Radom 18.06.2021
Lekkoatletyczny mityng dla dzieci [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
60 m K
1 1 s 1 7.98 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +3.6 -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
2 3 s 1 8.76 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD +3.6 -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2622/21 2022
3 6 s 1 9.15 JAROSZ Maja RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +3.6 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/7027/21 2022 LDK!
4 8 s 1 9.44 NALEJ Alicja UKS Otrębusy 2007 U16 MZ +3.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5457/21 2022 LDK!
5 15 s 1 9.85 NADSTAWNA Maria UKS Otrębusy 2008 U14 MZ +3.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5461/21 2021 LDK!
6 18 s 1 10.14 PĘKAŁA Martyna RLTL Optima Radom # 2009 U14 MZ +3.6 -- LDK!
7 29 s 1 10.43 KOPEĆ Klaudia RLTL Optima Radom # 2008 U14 MZ +3.6 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/7771/21 2021 LDK!
1 7 s 2 9.19 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +4.4 -- ZIMNY Emanuel Z/0428/19 2022 LDK!
2 9 s 2 9.48 KUTKOWSKA Nikola RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +4.4 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/7772/21 , 2022 LDK!
3 13 s 2 9.70 KOLASIŃSKA Weronika RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ +4.4 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/7770/21 2022 LDK!
4 17 s 2 10.11 NOWAK Alicja RLTL Optima Radom # 2010 U12 MZ +4.4 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/7773/21 2022 LDK!
5 21 s 2 10.27 WARCHOŁ Anna UKS Technik Radom 2009 U14 MZ +4.4 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6181/21 2022 LDK!
6 22 s 2 10.31 MUCHA Julia RLTL Optima Radom # 2008 U14 MZ +4.4 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9137/21 2021 LDK!
7 24 s 2 10.38 WACHNICKA Amelia RLTL Optima Radom # 2010 U12 MZ +4.4 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9139/21 2022 LDK!
1 12 s 3 9.64 MIKOS Martyna UKS Technik Radom # 2010 U12 MZ +4.6 -- BANACH Marcin BANACH Marcin , Z/6178/21 , 2021 LDK!
2 25 s 3 10.39 LUŚNIEWSKA Aleksandra UKS Technik Radom 2009 U14 MZ +4.6 -- BANACH Marcin BŁASIŃSKA Aneta # , Z/6176/21 , 2022 LDK!
3 36 s 3 10.85 KURZEPA Hanna UKS Technik Radom # 2010 U12 MZ +4.6 -- BANACH Marcin Z/6177/21 2021 LDK!
4 40 s 3 10.95 PŁATOS Dominika UKS Technik Radom 2008 U14 MZ +4.6 -- BANACH Marcin Z/6182/21 2021 LDK!
5 45 s 3 11.40 GOS Weronika UKS Technik Radom # 2004 U18 MZ +4.6 -- BANACH Marcin Z/6873/21 2021 LDK!
6 47 s 3 11.52 KRAWCZYK Natasza LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD +4.6 -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4256/21 2022 LDK!
7 50 s 3 11.80 PŁATOS Kamila UKS Technik Radom 2011 U12 MZ +4.6 -- BANACH Marcin Z/6183/21 2021 LDK!
1 4 s 4 8.76 KRÓL Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +3.0 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/12699/21 2022 LDK!
2 11 s 4 9.62 PODYMNIAK Alicja UKS Technik Radom 2008 U14 MZ +3.0 -- BANACH Marcin BANACH Marcin , Z/6171/21 , 2021 LDK!
3 16 s 4 10.07 RUDNICKA Zofia UKS Technik Radom # 2011 U12 MZ +3.0 -- BANACH Marcin Z/9692/21 2021 LDK!
4 23 s 4 10.34 AGATOWSKA Marianna UKS Technik Radom 2009 U14 MZ +3.0 -- BANACH Marcin Z/6174/21 2021 LDK!
5 28 s 4 10.42 TARGOS Oliwia UKS Technik Radom 2009 U14 MZ +3.0 -- BANACH Marcin Z/6184/21 2021 LDK!
6 30 s 4 10.50 KOZŁOWSKA Weronika UKS Technik Radom 2009 U14 MZ +3.0 -- BANACH Marcin Z/6175/21 2021 LDK!
7 32 s 4 10.54 SOWA Lena UKS Technik Radom # 2013 U12 MZ +3.0 -- BANACH Marcin Z/6161/21 2021 LDK!
1 2 s 5 8.73 ŚMIECHOWSKA Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U14 LD +1.6 -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2624/21 2022 LDK!
2 5 s 5 8.89 CHWAŁOWSKA Kaja UKS Otrębusy 2009 U14 MZ +1.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/6550/21 2022 LDK!
3 10 s 5 9.58 PAROL Martyna UKS Otrębusy 2009 U14 MZ +1.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5458/21 2022 LDK!
4 13 s 5 9.70 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ +1.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2022 LDK!
5 41 s 5 10.97 DŁUSKA Julia UKS Technik Radom 2011 U12 MZ +1.6 -- BANACH Marcin Z/6165/21 2021 LDK!
1 20 s 6 10.18 GRZEJSZCZAK Klaudia RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ +2.6 -- B.D. Z/6293/21 2021 LDK!
2 25 s 6 10.39 CIEŚLIŃSKA Nadia RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ +2.6 -- B.D. Z/6291/21 2021 LDK!
3 31 s 6 10.52 TURCZYK Natalia RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ +2.6 -- B.D. Z/6295/21 2021 LDK!
5 44 s 6 11.33 KLIMAS Amelia RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ +2.6 -- B.D. LDK!
100 m K
1 4 s 1 13.37 KACZKOWSKA Anna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ +2.9 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/1267/20 , 2022 LDK!
2 7 s 1 13.63 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ +2.9 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/1268/20 , 2022 LDK!
3 8 s 1 13.67 WIETESKA Daria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ +2.9 IV DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/4734/19 , 2022 LDK! 86
4 22 s 1 16.12 KOLASIŃSKA Weronika RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ +2.9 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/7770/21 2022 LDK!
5 23 s 1 16.18 KOPEĆ Klaudia RLTL Optima Radom # 2008 U14 MZ +2.9 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/7771/21 2021 LDK!
6 24 s 1 16.60 WAŚNIEWSKA Maja RLTL Optima Radom # 2010 U12 MZ +2.9 -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/2601/20 2022 LDK!
1 1 s 2 12.39 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +3.7 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK!
2 10 s 2 13.99 KRÓL Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +3.7 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/12699/21 2022 LDK!
3 11 s 2 14.35 STANISŁAWEK Weronika RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +3.7 -- GOS Piotr Z/9495/21 2022
4 20 s 2 15.91 GAJOS Sandra RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +3.7 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/6297/21 , 2022 LDK!
5 26 s 2 16.83 AGATOWSKA Marianna UKS Technik Radom 2009 U14 MZ +3.7 -- BANACH Marcin Z/6174/21 2021 LDK!
6 29 s 2 18.81 GOS Weronika UKS Technik Radom # 2004 U18 MZ +3.7 -- BANACH Marcin Z/6873/21 2021 LDK!
1 2 s 3 12.77 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +3.6 III DMP MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022 84
2 3 s 3 13.30 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +3.6 IV JADCZAK Bożena # Z/3623/18 2022 LDK!
3 5 s 3 13.52 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +3.6 IV BŁASIŃSKA Aneta # Z/9493/21 2022
4 6 s 3 13.56 MATYSIAK Julia UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ +3.6 IV RADKE Karol Z/2136/19 2022 LDK!
1 9 s 4 13.88 WILCZYŃSKA Lena UKS Technik Radom 2007 U16 MZ +4.5 V BŁASIŃSKA Aneta Z/6162/21 2022 LDK!
2 12 s 4 14.45 ŻUROWSKA Klaudia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ +4.5 V BŁASIŃSKA Aneta B.D. Z/6173/21 2022 LDK!
3 13 s 4 14.56 GAŁAT Nikola UKS Otrębusy 2008 U14 MZ +4.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2788/21 2022 LDK!
4 14 s 4 14.83 CHWAŁOWSKA Kaja UKS Otrębusy 2009 U14 MZ +4.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/6550/21 2022 LDK!
5 15 s 4 15.09 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +4.5 -- ZIMNY Emanuel Z/0428/19 2022 LDK!
6 18 s 4 15.51 SUPŁATOWICZ Jagoda UKS Technik Radom 2007 U16 MZ +4.5 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/7766/21 2021 LDK!
7 19 s 4 15.63 NALEJ Alicja UKS Otrębusy 2007 U16 MZ +4.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5457/21 2022 LDK!
1 16 s 5 15.26 PAROL Martyna UKS Otrębusy 2009 U14 MZ +2.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5458/21 2022 LDK!
2 17 s 5 15.42 OSIŃSKA Iga RLTL Optima Radom 2008 U14 MZ +2.8 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/7774/21 2022 LDK!
3 21 s 5 15.96 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ +2.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.02 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +1.3 II BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2022 LDK!
2 2 s 1 28.58 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.3 -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/9493/21 2022
3 3 s 1 31.05 STANISŁAWEK Weronika RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.3 -- GOS Piotr Z/9495/21 2022
4 4 s 1 31.22 JAROSZ Maja RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.3 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/7027/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 45.18 MATYSIAK Julia UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ IV RADKE Karol Z/2136/19 2022 LDK!
2 2 s 1 45.49 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
3 3 s 1 46.22 LEWIŃSKA Agata RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek # Z/0784/20 2022 LDK!
4 4 s 1 49.19 KOWALCZYK Amelia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- JADCZAK Bożena Z/11827/21 2021
5 6 s 1 49.62 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2022
6 10 s 1 58.50 KOŁTUN Karolina RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- JADCZAK Bożena Z/11828/21 2021
7 12 s 1 59.90 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 2010 U12 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2022
1 5 s 2 49.54 PŁOSZAJ Małgorzata UKS Otrębusy 2006 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/3522/21 2021 LDK!
2 7 s 2 50.57 KOŁTUN Nikola RLTL Optima Radom 2008 U14 MZ -- JADCZAK Bożena Z/4174/22 2022 LDK!
3 8 s 2 53.44 PŁOCKA Milena LKS Koluszki 2010 U12 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4288/19 2022
5 11 s 2 58.81 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:44.06 ŚMIECHOWSKA Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U14 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2624/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:52.10 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:54.31 KOBACKA Julia LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4255/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:56.12 WIERZBICKA Karolina UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -- B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/10479/21 , 2021 LDK!
5 5 s 1 1:56.84 FILIPIAK Barbara RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ --
6 6 s 1 2:03.51 LUŚNIEWSKA Aleksandra UKS Technik Radom 2009 U14 MZ -- BANACH Marcin BŁASIŃSKA Aneta # , Z/6176/21 , 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:11.06 KAROLAK Amelia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 3:14.71 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0389/17 , 2022 4 LDK!
3 3 s 1 3:17.64 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 3:20.82 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U16 LD IV TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2022
5 5 s 1 3:43.94 URBAN Izabela RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/5083/18 , 2021 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 11:26.51 SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2623/21 2022
2 2 s 1 14:44.64 KULIK Ewa UKS Olimp Kozienice 1976 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/0768/21 2022 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 11.82 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ +1.4 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
2 2 e 1 12.27 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.4 II MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
3 3 e 1 13.04 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 IV BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
4 4 e 1 13.29 KACZKOWSKA Anna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ +1.4 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/1267/20 , 2022 LDK!
5 5 e 1 13.49 WILCZYŃSKA Lena UKS Technik Radom 2007 U16 MZ +1.4 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/6162/21 2022 LDK!
6 6 e 1 15.19 ŻUROWSKA Klaudia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ +1.4 -- BŁASIŃSKA Aneta B.D. Z/6173/21 2022 LDK!
7 7 e 1 15.22 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ +1.4 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/1268/20 , 2022 LDK!
8 8 e 1 15.59 ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +1.4 -- FALIŃSKI Jacek # Z/2054/20 2022 LDK!
9 9 e 1 16.00 WIETESKA Daria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ +1.4 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/4734/19 , 2022 LDK!
1 1 f 1 12.20 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.7 II MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
2 2 f 1 12.95 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 III BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
  f 1 DNF GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ +1.7 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
80 m pł ds K
1 1 e 1 14.12 KAMIŃSKA Weronika UKS Technik Radom 2008 U14 MZ +1.4 -- BŁASIŃSKI Artur FALIŃSKI Jacek Z/1097/19 2022 LDK!
  e 1 DNF ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +1.4 -- FALIŃSKI Jacek # Z/2054/20 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.56 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +2.5 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2022 2 LDK!
2 2 e 1 14.60 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +2.5 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK! 146
3 3 e 1 14.75 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.5 II BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
4 4 e 1 16.05 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.5 III BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK!
5 5 e 1 17.44 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.5 IV BOROŃ Adam # Z/0811/20 2022 LDK!
1 1 f 1 14.58 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +2.5 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2022 2 LDK!
2 2 f 1 14.66 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.5 II BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
3 3 f 1 14.72 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +2.5 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK! 143
4 4 f 1 15.67 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.5 II BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK!
5 5 f 1 17.24 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.5 IV BOROŃ Adam # Z/0811/20 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.78 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2022 1
2 2 f 1 1.68 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ II BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
3 3 f 1 1.65 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ II B.D. 2 LDK!
4 4 f 1 1.50 GOS Patrycja RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ --
5 5 f 1 1.45 GUTKOWSKA Joanna RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta # Z/2725/20 2022
6 6 f 1 1.30 LACHOWICZ Natalia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ --
W dal K
1 1 f 1 5.80 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +2.2 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 143
2 2 f 1 4.83 KAMIŃSKA Weronika UKS Technik Radom 2008 U14 MZ +3.8 IV BŁASIŃSKI Artur FALIŃSKI Jacek Z/1097/19 2022 LDK!
3 3 f 1 4.47 GUTKOWSKA Joanna RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.8 -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/2725/20 2022
4 4 f 1 4.06 CHWAŁOWSKA Kaja UKS Otrębusy 2009 U14 MZ +3.7 -- KOŃCZAK Sebastian Z/6550/21 2022 LDK!
5 5 f 1 3.76 NADSTAWNA Maria UKS Otrębusy 2008 U14 MZ +1.7 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5461/21 2021 LDK!
6 6 f 1 3.74 GAŁAT Nikola UKS Otrębusy 2008 U14 MZ +2.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2788/21 2022 LDK!
7 7 f 1 3.73 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ +2.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2022 LDK!
8 8 f 1 3.73 MUSIALIK Zuzanna UKS Technik Radom # 2008 U14 MZ +2.3 -- BŁASIŃSKA Aneta LDK!
9 9 f 1 3.70 OSIŃSKA Iga RLTL Optima Radom 2008 U14 MZ +2.5 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/7774/21 2022 LDK!
10 10 f 1 3.65 PAROL Martyna UKS Otrębusy 2009 U14 MZ +1.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5458/21 2022 LDK!
11 11 f 1 3.53 MIKOS Martyna UKS Technik Radom # 2010 U12 MZ +3.3 -- BANACH Marcin BANACH Marcin , Z/6178/21 , 2021 LDK!
12 12 f 1 3.53 GRZEJSZCZAK Klaudia RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ +4.4 -- B.D. Z/6293/21 2021 LDK!
13 13 f 1 3.47 KURZEPA Hanna UKS Technik Radom # 2010 U12 MZ +2.3 -- BANACH Marcin Z/6177/21 2021 LDK!
15 15 f 1 3.46 TARGOS Oliwia UKS Technik Radom 2009 U14 MZ +0.7 -- BANACH Marcin Z/6184/21 2021 LDK!
16 16 f 1 3.43 PODYMNIAK Alicja UKS Technik Radom 2008 U14 MZ +0.9 -- BANACH Marcin BANACH Marcin , Z/6171/21 , 2021 LDK!
20 20 f 1 3.25 PŁATOS Kamila UKS Technik Radom 2011 U12 MZ +0.7 -- BANACH Marcin Z/6183/21 2021 LDK!
23 23 f 1 3.15 NOWAK Alicja RLTL Optima Radom # 2010 U12 MZ +2.3 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/7773/21 2022 LDK!
24 24 f 1 3.12 DŁUSKA Julia UKS Technik Radom 2011 U12 MZ +2.5 -- BANACH Marcin Z/6165/21 2021 LDK!
26 26 f 1 3.09 KLIMAS Amelia RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ +2.0 -- B.D. LDK!
28 28 f 1 3.04 KOZŁOWSKA Weronika UKS Technik Radom 2009 U14 MZ +1.7 -- BANACH Marcin Z/6175/21 2021 LDK!
29 29 f 1 3.04 SOWA Lena UKS Technik Radom # 2013 U12 MZ +3.0 -- BANACH Marcin Z/6161/21 2021 LDK!
30 30 f 1 3.02 AGATOWSKA Marianna UKS Technik Radom 2009 U14 MZ +0.6 -- BANACH Marcin Z/6174/21 2021 LDK!
31 31 f 1 3.01 CIEŚLIŃSKA Nadia RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ +1.9 -- B.D. Z/6291/21 2021 LDK!
32 32 f 1 2.95 TURCZYK Natalia RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ +1.6 -- B.D. Z/6295/21 2021 LDK!
33 33 f 1 2.95 WACHNICKA Amelia RLTL Optima Radom # 2010 U12 MZ +2.7 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9139/21 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 10.80 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U20 SL +2.7 III BIELA Monika # Z/3771/17 2021 5
2 2 f 1 10.56 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.6 IV DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4546/18 2022 LDK! 90
Kula (3) K
1 1 f 1 13.01 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U18 MZ II FALIŃSKI Jacek FALIŃSKI Jacek # , Z/1553/18 , 2021 5 LDK!
2 2 f 1 11.69 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK!
3 3 f 1 9.63 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
4 4 f 1 9.45 KONDER Kinga RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/1337/20 2022 LDK! 76
5 5 f 1 9.40 DYMEK Andżelika UKS Technik Radom 2006 U16 MZ V LDK!
6 6 f 1 6.11 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2022 LDK!
1 1 f 2 9.86 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK!
2 2 f 2 7.28 BRUDKIEWICZ Sandra UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/2912/19 2020 LDK!
Kula (4) K
  f 1 NM PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK!
Ppal (150) K
1 1 f 1 60.00 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U14 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2022 LDK!
2 2 f 1 58.00 STAŃCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/4941/19 2022 LDK!
3 3 f 1 42.00 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK!
4 4 f 1 41.00 ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/2054/20 2022 LDK!
5 5 f 1 27.00 WAŚNIEWSKA Zofia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5102/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 21.00 DŁUSKA Julia UKS Technik Radom 2011 U12 MZ -- BANACH Marcin Z/6165/21 2021 LDK!
7 7 f 1 20.00 NADSTAWNA Maria UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5461/21 2021 LDK!
8 8 f 1 19.00 PŁATOS Dominika UKS Technik Radom 2008 U14 MZ -- BANACH Marcin Z/6182/21 2021 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 35.20 STAŃCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/4941/19 2022 LDK!
1 1 f 2 35.62 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U14 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2022 LDK!
2 2 f 2 26.67 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK! 63
Oszczep (600) K
1 1 f 1 32.57 ŻUCHOWSKA Natalia RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ IV LDK!
60 m M
1 3 s 1 8.36 PECKA Dominik RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.8 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9081/21 2021 LDK!
2 14 s 1 9.84 WŁODARSKI Kacper UKS Technik Radom 2008 U14 MZ +0.8 -- FALIŃSKI Jacek FALIŃSKI Jacek Z/6188/21 2021 LDK!
3 12 s 1 9.64 KUCIEWICZ Mateusz RLTL Optima Radom 2009 U14 MZ +0.8 -- LDK!
4 19 s 1 10.52 MALINOWSKI Adrian UKS Technik Radom 2010 U12 MZ +0.8 -- FALIŃSKI Jacek Z/6186/21 2021 LDK!
1 1 s 2 7.24 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +3.2 -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK!
2 7 s 2 8.96 GŁOWACKI Alan UKS Technik Radom 2008 U14 MZ +3.2 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/7768/21 , 2021 LDK!
3 13 s 2 9.68 SOWA Wiktor UKS Technik Radom 2010 U12 MZ +3.2 -- BANACH Marcin BANACH Marcin , Z/9369/21 , 2021 LDK!
4 22 s 2 10.78 RATYŃSKI Wojtek UKS Otrębusy 2009 U14 MZ +3.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5459/21 2021 LDK!
5 23 s 2 10.91 PIEKARNIAK Aleksander UKS Technik Radom 2011 U12 MZ +3.2 -- BANACH Marcin Z/6179/21 2021 LDK!
6 27 s 2 11.80 MARCZAK Adam UKS Technik Radom 2011 U12 MZ +3.2 -- BANACH Marcin Z/6169/21 2021 LDK!
1 6 s 3 8.79 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ +3.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
1 11 s 4 9.40 MAZURKIEWICZ Krzysztof RLTL Optima Radom 2009 U14 MZ +2.1 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6298/21 2022 LDK!
2 16 s 4 10.03 ŚWIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ +2.1 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2022 LDK!
4 24 s 4 11.14 SUROWIECKI Kacper UKS Technik Radom 2010 U12 MZ +2.1 -- FALIŃSKI Jacek Z/6187/21 2021 LDK!
1 2 s 5 8.11 MUSIELAK Szymon MKS Pilica Białobrzegi 2008 U14 MZ +2.4 -- WIECZOREK Konstanty Z/13143/21 2022
6 10 s 5 9.30 KONOPKA Ryszard MKS Pilica Białobrzegi 2007 U16 MZ +2.4 -- B.D. Z/12844/21 2022
100 m M
1 1 s 1 11.08 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +2.2 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK! 134
2 4 s 1 11.84 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +2.2 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
3 15 s 1 15.24 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U12 MZ +2.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2022 LDK!
4 18 s 1 17.23 RATYŃSKI Wojtek UKS Otrębusy 2009 U14 MZ +2.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5459/21 2021 LDK!
1 2 s 2 11.15 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +2.1 II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2022
2 3 s 2 11.67 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ +2.1 III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
3 5 s 2 11.95 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +2.1 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
4 9 s 2 13.22 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U14 MZ +2.1 -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2022
5 13 s 2 14.84 KULESZA Bartłomiej UKS Technik Radom 2007 U16 MZ +2.1 -- BANACH Marcin Z/6170/21 2021 LDK!
6 17 s 2 16.12 ŚWIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ +2.1 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2022 LDK!
7 19 s 2 19.15 MARCZAK Adam UKS Technik Radom 2011 U12 MZ +2.1 -- BANACH Marcin Z/6169/21 2021 LDK!
1 6 s 3 12.52 NIEWIADOMSKI Wiktor RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ +2.6 -- LDK!
2 7 s 3 12.85 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +2.6 -- WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2022
3 8 s 3 13.19 MUSIELAK Szymon MKS Pilica Białobrzegi 2008 U14 MZ +2.6 -- WIECZOREK Konstanty Z/13143/21 2022
4 10 s 3 13.42 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U14 MZ +2.6 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
5 11 s 3 14.43 BŁĘDOWSKI Wiktor UKS Technik Radom # 2006 U16 MZ +2.6 -- FALIŃSKI Jacek LDK!
6 12 s 3 14.81 KONOPKA Ryszard MKS Pilica Białobrzegi 2007 U16 MZ +2.6 -- B.D. Z/12844/21 2022
7 14 s 3 15.22 GŁOWACKI Alan UKS Technik Radom 2008 U14 MZ +2.6 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/7768/21 , 2021 LDK!
8 16 s 3 15.32 MAZURKIEWICZ Krzysztof RLTL Optima Radom 2009 U14 MZ +2.6 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6298/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.82 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +3.1 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2022
2 2 s 1 23.32 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ +3.1 III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
3 3 s 1 24.21 BANACH Piotr RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +3.1 IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2022 LDK! 91
4 4 s 1 24.54 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +3.1 -- TRZOS Leszek Z/5753/18 2022 3 LDK!
5 5 s 1 26.73 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U14 MZ +3.1 -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2022
6 6 s 1 30.31 PECKA Dominik RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +3.1 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9081/21 2021 LDK!
7 7 s 1 31.67 KUCIEWICZ Mateusz RLTL Optima Radom 2009 U14 MZ +3.1 -- LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.79 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5753/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 41.31 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
3 3 s 1 47.74 JOŃSKI Igor UKS Olimp Kozienice 2009 U14 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2068/20 2022 LDK!
4 4 s 1 49.26 IWAŃSKI Kostek RLTL Optima Radom 2011 U12 MZ -- JADCZAK Bożena Z/4175/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:32.23 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL Optima Radom 2002 U20 MZ -- LDK!
2 2 s 1 1:33.66 TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/4170/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:38.25 ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta Z/9141/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:51.81 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:57.35 PECKA Dominik RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9081/21 2021 LDK!
6 6 s 1 1:57.73 MAZURKIEWICZ Krzysztof RLTL Optima Radom 2009 U14 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6298/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:58.30 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:59.99 ŚWIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:39.28 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom 2002 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/2642/20 2022
2 2 s 1 2:41.65 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1487/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:42.79 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2022 LDK!
4 4 s 1 2:43.39 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
5 5 s 1 2:45.06 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:53.02 ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ V BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4171/20 , 2022 LDK!
7 7 s 1 2:57.74 SKALIŃSKI Miłosz RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/3126/20 2022
8 8 s 1 3:01.47 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/3952/20 2022 LDK!
9 9 s 1 3:11.26 LIPSKI Kacper LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2621/21 2022 LDK!
10 10 s 1 3:13.58 PRUSIŃSKI Dawid UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -- BANACH Marcin BANACH Marcin , Z/6167/21 , 2021 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 11:04.18 GALICKI Bartosz LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2620/21 2021
2 2 s 1 11:21.11 GĄSIOREK Adam LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/7519/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.18 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ +1.2 IV FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 16.14 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.2 IV
2 2 e 1 16.42 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.2 IV BOROŃ Adam Z/1598/19 2022 LDK!
3 3 e 1 16.75 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +1.2 -- WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2022
1 1 f 1 15.84 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.6 IV
2 2 f 1 16.10 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +2.6 IV BOROŃ Adam Z/1598/19 2022 LDK!
3 3 f 1 16.44 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +2.6 IV WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 15.57 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +1.2 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK! 128
1 1 f 1 15.42 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +2.6 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK! 131
W dal M
1 1 f 1 5.40 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U14 MZ +1.9 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
2 2 f 1 4.74 PRUSIŃSKI Dawid UKS Technik Radom 2007 U16 MZ +1.5 -- BANACH Marcin BANACH Marcin , Z/6167/21 , 2021 LDK!
4 4 f 1 4.72 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ +2.7 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
6 6 f 1 4.39 WŁODARSKI Kacper UKS Technik Radom 2008 U14 MZ +0.6 -- FALIŃSKI Jacek FALIŃSKI Jacek Z/6188/21 2021 LDK!
7 7 f 1 4.39 GŁOWACKI Alan UKS Technik Radom 2008 U14 MZ +1.1 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/7768/21 , 2021 LDK!
8 8 f 1 3.94 KULESZA Bartłomiej UKS Technik Radom 2007 U16 MZ +1.6 -- BANACH Marcin Z/6170/21 2021 LDK!
9 9 f 1 3.91 WALAS Julian UKS Otrębusy 2006 U16 MZ +1.8 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2130/18 2021 LDK!
10 10 f 1 3.88 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U12 MZ +2.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.34 PIEKARNIAK Aleksander UKS Technik Radom 2011 U12 MZ +1.7 -- BANACH Marcin Z/6179/21 2021 LDK!
15 15 f 1 3.25 RATYŃSKI Wojtek UKS Otrębusy 2009 U14 MZ +0.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5459/21 2021 LDK!
16 16 f 1 3.07 MALINOWSKI Adrian UKS Technik Radom 2010 U12 MZ +0.7 -- FALIŃSKI Jacek Z/6186/21 2021 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 11.90 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +1.4 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0386/17 , 2021 3 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 7.86 GAJDA Jakub RLTL Optima Radom # 2008 U14 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1525/22 2022 LDK!
2 2 f 1 7.65 GADALSKI Patryk RLTL Optima Radom # 2008 U14 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1524/22 2022 LDK!
3 3 f 1 6.02 MAZURKIEWICZ Jakub RLTL Optima Radom # 2008 U14 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1527/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 9.21 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ --
2 2 f 1 8.66 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2022 LDK!
3 3 f 1 8.13 NIEWIADOMSKI Kacper UKS Technik Radom 2006 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek FALIŃSKI Jacek , Z/1095/19 , 2021 LDK!
Ppal (150) M
2 2 f 1 57.00 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 56.00 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
7 7 f 1 37.00 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2022 LDK!
10 10 f 1 33.00 MIŁKOWSKI Dawid UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin FALIŃSKI Jacek LDK!
11 11 f 1 29.00 KULESZA Bartłomiej UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -- BANACH Marcin Z/6170/21 2021 LDK!
12 12 f 1 29.00 SOWA Wiktor UKS Technik Radom 2010 U12 MZ -- BANACH Marcin BANACH Marcin , Z/9369/21 , 2021 LDK!
13 13 f 1 21.00 MALINOWSKI Adrian UKS Technik Radom 2010 U12 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/6186/21 2021 LDK!
14 14 f 1 19.00 SUROWIECKI Kacper UKS Technik Radom 2010 U12 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/6187/21 2021 LDK!
15 15 f 1 16.00 MARCZAK Adam UKS Technik Radom 2011 U12 MZ -- BANACH Marcin Z/6169/21 2021 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 25.30 GAJDA Jakub RLTL Optima Radom # 2008 U14 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1525/22 2022 LDK!
2 2 f 1 20.40 GADALSKI Patryk RLTL Optima Radom # 2008 U14 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1524/22 2022 LDK!
3 3 f 1 16.90 MAZURKIEWICZ Jakub RLTL Optima Radom # 2008 U14 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1527/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 42.20 BŁASIAK Tomasz RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/1269/20 2022 LDK! 84
2 2 f 1 41.56 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2022 LDK! 82
3 3 f 1 38.78 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 48.05 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek # Z/5085/18 2022 LDK! 108

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.550656080246 sekund