Suwałki 24 - 25.07.2021
38. PZLA Mistrzostwa Polski U23 [DMP U16]
100 m K
1 2 e 1 11.60 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +1.4 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2023
2 3 e 1 11.77 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN +1.4 M MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2023
3 7 e 1 11.89 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +1.4 I TRZOS Leszek B.D. # Z/2957/15 2023
4 11 e 1 12.37 DENKIEWICZ Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +1.4 II KĘDRA Stanisław Z/3316/19 2023
5 14 e 1 12.62 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.4 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2152/16 2022
6 17 e 1 13.04 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +1.4 III
7 19 e 1 13.19 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +1.4 III NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2022 3
1 4 e 2 11.79 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB +0.5 M SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023
2 5 e 2 11.81 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +0.5 M OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
3 8 e 2 11.93 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP +0.5 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2023
4 12 e 2 12.50 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ +0.5 II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2758/17 2023
5 13 e 2 12.51 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ +0.5 II JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2023
6 16 e 2 12.89 LENKIEWICZ Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +0.5 III #
1 1 e 3 11.55 GˇSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +0.3 M CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 6 e 3 11.82 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.3 M GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
3 9 e 3 12.16 ŁO¦ Lucyna KL Iskra Białogard # 2001 U23 ZP +0.3 II RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2023
4 10 e 3 12.35 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK +0.3 II B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2023
5 15 e 3 12.62 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U23 DS +0.3 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
6 18 e 3 13.09 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU +0.3 III KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/2505/15 2023
1 f 1 11.47 GˇSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +1.1 M CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 f 1 11.55 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +1.1 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2023
3 f 1 11.67 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB +1.1 M SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023
4 f 1 11.70 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +1.1 M GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
5 f 1 11.70 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN +1.1 M MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2023
6 f 1 11.73 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +1.1 M OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
7 f 1 11.80 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +1.1 M TRZOS Leszek B.D. # Z/2957/15 2023
8 f 1 11.88 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP +1.1 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2023
200 m K
1 12 s 1 25.16 LÄCHELE Susane O¦ AZS Poznań # 2000 U23 WP -0.9 II B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023
2 14 s 1 25.31 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -0.9 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2426/15 2022 2
3 15 s 1 25.84 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U23 DS -0.9 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
4 18 s 1 26.45 LENKIEWICZ Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -0.9 III #
1 6 s 2 24.50 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU -1.7 I LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2023
2 7 s 2 24.70 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN -1.7 I MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2023
3 8 s 2 24.98 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -1.7 II JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2023 LDK!
4 10 s 2 25.08 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP -1.7 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2023
5 13 s 2 25.26 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK -1.7 II B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2023
6 16 s 2 25.88 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ -1.7 II JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2023
7 17 s 2 25.95 DˇBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK -1.7 II MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2023 LDK!
1 1 s 3 24.00 GˇSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -1.9 M CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 2 s 3 24.02 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB -1.9 I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023
3 3 s 3 24.30 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -1.9 I GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
4 4 s 3 24.39 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -1.9 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
5 5 s 3 24.47 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -1.9 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2023
6 9 s 3 25.07 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -1.9 II KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2022
7 11 s 3 25.13 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -1.9 II TRZOS Leszek B.D. # Z/2957/15 2023
400 m K
1 7 s 1 55.01 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU I LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2023
2 10 s 1 55.47 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2023
3 11 s 1 56.55 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II KRUPA Iwona Z/0900/15 2022
4 12 s 1 57.78 ANDRYCHOWICZ Marta KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL II
5 13 s 1 58.55 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU II KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2023
6 14 s 1 60.34 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U23 PM III B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/5436/15 , 2023 LDK!
7 15 s 1 60.60 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 2000 U23 LU III BONK Stanisław
1 1 s 2 53.43 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ M OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2023
2 2 s 2 53.49 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM M ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2023 LDK!
3 3 s 2 53.79 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2023
4 4 s 2 54.28 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom 1999 U23 MZ M KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2023
5 5 s 2 54.77 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2023 LDK!
6 6 s 2 54.89 LÄCHELE Susane O¦ AZS Poznań # 2000 U23 WP I B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023
7 8 s 2 55.02 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I KĘDZIORA Robert B.D. Z/2676/16 2023
8 9 s 2 55.38 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom 1999 U23 MZ I JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2023
800 m K
1 1 s 1 2:04.78 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2023 LDK!
2 2 s 1 2:05.04 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2023
3 3 s 1 2:06.10 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA I B.D. KRÓL Zbigniew GIZA Andrzej , Z/0990/18 , 2023
4 4 s 1 2:07.09 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2023 LDK!
5 5 s 1 2:07.22 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK I KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2023
6 6 s 1 2:09.10 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 2001 U23 MZ I ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert Z/1766/15 2021
7 7 s 1 2:09.52 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot 2001 U23 PM I LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2023
8 8 s 1 2:09.76 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA I MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2023 LDK!
9 18 s 1 2:16.56 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2023 LDK!
10 19 s 1 2:19.14 STÓJ Alicja niestowarzyszona # 2001 U23 III B.D. B.D. , Z/1548/15 , 2023
1 9 s 2 2:10.79 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2023
2 10 s 2 2:10.95 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2023
3 11 s 2 2:11.45 HOFMAN Maria O¦ AZS Poznań 1999 U23 WP II
4 12 s 2 2:11.98 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022
5 13 s 2 2:13.00 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 2001 U23 PD II SOWÓL Bogusław 3 LDK!
6 14 s 2 2:13.32 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2023
7 15 s 2 2:13.36 KOPEĆ Natalia O¦ AZS Poznań 2001 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2023
8 16 s 2 2:14.36 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U23 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1794/18 2023
9 17 s 2 2:14.83 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ II PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2023 LDK!
10 20 s 2 2:26.66 HAPUNOWICZ Joanna AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU --
1500 m K
1 1 s 1 4:27.82 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2023 LDK!
2 2 s 1 4:27.99 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999 U23 PM I KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2023
3 3 s 1 4:28.84 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2023
4 4 s 1 4:29.70 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2023 LDK!
5 5 s 1 4:30.98 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 U23 LD I WO¬NIAK Jerzy Z/0966/15 2023 1
6 6 s 1 4:36.35 HOFMAN Maria O¦ AZS Poznań 1999 U23 WP II
7 7 s 1 4:37.51 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U23 PM II JOST Zbigniew B.D. # Z/1950/15 2023
8 8 s 1 4:38.35 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2023
9 9 s 1 4:38.52 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U23 LD II WASIAK Jarosław Z/0729/16 2023 2
10 10 s 1 4:40.87 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022
11 11 s 1 4:42.55 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U23 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1794/18 2023
12 12 s 1 4:42.73 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U23 SL II
13 13 s 1 4:46.17 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM III MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2023 4
14 14 s 1 4:49.17 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM III ¦CIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2023 1
100 m pł K
1 1 e 1 13.08 WOJTUNIK Klaudia AZS ŁódĽ 1999 U23 LD +1.3 MM JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 4 e 1 13.87 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD +1.3 I NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!
3 7 e 1 14.26 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +1.3 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2023
4 8 e 1 14.72 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP +1.3 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2023
5 9 e 1 15.08 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +1.3 II GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1 2 e 2 13.55 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP +0.9 M HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
2 3 e 2 13.61 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.9 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
3 5 e 2 13.91 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +0.9 I RˇCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
4 6 e 2 14.04 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA +0.9 I GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023
  e 2 DNF ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ +0.9 -- RˇCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2023
  e 2 DNF LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ +0.9 -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2758/17 2023
1 f 1 13.12 WOJTUNIK Klaudia AZS ŁódĽ 1999 U23 LD -0.5 MM JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 f 1 13.52 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -0.5 M HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
3 f 1 13.57 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.5 M GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
4 f 1 13.87 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.5 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2023
5 f 1 14.01 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -0.5 I RˇCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
6 f 1 14.21 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -0.5 I NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!
7 f 1 14.23 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -0.5 I GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023
8 f 1 14.76 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP -0.5 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2023
400 m pł K K
1 6 s 1 62.62 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM II LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2023
2 7 s 1 62.79 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U23 DS II B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2023
3 9 s 1 63.69 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. B.D. Z/1866/16 2023
4 10 s 1 64.37 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB II PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2023 LDK!
5 11 s 1 64.69 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U23 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/2102/15 2023
6 12 s 1 66.13 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2023
1 1 s 2 57.08 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom 1999 U23 MZ M JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2023
2 2 s 2 58.56 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom 1999 U23 MZ M KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2023
3 3 s 2 59.31 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ M B.D. KĘDZIORA Robert , Z/2324/15 , 2023
4 4 s 2 59.99 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
5 5 s 2 61.51 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD I NIED¬WIECKI Wojciech B.D. Z/2041/15 2022
6 8 s 2 63.00 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2023
  s 2 DNF GRYC Anna Maria KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. Z/3062/15 2023
3000 m prz K
1 1 s 1 10:20.25 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 U23 LD I WO¬NIAK Jerzy Z/0966/15 2023 1
2 2 s 1 10:31.94 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2023
3 3 s 1 10:33.67 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM I ¦CIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2023 1
4 4 s 1 10:44.11 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U23 PK I KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2023
5 5 s 1 10:49.45 MIKSZUTA Emilia LUKS Start Nakło # 2001 U23 KP I SZAŁACH Krzysztof # Z/1549/15 2023
6 6 s 1 10:53.91 PAWLUS Klaudia WKS ¦l±sk Wrocław 2000 U23 DS I
7 7 s 1 11:11.69 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U23 SK I WO¬NIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2
  s 1 DNF PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U23 SL --
4x100 m K
1 1 s 1 45.83 GAJEWSKA Karolina
ZIEMBICKA Julia
KIEPURA Monika
STRUZIK Alicja
KS AZS AWF Kraków 2001
2001
2000
2001
U23 MLP -- GIZA Maciej B.D.
GIZA Maciej B.D.
GIZA Maciej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0576/15
Z/2577/15
Z/0884/15
Z/2047/16
2023
2023
2023
2022




2 2 s 1 46.14 OSIŃSKA Martyna
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
POTASZNIK Alicja
RLTL Optima Radom 2001
1999
1999
2000
U23 MAZ -- JADCZAK Bożena B.D.
JADCZAK Bożena B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
TRZOS Leszek B.D.
Z/5568/15
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/2957/15
2023
2023
2023
2023




3 3 s 1 46.32 LIPIŃSKA Julia
BARTNOWSKA Weronika
SKIERKOWSKA Martyna
GRYC Anna Maria
AZS-AWF Warszawa 2001
2000
2000
1999
U23 MAZ -- KĘDZIORA Robert B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
RˇCZKA Paweł B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
Z/2758/17
Z/2676/16
Z/4258/15
Z/3062/15
2023
2023
2023
2023




4 4 s 1 47.75 CIUPEK Sylwia
ZIELIŃSKA Paulina
WROŃSKA Wiktoria
JASTRZˇB Izabela
MKS Agros Chełm 2000
2000
2000
2000
U23 LBE -- BONK Stanisław
LESZCZYŃSKI Damian
B.D. MAZUR Janusz
B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D.
Z/0172/15
, Z/0142/16
, Z/4184/18
2023
, 2023
, 2023




5 6 s 1 48.09 BUŃKOWSKA Katarzyna
MIKIEWICZ Dominika
LESZCZYŃSKA Anna
MARKOWSKA Natalia
KS Podlasie Białystok 1999
2001
2000
1999
U23 POD -- B.D. NIED¬WIECKI Wojciech
GRYNIEWICZ Wiktor
NIED¬WIECKI Wojciech B.D.
NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D.
, Z/4789/15
Z/2041/15
Z/4521/15
, 2022
2022
2022

2


  s 1 DNF SKIBIŃSKA Karolina
STEFANOWICZ Magdalena
BRENDEL Magdalena
ŁOZOWSKA Karolina
AZS-AWF Katowice 2000
2000
2000
1999
U23 SLK -- KRUPA Iwona
KOTUŁA Krzysztof B.D.
KOTUŁA Krzysztof
OGONOWSKI Jakub
Z/0900/15
Z/4569/15
Z/3835/15
Z/0304/15
2022
2023
2022
2023




1 5 s 2 47.88 DENKIEWICZ Aleksandra
BARGIELSKA Katarzyna
GADOMSKA Julia
PAWLUCZUK Julia
KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999
1999
2001
2000
U23 LBE -- KĘDRA Stanisław
MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz
KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert
KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław
Z/3316/19
Z/2549/15
Z/2074/15
Z/2505/15
2023
2023
2023
2023




2 7 s 2 48.34 ZAPORA Blanka
PIOTROWSKA Diana
ZMARZŁA Weronika
FORMELLA Aleksandra
SKLA Sopot 2001
1999
2001
2001
U23 POM -- LEWANDOWSKI Michał B.D.

B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D.
ANDRZEJCZAK Paweł B.D.
Z/3200/17
, Z/5436/15
Z/3543/18
2023
, 2023
2023



3 8 s 2 48.68 JATKIEWICZ Izabela
PRUSIŃSKA Małgorzata
LEMANOWICZ Maja
ŻUK Natalia
KS AZS UWM Olsztyn 2000
2000
2001
2000
U23 WMZ -- NIESTATEK Szymon

LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/5539/15
Z/2102/15
Z/2426/15
2022
2023
2022
3

2
4 9 s 2 51.09 ŁASZCZYŃSKA Weronika
KRASICKA Wiktoria
SZUBER Julia
KOSIKOWSKA Paulina
AZS-AWF Gorzów 2000
2001
2000
2001
U23 LBU --
ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela
PAPUGA Sebastian B.D.
Z/0632/15
Z/12972/21
Z/0631/15
2023
2021
2023
1


4x400 m K
1 1 s 1 3:41.69 GAJEWSKA Karolina
KOCZANOWA Margarita
KIEPURA Monika
WSOŁEK Aleksandra
KS AZS AWF Kraków 2001
1999
2000
2001
U23 MLP -- GIZA Maciej B.D.
B.D. KRÓL Zbigniew GIZA Andrzej
GIZA Maciej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0576/15
, Z/0990/18
Z/0884/15
Z/1746/16
2023
, 2023
2023
2023




2 2 s 1 3:43.97 ANDRYCHOWICZ Marta
SKIBIŃSKA Karolina
BRENDEL Magdalena
ŁOZOWSKA Karolina
AZS-AWF Katowice 1999
2000
2000
1999
U23 SLK --
KRUPA Iwona
KOTUŁA Krzysztof
OGONOWSKI Jakub
Z/0900/15
Z/3835/15
Z/0304/15
2022
2022
2023



3 3 s 1 3:44.94 BARTNOWSKA Weronika
GAJDA Sylwana
BIELIŃSKA Weronika
GRYC Anna Maria
AZS-AWF Warszawa 2000
1999
2001
1999
U23 MAZ -- KĘDZIORA Robert B.D.
B.D. WRONA Grzegorz
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
Z/2676/16
, Z/4775/19
Z/1882/18
Z/3062/15
2023
, 2023
2023
2023




4 4 s 1 3:51.10 BUŃKOWSKA Katarzyna
JELSKA Justyna
LESZCZYŃSKA Anna
MARKOWSKA Natalia
KS Podlasie Białystok 1999
1999
2000
1999
U23 POD -- B.D. NIED¬WIECKI Wojciech
JELSKA Justyna B.D. B.D.
NIED¬WIECKI Wojciech B.D.
NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D.
, Z/4789/15
Z/1051/15
Z/2041/15
Z/4521/15
, 2022
2023
2022
2022




5 5 s 1 3:52.28 ZAPORA Blanka
DZIAŁOSZEWSKA Maja
ZMARZŁA Weronika
FORMELLA Aleksandra
SKLA Sopot 2001
2001
2001
2001
U23 POM -- LEWANDOWSKI Michał B.D.
LEWANDOWSKI Michał B.D.
B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D.
ANDRZEJCZAK Paweł B.D.
Z/3200/17
Z/3912/15
, Z/5436/15
Z/3543/18
2023
2023
, 2023
2023




6 6 s 1 3:54.67 HAPUNOWICZ Joanna
PIETRUCZUK Natalia
PA¦NIK Monika
DROZD Wiktoria
AZS UMCS Lublin 2000
1999
2001
2001
U23 LBE --
MARUSZEWSKI Piotr B.D.

JAROS Marek B.D. B.D.
Z/1853/16
Z/6101/15
2023
2023


7 7 s 1 3:59.02 SOKOŁOWSKA Julia
LE¦NIK Zofia
MASZKIEWICZ Maja
BRELA Zuzanna
AKL Ursynów Warszawa 2000
2001
2001
2000
U23 MAZ -- B.D. KĘDZIORA Robert
B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
B.D.
, Z/2324/15
Z/2152/16
, 2023
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.87 MIˇSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK M TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2023
2 f 1 1.71 SKOCZYLAS Patrycja RKS ŁódĽ 1999 U23 LD I B.D.
2 f 1 1.71 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U23 MZ I ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz Z/3983/15 2022 LDK!
2 f 1 1.71 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP I B.D.
5 f 1 1.71 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM I B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
6 f 1 1.71 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
7 f 1 1.67 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD II B.D.
8 f 1 1.67 SZCZUKO Urszula STS Pomerania Szczecin 2001 U23 ZP II NADARZYŃSKI Szymon Z/6560/15 2023 LDK!
9 f 1 1.63 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2023
10 f 1 1.63 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II DZIDO Dariusz B.D. Z/2226/16 2021
11 f 1 1.59 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2023
12 f 1 1.54 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U23 LD -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2021 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 4.15 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS M ŁO¦ Dariusz B.D. Z/3600/15 2023
2 f 1 4.10 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP M KALINICZENKO Wiaczesław B.D. Z/0082/15 2023
3 f 1 3.90 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3992/15 2023
4 f 1 3.85 LIPIŃSKA Milena O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U23 PM I MIGDA Leszek B.D. Z/0583/15 2021
5 f 1 3.50 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U23 MZ I SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK!
5 f 1 3.50 TRACZYK Agata SKLA Sopot 2001 U23 PM I JURGA Łukasz B.D. Z/3542/18 2023
7 f 1 3.20 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS ŁódĽ # 2001 U23 LD II B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK!
8 f 1 3.00 JÓ¬WIAK Zofia RKS ŁódĽ 2001 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/1840/17 2023
9 f 1 3.00 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023
W dal K
  f 1 5.76 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS ŁódĽ 2001 U23 LD +1.1 II SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
  f 1 5.81 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +1.3 I DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2023
1 f 1 6.17 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM +1.4 I B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
2 f 1 6.16 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL +0.5 I KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
3 f 1 6.07 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +1.6 I ¦WITAŁA Aldona # Z/0590/15 2023 1
4 f 1 5.82 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +2.7 I DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2023
5 f 1 5.80 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS ŁódĽ 2001 U23 LD +2.3 I SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
6 f 1 5.77 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +1.7 II BIELA Marek Z/0307/15 2023 1
7 f 1 5.76 STRˇCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +2.2 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022
8 f 1 5.76 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN +0.9 II PALUCH Krystian B.D. Z/3010/15 2023
9 f 1 5.73 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +0.6 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
10 f 1 5.72 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +2.3 II ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2023
11 f 1 5.70 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP +0.4 II B.D.
12 f 1 5.70 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB +0.7 II SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023
13 f 1 5.49 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD +1.9 II GRYNIEWICZ Wiktor 2 LDK!
14 f 1 5.45 JÓ¬WIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.2 II ŁUKASIAK Michał B.D. LDK!
15 f 1 5.36 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +1.1 III B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/2322/15 , 2022
16 f 1 5.18 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa 2001 U23 MZ +1.6 III B.D. GOLJANEK Janusz , Z/3963/15 , 2021
Trójskok K
1 f 1 12.67 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP +0.7 I B.D.
2 f 1 12.61 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS ŁódĽ 2001 U23 LD -0.6 I SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
3 f 1 12.49 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN +1.1 I PALUCH Krystian B.D. Z/3010/15 2023
4 f 1 12.41 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +1.2 I ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2023
5 f 1 12.33 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL 0.0 I BIELA Marek Z/0307/15 2023 1
6 f 1 12.21 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL +0.8 I SITARSKI Michał B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
7 f 1 12.05 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +1.0 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
8 f 1 11.98 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U23 WP +1.0 II
9 f 1 11.19 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL +0.3 III
10 f 1 11.07 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków 1999 U23 MA +0.4 III B.D.
  f 1 NM KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2023 1
  f 1 NM RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ 0.0 -- KRAUZE Jerzy ŁUKASIAK Michał B.D. , Z/5260/15 , 2023 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 14.64 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2023
2 f 1 13.91 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2023
3 f 1 13.49 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom 1999 U23 MZ I B.D. LDK!
4 f 1 13.35 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/4824/15 2022
5 f 1 12.65 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM I PIˇTEK Mirosław Z/0426/15 2023
6 f 1 12.39 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U23 DS II PIERZCHAŁA Władysław Z/2687/15 2021 2
7 f 1 11.92 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD II ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2023
8 f 1 11.37 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2023 3
9 f 1 11.25 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/3361/16 2023
10 f 1 10.63 ZARA¦ Katarzyna UKS 12 Kalisz 2001 U23 WP III MAŁECKI Marcin NOWAK Łukasz Z/5277/15 2022
11 f 1 9.07 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U23 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 50.25 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/4824/15 2022
2 f 1 47.26 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2023
3 f 1 46.13 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2023
4 f 1 42.86 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD II B.D.
5 f 1 40.20 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 1999 U23 MZ II B.D.
6 f 1 39.20 ZARA¦ Katarzyna UKS 12 Kalisz 2001 U23 WP II MAŁECKI Marcin NOWAK Łukasz Z/5277/15 2022
7 f 1 38.84 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U23 PM II PIˇTEK Mirosław Z/0426/15 2023
8 f 1 37.57 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2023
9 f 1 33.37 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU III MAKARUK Tadeusz B.D. # Z/2758/18 2023
10 f 1 31.82 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP --
11 f 1 29.62 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2023 3
12 f 1 22.74 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U23 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
Młot (4) K
1 f 1 63.14 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2023
2 f 1 50.96 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU I KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2023
3 f 1 48.70 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U23 WP I
4 f 1 47.12 KOMISARCZYK Zuzanna O¦ AZS Poznań 2001 U23 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/5341/15 2022
5 f 1 46.77 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP II B.D.
6 f 1 43.04 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2022
7 f 1 42.91 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2000 U23 PK III ŁYP Jacek Z/6214/15 2022 1
8 f 1 41.50 KOTWICA Agata KKL Stal Stalowa Wola # 2000 U23 PK III ŁYP Jacek B.D. Z/5848/15 2022
9 f 1 40.40 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2001 U23 KP III LDK!
10 f 1 25.70 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U23 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
11 f 1 15.43 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB -- KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2023
Oszczep (600) K
1 f 1 56.06 MA¦LAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U23 ZP M GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2023
2 f 1 48.91 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom 1999 U23 MZ I B.D. LDK!
3 f 1 48.05 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD I WOJNA Cezary B.D. Z/2760/15 2023
4 f 1 46.87 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2001 U23 KP I LDK!
5 f 1 44.28 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
6 f 1 41.38 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL II B.D. # Z/6409/15 2023 1
7 f 1 39.22 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U23 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3
8 f 1 38.87 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/3361/16 2023
9 f 1 35.66 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU III KRUKOWSKI Michał Z/5214/15 2022 1
10 f 1 33.63 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/4005/15 , 2022
100 m M
1 2 e 1 10.51 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ +2.0 M B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
2 5 e 1 10.66 GOŁˇB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +2.0 I KU¦ Tomasz B.D. Z/2244/18 2023
3 7 e 1 10.73 ZIELIŃSKI Bartosz GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 1999 U23 WP +2.0 I MAĆKOWIAK Robert BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2021
4 15 e 1 10.95 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +2.0 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
5 16 e 1 10.97 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA +2.0 II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1
6 21 e 1 11.21 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN +2.0 II BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
7 24 e 1 11.55 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +2.0 III OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2023 3
1 1 e 2 10.44 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +1.3 M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2023
2 4 e 2 10.54 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP +1.3 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2023
3 10 e 2 10.79 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +1.3 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2023
4 12 e 2 10.83 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL +1.3 I B.D. # Z/4779/15 2023 II
5 17 e 2 11.06 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +1.3 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3111/20 2023
1 6 e 3 10.66 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +1.4 I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2023
2 8 e 3 10.78 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK +1.4 I MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
3 9 e 3 10.79 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +1.4 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
4 13 e 3 10.89 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1999 U23 WP +1.4 I WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2023
5 22 e 3 11.23 JARZˇB Miłosz LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD +1.4 II B.D. GABRYSIAK Marcin # , Z/1279/20 , 2023
6 23 e 3 11.25 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +1.4 II MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
1 3 e 4 10.52 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL +1.6 M HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
2 11 e 4 10.83 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U23 MZ +1.6 I DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. , Z/4998/15 , 2023 LDK!
3 14 e 4 10.90 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL +1.6 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
4 18 e 4 11.08 PYDA Jakub KS Agros Zamo¶ć 2001 U23 LU +1.6 II KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # , Z/3083/18 , 2023
5 19 e 4 11.10 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD +1.6 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2023
6 20 e 4 11.20 KAMIŃSKI Artur MKL Szczecin 1999 U23 ZP +1.6 II B.D. #
1 f 1 10.34 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL +1.3 M HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
2 f 1 10.43 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +1.3 M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2023
3 f 1 10.48 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP +1.3 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2023
4 f 1 10.51 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ +1.3 M B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
5 f 1 10.52 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +1.3 M B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2023
6 f 1 10.65 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK +1.3 M MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
7 f 1 10.75 ZIELIŃSKI Bartosz GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 1999 U23 WP +1.3 I MAĆKOWIAK Robert BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2021
8 f 1 10.78 GOŁˇB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +1.3 I KU¦ Tomasz B.D. Z/2244/18 2023
200 m M
1 14 s 1 22.44 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1999 U23 WP -0.9 II WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2023
2 15 s 1 22.56 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U23 MZ -0.9 II ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2023 3
3 16 s 1 22.67 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD -0.9 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2023
4 17 s 1 22.72 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.9 II SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
5 19 s 1 22.83 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -0.9 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
6 20 s 1 23.07 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -0.9 III B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
7 21 s 1 23.28 WA¦KIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -0.9 III B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
  s 1 DNF FRˇCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP -0.9 -- JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
1 7 s 2 21.98 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -1.9 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3111/20 2023
2 8 s 2 22.21 PYDA Jakub KS Agros Zamo¶ć 2001 U23 LU -1.9 II KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # , Z/3083/18 , 2023
3 9 s 2 22.22 GOŁˇB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -1.9 II KU¦ Tomasz B.D. Z/2244/18 2023
4 11 s 2 22.25 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -1.9 II ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2023 LDK!
5 12 s 2 22.31 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD -1.9 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
6 13 s 2 22.34 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -1.9 II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1
7 18 s 2 22.77 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -1.9 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
  s 2 DNF ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -1.9 -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2023
1 1 s 3 20.84 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -1.3 M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2023
2 2 s 3 20.94 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP -1.3 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2023
3 3 s 3 21.28 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ -1.3 M B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
4 4 s 3 21.69 ZIELIŃSKI Bartosz GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 1999 U23 WP -1.3 I MAĆKOWIAK Robert BYTNIEWSKI Szymon Z/1611/16 2021
5 5 s 3 21.73 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -1.3 I ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK!
6 6 s 3 21.82 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -1.3 I ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023
7 10 s 3 22.22 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL -1.3 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
400 m M
1 10 s 1 48.99 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
2 13 s 1 49.70 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2023
3 15 s 1 50.02 KUBI¦ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB II PAPUGA Sebastian B.D. # Z/2711/15 2023
4 17 s 1 50.34 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ II B.D.
5 19 s 1 51.50 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD III B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
6 20 s 1 52.07 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 U23 LD III KU¦ Tomasz B.D. Z/1161/16 2023
1 4 s 2 47.50 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP I LDK!
2 6 s 2 47.86 WAWRZKOWICZ Jan O¦ AZS Poznań 2001 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/2341/21 2023
3 11 s 2 49.54 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 2001 U23 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!
4 12 s 2 49.59 NAWROT Mikołaj O¦ AZS Poznań 2000 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2023
5 14 s 2 49.71 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2023
6 16 s 2 50.14 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
7 18 s 2 51.31 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 U23 LD III B.D. KU¦ Tomasz , Z/0930/17 , 2023
1 1 s 3 47.12 SOŁTYSIAK Daniel O¦ AZS Poznań # 2001 U23 WP M ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2023
2 2 s 3 47.29 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U23 OP I ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2023
3 3 s 3 47.33 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander Z/4403/15 2022
4 5 s 3 47.79 SOŁTYSIAK Bartosz O¦ AZS Poznań # 2001 U23 WP I ROŻEJ Marek Z/0233/19 2023
5 7 s 3 48.38 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022
6 8 s 3 48.39 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2023 1
7 9 s 3 48.93 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2023
800 m M
1 1 s 1 1:52.65 OSTROWSKI Filip RKS ŁódĽ 2001 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2023
2 2 s 1 1:52.73 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK II JÓ¬WIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2023
3 3 s 1 1:52.78 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/2581/15 2023 1
4 4 s 1 1:52.85 SZKUDLAREK Jakub RKS ŁódĽ 2001 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2023
5 5 s 1 1:53.29 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudzi±dz # 2001 U23 KP II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0931/16 2023 LDK!
6 6 s 1 1:53.29 PRZYBYLAK Tomasz O¦ AZS Poznań 2001 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0711/15 2023 LDK!
7 7 s 1 1:53.40 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia Z/0817/16 2023 3
8 8 s 1 1:54.38 CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 U23 OP II B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023
9 16 s 1 1:56.99 SZPEJNA Paweł BKS Bydgoszcz 2000 U23 KP II B.D.
1 9 s 2 1:54.53 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U23 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2023
2 10 s 2 1:54.55 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1908/17 2023
3 11 s 2 1:54.96 WOLENDER Jakub KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/6204/15 2022 LDK!
4 12 s 2 1:55.23 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0721/18 2023
5 13 s 2 1:55.24 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2023 3
6 14 s 2 1:55.51 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL II
7 15 s 2 1:55.68 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
8 17 s 2 1:57.13 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2023
9 18 s 2 1:57.74 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2023 3
10 19 s 2 1:58.10 WIECZOREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U23 DS III WOSIEK Jacek Z/3234/17 2023
1500 m M
1 1 s 1 3:49.31 WIˇCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ II B.D. # Z/4260/15 2023 2
2 2 s 1 3:49.62 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL II B.D. B.D. , Z/2051/16 , 2023
3 3 s 1 3:53.26 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/2581/15 2023 1
4 4 s 1 3:53.90 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/2413/15 2023
5 5 s 1 3:54.20 PRZYBYLAK Tomasz O¦ AZS Poznań 2001 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0711/15 2023 LDK!
6 6 s 1 3:54.50 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK II JÓ¬WIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2023
7 7 s 1 3:55.86 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
8 8 s 1 3:56.29 OSTROWSKI Filip RKS ŁódĽ 2001 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2023
9 9 s 1 3:56.54 CZERONEK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław 2000 U23 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2023 2
10 10 s 1 3:57.20 WOLENDER Jakub KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/6204/15 2022 LDK!
11 11 s 1 3:58.12 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/3951/15 2023
12 12 s 1 3:58.51 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021
13 13 s 1 4:00.76 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudzi±dz # 2001 U23 KP II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0931/16 2023 LDK!
14 14 s 1 4:02.19 CZYŻEWSKI Jakub RKS ŁódĽ 2001 U23 LD III B.D.
15 15 s 1 4:02.80 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 2001 U23 KP III B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2023
16 16 s 1 4:04.20 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U23 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2021 3
110 m pł M
1 1 e 1 14.06 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ 0.0 M WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2023 1
2 4 e 1 14.45 FRˇCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP 0.0 I JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
3 5 e 1 14.53 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ 0.0 I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/5075/19 2023 LDK!
4 6 e 1 14.57 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU 0.0 I SIEROCKI Michał B.D. B.D. # Z/0724/15 2023
5 8 e 1 14.93 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB 0.0 I SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2023
6 10 e 1 15.65 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD 0.0 II NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/1518/15 2023
6 10 e 1 15.65 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD 0.0 II B.D.
1 2 e 2 14.31 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +0.9 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
2 3 e 2 14.35 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +0.9 I KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
3 7 e 2 14.68 CZAK Jakub MKL Szczecin 2001 U23 ZP +0.9 I B.D.
4 9 e 2 14.95 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +0.9 I NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2023
5 12 e 2 15.96 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +0.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2023
  e 2 DNF JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP +0.9 -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
1 f 1 13.82 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ +1.5 M WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2023 1
2 f 1 13.93 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +1.5 M TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
3 f 1 13.96 FRˇCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP +1.5 M JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
4 f 1 14.00 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +1.5 M KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
5 f 1 14.16 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU +1.5 I SIEROCKI Michał B.D. B.D. # Z/0724/15 2023
6 f 1 14.73 CZAK Jakub MKL Szczecin 2001 U23 ZP +1.5 I B.D.
7 f 1 14.90 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +1.5 I SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2023
8 f 1 99.99 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +1.5 -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/5075/19 2023 LDK!
400 m pł M
1 8 s 1 54.96 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U23 DS II B.D. B.D. # Z/2601/15 2023
2 9 s 1 55.38 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1819/16 2023
3 10 s 1 56.58 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA III WÓJCIK Teodor B.D. Z/2981/16 2023
4 11 s 1 57.43 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2023
5 12 s 1 57.78 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U23 OP III B.D.
1 1 s 2 50.29 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP M LDK!
2 2 s 2 51.47 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU M HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2023
3 3 s 2 53.02 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP I PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2023 LDK!
4 4 s 2 53.05 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2023
5 5 s 2 54.12 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU I SIEROCKI Michał # Z/6046/15 2023 3
6 6 s 2 54.28 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU I HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2023
7 7 s 2 54.70 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom 1999 U23 MZ II KĘDZIORA Robert B.D. Z/3078/15 2023
3000 m prz M
1 1 s 1 8:54.75 CZERONEK Mikołaj WKS ¦l±sk Wrocław 2000 U23 DS I ADAMEK Marek Z/1124/15 2023 2
2 2 s 1 8:57.97 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U23 SK I MIREK Andrzej Z/2504/17 2023 1
3 3 s 1 9:05.27 POGORZELSKI Rafał KS Prefbet-Sonarol 1999 U23 PD II KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021
4 4 s 1 9:09.10 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021
5 5 s 1 9:10.04 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U23 PM II JOST Zbigniew # Z/1856/15 2023 2
6 6 s 1 9:25.56 KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ II TRZOS Leszek B.D. Z/2174/15 2022
7 7 s 1 9:40.47 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom 1999 U23 MZ III TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
8 8 s 1 9:41.11 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2023 3
9 9 s 1 9:51.35 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP III B.D. 3 LDK!
10 10 s 1 9:54.17 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U23 MZ III GRˇBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2023 3
11 11 s 1 10:09.97 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ III
12 12 s 1 10:18.02 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 1999 U23 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2023 3
4x100 m M
1 1 s 1 40.63 PAJˇK Jakub
DZIDA Paweł
MAJEWSKI Jacek
TARADAJ Bartosz
AZS-AWF Katowice 2001
1999
2000
2001
U23 SLK -- MATUSIŃSKI Aleksander
KRUPA Iwona
MATUSIŃSKI Aleksander
KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/4403/15
Z/0121/15
Z/4611/15
Z/5732/15
2022
2023
2022
2023

1


2 2 s 1 41.20 JANKOWSKI Tomasz
ŁUKOMSKI Adam
SZACHNIEWICZ Szymon
BUGAJSKI Paweł
KS AZS AWF Wrocław 1999
2001
2001
2001
U23 DOL -- WALCZAK Katarzyna
ROSTEK William B.D.
ROSTEK William
ROSTEK William B.D.
Z/0837/15
Z/3032/16
Z/1867/17
Z/4584/15
2023
2023
2023
2023




3 3 s 1 41.21 GŁĘBOCKI Jan
DZIUBA Szymon
KILJAN Krzysztof
GˇBKA Bartosz
AZS-AWF Warszawa 2001
1999
1999
1999
U23 MAZ -- B.D.
WOJTKOWSKI Maciej
WOJTKOWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej B.D.
Z/0703/15
Z/0440/15
Z/0628/15
2023
2023
2023

1
1

4 4 s 1 41.34 RADZEWICZ Jędrzej
SOŁTYSIAK Daniel
SOŁTYSIAK Bartosz
ŻOK Łukasz
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001
2001
2001
2001
U23 LBU -- SASKA Tomasz B.D.
ROŻEJ Marek B.D.
ROŻEJ Marek
SASKA Tomasz B.D.
Z/5771/15
Z/0234/19
Z/0233/19
Z/3718/16
2023
2023
2023
2023




5 5 s 1 41.53 HOŁUB Krzysztof
GOŁĘBIOWSKI Oskar
CHMIEL Jakub
LEMPACH Jakub
AZS UMCS Lublin 2000
2000
2001
2001
U23 LBE -- HOŁUB Grzegorz B.D.
HOŁUB Grzegorz B.D. B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
Z/2537/16
Z/6045/15
Z/3111/20
Z/3875/15
2023
2023
2023
2023




6 6 s 1 42.84 WYSZYŃSKI Paweł
ŁĘCZYCKI Artur
KALISZEWSKI Jakub
SINIŁO Krystian
KS Podlasie Białystok 2001
2000
2000
2000
U23 POD -- NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D.
B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D.
B.D.
NABIAŁEK Łukasz B.D.
Z/3665/18
, Z/1532/15
Z/1535/15
2023
, 2023
2023




1 7 s 2 43.22 CHUDAK Franciszek
GARSTECKI Mikołaj
SUCHOROWSKI Jan
PRZYŻECKI Dominik
AKL Ursynów Warszawa 2001
2000
2001
2001
U23 MAZ -- OBROCKI Bogdan
B.D.
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/4214/15
Z/1530/19
Z/2641/16
2023
2023
2023
3


2
2 8 s 2 43.98 CZECHOSKI Adam
PŁASKOWICKI Damian
TYMIŃSKI Piotr
WA¦KIEWICZ Norbert
KS Sprinterzy.com Kraków 1999
2000
2000
2000
U23 MLP -- B.D.
B.D.
B.D. B.D.
B.D. B.D. B.D.
Z/0535/15
, Z/1001/17
, Z/2505/17
2023
, 2023
, 2023




  s 2 DNF KORCZ Bartosz
MICHNIEWSKI Olgierd
SUMIŃSKI Michał
KRZEMIŃSKI Dawid
RLTL Optima Radom 2000
2000
2001
2000
U23 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D.
TRZOS Leszek B.D.
B.D.
BŁASIŃSKI Artur B.D.
Z/0565/17
Z/5567/15
Z/4910/15
2023
2023
2023




4x400 m M
1 1 s 1 3:12.62 BUJAK Jakub
BILIŃSKI Robin
HABRYCH Bartosz
BUCK Dawid
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000
2001
2001
1999
U23 OPL -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D.
PLASKOTA Krzysztof B.D.
B.D.
ZIEMBA Krzysztof B.D.
Z/2877/15
Z/0971/16
Z/2890/18
2023
2023
2023
M



2 2 s 1 3:12.76 PA¬DZIERZ Adam
MAJEWSKI Jacek
DZIDA Paweł
PAJˇK Jakub
AZS-AWF Katowice 2000
2000
1999
2001
U23 SLK -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander
KRUPA Iwona
MATUSIŃSKI Aleksander
Z/4651/15
Z/4611/15
Z/0121/15
Z/4403/15
2023
2022
2023
2022


1

3 3 s 1 3:13.79 WYKROTA Patryk
NAWROT Mikołaj
PRZYBYLAK Tomasz
WAWRZKOWICZ Jan
O¦ AZS Poznań 2000
2000
2001
2001
U23 WLP -- WALCZAK Michał B.D.
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
Z/1067/17
Z/0793/15
Z/0711/15
Z/2341/21
2023
2023
2023
2023




4 6 s 1 3:25.67 STOLARSKI Jakub
ZIĘBA Szymon
BIELSKI Maciej
KIDOŃ Piotr
KS AZS AWF Kraków 2000
1999
1999
2000
U23 MLP -- SZKOŁA Sebastian B.D.
B.D. SOBCZYK Grzegorz
B.D. B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/5579/15
, Z/0312/15
Z/0474/15
Z/1693/17
2023
, 2023
2023
2023




1 4 s 2 3:18.73 WŁOSTEK Piotr
OSTROWSKI Filip
SZKUDLAREK Jakub
AUGUSTYNIAK Jakub
RKS ŁódĽ 2000
2001
2001
2001
U23 LDZ -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D.
JASZCZAK Stanisław B.D.
JASZCZAK Stanisław B.D.
JASZCZAK Stanisław B.D.
Z/4835/15
Z/0336/15
Z/6308/15
Z/0931/16
2023
2023
2023
2023




2 5 s 2 3:19.08 SOŁTYSIAK Bartosz
WALICKI Antoni
PIÓRO Olaf
SOŁTYSIAK Daniel
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001
1999
2001
2001
U23 LBU -- ROŻEJ Marek
SASKA Tomasz B.D.
SASKA Tomasz B.D.
ROŻEJ Marek B.D.
Z/0233/19
Z/0509/15
Z/5773/15
Z/0234/19
2023
2021
2023
2023




3 7 s 2 3:27.02 GOŁˇB Jarosław
WRÓBEL Jakub
ZIELONKA Jan
PĘDZIWIATR Jakub
LKS MOSiR Sieradz 2000
1999
1999
1999
U23 LDZ -- KU¦ Tomasz B.D.
KU¦ Tomasz B.D.
B.D.
B.D. KU¦ Tomasz
Z/2244/18
Z/1161/16
Z/2663/16
, Z/0930/17
2023
2023
2022
, 2023




4 8 s 2 3:35.10 GARSTECKI Mikołaj
PRZYŻECKI Dominik
CHUDAK Franciszek
ZIELIŃSKI Stanisław
AKL Ursynów Warszawa 2000
2001
2001
2001
U23 MAZ -- B.D.
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan B.D.
Z/2641/16
Z/4214/15
Z/4218/15
2023
2023
2023

2
3

  s 2 DQ ROMANIUK Daniel
WEREMCZUK Krzysztof
RYBAKOWSKI Michał
MICHALSKI Jan
MKS Polonia Warszawa 2001
2000
2000
2001
U23 MAZ -- JOBT Andrzej

JOBT Andrzej
JOBT Andrzej
Z/2632/16
Z/1769/15
Z/3951/15
2023
2023
2023

3

Wzwyż M
1 f 1 2.15 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2023
2 f 1 2.10 PAJˇK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U23 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2023 2
3 f 1 2.06 WI¦NIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP II MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. Z/0798/15 2023 LDK!
4 f 1 2.06 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U23 DS II
5 f 1 2.06 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ II B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/0257/19 , 2023
6 f 1 1.98 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2023
6 f 1 1.98 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2023
8 f 1 1.98 BAŁUT Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U23 DS II WI¦NIEWSKI Paweł Z/1400/19 2022
9 f 1 1.94 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2023
10 f 1 1.94 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
11 f 1 1.89 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2022 3
12 f 1 1.89 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2023
13 f 1 1.79 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB --
Tyczka M
1 f 1 4.90 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP I DAKINIEWICZ Wojciech B.D. # Z/0579/15 2023
2 f 1 4.50 GRACZYK Maciej UKS 55 ŁódĽ 2001 U23 LD I OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2021 2 LDK!
3 f 1 4.40 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB II
4 f 1 4.20 CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II
4 f 1 4.20 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II ŁO¦ Dariusz Z/3604/15 2023
6 f 1 4.00 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD II KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3
7 f 1 3.80 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U23 LD III KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
  f 1 NM ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 2001 U23 PM -- B.D. Z/2972/16 2022
W dal M
1 f 1 7.54 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU +1.8 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2023
2 f 1 7.37 KRAWCZYK Kacper AZS ŁódĽ 2001 U23 LD +1.2 I SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!
3 f 1 7.16 GˇBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ +1.8 II TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2023
4 f 1 7.15 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +3.2 II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2023 LDK!
5 f 1 7.07 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.9 II OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2023 2
6 f 1 7.01 WYRWAS Krzysztof LKS Lubusz Słubice 2001 U23 LB +2.0 II CZERNIK Edward Z/2872/16 2022
7 f 1 6.99 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP +1.6 II SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
8 f 1 6.97 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ +2.1 II MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
9 f 1 6.96 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U23 LU +1.5 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2023
10 f 1 6.93 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U23 MZ +2.8 II
11 f 1 6.77 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +2.4 III KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
12 f 1 6.62 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA +0.4 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2023 3
13 f 1 6.58 WˇŻ Kamil LKS Stal Mielec 2001 U23 PK +1.3 III TORBA Tomasz Z/3154/17 2021 4 LDK!
14 f 1 6.57 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD +1.9 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2023
15 f 1 6.08 KAMIŃSKI Artur MKL Szczecin 1999 U23 ZP +0.9 -- B.D. #
Trójskok M
1 f 1 15.70 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ +1.3 I BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2023 LDK!
2 f 1 15.08 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U23 KP +1.4 I B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2023 LDK!
3 f 1 14.86 WˇŻ Kamil LKS Stal Mielec 2001 U23 PK +1.4 I TORBA Tomasz Z/3154/17 2021 4 LDK!
4 f 1 14.63 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol 1999 U23 PD +1.9 II KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek , Z/0332/15 , 2021
5 f 1 14.43 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.5 II ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2023
6 f 1 14.12 STYBOR Jakub SKLA Sopot 2000 U23 PM +0.7 III B.D. #
7 f 1 14.10 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 U23 ZP +1.3 III IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. Z/4932/15 2023 LDK!
8 f 1 13.92 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD +1.7 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3775/15 2023
9 f 1 12.68 PŁASKOWICKI Damian KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +1.7 -- B.D.
10 f 1 12.51 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK -1.2 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2023
Kula (7.26) M
1 f 1 17.99 GO¬DZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ M MAŁECKI Marcin B.D. # Z/3653/15 2023
2 f 1 17.56 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U23 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
3 f 1 17.20 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2023 LDK!
4 f 1 17.16 NIED¬WIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2000 U23 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1
5 f 1 16.43 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U23 KP I GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2023 2
6 f 1 16.18 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I
7 f 1 15.76 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2023 LDK!
8 f 1 15.71 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamo¶ć 2000 U23 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1
9 f 1 15.34 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL I
10 f 1 15.05 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2023 1
11 f 1 13.62 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 2001 U23 MZ II B.D.
12 f 1 11.78 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 1999 U23 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2190/15 2021 4
Dysk (2) M
1 f 1 55.37 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 2000 U23 LU I STIPURA Krzysztof B.D. B.D. # Z/5235/15 2023
2 f 1 50.91 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U23 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
3 f 1 50.09 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2023 LDK!
4 f 1 46.25 JARMOŁOWICZ Michał WKS ¦l±sk Wrocław 1999 U23 DS I B.D. #
5 f 1 45.44 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2023 LDK!
6 f 1 42.89 GO¬DZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ II MAŁECKI Marcin B.D. # Z/3653/15 2023
7 f 1 42.68 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ II BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
8 f 1 42.00 NIED¬WIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2000 U23 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1
9 f 1 40.57 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 2000 U23 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2023 2
10 f 1 40.13 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 2001 U23 ZP II B.D. #
11 f 1 39.86 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 2001 U23 MZ III B.D.
12 f 1 39.81 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD III
Młot (7.26) M
1 f 1 63.39 MAZUR Michał KS Agros Zamo¶ć 1999 U23 LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2023 1
2 f 1 60.94 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS I B.D. KOTWICA Czesław # , Z/0897/17 , 2023
3 f 1 59.20 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2023 1
4 f 1 58.74 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 1999 U23 MZ I ROSA Mikołaj B.D. Z/2247/16 2021
5 f 1 57.53 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 U23 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2023 2
6 f 1 53.96 BARTOSIEWICZ Gracjan LLKS Pomorze Stargard 2001 U23 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2359/17 2023 4
7 f 1 50.97 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2023 2
8 f 1 24.73 WASZKIEWICZ Krystian O¦ AZS Poznań # 2001 U23 WP -- B.D. B.D. # Z/5938/15 2023
Oszczep (800) M
1 f 1 74.95 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP M WALCZAK Leszek Z/0021/15 2023 1
2 f 1 70.78 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD I HULISZ Robert B.D. # Z/2049/16 2023
3 f 1 66.05 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP I ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2023 1 LDK!
4 f 1 62.83 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U23 LB I SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2022 2 LDK!
5 f 1 60.60 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U23 DS II PIERZCHAŁA Władysław Z/2348/16 2021 2
6 f 1 60.54 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!
7 f 1 58.11 BUDZISZEWSKI Damian UKS Liceum sportowe Łomża 1999 U23 PD II TRZONKOWSKA Beata Z/1402/15 2021 2
8 f 1 57.70 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ II BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
9 f 1 55.90 KRUSCHE Konrad AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ II B.D. DAMSZEL Tomasz # , Z/10829/21 , 2023
10 f 1 53.66 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 U23 MA III MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2023
11 f 1 53.32 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ III DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2023
12 f 1 52.74 WASZKIEWICZ Krystian O¦ AZS Poznań # 2001 U23 WP III B.D. B.D. # Z/5938/15 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.903418064117 sekund