Sieradz 29.06.2021
Ogólnopolskie Zawody LDK! [DMP] [DMP U20] [DMP U16]
60 m K
1 1 e 1 8.53 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP +0.7 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
2 5 e 1 8.81 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U12 PK +0.7 -- B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
3 12 e 1 9.13 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ +0.7 -- RODOWALD Olaf Z/2051/21 2022 LDK!
4 15 e 1 9.23 UŁANOWICZ Wiktoria LUKS Hańcza Suwałki 2010 U12 PD +0.7 -- ROGUCKA Magdalena Z/6260/21 2022 LDK!
5 16 e 1 9.24 SUCHOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U12 WN +0.7 -- OSTANEK Aneta Z/2780/20 2022 LDK!
1 3 e 2 8.70 SOBCZAK Ines UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U12 LD +0.6 -- B.D. Z/12106/21 2022 LDK!
2 7 e 2 8.82 STANISZEWSKA Matylda KS AZS AWF Warszawa 2010 U12 MZ +0.6 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0889/21 2022 LDK!
3 10 e 2 8.97 BORKOWSKA Maja KS Agros Zamość 2010 U12 LU +0.6 -- STRYJEWSKI Janusz Z/1798/21 2022 LDK!
4 11 e 2 9.05 SZEREMETA Marta MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP +0.6 -- WOLAK Magdalena Z/0864/20 2022 LDK!
5 14 e 2 9.17 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2011 U12 SK +0.6 -- KUBIEC Dawid Z/5557/21 2022 LDK!
6 17 e 2 9.31 KAŹMIERCZUK Blanka MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2010 U12 SL +0.6 -- ROLAK Dorota Z/1029/21 2022 LDK!
1 2 e 3 8.60 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U12 WP +1.9 -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka # Z/5894/21 2022 LDK!
2 4 e 3 8.78 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U12 DS +1.9 -- SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2022 LDK!
3 5 e 3 8.81 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA +1.9 -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2022 LDK!
4 8 e 3 8.91 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL +1.9 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
5 9 e 3 8.95 KAWAŁKOWSKA Michalina BKS Bydgoszcz 2011 U12 KP +1.9 -- B.D. RUDNIK Damian , Z/0571/20 , 2022 LDK!
6 13 e 3 9.15 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB +1.9 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2022 LDK!
1 1 f 1 8.47 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP +2.1 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
2 2 f 1 8.52 SOBCZAK Ines UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U12 LD +2.1 -- B.D. Z/12106/21 2022 LDK!
3 3 f 1 8.65 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U12 WP +2.1 -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka # Z/5894/21 2022 LDK!
4 4 f 1 8.71 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U12 DS +2.1 -- SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2022 LDK!
5 5 f 1 8.83 STANISZEWSKA Matylda KS AZS AWF Warszawa 2010 U12 MZ +2.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0889/21 2022 LDK!
6 6 f 1 8.94 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA +2.1 -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2022 LDK!
7 7 f 1 8.95 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U12 PK +2.1 -- B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
8 8 f 1 9.03 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL +2.1 -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
100 m K
1 1 e 1 12.51 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U14 OP +1.0 II OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2022 LDK!
2 5 e 1 13.24 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U14 LD +1.0 IV B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
3 11 e 1 13.72 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +1.0 IV FRĄCZYK Bogusława Z/3680/19 2022 LDK!
4 14 e 1 13.89 BARANOWSKA Zofia MKS Żak Biała Podlaska 2008 U14 LU +1.0 V HODUN Rafał Z/4111/21 2022 LDK!
5 17 e 1 14.39 GOŁĄBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U14 SK +1.0 V B.D. Z/1928/20 2022 LDK!
1 2 e 2 12.84 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ +1.2 III ŻEWŁAKOW Kamil Z/0911/21 2022 LDK!
2 4 e 2 13.20 MĘTEL Zuzanna LUKS Orneta 2008 U14 WN +1.2 III MAKOWSKI Leszek Z/3797/20 2022 LDK!
3 7 e 2 13.41 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP +1.2 IV DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2022 LDK! 95
4 13 e 2 13.82 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB +1.2 V GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/2436/20 2022 LDK!
5 15 e 2 13.97 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK +1.2 V KUBIEC Dawid Z/8867/21 2022 LDK!
6 16 e 2 14.21 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM +1.2 V SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2022 LDK!
1 3 e 3 12.86 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U14 ZP +1.2 III JUNIEWICZ Jakub # Z/5757/19 2022 BEZ LDK!
2 6 e 3 13.28 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK +1.2 IV FUTYMA Zygmunt # Z/5255/18 2022 BEZ LDK!
3 8 e 3 13.42 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno # 2009 U14 OP +1.2 IV CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
4 9 e 3 13.46 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS +1.2 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
5 10 e 3 13.54 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP +1.2 IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
6 12 e 3 13.80 SALNIKOW Pola KS Podlasie Białystok 2008 U14 PD +1.2 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2022 LDK!
1 1 e 4 12.12 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL +3.2 I DMP U20 B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK! 151
2 7 e 4 12.81 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +3.2 III KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
3 10 e 4 13.06 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +3.2 III PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
4 11 e 4 13.16 NAZARUK Magdalena KS Parkiet Hajnówka 2007 U16 PD +3.2 III GRYGORUK Andrzej Z/1128/20 2022 LDK!
5 13 e 4 13.28 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +3.2 IV JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
1 3 e 5 12.55 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U16 DS +1.6 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
2 4 e 5 12.60 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +1.6 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 130
3 6 e 5 12.79 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP +1.6 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
4 11 e 5 13.16 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U16 SK +1.6 III JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz # , Z/2208/20 , 2021 LDK!
5 14 e 5 13.32 KARBOWNIK Zuzanna KKL Kielce 2007 U16 SK +1.6 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/3373/19 , 2021 BEZ LDK!
6 17 e 5 14.62 GRZEGORCZYK Milena AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU +1.6 -- JAROS Andrzej # Z/1543/21 2022 LDK!
1 2 e 6 12.35 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.8 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 141
2 5 e 6 12.63 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.8 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
3 8 e 6 12.82 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.8 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2022 LDK!
4 9 e 6 12.96 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK +0.8 III BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
5 15 e 6 13.46 GALA Julia LUKS Namysłów 2006 U16 OP +0.8 IV GŁOWACKI Leszek # Z/2534/20 2022 LDK!
6 16 e 6 14.02 SAŁEK Julia LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM +0.8 V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3555/20 , 2022 LDK!
1 1 f 1 12.33 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U14 OP +2.0 II OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 12.91 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U14 ZP +2.0 III JUNIEWICZ Jakub # Z/5757/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 13.12 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U14 LD +2.0 III B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 13.16 MĘTEL Zuzanna LUKS Orneta 2008 U14 WN +2.0 III MAKOWSKI Leszek Z/3797/20 2022 LDK!
5 5 f 1 13.22 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP +2.0 IV DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2022 LDK! 103
6 6 f 1 13.24 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK +2.0 IV FUTYMA Zygmunt # Z/5255/18 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 13.68 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno # 2009 U14 OP +2.0 IV CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
8 8 f 1 23.99 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ +2.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0911/21 2022 LDK!
1 1 f 2 12.15 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL +1.8 I DMP U20 B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK! 150
2 2 f 2 12.27 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +1.8 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 144
3 3 f 2 12.34 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U16 DS +1.8 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
4 4 f 2 12.46 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +1.8 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
5 5 f 2 12.64 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +1.8 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 128
6 6 f 2 12.78 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +1.8 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2022 LDK!
7 7 f 2 12.93 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +1.8 III KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
8 8 f 2 12.95 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP +1.8 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.90 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
2 2 s 1 42.56 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2022 LDK!
3 3 s 1 42.71 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2022 LDK!
4 4 s 1 43.44 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL III PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
5 8 s 1 45.31 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK IV BARSZCZ Mirosław # Z/0058/21 2022 LDK!
1 5 s 2 44.21 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U14 KP III LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
2 6 s 2 44.29 STĘŻAŁA Jadwiga MKS Kusy Szczecin 2008 U14 ZP III MILEWICZ Renata Z/4246/20 2022 LDK!
3 7 s 2 45.21 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
4 14 s 2 47.37 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U14 PK V TORBA Tomasz # Z/3599/19 2022 LDK!
1 9 s 3 45.33 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U14 SK IV OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2022 LDK!
2 10 s 3 46.37 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP IV NALEPA Marek # Z/2648/21 2022 LDK!
3 11 s 3 46.47 SKOWRONEK Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP IV PIERÓG Paweł # Z/0200/19 2022 BEZ LDK!
4 12 s 3 46.55 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/0957/19 2022 LDK!
5 16 s 3 48.22 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM V MAZERSKI Bartosz Z/3556/20 2022 LDK!
1 13 s 4 47.33 BURDZY Lena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS V MARKOWSKA Małgorzata # Z/0760/21 2022 LDK!
2 15 s 4 47.86 MAZURKIEWICZ Pola UKS Maszewiak Maszewo 2008 U14 LB V MUCHOWSKI Michał Z/0192/21 2022 LDK!
3 17 s 4 49.07 CZERWONKA Amelia LUKS Hańcza Suwałki 2008 U14 PD -- LDK!
4 18 s 4 49.71 KOSARSKA Laura MKS Agros Chełm 2008 U14 LU -- SZKODA Piotr LDK!
5 19 s 4 50.78 KOSOWSKA Natalia KKL Kielce 2008 U14 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/2585/20 2022 LDK!
1 1 s 5 40.92 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
2 2 s 5 41.25 MUCHA Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U16 SL II ROLAK Dorota Z/3699/19 2022 LDK!
3 3 s 5 41.65 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN II PODOLAK Michał Z/2367/19 2022 LDK!
4 5 s 5 42.15 BARAN Julia STS Pomerania Szczecinek 2006 U16 ZP II JUNIEWICZ Jakub Z/0346/20 2022 LDK!
5 6 s 5 42.24 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
6 7 s 5 42.38 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA II ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2022 4 LDK!
1 4 s 6 41.86 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U16 LU II CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK!
2 8 s 6 42.70 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP II ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5196/18 2022 BEZ LDK!
3 9 s 6 42.87 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U16 DS II B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
4 11 s 6 44.08 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP III KACPRZAK Arkadiusz # Z/7268/21 2022 LDK!
5 12 s 6 44.19 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/3227/21 2022 LDK!
1 10 s 7 43.16 SPŁAWSKA Oliwia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III GÓRSKA Hanna Z/4212/18 2022 BEZ LDK!
2 13 s 7 45.27 STRZYMIŃSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 2006 U16 PD IV BAJKO Andrzej SIENKIEWICZ Karol # , Z/2533/20 , 2022 LDK!
3 14 s 7 46.86 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2007 U16 SK V WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2022 LDK!
4 15 s 7 48.64 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3552/20 , 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:45.74 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/3138/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:48.17 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL V PASZTA Anna Z/2182/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:48.98 WASĄŻNIK Zofia WLKS Nowe Iganie 2010 U12 MZ V WOJTCZAK-BELNIAK Dorota # Z/3241/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:51.05 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2022 LDK!
5 5 s 1 1:51.11 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2022 LDK!
6 7 s 1 1:53.70 NAZARCZUK Lena KML Lubaczów 2010 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3395/20 2022 LDK!
7 17 s 1 2:02.19 SOŁTYSIAK Kalina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Marek # Z/1102/21 2022 LDK!
1 6 s 2 1:51.74 OSADNIK Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -- RUSZEL Piotr Z/12477/21 2022 LDK!
2 8 s 2 1:56.47 KUŁAGA Daria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2010 U12 SK -- KUBIEC Dawid Z/5199/21 2022 LDK!
3 9 s 2 1:57.43 BRONOWICKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP -- WOLAK Magdalena Z/0869/20 2022 LDK!
4 10 s 2 1:58.10 KANICZ Maja LKS Lubawa 2010 U12 WN -- TYKARSKI Marek Z/2383/21 2022 LDK!
5 12 s 2 1:59.96 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2022 LDK!
6 13 s 2 2:00.34 KĘDER Gabriela LKS Górnik Wałbrzych 2010 U12 DS -- STYŚ Janusz Z/1252/21 2022 LDK!
1 11 s 3 1:59.90 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U12 WN -- OSTANEK Aneta Z/3980/21 2022 LDK!
2 14 s 3 2:01.34 KOWSZEWICZ Agata LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/2276/21 2022 LDK!
3 15 s 3 2:01.64 HONKISZ-NOWAK Oliwia Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/8071/21 2021
4 16 s 3 2:01.80 MICHALSKA Maria KKL Kielce 2010 U12 SK -- B.D. Z/5306/19 2022 LDK!
5 18 s 3 2:06.52 TYTOŃ Katarzyna KS Agros Zamość 2010 U12 LU -- STRYJEWSKI Janusz Z/1730/21 2022 LDK!
6 19 s 3 2:07.26 CZARNOCKA Patrycja KS Podlasie Białystok 2010 U12 PD -- KARŁUK Marek Z/4200/21 2022 LDK!
1 1 s 4 1:34.27 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
2 2 s 4 1:35.67 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U16 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2022 LDK!
3 3 s 4 1:35.69 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2022 LDK!
4 4 s 4 1:37.31 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2022 LDK!
5 5 s 4 1:40.54 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2022 LDK!
6 7 s 4 1:42.70 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2022 LDK!
7 8 s 4 1:42.87 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2022 LDK!
1 9 s 5 1:44.75 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/1025/20 , 2022 LDK!
2 10 s 5 1:44.85 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK IV KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2022 4 LDK!
3 12 s 5 1:45.33 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/2440/19 2022 LDK!
4 14 s 5 1:47.09 BIEZMIENOW Oliwia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS V JANECZEK Jarosław Z/0795/21 2022 LDK!
5 16 s 5 1:47.78 LEWANDOWSKA Barbara LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0990/19 2022 LDK!
6 19 s 5 1:49.87 KAWECKA Anna KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK V PEREPICZKO Zdzisław Z/1988/19 2022 LDK!
7 20 s 5 1:50.68 BĄBELEWSKA Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- ZOK Roman Z/3027/19 2021 5 LDK!
1 6 s 6 1:42.68 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ III B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
2 11 s 6 1:45.32 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK IV JÓŹWIK Krzysztof Z/3392/19 2022 LDK!
3 13 s 6 1:45.39 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik Augustów 2006 U16 PD IV SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/5466/19 , 2022 LDK!
4 15 s 6 1:47.19 ZAWISZA Inga AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU V JAROS Urszula Z/5685/19 2022 LDK!
5 17 s 6 1:48.26 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2022 BEZ LDK!
6 18 s 6 1:49.13 KRZACZEK Aleksandra MLUKS Tarnów 2006 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/1005/20 2022 LDK!
7 21 s 6 1:53.90 BROWARCZYK Oliwia LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- MAZERSKI Bartosz # Z/1175/20 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:10.91 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U14 WP III RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:11.17 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:11.69 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2022 LDK!
4 4 s 1 3:15.28 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD IV LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2022 LDK!
5 5 s 1 3:17.02 GRADOŃ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL IV RUSZEL Piotr TRĄBCZYŃSKA Żaneta , Z/4616/19 , 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 3:17.17 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2022 LDK!
7 7 s 1 3:17.23 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP IV WOLAK Magdalena Z/9264/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:19.26 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2022 LDK!
9 9 s 1 3:20.17 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP IV GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2022 LDK!
10 12 s 1 3:24.20 JANKIEWICZ Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/0019/20 2022 LDK!
11 15 s 1 3:29.60 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK V ZIĘBA Julian # Z/1194/18 2022 BEZ LDK!
12 23 s 1 3:48.71 ŁUCZKO Maja UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0753/20 2022 LDK!
13 24 s 1 3:55.08 KAMOLA Michalina UKS Gimpas Pasłęk 2008 U14 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0402/21 , 2022 LDK!
1 10 s 2 3:20.29 WOJTAN Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK IV KUBIEC Dawid Z/5200/21 2022 LDK!
2 11 s 2 3:22.64 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U14 ZP V WALKOWIAK Janusz Z/3685/19 2022 BEZ LDK!
3 13 s 2 3:24.34 SOBOTA Alicja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK V KUBIEC Dawid Z/5558/21 2022 LDK!
4 14 s 2 3:24.51 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3549/20 , 2022 LDK!
5 16 s 2 3:32.50 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów 2008 U14 PK V WAŻNY Stanisław Z/3397/20 2022 LDK!
6 17 s 2 3:32.98 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik Augustów 2009 U14 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław # , Z/2413/21 , 2022 LDK!
7 18 s 2 3:33.26 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2629/20 2022 LDK!
8 19 s 2 3:34.45 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U14 DS -- WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
9 20 s 2 3:39.01 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U14 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/1927/20 2022 LDK!
10 21 s 2 3:43.61 KOGUT Amelia MKS Agros Chełm 2008 U14 LU -- SEREJ Łukasz SEREJ Łukasz , Z/0921/21 , 2022 LDK!
11 22 s 2 3:44.92 CZULEWICZ Kamila UKS Technik Augustów 2008 U14 PD -- SOWÓL Bogusław # Z/2412/21 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 11.84 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ -0.4 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 11.89 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -0.4 II LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK!
3 3 s 1 12.37 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.4 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 12.42 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.4 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
5 5 s 1 12.52 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -0.4 III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
6 6 s 1 12.87 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.4 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 LDK!
7 7 s 1 13.67 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U16 PK -0.4 IV TORBA Tomasz Z/3265/19 2022
80 m pł ds K
1 2 e 1 13.10 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB +1.6 -- WISZ Mateusz # Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
2 4 e 1 13.58 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +1.6 -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2022 LDK!
3 6 e 1 13.82 HAJKOWICZ Nina ZLKL Zielona Góra # 2008 U14 LB +1.6 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/1485/22 2022 LDK!
4 7 e 1 13.83 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK +1.6 -- SUGIER Krzysztof Z/2610/20 2022 LDK!
5 8 e 1 14.07 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP +1.6 -- FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
6 11 e 1 15.11 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN +1.6 -- B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
1 1 e 2 12.80 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP +0.3 -- ROJTEK Mikołaj # Z/0183/18 2022 BEZ LDK!
2 3 e 2 13.38 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U14 KP +0.3 -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
3 5 e 2 13.71 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +0.3 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
4 9 e 2 14.64 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U14 DS +0.3 -- BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2022 LDK!
5 10 e 2 14.73 DERDA Antonina UKS Skoczek Władysławów 2008 U14 WP +0.3 -- BERLIŃSKI Florian Z/0018/21 2022 LDK!
  e 2 DNF BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn Koźle 2008 U14 OP +0.3 -- SACZKO Andrzej # Z/0507/20 2022 LDK!
1 1 f 1 12.55 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP +1.3 -- ROJTEK Mikołaj # Z/0183/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 13.27 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U14 KP +1.3 -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
3 3 f 1 13.31 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +1.3 -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2022 LDK!
4 4 f 1 13.53 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB +1.3 -- WISZ Mateusz # Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 13.56 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +1.3 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 13.86 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK +1.3 -- SUGIER Krzysztof Z/2610/20 2022 LDK!
7 7 f 1 14.28 HAJKOWICZ Nina ZLKL Zielona Góra # 2008 U14 LB +1.3 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/1485/22 2022 LDK!
  f 1 DNF LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP +1.3 -- FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 43.55 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 44.15 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 44.60 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP II KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna # , Z/7628/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 44.87 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL II CZYŻ Paweł JAŹWIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 46.18 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U16 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/3503/19 2022 LDK!
1 6 s 2 48.10 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata # , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
2 7 s 2 49.28 MIRECKA Julia LLKS Osowa Sień 2006 U16 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1454/20 2022 LDK!
3 8 s 2 49.85 PRZYBYŁOWICZ Anastazja STS Pomerania Szczecinek 2006 U16 ZP IV JUNIEWICZ Jakub # Z/1780/19 2022 LDK!
4 9 s 2 50.51 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin # , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:16.40 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 3:18.09 FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U16 LB III WISZ Mateusz Z/5626/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:18.43 DUDZIEC Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1127/19 2022 LDK!
4 4 s 1 3:22.70 KOLĘDA Dominika UKS Technik Augustów 2007 U16 PD III SOWÓL Bogusław Z/2358/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:22.73 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP III KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 3:25.62 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:26.72 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/3090/18 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 3:30.87 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 3:31.27 GRUBIAK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP IV DZIUBA Jacek Z/2390/19 2021 BEZ LDK!
10 10 s 1 3:35.32 USZTWANT Zuzanna MKS Żak Biała Podlaska 2006 U16 LU IV FROŃCZUK Rafał Z/2307/21 2022 LDK!
11 11 s 1 3:36.03 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2022 LDK!
12 12 s 1 3:38.00 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U16 MA V PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2022 LDK!
13 13 s 1 3:41.73 MURAWSKA Julia UKS Technik Augustów 2006 U16 PD V SOWÓL Jolanta SOWÓL Jolanta LDK!
14 14 s 1 3:49.21 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK -- SUGIER Maria Z/5761/18 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.61 JASIELON Julia LUKS Hańcza Suwałki 2009 U14 PD III SAWICKA Izabela # Z/0139/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.50 BACEWICZ Lena LUKS Hańcza Suwałki 2008 U14 PD IV ROGUCKA Magdalena Z/1754/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.45 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 2008 U14 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1.45 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ IV SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/1457/18 , 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 1.45 MAREK Joanna LUKS Namysłów 2008 U14 OP IV GŁOWACKI Leszek # Z/8707/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.45 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP IV LUZAK Małgorzata Z/2330/20 2022 LDK!
7 7 f 1 1.40 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U14 LD V SZYMAJDA Mieczysław # Z/9741/21 2022 LDK!
7 7 f 1 1.40 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK V FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2022 BEZ LDK!
9 9 f 1 1.35 STECHLIŃSKA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12085/21 2022 LDK!
10 10 f 1 1.35 ADAMCZEWSKA Bianka SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna CZERNIAK Przemysław , Z/2368/20 , 2022 LDK!
11 11 f 1 1.25 LEWANDOWSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/2278/21 2022 LDK!
1 1 f 2 1.65 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP II DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK! 130
2 2 f 2 1.60 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD III OSTOJSKI Piotr ROJEK Julita Z/0310/18 2022 4 LDK!
2 2 f 2 1.60 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2022 5 LDK! 115
4 4 f 2 1.60 GODLEWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP III KARLIŃSKA Monika ŚLIWKA Irena , Z/1308/21 , 2022 BEZ LDK!
5 5 f 2 1.55 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ III SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2022 LDK!
6 6 f 2 1.45 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK!
7 7 f 2 1.45 HOŁUB Aleksandra LUKS Hańcza Suwałki 2007 U16 PD IV ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jarosław , Z/0138/20 , 2022 LDK!
7 7 f 2 1.45 BRANECKA Nikola KS Agros Zamość 2007 U16 LU IV DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0417/21 , 2022 LDK! 75
9 9 f 2 1.40 DOBEK Katarzyna ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB V ŻUROWSKI Mariusz Z/1452/21 2022 LDK!
10 10 f 2 1.35 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.31 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN +1.7 III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
2 2 f 1 5.24 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +1.2 III ZIELIŃSKA Janina # Z/4309/19 2022 LDK!
3 3 f 1 4.81 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +1.2 IV OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 4.79 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy # 2006 U16 OP +1.0 V RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2022 LDK!
5 5 f 1 4.67 CZUBAK Natalia MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +1.1 V MILEWICZ Renata Z/5761/19 2022 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.61 KĘPIŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U12 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/1276/21 2022 LDK!
2 2 f 1 4.50 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U12 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/1121/20 2022 LDK!
3 3 f 1 4.35 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.29 BUDZYŃ Maria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP 0.0 -- WALCZAK Marek # Z/1366/21 2022 LDK!
5 5 f 1 4.27 BURKIEWICZ Amelia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2010 U12 MZ 0.0 -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3258/20 2022 LDK!
6 6 f 1 4.24 MARKOW Zofia KS Podlasie Białystok 2010 U12 PD 0.0 -- KARŁUK Marek Z/4680/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.22 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD 0.0 -- KORWEK Joanna Z/7582/21 2022 LDK!
8 8 f 1 4.18 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2022 BEZ LDK!
9 9 f 1 4.11 KUZIARA Weronika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/4397/20 2022 LDK!
10 10 f 1 3.96 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U12 OP 0.0 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2022 LDK!
11 11 f 1 3.94 ROMANIAK Faustyna UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2537/19 2022 LDK!
12 12 f 1 3.77 BARAŃSKA Alicja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM 0.0 -- BURCZYK Iwona Z/2275/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.69 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U12 KP 0.0 -- KSOBIECH Bartosz Z/2276/20 2022 LDK!
14 14 f 1 3.61 RYNKIEWICZ Oliwia LUKS Hańcza Suwałki 2010 U12 PD 0.0 -- STACHURSKA Agnieszka Z/6638/21 2022 LDK!
15 15 f 1 3.60 DOMANSKA Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska 2010 U12 LU 0.0 -- TRĘBICKI Dariusz Z/12751/21 2021 LDK!
16 16 f 1 3.38 GODEK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U12 PK 0.0 -- MARSZAŁEK Alicja Z/9903/21 2022 LDK!
17 17 f 1 3.22 DZIEDZIC Gabriela KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/3155/21 2022 LDK!
1 1 f 2 5.44 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Białystok 2008 U14 PD 0.0 -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/0010/21 , 2022 LDK!
2 2 f 2 5.40 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
3 3 f 2 5.12 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U14 KP 0.0 -- JANKOWSKI Marcin Z/1390/19 2022 LDK!
4 4 f 2 5.06 SIEKIERSKA Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP 0.0 -- SOBOWIEC Bartosz Z/0184/18 2022 LDK!
5 5 f 2 4.88 MAJCHRZAK Nadia MKS Kusy Szczecin 2008 U14 ZP 0.0 -- ŚLIWKA Irena Z/5751/19 2022 LDK!
6 6 f 2 4.80 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2022 BEZ LDK!
7 7 f 2 4.77 SZYSZKO Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo 2008 U14 WN 0.0 -- PALUCH Krystian # Z/0902/19 2022 LDK!
8 8 f 2 4.72 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1076/20 , 2022 LDK!
9 9 f 2 4.63 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U14 PK 0.0 -- ŻĄDŁO Jacek # Z/2589/20 2022 LDK!
10 10 f 2 4.62 ŁUKA Oliwia MKS Piast Głogów 2008 U14 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2775/21 2022 BEZ LDK!
11 11 f 2 4.60 JASZCZUR Amelia UKS Atos Woźnice 2008 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/6276/21 2022 LDK!
12 12 f 2 4.58 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP 0.0 -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK!
13 13 f 2 4.52 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/2993/19 2022 LDK!
14 14 f 2 4.50 MIŁOSZEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2009 U14 LU 0.0 -- TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Andrzej # , Z/1546/21 , 2022 LDK!
15 15 f 2 4.45 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2022 LDK!
16 16 f 2 4.40 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM 0.0 -- SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2022 LDK!
17 17 f 2 4.40 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD 0.0 -- SUPEŁ Dorota # Z/0485/20 2022 LDK!
18 18 f 2 4.05 HUK Gabriela KS Agros Zamość 2008 U14 LU 0.0 -- BIKOWSKI Wojciech Z/5243/21 2022 LDK!
19 19 f 2 4.03 CHORĄŻYCZEWSKA Patrycja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7713/21 2022 LDK!
20 20 f 2 3.84 NIEKŁAŃ Nikola KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2009 U14 SK 0.0 -- LDK!
21 21 f 2 3.52 STELMASZUK Emilia MKS Agros Chełm 2009 U14 LU 0.0 -- SZKODA Piotr SZKODA Piotr , Z/1378/21 , 2022 LDK!
22 22 f 2 3.44 BUKALSKA Maria MKS Agros Chełm 2009 U14 LU 0.0 -- SEREJ Łukasz Z/10628/21 2022 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 12.37 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 2 f 1 11.99 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4073/20 2022 LDK!
3 3 f 1 11.36 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
4 4 f 1 10.91 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U14 DS -- BANASZEK Grzegorz # Z/1255/21 2022 LDK!
5 5 f 1 10.85 JACKOWSKA Kinga GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2669/21 2022 LDK!
6 6 f 1 10.66 MICHAŁOWSKA Pola MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1853/21 2022 LDK!
7 7 f 1 10.63 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta # , Z/10485/21 , 2022 LDK!
8 8 f 1 10.22 MASŁOWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2022 LDK!
9 9 f 1 9.85 POWIERŻA Aleksandra MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2009 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/5485/21 2022 LDK!
10 10 f 1 9.68 KUMALA Daria KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- SIERKA Ewa # Z/1428/20 2022 LDK!
11 11 f 1 9.62 GAJDA Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U14 LD -- B.D. Z/12189/21 2022 LDK!
12 12 f 1 9.54 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7117/21 2022 LDK!
13 13 f 1 8.72 STOLARCZYK Maja LUKS MGOKSiR Korfantów 2008 U14 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12259/21 2022 LDK!
14 14 f 1 8.43 KAMIŃSKA Roksana PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5156/19 2022 LDK!
15 15 f 1 8.40 FURTAK Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2008 U14 WN -- PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0201/20 2022 LDK!
16 16 f 1 7.88 MARKOWSKA Wiktoria MKL Jurand Szczytno 2008 U14 WN -- BUKOWIECKA Danuta BUKOWIECKI Maciej , Z/3517/21 , 2022 LDK!
17 17 f 1 7.37 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3560/20 , 2022 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 11.42 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +9.9 II WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK!
2 2 f 1 10.94 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP +9.9 II WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 10.63 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP +9.9 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2022 5 LDK!
4 4 f 1 10.40 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN +9.9 III PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech # Z/0834/19 2022 LDK!
5 5 f 1 10.27 DYDZIŃSKA Nadia LUKS Hańcza Suwałki 2006 U16 PD +9.9 IV ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5612/19 , 2022 LDK!
6 6 f 1 10.19 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +9.9 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
7 7 f 1 10.06 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +9.9 IV FUTYMA Zygmunt # Z/2226/20 2022 LDK!
8 8 f 1 9.99 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U16 DS +9.9 V BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2022 LDK!
9 9 f 1 9.89 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD +9.9 V SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2022 LDK!
10 10 f 1 9.75 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB +9.9 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0673/20 2022 LDK!
11 11 f 1 9.73 OŻÓG Patrycja KS Agros Zamość 2007 U16 LU +9.9 V B.D. KUNICKA Jolanta STRYJEWSKI Janusz , Z/0504/21 , 2022 LDK!
12 12 f 1 9.21 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +9.9 -- SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
  f 1 NM PALKA Agata UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +9.9 -- LACH Magdalena Z/5382/19 2021 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.98 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.65 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
3 3 f 1 12.47 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK! 113
4 4 f 1 10.33 NOWIKOWSKA Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 2006 U16 PD IV STACHURSKA Agnieszka Z/1458/19 2022 LDK!
5 5 f 1 9.45 ZYSKOWSKA Wiktoria UKS Technik Augustów 2007 U16 PD V SOWÓL Jolanta SKOWROŃSKA Justyna , Z/4672/21 , 2021 LDK!
6 6 f 1 8.89 KOCUBA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0379/19 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 8.47 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2022 LDK!
Ppal (150) K
1 1 f 1 38.00 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2022 LDK!
2 2 f 1 32.00 MŁODZIŃSKA Alicja UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U12 LD -- B.D. Z/9743/21 2022 LDK!
3 3 f 1 31.00 GUŹNICZAK Julia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2010 U12 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/6438/21 2022 LDK!
4 4 f 1 30.00 HASIÓW Michalina ZLKL Zielona Góra 2011 U12 LB -- HASIÓW Monika Z/12796/21 2021 LDK!
5 5 f 1 28.00 SROKA Maja LKS Górnik Wałbrzych 2010 U12 DS -- STYŚ Janusz Z/1269/21 2022 LDK!
6 6 f 1 27.00 MIKOŁAJEK Nikola UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2010 U12 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/12866/21 2022 LDK!
7 7 f 1 25.00 KORDOS Hanna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2010 U12 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/12603/21 2022 LDK!
8 8 f 1 25.00 NOWICKA Natalia MKL Jurand Szczytno 2010 U12 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/0918/21 , 2022 LDK!
9 9 f 1 25.00 SMAGLIŃSKA Antonina MLKS Tucholanka Tuchola 2010 U12 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof Z/10175/21 2022 LDK!
10 10 f 1 24.00 SZLAGOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2010 U12 WP -- LDK!
11 11 f 1 15.00 ŁOPUSZYŃSKA Dominika MKS Agros Chełm 2010 U12 LU -- SZKODA Piotr Z/4109/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 40.99 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 40.56 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2022 LDK!
3 3 f 1 38.39 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U16 KP III JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 33.85 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP IV DMP U20 LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK! 86
5 5 f 1 30.90 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:49.09 TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/0162/20 2022 LDK!
2 2 s 1 17:32.20 ŻELAZNA Joanna AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/4390/20 2022 LDK!
3 3 s 1 18:47.35 SMOŁUCH Alicja MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0110/20 2022 LDK!
4 4 s 1 19:38.36 ALEKSANDROWICZ Alicja LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław Z/1163/19 2021 LDK!
5 5 s 1 19:44.61 ZIELNIK Maria CMKL Człuchów 2007 U16 PM V BODZIAK Igor BODZIAK Igor , Z/4582/19 , 2022 LDK!
6 6 s 1 20:42.68 PIOTROWSKA Laura MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0516/21 2022 LDK!
60 m M
1 1 e 1 8.51 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U12 WP +2.5 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2022 LDK!
2 4 e 1 8.65 KRUSINOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP +2.5 -- BARANOWSKA Katarzyna Z/0808/19 2022 LDK!
3 5 e 1 8.80 HEMLECKI Paweł TL Pogoń Ruda Śląska 2010 U12 SL +2.5 -- CZYŻ Katarzyna Z/5564/19 2022 LDK!
4 6 e 1 8.81 MYJAK Szymon LKS Stal Mielec 2010 U12 PK +2.5 -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3710/21 2022 LDK!
5 7 e 1 9.05 GOMUŁA Kamil UKS Żaczek Połaniec 2010 U12 SK +2.5 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/12867/21 2021 LDK!
6 10 e 1 9.20 JANIAK Marcel STS Pomerania Szczecinek 2010 U12 ZP +2.5 -- JUNIEWICZ Dorota # Z/5771/19 2022 LDK!
7 12 e 1 9.40 WILAN Maciej UKS Atos Woźnice 2010 U12 WN +2.5 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech # , Z/4361/21 , 2022 LDK!
1 2 e 2 8.58 DZIEŁAKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sień 2010 U12 LB +1.1 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8211/21 2022 LDK!
2 3 e 2 8.62 HREHORUK Krzysztof UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ +1.1 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11763/21 2022 LDK!
3 8 e 2 9.10 HYPKI Mikołaj LKS Górnik Wałbrzych 2010 U12 DS +1.1 -- KOTYNIA Hanna Z/1249/21 2022 LDK!
4 9 e 2 9.11 SZERSZEŃ Mateusz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U12 OP +1.1 -- RYSZEWSKI Jacek # Z/12135/21 2022 LDK!
5 11 e 2 9.30 URBAŃSKI Aleksander LKS Sprinter Siemiatycze 2010 U12 PD +1.1 -- KOWALCZYK Paweł Z/3121/21 2022 LDK!
6 13 e 2 9.45 GORZAWSKI Maciej MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2010 U12 SL +1.1 -- B.D. Z/3059/21 2021 LDK!
7 14 e 2 9.61 SZWAGRZYK Jakub UKS Sokół Zator 2011 U12 MA +1.1 -- KAJTOCH Jolanta Z/4886/19 2021 LDK!
8 15 e 2 10.47 IGNATOWSKI Filip MKS Żak Biała Podlaska 2010 U12 LU +1.1 -- FROŃCZUK Rafał Z/4867/21 2022 LDK!
1 1 f 1 8.43 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U12 WP +1.5 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2022 LDK!
2 2 f 1 8.45 HREHORUK Krzysztof UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ +1.5 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11763/21 2022 LDK!
3 3 f 1 8.55 DZIEŁAKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sień 2010 U12 LB +1.5 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8211/21 2022 LDK!
4 4 f 1 8.56 KRUSINOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP +1.5 -- BARANOWSKA Katarzyna Z/0808/19 2022 LDK!
5 5 f 1 8.75 MYJAK Szymon LKS Stal Mielec 2010 U12 PK +1.5 -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3710/21 2022 LDK!
6 6 f 1 8.89 HYPKI Mikołaj LKS Górnik Wałbrzych 2010 U12 DS +1.5 -- KOTYNIA Hanna Z/1249/21 2022 LDK!
7 7 f 1 8.92 HEMLECKI Paweł TL Pogoń Ruda Śląska 2010 U12 SL +1.5 -- CZYŻ Katarzyna Z/5564/19 2022 LDK!
8 8 f 1 9.03 GOMUŁA Kamil UKS Żaczek Połaniec 2010 U12 SK +1.5 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/12867/21 2021 LDK!
100 m M
1 3 e 1 12.34 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA +0.8 V KUKLA Rafał # Z/2001/21 2022 LDK!
2 8 e 1 12.74 BIENIEK Kajetan LUKS Namysłów # 2008 U14 OP +0.8 V GŁOWACKI Leszek # Z/3847/22 2022 LDK!
3 9 e 1 12.80 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK +0.8 -- BARSZCZ Mirosław # Z/0059/21 2022 LDK!
4 11 e 1 13.00 OŻÓG Oskar MLKS Lubusz Barlinek 2008 U14 ZP +0.8 -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3620/21 2022 LDK!
5 14 e 1 13.50 GUTOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 2009 U14 PD +0.8 -- KARŁUK Marek KARŁUK Marek , Z/4198/21 , 2022 LDK!
1 4 e 2 12.39 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB +1.7 V B.D. Z/6488/21 2022 LDK!
2 6 e 2 12.66 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL +1.7 V SYZDEK Mariusz Z/1364/19 2022 LDK!
3 7 e 2 12.72 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U14 LU +1.7 V B.D. STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0385/21 , 2022 LDK!
4 10 e 2 12.86 HREHORUK Szymon UKS Bieniewiczanka Błonie 2008 U14 MZ +1.7 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/9423/21 2022 LDK!
5 12 e 2 13.28 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U14 KP +1.7 -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2022 LDK!
1 1 e 3 12.20 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U14 SL +1.9 IV RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2022 LDK!
2 2 e 3 12.29 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +1.9 V WALCZAK Marek # Z/2370/20 2022 LDK!
3 5 e 3 12.49 STADNIK Michał SSMKS Parasol Wrocław 2008 U14 DS +1.9 V GOLEC Dominik # Z/7270/21 2022 LDK!
4 13 e 3 13.30 ZŁOTNIK Karol LKS Korab Olecko 2008 U14 WN +1.9 -- BRYNDA Marcin Z/12402/21 2022 LDK!
5 15 e 3 13.90 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD +1.9 -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0972/18 2022 BEZ LDK!
6 16 e 3 15.25 GÓRALSKI Oliwier UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U14 SK +1.9 -- OZDOBA Elżbieta Z/12873/21 2021 LDK!
1 3 e 4 11.29 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U16 SL +0.4 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 122
2 5 e 4 11.50 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U16 PK +0.4 III ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
3 7 e 4 11.68 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU +0.4 III CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Urszula , Z/1538/21 , 2022 LDK!
4 8 e 4 11.96 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +0.4 IV DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2022 LDK! 89
5 10 e 4 12.23 URSZYC Konrad Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB +0.4 V SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina Z/13761/21 2022 LDK!
6 13 e 4 12.46 PIOTROWSKI Dominik LKS Korab Olecko 2006 U16 WN +0.4 V BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0243/19 2022 LDK!
7 14 e 4 12.51 KOZŁOWSKI Jan KKL Kielce 2006 U16 SK +0.4 V LDK!
8 15 e 4 12.53 POŁOCHACZ Piotr MKS Kusy Szczecin 2006 U16 ZP +0.4 V # LDK!
1 1 e 5 11.26 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U16 SL +1.3 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK! 123
2 2 e 5 11.27 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +1.3 II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/5473/19 2022 LDK! 123
3 4 e 5 11.40 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U16 WP +1.3 III CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2022 LDK!
4 6 e 5 11.59 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U16 PD +1.3 III KORYTKOWSKI Andrzej # Z/10643/21 2022 LDK!
5 9 e 5 12.14 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.3 IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK! 83
6 10 e 5 12.23 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +1.3 V KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2022 BEZ LDK!
7 12 e 5 12.27 KOCHANOWSKI Wiktor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +1.3 V JASIŃSKI Cyprian # Z/10859/21 2022 LDK!
8 16 e 5 12.73 KUTA Mateusz MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +1.3 V GOLEC Bartłomiej Z/2995/20 2022
1 1 f 1 12.10 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP +1.2 IV WALCZAK Marek # Z/2370/20 2022 LDK!
2 2 f 1 12.16 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U14 SL +1.2 IV RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2022 LDK!
3 3 f 1 12.21 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA +1.2 V KUKLA Rafał # Z/2001/21 2022 LDK!
4 4 f 1 12.36 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB +1.2 V B.D. Z/6488/21 2022 LDK!
5 5 f 1 12.54 STADNIK Michał SSMKS Parasol Wrocław 2008 U14 DS +1.2 V GOLEC Dominik # Z/7270/21 2022 LDK!
6 6 f 1 12.80 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U14 LU +1.2 -- B.D. STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0385/21 , 2022 LDK!
7 7 f 1 12.85 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL +1.2 -- SYZDEK Mariusz Z/1364/19 2022 LDK!
8 8 f 1 12.90 BIENIEK Kajetan LUKS Namysłów # 2008 U14 OP +1.2 -- GŁOWACKI Leszek # Z/3847/22 2022 LDK!
1 1 f 2 11.09 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U16 SL +1.3 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 133
2 2 f 2 11.25 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +1.3 II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/5473/19 2022 LDK! 124
3 3 f 2 11.28 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U16 SL +1.3 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK! 122
4 4 f 2 11.46 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U16 PK +1.3 III ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
5 5 f 2 11.51 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U16 WP +1.3 III CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2022 LDK!
6 6 f 2 11.60 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U16 PD +1.3 III KORYTKOWSKI Andrzej # Z/10643/21 2022 LDK!
7 7 f 2 11.67 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU +1.3 III CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Urszula , Z/1538/21 , 2022 LDK!
8 8 f 2 11.85 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +1.3 IV DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2022 LDK! 94
300 m M
1 1 s 1 40.55 PIASKOWSKI Antoni UKS Maszewiak Maszewo 2008 U14 LB V MUCHOWSKI Michał Z/4014/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 40.57 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U14 KP V B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/4490/19 , 2022 LDK!
3 5 s 1 41.38 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U14 MZ V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
4 6 s 1 41.39 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP V FERFET Marek Z/0081/22 2022 LDK!
5 7 s 1 41.60 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK V WRÓBEL Marcin # Z/1044/21 2022 LDK!
6 9 s 1 41.78 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL V KWAŚNIAK Oliwia # Z/3316/20 2022 LDK!
1 4 s 2 41.36 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD V LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
2 8 s 2 41.64 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U14 WN V NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
3 10 s 2 42.26 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP V PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
4 11 s 2 43.04 GÓRSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/3288/20 2022 LDK!
5 12 s 2 43.27 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3084/21 2022 LDK!
6 15 s 2 46.28 MAJ Emil MLUKS Tarnów 2008 U14 MA -- GRECH Halina Z/4448/18 2021 BEZ LDK!
1 3 s 3 40.93 PODOLSKI Filip KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U14 SK V PEREPICZKO Zdzisław Z/2488/20 2022 LDK!
2 13 s 3 44.19 ZAJĄC Mateusz MLKS Rakowice 2008 U14 DS -- ŁUKASIK Joanna Z/7156/21 2022 LDK!
3 14 s 3 44.36 PLEBAN Bartłomiej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2008 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/0594/21 2022 LDK!
4 16 s 3 46.78 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2022 LDK!
5 17 s 3 55.25 GROMADZKI Dawid MKS Żak Biała Podlaska 2008 U14 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/12748/21 2022 LDK!
1 1 s 4 36.36 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ II CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
2 2 s 4 36.90 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK II BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2022 LDK!
3 3 s 4 36.96 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB II WISZ Mateusz Z/5625/19 2022 LDK!
4 4 s 4 38.07 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL III DOBIJA Katarzyna # Z/2984/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 4 38.17 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP III ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka # Z/0300/20 2022 LDK!
6 10 s 4 39.83 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2022 LDK!
1 6 s 5 38.20 STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP III RUDNIK Damian Z/4220/20 2022 LDK!
2 8 s 5 38.64 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 2006 U16 PD III SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # , Z/3025/20 , 2022 LDK!
3 9 s 5 39.53 LINDORF Adrian LUKS Orneta 2006 U16 WN IV NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/3071/20 , 2022 LDK!
4 11 s 5 40.54 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 2007 U16 ZP V WIELECHOWSKI Adam Z/3026/20 2022 LDK!
5 13 s 5 41.63 GAJEWSKI Łukasz MUKS Park Zduńska Wola # 2006 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/3607/19 2022 LDK!
6 14 s 5 41.77 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin # Z/3053/18 2022 BEZ LDK!
1 7 s 6 38.41 STOPA Kacper RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ III B.D. B.D. CZARNECKI Rafał BŁASIŃSKI Artur # , Z/13353/21 , 2022 LDK!
2 12 s 6 41.57 MUSZYŃSKI Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V ROJTEK Mikołaj Z/0414/21 2022 LDK!
3 15 s 6 42.11 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU V FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2022 LDK!
4 16 s 6 42.96 JAROSIŃSKI Teodor UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/10355/21 2021 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:44.44 GRZYWACZ Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP -- WOLAK Magdalena Z/9270/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:48.16 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2022 LDK!
3 4 s 1 1:50.70 SADŁO Franciszek KL Iskra Białogard 2010 U12 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/5881/21 2022 LDK!
4 6 s 1 1:52.00 PELC Brajan LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6485/21 2022 LDK!
5 9 s 1 1:53.71 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2022 LDK!
6 10 s 1 1:58.15 BAGNECKI Leon KKL Kielce 2010 U12 SK -- B.D. Z/1926/20 2022 LDK!
7 12 s 1 2:00.00 SIEJEK Nataniel UKS Czapla Białe Błota 2010 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/4395/20 2022 LDK!
8 16 s 1 2:05.06 BROŹ Kamil KML Lubaczów 2010 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6038/21 2022 LDK!
1 3 s 2 1:48.53 SZYMCZAK Stanisław OŚ AZS Poznań 2010 U12 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka # Z/0016/21 2022 LDK!
2 5 s 2 1:50.98 OPALCZYK Bartosz UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1910/19 2021 LDK!
3 7 s 2 1:52.61 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0267/21 2022 LDK!
4 8 s 2 1:53.02 LITWIN Jakub GKS Start Długołęka 2010 U12 DS -- BENKOWSKA Nina Z/3041/21 2022 LDK!
5 11 s 2 1:59.83 ZIEMBLA Szymon UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1748/20 2022 LDK!
6 13 s 2 2:00.45 GOZDECKI Szymon MKS Agros Chełm 2010 U12 LU -- SEREJ Łukasz # Z/12807/21 2022 LDK!
7 14 s 2 2:01.48 KAMIŃSKI Filip KS Polonia Pasłęk # 2010 U12 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3333/22 2022 LDK!
8 15 s 2 2:05.03 MATEJCZUK Bartłomiej KS Podlasie Białystok 2010 U12 PD -- JURKOWICZ Stanisław JURKOWICZ Stanisław , Z/9828/21 , 2022 LDK!
1 1 s 3 1:26.41 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK II BARSZCZ Mirosław # Z/2424/20 2022 LDK!
2 2 s 3 1:26.52 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2022 LDK!
3 3 s 3 1:26.63 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP II GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2022 LDK!
4 4 s 3 1:27.85 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2022 5 LDK!
5 5 s 3 1:29.29 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U16 LU III MAZUREK Marek # Z/1431/20 2022 LDK!
6 6 s 3 1:30.91 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2022 LDK!
7 7 s 3 1:31.69 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0393/19 2022 BEZ LDK!
8 11 s 3 1:32.78 KŁECZEK Hubert WKS Oleśniczanka Oleśnica 2006 U16 DS IV JANECZEK Jarosław Z/0463/20 2021 LDK!
9 17 s 3 1:38.64 SUL Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/1486/20 2022 63 LDK!
1 8 s 4 1:31.99 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK III JÓŹWIK Krzysztof JANUCHTA Krzysztof Z/3394/19 2022 BEZ LDK!
2 9 s 4 1:32.05 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2022 LDK!
3 10 s 4 1:32.61 CZMARA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0554/20 2022 LDK!
4 12 s 4 1:33.17 DANKÓW Franciszek UKS-MOS Opole 2007 U16 OP IV LACH Magdalena # Z/10873/21 2022 LDK!
5 13 s 4 1:33.28 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD IV LISIECKI Paweł Z/0246/18 2022 LDK!
6 14 s 4 1:35.46 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK V SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2022 LDK!
7 15 s 4 1:35.74 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK V SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2022 LDK!
8 16 s 4 1:37.97 BIELAWSKI Maciej UKS Technik Augustów 2007 U16 PD V SOWÓL Jolanta LDK!
1000 m M
1 1 s 1 3:02.58 MAĆKOWSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -- ZDONEK Filip Z/4276/19 2022 LDK!
2 2 s 1 3:02.82 FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/2441/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:03.00 RYCHLIK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3788/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:03.08 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/1593/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:04.83 STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/1566/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:05.51 KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 2008 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5216/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:06.59 KARPIŃSKI Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2008 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5211/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:09.44 ŁOBACZEWSKI Wiktor LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/2238/20 2022 LDK!
9 9 s 1 3:09.93 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka # Z/2384/20 2022 LDK!
10 11 s 1 3:11.21 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1462/18 2022 BEZ LDK!
11 14 s 1 3:16.39 ZAJĄC Samuel UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9390/21 2022 LDK!
1 10 s 2 3:10.35 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2022 LDK!
2 12 s 2 3:14.88 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2022 LDK!
3 13 s 2 3:15.45 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik Augustów 2008 U14 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław # , Z/2420/21 , 2022 LDK!
4 15 s 2 3:22.57 ŻYŁKIEWICZ Tymon SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1316/20 2022 LDK!
5 16 s 2 3:29.01 WILMAN Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2008 U14 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5311/21 2022 BEZ LDK!
6 17 s 2 3:30.71 KUPISZ Jan KKL Kielce 2008 U14 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/3393/19 2022 LDK!
7 18 s 2 3:33.21 BUŁAKOWSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3235/20 2021 LDK!
8 19 s 2 3:55.50 WICZUK Szymon MKS Żak Biała Podlaska 2009 U14 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/12749/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.53 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP +1.1 II PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 15.57 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +1.1 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 17.56 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP +1.1 IV FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
4 4 s 1 17.76 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ +1.1 V KOZERA Piotr # Z/0695/20 2022 LDK!
100 m pł M
1 1 s 1 15.66 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP +1.9 -- LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
2 2 s 1 15.88 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ +1.9 -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 16.10 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +1.9 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 18.03 PAŁYS Stanisław MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS +1.9 -- KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz , Z/12884/21 , 2022 LDK!
5 5 s 1 18.12 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK +1.9 -- SUGIER Krzysztof Z/2573/20 2022 LDK!
6 6 s 1 20.33 SAWICKI Oskar MKS Piast Głogów 2009 U14 DS +1.9 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2779/21 2021 LDK!
  s 1 DNF SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U14 WP +1.9 -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
  s 1 DQ WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD +1.9 -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 41.92 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta # , Z/0915/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 42.49 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/0164/21 2022 LDK!
3 4 s 1 42.68 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD III BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2022 LDK!
4 5 s 1 42.84 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB III ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
5 6 s 1 43.46 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
1 3 s 2 42.66 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK III SUGIER Maria # Z/5740/18 2022 LDK!
2 7 s 2 44.62 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP V PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2022 LDK!
3 8 s 2 45.76 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2022 LDK!
4 9 s 2 45.91 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU V CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 2:52.01 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/3222/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 2:55.97 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz # Z/0513/20 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:00.31 TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/4170/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:02.56 WIECZORKIEWICZ Fabian LKB Rudnik # 2006 U16 SK V DUDEK Sylwester Z/5202/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:09.46 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V LACH Magdalena Z/1356/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:31.57 HABERSKI Patryk MKS Żak Biała Podlaska 2006 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/1774/20 2021 LDK!
7 7 s 1 3:42.26 FRĄCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3548/20 , 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.60 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- BELTER Artur # Z/0186/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.60 GRALAK Franciszek OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1281/19 2022 LDK!
2 2 f 1 1.60 SADŁOWSKI Antoni LUKS Hańcza Suwałki 2008 U14 PD -- SAWICKA Izabela # Z/1790/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1.55 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2008 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3255/20 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 1.50 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2022 LDK!
6 6 f 1 1.45 POSMYK Mateusz AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0882/20 2022 LDK!
6 6 f 1 1.45 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2008 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5292/21 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 1.45 DOBBER Gabriel PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8630/21 2022 LDK!
9 9 f 1 1.45 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin # 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0079/22 2022 16 LDK!
  f 1 NM STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- RADOCHOŃSKI Marek # Z/5584/19 2022 LDK!
1 1 f 2 1.80 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK IV RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2022 LDK!
2 2 f 2 1.75 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV DMP U20 B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula , Z/1540/21 , 2022 LDK! 90
3 3 f 2 1.70 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD V DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK! 81
4 4 f 2 1.70 SZPAKOWICZ Franciszek PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy # , Z/5102/19 , 2022 LDK!
5 5 f 2 1.60 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2022 BEZ LDK!
6 6 f 2 1.60 STEFANEK Kuba LUKS Namysłów 2006 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/8706/21 2022 LDK!
7 7 f 2 1.45 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK! 53
W dal M
1 1 f 1 6.89 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.8 II DMP U20 MERWA Janusz # Z/0376/22 2022 LDK! 124
2 2 f 1 6.31 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +1.5 III DMP U20 WĄSOWICZ Marek # Z/3174/18 2022 BEZ LDK! 95
3 3 f 1 5.89 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM +1.5 V B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2022 LDK!
4 4 f 1 5.84 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.6 V KACPRZAK Arkadiusz # Z/7266/21 2022 LDK!
5 5 f 1 5.05 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK +1.5 -- OZDOBA Janusz Z/3355/20 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM 0.0 -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2022 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.31 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U12 PM 0.0 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 4.29 FUCHS Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 2010 U12 DS 0.0 -- MIKOŁAJCZYK Wiesława SZOMBURG Tomasz KUSTRA Mateusz MIKOŁAJCZYK Wiesława # , Z/10296/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 4.20 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U12 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.19 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2022 LDK!
5 5 f 1 4.18 KŁOPOTEK Adam MLKS Tucholanka Tuchola 2010 U12 KP 0.0 -- KOZŁOWSKI Krzysztof Z/10182/21 2022 LDK!
6 6 f 1 4.11 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.08 ZIĘBA Fabian LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/12856/21 2022 LDK!
8 8 f 1 4.03 JANKOWSKI Maksymilian LUKS Start Nakło 2011 U12 KP 0.0 -- KSOBIECH Bartosz # Z/1396/19 2022 BEZ LDK!
9 9 f 1 3.94 RYCHLIK Filip UKS Sokół Zator 2010 U12 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/4020/20 2021 BEZ LDK!
10 10 f 1 3.90 PTAK Maciej UKS 12 Kalisz 2010 U12 WP 0.0 -- WANGE Adrianna Z/2132/20 2022 LDK!
11 11 f 1 3.87 MIŁOŚ Jakub LKS Stal Mielec 2011 U12 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/3699/21 2022 LDK!
12 12 f 1 3.85 MATYJASIK Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP 0.0 -- WOLAK Magdalena Z/0871/20 2022 LDK!
13 13 f 1 3.80 HOMONCIK Jan MKL Jurand Szczytno 2011 U12 WN 0.0 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1387/21 , 2021 LDK!
14 14 f 1 3.62 OLEJARSKI Kuba MKS Agros Chełm 2010 U12 LU 0.0 -- SZKODA Piotr Z/0029/22 2022 LDK!
1 1 f 2 5.19 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
2 2 f 2 5.17 FRYSZER Miłosz MKS Osa Zgorzelec 2008 U14 DS 0.0 -- ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/12881/21 , 2022 LDK!
3 3 f 2 5.06 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U14 SL 0.0 -- SITARSKI Michał Z/4312/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 2 5.03 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Białystok 2008 U14 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4276/21 , 2022 LDK!
5 5 f 2 5.01 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD 0.0 -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2022 LDK!
6 6 f 2 4.99 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2022 LDK!
7 7 f 2 4.95 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK!
8 8 f 2 4.86 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U14 KP 0.0 -- KSOBIECH Bartosz BON-PANTKOWSKA Aldona Z/0549/18 2022 LDK!
9 9 f 2 4.86 TROJNAR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof Z/12550/21 2022 LDK!
10 10 f 2 4.73 SKOWROŃSKI Jakub LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP 0.0 -- B.D. Z/0811/19 2022 LDK!
11 11 f 2 4.64 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2393/21 2022 LDK!
12 12 f 2 4.51 NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo 2008 U14 WN 0.0 -- PALUCH Krystian # Z/0906/19 2022 LDK!
13 13 f 2 4.39 WOLAK Filip MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP 0.0 -- LDK!
14 14 f 2 4.00 KASAK Adam MKS Żak Biała Podlaska 2008 U14 LU 0.0 -- FROŃCZUK Rafał Z/4488/21 2022 LDK!
15 15 f 2 3.83 GAMZA Kacper KS Agros Zamość 2009 U14 LU 0.0 -- STRYJEWSKI Janusz Z/0416/21 2022 LDK!
16 16 f 2 3.56 WIERCIŃSKI Jakub MKS Żak Biała Podlaska 2008 U14 LU 0.0 -- FROŃCZUK Rafał Z/12782/21 2021 LDK!
  f 2 NM ZIENKIEWICZ Aleksander MKS Agros Chełm 2009 U14 LU 0.0 -- SEREJ Łukasz Z/10625/21 2022 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 12.77 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +9.9 II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK!
2 2 f 1 12.56 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP +9.9 II LDK!
3 3 f 1 12.38 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +9.9 II WALCZAK Katarzyna # Z/3106/19 2022 LDK!
4 4 f 1 11.83 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +9.9 III B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
5 5 f 1 11.73 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS +9.9 IV KAŁWA Adam # Z/10000/21 2022 LDK!
6 6 f 1 11.25 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +9.9 V ŻUROWSKI Mariusz Z/5728/18 2022 LDK!
7 7 f 1 11.10 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM +9.9 V SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2022 LDK!
8 8 f 1 11.06 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn Koźle 2007 U16 OP +9.9 V SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK!
9 9 f 1 10.96 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U16 LU +9.9 -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
10 10 f 1 10.68 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +9.9 -- LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 11.71 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/3547/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 11.54 GLINKA Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U14 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/3087/21 2022 LDK!
3 3 f 1 10.58 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 2008 U14 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4277/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 10.16 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3155/20 2022 LDK!
5 5 f 1 9.80 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1593/20 2022 LDK!
6 6 f 1 8.61 SKONIECZNY Przemysław UKS Orlica Domaniów 2008 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/12882/21 2022 LDK!
7 7 f 1 8.53 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
8 8 f 1 8.02 WRÓBEL Wiktor KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/12865/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 14.84 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS III KUCZAJ Tomasz # Z/5186/19 2022 LDK!
2 2 f 1 13.81 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB III KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2022 LDK!
3 3 f 1 12.72 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
4 4 f 1 12.69 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U16 MZ IV SZUSTER Konrad # Z/3188/20 2022 LDK!
5 5 f 1 12.27 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
6 6 f 1 11.87 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 11.78 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
8 8 f 1 11.50 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U16 MA V KUKLA Rafał Z/2004/21 2022 LDK!
9 9 f 1 10.48 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz # Z/2177/20 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 1 f 1 47.00 MŁYNARCZYK Fabian UKS Atos Woźnice 2010 U12 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/12501/21 2021 LDK!
2 2 f 1 42.00 POTECKI Mateusz PLKS Gwda Piła 2010 U12 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/12880/21 2022
3 3 f 1 41.00 PIERZCHALSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U12 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/12883/21 2022 LDK!
4 4 f 1 41.00 TKACZ Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U12 LD -- B.D. Z/12179/21 2022 LDK!
5 5 f 1 38.00 ADAMETZ Wojciech UKL Feniks Świdwin 2011 U12 ZP -- KRUK Joanna Z/11223/21 2022 LDK!
6 6 f 1 36.00 ĆWIKLIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U12 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/3916/20 2022 LDK!
7 7 f 1 35.00 UTNIK Radosław UKS Żaczek Połaniec 2010 U12 SK -- LDK!
8 8 f 1 31.00 GRABOWIECKI Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP -- WOLAK Magdalena Z/9271/21 2022 LDK!
9 9 f 1 29.00 KAMIŃSKI Maciej UKS Sokół Zator 2011 U12 MA -- KAJTOCH Jolanta Z/7843/21 2021 LDK!
10 10 f 1 28.00 DANIELUK Aleksander MKS Agros Chełm 2010 U12 LU -- SZKODA Piotr Z/4107/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 52.88 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 44.70 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
3 3 f 1 40.48 MAJCHRZAK Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP V RYSZEWSKI Jacek Z/5290/21 2022 LDK!
4 4 f 1 37.58 WOJNA Aleksander KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 36.78 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2022 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 62.085422992706 sekund