Spała 27 - 28.08.2021
Mistrzostwa KZ LZS U23 [DMP U16]
100 m K
1 1 e 1 12.41 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN +0.1 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2023
2 3 e 1 12.65 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.1 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2023 2 LDK!
3 6 e 1 13.11 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +0.1 III NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!
4 7 e 1 13.13 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ +0.1 III JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2023
5 14 e 1 14.41 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.1 -- LDK!
1 2 e 2 12.63 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom 1999 U23 MZ -0.3 II SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023
2 4 e 2 12.88 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.3 III KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2023 3 LDK!
3 11 e 2 13.51 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.3 IV KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
4 12 e 2 14.23 SUROWIECKA Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.3 -- LDK!
5 13 e 2 14.34 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 2001 U23 MA -0.3 -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/6011/15 2022
6 16 e 2 15.73 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.3 -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/2612/18 , 2022 5 LDK!
1 5 e 3 12.92 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU +0.1 III PRUSAKOWSKI Leon 3 LDK!
2 8 e 3 13.28 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.1 IV SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
3 9 e 3 13.44 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.1 IV HOMA Wioleta # Z/2032/18 2023 4 LDK!
4 10 e 3 13.49 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN +0.1 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2023 5 LDK!
5 15 e 3 14.83 OSTYŃSKA Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.1 -- LDK!
1 f 1 12.17 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U23 WN -0.3 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2023
2 f 1 12.38 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom 1999 U23 MZ -0.3 II SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023
3 f 1 12.60 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.3 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2023 2 LDK!
4 f 1 12.70 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.3 II KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2023 3 LDK!
5 f 1 12.91 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ -0.3 III JADCZAK Bożena B.D. Z/5568/15 2023
6 f 1 12.97 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -0.3 III PRUSAKOWSKI Leon 3 LDK!
7 f 1 13.21 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -0.3 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!
8 f 1 13.41 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -0.3 IV SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
200 m K
1 1 s 1 24.71 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB -0.6 I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023
2 2 s 1 26.10 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -0.6 II ¦CIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2023 3 LDK!
3 3 s 1 26.32 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -0.6 III KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2023 3 LDK!
4 5 s 1 26.93 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -0.6 III PRUSAKOWSKI Leon 3 LDK!
1 4 s 2 26.53 SZYMKOWIAK Zofia O¦ AZS Poznań # 2003 U20 WP -0.8 III B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2023 LDK!
2 6 s 2 26.94 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -0.8 III HOMA Wioleta # Z/2032/18 2023 4 LDK!
3 7 s 2 27.12 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN -0.8 III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2023 5 LDK!
4 8 s 2 27.52 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN -0.8 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2023 5 LDK!
5 9 s 2 27.78 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -0.8 IV SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
6 12 s 2 29.29 SUROWIECKA Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.8 -- LDK!
1 10 s 3 28.03 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD +0.5 IV MORGA¦ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!
2 11 s 3 28.66 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA +0.5 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2023
3 13 s 3 29.71 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 2001 U23 MA +0.5 -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/6011/15 2022
4 14 s 3 30.26 KAWIORSKA Małgorzata MLUKS Tarnów 2005 U18 MA +0.5 -- # LDK!
5 15 s 3 30.32 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +0.5 -- LDK!
6 16 s 3 30.51 OSTYŃSKA Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.5 -- LDK!
7 17 s 3 32.39 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.5 -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/2612/18 , 2022 5 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.52 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD II NIED¬WIECKI Wojciech B.D. Z/2041/15 2022
2 2 s 1 58.18 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM II ¦CIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2023 3 LDK!
3 3 s 1 58.91 SZYMKOWIAK Zofia O¦ AZS Poznań # 2003 U20 WP II B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2023 LDK!
4 4 s 1 59.42 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD III B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2023 BEZ LDK!
5 6 s 1 61.25 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2023 LDK!
  s 1 DNF KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U20 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. , Z/1124/17 , 2022 LDK!
1 5 s 2 60.69 STANEK Oliwia LKS Victoria Olesno # 2004 U18 OP III MI¦KIEWICZ Krzysztof # Z/5886/21 2023 LDK!
2 7 s 2 61.37 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1697/18 2023 LDK!
3 8 s 2 61.56 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2023 5 LDK!
4 9 s 2 62.06 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD IV MORGA¦ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!
5 11 s 2 63.84 BIEGAJ Oliwia UKS Atos WoĽnice 2004 U18 WN IV MORGA¦ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2023 LDK!
1 10 s 3 63.23 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2023 4 LDK!
2 12 s 3 64.96 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno 2004 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
3 13 s 3 65.63 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/3363/18 2023 4 LDK!
4 14 s 3 66.52 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -- JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej # Z/4443/18 2023 BEZ LDK!
5 15 s 3 73.18 KAWIORSKA Gabriela MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -- # LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:09.96 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD I JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2023
2 2 s 1 2:10.79 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2023 LDK!
3 3 s 1 2:10.94 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2023 LDK!
4 4 s 1 2:11.23 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U20 SL II HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!
5 5 s 1 2:12.27 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD II NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2023 3
6 9 s 1 2:17.73 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy 2002 U20 PM III KRÓL Krzysztof B.D. Z/1272/15 2022 LDK!
7 10 s 1 2:18.78 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD III B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2023 BEZ LDK!
1 6 s 2 2:14.01 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD II NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2023 3
2 7 s 2 2:15.39 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol # 2005 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2023 LDK!
3 8 s 2 2:17.52 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U18 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
4 11 s 2 2:19.97 STANEK Oliwia LKS Victoria Olesno # 2004 U18 OP III MI¦KIEWICZ Krzysztof # Z/5886/21 2023 LDK!
5 12 s 2 2:20.23 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno # 2004 U18 OP III JANECZEK Jarosław # Z/5885/21 2023 LDK!
6 13 s 2 2:26.00 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U23 LD -- WASIAK Jarosław Z/0729/16 2023 2
7 14 s 2 2:27.14 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1697/18 2023 LDK!
8 15 s 2 2:31.78 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/5149/18 2023 4 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:34.82 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U20 DS II B.D. B.D. B.D. # Z/0442/16 2023 LDK!
2 2 s 1 4:37.37 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2023
3 3 s 1 4:38.24 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U20 SL II HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!
4 4 s 1 4:39.21 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy 2002 U20 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1272/15 2022 LDK!
5 5 s 1 4:46.04 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2023 LDK!
6 6 s 1 4:47.16 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM III MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2023 4
7 7 s 1 4:47.93 STOKŁOSA Marlena MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/12165/21 2023
8 8 s 1 4:47.96 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD III URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2023
9 9 s 1 5:23.74 RAK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # , Z/2478/19 , 2023 LDK!
  s 1 DNF OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2023 3 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 9:37.73 ¦CISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS I ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2023 LDK!
2 2 s 1 10:27.37 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM III MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2023 4
3 3 s 1 10:28.13 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U18 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2023 LDK!
4 4 s 1 11:46.02 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2023 3 LDK!
5 5 s 1 12:09.15 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 1999 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/2129/15 2022
6 6 s 1 12:15.58 PAŁKA Justyna LKS Kłos Olkusz 1997 Sen MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/0177/13 2022 4
  s 1 DNF BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U20 DS -- B.D. B.D. B.D. # Z/0442/16 2023 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 14.85 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -0.4 II B.D. KARNAS Zbigniew Z/2279/16 2023 LDK!
2 2 e 1 14.98 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP -0.4 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2023
3 3 e 1 15.28 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -0.4 II GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2023 LDK!
1 4 e 2 16.00 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -0.5 III B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!
2 5 e 2 16.12 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -0.5 III LDK!
  e 2 DNF SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -0.5 -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2023 LDK!
1 f 1 14.65 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP +0.7 II B.D. KARNAS Zbigniew Z/2279/16 2023 LDK!
2 f 1 14.95 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP +0.7 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2023
3 f 1 15.13 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +0.7 II GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2023 LDK!
4 f 1 15.62 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA +0.7 II B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!
5 f 1 16.05 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +0.7 III LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 62.41 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD I NIED¬WIECKI Wojciech B.D. Z/2041/15 2022
2 2 s 1 63.21 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. B.D. Z/1866/16 2023
3 3 s 1 65.89 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP II DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2023 LDK!
4 10 s 1 77.45 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2023 4 LDK!
1 4 s 2 66.61 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2023 LDK!
2 5 s 2 68.88 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2023 LDK!
3 7 s 2 69.99 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD IV SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0447/19 2023 LDK!
4 8 s 2 71.12 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno 2004 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
1 6 s 3 69.65 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD IV SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2023
2 9 s 3 72.35 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/3363/18 2023 4 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 49.08 KĘDZIOR Oliwia
SZYMKOWIAK Zofia
TRZASKALSKA Agata
HOROWSKA Nikola
Wielkopolskie 2004
2003
1999
2001
U23 WLP -- NALEPA Marek
B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D.
KRZEWIŃSKI Ignacy B.D.
SASKA Tomasz B.D.
Z/3363/18
, Z/0221/17
Z/3655/15
Z/3097/15
2023
, 2023
2023
2023
4



2 2 s 1 51.95 NAZAROWICZ Klaudia
STEMPKOWSKA Kamila
CEBULA Aurelia
DUDZIEC Martyna
Warmińsko-Mazurskie 2000
2004
2005
2004
U23 WMZ -- PALUCH Krystian B.D.
PRUSAKOWSKI Leon
ZIENKIEWICZ Piotr
BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej
Z/3010/15
Z/0363/18
, Z/3365/18
2023
2023
, 2022

3
5
BEZ
3 3 s 1 52.03 KAWIORSKA Małgorzata
MRUGAŁA Kamila
¦LIWIAK Natalia
MASTALERZ Pola
Małopolskie 2005
2003
2004
2003
U20 MLP --
SKOCZEŃ Marcin
SKOCZEŃ Marcin
B.D. MIREK Wacław B.D.
Z/2261/19
Z/2126/18
, Z/2171/17
2023
2023
, 2022

3

4x400 m K
1 1 s 1 3:59.48 KRAWCZYŃSKA Martyna
JELSKA Justyna
GRABOWSKA Wiktoria
LESZCZYŃSKA Anna
Podlaskie 2004
1999
2005
2000
U23 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
JELSKA Justyna B.D. B.D.
KORYTKOWSKI Andrzej
NIED¬WIECKI Wojciech B.D.
Z/4033/18
Z/1051/15
Z/4612/19
Z/2041/15
2023
2023
2023
2022




2 2 s 1 4:10.96 ŁUGIEWICZ Alina
BIEGAJ Oliwia
WRÓBEL Patrycja
WAWRZYNOWICZ Julia
Warmińsko-Mazurskie 2005
2004
2004
2004
U18 WMZ -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
MORGA¦ Tomasz BRODOWSKI Wojciech
ZIENKIEWICZ Piotr
MORGA¦ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D.
, Z/2294/20
Z/0068/18
Z/0361/18
, Z/0067/18
, 2023
2023
2023
, 2022


5

Wzwyż K
1 f 1 1.62 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM II KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2023 4 LDK!
2 f 1 1.62 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U20 PM II KAŃSKI Ryszard B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/0038/16 2023 LDK!
3 f 1 1.59 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2023
4 f 1 1.55 SZCZUKO Urszula STS Pomerania Szczecin 2001 U23 ZP III NADARZYŃSKI Szymon Z/6560/15 2023 LDK!
5 f 1 1.55 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U23 LD III LDK!
W dal K
1 f 1 5.96 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB -0.2 I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023
2 f 1 5.70 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.2 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2023 2 LDK!
3 f 1 5.40 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP +0.5 II B.D.
4 f 1 5.39 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN +0.7 III PALUCH Krystian B.D. Z/3010/15 2023
5 f 1 5.36 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP +0.7 III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2023
6 f 1 5.32 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA +0.8 III SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2023
7 f 1 5.21 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU +0.8 III SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2023 LDK!
8 f 1 5.14 BORCHARDT Maja LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP +0.4 III ¦WIERCZYŃSKI Sławomir # Z/1609/18 2023 LDK!
9 f 1 5.09 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +1.4 IV SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
10 f 1 5.03 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +0.1 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!
11 f 1 4.80 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamo¶ć 2003 U20 LU +0.6 IV KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2023 LDK!
12 f 1 4.75 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +0.7 -- WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021
Trójskok K
1 f 1 11.78 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN -0.1 II PALUCH Krystian B.D. Z/3010/15 2023
2 f 1 11.58 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamo¶ć 2003 U20 LU -0.1 II KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2023 LDK!
3 f 1 11.49 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU +0.4 III MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2023
4 f 1 11.19 BORCHARDT Maja LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP +0.3 III ¦WIERCZYŃSKI Sławomir # Z/1609/18 2023 LDK!
5 f 1 10.93 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +0.6 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
6 f 1 10.44 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.3 IV KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
7 f 1 9.88 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U23 LD +0.5 -- LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.03 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD II ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2023
2 f 1 11.90 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD II WOJNA Cezary B.D. # Z/1458/20 2023
3 f 1 11.61 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2003 U20 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!
4 f 1 10.33 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III SUPROŃ Jarosław 4 LDK!
5 f 1 9.32 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U23 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
6 f 1 8.77 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 41.70 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB II CHUSTECKI Ryszard Z/2178/17 2023 2
2 f 1 38.60 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U20 KP II LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2023 LDK!
3 f 1 33.83 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2003 U20 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!
4 f 1 33.39 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U23 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
5 f 1 28.74 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP --
6 f 1 28.15 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 43.26 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2001 U23 KP II LDK!
2 f 1 40.90 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom 1999 U23 MZ II B.D. LDK!
3 f 1 32.85 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ IV WA¦NIEWSKI Marcin WA¦NIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK!
4 f 1 31.68 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2023
5 f 1 30.54 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2637/20 2023 LDK!
6 f 1 29.30 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021
7 f 1 26.24 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD -- SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2023
Chód 5 km K
1 1 s 1 25:28.30 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2003 U20 WP II ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. , Z/1239/17 , 2023 2 LDK!
2 2 s 1 25:37.76 OLLER Patrycja MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2001 U23 KP -- KENSIK Jan Z/2094/16 2023 3 LDK!
3 3 s 1 26:18.22 KRAJEWSKA Hanna PLKS Gwda Piła 2002 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0946/16 2023 3 LDK!
4 4 s 1 30:01.55 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2023 LDK!
5 5 s 1 30:14.97 MARGIEL Maja MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2002 U20 KP III KENSIK Jan Z/9904/21 2023 LDK!
6 6 s 1 30:36.28 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL III # LDK!
7 7 s 1 30:47.91 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL III KOBĘDZA Jan # Z/2472/20 2023 LDK!
100 m M
1 3 e 1 11.10 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U18 MA -0.1 II BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!
2 8 e 1 11.28 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.1 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2023 LDK!
3 10 e 1 11.45 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN -0.1 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2023
4 14 e 1 11.85 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -0.1 IV KU¦ Tomasz Z/4078/18 2022 3
5 16 e 1 12.06 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.1 IV GRABOLUS Marek Z/1901/21 2023 LDK!
1 4 e 2 11.10 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +0.1 II B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2023
2 6 e 2 11.17 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.1 II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2023 3 LDK!
3 9 e 2 11.30 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U23 LU +0.1 II KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # , Z/3083/18 , 2023
4 11 e 2 11.46 TAMA Kacper KS Agros Zamo¶ć 2000 U23 LU +0.1 III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2023
5 15 e 2 11.90 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U18 PM +0.1 IV CZUBAK Tomasz # Z/0930/20 2023 LDK!
6 17 e 2 12.07 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN +0.1 IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2022 LDK!
7 20 e 2 12.52 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.1 -- HOMA Wioleta Z/5506/19 2023 BEZ LDK!
1 1 e 3 10.61 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM -0.5 M CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2023 4 LDK!
2 2 e 3 11.00 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U20 PM -0.5 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # , Z/1128/17 , 2023 LDK!
3 5 e 3 11.16 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ -0.5 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2023
4 7 e 3 11.18 TUREK Bartosz UKS Atos WoĽnice 2002 U20 WN -0.5 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2
5 12 e 3 11.66 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U18 PM -0.5 III CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
6 13 e 3 11.82 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -0.5 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
7 18 e 3 12.27 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3496/19 2023
8 19 e 3 12.44 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.5 -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2023 BEZ LDK!
1 f 1 10.55 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM -0.5 M CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2023 4 LDK!
2 f 1 10.99 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U20 PM -0.5 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # , Z/1128/17 , 2023 LDK!
3 f 1 10.99 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -0.5 II B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2023
4 f 1 11.02 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U18 MA -0.5 II BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!
5 f 1 11.15 TUREK Bartosz UKS Atos WoĽnice 2002 U20 WN -0.5 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2
6 f 1 11.31 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.5 III GRABOLUS Marek Z/1022/19 2023 LDK!
7 f 1 11.31 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ -0.5 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2023
8 f 1 11.32 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -0.5 III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2023 3 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.26 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +1.2 M CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2023 4 LDK!
2 2 s 1 21.95 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL +1.2 II HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
3 4 s 1 22.32 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U23 LU +1.2 II KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # , Z/3083/18 , 2023
4 5 s 1 22.54 GOŁˇB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +1.2 II KU¦ Tomasz B.D. Z/2244/18 2023
5 6 s 1 22.58 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U20 PM +1.2 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # , Z/1128/17 , 2023 LDK!
1 3 s 2 22.20 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U23 DS +0.3 II B.D. B.D. # Z/2601/15 2023
2 8 s 2 22.66 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U18 MA +0.3 II BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!
3 9 s 2 22.85 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ +0.3 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2023
4 10 s 2 22.88 TAMA Kacper KS Agros Zamo¶ć 2000 U23 LU +0.3 III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2023
5 14 s 2 23.63 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.3 IV GRABOLUS Marek Z/1902/21 2023 LDK!
1 11 s 3 22.89 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.9 III GRABOLUS Marek Z/1022/19 2023 LDK!
2 12 s 3 23.19 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U18 PM +0.9 III CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
3 13 s 3 23.43 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ +0.9 III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
4 17 s 3 24.33 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD +0.9 IV KU¦ Tomasz Z/4078/18 2022 3
1 7 s 4 22.65 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.5 II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2023 3 LDK!
2 15 s 4 24.10 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.5 IV GRABOLUS Marek Z/1901/21 2023 LDK!
3 16 s 4 24.19 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM +0.5 IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2022
4 18 s 4 24.95 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.5 -- HOMA Wioleta Z/5506/19 2023 BEZ LDK!
5 19 s 4 25.35 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL +0.5 -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2023 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.55 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL II HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
2 3 s 1 50.09 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2023 3
3 6 s 1 50.66 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U20 PM III
4 7 s 1 51.15 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2023 LDK!
5 8 s 1 51.70 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
6 9 s 1 51.79 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2023 LDK!
7 15 s 1 53.31 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!
1 2 s 2 50.03 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2023 LDK!
2 5 s 2 50.53 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2023 3 LDK!
3 11 s 2 52.24 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U18 PD III SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2023 3
4 12 s 2 52.37 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2023 BEZ LDK!
5 13 s 2 52.94 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2022
6 16 s 2 53.36 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U18 MA IV # LDK!
7 19 s 2 54.05 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0016/18 , 2023 BEZ LDK!
1 4 s 3 50.41 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2023 3 LDK!
2 10 s 3 52.20 GOŁˇB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD III KU¦ Tomasz B.D. Z/2244/18 2023
3 14 s 3 53.22 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA IV B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!
4 17 s 3 53.53 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U18 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/3794/18 , 2023 BEZ LDK!
5 18 s 3 53.84 SKURA Bartosz LKS Pszczyna 2002 U20 SL IV LDK!
6 20 s 3 54.43 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U20 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
800 m M
1 2 s 1 1:56.20 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2023 3
2 3 s 1 1:56.74 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2023
3 4 s 1 1:56.99 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2023 LDK!
4 5 s 1 1:57.03 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2023 BEZ LDK!
5 6 s 1 1:57.25 CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 U23 OP III B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023
6 8 s 1 1:57.85 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2023
7 10 s 1 1:58.43 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2023 3
8 11 s 1 1:59.15 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB III DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2023 LDK!
9 15 s 1 2:02.79 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU IV FUS Mirosław Z/3703/18 2022 3
10 17 s 1 2:04.16 WIECZOREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U23 DS -- WOSIEK Jacek Z/3234/17 2023
11 21 s 1 2:09.11 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
1 1 s 2 1:54.92 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U20 MZ II MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!
2 7 s 2 1:57.82 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL III HELBIK Marzanna Z/4565/18 2023 5 LDK!
3 9 s 2 1:57.93 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA III B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!
4 12 s 2 1:59.74 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U18 PD III SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2023 3
5 16 s 2 2:02.81 SKURA Bartosz LKS Pszczyna 2002 U20 SL IV LDK!
6 19 s 2 2:05.64 FLAK Krystian TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA IV
1 13 s 3 2:00.72 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD III WOJTAREK Jacek # Z/1487/20 2023 LDK!
2 14 s 3 2:01.46 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/0414/19 2023 LDK!
3 18 s 3 2:05.39 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD IV WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2023 LDK!
4 20 s 3 2:07.35 MOKRZYCKI Jan KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS IV ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4688/18 2023 LDK!
5 22 s 3 2:09.73 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2023 BEZ LDK!
6 23 s 3 2:10.48 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/3952/20 2023 LDK!
7 24 s 3 2:12.76 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/4751/17 2023
1500 m M
1 1 s 1 3:56.70 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB II DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2023 LDK!
2 2 s 1 3:56.75 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2023
3 3 s 1 3:58.12 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2023
4 4 s 1 4:01.12 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 4:04.02 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL III HELBIK Marzanna Z/4565/18 2023 5 LDK!
6 6 s 1 4:05.60 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2023 LDK!
7 7 s 1 4:06.31 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2023 3
8 8 s 1 4:08.96 WIECZOREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U23 DS III WOSIEK Jacek Z/3234/17 2023
1 9 s 2 4:16.85 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2003 U20 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2023 3
2 10 s 2 4:18.47 FLAK Krystian TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA IV
3 11 s 2 4:18.68 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD IV WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2023 LDK!
4 12 s 2 4:26.81 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 2001 U23 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna B.D. # Z/5624/18 2023
5 13 s 2 4:26.92 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2023 BEZ LDK!
6 14 s 2 4:36.50 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2023 5 LDK!
7 15 s 2 4:39.09 DZIECIˇTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2023 5
8 16 s 2 4:42.71 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/3952/20 2023 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:35.88 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2023 LDK!
2 2 s 1 8:38.69 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U20 MZ II MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!
3 3 s 1 8:46.02 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021
4 4 s 1 8:52.78 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2023 3
5 5 s 1 8:55.53 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU III FUS Mirosław Z/3703/18 2022 3
6 6 s 1 9:06.42 JEFIMCZYK Norbert AML Słupsk # 1999 U23 PM III B.D. B.D. Z/0687/15 2023
7 7 s 1 9:07.73 ZAWI¦LAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2023
8 8 s 1 9:09.11 MOKRZYCKI Jan KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4688/18 2023 LDK!
9 9 s 1 9:18.29 BRUDŁO Piotr WMLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1478/16 2023 BEZ LDK!
10 10 s 1 9:21.24 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM IV RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/4751/17 2023
11 11 s 1 9:21.77 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1829/19 2023 LDK!
12 12 s 1 9:42.12 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U23 LD --
13 13 s 1 9:42.68 ¦LIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2023 LDK!
14 14 s 1 9:58.51 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD IV LDK!
5000 m M
1 1 s 1 15:21.61 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 U23 PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/1917/17 2023
2 2 s 1 15:30.56 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2023 3
3 3 s 1 15:52.98 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021
4 4 s 1 16:06.94 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U20 MA III JASICZ Ryszard Z/0082/17 2023 4 LDK!
5 5 s 1 16:23.48 BRUDŁO Piotr WMLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1478/16 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 16:40.87 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U23 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2023 2
7 7 s 1 16:41.92 ¦LIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2023 LDK!
8 8 s 1 16:57.54 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP IV NALEPA Marek Z/2555/19 2022 LDK!
  s 1 DNF JEFIMCZYK Norbert AML Słupsk # 1999 U23 PM -- B.D. B.D. Z/0687/15 2023
110 m pł M
1 f 1 14.89 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD +0.9 I NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2023
2 f 1 16.58 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA +0.9 III WÓJCIK Teodor B.D. Z/2981/16 2023
400 m pł M
1 4 s 1 58.59 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA III WÓJCIK Teodor B.D. Z/2981/16 2023
2 6 s 1 61.75 STEFAŃCZYK Jakub KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/5352/18 2023 LDK!
1 1 s 2 55.23 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U23 DS II B.D. B.D. # Z/2601/15 2023
2 2 s 2 56.19 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2023 LDK!
3 3 s 2 57.18 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U20 PM III
4 5 s 2 58.84 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
4x100 m M
1 1 s 1 43.72 RUMIŃSKI Dawid
SAMULEWICZ Jan
KIJEWSKI Michał
TUREK Bartosz
Warmińsko-Mazurskie 2003
2003
2005
2002
U20 WMZ -- MAKOWSKI Leszek B.D.
PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej
PALUCH Krystian PALUCH Krystian
BRODOWSKI Wojciech
Z/3346/18
, Z/1128/17
Z/0910/19
Z/0026/16
2023
, 2023
2023
2022



2
2 2 s 1 46.71 LEGUTKO Wiktor
BABICZ Wiktor
SŁOWIK Maciej
PIŁKA Dariusz
Małopolskie 2005
2001
2004
2005
U23 MLP --
WÓJCIK Teodor B.D.
WÓJCIK Teodor
BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz
Z/2981/16
Z/0086/18
, Z/3095/18
2023
2023
, 2022

3
5
3 3 s 1 47.78 RODZIAK Karol
BARAŃCZYK Piotr
WŁODARCZAK Jacek
HAJDUK Dawid
Wielkopolskie 2004
2004
2002
2005
U20 WLP -- KOBIERSKI Andrzej
KRZEWIŃSKI Ignacy B.D.
SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian
KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
Z/4804/19
Z/5179/18
Z/3565/16
Z/4252/18
2023
2023
2022
2023

BEZ
3
BEZ
4x400 m M
1 1 s 1 3:26.95 HAJDUK Dawid
MACIASZCZYK Michał
KULESZA Robert
BOROWSKI Dawid
Wielkopolskie 2005
2002
1999
1999
U23 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
GRZEGOROWSKA Kamila B.D.
WOSIEK Jacek B.D.
Z/4252/18
Z/0870/16
Z/0986/16
Z/2413/15
2023
2021
2023
2023
BEZ
3


2 2 s 1 3:30.33 KASPRZYK Kacper
GOSTOMCZYK Jan
KUCZEROWSKI Kamil
KOŁODZIEJSKI Oliwier
Pomorskie 2005
2005
2005
2005
U18 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
, Z/0016/18
Z/3217/19
, Z/3794/18
, Z/4002/18
, 2023
2023
, 2023
, 2023
BEZ

BEZ
5
3 3 s 1 3:32.89 SZYMAŃSKI Daniel
BAZANIAK Bartek
RUTOWICZ Hubert
WÓJCIAK Adrian
Łódzkie 2005
2005
2004
2005
U18 LDZ -- GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
Z/1022/19
Z/1901/21
Z/0414/19
Z/1902/21
2023
2023
2023
2023




Wzwyż M
1 f 1 2.13 PAJˇK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U23 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2023 2
2 f 1 2.05 NIELUB Jakub AML Słupsk 2003 U20 PM II KOPEĆ Bernadeta Z/5098/19 2023 LDK!
3 f 1 1.95 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II B.D. #
4 f 1 1.90 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U18 PM III KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2023 5 LDK!
5 f 1 1.90 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB III CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
6 f 1 1.85 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3496/19 2023
7 f 1 1.80 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U20 LD IV GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ
7 f 1 1.80 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS IV PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 6.83 WYRWAS Krzysztof LKS Lubusz Słubice 2001 U23 LB -0.8 II CZERNIK Edward Z/2872/16 2022
2 f 1 6.46 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 2002 U20 WP +0.6 III SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2022 3 LDK!
3 f 1 6.45 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD +1.5 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2023
4 f 1 6.27 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U20 DS +0.6 IV B.D. # LDK!
5 f 1 6.06 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -0.3 IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 6.06 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +0.1 IV PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK!
7 f 1 5.51 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD +0.5 -- KU¦ Tomasz Z/2186/20 2023
8 f 1 5.11 ADAMIAK Bartosz LKS MOSiR Sieradz 2004 U18 LD -0.1 -- KU¦ Tomasz Z/8750/21 2022
Trójskok M
1 f 1 14.18 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD -0.1 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2023 LDK!
2 f 1 13.75 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław # 2003 U20 DS +0.2 III B.D. # LDK!
3 f 1 13.41 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD +0.3 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 13.25 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -0.1 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2023
5 f 1 12.78 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 2002 U20 WP +0.6 IV SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2022 3 LDK!
6 f 1 12.78 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U20 LD +0.3 IV GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ
7 f 1 12.53 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP +0.6 -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 12.41 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN +0.1 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2022 LDK!
9 f 1 11.93 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD +0.1 -- KU¦ Tomasz Z/2186/20 2023
10 f 1 11.21 ADAMIAK Bartosz LKS MOSiR Sieradz 2004 U18 LD +0.1 -- KU¦ Tomasz Z/8750/21 2022
Kula (5) M
1 f 1 17.42 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2023 5 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 16.94 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2023 LDK!
2 f 1 15.62 NIED¬WIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2000 U23 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1
3 f 1 15.32 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2023 LDK!
4 f 1 14.60 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2023 LDK!
5 f 1 13.50 RODZIAK Karol UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2004 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2023 LDK!
6 f 1 13.48 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD II ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2023 2 LDK!
7 f 1 13.05 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U20 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2023 LDK!
8 f 1 13.05 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP III DOMIN Adam Z/0936/18 2023 LDK!
9 f 1 12.86 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM III KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2023 4
10 f 1 12.46 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
11 f 1 12.42 WLAZŁY Jakub UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2000 U23 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2023 3 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 49.31 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2023 LDK!
2 f 1 46.94 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2023 LDK!
3 f 1 44.14 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2023 LDK!
4 f 1 43.59 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2023 LDK!
5 f 1 43.22 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2023 LDK!
6 f 1 39.94 WLAZŁY Jakub UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2000 U23 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2023 3 LDK!
7 f 1 39.20 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U20 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2023 LDK!
8 f 1 38.15 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM III KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2023 4
9 f 1 35.91 RODZIAK Karol UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2004 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2023 LDK!
10 f 1 34.08 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP IV KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
11 f 1 32.24 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP IV WIECZOREK Elżbieta Z/4324/18 2021 2
12 f 1 31.49 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD IV ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2023 2 LDK!
13 f 1 26.62 WASZKIEWICZ Krystian O¦ AZS Poznań # 2001 U23 WP -- B.D. B.D. # Z/5938/15 2023
Oszczep (800) M
1 f 1 71.34 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP I WALCZAK Leszek Z/0021/15 2023 1
2 f 1 61.48 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD II HULISZ Robert B.D. # Z/2049/16 2023
3 f 1 61.30 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2022 2 LDK!
4 f 1 57.81 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!
5 f 1 55.31 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U20 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2023
6 f 1 49.98 GNACIŃSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM III PIˇTEK Mirosław # Z/2703/19 2023 LDK!
7 f 1 49.92 WASZKIEWICZ Krystian O¦ AZS Poznań # 2001 U23 WP III B.D. B.D. # Z/5938/15 2023
8 f 1 49.78 KULPIŃSKI Piotr LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM III MICHALSKI Henryk Z/0469/19 2023 LDK!
9 f 1 45.90 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP IV WIECZOREK Elżbieta Z/4324/18 2021 2
Chód 10 km M
1 1 s 1 47:48.52 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2000 U23 KP I KENSIK Jan Z/1990/15 2023 2 LDK!
2 2 s 1 48:13.12 OCZKO¦ Miłosz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2001 U23 KP I KENSIK Jan Z/1988/15 2023 3 LDK!
3 3 s 1 57:30.12 SCHIEDEL Karol MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2002 U20 KP I KENSIK Jan Z/0682/16 2022 4 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.5450601577759 sekund