Kraków 03.07.2021
1. Memoriał Emilia Muszyńskiego [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 12.28 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -0.3 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 2 s 1 12.30 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK -0.3 II DMP B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2024 110
3 3 s 1 12.31 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 -0.3 II B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  ZKN  
4 4 s 1 12.41 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -0.3 II WOJTKOWSKI Maciej Z/0651/15 2024  SKN  
5 6 s 1 12.53 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -0.3 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
1 5 s 2 12.47 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.1 II B.D.
2 7 s 2 12.69 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.1 II B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 8 s 2 12.74 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS +0.1 II
4 9 s 2 12.76 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +0.1 III ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!
5 10 s 2 12.76 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U23 DS +0.1 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
6 12 s 2 12.95 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U18 SK +0.1 III B.D. LDK!
1 11 s 3 12.90 NOWAK Nadia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -0.1 III KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2024 LDK!  OSU  
2 14 s 3 13.19 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -0.1 III ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2024 BEZ
3 15 s 3 13.23 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.1 IV SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!  ZKN   OSU  
4 17 s 3 13.35 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U23 LU -0.1 -- BONK Stanisław
5 18 s 3 13.40 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -0.1 IV LDK!  ZKN  
6 22 s 3 13.56 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.1 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
1 20 s 4 13.41 SHEPPARD Dejunae KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA 0.0 IV ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław B.D.
2 21 s 4 13.46 WESTENHOLC Paulina niestowarzyszona # 2006 U16 0.0 IV SIERKA Ewa B.D. Z/2614/19, Z/2614/19 , 2024 LDK!
3 23 s 4 13.60 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA 0.0 IV B.D.
4 24 s 4 13.64 POLAK Oliwia Maria UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U18 MA 0.0 IV JABŁOŃSKI Piotr Z/2457/20 2023
5 28 s 4 13.75 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U16 PK 0.0 IV TORBA Tomasz # Z/3544/19 2024 LDK!  OSU  
6 29 s 4 13.91 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA 0.0 V ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2024 BEZ
7 30 s 4 13.94 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS 0.0 --  ZKN  
1 16 s 5 13.32 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 Sen PK +0.1 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz B.D. Z/1553/14 2023
2 25 s 5 13.65 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +0.1 IV KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
3 26 s 5 13.68 KOWALCZE Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA +0.1 IV JABŁOŃSKI Piotr Z/9182/21 2023
4 31 s 5 14.05 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/7703/21 2024
5 32 s 5 14.17 CHMURA Antonina Kraków Athletics Team 2008 U14 MA +0.1 V SOBCZYK Bogumiła # Z/4120/20 2023
6 33 s 5 14.54 TĘŻYCKA Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.1 -- ZIĘBA Jakub Z/6455/21 2022 LDK!
7 36 s 5 15.11 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +0.1 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/9372/21 2022
1 13 s 6 13.01 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U16 MA -0.1 III SOBCZYK Grzegorz # Z/3503/19 2024 LDK!
2 19 s 6 13.41 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -0.1 IV B.D. # LDK!  OSU  
3 27 s 6 13.70 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.1 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2024
4 34 s 6 14.65 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.1 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3411/20 2024
5 35 s 6 14.86 BAŃDO Natalia Kraków Athletics Team 2006 U16 MA -0.1 -- SOBCZYK Bogumiła # Z/8954/21 2024
200 m K
1 1 s 1 24.70 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 +0.2 I B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  ZKN  
2 2 s 1 25.10 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK +0.2 II B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2024
3 3 s 1 25.28 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +0.2 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4 5 s 1 25.93 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS +0.2 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 6 s 1 25.95 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA +0.2 II GIZA Andrzej B.D. Z/2054/16 2021 3
1 4 s 2 25.76 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U23 DS -0.5 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
2 7 s 2 26.22 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS -0.5 II
3 8 s 2 26.66 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U18 SK -0.5 III B.D. LDK!
4 9 s 2 26.98 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -0.5 III B.D. # LDK!  OSU  
5 10 s 2 27.03 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 Sen PK -0.5 III MAZUR Janusz MAZUR Janusz B.D. Z/1553/14 2023
6 11 s 2 27.07 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.5 III SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!  ZKN   OSU  
1 12 s 3 27.74 WESTENHOLC Paulina niestowarzyszona # 2006 U16 0.0 IV SIERKA Ewa B.D. Z/2614/19, Z/2614/19 , 2024 LDK!
2 13 s 3 27.80 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA 0.0 -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1955/17 2024
3 14 s 3 28.65 POLAK Oliwia Maria UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U18 MA 0.0 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2457/20 2023
4 15 s 3 29.11 KOWALCZE Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA 0.0 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/9182/21 2023
5 16 s 3 29.43 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/7703/21 2024
6 17 s 3 30.55 POLAK Amelia UKS Gimpel Nowy Targ 2006 U16 MA 0.0 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/9963/21 2021
300 m K
1 1 s 1 39.76 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0651/15 2024  SKN  
2 2 s 1 41.76 NOWAK Nadia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 42.47 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U23 LU -- BONK Stanisław
4 4 s 1 43.07 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!  ZKN  
5 5 s 1 43.08 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2024 BEZ
6 6 s 1 43.44 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA -- B.D. Z/2405/15 2024
1 7 s 2 44.93 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA III ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2024
2 8 s 2 44.94 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- B.D.
3 9 s 2 46.40 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U16 PK IV TORBA Tomasz # Z/3544/19 2024 LDK!  OSU  
4 10 s 2 46.60 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
5 11 s 2 48.07 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA V ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
6 12 s 2 54.23 MACIAŚ Adrianna Wiktoria UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA --
800 m K
1 1 s 1 2:13.58 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022
2 2 s 1 2:14.12 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!  ZKN   95
3 3 s 1 2:14.76 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 U23 DS II SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2024
4 4 s 1 2:15.53 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!  ZKN  
5 5 s 1 2:16.99 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024
6 6 s 1 2:17.23 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
7 7 s 1 2:17.42 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 2004 U18 PK II ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian B.D. , Z/4635/18 , 2024 LDK!  ZKN  
8 8 s 1 2:22.67 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian B.D. # Z/2201/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
9 9 s 1 2:23.85 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III MIREK Wacław # Z/0277/18 2023 LDK!  ZKN  
1 10 s 2 2:28.20 ŚLOŃSKA Bernadeta KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA IV CHRYCZYK Katarzyna B.D. # Z/7702/21 2022
2 11 s 2 2:29.18 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 2003 U20 MA IV WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3016/16 2022 BEZ LDK!
3 12 s 2 2:32.24 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2023 LDK!
4 13 s 2 2:36.51 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
5 14 s 2 2:44.74 BELCZYK Marzena ULKS Lipinki 2002 U20 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3017/16 2023 BEZ LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 61.08 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP I  SKN  
2 2 s 1 61.28 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 Sen OP I B.D.
3 3 s 1 62.84 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/2054/16 2021 3
4 4 s 1 63.12 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2024
5 5 s 1 63.20 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS II B.D. B.D.
6 6 s 1 63.22 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # , Z/2934/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
7 7 s 1 68.31 JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA III MIREK Wacław Z/4401/19 2023
1 8 s 2 68.46 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2024
2 9 s 2 68.74 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA III B.D. BEZ LDK!
3 10 s 2 69.50 CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV DZIUBA Jacek Z/2388/19 2022 LDK!
4 11 s 2 69.91 SKALSKA Maja Kraków Athletics Team 2005 U18 MA IV #  OSU  
5 12 s 2 72.53 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/1348/20 2021
6 13 s 2 80.92 DANIELAK Hanna Kraków Athletics Team 2004 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0161/18 2021 LDK!  OSU  
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U18 PK IV TORBA Agnieszka 4 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 f 1 1.50 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
2 2 f 1 1.50 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!  ZKN  
4 4 f 1 1.50 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV LDK!  ZKN   OSU  
5 5 f 1 1.45 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   46 75
6 6 f 1 1.45 WĄSOWICZ Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA IV SIKORA Ryszard BEZ LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.66 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK 0.0 II JANIK Emilia # Z/5145/15 2024 3
2 2 f 1 5.20 SHEPPARD Junise BKS Bydgoszcz # 2001 U23 KP 0.0 III SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/1847/23 2024
3 3 f 1 5.16 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA 0.0 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
4 4 f 1 5.12 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA +0.1 III DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2024 67
5 5 f 1 5.04 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK 0.0 -- JANIK Emilia B.D. # Z/5149/15 2023
6 6 f 1 5.02 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA 0.0 IV DMP DMP U20 B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU   61 83
7 7 f 1 4.81 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK 0.0 IV LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof B.D. # Z/0156/17 2024 LDK!  OSU  
8 8 f 1 4.71 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -0.2 --  ZKN  
9 9 f 1 4.52 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -0.2 -- LDK!  ZKN   OSU  
10 10 f 1 4.36 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2024 BEZ
11 11 f 1 4.29 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -0.2 -- SOBCZYK Bogumiła # Z/5937/21 2024 LDK!
12 12 f 1 4.26 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/9372/21 2022
13 13 f 1 4.03 BOBROWSKA Maja Stefania UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U18 MA 0.0 --
14 14 f 1 3.54 FRYŹLEWICZ Kamila UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U20 MA -0.9 --
Trójskok K
1 1 f 1 11.26 SHEPPARD Junise BKS Bydgoszcz # 2001 U23 KP 0.0 III DMP SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/1847/23 2024 79
2 2 f 1 10.75 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA 0.0 III LDK!  ZKN   OSU  
3 3 f 1 10.59 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK -0.1 IV LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof B.D. # Z/0156/17 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 10.55 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP 0.0 IV LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.52 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA III B.D. LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.54 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno # 2006 U16 WN I BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2024 LDK!
2 2 f 1 8.30 IGLAR Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U20 MA --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 41.33 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/4243/19 2024  ZKN   OSU  
2 2 f 1 38.45 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA III MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2024
3 3 f 1 30.82 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA --
4 4 f 1 28.34 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA V ŁYSEK Tadeusz # Z/2575/18 2023 BEZ
Oszczep (600) K
1 1 f 1 43.80 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2024 2
100 m M
1 1 s 1 11.01 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -0.4 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
2 2 s 1 11.01 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.4 II B.D. Z/0984/20 2024
3 3 s 1 11.21 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -0.4 II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2024
4 4 s 1 11.22 KNAPCZYK Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -0.4 II B.D. B.D. Z/2687/18 2021
5 5 s 1 11.47 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ -0.4 III B.D.
6 7 s 1 11.50 KUBALA Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -0.4 III B.D. GIZA Andrzej , Z/4801/15 , 2021
1 6 s 2 11.48 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -0.5 III LDK!
2 8 s 2 11.67 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków 2003 U20 MA -0.5 III ŻĄDŁO Jacek B.D. , Z/0354/17 , 2023 LDK!
3 10 s 2 11.78 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.5 IV
4 11 s 2 11.79 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -0.5 IV GIZA Maciej Z/0141/17 2021  OSU  
5 12 s 2 11.79 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -0.5 IV
6 14 s 2 11.90 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA -0.5 -- OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2024
1 9 s 3 11.76 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.1 IV MUNIAK Michał BEZ LDK!
2 13 s 3 11.81 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -0.1 IV  OSU  
3 15 s 3 11.92 FIJAŁKOWSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -0.1 -- ZAPART Stanisław Z/11373/21 2021
4 16 s 3 12.02 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK -0.1 IV
5 17 s 3 12.05 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce # 1998 Sen SK -0.1 -- BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
7 19 s 3 12.36 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom # 2007 U16 SL -0.1 V DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof # Z/3144/20 2024 23 76
1 20 s 4 12.67 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA 0.0 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2024 LDK!
2 21 s 4 12.72 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA 0.0 --  ZKN   OSU  
3 22 s 4 12.83 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA 0.0 -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
4 23 s 4 13.23 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2024 BEZ
  s 4 DQ SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ 0.0 -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  ZKN  
200 m M
1 1 s 1 22.03 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA 0.0 II B.D. Z/0984/20 2024
2 2 s 1 22.22 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ 0.0 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
3 4 s 1 22.46 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ 0.0 II B.D.
4 5 s 1 22.94 KUBALA Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA 0.0 III B.D. GIZA Andrzej , Z/4801/15 , 2021
5 6 s 1 23.10 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA 0.0 III LDK!
6 8 s 1 23.72 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA 0.0 -- OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2024
1 3 s 2 22.32 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD -0.1 II DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2024
2 7 s 2 23.33 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -0.1 III GIZA Maciej Z/0141/17 2021  OSU  
3 9 s 2 23.85 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -0.1 IV  OSU  
4 10 s 2 24.41 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce # 1998 Sen SK -0.1 -- BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
5 11 s 2 24.67 ZAHORA Karol UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA -0.1 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/9180/21 2024
6 12 s 2 24.86 LIPKOWSKI Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA -0.1 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2313/20 2022
7 13 s 2 26.04 DANHOFER Krzysztof KS Sprinterzy.com Kraków 1981 Masters MA -0.1 -- B.D. Z/5717/21 2022
300 m M
1 1 s 1 34.85 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -- CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  ZKN   SKN  
2 2 s 1 35.19 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA --
3 3 s 1 35.29 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2024
4 4 s 1 36.61 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U16 PK II # LDK!  OSU  
5 6 s 1 39.98 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA IV MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2024 LDK!
6 7 s 1 40.64 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  ZKN  
1 5 s 2 38.05 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!  ZKN  
2 8 s 2 41.28 DYDUŁA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4576/18 2022 BEZ
3 9 s 2 41.72 MALINOWSKI Tomasz UKS Lider Siercza 1987 Sen MA -- B.D. Z/3849/21 2024
4 10 s 2 41.96 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2024 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:57.15 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
2 2 s 1 2:00.46 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2022
3 3 s 1 2:01.17 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/4806/15 2021
4 4 s 1 2:01.27 RYDZYŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 1995 Sen MZ III B.D. Z/4054/18 2024 3
5 5 s 1 2:01.72 FORYŚ Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/4584/17 2024 LDK!  OSU  
1 6 s 2 2:04.50 PAWŁOWSKI Dawid SKL Sucha Beskidzka 1993 Sen MA -- WITKOWSKI Marek Z/1771/12 2024
2 7 s 2 2:07.25 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA IV TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/5690/18 2023 BEZ LDK!  OSU  
3 8 s 2 2:11.27 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA V ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2023 LDK!
4 9 s 2 2:20.78 BOGDAŃSKI Kacper MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz # 2005 U18 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz # Z/1046/18 2024
5 10 s 2 2:28.26 KALICKI Daniel UKS Lider Siercza 1990 Sen MA -- B.D. Z/8039/21 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:20.81 PIWOWARCZYK Dominik UKS Lider Siercza 1988 Sen MA -- B.D. Z/2166/19 2024
2 2 s 1 4:22.33 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2023 5 LDK!
3 3 s 1 5:28.16 PIERZYNKA Maciej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.11 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ III
400 m pł M
1 1 s 1 51.29 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 Sen MA M CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  KN   SKN  
2 2 s 1 51.80 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka # 1991 Sen MA I B.D. # Z/3806/11 2024  KN  
3 3 s 1 52.34 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2024
4 4 s 1 54.39 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP I B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
5 5 s 1 56.76 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1819/16 2024
1 6 s 2 58.78 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2024
2 7 s 2 60.79 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA --
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA III SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  ZKN  
2 2 f 1 1.90 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
3 3 f 1 1.75 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  ZKN   46 90
4 4 f 1 1.60 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2024
5 5 f 1 1.55 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- LDK!  OSU  
W dal M
1 1 f 1 6.61 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA 0.0 III WAŁASZEK Jarosław # Z/3745/16 2024 3
2 2 f 1 5.64 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -0.1 -- B.D. BEZ LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 15.15 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 2001 U23 PK 0.0 I LDK!  ZKN  
2 2 f 1 14.80 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA 0.0 I KUKLA Rafał Z/1284/12 2024 1
3 3 f 1 14.16 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA 0.0 III DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024  ZKN   82
4 4 f 1 14.08 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP 0.0 III
5 5 f 1 14.07 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U18 PK 0.0 III TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 6 f 1 12.41 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK 0.0 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2023
7 7 f 1 12.15 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA 0.0 --  ZKN   OSU  
9 9 f 1 11.57 FIJAŁKOWSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA 0.0 -- ZAPART Stanisław Z/11373/21 2021
10 10 f 1 10.57 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA 0.0 -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2024
Kula (6) M
1 1 f 1 11.41 SIĘKA Łukasz Jan UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA IV JABŁOŃSKI Piotr Z/9183/21 2024
2 2 f 1 9.85 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- NIERODA Renata Z/4052/17 2024
3 3 f 1 7.82 GOŁYŹNIAK Maksymilian UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/9181/21 2022
Oszczep (700) M
1 1 f 1 49.90 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U18 MA IV B.D. # Z/4451/18 2022 BEZ  ZKN  
2 2 f 1 40.67 KĘDZIOR Krzysztof WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA --
3 3 f 1 34.31 KARWALA Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- B.D. LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 51.94 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 U23 MA III DMP MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2024 66
2 2 f 1 34.79 GOŁYŹNIAK Maksymilian UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/9181/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.266141891479 sekund