Karpacz 17.07.2021
Karkonoski Mityng Ogólnopolski [DMP U16]
100 m K
1 1 e 1 11.82 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.2 M GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
2 2 e 1 11.99 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB +0.2 I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023
3 3 e 1 12.30 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS +0.2 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
4 4 e 1 12.44 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.2 II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2023
5 6 e 1 12.73 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +0.2 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2023
1 5 e 2 12.54 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U23 DS +1.4 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
2 7 e 2 12.86 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +1.4 III BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2023
3 8 e 2 12.87 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U18 LD +1.4 III BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2023
4 9 e 2 12.91 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +1.4 III LDK!
5 13 e 2 13.42 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS +1.4 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2023
1 11 e 3 13.23 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U18 SL +0.6 IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
2 12 e 3 13.40 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD +0.6 IV BLAUSZ Henryka # Z/5319/19 2023
3 14 e 3 13.43 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.6 IV WISZ Dariusz Z/1029/20 2023 LDK!
4 16 e 3 13.72 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U18 LD +0.6 IV BLAUSZ Henryka Z/0503/19 2023
5 17 e 3 13.80 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +0.6 IV STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2023
1 10 e 4 12.95 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD +0.4 III NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2023 3
2 15 e 4 13.71 ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP +0.4 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2023 LDK!
3 18 e 4 13.81 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP +0.4 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/5144/19 2023
4 19 e 4 14.47 MUNARI Sara MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.4 V LDK!
5 20 e 4 14.61 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP +0.4 -- PTAK Krzysztof Z/2433/20 2023 LDK!
6 21 e 4 14.67 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS +0.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2023
1 f 1 11.84 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.9 M GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
2 f 1 12.36 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS +0.9 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
3 f 1 12.67 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U23 DS +0.9 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
4 f 1 12.89 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +0.9 III BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2023
5 f 1 12.95 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U18 LD +0.9 III BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2023
6 f 1 12.97 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +0.9 III LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.84 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA 0.0 I GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2023
2 2 s 1 26.11 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD 0.0 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2023
3 4 s 1 26.19 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U23 DS 0.0 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
1 3 s 2 26.12 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -0.8 II NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2023 3
2 5 s 2 26.52 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.8 III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
3 6 s 2 26.91 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -0.8 III LDK!
4 7 s 2 27.02 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -0.8 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
5 10 s 2 28.14 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS -0.8 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2023
1 9 s 3 27.86 BUK Matylda MKS MOS Wrocław # 2005 U18 DS +0.4 IV B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek # , Z/0093/19 , 2023 LDK!
2 12 s 3 28.42 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U18 LD +0.4 IV BLAUSZ Henryka Z/0503/19 2023
3 14 s 3 29.24 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U18 LD +0.4 -- #
4 15 s 3 29.40 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP +0.4 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/5144/19 2023
  s 3 DNF GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS +0.4 -- SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2023 LDK!
1 8 s 4 27.73 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.2 IV WISZ Dariusz Z/1029/20 2023 LDK!
2 11 s 4 28.29 ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP +0.2 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2023 LDK!
3 13 s 4 28.72 KOPEĆ Sylwia WLKS Wrocław # 2005 U18 DS +0.2 -- LDK!
4 16 s 4 30.98 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS +0.2 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2023
5 17 s 4 31.09 BAGIŃSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2004 U18 MZ +0.2 -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4351/20 2023
400 m K
1 1 s 1 55.68 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2023
2 2 s 1 58.43 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U18 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2023 LDK!
3 3 s 1 61.87 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U18 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
4 5 s 1 64.44 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U18 DS IV ADAMEK Marek Z/3131/19 2023
1 4 s 2 63.96 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
2 6 s 2 66.66 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 2005 U18 SL -- BIELA Marek Z/2167/19 2021
3 7 s 2 68.52 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- BIELA Marek # Z/3860/19 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:35.29 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2023 LDK!
2 2 s 1 1:37.26 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U18 SL -- BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
3 3 s 1 1:41.22 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ III DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2023 LDK!
4 4 s 1 1:44.80 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS IV BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:51.18 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -- LDK!
6 6 s 1 1:51.63 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2023 LDK!
800 m K
1 s 1 2:30.35 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/1828/19 2023 LDK!
2 s 1 2:31.76 ŚWIEGOT Julia WKS Śląsk Wrocław # 2006 U16 DS IV ADAMEK Marek Z/3734/20 2023 LDK!
3 s 1 2:33.72 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U20 MA -- B.D. LDK!
4 s 1 2:33.92 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
5 s 1 2:34.63 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2023 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.11 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U18 DS +0.4 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
2 3 e 1 14.40 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS +0.4 I ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK!
  e 1 DQ KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS +0.4 --
1 4 e 2 14.76 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +0.2 II WISZ Dariusz Z/4678/17 2023 3 LDK!
2 5 e 2 15.66 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +0.2 II PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
3 6 e 2 15.81 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +0.2 III SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023
4 7 e 2 16.64 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.2 III B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK!
5 8 e 2 17.59 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.2 IV B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2022 4 LDK!
1 f 1 14.17 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U18 DS 0.0 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
2 f 1 15.45 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD 0.0 II PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
3 f 1 15.81 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS 0.0 III SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2023
100 m pł K
1 2 s 1 14.37 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.4 I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
2 9 s 1 17.86 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +0.4 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2023
400 m pł K K
1 1 s 1 62.19 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
2 2 s 1 63.09 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. B.D. Z/1866/16 2023
3 3 s 1 63.64 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U23 DS II B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2023
4 4 s 1 64.79 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
1 5 s 2 65.23 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP II OLCZYK Hubert B.D. # Z/2011/16 2023
2 6 s 2 68.05 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2023 LDK!
3 7 s 2 69.58 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2023
4x100 m K
1 1 s 1 48.77 NOWAK Nadia
KUBIS Paulina
RUGOWSKA Anna
PICHUR Marta
WLKS Wrocław 2004
2004
2004
2004
U18 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/2695/18
Z/0743/18
Z/0742/18
Z/4680/19
2023
2023
2023
2023

3
4

2 2 s 1 49.16 MARCINIAK Julia
NOWAK Natalia
LUBIATOWSKA Małgorzata
ADAMCZEWSKA Zuzanna
AZS Łódź 2004
2004
2005
2005
U18 LDZ -- BLAUSZ Henryka
BLAUSZ Henryka
BLAUSZ Henryka
BLAUSZ Henryka
Z/5319/19
Z/1955/21
Z/0457/19
Z/0238/18
2023
2023
2023
2023




Wzwyż K
1 f 1 1.55 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U18 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2023 5 LDK!
2 f 1 1.55 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2023
3 f 1 1.55 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
4 f 1 1.45 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U23 LD -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2021 BEZ LDK!
5 f 1 1.40 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
6 f 1 1.35 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
Tyczka K
1 f 1 4.00 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2023
2 f 1 3.80 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U20 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023
3 f 1 3.20 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II OSTOJSKI Piotr # Z/0295/18 2022 3 LDK!
3 f 1 3.20 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS II ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022
5 f 1 3.10 KAMIŃSKA Barbara MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS II ŁOŚ Dariusz Z/1476/21 2023
6 f 1 2.80 RADKOWSKA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/2644/20 2023
7 f 1 2.60 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!
7 f 1 2.60 KOPERSKA Kalina MKLA Łęczyca 2004 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0422/18 2021 4 LDK!
7 f 1 2.60 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz B.D. Z/2920/19 2023
  f 1 NM JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U16 LD -- ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2023 LDK!
W dal K
1 f 1 6.32 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB +2.0 M SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023
2 f 1 5.98 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS -0.5 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
3 f 1 5.63 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +1.1 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2023 LDK!
4 f 1 5.32 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS -1.5 III BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2023 LDK!
5 f 1 5.15 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD +1.3 III GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
6 f 1 4.99 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS +1.4 IV SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2023
7 f 1 4.85 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -0.8 IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
8 f 1 4.55 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław # 2007 U16 DS +0.6 V KOBIAŁKA Kamil # Z/1558/18 2023 LDK!
9 f 1 4.32 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP +0.5 -- BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
10 f 1 4.27 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP -0.8 -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2023 BEZ LDK!
  f 1 NM STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS 0.0 -- KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022
Trójskok K
  f 1 10.97 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS +0.5 III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2023
1 f 1 11.63 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U18 DS -0.5 II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
2 f 1 11.15 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS +2.4 III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2023
3 f 1 10.40 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U16 DS -0.9 IV WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.17 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 28.67 NOWACKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek # Z/1149/19 2023 LDK!
3 f 1 26.79 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2023 LDK!
4 f 1 23.22 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2023 LDK!
5 f 1 21.64 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U16 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2023
6 f 1 14.80 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- BELTER Artur Z/1770/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 40.66 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD II B.D.
2 f 1 36.49 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2023 3 LDK!
3 f 1 32.02 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U23 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
4 f 1 31.34 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2023 LDK!
5 f 1 28.51 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2023 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 33.75 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2023 LDK!
2 f 1 32.28 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław # 2007 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil # Z/1558/18 2023 LDK!
3 f 1 31.08 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
4 f 1 25.81 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
5 f 1 24.54 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 23.77 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 43.91 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL II B.D. # Z/6409/15 2023 1
2 f 1 35.86 PATER Agnieszka KS Victoria Trzebinia 1982 Masters MA III
100 m M
1 1 e 1 11.01 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +0.4 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
2 2 e 1 11.18 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.4 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2023 LDK!
3 3 e 1 11.24 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS +0.4 II LDK!
4 4 e 1 11.25 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.4 II SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
5 8 e 1 11.63 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U18 DS +0.4 III LDK!
1 5 e 2 11.36 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD +0.2 III KOPEĆ Dominik # Z/0231/19 2023 LDK!
2 6 e 2 11.47 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD +0.2 III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2023 LDK!
3 7 e 2 11.62 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +0.2 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2023
4 9 e 2 11.79 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.2 IV WISZ Dariusz Z/3656/19 2023 LDK!
5 11 e 2 11.89 CIELECKI Jarosław UKS Orlica Domaniów 1998 Sen DS +0.2 -- B.D. Z/5055/15 2023
1 10 e 3 11.85 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD 0.0 IV GRABOLUS Marek Z/1901/21 2023 LDK!
2 12 e 3 11.93 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U18 LB 0.0 IV WISZ Mateusz Z/4688/17 2023 BEZ LDK!
3 13 e 3 11.99 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-Koźle 2004 U18 OP 0.0 IV SACZKO Andrzej Z/0937/18 2023 4 LDK!
4 14 e 3 12.73 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2006 U16 OP 0.0 V SACZKO Andrzej Z/0969/20 2023 BEZ LDK!
5 15 e 3 13.00 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL 0.0 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
6 16 e 3 13.22 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U16 OP 0.0 -- SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2023 LDK!
1 f 1 11.09 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +0.5 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
2 f 1 11.11 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS +0.5 II LDK!
3 f 1 11.21 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.5 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2023 LDK!
4 f 1 11.36 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD +0.5 III KOPEĆ Dominik # Z/0231/19 2023 LDK!
5 f 1 11.39 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD +0.5 III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.56 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.7 II SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
2 4 s 1 23.36 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS -0.7 III SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2023
1 2 s 2 23.18 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD -1.1 III KOPEĆ Dominik # Z/0231/19 2023 LDK!
2 3 s 2 23.35 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD -1.1 III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2023 LDK!
3 5 s 2 24.29 JANKOWSKI Jakub AZS Łódź 2005 U18 LD -1.1 IV
400 m M
1 1 s 1 48.57 SZWED Maksymilian AZS Łódź 2004 U18 LD II WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2023
2 2 s 1 49.03 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia Z/0817/16 2023 3
3 3 s 1 49.49 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2023
4 4 s 1 50.23 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD II WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0659/18 2023 4
5 6 s 1 50.67 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2023 LDK!
1 5 s 2 50.26 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U23 DS II B.D. B.D. # Z/2601/15 2023
2 7 s 2 53.88 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD IV WĘGLARSKI Krzysztof Z/0240/18 2022
3 8 s 2 54.18 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2023
600 m M
1 1 s 1 1:24.72 JAWORSKI Oliwier SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS -- GOLEC Dominik B.D. Z/0098/19 2021 5 LDK!
2 2 s 1 1:31.86 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2007 U16 LB III DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2023 LDK!
  s 1 DNF MAJEWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław # 2004 U18 DS -- # LDK!
800 m M
1 s 1 2:02.47 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
2 s 1 2:02.92 JANAS Filip SMKS Parasol Wrocław # 2004 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/1589/18 2023 BEZ LDK!
3 s 1 2:09.06 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/0664/19 2023 BEZ LDK!
4 s 1 2:21.14 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3194/19 2023 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.21 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -0.5 II WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2023 5
2 2 e 1 14.21 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.5 II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
3 4 e 1 14.84 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -0.5 II KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
1 5 e 2 14.85 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +0.2 II KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023
2 6 e 2 15.07 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +0.2 III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
3 7 e 2 15.12 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS +0.2 III BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2023 LDK!
4 8 e 2 15.24 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U18 LD +0.2 III KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2023 LDK!
1 9 e 3 16.33 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD +0.7 IV KUDŁA Jacek Z/0722/19 2023
2 11 e 3 17.38 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +0.7 -- LDK!
3 12 e 3 18.44 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA +0.7 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2023 BEZ LDK!
1 f 1 14.94 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +0.6 II KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023
2 f 1 15.39 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP +0.6 III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 10 s 1 16.56 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP -0.5 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
110 m pł M
1 3 e 1 14.75 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -0.5 I KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
1 f 1 14.49 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +0.6 I KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 53.72 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB II PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 53.89 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
3 3 s 1 54.40 KACZMAREK Wojciech KL Lumel Zielona Góra # 2005 U18 LB II FILIPOWSKI Krzysztof # Z/4025/18 2023 LDK!
4 4 s 1 55.12 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U18 LD II ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2023 4 LDK!
1 5 s 2 57.88 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/0414/19 2023 LDK!
2 6 s 2 58.75 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U18 LD IV WĘGLARSKI Krzysztof Z/0660/18 2023 BEZ
3 7 s 2 60.22 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/0722/19 2023
4 8 s 2 60.31 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/4688/17 2023 BEZ LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 59.42 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2023
2 2 s 1 60.80 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
  s 1 DNF SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS --
4x100 m M
1 s 1 44.15 BAZANIAK Bartek
RUTOWICZ Hubert
WÓJCIAK Adrian
SZYMAŃSKI Daniel
UMLKS Pegaz Opoczno 2005
2004
2005
2005
U18 LDZ -- GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
Z/1901/21
Z/0414/19
Z/1902/21
Z/1022/19
2023
2023
2023
2023




  s 1 DNF MLECZKO Gabriel
SINGH Kewin
MYSIOREK Kacper
MAC Szymon
MLKS Agros Żary 2004
2004
2005
2005
U18 LBU --
WISZ Dariusz
WISZ Dariusz
WISZ Dariusz
Z/0787/19
Z/4904/19
Z/3656/19
2023
2023
2023
BEZ


Wzwyż M
1 f 1 2.00 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2023
2 f 1 1.95 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 1.90 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP III KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
4 f 1 1.90 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA III SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK!
5 f 1 1.80 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2023 LDK!
6 f 1 1.75 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
7 f 1 1.75 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV KUDŁA Małgorzata # Z/3192/19 2023
8 f 1 1.75 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023
9 f 1 1.65 MYSIOREK Kacper MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/4904/19 2023 LDK!
10 f 1 1.65 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2023 LDK!
11 f 1 1.65 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2023 LDK!
12 f 1 1.55 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2006 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2023 BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.61 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 2001 U23 LD I OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2021 2 LDK!
2 f 1 4.30 CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II
3 f 1 4.10 BUCKI Dawid KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/4103/17 2023
4 f 1 3.70 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U18 SL III #
5 f 1 3.50 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/4157/19 2023 BEZ LDK!
6 f 1 3.40 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023
7 f 1 3.40 KORCZYŃSKI Tymon MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/2645/20 2022
  f 1 NM NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2023
W dal M
  f 1 7.34 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +1.4 I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2023
1 f 1 7.57 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +3.0 I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2023
2 f 1 6.59 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.7 III RZEPKA Marek # Z/3268/20 2023 LDK!
3 f 1 6.42 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U18 LB -0.5 III BAUMGART Iwona Z/1771/18 2023
4 f 1 6.25 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS +0.6 -- KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2023 2
5 f 1 5.93 ALEKSIAYUK Anton KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.7 -- #
6 f 1 5.82 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U18 DS +0.5 -- LDK!
7 f 1 5.35 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.7 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 4.92 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +0.8 -- LDK!
Trójskok M
1 f 1 16.20 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS +1.4 M JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2023 1
2 f 1 14.23 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +0.9 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2023
3 f 1 13.44 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS +1.7 III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2023 2
4 f 1 13.32 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U18 LB -0.6 III BAUMGART Iwona Z/1771/18 2023
5 f 1 12.97 ALEKSIAYUK Anton KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.6 -- #
Dysk (1) M
1 f 1 56.82 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
2 f 1 55.17 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2023 LDK!
3 f 1 46.97 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt # Z/5469/19 2023 LDK!
4 f 1 41.30 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa # BEZ LDK!
5 f 1 38.35 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV BELTER Artur Z/1419/18 2023 LDK!
6 f 1 38.00 ŚWISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2006 U16 OP IV SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2023 LDK!
7 f 1 36.52 WOJTKIEWICZ Maksymilian LKS Polkowice 2007 U16 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/1788/21 2022
8 f 1 33.41 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2023 LDK!
9 f 1 30.05 SZTUCKI Szymon MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U16 OP -- LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 55.55 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB I SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
2 f 1 52.68 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2023 LDK!
3 f 1 47.52 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!
4 f 1 36.79 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice # 2004 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2023 LDK!
5 f 1 31.85 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD --
6 f 1 26.99 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur Z/0471/21 2023
Dysk (2) M
1 f 1 49.67 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL I B.D. # Z/1690/11 2023
2 f 1 46.35 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław 1999 U23 DS I B.D. #
3 f 1 42.64 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław Z/3676/19 2023 2
Oszczep (600) M
1 f 1 40.08 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2007 U16 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2023 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 29.42 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice # 2004 U18 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2023 LDK!
2 f 1 28.13 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Małgorzata # Z/3192/19 2023
Oszczep (800) M
1 f 1 52.49 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP III B.D. B.D. # Z/5938/15 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.6634199619293 sekund