Bełchatów 10.07.2021
Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny Bełchatów [DMP U16]
100 m K
1 1 e 1 11.93 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB -0.8 I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022
2 3 e 1 12.68 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ -0.8 II RˇCZKA Paweł B.D. Z/2758/17 2022
3 5 e 1 13.61 NOWAKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew 2006 U16 WP -0.8 IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3060/20 2022 LDK!
4 6 e 1 13.72 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -0.8 IV SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
5 7 e 1 13.91 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -0.8 --
1 2 e 2 12.47 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -0.2 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
2 4 e 2 12.85 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS -0.2 III
3 8 e 2 14.15 WAŃDYGA Martyna KKB MOSiR Krosno 2002 U20 PK -0.2 -- SOCHA Tomasz Z/3936/17 2021 4
1 f 1 11.81 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB -0.1 M SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022
2 f 1 12.37 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -0.1 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
3 f 1 12.66 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ -0.1 II RˇCZKA Paweł B.D. Z/2758/17 2022
4 f 1 12.90 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS -0.1 III
5 f 1 13.51 NOWAKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew 2006 U16 WP -0.1 IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3060/20 2022 LDK!
6 f 1 13.54 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -0.1 IV SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
7 f 1 14.01 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -0.1 --
8 f 1 14.18 WAŃDYGA Martyna KKB MOSiR Krosno 2002 U20 PK -0.1 -- SOCHA Tomasz Z/3936/17 2021 4
200 m K
1 1 s 1 24.17 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB -0.3 I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022
2 2 s 1 26.47 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS -0.3 III
3 3 s 1 27.35 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -0.3 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
1 4 s 2 28.08 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +0.6 IV SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
2 5 s 2 28.90 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS +0.6 --
3 6 s 2 29.37 WAŃDYGA Martyna KKB MOSiR Krosno 2002 U20 PK +0.6 -- SOCHA Tomasz Z/3936/17 2021 4
400 m K
1 1 s 1 56.58 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2022
2 2 s 1 59.84 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 60.44 WO¬NIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/5148/18 2022 4 LDK!
4 4 s 1 61.06 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2022 LDK!
5 5 s 1 61.80 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
1 6 s 2 64.50 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
2 7 s 2 65.19 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2022 LDK!
3 8 s 2 70.02 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2006 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2895/18 2021 4 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:15.93 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2022
2 2 s 1 2:20.43 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2022 2 LDK!
3 3 s 1 2:20.58 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:22.24 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1080/18 2022 4
5 5 s 1 2:22.38 STANEK Oliwia LKS Victoria Olesno # 2004 U18 OP III KU¦ Bogumił Z/5886/21 2022 LDK!
6 6 s 1 2:22.87 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno # 2004 U18 OP III JANECZEK Jarosław # Z/5885/21 2022 LDK!
7 7 s 1 2:23.68 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2022 LDK!
8 8 s 1 2:31.69 LE¦NIAK Matylda GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1177/19 2022 LDK!
9 9 s 1 2:32.37 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2022 LDK!
10 10 s 1 2:35.32 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ V RZEPKA Marek # Z/3669/20 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:42.42 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD II URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2022
2 2 s 1 4:52.28 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna # Z/2231/18 2022 LDK!
3 3 s 1 4:52.62 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1076/18 2022 4
4 4 s 1 4:58.67 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 5:04.88 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2022
6 6 s 1 5:06.04 RAK Wiktoria LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek , Z/2478/19 , 2022 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:02.69 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/4731/19 2022
2 2 s 1 11:41.34 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U20 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2022
3 3 s 1 11:55.48 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 15.21 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -0.4 II DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
2 2 e 1 15.98 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -0.4 III SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
1 f 1 15.75 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +1.1 II SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
  f 1 DNF GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +1.1 -- DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 19.57 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP +0.4 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
1 1 f 1 19.63 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP +1.1 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 63.94 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1866/16 2022
2 6 s 1 68.47 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0374/20 2022 LDK!
  s 1 DNF KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
1 2 s 2 66.14 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
2 3 s 2 67.31 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP III PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
3 4 s 2 67.85 CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 2005 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/2388/19 2022 LDK!
4 5 s 2 68.00 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2022
1 7 s 3 69.56 SKALSKA Maja Kraków Athletics Team 2005 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/4178/19 2021
2 8 s 3 70.10 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
  s 3 DNF ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2889/20 2021
1500 m prz K
1 1 s 1 5:18.33 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 5:36.65 RO¦ Martyna KKB MOSiR Krosno 2003 U20 PK -- SOCHA Tomasz Z/5252/18 2021
3 3 s 1 5:51.28 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2022 LDK!
4 4 s 1 5:55.72 SZKLARSKA Karolina UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4998/19 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.58 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0892/19 , 2022 4 LDK!
2 f 1 1.53 JACAK Julia RKS ŁódĽ 2004 U18 LD IV KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK!
3 f 1 1.53 SOBCZYK Julia Kraków Athletics Team # 2003 U20 MA IV B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0002/17 , 2022 LDK!
4 f 1 1.53 KU¬MIŃSKA Karolina RKS ŁódĽ 2003 U20 LD IV KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2022
5 f 1 1.48 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 1.48 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP IV WALCZAK Marek # Z/1084/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 1.38 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3669/20 2022 LDK!
  f 1 NM RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Marek # Z/1066/18 2022 4 LDK!
W dal K
1 f 1 5.66 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS ŁódĽ 2001 U23 LD +0.2 II SADACH Aneta B.D. Z/4769/15 2022 LDK!
2 f 1 5.52 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +0.5 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
3 f 1 5.41 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -0.1 II SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2022 3
4 f 1 5.08 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +0.2 IV DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
5 f 1 4.88 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD +1.2 IV MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
6 f 1 4.76 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +0.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022
7 f 1 4.39 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.2 -- WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 4.32 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP 0.0 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.68 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U20 PK +2.1 II SOCHA Tomasz Z/3935/17 2022 4
2 2 f 1 10.64 JACAK Julia RKS ŁódĽ 2004 U18 LD -0.4 IV KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK!
3 3 f 1 10.59 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U18 OP -0.1 IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2022 4 LDK!
4 4 f 1 10.39 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 2004 U18 PK +0.2 IV SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2022 5 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 7.31 OKUPNIK Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/12971/21 2022
Kula (4) K
1 1 f 1 9.19 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U23 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
2 2 f 1 8.53 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP -- NALEPA Marek Z/2559/19 2021 4
Dysk (1) K
1 f 1 34.74 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U23 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
2 f 1 32.56 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP III NALEPA Marek Z/2559/19 2021 4
1 f 2 26.52 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 28.54 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
2 2 f 1 15.43 OKUPNIK Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/12971/21 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 28.92 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4
100 m M
1 1 e 1 11.40 JARZˇB Miłosz LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD +1.6 III B.D. GABRYSIAK Marcin # , Z/1279/20 , 2022
2 4 e 1 11.57 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +1.6 III WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
3 5 e 1 12.16 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +1.6 IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
4 6 e 1 12.31 SKARBA Andrzej BKL Bełchatów 1984 Masters LD +1.6 -- MANTYK Łukasz Z/7087/21 2021
5 8 e 1 13.58 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD +1.6 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2022
1 2 e 2 11.44 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -0.6 III LDK!
2 3 e 2 11.49 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 1981 Masters WP -0.6 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
3 7 e 2 12.85 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U18 LU -0.6 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2022
1 f 1 11.35 JARZˇB Miłosz LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD -0.3 III B.D. GABRYSIAK Marcin # , Z/1279/20 , 2022
2 f 1 11.40 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 1981 Masters WP -0.3 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
3 f 1 11.50 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -0.3 III WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
4 f 1 12.16 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -0.3 IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
5 f 1 12.34 SKARBA Andrzej BKL Bełchatów 1984 Masters LD -0.3 -- MANTYK Łukasz Z/7087/21 2021
6 f 1 12.67 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U18 LU -0.3 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2022
200 m M
1 1 s 1 22.95 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.5 III WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
2 2 s 1 23.02 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 1981 Masters WP +0.5 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
3 3 s 1 23.48 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U18 LU +0.5 III LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!
4 4 s 1 28.20 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +0.5 -- KADŁUCZKA Jan # Z/3654/19 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.80 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
2 2 s 1 50.14 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 U23 LD II B.D. KU¦ Tomasz , Z/0930/17 , 2022
3 3 s 1 51.30 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA III LDK!
4 4 s 1 51.31 BASIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2658/20 2022
5 6 s 1 51.91 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
1 5 s 2 51.89 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
2 7 s 2 53.55 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ IV RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
  s 2 DNF JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:52.86 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/2413/15 2022
2 2 s 1 1:52.98 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2022
3 3 s 1 1:54.65 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2022
4 4 s 1 1:54.75 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU II WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
5 5 s 1 1:55.66 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
6 6 s 1 1:55.81 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2022
7 7 s 1 1:56.41 WIECZOREK Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/3234/17 2022
8 8 s 1 1:57.71 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 U23 LD III KU¦ Tomasz B.D. Z/1161/16 2022
9 9 s 1 1:59.76 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2022
10 12 s 1 2:04.06 FORY¦ Mateusz Kraków Athletics Team 2004 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/4584/17 2021 LDK!
1 10 s 2 2:02.42 KUBASIK Jakub KS Stal Pleszew 2005 U18 WP IV B.D. # Z/0798/19 2022 LDK!
2 11 s 2 2:02.59 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2022
3 13 s 2 2:19.25 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2938/20 2022 LDK!
  s 2 DNF JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U20 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:16.57 ZAWI¦LAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2022
2 2 s 1 4:18.93 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U18 SL IV GAWLINA Józef # Z/2206/20 2022
3 3 s 1 4:19.49 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U18 LD IV BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2022 LDK!
4 4 s 1 4:22.91 ¦WIˇTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1158/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 4:34.19 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
3000 m M
1 1 s 1 9:30.48 MALU¦KI Tomasz OKL Oborniki 2005 U18 WP IV NOWICKI Sebastian Z/11729/21 2022
2 2 s 1 9:39.60 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2022 LDK!
3 3 s 1 9:52.91 KLECZEWSKI Piotr UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4117/19 2022 LDK!
4 4 s 1 10:32.14 SZYMCZAK Łukasz KS Stal Pleszew 2005 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3059/20 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 18.97 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -0.2 -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
1 s 2 15.42 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +0.3 III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
2 s 2 18.17 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 60.68 SZCZEPANIAK Paweł UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP IV LDK!
2 2 s 1 64.11 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
3 3 s 1 64.36 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
2000 m prz M
1 1 s 1 6:41.94 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2022 3
  s 1 DNF MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.79 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022
1 1 f 1 1.79 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022
W dal M
1 f 1 6.74 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA +1.3 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2022 3
2 f 1 6.50 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP +1.1 III WALCZAK Marek Z/1078/18 2022 4 LDK!
3 f 1 6.27 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL -0.7 IV OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
4 f 1 6.18 KRAWCZYK Mateusz AZS ŁódĽ 2004 U18 LD -0.5 IV SADACH Aneta Z/2888/20 2022
5 f 1 5.84 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA +0.8 -- B.D. WAŁASZEK Jarosław , Z/0742/19 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 4.72 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +0.9 -- KADŁUCZKA Jan # Z/3654/19 2022 LDK!
7 f 1 4.60 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD 0.0 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2022
Trójskok M
1 1 f 1 12.91 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL 0.0 IV OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
2 2 f 1 12.43 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -0.1 -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
3 3 f 1 11.60 ADAMIAK Bartosz LKS MOSiR Sieradz 2004 U18 LD +0.5 -- KU¦ Tomasz Z/8750/21 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 13.00 SROKA Jakub UMLKS START Wieruszów 2005 U18 LD IV URBANIAK Jarosław Z/1112/20 2022
1 1 f 2 7.90 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
2 2 f 2 7.84 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 26.04 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
2 f 1 23.29 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 44.94 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/2891/19 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.7372598648071 sekund