KWIETNIEWSKA Hanna LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM +0.5 -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/2404/21 2024 LDK!
4 24 s 4 16.70 PAJĄK Martyna WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +0.5 -- LDK!
5 27 s 4 17.03 STACHOWICZ Julia MUKS ILKUS Olkusz 2009 U14 MA +0.5 -- BORAWSKA Barbara Z/8968/21 2023
6 28 s 4 17.04 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +0.5 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2023 LDK!
7 30 s 4 17.12 CIERNIAK Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +0.5 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2505/21 2023
8 31 s 4 17.32 SOBCZYK Nikola SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +0.5 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2510/21 2023
1 18 s 5 15.60 FLOREK Daria Kraków Athletics Team 2008 U14 MA -0.1 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/7477/21 2023
2 25 s 5 16.76 PŁANETA Maria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2012 U12 PM -0.1 -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/13102/21 2024 LDK!
3 26 s 5 16.98 GINTER-NADOLSKA Lena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM -0.1 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/13103/21 2024 LDK!
4 32 s 5 17.56 WIĘCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -0.1 --
5 33 s 5 17.71 MARCZYŃSKA Magdalena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.1 --
6 34 s 5 19.74 ŁAPIŃSKA Hanna LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM -0.1 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/13101/21 2024 LDK!
1 1 s 6 12.20 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM +1.3 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2023
2 2 s 6 12.67 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.3 II B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
3 3 s 6 12.98 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA +1.3 III B.D. Z/2405/15 2023
4 4 s 6 13.09 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA +1.3 III ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2024 BEZ
5 5 s 6 13.32 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +1.3 IV DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2023 BEZ LDK! 58
6 6 s 6 13.41 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA +1.3 IV CZYŻ Radosław Z/1273/22 2023
7 7 s 6 13.53 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U16 MA +1.3 IV DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz # Z/4231/19 2023 49 90
1 8 s 7 13.74 PAWŁOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.9 IV LDK!
2 9 s 7 13.84 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA +0.9 V WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
3 10 s 7 14.04 BURY Maria MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +0.9 V ŁYSEK Tadeusz Z/3412/20 2022
4 11 s 7 14.16 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM +0.9 V RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2024 LDK!
5 14 s 7 14.26 NAWRAT Wiktoria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM +0.9 V LDK!
1 12 s 8 14.17 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA +2.3 V WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
2 13 s 8 14.25 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +2.3 V DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2023 BEZ 70
3 15 s 8 14.46 ZGODA Oliwia WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +2.3 V
4 16 s 8 14.55 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +2.3 -- GAJ Paulina Z/2906/21 2024 LDK!
5 17 s 8 15.19 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +2.3 -- GAJ Paulina Z/2905/21 2024 LDK!
6 18 s 8 15.78 KAPAŁA Emilia SKL Sucha Beskidzka 2007 U16 MA +2.3 --
300 m K
1 1 s 1 44.61 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA III ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
2 2 s 1 46.24 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA IV GIZA Karolina Z/3448/21 2024
3 3 s 1 46.98 MACIĄŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
4 4 s 1 47.00 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2024 LDK!
5 6 s 1 47.92 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA V ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2023 LDK!
6 9 s 1 48.72 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0879/19 2023 LDK!
7 10 s 1 48.76 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U14 MA -- WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2024 LDK!
1 5 s 2 47.59 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA V CHRYCZYK Katarzyna # Z/11607/21 2023 LDK!
2 7 s 2 48.17 SKUBIŃSKA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA V GIZA Karolina Z/3465/20 2023
3 8 s 2 48.53 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
4 16 s 2 51.60 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2916/21 2024 LDK!
5 21 s 2 53.07 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2023 LDK!
  s 2 DNF KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2023
1 12 s 3 50.63 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2023
2 13 s 3 50.67 POLAK Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- LDK!
3 19 s 3 52.34 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2997/19 2023 LDK!
4 20 s 3 52.43 CZERWIŃSKA Antonia UKS Lider Siercza 2008 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3169/20 2023
5 22 s 3 53.59 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3166/20 2024 LDK!
6 23 s 3 55.52 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- GAJ Paulina Z/5002/21 2024 LDK!
7 25 s 3 56.40 TRĄBIŃSKA Anna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3684/19 2023 LDK!
1 11 s 4 49.54 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/6454/21 2023 LDK!
2 17 s 4 51.72 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA -- GUJA Marta Z/12838/21 2023 LDK!
3 18 s 4 51.98 GRZYBCZYK Jagoda WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA --
4 24 s 4 55.60 PRYSTUPA Agnieszka TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U12 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/10916/21 2023 LDK!
5 26 s 4 57.19 ZYCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2511/21 2023 LDK!
6 27 s 4 57.71 PRZYBYŁOWICZ Wiktoria UKS Kobylanka 2010 U12 MA -- B.D. Z/8891/21 2023 LDK!
7 28 s 4 58.54 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3682/19 2022 LDK!
1 14 s 5 51.43 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2024 LDK!
2 15 s 5 51.59 STASIAK Magdalena WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA -- B.D. # Z/2118/22 2022
3 29 s 5 59.28 NOWICKA Ewa SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3681/19 2023 LDK!
4 30 s 5 60.76 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2023 LDK!
5 31 s 5 64.38 ARABSKA Wioletta SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2504/21 2023 LDK!
1 1 s 6 42.71 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA II ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2024 BEZ
2 2 s 6 44.76 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA III MIREK Wacław # Z/2587/18 2023
3 3 s 6 45.13 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV GAJ Paulina Z/4998/21 2024 LDK!
4 4 s 6 45.71 BURY Maria MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3412/20 2022
5 7 s 6 47.68 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
6 9 s 6 49.32 ZGODA Oliwia WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA --
1 5 s 7 46.49 KRZACZEK Aleksandra MLUKS Tarnów 2006 U16 MA IV LDK!
2 6 s 7 47.02 NAWRAT Wiktoria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM V LDK!
3 8 s 7 49.20 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK!
4 10 s 7 49.42 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
5 11 s 7 55.32 KAPAŁA Emilia SKL Sucha Beskidzka 2007 U16 MA --
6 12 s 7 56.19 CAK-KRÓL Józefina Kraków Athletics Team 2007 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/4996/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:42.98 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA III MIREK Wacław # Z/1888/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 1:48.00 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
3 3 s 1 1:49.04 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA V LDK!
4 4 s 1 2:07.70 BYCZEK Magdalena MUKS ILKUS Olkusz 2005 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof , Z/10300/21 , 2023
5 5 s 1 2:15.57 STEFAŃCZYK Daria SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2589/18 2021 BEZ
6 6 s 1 2:16.20 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2023 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.16 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.3 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 12.28 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.3 II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2023
3 3 s 1 13.32 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.3 IV CZYŻ Radosław Z/1898/21 2023
4 4 s 1 13.79 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.3 IV CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
5 5 s 1 15.18 BAWOŁ Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U16 MA -0.3 --
80 m pł ds K
1 s 1 13.74 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -0.3 -- GUJA Marta # Z/5716/23 2024 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 49.85 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/1898/21 2023
2 2 s 1 52.59 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM V RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2024 LDK!
3 3 s 1 53.57 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
4 4 s 1 53.91 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
4x100 m K
1 1 s 1 51.39 KRĘCIOCH Agnieszka
KRĘCIOCH Aneta
KRĘCIOCH Martyna
STOJEK Emilia
MKS Tempo Kęty 2006
2009
2008
2008
U16 MLP -- ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
Z/2568/18
Z/5152/19
Z/5153/19
Z/3274/19
2024
2023
2023
2024
BEZ


BEZ
2 2 s 1 51.98 GRZYWA Magdalena
DRAGOW Patrycja
DONIEC Natalia
DŁUGA Wiktoria
SKS Kusy Kraków 2008
2008
2009
2006
U16 MLP -- MĘDRECKA Małgorzata
DIAK Mateusz
GUJA Marta
MIREK Wacław
Z/3680/19
Z/7089/23
Z/5715/23
Z/2587/18
2023
2024
2023
2023




3 3 s 1 53.18 SADKIEWICZ Julia
BUŁAT Agata
GAWIN Karolina
KUREK Alicja
KS AZS AWF Kraków 2007
2008
2007
2006
U16 MLP -- CZYŻ Radosław

CZYŻ Radosław
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/2698/18
Z/1273/22
Z/3037/19
2023
2023
2023


BEZ
4 4 s 1 53.60 BARANOWSKA Nina
LALEWICZ Nina
ADAMCZYK Patrycja
JEWUŁA Dominika
WKS Wawel Kraków 2006
2008
2006
2006
U16 MLP -- KADUSZKIEWICZ Jerzy
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
KADUSZKIEWICZ Jerzy
Z/5003/21
Z/3142/20
Z/1898/21
Z/3172/18
2023
2024
2023
2023



BEZ
5 5 s 1 61.51 KOZERA Zofia
PACZEŚNIAK Sonia
SUŚNIAK Anna
KUMOROWSKA Kamila
SAS AZS AWF Kraków 2009
2008
2007
2010
U16 MLP -- GUJA Marta
GUJA Marta

GUJA Marta
Z/4085/21
Z/3997/20
Z/12838/21
2023
2024
2023



Wzwyż K
1 f 1 1.50 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
2 f 1 1.50 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2023 LDK!
3 f 1 1.50 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV LDK!
4 f 1 1.45 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2023 LDK! 46 75
5 f 1 1.25 CHYCZEWSKA Ismena UKS Kobylanka 2008 U14 MA -- B.D. Z/3516/20 2022 LDK!
6 f 1 1.20 DZIKI Wiktoria UKS Kobylanka 2009 U14 MA -- B.D. Z/8882/21 2022 LDK!
7 f 1 1.15 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK!
8 f 1 1.15 PAWŁOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2508/21 2023 LDK!
W dal K
1 f 1 5.43 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA -0.1 II SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2024
2 f 1 5.30 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.5 III DMP DMP U20 B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK! 79 105
3 f 1 5.26 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.1 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
4 f 1 4.65 BAWOŁ Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U16 MA +0.5 V
5 f 1 3.97 SUŚNIAK Anna SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.2 --
6 f 1 3.74 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.4 -- GAJ Paulina Z/2905/21 2024 LDK!
7 f 1 3.34 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.1 -- GAJ Paulina Z/2906/21 2024 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 5.07 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2024 BEZ
2 f 1 4.67 GALAS Martyna UKS Maraton Sękowa 2008 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/5541/19 2022
3 f 1 4.63 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
4 f 1 4.58 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta # Z/5715/23 2023 LDK!
5 f 1 4.56 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta LDK!
6 f 1 4.50 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/9372/21 2022
7 f 1 4.16 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0878/19 2023 LDK!
8 f 1 4.13 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor # Z/0822/21 2024 LDK!
9 f 1 4.03 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2023 LDK!
10 f 1 3.55 KOTOWICZ Nikola UKS Kobylanka 2010 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/8888/21 2023 LDK!
11 f 1 3.42 PAWŁOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2508/21 2023 LDK!
12 f 1 3.36 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2024 LDK!
13 f 1 3.11 ŚLIWA Sylwia UKS Kobylanka 2010 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/8893/21 2023 LDK!
14 f 1 2.97 ROSSA Weronika SKS Kusy Kraków 2001 U23 MA 0.0 --
15 f 1 2.72 MOSKAL Milena SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2507/21 2023 LDK!
  f 1 NM SZYDŁAK Jaoanna SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2503/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 14.45 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno # 2006 U16 WN I BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2024 LDK!
2 f 1 9.69 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA V MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2023
3 f 1 7.77 PIETRUSZA Weronika UKS Kobylanka 2008 U14 MA -- B.D. Z/3413/20 2022
4 f 1 7.64 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/3503/19 2023 LDK!
5 f 1 6.76 STECZEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2007 U16 MA --
Ppal (150) K
1 f 1 49.00 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2024
2 f 1 38.50 NOWAK Maria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata MICHNIAK Jan # Z/2996/19 2023 LDK!
3 f 1 37.00 GALAS Wiktoria UKS Maraton Sękowa 2008 U14 MA -- B.D. Z/5542/19 2022
4 f 1 36.50 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2023 LDK!
5 f 1 36.00 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta # Z/5714/23 2024 LDK!
6 f 1 34.00 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MICHNIAK Jan # Z/2454/24 2024 LDK!
7 f 1 27.00 KUSIA Kamila SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3967/20 2023
8 f 1 26.00 JEŻOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2877/21 2023 LDK!
9 f 1 25.00 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3210/20 2024 LDK!
10 f 1 21.00 DYDAK Anita SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2878/21 2021
11 f 1 19.00 CIEŚLA Natalia UKS Kobylanka 2010 U12 MA -- B.D. Z/8880/21 2023 LDK!
12 f 1 17.00 GRZESIKOWSKA Julia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3962/20 2023
13 f 1 16.50 LUPA Amelia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3969/20 2023
Oszczep (500) K
1 f 1 37.34 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2023 98
2 f 1 34.51 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2023 LDK!
3 f 1 28.96 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA V ŁYSEK Tadeusz # Z/2575/18 2023 BEZ
4 f 1 27.98 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/0377/20 2023
100 m M
1 1 s 1 12.38 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA -0.1 V KUKLA Rafał # Z/2001/21 2024 LDK!
2 2 s 1 13.23 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.1 -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
3 3 s 1 13.60 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -0.1 -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2024 LDK!
4 4 s 1 14.02 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -0.1 -- LDK!
5 9 s 1 14.97 ŁAPCZYŃSKI Jan SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -0.1 -- MUNIAK Michał Z/4171/21 2023 LDK!
6 10 s 1 15.38 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.1 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5155/19 2023
1 5 s 2 14.27 KOWALSKI Mieszko UKS Lider Siercza 2008 U14 MA -0.3 -- DOBAJ Szymon # Z/5949/21 2022
2 7 s 2 14.79 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.3 -- GAJ Paulina Z/2914/21 2024 LDK!
3 8 s 2 14.93 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -0.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa LDK!
4 12 s 2 15.97 KUCHTA Filip SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.3 -- GUJA Marta Z/2876/21 2023 LDK!
5 15 s 2 16.89 DOBEK Hubert LKS Prime Food Brda Przechlewo 2013 U12 PM -0.3 -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/6501/22 2024
1 6 s 3 14.41 KORGUL Bruno SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +0.1 -- GUJA Marta Z/3982/20 2023
2 11 s 3 15.68 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA +0.1 -- GAJ Paulina Z/2903/21 2024 LDK!
3 13 s 3 16.43 TALIK Oskar MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA +0.1 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/11115/21 2023
4 14 s 3 16.44 WYROBA Franciszek TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U12 MA +0.1 -- LDK!
5 16 s 3 17.01 FORMA Maciej SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +0.1 -- GUJA Marta Z/3981/20 2023
1 1 s 4 11.83 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -1.3 IV MUNIAK Michał BEZ LDK!
2 2 s 4 11.84 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -1.3 IV
3 3 s 4 12.10 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -1.3 IV WĄSOWICZ Marek # Z/3174/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 4 12.16 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom # 2007 U16 SL -1.3 IV KOTUŁA Krzysztof # Z/3144/20 2024
5 5 s 4 12.26 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -1.3 V DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2023 LDK! 79
1 6 s 5 12.70 KUTA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2007 U16 MA -0.4 V WAŁASZEK Jarosław # Z/2995/20 2024
2 7 s 5 12.90 BORSUK Bartłomiej LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM -0.4 -- LDK!
3 8 s 5 12.91 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2023
4 9 s 5 13.04 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.4 -- DMP U20 63
5 10 s 5 13.07 ZIELIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA -0.4 -- LDK!
1 11 s 6 13.38 OLSZAŃSKI Mateusz UKS Maraton Sękowa 2006 U16 MA -1.0 -- B.D. Z/5547/19 2021
2 12 s 6 13.79 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -1.0 -- LDK!
3 13 s 6 14.00 PAWLAK Antoni Kraków Athletics Team 2007 U16 MA -1.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2745/20 2021
4 14 s 6 14.35 WITEK Igor KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -1.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2023 LDK!
5 15 s 6 16.79 MARCZYŃSKI Mateusz SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -1.0 -- LDK!
300 m M
1 1 s 1 44.50 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2023 LDK!
2 2 s 1 45.20 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!
3 4 s 1 45.59 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2024
4 6 s 1 47.09 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
5 7 s 1 47.39 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2911/21 2024 LDK!
6 9 s 1 48.19 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3449/21 2024
7 18 s 1 57.23 JABŁOŃSKI Antoni SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta
1 3 s 2 45.37 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/2740/19 2024 LDK!
2 5 s 2 46.96 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -- LDK!
3 14 s 2 52.77 SPOREK Patryk SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- LDK!
4 15 s 2 54.11 FIJAŁKOWSKI Michał SAS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA -- GUJA Marta Z/2494/21 2023 LDK!
5 16 s 2 55.22 ZĄBCZYK Paweł SAS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA -- GUJA Marta Z/3038/21 2023 LDK!
6 17 s 2 56.22 MIERSKI Marcel LKS Prime Food Brda Przechlewo 2010 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz # Z/2488/21 2024 LDK!
7 19 s 2 57.76 NAWROT Mateusz KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6456/21 2021 LDK!
1 8 s 3 48.12 DOMINEK Alan SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3978/20 2023 LDK!
2 10 s 3 50.38 RESZKA Hubert LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- LDK!
3 11 s 3 51.74 NAPIÓRKOWSKI Adam LKS Prime Food Brda Przechlewo 2010 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/4496/21 2024 LDK!
4 12 s 3 52.07 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2023 LDK!
5 13 s 3 52.71 TKACZYK Jakub LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2330/21 2024 LDK!
6 20 s 3 58.49 STELMACH Mariusz LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/12849/21 2024 LDK!
7 21 s 3 59.56 GIERŁACH Szymon SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- GUJA Marta Z/3975/20 2023
1 1 s 4 38.89 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom # 2007 U16 SL III KOTUŁA Krzysztof # Z/3144/20 2024
2 2 s 4 39.17 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA IV MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2023 LDK!
3 3 s 4 40.88 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2023
4 4 s 4 42.38 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
5 5 s 4 42.65 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2024 BEZ
6 6 s 4 44.22 ZIELIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA -- LDK!
7 7 s 4 48.03 WITEK Igor KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2023 LDK!
8 8 s 4 57.38 SZUMILAS Piotr SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:31.92 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA III ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2023 LDK!
2 2 s 1 1:36.28 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/3141/20 2023
3 3 s 1 1:40.57 WICHROWSKI Leon UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U16 MA -- LDK!
4 4 s 1 1:45.60 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -- JASICZ Ryszard # Z/3407/20 2024 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 20.59 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.9 -- LDK!
2 2 s 1 20.91 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -0.9 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2023 LDK!
3 3 s 1 22.61 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 2006 U16 MA -0.9 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 51.66 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2023 LDK!
2 2 s 1 53.10 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- LDK!
3 3 s 1 56.49 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 2006 U16 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 48.76 MAZURKIEWICZ Alan
MATUSIEWICZ Patryk
ROSSA Antoni
GRĘBOSZ Dorian
SKS Kusy Kraków 2007
2007
2007
2006
U16 MLP -- MUNIAK Michał

ŚLUSARCZYK Ewa
MUNIAK Michał GUJA Marta
Z/4716/18
, Z/4695/18
2023
, 2023
BEZ


2 2 s 1 51.56 OŁPIŃSKI Patryk
PAWEŁCZAK Daniel
KOZIOŁ Karol
OLSZAŃSKI Mateusz
UKS Maraton Sękowa 2006
2006
2006
2006
U16 MLP -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/5546/19
Z/5555/19
Z/11636/21
Z/5547/19
2021
2021
2021
2021




3 3 s 1 52.69 STAWIARZ Jan
ŁAKOMY Jan
STASZEK Igor
KĘDZIOR Kacper
WKS Wawel Kraków 2007
2007
2009
2008
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
KOTUŁA Krzysztof
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
Z/3141/20
Z/3144/20
Z/5496/19
Z/5497/19
2023
2024
2023
2024




4 4 s 1 57.63 KUCHTA Filip
ZĄBCZYK Grzegorz
CICHY Tymoteusz
GUZIK Rafał
SAS AZS AWF Kraków 2009
2008
2008
2008
U14 MLP -- GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
Z/2876/21
Z/3984/20
Z/3998/20
Z/3956/20
2023
2022
2024
2022




  s 1 DNF ĆWIKŁO Szymon
ĆWIKŁO Bartłomiej
ZIEMBA Kacper
RAŚ Stanisław
KS AZS AWF Kraków 2009
2006
2006
2006
U16 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa
GUJA Marta
Z/3038/19
Z/3039/19
, Z/3040/19
Z/5151/19
2023
2023
, 2023
2023




Wzwyż M
1 f 1 1.86 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3496/19 2023
2 f 1 1.75 WOLAŃSKI Nikodem WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA IV B.D.
3 f 1 1.65 PAWEŁCZAK Daniel UKS Maraton Sękowa 2006 U16 MA V B.D. Z/5555/19 2021 LDK!
4 f 1 1.60 OŁPIŃSKI Patryk UKS Maraton Sękowa 2006 U16 MA -- B.D. Z/5546/19 2021
5 f 1 1.55 KORSAK Mikołaj TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3628/19 2022
6 f 1 1.40 KOZIOŁ Karol UKS Maraton Sękowa 2006 U16 MA -- B.D. Z/11636/21 2021
W dal M
1 f 1 6.02 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.9 IV WĄSOWICZ Marek # Z/3174/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 5.87 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.5 V GUJA Marta Z/5151/19 2023 LDK!
3 f 1 5.61 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -0.1 V ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2024 BEZ
4 f 1 5.29 DZIEŻA Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +1.0 --
5 f 1 4.87 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.3 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
6 f 1 4.81 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +0.9 -- LDK!
7 f 1 2.51 WILUSZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.3 -- LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.04 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2023 LDK!
2 f 1 4.28 TASAK Piotr SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA 0.0 --
3 f 1 4.20 FIREK Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- LDK!
4 f 1 4.19 PAWLIK Krystian SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- LDK!
5 f 1 4.18 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2023 LDK!
6 f 1 3.84 CZUBALA Mateusz SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3972/20 2023
7 f 1 3.66 SUŚNIAK Filip SAS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/12837/21 2023 LDK!
8 f 1 3.42 NIEŚCIORUK Jakub SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3802/21 2023
9 f 1 3.19 SOCHACKI Borys SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3813/21 2023 LDK!
10 f 1 2.92 BURATYŃSKI Artur SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/5869/22 2023
11 f 1 2.83 ROSSA Szymon SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3815/21 2023
12 f 1 2.79 KOPACZ Filip SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/3814/21 2023
Kula (5) M
1 f 1 11.20 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U16 MA V KUKLA Rafał # Z/2004/21 2023 LDK!
2 f 1 9.36 DUSZA Bartłomiej UKS Maraton Sękowa 2006 U16 MA -- B.D. Z/5550/19 2021
3 f 1 8.17 SZURA Konrad SKS Kusy Kraków 2006 U16 MA -- MUNIAK Michał LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 48.50 KHOMA Oleksandr SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- LDK!
2 f 1 39.00 ZIELEŃ Szymon UKS Kobylanka 2009 U14 MA -- B.D. Z/5491/19 2022 LDK!
3 f 1 36.50 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- LDK!
4 f 1 33.00 TRANTAN Kacper SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3980/20 2023
5 f 1 27.00 TRANTAN Karol SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- MUNIAK Michał Z/3809/21 2022
6 f 1 23.00 KURIANOWICZ Wiktor SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA --
7 f 1 12.00 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał # Z/4707/18, Z/4707/18 2023, 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 30.04 SZURA Konrad SKS Kusy Kraków 2006 U16 MA -- MUNIAK Michał LDK!
2 f 1 27.57 KOZIOŁ Karol UKS Maraton Sękowa 2006 U16 MA -- B.D. Z/11636/21 2021
3 f 1 26.36 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 20.055989027023 sekund