Warszawa 26 - 27.06.2021
Mityng Warszawski - wieloboje. Kwalifikacje do OOM/PZLA MP U18. [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 19.18 DĄBROWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.4 -- MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/2639/21 2022
2 2 s 1 19.27 DZIĘCIOŁ Zofia RK Athletics Warszawa 2004 U18 MZ +0.4 -- STELMASZCZYK Joanna Z/1998/20 2023
3 3 s 1 21.48 STRAMA Patrycja Fundacja HANDICAP Zakopane # 2001 U23 MA +0.4 --
4 4 s 1 22.61 DOMAŃSKA Aniela GO4WIN Warszawa # 2008 U14 MZ +0.4 -- B.D.
5 5 s 1 22.77 SZEWCZYK Anna Fundacja HANDICAP Zakopane # 2007 U16 MA +0.4 --
6 6 s 1 25.12 POTAPCZUK Wiktoria GO4WIN Warszawa # 1996 Sen MZ +0.4 --
200 m K
1 2 w 1 27.09 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.8 III BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK! 704
2 7 w 1 27.67 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +2.8 IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK! 657
3 11 w 1 28.26 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +2.8 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023 610
4 13 w 1 28.73 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +2.8 -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2023 4 LDK! 574
5 14 w 1 28.82 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ +2.8 -- 568
6 15 w 1 28.82 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +2.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023 568
7 16 w 1 28.99 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +2.8 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2023 LDK! 555
1 4 w 2 27.46 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +3.1 IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2023 LDK! 674
2 5 w 2 27.46 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +3.1 IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK! 674
3 6 w 2 27.56 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +3.1 IV PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK! 666
4 8 w 2 28.08 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD +3.1 IV MORAWIEC Agnieszka 5 LDK! 625
5 10 w 2 28.14 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +3.1 IV LDK! 620
6 17 w 2 29.35 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +3.1 -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5 528
7 18 w 2 29.44 ŁAPSZYS Dominika KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD +3.1 -- DĄBKOWSKI Przemysław 5 LDK! 522
8 23 w 2 30.98 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +3.1 -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022 416
1 1 w 3 26.47 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +0.4 III # LDK! 757
2 3 w 3 27.21 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD +0.4 III KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ 694
3 9 w 3 28.11 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD +0.4 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023 622
4 12 w 3 28.72 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.4 -- 575
5 19 w 3 29.55 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ +0.4 -- 514
6 20 w 3 29.87 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.4 -- DMP U20 BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK! 491 72
7 21 w 3 30.01 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP +0.4 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK! 481
8 22 w 3 30.57 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ +0.4 -- GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022 443
800 m K
1 2 w 1 2:33.59 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK! 649
2 4 w 1 2:38.07 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK! 595
3 6 w 1 2:40.20 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK! 571
4 7 w 1 2:40.59 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2023 LDK! 566
5 8 w 1 2:42.45 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK! 545
6 9 w 1 2:45.67 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5 510
7 10 w 1 2:45.82 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK! 508
8 11 w 1 2:45.97 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ 506
9 14 w 1 2:55.56 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK! 408
10 15 w 1 2:56.37 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023 400
11 18 w 1 2:58.66 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2023 LDK! 378
12 19 w 1 2:59.78 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022 367
1 1 w 2 2:28.60 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV # LDK! 711
2 3 w 2 2:37.95 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2023 4 LDK! 597
3 5 w 2 2:38.56 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023 589
4 12 w 2 2:46.04 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK! 506
5 13 w 2 2:51.05 ŁAPSZYS Dominika KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław 5 LDK! 453
6 16 w 2 2:57.46 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023 389
7 17 w 2 2:57.97 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022 384
8 20 w 2 3:00.45 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK! 361
9 21 w 2 3:03.07 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- 337
10 22 w 2 3:22.40 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- 185
11 23 w 2 3:23.62 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- 177
100 m pł J MŁ K
1 w 1 15.63 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD +1.0 II KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ 760
2 w 1 15.68 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +1.0 II # LDK! 754
3 w 1 15.86 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD +1.0 III MORAWIEC Agnieszka 5 LDK! 732
4 w 1 17.33 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP +1.0 IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK! 560
5 w 1 17.35 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD +1.0 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023 558
6 w 1 17.57 ŁAPSZYS Dominika KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD +1.0 IV DĄBKOWSKI Przemysław 5 LDK! 534
1 w 2 17.49 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.4 IV BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK! 542
2 w 2 17.61 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +0.4 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023 529
3 w 2 18.38 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.4 -- 450
4 w 2 19.96 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.4 -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022 306
5 w 2 20.65 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ +0.4 -- GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022 251
6 w 2 20.67 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.4 -- 249
1 w 3 16.19 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.7 III LDK! 691
2 w 3 16.52 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +0.7 III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2023 LDK! 652
3 w 3 16.95 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ +0.7 IV 602
4 w 3 17.03 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.7 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023 593
5 w 3 17.36 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +0.7 IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK! 556
6 w 3 17.67 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +0.7 IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2023 4 LDK! 523
1 w 4 14.94 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.6 II BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK! 850
2 w 4 15.45 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.6 II MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK! 783
3 w 4 15.51 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.6 II PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK! 775
4 w 4 16.04 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +0.6 III BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5 709
5 w 4 16.14 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.6 III MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2023 LDK! 697
6 w 4 17.41 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP +0.6 IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK! 551
Wzwyż K
1 1 w 1 1.62 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP II DMP U20 MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK! 759 121
2 2 w 1 1.59 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2023 LDK! 724
3 3 w 1 1.56 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ III GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022 689
4 4 w 1 1.53 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK! 655
5 5 w 1 1.53 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK! 655
6 6 w 1 1.50 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK! 621
8 8 w 1 1.50 ŁAPSZYS Dominika KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD IV DĄBKOWSKI Przemysław 5 LDK! 621
9 9 w 1 1.50 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2023 LDK! 621
11 11 w 1 1.47 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK! 588
12 12 w 1 1.41 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- 523
18 18 w 1 1.35 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023 460
21 21 w 1 1.32 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2023 4 LDK! 429
7 7 w 2 1.50 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023 621
10 10 w 2 1.47 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD IV MORAWIEC Agnieszka 5 LDK! 588
13 13 w 2 1.41 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK! 523
14 14 w 2 1.41 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023 523
15 15 w 2 1.38 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- 491
16 16 w 2 1.38 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK! 491
17 17 w 2 1.38 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- 491
19 19 w 2 1.35 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ 460
20 20 w 2 1.35 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022 460
22 23 w 2 1.29 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5 399
22 22 w 2 1.29 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- # LDK! 399
  w 2 NM PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK! 0
W dal K
1 f 1 2.86 DĄBROWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +2.6 -- MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/2639/21 2022
1 f 1 5.77 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +0.5 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
2 f 1 2.63 DZIĘCIOŁ Zofia RK Athletics Warszawa 2004 U18 MZ +2.2 -- STELMASZCZYK Joanna Z/1998/20 2023
2 f 1 5.71 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +1.0 II ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2023
3 f 1 2.13 POTAPCZUK Wiktoria GO4WIN Warszawa # 1996 Sen MZ +1.3 --
3 f 1 5.62 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 Sen LU +0.8 II
4 f 1 2.12 STRAMA Patrycja Fundacja HANDICAP Zakopane # 2001 U23 MA +1.4 --
5 f 1 1.72 SZEWCZYK Anna Fundacja HANDICAP Zakopane # 2007 U16 MA +1.5 --
6 f 1 1.66 DOMAŃSKA Aniela GO4WIN Warszawa # 2008 U14 MZ +2.3 -- B.D.
1 1 w 1 5.05 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ +0.6 IV 573
2 2 w 1 5.01 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.3 IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK! 562
3 4 w 1 4.82 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +0.8 IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2023 LDK! 511
4 6 w 1 4.74 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.7 -- LDK! 490
5 7 w 1 4.73 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP +0.9 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK! 487
6 13 w 1 4.59 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -0.2 -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK! 451
7 15 w 1 4.52 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +0.8 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2023 LDK! 433
8 16 w 1 4.48 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +1.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023 423
9 18 w 1 4.38 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.1 -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK! 398
10 20 w 1 4.27 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ +0.9 -- GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022 371
11 21 w 1 4.18 ŁAPSZYS Dominika KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD +0.1 -- DĄBKOWSKI Przemysław 5 LDK! 350
12 23 w 1 4.15 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +1.2 -- DMP U20 B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2023 4 LDK! 343 50
1 3 w 2 4.89 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.6 IV BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK! 530
2 5 w 2 4.78 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD +1.3 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023 500
3 8 w 2 4.69 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD +0.3 -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK! 477
4 9 w 2 4.68 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +1.4 -- # LDK! 474
5 11 w 2 4.64 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +0.6 -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5 464
6 10 w 2 4.64 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -0.1 -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ 464
7 12 w 2 4.61 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.4 -- DMP MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023 456 38
8 14 w 2 4.53 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.5 -- 436
9 17 w 2 4.41 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.5 -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022 406
10 19 w 2 4.34 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +2.2 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK! 388
11 22 w 2 4.16 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.4 -- 345
Kula (3) K
1 1 w 1 11.53 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ III LDK! 630
2 2 w 1 10.45 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2023 LDK! 559
8 8 w 1 9.40 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK! 490
9 9 w 1 8.89 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK! 457
10 10 w 1 8.77 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2023 4 LDK! 449
11 11 w 1 8.75 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2023 LDK! 448
12 12 w 1 8.59 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023 438
13 13 w 1 8.45 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK! 428
15 15 w 1 8.10 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- 406
16 16 w 1 8.08 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK! 405
17 17 w 1 8.04 ŁAPSZYS Dominika KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław 5 LDK! 402
20 20 w 1 7.15 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022 345
3 3 w 2 10.09 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD IV KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ 535
4 4 w 2 9.86 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK! 520
5 5 w 2 9.74 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023 512
6 6 w 2 9.68 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK! 509
7 7 w 2 9.45 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5 494
14 14 w 2 8.21 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022 413
18 18 w 2 7.61 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- 374
19 19 w 2 7.39 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023 360
21 21 w 2 7.00 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- # LDK! 335
22 22 w 2 6.69 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- 315
23 23 w 2 5.88 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK! 264
  w 2 DNS PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK! 0
Oszczep (500) K
1 1 w 1 38.75 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK! 643
2 2 w 1 32.21 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2023 LDK! 519
3 3 w 1 30.04 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5 477
4 4 w 1 27.98 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK! 438
5 5 w 1 26.12 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK! 403
6 6 w 1 26.04 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK! 402
7 7 w 1 25.85 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ 398
8 8 w 1 24.21 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK! 367
9 9 w 1 24.11 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023 366
10 10 w 1 23.95 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022 363
11 11 w 1 23.93 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022 362
12 12 w 1 23.75 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2023 4 LDK! 359
13 13 w 1 23.19 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2023 LDK! 348
14 14 w 1 22.99 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- 345
15 15 w 1 21.34 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- # LDK! 314
16 16 w 1 21.07 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK! 309
17 17 w 1 20.38 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023 296
18 18 w 1 19.85 ŁAPSZYS Dominika KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław 5 LDK! 286
19 19 w 1 19.60 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023 281
20 20 w 1 18.58 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK! 263
21 21 w 1 17.90 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- 250
22 22 w 1 16.19 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- 218
23 23 w 1 14.31 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK! 184
7-bój J MŁ K
1 f 1 4321 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ II BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
2 f 1 4147 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2023 LDK!
3 f 1 4118 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK!
4 f 1 4069 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ III LDK!
5 f 1 3817 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD III KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
6 f 1 3803 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK!
7 f 1 3748 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD III MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
8 f 1 3744 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III # LDK!
9 f 1 3581 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
10 f 1 3579 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023
11 f 1 3538 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2023 LDK!
12 f 1 3520 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
13 f 1 3442 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK!
14 f 1 3412 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023
15 f 1 3274 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2023 4 LDK!
16 f 1 3168 ŁAPSZYS Dominika KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław 5 LDK!
17 f 1 3148 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
18 f 1 3103 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023
19 f 1 2895 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
20 f 1 2828 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022
21 f 1 2748 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022
22 f 1 2653 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ --
23 f 1 2623 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ --
  f 1 DNF PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK!
100 m M
1 1 s 1 15.79 WIERCIOCH Antoni Fundacja HANDICAP Zakopane # 2004 U18 MA +2.0 --
2 2 s 1 16.56 WOŹNIAK Mikołaj GO4WIN Warszawa # 2002 U20 MZ +2.0 --
3 3 s 1 17.50 ZIĘBA Klemens Fundacja HANDICAP Zakopane # 2003 U20 MA +2.0 --
4 4 s 1 20.54 FRYŹLEWICZ Jan niest. Warszawa 2007 U16 MZ +2.0 --
1 1 w 1 11.53 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -0.1 III DMP DMP U20 RZEPKA Marek Z/0064/18 2023 746 64 108
2 5 w 1 12.19 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -0.1 IV WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023 614
3 6 w 1 12.23 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -0.1 -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023 606
4 7 w 1 12.38 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -0.1 -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK! 578
5 9 w 1 12.48 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.1 -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK! 560
1 2 w 2 11.62 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +1.3 III KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 728
2 3 w 2 11.86 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.3 IV 679
3 4 w 2 12.03 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +1.3 IV LDK! 645
4 8 w 2 12.45 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +1.3 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 565
5 10 w 2 12.99 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP +1.3 -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK! 470
400 m M
1 3 w 1 57.84 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 490
2 6 w 1 58.55 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK! 464
  w 1 DNF WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- 0
  w 1 DNF ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK! 0
  w 1 DNF WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK! 0
1 1 w 2 55.65 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 573
2 2 w 2 55.85 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2023 565
3 4 w 2 57.87 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK! 489
4 5 w 2 58.38 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023 470
5 7 w 2 59.40 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023 434
1500 m M
1 1 w 1 5:17.13 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK! 465
2 2 w 1 5:18.89 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK! 456
3 3 w 1 5:24.66 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2023 426
4 4 w 1 5:25.73 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 421
5 5 w 1 5:54.08 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023 289
6 6 w 1 6:19.00 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 192
  w 1 DNF ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK! 0
  w 1 DNF WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- 0
  w 1 DNF WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023 0
110 m pł J MŁ M
1 1 w 1 15.15 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -1.0 III KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 831
2 2 w 1 15.88 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -1.0 IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2023 746
3 3 w 1 16.36 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -1.0 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 693
4 5 w 1 16.72 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -1.0 -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023 654
5 9 w 1 18.49 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -1.0 -- LDK! 478
1 4 w 2 16.70 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.2 -- 656
2 6 w 2 17.12 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.2 -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK! 612
3 7 w 2 17.89 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ +0.2 -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023 535
4 8 w 2 18.44 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP +0.2 -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK! 483
  w 2 DNS WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.2 -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK! 0
Wzwyż M
1 1 w 1 1.82 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/0064/18 2023 644
2 2 w 1 1.70 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 544
3 3 w 1 1.67 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK! 520
4 5 w 1 1.61 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK! 472
5 4 w 1 1.61 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023 472
6 6 w 1 1.61 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 472
6 7 w 1 1.61 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK! 472
8 8 w 1 1.58 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK! 449
9 9 w 1 1.49 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023 381
10 10 w 1 1.40 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- 317
Tyczka M
1 2 w 1 3.40 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2023 457
2 1 w 1 3.40 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023 457
3 3 w 1 3.20 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 406
4 4 w 1 3.00 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023 357
5 5 w 1 2.80 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 309
6 7 w 1 2.70 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK! 286
7 6 w 1 2.70 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK! 286
8 8 w 1 2.40 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK! 220
  w 1 NM WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- 0
W dal M
1 f 1 3.63 WOŹNIAK Mikołaj GO4WIN Warszawa # 2002 U20 MZ +3.1 --
1 f 1 7.63 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +1.4 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2023
2 f 1 3.52 WIERCIOCH Antoni Fundacja HANDICAP Zakopane # 2004 U18 MA +0.8 --
2 f 1 7.27 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U23 LU +2.4 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2023
3 f 1 2.88 ZIĘBA Klemens Fundacja HANDICAP Zakopane # 2003 U20 MA +0.1 --
3 f 1 7.25 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ +1.6 I TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2023
4 f 1 2.33 FRYŹLEWICZ Jan niest. Warszawa 2007 U16 MZ +1.3 --
4 f 1 6.62 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +1.4 III MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
1 w 1 6.54 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +1.4 III RZEPKA Marek Z/0064/18 2023 707
2 w 1 6.09 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.1 IV 606
3 w 1 5.92 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.1 IV BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK! 569
4 w 1 5.90 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -0.1 IV WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023 565
5 w 1 5.69 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ +0.9 -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023 521
6 w 1 5.65 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +2.6 -- LDK! 512
7 w 1 5.48 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +0.6 -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 477
8 w 1 5.47 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +1.2 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 475
9 w 1 5.44 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.2 -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK! 469
10 w 1 5.15 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP +1.7 -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK! 411
Kula (5) M
1 1 w 1 14.67 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/0064/18 2023 769
2 2 w 1 11.35 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 567
3 3 w 1 11.35 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK! 567
4 4 w 1 11.12 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023 553
5 5 w 1 11.01 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK! 546
6 6 w 1 10.06 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 489
7 7 w 1 9.95 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023 483
8 8 w 1 9.86 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK! 477
9 9 w 1 9.40 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- 450
10 10 w 1 8.78 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK! 413
Dysk (1.5) M
1 1 w 1 31.97 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023 503
2 2 w 1 28.66 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2023 438
3 3 w 1 26.87 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 403
4 4 w 1 25.36 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023 374
5 5 w 1 25.12 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK! 369
6 6 w 1 24.89 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK! 365
7 7 w 1 23.58 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- 340
8 8 w 1 22.31 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK! 316
9 9 w 1 21.34 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 297
Oszczep (700) M
1 1 w 1 49.06 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023 575
2 2 w 1 45.70 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023 525
3 3 w 1 40.63 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2023 451
4 4 w 1 38.39 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023 419
5 5 w 1 34.86 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK! 368
6 6 w 1 32.58 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK! 336
7 7 w 1 27.02 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- 257
8 8 w 1 25.86 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK! 241
9 9 w 1 25.64 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023 238
10-bój J MŁ M
1 f 1 5949 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
2 f 1 5272 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD III KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023
3 f 1 4960 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
4 f 1 4667 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV LDK!
5 f 1 4423 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023
6 f 1 4302 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023
7 f 1 4203 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK!
8 f 1 3470 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
9 f 1 3305 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ --
  f 1 DNF WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 37.608239173889 sekund