Lublin 24.07.2021
Mistrzostwa Woj. Lubelskiego U18 [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 12.07 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK +0.5 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2023 1
2 2 s 1 12.87 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U20 LU +0.5 III KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
3 3 s 1 13.09 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +0.5 III MARUSZEWSKI Piotr # Z/10828/21 2023
4 4 s 1 13.47 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm # 2006 U16 LU +0.5 IV B.D. # Z/4089/20 2023
5 5 s 1 13.51 CHMIEL Paulina AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU +0.5 IV MARUSZEWSKI Piotr # Z/3110/20 2023
6 6 s 1 13.56 PODKAŃSKA Małgorzata AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU +0.5 --
1 7 s 2 14.01 WÓJTOWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -0.6 --
2 8 s 2 14.22 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -0.6 V SEREJ Łukasz LDK!
3 9 s 2 14.47 USZKO Dominika MKL Chełm # 2007 U16 LU -0.6 V LESZCZYŃSKI Damian Z/12982/21 2023 LDK!
4 10 s 2 14.52 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U14 LU -0.6 -- DANIELCZUK Paweł # Z/8362/21 2023 LDK!
5 11 s 2 15.43 BAZYLEWICZ Jagoda MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -0.6 -- MAGDZIAK Tomasz Z/12919/21 2022
6 12 s 2 16.07 ŚWIDERCZUK Zuzanna MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -0.6 -- B.D. WDOWIAK Aneta LDK!
7 13 s 2 16.52 KRZYWICKA Maja MKL Chełm # 2007 U16 LU -0.6 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.04 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U20 LU -1.0 II KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
2 2 s 1 26.08 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU -1.0 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2023 3 LDK!
3 3 s 1 26.35 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U18 MZ -1.0 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. , Z/2934/17 , 2023 LDK!
4 4 s 1 26.41 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU -1.0 III TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2023 LDK!
5 5 s 1 27.41 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -1.0 IV MARUSZEWSKI Piotr # Z/10828/21 2023
6 6 s 1 27.54 CHMIEL Paulina AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -1.0 IV MARUSZEWSKI Piotr # Z/3110/20 2023
7 7 s 1 27.87 PODKAŃSKA Małgorzata AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU -1.0 --
8 8 s 1 28.09 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU -1.0 IV B.D. # Z/3169/19 2023
1 9 s 2 28.93 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -0.9 V SEREJ Łukasz LDK!
2 10 s 2 30.14 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U14 LU -0.9 V DANIELCZUK Paweł # Z/8362/21 2023 LDK!
3 11 s 2 31.30 USZKO Dominika MKL Chełm # 2007 U16 LU -0.9 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/12982/21 2023 LDK!
4 12 s 2 32.74 BAZYLEWICZ Jagoda MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -0.9 -- MAGDZIAK Tomasz Z/12919/21 2022
5 13 s 2 34.36 ŚWIDERCZUK Zuzanna MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -0.9 -- B.D. WDOWIAK Aneta LDK!
6 14 s 2 35.64 KRZYWICKA Maja MKL Chełm # 2007 U16 LU -0.9 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 54.22 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1754/12 2023
2 2 s 1 61.29 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III JAROS Andrzej # Z/5687/19 2023 LDK!
3 3 s 1 61.38 SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III JAROS Andrzej # Z/5688/19 2023 LDK!
4 4 s 1 62.24 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU IV B.D. # Z/3169/19 2023
5 5 s 1 63.69 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2023 2 LDK!
1 6 s 2 64.05 ZAWISZA Inga AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU IV LDK!
2 7 s 2 66.56 GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2023 LDK!
3 8 s 2 67.41 KUNA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2008 U14 LU -- TUSTANOWSKI Roman KITLIŃSKI Piotr , Z/3134/20 , 2023 LDK!
4 9 s 2 69.96 MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2023
800 m K
1 1 s 1 2:20.36 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 2:29.35 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2023 LDK!
3 3 s 1 2:32.41 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
4 4 s 1 2:36.15 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2006 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2895/18 2021 4 LDK!
5 5 s 1 2:40.99 CYRANKIEWICZ Aleksandra AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- B.D. JAROS Urszula # Z/1251/19 2022 LDK!
6 6 s 1 2:43.78 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław , Z/4859/19 , 2023 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.47 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -1.3 III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
2 2 s 1 16.77 GROCHAL Wiktoria AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -1.3 III B.D. Z/2377/19 2022
3 3 s 1 19.49 STASIAK Milena MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -1.3 -- MAGDZIAK Tomasz # Z/4150/20 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 74.67 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
2 2 s 1 76.30 STASIAK Milena MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz # Z/4150/20 2022
3 3 s 1 84.50 STATECZNA Julia KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3000/20 2023
  s 1 DNF ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.90 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK +0.1 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2023 1
2 2 f 1 4.94 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +1.1 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2023 BEZ
3 3 f 1 3.89 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm # 2006 U16 LU -0.9 -- B.D. # Z/4089/20 2023
Wieloskok K
1 1 f 1 10.37 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -1.4 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2023 BEZ
2 2 f 1 10.10 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -0.9 IV B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.54 WÓJCIK Weronika AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/2614/18 2022 LDK!
2 2 f 1 9.68 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2023 4
3 3 f 1 8.89 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 2005 U18 LU --
4 4 f 1 8.14 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2023 4
1 1 f 2 8.06 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2023
2 2 f 2 7.00 BARABAN Anita KS Wisła Puławy 2006 U16 LU --
Kula (4) K
1 1 f 1 9.60 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2023
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 28.21 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2023
2 2 f 1 22.79 BARABAN Anita KS Wisła Puławy 2006 U16 LU --
Dysk (1) K
1 1 f 1 34.77 WÓJCIK Weronika AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU III KOZŁOWSKI Robert Z/2614/18 2022 LDK!
2 2 f 1 32.56 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U20 LU III ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2023
3 3 f 1 23.64 WICHA Oliwia AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU --
4 4 f 1 15.11 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2023 4 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 55.26 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U18 SK I FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2023 5 LDK!
2 2 f 1 48.93 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU II ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2023 4
3 3 f 1 48.18 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU II TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2023 4 LDK!
4 4 f 1 45.31 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2023 4
5 5 f 1 43.19 WICHA Oliwia AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU III
1 1 f 2 40.71 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2023
2 2 f 2 39.33 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2023
3 3 f 2 35.20 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U16 LU IV PIRÓG Dariusz Z/1280/20 2023
4 4 f 2 34.44 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U16 LU V PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022
5 5 f 2 30.63 BARABAN Anita KS Wisła Puławy 2006 U16 LU V
Młot (4) K
1 1 f 1 68.61 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2023
2 2 f 1 66.53 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 Sen LU M ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2023
3 3 f 1 37.05 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 2002 U20 LU III PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2022 3
4 4 f 1 32.66 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2023
5 5 f 1 NM KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK -- FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2023 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 30.25 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU V B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
2 2 f 1 26.46 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 2005 U18 LU --
3 3 f 1 12.80 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2023
Oszczep (600) K
1 1 f 1 29.78 STATECZNA Julia KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3000/20 2023
100 m M
1 1 s 1 11.37 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +0.4 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
2 2 s 1 11.49 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU +0.4 III JAROS Andrzej # Z/4999/19 2023
3 3 s 1 11.57 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U16 LU +0.4 III BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 11.79 OKOŃ Aleksander AZS UMCS Lublin 1993 Sen LU +0.4 -- HOŁUB Grzegorz # Z/2496/20 2023
5 5 s 1 11.90 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU +0.4 IV CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej # , Z/1538/21 , 2023 LDK!
1 6 s 2 12.09 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU +0.8 -- CHMIELEWSKI Marek B.D. Z/6106/15 2023 LDK!
2 7 s 2 12.22 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +0.8 V CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2023 LDK!
3 8 s 2 12.28 BANASZKIEWICZ Kacper AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +0.8 -- JAROS Urszula Z/5638/19 2022 LDK!
4 9 s 2 12.32 KOWALUK Albert TS Start Lublin 2004 U18 LU +0.8 -- BOBRZYK Wojciech Z/2922/23 2023 LDK!
5 10 s 2 12.33 MISZTAL Kacper AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +0.8 -- B.D. Z/4421/20 2023
6 11 s 2 12.55 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 2004 U18 LU +0.8 -- LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.92 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -1.4 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
2 2 s 1 23.13 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -1.4 III JAROS Andrzej # Z/4999/19 2023
3 3 s 1 23.22 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -1.4 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2023 LDK!
4 4 s 1 23.27 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U16 LU -1.4 III BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
1 5 s 2 24.35 OKOŃ Aleksander AZS UMCS Lublin 1993 Sen LU -0.5 -- HOŁUB Grzegorz # Z/2496/20 2023
2 6 s 2 24.76 MISZTAL Kacper AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU -0.5 -- B.D. Z/4421/20 2023
3 7 s 2 24.86 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -0.5 -- CHMIELEWSKI Marek B.D. Z/6106/15 2023 LDK!
4 8 s 2 26.18 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -0.5 -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2023 LDK!
5 9 s 2 26.40 MRÓZ Karol MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -0.5 -- KAMIEŃ Mirosław Z/3948/20 2023
400 m M
1 1 s 1 52.91 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2023
2 2 s 1 53.55 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U16 LU IV MAZUREK Marek # Z/1431/20 2023 LDK!
3 3 s 1 53.93 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 2004 U18 LU IV GDAŃSKI Andrzej Z/2626/18 2021 BEZ LDK!
4 4 s 1 54.08 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U20 MZ IV MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 54.20 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4456/17 , 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 54.53 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/3976/18 2022
800 m M
1 1 s 1 2:05.82 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 2004 U18 LU IV KUZDRA Dariusz Z/1240/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 2:10.04 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
3 3 s 1 2:10.31 ŻYDEK Kamil MKS Agros Chełm 1989 Sen LU --
4 4 s 1 2:29.63 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek # , Z/5386/19 , 2023 LDK!
5 5 s 1 2:34.67 TYRKA Norbert MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- MAZUREK Marek # Z/1446/20 2023 LDK!
6 6 s 1 2:35.21 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 59.64 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian # Z/0338/18 2023
2 2 s 1 68.19 MRÓZ Karol MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3948/20 2023
3 3 s 1 81.94 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 1.75 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula , Z/1540/21 , 2023 LDK!
  f 1 NM BOBRZYK Stanisław TS Start Lublin 2011 U12 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/0792/21 2023 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.13 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU -0.7 IV KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2023 LDK!
2 2 f 1 6.10 BEZMEN Mykola KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2002 U20 LU -0.7 IV MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/1473/20 2023
3 3 f 1 6.09 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -1.4 IV ODOLIŃSKI Sebastian # Z/0338/18 2023
4 4 f 1 5.67 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 2004 U18 LU +0.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 3.68 BOBRZYK Stanisław TS Start Lublin 2011 U12 LU -1.2 -- BOBRZYK Wojciech Z/0792/21 2023 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 11.27 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 2004 U18 LU -1.4 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2023 BEZ LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 12.04 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU -0.7 III KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2023 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.36 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2023
2 2 f 1 8.65 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1282/20 2022
1 1 f 2 11.01 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2023
Dysk (1) M
1 1 f 1 26.14 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2023
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 30.64 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2023 5
2 2 f 1 28.83 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2023
Młot (5) M
1 1 f 1 64.04 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 46.16 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2023 5
3 3 f 1 42.80 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U18 LU IV PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 30.76 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1282/20 2022
1 1 f 2 41.44 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2023
2 2 f 2 30.68 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2023
Młot (6) M
1 1 f 1 56.27 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 2003 U20 LU II #
Oszczep (600) M
1 1 f 1 29.68 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2023
2 2 f 1 16.06 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2023
Oszczep (700) M
1 1 f 1 34.83 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2023 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.6951870918274 sekund