Sieradz 03.08.2021
Ogólnopolski mityng integracyjny. Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 12.54 JEROMIN Alicja RSSiRON Start Radom 1985 Masters MZ -1.4 II SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11054/21 2023
2 2 s 1 13.06 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -1.4 III B.D. B.D.
3 3 s 1 13.19 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -1.4 III  ZKN  
4 4 s 1 13.93 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -1.4 V LDK!
5 5 s 1 16.21 SIKORA Anna SSR Start Poznań 2005 U18 WP -1.4 -- B.D. Z/13022/21 2021
6 6 s 1 26.40 PŁAWNY Karolina WSSiRN Start Katowice 1990 Sen SL -1.4 -- B.D. # Z/11095/21 2024
1 1 s 2 22.79 KAŁUCKA Zofia Frame Running Poland # 2002 U20 WP -2.0 -- OLSZEWSKI Remigiusz # Z/11218/21 2024
3 3 s 2 26.80 MIAZGA Natalia Frame Running Poland # 2000 U23 WP -2.0 -- B.D. Z/11213/21 2024
4 4 s 2 30.27 JABŁOŃSKA Natalia Frame Running Poland # 2008 U14 WP -2.0 -- B.D. Z/11316/21 2023
6 6 s 2 43.12 SŁOMKA Katarzyna IKS Cieszyn # 1990 Sen SL -2.0 --
200 m K
1 1 s 1 26.72 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -0.9 III  ZKN  
2 2 s 1 27.24 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD -0.9 III JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024  ZKN  
3 3 s 1 28.33 GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. # 2003 U20 LB -0.9 IV WOŹNIAK Daniel # Z/1741/18 2024
4 4 s 1 35.14 SIKORA Anna SSR Start Poznań 2005 U18 WP -0.9 -- B.D. Z/13022/21 2021
1 1 s 2 46.15 KAŁUCKA Zofia Frame Running Poland # 2002 U20 WP +0.1 -- OLSZEWSKI Remigiusz # Z/11218/21 2024
1 2 s 3 52.44 MIAZGA Natalia Frame Running Poland # 2000 U23 WP -0.2 -- B.D. Z/11213/21 2024
3 4 s 3 61.66 JABŁOŃSKA Natalia Frame Running Poland # 2008 U14 WP -0.2 -- B.D. Z/11316/21 2023
400 m K
1 4 s 1 63.37 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2024 4  ZKN  
2 5 s 1 63.91 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2024
3 6 s 1 66.83 GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. # 2003 U20 LB -- WOŹNIAK Daniel # Z/1741/18 2024
1 1 s 2 57.57 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS II B.D. B.D.
2 2 s 2 58.29 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024  ZKN  
3 3 s 2 59.45 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD III NOWAK Mieczysław B.D. Z/4077/17 2024  ZKN  
  s 2 DNF KICIŃSKA Marta KS Żeglina Sieradz 2003 U20 LD --
1500 m K
1 1 s 1 4:30.77 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA I MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022
2 2 s 1 4:37.23 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!  ZKN  
3 3 s 1 4:37.80 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
4 4 s 1 4:41.68 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024
5 5 s 1 4:43.53 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP II MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian B.D. , Z/1433/18 , 2024 LDK!  ZKN  
Wzwyż K
1 f 1 1.45 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ IV
2 f 1 1.30 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
W dal K
1 f 1 4.58 GONTARZ Magdalena RSSiRON Start Radom 2006 U16 MZ +0.4 V SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11079/21 2024
2 f 1 4.41 PIOTROWSKA Marta WZSN Start Wrocław 1991 Sen DS +0.9 -- B.D. Z/12509/21 2022
3 f 1 4.36 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -0.7 -- LDK!
4 f 1 4.06 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -0.4 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2023 BEZ
Kula (2) K
1 f 1 4.16 GŁUSKA Aleksandra SSN Start Koszalin 1994 Sen ZP -- B.D. Z/11263/21 2024 32
Kula (3) K
2 f 1 6.72 OLEKSIUK Joanna KSI Start Szczecin 1992 Sen ZP -- B.D. Z/11252/21 2024
3 f 1 4.95 SULIGA Aneta Sprawniejsi.pl Nieznanowice 1987 Sen SK -- MOŻDŻONEK Waldemar Z/13045/21 2021
4 f 1 4.74 MARCHEWKA Martyna RSSiRON Start Radom 2004 U18 MZ -- SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11055/21 2024
5 f 1 4.14 NOGA Aneta LKS Gol-Start Częstochowa 1996 Sen SL -- RUSZEL Piotr # Z/11304/21 2024
6 f 1 3.59 RADECKA Justyna LKS Gol-Start Częstochowa 1987 Sen SL -- RUSZEL Piotr Z/11305/21 2023
1 f 2 8.69 ŚLIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 1996 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3046/20 2024 BEZ
2 f 2 7.08 KOPROWSKA Iwona GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3045/20 2024
Kula (4) K
1 f 1 7.50 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 U23 SL -- B.D. # Z/11098/21 2024
Dysk (0.75) K
1 f 1 23.35 ŚLIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 1996 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3046/20 2024 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 41.66 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD II GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2023 3  ZKN  
2 f 1 35.58 KOTŁOWSKA Faustyna GZSN START Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB III LEWKOWICZ Zbigniew B.D. # Z/2397/18 2024
3 f 1 20.61 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 U23 SL -- B.D. # Z/11098/21 2024
1 f 2 20.33 STRAWIŃSKA Karolina KSN Start Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. # Z/11005/21 2024
3 f 2 13.07 SEWERYN Zofia TZSN Start Tarnów 1985 Masters MA -- TOTT Bartłomiej Z/11178/21 2024
4 f 2 11.28 SULIGA Aneta Sprawniejsi.pl Nieznanowice 1987 Sen SK -- MOŻDŻONEK Waldemar Z/13045/21 2021
Oszczep (600) K
1 f 1 25.35 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 U23 SL -- B.D. # Z/11098/21 2024
2 f 1 16.86 KOPROWSKA Iwona GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3045/20 2024
2 f 2 14.27 SEWERYN Zofia TZSN Start Tarnów 1985 Masters MA -- TOTT Bartłomiej Z/11178/21 2024
3 f 2 8.69 NOGA Aneta LKS Gol-Start Częstochowa 1996 Sen SL -- RUSZEL Piotr # Z/11304/21 2024
4 f 2 8.13 RADECKA Justyna LKS Gol-Start Częstochowa 1987 Sen SL -- RUSZEL Piotr Z/11305/21 2023
100 m M
1 6 s 1 13.30 SZALA Wiktor SSR Start Poznań 2006 U16 WP -0.6 -- B.D. Z/13026/21 2023
2 7 s 1 13.36 WILMA Oskar UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -0.6 -- ZBLEWSKI Leszek Z/1944/21 2024 LDK!
3 8 s 1 13.66 WCISŁO Kacper TZSN Start Tarnów # 2005 U18 MA -0.6 -- KUCZEK Piotr # Z/11110/21 2024
4 9 s 1 14.19 SIKORSKI Tomasz TZSN Start Tarnów 1984 Masters MA -0.6 -- KUCZEK Piotr Z/11180/21 2024 BEZ
5 10 s 1 14.44 ŚRAMA Kacper GZSN START Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB -0.6 -- B.D. Z/11127/21 2023
6 11 s 1 15.37 WERNIK Jarosław IKS Atak Elbląg 1979 Masters WN -0.6 --
1 1 s 2 10.91 DERUS Michał TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA -0.1 II WAŁASZEK Jarosław # Z/1201/12 2024
2 2 s 2 11.55 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -0.1 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2024 2
3 3 s 2 12.24 ŻOŁĄDEK Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 1997 Sen PM -0.1 -- ZBLEWSKI Leszek Z/3799/19 2022
4 4 s 2 13.22 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 1997 Sen LB -0.1 -- WOŹNIAK Daniel Z/2406/20 2024 BEZ
5 5 s 2 13.24 ŻOŁĄDEK Damian UKS Olimpijczyk Skorzewo 1997 Sen PM -0.1 -- ZBLEWSKI Leszek Z/1377/20 2024
1 5 s 3 25.37 KRZYŻEK Artur Frame Running Poland # 2000 U23 WP -1.6 -- OLSZEWSKI Remigiusz # Z/11214/21 2024
2 6 s 3 30.62 KRAUSE Patryk Frame Running Poland # 1993 Sen WP -1.6 -- OLSZEWSKI Remigiusz # Z/11269/21 2024
5 14 s 3 49.46 GORZĄD Dominik RaceRunning Złotowianka Złotów 1997 Sen WP -1.6 --
4 16 s 4 77.42 SOBCZAK Wiktor Frame Running Poland # 2001 U23 WP -0.4 -- B.D. Z/13058/21 2024
2 2 s 5 20.20 SCHULZ Sebastian Frame Running Poland # 1997 Sen WP -0.8 -- OLSZEWSKI Remigiusz # Z/11212/21 2024
5 7 s 5 31.64 SZYMAŃSKI-SKONIECZNY Mateusz RaceRunning Złotowianka Złotów 2001 U23 WP -0.8 -- B.D. Z/11211/21 2022
6 8 s 5 34.95 FLORYS Wiktor Frame Running Poland # 2003 U20 WP -0.8 -- OLSZEWSKI Remigiusz # Z/11215/21 2024
200 m M
1 3 s 1 26.92 WCISŁO Kacper TZSN Start Tarnów # 2005 U18 MA -0.3 -- KUCZEK Piotr # Z/11110/21 2024
2 5 s 1 27.17 SZALA Wiktor SSR Start Poznań 2006 U16 WP -0.3 -- B.D. Z/13026/21 2023
3 6 s 1 27.53 WILMA Oskar UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -0.3 -- ZBLEWSKI Leszek Z/1944/21 2024 LDK!
4 7 s 1 30.16 ŚRAMA Kacper GZSN START Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB -0.3 -- B.D. Z/11127/21 2023
1 1 s 2 24.97 ŻOŁĄDEK Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 1997 Sen PM +0.1 -- ZBLEWSKI Leszek Z/3799/19 2022
2 2 s 2 25.35 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 1997 Sen LB +0.1 -- WOŹNIAK Daniel Z/2406/20 2024 BEZ
3 4 s 2 27.08 ŻOŁĄDEK Damian UKS Olimpijczyk Skorzewo 1997 Sen PM +0.1 -- ZBLEWSKI Leszek Z/1377/20 2024
1 5 s 4 50.34 KRZYŻEK Artur Frame Running Poland # 2000 U23 WP -0.6 -- OLSZEWSKI Remigiusz # Z/11214/21 2024
2 6 s 4 59.63 KRAUSE Patryk Frame Running Poland # 1993 Sen WP -0.6 -- OLSZEWSKI Remigiusz # Z/11269/21 2024
3 9 s 4 73.70 FLORYS Wiktor Frame Running Poland # 2003 U20 WP -0.6 -- OLSZEWSKI Remigiusz # Z/11215/21 2024
2 2 s 5 41.80 SCHULZ Sebastian Frame Running Poland # 1997 Sen WP -0.4 -- OLSZEWSKI Remigiusz # Z/11212/21 2024
5 7 s 5 71.96 SZYMAŃSKI-SKONIECZNY Mateusz RaceRunning Złotowianka Złotów 2001 U23 WP -0.4 -- B.D. Z/11211/21 2022
400 m M
1 5 s 1 59.46 CZĄSTKA Jan UKS Tempo 5 Przemyśl 1958 Masters PK -- B.D. Z/4833/18 2024
2 6 s 1 59.49 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD -- NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2024 LDK!
3 7 s 1 64.72 SIKORSKI Tomasz TZSN Start Tarnów 1984 Masters MA -- KUCZEK Piotr Z/11180/21 2024 BEZ
1 1 s 2 52.94 KOTKOWSKI Michał SSR Start Poznań 1998 Sen WP -- B.D. Z/11013/21 2024
2 2 s 2 52.96 ŻOŁĄDEK Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 1997 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3799/19 2022
3 3 s 2 53.46 MAJCHRZAK Michał SSR Start Poznań 1997 Sen WP -- B.D. B.D. Z/11044/21 2024
4 4 s 2 53.69 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD IV
2 2 s 5 88.47 SCHULZ Sebastian Frame Running Poland # 1997 Sen WP -- OLSZEWSKI Remigiusz # Z/11212/21 2024
1500 m M
1 1 s 1 3:53.75 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
2 2 s 1 4:15.14 CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 U23 OP -- B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023
3 3 s 1 4:15.72 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2022
4 4 s 1 4:16.98 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/4806/15 2021
5 5 s 1 4:17.34 ROGOWSKI Michał WSSiRN Start Katowice 1991 Sen SL -- B.D. # Z/11094/21 2024
6 6 s 1 4:20.66 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD IV NOWAK Mieczysław B.D. Z/0133/19 2024
  s 1 DNF MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 Sen DS -- WOSIEK Jacek # Z/3276/15 2024
  s 1 DNF RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021  ZKN  
Wzwyż M
1 f 1 2.05 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB II LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2024 1
2 f 1 1.74 MAMCZARZ Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB -- NIEMCZYN Dariusz Z/11132/21 2024 BEZ
3 f 1 1.55 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2024 BEZ
W dal M
1 f 1 5.77 OWCZAREK Mateusz RSSiRON Start Radom 1996 Sen MZ +0.7 -- SZCZYGIEŁ Jacek # Z/11071/21 2024
Kula (2) M
3 f 1 5.27 RYDZ Artur Sprawniejsi.pl Nieznanowice 1992 Sen SK -- MOŻDŻONEK Waldemar Z/13046/21 2024
Kula (4) M
1 f 1 10.85 PAULINSKI Tomasz SSiRON Start Bydgoszcz 1989 Sen KP -- B.D. Z/11387/21 2024
2 f 1 8.95 WOJNICKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1989 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11126/21 2024
3 f 1 7.77 SZAFRAŃSKI Michał Sprawniejsi.pl Nieznanowice 1985 Masters SK -- MOŻDŻONEK Waldemar Z/11296/21 2024
4 f 1 7.10 RYŚ Tomasz GZSN START Gorzów Wlkp. 1993 Sen LB -- B.D. Z/11129/21 2024
5 f 1 6.01 WIEJACZKA Paweł TZSN Start Tarnów 1997 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11179/21 2024
6 f 1 5.88 BORYŚ Mateusz LKS Gol-Start Częstochowa 1992 Sen SL -- RUSZEL Piotr # Z/11303/21 2024
8 f 1 4.16 ŁASKAWSKI Łukasz Sprawniejsi.pl Nieznanowice 1981 Masters SK -- MOŻDŻONEK Waldemar Z/11293/21 2023
1 f 2 14.38 ROKICKI Janusz IKS Cieszyn 1974 Masters SL --
2 f 2 11.23 LIGĘZA Damian TZSN Start Tarnów 1987 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11199/21 2024
3 f 2 9.46 BIERNAT Mateusz KSN Start Warszawa 2001 U23 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11008/21 2024
4 f 2 8.86 FAŁEK Kamil IKS Cieszyn 1984 Masters SL -- B.D. Z/11160/21 2024
5 f 2 8.43 KAPUSTKA Dawid TZSN Start Tarnów 1989 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11181/21 2023
6 f 2 8.28 DRABIUK Łukasz PSSON Start Białystok 1986 Masters PD -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/11099/21 2024
7 f 2 8.23 ŻEROMSKI Kamil SRS Szansa-Start Gdańsk 1988 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/11283/21 2024
8 f 2 7.09 CIÓŁKOWSKI Krzysztof KSN Start Warszawa 2002 U20 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11007/21 2024
1 f 3 10.68 DUDZIK Artur SSN Start Koszalin 1986 Masters ZP -- B.D. Z/11270/21 2024 32 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.20 MIROSŁAW Jakub WZSN Start Wrocław 2000 U23 DS -- B.D. Z/12507/21 2024
2 f 1 13.17 ŚCIUBAK Tomasz MKL Toruń # 1982 Masters KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/11386/21 2024
3 f 1 8.49 MOLĘDA Dariusz WSSiRN Start Katowice 1989 Sen SL -- B.D. # Z/11096/21 2024
4 f 1 8.29 GÓRSKI Marcin IKS Atak Elbląg 1984 Masters WN --
Kula (7.26) M
1 f 1 11.09 RYDZKOWSKI Piotr SRS Szansa-Start Gdańsk 1994 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek PIĄTEK Mirosław # Z/11284/21 2024
Dysk (1) M
1 f 1 38.65 ROKICKI Janusz IKS Cieszyn 1974 Masters SL --
2 f 1 30.75 BIERNAT Mateusz KSN Start Warszawa 2001 U23 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11008/21 2024
3 f 1 27.64 DRABIUK Łukasz PSSON Start Białystok 1986 Masters PD -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław Z/11099/21 2024
4 f 1 25.10 CIÓŁKOWSKI Krzysztof KSN Start Warszawa 2002 U20 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11007/21 2024
5 f 1 25.05 FAŁEK Kamil IKS Cieszyn 1984 Masters SL -- B.D. Z/11160/21 2024
7 f 1 13.20 HINC Robert UKS Olimpijczyk Skorzewo 1991 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/10819/21 2024
8 f 1 11.33 GRZANKA Kamil IKS Atak Elbląg 1997 Sen WN -- B.D. Z/11370/21 2024
1 f 2 38.82 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2024 BEZ
2 f 2 34.92 PIOTROWSKI Paweł WZSN Start Wrocław 1985 Masters DS -- B.D. Z/12510/21 2024
3 f 2 29.60 DUDZIK Artur SSN Start Koszalin 1986 Masters ZP -- B.D. Z/11270/21 2024 32 LDK!
4 f 2 19.91 GÓRSKI Marcin IKS Atak Elbląg 1984 Masters WN --
5 f 2 16.90 MOLĘDA Dariusz WSSiRN Start Katowice 1989 Sen SL -- B.D. # Z/11096/21 2024
1 f 3 19.38 WIEJACZKA Paweł TZSN Start Tarnów 1997 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11179/21 2024
2 f 3 19.38 ROCKI Rafał IKS Atak Elbląg 1976 Masters WN -- B.D. Z/11369/21 2024
3 f 3 18.80 BUDZIK Dawid TZSN Start Tarnów 1988 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11176/21 2022
6 f 3 12.52 ŁASKAWSKI Łukasz Sprawniejsi.pl Nieznanowice 1981 Masters SK -- MOŻDŻONEK Waldemar Z/11293/21 2023
Dysk (1.5) M
1 f 1 21.91 WCISŁO Kacper TZSN Start Tarnów # 2005 U18 MA -- KUCZEK Piotr # Z/11110/21 2024
2 f 1 21.27 SZCZEBLEWSKI Józef SSN Start Koszalin 1955 Masters ZP -- B.D. Z/11264/21 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 36.38 MADZIA Mirosław BZSR Start Bielsko-Biała # 1979 Masters SL III B.D. Z/11167/21 2024 F1
Oszczep (600) M
1 f 1 20.07 GLIWIŃSKI Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1972 Masters LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11185/21 2024
1 f 2 23.58 WOJNICKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1989 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11126/21 2024
2 f 2 19.67 SZAFRAŃSKI Michał Sprawniejsi.pl Nieznanowice 1985 Masters SK -- MOŻDŻONEK Waldemar Z/11296/21 2024
4 f 2 16.67 BUDZIK Dawid TZSN Start Tarnów 1988 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11176/21 2022
5 f 2 13.58 BORYŚ Mateusz LKS Gol-Start Częstochowa 1992 Sen SL -- RUSZEL Piotr # Z/11303/21 2024
6 f 2 10.65 HINC Robert UKS Olimpijczyk Skorzewo 1991 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/10819/21 2024
Oszczep (800) M
1 f 1 53.36 WIETECKI Marek GZSN START Gorzów Wlkp. 1983 Masters LB III NIEMCZYN Dariusz Z/11164/21 2024 2
2 f 1 40.94 OSIŃSKI Dariusz AZS-AWFiS Gdańsk 1990 Sen PM -- PIĄTEK Mirosław # Z/3754/20 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.6015119552612 sekund